Vanguard LIDO 9BK (VA01577)

Vanguard LIDO 9BK (VA01577) černé

Vanguard LIDO 9BK (VA01577) černé

Vanguard LIDO 9BK je malé pouzdro pro kompaktní fotoaparát. Vnitřní přepážka na zip umožňuje bezpečné fixování a ochranu přístroje. Chraňte svůj fotoaparát Ani se nenadějete a fotoaparát má poškrábaný objektiv, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít brašnu. Zařízení je při přenosu chráněno ze všech stran i úhlů, přičemž zůstává vždy k dispozici pro okamžité použití. (kasa.cz)

Vanguard LIDO 9BK černé

Vanguard LIDO 9BK černé

Vanguard LIDO 9BK je malé pouzdro pro kompaktní fotoaparát. Vnitřní přepážka na zip umožňuje bezpečné fixování a ochranu přístroje. Chraňte svůj fotoaparát Ani se nenadějete a fotoaparát má poškrábaný objektiv, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít brašnu. Zařízení je při přenosu chráněno ze všech stran i úhlů, přičemž zůstává vždy k dispozici pro okamžité použití. (euronics.cz)

Vanguard LIDO 22BK (VA01579)

Vanguard LIDO 22BK (VA01579)

Fotobrašna pro digitální zrcadlovku, 1 kapsa, vnitřní rozměry 22 × 18 × 11 cm, odolnost vůči dešti Fotobrašna LIDO 22BK značky Vanguard v černé barvě má vnitřní rozměry 220 × 180 × 110 mm. Kvalitní a elegantní fotobrašna je určená pro výkonné kompaktní fotoaparáty či zrcadlovky a poskytuje maximální ochranu a fixaci uloženého přístroje. Na vnitřní straně této brašny je kapsa na paměťové karty a na bocích jsou kapsy pro drobné příslušenství jako je například náhradní baterie či nabíječka. Brašnu můžete nosit v ruce za držadlo nebo přes rameno pomocí přiloženého ramenního popruhu. S brašnou Vanguard bude váš fotoaparát chráněný při přenosu ze všech stran i úhlů před případným poškrábáním či jiným… (alza.cz)

Vanguard LIDO 15BK černé

Vanguard LIDO 15BK černé

Vanguard LIDO 15BK je elegantní a velice kvalitní fotobrašna pro výkonné kompatní fotoaparáty. Na vnitřní straně brašny je kapsa na paměťové karty a na bocích jsou kapsy pro drobné příslušenství, jako jsou extra baterie, nabíječka apod. Brašnu můžete nosit za držadlo nebo na rameni pomocí ramenního popruhu. Chraňte svůj fotoaparát Ani se nenadějete a fotoaparát má poškrábaný objektiv, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít brašnu. Zařízení je při přenosu chráněno ze všech stran i úhlů, přičemž zůstává vždy k dispozici pro okamžité použití. (euronics.cz)

Vanguard LIDO 22BK černé

Vanguard LIDO 22BK černé

Vanguard LIDO 22BK je elegantní a velice kvalitní fotobrašna pro výkonné kompatní fotoaparáty. Na vnitřní straně brašny je kapsa na paměťové karty a na bocích jsou kapsy pro drobné příslušenství, jako jsou extra baterie, nabíječka apod. Brašnu můžete nosit za držadlo nebo na rameni pomocí ramenního popruhu. Chraňte svůj fotoaparát Ani se nenadějete a fotoaparát má poškrábaný objektiv, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít brašnu. Zařízení je při přenosu chráněno ze všech stran i úhlů, přičemž zůstává vždy k dispozici pro okamžité použití. (euronics.cz)

Vanguard VK 9BK černé

Vanguard VK 9BK černé

VK 9 je kompaktní fotopouzdro vhodné pro systémový kompakt s objektivem, nebo i pro digikameru. Má přední kapsu pro základní příslušenství a slot pro paměťové karty uvnitř pouzdra. • Dobře polstrované • Světlý interiér usnadňuje hledání v brašně • Univerzální nošení- řemen přes rameno, možno také nosit na opasku Vnitřní rozměry: 82× 72 ×130 mm Vnější rozměry: 120×85×155 mm Hmotnost: 70g Max. nosnost: 0,8 kg Barva: černá (euronics.cz)

Vanguard LIDO 8BK (VA01576)

Vanguard LIDO 8BK (VA01576)

Pouzdro pro kompaktní fotoaparát, 1 kapsa, vnitřní rozměry 7,6 × 13 × 4 cm Pouzdro na kompaktní fotoaparát LIDO 8BK značky Vanguard v černé barvě má vnitřní rozměry 76 × 130 × 40 mm. Kvalitní a odolné pouzdro má dvě oddělené kapsy s uzavíráním na zip a poskytuje maximální ochranu a fixaci uloženého přístroje. Přední menší kapsu využijete například na náhradní baterii či jiné drobné předměty. S pouzdrem Vanguard bude váš fotoaparát chráněný při přenosu ze všech stran i úhlů před případným poškrábáním či jiným poškozením, přičemž zůstane stále k dispozici pro okamžité použití. Klíčové vlastnosti pouzdra LIDO 8BKKvalitní pouzdro na kompaktní fotoaparát od značky… (alza.cz)

Vanguard VK 9BK černá (4719856244624)

Vanguard VK 9BK černá (4719856244624)

Fotobrašna vnitřní rozměry: 82×72×130 mm Potřebujete kvalitní pouzdro na ochranu vašeho fotoaparátu? Proto je tu fotobrašna VK 9BK od značky Vanguard. Pouzdro je vhodné pro systémové kompakty s objektivem, kompaktní fotoaparáty, ale i pro nejrůznější digikamery. Brašna disponuje celkem dvěma kapsami na zip. Zip kapsy na vkládání fotoaparátu se nachází nahoře, na přední straně potom najdeme kapsu na uschování příslušenství. Uvnitř prostoru na kompakt se nachází ještě praktická malá všitá kapsička na vložení náhradní paměťové karty. Klíčové vlastnosti fotobrašny Vanguard VK 9BKFotobrašna vhodná pro systémový kompakt s objektivem či digikameruUvnitř světlé polstrování, které zabraňuje poškození při páduBrašna disponuje celkem 2 kapsami na zipNastavitelný ramenní… (alza.cz)

Vanguard LIDO 15BK (VA01578) černé

Vanguard LIDO 15BK (VA01578) černé

Vanguard LIDO 15BK je elegantní a velice kvalitní fotobrašna pro výkonné kompatní fotoaparáty. Na vnitřní straně brašny je kapsa na paměťové karty a na bocích jsou kapsy pro drobné příslušenství, jako jsou extra baterie, nabíječka apod. Brašnu můžete nosit za držadlo nebo na rameni pomocí ramenního popruhu. Chraňte svůj fotoaparát Ani se nenadějete a fotoaparát má poškrábaný objektiv, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít brašnu. Zařízení je při přenosu chráněno ze všech stran i úhlů, přičemž zůstává vždy k dispozici pro okamžité použití. (kasa.cz)

Vanguard LIDO 8BK černé

Vanguard LIDO 8BK černé

Vanguard LIDO 8BK je malé pouzdro pro kompaktní fotoaparát. Vnitřní přepážka na zip umožňuje bezpečné fixování a ochranu přístroje. Chraňte svůj fotoaparát Ani se nenadějete a fotoaparát má poškrábaný objektiv, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít brašnu. Zařízení je při přenosu chráněno ze všech stran i úhlů, přičemž zůstává vždy k dispozici pro okamžité použití. Vlastnosti: • Kvalita značky Vanguard • Dvě oddělené kapsy na zip • Bezpečné fixování a maximální ochrana fotoaparátu • Fotoaparát je chráněný a zároveň k dispozici pro okamžité použití • Menší přední kapsa na náhradní baterii nebo jiné drobnosti Technická specifikace: • Způsob uzavírání: zip • Barva: černá • Skupina barev: černá • Vnější… (euronics.cz)

Vanguard LIDO 8BK (VA01576) černé

Vanguard LIDO 8BK (VA01576) černé

Vanguard LIDO 8BK je malé pouzdro pro kompaktní fotoaparát. Vnitřní přepážka na zip umožňuje bezpečné fixování a ochranu přístroje. Chraňte svůj fotoaparát Ani se nenadějete a fotoaparát má poškrábaný objektiv, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít brašnu. Zařízení je při přenosu chráněno ze všech stran i úhlů, přičemž zůstává vždy k dispozici pro okamžité použití. Vlastnosti: Kvalita značky Vanguard Dvě oddělené kapsy na zip Bezpečné fixování a maximální ochrana fotoaparátu Fotoaparát je chráněný a zároveň k dispozici pro okamžité použití Menší přední kapsa na náhradní baterii nebo jiné drobnosti Technická specifikace: Způsob uzavírání: zip Barva: černá Skupina barev: černá Vnější šířka: 10 cm… (kasa.cz)

Vanguard LIDO 22BK (VA01579) černé

Vanguard LIDO 22BK (VA01579) černé

Vanguard LIDO 22BK je elegantní a velice kvalitní fotobrašna pro výkonné kompatní fotoaparáty. Na vnitřní straně brašny je kapsa na paměťové karty a na bocích jsou kapsy pro drobné příslušenství, jako jsou extra baterie, nabíječka apod. Brašnu můžete nosit za držadlo nebo na rameni pomocí ramenního popruhu. Chraňte svůj fotoaparát Ani se nenadějete a fotoaparát má poškrábaný objektiv, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít brašnu. Zařízení je při přenosu chráněno ze všech stran i úhlů, přičemž zůstává vždy k dispozici pro okamžité použití. (kasa.cz)

Vanguard VK 9BK (VA01670) černé

Vanguard VK 9BK (VA01670) černé

VK 9 je kompaktní fotopouzdro vhodné pro systémový kompakt s objektivem, nebo i pro digikameru. Má přední kapsu pro základní příslušenství a slot pro paměťové karty uvnitř pouzdra. Dobře polstrované Světlý interiér usnadňuje hledání v brašně Univerzální nošení- řemen přes rameno, možno také nosit na opasku Vnitřní rozměry: 82× 72 ×130 mm Vnější rozměry: 120×85×155 mm Hmotnost: 70g Max. nosnost: 0,8 kg Barva: černá (kasa.cz)

Brašna na foto video Vanguard LIDO 15BK, černá

Brašna na foto video Vanguard LIDO 15BK, černá

Vanguard LIDO 15BK je elegantní a velice kvalitní fotobrašna pro výkonné kompatní fotoaparáty. Na vnitřní straně brašny je kapsa na paměťové karty a na bocích jsou kapsy pro drobné příslušenství, jako jsou extra baterie, nabíječka apod. Brašnu můžete nosit za držadlo nebo na rameni pomocí ramenního popruhu. Chraňte svůj fotoaparát Ani se nenadějete a fotoaparát má poškrábaný objektiv, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít brašnu. Zařízení je při přenosu chráněno ze všech stran i úhlů, přičemž zůstává vždy k dispozici pro okamžité použití. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

BLAUPUNKT CRP 9BK (CRP9BK)

BLAUPUNKT CRP 9BK (CRP9BK)

Radiobudík černý, PLL FM rádio, 10 předvoleb, hodiny, budík, duální alarm, buzení rádiem nebo bzučákem, funkce Snooze, projekce času a teploty na strop, měření vnitřní teploty, LCD displej, USB pro nabíjení, časovač 5-60min Radiobudík od BLAUPUNKT vás spolehlivě probudí, a k tomu přidává trvalý přehled o čase. Díky zabudovanému projektoru můžete mít stále před očima aktuální čas. Na noc není problém projektor vypnout jediným stiskem tlačítka. Z říše snů vás navrátí oblíbenou rozhlasovou stanicí nebo ověřeným bzučákem, který zaručeně nenechá nikoho zaspat. Funkce duálního buzení probudí vás i partnera, i když každý vstáváte v jiný čas. Nemalou předností je i USB port pro nabíjení chytrého telefonu. Ráno budete oba, vy i váš telefon, připraveni do akce… (alza.cz)

Sedací souprava LIDO II

Sedací souprava LIDO II

Velmi pohodlná rohová sedací souprava, kterou můžete rozložit pro komfortní spaní. Výklopný úložný prostor v otomanu se vám bude hodit pro uložení lůžkovin. Potažena je kvalitní přírodní kůží a vyplněná je polyuretanovou pěnou; jádro je z vlnitých pružin. Díky potaženým zádům ji můžete umístit do prostoru. Vybrat si můžete z levého či pravého provedení. Vybrat si můžete z 34 odstínů přírodní kůže. (sconto.cz)

Gib Meble Taburet LIDO

Gib Meble Taburet LIDO

Taburet LIDO ze Sektoru Lido je velmi novodobý, precizní nábytek, který svými zaoblenými tvary a naprosto perfektně zvolenou barevnou kombinací, okoření Váš dům. Systém Lido nabízí řadu produktů, hodících se zvláště do dětských, studentských a obývacích pokojů, kanceláří a v neposlední řadě, může tvořit i vstupní prostory-předsíně. Vyrábí se ve třech barevných provedení, které výrobce dotáhl k dokonalosti, použitím Grafitové-popelavé barvy, kde se zřetelně vyjímá doplňkový odstín v tónech zelená, fialová a bílá. (daka.cz)

Sedací souprava LIDO II

Sedací souprava LIDO II

Velmi pohodlná rohová sedací souprava, kterou můžete rozložit pro komfortní spaní. Výklopný úložný prostor v otomanu se vám bude hodit pro uložení lůžkovin. Potažena je kvalitní přírodní kůží a vyplněná je polyuretanovou pěnou; jádro je z vlnitých pružin. Díky potaženým zádům ji můžete umístit do prostoru. Vybrat si můžete z levého či pravého provedení. Vybrat si můžete z 34 odstínů přírodní kůže. (sconto.cz)

Odkapávač nádobí Metaltex Lido

Odkapávač nádobí Metaltex Lido

Metaltex vám pomůže zařídit takový domov, jaký si zasloužíte - bez zbytečného nepořádku, rozházených věcí a nedostatku místa. Kousky této značky mohou za správný chod každé domácnosti a můžete dát ruku do ohně za to, že lepší vychytávky pro hezky uklizený interiér jen tak nenajdete. (bonami.cz)

Vanguard VK 203APM

Vanguard VK 203APM

Vanguard stativ tripod VK 203APM klasický tripod stativ pro začínající fotografy. • Jednoduchý, lehký a stabilní • Velice kvalitní hliníkové nohy s plastovými komposity • 3 cestná hlava • Vodováha • Rychloupínací zámky sklopných nohou • Protinárazový prstenec středového sloupku. • Rychloupínací zámky sklopných noh • Max. délka v rozloženém stavu: (mm): 1200 • Délka sbaleného stativu (mm): 480 • Hmotnost (kg): 0,68 • Maximální nosnost (kg): 1,5 • Počet sekcí: 3 • Průměr nohy (mm): 20 • Vodováha: 1x • Otáčení: 360° • Náklon: +90° ~ -60° • Pouzdro v ceně stativu (euronics.cz)

Vanguard VK-204AP

Vanguard VK-204AP

Vanguard stativ tripod VK 204AP klasický tripod stativ pro začínající fotografy. • Jednoduchý, lehký a stabilní • Velice kvalitní hliníkové nohy s plastovými komposity • 3 cestná hlava • Vodováha • Rychloupínací zámky sklopných nohou • Ozubený středový sloupek • Protinárazový prstenec středového sloupku. • Rychloupínací zámky sklopných noh • Rychloupínací destička s protiskluzovým povrchem • Max. délka v rozloženém stavu: (mm): 1540 • Délka sbaleného stativu (mm): 480 • Hmotnost (kg): 0,90 • Maximální nosnost (kg): 2 • Počet sekcí: 4 • Průměr nohy (mm): 20 • Vodováha: 1x • Rychloupínací destička • Otáčení: 360° • Náklon: +90° ~ -60° • Pouzdro v ceně stativu (euronics.cz)

Vanguard VK 203AP

Vanguard VK 203AP

Vanguard stativ tripod VK 203AP klasický tripod stativ pro začínající fotografy. • Jednoduchý, lehký a stabilní • Velice kvalitní hliníkové nohy s plastovými komposity • 3 cestná hlava • Vodováha • Rychloupínací zámky sklopných nohou • Ozubený středový sloupek • Protinárazový prstenec středového sloupku. • Rychloupínací zámky sklopných noh • Rychloupínací destička s protiskluzovým povrchem • Max. délka v rozloženém stavu: (mm): 1540 • Délka sbaleného stativu (mm): 530 • Hmotnost (kg): 0,87 • Maximální nosnost (kg): 2 • Počet sekcí: 3 • Průměr nohy (mm): 20 • Vodováha: 1x • Rychloupínací destička • Otáčení: 360° • Náklon: +90° ~ -60° • Pouzdro v ceně stativu (euronics.cz)

Gib Meble Rohová sedací souprava LIDO

Gib Meble Rohová sedací souprava LIDO

Rohová sedačka LIDO s úložným prostorem ze Sektoru Lido je velmi novodobý, precizní nábytek, který svými zaoblenými tvary a naprosto perfektně zvolenou barevnou kombinací, okoření Váš dům. Systém Lido nabízí řadu produktů, hodících se zvláště do dětských, studentských a obývacích pokojů, kanceláří a v neposlední řadě, může tvořit i vstupní prostory-předsíně. Vyrábí se ve třech barevných provedení, které výrobce dotáhl k dokonalosti, použitím Grafitové-popelavé barvy, kde se zřetelně vyjímá doplňkový odstín v tónech zelená, fialová a bílá. (daka.cz)

Gib Meble Pracovna LIDO Gib

Gib Meble Pracovna LIDO Gib

Pracovna LIDO Gib ze sektoru Lido je velmi novodobý, precizní nábytek, který svými zaoblenými tvary a naprosto perfektně zvolenou barevnou kombinací, okoření Váš dům. Systém Lido nabízí řadu produktů, hodících se zvláště do dětských, studentských a obývacích pokojů, kanceláří a v neposlední řadě, může tvořit i vstupní prostory-předsíně. Vyrábí se v barevném provedení, které výrobce dotáhl k dokonalosti, použitím Grafitové-popelavé barvy, kde se zřetelně vyjímá doplňkový odstín v tónu bílá. (daka.cz)

VANGUARD VESTA 233AP (VA01721)

VANGUARD VESTA 233AP (VA01721)

Stativ tripod, moderní, ergonomická rukojeť Vanguard Vesta 233AP je stativ s nízkou hmotností, která činí pouhých 1320 gramů. Tripod 233AP disponuje kvalitními hliníkovými nohami a je vybaven PH-23 hlavou obsahující vodováhu a rychloupínací destičku s protiskluzovým povrchem. Panorámovací hlavice stativu je opatřena ergonomickou rukojetí pro jednoduché a plynulé nastavování poloh. Součástí tripodu je také protinárazový prstenec středového sloupku a rychloupínací zámky sklopných nohou. Tento kvalitní tripod v moderním designu využijete pro rodinné fotografie, krajinky, portréty a jiné zajímavé příležitosti.  Klíčové vlastnosti stativu Vanguard Vesta 233APLehký stativ Vesta 233AP od značky VanguardDisponuje kvalitními hliníkovými nohamiVybaven hlavou PH-23… (alza.cz)

Vanguard Chicago 8 černé

Vanguard Chicago 8 černé

Vanguard Chicago 8 je malé pouzdro pro kompaktní fotoaparát. Vnitřní přepážka na zip umožňuje bezpečné fixování a ochranu přístroje. Chraňte svůj fotoaparát Ani se nenadějete a fotoaparát má poškrábaný objektiv, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít brašnu. Zařízení je při přenosu chráněno ze všech stran i úhlů, přičemž zůstává vždy k dispozici pro okamžité použití. Technická specifikace: • Vnitřní rozměry: 76 x 40 x 120 mm • Rozměry vnější: 102 x 77 x 145 mm (euronics.cz)

Vanguard VK 203APM (VA01694)

Vanguard VK 203APM (VA01694)

Vanguard stativ tripod VK 203APM klasický tripod stativ pro začínající fotografy. Vlastnosti: Jednoduchý, lehký a stabilní Velice kvalitní hliníkové nohy s plastovými komposity 3 cestná hlava Vodováha Rychloupínací zámky sklopných nohou Protinárazový prstenec středového sloupku. Rychloupínací zámky sklopných noh Technické specifikace: Max. délka v rozloženém stavu: (mm): 1200 Délka sbaleného stativu (mm): 480 Hmotnost (kg): 0,68 Maximální nosnost (kg): 1,5 Počet sekcí: 3 Průměr nohy (mm): 20 Vodováha: 1x Otáčení: 360° Náklon: +90° ~ -60° Pouzdro v ceně stativu (kasa.cz)

Akvárium set JUWEL Lido LED 120 černé

Akvárium set JUWEL Lido LED 120 černé

Kompletně vybavené akvárium s krytem, osvětlením MultiLux LED 60 - 2 x 12W, filtračním systémem Bioflow 3.0 a 100W topítkem. Velikost: 61 x 41 x 58 cm, objem 120 l. Akvárium Rio decentně zdůrazní Vámi vytvořenou podvodní krajinu. Bez podstavce se skříňkou - možno objednat samostatně. (superzoo.cz)

VANGUARD Alta+ 263AP (4719856225791)

VANGUARD Alta+ 263AP (4719856225791)

Stativ tripod + Carrying Bag VANGUARD Alta+ jsou jedny z nejlehčích a nejkompaktnějších stativů v nejvyšší kvalitě na světě. Stativy byly navrženy ve spolupráci s předními profesionálními fotografy pro splnění nejnáročnějších požadavků v ruku v ruce s elegantním designem. Díky svým kompkaktním rozměrům jsou ideálním stativem pro cestování letadlem či vysokohorskou turistiku.Stativy Alta+ vynikají skvělou stabilitou, odolností a jednoduchou manipulací, čímž dokáží splnit veškeré fotografovy potřeby. Nohy je možné nastavovat do úhlů do 25, 50 a 80 stupňů jednoduchým stlačením tlačítka pro fotografování z nízkých úhlů nebo pro přizpůsobení se nerovnému terénu. K dalším vlastnostem patří rozšířený systém kontroly vibrací a nárazů, pěnové gripy na nohou stativu, protiskluzové pryžové a… (alza.cz)

Vanguard Chicago 6B černé

Vanguard Chicago 6B černé

Vanguard Chicago 6B je malé pouzdro pro kompaktní fotoaparát. Vnitřní přepážka na zip umožňuje bezpečné fixování a ochranu přístroje. Chraňte svůj fotoaparát Ani se nenadějete a fotoaparát má poškrábaný objektiv, nebo ještě hůř, může dojít k jeho vážnému poškození a ke ztrátě funkčnosti. Jednoduchým řešením, jak tomu zabránit, je použít brašnu. Zařízení je při přenosu chráněno ze všech stran i úhlů, přičemž zůstává vždy k dispozici pro okamžité použití. Technická specifikace: • Vnitřní rozměry: 62 x 28 x 110 mm • Rozměry vnější: 88 x 65 x 133 mm (euronics.cz)

Vanguard BIIN 14 černá

Vanguard BIIN 14 černá

Vnitřní rozměry: 135 x 90 x 125 mm Vnější rozměry: 180 × 135 × 185 mm Hmotnost: 195 g Barva: oranžová Příslušenství: popruh na rameno Ostatní: místo na objektiv, příslušenství, doklady, mobilní telefon (euronics.cz)

Vanguard Oslo 22GY šedá

Vanguard Oslo 22GY šedá

Brašna Oslo 22 se nosí přes rameno a nabízí úhlednou funkcionalitu, která určitě předčí vaše očekávání. Její komfortní design a odolná konstrukce vás zbaví obav o vaše vybavení. Oceníte promyšlené detaily, např. nesmekavou úpravu ramenního popruhu a vhodně uspořádané kapsy uvnitř i zvnějšku. Přehoďte si brašnu naplněnou vaším nádobíčkem přes rameno a nechte se vést vlastní inspirací. - Odolná, ochranné polstrování včetně oddělitelné polstrované přepážky - Okamžitý přístup k fotoaparátu s příslušenstvím širokým vrchním zipem - Integrovaná 7" přihrádka na tablet, dobře uspořádané kapsy - Ramenní poduška v nesmekavé úpravě kvůli pohodlnějšímu nošení Vnitřní rozměry: 220 × 115 × 180 mm Vnější rozměry:: 250 × 155 × 255 mm Hmotnost: 370 g Vnější materiál: 600D Polyester+ 900D*900D… (euronics.cz)

Skateboard Volten Vanguard Black

Skateboard Volten Vanguard Black

(SportObchod.cz)

Skateboard Volten Vanguard Turquoise

Skateboard Volten Vanguard Turquoise

(SportObchod.cz)

VANGUARD DM-6250 (VA01308)

VANGUARD DM-6250 (VA01308)

Dalekohled Binokulár, zvětšení 8x, průměr objektivu 42mm, hmotnost 770g Malý, lehký, zkrátka dalekohled, který vás může doprovázet v kapse. Navzdory těmto vlastnostem se jedná o solidně výkonný monokulár zhotovený v robustním kovovém těle. Tato pevná skořápka má potah z pryže, a tak se bude dobře držet. Vezměte si ho s sebou a pozorujte vzdálené krásy přírody s pohledem, jenž vám odhalí pro samotné oko těžko viditelné detaily.Parametry a specifikace:Zvětšení:6xPrůměr objektivu:25 mmHranol:StřechovýZorné pole:8° (140 m / 1000 m)Oční reliéf: 13,6 mmNejbližší zaostřovací vzdálenost:0,35 mSystém ostření:Centrální zaostřováníOšetření čoček:Plné vrstvy na čočkáchRozměry:95 x 30 mmHmotnost:110 g (alza.cz)

VANGUARD Chicago 7 (4719856231556)

VANGUARD Chicago 7 (4719856231556)

Pouzdro 70x40x115 Moderně vyhlížející pouzdro se silným polstrováním a semišovým vnitřkem pro zajištění vysokého stupně ochrany vloženého fotoaparátu. Pouzdro je svými rozměry vhodné pro kompaktní fotoaparáty. Vyrábí se ve 3 velikostních variantách, a tak si vyberete i vy tu pravou. Kromě zmíněného vnitřku se nezapomnělo ani na vnější kvalitu. Pevný polyester je voděodolný, čímž se vypořádá i s menší nepřízní počasí. Obsahuje i kapsu, kam uložíte náhradní paměťovou kartu nebo baterii.Parametry a specifikace:Určeno pro:Digitální fotoaparáty max. 70 x 40 x 115 mmMateriál:Vnitřní: SametVnější: 1680D polyesterRozměry:96 x 77 x 138 mm (alza.cz)

Vanguard VK 15BK černá

Vanguard VK 15BK černá

VK 15 je kompaktní fotobrašna vhodná pro CSC fotoaparáty nebo základní DSLR s objektivem, blesk a nutné příslušenství. • Okamžitý přístup k fotoaparátu s příslušenstvím • Nesmekavý ramenní popruh • Dobře polstrovaná • Světlý interiér usnadňuje hledání v brašně • Šikovné, dobře uspořádané kapsy • Pláštěnka Vnitřní rozměry: 150 × 105 × 145 mm Vnější rozměry: 200 × 145 × 205 mm Hmotnost: 0.21 kg Max. nosnost: 1,5 kg Barva: černá (euronics.cz)

Skříň JUWEL SBX Lido 120 černá

Skříň JUWEL SBX Lido 120 černá

Skříňka pod akvárium Lido 120 s bez úchytovým otevíráním. Váha skříňky: 20,2kg. Nosnost: 500kg. Velikost: 61 x 41 x 73cm. (superzoo.cz)

VANGUARD Chicago 8 (4719856231563)

VANGUARD Chicago 8 (4719856231563)

Pouzdro 76x40x120 Moderně vyhlížející pouzdro se silným polstrováním a semišovým vnitřkem pro zajištění vysokého stupně ochrany vloženého fotoaparátu. Pouzdro je svými rozměry vhodné pro kompaktní fotoaparáty. Vyrábí se ve 3 velikostních variantách, a tak si vyberete i vy tu pravou. Kromě zmíněného vnitřku se nezapomnělo ani na vnější kvalitu. Pevný polyester je voděodolný, čímž se vypořádá i s menší nepřízní počasí. Obsahuje i kapsu, kam uložíte náhradní paměťovou kartu nebo baterii.Parametry a specifikace:Určeno pro:Digitální fotoaparáty max. 76 x 40 x 120 mmMateriál:Vnitřní: SametVnější: 1680D polyesterRozměry:102 x 77 x 145 mm (alza.cz)

Vanguard BIIN 12Z černá

Vanguard BIIN 12Z černá

Vanguard BIIN 12Z poskytne velkou ochranu fotoaparátu v kompaktní, snadno přenosné brašně. Je vyrobena z odolného materiálu z vnější strany a vnitřního měkkého materiálu. Vnitřní rozměry (D x Š x V): 120 x 90 x 120 mm Vnější rozměry (D x Š x V): 160 x128 x 185 mm Hmotnost: 165 g (euronics.cz)

Vanguard VK 22BK černá

Vanguard VK 22BK černá

VK 22 je kompaktní fotobrašna vhodná pro CSC fotoaparáty nebo základní DSLR s objektivem, 1-2 objektivy, blesk a nutné příslušenství. • Okamžitý přístup k fotoaparátu s příslušenstvím • Nesmekavý ramenní popruh • Dobře polstrovaná • Světlý interiér usnadňuje hledání v brašně • Šikovné, dobře uspořádané kapsy • Pláštěnka Vnitřní rozměry: 220 × 110 × 180 mm Vnější rozměry: 240 × 165 × 265 mm Hmotnost: 0,30 kg Max. nosnost: 2,6 kg Barva: černá (euronics.cz)

Skříň JUWEL SBX Lido 120 bílá

Skříň JUWEL SBX Lido 120 bílá

Skříňka pod akvárium Lido 120 s bez úchytovým otevíráním. Váha skříňky: 20,2kg. Nosnost: 500kg. Velikost: 61 x 41 x 73cm. (superzoo.cz)

PLAVKY VOLCOM Lido Liney Mod 21 - černá - 32

PLAVKY VOLCOM Lido Liney Mod 21 - černá - 32

Model lido od značky Volcom. Kolekce 2018. Barva černá + šedá. Materiál: 92% polyester, 8% elastan. (boardstar.cz)

LYCRA VOLCOM Lido Solid L/S - černá - L

LYCRA VOLCOM Lido Solid L/S - černá - L

Model lido solid od značky Volcom. Kolekce 2019. Barva černá. (boardstar.cz)

PLAVKY VOLCOM Lido Liney Mod 21 - černá - 36

PLAVKY VOLCOM Lido Liney Mod 21 - černá - 36

Produkt od značky Volcom. Kolekce 2019. Barva černá + modrá/bílá. (boardstar.cz)

TRIKO VOLCOM Lido Block S/S - černá - M

TRIKO VOLCOM Lido Block S/S - černá - M

Model lido block od značky Volcom. Kolekce 2018. Barva černá + bílá. Materiál: 80% Nylon 20% Elastane. (boardstar.cz)

VANGUARD Spirit ED 10x42 (4719856227641)

VANGUARD Spirit ED 10x42 (4719856227641)

Dalekohled Monokulár, zvětšení 10x, průměr objektivu 80mm, hmotnost 1020g Největší výhodou řady Spirit ED je vysoká hodnota propustnosti světla. Dosahuje až 90 %, díky čemu jsou výsledky pozorování naprosto perfektní. Mají zdokonalený optický systém, hranoly a čočky jsou vyrobeny z ED skla, což znamená, že se můžete přiblížit k přírodě a uvidíte takové detaily, o jakých se vám před tím ani nesnilo. A je jedno zda se bude dívat za slunného dne či za šera.Dalekohledy Spirit ED jsou velice komfortní, lehké, mají dlouhý oční reliéf s ergonomickým držením a velké zaostřovací kolečko. Důležité je zmínit rovněž voděodolnou úpravu, takže vás při pozorování nerozhodí ani případná nepřízeň počasí. Optická soustava je vyplněna dusíkem, a optické členy jsou tak ochráněny proti zamlžování… (alza.cz)

Vanguard Endeavor HD 82A (4719856237992)

Vanguard Endeavor HD 82A (4719856237992)

Dalekohled Binokulár, zvětšení 10x, průměr objektivu 42mm, hmotnost 640g Endeavor HD je nejpokročilejší z optických přístrojů a zařízení, jaké kdy Vanguard vyrobil. Optický systém využívá ED skla s extrémně nízkým rozptylem světla pro přesné podání barev a prakticky eliminující barevné lemování. Čočky Fully Multi-coated zajistí optimální přenos světla spolu se střechovými hranoly BAK4. Má výsuvné pogumované očnice a může se pochlubit působivým očním reliéfem i na nejvyšší nastavení zoomu. Tím poskytuje enormní zorné pole. Přibalená sluneční clona eliminuje odlesky na přímém slunečním světle.Endeavor HD je nejpokročilejší z optických přístrojů a zařízení, jaké kdy Vanguard vyrobil. Optický systém využívá ED skla s extrémně nízkým rozptylem světla pro… (alza.cz)

Vanguard VEO Discover 15Z černá

Vanguard VEO Discover 15Z černá

VEO DISCOVER 15Z je kompaktní brašna, která je vhodná pro DSLR s objektivem, spolu s příslušenstvím. Tato univerzální brašna nabízí dokonalou kompaktnost, která vám umožní zachytávat kreativní okamžiky. Kompaktní brašna VEO DISCOVER 15Z vyniká konstrukcí, která zajistí minimální zatížení při přepravě přes rameno nebo přes hrudník. VEO Discover zabezpečuje po vašim boku rychlý přístup k technice zhora za každé situaci! VEO DISCOVER 15Z je přizpůsobena pro ochranu DSLR s připojeným objektivem. Strategicky umístěné interní a externí kapsy pojmou všechny důležité věci, jako jsou paměťové karty, kabely, baterie, nabíječka a smartphone, přesně tam, kde je potřebujete mít. Dodatečné funkce zajišťují maximální výkon: vestavěné kvalitní materiály, konstrukce materiálů a prostoru, robustní… (euronics.cz)

Vanguard tripod Espod CX 203AP

Vanguard tripod Espod CX 203AP

Espod CX 203AP zcela určitě zaujme vaši pozornost na první pohled a poté na vás zapůsobí svými schopnostmi. Espod CX 204 AGH se vyznačuje na tak kompaktní stojan působivou maximální zatížitelností 3,5kg. Jeho jedinečná kulová hlavice s pistolovou rukojetí nejen že vypadá senzačně, ale polohování je díky ergonomické rukojeti plynulé a snadné. Špičkový panorámovací systém zajišťuje přesný pohyb během panorámování. • Moderní patka se systémem rychlého uvolnění patky „pop and unlock“ • Protinárazový prstenec středového sloupku. • Čtyřdílné nohy • Rychloupínací zámky sklopných noh Výška max /min: 1550 / 570 mm Hmotnost: 1.32 kg Maximum nosnost: 3,5 kg Počet sekcí: 3 Průměr nohy: 20 mm Hlava: PH-23 Vodováha: 1x Rychloupínací destička: QS29 (euronics.cz)

Vanguard VK 8BK (VA01667) černé

Vanguard VK 8BK (VA01667) černé

VK 8 je kompaktní fotopouzdro pro kompaktní fotoaparát s přední kapsou pro základní příslušenství a slot pro paměťové karty uvnitř pouzdra. Dobře polstrované Světlý interiér usnadňuje hledání v brašně Univerzální nošení- řemen přes rameno, možno také nosit na opasku Vnitřní rozměry: 82×45×130 mm Vnější rozměry: 105×65×150 mm Hmotnost: 63g Max. nosnost: 0,6 kg Barva: černá (kasa.cz)

Vanguard BIIN II 25 černá

Vanguard BIIN II 25 černá

Hlavní výhody: Odolná konstrukce Jednoduchá organizace vybavení díky důmyslně umístěným kapsám: Vnitřní kapsa na zip boční kapsa přední kapsa síťovaná kapsa pro paměťovou kartu nastavitelný ramenní popruh Vnější materiál: 420D/600D Polyester Vnitřní materiál: 70D Polyester/Samet Vnitřní rozměry: 250 x 120 x 180 mm Vnější rozměry: 295 x 185 x 245 mm Hmotnost: 0,47 kg Nosnost: 3,5 kg (kasa.cz)

Akvárium set Lido LED 200 70x51x65cm dub 200l

Akvárium set Lido LED 200 70x51x65cm dub 200l

Kompletně vybavené akvárium s krytem, osvětlením MultiLux LED 70 - 2 x 14W, filtračním systémem Bioflow M a 200W topítkem. Velikost: 70 x 51 x 65 cm. Objem: 200 l. Akvárium Lido decentně zdůrazní Vámi vytvořenou podvodní krajinu. Bez podstavce se skříňkou - možno objednat samostatně. (superzoo.cz)

PLAVKY VOLCOM Lido Liney Mod 21 - černá - 34

PLAVKY VOLCOM Lido Liney Mod 21 - černá - 34

Model lido od značky Volcom. Kolekce 2018. Barva černá + šedá. Materiál: 92% polyester, 8% elastan. (boardstar.cz)

PLAVKY VOLCOM Lido Liney Mod 21 - černá - 30

PLAVKY VOLCOM Lido Liney Mod 21 - černá - 30

Produkt od značky Volcom. Kolekce 2019. Barva černá + modrá/bílá. (boardstar.cz)

LYCRA VOLCOM Lido Solid L/S - černá - M

LYCRA VOLCOM Lido Solid L/S - černá - M

Model lido solid od značky Volcom. Kolekce 2019. Barva černá. (boardstar.cz)

LYCRA VOLCOM Lido Solid L/S - černá - XL

LYCRA VOLCOM Lido Solid L/S - černá - XL

Model lido solid od značky Volcom. Kolekce 2019. Barva černá. (boardstar.cz)

LYCRA VOLCOM Lido Heather S/S - modrá - L

LYCRA VOLCOM Lido Heather S/S - modrá - L

Produkt od značky Volcom. Kolekce 2019. Barva modrá. (boardstar.cz)

Gib Meble Rohová sedací souprava LIDO výprodej

Gib Meble Rohová sedací souprava LIDO výprodej

Rohová sedačka LIDO s úložným prostorem ze Sektoru Lido je velmi novodobý, precizní nábytek, který svými zaoblenými tvary a naprosto perfektně zvolenou barevnou kombinací, okoření Váš dům. Systém Lido nabízí řadu produktů, hodících se zvláště do dětských, studentských a obývacích pokojů, kanceláří a v neposlední řadě, může tvořit i vstupní prostory-předsíně. Vyrábí se ve třech barevných provedení, které výrobce dotáhl k dokonalosti, použitím Grafitové-popelavé barvy, kde se zřetelně vyjímá doplňkový odstín v tónech zelená, fialová a bílá. (daka.cz)

Skříň JUWEL SBX Lido 120 tmavě hnědá

Skříň JUWEL SBX Lido 120 tmavě hnědá

Skříňka pod akvárium Lido 120 s bez úchytovým otevíráním. Váha skříňky: 20,2kg. Nosnost: 500kg. Velikost: 61 x 41 x 73cm. (superzoo.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít