Úsměv čokoláda & gin - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (usmcg10)

Produkt Úsměv čokoláda & gin - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (usmcg10) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Úsměv čokoláda & gin - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (usmcg10) upraviť a produkt hľadať znova.

Úsměv Čokoláda & Gin - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (USMCG10)

Úsměv Čokoláda & Gin - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (USMCG10)
Detail

Balzám na rty hydratační, s ochranou proti UV záření, vyživující, regenerační, pečující, příchuť: čokoláda, vůně: čokoláda, aktivní látky: arganový olej, kakaové máslo, kandelilový vosk, mandlový olej, mangové máslo, olej z malinových semen a vitamín E, hmotnost: 10 g S lahodnou vůní čokolády a trochou ginu, pro labužníky. Vzpruží nejen rty, ale i náladu. A navíc je vůně bez alergenů. Klíčové vlastnosti balzámu na rty Úsměv Čokoláda & GinUdržuje rty vláčné a hydratovanéChrání a pomáhá v hojeníMá určitý přirozený UV faktor díky obsaženým olejůmDobře se vstřebává, dá se používat i pod rtěnku. Použití1) Naneste na rty při pocitu suchosti2) Používejte častěji na sluníčku a na horách3) Pod rtěnku naneste chvilku dopředu, ať se stihne vstřebat4) když se vám rtěnka začne ze rtů smývat, přejeďte rty balzámem a zase se rovnoměrně rozprostře5) v kabelce se nerozteče ani v létě BaleníBalzám na rty ve větším balení. Tuba z... (alza.cz)

Podobné produkty ako Úsměv Čokoláda & Gin - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (USMCG10) , Úsměv čokoláda & gin - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (usmcg10)

Úsměv Kávový - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (USMK10)

Úsměv Kávový - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (USMK10)
Detail

Balzám na rty hydratační, s ochranou proti UV záření, vyživující, regenerační, pečující, příchuť: káva, vůně: káva, aktivní látky: arganový olej, kakaové máslo, kandelilový vosk, mandlový olej, mangové máslo, olej z malinových semen a vitamín E, hmotnost: 10 g Vůně prostě kávová, po ránu ideál. Vůně je bez alergenů. Klíčové vlastnosti balzámu na rty Úsměv KávovýUdržuje rty vláčné a hydratovanéChrání a pomáhá v hojeníMá určitý přirozený UV faktor díky obsaženým olejůmDobře se vstřebává, dá se používat i pod rtěnku Použití1) Naneste na rty při pocitu suchosti2) Používejte častěji na sluníčku a na horách3) Pod rtěnku naneste chvilku dopředu, ať se stihne vstřebat4) Když se vám rtěnka začne ze rtů smývat, přejeďte rty balzámem a zase se rovnoměrně rozprostře5) V kabelce se nerozteče ani v létě BaleníBalzám na rty ve větším balení. Tuba z recyklovaného kartonu. Balení 10g. (alza.cz)

Podobné produkty ako Úsměv Kávový - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (USMK10) , Úsměv kávový - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (usmk10)

Úsměv Kokos & Mango - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (USMKM10)

Úsměv Kokos & Mango - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (USMKM10)
Detail

Balzám na rty hydratační, s ochranou proti UV záření, vyživující, regenerační, pečující, příchuť: kokos, vůně: kokos, aktivní látky: arganový olej, kakaové máslo, kandelilový vosk, limonene, mandlový olej, mangové máslo, olej z malinových semen a vitamín E, hmotnost: 10 g S příjemnou letní vůní kokosu a manga, přijde mi, že zvláčňuje snad i lépe než ten neparfemovaný. Rty jsou po nanesení měkké a jemné. Klíčové vlastnosti balzámu na rty Úsměv Kokos & MangoUdržuje rty vláčné a hydratovanéChrání a pomáhá v hojeníMá určitý přirozený UV faktor díky obsaženým olejůmDobře se vstřebává, dá se používat i pod rtěnku Použití1) Naneste na rty při pocitu suchosti2) Používejte častěji na sluníčku a na horách3) Pod rtěnku naneste chvilku dopředu, ať se stihne vstřebat4) když se vám rtěnka začne ze rtů smývat, přejeďte rty balzámem a zase se rovnoměrně rozprostře5) v kabelce se nerozteče ani v létě BaleníBalzám na rty ve... (alza.cz)

Podobné produkty ako Úsměv Kokos & Mango - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (USMKM10) , Úsměv - neparfemovaný balzám na rty velký karton, český přírodní výrobek, 10g (usm10)

Úsměv - neparfemovaný balzám na rty velký karton, český přírodní výrobek, 10g (USM10)

Úsměv - neparfemovaný balzám na rty velký karton, český přírodní výrobek, 10g (USM10)
Detail

Balzám na rty hydratační, s ochranou proti UV záření, vyživující, regenerační, pečující, vůně: bez parfemace, aktivní látky: arganový olej, kakaové máslo, kandelilový vosk, mandlový olej, mangové máslo, olej z malinových semen a vitamín E, hmotnost: 10 g Neparfemovaný - i pro alergiky na vůně a citlivou pokožku.. Klíčové vlastnosti balzámu na rty ÚsměvUdržuje rty vláčné a hydratovanéChrání a pomáhá v hojeníMá určitý přirozený UV faktor díky obsaženým olejůmDobře se vstřebává, dá se používat i pod rtěnku100% přírodní Použití1) Naneste na rty při pocitu suchosti2) Používejte častěji na sluníčku a na horách3) Pod rtěnku naneste chvilku dopředu, ať se stihne vstřebat4) když se vám rtěnka začne ze rtů smývat, přejeďte rty balzámem a zase se rovnoměrně rozprostře5) v kabelce se nerozteče ani v létě BaleníBalzám na rty ve větším balení. Tuba z recyklovaného kartonu. Balení 10g. (alza.cz)

Podobné produkty ako Úsměv - neparfemovaný balzám na rty velký karton, český přírodní výrobek, 10g (USM10) , Úsměv kokos & mango - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (usmkm10)

Úsměv Čokoláda & Gin - balzám na rty plast, český výrobek, 5g (USMCGP)

Úsměv Čokoláda & Gin - balzám na rty plast, český výrobek, 5g (USMCGP)
Detail

Balzám na rty hydratační, s ochranou proti UV záření, vyživující, regenerační, pečující, příchuť: čokoláda, vůně: čokoláda, aktivní látky: arganový olej, kakaové máslo, kandelilový vosk, mandlový olej, mangové máslo, olej z malinových semen a vitamín E, hmotnost: 5 g S lahodnou vůní čokolády a trochou ginu, pro labužníky. Vzpruží nejen rty, ale i náladu. A navíc je vůně bez alergenů. Klíčové vlastnosti balzámu na rty Úsměv Čokoláda & GinUdržuje rty vláčné a hydratovanéChrání a pomáhá v hojeníMá určitý přirozený UV faktor díky obsaženým olejůmDobře se vstřebává, dá se používat i pod rtěnku Použití1) Naneste na rty při pocitu suchosti2) Používejte častěji na sluníčku a na horách3) Pod rtěnku naneste chvilku dopředu, ať se stihne vstřebat4) když se vám rtěnka začne ze rtů smývat, přejeďte rty balzámem a zase se rovnoměrně rozprostře 5) v kabelce se nerozteče ani v létě BaleníBalzám na rty v menším balení. Tuba... (alza.cz)

Podobné produkty ako Úsměv Čokoláda & Gin - balzám na rty plast, český výrobek, 5g (USMCGP) , Balzám na rty oriflame

Úsměv Kávový - balzám na rty plast, český výrobek, 5g (USMKP)

Úsměv Kávový - balzám na rty plast, český výrobek, 5g (USMKP)
Detail

Balzám na rty hydratační, s ochranou proti UV záření, vyživující, regenerační, pečující, příchuť: káva, vůně: káva, aktivní látky: arganový olej, kakaové máslo, kandelilový vosk, mandlový olej, mangové máslo, olej z malinových semen a vitamín E, hmotnost: 5 g Vůně prostě kávová, po ránu ideál. Vůně je bez alergenů. Klíčové vlastnosti balzámu na rty Úsměv KávovýUdržuje rty vláčné a hydratovanéChrání a pomáhá v hojeníMá určitý přirozený UV faktor díky obsaženým olejůmDobře se vstřebává, dá se používat i pod rtěnku Použití1) Naneste na rty při pocitu suchosti2) Používejte častěji na sluníčku a na horách3) Pod rtěnku naneste chvilku dopředu, ať se stihne vstřebat4) když se vám rtěnka začne ze rtů smývat, přejeďte rty balzámem a zase se rovnoměrně rozprostře5) v kabelce se nerozteče ani v létě BaleníBalzám na rty v menším balení. Tuba z plastu, máme i balení v recyklovaném kartonu. Balení 5g. (alza.cz)

Podobné produkty ako Úsměv Kávový - balzám na rty plast, český výrobek, 5g (USMKP) , Dior balzám na rty

Úsměv - neparfemovaný balzám na rty plast, český přírodní výrobek, 5g (USMP)

Úsměv - neparfemovaný balzám na rty plast, český přírodní výrobek, 5g (USMP)
Detail

Balzám na rty hydratační, s ochranou proti UV záření, vyživující, regenerační, pečující, vůně: bez parfemace, aktivní látky: arganový olej, kakaové máslo, kandelilový vosk, mandlový olej, mangové máslo, olej z malinových semen a vitamín E, hmotnost: 5 g Neparfemovaný - i pro alergiky na vůně a citlivou pokožku. Klíčové vlastnosti balzámu na rty ÚsměvUdržuje rty vláčné a hydratovanéChrání a pomáhá v hojeníMá určitý přirozený UV faktor díky obsaženým olejůmDobře se vstřebává, dá se používat i pod rtěnku100% přírodní Použití1) Naneste na rty při pocitu suchosti2) Používejte častěji na sluníčku a na horách3) Pod rtěnku naneste chvilku dopředu, ať se stihne vstřebat4) Když se vám rtěnka začne ze rtů smývat, přejeďte rty balzámem a zase se rovnoměrně rozprostře5) V kabelce se nerozteče ani v létě BaleníBalzám na rty v menším balení. Tuba z plastu, máme i balení v recyklovaném kartonu. Balení 5g. (alza.cz)

Podobné produkty ako Úsměv - neparfemovaný balzám na rty plast, český přírodní výrobek, 5g (USMP) , Oriflame balzám na rty

CHANEL Balzám na rty hydra beauty nutrition Výživný balzám na rty - DÓZA 10G 10 g

CHANEL Balzám na rty hydra beauty nutrition Výživný balzám na rty - DÓZA 10G 10 g
Detail

Hydratační péče o suché rty. Výživný balzám na rty HYDRA BEAUTY NUTRITION vyhlazuje, zklidňuje a chrání poškozené rty, a odhaluje tak jejich objem a přirozený lesk. Balzám je příjemně parfémovaný a okamžitě se vstřebává. Použití Ve dne: Nanášejte na rty kdykoliv pocítíte potřebu.Večer: Naneste v silné vrstvě na rty a jejich okolí, aby byly po probuzení krásně pěstěné a optimálně připravené k dalšímu líčení.Balzám na rty HYDRA BEAUTY NUTRITION používejte společně s dalšími přípravky k péči o pleť CHANEL. (fann.cz)

Podobné produkty ako CHANEL Balzám na rty hydra beauty nutrition Výživný balzám na rty - DÓZA 10G 10 g , Horal - ochranný balzám na obličej a citlivá místa, český přírodní výrobek, 30g (horb)

Bo-Po Balzám na rty měnící barvu čokoláda

Bo-Po Balzám na rty měnící barvu čokoláda
Detail

Bo-Po Balzám na rty Ochranný balzám na rty, který mění barvu a následně celkový výraz v tváři, zajištuje také optimální hydrataci. Holčičky tak mohou pocítiti úlevu od suchých případně popraskaných rtů. Zajistěte slečnám příjemný balzám na rty! Vhodné pro děti od 3 let Hmotnost: 4,5 g Země původu: Kanada (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Bo-Po Balzám na rty měnící barvu čokoláda , Šampon tuhý na jemné a mastné vlasy – český přírodní výrobek, velký 55g (šamv)

Yves Rocher Balzám na rty Pomeranč v čokoládě 4.8 g

Yves Rocher Balzám na rty Pomeranč v čokoládě 4.8 g
Detail

Yves Rocher Balzám na rty Pomeranč v čokoládě 4.8 g Balzám na rty s lahodnou vůní Pomeranč v čokoládě limitované kolekce. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Yves Rocher Balzám na rty Pomeranč v čokoládě 4.8 g , Annabis lipsticann konopný balzám na rty (8594167140423)

Symbiosis Balzám na rty s pravou čokoládou Aztec secret 10 ml (746052686106)

Symbiosis Balzám na rty s pravou čokoládou Aztec secret 10 ml (746052686106)
Detail

Balzám na rty hydratační, vyživující, regenerační, pečující, příchuť: čokoláda, vůně: čokoláda, aktivní látky: BIO jojobový olej, extrakt z vanilky, kakaové máslo, mandlové mléko a máslo karité Rty jsou velmi náchylné, je proto důležité jim zajistit správnou péči. Poskytněte jim péči s balzámem na rty SYMBIOSIS. Aby vám rty nepraskaly, potřebují hydrataci. Pro popraskané rty je nutná regenerace, která zajistí, aby byly vaše rty zdravé a vyživené. Správnou péčí a výživou získáte rozzářené a přitažlivé rty. Symbiosis Balzám na rty s pravou čokoládou Aztec secret 10 ml je obohacen o aktivní látku, kterou je bio jojobový olej, extrakt z vanilky, kakaové máslo, mandlové mléko a máslo karité. Základní funkce balzámu na rty Symbiosis Balzám na rty s pravou čokoládou Aztec secret 10 ml Rty díky balzámu získají vše, co potřebují S balzámem předejdete praskání rtů Má regenerační složku pro hojení rtů Balzám dopřeje rtům péči i potřebnou výživu Aktivní látka: bio... (alza.cz)

Podobné produkty ako Symbiosis Balzám na rty s pravou čokoládou Aztec secret 10 ml (746052686106) , Lansinoh lanolínový balzám na rty 7 g (233001)

Balzám na rty

Balzám na rty
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Certified Organic Lip Balm pro jemné a vyživené rty s obsahem kandelia vosku.> hydratující bambucké máslo a kokosový olej spolu vytváří perfektní ochranu pro vaše rty Balzám obsahuje Peppermint, Kokosový olej, Slunečnicový olej> 82% organický> příjemná přírodní mátová chuťSložení:Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil*, Euphorbia Cerifera Cera (Candelilla Wax), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax*, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Mentha Piperita (Peppermint Oil)*, Natural Flavours*, Tocopherol (Vitamin E). (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty , Kneipp barevný balzám na rty natural red (4008233160214)

Bioderma Atoderm Tyčinka na Rty balzám na rty 4 g

Bioderma Atoderm Tyčinka na Rty balzám na rty 4 g
Detail

Bioderma Atoderm Tyčinka na Rty, 4 g, Péče o okolí rtů pro ženy, Balzám na rty Bioderma Atoderm Tyčinka na Rty je nezbytným pomocníkem v péči o citlivou pleť rtů ve všech ročních obdobích. Vlastnosti: zajišťuje rtům ochranu před vnějšími vlivy hloubkově hydratuje a intenzivně vyživuje zanechává rty hebké a jemné poskytuje suchým rtům okamžitou úlevu Složení: bez parfemace přípravek je hypoalergenní Jak používat: Naneste na rty kdykoli během dne dle potřeby. (notino.cz)

Podobné produkty ako Bioderma Atoderm Tyčinka na Rty balzám na rty 4 g , Symbiosis mátový balzám na rty 10 ml (746052686126)

Balzám na rty Kokos

Balzám na rty Kokos
Detail

Balzám na rty Kokos přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 89.00 Kč. Kupte ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Kokos , Kondicionér tuhý, český přírodní výrobek, 30g (kond)

Balzám na rty Mango

Balzám na rty Mango
Detail

Balzám na rty Mango přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 89.00 Kč. Kupte ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Mango , Tiande fucoidan zjemňující balzám na rty 10 g (6922782622376)

Balzám na rty Karité

Balzám na rty Karité
Detail

Balzám na rty Karité přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 89.00 Kč. Kupte ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Karité , Tiande ovocný balzám na rty višeň 3,5 g (6923927300685)

Balzám na rty Vanilka

Balzám na rty Vanilka
Detail

Balzám na rty Vanilka přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 89.00 Kč. Kupte ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Vanilka , Tiande ovocný balzám na rty vanilka 3,5 g (6923027300660)

Balzám na rty Ostružina

Balzám na rty Ostružina
Detail

Balzám na rty Ostružina přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 89.00 Kč. Kupte ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Ostružina , Crazy rumors balzám na rty gingerbread 4,4 ml (858699001873)

Balzám na rty Malina

Balzám na rty Malina
Detail

Balzám na rty Malina přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 89.00 Kč. Kupte ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Malina , Crazy rumors balzám na rty pistachio 4,4 ml (858699001224)

Balzám na rty Lime

Balzám na rty Lime
Detail

Certifikovaný organický balzám na rty Lime > výživný a hydratační > chrání suché a poškozené rty > obsahuje přírodní složky - bambucké máslo, jojobový olej a kokosový olej, které mají uklidňující a hojivý účinky > přidává rtům ochranný “štít”, zároveň je zjemňuje > s jemnou vůni limetky Složení: Ricinus Communis Seed Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Cera Alba*, Candelilla Cera**, Copernicia Cerifera Cera*, Butyrospermum Parkii Butter*, Citrus Aurantifolia Peel Oil*, Citral***, Glycine Soja Oil, Limonene***, Linalool***, Tocopherol. *Ingredients from organic agriculture. **Ingredients from wild gathering. ***Ingredients from essentail oil. 95.1% of the total ingredients are from organic farming. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Lime , Purity vision balzám na rty bio 12 ml (8595572901111)

Labello Classic Care balzám na rty balzám na rty Labello Classic Care 2x 5,5 ml unisex

POETIKO Balzám na rty s olejem z vlašských ořechů a měsíčkem balzám na rty 4,5 g

POETIKO Balzám na rty s olejem z vlašských ořechů a měsíčkem balzám na rty 4,5 g
Detail

JEMNÉ POLÍBENÍ S naším hedvábným balzámem zazáří každý váš úsměv a vaše polibky budou nezapomenutelné. Zjemňuje prasklinky, vyživuje suchá místa a zanechává lehký pečující film. Pravidelnou péči oleje z vlašských ořechů a zvláčňujícího měsíčku si vaše rty zamilují a úsměvy ani polibky pak rozhodně nebudete šetřit. Klíčové ingredience: OLEJ Z VLAŠSKÝCH OŘECHŮ - díky vysokému obsahu mastných kyselin, vitaminů a minerálů se tento krásně vonící olej hojně využívá ke zvláčnění pokožky, nehtů i vlasů. Uplatňuje se především v péči o suchou a zralou pleť, kterou pomáhá vyživit a zvláčnit. Je však vhodný i pro mastnou a aknózní pokožku, protože se vstřebává rychle a s lehkostí. MAKOVÝ OLEJ - jemně voní a výborně se vstřebavá. Makový olej. Povzbudí unavenou, citlivou a suchou pleť. Díky vysokému obsahu vápníku a zinku uleví i pokožce se sklony k šupinkám, ekzémům a dalším kožním onemocněním. Skvěle se postará také o lámavé nehty. HROZNOVÝ OLEJ - lehká konzistence hroznového oleje prospívá především mastné a aknózní pleti, snadno jej však vstřebává i normální a suchá pokožka. Neucpává póry. Jak používat? Několikrát balzámem přejedeme po rtech a necháme působit. Nanášíme ho při každém pocitu napnutých nebo popraskaných rtů, které jednou týdně jemně vyhladíme peelingem z cukru a medu. (fann.cz)

Podobné produkty ako POETIKO Balzám na rty s olejem z vlašských ořechů a měsíčkem balzám na rty 4,5 g , Tiande ovocný balzám na rty broskev 3,5 g (6923027700828)

Carmex Balzám na rty ultra hydratační SPF 15 Vanilka 4,25 g balzám na rty 4,25 g

Carmex Balzám na rty ultra hydratační SPF 15 Vanilka 4,25 g  balzám na rty 4,25 g
Detail

Unikátní receptura balzámu na rty CARMEX uklidňuje, hydratuje, uvolňuje a zvláčňuje rty. Složení balzámu přispívá ke zdravě vypadajícím rtům. Ochranný a zklidňující balzám na suché a popraskané rty, skvělý i na opary. ÚČINNÉ LÁTKY:Mentol a další aktivní složky okamžitě prokrvují rty. POUŽITÍ:Naneste rovnoměrně na rty tak často, jak je třeba kdykoliv během dne. Doporučuje se také nanést pod nebo na rtěnku pro udržení vlhkosti rtů. Spotřebujte do 12 měsíců po otevření. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosahu dětí. Nevhodné pro děti do 3 let. Přestaňtě používat v případě podráždění. Vyhněte se kontaktu s očima. Vhodné pouze k vnějšímu použití. (fann.cz)

Podobné produkty ako Carmex Balzám na rty ultra hydratační SPF 15 Vanilka 4,25 g balzám na rty 4,25 g , Crazy rumors balzám na rty honeycomb 4,4 ml (858699001897)

POETIKO Balzám na rty s olejem z vlašských ořechů a měsíčkem balzám na rty 4,5 g

POETIKO Balzám na rty s olejem z vlašských ořechů a měsíčkem balzám na rty 4,5 g
Detail

JEMNÉ POLÍBENÍ S naším hedvábným balzámem zazáří každý váš úsměv a vaše polibky budou nezapomenutelné. Zjemňuje prasklinky, vyživuje suchá místa a zanechává lehký pečující film. Pravidelnou péči oleje z vlašských ořechů a zvláčňujícího měsíčku si vaše rty zamilují a úsměvy ani polibky pak rozhodně nebudete šetřit. Klíčové ingredience: OLEJ Z VLAŠSKÝCH OŘECHŮ - díky vysokému obsahu mastných kyselin, vitaminů a minerálů se tento krásně vonící olej hojně využívá ke zvláčnění pokožky, nehtů i vlasů. Uplatňuje se především v péči o suchou a zralou pleť, kterou pomáhá vyživit a zvláčnit. Je však vhodný i pro mastnou a aknózní pokožku, protože se vstřebává rychle a s lehkostí. MAKOVÝ OLEJ - jemně voní a výborně se vstřebavá. Makový olej. Povzbudí unavenou, citlivou a suchou pleť. Díky vysokému obsahu vápníku a zinku uleví i pokožce se sklony k šupinkám, ekzémům a dalším kožním onemocněním. Skvěle se postará také o lámavé nehty. HROZNOVÝ OLEJ - lehká konzistence hroznového oleje prospívá především mastné a aknózní pleti, snadno jej však vstřebává i normální a suchá pokožka. Neucpává póry. Jak používat? Několikrát balzámem přejedeme po rtech a necháme působit. Nanášíme ho při každém pocitu napnutých nebo popraskaných rtů, které jednou týdně jemně vyhladíme peelingem z cukru a medu. (fann.cz)

Podobné produkty ako POETIKO Balzám na rty s olejem z vlašských ořechů a měsíčkem balzám na rty 4,5 g , Kneipp barevný balzám na rty natural dark nude (4008233160221)

Balzám na rty Mandlové pohlazení

Balzám na rty Mandlové pohlazení
Detail

Balzám na rty Mandlové pohlazení přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 79.00 Kč. Kupte ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Mandlové pohlazení , L'occitane balzám na rty bambucké máslo 4,5 g (3253581285886)

Balzám na rty – California Mint

Balzám na rty – California Mint
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Přírodní balzám na rty s matným povrchem a dlouhotrvajícím účinkem, který zanechá vaše rty jemné, hydratované a chráněné.Účinné látky: olej z hroznových semínek, slunečnicový olej, vitamín E.Složení: Beeswax, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Oil, Vitus Vinifera (Grapeseed) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Lanolin, Tocopherol (Vitamin E). (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty – California Mint , Tekuté mýdlo sandalwood & cedar, český výrobek, 300g (tmsc300)

Balzám na rty Coffee Kiss

Balzám na rty Coffee Kiss
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Veganský přírodní balzám na rtyTrápí vás suché či rozpraskané rty, chcete jim dodat tu nejlepší přírodní péči a zároveň se vyhnout živočišným složkám? Náš zcela přírodní a neparfémovaný balzám na rty Coffee Kiss je pro vás ten pravý.Obsahuje totiž samé luxusní pečující složky vhodné pro suchou a jemnou pokožku rtů, jako je bambucké máslo v bio kvalitě, kávové máslo, které balzámu navíc propůjčuje nádhernou vůni, a výživné oleje lisované za studena – makadamiový, para ořechový a olivový, které jsou známé svými regeneračními, vyhlazujícími a zvláčňujícími účinky. Už vás nebudou trápit nepříjemnosti jako štípání, pálení nebo hrubé rty. Včelí vosk jsme nahradili kandelilovým voskem, který vytvoří ochranný film a rty budou díky němu déle chráněné i před nepřízní počasí, jako je například vítr, silné sluneční záření nebo mráz. Balzám není ničím barvený a ani parfémovaný, přesto voní jako čerstvě pražená povzbuzující káva.Coffee Kiss najdete v ekologickém skleněném obalu s kovovým víčkem, který můžete po spotřebování balzámu znovu použít. Možná namítnete, že nabírat balzám prsty není příliš praktické, a my dlouho přemýšleli nad tím, jestli ho nedat do tuby, ale nakonec prostě zvítězilo to nejvíc eko a udržitelné balení.Složení: kávové maslo, makadamiový olej LZS, bio bambucké maslo, para ořechový olej LZS, olivový olej LZS, kandelilový vosk (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Coffee Kiss , Tekuté mýdlo madagaskar - veganské, český výrobek, 300g (tmma300)

Balzám na rty 2 ks

Balzám na rty 2 ks
Detail

Balzám na rty dva kusy v balení. Krásné třpytivé barvy. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty 2 ks , Olej na nehty a nehtovou kůžičku, český přírodní výrobek, 3,5ml (olejn+)

Balzám na rty Age Repair

Balzám na rty Age Repair
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz. Tato účinná péče o rty výrazně hydratuje, vyživuje rty a zároveň viditelně zvětšuje jejich objem, zdokonaluje linii rtů a redukuje jemné vrásky na konturách rtů a v jejich okolí. POUŽITÍ Aplikujte rovnoměrně na rty pro zvětšení objemu, okamžitý účinek proti stárnutí a výživu, používejte podle potřeby. SLOŽENÍ Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Octyldodecyl Stearoyl Stearate (Plant), Octyldodecanol (Plant), Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Polyglyceryl-3 Diisostearate (Plant), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Cera Alba (Beeswax), Hydrogenated (Jojoba) Oil, Irvingia Gabonensis (Kernel Butter), Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ethylhexyl Palmitate (Plant), Hydrogenated Coco-Glycerides (Coconut) Oil, Tribehenin (Plant), Pentaerythrityl Tetraisostearte (Plant), Sorbitan Isostearate (Plant), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Lactic Acid (Plant), Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Caprylic/Capric Triglyceride (Plant), Benzyl Alcohol (Plant), Palmitoyl Tripeptide-1 (Tri-Peptide), Viola Tricolor (Violet) Extract, Citric Acid (Plant), Titanium Dioxide (Mineral). (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Age Repair , Crazy rumors balzám na rty ginger ale 4,4 ml (858699001651)

Balzám na rty Sweet & Delicious

Balzám na rty Sweet & Delicious
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Hydratační balzám na rty SWEET & DELICIOUSOKOUZLUJÍCÍ A SMYSLNÉ RTYNeuvěřitelně smyslné rty! Rozmazlujte své rty touto krémovou a svůdnou formulou. Tento bohatý, hydratující a vyživující balzám rty povzbuzuje, dodává jim plný vzhled a zároveň poskytuje krásně zářivou a jemnou texturu. Balzám transformuje rty již při první aplikaci a chrání je před rozpraskáním způsobeným vysušením.VÝKONNÁ A JEDINEČNÁ FORMULE> Včelí vosk: hlubkově hydratuje.> Lanolin: vyživuje a chrání.POUŽITÍ:> Používejte pod rtěnku nebo samostatně.SLOŽENÍ:Petrolatum , Lanolin , Polybuten , Cera Alba (včelí vosk) ,Octyldodekanol , Microcristallina Cera (mikrokrystalický vosk) , Parfém (Vůně) , Benzyl Alcohol , Limonene , Citral , Propylparaben , Sodium Sacharin , BHT , CI 45410 No2.C Červená č. 28) , CI 77891 (oxid titaničitý). (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Sweet & Delicious , Crazy rumors balzám na rty black cherry 4,4 ml (858699001668)

Balzám na rty Šťavnatá brusinka

Balzám na rty Šťavnatá brusinka
Detail

Balzám na rty Šťavnatá brusinka přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 79.00 Kč. Kupte ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Šťavnatá brusinka

Lip Smacker Candy Mistletoe Punch dárková kazeta balzám na rty Candy 4 g + balzám na rty Candy 4 g Hot Cocoa + balzám na rty Candy 4 g Sugar Cookie

Lip Smacker Candy Mistletoe Punch dárková kazeta balzám na rty Candy 4 g + balzám na rty Candy 4 g Hot Cocoa + balzám na rty Candy 4 g Sugar Cookie
Detail

Lip Smacker Candy Mistletoe Punch Dárková kazeta pro děti balzám na rty Candy 4 g + balzám na rty Candy 4 g Hot Cocoa + balzám na rty Candy 4 g Sugar Cookie (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako Lip Smacker Candy Mistletoe Punch dárková kazeta balzám na rty Candy 4 g + balzám na rty Candy 4 g Hot Cocoa + balzám na rty Candy 4 g Sugar Cookie

2K Fruitastic dárková kazeta balzám na rty 4,2 g Raspberry + balzám na rty 4,2 g Blueberry pro ženy

2K Fruitastic dárková kazeta balzám na rty 4,2 g Raspberry  + balzám na rty 4,2 g Blueberry pro ženy
Detail

2K Fruitastic Dárková kazeta pro ženy balzám na rty 4,2 g Raspberry + balzám na rty 4,2 g Blueberry (parfemy-elnino.cz)

Podobné produkty ako 2K Fruitastic dárková kazeta balzám na rty 4,2 g Raspberry + balzám na rty 4,2 g Blueberry pro ženy

Dr.Hauschka Balzám na rty 4,5 ml

Dr.Hauschka Balzám na rty 4,5 ml
Detail

Dr.Hauschka Balzám na rty poskytuje namáhaným rtům intenzivní péči a pocit úlevy. Zároveň dodá rtům nádherný lesk a lze jej použít jako podklad pod rtěnku. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Dr.Hauschka Balzám na rty 4,5 ml

Rugard Balzám na rty 4 g

Rugard Balzám na rty 4 g
Detail

Ochranná a regenerační péče o rty z přírodních složek s vitaminem E. Obsahuje bambucké máslo, které skvěle zvláčňuje jemnou pokožku rtů a zajišťuje dlouhodobou hydrataci. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Rugard Balzám na rty 4 g

Regenerační balzám na rty Riche Créme

Regenerační balzám na rty Riche Créme
Detail

Regenerační balzám na rty Riche Créme přímo od výrobce YVES ROCHER za skvělou cenu 269.00 Kč. Kupte ještě dnes. (yves-rocher.cz)

Podobné produkty ako Regenerační balzám na rty Riche Créme

Balzám na rty Lip Service 15ml

Balzám na rty Lip Service 15ml
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Balzám na rty - žádná kabelka bez něho není kompletní, že?Pouze čtyři silné ingredience, které vaše rty vyživí, uzdraví, hydratují a zjemní. 100% přírodní složení, kde klíčem je lanolin. Díky svým olejům, které jsou podobné přírodním olejům vaší pokožky, se snadno vstřebává hluboko do pokožky. V balzámu najdete také kokosový olej, mučenkový olej a glycerin, který vaše rty perfektně hydratuje. Naneste samostatně nebo pod rtěnku a opakujte podle potřeby po celý den.Složení: Lanolin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Passiflora Incarnata Seed Oil, Glycerin (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Lip Service 15ml

Lukky balzám na rty vajíčko, vanilka

Lukky balzám na rty vajíčko, vanilka
Detail

Zjemňující a zvlhčující balzám na rty Lukky. Ve tvaru vajíčka a s jemnou příchutí. Vhodné pro děti od 3 let. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Lukky balzám na rty vajíčko, vanilka

Lukky balzám na rty vajíčko, malina

Lukky balzám na rty vajíčko, malina
Detail

Zjemňující a zvlhčující balzám na rty Lukky. Ve tvaru vajíčka a s jemnou příchutí. Vhodné pro děti od 3 let. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Lukky balzám na rty vajíčko, malina

Lukky balzám na rty vajíčko, perleťový

Lukky balzám na rty vajíčko, perleťový
Detail

Zjemňující a zvlhčující balzám na rty Lukky. Ve tvaru vajíčka a s jemnou příchutí. Vhodné pro děti od 3 let. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Lukky balzám na rty vajíčko, perleťový

Balzám na rty Tlapková patrola 4g

Balzám na rty Tlapková patrola 4g
Detail

Balzám na rty Tlapková patrola 4 gr. Dermatologicky testováno, vyhovuje přísným normám EU. Zdravotně nezávadné. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Tlapková patrola 4g

Balzám na rty Ledové království 2

Balzám na rty Ledové království 2
Detail

Balzám na rty Ledové království 4 gr. Dermatologicky testováno, vyhovuje přísným normám EU. Zdravotně nezávadné. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Ledové království 2

TravelSafe Balzám na rty faktor 20

TravelSafe Balzám na rty faktor 20
Detail

-balzám na rty s faktorem SPF 20 a příchutí vanilkyposkytující ochranu proti slunečnímu záření a extrémním povětrnostním podmínkám(vítr, chlad)-poskytuje účinnou a dlouhotrvající ochranu proti působeníUVA a UVB záření-napomáhá předcházet popraskání rtů (patro.cz)

Podobné produkty ako TravelSafe Balzám na rty faktor 20

Balzám na rty Antioxidant+3 Complex

Balzám na rty Antioxidant+3 Complex
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Luxusní hedvábný balzám na rty bohatý na antioxidanty, který zanechává rty hydratované, jemné a lesklé a zároveň je vyživuje a chrání. POUŽITÍNaneste na konečky prstů a rovnoměrně aplikujte na rty podle potřeby. SLOŽENÍRicinus Communis (Castor) Seed Oil (*Plant/Plante), Cera Alba (Beeswax/Cire d’abeille), Hydrogenated Castor Oil, Vanillin (*Plant/Plante), Buddleja Officinalis Flower Extract, Withania Somnifera Root (Indian Ginseng/Ashwagandha) Extract, Tocopherol (Vitamin E/Vitamine E) (*Plant/Plante), (Antioxidant+3 Complex/Complexe Antioxydants+3) (*Plant/Plante) Citrullus Lanatus (Watermelon) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Rosa Canina (Rosehip/Cynorhodon) Fruit Oil, Fructose, Glycerin (*Plant/Plante), Aqua/Water/Eau, Propanediol (*Plant/Plante). (*Plant Derived/Dérivé des Plantes). (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Antioxidant+3 Complex

Barvený balzám na rty Age Repair

Barvený balzám na rty Age Repair
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz. Inovativní tónovací péče na rty doplňuje jakýkoli odstín pleti a ošetřuje rty, přičemž viditelně zvětšuje jejich objem, zdokonaluje linii rtů a redukuje jemné vrásky na konturách rtů a kolem nich. POUŽITÍ Naneste rovnoměrně na rty pro zvětšení objemu, okamžitou výživu a účinky proti stárnutí, používejte podle potřeby. SLOŽENÍ Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Octyldodecyl Stearoyl Stearate (Plant), Octyldodecanol (Plant), Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Cera Alba (Beeswax), Polyglyceryl-3 Diisostearate (Plant), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Hydrogenated (Jojoba) Oil, Butyrospermum Parkii (African Butter Tree) Extract, Irvingia Gabonensis (Kernel Butter), Ethylhexyl Palmitate (Plant), Pentaerythrityl Tetraisostearte (Plant), Hydrogenated Coco-Glycerides (Coconut) Oil, Tribehenin (Plant), Sorbitan Isostearate (Plant), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Lactic Acid (Plant), Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Benzyl Alcohol (Plant), Palmitoyl Tripeptide-1 (Tri-Peptide), Viola Tricolor (Violet) Extract, Caprylic/Capric Triglyceride (Plant), Citric Acid (Plant), Aluminium Hydroxide (Mineral), Titanium Dioxide (Mineral), Iron Oxides (CI77491, CI45410, CI19140, CI42090) (Mineral). (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Barvený balzám na rty Age Repair

Balzám na rty s leskem SECRET

Balzám na rty s leskem SECRET
Detail

Balzám s leskem na rty je hydratační a jemně tónovací přípravek pro péči o rty s lehkou texturou, která nelepí. Pokožku rtů hydratuje, promašťuje a stimuluje její regeneraci. Rty jsou vyživovány, hebké a získávají správnou úroveň hydratace. Jedinečná formule s přírodními rostlinnými ingrediencemi zabraňuje vysušování a chrání rty proti vnějším faktorům jako vítr nebo extrémní teploty. Vyživuje a zjemňuje suché, dehydrované a popraskané rty. Přírodní tóny Balzámu a lesku na rty se získávají z řepy, ředkvičky a brambor. Balzám neobsahuje žádné přidané vůně a příchutě. SWEET Gloss Balm je 100% přírodní VEGAN produkt s ekologickým světově uznávaným certifikátem ECOCERT/COSMOS. Použití: Balzám rovnoměrně naneste na rty. Aplikaci opakujte podle potřeb kdykoli během dne. Složení Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Olus Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Prunus Domestica (Plum) Seed oil, Oryza Sativa (Rice) Starch, Glyceryl stearate, Raphanus Sativus (Radish) Root Extract, Ipomoea Batatas Root Extract, Mica, CI 77891, Titanium Dioxide, Octyldodecanol, Jojoba Esters, Trihydroxystearin, Citric Acid, Acacia Senegal Gum, Maltodextrin. Výrobce LUUV OÜ (hillvitalshop.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty s leskem SECRET

Balzám na rty s leskem SWEET

Balzám na rty s leskem SWEET
Detail

Balzám s leskem na rty hydratuje, promašťuje a stimuluje regeneraci pokožky rtů. Rty jsou vyživovány, hebké a získávají správnou úroveň hydratace. Jedinečná formule s přírodními rostlinnými ingrediencemi zabraňuje vysušování a chrání rty proti vnějším faktorům jako vítr nebo extrémní teploty. Přírodní tóny Balzámu a lesku na rty se získávají z řepy, ředkvičky a brambor. Balzám neobsahuje žádné přidané vůně a příchutě. SWEET Gloss Balm je 100% přírodní VEGAN produkt s ekologickým světově uznávaným certifikátem ECOCERT/COSMOS. Použití: Balzám rovnoměrně naneste na rty. Aplikaci opakujte podle potřeb kdykoli během dne. Složení Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Olus Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Prunus Domestica (Plum) Seed oil, Oryza Sativa (Rice) Starch, Glyceryl stearate, Raphanus Sativus (Radish) Root Extract, Ipomoea Batatas Root Extract, Mica, CI 77891, Titanium Dioxide, Octyldodecanol, Jojoba Esters, Trihydroxystearin, Citric Acid, Acacia Senegal Gum, Maltodextrin. Výrobce LUUV OÜ (hillvitalshop.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty s leskem SWEET

Balzám na rty s leskem PERFECT

Balzám na rty s leskem PERFECT
Detail

Balzám s leskem na rty je hydratační a jemně tónovací přípravek pro péči o rty s lehkou texturou, která nelepí. Pokožku rtů hydratuje, promašťuje a stimuluje její regeneraci. Rty jsou vyživovány, hebké a získávají správnou úroveň hydratace. Jedinečná formule s přírodními rostlinnými ingrediencemi zabraňuje vysušování a rty chrání proti účinkům působení vnějších faktorů jako vítr nebo extrémní teploty. Vyživuje a zjemňuje suché, dehydrované a popraskané rty. Přírodní tóny Balzámu a lesku na rty se získávají z řepy, ředkvičky a brambor. Balzám neobsahuje žádné přidané vůně a příchutě. SWEET Gloss Balm je 100% přírodní VEGAN produkt s ekologickým světově uznávaným certifikátem ECOCERT/COSMOS. Použití: Balzám rovnoměrně naneste na rty. Aplikaci opakujte podle potřeb kdykoli během dne. Složení Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Olus Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Prunus Domestica (Plum) Seed oil, Oryza Sativa (Rice) Starch, Glyceryl stearate, Raphanus Sativus (Radish) Root Extract, Ipomoea Batatas Root Extract, Mica, CI 77891, Titanium Dioxide, Octyldodecanol, Jojoba Esters, Trihydroxystearin, Citric Acid, Acacia Senegal Gum, Maltodextrin. Výrobce LUUV OÜ (hillvitalshop.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty s leskem PERFECT

Balzám na rty Carmex - Ultra , 4,25ml

Balzám na rty Carmex - Ultra , 4,25ml
Detail

HlavaSrdceZáklad (patro.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Carmex - Ultra , 4,25ml

Balzám na rty Carmex - Naturally , 4,25ml

Balzám na rty Carmex - Naturally , 4,25ml
Detail

HlavaSrdceZáklad (patro.cz)

Podobné produkty ako Balzám na rty Carmex - Naturally , 4,25ml
Úsměv Čokoláda & Gin - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (USMCG10), Úsměv Kávový - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (USMK10), Úsměv - neparfemovaný balzám na rty velký karton, český přírodní výrobek, 10g (USM10), Úsměv Kokos & Mango - balzám na rty velký karton, český výrobek, 10g (USMKM10), balzám na rty oriflame, dior balzám na rty, oriflame balzám na rty, Horal - ochranný balzám na obličej a citlivá místa, český přírodní výrobek, 30g (HORB), Šampon tuhý na jemné a mastné vlasy – český přírodní výrobek, velký 55g (ŠamV), Annabis Lipsticann konopný balzám na rty (8594167140423), Lansinoh lanolínový balzám na rty 7 g (233001), KNEIPP Barevný balzám na rty Natural Red (4008233160214), Symbiosis Mátový balzám na rty 10 ml (746052686126), Kondicionér tuhý, český přírodní výrobek, 30g (KOND), TIANDE Fucoidan Zjemňující balzám na rty 10 g (6922782622376), TIANDE Ovocný balzám na rty Višeň 3,5 g (6923927300685), TIANDE Ovocný balzám na rty Vanilka 3,5 g (6923027300660), CRAZY RUMORS Balzám na rty Gingerbread 4,4 ml (858699001873), CRAZY RUMORS Balzám na rty Pistachio 4,4 ml (858699001224), PURITY VISION Balzám na rty BIO 12 ml (8595572901111), TIANDE Ovocný balzám na rty Jablko 3,5 g (6923027300653), TIANDE Ovocný balzám na rty Broskev 3,5 g (6923027700828), CRAZY RUMORS Balzám na rty Honeycomb 4,4 ml (858699001897), KNEIPP Barevný balzám na rty Natural Dark Nude (4008233160221), L'OCCITANE Balzám na rty Bambucké máslo 4,5 g (3253581285886), Tekuté mýdlo Sandalwood & Cedar, český výrobek, 300g (TMSC300), Tekuté mýdlo Madagaskar - veganské, český výrobek, 300g (TMMA300), Olej na nehty a nehtovou kůžičku, český přírodní výrobek, 3,5ml (OLEJN+), CRAZY RUMORS Balzám na rty Ginger Ale 4,4 ml (858699001651), CRAZY RUMORS Balzám na rty Black Cherry 4,4 ml (858699001668)