VacuVin Provzdušňovač na víno (1854660)

Provzdušňovač vína

Provzdušňovač vína

Patříte k milovníkům dobrého vína? Pak jste určitě obeznámeni s výhodami provzdušňovačů vína. Nemusíte čekat na to, až se vaše víno "nadechne" a rovnou jej podávat. Provzdušňovač, přes který víno do sklenice nalijete, celý proces urychlí, čímž dává také možnost rozvinout jeho chuť a aromatické složky. Během nalévání skrze provzdušňovač, nebo-li aerátor, je vínu dopřáno správné množství vzduchu, takže jej už nemusíte lít do dekantéru, a tudíž šetřit každou kapku. Aerátor není určen pouze pro červená vína. Řadě bílých vín jím také napomůžete k vyniknutí jejich kvalit. Tento nádherně tvarovaný provzdušňovač je jedním z nejvkusnějších a nejelegantnějších dárků. Provzdušňovač na víno, který vylepší váš chuťový požitek z vína. Provzdušňovač vína1x Areator (kokiskashop.cz)

Provzdušňovač vína

Provzdušňovač vína

Patříte k milovníkům dobrého vína? Pak jste určitě obeznámeni s výhodami provzdušňovačů vína. Nemusíte čekat na to, až se vaše víno "nadechne" a rovnou jej podávat. Provzdušňovač, přes který víno do sklenice nalijete, celý proces urychlí, čímž dává také možnost rozvinout jeho chuť a aromatické složky. Během nalévání skrze provzdušňovač, nebo-li aerátor, je vínu dopřáno správné množství vzduchu, takže jej už nemusíte lít do dekantéru, a tudíž šetřit každou kapku. Aerátor není určen pouze pro červená vína. Řadě bílých vín jím také napomůžete k vyniknutí jejich kvalit. Tento nádherně tvarovaný provzdušňovač je jedním z nejvkusnějších a nejelegantnějších dárků. Provzdušňovač na víno, který vylepší váš chuťový požitek z vína. Provzdušňovač vína1x Areator (dilego.cz)

Provzdušňovač vína WMF Vino

Provzdušňovač vína WMF Vino

Hledáte vhodný dárek pro přátele? Nebo máte rádi víno? Nezapomeňte, že ve výbavě každého správného someliéra by neměl tento kousek chybět. (bonami.cz)

Aerator provzdušňovač vína diVinto Deluxe

Aerator provzdušňovač vína diVinto Deluxe

Provzdušňovač vína Aerátor diVinto Vám umožní dekantovat víno bez profesionálního someliérské příslušenství a zkušenosti. Použití aerátoru je velmi jednoduché a dekantaci vína zkrátíte na minimum. Provzdušňovač vína dokáže zvýraznit chuť a vůni vína přímo přelitím vína z láhve přes aerator do číše.Provzdušní víno, dodá mu ušlechtilou chuť. součásti sestavy: provzdušňovač, stojan se základnou, držák na provzdušňovač, zátka na víno, cestovní pouzdro a elegantní krabička Před prvním použitím nezapomeňte důkladně umýt.Obsah balení: 1 x Aerator provzdušňovač vína diVinto Deluxe (kokiskashop.cz)

Provzdušňovač vína s nálevkou Le Studio

Provzdušňovač vína s nálevkou Le Studio

Plánujete oslavu? Vezměte si na pomoc značku Le Studio. Ta přichází s vtipnými a nápaditými kousky, které z vaší párty udělají událost roku. Uvidíte, že nejen vy, ale také všichni ostatní budou mít úsměv od ucha k uchu. O značce: Le Studio je nekonvenční francouzská značka, která si vzala do parády vtipně pojaté dárky, které udělají radost vám i vašim nejbližším. Vsází nejen na hravost, ale také na praktickou stránku věci. Za vtipně pojatým kouskem tak zle najít šikovného pomocníka, který se bude do vaší domácnosti hodit. (bonami.cz)

Karafa na víno

Karafa na víno

Sklo, v34,5cm, vhodné do myčky na nádobí (home-point.cz)

Ochlazovač na víno

Ochlazovač na víno

Osvěžte své víno bez ředění! Vložte ochlazovač asi 4 hodiny do mrazničky, dokud chladicí kapalina uvnitř není zcela zmrzlá. Potom jej vložte přímo do láhve, kterou chcete ochladit. Ochlazovač může zůstat uvnitř láhve, protože má otvor, který umožňuje nalévat víno i přes nálevku. Zabráníte tak nepříjemnému odkapávání. Je bezpečný a hygienický nemá kontroindikaci. Chladicí kapalina je hermeticky utěsněna uvnitř, je odolná proti nárazům a poškození a nikdy nesmí být vyměněna. Vyroben z nerezové oceli nickel free. Má gumové těsnění, které ho drží pevně zakotveno v hrdlu láhve. Doporučujeme odšroubovat chladící část a umístit jí do mrazničky odděleně od nalévky, aby nedošlo k velkým tepelným změnám gumové části chladícího tělesa. Vhodný do myčky. (euronova-shop.cz)

Stojan na víno

Stojan na víno

Každý pravý vinař ví, že lahev vína je skvost nejen po chuti, ale i svým vzhledem. Proto je na čase, abyste svoji vinnou sbírku vystavili všem na oči a měli ji zároveň stále po ruce. Na praktický stojánek se vejde až 6 lahví, což je tak akorát, abyste již působili jako znalci a milovníci vína. Jeho tvary jsou minimalistické a nechávají tak vyniknout kráse vystavovaných kousků. - Materiál: chrom - Rozměry: 27,4 x 12,1 x 5,5 cm (bonami.cz)

Stojan na víno

Stojan na víno

34x16cm (home-point.cz)

Karafa na víno

Karafa na víno

(home-point.cz)

WMF Pumpa na víno

WMF Pumpa na víno

1x Pumpa na víno, 2x uzávěr Pumpa na víno udrží načatou lahev déle čerstvou. Správné servírování kvalitního vína je vždy rituál. Znalci rádi používají pomůcky ze série Vino WMF. (kulina.cz)

Dekantér na víno InnovaGoods

Dekantér na víno InnovaGoods

Pokud si rádi dopřejete dobré víno, nebo chcete obdarovat své přátele praktickým pomocníkem k degustaci, pak jste na správném místě. InnovaGoods představuje sympatické pomocníky jak pro profesionály tak nadšence vína. (bonami.cz)

Radius Držák na víno

Radius Držák na víno

Elegantní držák na láhve s vínem nebo šampaňským. (homein.cz)

Otvírač na víno vývrtka

Otvírač na víno vývrtka

12x2x1,5cm, železo (home-point.cz)

Otvírák na víno vývrtka

Otvírák na víno vývrtka

19,5cm, nerez (home-point.cz)

Hadička na víno 1,5m

Hadička na víno 1,5m

(home-point.cz)

PERIGORD Sklenice na víno

PERIGORD Sklenice na víno

Oblast Perigord v jihozápadní Francii je vyhlášená jako ráj labužníků. K místním lahůdkám patří lanýže, hřiby, lišky, vlašské ořechy a dobré víno. Ale dobrý vkus není vidět jen na talíři, je totiž poznat i na sklenicích a nádobí. Nejlepší příklad je tato originální francouzská sklenice, na povrchu prolamování, díky kterému padne dobře do ruky. K dostání také sklenice, miska na dezerty a karafa. (butlers.cz)

Sada na víno + barcompass

Sada na víno + barcompass

(home-point.cz)

Vývrtka na víno Bistrot

Vývrtka na víno Bistrot

Antic Line, to je spojení industriálního stylu, retro nádechu a vzpomínek na staré dobré časy. A tak vznikají dekorace a nábytek, které jsou krásně nostalgické i syrově kovové zároveň. Že se tento styl nehodí do vašeho moderně zařízeného domova? Právě naopak! (bonami.cz)

Chladič na víno sklo

Chladič na víno sklo

(home-point.cz)

Nálevka na víno Svemi

Nálevka na víno Svemi

Moderní a dokonalá nálevka na láhve ve tvaru hrotu pera vám umožní elegantně nalévat nápoje svým hostům bez jediné kapky vedle. Ke stylové nerezové nálevce je připojena silikonová část, která se zasune do hrdla láhve a párty či slavností večeře může začít. (vemzu.cz)

Lasový držák na víno

Lasový držák na víno

Předveďte přátelům svůj dnešní úlovek. Vystavte na stůl víno chycené v lasu. Pak můžete zahájit ochutnávku. Laso je držák na víno vyztužené kovovou výplní. Díky ní může držák pevně stát. Výška držáku je 19 cm, délka je 30 cm. Designový držák na víno v podobě lasa. Předveďte přátelům, co jste dnes ulovili. Držák na víno v podobě lasa Provaz je vyztužen kovovou výplní Výška 19 cm, délka 30 cm1x designový držák na víno (dilego.cz)

Gadgets Zátka na víno - sud plný vína DZ1039

Gadgets Zátka na víno - sud plný vína DZ1039

Pořiďte si tuto jedinečnou zátku na vinné lahve, kterou bude obdivovat každá vaše návštěva. Je gumová, čištění je proto velmi snadné. (4home.cz)

Klarstein Vinsider 35D, vestavěná chladnička na víno, 128 litrů, 41…

Klarstein Vinsider 35D, vestavěná chladnička na víno, 128 litrů, 41 lahví na víno, 2 zóny

Chladnička na víno Klarstein Vinsider 35D rafinovaně uskladní až 41 lahví vína. S velkými dvojitými prosklenými panoramatickými dveřmi působí kalicí chladnička na víno nenuceně a elegantně. Ve spojení s důstojným vzhledem se zařízení uchází o exponované umístění v gastronomických zařízeních, vinotékách a na společenských akcích všeho druhu. S nastavitelným rozsahem teplot od 5 do 22 ° C lze podle obliby adekvátně uskladnit různé druhy vín, případně ji zaplnit jinými nápoji. Dvě nezávislé chladicí zóny umožňují adekvátní zacházení s různými druhy vína. Obsluha probíhá přes dotykový ovládací panel s podsvíceným zobrazením teploty ve stupních Fahrenheita nebo Celsia. Díky bílému LED osvětlení interiéru jsou skladovány vína prezentovány elegantně. Zařízení se dodává se šesti… (klarstein.cz)

Klarstein Vinsider 35D, vestavěná chladnička na víno, 128 litrů, 41…

Klarstein Vinsider 35D, vestavěná chladnička na víno, 128 litrů, 41 lahví na víno, 2 zóny

Chladnička na víno Klarstein Vinsider 35D rafinovaně uskladní až 41 lahví vína. S velkými dvojitými prosklenými panoramatickými dveřmi působí kalicí chladnička na víno nenuceně a elegantně. Ve spojení s důstojným vzhledem se zařízení uchází o exponované umístění v gastronomických zařízeních, vinotékách a na společenských akcích všeho druhu. S nastavitelným rozsahem teplot od 5 do 22 ° C lze podle obliby adekvátně uskladnit různé druhy vín, případně ji zaplnit jinými nápoji. Dvě nezávislé chladicí zóny umožňují adekvátní zacházení s různými druhy vína. Obsluha probíhá přes dotykový ovládací panel s podsvíceným zobrazením teploty ve stupních Fahrenheita nebo Celsia. Díky bílému LED osvětlení interiéru jsou skladovány vína prezentovány elegantně. Zařízení se dodává se šesti… (electronic-star.cz)

Lasový držák na víno

Lasový držák na víno

Předveďte přátelům svůj dnešní úlovek. Vystavte na stůl víno chycené v lasu. Pak můžete zahájit ochutnávku. Laso je držák na víno vyztužené kovovou výplní. Díky ní může držák pevně stát. Výška držáku je 19 cm, délka je 30 cm. Designový držák na víno v podobě lasa. Předveďte přátelům, co jste dnes ulovili. Držák na víno v podobě lasa Provaz je vyztužen kovovou výplní Výška 19 cm, délka 30 cm1x designový držák na víno (kokiskashop.cz)

Obří sklenice na víno

Obří sklenice na víno

Jste milovníkem vína, ale nebaví vás na párty si stále dolévat další a další pití? Do této obří sklenice se vejde celá lahev vína, což zajisté ušetří mnoho času s doplňováním :) Do této obří sklenice se vejde celá lahev vína a proto nemusíte čekat, až vám někdo dolije. Obří sklenice vám zajistí stálý přísun vašeho oblíbeného nápoje1x sklenice-objem 0,7lmateriál-sklo (dilego.cz)

Vývrtka na víno Cuvée

Vývrtka na víno Cuvée

Antic Line, to je spojení industriálního stylu, retro nádechu a vzpomínek na staré dobré časy. A tak vznikají dekorace a nábytek, které jsou krásně nostalgické i syrově kovové zároveň. Že se tento styl nehodí do vašeho moderně zařízeného domova? Právě naopak! (bonami.cz)

Vývrtka na víno Deguster

Vývrtka na víno Deguster

Antic Line, to je spojení industriálního stylu, retro nádechu a vzpomínek na staré dobré časy. A tak vznikají dekorace a nábytek, které jsou krásně nostalgické i syrově kovové zároveň. Že se tento styl nehodí do vašeho moderně zařízeného domova? Právě naopak! (bonami.cz)

Stojan na víno Norway

Stojan na víno Norway

Ve vysoce kvalitním stojanu vyrobeném z tvrdého ořechu je víno v dobrých rukou. Poskytuje horizontální skladování, které je ideální hlavně pro láhve s přírodním korkem. Pokud máte větší sbírku vín, můžete stojany jednoduše stohovat na sebe. Takže je lepší objednat rovnou dva. Natřeno přírodním olejem na dřevo. Rozměry: 40x28x21 cm (velkykosik.cz)

Spiegelau Číše na víno Jumbo

Spiegelau Číše na víno Jumbo

Číše na víno Jumbo ze skláren s téměř 500letou tradicí v bavorském Spiegelau není veliká, je přímo obrovská. Možná jste se setkali se sklenicí, která pojme běžnou 0,75 l lahev vína nebo s pohárem, do kterého se vejde lahev velikosti Magnum o objemu 1,5 l. Ale pohár na 15 litrů vína, to je opravdu unikát. S Jumbo sklenicí na víno zažijte spoustu legrace a bezpochyby vypijete spoustu vína na svatební hostině, narozeninové oslavě nebo firemním večírku. Nemusíte se bát, že se na někoho nedostane. Pokud se o číši naplněnou šampaňským podělí 100 lidí, na každého vyjde běžná 150ml sklenička! Otázkou zůstává, jak se z objemné sklenice napít. Plná totiž váží téměř 19 kilogramů, a to k pozvednutí na přípitek vyžaduje nějakou sílu. Můžete také popustit uzdu fantazii a darovat XXL sklenici naplněnou… (kulina.cz)

THE COOLER Chladič na víno

THE COOLER Chladič na víno

Chardonnay, Ryzlink a Sauvignon Blanc se nejlépe vychutnávají vychlazené. Díky dvojité stěně udrží ochlazovač vína THE COOLER víno ve správné teplotě a Vaše hosty v dobré náladě. (butlers.cz)

Stojan na víno Metaltex Chianti

Stojan na víno Metaltex Chianti

Rozrostla se vaše sbírka vína a nemáte ji kam dát? Tento stojan na víno od značky Metaltex tento problém vyřeší za vás. Je praktický a skladný zároveň. (bonami.cz)

Stojan na víno pochromovaný E248

Stojan na víno pochromovaný E248

Elegantní stojan na víno z pochromovaného kovu pro 6 lahví. (nakup-nabytek.cz)

Sada pro zamilované na víno

Sada pro zamilované na víno

Krásný dárek, který potěší nejen zamilované. Tato elegantní sada na víno vám jistě skvěle poslouží při romantické večeři... Díky nabíjecímu stojanu si pohodlně nabijete otvírák, řezákem odstraníte folii na hrdle, nálevka poslouží k tomu, aby ani kapka vína neukápla na prostřený stůl. Praktický pomocník je také teploměr na víno, který navléknete na lahev a vychladíte si víno na požadovanou teplotu.Tuto sadu pro milovníky vína ocení nejen zamilovaní Set obsahuje: elektrický otvírák na víno nabíjecí stojan řezačku folie límec teploměr na víno odlévač se zátkou vakuové zátky Vše je baleno v elegantní černé krabici1 x Sada pro zamilované na víno (dilego.cz)

Regál na víno Claire, zelený

Regál na víno Claire, zelený

Jste milovníkem vína, nebo chcete mít jenom pořádek v lahvích? Proč to neudělat stylově. Regál na víno v designovém stylu Shabby Chic je elegantním řešením ukládání vína. Každý z těchto regálů je jedinečným kouskem. Uložíte do něj až 12 lahví (0,75 l), ale můžete využít toho, že je stohovatelný a uložit jich mnohem více. Dostupný ve třech barvách, které můžete kombinovat, nebo postavit jednotlivě. Rozměry (š x h x v): 36 x 32 x 40 cm Materiál: jedlové dřevo, MDF (velkykosik.cz)

Stáčecí hadička na víno ORION

Stáčecí hadička na víno ORION

Hadička na stáčení nápojů se skleněnou koncovkou. Použití: stáčení vína, moštů,... Materiál: plast - hadička bez opletu, sklo - koncovka. Rozměry: pr. 1 cm, d. 135 cm. Tepelná odolnost: skleněná část max. +90 °C, plastová část max. +60°C. (oriondomacipotreby.cz)

Peugeot Klíč na víno Travel

Peugeot Klíč na víno Travel

Klíč na víno Travel od francouzské společnosti Peugeot slouží k simulaci chutě vína. Jeho jméno pochází z francouzského výrazu Clef du Vin. Podle jeho vynálezců Franck Thomase (nejlepší sommelier Evropy) a Laurenta Zanona (chemik a enolog) představuje nástroj měřící potenciál vína při jeho uložení v optimálních podmínkách. Klíč na víno jedinečným způsobem imituje stárnutí vína (nezpůsobuje jeho opravdové stárnutí). Nemusíte zbytečně ztrácet čas čekáním několika let, než se dozvíte, zda má vámi ochutnávané víno potenciál. Klíč lze použít na všechny druhy vín: bílá vína, šumivá, růžová, červená a stejně tak na sladká přírodní vína. Pro příklad: jedna vteřina, kdy je klíč ponořen do vína, jej "ostarší" o cca jeden rok, druhá vteřina o dva roky... účinek je kumulativní a nevratný. S pomocí… (kulina.cz)

VINOTHEK Regál na víno - béžová

VINOTHEK Regál na víno - béžová

V autentickém rustikálním béžovém regálu na víno VINOTHEK čeká na party nebo na další příjemný večer s přáteli u Vás doma až 12 lahví vína. A pokud chcete mít na skladě pro jistotu pár lahví vína navíc, postavte další regály na víno jednoduše na sebe - snadno kombinovatelné v barvách dle Vašeho výběru. (butlers.cz)

Zátka na víno Red – zelená

Zátka na víno Red – zelená

Moderní silikonová zátka ve tvaru voskové pečeti bude vypadat na nedopité láhvi dokonale. Perfektně utěsní hrdlo láhve a váš nápoj si zachová svoje aroma i chuť. Vhodné do myčky. (vemzu.cz)

Slavnostní obří sklenice na víno

Slavnostní obří sklenice na víno

Udělejte si radost a dopřejte si několik doušků vína z luxusní velké sklenice v elegantním černém provedení. Ve vaší domácnosti tato sklenice zcela jistě najde své uplatnění a vy tak budete mít jistotu, že jste udělali maximum pro vychutnání si vína. Teď už stačí jen lahev kvalitního šampaňského a příjemný večer může začít. Technické údaje: barva: černá objem: 870 ml výška: 28,5 cm materiál: sklo Obsah balení: 1 x elegantní sklenice na víno (dilego.cz)

Regál na víno Claire, červený

Regál na víno Claire, červený

Jste milovníkem vína, nebo chcete mít jenom pořádek v lahvích? Proč to neudělat stylově. Regál na víno v designovém stylu Shabby Chic je elegantním řešením ukládání vína. Každý z těchto regálů je jedinečným kouskem. Uložíte do něj až 12 lahví (0,75 l), ale můžete využít toho, že je stohovatelný a uložit jich mnohem více. Dostupný ve třech barvách, které můžete kombinovat, nebo postavit jednotlivě. Materiál: jedlové dřevo, MDF (velkykosik.cz)

Sklenice na víno DREAM 6ks

Sklenice na víno DREAM 6ks

225ml (home-point.cz)

Sklenice na víno 6ks 180ml

Sklenice na víno 6ks 180ml

Alexander (home-point.cz)

Sklenic sada na víno 12d

Sklenic sada na víno 12d

(home-point.cz)

Orion Vývrtka na víno Luxy

Orion Vývrtka na víno Luxy

S vývrtkou z luxusní řady Luxy velmi snadno a bez potřeby síly otevřete láhev vína. Materiál: pochromovaný kov. (4home.cz)

Stojan na víno Metaltex Barbera

Stojan na víno Metaltex Barbera

Rozrostla se vaše sbírka vína a nemáte ji kam dát? Tento stojan na víno od značky Metaltex tento problém vyřeší za vás. Je praktický a skladný zároveň. (bonami.cz)

Vývrtka na víno Westmark Bardolino

Vývrtka na víno Westmark Bardolino

Je libo drink? Westmark není jen značka představující potřeby do kuchyně, ale skvěle vybaví i váš bar. Vsaďte na její dlouholetou tradici. (bonami.cz)

Vývrtka na víno Vino WMF

Vývrtka na víno Vino WMF

POPIS Vývrtka na víno z kolekce Vino od výrobce WMF je vyrobena z nerezové oceli 18/10 Cromargan®, která je hygienická, odolná proti korozi a má krásný moderní vzhled. Vývrtka má délku 16 cm a je opatřena patentovanými pohyblivými úchyty, díky kterým je přizpůsobivá a můžete tak otevřít všechny typy láhví. Vhodné na víno i sekt. SPECIFIKACE Délka: 16 cm Materiál: nerezová ocel 18/10 Cromargan® Barva: stříbrná VÝHODY A NEVÝHODY Vývrtka je vyrobena z nerezové oceli 18/10, která je hygienická, nepohlcuje pachy ani chutě, je odolná proti korozi, má dlouhou životnost. Patentované pohyblivé úchyty umožňují otevření všechny typů láhví. O žádné nevýhodě nevíme. NEREZOVÁ OCEL 18/10 CROMARGAN® Nerezová ocel je velmi žádaným materiálem pro kuchyňské vybavení jako jsou příbory, hrnce,… (chefshop.cz_ine)

Box na víno RETRO mix

Box na víno RETRO mix

(home-point.cz)

Stojánek na víno s vývrtkou

Stojánek na víno s vývrtkou

Staňte se na chvíli kouzelníkem a ohromte své hosty! Tento stojánek Vám pomůže překonat gravitaci a elegantně vystavit lahev vína tak, že bude vypadat až neuvěřitelně, že dokáže v takovém sklonu držet. Ale on skrývá ještě jedno tajemství! Až se přestanete kochat krásným designem a světlým dřevem, ze kterého je stojánek vyrobený, a budete chtít potěšit chuťové buňky lahodným vínem, stačí stojánek rozpojit a uvnitř najdete otvírák, s pomocí něhož hravě korek dostanete ven.Pokud máte ve svém okolí milovníka vína a bytového designu, pak tento stojánek je jasnou volbou! Stojan na víno s ukrytou vývrtkou Rozměry: 21,5 x 9,5 x 1,5 cm Materiál: dřevo1 x Stojánek na víno s vývrtkou (kokiskashop.cz)

Stojánek na víno s vývrtkou

Stojánek na víno s vývrtkou

Staňte se na chvíli kouzelníkem a ohromte své hosty! Tento stojánek Vám pomůže překonat gravitaci a elegantně vystavit lahev vína tak, že bude vypadat až neuvěřitelně, že dokáže v takovém sklonu držet. Ale on skrývá ještě jedno tajemství! Až se přestanete kochat krásným designem a světlým dřevem, ze kterého je stojánek vyrobený, a budete chtít potěšit chuťové buňky lahodným vínem, stačí stojánek rozpojit a uvnitř najdete otvírák, s pomocí něhož hravě korek dostanete ven.Pokud máte ve svém okolí milovníka vína a bytového designu, pak tento stojánek je jasnou volbou! Stojan na víno s ukrytou vývrtkou Rozměry: 21,5 x 9,5 x 1,5 cm Materiál: dřevo1 x Stojánek na víno s vývrtkou (dilego.cz)

Sklenice na víno RCR 25324020006

Sklenice na víno RCR 25324020006

Sada sklenic na červené víno, objem 72 cl. Hlavními znaky jsou lesk, průhlednost, zpracovatelnost, hydrolytická odolnost a omyvatelnost v myčce nádobí. Stav produktu: Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Dřevěná dárková krabička na víno

Dřevěná dárková krabička na víno

Rozměry - 10,5 x 10,5 x 35 cm. Materiál - dřevo / MDF (belabel.cz)

Otvírák na víno TETA ORION

Otvírák na víno TETA ORION

Otvírák korkových uzávěrů pro mechanické otvírání lahví vína. Ovládá se klasickým našroubováním do korkové zátky a následným vytažením z lahve. Materiál: nerez, dřevo. Rozměry: délka 11 cm. (oriondomacipotreby.cz)

Sklenice na víno Silver Rimmed

Sklenice na víno Silver Rimmed

Sladké pečení, láskyplné vaření... Kuchyně je zkrátka plná voňavé romantiky, kterou by bylo škoda nepřenést až přímo ke stolu. A k tomu jsou kousky Premier Living jako stvořené - promyšlené tvary, oku lahodící barvy i celková vizuální jemnost jsou strhujícími detaily, které povznesou na duchu každou romantickou duši a postarají se o dokonalé servírování. (bonami.cz)

Elektrický otvírák na víno InnovaGoods

Elektrický otvírák na víno InnovaGoods

Pokud si rádi dopřejete dobré víno, nebo chcete obdarovat své přátele praktickým pomocníkem k degustaci, pak jste na správném místě. InnovaGoods představuje sympatické pomocníky jak pro profesionály tak nadšence vína. (bonami.cz)

TESCOMA otvírák na víno GrandCHEF

TESCOMA otvírák na víno GrandCHEF

Otvírák na víno GrandCHEF - Vynikající pro snadné otvírání vinných lahví, včetně lahví kalifornského typu a luxusních vín s dlouhými korky. S otvírákem na korunkové uzávěry.  V čem nářadí GrandCHEF vyniká? Prémiové řada GrandCHEF je ucelená linie špičkového kuchyňského nářadí, která zahrnuje více než 80 klasických, speciálních i trendy výrobků pro domácí i profesionální kuchyni.  Kuchyňské nářadí GrandCHEF je charakteristické svou celokovovou konstrukcí s minimálním použitím plastů.    Jaké má nářadí GrandCHEF další výhody?   vysoká užitná hodnota za příznivou cenu.    Materiál: Vyrobeno z odolné slitiny kovů. Údržba: Nemyjte v myčce.   Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

CILIO Set na víno Trentino

CILIO Set na víno Trentino

Set na víno Trentino balený v krásné luxusní dřevěné krabici, vykládané černým sametem. V krabici najdete otvírák korkových zátek na víno, uzávěrka na láhev, ořezávátko fólií a teploměr - chybí.    Stav produktu: Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít