VacuVin Prkénko se zásobníkem (4685260)

Nerf Elite kuše se zásobníkem

Nerf Elite kuše se zásobníkem

Vybuduj si arzenál s touto skvělou stylizovanou pistolí NERFN-STRIKE ELITE. Úplně první kuše se zásobníkem je stylová a velmi výkonná. Posuň natahovací mechanismus dozadu a dopředu, abys nabil šipku do komory, pak zmáčkni kohoutek a vyšlete šipku do vzdálenosti 23 m. Balení obsahuje zásobník na 12 šipek a 12 šipek. (mrakyhracek.cz)

Nerf elite kuše se zásobníkem

Nerf elite kuše se zásobníkem

Vybuduj si arzenál s touto skvělou stylizovanou pistolí NERFN-STRIKEELITE. Úplně první kuše se zásobníkem je stylová a velmi výkonná.Posuň natahovací mechanismus dozadu a dopředu, abys nabil šipku do komory,pak zmáčkni kohoutek a vyšlete šipku do vzdálenosti 23 m.Balení obsahuje zásobník na 12 šipek a 12 šipek. (fonetip.cz)

Šroubovák se zásobníkem InnovaGoods

Šroubovák se zásobníkem InnovaGoods

InnovaGoods vymýšlí ty nejlepší a nejoriginálnější vychytávky, které s vámi hravě zvládnou organizaci domova a snadnější úklid. Nechte se očarovat inovativními pomůckami, které tato značka vymýšlí, abyste se doma cítili skvěle. (bonami.cz)

Struhadlo se zásobníkem Westmark Technicus

Struhadlo se zásobníkem Westmark Technicus

Nakrájet, nastrouhat, namlít. To všechno hravě zvládnete s německou značkou Westmark, která je zárukou kvality a tradice ve výrobě pomocníků do kuchyně. Tak dovybavte svou kuchyň nezbytnostmi, které jsou potřeba k perfektní přípravě pokrmů. (bonami.cz)

Stěrka na okna se zásobníkem, zelená

Stěrka na okna se zásobníkem, zelená

· Umývání oken bez kyblíku s vodou · Ideální také na vysoko umístěná okna · Robustní tyč vyrobená z hliníku · Zásobník na vodu o objemu až 200 ml · Rozměry (š x v x h): 27 x 138 x 9 cm Se stříkacím mopem na okna už bude umývání oken hračka! Kyblík na vodu již nebudete potřebovat, mop disponuje integrovaným zásobníkem na vodu a čisticí prostředek. Nečistoty z oken odstraníte díky koncentrátu v integrované nádržce, poté lehce setřete gumovou stěrkou. Díky dlouhé tyči lze snadno dosáhnout i na vysoko umístěná okna. Perfektně umytá okna během minuty! (velkykosik.cz)

Microplane Chránič prstů se zásobníkem Professional

Microplane Chránič prstů se zásobníkem Professional

Dvoudílný chránič prstů se zásobníkem z řady Professional amerického výrobce Microplane® udrží vaše ruce během strouhání bezpečně izolované od ostrých zoubků struhadel ze stejné série. Slouží i jako zásobník na drobné suroviny, například na ořechy, česnek, muškátový oříšek nebo kus tvrdého sýra, které během práce se struhadlem pevně udržuje přímo u funkční části. Stačí pár snadných rychlých pohybů nahoru a dolů a malá kostička čokolády se promění v úhledné hoblinky. To vše bez vzniku nežádoucích přebytků nezpracovaných ingrediencí a naprosto bez rizika poranění. 2v1: posuvný držák surovin s krytem a chránič prstů Zabrání poranění konečků prstů během strouhání S praktickým zásobníkem na drobné suroviny Efektivní a rychlé strouhání bez vzniku nežádoucích přebytků Práce se struhadlem je… (kulina.cz)

Pistole se zásobníkem na kuličky

Pistole se zásobníkem na kuličky

Pistole se zásobníkem na kuličky Sada pistole i s náboji, kterými jsou žluté plastové kuličky. Kluci si mohou pistolky užít ve hře na vojáky, zloděje i policisty. Kupte dětem pistolku na kuličky! Vhodné pro děti od 3 let Součástí balení: pistole, kuličky 23 ks Materiál: plast Rozměr pistole: 17 x 12 x 2 cm (hracky-4kids.cz)

Ořezávátko se zásobníkem Smiley World

Ořezávátko se zásobníkem Smiley World

Ořezávátko s dózou SmileyWorld Rainbow, vhodné i pro trojhranné tužky a pastelky (knihydobrovsky.cz)

Frabar Sekačka travní Super se zásobníkem na trávu červený motor

Frabar Sekačka travní Super se zásobníkem na trávu červený motor

Frabar Sekačka travní Super se zásobníkem na trávu Zelená plastová sekačka s červeným motorem a černým madlem je připravena pro malé zahradníky, kteří rádi pomáhají se sekáním trávě na zahradě. Tato hračka imituje sekačku s natahovacím motorem a košem. Kupte dětem sekačku se zásobníkem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rukojeť je od země: 47 cm (hracky-4kids.cz)

Odvzdušňovací klíč se zásobníkem Wenko Key

Odvzdušňovací klíč se zásobníkem Wenko Key

Odvzdušnit topení zrovna nepatří k těm nejoblíbenějším činnostem, ale jednou za čas jej musí provést každý z nás. S tímto klíčem si usnadníte nejen práci, ale nemusíte k tomu obětovat ani svůj hrníček. Všechna voda nakape do přiloženého zásobníku. Značka Wenko patří mezi odborníky na nepořádek a umí ho se svými produkty srovnat do latě. Na své si přijdou jak obyvatelé malých bytů, tak velkých domů, početné rodiny i jednotlivci. (bonami.cz)

NERF Elite Crossbolt kuše se zásobníkem

NERF Elite Crossbolt kuše se zásobníkem

Vybuduj si arzenál s touto skvělou stylizovanou pistolí NERFN-STRIKE ELITE. Úplně první kuše se zásobníkem je stylová a velmi výkonná. Posuň natahovací mechanismus dozadu a dopředu, abys nabil šipku do komory, pak zmáčkni kohoutek a vyšlete šipku do vzdálenosti 23 m. Balení obsahuje zásobník na 12 šipek a 12 šipek. (bambule.cz)

Microplane Chránič prstů se zásobníkem Gourmet

Microplane Chránič prstů se zásobníkem Gourmet

Dvoudílný chránič prstů se zásobníkem z řady Gourmet amerického výrobce Microplane® udrží vaše ruce během strouhání bezpečně izolované od ostrých zoubků struhadel ze stejné série. Slouží i jako zásobník na drobné suroviny, například na ořechy, česnek, muškátový oříšek nebo kus tvrdého sýra, které během práce se struhadlem pevně udržuje přímo u funkční části. Stačí pár snadných rychlých pohybů nahoru a dolů a malá kostička čokolády se promění v úhledné hoblinky. To vše bez vzniku nežádoucích přebytků nezpracovaných ingrediencí a naprosto bez rizika poranění. 2v1: posuvný držák surovin s krytem a chránič prstů Zabrání poranění konečků prstů během strouhání S praktickým zásobníkem na drobné suroviny Efektivní a rychlé strouhání bez vzniku nežádoucích přebytků Práce se struhadlem je… (kulina.cz)

WMF Struhadlo na parmazán se zásobníkem

WMF Struhadlo na parmazán se zásobníkem

Struhadlo na parmazán s praktickou sběrnou miskou německé značky WMF je vyrobeno z odolné nerezové oceli Cromargan®. Vzduchotěsné víko zabraňuje načichnutí nastrouhaného sýra při skladování v chladničce. Miska je opatřena protiskluzem pro vyšší stabilitu a pohodlnou práci. Struhadlo na parmazán se zásobníkem: Ostré struhadlo na trvrdý sýr z nerezové oceli Cromargan® Sběrná miska je vyrobena z odolného plastu bez BPA Pevný držák struhadla z plastu Aroma víčko vyrobeno také z nerezové oceli Cromargan® Silikonové těsnění zabraňuje načichnutí potravin Snadno se rozkládá (kulina.cz)

Napáječka savic miska se zásobníkem 3l

Napáječka savic miska se zásobníkem 3l

Plastová napáječka s miskou a zásobníkem. Průměr misky: 22,5 cm, výška 27 cm. (superzoo.cz)

Napáječka savic miska se zásobníkem 1l

Napáječka savic miska se zásobníkem 1l

Plastová napáječka s miskou. Průměr misky: 16,5 cm, výška 15 cm. (superzoo.cz)

Tescoma party napichovátka se zásobníkem PRESTO, 30 ks

Tescoma party napichovátka se zásobníkem PRESTO, 30 ks

Ať je každá party skvělým zážitkem pro vás i všechny vaše hosty.   V čem jsou party napichovátka PRESTO výjimečná?   Party napichovátka jsou ideální pro originální podávání jednohubek. Jsou dostatečně dlouhá, pohodlně s nimi připravíte nízké i vrstvené jednohubky.   Napichovátka jsou uložena v praktickém zásobníku, hosté si mohou napichovátka sami brát nebo použitá napichovátka odkládat zpět. Víčko zásobníku navíc slouží jako stojánek.   Zcela unikátní je plastová spirála umístěná na vnější straně zásobníku.  Použitá napichovátka navléknete na spirálu, zavěsíte do myčky nádobí a bez námahy je dokonale vyčistíte před dalším použitím.   Napichovátka jsou dodávána v mixu 5… (tescoma.cz)

WMF Spiralizér se zásobníkem Hello FUNctionals

WMF Spiralizér se zásobníkem Hello FUNctionals

Šikovný multifunkční spirálizér se zásobníkem Hello FUNctionals od ověřené německé značky WMF je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli 18/10 a kvalitního plastu v moderní kombinaci černé a petrolejové barvy. Jeho promyšlený funkční design šetří nejen čas, ale i úsilí. Spiralizér je dodáván v balení se dvěma vložkami. Pomocí první z nich vytvoříte úhledné zeleninové nudličky "julienne" například z mrkve, ředkve nebo okurek. Druhá vložka vám umožňuje vytvořit dekorativní spirály z nejrůznějších druhů zeleniny a originálně jimi ozdobit různá masová a zeleninová jídla, těstoviny či saláty. Ostré strouhací hrany struhadla/vložek z ušlechtilé nerezové oceli vám zaručí, že plátkování a strouhání vám půjde od ruky zcela bez námahy. Spodní část spiralizéru tvoří zásobník, který pojme nastrouhané či… (kulina.cz)

TORO MAŠLOVAČKA SE ZÁSOBNÍKEM, SILIKON, 18X3CM

TORO MAŠLOVAČKA SE ZÁSOBNÍKEM, SILIKON, 18X3CM

TORO MAŠLOVAČKA SE ZÁSOBNÍKEM, SILIKON, 18X3CM, kategorie: PEČENÍ | POMŮCKY NA PEČENÍ | DOPLŇKY NA PEČENÍ (kitos.cz)

Tescoma party lžičky se zásobníkem PRESTO, 15 ks

Tescoma party lžičky se zásobníkem PRESTO, 15 ks

Ať je každá party skvělým zážitkem pro vás i všechny vaše hosty.   V čem jsou party vidličky PRESTO výjimečné?   Party vidličky jsou ideální pro podávání drobných pokrmů a chuťovek na rodinných, přátelských i firemních oslavách. Hosté s vidličkami snadno naberou drobné nebo naporcované ovoce a zeleninu, cherry rajčátka, mini mozzarelly a podobně.   Vidličky jsou uloženy v praktickém zásobníku, hosté si mohou napichovátka sami brát nebo použitá napichovátka odkládat zpět. Víčko zásobníku slouží jako stojánek.   Zcela unikátní je plastová spirála umístěná na vnější straně zásobníku.  Použité vidličky navléknete očkem na spirálu, zavěsíte do myčky nádobí a bez námahy je dokonale vyčistíte před dalším použitím. … (tescoma.cz)

Maped Ořezávátko Maped Zenoa Soft - se zásobníkem 9501400

Maped Ořezávátko Maped Zenoa Soft - se zásobníkem 9501400

Plastové ořezávátko s průhledným zásobníkem na odpad a 1 otvorem. Po použití se automaticky uzavře, takže zabrání vysypávání odpadu do penálu. Měkký otvor pro pohodlné držení. Mix barev. (papirnictvipavlik.cz)

STAEDTLER na 2 tužky se zásobníkem, modré (512 001)

STAEDTLER na 2 tužky se zásobníkem, modré (512 001)

Ořezávátko pro standardní velikosti tužek do průměru 8.2mm, úhel ořezu 23 stupňů pro čisté a přesné linky, nádoba na odpad, kryt s bezpečnostním zámkem + pro silné tužky a pastelky do průměru 10.2mm, úhel ořezu 23 stupňů pro čisté a přesné linky, lze koupit minimálně 2ks Mějte svou tužku vždy pořádně ostrou a připravenou k použití díky tomuto ořezávátku STAEDTLER na dvě tužky se zásobníkem. Toto ořezávátko je určeno jak pro standardní velikosti tužek do průměru 8,2 milimetrů, tak na silnější tužky a pastelky do průměru 10,2 mm. Díky úhlu ořezu 23 stupňů docílíte čistých a přesných linek a široké a měkké linie uděláte pomocí úhlu ořezu 30 stupňů. Ořezávátko má také nádobu na odpad a kryt s bezpečnostním zámkem, takže se nemusíte bát vysypání ani nepořádku všude kolem. Jedná se o… (alza.cz)

Microplane Struhadlo 4stranné Elite Box se zásobníkem černé Specialty

Microplane Struhadlo 4stranné Elite Box se zásobníkem černé Specialty

Klasické čtyřboké struhadlo Elite Box ze série Specialty americké značky Microplane® s integrovaným zásobníkem a šikovnými okénky s ryskami vám usnadní práci v kuchyni při jakékoli příležitosti. Nabízí hned pět funkčních ploch nejčastěji používaných typů struhadel: jemné, hrubé, ultra hrubé, široký plátkovač a tzv. stužkové struhadlo, které umožňuje pohyb v obou směrech a vytváří efektní širší proužky. Pogumovaná rukojeť a protiskluzná základna zajistí, že struhadlo máte bezpečně a pevně v rukou, práce s ním je komfortní a efektivní. Díky výsuvnému dnu funguje struhadlo zároveň jako zásobník nastrouhaných ingrediencí, o jejichž obsahu máte přehled díky dvěma praktickým okénkům s ryskami. V kuchyni profesionálů ani v domácnosti se tento pomocník neztratí a rozhodně nezapadne mezi… (kulina.cz)

Otvírák se zásobníkem zátek Joseph Joseph BarWise

Otvírák se zásobníkem zátek Joseph Joseph BarWise

Otvírák Joseph Joseph vám ušetří starost o povalující se zátky od otevřených lahví. Díky praktickému zásobníku se vyhnete hledání zapadlých a ztracených uzávěrů a budete si moct nerušeně užívat večer plný odpočinku. (bonami.cz)

Samopal se zásobníkem na kuličky 56 cm

Samopal se zásobníkem na kuličky 56 cm

Samopal se zásobníkem na kuličky Zbraň, určená ke hře na vojáky, pro chlapce od tří let. Samopal se nabíjí přiloženými kuličkami. Doplňte chlapcům výzbroj o samopal s kuličkami! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, kov Rozměry: cca 56 x 9 cm Rozměry balení: 57 x 10 x 5 cm Země původu: Španělsko (hracky-4kids.cz)

Motta odklepávač na kávu se zásobníkem, 16.5cm (MTT08250 )

Motta odklepávač na kávu se zásobníkem, 16.5cm (MTT08250 )

Příslušenství nerezový odklepávač na kávu je určen k vyklepání použité kávy z páky kávovaru, zásobník o průměru 16.5cm Motta odklepávač na kávu se zásobníkem je profesionálním pomocníkem pro přípravu kávy v kávárnách, barech, ale i v domácnosti. Odklepávací část je pogumovaná pro prodloužení životnosti a snížení hluku při vyklepávání kávy. Je vyroben z nerezové oceli a průměr nádoby je 16.5 cm. (alza.cz)

Struhadlo na sýr se zásobníkem Joseph Joseph Prism

Struhadlo na sýr se zásobníkem Joseph Joseph Prism

Joseph Joseph, to jsou pomocníci, na které je radost pohledět. Jsou nejen krásní, ale i nesmírně praktičtí. V kuchyni tak díky chytrým řešením najednou strávíte o polovinu méně času a ještě budete mít radost, že jste obklopeni tak perfektními pomocníky. S tímto praktickým struhadlem bude sýr padat rovnou do misky, kterou můžete uzavřít víčkem a sýr dát bez zbytečné práce do lednice. Nemusíte tak špinit další nádobí a vše budete mít během pár minut hotové. Struhadlo je navíc možné do misky i uzavřít, díky čemuž ušetříte tolik potřebné místo v zásuvce. (bonami.cz)

Maped Ořezávátko Maped Tonic se zásobníkem - jednoduché 9506800

Maped Ořezávátko Maped Tonic se zásobníkem - jednoduché 9506800

Kancelářské kovové ořezávátko s plastovým zásobníkem.Viditelné množství odřezků.Mix barev. (papirnictvipavlik.cz)

Maped Ořezávátko Maped Croc Croc - se zásobníkem 9501700

Maped Ořezávátko Maped Croc Croc - se zásobníkem 9501700

Plastové ořezávátko se zvětšovacím zásobníkem na odpad a 2 otvory.Mini - uskladnění v penále, Maxi - pro ořezávání tužek. Veselý design. (papirnictvipavlik.cz)

Tescoma party vidličky se zásobníkem PRESTO, 20 ks

Tescoma party vidličky se zásobníkem PRESTO, 20 ks

Ať je každá party skvělým zážitkem pro vás i všechny vaše hosty.   V čem jsou party lžičky PRESTO výjimečné?   Party lžičky jsou ideální pro podávání malých dezertů a zmrzliny při rodinných, přátelských i firemních oslavách.   Jsou uloženy v praktickém zásobníku, hosté si mohou čisté lžičky sami pohodlně brát nebo použité lžičky odkládat zpět. Víčko zásobníku slouží jako stojánek.   Zcela unikátní je plastová spirála umístěná na vnější straně zásobníku.  Použité lžičky navléknete očkem na spirálu, zavěsíte do myčky nádobí a bez námahy je dokonale vyčistíte před dalším použitím.   Lžičky mají dostatečně velký úchyt a dobře se drží, jsou dodávány v mixu 5 barev – zelené, fialové, modré,… (tescoma.cz)

Pískovací pistole se zásobníkem 1.0L 160l/min, YATO

Pískovací pistole se zásobníkem 1.0L 160l/min, YATO

Pískovací pistole se zásobníkem 1.0L 160l/min, YATO tlak (MPa)    0,8 objem nádrže (cm3)    1000 velikost trysky (mm)    6,3 spotřeba vzduchu (l/min)    160 (torriacars.cz)

NERF-Rebelle Super Soaker vodní pistole se zásobníkem na vod

NERF-Rebelle Super Soaker vodní pistole se zásobníkem na vod

NERF-REBELLE SUPER SOAKER VODNÍ PISTOLE SE ZÁSOBNÍKEM NA VODU Probuď svou vnitřní rebelku a zmáčej svůj cíl v akci s Wave Warrioir water blaster! Nabij nádrž 1,5l vody, kterou můžeš zavěsit na rameno. Nádrž se připojí k tvojí pistoli a udělá z tebe rebelku, kterou chceš být. Když stlačíš spoušt, tvoje pistole vystřelí na cíl vzdálený až 8 metrů! Vydej se do akce s Wave Warrior blaster!   Materiál: plast Objem nádrže: 1,5l Dostřel: 8m Určení: pro holky (mrakyhracek.cz)

Boska Stolní struhadlo na sýr se zásobníkem Oak

Boska Stolní struhadlo na sýr se zásobníkem Oak

Stolní struhadlo je vhodné na stredne až velmitvrdé sýry. Dispouje dreveným držadlem, tremi plochami s rozdílným vzorem a hrave si poradí s Parmezánem, Goudou i Pecorinem. Zvládne totiž hrubé hoblinky, jemnejší hoblinky nebo lehoucké, témer prachové vlocky. Soucástí struhadla je i drevený podstavec, sloužící zároven jako zásobník na nastrouhaný sýr. Díky tomu bude sýr presne tam, kde má být. A ne všude na lince. Vhodné na stredne a velmi tvrdé sýry Snadno si poradí i s cokoládou, zázvorem, ovocem a zeleninou Tri plochy s ruzným vzorem, nerezová ocel Rukojet a podstavec z masivního dubového dreva Odnímatelná drevená miska/zásobník Snadná údržba (kulina.cz)

Faber Castell Plastové ořezávátko se zásobníkem Neon - 581525

Faber Castell Plastové ořezávátko se zásobníkem Neon - 581525

Plastové ořezávátko se zásobníkem Neon - 581525.Plastové ořezávátko s průhlednou odpadní nádobou. Ořezávátko s jedním otvorem.Různé barvy. (papirnictvipavlik.cz)

Ocelový stojan na toaletní papír se zásobníkem a poličkou InterDesign

Ocelový stojan na toaletní papír se zásobníkem a poličkou InterDesign

Značka InterDesign přináší promyšlené doplňky pro uklizenou a přehlednou domácnost. Prověřené kousky vám usnadní všední práce a pomohou vám vychytat i ty nejmenší nedostatky. Zkrátka radost pro pečlivé hospodyňky. (bonami.cz)

Modom Aplikátor krému a mýdla se zásobníkem, 44 cm KP112

Modom Aplikátor krému a mýdla se zásobníkem, 44 cm KP112

Pokud máte sníženou schopnost pohybu nebo jste senior může být pro vás velmi obtížné nanášení tělového mléka, krému, mýdla nebo masti obzvláště na špatně dostupná místa, jako jsou záda. Tento aplikátor jednoduše naplníte přípravkem a pohyblivé otočné kuličky ho jemně, rovnoměrně a důkladně vmasírují do pokožky. Masáž prokrví pokožku a pomáhá i při celulitidě. Odnímatelnou rukojeť snadno oddělíte a zásobník můžete použít i samostatně. Velmi snadno se čistí, kuličky lze z aplikátoru vyjmout a důkladně vyčistit. (4home.cz)

Joseph Joseph Otvírák na korunkové uzávěry se zásobníkem BarWise™

Joseph Joseph Otvírák na korunkové uzávěry se zásobníkem BarWise™

Výzva pro designéry Joseph Joseph: praktické otvírání lahví Řešení: otvírák BarWise se zásobníkem Joseph Joseph Tam, kde se otvírá hodně lahví často není prostor na úklid víček. Na oslavě, večírku, silvestrovské party, při outdoorových aktivitách...nebo u prostřeného stolu, kde není k dispozici odpadkový koš se bude perfektně hodit otvírák se zásobníkem. Ten pojme až 16 kusů víček, potom je nezbytné vyhledat odpadkový koš. Inovovaný otvírák na korunkové uzávěry se zásobníkem Rukojeť, která skvěle padne do ruky Spodní rychlé vyprázdnění Nepřilnavý povrch Pouze otírání navlhčeným hadříkem Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového… (kulina.cz)

Faber Castell Ořezávátko Faber-Castell - dvojité se zásobníkem -…

Faber Castell Ořezávátko Faber-Castell - dvojité se zásobníkem - 185418

Ořezávátko Faber-Castell - dvojité se zásobníkem - 185418.Dvojité pro klasické, trojhranné a JUMBO grafitové tužky a pastelky.Záruka čistého a snadného ořezávání.Dostupné ve 3 barváchZboží bude dodáváno dle aktuální skladové zásoby. (papirnictvipavlik.cz)

Nerf-rebelle super soaker vodní pistole se zásobníkem na vod

Nerf-rebelle super soaker vodní pistole se zásobníkem na vod

NERF-REBELLE SUPER SOAKER VODNÍ PISTOLE SE ZÁSOBNÍKEM NA VODUProbuď svou vnitřní rebelku a zmáčej svůj cíl v akci s Wave Warrioir water blaster!Nabij nádrž 1,5l vody, kterou můžeš zavěsit na rameno. Nádrž se připojí k tvojí pistoli a udělá z tebe rebelku, kterou chceš být. Když stlačíš spoušt, tvoje pistole vystřelí na cíl vzdálený až 8 metrů! Vydej se do akce s Wave Warrior blaster! Materiál: plastObjem nádrže: 1,5lDostřel: 8mUrčení: pro holky (fonetip.cz)

Frabar sekačka travní Super se zásobníkem na trávu zelený motor

Frabar sekačka travní Super se zásobníkem na trávu zelený motor

Frabar sekačka travní Super se zásobníkem na trávu Červená plastová sekačka se zeleným motorem a černým madlem je připravena pro malé zahradníky, kteří rádi pomáhají se sekáním trávě na zahradě. Tato hračka imituje sekačku s natahovacím motorem a košem. Kupte dětem sekačku se zásobníkem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rukojeť je od země: 47 cm (hracky-4kids.cz)

Láhev na vodu se zásobníkem na ovoce Sagaform Fresh, 1,8 l

Láhev na vodu se zásobníkem na ovoce Sagaform Fresh, 1,8 l

Náročný den strávený ve městě jde přežít jen s oblíbeným nápojem! Pakliže jste příznivcem horkých nápojů, termoska je jasná věc. Ta od značky Sagaform je stylová, nápoj v ní vydrží dlouho příjemně horký a péče o termosku je velmi snadná. O značce: Umí být hraví, poetičtí i veselí zároveň. Právě proto se skandinávská značka Sagaform stala celosvětovou ikonou, kterou nelze přehlédnout. Ať už během toho, co vám bude dělat společníka u sklenky vína, hrnku čaje nebo pomáhat se servírováním jídla. (bonami.cz)

Lahev se zásobníkem na prášky Asobu In Style Blue, 600 ml

Lahev se zásobníkem na prášky Asobu In Style Blue, 600 ml

I obyčejné věci mohou mít nápad. To je případ i lahve In Style, která má v sobě zabudovaný praktický zásobník na prášky. Budete tak mít vždy přehled, jestli jste si vzali své léky včas a navíc k nim budete mít čerstvou kohoutkoivou vodu vždy po ruce. - Materiál: plast - Objem: 600 ml - Rozměry: 7,1 x 7,1 x 23,3 cm - Mytí: doporučujeme mýt v ruce (bonami.cz)

BANQUET Struhadlo 4-dílné se zásobníkem z transp.plastu 16x9,5x7 cm

BANQUET Struhadlo 4-dílné se zásobníkem z transp.plastu 16x9,5x7 cm

Struhadlo 4-dílné se zásobníkem z transparentního plastu 11,6x9,5x7 cm Banquet, v mixu barev žlutá, fialová. (nabytek-forliving.cz)

Černý ocelový stojan na toaletní papír se zásobníkem InterDesign, 62…

Černý ocelový stojan na toaletní papír se zásobníkem InterDesign, 62,5 cm

Značka InterDesign přináší promyšlené doplňky pro uklizenou a přehlednou domácnost. Prověřené kousky vám usnadní všední práce a pomohou vám vychytat i ty nejmenší nedostatky. Zkrátka radost pro pečlivé hospodyňky. (bonami.cz)

Černý ocelový stojan na toaletní papír se zásobníkem InterDesign,…

Černý ocelový stojan na toaletní papír se zásobníkem InterDesign, výška 65 cm

Značka InterDesign přináší promyšlené doplňky pro uklizenou a přehlednou domácnost. Prověřené kousky vám usnadní všední práce a pomohou vám vychytat i ty nejmenší nedostatky. Zkrátka radost pro pečlivé hospodyňky. (bonami.cz)

Lahev se zásobníkem na prášky Asobu In Style Red, 600 ml

Lahev se zásobníkem na prášky Asobu In Style Red, 600 ml

I obyčejné věci mohou mít nápad. To je případ i lahve In Style, která má v sobě zabudovaný praktický zásobník na prášky. Budete tak mít vždy přehled, jestli jste si vzali své léky včas a navíc k nim budete mít čerstvou kohoutkoivou vodu vždy po ruce. - Materiál: plast - Objem: 600 ml - Rozměry: 7,1 x 7,1 x 23,3 cm - Mytí: doporučujeme mýt v ruce (bonami.cz)

Lahev se zásobníkem na prášky Asobu In Style Yellow, 600 ml

Lahev se zásobníkem na prášky Asobu In Style Yellow, 600 ml

I obyčejné věci mohou mít nápad. To je případ i lahve In Style, která má v sobě zabudovaný praktický zásobník na prášky. Budete tak mít vždy přehled, jestli jste si vzali své léky včas a navíc k nim budete mít čerstvou kohoutkoivou vodu vždy po ruce. - Materiál: plast - Objem: 600 ml - Rozměry: 7,1 x 7,1 x 23,3 cm - Mytí: doporučujeme mýt v ruce (bonami.cz)

Skládací prkénko se sítkem

Skládací prkénko se sítkem

Praktické a skladné krájecí prkénko s integrovaným sítkem je ideální na zeleninu a saláty. Ingredience současně nakrájíte, properete a snadno přemístíte. Materiál: silikon, plast. Rozměry: 56,2 x 29,3 x 0,8 cm (složené 28,5 x 29,3 x 3,3 cm). (velkykosik.cz)

Prkénko se zabudovaným cedníkem

Prkénko se zabudovaným cedníkem

Prkénko se zabudovaným cedníkem pro umývání a úpravu zeleniny a ovoce. Cedník je vyjímatelný, skládací a ušetří místo. Vyrobený z pevného a měkkého plastu vhodného ke styku s potravinami. Otevřené měří 50x28,5x8v cm; zavřené 50x28,5x2v cm. Cedník má průměr 22 cm. Není vhodné na maso a sýry. (euronova-shop.cz)

Zásobník kosmetických tampónů

Zásobník kosmetických tampónů

Velice často se v koupelnách nenajde vhodné místo pro kosmetické polštářky, které jsou tak potřebné pro ženy. Kontejner umožňuje jejich hygienické ukládání a vytváří komfort při užívání. Průsvitný plastový plášť umožňuje sledovat spotřebu polštářků za účelem včasného doplnění kontejneru. Kosmetické polštářky se vyndávají z kontejneru lehkým pohybem prstů. Vkládání polštářků je prováděno přes horní otvor při sundaném víčku. Všechny prvky kontejneru jsou zhotoveny z pevného, částečně pochromovaného kvalitního plastu. V případě potřeby čištění kontejneru je možno jej volně oddělit od nástěnného držáku. Povrchová úprava: galvanicky chromovaná 100 % mosaz - odolná proti vlhkosti / plast Rozměry: - š74/h105/v222 mm. Kvalitní český výrobek. Záruka 15 let. (nabytek-forliving.cz)

Zásobník kosmetických tampónů

Zásobník kosmetických tampónů

Kontejner na kosmetické polštářky do koupelny umožňuje jejich hygienické ukládání a vytváří komfort při užívání. Průsvitný plastový plášť umožňuje sledovat spotřebu polštářků za účelem včasného doplnění kontejneru. Kosmetické polštářky se vyndávají z kontejneru lehkým pohybem prstů. Vkládání polštářků je prováděno přes horní otvor při sundaném víčku. Všechny prvky kontejneru jsou zhotoveny z pevného, částečně pochromovaného kvalitního plastu. V případě potřeby čištění kontejneru je možno jej volně oddělit od nástěnného držáku. Koupelnový doplněk snadno navrtáte do zdi. Rozteč mezi otvory je 3,2 cm. Povrchová úprava: - galvanicky chromovaná 100 % mosaz - odolná proti vlhkosti / plast Rozměry: - š74/h105/v222 mm Kvalitní český výrobek. Záruka 15 let. Zásobník je součástí koupenové řady… (nabytek-forliving.cz)

Bambusové prkénko se dvěma zásuvkami Wenko Bina

Bambusové prkénko se dvěma zásuvkami Wenko Bina

Organizace je důležitá a v kuchyni to platí dvojnásob! Značka Wenko je opravdovým mistrem na kuchyňské vychytávky, které nejen usnadňují život, ale také dobře vypadají. A tak si přizvěte opravdové pomocníky, kteří vám pomohou udržet doma pořádek. (bonami.cz)

Zásobník na sáčky

Zásobník na sáčky

Praktický textilní zásobník na zavěšení na skladování sáčků. Seshora plníte a zespodu odebíráte. Do pytlíku se vejde až 60 sáčků. Včetně poutka k zavěšení. Už nikdy více chaos mezi sáčky! Materiál: 65 % polyester, 35 % bavlna Rozměry: 20 x 40 cm (velkykosik.cz)

Zásobník kosmetických tampónů

Zásobník kosmetických tampónů

Velice často se v koupelnách nenajde vhodné místo pro kosmetické polštářky, které jsou tak potřebné pro ženy. Kontejner umožňuje jejich hygienické ukládání a vytváříkomfort při užívání. Průsvitný plastový plášť umožňuje sledovat spotřebu polštářků za účelem včasného doplnění kontejneru. Kosmetické polštářky se vyndávají z kontejneru lehkým pohybem prstů. Vkládání polštářků je prováděno přes horní otvor při sundaném víčku. Všechny prvky kontejneru jsou zhotoveny z pevného, částečně pochromovaného kvalitního plastu. V případě potřeby čištění kontejneru je možno jej volně oddělit od nástěnného držáku. Povrchová úprava: - galvanicky chromovaná 100 % mosaz - odolná proti vlhkosti / plast Rozměry: - š74/h105/v222 mm. Kvalitní český výrobek. Záruka 15 let. (nabytek-forliving.cz)

Bambusové prkénko se skleněným poklopem Bambum Focus

Bambusové prkénko se skleněným poklopem Bambum Focus

Skvělé vlastnosti, krásná barva i struktura bambusu jej přímo odkazují k tomu, aby byl využit i do interiérů. Značka Bambum se toho chopila a vytvořila tak celou kuchyňskou kolekci. Bambus se oproti klasickému dřevu liší hned v několika hlavních bodech. Než doroste do plné síly, trvá mu tu okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů. Bambus je také odolnější, lehčí a antibakteriální. - Materiál: bambus a sklo - Průměr: 20 cm (bonami.cz)

Eichhorn Dřevěné prkénko se zeleninou a nožem

Eichhorn Dřevěné prkénko se zeleninou a nožem

Eichhorn Dřevěné prkénko se zeleninou a nožem Pět kousků zeleniny si mohou děti krájet dřevěným nožíkem na dřevěném prkénku, a to bezpečným způsobem. Rajčátko, lilek, mrkvička, paprika i česnek jsou složeny ze dvou dílků spojených suchým zipem. Dají se tedy snadno rozkrojit nožíkem a také snadno spojit zpět. Přednosti: rozvíjí koordinaci pohybů a jemnou motoriku Kupte dětem prkénko se zeleninou! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: dřevo Počet dílů: 12 Rozměry balení: 26 x 16,5  cm (hracky-4kids.cz)

Zásobník na 200 diarámečků

Zásobník na 200 diarámečků

- 2 boxy po 2 zásobnících na 50 diarámečků (dohr.200) (fonetip.cz)

Zásobník na mýdlo Melodie

Zásobník na mýdlo Melodie

Zásobník na mýdlo Melodie s čidlem. Jakmile umístíte ruce pod otvor, přidělí vám dávku mýdla a doprovodí ji sympatickou melodií. Vypínač pro volbu jedné ze tří možností: vypnuto, pouze výdej mýdla, výdej mýdla s melodií. Z odolného materiálu. Napájení na 4 mini tužkové baterie typu AAA, které nejsou součástí balení. (euronova-shop.cz)

INTEX 29044 Plovoucí zásobník

INTEX 29044 Plovoucí zásobník

Intex Plovoucí zásobník chemie   - Velikost pro jednu tabletu do rozměru 3,8 cm - Ideální pro všechny nafukovací vířivky - Polypropylenový materiál, odolný vůči korozi - Tablety nejsou součástí (hawaj.cz)

Dubové servírovací prkénko se zeleným detailem Bitz Cibus

Dubové servírovací prkénko se zeleným detailem Bitz Cibus

Nakrájet, naservírovat a podávat. Tři snadné kroky, které se ale můžou pěkně zvrtnout. Protože jíme hlavně očima, nepodceňte servírování a připravte se na něj se stylovým prkénkem od Bitz. Tento dubový kousek s keramickým talířkem oceníte například na podávání variace sýrů a salámů k vínu, nebo na něm přineste na stůl váš oblíbený tatarák. Jistě sklidíte obrovské ovace a dost možná se stanete i celebritou sociálních sítí. Taková krása se přeci musí zvěčnit. O značce: Bitz není jen značka, ale i vize mladého dánského šéfkuchaře Christiana Bitze. Jeho snem je naučit nejen celé Dánsko, ale i ostatní lidi na celé planetě jak lépe jíst. Zároveň se tento inspirativní kuchař držící titul v oboru lidské výživy angažuje v projektech Červeného Kříže v Africkém Malawi. Kolekce kameninového nádobí… (bonami.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít