Uskeyvision wide angle objektiv pro mavic air 2 (uvwl-air2)

Produkt Uskeyvision wide angle objektiv pro mavic air 2 (uvwl-air2) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Uskeyvision wide angle objektiv pro mavic air 2 (uvwl-air2) upraviť a produkt hľadať znova.

USKEYVISION wide angle objektiv pro Mavic Air 2 (UVWL-Air2)

USKEYVISION wide angle objektiv pro Mavic Air 2 (UVWL-Air2)
Detail

Objektiv , bez závitu na filtry, pevně zaostřen Wide angle objektivpro dron Mavic Air 2USKEYVISION Wide angle objektiv je navržený speciálně pro drony Mavic Air 2. Tento širokoúhlý objektiv má zorný úhel 100°. Nyní dostanete na své fotografie každou maličkost, kterou budete chtít, aniž byste museli fotit z větší dálky. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! OBJEKTIVWide angle ZORNÝ ÚHEL100° POČET OBJEKTIVŮ1 Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Profesionální filmy s USKEYVISION Wide angleSpeciální povrchová úprava USKEYVISION Wide angle objektivu dodává filmům zářivé barvy a dramatické světelné efekty. Budete natáčet širokoúhlé záběry s velkolepými odlesky, na které jste zvyklí z profesionálních filmů. Objektiv USKEYVISION dodává filmům lepší sytost a zvládne redukovat světlo. Snadná instalace USKEYVISION Wide angle... (alza.cz)

Podobné produkty ako USKEYVISION wide angle objektiv pro Mavic Air 2 (UVWL-Air2) , Uskeyvision wide angle objektiv pro mavic air 2 (uvwl-air2)

USKEYVISION wide angle objektiv pro Mavic 2 Pro (UVWL-M2Pro)

USKEYVISION wide angle objektiv pro Mavic 2 Pro (UVWL-M2Pro)
Detail

Objektiv , bez závitu na filtry, pevně zaostřen Wide angle objektivpro dron Mavic 2 ProUSKEYVISION Wide angle objektiv je navržený speciálně pro drony Mavic 2 Pro. Tento širokoúhlý objektiv má zorný úhel 120°. Nyní dostanete na své fotografie každou maličkost, kterou budete chtít, aniž byste museli fotit z větší dálky. OBJEKTIVWide angle ZORNÝ ÚHEL120° POČET OBJEKTIVŮ1 Profesionální filmy s USKEYVISION Wide angleSpeciální povrchová úprava USKEYVISION Wide angle objektivu dodává filmům zářivé barvy a dramatické světelné efekty. Budete natáčet širokoúhlé záběry s velkolepými odlesky, na které jste zvyklí z profesionálních filmů. Objektiv USKEYVISION dodává filmům lepší sytost a zvládne redukovat světlo. Snadná instalace USKEYVISION Wide angle objektiv namontujete snadno na dron Mavic 2 Pro. Objektiv USKEYVISION Wide angle je vyroben... (alza.cz)

Podobné produkty ako USKEYVISION wide angle objektiv pro Mavic 2 Pro (UVWL-M2Pro) , Uskeyvision wide angle objektiv pro mavic 2 pro (uvwl-m2pro)

USKEYVISION Anamorphic objektiv pro Mavic Air 2 (UVAL-Air2)

USKEYVISION Anamorphic objektiv pro Mavic Air 2 (UVAL-Air2)
Detail

Objektiv , bez závitu na filtry, pevně zaostřen Anamorphic objektiv 1,33×pro dron Mavic Air 2USKEYVISION 1.33× Anamorphic objektiv je navržený speciálně pro drony Mavic Air 2. Tento širokoúhlý objektiv má zorný úhel 120°. Získáte širší ohniskovou vzdálenost v horizontálním směru a delší ohniskovou vzdálenost ve vertikálním směru. OBJEKTIV1.33× Anamorphic ZORNÝ ÚHEL120° POČET OBJEKTIVŮ1 Profesionální filmy s USKEYVISION 1.33× AnamorphicSpeciální povrchová úprava USKEYVISION 1.33× Anamorphic objektivu dodává filmům zářivé barvy a dramatické světelné efekty. Budete natáčet širokoúhlé záběry s velkolepými odlesky, na které jste zvyklí z profesionálních filmů. Objektiv USKEYVISION dodává filmům lepší sytost a zvládne redukovat světlo. Snadná instalace USKEYVISION 1.33× Anamorphic objektiv namontujete snadno na dron Mavic Air... (alza.cz)

Podobné produkty ako USKEYVISION Anamorphic objektiv pro Mavic Air 2 (UVAL-Air2) , Uskeyvision anamorphic objektiv pro mavic air 2 (uval-air2)

USKEYVISION Anamorphic objektiv pro Mavic 2 Pro (UVAL-M2Pro)

USKEYVISION Anamorphic objektiv pro Mavic 2 Pro (UVAL-M2Pro)
Detail

Objektiv , bez závitu na filtry, pevně zaostřen Anamorphic objektiv 1,33×pro dron Mavic 2 ProUSKEYVISION 1.33× Anamorphic objektiv je navržený speciálně pro drony Mavic 2 Pro. Tento širokoúhlý objektiv má zorný úhel 120°. Získáte s ním širší ohniskovou vzdálenost v horizontálním směru a delší ohniskovou vzdálenost ve vertikálním směru. OBJEKTIV1.33× Anamorphic ZORNÝ ÚHEL120° POČET OBJEKTIVŮ1 Profesionální filmy s USKEYVISION 1.33× AnamorphicSpeciální povrchová úprava USKEYVISION 1.33× Anamorphic objektivu dodává filmům zářivé barvy a dramatické světelné efekty. Budete natáčet širokoúhlé záběry s velkolepými odlesky, na které jste zvyklí z profesionálních filmů. Objektiv USKEYVISION dodává filmům lepší sytost a zvládne redukovat světlo. Snadná instalace USKEYVISION 1.33× Anamorphic objektiv namontujete snadno na dron Mavic 2... (alza.cz)

Podobné produkty ako USKEYVISION Anamorphic objektiv pro Mavic 2 Pro (UVAL-M2Pro) , Uskeyvision wide angle, macro čočky pro sony zv-1 (wlz-1)

USKEYVISION wide angle, macro čočky pro Sony ZV-1 (WLZ-1)

USKEYVISION wide angle, macro čočky pro Sony ZV-1 (WLZ-1)
Detail

Objektiv , bez závitu na filtry, pevně zaostřen Wide angle a macro objektivpro Sony ZV-1USKEYVISION Wide angle a Macro objektivy jsou navrženy speciálně pro fotoaparát Sony ZV-1. Získáte až 10násobné zvětšení s širší úhel záběru. Nyní dostanete na své fotografie každou maličkost, kterou budete chtít, aniž byste museli fotit z větší dálky. OBJEKTIVYWide angle / Macro 10× ZVĚTŠENÍ10× POČET OBJEKTIVŮ2 Profesionální filmy s USKEYVISION Wide angle a MacroSpeciální povrchová úprava USKEYVISION Wide angle a Macro objektivů dodává filmům zářivé barvy a dramatické světelné efekty. Budete natáčet širokoúhlé záběry s velkolepými odlesky, na které jste zvyklí z profesionálních filmů. Objektivy USKEYVISION dodávají filmům lepší sytost a zvládnou redukovat světlo. S 10násobným zvětšením se dostanete do mikro světa, který je pouhým okem neviditelný. Snadná... (alza.cz)

Podobné produkty ako USKEYVISION wide angle, macro čočky pro Sony ZV-1 (WLZ-1) , Uskeyvision fishey objektiv pro gopro 9 (uvfl-g9)

DJI Care Refresh (Mavic 2 Pro, Mavic 2 Zoom) (6958265172830)

DJI Care Refresh (Mavic 2 Pro, Mavic 2 Zoom) (6958265172830)
Detail

prodloužená záruka , jedná se o servisní plán, který kryje poškození vašeho DJI produktu. Tento plán je platný po dobu 12 měsíců a můžete během něj za příplatek využít až dvě kompletní výměny produktu, pokud byl poškozen při nehodě nebo běžném provozu. Normální záruční lhůta tato rizika nepokrývá. Drony DJI Mavic 2 Pro a Mavic 2 Zoom jsou drahé kusy elektroniky, takže si jistě hodí jejich připojení. Prodloužená záruka DJI Care Refresh je následující havarijní pojištění dronu. Připravujte 12měsíční záruku na náhodné poškození při běžném používání včetně kontaktu s vodou. Máte právo na 2 plné náhrady za poplatek (1. výměna 99 EUR, 2. výměna 139 EUR). Po žádosti o výměnu musíte použít náhradní jednotku, která je nová nebo ekvivalentní stávající jednotce z hlediska výkonu a spolehlivosti. DJI Care Refresh se vztahuje na tělo modelu, závěs, kameru, baterii a vrtule. Pokud uplatňujete službu ve stejné zemi, kde jste zakoupili DJI Care Refresh, doprava nehradíte. (alza.cz)

Podobné produkty ako DJI Care Refresh (Mavic 2 Pro, Mavic 2 Zoom) (6958265172830) , Laowa 15mm f/4 wide angle macro canon (ven1540c)

USKEYVISION Fishey objektiv pro GoPro 9 (UVFL-G9)

USKEYVISION Fishey objektiv pro GoPro 9 (UVFL-G9)
Detail

Objektiv , bez závitu na filtry, pevně zaostřen Efekt rybího okapro GoPro 9USKEYVISION Fishey objektiv je navržený speciálně pro outdoorovou kameru GoPro 9. Je vyroben z letecké hliníkové slitiny a optického skla. Jeho design kopíruje vzhled kamery GoPro 9. Objektiv USKEYVISION Fishey je voděodolný, můžete s ním natáčet i vodní sporty. OBJEKTIVFishey ROZMĚRY33 × 33 mm POČET OBJEKTIVŮ1 Profesionální filmy s USKEYVISION FisheyObjektiv USKEYVISION Fishey pojme zorný úhel 180°. Díky širokoúhlému objektivu dostanete na fotografii či film mnohem více detailů, aniž byste museli fotit z větší dálky. Efekt rybího oka S objektivem USKEYVISION Fishey zachytíte své sportovní okamžiky ze zcela jiného pohledu. S širokoúhlým záběrem a efektem rybího oka nafotíte bezvadné snímky s naznačením zakřivení Země. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako USKEYVISION Fishey objektiv pro GoPro 9 (UVFL-G9) , Laowa 15mm f/4 wide angle macro nikon (ven1540n)

DJI Care Refresh (Mavic Air 2) EU

Detail

Prémiová záruka pro dron • DJI Mavic Air 2 na 1 rok – až 2 kompletní výměny dronu – kryje i škody způsobené kontaktem s vodou. (mall.cz)

Podobné produkty ako DJI Care Refresh (Mavic Air 2) EU , Laowa 15mm f/4 wide angle macro sony (ven1540sfe)

USKEYVISION 1.33X Anamorphic objektiv pro mobilní telefon (UVAL-1)

USKEYVISION 1.33X Anamorphic objektiv pro mobilní telefon (UVAL-1)
Detail

Objektiv pro mobilní telefon - 1,33× Anamorphic, materiál: prémiová slitina a vícevrstvé sklo, HD 4K kvalita, v balení: klip pro připevnění k telefonu a taška Anamorphic objektiv 1,33×pro mobilní telefonUSKEYVISION 1.33× Anamorphic objektiv je univerzální objektiv, který využijete téměř pro každý chytrý telefon. Tento širokoúhlý objektiv je vhodný pro vytváření filmů mobilními telefony. Získáte širší ohniskovou vzdálenost v horizontálním směru a delší ohniskovou vzdálenost ve vertikálním směru. Objektiv USKEYVISION 1.33× Anamorphic je vyroben z prémiové hliníkové slitiny a vícevrstvého skla. Zvládá filmy v HD 4K kvalitě. OBJEKTIV1.33× Anamorphic ŠIROKOÚHLÝ ZÁBĚR1,33× POČET OBJEKTIVŮ1 Profesionální filmy s USKEYVISION 1.33× AnamorphicSpeciální povrchová úprava USKEYVISION 1.33× Anamorphic objektivu dodává filmům zářivé barvy a dramatické světelné... (alza.cz)

Podobné produkty ako USKEYVISION 1.33X Anamorphic objektiv pro mobilní telefon (UVAL-1) , Dji care refresh (mavic air 2) (cp.qt.00003111.01)

DJI Care Refresh (Mavic Air 2) EU - rozbaleno

Detail

Prémiová záruka pro dron • DJI Mavic Air 2 na 1 rok – až 2 kompletní výměny dronu – kryje i škody způsobené kontaktem s vodou. (mall.cz)

Podobné produkty ako DJI Care Refresh (Mavic Air 2) EU - rozbaleno , Dji mavic air 2/ air 2s inteligentní akumulátor 3500mah (cp.ma.00000268.01)

DJI Care Refresh (Mavic Air 2) (CP.QT.00003111.01)

DJI Care Refresh (Mavic Air 2) (CP.QT.00003111.01)
Detail

prodloužená záruka , jedná se o servisní plán, který kryje poškození vašeho DJI produktu. Tento plán je platný po dobu 12 měsíců a můžete během něj za příplatek využít až dvě kompletní výměny produktu, pokud byl poškozen při nehodě nebo běžném provozu. Normální záruční lhůta tato rizika nepokrývá. Dron DJI Mavic Air 2 je cenný kus elektroniky, a tak se jistě hodí jeho připojení. Prodloužená záruka DJI Care Refresh je následující havarijní pojištění dronu. Připravujte 12měsíční záruku na náhodné poškození při běžném používání včetně náhodného kontaktu s vodou. Máte právo na 2 plné náhrady za poplatek (1. výměna 79 EUR, 2. výměna 109 EUR). Po žádosti o výměnu musíte použít náhradní jednotku, která je nová nebo ekvivalentní stávající jednotce z hlediska výkonu a spolehlivosti. DJI Care Refresh se řídí na drak dronu, stabilizátor, kameru, baterii a vrtule. Pokud uplatňujete službu ve stejné zemi, kde jste zakoupili DJI Care Refresh, doprava nehradíte.... (alza.cz)

Podobné produkty ako DJI Care Refresh (Mavic Air 2) (CP.QT.00003111.01) , Apexel sada 2in1 0.45x wide angle + 12.5x macro 2 s klipem (apl-0.45wm)

DJI Mavic Air 2/ Air 2S inteligentní akumulátor 3500mAh (CP.MA.00000268.01)

DJI Mavic Air 2/ Air 2S inteligentní akumulátor 3500mAh (CP.MA.00000268.01)
Detail

Baterie pro dron - originální kapacita: 3500 mAh, napětí: 11,55 V Baterie DJI umožňuje mnohem více zábavy s dronem DJI Mavic Air 2. Inteligentní akumulátor s kapacitou 3500 mAh nabízí dobu letu až 34 minut. DJI baterie monitoruje a vykazuje svůj stav v reálném čase, tudíž se nemusíte strachovat ohledně výdrže. Samozřejmostí je ochrana proti přebíjení a před nízkými teplotami. Klíčové vlastnosti baterie DJI pro dron Mavic Air 2Baterie DJI je vhodná pro dron DJI Mavic Air 2Kapacita 3500 mAh nabízí až 34 minut letuVykazování stavu v reálném časeOchrana proti přebití zajistí spolehlivost baterie DJI (alza.cz)

Podobné produkty ako DJI Mavic Air 2/ Air 2S inteligentní akumulátor 3500mAh (CP.MA.00000268.01) , Dji mavic air 2 ochrana závěsu kamery (cp.ma.00000227.01)

DJI Mavic Air 2 ochrana závěsu kamery (CP.MA.00000227.01)

DJI Mavic Air 2 ochrana závěsu kamery (CP.MA.00000227.01)
Detail

Příslušenství pro dron pro DJI Mavic Air 2 (alza.cz)

Podobné produkty ako DJI Mavic Air 2 ochrana závěsu kamery (CP.MA.00000227.01) , Dji mavic air 2/ air 2s nabíječ 220v (bez kabelu) (cp.ma.00000226.01)

DJI Mavic Air 2/ Air 2S adaptér baterie Power Bank (CP.MA.00000229.01)

DJI Mavic Air 2/ Air 2S nabíječ 220V (bez kabelu) (CP.MA.00000226.01)

DJI Mavic Air 2/ Air 2S  nabíječ 220V (bez kabelu) (CP.MA.00000226.01)
Detail

Příslušenství pro dron pro DJI Mavic Air 2 (alza.cz)

Podobné produkty ako DJI Mavic Air 2/ Air 2S nabíječ 220V (bez kabelu) (CP.MA.00000226.01) , Apexel hd 170° super wide angle čočka s klipem (apl-hb170sw)

DJI Mavic Air 2/ Air 2S nabíjecí adaptér pro 3 baterie (CP.MA.00000228.01)

DJI Mavic Air 2 sada ND filtrů (ND 4/8/32) (CP.MA.00000269.01)

DJI Mavic Air 2 sada ND filtrů (ND 4/8/32) (CP.MA.00000269.01)
Detail

Příslušenství pro dron pro DJI Mavic Air 2 (alza.cz)

Podobné produkty ako DJI Mavic Air 2 sada ND filtrů (ND 4/8/32) (CP.MA.00000269.01) , Dji mavic air 2 sada nd filtrů (nd 4/8/32) (cp.ma.00000269.01)

DJI Mavic Air 2 sada ND filtrů (ND 16/64/256) (CP.MA.00000230.01)

DJI Mavic Air 2  sada ND filtrů (ND 16/64/256) (CP.MA.00000230.01)
Detail

Příslušenství pro dron pro DJI Mavic Air 2 (alza.cz)

Podobné produkty ako DJI Mavic Air 2 sada ND filtrů (ND 16/64/256) (CP.MA.00000230.01) , Oclean air2 pink (e.aa00170)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro DJI Mavic Air 2, 4ks v balení (TGP-DJMA2-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro DJI Mavic Air 2, 4ks v balení  (TGP-DJMA2-03)
Detail

Ochranné sklo - pro DJI Mavic Air 2, 4 ks čirých skel, tloušťka 0,3 mm, 2,5D, vysoká tvrdost 9H, ochrana před poškozením, nerušivý vzhled, nezanechává bublinky Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se vždy může nehledě na maximální rozvážnost náhodně rozbít, stačí jej akorát nechtěně shodit na zem. Pro takové nehody je určeno tvrzené ochranné sklo Tempered Glass Protector. Vnější povrchová úprava tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector tak bude vaše zařízení v bezpečí za všech okolností. Ochranné sklo má třikrát větší pevnost oproti běžné fólii Po aplikaci skla je citlivost dotyku na stále stejné úrovni Tempered Glass Protector 0.3mm pro DJI Mavic Air 2, 4ks v balení lze snadně nainstalovat (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro DJI Mavic Air 2, 4ks v balení (TGP-DJMA2-03) , Oclean air2 green (e.aa00171)

Apexel sada 2in1 0.45X Wide Angle + 12.5X Macro 2 s klipem (APL-0.45WM)

Apexel sada 2in1  0.45X Wide Angle + 12.5X Macro 2 s klipem (APL-0.45WM)
Detail

Objektiv pro mobilní telefon - materiál: profesionální kinematografické sklo, kov, součást balení: klip s protiskluzovou podložkou, přenosná taška, sada obsahuje: Apexel 0,45× Wide Angle a 12,5× Macro objektivy, oba objektivy lze použít současně Sada čoček Makro a Wide Anglepro telefonyObjektivy Apexel jsou vyrobeny z profesionálního kinematografického skla a kovu, které minimalizují jakékoliv odlesky skel. Tato sada obsahuje Apexel 0,45× Wide Angle a 12,5× Makro. Objektivy snadno připevníte k mobilnímu telefonu pomocí přiloženého klipu a získáte tak profesionální fotografie. Pro bezpečné přenášení je přibalená také praktická taštička. ZVĚTŠENÍ12,5× WIDE ANGEL45× POČET OBJEKTIVŮ2 Makro objektivObjektiv pro mobilní telefony Apexel s 12,5násobným zvětšením vám přiblíží miniaturní předměty, jejichž detaily pouhým okem nevidíte. Objektiv Apexel zvládne fotografování na vzdálenosti 3-6 cm, tak... (alza.cz)

Podobné produkty ako Apexel sada 2in1 0.45X Wide Angle + 12.5X Macro 2 s klipem (APL-0.45WM) , Oclean air2 white (e.aa00169)

DJI batoh pro DJI Air 2S, Mavic Air 2, DJI OM 5, OM 4 SE, Osmo Action, DJI Pocket 2 a Osmo Pocket (BC.QT.000002)

DJI batoh pro DJI Air 2S, Mavic Air 2, DJI OM 5, OM 4 SE, Osmo Action, DJI Pocket 2 a Osmo Pocket (BC.QT.000002)
Detail

Batoh Tento univerzální batoh pro notebook a fototechniku je tím pravým zavazadlem na vaše cesty, které jste vždycky chtěli. Byl vytvořen ve spolupráci s italskou značkou Manfrotto, která má ve tvorbě výbavy pro fotografy dlouholeté zkušenosti. Pyšní se unikátním systémem ramenních popruhů, rychlým vstupem do batohu a také polstrovaným prostorem pro notebook. Úložný prostor si můžete libovolně upravit díky přepážkám na suchý zip. Můžete jej jednoduše upevnit na cestovní kufr a splňuje rozměry příručního zavazadla do letadla. Díky upravitelnému designu se do batohu také vejde tělo fotoaparátu a objektivy. Příslušenství, baterie a paměťové karty budou v bezpečí v menších postranních kapsách, které jsou zabezpečeny zipem. V neposlední řadě v batohu najdete pláštěnku, aby Vaše cenná výbava zůstala vždy suchá. Vhodné pro: DJI Air 2S, Mavic Air 2, DJI OM 5, OM 4 SE, Osmo Action, DJI Pocket 2 a Osmo Pocket Tento univerzální batoh pro notebook a... (alza.cz)

Podobné produkty ako DJI batoh pro DJI Air 2S, Mavic Air 2, DJI OM 5, OM 4 SE, Osmo Action, DJI Pocket 2 a Osmo Pocket (BC.QT.000002) , Oclean air2 purple (e.aa00168)

DJI Batoh Incase x DJI Limited Edition pro DJI Air 2S, Mavic Air 2, DJI Phantom 4, DJI OM 5, DJI OM (CP.QT.00000041.01)

DJI Batoh Incase x DJI Limited Edition pro DJI Air 2S, Mavic Air 2, DJI Phantom 4, DJI OM 5, DJI OM  (CP.QT.00000041.01)
Detail

Batoh Dopřejte svému dronu při cestování pohodlí a bezpečí v tomto batohu z limitované edice DJI x Incase. Tento batoh byl navržen pro přehled a dobrou organizaci příslušenství. Po celém obvodu je vybaven zipem a umožňuje tak bezproblémový přístup. Přizpůsobitelné oddělovače na suchý zip se přizpůsobí dronu, vysílači, nabíjecím zařízením, fotoaparátu, objektivům a další fotografické výbavě. Batoh má samozřejmě bezpečně polstrovaný prostor pro Váš notebook nebo tablet. Batoh je také vybaven pláštěnkou, aby vaše drahé vybavení zůstalo vždy suché. Vhodné pro: DJI Air 2S, Mavic Air 2, DJI Phantom 4, DJI OM 5, DJI OM 4 SE, Osmo Action, DJI Pocket 2 a Osmo Pocket Ať se vydáte kamkoli, batoh DJI Batoh Incase x DJI Limited Edition pro DJI Air 2S, Mavic Air 2, DJI Phantom 4, DJI OM 5, DJI OM je ideální volbou. Od prvního okamžiku zaujme svou originální vizáží a funkčností. (alza.cz)

Podobné produkty ako DJI Batoh Incase x DJI Limited Edition pro DJI Air 2S, Mavic Air 2, DJI Phantom 4, DJI OM 5, DJI OM (CP.QT.00000041.01) , Dji batoh incase x dji limited edition pro dji air 2s, mavic air 2, dji phantom 4, dji om 5, dji om (cp.qt.00000041.01)

USKEYVISION iPhone 12 s CPL, Macro a Fishey s objektivy (UVMC-12)

USKEYVISION iPhone 12 s CPL, Macro a Fishey s objektivy (UVMC-12)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 12, materiál hliník a polykarbonát, pevný Kryt s CPL, Macro a Fishey objektivypro iPhone 12Kryt na mobilní telefon USKEYVISION je navržený speciálně pro mobilní telefon iPhone 12. Je vybaven celkem 3 objektivy. Získáte CPL filtr, 20násobný Macro objektiv a 180° širokoúhlý objektiv s efektem rybího oka. Objektivy jsou již nainstalované v krytu USKEYVISION, vy jen zvolíte, který chcete zrovna použít. OBJEKTIVCPL / 20× / Fishey ZORNÝ ÚHEL180° POČET OBJEKTIVŮ3 Polarizační CPL filtr USKEYVISION Pro eliminaci nežádoucích odlesků vám přijde vhod USKEYVISION polarizační CPL filtr. Odstraňuje odražené světlo od nekovových povrchů jako voda nebo sklo a nádherně prosvětlí scénu. Dokáže ztmavit modré nebe, vyčistit barvy nebo třeba odstranit mlžný opar. S polarizačním filtrem CPL získáte kontrastní, barevné a syté fotografie.... (alza.cz)

Podobné produkty ako USKEYVISION iPhone 12 s CPL, Macro a Fishey s objektivy (UVMC-12) , Dji mavic 2 shoulder bag (cp.ma.00000068.01)

Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Sony (VEN1540SFE)

Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Sony (VEN1540SFE)
Detail

Objektiv pro digitální zrcadlovky, bajonet Sony FE, určen pro Full Frame, závit pro filtry 77 mm, plně manuální ostření, clonový kroužek, váha 410 g Objektiv Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Sony je vhodný pro majitele digitálních zrcadlových fotoaparátů Sony s bajonetem Sony FE. Díky své pevné ohniskové vzdálenosti o hodnotě 15 mm Pokud jde o světelnost, má pevnou hodnotu f/4 s nejvyšší hodnotou clony 32. O zaostřování se postará MF. Zásadní vlastnosti objektivu Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Sony Určeno pro fotoaparáty značky Sony Kompatibilita s bajonety Sony FE Pevné ohnisko 15 mm Průměr filtrů: 77 mm Světelnost f/4 Celková délka objektivu: 64 mm Průměr objektivu: 84 mm Hmotnost: 410 g Další vlastnosti objektivu Laowa Objektiv Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Sony umí pohodlně zaostřit už na vzdálenost 1,22 cm, přičemž o ostření se postará technologie MF. Zapomenout nesmíme ani na funkci makro ostření, díky které umožňuje objektiv vyfotit v detailu, okem... (alza.cz)

Podobné produkty ako Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Sony (VEN1540SFE) , Dji mavic 2 car charger (cp.ma.00000057.01)

Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Canon (VEN1540C)

Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Canon (VEN1540C)
Detail

Objektiv pro digitální zrcadlovky, bajonet Canon EF, určen pro Full Frame, závit pro filtry 77 mm, plně manuální ostření, clonový kroužek, váha 410 g Objektiv Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Canon perfektně sedne na přístroje značky Canon a bajonetem s označením Canon EF. Zajímavé parametry objektivu Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Canon Vhodné pro fotoaparáty Canon Bajonet Canon EF Objektiv s pevným ohniskem 15 mm Světelnost Průměr filtrů 77 mm Hmotnost 410 g Délka 64 mm Průměr 84 mm Objektiv Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Canon umí bez problému vykreslit obraz od vzdálenosti 1,22 cm, což obstarává technologie MF. Nelze také nezmínit funkci makro, která dokáže vyfotit třeba strukturu listů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Canon (VEN1540C) , Fujifilm instax wide link gray + wide film 2x10 (ftinftva2202)

DJI Mini 3 Pro Wide-Angle lens (CP.MA.00000501.01)

DJI Mini 3 Pro Wide-Angle lens (CP.MA.00000501.01)
Detail

Příslušenství pro dron díky této širokoúhlé čočce se Vám do obrazu vejde ještě mnohem víc, než kdy předtím. Tato čočka nabízí zvětšení x 0,65. Díky širokoúhlému objektivu se zvětšením 0,65× získáte z dronu DJI Mini 3 Pro ještě působivější a rozsáhlejší obsah. Poskytuje letecké fotografie a videozáznamy s úžasnými přírodními výhledy a panorámaty města. Přidáním tohoto ultralehkého širokoúhlého objektivu k vašemu dronu DJI Mini 3 Pro můžete zachytit ještě více obsahu na statických snímcích a videích. Zorné pole pro fotografie se zvětší z 81,5 na 114° a pro videa ze 75 na 100° (při poměru stran 16:9). Klíčové vlastnosti širokoúhlého objektivu DJI Mini 3 Pro Wide-Angle lensDJI Mini 3 Pro Wide-Angle lens je určen pro dron DJI Mini 3 ProRozšiřuje zorné pole kamery z 81,5 na 114° u snímků a ze 75 na 100° u videí s poměrem stran 16:9 Ultralehký design s hmotností pouze 2,3 gramů (alza.cz)

Podobné produkty ako DJI Mini 3 Pro Wide-Angle lens (CP.MA.00000501.01) , Uskeyvision case pro iphone 13 pro (mp-13p)

Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Leica (VEN1540L)

Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Leica (VEN1540L)
Detail

Objektiv bajonet Leica L, určen pro Full Frame, závit pro filtry 77 mm, plně manuální ostření, clonový kroužek, váha 410 g Pro své pevné ohnisko o hodnotě 15 mm O zaostřování se stará MF. Kompatibilní bajonety: Leica L Pevné sklo s ohniskem 15 mm Průměr filtrů: 77 mm Maximální světelnost f/Celková délka objektivu: 64 mm Průměr objektivu: 84 mm Hmotnost: 410 g Další vlastnosti objektivu Laowa Objektiv Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Leica umí bez problému vykreslit obraz už od vzdálenosti 12,2 cm, což má na svědomí systém MF. Nezapomeňme také na funkci makro ostření, díky které je možné fotit detailně např. hmyz nebo květiny. Svou konstrukcí je určen pro Full Frame čipy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Leica (VEN1540L) , Dji mavic 2 inteligentní akumulátor 3850mah (cp.ma.00000038.01)

Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Nikon (VEN1540N)

Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Nikon (VEN1540N)
Detail

Objektiv pro digitální zrcadlovky, bajonet Nikon F, určen pro Full Frame, závit pro filtry 77 mm, plně manuální ostření, clonový kroužek, váha 410 g Objektiv Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Nikon je zajímavou volbou pro majitele digitálních zrcadlových fotoaparátů Nikon s bajonetem Nikon F. Díky svému pevnému ohnisku s hodnotou 15 mm K perfektnímu zaostřování poslouží MF. Podstatné parametry objektivu Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Nikon Vhodné pro fotoaparáty Nikon Kompatibilní bajonety: Nikon F Objektiv s pevným ohniskem 15 mm Pro filtry s průměrem 77 mm Světelnost f/Celková délka objektivu: 64 mm Průměr objektivu: 84 mm Hmotnost: 410 g Další vlastnosti objektivu Laowa Objektiv Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Nikon dokáže zaostřit od vzdálenosti na 1,22 cm, o což se spolehlivě stará systém MF. Měli bychom také zmínit funkci makro ostření, která dokáže detailně zdokumentovat třeba květiny či hmyz. Svou konstrukcí je vhodný pro Full Frame čipy. (alza.cz)

Podobné produkty ako Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Nikon (VEN1540N) , Laowa objektiv 7,5 mm f/2 ae mft (ve7520mftaeblk)

USKEYVISION iPhone 12 Pro s CPL, Macro, Fishey a Tele objektivy (UVMC-12 Pro)

USKEYVISION iPhone 12 Pro s CPL, Macro, Fishey a Tele objektivy (UVMC-12 Pro)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 12 Pro, materiál hliník a polykarbonát, pevný Kryt s CPL, Macro a Fishey objektivypro iPhone 12 ProKryt na mobilní telefon USKEYVISION je navržený speciálně pro mobilní telefon iPhone 12 Pro. Je vybaven celkem 5 objektivy. Získáte CPL filtr, 10 a 20násobný Macro objektiv, 2násobný teleobjektiv a 180° širokoúhlý objektiv s efektem rybího oka. Objektivy jsou již nainstalované v krytu USKEYVISION, vy jen zvolíte, který chcete zrovna použít. OBJEKTIVCPL / 2× / 10× / 20× / Fishey ZORNÝ ÚHEL180° POČET OBJEKTIVŮ5 Polarizační CPL filtr USKEYVISION Pro eliminaci nežádoucích odlesků vám přijde vhod USKEYVISION polarizační CPL filtr. Odstraňuje odražené světlo od nekovových povrchů jako voda nebo sklo a nádherně prosvětlí scénu. Dokáže ztmavit modré nebe, vyčistit barvy nebo třeba odstranit mlžný opar. S polarizačním filtrem CPL... (alza.cz)

Podobné produkty ako USKEYVISION iPhone 12 Pro s CPL, Macro, Fishey a Tele objektivy (UVMC-12 Pro) , Orion háček nerez na dveře 2 ks wide (834723)

Apexel HD 170° Super Wide Angle čočka s klipem (APL-HB170SW)

Apexel HD 170° Super Wide Angle čočka s klipem (APL-HB170SW)
Detail

Objektiv pro mobilní telefon - materiál: profesionální kinematografické sklo, kov, součást balení: klip s protiskluzovou podložkou, přenosná taška, hadřík na objektiv, širokoúhlé záběry s efektem rybího oka Super Wide Angel 170°pro telefonyObjektivy Apexel jsou vyrobeny z profesionálního kinematografického skla a kovu, které minimalizují jakékoliv odlesky skel. Tato sada obsahuje širokoúhlý objektiv se záběrem 170°. Snadno jej připevníte k mobilnímu telefonu pomocí přiloženého klipu a získáte tak profesionální fotografie. Pro přenášení je přiložená praktická taška. ÚHEL ZÁBĚRU170° PRŮMĚR OBJEKTIVU28 mm POČET OBJEKTIVŮ1 Vytvářejte širokoúhlé záběry se zakřivenímApexel Super Wide Angle objektiv vám °umožní pořizovat širokoúhlé, až 170° záběry. Nyní dostanete na svou fotografii, každou maličkost, aniž byste museli fotit z větší dálky. Kromě širokoúhlého... (alza.cz)

Podobné produkty ako Apexel HD 170° Super Wide Angle čočka s klipem (APL-HB170SW) , Nitro team wide (sptnitr018nad)

Apexel HD 4K 16mm Wide Angle čočka + CPL Filter (APL-16MMH)

Apexel HD 4K 16mm Wide Angle čočka + CPL Filter (APL-16MMH)
Detail

Objektiv pro mobilní telefon - materiál: profesionální kinematografické sklo, kov, součást balení: klip s protiskluzovou podložkou, přenosná taška, hadřík na objektiv, CPL filtr, dosáhnete sytějších barev Wide Angle čočkapro telefonyObjektivy Apexel jsou vyrobeny z profesionálního kinematografického skla a kovu, které minimalizují jakékoliv odlesky skel. Tato sada obsahuje Apexel HD 4K 16mm Wide Angle čočku a CPL filtr. Snadno ji připevníte k mobilnímu telefonu pomocí přiloženého klipu a získáte tak profesionální fotografie. Pro bezpečné přenášení je přibalená také praktická taštička. ZVĚTŠENÍ16mm makro FILTRCPL POČET OBJEKTIVŮ1 Širokoúhlý objektiv s 4KApexel HD 4K 16mm Wide Angle je ideální objektiv pro portréty i cestovatelské fotografie. Díky tomuto širokoúhlému objektivu, zahrnete na fotografii mnohem více detailů, aniž byste museli fotit z větší dálky. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Apexel HD 4K 16mm Wide Angle čočka + CPL Filter (APL-16MMH)

USKEYVISION iPhone 12 Pro Max s CPL, Macro, Fishey a Tele objektivy (UVMC-12 Pro Max)

USKEYVISION iPhone 12 Pro Max s CPL, Macro, Fishey a Tele objektivy (UVMC-12 Pro Max)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 12 Pro Max, materiál hliník a polykarbonát, pevný Kryt s CPL, Macro a Fishey objektivypro iPhone 12 Pro MaxKryt na mobilní telefon USKEYVISION je navržený speciálně pro mobilní telefon iPhone 12 Pro Max. Je vybaven celkem 5 objektivy. Získáte CPL filtr, 10 a 20násobný Macro objektiv, 2násobný teleobjektiv a 180° širokoúhlý objektiv s efektem rybího oka. Objektivy jsou již nainstalované v krytu USKEYVISION, vy jen zvolíte, který chcete zrovna použít. OBJEKTIVCPL / 2× / 10× / 20× / Fishey ZORNÝ ÚHEL180° POČET OBJEKTIVŮ5 Polarizační CPL filtr USKEYVISION Pro eliminaci nežádoucích odlesků vám přijde vhod USKEYVISION polarizační CPL filtr. Odstraňuje odražené světlo od nekovových povrchů jako voda nebo sklo a nádherně prosvětlí scénu. Dokáže ztmavit modré nebe, vyčistit barvy nebo třeba odstranit mlžný opar. S polarizačním... (alza.cz)

Podobné produkty ako USKEYVISION iPhone 12 Pro Max s CPL, Macro, Fishey a Tele objektivy (UVMC-12 Pro Max)

DJI Mavic 3 Classic Wide-Angle Lens

Detail

Širokoúhlý objektiv kompatibilní s dronem DJI Mavic 3 Classic. Součástí balení praktické pouzdro. (mall.cz)

Podobné produkty ako DJI Mavic 3 Classic Wide-Angle Lens

Ricoh krytka objektivů TL-2

Detail

Praktická krytka je určená objektivu kamery Ricoh Theta Z1. Ricoh Krytka objektivu TL-2 chrání před špínou, prachem a škrábanci a tím vaši kameru drží v perfektní kondici. Kromě ochrany se dá využít i jako šikovný stojánek na stůl. (mall.cz)

Podobné produkty ako Ricoh krytka objektivů TL-2

Oclean Air2 Pink (E.AA00170)

Oclean Air2 Pink (E.AA00170)
Detail

Elektrický zubní kartáček - sonický, 40000 kmitů/min, 2 režimy, časovač a indikátor baterie, v balení 1 hlavice, s mobilní aplikací Sonický elektrický zubní kartáček Oclean Air2 Pink Dopřejte vašim zubům tu nejlepší péči. Ultra tichý sonický zubní kartáček Oclean Air2 Pink se postará o vaše zuby i dásně. Jednoduché ovládání za pomoci jediného tlačítka a dlouhá výdrž baterie jsou jen zlomkem kvalit Oclean Air2 Pink. Klíčové vlastnosti elektrického zubního kartáčku Oclean Air2 Pink Ultra tichý sonický elektrický zubní kartáček Oclean Air2 Pink Dva režimy Hlučnost <45 dB 40 000 vibrací za minutu Rychlé nabíjení 2,5 hodiny Výdrž baterie 40 dní Stupeň krytí IPX7 ČasovačIndikátor stavu baterie Hmotnost pouhých 95 g Technologie redukce hluku Sonický zubní kartáček Oclean Air2 Pink se pyšní originální technologií redukce hluku, díky které kartáček dosahuje méně než 45 decibelů. Čištění tak zvládnete kdekoliv a kdykoliv, aniž byste kohokoliv rušili. (alza.cz)

Podobné produkty ako Oclean Air2 Pink (E.AA00170)

Oclean Air2 White (E.AA00169)

Oclean Air2 White (E.AA00169)
Detail

Elektrický zubní kartáček - sonický, 40000 kmitů/min, 2 režimy, časovač a indikátor baterie, v balení 1 hlavice, s mobilní aplikací Sonický elektrický zubní kartáček Oclean Air2 White Dopřejte vašim zubům tu nejlepší péči. Ultra tichý sonický zubní kartáček Oclean Air2 White se postará o vaše zuby i dásně. Jednoduché ovládání za pomoci jediného tlačítka a dlouhá výdrž baterie jsou jen zlomkem kvalit Oclean Air2 White. Klíčové vlastnosti elektrického zubního kartáčku Oclean Air2 White Ultra tichý sonický elektrický zubní kartáček Oclean Air2 White Dva režimy Hlučnost <45 dB 40 000 vibrací za minutu Rychlé nabíjení 2,5 hodiny Výdrž baterie 40 dní Stupeň krytí IPX7 Časovač Indikátor stavu baterie Hmotnost pouhých 95 g Technologie redukce hluku Sonický zubní kartáček Oclean Air2 White se pyšní originální technologií redukce hluku, díky které kartáček dosahuje méně než 45 decibelů. Čištění tak zvládnete kdekoliv a kdykoliv, aniž byste kohokoliv... (alza.cz)

Podobné produkty ako Oclean Air2 White (E.AA00169)

Oclean Air2 Purple (E.AA00168)

Oclean Air2 Purple (E.AA00168)
Detail

Elektrický zubní kartáček - sonický, 40000 kmitů/min, 2 režimy, časovač a indikátor baterie, v balení 1 hlavice, s mobilní aplikací Sonický elektrický zubní kartáček Oclean Air2 Purple Dopřejte vašim zubům tu nejlepší péči. Ultra tichý sonický zubní kartáček Oclean Air2 Purple se postará o vaše zuby i dásně. Jednoduché ovládání za pomoci jediného tlačítka a dlouhá výdrž baterie jsou jen zlomkem kvalit Oclean Air2 Purple. Klíčové vlastnosti elektrického zubního kartáčku Oclean Air2 Purple Ultra tichý sonický elektrický zubní kartáček Oclean Air2 Purple Dva režimy Hlučnost <45 dB 40 000 vibrací za minutu Rychlé nabíjení 2,5 hodiny Výdrž baterie 40 dní Stupeň krytí IPX7 ČasovačIndikátor stavu baterie Hmotnost pouhých 95 g Technologie redukce hluku Sonický zubní kartáček Oclean Air2 Purple se pyšní originální technologií redukce hluku, díky které kartáček dosahuje méně než 45 decibelů. Čištění tak zvládnete kdekoliv a kdykoliv, aniž byste... (alza.cz)

Podobné produkty ako Oclean Air2 Purple (E.AA00168)

Oclean Air2 Green (E.AA00171)

Oclean Air2 Green (E.AA00171)
Detail

Elektrický zubní kartáček - sonický, 40000 kmitů/min, 2 režimy, časovač a indikátor baterie, v balení 1 hlavice, s mobilní aplikací Sonický elektrický zubní kartáček Oclean Air2 Green Dopřejte vašim zubům tu nejlepší péči. Ultra tichý sonický zubní kartáček Oclean Air2 Green se postará o vaše zuby i dásně. Jednoduché ovládání za pomoci jediného tlačítka a dlouhá výdrž baterie jsou jen zlomkem kvality Oclean Air2 Green. Klíčové vlastnosti elektrického zubního kartáčku Oclean Air2 Green Ultra tichý sonický elektrický zubní kartáček Oclean Air2 Green Dva režimy Hlučnost <45 dB 40 000 vibrací za minutu Rychlé nabíjení 2,5 hodiny Výdrž baterie 40 dní Stupeň krytí IPX7 Časovač Indikátor stavu baterie Hmotnost pouhých 95 g Technologie redukce hluku Sonický zubní kartáček Oclean Air2 Green se pyšní originální technologií redukce hluku, díky které kartáček dosahuje méně než 45 decibelů. Čištění tak zvládnete kdekoliv a kdykoliv, aniž byste... (alza.cz)

Podobné produkty ako Oclean Air2 Green (E.AA00171)

Oclean Air2 sonický kartáček zelený

Oclean Air2 sonický kartáček zelený
Detail

Sonický zubní kartáček Oclean Air2 vyniká neuvěřitelně tichým chodem a moderní a efektivní sonickou technologií se 80 000 pohyby/min. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Oclean Air2 sonický kartáček zelený

Oclean Air2 sonický kartáček fialový

Oclean Air2 sonický kartáček fialový
Detail

Sonický zubní kartáček Oclean Air2 vyniká neuvěřitelně tichým chodem a moderní a efektivní sonickou technologií se 80 000 pohyby/min. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Oclean Air2 sonický kartáček fialový

Oclean Air2 sonický kartáček růžový

Oclean Air2 sonický kartáček růžový
Detail

Sonický zubní kartáček Oclean Air2 vyniká neuvěřitelně tichým chodem a moderní a efektivní sonickou technologií se 80 000 pohyby/min. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Oclean Air2 sonický kartáček růžový

Oclean Air2 sonický kartáček bílý

Oclean Air2 sonický kartáček bílý
Detail

Sonický zubní kartáček Oclean Air2 vyniká neuvěřitelně tichým chodem a moderní a efektivní sonickou technologií se 80 000 pohyby/min. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Oclean Air2 sonický kartáček bílý

Laowa objektiv 7,5 mm f/2 AE MFT (VE7520MFTAEBLK)

Laowa objektiv 7,5 mm f/2 AE MFT (VE7520MFTAEBLK)
Detail

Objektiv bajonet Micro 4/3, určen pro Micro 4/3, bez závitu na filtry, váha 150 g Díky svému pevnému ohnisku o hodnotě 7,5 mm Bavíme-li se o světelnosti, má pevnou hodnotu f/2 s největší hodnotou clony 22. Vzhledem k nízké hodnotě se můžete těšit na výrazně nízkou hloubku ostrosti , a to vám přinese oblíbený efekt rozmazání pozadí. K perfektnímu zaostřování slouží AF, MF. Důležité vlastnosti objektivu Laowa objektiv 7,5 mm f/2 AE MFT Vyrobeno pro použití s fotoaparáty Laowa Kompatibilní bajonety: Micro 4/3 Objektiv s pevným ohniskem 7,5 mm Světelnost f/2 Celková délka objektivu: 48 mm Průměr objektivu: 53 mm Hmotnost: 150 g Další vlastnosti objektivu Laowa Objektiv Laowa objektiv 7,5 mm f/2 AE MFT pohodlně ostří od vzdálenosti na 1,2 cm, což obstarává technologie AF, MF. Svou konstrukcí je vhodný pro Micro 4/3 čip. (alza.cz)

Podobné produkty ako Laowa objektiv 7,5 mm f/2 AE MFT (VE7520MFTAEBLK)

FujiFilm Instax Wide Link White + Wide film 2×10

Detail

FujiFilm Instax Link Wide White je opatřen 3 barevnou expozicí s OLED. Velikost obrázku 62 mm × 99 mm. Rozhraní Bluetooth Ver. 4,2. Podpora obrázků ve formátu JPEG, PNG, HEIF, DNG. Součástí balení je i kabel USB, stojan, popruh a Wide film 2× 10. (mall.cz)

Podobné produkty ako FujiFilm Instax Wide Link White + Wide film 2×10

FujiFilm Instax Wide Link Gray + Wide film 2×10

Detail

FujiFilm Instax Link Wide Gray je opatřen 3 barevnou expozicí s OLED. Velikost obrázku 62 mm × 99 mm. Rozhraní Bluetooth Ver. 4,2. Podpora obrázků ve formátu JPEG, PNG, HEIF, DNG. Součástí balení je i kabel USB, stojan, popruh a Wide film 2× 10. (mall.cz)

Podobné produkty ako FujiFilm Instax Wide Link Gray + Wide film 2×10

DJI Mavic 2 Car Charger (CP.MA.00000057.01)

DJI Mavic 2 Car Charger (CP.MA.00000057.01)
Detail

Nabíječka pro DJI mavic 2 Pro a Mavic 2 Zoom Nabíječka DJI Mavic 2 prodlouží dobu létání vašim dronům. Je určena pro drony Mavic 2 Pro a Mavic 2 Zoom. Nabíječka má výstupní výkon 80 W, snadno ji nabijete během jízdy. Dobije se přibližně za 1,5 hodiny. Samozřejmostí je ochrana proti nízkému napětí a přehřátí. Dokáže pracovat při teplotách od 5 do 40 °C. Klíčové vlastnosti nabíječky DJI Mavic 2Nabíječka DJI Mavic 2 je vhodná pro drony Mavic 2 Pro a Mavic 2 ZoomNabijete ji během jízdy přibližně za 1,5 hodinyBezpečné nabíjení zajišťuje ochrana proti přehřívání a nízkému napětíZvládá pracovat při teplotách od 5 do 40 °CVstupní napětí:12,7–16 VVýstup:4,5 A, 17,0 V / 17,6 V (alza.cz)

Podobné produkty ako DJI Mavic 2 Car Charger (CP.MA.00000057.01)

DJI Mavic 2 Shoulder Bag (CP.MA.00000068.01)

DJI Mavic 2 Shoulder Bag (CP.MA.00000068.01)
Detail

Příslušenství pro dron pro DJI mavic 2 Pro a Mavic 2 Zoom (alza.cz)

Podobné produkty ako DJI Mavic 2 Shoulder Bag (CP.MA.00000068.01)

Oclean Air2 sonický kartáček Green, zelený

Oclean Air2 sonický kartáček Green, zelený
Detail

Oclean Air2 sonický kartáček Green, zelený Ultra tichá a elegantní péče. Sonický zubní kartáček Oclean Air2 se pyšní originální technologií redukce hluku, díky které kartáček dosahuje 37 dB. Je lehký a kompaktní. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Oclean Air2 sonický kartáček Green, zelený

Oclean Air2 sonický kartáček White, bílý

Oclean Air2 sonický kartáček White, bílý
Detail

Oclean Air2 sonický kartáček White, bílý Ultra tichá a elegantní péče. Sonický zubní kartáček Oclean Air2 se pyšní originální technologií redukce hluku, díky které kartáček dosahuje 37 dB. Je lehký a kompaktní. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Oclean Air2 sonický kartáček White, bílý

Oclean Air2 sonický kartáček Pink, růžový

Oclean Air2 sonický kartáček Pink, růžový
Detail

Oclean Air2 sonický kartáček Pink, růžový Ultra tichá a elegantní péče. Sonický zubní kartáček Oclean Air2 se pyšní originální technologií redukce hluku, díky které kartáček dosahuje 37 dB. Je lehký a kompaktní. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Oclean Air2 sonický kartáček Pink, růžový
USKEYVISION wide angle objektiv pro Mavic Air 2 (UVWL-Air2), USKEYVISION wide angle objektiv pro Mavic 2 Pro (UVWL-M2Pro), USKEYVISION Anamorphic objektiv pro Mavic Air 2 (UVAL-Air2), USKEYVISION wide angle, macro čočky pro Sony ZV-1 (WLZ-1), USKEYVISION Fishey objektiv pro GoPro 9 (UVFL-G9), Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Canon (VEN1540C), Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Nikon (VEN1540N), Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro Sony (VEN1540SFE), DJI Care Refresh (Mavic Air 2) (CP.QT.00003111.01), DJI Mavic Air 2/ Air 2S inteligentní akumulátor 3500mAh (CP.MA.00000268.01), Apexel sada 2in1 0.45X Wide Angle + 12.5X Macro 2 s klipem (APL-0.45WM), DJI Mavic Air 2 ochrana závěsu kamery (CP.MA.00000227.01), DJI Mavic Air 2/ Air 2S nabíječ 220V (bez kabelu) (CP.MA.00000226.01), DJI Mavic Air 2/ Air 2S adaptér baterie Power Bank (CP.MA.00000229.01), Apexel HD 170° Super Wide Angle čočka s klipem (APL-HB170SW), Tempered Glass Protector 0.3mm pro DJI Mavic Air 2, 4ks v balení (TGP-DJMA2-03), DJI Mavic Air 2 sada ND filtrů (ND 4/8/32) (CP.MA.00000269.01), Oclean Air2 Pink (E.AA00170), Oclean Air2 Green (E.AA00171), Oclean Air2 White (E.AA00169), Oclean Air2 Purple (E.AA00168), DJI Batoh Incase x DJI Limited Edition pro DJI Air 2S, Mavic Air 2, DJI Phantom 4, DJI OM 5, DJI OM (CP.QT.00000041.01), DJI Mavic 2 Shoulder Bag (CP.MA.00000068.01), DJI Mavic 2 Car Charger (CP.MA.00000057.01), Fujifilm instax Wide Link Gray + Wide film 2x10 (FTINFTVA2202), USKEYVISION Case pro iPhone 13 Pro (MP-13P), DJI Mavic 2 inteligentní akumulátor 3850mAh (CP.MA.00000038.01), Laowa objektiv 7,5 mm f/2 AE MFT (VE7520MFTAEBLK), ORION Háček nerez na dveře 2 ks WIDE (834723), Nitro Team Wide (SPTnitr018nad)