Vans - Obal na Iphona 6

Vans - Obal na Iphona 6

Vans - Obal na Iphona 6

Pouzdro na iPhone z kolekce Vans. Model vyroben z eko-kůže. (Answear.cz)

Vans - Obal na telefon iPhone 6

Vans - Obal na telefon iPhone 6

Pouzdro na iPhone z kolekce Vans. Model vyroben z eko-kůže. (Answear.cz)

Obal na iPhone 6 – Hnědý

Obal na iPhone 6 – Hnědý

Zavírací obal na Váš iPhone 6 v elegantním provedení, který ochrání Váš iPhone diplej před škrábanci. (Vemzu.cz)

Materiál:
plast

Obal na iPhone 6 – Šedý

Obal na iPhone 6 – Šedý

Zavírací obal na Váš iPhone 6 v elegantním provedení, který ochrání Váš iPhone diplej před škrábanci. (Vemzu.cz)

Materiál:
plast

Ultratenký obal na iPhone 6 – růžový

Ultratenký obal na iPhone 6 – růžový

Happy Plugs ultratenké pouzdro, ve kterém se váš iPhone 6 bude cítit jako v peřince a ještě ho ochrání před pády a prachem. Zkombinujte se sluchátky ve stejné barvě a nikdo vám neodolá. (Vemzu.cz)

Materiál:
plast

Ultratenký obal na iPhone 6 – zelený

Ultratenký obal na iPhone 6 – zelený

Happy Plugs ultratenký obal v v zelené barvě, který ochrání váš iPhone, tak aby se mu nic nestalo. Jeho design má na svědomí team švédských designerů, kteří při jeho výrobě mysleli jak na design, tak na to, aby vám obal nebránil v běžnému používání telefonu. A víte co? Přesně tohle se jim povedlo. (Vemzu.cz)

Materiál:
plast

Ultratenký obal na iPhone 6 – žlutý

Ultratenký obal na iPhone 6 – žlutý

Happy Plugs ultratenký 0,4 mm kryt, který váží pouhé 3g. Váš telefon ochrání proti poškrábání, dodá mu lepší vzhled, ale nezabrání vám v jeho používání, tak, jak jste byli dosud zvyklí. (Vemzu.cz)

Materiál:
plast

Ultratenký obal na iPhone 6 – tyrkysový

Ultratenký obal na iPhone 6 – tyrkysový

Happy Plugs obal na iPhone 6, který váš telefon ochrání před pády nebo škrábanci a padne k vašemu telefonu jak ulitý díky přiléhající zadní straně a zároveň nezabrání v používání tlačítek a konektorů. (Vemzu.cz)

Materiál:
plast

Ultratenký obal na iPhone 6 – bílý

Ultratenký obal na iPhone 6 – bílý

Happy Plugs ultratenké pouzdro na iPhone 6 v bílé barvě ochrání váš telefon, dodá mu skvělý look a ještě k tomu bude sloužit jako protiskluzové pouzdro. Přidejte stylová sluchátka a můžete vyrazit. (Vemzu.cz)

Materiál:
plast

Ultratenký obal na iPhone 6 – mentolový

Ultratenký obal na iPhone 6 – mentolový

Happy Plugs ultratenký obal na iPhone 6 se skvělým vzhledem i parametry. Je tenký, protiskluzový a přizpůsobí se vašemu telefonu tak, že vám nebude bránit v používání a nezakryje konektory ani tlačítka. (Vemzu.cz)

Materiál:
plast

Pouzdro TopQ Doogee BL7000 3D silikon Vans 26523 (kryt neboli obal na…

Pouzdro TopQ Doogee BL7000 3D silikon Vans 26523 (kryt neboli obal na mobil Doogee BL7000)

Kvalitní silikonový obal na mobil Doogee BL7000 Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory a tlačítka + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon se v obalu dobře drží + telefon nevyklouzává z ruky + vejde se pohodlně do kapsy + větší odolnost při pádu oproti plastovým obalům + praktická manipulace s mobilem + originální 3D motiv Nevýhody - nechrání… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Doogee X20 3D silikon Vans 26363 (kryt neboli obal na…

Pouzdro TopQ Doogee X20 3D silikon Vans 26363 (kryt neboli obal na mobil Doogee X20)

Kvalitní silikonový obal na mobil Doogee X20 Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory a tlačítka + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon se v obalu dobře drží + telefon nevyklouzává z ruky + vejde se pohodlně do kapsy + větší odolnost při pádu oproti plastovým obalům + praktická manipulace s mobilem + originální 3D motiv Nevýhody - nechrání… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Honor 9 3D silikon Vans 26451 (kryt neboli obal na mobil…

Pouzdro TopQ Honor 9 3D silikon Vans 26451 (kryt neboli obal na mobil Honor 9)

Kvalitní silikonový obal na mobil Honor 9 Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory a tlačítka + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon se v obalu dobře drží + telefon nevyklouzává z ruky + vejde se pohodlně do kapsy + větší odolnost při pádu oproti plastovým obalům + praktická manipulace s mobilem + originální 3D motiv Nevýhody - nechrání… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Doogee BL5000 3D silikon Vans 26437 (kryt neboli obal na…

Pouzdro TopQ Doogee BL5000 3D silikon Vans 26437 (kryt neboli obal na mobil Doogee BL5000)

Kvalitní silikonový obal na mobil Doogee BL5000 Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory a tlačítka + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon se v obalu dobře drží + telefon nevyklouzává z ruky + vejde se pohodlně do kapsy + větší odolnost při pádu oproti plastovým obalům + praktická manipulace s mobilem + originální 3D motiv Nevýhody - nechrání… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Doogee Mix 3D silikon Vans 26402 (kryt neboli obal na…

Pouzdro TopQ Doogee Mix 3D silikon Vans 26402 (kryt neboli obal na mobil Doogee Mix)

Kvalitní silikonový obal na mobil Doogee Mix Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory a tlačítka + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon se v obalu dobře drží + telefon nevyklouzává z ruky + vejde se pohodlně do kapsy + větší odolnost při pádu oproti plastovým obalům + praktická manipulace s mobilem + originální 3D motiv Nevýhody - nechrání… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Doogee X30 3D silikon Vans 26395 (kryt neboli obal na…

Pouzdro TopQ Doogee X30 3D silikon Vans 26395 (kryt neboli obal na mobil Doogee X30)

Kvalitní silikonový obal na mobil Doogee X30 Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory + tlačítka jsou kryta tak, aby šla bez problému ovládat + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon se v obalu dobře drží + telefon nevyklouzává z ruky + vejde se pohodlně do kapsy + větší odolnost při pádu oproti plastovým obalům + praktická manipulace s mobilem +… (Promobily.cz)

Obal TopQ Xiaomi Redmi 4X 3D silikon Vans 20579 (kryt neboli obal na…

Obal TopQ Xiaomi Redmi 4X 3D silikon Vans 20579 (kryt neboli obal na mobil Xiaomi Redmi 4X)

Kvalitní silikonový obal na mobil Xiaomi Redmi 4X Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Obal je tenký a pružný, nijak tedy nenarušuje manipulaci s mobilním telefonem Xiaomi Redmi 4X. Kryt je vyroben z kvalitní směsi gumy a silikonu. Tato kombinace zajistí dokonalou ochranu před škrábanci či odřeninami. Pro všechny konektory jsou v pouzdru přesně vyřezány otvory tak, že při běžné manipulaci s mobilní telefonem Xiaomi Redmi 4X není nutné obal sundávat. Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme chránit… (Promobily.cz)

Obal TopQ Xiaomi Redmi 4A 3D silikon Vans 20092 (kryt neboli obal na…

Obal TopQ Xiaomi Redmi 4A 3D silikon Vans 20092 (kryt neboli obal na mobil Xiaomi Redmi 4A)

Kvalitní silikonový obal na mobil Xiaomi Redmi 4A Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Obal je tenký a pružný, nijak tedy nenarušuje manipulaci s mobilním telefonem Xiaomi Redmi 4A. Kryt je vyroben z kvalitní směsi gumy a silikonu. Tato kombinace zajistí dokonalou ochranu před škrábanci či odřeninami. Pro všechny konektory jsou v pouzdru přesně vyřezány otvory tak, že při běžné manipulaci s mobilní telefonem Xiaomi Redmi 4A není nutné obal sundávat. Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme chránit… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Huawei P Smart 3D silikon Vans 28122 (kryt neboli obal…

Pouzdro TopQ Huawei P Smart 3D silikon Vans 28122  (kryt neboli obal na mobil Huawei P Smart)

Kvalitní silikonový obal na mobil Huawei P Smart Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory + tlačítka jsou kryta tak, aby šla bez problému ovládat + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon se v obalu dobře drží + obal o mnoho nezvětší velikost telefonu + poutavý vzor + originální 3D motiv Nevýhody - nechrání displej telefonu (doporučujeme tvrzené… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Honor 9 Lite 3D silikon Vans 28103 (kryt neboli obal na…

Pouzdro TopQ Honor 9 Lite 3D silikon Vans 28103 (kryt neboli obal na mobil Honor 9 Lite)

Kvalitní silikonový obal na mobil Honor 9 Lite Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory + tlačítka jsou kryta tak, aby šla bez problému ovládat + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon se v obalu dobře drží + obal o mnoho nezvětší velikost telefonu + poutavý vzor + originální 3D motiv Nevýhody - nechrání displej telefonu (doporučujeme tvrzené… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Xiaomi Redmi 5A 3D silikon Vans 27101 (kryt neboli obal…

Pouzdro TopQ Xiaomi Redmi 5A 3D silikon Vans 27101 (kryt neboli obal na mobil Xiaomi Redmi 5A)

Kvalitní silikonový obal na mobil Xiaomi Redmi 5A Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory + tlačítka jsou kryta tak, aby šla bez problému ovládat + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon se v obalu dobře drží + telefon nevyklouzává z ruky + obal o mnoho nezvětší velikost telefonu + vejde se pohodlně do kapsy + větší odolnost při pádu oproti… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Huawei P10 Lite 3D silikon Vans 28666 (kryt neboli obal…

Pouzdro TopQ Huawei P10 Lite 3D silikon Vans 28666 (kryt neboli obal na mobil Huawei P10 Lite)

Kvalitní silikonový obal na mobil Huawei P10 Lite Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory + tlačítka jsou kryta tak, aby šla bez problému ovládat + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon se v obalu dobře drží + obal o mnoho nezvětší velikost telefonu + poutavý vzor + originální 3D motiv Nevýhody - nechrání displej telefonu (doporučujeme tvrzené… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Huawei P20 Lite 3D silikon Vans 29116 (kryt neboli obal…

Pouzdro TopQ Huawei P20 Lite 3D silikon Vans 29116 (kryt neboli obal na mobil Huawei P20 Lite)

Kvalitní silikonový obal na mobil Huawei P20 Lite Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory + tlačítka jsou kryta tak, aby šla bez problému ovládat + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon se v obalu dobře drží + obal o mnoho nezvětší velikost telefonu + poutavý vzor + originální 3D motiv Nevýhody - nechrání displej telefonu (doporučujeme tvrzené… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Huawei Y5 II 3D silikon Vans 24968 (kryt neboli obal na…

Pouzdro TopQ Huawei Y5 II 3D silikon Vans 24968 (kryt neboli obal na mobil Huawei Y5 II)

Kvalitní silikonový obal na mobil Huawei Y5 II Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory + tlačítka jsou kryta tak, aby šla bez problému ovládat + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon se v obalu dobře drží + telefon nevyklouzává z ruky + obal o mnoho nezvětší velikost telefonu + vejde se pohodlně do kapsy + větší odolnost při pádu oproti plastovým… (Promobily.cz)

Ops! Objects šedý obal na iPhone 6 Derby

Ops! Objects šedý obal na iPhone 6 Derby

Obal, který ochrání váš telefon a navíc je stylový a lehce udržovatelný (Different.cz)

Barva:
šedé
Pohlaví:
Dámské

Ops! Objects modrý obal na iPhone 6 Derby

Ops! Objects modrý obal na iPhone 6 Derby

Skvělý obal italské značky Ops! Objects, který ochrání váš iPhone 6 je stylový a lehce udržovatelný (Different.cz)

Barva:
modré
Pohlaví:
Dámské

Desigual barevný obal na Samsung 6 Silicona Casilda

Desigual barevný obal na Samsung 6 Silicona Casilda

Stylový obal na Samsung 6 Desigual z kolekce podzim/zima 2016 (Different.cz)

Pouzdro TopQ Asus ZenFone Go ZB500KL 3D silikon Vans 24755 (kryt…

Pouzdro TopQ Asus ZenFone Go ZB500KL 3D silikon Vans 24755 (kryt neboli obal na mobil Asus ZenFone Go ZB500KL)

Kvalitní silikonový obal na mobil Asus ZenFone GO ZB500KL Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory + tlačítka jsou kryta tak, aby šla bez problému ovládat + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon se v obalu dobře drží + telefon nevyklouzává z ruky + obal o mnoho nezvětší velikost telefonu + vejde se pohodlně do kapsy + větší odolnost při pádu oproti… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Huawei P9 Lite Mini 3D silikon Vans 23760 (kryt neboli…

Pouzdro TopQ Huawei P9 Lite Mini 3D silikon Vans 23760 (kryt neboli obal na mobil Huawei P9 Lite Mini)

Kvalitní silikonový obal na mobil Huawei P9 Lite Mini Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory + tlačítka jsou kryta tak, aby šla bez problému ovládat + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon se v obalu dobře drží + telefon nevyklouzává z ruky + obal o mnoho nezvětší velikost telefonu + vejde se pohodlně do kapsy + větší odolnost při pádu oproti… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Xiaomi Redmi Note 5A 3D silikon Vans 24253 (kryt neboli…

Pouzdro TopQ Xiaomi Redmi Note 5A 3D silikon Vans 24253 (kryt neboli obal na mobil Xiaomi Redmi Note 5A)

Kvalitní silikonový obal na mobil Xiaomi Redmi Note 5A Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory + tlačítka jsou kryta tak, aby šla bez problému ovládat + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon se v obalu dobře drží + telefon nevyklouzává z ruky + obal o mnoho nezvětší velikost telefonu + vejde se pohodlně do kapsy + větší odolnost při pádu oproti… (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Asus ZenFone 4 Max ZC520KL 3D silikon Vans 26141 (kryt…

Pouzdro TopQ Asus ZenFone 4 Max ZC520KL 3D silikon Vans 26141 (kryt neboli obal na mobil Asus ZenFone 4 Max ZC520KL)

Kvalitní silikonový obal na mobil Asus ZenFone 4 Max ZC520KL Vans. 3D silikonové kryty patří mezi jedny z našich nejkvalitnějších a Váš telefon promění v chloubu, kterou rozhodně nebudete schovávat v tašce. Bonusem tohoto krytu je speciální trojrozměrné provedení. Jeho motiv je mírně vystouplý a dělá tak tento obal výjimečným oproti klasickým silikonovým obalům. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory + tlačítka jsou kryta tak, aby šla bez problému ovládat + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon se v obalu dobře drží + telefon nevyklouzává z ruky + obal o mnoho nezvětší velikost telefonu + vejde se pohodlně do kapsy + větší odolnost při pádu… (Promobily.cz)

Červený obal na iPhone 6/6S Santoro London Lady Bird

Červený obal na iPhone 6/6S Santoro London Lady Bird

Značka Santoro London vznikla v hlavách dvou nadšenců - Meery a Lucia a dosahuje neuvěřitelných úspěchů doma v Anglii i po světě. Vše vzniklo v malé, ale známé londýnské uličce Carnaby Street. Krásné kabelky a další doplňky, které jako by oživovaly dětské kresbičky, vám učarují. (Bonami.cz)

Obal na iPhone 6 Plus/6S Plus Santoro London The Scarf

Obal na iPhone 6 Plus/6S Plus Santoro London The Scarf

Pusťte trochu dětské fantazie do dospěláckého světa elektroniky. Rozverné obal vykouzlí úsměv na rtech a zároveň udrží váš elektronický přístroj v bezpečí! Santoro London je značka, která se nebojí. Vznikla v hlavách dvou nadšenců - Meery a Lucia a dosahuje neuvěřitelných úspěchů doma v Anglii i po světě. A vše vzniklo v malé, ale známé londýnské uličce Carnaby Street. Krásné kabelky a další doplňky, které jako by oživovaly dětské kresbičky, vám učarují. (Bonami.cz)

Obal pro 12 DIA / negativ 6 x 6 cm

Obal pro 12 DIA / negativ 6 x 6 cm

- materiál PP čirý - rozměr 230 x 300 mm - 25 ks (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Pouzdro KISSWILL Nokia 6 silikon tmavý 19956 (kryt neboli obal na…

Pouzdro KISSWILL Nokia 6 silikon tmavý 19956 (kryt neboli obal na Nokia 6)

Kvalitní zadní silikonový obal na mobil Nokia 6 KISSWILL tmavý. Pouzdro mírně přesahuje přední hrany telefonu, takže když telefon položíte displejem dolů, stále leží na pouzdru a neodře se. Je vyrobeno ze směsi gumy a silikonu. Je pružné a odolné a průhledné. Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme chránit tvrzeným sklem. Skla na Nokia 6 naleznete zde. Kryty na Nokia 6 naleznete ZDE. Tento kryt je určeno pro mobilní telefon Nokia 6. (Promobily.cz)

Pouzdro Forcell iPhone 6 / 6s zlaté (kryt neboli obal na mobil iPhone…

Pouzdro Forcell iPhone 6 / 6s zlaté (kryt neboli obal na mobil iPhone 6 / 6s)

Kvalitní zadní pevný obal pro iPhone 6 / 6s s rámečkem zlatý. Stylový kryt pro iPhone 6 / 6s je vyroben z pevného materiálu. Obal skvěle ochrání Váš mobilní telefon před poškrábáním. Pouzdro je tvořeno ze 3 částí - okraje jsou zdobeny rámečky ve zlaté barvě. Pro nasazení krytu na mobilní telefon je nutné kryt rozložit. Jako první je potřeba přiložit zadní část krytu a poté nasadit horní a dolní rámeček. Tlačítka krytu jsou kryta tak, aby šel mobilní telefon iPhone 6 / 6s bez problému ovládat. Pro úplnou ochranu telefonu iPhone 6 / 6s doporučujeme nalepit na přední dotykovou část mobilu ochranné tvrzené sklo. Obal je určen pro iPhone 6 / Apple iPhone 6 / iPhone 6s / Apple iPhone 6s. (Promobily.cz)

PONOŽKY VANS GIRLY WMS - bílá - 1/6

PONOŽKY VANS GIRLY WMS - bílá - 1/6

Model girly od značky Vans. Kolekce 2017. Barva bílá + růžová. Materiál: 67% bavlna, 30% nylon, 3% elastan. (Boardstar.cz)

velikost:
1/6
barva:
bílá
materiál:
67% bavlna, 30% nylon, 3% elastan
vlastnosti:
S obrázkem
rok:
2017

PONOŽKY VANS GIRLY WMS - černá - 1/6

PONOŽKY VANS GIRLY WMS - černá - 1/6

Model girly od značky Vans. Kolekce 2017. Barva černá. Materiál: 67% bavlna, 30% nylon, 3% elastan. (Boardstar.cz)

velikost:
1/6
barva:
černá
materiál:
67% bavlna, 30% nylon, 3% elastan
vlastnosti:
S obrázkem
rok:
2017

PONOŽKY VANS GIRLY WMS - bílá - 1/6

PONOŽKY VANS GIRLY WMS - bílá - 1/6

Model girly od značky Vans. Kolekce 2017. Barva bílá. Materiál: 67% bavlna, 30% nylon, 3% elastan. (Boardstar.cz)

velikost:
1/6
barva:
bílá
materiál:
67% bavlna, 30% nylon, 3% elastan
vlastnosti:
S obrázkem
rok:
2017

Pouzdro KISSWILL iPhone 6 / 6s silikon průhledný 25719 (kryt neboli…

Pouzdro KISSWILL iPhone 6 / 6s silikon průhledný 25719 (kryt neboli obal na iPhone 6 / 6s)

Kvalitní zadní silikonový obal na mobil iPhone 6 / 6s KISSWILL Shock. Jedná se vylepšený model pouzdra se zvýšenou odolností. Pouzdro Kisswill Shock má v rozích vzduchové polštáře, takže chráněný telefon vydrží bez úhony pád z větší výšky, než ve standardním silikonu. Kryt mírně přesahuje přední hrany mobilu, takže když jej položíte displejem dolů, stále leží na pouzdru a neodře se. Pouzdro je vyrobeno ze směsi gumy a silikonu. Je pružné a odolné. Výhody + chrání telefon proti poškrábání + výřezy potřebných otvorů pro konektory a tlačítka + chrání mobil při pádu + telefon se v obalu dobře drží + obal o mnoho nezvětší velikost telefonu + telefon není nutné z krytu vyndávat Nevýhody - nechrání displej telefonu (doporučujeme tvrzené sklo) Přední dotykovou… (Promobily.cz)

Pouzdro Roar Nokia 6 silikon mentolový 25492 (kryt neboli obal na…

Pouzdro Roar Nokia 6 silikon mentolový 25492 (kryt neboli obal na mobil Nokia 6)

Kvalitní silikonový obal značky Roar na mobil Nokia 6 mentolový. Zadní silikonový obal, vyznačující se kvalitním zpracováním, je správnou volbou pro každého, kdo touží vdechnout svému telefonu nový, stylový vzhled. Kryt na mobil Nokia 6 je vyroben z měkkého silikonového materiálu, díky němuž je obal velmi příjemný na dotek. Krásné barvy obalu rozzáří Váš mobil Nokia 6. Pouzdro mírně přesahuje přední hrany telefonu, takže když telefon položíte displejem dolů, stále leží na pouzdru a neodře se. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory + tlačítka jsou kryta tak, aby šla bez problému ovládat + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon nevyklouzává z ruky … (Promobily.cz)

Pouzdro Roar Nokia 6 silikon modré 25245 (kryt neboli obal na mobil…

Pouzdro Roar Nokia 6 silikon modré 25245 (kryt neboli obal na mobil Nokia 6)

Kvalitní silikonový obal značky Roar na mobil Nokia 6 modrý. Zadní silikonový obal, vyznačující se kvalitním zpracováním, je správnou volbou pro každého, kdo touží vdechnout svému telefonu nový, stylový vzhled. Kryt na mobil Nokia 6 je vyroben z měkkého silikonového materiálu, díky němuž je obal velmi příjemný na dotek. Krásné barvy obalu rozzáří Váš mobil Nokia 6. Pouzdro mírně přesahuje přední hrany telefonu, takže když telefon položíte displejem dolů, stále leží na pouzdru a neodře se. Výhody + výřezy potřebných otvorů pro konektory + tlačítka jsou kryta tak, aby šla bez problému ovládat + telefon není nutné z krytu vyndávat + ochrana celé zadní strany telefonu + chrání mobil při pádu + poskytuje ochranu proti poškrábání + telefon nevyklouzává z ruky +… (Promobily.cz)

Pouzdro Mercury Nokia 6 silikon průhledný 22531 (kryt neboli obal na…

Pouzdro Mercury Nokia 6 silikon průhledný 22531 (kryt neboli obal na mobil Nokia 6)

Kvalitní zadní gelový obal na mobil Nokia 6 Mercury Jelly Case průhledný. Stylový kryt je vyroben z měkkého gelového materiálu, takže je měkčí než jsou např. pouzdra S-Line nebo Jekod. Materiál je velice příjemný na dotyk. Předností těchto obalů jsou krásné moderní barvy a luxusní třpytivý povrch. Pro úplnou ochranu mobilu Nokia 6 doporučujeme nalepit na přední dotykovou část mobilu ochranné tvrzené sklo. Skla na Nokia 6 jsou ZDE. Kryty na mobil Nokia 6 najdete ZDE. Kryt je určen pro mobilní telefon Nokia 6. (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Nokia 6 knížkové černé 22443 (kryt neboli obal na mobil…

Pouzdro TopQ Nokia 6 knížkové černé 22443 (kryt neboli obal na mobil Nokia 6)

Kvalitní knížkový obal na mobil Nokia 6 černý. Stylový kryt je vyroben z textilní kůže a připomíná svým vzhledem vazbu diáře. Jako bonus má peněženkové pouzdro ve vnitřní části praktické přihrádky na platební karty. Telefon drží ve vnitřním silikonovém držáku, ve kterém jsou vyřezány všechny potřebné otvory pro konektory a tlačítka jsou kryta silikonem. Lze jej také horizontálně postavit (na podélnou hranu), takže může sloužit i jako stojánek na telefon. Přední dotykovou plochu mobilu doporučujeme chránit tvrzeným sklem. Skla na Nokia 6 naleznete zde. Kryty na Nokia 6 naleznete ZDE. Kryt je určen pro Nokia 6. (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Nokia 6 silikon Desserts 21153 (kryt neboli obal na…

Pouzdro TopQ Nokia 6 silikon Desserts 21153 (kryt neboli obal na mobil Nokia 6)

Úžasný silikonový obal na mobil Nokia 6 z naší nové kolekce s motivem Desserts. Toto pouzdro je vyrobeno z nejkvalitnějšího pružného TPU materiálu o síle 0,5 mm, kryt tedy poskytuje výbornou ochranu Vašemu mobilnímu telefonu. Obal perfektně sedí na mobilu a chrání ho zezadu i ze všech bočních stran včetně tlačítek. Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme určitě chránit tvrzeným sklem. Skla na Nokia 6 naleznete ZDE. Kryt je určen pro Nokia 6. (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Nokia 6 silikon Flowers 21152 (kryt neboli obal na mobil…

Pouzdro TopQ Nokia 6 silikon Flowers 21152 (kryt neboli obal na mobil Nokia 6)

Úžasný silikonový obal na mobil Nokia 6 z naší nové kolekce s motivem Flowers. Toto pouzdro je vyrobeno z nejkvalitnějšího pružného TPU materiálu o síle 0,5 mm, kryt tedy poskytuje výbornou ochranu Vašemu mobilnímu telefonu. Obal perfektně sedí na mobilu a chrání ho zezadu i ze všech bočních stran včetně tlačítek. Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme určitě chránit tvrzeným sklem. Skla na Nokia 6 naleznete ZDE. Kryt je určen pro Nokia 6. (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Nokia 6 silikon Štěstí 21150 (kryt neboli obal na mobil…

Pouzdro TopQ Nokia 6 silikon Štěstí 21150 (kryt neboli obal na mobil Nokia 6)

Úžasný silikonový obal na mobil Nokia 6 z naší nové kolekce s motivem Štěstí. Toto pouzdro je vyrobeno z nejkvalitnějšího pružného TPU materiálu o síle 0,5 mm, kryt tedy poskytuje výbornou ochranu Vašemu mobilnímu telefonu. Obal perfektně sedí na mobilu a chrání ho zezadu i ze všech bočních stran včetně tlačítek. Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme určitě chránit tvrzeným sklem. Skla na Nokia 6 naleznete ZDE. Kryt je určen pro Nokia 6. (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Nokia 6 silikon Lady 6 21159 (kryt neboli obal na mobil…

Pouzdro TopQ Nokia 6 silikon Lady 6 21159 (kryt neboli obal na mobil Nokia 6)

Úžasný silikonový obal na mobil Nokia 6 z naší nové kolekce s motivem Lady 6. Toto pouzdro je vyrobeno z nejkvalitnějšího pružného TPU materiálu o síle 0,5 mm, kryt tedy poskytuje výbornou ochranu Vašemu mobilnímu telefonu. Obal perfektně sedí na mobilu a chrání ho zezadu i ze všech bočních stran včetně tlačítek. Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme určitě chránit tvrzeným sklem. Skla na Nokia 6 naleznete ZDE. Kryt je určen pro Nokia 6. (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Nokia 6 silikon Minion 21155 (kryt neboli obal na mobil…

Pouzdro TopQ Nokia 6 silikon Minion 21155 (kryt neboli obal na mobil Nokia 6)

Úžasný silikonový obal na mobil Nokia 6 z naší nové kolekce s motivem Minion. Toto pouzdro je vyrobeno z nejkvalitnějšího pružného TPU materiálu o síle 0,5 mm, kryt tedy poskytuje výbornou ochranu Vašemu mobilnímu telefonu. Obal perfektně sedí na mobilu a chrání ho zezadu i ze všech bočních stran včetně tlačítek. Přední dotykovou plochu telefonu doporučujeme určitě chránit tvrzeným sklem. Skla na Nokia 6 naleznete ZDE. Kryt je určen pro Nokia 6. (Promobily.cz)

Pouzdro TopQ Nokia 6 knížkové červené 21423 (kryt neboli obal na…

Pouzdro TopQ Nokia 6 knížkové červené 21423 (kryt neboli obal na mobil Nokia 6)

Kvalitní knížkový textilní obal na mobil Nokia 6 v červené barvě. Přejete si mít Váš telefon dokonale chráněn a libujete si v minimalistických barvách? Pak je toto knížkové textilní pouzdro přímo pro Vás! Jednoduché řešení obalu na mobil Nokia 6 je vhodné pro každého majitele telefonu bez ohledu na věk a pohlaví. Stylový kryt otvíraný do boku. Pouzdro je vyrobeno z textilní kůže a připomíná svým vzhledem vazbu diáře. Jako bonus má peněženkové pouzdro ve vnitřní části praktické přihrádky na platební karty. Mobil Nokia 6 drží ve vnitřním silikonovém držáku, ve kterém jsou vyřezány všechny potřebné otvory pro konektory a tlačítka jsou kryta silikonem. Obal lze horizontálně postavit (na podélnou hranu), takže může sloužit i jako stojánek na telefon Nokia 6. Přední dotykovou… (Promobily.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít