V hlavní roli mánička

Produkt V hlavní roli mánička sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu V hlavní roli mánička upraviť a produkt hľadať znova.

V hlavní roli Mánička

V hlavní roli Mánička
Detail

Audiokniha MP3 Miloš Kirschner,Vladimír Straka, čte Gabriela Vránová,Helena Štáchová,Jan Řeřicha,Jana Andresíková,Jiří Bruder,Jiří Lír,Josef Větrovec,Milan Mach,Miloš Kirschner,Miroslav Černý Příběh naivní Máničky, která je lapena recidivstou, kterého právě propustili z vězení. Podaří se Máničce přechytračit své únosce, nebo ji zachrání věrný kamarád Hurvínek? (alza.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli Mánička , V hlavní roli mánička

V hlavní roli Mánička - Miloš Kirschner, Vladimír Straka - audiokniha

V hlavní roli Mánička - Miloš Kirschner, Vladimír Straka - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Příběh naivní Máničky, která je lapena recidivstou, kterého právě propustili z vězení. Podaří se Máničce přechytračit své únosce, nebo ji zachrání věrný kamarád Hurvínek? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli Mánička - Miloš Kirschner, Vladimír Straka - audiokniha , V hlavní roli (978-80-249-4164-6)

Zelenina v hlavní roli

Zelenina v hlavní roli
Detail

Vaříme s chutí vegetariánsky/vegansky, 48 zdravých a svěžích receptů. (patro.cz)

Podobné produkty ako Zelenina v hlavní roli , V hlavní roli vražda (978-80-243-8622-5)

V hlavní roli Žeryk

V hlavní roli Žeryk
Detail

Audiokniha MP3 Miloš Kirschner,Vladimír Straka, čte Gabriela Vránová,Helena Štáchová,Jiří Lír,Josef Větrovec,Miloš Kirschner,Miroslav Černý V příběhu Žerykova past Hurvínek s Máničkou utíkají z domova, protože už nemohou s paní Kateřinou a s panem Spejblem vydržet. Zachrání Žeryk celou situaci? V dalším příběhu Žeryk akrobatem začne Hurvínek trénovat čtyřnohého přítele, aby se stal akrobatem a mohl nastoupit do cirkusu. Podaří se jim proslavit a vydělat balík? (alza.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli Žeryk , Dvojčata v hlavní roli (999-00-036-6119-7)

V hlavní roli - Danielle Steel

V hlavní roli - Danielle Steel
Detail

Kait Whittierová píše sloupek do respektovaného časopisu, který má fanoušky po celém světě. Miluje svou práci a zbožňuje své dospívající děti. Avšak po dvou nepovedených manželstvích se raději vyhýbá komplikacím a nejistotám nového vztahu. Ale když dostane příležitost setkat se se Zackem Winterem, televizním producentem, který na Manhattan přijel z Los Angeles, všechno se změní. Kait přijde s námětem na TV seriál, který by měl být inspirovaný skutečným příběhem její nezkrotné babičky. Na Zacka příběh udělá dojem a rozhodne se z toho udělat vysokonákladový projekt. Kait je během pár týdnů vržena do světa herců a profesionálů z branže: Skvělý a schopný režisér. Výstřední mladý scenárista. Celosvětově známá herečka, která se smiřuje s osobní tragédií. Samotářská velká dáma z dob zlaté éry Hollywoodu. Prskající začínající hvězdička, jejíž ego předčí její dovednosti. Losangeleský „bad boy“. Neznámá mladá žena s velkým talentem. A drsný, ale legendární herec v hlavní roli. Všichni spolu sdílí svá tajemství a celý štáb se pro Kait stává druhou rodinou. Ale pak ji nemile překvapí ta největší výzva, které může matka čelit. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli - Danielle Steel , V hlavní roli srdce (978-80-766-2438-2)

V hlavní roli - Steelová Danielle

V hlavní roli - Steelová Danielle
Detail

Kait Whittierová píše sloupek do respektovaného časopisu, který má fanoušky po celém světě. Miluje svou práci a zbožňuje své dospívající děti. Avšak po dvou nepovedených manželstvích se raději vyhýbá komplikacím a nejistotám nového vztahu. Ale když dostane příležitost setkat se se Zackem Winterem, televizním producentem, který na Manhattan přijel z Los Angeles, všechno se změní. Kait přijde s námětem na TV seriál, který by měl být inspirovaný skutečným příběhem její nezkrotné babičky. Na Zacka příběh udělá dojem a rozhodne se z toho udělat vysokonákladový projekt. Kait je během pár týdnů vržena do světa herců a profesionálů z branže: Skvělý a schopný režisér. Výstřední mladý scenárista. Celosvětově známá herečka, která se smiřuje s osobní tragédií. Samotářská velká dáma z dob zlaté éry Hollywoodu. Prskající začínající hvězdička, jejíž ego předčí její dovednosti. Losangeleský „bad boy“. Neznámá mladá žena s velkým talentem. A drsný, ale legendární herec v hlavní roli. Všichni spolu sdílí svá tajemství a celý štáb se pro Kait stává druhou rodinou. Ale pak ji nemile překvapí ta největší výzva, které může matka čelit. (patro.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli - Steelová Danielle , V hlavní roli bible (978-80-7545-101-9)

V hlavní roli vražda - Jana Semschová

V hlavní roli vražda - Jana Semschová
Detail

Známý herec Václav Kaplan se po smrti své manželky vrací k natáčení seriálu z počátku první republiky, kde hraje roli vrchního strážmistra - nyní v důchodu - Leopolda Haničky. Scénář tentokrát zavede filmový štáb do malebného zákoutí Šumavy, a protože Kaplan se bojí návratů do prázdného bytu v Praze, pronajme si pokoj na samotě, v domáckém prostředí chalupy svérázného Josefa Zemánka. Ten jej vtáhne do otazníků kupících se kolem zdánlivě jasné smrti jeho tajuplného kamaráda. Václav Kaplan se poněkud nedobrovolně vydává po stopách člověka, který - jak se zdá - nemá minulost... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli vražda - Jana Semschová , Zelenina v hlavní roli: 48 zdravých a svěžích receptů (9772464778016)

V hlavní roli rozhlas! - Milan Pokorný

V hlavní roli rozhlas! - Milan Pokorný
Detail

Rozhlas jako literární hrdina v dílech vynikajících i zapomenutých představitelů české literatury V antologii povídek, fejetonů, pohádek, úryvků z románů i divadelních her se představují vynikající i zapomenutí představitelé české literatury. Jejich texty mají jedno společné: dominantní úlohu v nich hraje rozhlasový přístroj nebo rozhlasové vysílání. Publikace mapuje proměny fenoménu rozhlasu v české společnosti od jeho prvních krůčků po současnost. Zároveň je unikátním svědectvím proměn literárního zpracování jednoho tématu v průběhu téměř sta let. Jsou to střípky zrcadla, v nichž se mnohonásobně odráží rozhlasová – a tedy vlastně i naše – proměnlivá tvář. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli rozhlas! - Milan Pokorný , V hlavní roli tomáš holý (978-80-257-3495-7)

V hlavní roli Bible - Andrew Prichard

V hlavní roli Bible - Andrew Prichard
Detail

„Osud lidstva je neustále ohrožen nevymýtitelnou dědičnou vadou – slabostí srdce. Sami se nedokážou vyléčit. Kdo je spasí? Vyvolený zachránce musí dokázat nemožné: žít dokonalým životem a zemřít dokonalou smrtí. Jen tak může zabránit úplnému přetržení životodárného spojení člověka s Bohem…“ Světla, kamera, akce… aneb Bible jako filmový trhák Kačka Popkorňačka a 3DFanda provázejí Biblí úplně jinak, než je obvyklé, a odpoví i na všetečné otázky Dobře známé i opomíjené biblické epizody představené prostřednictvím scénářů, filmových plakátů, recenzí i rozhovorů s hlavními hvězdami Orientaci v příběhu usnadňují cedulky označující jednotlivé scény. A díky tematickým miništítkům je možné sledovat, jak se celým biblickým vyprávěním prolínají tři ústřední motivy – život s Bohem, Boží přísliby, Boží spása Biblické texty vycházejí z překladu Slovo na cestu (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli Bible - Andrew Prichard , V hlavní roli josef karlík (978-80-7607-003-5)

Apetit Veggie - Zelenina v hlavní roli

Apetit Veggie - Zelenina v hlavní roli
Detail

Vaříme s chutí vegetariánsky/vegansky, 48 zdravých a svěžích receptů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Apetit Veggie - Zelenina v hlavní roli , Mayday: luděk munzar v hlavní roli rozhlasové dramatizace z roku 1984

V hlavní roli vražda - Semschová Jana

V hlavní roli vražda - Semschová Jana
Detail

Známý herec Václav Kaplan se po smrti své manželky vrací k natáčení seriálu z počátku první republiky, kde hraje roli vrchního strážmistra – nyní v důchodu – Leopolda Haničky. Scénář tentokrát zavede filmový štáb do malebného zákoutí Šumavy, a protože Kaplan se bojí návratů do prázdného bytu v Praze, pronajme si pokoj na samotě, v domáckém prostředí chalupy svérázného Josefa Zemánka. Ten jej vtáhne do otazníků kupících se kolem zdánlivě jasné smrti jeho tajuplného kamaráda. Václav Kaplan se poněkud nedobrovolně vydává po stopách člověka, který – jak se zdá – nemá minulost... (patro.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli vražda - Semschová Jana , V hlavní roli vražda: původní česká detektivka (978-80-243-8622-5)

V hlavní roli Bible - Prichard Andrew

V hlavní roli Bible - Prichard Andrew
Detail

„Osud lidstva je neustále ohrožen nevymýtitelnou dědičnou vadou – slabostí srdce. Sami se nedokážou vyléčit. Kdo je spasí? Vyvolený zachránce musí dokázat nemožné: žít dokonalým životem a zemřít dokonalou smrtí. Jen tak může zabránit úplnému přetržení životodárného spojení člověka s Bohem…“ Světla, kamera, akce… aneb Bible jako filmový trhák Kačka Popkorňačka a 3DFanda provázejí Biblí úplně jinak, než je obvyklé, a odpoví i na všetečné otázky Dobře známé i opomíjené biblické epizody představené prostřednictvím scénářů, filmových plakátů, recenzí i rozhovorů s hlavními hvězdami Orientaci v příběhu usnadňují cedulky označující jednotlivé scény. A díky tematickým miništítkům je možné sledovat, jak se celým biblickým vyprávěním prolínají tři ústřední motivy – život s Bohem, Boží přísliby, Boží spása Biblické texty vycházejí z překladu Slovo na cestu (patro.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli Bible - Prichard Andrew , V hlavní roli srdce: povídky a deníky kardiologa (978-80-7662-438-2)

V hlavní roli Josef Karlík - Luboš Petřík

V hlavní roli Josef Karlík - Luboš Petřík
Detail

Vážně i nevážně o významném českém herci a pedagogovi při příležitosti 10. výročí jeho odchodu do hereckého nebe. Rodák z Kroměříže se do podvědomí diváků zapsal zejména v roli rázného otce Jandery v seriálu Sanitka nebo jako veselý dědeček ve snímku Jak dostat tatínka do polepšovny. Na talentovaného umělce, který obdžel v roce 2009 im memoriam Thálii za celoživotní mistrovství, vzpomínají zejména jeho kolegové a spolupracovníci. Příspěvěk přidal například herec Jan Budař, režisér Arnošt Goldflam, hudebník Felix Slováček a dalších bezmála sedm desítek osobností. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli Josef Karlík - Luboš Petřík , All star western zlatý standard: v hlavní roli jonah hex (978-80-7595-557-9)

V hlavní roli Josef Karlík - Petřík Luboš

V hlavní roli Josef Karlík - Petřík Luboš
Detail

Vážně i nevážně o významném českém herci a pedagogovi při příležitosti 10. výročí jeho odchodu do hereckého nebe. Rodák z Kroměříže se do podvědomí diváků zapsal zejména v roli rázného otce Jandery v seriálu Sanitka nebo jako veselý dědeček ve snímku Jak dostat tatínka do polepšovny. Na talentovaného umělce, který obdžel v roce 2009 im memoriam Thálii za celoživotní mistrovství, vzpomínají zejména jeho kolegové a spolupracovníci. Příspěvěk přidal například herec Jan Budař, režisér Arnošt Goldflam, hudebník Felix Slováček a dalších bezmála sedm desítek osobností. (patro.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli Josef Karlík - Petřík Luboš , Explorer dog 15 sáčků v 1 roli (8594202810045)

V hlavní roli vražda - Jana Semschová - e-kniha

V hlavní roli vražda - Jana Semschová - e-kniha
Detail

eBook:,Známý herec Václav Kaplan se po smrti své manželky vrací k natáčení seriálu z počátku první republiky, kde hraje roli vrchního strážmistra – nyní v důchodu – Leopolda Haničky. Scénář tentokrát zavede filmový štáb do malebného zákoutí Šumavy, a protože Kaplan se bojí návratů do prázdného bytu v Praze, pronajme si pokoj na samotě, v domáckém prostředí chalupy svérázného Josefa Zemánka. Ten jej vtáhne do otazníků kupících se kolem zdánlivě jasné smrti jeho tajuplného kamaráda. Václav Kaplan se poněkud nedobrovolně vydává po stopách člověka, který – jak se zdá – nemá minulost... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli vražda - Jana Semschová - e-kniha , Hlavní přelíčení

V hlavní roli (978-80-249-4164-6)

V hlavní roli (978-80-249-4164-6)
Detail

Kniha - autor Danielle Steelová, 272 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kait Whittierová píše sloupek do respektovaného časopisu, který má fanoušky po celém světě. Miluje svou práci a zbožňuje své dospívající děti. Avšak po dvou nepovedených manželstvích se raději vyhýbá komplikacím a nejistotám nového vztahu. Ale když dostane příležitost setkat se se Zackem Winterem, televizním producentem, který na Manhattan přijel z Los Angeles, všechno se změní. Kait přijde s námětem na TV seriál, který by měl být inspirovaný skutečným příběhem její nezkrotné babičky. Na Zacka příběh udělá dojem a rozhodne se z toho udělat vysokonákladový projekt. Kait je během pár týdnů vržena do světa herců a profesionálů z branže: Skvělý a schopný režisér. Výstřední mladý scenárista. Celosvětově známá herečka, která se smiřuje s osobní tragédií. Samotářská velká dáma z dob zlaté éry Hollywoodu. Prskající začínající hvězdička, jejíž ego předčí její dovednosti. Losangeleský „bad boy“.... (alza.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli (978-80-249-4164-6) , Hlavní podezřelá

V hlavní roli Žeryk - Miloš Kirschner, Vladimír Straka - audiokniha

V hlavní roli Žeryk - Miloš Kirschner, Vladimír Straka - audiokniha
Detail

Audiokniha:,V příběhu Žerykova past Hurvínek s Máničkou utíkají z domova, protože už nemohou s paní Kateřinou a s panem Spejblem vydržet. Zachrání Žeryk celou situaci? V dalším příběhu Žeryk akrobatem začne Hurvínek trénovat čtyřnohého přítele, aby se stal akrobatem a mohl nastoupit do cirkusu. Podaří se jim proslavit a vydělat balík? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli Žeryk - Miloš Kirschner, Vladimír Straka - audiokniha , Ikonka tónování oken v roli 45% 1,52×30m (ikonka_kx9494)

V hlavní roli vražda (978-80-243-8622-5)

V hlavní roli vražda (978-80-243-8622-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Jana Semschová, 304 stran, česky Známý herec Václav Kaplan se po smrti své manželky vrací k natáčení seriálu z počátku první republiky, kde hraje roli vrchního strážmistra – nyní v důchodu – Leopolda Haničky. Scénář tentokrát zavede filmový štáb do malebného zákoutí Šumavy, a protože Kaplan se bojí návratů do prázdného bytu v Praze, pronajme si pokoj na samotě, v domáckém prostředí chalupy svérázného Josefa Zemánka. Ten jej vtáhne do otazníků kupících se kolem zdánlivě jasné smrti jeho tajuplného kamaráda. Václav Kaplan se poněkud nedobrovolně vydává po stopách člověka, který – jak se zdá – nemá minulost... (alza.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli vražda (978-80-243-8622-5) , Celtex megamini na ručníky v mini roli - bílý (8022650923302)

V hlavní roli Bible (978-80-7545-101-9)

V hlavní roli Bible (978-80-7545-101-9)
Detail

Kniha - autor Andrew Prichard, 160 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá „Osud lidstva je neustále ohrožen nevymýtitelnou dědičnou vadou – slabostí srdce. Sami se nedokážou vyléčit. Kdo je spasí? Vyvolený zachránce musí dokázat nemožné: žít dokonalým životem a zemřít dokonalou smrtí. Jen tak může zabránit úplnému přetržení životodárného spojení člověka s Bohem…“ Světla, kamera, akce… aneb Bible jako filmový trhák Kačka Popkorňačka a 3DFanda provázejí Biblí úplně jinak, než je obvyklé, a odpoví i na všetečné otázky Dobře známé i opomíjené biblické epizody představené prostřednictvím scénářů, filmových plakátů, recenzí i rozhovorů s hlavními hvězdami Orientaci v příběhu usnadňují cedulky označující jednotlivé scény. A díky tematickým miništítkům je možné sledovat, jak se celým biblickým vyprávěním prolínají tři ústřední motivy – život s Bohem, Boží přísliby, Boží spása Biblické texty vycházejí z překladu Slovo na cestu (alza.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli Bible (978-80-7545-101-9) , York textilní utěrka pratelná v roli 40 ks (5903355046707)

V hlavní roli srdce (978-80-766-2438-2)

V hlavní roli srdce (978-80-766-2438-2)
Detail

Elektronická kniha - autor Petr Neužil, 392 stran, česky Srdce je zásadním orgánem našeho těla i věčným motivem lidské kultury. Kdo jiný by mu měl rozumět lépe než slavný kardiolog Petr Neužil? Ve svých povídkách a deníku dává nahlédnout do vývoje české kardiologie, vypráví o léčbě známých osobností a přemítá o proměnách moderní společnosti. Vydejte se do zákulisí srdce představujícího univerzální symbol lidského života! Dozvíte se řadu překvapivých věcí, které vám zaručeně rozproudí krev v žilách. (alza.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli srdce (978-80-766-2438-2) , Ať žije mánička! (099-92-5646-721-0)

Dvojčata v hlavní roli (999-00-036-6119-7)

Dvojčata v hlavní roli (999-00-036-6119-7)
Detail

Elektronická kniha - ze série Harlequin Desire, autor Jessica Lemmonová, 163 stran, česky Cesty dvojčat, bratrů Isaaca a Maxe se v dospělosti hodně liší. Isaac je ochoten navázat na kariéru dětského herce a chystá se na novou roli, jeho bratr Max se naopak uchýlil do ústraní hor, kde již nějakou dobu poustevničí. Isaacova agentka Kendall Maxe vyhledá, aby ho přiměla k natočení reklamy. Kvůli sněhové vánici však v Maxově chatě uvízne a oba zaskočí vzájemná přitažlivost… (alza.cz)

Podobné produkty ako Dvojčata v hlavní roli (999-00-036-6119-7) , Sundo protiskluzová podložka v roli, 200x20 cm, modrá (s-22343)

V hlavní roli Tomáš Holý (978-80-257-3495-7)

V hlavní roli Tomáš Holý (978-80-257-3495-7)
Detail

Kniha - autor Ota Kars, 104 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Tomášův životní příběh propojený se životy jeho blízkýchGrafický román V hlavní roli Tomáš Holý Oty Karse vykresluje, jak těžké je zůstat sám sebou pod tlakem slávy a očekáváním druhých. Všemu ovšem Tomáš čelí s energií, chutí, vynalézavostí a humorem jemu i mládí vlastním.Kniha kombinuje několik výrazných kresebných stylů odlišujících, zda se jedná o vzpomínku, filmové záběry, nebo přelomové životní téma.Zda jde o dětství a filmování, dospívání a lásky, nebo život po životě. Výrazně prolíná Tomášův příběh s příběhem jeho maminky a také autora knihy.Komiks vytvořený Otou Karsem a nakreslený výtvarnicí Czinou – Kristýnou Plíhalovou je počinem, který jen částečně navazuje na knihu Jmenuju se Tomáš.Ota KarsOta Kars je spisovatel a básník, držitel ocenění Magnesia Litera - cena čtenářů za životopis Tomáše Holého Jmenuju se Tomáš (2017).Je autorem biografie Tomáše Holého a také strhující... (alza.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli Tomáš Holý (978-80-257-3495-7) , Papernet zásobník pro ručník v roli antibakteriální plast, bílý (8024929561444)

Zelenina v hlavní roli: 48 zdravých a svěžích receptů (9772464778016)

Zelenina v hlavní roli: 48 zdravých a svěžích receptů (9772464778016)
Detail

Kniha - 112 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Vaříme s chutí vegetariánsky/vegansky, 48 zdravých a svěžích receptů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Zelenina v hlavní roli: 48 zdravých a svěžích receptů (9772464778016) , Woody hlavní nádraží (8591864921010)

V hlavní roli Josef Karlík (978-80-7607-003-5)

V hlavní roli Josef Karlík (978-80-7607-003-5)
Detail

Kniha - autor Luboš Petřík, 108 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Vážně i nevážně o významném českém herci a pedagogovi při příležitosti 10. výročí jeho odchodu do hereckého nebe. (alza.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli Josef Karlík (978-80-7607-003-5) , Arthur conan doyle v roli obhájce (978-80-760-1624-8)

Mayday: Luděk Munzar v hlavní roli rozhlasové dramatizace z roku 1984

Mayday: Luděk Munzar v hlavní roli rozhlasové dramatizace z roku 1984
Detail

Audiokniha na CD - autor H. Thomas Block; čte Luděk Munzar Vypadá to jako běžný pracovní den v letecké společnosti Trans-United. Na startu je připraven supermoderní nadzvukový letoun Straton 797 a mezi cestujícími sedí také sportovní pilot dvoumístných letadel John Berry. Ani on, ani posádka letadla ještě netuší, že se plánovaný let zanedlouho změní v tragédii. Dopravní letadlo se totiž připlete ke cvičnému vojenskému cíli a nová americká tajná zbraň - raketa Phoenix C7 - zamíří neomylně do pláště letounu plného civilistů… (alza.cz)

Podobné produkty ako Mayday: Luděk Munzar v hlavní roli rozhlasové dramatizace z roku 1984 , Dan dryer björk zásobník pro papírový ručník v roli, černý (3275)

V hlavní roli vražda: původní česká detektivka (978-80-243-8622-5)

V hlavní roli vražda: původní česká detektivka (978-80-243-8622-5)
Detail

Kniha - autor Jana Semschová, 304 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Známý herec Václav Kaplan se po smrti své manželky vrací k natáčení seriálu z počátku první republiky, kde hraje roli vrchního strážmistra – nyní v důchodu – Leopolda Haničky. Scénář tentokrát zavede filmový štáb do malebného zákoutí Šumavy, a protože Kaplan se bojí návratů do prázdného bytu v Praze, pronajme si pokoj na samotě, v domáckém prostředí chalupy svérázného Josefa Zemánka. Ten jej vtáhne do otazníků kupících se kolem zdánlivě jasné smrti jeho tajuplného kamaráda. Václav Kaplan se poněkud nedobrovolně vydává po stopách člověka, který – jak se zdá – nemá minulost... (alza.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli vražda: původní česká detektivka (978-80-243-8622-5) , Drzak roli leifheit parat plus

V hlavní roli srdce: Povídky a deníky kardiologa (978-80-7662-438-2)

V hlavní roli srdce: Povídky a deníky kardiologa (978-80-7662-438-2)
Detail

Kniha - autor Petr Neužil, 392 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Srdce je zásadním orgánem našeho těla i věčným motivem lidské kultury. Kdo jiný by mu měl rozumět lépe než slavný kardiolog Petr Neužil? Ve svých vzpomínkách a povídkách dává nahlédnout do vývoje české kardiologie, vypráví o léčbě známých osobností a přemítá o proměnách moderní společnosti. Vydejte se do zákulisí srdce představujícího univerzální symbol lidského života! Dozvíte se řadu překvapivých věcí, které vám zaručeně rozproudí krev v žilách. (alza.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli srdce: Povídky a deníky kardiologa (978-80-7662-438-2) , Ikonka samolepicí fólie v roli tapety dýha šedá mramor 1,22×50m (ikonka_kx5515)

All Star Western Zlatý standard: V hlavní roli Jonah Hex (978-80-7595-557-9)

All Star Western Zlatý standard: V hlavní roli Jonah Hex (978-80-7595-557-9)
Detail

Kniha - autor Justin Gray; Jimmy Palmiotti; Staz Johnson, 176 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Jonah Hex dobře ví, že jeho ošklivost není jen otázka pohledu do zrcadla. Jako nej(ne)proslulejší lovec odměn na Divokém západě už zažil snad všechny ohavnosti, které může člověk spáchat - o skutečných stvůrách ani nemluvě. I když u Jonah Hex viděl snad všechno pod sluncem, existují jisté kruhy pekla, na které ani sám Hex ještě nenarazil. Některé mají původ v minulosti - jako třeba jistý divous, jenž se chystá snést morovou ránu na hemživé masy města bez zákonů známého jako Gotham. A jiné pro změnu přicházejí z budoucnosti - jako prapodivný nový šerif Red River Junction, chlapík v obleku cirkusového klauna jménem Booster Gold. Hex si to tentokrát rozdá s nesmrtelnými, cestovateli v čase, uctívači ďábla a mnohými dalšími! To ho zavede z Gothamu až k Rio Grande a zase zpět. Kdo zůstane naživu, až se rozptýlí kouř z jeho šestiranných koltů? (alza.cz)

Podobné produkty ako All Star Western Zlatý standard: V hlavní roli Jonah Hex (978-80-7595-557-9) , Hlavní kandidát - blu-ray (bd002034)

Hlavní role: Praha - Magdalena Wagnerová

Hlavní role: Praha - Magdalena Wagnerová
Detail

Autorská publikace zachycuje více než tři desítky pražských lokalit jako nositelů dávno již uzavřených příběhů, které však mají nesporné kouzlo a právo na svoje tajemství. Polozapomenuté osudy obyvatel starých domů, významné chvíle objektů, jež dávno neplní svoji původní funkci, anebo naopak místa, která slouží svému účelu navzdory času, jenž uplynul - pražské chrámy, paláce, domy, parky, vinice, hřbitovy a jejich výjimeční obyvatelé jako věčná inspirace. Publikace doplněná černobílými fotografiemi autorky dokládá bohatou minulost i rozmanitou současnost Prahy jako města, které má co nabízet. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Hlavní role: Praha - Magdalena Wagnerová , Dan dryer björk zásobník pro papírový ručník v roli, klasické barvy ral (3280)

Hlavní role: Praha - Wagnerová Magdalena

Hlavní role: Praha - Wagnerová Magdalena
Detail

Autorská publikace zachycuje více než tři desítky pražských lokalit jako nositelů dávno již uzavřených příběhů, které však mají nesporné kouzlo a právo na svoje tajemství. Polozapomenuté osudy obyvatel starých domů, významné chvíle objektů, jež dávno neplní svoji původní funkci, anebo naopak místa, která slouží svému účelu navzdory času, jenž uplynul – pražské chrámy, paláce, domy, parky, vinice, hřbitovy a jejich výjimeční obyvatelé jako věčná inspirace. Publikace doplněná černobílými fotografiemi autorky dokládá bohatou minulost i rozmanitou současnost Prahy jako města, které má co nabízet. (patro.cz)

Podobné produkty ako Hlavní role: Praha - Wagnerová Magdalena , Eta kartáč hlavní 2219 00080 (eta221900080)

V hlavní roli já (DVD)

V hlavní roli já (DVD)
Detail

Černá komedie tragických rozměrů aneb Zubatá se nepřezouvá. Neúspěšný herec Mark (Mark Doherty) nosí permanentně uštvaný výraz, jemuž dominují psí oči. Není divu. Na konkurzech bývá většinou do počtu a navíc během nich zažívá mrazivá ponížení uštědřovaná nespokojenými režiséry (pikantní cameo rolička režiséra Neila Jordana). Opřít se navíc nemůže ani o přítelkyni (Amy Huberman), toužící po přívlastku „bývalá“, bratra (David O´Doherty), paraplegika upoutaného na vozík, ani o nejlepšího kámoše (Dylan Moran), který je sice budoucí slavný režisér a scenárista, ale zatím utápí svůj údajný talent v alkoholu a hazardních hrách. Jako pověstný Damoklův meč nad ním navíc visí hrozba vystěhování z pronajatého bytu, protože panu domácímu (Keith Allen) dochází trpělivost kvůli nesplácenému nájmu. Komedie V hlavní roli já patří k filmům, u kterých se královsky bavíte, nicméně v hloubi duše se za to stydíte, protože v ní opravdu nic není k smíchu. Představitel jedné z hlavních rolí Dylan Moran patří k nejúspěšnějším britským komikům současnosti díky lehce anarchistickému britskému sitcomu Black Books, který volně vychází z poetiky Monty Pythonů. Ostatně i oni mají ve svém repertoáru slavný skeč, jehož hrdinou je muž, kolem něhož se sérií bizarních nehod kupí mrtví, aniž by on sám třeba jen hnul prstem. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako V hlavní roli já (DVD)

Škola jednorožců Hlavní role - Chapmanová Linda

Škola jednorožců Hlavní role - Chapmanová Linda
Detail

Chystá se školní představení! Viky sní o tom, že se stane slavnou herečkou a zahraje si Šípkovou Růženku. Jenomže Safíra touží po tom samém. A hlavní role je jen jedna. Viky se musí rozhodnout, co je pro ni důležitější. Splní si svůj velký sen, nebo pomůže nejlepší kamarádce stát se hvězdou a sama se spokojí s vedlejší rolí? (patro.cz)

Podobné produkty ako Škola jednorožců Hlavní role - Chapmanová Linda

Škola jednorožců 4 - Hlavní role - Linda Chapmanová

Škola jednorožců 4 - Hlavní role - Linda Chapmanová
Detail

Chystá se školní představení! Viky sní o tom, že se stane slavnou herečkou a zahraje si Šípkovou Růženku. Jenomže Safíra touží po tom samém. A hlavní role je jen jedna. Viky se musí rozhodnout, co je pro ni důležitější. Splní si svůj velký sen, nebo pomůže nejlepší kamarádce stát se hvězdou a sama se spokojí s vedlejší rolí? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Škola jednorožců 4 - Hlavní role - Linda Chapmanová

Škola jednorožců - Hlavní role - Linda Chapmanová - e-kniha

Škola jednorožců - Hlavní role - Linda Chapmanová - e-kniha
Detail

eBook:,Chystá se školní představení! Viky sní o tom, že se stane slavnou herečkou a zahraje si Šípkovou Růženku. Jenomže Safíra touží po tom samém. A hlavní role je jen jedna. Viky se musí rozhodnout, co je pro ni důležitější. Splní si svůj velký sen, nebo pomůže nejlepší kamarádce stát se hvězdou a sama se spokojí s vedlejší rolí? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Škola jednorožců - Hlavní role - Linda Chapmanová - e-kniha

Hlavní role: Praha (978-80-87341-40-7)

Hlavní role: Praha (978-80-87341-40-7)
Detail

Kniha - autor Magdalena Wagnerová, 444 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Autorská publikace zachycuje více než tři desítky pražských lokalit jako nositelů dávno již uzavřených příběhů, které však mají nesporné kouzlo a právo na svoje tajemství. Polozapomenuté osudy obyvatel starých domů, významné chvíle objektů, jež dávno neplní svoji původní funkci, anebo naopak místa, která slouží svému účelu navzdory času, jenž uplynul – pražské chrámy, paláce, domy, parky, vinice, hřbitovy a jejich výjimeční obyvatelé jako věčná inspirace. Publikace doplněná černobílými fotografiemi autorky dokládá bohatou minulost i rozmanitou současnost Prahy jako města, které má co nabízet. (alza.cz)

Podobné produkty ako Hlavní role: Praha (978-80-87341-40-7)

Škola jednorožců - Hlavní role (978-80-271-2859-4)

Škola jednorožců - Hlavní role (978-80-271-2859-4)
Detail

Elektronická kniha - autor Linda Chapmanová, 144 stran, česky Chystá se školní představení! Viky sní o tom, že se stane slavnou herečkou a zahraje si Šípkovou Růženku. Jenomže Safíra touží po tom samém. A hlavní role je jen jedna. Viky se musí rozhodnout, co je pro ni důležitější. Splní si svůj velký sen, nebo pomůže nejlepší kamarádce stát se hvězdou a sama se spokojí s vedlejší rolí? (alza.cz)

Podobné produkty ako Škola jednorožců - Hlavní role (978-80-271-2859-4)

Škola jednorožců Hlavní role (978-80-271-2859-4)

Škola jednorožců Hlavní role (978-80-271-2859-4)
Detail

Kniha - autor Linda Chapmanová, 144 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Chystá se školní představení! Viky sní o tom, že se stane slavnou herečkou a zahraje si Šípkovou Růženku. Jenomže Safíra touží po tom samém. A hlavní role je jen jedna. Viky se musí rozhodnout, co je pro ni důležitější. Splní si svůj velký sen, nebo pomůže nejlepší kamarádce stát se hvězdou a sama se spokojí s vedlejší rolí? (alza.cz)

Podobné produkty ako Škola jednorožců Hlavní role (978-80-271-2859-4)

Sólo pro Máničku

Sólo pro Máničku
Detail

Sólo pro Máničku - slavnou dvojici Spejbla a Hurvínka autorů Miloše Kirschnera a Vladimíra Sraky doplňuje také Hurvínkova kamarádka, Mánička. Její příhody na této audioknize čte Helena štáchová a mnozí další. (patro.cz)

Podobné produkty ako Sólo pro Máničku

Sólo pro Máničku

Sólo pro Máničku
Detail

Audiokniha MP3 Miloš Kirschner,Vladimír Straka, čte Helena Štáchová,Miloš Kirschner Čtyři Máničkovské příběhy. Dozvíte, jak Mánička trénuje na besídku, jak Hurvínek pro Máničku píše svou vlastní hru o Šípkové Růžence, jak paní Kateřina vypráví Máničce pohádku o Smolíčkovi a jak si Mánička umí vymýšlet, aby se neprozradilo, že bábince rozbila radio. (alza.cz)

Podobné produkty ako Sólo pro Máničku

Sólo pro Máničku

Sólo pro Máničku
Detail

Audiokniha na CD - čte Miloš Kirschner Sólo pro Máničku - slavnou dvojici Spejbla a Hurvínka autorů Miloše Kirschnera a Vladimíra Sraky doplňuje také Hurvínkova kamarádka, Mánička. Její příhody na této audioknize čte Helena štáchová a mnozí další. (alza.cz)

Podobné produkty ako Sólo pro Máničku

Ať žije Mánička! ()

Ať žije Mánička! ()
Detail

Audiokniha MP3 Josef Skupa, čte Anna Kreuzmannová,Josef Skupa Ať žije Mánička: Nejslavnější scénky s Hurvínkovou nejlepší kamarádkou!Když bylo Spejblovi a Hurvínkovi samotným smutno, objevila se obvykle vzorná, občas hubatá a vždycky dobrá kamarádka Mánička! Ač u žen a dívek se to galantně nemá prozrazovat, tady snad můžeme: právě slaví 88. narozeniny. Producentka Denisa Kirschnerová k tomu výročí vybrala ty nejzajímavější scénky v podání všech dosavadních historických interpretek. Zásadní podíl tu logicky má jedinečná Helena Štáchová, kterou si s Máničkou právem nejvíce spojujeme. Řada však logicky přijde i na Annu Kreuzmannovou a Boženu Welekovou mluvících tuto navždy nestárnoucí divadelní dívku v nahrávkách od třicátých do šedesátých let. Velkou příležitost tu poprvé dostane Marie Šimsová, nová představitelka postavičky, bez které by byl Hurvínkův svět nekompletní.To nejlepší z archivu i letošní speciální čerstvá nahrávka, pokračování úspěšných audio... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ať žije Mánička! ()

Ať žije Mánička! - audiokniha

Ať žije Mánička! - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Nejslavnější scénky s Hurvínkovou nejlepší kamarádkou! Když bylo Spejblovi a Hurvínkovi samotným smutno, objevila se obvykle vzorná, občas hubatá a vždycky dobrá kamarádka Mánička! Ač u žen a dívek se to galantně nemá prozrazovat, tady snad můžeme: právě slaví 88. narozeniny. Producentka Denisa Kirschnerová k tomu výročí vybrala ty nejzajímavější scénky v podání všech dosavadních historických interpretek. Zásadní podíl tu logicky má jedinečná Helena Štáchová, kterou si s Máničkou právem nejvíce spojujeme. Řada však logicky přijde i na Annu Kreuzmannovou a Boženu Welekovou mluvících tuto navždy nestárnoucí divadelní dívku v nahrávkách od třicátých do šedesátých let. Velkou příležitost tu poprvé dostane Marie Šimsová, nová představitelka postavičky, bez které by byl Hurvínkův svět nekompletní. To nejlepší z archivu i letošní speciální čerstvá nahrávka, pokračování úspěšných audio gratulací hrdinům Divadla Spejbla a Hurvínka. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ať žije Mánička! - audiokniha

MÚ Brno Mánička 25 cm

MÚ Brno Mánička 25 cm
Detail

Mánička, kamarádka Hurvínka, čeká tentokrát jako plyšová hračkana děti od 3 let. Přednosti: hračka firmy MÚ Brno splňující přísné atestace a normy Kupte dětem postavičku z pohádkových příběhů! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plyš Materiál: 100% Polyester Údržba: omývejte vodou Rozměry: 18 x 25 x 6,5 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako MÚ Brno Mánička 25 cm

MÚ Brno Mánička 25 cm

Detail

Nejlepší kamarádka Hurvínka je samozřejmě Mánička. Mánička je veliká 25 cm a je vyrobená z měkkého materiálu. Zažije dobrodružství a legraci s nerozlučnou trojicí Hurvínkem, Spejblem a Máničkou. (mall.cz)

Podobné produkty ako MÚ Brno Mánička 25 cm

Sólo pro Máničku (CD) - mluvené slovo

Sólo pro Máničku (CD) - mluvené slovo
Detail

Další titul z archivní řady nahrávek Divadla S+H s Milošem Kirschnerem, nezapomenutelným interpretem Spejbla a Hurvínka. Tracklist: 1. Besídka s překvapením 16:28 2. Mánička Šípkovou Růženkou 17:01 3. Mánička a Smolíček pacholíček 16:25 4. Halo, halo, tady Mánička 16:40 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Sólo pro Máničku (CD) - mluvené slovo

Ať žije Mánička! (CD) - mluvené slovo

Ať žije Mánička! (CD) - mluvené slovo
Detail

Nejslavnější scénky s Hurvínkovou nejlepší kamarádkou! To nejlepší z archivu i letošní speciální čerstvá nahrávka, pokračování úspěšných audio gratulací hrdinům Divadla Spejbla a Hurvínka. Když bylo Spejblovi a Hurvínkovi samotným smutno, objevila se obvykle vzorná, občas hubatá a vždycky dobrá kamarádka Mánička! Ač u žen a dívek se to galantně nemá prozrazovat, tady snad můžeme: právě slaví 88. narozeniny. Producentka Denisa Kirschnerová k tomu výročí vybrala ty nejzajímavější scénky v podání všech dosavadních historických interpretek. Zásadní podíl tu logicky má jedinečná Helena Štáchová, kterou si s Máničkou právem nejvíce spojujeme. Řada však logicky přijde i na Annu Kreuzmannovou a Boženu Welekovou mluvících tuto navždy nestárnoucí divadelní dívku v nahrávkách od třicátých do šedesátých let. Velkou příležitost tu poprvé dostane Marie Šimsová, nová představitelka postavičky, bez které by byl Hurvínkův svět nekompletní. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Ať žije Mánička! (CD) - mluvené slovo

Jak s Máničkou šili všichni čerti

Jak s Máničkou šili všichni čerti
Detail

Audiokniha MP3 Miki Kirschner, čte Denisa Kirschnerová,Helena Štáchová,Jiří Škorpík,Marie Šimsová,Martin Klásek,Matěj Kopecký,Ondřej Lážnovský,René Hájek,Tomáš Slepánek,Zita Morávková "Je to k uzoufání nosit pořád ty samé nemoderní kostičkované šatičky!" říká si smutně Mánička. Když si prohlíží své spolužačky, pyšnící se modely podle poslední módy, dala by za jejich kamarádství a za stejně krásné oblečení cokoliv - snad i duši! Od přání ke skutku nebývá někdy daleko! Jakou cenu ale bude muset Mánička za splnění svých přání zaplatit? Jisté je, že ji čeká cesta do Ďáblic, do samého pekla, kde šijí všichni čerti… Úspěšný muzikál pro děti (divadelní premiéra byla na jaře 2014) se dočkal své audio podoby. Pro ty, kteří si v příběhu Mikiho Kirschnera oblíbili písničky textaře Robina Krále a skladatele Jiřího Škorpíka, je připraven zpěvníček, který je součástí obsáhlého bookletu. Atraktivní téma, velmi zajímavé postavy i spousta skvělých písní činí z této novinky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak s Máničkou šili všichni čerti

MÚ Brno Mánička 25 cm textilní loutka

MÚ Brno Mánička 25 cm textilní loutka
Detail

Textilní loutka Mánička, spolu s Hurvínkem a Spejblem jsou snad nejznámějšími postavičkami českého loutkového divadla. V nových příbězích vysílaných ČT, dokonce mluví i společně s Hurvínkem anglicky. Tentokrát jako loutka s dřevěným vodícím křížem čeká na děti od 3 let. Seznamte děti s další postavičkou příběhů Spejbl a Hurvínek! Vhodné pro děti od 3 let Rozměry: 21 x 47 x 12cm Materiál: 100% Polyester Údržba: omývejte vodou Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako MÚ Brno Mánička 25 cm textilní loutka

Jak Hurvínek s Máničkou čekali na Ježíška

Jak Hurvínek s Máničkou čekali na Ježíška
Detail

Audiokniha MP3 Helena Štáchová,Jiří Tušl, čte Helena Štáchová,Martin Klásek,Richard Maška Štědrý večer má u Spejblů pochopitelně poněkud zvláštní a osobitý průběh. Tím spíš, že se Spejbl a Hurvínek rozhodnou připravit si Vánoce včetně štědrovečerní večeře a všeho, co k tomu patří, sami. Jejich počínání ale připomíná spíše grotesku plnou humorných gagů a nebýt paní Kateřiny a Máničky, kdo ví, jestli by se Hurvínek Ježíška vůbec dočkal. Nový titul protagonistů Divadla S+H přináší, kromě příznačného laskavého humoru, dětmi tolik oblíbenou neopakovatelnou atmosféru Vánoc, včetně starých zvyků, obyčejů a tradic, které k těmto svátkům patřily a většinou dosud patří. Nechybějí ani koledy, z nichž nejznámější Tichou noc, svatou noc si nakonec u stromečku zazpívají všichni: Hurvínek, Mánička, Spejbl i paní Kateřina. Nepřidá se jen pejsek Žeryk, kterého v tomto titulu scénáristé vrátili do rodiny. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak Hurvínek s Máničkou čekali na Ježíška

Jak Hurvínek s Máničkou přestavěli perníkovou chaloupku (CD)

Jak Hurvínek s Máničkou přestavěli perníkovou chaloupku (CD)
Detail

Jak Hurvínek s Máničkou přestavěli perníkovou chaloupku - další nové příběhy s Hurvínkem a Máničkou. Hurvínek s Máničkou nedokázali pochopit, jak dospělý pan Spejbl může věřit pohádkám, jako například věřit na ježibabu z pohádky O perníkové chaloupce. A tak povedené děti celou pohádku změnily a vytvořily z ní obyčejný příběh s mírumilovnou babičkou. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Jak Hurvínek s Máničkou přestavěli perníkovou chaloupku (CD)
V hlavní roli Mánička, V hlavní roli (978-80-249-4164-6), V hlavní roli vražda (978-80-243-8622-5), Dvojčata v hlavní roli (999-00-036-6119-7), V hlavní roli srdce (978-80-766-2438-2), V hlavní roli Bible (978-80-7545-101-9), Zelenina v hlavní roli: 48 zdravých a svěžích receptů (9772464778016), V hlavní roli Tomáš Holý (978-80-257-3495-7), V hlavní roli Josef Karlík (978-80-7607-003-5), Mayday: Luděk Munzar v hlavní roli rozhlasové dramatizace z roku 1984, V hlavní roli vražda: původní česká detektivka (978-80-243-8622-5), V hlavní roli srdce: Povídky a deníky kardiologa (978-80-7662-438-2), All Star Western Zlatý standard: V hlavní roli Jonah Hex (978-80-7595-557-9), Explorer Dog 15 sáčků v 1 roli (8594202810045), Hlavní přelíčení, Hlavní podezřelá , IKONKA Tónování oken v roli 45% 1,52×30m (ikonka_KX9494), CELTEX Megamini na ručníky v mini roli - bílý (8022650923302), YORK textilní utěrka pratelná v roli 40 ks (5903355046707), Ať žije Mánička! (099-92-5646-721-0), Sundo Protiskluzová podložka v roli, 200x20 cm, modrá (S-22343), PAPERNET Zásobník pro ručník v roli antibakteriální plast, bílý (8024929561444), Woody Hlavní nádraží (8591864921010), Arthur Conan Doyle v roli obhájce (978-80-760-1624-8), DAN DRYER BJÖRK ZÁSOBNÍK PRO PAPÍROVÝ RUČNÍK V ROLI, ČERNÝ (3275), drzak roli leifheit parat plus, IKONKA Samolepicí fólie v roli tapety dýha šedá mramor 1,22×50m (ikonka_KX5515), Hlavní kandidát - Blu-ray (BD002034), DAN DRYER BJÖRK ZÁSOBNÍK PRO PAPÍROVÝ RUČNÍK V ROLI, KLASICKÉ BARVY RAL (3280), ETA Kartáč hlavní 2219 00080 (ETA221900080)