Úžasný dětský atlas zvířat (9789463607070)

Úžasný dětský atlas zvířat (9789463607070)

Úžasný dětský atlas zvířat (9789463607070)

Kniha - 48 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Od medvědů ledních na severu po tučňáky na jihu. Od goril žijících v džungli po velbloudy brázdící pouště. Od velryb v oceánu po ptáky na obloze: vydejte se na pouť světem zvířat s tímto úžasným atlasem plným informací! V této fascinující knize naleznete vše, co chce mladý objevitel vědět o zvířatech. Objevujte malá i velká zvířata, stránku po stránce! (alza.cz)

Úžasný dětský atlas zvířat

Úžasný dětský atlas zvířat

Od medvědů ledních na severupo tučňáky na jihu. Od goril žijícíchv džungli po velbloudy brázdící pouště. Od velryb v oceánu po ptáky na obloze:vydejte se na pouť světem zvířat s tímtoúžasným atlasem plným informací!V této fascinující knize naleznete vše,co chce mladý objevitelvědět o zvířatech.Objevujte malá i velká zvířata,stránku po stránce! (knihydobrovsky.cz)

Úžasný dětský atlas světa

Úžasný dětský atlas světa

Od nejvyšších hor po nejhlubší oceány.Od nejchladnějších pólů až po rozpálené pouště. Od severu na jih a od východu na západ: procestujte svět s timto fascinujicím atlasem plným informací! V teto úžasné knize je vše, co by mladý objevitel mohl chtít vědět o světě kolem sebe. Objevujte svět stránku po stránce! (knihydobrovsky.cz)

Úžasný dětský atlas dinosaurů (9789463607087)

Úžasný dětský atlas dinosaurů (9789463607087)

Kniha - 48 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá V této úžasné knize je vše, co by mladý objevitel mohl chtít vědět o dinosaurech. Po otevření tohoto úžasného atlasu plného faktů se děti vrátí zpět v čase do druhohor! Navštivte dinosaury, stránku po stránce! (alza.cz)

Úžasný dětský atlas světa (9789463607056)

Úžasný dětský atlas světa (9789463607056)

Kniha - 48 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Úžasný dětský atlas zvířat (9789463607070)" se dívají také na:

Ottuv atlas vyletni trasy

Úžasný dětský atlas lidského těla

Úžasný dětský atlas lidského těla

K čemu máme lebku?Kde jsou články prstů?Jak fungují svaly?A proč máme pupík?V tomto úžasném atlasu plném zajímavostí je vše, co by mladý objevitel mohl chtít vědět o lidském těle. Objevujte lidské tělo stránku po stránce! (knihydobrovsky.cz)

Úžasný dětský atlas lidského těla (9789463607063)

Úžasný dětský atlas lidského těla (9789463607063)

Kniha - 48 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá K čemu máme lebku? Kde jsou články prstů? Jak fungují svaly? A proč máme pupík? V tomto úžasném atlasu plném zajímavostí je vše, co by mladý objevitel mohl chtít vědět o lidském těle. Objevujte lidské tělo stránku po stránce! (alza.cz)

Zeměpisný atlas zvířat

Zeměpisný atlas zvířat

V tomto atlasu zvířat najdete 12 velkých zeměpisných map, do nichž je třaba doplnit samolepky s obrázky zvířat, která na daném území žijí, rostlin, ale také nerostného bohatství, jímž jednotlivé země oplývají. Zároveň si přečteš zajímavosti o každém světadílu a o jeho zvířecích obyvatelích. (knihydobrovsky.cz)

Školákův ilustrovaný atlas zvířat

Školákův ilustrovaný atlas zvířat

Malí čtenáři se v této nádherně ilustrované knize dozvědí, jaká zvířata žijí v jednotlivých světadílech či jejich částech a jak se chovají ve svém přirozeném prostředí. Navíc jsou obrázky doplněny popisky, které přibližují i lidskou činnost v dané části světa: nejvýznamnější stavby, zemědělství či charakteristická průmyslová odvětví s jejich produkty. (knihydobrovsky.cz)

Atlas zvířat celého světa

Atlas zvířat celého světa

Tato velkoformátová kniha se stane pro čtenáře ve věku 7–11 let průvodcem po světě zvířat, která obývají naši planetu. Typická zvířena jednotlivých světadílů a geografických oblastí je ztvárněna v ilustracích Febe Sillaniové, doprovázených krátkými texty, které o zvířatech přinášejí podstatné informace a fakta, ale i mnohé zajímavosti. Savci, ptáci i vodní živočichové jsou představeni ve svých přirozených biotopech a kniha nabízí i kuriozity typu nejrychlejší a nejpomalejší, největší a nejmenší, jakož i nejroztomilejší zvířata. (knihydobrovsky.cz)

Úžasná zvířata

Úžasná zvířata

Víte, který pták je nejmenší a který zase největší? A jak vypadají jejich vejce? V této knize dostanete odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek. Tato knížka je plná zajímavostí a zvláštností ze světa zvířat. Proto se hodí do ruky hlavně malému a zvídavému milovníkovi přírody. Díky množství barevných fotografií můžete třeba i porovnat, jaká je reálná velikost tygřího špičáku, nebo jak by ve vaší dlani vypadalo největší ptačí vejce. (knihydobrovsky.cz)

Atlas zvířat - Cristina Banfi

Atlas zvířat - Cristina Banfi

Právě se chystáš otevřít nejúžasnější atlas, jaký kdy spatřil světlo světa! Na jeho stránkách se setkáš se zvířaty obrovskými i drobnými, divokými i krotkými, známými i tajemnými, a dokonce i s těmi vyhynulými! O každém z těchto tvorů se také dozvíš málo známá a leckdy i překvapivá fakta. Na stránkách této publikace se rovněž setkáš se sedmi slavnými osobnostmi, které stejně jako já zasvětili své životy záchraně světové fauny. Po jejím dočtení se možná i ty rozhodneš připojit se k nám a stát se ochráncem nejdrahocennější a zároveň nejzranitelnější říše naší planety: království zvířat. Na každé stránce zažiješ objevnou cestu napříč všemi světovými kontinenty, na nichž budeš moci poznávat zvířata v jejich specifickém, přirozeném prostředí, ve kterém se pro život vždy perfektně adaptovala. (knihydobrovsky.cz)

Albatros Můj první atlas zvířat

Albatros Můj první atlas zvířat

Albatros Můj první atlas zvířat Bohatě ilustrovaný atlas pro předškoláčky. Holčičky a kluci se mohou seznamovat s dosud pro ně neznámými zvířátky pomocí obrázků. Zábavnou formou poznají, kdo žije v džungli, kdo v moři nebo na savanách. Atlas je jednou z knih řady Už vím proč, které jsou určeny pro děti předškolního věku. Autor: Anne Möllerová Ilustrace: Anne Möllerová Veďte děti ke čtení odmalička! Vhodné pro děti od 3 let Počet stran: 22 Jazyk: Čeština Vazba: vázaná s laminovaným potahem Rozměry: 18 x 20 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Zvířata - úžasný svět savců

Zvířata - úžasný svět savců

Vstupte do mnohotvárného světa zvířat s pomocí této bohatě ilustrované knihy. Najdete tu spoustu zajímavých informací, zvířecích hádanek a doplňovaček, skvělých samolepek i nádherný plakát, s nimiž rozšíříte své vědomosti o savcích. Sbírka zajímavostí Kniha s aktivitami Hádanky + Samolepky + Plakát (knihydobrovsky.cz)

Bookmedia Úžasná zvířata

Bookmedia Úžasná zvířata

Velká knížka zvířat  zahrnuje uvedení rozličných zajímavostí o jejich životě a skladbě jejich těl. Holky a kluci najdou v knize zajímavosti, jako je možnost srovnání velikosti špičáku tygra, nebo dětské dlaně s velikostí  ptačího vejce. Kniha plná barevných obrázků zajisté potěší milovníky zvířat. Veďte děti ke čtení a poznání odmalička! Vhodné pro děti od 4 let Počet stran: 20 Vazba: pevná bez přebalu lesklá Rozměry: 27 x 27 x 2 cm (hracky-4kids.cz)

Šotek a atlas zvířat - Pavel Koutský

Šotek a atlas zvířat - Pavel Koutský

Znáte redakční šotky? Tak ti vymýšlejí skopičiny, rádi si hrají s písmenky i obrázky a dokáží zpřeházet slova, věty i celé knihy. Popletou, co se poplést dá, a náramně se tím baví. A jeden takový malý Šotek našel atlas zvířat, a protože se mu zdál obyčejný, dostal nápad! Co takhle popletený atlas zvířat? Ale to přece nemůžeme vydat, to by popletlo děti. A tak musel nešťastného malíře atlasu zachránit jeho syn, který obrázky sestavil do původní podoby a dokonce i rozluštil pojmenování zvířátek. (knihydobrovsky.cz)

Světový atlas zvířat - Nick Crumpton

Světový atlas zvířat - Nick Crumpton

Tento velkoformátový atlas zvířat vás přenese do neuvěřitelného přírodního světa. Dozvíte se mnoho zajímavých informací, které jste možná ani netušili. Víte, jak vypadá vychuchol nebo pišťucha? Který druh z říše ptáků je tak romantický, že se páruje na celý život? Co si představit pod „v zimě červ, v létě tráva“? Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalších zajímavostí zjistíte na stránkách této nádherné knihy. (knihydobrovsky.cz)

Vybarvovací atlas zvířat - Guilia Lombardo

Vybarvovací atlas zvířat - Guilia Lombardo

Podnikněte vzrušující cestu, na které poznáte úžasné zázraky přírody. Nemusíte ani nikam cestovat. Stačí, když otevřete náš Vybarvovací atlas zvířat. Seznamte se s mapami jednotlivých kontinentů, které si vybarvěte podle libosti. Na stránkách, které se věnují jednotlivým kontinentům, narazíte na známá i méně známá zvířata a rostliny. Víte, kde žijí kojoti? A na kterém ostrově najdete skoro všechny vačnatce? Odpovědi na tyto i další otázky jsou skryty na stránkách tohoto půvabného atlasu. Listujte jím a příroda před vámi již nebude mít žádná tajemství. (knihydobrovsky.cz)

B4u Publishing Atlas zvířat pro děti

B4u Publishing Atlas zvířat pro děti

Atlas zvířat pro děti Atlas světa je určen pro děti od 6 let, které se mají chuť na jednotlivých rozkládacích listech map nechat tématicky přenést do rozličných zemí světa. Ke každému kontinentu se váže jedna kapitola s velkou mapou, na které mohou děti studovat pomocí barevných ilustrací zvířata, která zde žijí. Obsah atlasu: 7 velkých rozkládacích mapách dle kontinentů 13 sešitků plných dalších podrobností a informací více než 200 zvířat a rostlin všech kontinentů přirozená stanoviště zvířat různých kontinentů Autor: Tomáš Tůma Ilustrace: Tomáš Tůma Grafickíá úprava: Veronika Kopečková Vhodné pro děti od 6 let Počet stran: 7 velkých rozkládacích map Jazyk: čeština Vazba: pevná bez přebalu lesklá Rozměry: 23 x 26,7 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Atlas zvířat pro děti - Tomáš Tůma

Atlas zvířat pro děti - Tomáš Tůma

Ta nejzajímavější zvířata všech sedmi světadílů přináší atlas zvířat pro malé čtenáře od šesti let. Sedm světadílů na sedmi rozkládacích mapách spolu s třinácti přiloženými knížečkami představuje téměř dvě stě těch nejatraktivnějších zvířat z celého světa, typických zástupců každého kontinentu. (knihydobrovsky.cz)

Atlas zvířat (978-80-7390-945-1)

Atlas zvířat (978-80-7390-945-1)

Kniha - autor Cristina M. Banfi; Rita Mabel Schiavo; Cristina Peraboni, 96 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Právě se chystáš otevřít nejúžasnější atlas, jaký kdy spatřil světlo světa! Na jeho stránkách se setkáš se zvířaty obrovskými i drobnými, divokými i krotkými, známými i tajemnými, a dokonce i s těmi vyhynulými! O každém z těchto tvorů se také dozvíš málo známá a leckdy i překvapivá fakta. Na stránkách této publikace se rovněž setkáš se sedmi slavnými osobnostmi, které stejně jako já zasvětili své životy záchraně světové fauny. Po jejím dočtení se možná i ty rozhodneš připojit se k nám a stát se ochráncem nejdrahocennější a zároveň nejzranitelnější říše naší planety: království zvířat. (alza.cz)

Zvířata - 60 úžasně zajímavých skutečností

Zvířata - 60 úžasně zajímavých skutečností

Odklop okénka a nahlédni pod obrázky v této knize – dozvíš se mnoho úžasných a neuvěřitelných skutečností o zvířatech a jejich nádherně rozmanitém světě! (knihydobrovsky.cz)

Svět zvířat - Úžasná zvířata 1-3 - kolekce - 3xDVD (papírový obal)

Svět zvířat - Úžasná zvířata 1-3 - kolekce - 3xDVD (papírový obal)

Kolekce obsahuje filmy: Svět zvířat - Úžasná zvířata 1-3. Kolekce obsahuje filmy: Svět zvířat - Úžasná zvířata 1-3. (dvd-premiery.cz)

Atlas rostlin a zvířat

Atlas rostlin a zvířat

Mapy v tomto atlase vás vezmou na cestu kolem světa, na které objevíte zvířata, hmyz, květiny a rostliny. Každá mapa je plná zábavných ilustrací, při jejichž vybarvování se poučíte o fauně a floře. Zvířata a rostliny se neřídí státními hranicemi, které si stanovili lidé. Některé druhy se nacházejí na rozsáhlých územích, zatímco jiné se vyskytují jen na jediném ostrůvku. Jejich umístěni v atlasu neukazuje přesně, kde je najdete, ale poskytne vám obrázek o tom, jaké druhy zvířat a rostlin potkáte při návštěvě daných zemí. (knihydobrovsky.cz)

Světový atlas zvířat (978-80-264-2221-1)

Světový atlas zvířat (978-80-264-2221-1)

Kniha - autor Nick Crumpton; Gaia Bordicchia, 52 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Naše planeta překypuje životem. Žije na ní něco mezi pěti miliony a sto miliony druhů zvířat. A to je už pořádné číslo! Cestujte od posvátné řeky Gangy v Indii až po husté jehličnaté lesy Severní Ameriky a objevte tuto bohatou pestrost zvířat, která s námi sdílejí naši planetu. Velkoformátový atlas se skládacími stránkami vás ohromí nádhernými a biologicky přesnými ilustracemi. Pravý dárek pro všechny milovníky přírody. (alza.cz)

Zeměpisný atlas zvířat: samolepkový (978-80-7371-779-7)

Zeměpisný atlas zvířat: samolepkový (978-80-7371-779-7)

Kniha - 24 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá V tomto atlasu zvířat najdete 12 velkých zeměpisných map, do nichž je třaba doplnit samolepky s obrázky zvířat, která na daném území žijí, rostlin, ale také nerostného bohatství, jímž jednotlivé země oplývají. Zároveň si přečteš zajímavosti o každém světadílu a o jeho zvířecích obyvatelích. (alza.cz)

Atlas zvířat celého světa (978-80-7549-456-6)

Atlas zvířat celého světa (978-80-7549-456-6)

Kniha – autor Zdeněk Šohajek, 96 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Tato velkoformátová kniha se stane pro čtenáře ve věku 7–11 let průvodcem po světě zvířat, která obývají naši planetu. Typická zvířena jednotlivých světadílů a geografických oblastí je ztvárněna v ilustracích Febe Sillaniové, doprovázených krátkými texty, které o zvířatech přinášejí podstatné informace a fakta, ale i mnohé zajímavosti. Savci, ptáci i vodní živočichové jsou představeni ve svých přirozených biotopech a kniha nabízí i kuriozity typu nejrychlejší a nejpomalejší, největší a nejmenší, jakož i nejroztomilejší zvířata. (alza.cz)

Atlas zvířat pro děti (978-80-87222-36-2)

Atlas zvířat pro děti (978-80-87222-36-2)

Kniha – autor Tomáš Tůma, 8 stran, česky, prostorové pohádky, leporela OBJEVUJTE SVĚT ZVÍŘAT V SEDMI ROZKLÁDACÍCH MAPÁCH Ta nejzajímavější zvířata všech sedmi světadílů přináší atlas zvířat pro malé čtenáře od šesti let. Sedm světadílů na sedmi rozkládacích mapách spolu s třinácti přiloženými knížečkami představuje téměř dvě stě těch nejatraktivnějších zvířat z celého světa, typických zástupců každého kontinentu. V atlase najdeš vše od obyčejného zajíce až po tapíra čabrakového nebo rypouše sloního, a to v nádherných ilustracích a se zajímavými texty. Vránu nebo medvěda asi znáš, ale víš, kdo je vakokrt písečný nebo co dělá vačice, když je v ohrožení života? Víš, jaký živočich se skrývá pod názvem kudu velký? Pokud ano, pak jsi skvělý malý zoolog. Pokud ne, pak právě pro tebe je náš… (alza.cz)

Šotek a atlas zvířat (978-80-7404-173-0)

Šotek a atlas zvířat (978-80-7404-173-0)

Kniha – autor Pavel Koutský, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pan malíř nakreslil obrázky do atlasu zvířat a odevzdal je panu redaktorovi. Ten si je uložil do zásuvky psacího stolu. V každém nakladatelství, v každé redakci bydlí redakční šotci, a ti vymýšlejí skopičiny, rádi si hrají s písmenky i obrázky a dokáží zpřeházet celá slova, věty, ba i celé knihy. Popletou, co se poplést dá, a náramně se tím baví. Stejně tak malý Šotek v redakci u pana redaktora. Jen co všichni odešli, vlezl do zásuvky a vytáhl složku s obrázky zvířátek. Zdály se mu příliš obyčejné, a tak dostal nápad! Obrázky a písmenka začaroval a pomíchal a sestavil z nich popletený atlas zvířat. Jenže popletený atlas nakladatelství vydat nemůže, to by popletlo i děti. A tak pan redaktor všechny obrázky vrátil… (alza.cz)

Můj atlas zvířat + plakát a samolepky - Dozo Galia Lami

Můj atlas zvířat + plakát a samolepky - Dozo Galia Lami

Můj atlas zvířat obsahuje ilustrované mapy, krásné kresby, vzrušující fotografie a zajímavé informace, díky kterým objevíte krásu a půvab zvířecí říše. Spoustu zábavy si užijete při hledání a nalepování obrázkových samolepek do knihy nebo na plakát, který je jeho součástí. Díky tomuto atlasu se naučíte mnoho o zvířatech z celého světa. Seznámíte se s jejich způsobem života, jejich zvyky, povahy a také zjistíte, na kterém kontinentu se vyskytují. (knihydobrovsky.cz)

To je něco! Úžasná zvířata - Lee Lon

To je něco! Úžasná zvířata - Lee Lon

Svět je plný úžasných zvířat, která čekají, až je objevíš. S touto knížkou plnou veršů, odklápěcích okének a pohyblivých prvků bude učení se o přírodě radost! (knihydobrovsky.cz)

Atlas dobrodružství: Zvířata - Rachel Williams, Emily Hawkins

Atlas dobrodružství: Zvířata - Rachel Williams, Emily Hawkins

Vydejte se na cestu poznání s touto úžasnou sbírkou těch nejvýznamnějších přírodních událostí. Objevte narvaly, kteří putují za potravou skrz ledovce, vychovávejte malé orangutany v Borneu nebo lezte po horách s čínskými pandami. Toto pokračování bestselleru Atlas dobrodružství je kniha o zvířatech, jakou jste ještě neviděli! napříč zeměkoulí, včetně velkolepých migrací zvířat a neobvyklých zvířecích zvyků. Poznejte některé z nejodvážnějších tvorů a najděte stovky dalších zajímavostí v tomto krásně ilustrovaném přírodním průvodci. Zjistěte víc o fascinujících zvířatech, která vedou neobvyklé životy. Za své nejikoničtější obrazy divočiny vděčí svět Africe. Lvi, levharti, sloni, nosorožci a žirafy jsou jen některá z nespočtu zvířat, která obývají širé savany, neprostupné džungle a životem… (knihydobrovsky.cz)

Úžasný svět zvířat - kolekce (4 DVD) (papírový obal)

Úžasný svět zvířat - kolekce (4 DVD) (papírový obal)

Dokument o zvřatech. Uvádí Loretta Switt. Dokument o zvřatech. Uvádí Loretta Switt. (dvd-premiery.cz)

Atlas plemen hospodářských zvířat - Sambraus Hans Hinrich

Atlas plemen hospodářských zvířat - Sambraus Hans Hinrich

Plemena hospodářských zvířat bezesporu patří ke kulturnímu dědictví. V tomto atlasu je zařazeno asi 60 plemen skotu, 60 plemen ovcí, 24 plemen koz, 80 plemen koní a oslů a 22 plemen prasat, a to jak plemena hospodářsky nejvýznamnější, tak i méně známá (krajová) a plemena chovaná jako genové rezervy u nás, v ostatních evropských státech i ve světě. Každému plemenu je věnována 1 stránka s barevnou fotografií a doprovodným textem, který obsahuje kromě charakteristiky údaje o užitkovosti, historii vzniku plemene a jeho rozšíření. Poskytuje přehled o genofondu u nás i v dalších zemích. (knihydobrovsky.cz)

Zvířata: 60 úžasně zajímavých skutečností (978-80-256-2033-5)

Zvířata: 60 úžasně zajímavých skutečností (978-80-256-2033-5)

Kniha – 16 stran, česky, prostorové pohádky, leporela Odkud pochází panda? Kdo je nejrychlejší tvor na světě? Proč jsou plameňáci růžoví? Chceš se to dozvědět? Odklop okénko! Svět zvířat je fascinující právě proto, že se od sebe zvířata tak výrazně liší. Žijí po celé planetě a jsou to přímo mistři v přizpůsobování se podmínkám a prostředí. Poznej zajímavosti zvířecí říše, které se ukrývají pod odklápěcími okénky v této úžasně zábavné knížce. (alza.cz)

Atlas dobrodružství Zvířata (978-80-7585-617-3)

Atlas dobrodružství Zvířata (978-80-7585-617-3)

Kniha - autor Rachel Williams; Emily Hawkins, 96 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Vydejte se na cestu poznání s touto úžasnou sbírkou těch nejvýznamnějších přírodních událostínarvaly na zrádnou cestu za potravou skrz ledovce, vychovávejte malé orangutany v Borneu nebo lezte po horách s čínskými pandami. Toto pokračování bestselleru Atlas dobrodružství je kniha o zvířatech, jakou jste ještě neviděli! napříč zeměkoulí, včetně velkolepých migrací zvířat a neobvyklých zvířecích zvyků. Poznejte některé z nejodvážnějších tvorů a najděte stovky dalších zajímavostí v tomto krásně ilustrovaném přírodním průvodci. Zjistěte víc o fascinujících zvířatech, která vedou neobvyklé životy. (alza.cz)

Můj atlas zvířat: s velkým plakátem a spoustou samolepek (978-80-7547…

Můj atlas zvířat: s velkým plakátem a spoustou samolepek (978-80-7547-067-6)

Kniha – autor Galia Lami Dozo - van der Kar, 24 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Můj atlas zvířat obsahuje ilustrované mapy, krásné kresby, vzrušující fotografie a zajímavé informace, díky kterým objevíte krásu a půvab zvířecí říše. Spoustu zábavy si užijete při hledání a nalepování obrázkových samolepek do knihy nebo na plakát, který je jeho součástí. Díky tomuto atlasu se naučíte mnoho o zvířatech z celého světa. Seznámíte se s jejich způsobem života, jejich zvyky, povahy a také zjistíte, na kterém kontinentu se vyskytují. (alza.cz)

To je něco! Úžasná zvířata (978-80-256-2409-8)

To je něco! Úžasná zvířata (978-80-256-2409-8)

Kniha - autor Lon Lee, 12 stran, česky, Prostorové pohádky, leporela Kolik lidí přeskočí klokan? Který tvor je hlasitější než letadlo? Jak dlouhý je žirafí jazyk? Vydej se na projížďku neuvěřitelným safari plným zvířecích rekordů. Tato knížka je napěchována zajímavostmi a vtipnými fakty. Bohatě ilustrované stránky ti představí jednotlivá úžasná zvířata. Díky odklápěcím okénkům, otočnému kolečku, velké rozkládací stránce a veršům se při čtení budeš skvěle bavit. (alza.cz)

Atlas plemen hospodářských zvířat (978-80-209-0402-7)

Atlas plemen hospodářských zvířat (978-80-209-0402-7)

Kniha – autor H.H. Sambraus, 296 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Plemena hospodářských zvířat bezesporu patří ke kulturnímu dědictví. V tomto atlasu je zařazeno asi 60 plemen skotu, 60 plemen ovcí, 24 plemen koz, 80 plemen koní a oslů a 22 plemen prasat, a to jak plemena hospodářsky nejvýznamnější, tak i méně známá (krajová) a plemena chovaná jako genové rezervy u nás, v ostatních evropských státech i ve světě. Každému plemenu je věnována 1 stránka s barevnou fotografií a doprovodným textem, který obsahuje kromě charakteristiky údaje o užitkovosti, historii vzniku plemene a jeho rozšíření. Poskytuje přehled o genofondu u nás i v dalších zemích. Druhé nezměněné vydání. (alza.cz)

Úžasná zvířata: velké rozkládací strany plné faktů (978-80-88213-31-4)

Úžasná zvířata: velké rozkládací strany plné faktů (978-80-88213-31-4)

Kniha - 20 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Víte, který pták je nejmenší a který zase největší? A jak vypadají jejich vejce? V této knize dostanete odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek. Tato knížka je plná zajímavostí a zvláštností ze světa zvířat. Proto se hodí do ruky hlavně malému a zvídavému milovníkovi přírody. Díky množství barevných fotografií můžete třeba i porovnat, jaká je reálná velikost tygřího špičáku, nebo jak by ve vaší dlani vypadalo největší ptačí vejce. (alza.cz)

Dětský atlas světa

Dětský atlas světa

Víte, kde na světě se nachází největší květina? A co takhle zpívající myši? Nebo kterou hrobku střeží 6000 bojovníků, či který tanec má počátky v Argentině? Toužíte objevit všechny krásy a divy světa? Cestujte světem za poznáním s tímto dětským atlasem. V atlase naleznete více než 50 detailních map, mnohé z nich doplněné zajímavými ilustracemi. Součástí atlasu jsou též projekty, aktivity a kvízy, takže se při jeho čtení rozhodně nudit nebudete. Zvláštní stránky jsou věnovány rozdělení světa, klimatu, divočině a kulturám. Obsahuje fakta a zajímavosti o každém státě a větším teritoriu. Díky tomuto atlasu se začnete s přehledem orientovat v mapách. Na konci najdete obsáhlý rejstřík s klíčovými geografickými pojmy. (knihydobrovsky.cz)

Detský atlas sveta

Detský atlas sveta

Viete, kde na svete sa nachádza najväčší kvet? A čo tak spievajúce myši? Alebo ktorú hrobku stráži 6 000 bojovníkov, či ktorý tanec má začiatky v Argentíne? Túžite objaviť všetky krásy a divy sveta? Cestujte po svete za poznaním s týmto detským atlasom. V atlase nájdete viac ako 50 detailných máp, mnohé z nich doplnené zaujímavými ilustráciami. Súčasťou atlasu sú aj projekty, aktivity a kvízy, takže sa pri jeho čítaní rozhodne nudiť nebudete. Zvláštne stránky sú venované rozdeleniu sveta, klíme, divočine a kultúram. Obsahuje fakty a zaujímavosti o každom štáte a väčšom teritóriu. Vďaka tomuto atlasu sa začnete s prehľadom orientovať v mapách. Na konci nájdete obsiahly register s kľúčovými geografickými pojmami. (knihydobrovsky.cz)

Citový život zvířat - láska, zármutek, soucítění – úžasná tvář…

Citový život zvířat - láska, zármutek, soucítění – úžasná tvář skrytého světa - Peter Wohlleben

V této knize nám Peter Wohlleben zprostředkovává nejnovější vědecké poznatky a prokládá je poutavými příběhy a vlastními prožitky. Dozvídáme se tak velice čtivou formou o dosud málo prozkoumaných, avšak nanejvýš rozmanitých citech a chování lesních i domácích zvířat. A tu si rázem uvědomíme, že zvířata jsou nám mnohem blíž, než jsme kdy tušili. Fascinující, poučné a místy až neuvěřitelné! Peter Wohlleben (nar. 1964) se chtěl už jako dítě stát ochráncem přírody. Vystudoval lesnictví a pracoval víc než dvacet let jako úředník zemské lesní správy. Aby mohl realizovat své představy o ochraně životního prostředí, zaměstnání opustil. Dnes řídí ekologické lesní hospodářství v regionu Eifel v Porýní, kde usiluje o návrat pralesů. Je zván do mnoha televizních pořadů, přednáší, pořádá semináře a… (knihydobrovsky.cz)

Malý dětský atlas světa

Malý dětský atlas světa

V tomto moderním atlase světa se dozvíte mnoho zajímavých informací o jednotlivých světadílech, lidech a kultuře. Naleznete zde 60 digitálních map, satelitní snímky pozoruhodných míst a změpisný přehled států s nejdůležitějšími fakty a vlajkami. (knihydobrovsky.cz)

Zvířata Úžasný svět savců: Kniha s aktivitami (978-80-7267-573-9)

Zvířata Úžasný svět savců: Kniha s aktivitami (978-80-7267-573-9)

Kniha – 48 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Sbírka zajímavostí Kniha s aktivitami Hádanky + Samolepky + Plakát Vstupte do mnohotvárného světa zvířat s pomocí této bohatě ilustrované knihy. Najdete tu spoustu zajímavých informací, zvířecích hádanek a doplňovaček, skvělých samolepek i nádherný plakát, s nimiž rozšíříte své vědomosti o savcích. (alza.cz)

Rubies Dětský kostým Pan Úžasný

Rubies Dětský kostým Pan Úžasný

Dětský kostým Pan Úžasný                        Každý chlapec bude určitě nadšený kostýmem Pána Úžasného z pohádky Úžasňákovi. Hodí se na karneval či narozeninovou oslavu. Kostým Pán Úžasný obsahuje: Tričko s potiskem Maska na oči Jak si správně vybrat kostým? Kostýmy tvoří 100% POLYESTER. Díky elastickému materiálu se dají přizpůsobit. V orientaci ve velikostech kostýmů Vám pomohou tyto rozměry: (XS): výška: 89 - 99 cm, pás: 56 - 61 cm (S): výška: 111 - 122 cm, pás: 64 - 66 cm (M): výška: 127 - 137 cm, pás: 69 - 76 cm (L): výška: 142 - 152 cm, pás: 78 - 86 cm                                               (heliumking.cz)

Moje první kniha o domácích zvířatech: se spoustou úžasných samolepek…

Moje první kniha o domácích zvířatech: se spoustou úžasných samolepek (978-80-7529-574-3)

Kniha - autor Chiara Piroddi, 48 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá V kolik hodin budí kohout Tonda všechna zvířata na statku? Najde ztracený beránek Ota cestu domů? Proč je prasátko Matěj takový nešika? Cvičení a hry na základě principů montessori pedagogiky seznámí děti zábavným způsobem se světem domácích zvířat. (alza.cz)

Citový život zvířat: Láska, zármutek, soucítění – úžasná tvář…

Citový život zvířat: Láska, zármutek, soucítění – úžasná tvář skrytého světa (978-80-905788-9-0)

Kniha – autor Peter Wohlleben, 223 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Starostlivě pečující veverky, věrně milující krkavci, soucitné myšky a truchlící laně - také si tyto city spojujete jen s lidmi? Peter Wohlleben, lesník a autor bestsellerů, člověk s vášnivým zaujetím pro přírodu, čtenáře opět přivádí v úžas, tentokrát nad netušeně bohatým emočním světem zvířat. V této knize nám Peter Wohlleben zprostředkovává nejnovější vědecké poznatky a prokládá je poutavými příběhy a vlastními prožitky. Dozvídáme se tak velice čtivou formou o dosud málo prozkoumaných, avšak nanejvýš rozmanitých citech a chování lesních i domácích zvířat. A tu si rázem uvědomíme, že zvířata jsou nám mnohem blíž, než jsme kdy tušili. Fascinující, poučné a místy až neuvěřitelné! Peter Wohlleben (nar. 1964) se… (alza.cz)

Fragment Dětský ilustrovaný Atlas Světa

Fragment Dětský ilustrovaný Atlas Světa

Fragment Dětský Atlas Světa Krásně ilustrovaný atlas, ve kterém se mohou děti zeměpisně orientovat na celé naší planětě Zemi. Holky a kluci se mohou otáčením stran přenášet z kontinentu na kontinent a proplouvat po vodních hladinách moří a oceánů. Mohou poznávat živočichy, kteří v této krajince bydlí, podnebí i průmysl spojený s danými místy. Napsal: Jiří Martínek Ilustroval: Antonín Šplíchal Kupte dětem Atlas světa od Fragmentu! Vhodné pro děti od 7 let Počet stran: 64 Jazyk: čeština Vazba: pevná bez přebalu lesklá Rozměry: 24,5 x 31,2 cm (hracky-4kids.cz)

Moje první kniha o zvířatech z lesa: se spoustou úžasných samolepek …

Moje první kniha o zvířatech z lesa: se spoustou úžasných samolepek (978-80-7529-572-9)

Kniha - autor Chiara Piroddi, 48 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Dokážeš utíkat v lese tak rychle jako vlk Vojta? Kolik zvládne strakapoud Karel udělat do stromů děr? Které z lesních zvířat má nejdelší ocas? Cvičení a hry na základě principů montessori pedagogiky seznámí děti s lesními zvířaty a přinesou jim přitom i spoustu zábavy. (alza.cz)

Fragment Dětský ilustrovaný Atlas Česka

Fragment Dětský ilustrovaný Atlas Česka

Fragment Dětský ilustrovaný Atlas Česka Krásně ilustrovaný atlas, ve kterém se mohou ty nejmenší děti orientovat v české republice. Holky a kluci se mohou otáčením stran přenášet z kraje do kraje, z nížin do hor nebo k řekám. Poznat chráněná území, zemědělskou krajinu a také průmysl daných oblastí. Napsal: Jiří Martínek Ilustroval: Antonín Šplíchal Kupte dětem Atlas Česka od Fragmentu! Vhodné pro děti od 7 let Počet stran: 64 Jazyk: čeština Vazba: pevná bez přebalu lesklá Rozměry: 24,5 x 31,2 cm (hracky-4kids.cz)

Dětský ilustrovaný ATLAS SVĚTA - Jiří Martínek

Dětský ilustrovaný ATLAS SVĚTA - Jiří Martínek

Vydej se na poznávací cestu kolem světa! Kterému státu se přezdívá "Země bílého slona"? Jakou řečí se mluví v latinské Americe? Který světadíl je nejmenší? Bohatě ilustrovaný atlas tě postupně provede po všech kontinentech. Poznáš jejich krajinu, podnebí nebo průmysl a zjistíš, kteří živočichové v dané oblasti žijí a co se tam pěstuje. S tímto atlasem se ve světě ani v zeměpise neztratíš! (knihydobrovsky.cz)

Dětská razítka zvířata

Dětská razítka zvířata

Dětská razítka zvířata.Různé motivy, v krabici 60 ks (papirnictvipavlik.cz)

Velká dětská encyklopedie - Zvířata

Velká dětská encyklopedie - Zvířata

Encyklopedie je rozdělená do sedmi kapitol. První kapitola seznamuje se světem živočichů: s jejich tříděním, chováním, životním prostředím a hrozbami, jimž čelí. Zbývající kapitoly představují hlavní skupiny živočichů: savce, ptáky, plazy, obojživelníky ryby a bezobratlé. Na konci knihy najdete slovníček a přehled velikostí živočichů. (knihydobrovsky.cz)

Dětský ilustrovaný atlas – Česká republika - Petra Fantová

Dětský ilustrovaný atlas – Česká republika - Petra Fantová

Vydej se na poznávací cestu po České republice s kocourkem Fragmentíkem! Na barevných ilustracích tě zábavnou formou seznámí se zeměpisem a naučí orientovat se v mapě. Poznáš jednotlivé kraje České republiky, dozvíš se, jaké máme u nás pohoří, řeky, chráněná území, zemědělství i naše nerostné bohatství a mnohem mnohem více (knihydobrovsky.cz)

Dětský metr Žirafa + zvířata

Dětský metr Žirafa + zvířata

Roztomilé rozkládací leporelo s krásným obrázkem velké žirafy a zvířátek a na rubu ilustracemi domácích zvířat. Levá strana má centimetrové značky, takže po zavěšení (je zde k tomu praktická dírka) slouží leporelo jako měřítko výšky dětí. A že se děti rády přesvědčují o tom, že rostou, je známé. (knihydobrovsky.cz)

Dětská maska domací zvířata

Dětská maska domací zvířata

Karnevalová maska plastová - různé druhy. (papirnictvipavlik.cz)

Dětské tílko Testováno na zvířatech

Dětské tílko Testováno na zvířatech

Tričko s tímto potiskem určitě vydrží i pěknou divočinu. . Pro kluky i pro holky, 100% bavlna, gramáž 220 g/m2 (belabel.cz)

Dětská kšiltovka Testováno na zvířatech

Dětská kšiltovka Testováno na zvířatech

Tričko s tímto potiskem určitě vydrží i pěknou divočinu. . 260 g/m2, 65% polyester, 35% bavlna, 5-ti panelová kšiltovka, přední díl bez prošití pro ještě lepší výsledek tisku, velikost lze jednoduše nastavit suchým zipem, který je umístěn v zadní části kšiltovky. (belabel.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít