Vaseline Lip Therapy balzám na rty Rose and Almond Oil 20 g

Vaseline Lip Therapy Original Tin - Balzám na rty 20 g

Vaseline Lip Therapy Original Tin - Balzám na rty 20 g

Lip Therapy Original Tin - Balzám na rty *. - šetrně pečuje o suché a popraskané rty - rty hloubkově hydratuje a vyživuje - nemastné složení Použití: Aplikujte na suché a čisté rty. (prodejparfemu.cz)

Vaseline Lip Therapy Cocoa Butter balzám na rty 20 g pro ženy

Vaseline Lip Therapy Cocoa Butter balzám na rty 20 g pro ženy

Vaseline Lip Therapy Cocoa Butter Balzám na rty pro ženy 20 g (parfemy-elnino.cz)

Vaseline Lip Therapy Original Tin balzám na rty 20 g pro ženy

Vaseline Lip Therapy Original Tin balzám na rty 20 g pro ženy

Vaseline Lip Therapy Original Tin Balzám na rty pro ženy 20 g (parfemy-elnino.cz)

Vaseline Lip Therapy Aloe Vera balzám na rty 20 g pro ženy

Vaseline Lip Therapy Aloe Vera balzám na rty 20 g pro ženy

Vaseline Lip Therapy Aloe Vera Balzám na rty pro ženy 20 g (parfemy-elnino.cz)

Vaseline Lip Therapy Rosy Lip - Balzám na rty s mandlovým olejem 20g

Vaseline Lip Therapy Rosy Lip - Balzám na rty s mandlovým olejem 20g

Lip Therapy Rosy Lip - Balzám na rty s mandlovým olejem - okamžitě přináší rtům úlevu - dlouhodobě hydratuje, chrání a regeneruje rty Použití: Naneste na rty kdykoli během dne dle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Vaseline Lip Therapy Original Tin Aloe Vera - Péče na rty 20 g

Vaseline Lip Therapy Original Tin Aloe Vera - Péče na rty 20 g

Lip Therapy Original Tin Aloe Vera - Péče na rty - s výtažky z aloe vera šetrně pečuje o suché a popraskané rty - rty hloubkově hydratuje a vyživuje - nemastné složení Použití: Aplikujte na suché a čisté rty. (prodejparfemu.cz)

Vaseline Vaseline Lip Therapy Selection Lip Therapy - Dárková sada…

Vaseline Vaseline Lip Therapy Selection Lip Therapy - Dárková sada balzámů na rty

Vaseline Lip Therapy Selection Lip Therapy - Dárková sada balzámů na rty 20 g Vaseline Lip Therapy Original - Péče o rty - je čistá vazelína bez parfemace s vysokým hojivým účinkem - rty hloubkově hydratuje a vyživuje. Vazelina je nemastná a nelepivá 20 g Vaseline Lip Therapy Rosy Lips - Péče o rty - obsahuje růžový a mandlový olej - dodává rtům jemnou péči a příjemnou vůni 20 g Vaseline Lip Therapy Cocoa Butter - Péče o rty - s obsahem kakaového másla hydratuje a vyživuje suché a popraskané rty - příjemně voní po kakau a vanilce Použití: Aplikujte na suché a čisté rty. (prodejparfemu.cz)

VASELINE Lip Therapy Rose Lips 3 x 20 g

VASELINE Lip Therapy Rose Lips 3 x 20 g

Balzám na rty na bázi 100% čisté kosmetické vazelíny, s růžovým nádechcem, dodává rtům jemný lesk, chrání, hydratuje a regeneruje Balzám na rty VASELINE Lip Therapy Rosy Lips poskytne vysušené pokožce vašich rtů okamžitou úlevu a dlouhotrvající hydrataci. Vedle čisté, třikrát čištěné kosmetické vazelíny obsahuje balzám také výživné rostlinné oleje, které pomohou pokožku rtů vyživit, zregenerovat a ochránit před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí, zvláště pak za chladného počasí. Ochranný balzám zjemní, zklidní a vyhladí pokožku rtů, uzamkne v ní vlhkost a pomůže s její obnovou. Balzám má jemný růžový odstín a růžovou vůni a je vhodný pro všechny typy pleti, včetně suché a citlivé. Je dodávaný ve stylovém retro obalu, který můžete mít stále po ruce.  … (alza.cz)

Lip Therapy - balzám na rty - Mango 3,8g

Lip Therapy - balzám na rty - Mango 3,8g

Vazelínová pomáda na rty s výtažky z tropického manga se intenzivně stará o jemnou pokožku rtů, eliminuje jakékoli podráždění a drsnost. Zabraňuje popraskání a vysoušení rtů. (pilulka.cz)

Lip Therapy - balzám na rty - Granátové jablko 3,8g

Lip Therapy - balzám na rty - Granátové jablko 3,8g

Vazelínová pomáda na rty s výtažky ze šťavnatého granátového jablka jemně pečuje o rty a zabraňuje popraskání a vysoušení rtů. (pilulka.cz)

Lip Therapy - balzám na rty - Kokos 3,8g

Lip Therapy - balzám na rty - Kokos 3,8g

Vazelínová pomáda na rty s výtažky ze sladkých kokosů se intenzivně stará o jemnou pokožku rtů, eliminuje jakékoli podráždění a drsnost. Zabraňuje popraskání a vysoušení rtů. (pilulka.cz)

Lip Smacker Kiss Therapy Superfruit SPF30 balzám na rty 3,5 g

Lip Smacker Kiss Therapy Superfruit SPF30 balzám na rty 3,5 g

Balzám Kiss Therapy Superfruit chrání Vaše rty před UV zářením. Klinicky testované složení tohoto balzámu s výtažkem z kokosového a jojobového oleje uzamyká ve rtech vlhkost. Antioxidanty chrání rty před volnými radikály způsobující stárnutí pleti. Složení: Ricinový olej, Včelí vosk, Cetylacetát, Acetylovaný lanolinový alkohol, Candelilla Wax, Polybutene, Sezamový olej, Ozokerite, Carnauba, Minerální olej, Hydrogenované sójové glyceridy, Olej z pšeničných klíčků. Použití: Nanášejte na rty několikrát denně dle potřeby. Pouze pro zevní použití. (drmax.cz)

Lip Smacker Kiss Therapy Strawberry SPF30 balzám na rty 3,5 g

Lip Smacker Kiss Therapy Strawberry SPF30 balzám na rty 3,5 g

Balzám Kiss Therapy Strawberry chrání Vaše rty před UV zářením. Klinicky testované složení tohoto balzámu s výtažkem z kokosového a jojobového oleje uzamyká ve rtech vlhkost. Antioxidanty chrání rty před volnými radikály způsobující stárnutí pleti. Složení: Ricinový olej, Včelí vosk, Cetylacetát, Acetylovaný lanolinový alkohol, Candelilla Wax, Polybutene, Sezamový olej, Ozokerite, Carnauba, Minerální olej, Hydrogenované sójové glyceridy, Olej z pšeničných klíčků. Použití: Nanášejte na rty několikrát denně dle potřeby. Pouze pro zevní použití. (drmax.cz)

VASELINE Lip Therapy Original 3 x 20 g

VASELINE Lip Therapy Original 3 x 20 g

Balzám na rty na bázi 100% čisté kosmetické vazelíny, dodává rtům jemný lesk, chrání, hydratuje a regeneruje Balzám na rty VASELINE Lip Therapy Original poskytne vysušené pokožce vašich rtů okamžitou úlevu a dlouhotrvající hydrataci. Vedle čisté, třikrát čištěné kosmetické vazelíny obsahuje balzám také výživné bambucké máslo, které pomáhá pokožku rtů vyživit, zregenerovat a ochránit před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí, zvláště pak za chladného počasí. Ochranný balzám zjemní, zklidní a vyhladí pokožku rtů, uzamkne v ní vlhkost a pomůže s její obnovou. Balzám má jemný, přirozený lesk a je vhodný pro všechny typy pleti, včetně suché a citlivé. Je dodávaný ve stylovém, ocelovém retro obalu, který můžete mít stále po ruce.  Klíčové vlastnosti … (alza.cz)

Lip Smacker Kiss Therapy Eucalyptus Mint balzám na rty 3,5 g

Lip Smacker Kiss Therapy Eucalyptus Mint balzám na rty 3,5 g

Balzám Kiss Therapy Eucalyptus Mint je určený pro suché, popraskané rty. Svěže voní po mátě a přináší rychlou úlevu i pro hodně poškozené a bolavé rty. Balzám obsahuje hydratační výtažky z kokosového oleje a bambuckého másla. Navíc má nelesknoucí složení. Složení: Ricinový olej, Včelí vosk, Cetylacetát, Acetylovaný lanolinový alkohol, Candelilla Wax, Polybutene, Sezamový olej, Ozokerite, Carnauba, Minerální olej, Hydrogenované sójové glyceridy, Olej z pšeničných klíčků. Použití: Nanášejte na rty několikrát denně dle potřeby. Pouze pro zevní použití. (drmax.cz)

Lip Smacker Kiss Therapy Grapefruit SPF30 balzám na rty 3,5 g

Lip Smacker Kiss Therapy Grapefruit SPF30 balzám na rty 3,5 g

Balzám Kiss Therapy Grapefruit chrání Vaše rty před UV zářením. Klinicky testované složení tohoto balzámu s výtažkem z kokosového a jojobového oleje uzamyká ve rtech vlhkost. Antioxidanty chrání rty před volnými radikály způsobující stárnutí pleti. Složení: Ricinový olej, Včelí vosk, Cetylacetát, Acetylovaný lanolinový alkohol, Candelilla Wax, Polybutene, Sezamový olej, Ozokerite, Carnauba, Minerální olej, Hydrogenované sójové glyceridy, Olej z pšeničných klíčků. Použití: Nanášejte na rty několikrát denně dle potřeby. Pouze pro zevní použití. (drmax.cz)

Lip Therapy - Men Xtreme – ochranný balzám na rty pro muže 4,8g

Lip Therapy - Men Xtreme – ochranný balzám na rty pro muže 4,8g

Inovativní složení balzámu na rty zajišťuje extrémní ochranu rtů. (pilulka.cz)

Lip Smaker Kiss Therapy Medicated Lip Balm SPF 30 - Ochranný balzám…

Lip Smaker Kiss Therapy Medicated Lip Balm SPF 30 - Ochranný balzám na rty 3,5 g - eukalyptus a máta

Kiss Therapy Medicated Lip Balm SPF 30 - Ochranný balzám na rty - s léčivými rostlinnými výtažky - pečuje o rty - chrání jemnou pokožku rtů - hydratuje rty - vhodné pro každodenní použití - s různými příchutěmi - dermatologicky testováno Použití: Aplikujte na rty podle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Clinique Sweet Pots Sugar Scrub & Lip Balm balzám na rty 12 g pro…

Clinique Sweet Pots Sugar Scrub & Lip Balm balzám na rty 12 g pro ženy 04 Sweet Rose

Clinique Sweet Pots Sugar Scrub & Lip Balm Balzám na rty pro ženy 12 g Odstín 04 Sweet Rose (parfemy-elnino.cz)

Lip Smacker Sprite balzám na rty 4 g

Lip Smacker Sprite balzám na rty 4 g

Hydratační balzám na rty. Díky svému složení obsahující přírodní oleje a bambucké máslo bude balzám vaše rty hydratovat a dokonale zjemňovat. Chrání tak vaše rty před popraskáním a vysycháním. Složení: Ricinový olej, Včelí vosk, Cetylacetát, Acetylovaný lanolinový alkohol, Candelilla Wax, Polybutene, Sezamový olej, Ozokerite, Carnauba, Minerální olej, Hydrogenované sójové glyceridy, Olej z pšeničných klíčků. Použití: Nanášejte na rty několikrát denně dle potřeby. Pouze pro zevní použití. (drmax.cz)

2K Lip Balm dárková kazeta balzám na rty 2,8 g + balzám na rty 2,8 g…

2K Lip Balm dárková kazeta balzám na rty 2,8 g + balzám na rty 2,8 g Raspberry pro ženy Strawberry

2K Lip Balm Dárková kazeta pro ženy balzám na rty 2,8 g + balzám na rty 2,8 g Raspberry (parfemy-elnino.cz)

Astrid Lip Balm Sport OF 20 - Balzám na rty 4,8 g 4.8 g

Astrid Lip Balm Sport OF 20 - Balzám na rty 4,8 g 4.8 g

Lip Balm Sport OF 20 - Balzám na rty - ochranný balzám hydratuje jemnou pokožku rtů - chrání před UV zářením a vysoušením - vaše rty budou hebké a vláčné - s ochranným faktorem 20 - hydratuje pokožku rtů - chrání před nepříznivými vlivy prostředí - zabraňuje vysoušení a popraskání - pro každodenní použití Použití: Aplikujte na rty podle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Oriflame Balzám na rty The ONE Lip Spa Therapy - Transparent 1,7g

Oriflame Balzám na rty The ONE Lip Spa Therapy - Transparent 1,7g

Průhledný zvláčňující balzám na rty s ochranným faktorem SPF 8. (pilulka.cz)

Oriflame Balzám na rty The ONE Lip Spa Therapy - Nude 1,7g

Oriflame Balzám na rty The ONE Lip Spa Therapy - Nude 1,7g

Zvláčňující balzám na rty s ochranným faktorem SPF 8. (pilulka.cz)

Oriflame Balzám na rty The ONE Lip Spa Therapy - Natural Pink 1,7g

Oriflame Balzám na rty The ONE Lip Spa Therapy - Natural Pink 1,7g

Zvláčňující balzám na rty v růžovém odstínu. (pilulka.cz)

Gabriella Salvete Lip Balm Scrub - Peeling na rty s balzámem 3 g -…

Gabriella Salvete Lip Balm Scrub - Peeling na rty s balzámem 3 g - Rose

Lip Balm Scrub - Peeling na rty s balzámem - peeling na rty s pečujícím balzámem rty hloubkově hydratuje a zjemňuje - složení obohacené o hydratační vosky a mikro granule pomáhají odstranit odumřelé kožní buňky - rtům poskytuje intenzivní hydrataci a péči po celý den - vyživující bambucké máslo a vitamíny A a C rty regenerují a vyživují - po použití budou Vaše rty jemné, hebké a dokonale hydratované Použití: Peeling naneste rovnoměrně na rty a jemně masírujte po dobu 1 minuty. (prodejparfemu.cz)

Astrid Lip Balm - Balzám na rty 4,8 g - šťavnatá jahoda

Astrid Lip Balm - Balzám na rty 4,8 g - šťavnatá jahoda

Lip Balm - Balzám na rty - balzám s příchutí a vůní melounu pečuje o vaše rty - chrání před vysušováním a popraskáním - zároveň rty tónuje šťavnatou melounovou barvou - pečuje o rty - hydratuje - chrání před nepříznivými vlivy - zabraňuje vysoušení a popraskání - pro každodenní použití Použití: Aplikujte na rty kdykoliv během dne. (prodejparfemu.cz)

Eos Lip Balm - Balzám na rty 7 g - Fresh Grapefruit

Eos Lip Balm - Balzám na rty 7 g - Fresh Grapefruit

Lip Balm - Balzám na rty - 100% přírodní a z 95% organický balzám na rty udrží Vaše rty po celý den vlhké, měkké, senzačně hladké a Váš partner určitě neodolá polibkům z Vašich rtů - balzám má velmi příjemnou příchuť a vůni borůvek, která vás pozitivně naladí - zajímavé provedení balzámu umožňuje jeho snadné nanášení a rychlé použití - zjemňuje a ošetřuje rty - dodává rtům hloubkovou hydrataci a výživu - příjemně vás naladí - posiluje a chrání rty - osvěžuje rty - dodává rtům hebkost a zdravý vzhled - vyhlazuje rty a dodává jim pružnost - navrací rtům přirozenou krásu a přitažlivost Použití: Nanášejte na rty kdykoliv podle potřeby, na balzám můžete nanášet svoji oblíbenou rtěnku. (prodejparfemu.cz)

Astrid Lip Balm - Balzám na rty 4,8 g - vodní meloun

Astrid Lip Balm - Balzám na rty 4,8 g - vodní meloun

Lip Balm - Balzám na rty - balzám s příchutí a vůní melounu pečuje o vaše rty - chrání před vysušováním a popraskáním - zároveň rty tónuje šťavnatou melounovou barvou - pečuje o rty - hydratuje - chrání před nepříznivými vlivy - zabraňuje vysoušení a popraskání - pro každodenní použití Použití: Aplikujte na rty kdykoliv během dne. (prodejparfemu.cz)

Lip Smacker Coca-Cola Classic balzám na rty 7,4 g

Lip Smacker Coca-Cola Classic balzám na rty 7,4 g

Hydratační balzám na rty. Díky svému složení obsahující přírodní oleje a bambucké máslo bude balzám vaše rty hydratovat a dokonale zjemňovat. Chrání tak vaše rty před popraskáním a vysycháním. Složení: Ricinový olej, Včelí vosk, Cetylacetát, Acetylovaný lanolinový alkohol, Candelilla Wax, Polybutene, Sezamový olej, Ozokerite, Carnauba, Minerální olej, Hydrogenované sójové glyceridy, Olej z pšeničných klíčků. Použití: Nanášejte na rty jak často se Vám zachce. Pouze pro zevní použití. (drmax.cz)

Lip Smacker Sprite balzám na rty 4 g pro děti

Lip Smacker Sprite balzám na rty 4 g pro děti

Lip Smacker Sprite Balzám na rty pro děti 4 g (parfemy-elnino.cz)

Vyživující balzám na rty (Color Booster Lip Balm) 3 g

Vyživující balzám na rty (Color Booster Lip Balm) 3 g

Popis Krémový balzám na rty udržuje a posiluje přirozenou barvu rtů. Zaroveň vytváří neviditelnou vrstvu, která rty chrání před působením nepříznivých vlivů. Jemně barví rty do světle růžova. Příjemné mátové aroma rty osvěží a povzbudí. (ageo.cz)

Lip Smacker Coca-Cola Cherry balzám na rty 7,4 g

Lip Smacker Coca-Cola Cherry balzám na rty 7,4 g

Hydratační balzám na rty. Díky svému složení obsahující přírodní oleje a bambucké máslo bude balzám vaše rty hydratovat a dokonale zjemňovat. Chrání tak vaše rty před popraskáním a vysycháním. Složení: Ricinový olej, Včelí vosk, Cetylacetát, Acetylovaný lanolinový alkohol, Candelilla Wax, Polybutene, Sezamový olej, Ozokerite, Carnauba, Minerální olej, Hydrogenované sójové glyceridy, Olej z pšeničných klíčků. Použití: Nanášejte na rty jak často se Vám zachce. Pouze pro zevní použití. (drmax.cz)

WELEDA Tónující balzám na rty rose 10 ml

WELEDA Tónující balzám na rty rose 10 ml

Tónující balzám na rty rose poskytuje rtům jemnou přírodní ochranu, zanechává je krásně vyživené s jemným růžovým nádechem a decentním leskem. (pilulka.cz)

Lip Smacker Fanta balzám na rty 4 g

Lip Smacker Fanta balzám na rty 4 g

Hydratační balzám na rty. Díky svému složení obsahující přírodní oleje a bambucké máslo bude balzám vaše rty hydratovat a dokonale zjemňovat. Chrání tak vaše rty před popraskáním a vysycháním. Složení: Ricinový olej, Včelí vosk, Cetylacetát, Acetylovaný lanolinový alkohol, Candelilla Wax, Polybutene, Sezamový olej, Ozokerite, Carnauba, Minerální olej, Hydrogenované sójové glyceridy, Olej z pšeničných klíčků. Použití: Nanášejte na rty jak často se Vám zachce. Pouze pro zevní použití. (drmax.cz)

Eos Active Lip Balm SPF30 - Balzám na rty 7 g - Aloe

Eos Active Lip Balm SPF30 - Balzám na rty 7 g - Aloe

Active Lip Balm SPF30 - Balzám na rty - hloubkově rty hydratuje a vyživuje - obsahuje antioxidanty, které rty posilují - chrání rty před nepříznivými vlivy počasí Použití: Aplikujte na suché a čisté rty dle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Ep-Line Mimoni Lip Balm ( cola ) - Balzám na rty 4,8 g

Ep-Line Mimoni Lip Balm ( cola ) - Balzám na rty 4,8 g

Mimoni Lip Balm ( cola ) - Balzám na rty - hydratuje rty - chrání před vysycháním a popraskáním - rty budou hebké a vláčné - vhodné pro každodenní používání Použití: Aplikujte na rty kdykoli dle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Ep-Line Frozen Lip Balm ( jablko ) - Balzám na rty 4,8 g

Ep-Line Frozen Lip Balm ( jablko ) - Balzám na rty 4,8 g

Frozen Lip Balm ( jablko ) - Balzám na rty - v motivu Ledového království  - hydratuje rty - chrání před vysycháním a popraskáním - rty budou hebké a vláčné - vhodné pro každodenní používání Použití: Aplikujte na rty kdykoli dle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Lip Smaker Cup Lip Balm ( Fanta ) - Balzám na rty s příchutí limonády…

Lip Smaker Cup Lip Balm ( Fanta ) - Balzám na rty s příchutí limonády 4.0 g

Cup Lip Balm ( Fanta ) - Balzám na rty s příchutí limonády - užij si nejoblíbenější chuť na světě - vůně i chuť limonád v balzámu na rty! - vůně i chuť limonády - složení obsahující přírodní oleje s bambuckým máslem - rty zjemňuje - hydratuje - rty jsou chráněné před vysycháním a popraskáním Použití: Aplikujte na rty dle potřeby. (prodejparfemu.cz)

2K Lip Balm dárková kazeta balzám na rty 2,8 g + balzám na rty 2,8 g…

2K Lip Balm dárková kazeta balzám na rty 2,8 g + balzám na rty 2,8 g Peach pro ženy Watermelon

2K Lip Balm Dárková kazeta pro ženy balzám na rty 2,8 g + balzám na rty 2,8 g Peach (parfemy-elnino.cz)

2K Lip Balm dárková kazeta balzám na rty 2,8 g + balzám na rty 2,8 g…

2K Lip Balm dárková kazeta balzám na rty 2,8 g + balzám na rty 2,8 g Mango pro ženy Cherry

2K Lip Balm Dárková kazeta pro ženy balzám na rty 2,8 g + balzám na rty 2,8 g Mango (parfemy-elnino.cz)

Weleda Lip Balm - Tónující balzámy na rty 10 ml - Rose

Weleda Lip Balm - Tónující balzámy na rty 10 ml - Rose

Lip Balm - Tónující balzámy na rty - účinná ochrana, péče a jemný lesk s nádechem barvy v jednom kroku - obsahuje jojobový olej a bambucké máslo - chrání a vyživuje citlivou pokožku - ve třech odstínech - poskytuje rtům jemnou přírodní ochranu - zanechává je krásně vyživené - dodá jemný barevný nádech - zahalí je do hedvábného a decentního lesku - nezakrývá přirozenou barvu rtů - podtrhuje autentickou krásu - vhodné pro vegany Použití: Aplikujte dle potřeby na rty. (prodejparfemu.cz)

Lip Smacker Fanta Strawberry balzám na rty 7,4 g

Lip Smacker Fanta Strawberry balzám na rty 7,4 g

Hydratační balzám na rty. Díky svému složení obsahující přírodní oleje a bambucké máslo bude balzám vaše rty hydratovat a dokonale zjemňovat. Chrání tak vaše rty před popraskáním a vysycháním. Složení: Ricinový olej, Včelí vosk, Cetylacetát, Acetylovaný lanolinový alkohol, Candelilla Wax, Polybutene, Sezamový olej, Ozokerite, Carnauba, Minerální olej, Hydrogenované sójové glyceridy, Olej z pšeničných klíčků. Použití: Nanášejte na rty jak často se Vám zachce. Pouze pro zevní použití. (drmax.cz)

Artdeco Color Booster Lip Balm - Vyživující balzám na rty 3 g -…

Artdeco Color Booster Lip Balm - Vyživující balzám na rty 3 g - Bezbarvý

Color Booster Lip Balm - Vyživující balzám na rty - krémový balzám na rty udržuje a posiluje přirozenou barvu rtů - zaroveň vytváří neviditelnou vrstvu, která rty chrání před působením nepříznivých vlivů - jemně barví rty do světle růžova - příjemné mátové aroma rty osvěží a povzbudí - pomáhá udržovat přirozenou barvu rtů - chrání rty před nepříznivými vlivy - hydratuje - jemně barví rty - příjemně voní po mátě - není testováno na zvířatech Použití: Aplikujte na rty několikrát denně podle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Soaphoria Organic Lip Balm ( magické vánoce ) - Organický balzám na…

Soaphoria Organic Lip Balm ( magické vánoce ) - Organický balzám na rty 5 g

Organic Lip Balm ( magické vánoce ) - Organický balzám na rty - rty dokonale ošetří a dodá jim všechny aktivní látky, které potřebují k rehydrataci - vyživující textura s přírodními oleji, včelím voskem a vitamínem E podporuje regeneraci rtů tím, že na nich vytváří ochrannou vrstvičku a zabraňuje vysoušení - pečuje o rty - chrání citlivou pokožku rtů před nepříznivými vlivy - chrání před rozpraskáním - pro každodenní použití - všechny účinné látky jsou v Bio kvalitě a bez živočišných tuků, ropných derivátů, syntetických barviv, chemických a konzervačních přísad Použití: Aplikujte na rty podle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Rimmel Lip Conditioning Balm by Kate - Ošetřující balzám na rty 4 g

Rimmel Lip Conditioning Balm by Kate - Ošetřující balzám na rty 4 g

Lip Conditioning Balm by Kate - Ošetřující balzám na rty - pečující balzám na rty z kolekce by Kate intenzivně hydratuje, pečuje a díky SPF 15 chrání vaše rty - aktivní látky: ricinový olej; pomerančový extrakt; ochranný faktor SPF 15 - rty jsou hladší a pružnější - díky lehkému složení nelepí a rty vyživuje - přirozený odstín Použití: Aplikujte na rty kdykoliv během dne. (prodejparfemu.cz)

Lumene Invisible Illumination Lip Balm - Balzám na rty 2 g - odstín…

Lumene Invisible Illumination Lip Balm - Balzám na rty 2 g - odstín Heather

Invisible Illumination Lip Balm - Balzám na rty - hydratační balzám na rty - okamžitě a dlouhodobě hydratuje rty a zanechává je jemné a vláčné (prodejparfemu.cz)

Lip Smacker Coca-Cola balzám na rty 7,4 g pro děti Classic

Lip Smacker Coca-Cola balzám na rty 7,4 g pro děti Classic

Lip Smacker Coca-Cola Balzám na rty pro děti 7,4 g Odstín Classic (parfemy-elnino.cz)

2K Animal Lip Balm Vanilla - Balzám na rty 11.0 g - Panda - vanilka

2K Animal Lip Balm Vanilla - Balzám na rty 11.0 g - Panda - vanilka

Animal Lip Balm - Balzám na rt - hloubkově rty vyživuje a zjemňuje - ošetřuje suché a popraskané rty - dokonale chrání rty a zabraňuje jejich poškození - hýčkejte své rty balzámem 2K Animal Lip Balm - Vaše rty budou jemné, hydratované, chráněné a vyživené (prodejparfemu.cz)

Ep-Line Star Wars 3D Lip Balm - Balzám na rty 4,8 g

Ep-Line Star Wars 3D Lip Balm - Balzám na rty 4,8 g

Star Wars 3D Lip Balm - Balzám na rty - vás okouzlí svěží příchutí - hydratuje rty - chrání před vysycháním a popraskáním - rty budou hebké a vláčné - vhodné pro každodenní používání Použití. Aplikujte na rty kdykoli dle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Balmi Lip Balm SPF 15 - Balzám na rty 7 g - Coconut ( Kokos )

Balmi Lip Balm SPF 15 - Balzám na rty 7 g - Coconut ( Kokos )

Lip Balm SPF 15 - Balzám na rty - Vaše rty patří k těm částem těla, které neustále ukazujete okolnímu světu - balzámy na rty Balmi byly vyvinuté tak, aby efektivně chránily vaše rty před všemi škodlivými vlivy aktivního životního stylu - Vaše rty si díky Balmi uchovají naprosto neodolatelný vzhled - značka Balmi je přesně jako vy - ze všeho nejvíc touží vypadat dobře, cítit se skvěle a být v pohodě - užijte si odteď díky Balmi každičký den naplno! - v designových kostkách Balmi ukrývá unikátní balzám na rty, který si okamžitě zamilujete - Balmi je pro každého, kdo si dokáže užívat života plnými doušky a nebojí se být originální - snadné nanášení - jedinečný kuželovitý aplikátor - různé druhy úžasných příchutí - přírodní složení s bambuckým máslem, jojobovým olejem a vitamínem E -… (prodejparfemu.cz)

Balmi Lip Balm SPF 15 - Balzám na rty 7 g - Twisted Berry

Balmi Lip Balm SPF 15 - Balzám na rty 7 g - Twisted Berry

Lip Balm SPF 15 - Balzám na rty - Vaše rty patří k těm částem těla, které neustále ukazujete okolnímu světu - balzámy na rty Balmi byly vyvinuté tak, aby efektivně chránily vaše rty před všemi škodlivými vlivy aktivního životního stylu - Vaše rty si díky Balmi uchovají naprosto neodolatelný vzhled - značka Balmi je přesně jako vy - ze všeho nejvíc touží vypadat dobře, cítit se skvěle a být v pohodě - užijte si odteď díky Balmi každičký den naplno! - v designových kostkách Balmi ukrývá unikátní balzám na rty, který si okamžitě zamilujete - Balmi je pro každého, kdo si dokáže užívat života plnými doušky a nebojí se být originální - snadné nanášení - jedinečný kuželovitý aplikátor - různé druhy úžasných příchutí - přírodní složení s bambuckým máslem, jojobovým olejem a vitamínem E -… (prodejparfemu.cz)

Lip Smacker Disney Emoji Minnie Strawberry jahodový balzám na rty 7,4…

Lip Smacker Disney Emoji Minnie Strawberry jahodový balzám na rty 7,4 g

Lip Smacker Disney Emoji Minnie je hydratační balzám na rty ve tvaru oblíbené myšky s puntíkovanou mašlí, který vám přinese spoustu zábavy. Ukrývá v sobě jedinečný balzám se sladkou chutí jahodového lízátka. Jak na to? Stačí otočit spodní částí postavičky a nanést na rty. Vaše rty budou s tímto balzámem lesklé, hydratované a voňavé. Bambucké máslo - hydratuje rtyPřírodní oleje - vyživují a zjemňují rty Naneste balzám na rty jak často se Vám zachce. Pouze pro zevní použití. (fann.cz)

Lip Smaker Cup Lip Balm ( Sprite ) - Balzám na rty s příchutí…

Lip Smaker Cup Lip Balm ( Sprite ) - Balzám na rty s příchutí limonády 4 g - Sprite

Cup Lip Balm ( Sprite ) - Balzám na rty s příchutí limonády 4 g - užij si nejoblíbenější chuť na světě - vůně i chuť limonád v balzámu na rty - vůně i chuť limonády - složení obsahující přírodní oleje s bambuckým máslem - rty zjemňuje - hydratuje - rty jsou chráněné před vysycháním a popraskáním Použití: Aplikujte na rty dle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Balmi Lip Balm SPF 15 - Balzám na rty 7 g - Twisted Watermelon (…

Balmi Lip Balm SPF 15 - Balzám na rty 7 g - Twisted Watermelon ( meloun )

Lip Balm SPF 15 - Balzám na rty - Vaše rty patří k těm částem těla, které neustále ukazujete okolnímu světu - balzámy na rty Balmi byly vyvinuté tak, aby efektivně chránily vaše rty před všemi škodlivými vlivy aktivního životního stylu - Vaše rty si díky Balmi uchovají naprosto neodolatelný vzhled - značka Balmi je přesně jako vy - ze všeho nejvíc touží vypadat dobře, cítit se skvěle a být v pohodě - užijte si odteď díky Balmi každičký den naplno! - v designových kostkách Balmi ukrývá unikátní balzám na rty, který si okamžitě zamilujete - Balmi je pro každého, kdo si dokáže užívat života plnými doušky a nebojí se být originální - snadné nanášení - jedinečný kuželovitý aplikátor - různé druhy úžasných příchutí - přírodní složení s bambuckým máslem, jojobovým olejem a vitamínem E -… (prodejparfemu.cz)

swiss smile Night Care Lip Balm balzám na rty 3,5 g pro ženy

swiss smile Night Care Lip Balm balzám na rty 3,5 g pro ženy

swiss smile Night Care Lip Balm Balzám na rty pro ženy 3,5 g (parfemy-elnino.cz)

2K Lip Balm Fabulous Fruits balzám na rty 5 g pro ženy Orange

2K Lip Balm Fabulous Fruits balzám na rty 5 g pro ženy Orange

2K Lip Balm Fabulous Fruits Balzám na rty pro ženy 5 g Odstín Orange (parfemy-elnino.cz)

WELEDA Tónující balzám na rty rose 10 ml

2K Animal Lip Balm Flamingo balzám na rty 11 g pro ženy Cherry

2K Animal Lip Balm Flamingo balzám na rty 11 g pro ženy Cherry

2K Animal Lip Balm Flamingo Balzám na rty pro ženy 11 g Odstín Cherry (parfemy-elnino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít