Usb flash sandisk ultra fit 16gb cerny

USB Flash Sandisk Ultra Fit 16GB černý

USB Flash Sandisk Ultra Fit 16GB černý

Sandisk Ultra Fit, 16 GB, USB 3.1, černá Tak malý, že si téměř nevšimnete, že je připojen, a přitom tak rychlý, že nebudete muset čekat. To je flashdisk Sandisk Ultra Fit v elegantním černém kovovém provedení. Rychlost přenosu 3.1 vám zaručí okamžitý přístup k požadovaným souborům a přenos většího množství dat rychle a bezpečně. S flashdiskem rozšíříte kapacitu svého notebooku nebo tabletu o 16 GB, které můžete využít k zálohování důležitých dat nebo uložení filmů, fotografií nebo oblíbené hudby. Software SecureAccess vám umožní vytvořit heslem chráněnou složku a vaše cenná data tak budou vždy v bezpečí. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Fit 16GB černý (SDCZ430-016G-G46)

USB Flash Sandisk Ultra Fit 16GB černý (SDCZ430-016G-G46)

USB flashdisk • kapacita 16 GB • rozhraní USB 3.1 a nižší • rychlost čtení 130 MB/s • rychlost zápisu 86 MB/s • kovové/plastové pouzdro Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra 16GB černý

USB Flash Sandisk Ultra 16GB černý

SanDisk Ultra, 16 GB, USB 3.0, černá Sandisk Ultra je flashdisk klasické konstrukce, jehož největší devizou jsou extrémně vysoké přenosové rychlosti díky konektoru USB 3.0. Ten je násobně rychlejší než starší USB 2.0 (se kterým je ale plně zpětně kompatibilní). Disk zaujme elegantním černým designem i kvalitním zpracováním. Díky očku jím můžete protáhnout šňůrku a snížit riziko, že ho ztratíte. I na takové případy ale SanDisk myslí a nabízí software pro šifrování dat. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Flair 16GB černý/stříbrný

USB Flash Sandisk Ultra Flair 16GB černý/stříbrný

SanDisk Ultra Flair, 16 GB, USB 3.0, stříbrná Styl nikdy nevyjde z módy, najdeme ho skutečně ve všech oblastech lidského života. Stylově nyní můžete neustále u sebe přenášet i své cenné soubory. Uložte je na USB flashdisk od společnosti SanDisk a mějte jistotu, že je o ně vždy spolehlivě postaráno. S kapacitou 16 GB získáte dostatek místa pro svou oblíbenou hudbu, ale i fotografie, filmy a další soubory. Přenos mezi počítačem a flashdiskem proběhne téměř jako mrknutím oka. Po zapojení do USB portu s rozhranním 3.0 získáte rychlost čtení až 150 MB/s, což znamená, že bez obav můžete soubory spustit přímo z flashky, aniž by se obraz či zvuk zpožďoval či došlo k jeho zhoršení. Přístroj je ale samozřejmě kompatibilní i s klasickým USB 2.0, takže ho využijete i u starších notebooků. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra 16GB černý (SDCZ48-016G-U46)

USB Flash Sandisk Ultra 16GB černý (SDCZ48-016G-U46)

USB flashdisk SanDisk • USB 3.0 a nižší • rychlost čtení až 100 MB/s Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Fit 32GB černý

USB Flash Sandisk Ultra Fit 32GB černý

Sandisk Ultra Fit, 32 GB, USB 3.1, černá Tak malý, že si téměř nevšimnete, že je připojen, a přitom tak rychlý, že nebudete muset čekat. To je flashdisk Sandisk Ultra Fit v elegantním černém kovovém provedení. Rychlost přenosu 3.1 vám zaručí okamžitý přístup k požadovaným souborům a přenos většího množství dat rychle a bezpečně. S flashdiskem rozšíříte kapacitu svého notebooku nebo tabletu o 32 GB, které můžete využít k zálohování důležitých dat nebo uložení filmů, fotografií nebo oblíbené hudby. Software SecureAccess vám umožní vytvořit heslem chráněnou složku a vaše cenná data tak budou vždy v bezpečí. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Fit 64GB černý

USB Flash Sandisk Ultra Fit 64GB černý

SANDISK Cruzer Ultra Fit, 64 GB, USB 3.1, černá Flashdisky představují zřejmě nejjednodušší a nejpohodlnější způsob přenosu dat, který je díky jejich nízké ceně dostupný široké veřejnosti. S postupem času a vývojem technologií mají tyto disky téměř až miniaturní rozměry a dokáží pojmout ohromné sousto dat. Pokud i vy toužíte po takovém šikovném pomocníkovi, neměl by vám uniknout flashdisk Cruzer Ultra Fit od SANDISKu. Mějte data stále při sobě Flashka je vybavena moderním rozhraním USB 3.1, které dokáže přenášet data ve vysoké rychlosti a je kompatibilní téměř s jakýmkoli zařízením dnešní doby. Disponuje 64 GB vnitřní paměti a může se pochlubit čtecí rychlostí až 130 MB za sekundu. Hlavní předností tohoto zařízení jsou ovšem jeho rozměry. Na délku měří totiž necelé 2 cm a vejde se vám… (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Fit 128GB černý

USB Flash Sandisk Ultra Fit 128GB černý

Sandisk Ultra Fit, 128 GB, USB 3.1, černá Tak malý, že si téměř nevšimnete, že je připojen, a přitom tak rychlý, že nebudete muset čekat. To je flashdisk Sandisk Ultra Fit v elegantním černém kovovém provedení. Rychlost přenosu 3.1 vám zaručí okamžitý přístup k požadovaným souborům a přenos většího množství dat rychle a bezpečně. S flashdiskem rozšíříte kapacitu svého notebooku nebo tabletu o 128 GB, které můžete využít k zálohování důležitých dat nebo uložení filmů, fotografií nebo oblíbené hudby. Software SecureAccess vám umožní vytvořit heslem chráněnou složku a vaše cenná data tak budou vždy v bezpečí. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Fit 256GB černý

USB Flash Sandisk Ultra Fit 256GB černý

Sandisk Ultra Fit, 256 GB, USB 3.1, černá Tak malý, že si téměř nevšimnete, že je připojen, a přitom tak rychlý, že nebudete muset čekat. To je flashdisk Sandisk Ultra Fit v elegantním černém kovovém provedení. Rychlost přenosu 3.1 vám zaručí okamžitý přístup k požadovaným souborům a přenos většího množství dat rychle a bezpečně. S flashdiskem rozšíříte kapacitu svého notebooku nebo tabletu o 256 GB, které můžete využít k zálohování důležitých dat nebo uložení filmů, fotografií nebo oblíbené hudby. Software SecureAccess vám umožní vytvořit heslem chráněnou složku a vaše cenná data tak budou vždy v bezpečí. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Flair 16GB černý/stříbrný (SDCZ73-016G-G46)

USB Flash Sandisk Ultra Flair 16GB černý/stříbrný (SDCZ73-016G-G46)

USB flashdisk • kapacita 16 GB • rozhraní USB 3.0 a nižší • rychlost čtení 150 MB/s • ochrana souborů heslem                 Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra 16GB USB-C černý/stříbrný

USB Flash Sandisk Ultra 16GB USB-C černý/stříbrný

SANDISK Ultra USB-C, 16 GB, stříbrná Flashdisky představují zřejmě nejjednodušší a nejpohodlnější způsob přenosu dat, který je díky jejich nízké ceně dostupný široké veřejnosti. S postupem času a vývojem technologií mají tyto disky velmi malé rozměry a dokáží pojmout ohromné sousto dat. Pokud i vy toužíte po takovém šikovném pomocníkovi, neměl by vám uniknout flashdisk Ultra od SANDISKu. Mějte data stále při sobě Flashka je vybavena moderním rozhraním USB-C, které dokáže přenášet data ve vysoké rychlosti a je kompatibilní s bohatou škálou moderních zařízení. Disponuje 16GB vnitřní pamětí a může se pochlubit čtecí rychlostí až 150 MB za sekundu. Díky výsuvnému mechanismu je samotný USB port velmi dobře chráněn proti případnému zničení v důsledku poškrábání. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Fit 32GB černý (SDCZ430-032G-G46)

USB Flash Sandisk Ultra Fit 32GB černý (SDCZ430-032G-G46)

USB flashdisk • kapacita 32 GB • rozhraní USB 3.1 a nižší • rychlost čtení 130 MB/s • rychlost zápisu 86 MB/s • kovové/plastové pouzdro Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Fit 256GB černý (SDCZ430-256G-G46)

USB Flash Sandisk Ultra Fit 256GB černý (SDCZ430-256G-G46)

USB flashdisk • kapacita 256 GB • rozhraní USB 3.1 a nižší • rychlost čtení 130 MB/s • rychlost zápisu 86 MB/s • kovové/plastové pouzdro Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Fit 128GB černý (SDCZ430-128G-G46)

USB Flash Sandisk Ultra Fit 128GB černý (SDCZ430-128G-G46)

USB flashdisk • kapacita 128 GB • rozhraní USB 3.1 a nižší • rychlost čtení 130 MB/s • rychlost zápisu 86 MB/s • kovové/plastové pouzdro Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Luxe 16GB stříbrný

USB Flash Sandisk Ultra Luxe 16GB stříbrný

Sandisk Ultra Luxe, 16 GB Flashdisk Sandisk Ultra Luxe kombinuje rychlé a snadné ukládání dat s bezpečností a elegancí. Přístroj s kapacitou 16 GB se stane vašim nepostradatelným společníkem. Má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost. Vejde se vám do dlaně, takže ho pohodlně můžete uložit do kapsy nebo do tašky a mít všechny své soubory vždy po ruce. Díky rozhraní USB 3.1 zajišťuje rychlý přenos dat s rychlostí až 150 MB/s, abyste ani na velké filmy nebo hry nemuseli čekat dlouho. Samozřejmě je ale také zpětně kompatibilní s USB 2.0. Šifrování souborů Zabraňte tomu, aby se vaše cenné dokumenty dostaly do rukou nepovolaným osobám. Vytvořte si u nich ochranu heslem a mějte je k dispozici pouze pro své vlastní potřeby. Součástí balení je také software RescuePRO Deluxe, který vám pomůže získat… (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Dual m3.0 16GB OTG MicroUSB/USB 3.0 černý

USB Flash Sandisk Ultra Dual m3.0 16GB OTG MicroUSB/USB 3.0 černý

SanDisk Ultra Dual, 16 GB, USB 3.0, micro USB, stříbrná Nač kupovat dvě zařízení, když vám vystačí jediné? Společnost SanDisk vytvořila výkonný USB flashdisk 2v1. Zařízení disponuje dvěma různými porty zajišťujícími mimořádně vysokou kompatibilitu s širokou škálou zařízení, a to včetně přístrojů s operačním systémem Android. Na jednom konci se nachází rychlé rozhraní USB 3.0, které se pyšní vysokou rychlostí čtení až 150 MB/s, lze jej však využít i u přístrojů s USB 2.0. Na druhé straně se nachází micro USB, jímž disponuje většina tabletů či chytrých telefonů. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra 16GB USB-C černý/stříbrný (SDCZ450-016G-G46)

USB Flash Sandisk Ultra 16GB USB-C černý/stříbrný (SDCZ450-016G-G46)

USB-C flashdisk • kapacita 16 GB • rozhraní USB 3.1 a nižší • rychlost čtení 150 MB/s • výsuvný mechanismus Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Luxe 16GB stříbrný (SDCZ74-016G-G46)

USB Flash Sandisk Ultra Luxe 16GB stříbrný (SDCZ74-016G-G46)

flashdisk • kapacita 16 GB • rychlost čtení až 150 MB/s • USB 3.1 • odolné provedení • ochrana heslem • software RescuePRO Deluxe pro obnovení souborů • automatické zálohování s programem Flashback Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Dual m3.0 16GB OTG MicroUSB/USB 3.0 černý …

USB Flash Sandisk Ultra Dual m3.0 16GB OTG MicroUSB/USB 3.0 černý (SDDD3-016G-G46)

USB flashdisk • kapacita 16 GB • rozhraní USB 3.0 a nižší • micro USB • rychlost čtení 150 MB/s • aplikace SanDisk Memory Zone • kompatibilní se zařízeními Android Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Cruzer Blade 16GB černý

USB Flash Sandisk Cruzer Blade 16GB černý

Sandisk Cruzer Blade, 16 GB, USB 2.0, černá / červená Zvyšte si kapacitu paměti svého notebooku či tabletu a mějte cenná data vždy po ruce. Se stylovým a kompaktním flashdiskem s kapacitou 16 GB si budete moci vzít hudbu, filmy i osobní data kamkoliv se vydáte. Díky svému kompaktnímu designu flashdisk skvěle padne do kapsy. Je vysoce kompatibilní a tak jej využijete s širokou škálou přístrojů. Data jednoduše označíte a po zapojení flashdisku do USB portu je přetáhnete do složky. Po první rychlé instalaci už budete mít možnost ukládat, přesouvat a sdílet data bez čekání. (euronics.cz)

SanDisk Ultra Fit USB 3.1 16GB (SDCZ430-016G-G46)

SanDisk Ultra Fit USB 3.1 16GB (SDCZ430-016G-G46)

Flash disk USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), kapacita 16 GB, rychlost čtení až 130 MB/s, miniaturní, šifrování Mimořádně malý flashdisk SanDisk Ultra Fit s kapacitou 16 GB, který si oblíbíte nejen kvůli jeho kompaktnosti, ale i rychlému přenosu dat. Díky rozhraní USB 3.1 přenesete film až 15× rychleji než se standardním USB 2.0. Jeho miniaturní velikost zaručuje, že po připojení k vašemu notebooku nebo počítači nebude příliš vyčnívat a nehrozí jeho vylomení z portu. Integrované poutko umožňuje jeho připevnění např. na klíče. Tento kompaktní flashdisk je navržen jako Plug and Stay úložiště (možnost trvalého umístění v USB portu) pro notebooky, televizory, herní konzole, audiosystémy a mnohé další. Klíčové vlastnosti flashdisku SanDisk Ultra Fit USB 3.1 16 GBMiniaturní provedení… (alza.cz)

USB Flash Sandisk Ultra 32GB černý

USB Flash Sandisk Ultra 32GB černý

Sandisk Ultra, 32 GB, USB 3.0, černá Přeneste celý film z počítače na flashdisk za pouhých 40 vteřin! S diskem Ultra, který je vytvořen v elegantním černém provedení, se k požadovaným souborům dostanete již bez čekání. Rychlost přenosu USB 3.0 vám ušetří drahocený čas. Zařízení přitom bez obtíží využijete i u konektorů 2.0 a můžete ho tak používat v kombinaci s širokou škálou notebooků nebo tabletů. Součástí flashdisku je software SecureAccess, který spolehlivě ochrání vaše cenná data. Máte totiž možnost vytvořit si na flashdisku soukromou, heslem chráněnou složku. Nemusíte se tak bát, že by při ztrátě přístroje došlo ke zneužití vašich osobních údajů. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra 64GB černý

USB Flash Sandisk Ultra 64GB černý

SANDISK Ultra USB flashdisk 64 GB, černá Flashdisky představují zřejmě nejjednodušší a nejpohodlnější způsob přenosu dat, který je díky jejich nízké ceně dostupný široké veřejnosti. S postupem času a vývojem technologií mají tyto disky velmi malé rozměry a dokáží pojmout ohromné sousto dat. Pokud i vy toužíte po takovém šikovném pomocníku, neměl by vám uniknout flashdisk Ultra od SANDISK. Mějte data stále při sobě Flashka je vybavena moderním rozhraním USB 3.0, které dokáže přenášet data ve vysoké rychlosti a je kompatibilní téměř s jakýmkoli zařízením dnešní doby. Disponuje 64 GB vnitřní paměti a může se pochlubit čtecí rychlostí až 100 MB za sekundu. Díky výsuvnému mechanismu je samotný USB port velmi dobře chráněn proti případnému zničení v důsledku poškrábání. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra 128GB černý

USB Flash Sandisk Ultra 128GB černý

SANDISK Ultra USB, 128 GB, černá Flashdisky představují zřejmě nejjednodušší a nejpohodlnější způsob přenosu dat, který je díky jejich nízké ceně dostupný široké veřejnosti. S postupem času a vývojem technologií mají tyto disky velmi malé rozměry a dokáží pojmout ohromné sousto dat. Pokud i vy toužíte po takovém šikovném pomocníkovi, neměl by vám uniknout flashdisk Ultra od SANDISK. Mějte data stále při sobě Flashka je vybavena moderním rozhraním USB 3.0, které dokáže přenášet data ve vysoké rychlosti a je kompatibilní téměř s jakýmkoli zařízením dnešní doby. Disponuje 128GB vnitřní paměti a může se pochlubit čtecí rychlostí až 100 MB za sekundu. Díky výsuvnému mechanismu je samotný USB port velmi dobře chráněn proti případnému zničení v důsledku poškrábání. (euronics.cz)

Flash disk SANDISK USB 3.0 FD 16GB ULTRA černá

Flash disk SANDISK USB 3.0 FD 16GB ULTRA černá

Flash disk SANDISK USB 3.0 FD 16GB ULTRA černá (tipa.eu)

USB Flash Sandisk Ultra 256 GB černý

USB Flash Sandisk Ultra 256 GB černý

USB Flash Sandisk Ultra 256 GB černý (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Trek 128GB černý

USB Flash Sandisk Ultra Trek 128GB černý

Sandisk Ultra Trek, 128 GB Uložte si své oblíbené filmy, seriály, hudbu, fotografie či dokumenty na flashdisk Sandisk Ultra Trek a mějte je neustále po ruce. Kompaktní zařízení v sobě ukrývá mimořádnou kapacitu 128 GB, abyste měli jistotu, že vám místo nikdy nedojde. K počítači, notebooku, televizoru a řadě dalších zařízení přístroj připojíte pomocí USB 3.0 konektoru, samozřejmostí je však také zpětná kompatibilita s nižšími verzemi USB. USB 3.0 zaručuje vysokou rychlost přenosu až 130 MB/s, takže ani při kopírování velkých souborů, např. filmů ve vysokém rozlišení či her či her, nebudete muset čekat dlouho. Flasdisk má odolný povrch a zajistí ochranu vašich souborů i při pádu z výšky pěti metrů.   Klíčové vlastnosti bohatý prostor pro uložení všech vašich dokumentů a souborů rychlý… (euronics.cz)

SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive 128 GB

SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive 128 GB

Špičkový výkonný USB 3.1 Flash disk s rychlostí, která umožňuje přesunout celovečerní film 15x rychleji než standardní USB 2.0 a díky svým kompaktním rozměrům může pohodlně zůstat připojen k zařízení aniž by překážel. Kapacita: 128GB (muziker.cz)

SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive 16 GB

SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive 16 GB

Špičkový výkonný USB 3.1 Flash disk s rychlostí, která umožňuje přesunout celovečerní film 15x rychleji než standardní USB 2.0 a díky svým kompaktním rozměrům může pohodlně zůstat připojen k zařízení aniž by překážel. Kapacita: 16GB (muziker.cz)

SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive 64 GB

SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive 64 GB

Špičkový výkonný USB 3.1 Flash disk s rychlostí, která umožňuje přesunout celovečerní film 15x rychleji než standardní USB 2.0 a díky svým kompaktním rozměrům může pohodlně zůstat připojen k zařízení aniž by překážel. Kapacita: 64GB (muziker.cz)

SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive 32 GB

SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive 32 GB

Kompaktní flash disk navržený pro snadný a rychlý přenos dat z PC, notebooku, tabletu, TV, herní konzoli, autorádia a podobně. Disk disponuje rychlostí čtení 130 MB/s a rychlostí zápisu až 15 x vyšší než standardní zařízení USB 2.0. To znamená že přemístění filmu v plné délce trvá méně než 30 sekund. Software SanDisk SecureAccess umožňuje vytvoření soukromé složky. 128-bitový šifrovací software AES přináší možnost chránit soubory heslem. Disk je dodáván se software RescuePRO Deluxe, díky kterému je možné obnovit omylem odstraněné data. SanDisk Ultra Fit USB 3.1 Flash Drive je kompatibilní s portem USB 3.0 nebo 2.0. Kapacita: 32 GB. Barva: Black (muziker.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Flair 128GB černý/stříbrný

USB Flash Sandisk Ultra Flair 128GB černý/stříbrný

SanDisk Ultra Flair, 128 GB, USB 3.0, stříbrná Styl nikdy nevyjde z módy, najdeme ho skutečně ve všech oblastech lidského života. Stylově nyní můžete neustále u sebe přenášet i své cenné soubory. Uložte je na USB flashdisk od společnosti SanDisk a mějte jistotu, že je o ně vždy spolehlivě postaráno. S kapacitou 128 GB získáte dostatek místa pro svou oblíbenou hudbu, ale i fotografie, filmy a další soubory. Přenos mezi počítačem a flashdiskem proběhne téměř jako mrknutím oka. Po zapojení do USB portu s rozhranním 3.0 získáte rychlost čtení až 150 MB/s, což znamená, že bez obav můžete soubory spustit přímo z flashky, aniž by se obraz či zvuk zpožďoval či došlo k jeho zhoršení. Přístroj je ale samozřejmě kompatibilní i s klasickým USB 2.0, takže ho využijete i u starších notebooků. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Flair 32GB černý/stříbrný

USB Flash Sandisk Ultra Flair 32GB černý/stříbrný

SanDisk Ultra Flair, 32 GB, USB 3.0, stříbrná Styl nikdy nevyjde z módy, najdeme ho skutečně ve všech oblastech lidského života. Stylově nyní můžete neustále u sebe přenášet i své cenné soubory. Uložte je na USB flashdisk od společnosti SanDisk a mějte jistotu, že je o ně vždy spolehlivě postaráno. S kapacitou 32 GB získáte dostatek místa pro svou oblíbenou hudbu, ale i fotografie, filmy a další soubory. Přenos mezi počítačem a flashdiskem proběhne téměř jako mrknutím oka. Po zapojení do USB portu s rozhranním 3.0 získáte rychlost čtení až 150 MB/s, což znamená, že bez obav můžete soubory spustit přímo z flashky, aniž by se obraz či zvuk zpožďoval či došlo k jeho zhoršení. Přístroj je ale samozřejmě kompatibilní i s klasickým USB 2.0, takže ho využijete i u starších notebooků. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Flair 64GB černý/stříbrný

USB Flash Sandisk Ultra Flair 64GB černý/stříbrný

SanDisk Ultra Flair, 64 GB, USB 3.0, stříbrná Styl nikdy nevyjde z módy, najdeme ho skutečně ve všech oblastech lidského života. Stylově nyní můžete neustále u sebe přenášet i své cenné soubory. Uložte je na USB flashdisk od společnosti SanDisk a mějte jistotu, že je o ně vždy spolehlivě postaráno. S kapacitou 64 GB získáte dostatek místa pro svou oblíbenou hudbu, ale i fotografie, filmy a další soubory. Přenos mezi počítačem a flashdiskem proběhne téměř jako mrknutím oka. Po zapojení do USB portu s rozhranním 3.0 získáte rychlost čtení až 150 MB/s, což znamená, že bez obav můžete soubory spustit přímo z flashky, aniž by se obraz či zvuk zpožďoval či došlo k jeho zhoršení. Přístroj je ale samozřejmě kompatibilní i s klasickým USB 2.0, takže ho využijete i u starších notebooků. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Flair 256GB černý/stříbrný

USB Flash Sandisk Ultra Flair 256GB černý/stříbrný

Sandisk Ultra Flair, 256 GB Sandisk Ultra Flair je flashdisk, který vyniká kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Navzdory tomu však v sobě ukrývá mimořádnou kapacitu 256 GB. Mějte jistotu, že všechna cenná data máte zálohovaná a vždy po ruce. Ochrana přístroje i souborů Odolný design zajistí flashdisku bezproblémový chod. Můžete ho mít uložený v tašce či batohu, aniž by hrozilo jeho poškození. Stejně chráněné budou i uložené soubory, ke kterým můžete přiřadit heslo pro otevření. Díky rozhraní USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0) můžete přenášet soubory rychlostí až 150 MB/s.   Díky USB 3.0 bude přenos velkých souborů otázkou chvilky.   Rychlý přenos dat Díky rozhraní USB 3.0 můžete soubory číst rychlostí až 150 MB/s. Vysokou kompatibilitu s širokou škálou přístrojů zajišťuje… (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Cruzer Blade 16GB černý (SDCZ50-016G-B35)

USB Flash Sandisk Cruzer Blade 16GB černý (SDCZ50-016G-B35)

USB flashdisk • kapacita 16 GB • rozhraní USB 2.0 • rychlost čtení 18 MB/s • rychlost zápisu 7 MB/s Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra 32GB USB-C černý/stříbrný

USB Flash Sandisk Ultra 32GB USB-C černý/stříbrný

SANDISK Ultra USB-C, 32 GB, stříbrná Flashdisky představují zřejmě nejjednodušší a nejpohodlnější způsob přenosu dat, který je díky jejich nízké ceně dostupný široké veřejnosti. S postupem času a vývojem technologií mají tyto disky velmi malé rozměry a dokáží pojmout ohromné sousto dat. Pokud i vy toužíte po takovém šikovném pomocníkovi, neměl by vám uniknout flashdisk Ultra od SANDISKu. Mějte data stále při sobě Flashka je vybavena moderním rozhraním USB-C, které dokáže přenášet data ve vysoké rychlosti a je kompatibilní s bohatou škálou moderních zařízení. Disponuje 32GB vnitřní pamětí a může se pochlubit čtecí rychlostí až 150 MB za sekundu. Díky výsuvnému mechanismu je samotný USB port velmi dobře chráněn proti případnému zničení v důsledku poškrábání. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra 64GB USB-C černý/stříbrný

USB Flash Sandisk Ultra 64GB USB-C černý/stříbrný

SANDISK Ultra USB-C, 64 GB, stříbrná Flashdisky představují zřejmě nejjednodušší a nejpohodlnější způsob přenosu dat, který je díky jejich nízké ceně dostupný široké veřejnosti. S postupem času a vývojem technologií mají tyto disky velmi malé rozměry a dokáží pojmout ohromné sousto dat. Pokud i vy toužíte po takovém šikovném pomocníkovi, neměl by vám uniknout flashdisk Ultra od SANDISKu. Mějte data stále při sobě Flashka je vybavena moderním rozhraním USB-C, které dokáže přenášet data ve vysoké rychlosti a je kompatibilní s bohatou škálou moderních zařízení. Disponuje 64GB vnitřní pamětí a může se pochlubit čtecí rychlostí až 150 MB za sekundu. Díky výsuvnému mechanismu je samotný USB port velmi dobře chráněn proti případnému zničení v důsledku poškrábání. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra 64GB černý (SDCZ48-064G-U46)

USB Flash Sandisk Ultra 64GB černý (SDCZ48-064G-U46)

USB flashdisk • kapacita 64 GB • rozhraní USB 3.0 a nižší • rychlost čtení 100 MB/s • výsuvný mechanismus Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra 128GB černý (SDCZ48-128G-U46)

USB Flash Sandisk Ultra 128GB černý (SDCZ48-128G-U46)

USB flashdisk • kapacita 128 GB • rozhraní USB 3.0 a nižší • rychlost čtení 100 MB/s • výsuvný mechanismus Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra 32GB černý (SDCZ48-032G-U46)

USB Flash Sandisk Ultra 32GB černý (SDCZ48-032G-U46)

USB flashdisk • kapacita 32 GB • rozhraní USB 3.0 a nižší • rychlost čtení 100 MB/s • rychlost zápisu 12 MB/s • plastové pouzdro • vysouvací konektor Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

SanDisk Ultra Fit 16GB (SDCZ430-016G-G46)

SanDisk Ultra Fit 16GB (SDCZ430-016G-G46)

SanDisk Cruser Ultra Fit, rozhraní USB 3.1, kapacita 16GB, zpětně kompatibilní s USB 2.0, rychlostí čtení až 130 MB/s, softwarová výbava: SanDisk SecureAccess a RescuePRO Deluxe. (mall.cz)

USB Flash Sandisk iXpand 16GB Lightning/USB 3.0 černý

USB Flash Sandisk iXpand 16GB Lightning/USB 3.0 černý

SanDisk iXpand, 16 GB, USB 3.0 Pořiďte si praktický USB flashdisk s dvojicí konektorů určený pro zařízení Apple s konektorem lightning a udržujte veškeré své důležité soubory a data na bezpečném místě. Kompaktní zpracování ve stříbrné a černé barvě působí elegantně a jednoduše si na něj zvyknete. Díky aplikaci iXpand Drive se automaticky zálohují fotky kdykoliv, když je disk připojen. Disk navíc podporuje i formáty videa WMA/AVI/MKV/MP4/MOV, můžete tak sledovat filmy přímo ze zařízení. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra 256 GB černý (SDCZ48-256G-U46)

USB Flash Sandisk Ultra 256 GB černý (SDCZ48-256G-U46)

SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive kombinuje rychlejší přenos dat a velkorysou kapacitu v kompaktním, stylovém balení. Rychlý přesun souborů S rychlostí přenosu až 100 MB/s sníží flash disk SanDisk Ultra čas, po který budete čekat, až se soubory přesunou do počítače. Flash disk disponuje rozhraním USB 3.0 a umožňuje přenos a ukládání velkých souborů až desetkrát rychleji než USB 2.0. Stylový a přenosný S elegantním Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Trek 128GB černý (SDCZ490-128G-G46)

USB Flash Sandisk Ultra Trek 128GB černý (SDCZ490-128G-G46)

USB flashdisk • kapacita 128 GB • rozhraní USB 3.0 a nižší • rychlost 130 MB/s • odolná proti pádu z pěti metrů • kódovaný obsah Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Trek 64GB černý (SDCZ490-064G-G46)

USB Flash Sandisk Ultra Trek 64GB černý (SDCZ490-064G-G46)

USB flashdisk • kapacita 64 GB • rozhraní USB 3.0 a nižší • rychlost 130 MB/s • odolná proti pádu z pěti metrů • kódovaný obsah Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Dual Drive Go 128GB USB-C černý

USB Flash Sandisk Ultra Dual Drive Go 128GB USB-C černý

SanDisk Ultra Dual Drive Go 128 GB, černá Hledáte spolehlivé úložiště, které bude kompatibilní se všemi vašimi zařízeními s porty USB typu A i typu C? Řešením je přenosný disk SanDisk Ultra Dual Drive Go se dvěma různými konektory. Neposílejte soubory e-mailem, přenášejte je mezi počítači, tablety nebo smartphony snadno a rychle pomocí duálního disku. Pro vaši hudbu, fotky, videa či dokumenty budete mít k dispozici kapacitu 128 GB. Rozumí si s mnoha počítači a telefony Díky unikátnímu designu můžete flash disk 2 v 1 používat s mnoha různými zařízeními. Má integrované rozhraní USB 3.1 první generace s konektory Type-C a Type-A. Bez problému funguje na mobilech, tabletech či noteboocích s operačním systémem Windows, iOS i Android. Rychlost čtení dosahuje 150 MB za sekundu. Zálohujte a… (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Dual Drive Go 256GB USB-C černý

USB Flash Sandisk Ultra Dual Drive Go 256GB USB-C černý

SanDisk Ultra Dual Drive Go 256 GB, černá Hledáte spolehlivé úložiště, které bude kompatibilní se všemi vašimi zařízeními s porty USB typu A i typu C? Řešením je přenosný disk SanDisk Ultra Dual Drive Go se dvěma různými konektory. Neposílejte soubory e-mailem, přenášejte je mezi počítači, tablety nebo smartphony snadno a rychle pomocí duálního disku. Pro vaši hudbu, fotky, videa či dokumenty budete mít k dispozici kapacitu 256 GB. Rozumí si s mnoha počítači a telefony Díky unikátnímu designu můžete flash disk 2 v 1 používat s mnoha různými zařízeními. Má integrované rozhraní USB 3.1 první generace s konektory Type-C a Type-A. Bez problému funguje na mobilech, tabletech či noteboocích s operačním systémem Windows, iOS i Android. Rychlost čtení dosahuje 150 MB za sekundu. Zálohujte a… (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Dual Drive Go 32GB USB-C černý

USB Flash Sandisk Ultra Dual Drive Go 32GB USB-C černý

SanDisk Ultra Dual Drive Go 32 GB, černá Hledáte spolehlivé úložiště, které bude kompatibilní se všemi vašimi zařízeními s porty USB typu A i typu C? Řešením je přenosný disk SanDisk Ultra Dual Drive Go se dvěma různými konektory. Neposílejte soubory e-mailem, přenášejte je mezi počítači, tablety nebo smartphony snadno a rychle pomocí duálního disku. Pro vaši hudbu, fotky, videa či dokumenty budete mít k dispozici kapacitu 32 GB. Rozumí si s mnoha počítači a telefony Díky unikátnímu designu můžete flash disk 2 v 1 používat s mnoha různými zařízeními. Má integrované rozhraní USB 3.1 první generace s konektory Type-C a Type-A. Bez problému funguje na mobilech, tabletech či noteboocích s operačním systémem Windows, iOS i Android. Rychlost čtení dosahuje 150 MB za sekundu. Zálohujte a… (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Flair 32GB černý/stříbrný (SDCZ73-032G-G46)

USB Flash Sandisk Ultra Flair 32GB černý/stříbrný (SDCZ73-032G-G46)

USB flashdisk • kapacita 32 GB • rozhraní USB 3.0 a nižší • rychlost čtení 150 MB/s • ochrana souborů heslem                 Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Flair 64GB černý/stříbrný (SDCZ73-064G-G46)

USB Flash Sandisk Ultra Flair 64GB černý/stříbrný (SDCZ73-064G-G46)

USB flashdisk • kapacita 64 GB • rozhraní USB 3.0 a nižší • rychlost čtení 150 MB/s • ochrana souborů heslem                 Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Flair 128GB černý/stříbrný (SDCZ73-128G-G46)

USB Flash Sandisk Ultra Flair 128GB černý/stříbrný (SDCZ73-128G-G46)

USB flashdisk • kapacita 128 GB • rozhraní USB 3.0 a nižší • rychlost čtení 150 MB/s • ochrana souborů heslem                 Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Flair 256GB černý/stříbrný (SDCZ73-256G-G46)

USB Flash Sandisk Ultra Flair 256GB černý/stříbrný (SDCZ73-256G-G46)

flashdisk • kapacita 256 GB • rychlost čtení až 150 MB/s • USB 3.0 • odolný design • ochrana heslem Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Dual m3.0 128GB OTG MicroUSB/USB 3.0 černý

USB Flash Sandisk Ultra Dual m3.0 128GB OTG MicroUSB/USB 3.0 černý

SanDisk Ultra Dual, 128 GB, USB 3.0, micro USB, stříbrná Nač kupovat dvě zařízení, když vám vystačí jediné? Společnost SanDisk vytvořila výkonný USB flashdisk 2v1. Zařízení disponuje dvěma různými porty zajišťujícími mimořádně vysokou kompatibilitu s širokou škálou zařízení, a to včetně přístrojů s operačním systémem Android. Na jednom konci se nachází rychlé rozhraní USB 3.0, které se pyšní vysokou rychlostí čtení až 150 MB/s, lze jej však využít i u přístrojů s USB 2.0. Na druhé straně se nachází micro USB, jímž disponuje většina tabletů či chytrých telefonů. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Dual m3.0 32GB OTG MicroUSB/USB 3.0 černý

USB Flash Sandisk Ultra Dual m3.0 32GB OTG MicroUSB/USB 3.0 černý

SanDisk Ultra Dual, 32 GB, USB 3.0, micro USB, stříbrná Nač kupovat dvě zařízení, když vám vystačí jediné? Společnost SanDisk vytvořila výkonný USB flashdisk 2v1. Zařízení disponuje dvěma různými porty zajišťujícími mimořádně vysokou kompatibilitu s širokou škálou zařízení, a to včetně přístrojů s operačním systémem Android. Na jednom konci se nachází rychlé rozhraní USB 3.0, které se pyšní vysokou rychlostí čtení až 150 MB/s, lze jej však využít i u přístrojů s USB 2.0. Na druhé straně se nachází micro USB, jímž disponuje většina tabletů či chytrých telefonů. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Dual m3.0 64GB OTG MicroUSB/USB 3.0 černý

USB Flash Sandisk Ultra Dual m3.0 64GB OTG MicroUSB/USB 3.0 černý

SanDisk Ultra Dual, 64 GB, USB 3.0, micro USB, stříbrná Nač kupovat dvě zařízení, když vám vystačí jediné? Společnost SanDisk vytvořila výkonný USB flashdisk 2v1. Zařízení disponuje dvěma různými porty zajišťujícími mimořádně vysokou kompatibilitu s širokou škálou zařízení, a to včetně přístrojů s operačním systémem Android. Na jednom konci se nachází rychlé rozhraní USB 3.0, které se pyšní vysokou rychlostí čtení až 150 MB/s, lze jej však využít i u přístrojů s USB 2.0. Na druhé straně se nachází micro USB, jímž disponuje většina tabletů či chytrých telefonů. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra 64GB USB-C černý/stříbrný (SDCZ450-064G-G46)

USB Flash Sandisk Ultra 64GB USB-C černý/stříbrný (SDCZ450-064G-G46)

USB-C flashdisk • kapacita 64 GB • rozhraní USB 3.1 a nižší • rychlost čtení 150 MB/s • výsuvný mechanismus Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra 32GB USB-C černý/stříbrný (SDCZ450-032G-G46)

USB Flash Sandisk Ultra 32GB USB-C černý/stříbrný (SDCZ450-032G-G46)

USB-C flashdisk • kapacita 32 GB • rozhraní USB 3.1 a nižší • rychlost čtení 150 MB/s • výsuvný mechanismus Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Dual 64GB OTG USB-C/USB 3.1 černý/stříbrný

USB Flash Sandisk Ultra Dual 64GB OTG USB-C/USB 3.1 černý/stříbrný

SanDisk Ultra Dual, 64 GB, USB-C, stříbrná Mějte své cenné soubory neustále po ruce. Uložte si je na externí USB flashdisk, který se pyšní mimořádně kompaktními rozměry a zanedbatelnou hmotností. Stačí jej jednoduše vložit do kapsy či do tašky a můžete vyrazit z domu s vědomím, že máte oblíbené filmy, hudbu, fotografie a celou řadu dalších dokumentů neustále po ruce. Společnost SanDisk vytvořila duální flashdisk nabízející vysoké možnosti využití. Z jedné strany je opatřen konektorem USB-C nabízejícím vysokou přenosovou rychlost díky rozhranní 3.1. Na druhém konci se nachází klasické USB 2.0 zajišťující vysokou kompatibilitu s širokou škálou zařízení. Své soubory můžete snadno spravovat za pomoci speciální aplikace SanDisk Memory Zone. (euronics.cz)

USB Flash Sandisk Ultra Dual 128GB OTG USB-C/USB 3.1 černý/stříbrný

USB Flash Sandisk Ultra Dual 128GB OTG USB-C/USB 3.1 černý/stříbrný

SanDisk Ultra Dual, 128 GB, USB-C, stříbrná Mějte své cenné soubory neustále po ruce. Uložte si je na externí USB flashdisk, který se pyšní mimořádně kompaktními rozměry a zanedbatelnou hmotností. Stačí jej jednoduše vložit do kapsy či do tašky a můžete vyrazit z domu s vědomím, že máte oblíbené filmy, hudbu, fotografie a celou řadu dalších dokumentů neustále po ruce. Společnost SanDisk vytvořila duální flashdisk nabízející vysoké možnosti využití. Z jedné strany je opatřen konektorem USB-C nabízejícím vysokou přenosovou rychlost díky rozhraní 3.1. Na druhém konci se nachází klasické USB 2.0 zajišťující vysokou kompatibilitu s širokou škálou zařízení. Své soubory můžete snadno spravovat za pomoci speciální aplikace SanDisk Memory Zone. (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít