Varnet safe-tec tyr 3 white (sptcel023nad)

Produkt Varnet safe-tec tyr 3 white (sptcel023nad) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Varnet safe-tec tyr 3 white (sptcel023nad) upraviť a produkt hľadať znova.

Varnet Safe-Tec TYR 3 White (SPTcel023nad)

Varnet Safe-Tec TYR 3 White (SPTcel023nad)
Detail

Helma na kolo - mtb/silniční, pro muže i ženy,, MIPS, ABS a EPS, síťka proti hmyzu, bluetooth, Stereo, integrované LED světlo, odnímatelná vnitřní vložka, hmotnost 320 g, bílá a stříbrná barva Je jedním z vašich hobby cyklistika? Proto by pro vás mělo být důležité vlastnit cyklistickou přilbu, které funguje jako ochrana v případě nehody. Tento model jsou vzhledem ke svému designu ideální pro dítě a unisex. Helma skvěle sedne na hlavu o obvodu 53 cm, 54 cm, 55 cm, 56 cm, 57 cm, 58 cm, 59 cm, 60 cm, 61 cm, 62 cm a 63 cm a hmotnost helmy odpovídá 0,29 kg. Helma na kolo Varnet Safe-Tec TYR 3 White poslouží hlavně při jízdě na horském kole, ale vyrazit s ní můžete i na běžné silnice. Při vybírání helmy byste se měli zajímat i o to, jakými certifikacemi prošla. Tento typ helmy má certifikaci typu EN 1078. Nejvýraznější částí bezpečnostní technologie této helmy je EPS a ABS. Na vašem pohodlí se podílí výstelka z molitanu. Pocení hlavy se vyhnete díky tomu, že má helma... (alza.cz)

Podobné produkty ako Varnet Safe-Tec TYR 3 White (SPTcel023nad) , Varnet safe-tec tyr 3 white (sptcel023nad)

Varnet Safe-Tec TYR 3 Black-Silver (SPTcel027nad)

Varnet Safe-Tec TYR 3 Black-Silver (SPTcel027nad)
Detail

Helma na kolo mtb/silniční, dětská, unisex, způsob upínání: magnetické upínání, otočné kolečko, MIPS, EPS a ABS, 33 ventilačních otvorů, síťka proti hmyzu, bluetooth, stereo, integrované led světlo, odnímatelná vnitřní vložka, hmotnost 290 g Baví vás jízda na kole? Potom se vám určitě bude hodit cyklistická helma, která slouží jako ochrana v případě nehody. Tento model se pro svou konstrukci hodí pro dítě a unisex. Hodí se na hlavu o obvodu 53 cm, 54 cm, 55 cm, 56 cm, 57 cm, 58 cm, 59 cm, 60 cm, 61 cm, 62 cm a 63 cm a její hmotnost je 0,29 kg. Helma na kolo Varnet Safe-Tec TYR 3 Black-Silver je dělaná především pro jízdu na horském kole, ale bude se vyjímat i na běžné silnici. Při výběru helmy byste se také měli zajímat o certifikace, kterými prošla. Tato helma se chlubí certifikací typu EN 1078. Pro splnění nároků bezpečnosti, je helma vybavena technologií MIPS, která umí zmírnit následky nárazu. Hlavní bezpečnostní technologii této helmy tvoří EPS a ABS.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Varnet Safe-Tec TYR 3 Black-Silver (SPTcel027nad) , Varnet safe-tec tyr 3 black-silver (sptcel027nad)

Varnet Safe-Tec TYR Black Red (SPTcel039nad)

Varnet Safe-Tec TYR Black Red (SPTcel039nad)
Detail

Helma na kolo mtb/silniční, dětská, unisex, způsob upínání: magnetické upínání, otočné kolečko, MIPS, EPS a ABS, 33 ventilačních otvorů, síťka proti hmyzu, integrované led světlo, odnímatelná vnitřní vložka, hmotnost 250 g Patří k vašim zálibám jízda na kole? Proto byste měli vlastnit příslušnou cyklistickou helmu, se kterou budete mít jistotu bezpečí v případě nehody. Tento model je vzhledem ke svému designu vhodný pro dítě a unisex. Helma pasuje na hlavu o obvodu 53 cm, 54 cm, 55 cm, 56 cm, 57 cm, 58 cm, 59 cm, 60 cm, 61 cm, 62 cm a 63 cm a má hmotnost 0,25 kg. Helma na kolo Varnet Safe-Tec TYR Black Red je vhodnou volbou pro jízdu na MTB kole, ale vzít si ji můžete i na běžnou silnici. Výběr helmy by měla ovlivnit i certifikace, které získala. V tomto případě se jedná o certifikaci typu EN 1078. Důležitou bezpečnostní technologií této helmy je EPS a ABS. Vnitřní část helmy tvoří pohodlná molitanová výstelka. Pocení hlavy helma zabrání tím, že je doplněna o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Varnet Safe-Tec TYR Black Red (SPTcel039nad) , Varnet safe-tec tyr black red (sptcel039nad)

Varnet Safe-Tec TYR 2 Black-Blue (SPTcel035nad)

Varnet Safe-Tec TYR 2 Black-Blue (SPTcel035nad)
Detail

Helma na kolo , unisex Užíváte si vyjížďky na kole? Proto si musíte pořídit příslušnou přilbu na kolo, která vás bude chránit při pádu. Tento model se svým designem hodí pro dítě a unisex. Helma sedne na hlavu s obvodem 53 cm, 54 cm, 55 cm, 56 cm, 57 cm, 58 cm, 59 cm, 60 cm, 61 cm, 62 cm a 63 cm a její hmotnost je 0,29 kg. Helma na kolo Varnet Safe-Tec TYR 2 Black-Blue je dělaná především pro jízdu na horském kole, ale lze ji využít i na běžné silnici. Výběr helmy by měl být ovlivněný i tím, jaké certifikace získala. Tato helma se chlubí certifikací typu EN 1078. Nejvýraznější částí bezpečnostní technologie této helmy je EPS a ABS. Helma má výstelku z molitanu. Pro zabránění pocení hlavy má design helmy 33 ventilačních otvorů. Síťka funguje jako ochrana před tím, aby hmyz vletěl do helmy. Zajímavé přednosti helmy na kolo Varnet Safe-Tec TYR 2 Black-Blue Bezpečnou jízdu na kole si zajistíte se správnou cyklistickou helmou Navržená pro dítě a unisex Obvod: 53... (alza.cz)

Podobné produkty ako Varnet Safe-Tec TYR 2 Black-Blue (SPTcel035nad) , Varnet safe-tec tyr 2 black-blue (sptcel035nad)

Varnet Safe-Tec SK8 White (SPTcel043nad)

Varnet Safe-Tec SK8 White (SPTcel043nad)
Detail

Helma na kolo - pro muže i ženy,, MIPS, ABS a EPS, síťka proti hmyzu, bluetooth, Stereo, integrované LED světlo, odnímatelná vnitřní vložka, hmotnost 0,37 g, bílá barva Užíváte si vyjížďky na kole? Proto potřebujete mít příslušnou přilbu, pomocí níž bude vaše hlava v bezpečí i při pádu. Tento model je svým konstrukčním řešením navržen pro dítě a unisex. Helma skvěle sedne na hlavu o obvodu 53 cm, 54 cm, 55 cm, 56 cm, 57 cm, 58 cm, 59 cm, 60 cm a 61 cm a hmotnost se rovná 0,36 kg. Helma na kolo Varnet Safe-Tec SK8 White bude působit stylově a zároveň splní funkci ochrany. Než si helmu koupíte, měli byste si ověřit jaké certifikace získala. V tomto případě se jedná o certifikaci typu EN 1078. Pro vyhovění bezpečnostním požadavkům, má helma ve výbavě technologii MIPS, která v případě pádu zvládne absorbovat některé síly a zmírnit náraz. Bezpečnostní technologie tohoto modelu spočívá v EPS a ABS. Na vašem pohodlí se podílí výstelka z molitanu. Aby se předešlo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Varnet Safe-Tec SK8 White (SPTcel043nad) , Varnet safe-tec sk8 white (sptcel043nad)

Safe-Tec TYR 3 Black-Silver 2020 XL

Safe-Tec TYR 3 Black-Silver 2020 XL
Detail

Safe-Tec TYR3 Black-Silver Chytrá helma pro zvýšení vaší bezpečnosti při sportu. Inovativní řešení přináší zabudované vysoce svítivé přední a zadní LED světla. Automatické brzdové světlo upozorní ostatní řidiče při snížení rychlosti. Znamení o změně směru jízdy umožňuje bezdrátové dálkové ovládání, které se připevňuje na řídítka. Důležitým konstrukčním prvkem přilby je systém MIPS, který poskytuje zvýšenou ochranu a v případě nárazu lépe absorbuje rotační síly. Vestavěné stereo reproduktory využívají přenos zvuku po kosti a umožní tak poslech hudby bez krytí okolního ruchu. V popruhu pod bradou je umístěný mikrofon pro bezpečné vyřízení hovorů. Helmu spojíte s vaším mobilním telefonem bezdrátově díky Bluetooth. Fidlock magnetické zapínání umožňuje rychlé sundání a nasazení helmy. Nabíjení integrované baterie je realizováno skrze USB-C konektor. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Velikost: XL (61 - 63 cm) Výbava: MIPS, Bluetooth, handsfree, automatické brzdové světlo, dálkové ovládání Konektor: USB typ C Hmotnost: 330 g Barva: černá - stříbrná (patro.cz)

Podobné produkty ako Safe-Tec TYR 3 Black-Silver 2020 XL , Safe-tec mtv23 white (sptvnhel03nad)

Varnet Safe-Tec SK8 Black (SPTcel046nad)

Varnet Safe-Tec SK8 Black (SPTcel046nad)
Detail

Helma na kolo , dětská, unisex, způsob upínání: magnetické upínání, otočné kolečko, MIPS, EPS a ABS, 14 ventilačních otvorů, síťka proti hmyzu, bluetooth, stereo, integrované led světlo, odnímatelná vnitřní vložka, hmotnost 360 g Baví vás jízda na kole? Proto by pro vás mělo být důležité vlastnit cyklistickou přilbu, která vás při pádu ochrání. Jde o model, který se vzhledem ke svému konstrukčnímu řešení hodí pro dítě a unisex. Hodí se na hlavu o obvodu 53 cm, 54 cm, 55 cm, 56 cm, 57 cm, 58 cm, 59 cm, 60 cm a 61 cm a její hmotnost se rovná 0,36 kg. Helma na kolo Varnet Safe-Tec SK8 Black vás udrží v bezpečí a bude i stylovým doplňkem. Při výběru helmy je také třeba si ověřit, jakými certifikacemi prošla. V tomto případě se jedná o certifikaci typu EN 1078. Velká část bezpečnostní technologie tohoto modelu je tvořena EPS a ABS. Helma má výstelku z molitanu. Hlava se vám v helmě nebude potit, má totiž 14 ventilačních otvorů. Síťka slouží jako ochrana před hmyzem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Varnet Safe-Tec SK8 Black (SPTcel046nad) , Safe-tec mtv23 black (sptvnhel01nad)

Safe-Tec TYR Black Red 2020

Safe-Tec TYR Black Red 2020
Detail

Safe-Tec TYR Black-Red Chytrá helma pro zvýšení vaší bezpečnosti při sportu. Inovativní řešení přináší zabudované vysoce svítivé přední a zadní LED světla. Automatické brzdové světlo upozorní ostatní řidiče při snížení rychlosti. Znamení o změně směru jízdy umožňuje bezdrátové dálkové ovládání, které se připevňuje na řídítka. Fidlock magnetické zapínání umožňuje rychlé sundání a nasazení helmy. Nabíjení integrované baterie je realizováno skrze USB-C konektor. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Velikost: M (55 - 58 cm) Výbava: automatické brzdové světlo, dálkové ovládání Konektor: USB typ C Hmotnost: 265 g Barva: černá - červená (patro.cz)

Podobné produkty ako Safe-Tec TYR Black Red 2020 , Meliconi safe pods evo white (497415)

Safe-Tec MTV23 White (SPTvnhel03nad)

Safe-Tec MTV23 White (SPTvnhel03nad)
Detail

Helma na kolo - pro muže i ženy, na upínaní slouží pásky s přezkou, in-mould Polycarbonate Shell, síťka proti hmyzu, vnitřní polstrování, integrované LED světlo, integrovaná LED blikačka, vhodná pro inline, bílá barva Při náročných cyklistických trasách i klidných výletech by vám neměla ve výbavě chybět helma na kolo. Máme pro vás nachystanou kvalitní přilbu Safe-Tec. Helma je ideální pro muže i ženy. Výrobce ji řadí mezi městská a Skate/Inline. Helma na kolo Safe-Tec odpovídá certifikaci CE EN 1078. Praktickou vychytávkou jsou větrací otvory doplněné o síťku, která zabraňuje vlétnutí hmyzu pod helmu. Pro absolutní pohodlí je vybavena vnitřním polstrováním. Integrované osvětlení zajistí vaši bezpečnost i během nepříznivých světelných podmínek. Pro omezení pocení hlavy má helma Safe-Tec 14 ventilačních otvorů. Zásadní vlastnosti helmy na kolo Safe-Tec MTV23 White Helma na kolo Safe-Tec je jistotou pro bezpečnou jízdu Je ideální pro muže i ženy Městská a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Safe-Tec MTV23 White (SPTvnhel03nad) , Durex extra safe 3 ks (5010232967847)

Safe-Tec SK8

Safe-Tec SK8
Detail

(patro.cz)

Podobné produkty ako Safe-Tec SK8 , Rocketbook everlast mini tyrkysový (103/tyr)

Safe-Tec MTV23 Black (SPTvnhel01nad)

Safe-Tec MTV23 Black (SPTvnhel01nad)
Detail

Helma na kolo - pro muže i ženy, na upínaní slouží pásky s přezkou, in-mould Polycarbonate Shell, síťka proti hmyzu, vnitřní polstrování, integrované LED světlo, integrovaná LED blikačka, vhodná pro inline, černá barva Při žádných vyjížďkách by neměla chybět helma na kolo. Proto jsme pro vás nachystali kvalitní přilbu Safe-Tec. Helma na kolo je vhodná pro muže i ženy. Výrobce ji řadí mezi městská a Skate/Inline. Helma na kolo Safe-Tec je vybavena certifikací CE EN 1078. Mezi praktické vychytávky patří větrací otvory doplněné o síťku, která zabraňuje vlétnutí hmyzu pod helmu. Pro absolutní pohodlí je vybavena vnitřním polstrováním. Integrované osvětlení zajistí vaši bezpečnost i během nepříznivých světelných podmínek. Pro redukci pocení hlavy má helma Safe-Tec 14 ventilačních otvorů. Zásadní vlastnosti helmy na kolo Safe-Tec MTV23 Black Helma na kolo Safe-Tec je jistotou pro bezpečnou jízdu Je vhodná pro muže i ženy Městská a skate/Inline přilba na kolo je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Safe-Tec MTV23 Black (SPTvnhel01nad) , Star tec

Meliconi SAFE PODS EVO White (497415)

Meliconi SAFE PODS EVO White (497415)
Detail

Bezdrátová sluchátka - s mikrofonem, True Wireless, pecky, uzavřená konstrukce, Bluetooth 5.0, přijímání hovorů, výdrž baterie až 12 h (3 h+9 h) Fanoušci hudby jistě přivítají lehká bezdrátová sluchátka Meliconi. Tvar pecky se přizpůsobí každým uším, díky čemuž se příjemně nosí v každé situaci. Uzavřená konstrukce nepropouští zvuk ven a hudbu tedy uslyšíte jen se sluchátky na uších. Integrovaný mikrofon se postará o spojení s vašimi přáteli nebo o nahrávání vašich podcastů. Součástí je také technologie Bluetooth 5.0. K funkcím patří také přijímání hovorů. Komfort si tak dopřejete při hraní her, poslechu hudby i práci. Klíčové přednosti bezdrátových sluchátek Meliconi SAFE PODS EVO White Bezdrátová sluchátka Meliconi v provedení pecek Uzavřená konstrukce Bezdrátová sluchátka s mikrofonem udrží vaše spojení s přáteli Základní funkce: přijímání hovorů Bezdrátová sluchátka Meliconi SAFE PODS EVO White vydrží fungovat na jedno nabití 12 h S funkcí true wireless není... (alza.cz)

Podobné produkty ako Meliconi SAFE PODS EVO White (497415) , Cel tec

Hauck N Safe 2020 zábrana white - zánovní

Detail

Zábrana do dveří disponuje dvojitou bezpečnostní pojistkou proti otevření. Otevírá se v obou směrech. Je vhodná k instalaci mezi futra, stěny i schodiště. Hauck Stop N Safe 2020 zábrana je velmi stabilní a snadno se montuje za pomocí šroubků bez nutnosti vrtání. (mall.cz)

Podobné produkty ako Hauck N Safe 2020 zábrana white - zánovní , Rocketbook everlast letter a4 tyrkysový (97/tyr)

Hauck Stop N Safe 2+ 21cm ext. white

Detail

Zábrana do dveří disponuje dvojitou bezpečnostní pojistkou proti otevření. Otevírá se v obou směrech. Je vhodná k instalaci mezi futra, stěny i schodiště. Hauck Stop N Safe 2020 zábrana + 21 cm prodloužení je velmi stabilní a snadno se montuje za pomocí šroubků bez nutnosti vrtání. (mall.cz)

Podobné produkty ako Hauck Stop N Safe 2+ 21cm ext. white , Durex extra safe pack 3 × 18 ks (5997321774817)

ROCKETBOOK Everlast Mini tyrkysový (103/TYR)

ROCKETBOOK Everlast Mini tyrkysový (103/TYR)
Detail

Poznámkový blok - formát A6, 48 listů, tečkovaný papír, tvrdá vazba, kroužkový hřbet, určen k psaní, kreslení a malování, tyrkysová barva Rocketbook Everlast Mini představuje revoluční chytrý blok, který na první pohled vypadá jako klasický poznámkový blok, ale umí toho daleko více. Je totiž nekonečně znovu použitelný. Za pomoci používání speciálního pera Pilot FriXion je možné jeho obsah velmi jednoduše vymazat vlhkým hadříkem. Díky tomu jej můžete používat znovu a znovu. Blok obsahuje celkem 48 stránek z jemného papíru a je opatřený kroužkovou vazbou. S ohledem na své kompaktní rozměry se vejde do téměř každé kabelky i do větších kapes, a tak jej můžete mít stále u sebe. Rocketbook Everlast lze využívat roky, a šetřit tak nejen životní prostředí, ale i svoji peněženku. Klíčové vlastnosti poznámkového bloku Rocketbook Everlast Mini tyrkysovéhoChytrý poznámkový blokNekonečně znovu použitelnýPři používání pera Pilot FriXion obsah smazatelný vlhkým... (alza.cz)

Podobné produkty ako ROCKETBOOK Everlast Mini tyrkysový (103/TYR) , Safe house

DUREX Extra Safe 3 ks (5010232967847)

DUREX Extra Safe 3 ks (5010232967847)
Detail

Kondomy - zesílené, latexové, zvýšená lubrikace, velikost 56 × 195 mm (Š×D), tloušťka 0,075 mm, 3 kusy v balení Pro ty,které milujeme Proč Durex Extra Safe? STANDARDNÍVELIKOST Není vyplněn Alternativní text k fotografii! EXTRALUBRIKACE Není vyplněn... (alza.cz)

Podobné produkty ako DUREX Extra Safe 3 ks (5010232967847) , Niceboy hive podsie 3 polar white (hive-podsie-3-white)

ROCKETBOOK Everlast Letter A4 tyrkysový (97/TYR)

ROCKETBOOK Everlast Letter A4 tyrkysový (97/TYR)
Detail

Poznámkový blok - formát A4, 32 listů, tečkovaný papír, tvrdá vazba, kroužkový hřbet, určen k psaní, kreslení a malování, tyrkysová barva Rocketbook Everlast Letter A4 představuje revoluční chytrý blok, který na první pohled vypadá jako klasický poznámkový blok, ale umí toho daleko více. Je totiž nekonečně znovu použitelný. Za pomoci používání speciálního pera Pilot FriXion je možné jeho obsah velmi jednoduše vymazat vlhkým hadříkem. Díky tomu jej můžete používat znovu a znovu. Blok obsahuje celkem 32 stránek z jemného papíru a je opatřený kroužkovou vazbou. Rocketbook Everlast můžete využívat roky, a šetřit tak nejen životní prostředí, ale i svoji peněženku. Klíčové vlastnosti poznámkového bloku Rocketbook Everlast Letter A4 tyrkysovéhoChytrý poznámkový blokNekonečně znovu použitelnýRocketbook Everlast Letter ve velikosti A4Při používání pera Pilot FriXion obsah smazatelný vlhkým hadříkemPoznámky možné nahrát do cloudových služebBlok... (alza.cz)

Podobné produkty ako ROCKETBOOK Everlast Letter A4 tyrkysový (97/TYR) , I-tec thunderbolt 3 travel dock dual 4k display with power delivery 60w + i-tec univ. charger 77w (tb3traveldockpd60w)

KIDDY Guardianfix 3 2021 Melange Safe Orange - rozbaleno

Detail

Kiddy Guardianfix 3 pro děti 9–36kg s novými bezpečnostními prvky je bezpečnější i pohodlnější. Základním prvkem bezpečnosti pro nejmenší děti je ochranný pultík. Upevňuje se pásy i systémem ISOFIX. Autosedačka je spojením pokročilé technologie s moderními bezpečnostními systémy. (mall.cz)

Podobné produkty ako KIDDY Guardianfix 3 2021 Melange Safe Orange - rozbaleno , Safe 50f (sasfe50)

DUREX Extra Safe Pack 3 × 18 ks (5997321774817)

DUREX Extra Safe Pack 3 × 18 ks (5997321774817)
Detail

Kondomy - zesílené, latexové, zvýšená lubrikace, velikost 56 × 195 mm (Š×D), tloušťka 0,075 mm, 54 kusů v balení Pro ty,které milujeme Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Proč Durex Extra Safe? STANDARDNÍVELIKOST Není vyplněn Alternativní text k fotografii! EXTRALUBRIKACE... (alza.cz)

Podobné produkty ako DUREX Extra Safe Pack 3 × 18 ks (5997321774817) , Cel-tec hl150r (8595584638005)

Britax Adaptér na autosedačku Römer Baby-Safe 3 I-Size/Baby-Safe iSense/Cybex B-Agile M/R

Britax Adaptér na autosedačku Römer Baby-Safe 3 I-Size/Baby-Safe iSense/Cybex B-Agile M/R
Detail

Tyto adaptéry vám umožní velmi pohodlně a jednoduše připevnit na konstrukci kočárků B-Agile R a B-Agile M novorozeneckou autosedačku. Díky tomu získáte skvělou možnost dítko převážet kam potřebujete bez nutnosti ho probouzet přendaváním z autosedačky. Adaptéry jsou vhodné pro autosedačky: Britax Romer Baby-Safe 3 i-Size Britax Romer Baby-Safe iSense Cybex (feedo.cz)

Podobné produkty ako Britax Adaptér na autosedačku Römer Baby-Safe 3 I-Size/Baby-Safe iSense/Cybex B-Agile M/R , Markslöjd 705417 - led vánoční dekorace tyr led/3xaa/usb (113937)

TEKA HLB 860 White (41560097)

TEKA HLB 860 White (41560097)
Detail

Vestavná trouba energetická třída A+, objem 70 l, gril, horní ohřev, pravý horký vzduch, průvodce pečením, rozmrazování, spodní ohřev a ventilátor, teleskopické vysouvání plechu, čištění trouby vodou, 3vrstvé sklo dvířek, časovač, dětská pojistka, displej, dotykové ovládání, ochlazovací systém, studené dveře trouby a tlumené zavírání dvířek, síťový kabel se zástrčkou, V׊×H 59,5 × 59,5 × 55,9 cm, bílá TEKA HLB 860 White – stylová pečící trouba do každé moderní kuchyněDoplňte svou kuchyň skvěle vybavenou vestavnou troubou TEKA HLB 860 White o objemu 70 litrů, která nabízí celkem 12 pečících funkcí, Cook Personal Assistant s 20 recepty, tiché zavírání dvířek SoftClose či pohodlné ovládání s 4" TFT displejem. S touto troubou připravíte jednoduše a rychle vaše oblíbené pokrmy. Součástí balení jsou také hluboký plech a zpevněný rošt. Snadnou manipulaci s nimi usnadňují teleskopické výsuvy s plným pojezdem a systémem Clip-on.Klíčové vlastnosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako TEKA HLB 860 White (41560097) , Spro prut c tec tradition carp 3 m 10 ft 2 lb

TEKA HLB 840 White (41560076)

TEKA HLB 840 White (41560076)
Detail

Vestavná trouba energetická třída A+, objem 70 l, gril, horní ohřev, pravý horký vzduch, rozmrazování, spodní ohřev a ventilátor, teleskopické vysouvání plechu, čištění trouby vodou, časovač, dětská pojistka, displej, dotykové ovládání, ochlazovací systém a tlumené zavírání dvířek, síťový kabel bez zástrčky, V׊×H 59,5 × 59,5 × 55,9 cm, bílá TEKA HLB 840 White – stylová pečící trouba do každé moderní kuchyněDoplňte svou kuchyň skvěle vybavenou vestavnou troubou TEKA HLB 840 White o objemu 70 litrů, která nabízí celkem 9 pečících funkcí, pohodlné dotykové ovládání s LED displejem a dvěma otočnými knoflíky. S touto troubou připravíte jednoduše a rychle vaše oblíbené pokrmy. Součástí balení jsou také hluboký plech a grilovací rošt. Snadnou manipulaci s nimi usnadňuje teleskopický pojezd.Vidlice pro připojení do zásuvky není součástí balení (je třeba pořídit si samostatně na vlastní náklady).Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Objem 70 litrůNení... (alza.cz)

Podobné produkty ako TEKA HLB 840 White (41560076) , Angry beards safe (8594205594065)

Markslöjd 705417 - LED Vánoční dekorace TYR LED/3xAA/USB (113937)

Markslöjd 705417 - LED Vánoční dekorace TYR LED/3xAA/USB (113937)
Detail

Vánoční osvětlení LED/3xAA/USB Vánoční dekorace s pohyblivými postavičkami. Obsahuje 22 barevných LED diod. S možností volby manuálního vypnutí/zapnutí či 6hod. časovače. Časovač po 6 hodinách světlo vypne a po 18 hodinách znovu automaticky zapne. Napájení na 3× AA baterie (nejsou součástí) nebo na USB (součástí balení). (alza.cz)

Podobné produkty ako Markslöjd 705417 - LED Vánoční dekorace TYR LED/3xAA/USB (113937) , One safe 1.0 (8592201500516)

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - černá

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - černá
Detail

Kompaktní skládací automatický deštník od značky Samsonite v módních barvách. Skládací deštník od značky Samsonite v nestárnoucím provedení. Deštník díky kompaktní velikosti ho snadno vložíte do každé kabelky i tašky. Otevírání i zavírání je automatické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný. Součástí deštníku je zabudované poutko pro pohodlné nošení a obal na snazší uložení. Složení: 100% poly pongee s teflonovou vrstvou Délka složeného deštníku: 28,5 cm Průměr střechy: 98 cm Váha: 300 g (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - černá , Set hasicí sprej safe 500 + držák safe 50f (s-safe500-50f)

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - modrá

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - modrá
Detail

Kompaktní skládací automatický deštník od značky Samsonite v módních barvách. Skládací deštník od značky Samsonite v nestárnoucím provedení. Deštník díky kompaktní velikosti ho snadno vložíte do každé kabelky i tašky. Otevírání i zavírání je automatické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný. Součástí deštníku je zabudované poutko pro pohodlné nošení a obal na snazší uložení. Složení: 100% poly pongee s teflonovou vrstvou Délka složeného deštníku: 28,5 cm Průměr střechy: 98 cm Váha: 300 g (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - modrá , Set hasicí sprej safe 750 + držák safe 75f (s-safe750-75f)

Nioxin System 3 Color Safe dárková sada pro barvené vlasy

Nioxin System 3 Color Safe dárková sada pro barvené vlasy
Detail

Nioxin System 3 Color Safe, , Kosmetické sady pro ženy, Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním kosmetickým setem Nioxin System 3 Color Safe. Balíček plný vlasové péče jako dárek vždycky potěší. Sada obsahuje: čisticí šampon 300 ml revitalizační kondicionér 300 ml péče 100 ml Vlastnosti: mix kosmetických produktů pro každodenní použití vlasová péče pro krásné vlasy plné života pro regeneraci a výživu vlasů pro barvené vlasy pro řídnoucí vlasy pro suché vlasy krásně zabaleno Jak používat: Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu. (notino.cz)

Podobné produkty ako Nioxin System 3 Color Safe dárková sada pro barvené vlasy , Kombinovaný detektor co, hořlavých a výbušných plynů safe 808com (safe 808com)

Nioxin System 3 Color Safe dárková sada (pro barvené vlasy)

Nioxin System 3 Color Safe dárková sada (pro barvené vlasy)
Detail

Nioxin System 3 Color Safe, , Kosmetické sady pro ženy, Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním kosmetickým setem Nioxin System 3 Color Safe. Balíček plný vlasové péče jako dárek vždycky potěší. Sada obsahuje: čisticí šampon 150 ml revitalizační kondicionér 150 ml péče 50 ml Vlastnosti: mix kosmetických produktů pro každodenní použití vlasová péče pro krásné vlasy plné života pro regeneraci a výživu vlasů pro barvené vlasy pro řídnoucí vlasy pro suché vlasy krásně zabaleno Jak používat: Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu. (notino.cz)

Podobné produkty ako Nioxin System 3 Color Safe dárková sada (pro barvené vlasy) , Amazfit gts 3 white (6972596103523)

BRITAX RÖMER Baby-Safe 3 i-Size 2022 Midnight Grey

BRITAX RÖMER Baby-Safe 3 i-Size 2022 Midnight Grey
Detail

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size poskytne maximální pohodlí a bezpečnost bez kompromisů. Splňuje nejnovější normu ECE R129 a je vhodná pro novorozence a děti do 15 měsíců nebo 80 cm výšky. Systém iSense nabízí hned několik pokrokových vlastností. Jednou z nich je kompatibilita vajíčka s podvozky téměř všech dostupných kočárků. A dále je to otáčení o 180° v kombinaci s polohováním. Přičemž kombinace otáčení vajíčka a polohování je naprosto unikátní. Vlastnosti: Vajíčko Baby-Safe 3 i-Size – útulný ostrůvek bezpečí pro vaše nejmenší. Autosedačku Baby-Safe 3 i-Size můžete používat pro děti od narození do 15 měsíců. V autě ji zajistíte buď bezpečnostními pásy vozidla nebo ideálně pomocí základny Flex base iSense (není součástí balení). Ta, díky povinnosti vozit děti do 15 měsíců v proti směru, obsahuje pojistku, která umožňuje vajíčko otáčet pouze o 180°, a to do nástupní polohy a zpět. Základna vám dále umožní snadné naklápění sedačky do 6 různých poloh, včetně polohy vleže. Zabráníte tím padání hlavičky dítěte při nevhodném sklonu sedáku u některých aut. Přičemž tato kombinace otáčení a polohování je u vajíčka naprosto unikátní. Maminky na cestách často využívají auto v kombinaci s kočárkem. Proto je dobrá zpráva, že vajíčko Baby-Safe 3 i-Size se dá pomocí adaptérů nacvaknout na téměř všechny typy podvozků. Rodičům to umožní nebývalou svobodu ve výběru. V autosedačce Baby-Safe 3 i-Size děťátku zajistíte nejen maximální bezpečí, ale i útulné a komfortní prostředí. Její patentovaný mechanismus umožňuje upravovat ergonomickou polohu podle výšky dítěte. Což podpoří jeho zdravý vývoj. S tím, jak dítě roste, prostor v sedačce mu zvětšujete i nastavením opěrky hlavy. A v neposlední řadě, k pohodlnému posezení přispěje také měkce polstrovaná novorozenecká vložka a prémiové potahy z měkčí tkaniny, než tomu bylo dřív. Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size bezpečná autosedačka pro děti od 0–15 měsíců/80 cm splňuje i-Size normu unikátní kombinace mnoha užitných parametrů a bezpečnostních prvků patentovaná ergonomická poloha vleže kompatibilita se všemi kočárky s uchycením Maxi-Cosi poutání pásem či s pomocí základny s modulárním systémem Flex base iSense schválena pro letecký provoz potahy se dají snadno sundat a vyprat při 30 °C vyrobeno v Německu Technické parametry: rozměry (V x Š x H) 58 × 44 × 67 cm hmotnost: 4,6 kg orientováno proti směru jízdy 40 – 83 cm (feedo.cz)

Podobné produkty ako BRITAX RÖMER Baby-Safe 3 i-Size 2022 Midnight Grey , Cel-tec xzw2020 (2005-086)

Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size 2023 Grey Marble

Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size 2023 Grey Marble
Detail

Podrobnosti o produktu: i-Size / velikost: 40 až 83 cm tělesné výšky, hmotnost: 0 až 13 kg, věk: od narození do cca 15 měsíců. Dětská autosedačka Baby-Safe 3 i-Size vás a vaše dítě doprovází od narození do 15 měsíců věku. Vyjímatelná novorozenecká vložka a technologie pro rovnou polohu vleže zajišťují maximální ergonomické pohodlí. Nasazení a připoutání dítěte je rychlé a snadné: stačí otočit autosedačku Baby-Safe 3 i-Size směrem k otevřeným dveřím auta, když je připojena k základně Flex Base iSENSE (prodává se samostatně). Dětský kočárek Baby-Safe 3 i-Size lze snadno připojit k základně Flex Base iSENSE (prodává se samostatně) a k celé řadě dalších kočárků* (prodávají se samostatně). Novorozenec jede nejbezpečněji, když leží pohodlně a ergonomicky. Díky naší integrované a patentované technologii pro rovnou polohu ležení můžete polohu ležení přizpůsobit různým rovinám a velikosti dítěte. Přiložená novorozenecká vložka s odnímatelnými pěnovými polštářky tlumícími nárazy chrání vaše dítě a poskytuje mu dodatečnou oporu. Zmenšuje velikost sedadla pro větší pohodlí. Jsme přesvědčeni, že pětibodový systém bezpečnostních pásů je nejlepším způsobem ochrany dítěte v autosedačce. Důvodem je optimální upevnění dítěte v ochranné skořepině autosedačky. V případě nárazu rozděluje systém pásů síly, které působí při nárazu, do pěti bodů a zmírňuje je: na ramenou, na bocích a na sponě pásu mezi nohama. V případě nehody tak bude vaše dítě chráněno ze všech stran. Jednodušší už to být nemůže: naši polstrovanou opěrku hlavy a ramenní popruhy můžete nastavit jednou rukou tak, aby vyhovovaly velikosti vašeho dítěte. Promyšlené: rukojeť pro přenášení lze snadno nastavit dozadu, abyste mohli dítě pohodlně umístit do nosítka. Stačí odemknout tlačítka na obou stranách rukojeti. Velmi chytré: Sluneční stříška s ochranou proti slunci UPF 50+ chrání dítě nejen před sluncem, ale také před větrem. A to jak v autě, tak v kočárku. Nově navržené potahy jsou obzvláště elegantní a útulné. Prémiové potahy jsou vyrobeny z ještě měkčí tkaniny a poskytují vašemu dítěti větší pohodlí v kombinaci s lepším přizpůsobením. Prozíravě jsme vyvinuli potah sedačky, který lze prát v pračce a který lze snadno sundat, aniž byste museli sundávat bezpečnostní pásy. Sedadlo tak můžete během chvilky opět vyčistit a pokračovat v práci. Certifikace pro letadla: Naše dětské autosedačky a dětské nosiče jsou bezpečné nejen na zemi. Poskytují také ochranu a pohodlí vašemu dítěti při cestování letadlem. Další informace získáte u své letecké společnosti. Rozměry a hmotnost: Rozměry (výška/šířka/hloubka): 58 x 44 x 67 cm Maximální hmotnost těla: 13 kg Hmotnost: 4,6 kg Instalace: proti směru jízdy 40 až 83 cm Součástí dodávky je: Dětská autosedačka Baby-Safe 3 i-Size Sluneční stříška Novorozenecká vložka Návod k použití (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size 2023 Grey Marble , Detektor hořlavých a výbušných plynů safe 808 - hlásič zemního plynu (safe 808)

Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size 2023 Jade Green

Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size 2023 Jade Green
Detail

Podrobnosti o produktu: i-Size / velikost: 40 až 83 cm tělesné výšky, hmotnost: 0 až 13 kg, věk: od narození do cca 15 měsíců. Dětská autosedačka Baby-Safe 3 i-Size vás a vaše dítě doprovází od narození do 15 měsíců věku. Vyjímatelná novorozenecká vložka a technologie pro rovnou polohu vleže zajišťují maximální ergonomické pohodlí. Nasazení a připoutání dítěte je rychlé a snadné: stačí otočit autosedačku Baby-Safe 3 i-Size směrem k otevřeným dveřím auta, když je připojena k základně Flex Base iSENSE (prodává se samostatně). Dětský kočárek Baby-Safe 3 i-Size lze snadno připojit k základně Flex Base iSENSE (prodává se samostatně) a k celé řadě dalších kočárků* (prodávají se samostatně). Novorozenec jede nejbezpečněji, když leží pohodlně a ergonomicky. Díky naší integrované a patentované technologii pro rovnou polohu ležení můžete polohu ležení přizpůsobit různým rovinám a velikosti dítěte. Přiložená novorozenecká vložka s odnímatelnými pěnovými polštářky tlumícími nárazy chrání vaše dítě a poskytuje mu dodatečnou oporu. Zmenšuje velikost sedadla pro větší pohodlí. Jsme přesvědčeni, že pětibodový systém bezpečnostních pásů je nejlepším způsobem ochrany dítěte v autosedačce. Důvodem je optimální upevnění dítěte v ochranné skořepině autosedačky. V případě nárazu rozděluje systém pásů síly, které působí při nárazu, do pěti bodů a zmírňuje je: na ramenou, na bocích a na sponě pásu mezi nohama. V případě nehody tak bude vaše dítě chráněno ze všech stran. Jednodušší už to být nemůže: naši polstrovanou opěrku hlavy a ramenní popruhy můžete nastavit jednou rukou tak, aby vyhovovaly velikosti vašeho dítěte. Promyšlené: rukojeť pro přenášení lze snadno nastavit dozadu, abyste mohli dítě pohodlně umístit do nosítka. Stačí odemknout tlačítka na obou stranách rukojeti. Velmi chytré: Sluneční stříška s ochranou proti slunci UPF 50+ chrání dítě nejen před sluncem, ale také před větrem. A to jak v autě, tak v kočárku. Nově navržené potahy jsou obzvláště elegantní a útulné. Prémiové potahy jsou vyrobeny z ještě měkčí tkaniny a poskytují vašemu dítěti větší pohodlí v kombinaci s lepším přizpůsobením. Prozíravě jsme vyvinuli potah sedačky, který lze prát v pračce a který lze snadno sundat, aniž byste museli sundávat bezpečnostní pásy. Sedadlo tak můžete během chvilky opět vyčistit a pokračovat v práci. Certifikace pro letadla: Naše dětské autosedačky a dětské nosiče jsou bezpečné nejen na zemi. Poskytují také ochranu a pohodlí vašemu dítěti při cestování letadlem. Další informace získáte u své letecké společnosti. Rozměry a hmotnost: Rozměry (výška/šířka/hloubka): 58 x 44 x 67 cm Maximální hmotnost těla: 13 kg Hmotnost: 4,6 kg Instalace: proti směru jízdy 40 až 83 cm Součástí dodávky je: Dětská autosedačka Baby-Safe 3 i-Size Sluneční stříška Novorozenecká vložka Návod k použití (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size 2023 Jade Green , I-tec thunderbolt 3 travel dock dual 4k display, power delivery 60w (tb3traveldockpd)

Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size 2021 space black

Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size 2021 space black
Detail

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size poskytne maximální pohodlí a bezpečnost bez kompromisů. Splňuje nejnovější normu ECE R129 a je vhodná pro novorozence a děti do 15 měsíců nebo 80 cm výšky. Systém iSense nabízí hned několik pokrokových vlastností. Jednou z nich je kompatibilita vajíčka s podvozky téměř všech dostupných kočárků. A dále je to otáčení o 180° v kombinaci s polohováním. Přičemž kombinace otáčení vajíčka a polohování je naprosto unikátní. Vlastnosti: Vajíčko Baby-Safe 3 i-Size – útulný ostrůvek bezpečí pro vaše nejmenší. Autosedačku Baby-Safe 3 i-Size můžete používat pro děti od narození do 15 měsíců. V autě ji zajistíte buď bezpečnostními pásy vozidla nebo ideálně pomocí základny Flex base iSense (není součástí balení). Ta, díky povinnosti vozit děti do 15 měsíců v proti směru, obsahuje pojistku, která umožňuje vajíčko otáčet pouze o 180°, a to do nástupní polohy a zpět. Základna vám dále umožní snadné naklápění sedačky do 6 různých poloh, včetně polohy vleže. Zabráníte tím padání hlavičky dítěte při nevhodném sklonu sedáku u některých aut. Přičemž tato kombinace otáčení a polohování je u vajíčka naprosto unikátní. Maminky na cestách často využívají auto v kombinaci s kočárkem. Proto je dobrá zpráva, že vajíčko Baby-Safe 3 i-Size se dá pomocí adaptérů nacvaknout na téměř všechny typy podvozků. Rodičům to umožní nebývalou svobodu ve výběru. V autosedačce Baby-Safe 3 i-Size děťátku zajistíte nejen maximální bezpečí, ale i útulné a komfortní prostředí. Její patentovaný mechanismus umožňuje upravovat ergonomickou polohu podle výšky dítěte. Což podpoří jeho zdravý vývoj. S tím, jak dítě roste, prostor v sedačce mu zvětšujete i nastavením opěrky hlavy. A v neposlední řadě, k pohodlnému posezení přispěje také měkce polstrovaná novorozenecká vložka a prémiové potahy z měkčí tkaniny, než tomu bylo dřív. Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size bezpečná autosedačka pro děti od 0–15 měsíců/80 cm splňuje i-Size normu unikátní kombinace mnoha užitných parametrů a bezpečnostních prvků patentovaná ergonomická poloha vleže kompatibilita se všemi kočárky s uchycením Maxi-Cosi poutání pásem či s pomocí základny s modulárním systémem Flex base iSense schválena pro letecký provoz potahy se dají snadno sundat a vyprat při 30 °C vyrobeno v Německu Technické parametry: rozměry (V x Š x H) 58 × 44 × 67 cm hmotnost: 4,6 kg orientováno proti směru jízdy 40 – 83 cm (feedo.cz)

Podobné produkty ako Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size 2021 space black

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - zelená

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - zelená
Detail

Kompaktní skládací automatický deštník od značky Samsonite v módních barvách. Skládací deštník od značky Samsonite v nestárnoucím provedení. Deštník díky kompaktní velikosti ho snadno vložíte do každé kabelky i tašky. Otevírání i zavírání je automatické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný. Součástí deštníku je zabudované poutko pro pohodlné nošení a obal na snazší uložení. Složení: 100% poly pongee s teflonovou vrstvou Délka složeného deštníku: 28,5 cm Průměr střechy: 98 cm Váha: 300 g (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - zelená

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - béžová

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - béžová
Detail

Kompaktní skládací automatický deštník od značky Samsonite v módních barvách. Skládací deštník od značky Samsonite v nestárnoucím provedení. Deštník díky kompaktní velikosti ho snadno vložíte do každé kabelky i tašky. Otevírání i zavírání je automatické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný. Součástí deštníku je zabudované poutko pro pohodlné nošení a obal na snazší uložení. Složení: 100% poly pongee s teflonovou vrstvou Délka složeného deštníku: 28,5 cm Průměr střechy: 98 cm Váha: 300 g (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - béžová

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - červená

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - červená
Detail

Kompaktní skládací automatický deštník od značky Samsonite v módních barvách. Skládací deštník od značky Samsonite v nestárnoucím provedení. Deštník díky kompaktní velikosti ho snadno vložíte do každé kabelky i tašky. Otevírání i zavírání je automatické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný. Součástí deštníku je zabudované poutko pro pohodlné nošení a obal na snazší uložení. Složení: 100% poly pongee s teflonovou vrstvou Délka složeného deštníku: 28,5 cm Průměr střechy: 98 cm Váha: 300 g (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - červená

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - fialová

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - fialová
Detail

Kompaktní skládací automatický deštník od značky Samsonite v módních barvách. Skládací deštník od značky Samsonite v nestárnoucím provedení. Deštník díky kompaktní velikosti ho snadno vložíte do každé kabelky i tašky. Otevírání i zavírání je automatické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný. Součástí deštníku je zabudované poutko pro pohodlné nošení a obal na snazší uložení. Složení: 100% poly pongee s teflonovou vrstvou Délka složeného deštníku: 28,5 cm Průměr střechy: 98 cm Váha: 300 g (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - fialová

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - tyrkysová

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - tyrkysová
Detail

Kompaktní skládací automatický deštník od značky Samsonite v módních barvách. Skládací deštník od značky Samsonite v nestárnoucím provedení. Deštník díky kompaktní velikosti ho snadno vložíte do každé kabelky i tašky. Otevírání i zavírání je automatické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný. Součástí deštníku je zabudované poutko pro pohodlné nošení a obal na snazší uložení. Složení: 100% poly pongee s teflonovou vrstvou Délka složeného deštníku: 28,5 cm Průměr střechy: 98 cm Váha: 300 g (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - tyrkysová

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - žlutá

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - žlutá
Detail

Kompaktní skládací automatický deštník od značky Samsonite v módních barvách. Skládací deštník od značky Samsonite v nestárnoucím provedení. Deštník díky kompaktní velikosti ho snadno vložíte do každé kabelky i tašky. Otevírání i zavírání je automatické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný. Součástí deštníku je zabudované poutko pro pohodlné nošení a obal na snazší uložení. Složení: 100% poly pongee s teflonovou vrstvou Délka složeného deštníku: 28,5 cm Průměr střechy: 98 cm Váha: 300 g (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - žlutá

TEKA HLB 8600 U-White (111000012)

TEKA HLB 8600 U-White (111000012)
Detail

Vestavná trouba energetická třída A+, objem 70 l, gril, horní ohřev, pravý horký vzduch, průvodce pečením, rozmrazování, spodní ohřev a ventilátor, teleskopické vysouvání plechu, čištění trouby vodou, 3vrstvé sklo dvířek, časovač, dětská pojistka, displej, dotykové ovládání, ochlazovací systém, studené dveře trouby a tlumené zavírání dvířek, síťový kabel se zástrčkou, V׊×H 59,5 × 59,5 × 55,9 cm, bílá Není vyplněn Alternativní text k fotografii!HydroClean PRONení vyplněn Alternativní text k fotografii!Teleskopické pojezdy PlusNení vyplněn Alternativní text k fotografii!SoftCloseNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Okolní teplotaTEKA HLB 8600 U-White – multifunkční trouba s 20 receptySérie kuchyňských spotřebičů a doplňků Urban Colors Edition zahrnuje také vestavnou troubu TEKA HLB 8600 U-White o objemu 70 litrů nabízí celkem 12 pečicích funkcí, Cook Personal Assistant s 20 recepty, tiché zavírání dvířek SoftClose či pohodlné ovládání s 4" TFT... (alza.cz)

Podobné produkty ako TEKA HLB 8600 U-White (111000012)

TEKA HLC 844 C White (40587612)

TEKA HLC 844 C White (40587612)
Detail

Vestavná trouba energetická třída A+, objem 40 l, gril, horní ohřev, mikrovlnný ohřev, pravý horký vzduch, rozmrazování, spodní ohřev a ventilátor, čištění trouby vodou, 3vrstvé sklo dvířek, časovač, dětská pojistka a dotykové ovládání, síťový kabel bez zástrčky, V׊×H 45,5 × 59,5 × 55,9 cm, bílá Multifunkční vestavná trouba TEKA HLC 844 White Kombinovaná mikrovlnná trouba s pečením a grilem TEKA HLC 844 White zaujme svými kompaktními rozměry – výškou 45 cm či objemem 40 litrů a jednoduchým ovládáním v podobě dotykových i mechanických prvků doplněných o LED displej. Trouba TEKA HLC 844 White nabízí celkem 11 programů pro pečení, 5 úrovní mikrovlnného ohřevu s maximálním výkonem 1 000 W a maxigril s výkonem 2 500 W. Samozřejmostí jsou funkce rozmrazování dle hmotnosti nebo času. Vidlice pro připojení do zásuvky není součástí balení (je třeba pořídit si samostatně na vlastní náklady).TEKA HLC 844 White má spoustu... (alza.cz)

Podobné produkty ako TEKA HLC 844 C White (40587612)

TEKA HLC 8400 U-White (111130002)

TEKA HLC 8400 U-White (111130002)
Detail

Vestavná trouba energetická třída A+, objem 44 l, gril, horní ohřev, pravý horký vzduch, rozmrazování, spodní ohřev a ventilátor, teleskopické vysouvání plechu, čištění trouby vodou, 3vrstvé sklo dvířek, časovač, dětská pojistka a dotykové ovládání, síťový kabel bez zástrčky, šířka plechu 46 cm, V׊×H 45,5 × 59,5 × 55,9 cm, bílá TEKA HLC 8400 U-White – nevšední pečící troubaSérie kuchyňských spotřebičů a doplňků Urban Colors Edition zahrnuje také vestavnou troubu TEKA HLC 8400 U-White o objemu 44 litrů nabízí celkem 9 pečících funkcí, pohodlné dotykové ovládání s LED displejem a dvěma otočnými knoflíky. S touto troubou připravíte jednoduše a rychle vaše oblíbené pokrmy. Součástí balení jsou také hluboký plech a grilovací rošt. Snadnou manipulaci s nimi usnadňují chromované držáky s jedním teleskopickým pojezdem.Vidlice pro připojení do zásuvky není součástí balení (je třeba pořídit si samostatně na vlastní náklady).Spousta funkcí a snadné čištěníFunkce... (alza.cz)

Podobné produkty ako TEKA HLC 8400 U-White (111130002)

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - tmavě červená

Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - tmavě červená
Detail

Kompaktní skládací automatický deštník od značky Samsonite v módních barvách. Skládací deštník od značky Samsonite v nestárnoucím provedení. Deštník díky kompaktní velikosti ho snadno vložíte do každé kabelky i tašky. Otevírání i zavírání je automatické. Deštník byl testován ve větrném tunelu. Je větruvzdorný. Součástí deštníku je zabudované poutko pro pohodlné nošení a obal na snazší uložení. Složení: 100% poly pongee s teflonovou vrstvou Délka složeného deštníku: 28,5 cm Průměr střechy: 98 cm Váha: 300 g (delmas.cz)

Podobné produkty ako Samsonite Skládací automatický deštník Alu Drop S Safe 3 - tmavě červená

Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size autosedačka 2023 Graphite Marble

Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size autosedačka 2023 Graphite Marble
Detail

Podrobnosti o produktu: i-Size / velikost: 40 až 83 cm tělesné výšky, hmotnost: 0 až 13 kg, věk: od narození do cca 15 měsíců. Dětská autosedačka Baby-Safe 3 i-Size vás a vaše dítě doprovází od narození do 15 měsíců věku. Vyjímatelná novorozenecká vložka a technologie pro rovnou polohu vleže zajišťují maximální ergonomické pohodlí. Nasazení a připoutání dítěte je rychlé a snadné: stačí otočit autosedačku Baby-Safe 3 i-Size směrem k otevřeným dveřím auta, když je připojena k základně Flex Base iSENSE (prodává se samostatně). Dětský kočárek Baby-Safe 3 i-Size lze snadno připojit k základně Flex Base iSENSE (prodává se samostatně) a k celé řadě dalších kočárků* (prodávají se samostatně). Novorozenec jede nejbezpečněji, když leží pohodlně a ergonomicky. Díky naší integrované a patentované technologii pro rovnou polohu ležení můžete polohu ležení přizpůsobit různým rovinám a velikosti dítěte. Přiložená novorozenecká vložka s odnímatelnými pěnovými polštářky tlumícími nárazy chrání vaše dítě a poskytuje mu dodatečnou oporu. Zmenšuje velikost sedadla pro větší pohodlí. Jsme přesvědčeni, že pětibodový systém bezpečnostních pásů je nejlepším způsobem ochrany dítěte v autosedačce. Důvodem je optimální upevnění dítěte v ochranné skořepině autosedačky. V případě nárazu rozděluje systém pásů síly, které působí při nárazu, do pěti bodů a zmírňuje je: na ramenou, na bocích a na sponě pásu mezi nohama. V případě nehody tak bude vaše dítě chráněno ze všech stran. Jednodušší už to být nemůže: naši polstrovanou opěrku hlavy a ramenní popruhy můžete nastavit jednou rukou tak, aby vyhovovaly velikosti vašeho dítěte. Promyšlené: rukojeť pro přenášení lze snadno nastavit dozadu, abyste mohli dítě pohodlně umístit do nosítka. Stačí odemknout tlačítka na obou stranách rukojeti. Velmi chytré: Sluneční stříška s ochranou proti slunci UPF 50+ chrání dítě nejen před sluncem, ale také před větrem. A to jak v autě, tak v kočárku. Nově navržené potahy jsou obzvláště elegantní a útulné. Prémiové potahy jsou vyrobeny z ještě měkčí tkaniny a poskytují vašemu dítěti větší pohodlí v kombinaci s lepším přizpůsobením. Prozíravě jsme vyvinuli potah sedačky, který lze prát v pračce a který lze snadno sundat, aniž byste museli sundávat bezpečnostní pásy. Sedadlo tak můžete během chvilky opět vyčistit a pokračovat v práci. Certifikace pro letadla: Naše dětské autosedačky a dětské nosiče jsou bezpečné nejen na zemi. Poskytují také ochranu a pohodlí vašemu dítěti při cestování letadlem. Další informace získáte u své letecké společnosti. Rozměry a hmotnost: Rozměry (výška/šířka/hloubka): 58 x 44 x 67 cm Maximální hmotnost těla: 13 kg Hmotnost: 4,6 kg Instalace: proti směru jízdy 40 až 83 cm Součástí dodávky je: Dětská autosedačka Baby-Safe 3 i-Size Sluneční stříška Novorozenecká vložka Návod k použití (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size autosedačka 2023 Graphite Marble

Nioxin System 3 Color Safe bezoplachová péče pro řídnoucí vlasy 100 ml

Nioxin System 3 Color Safe bezoplachová péče pro řídnoucí vlasy 100 ml
Detail

Nioxin System 3 Color Safe, 100 ml, Séra na vlasy pro ženy, Bezoplachová péče Nioxin System 3 Color Safe dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují. Vlastnosti: zvyšuje hustotu a sílu vlasů má regenerační účinky aktivuje činnost vlasových kořínků Jak používat: Naneste na ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte. Upravte vlasy obvyklým způsobem. (notino.cz)

Podobné produkty ako Nioxin System 3 Color Safe bezoplachová péče pro řídnoucí vlasy 100 ml

TEKA ML 8220 BIS L U-White (112030000)

TEKA ML 8220 BIS L U-White (112030000)
Detail

Mikrovlnná trouba - vestavná, příkon 2500 W, vnitřní objem 22 l, 5 úrovní výkonu, 850 W výkon mikrovlnného ohřevu, disponuje grilem o výkonu 1200 W, rozmrazování, gril, zapékání Crisp, časovač, dětská pojistka a automatické programy, v balení grilovací mřížka, otevírání dvířek na stranu, vnější rozměry 39 × 59,5 × 33,4 cm (V׊×H) vnitřní rozměry 22 × 35 × 33,4 cm (V׊×H), bílá barva, nerezové provedení Objem 22 litrůKeramické dnoRozmrazování dle časuRozmrazování dle hmotnostiPřímý přístup do nabídkyElektronické ovládání dvířekMikrovlnná trouba TEKA ML 8220 BIS L U-White s elegantním designemVestavná mikrovlnná trouba TEKA ML 8220 BIS L U-White s keramickým dnem a grilem nabízí celkový objem 22 litrů a velmi jednoduchou obsluhu pomocí kombinace dotykového a mechanického ovládání, která umožní naprosto přesné nastavení programu. K dispozici vám budou 3 druhy mikrovlnného ohřevu s 5 úrovněmi výkonu, přičemž maximální hodnota je 850 W.... (alza.cz)

Podobné produkty ako TEKA ML 8220 BIS L U-White (112030000)

Tyr: A night at the nordic house (2x CD + DVD) - CD-DVD (0039841581829)

Tyr: A night at the nordic house (2x CD + DVD) - CD-DVD (0039841581829)
Detail

Hudební CD - A night at the nordic house je live album folk metalové skupiny Týr z roku 2022. A night at the nordic house je live album folk metalové skupiny Týr z roku 2022. Rok vydání : 2022 (Live) Seznam stop CD 1,2 Hel's Prelude / Gates of Hel / Grindavi?san / Sunset Shore / Ragnars kvae?i / Gavotte from Suite in G minor / Blood of Heroes / Ramund hin unge / Hold the Heathen Hammer High / The Lay of Thrym / Tro?ndur i? g?tu / Mare of My Night / Turi? Torkilsdo?ttir / Fire and Flame / Torkils D?tur / Ormurin Langi / By the Sword in My Hand / A?lvur Kongur DVD Hel's Prelude / Gates of Hel / Grindavi?san / Sunset Shore / Ragnars kvae?i / Gavotte from Suite in G minor / Blood of Heroes / Ramund hin unge / Hold the Heathen Hammer High / The Lay of Thrym / Tro?ndur i? g?tu / Mare of My Night / Turi? Torkilsdo?ttir / Fire and Flame / Torkils D?tur / Ormurin Langi / By the Sword in My Hand / A?lvur Kongur (alza.cz)

Podobné produkty ako Tyr: A night at the nordic house (2x CD + DVD) - CD-DVD (0039841581829)

BRITAX RÖMER Baby-Safe 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022 Frost Grey

BRITAX RÖMER Baby-Safe 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022 Frost Grey
Detail

Součástí setu je vajíčko Baby-Safe 3 i-Size pro miminka od narození do 15 měsíců a základna Flex Base iSense. Přičemž každá z komponent splňuje bezpečnostní normu i-Size.Systém iSense nabízí hned několik pokrokových vlastností. Jednou z nich je kompatibilita vajíčka s podvozky téměř všech dostupných kočárků. A dále je to otáčení o 180° v kombinaci s polohováním. Přičemž kombinace otáčení vajíčka a polohování je naprosto unikátní. Vajíčko Baby-Safe 3 i-Size – útulný ostrůvek bezpečí pro vaše nejmenší Autosedačku Baby-Safe 3 i-Size můžete používat pro děti od narození do 15 měsíců. V autě ji zajistíte buď bezpečnostními pásy vozidla nebo ideálně pomocí základny Flex base iSense. Ta, díky povinnosti vozit děti do 15 měsíců v proti směru, obsahuje pojistku, která umožňuje vajíčko otáčet pouze o 180°, a to do nástupní polohy a zpět. Základna vám dále umožní snadné naklápění sedačky do 6 různých poloh, včetně polohy vleže. Zabráníte tím padání hlavičky dítěte při nevhodném sklonu sedáku u některých aut. V autosedačce Baby-Safe 3 i-Size děťátku zajistíte nejen maximální bezpečí, ale i útulné a komfortní prostředí. Její patentovaný mechanismus umožňuje upravovat ergonomickou polohu podle výšky dítěte. Což podpoří jeho zdravý vývoj. S tím, jak dítě roste, prostor v sedačce mu zvětšujete i nastavením opěrky hlavy. A v neposlední řadě, k pohodlnému posezení přispěje také měkce polstrovaná novorozenecká vložka a prémiové potahy z měkčí tkaniny, než tomu bylo dřív. Maminky na cestách často využívají auto v kombinaci s kočárkem. Proto je dobrá zpráva, že vajíčko Baby-Safe 3 i-Size se dá pomocí adaptérů nacvaknout na téměř všechny typy podvozků. Rodičům to umožní nebývalou svobodu ve výběru. Základem správného iSense dobrodružství je základna Flex Base iSense Základna Flex base iSense je použitelná nejen s vajíčkem Baby-Safe 3 i-Size, ale i Baby-safe iSense a s pokračovací autosedačkou Dualfix iSense. Přičemž umožňuje jejich jednoduché a rychlé střídání. Sedačku do základny snadno vložíte i vyjmete, a to jediným kliknutím. Otočná funkce základny vám dále dovolí natočit autosedačku směrem ke dveřím auta, což vám usnadní posazení dítěte do sedačky a jeho připoutání. U aut se skloněnými sedadly se v autosedačce hlavička dítěte snadno naklání dopředu. Proto u Flex Base iSense můžete náklon sedačky nastavit až do 6 různých poloh. Přičemž ten správný úhel nastavíte před instalací sedačky. To vašemu dítku poskytne tu nejlepší kombinaci bezpečí a pohodlí. Důležitou součástí báze je opěrná noha, která zajišťuje její extra stabilitu. Pro bezpečnou instalaci ji nastavíte tak, aby odpovídala výšce, která je pro vaše auto nejlepší. Přičemž správné upevnění opěrné nohy vám potvrdí zvuková signalizace. Opěrná noha v kombinaci s bezpečnostním obloukem a systémem Pivot Link minimalizuje sklopný a rotační pohyb a dále snižuje sílu pohybu vpřed vyvíjenou na dítě v případě nehody. Tím ho významně pomáhá chránit. (feedo.cz)

Podobné produkty ako BRITAX RÖMER Baby-Safe 3 i-Size Bundle Flex iSense 2022 Frost Grey

Nioxin System 3 Color Safe čisticí šampon pro barvené řídnoucí vlasy 1000 ml

Nioxin System 3 Color Safe čisticí šampon pro barvené řídnoucí vlasy 1000 ml
Detail

Nioxin System 3 Color Safe, 1000 ml, Šampony pro ženy, Šampon Nioxin System 3 Color Safe efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu. Vlastnosti: regeneruje a vyživuje vlasy posiluje vlasová vlákna prodlužuje barvu vlasů Jak používat: Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a důkladně opláchněte. Pro optimální výsledný efekt, pokračujte vlasovou péčí ze stejné řady. (notino.cz)

Podobné produkty ako Nioxin System 3 Color Safe čisticí šampon pro barvené řídnoucí vlasy 1000 ml

Nioxin System 3 Color Safe čisticí šampon pro barvené řídnoucí vlasy 300 ml

Nioxin System 3 Color Safe čisticí šampon pro barvené řídnoucí vlasy 300 ml
Detail

Nioxin System 3 Color Safe, 300 ml, Šampony pro ženy, Šampon Nioxin System 3 Color Safe efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu. Vlastnosti: regeneruje a vyživuje vlasy posiluje vlasová vlákna prodlužuje barvu vlasů Jak používat: Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a důkladně opláchněte. Pro optimální výsledný efekt, pokračujte vlasovou péčí ze stejné řady. (notino.cz)

Podobné produkty ako Nioxin System 3 Color Safe čisticí šampon pro barvené řídnoucí vlasy 300 ml

BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe 3 i-Size (0-13 kg) Jade Green

BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe 3 i-Size (0-13 kg) Jade Green
Detail

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size poskytne maximální pohodlí a bezpečnost bez kompromisů. Splňuje nejnovější normu ECE R129 a je vhodná pro novorozence a děti do 15 měsíců nebo 80 cm výšky. Systém iSense nabízí hned několik pokrokových vlastností. Jednou z nich je kompatibilita vajíčka s podvozky téměř všech dostupných kočárků. A dále je to otáčení o 180° v kombinaci s polohováním. Přičemž kombinace otáčení vajíčka a polohování je naprosto unikátní. Vlastnosti: Vajíčko Baby-Safe 3 i-Size – útulný ostrůvek bezpečí pro vaše nejmenší. Autosedačku Baby-Safe 3 i-Size můžete používat pro děti od narození do 15 měsíců. V autě ji zajistíte buď bezpečnostními pásy vozidla nebo ideálně pomocí základny Flex base iSense (není součástí balení). Ta, díky povinnosti vozit děti do 15 měsíců v proti směru, obsahuje pojistku, která umožňuje vajíčko otáčet pouze o 180°, a to do nástupní polohy a zpět. Základna vám dále umožní snadné naklápění sedačky do 6 různých poloh, včetně polohy vleže. Zabráníte tím padání hlavičky dítěte při nevhodném sklonu sedáku u některých aut. Přičemž tato kombinace otáčení a polohování je u vajíčka naprosto unikátní. Maminky na cestách často využívají auto v kombinaci s kočárkem. Proto je dobrá zpráva, že vajíčko Baby-Safe 3 i-Size se dá pomocí adaptérů nacvaknout na téměř všechny typy podvozků. Rodičům to umožní nebývalou svobodu ve výběru. V autosedačce Baby-Safe 3 i-Size děťátku zajistíte nejen maximální bezpečí, ale i útulné a komfortní prostředí. Její patentovaný mechanismus umožňuje upravovat ergonomickou polohu podle výšky dítěte. Což podpoří jeho zdravý vývoj. S tím, jak dítě roste, prostor v sedačce mu zvětšujete i nastavením opěrky hlavy. A v neposlední řadě, k pohodlnému posezení přispěje také měkce polstrovaná novorozenecká vložka a prémiové potahy z měkčí tkaniny, než tomu bylo dřív. Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size bezpečná autosedačka pro děti od 0–15 měsíců/80 cm splňuje i-Size normu unikátní kombinace mnoha užitných parametrů a bezpečnostních prvků patentovaná ergonomická poloha vleže kompatibilita se všemi kočárky s uchycením Maxi-Cosi poutání pásem či s pomocí základny s modulárním systémem Flex base iSense schválena pro letecký provoz potahy se dají snadno sundat a vyprat při 30 °C vyrobeno v Německu Technické parametry: rozměry (V x Š x H) 58 × 44 × 67 cm hmotnost: 4,6 kg orientováno proti směru jízdy 40 – 83 cm (feedo.cz)

Podobné produkty ako BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe 3 i-Size (0-13 kg) Jade Green

B-SAFE Durable 1214 pro Amazon Oasis 2/3 červené (BSD-KO2-1214)

B-SAFE Durable 1214 pro Amazon Oasis 2/3 červené (BSD-KO2-1214)
Detail

Pouzdro na čtečku knih Amazon Oasis 3 a Oasis 2, pevné, materiál: plast a umělá kůže, wake/sleep (automatické zapnutí a vypnutí displeje), červená barva Patříte mezi majitele čtečky elektronických knih Amazon Kindle Oasis 2? Pak by vás mohlo zaujmout pouzdro od společnosti B-Safe. Nejlepší na něm je, že je přesně vytvořeno pro výše zmiňovaný Amazon Kindle, nemusíte se tedy obávat, že by vám pouzdro na čtečku nasedělo. Celé pouzdro kombinuje pevný ABS pokrytý ekologickou kůží. Ta zaručuje dokonalý design v červené barvě a jemný povrch, který nepoškodí displej. Klíčové vlastnosti ochranného pouzdra B-SAFE Durable 1214Dokonale padne na čtečku Amazon Kindle Oasis 2Propracovaný design zaručuje pohodlné užíváníPouzdro kombinuje pevný ABS plast a ekologickou kůžiB-SAFE Durable disponuje magnetickým uzávěremKrásný červený design doplněný černými detaily (alza.cz)

Podobné produkty ako B-SAFE Durable 1214 pro Amazon Oasis 2/3 červené (BSD-KO2-1214)
Varnet Safe-Tec TYR 3 White (SPTcel023nad), Varnet Safe-Tec TYR 3 Black-Silver (SPTcel027nad), Varnet Safe-Tec TYR Black Red (SPTcel039nad), Varnet Safe-Tec TYR 2 Black-Blue (SPTcel035nad), Varnet Safe-Tec SK8 White (SPTcel043nad), Safe-Tec MTV23 White (SPTvnhel03nad), Safe-Tec MTV23 Black (SPTvnhel01nad), Meliconi SAFE PODS EVO White (497415), DUREX Extra Safe 3 ks (5010232967847), ROCKETBOOK Everlast Mini tyrkysový (103/TYR), star tec, cel tec, ROCKETBOOK Everlast Letter A4 tyrkysový (97/TYR), DUREX Extra Safe Pack 3 × 18 ks (5997321774817), safe house, Niceboy HIVE Podsie 3 Polar White (hive-podsie-3-white), i-tec Thunderbolt 3 Travel Dock Dual 4K Display with Power Delivery 60W + i-tec Univ. Charger 77W (TB3TRAVELDOCKPD60W), SAFE 50F (SASFE50), CEL-TEC HL150R (8595584638005), Markslöjd 705417 - LED Vánoční dekorace TYR LED/3xAA/USB (113937), spro prut c tec tradition carp 3 m 10 ft 2 lb, ANGRY BEARDS Safe (8594205594065), One Safe 1.0 (8592201500516), SET Hasicí sprej SAFE 500 + držák SAFE 50F (S-SAFE500-50F), SET Hasicí sprej SAFE 750 + držák SAFE 75F (S-SAFE750-75F), Kombinovaný detektor CO, hořlavých a výbušných plynů SAFE 808COM (SAFE 808COM), Amazfit GTS 3 White (6972596103523), CEL-TEC XZW2020 (2005-086), Detektor hořlavých a výbušných plynů SAFE 808 - hlásič zemního plynu (SAFE 808), i-tec Thunderbolt 3 Travel Dock Dual 4K Display, Power Delivery 60W (TB3TRAVELDOCKPD)