Unger teleskopicka tyc opti loc 5 x 2 m

Unger Teleskopická tyč Opti Loc 5 x 2 m

Unger Teleskopická tyč Opti Loc 5 x 2 m

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 5 × 2 m – celková délka 10 m – tyč je složená z 5-ti stejně dlouhých dílů, velmi kvalitní materiál, teleskopická tyč se neprohýbá a je velmi lehká. Aretace, pevně drží. Tyč se nezasouvá. Kvalita Unger. Koncovka konus s aretací nástavců OptiLoc Unger. (mall.cz)

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 5 x 2 m

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 5 x 2 m

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 5 x 2  m - celková délka 10 m - tyč je složená z  5-ti stejně dlouhých dílů, velmi kvalitní  materiál, teleskopická tyč se neprohýbá a je velmi lehká. Aretace, pevně drží. Tyč se nezasouvá. Kvalita Unger. Koncovka konus s aretací nástavců OptiLoc Unger. Aretace aretační maticí. Ergo držadlo s očkem na zavěšení. Cena je uvedena za jeden kus. (vybaveniprouklid.cz)

Unger Teleskopická tyč Opti Loc 4 x 2 m

Unger Teleskopická tyč Opti Loc 4 x 2 m

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 4 × 2 m -celková délka 8 m – tyč je složená ze 4 stejně dlouhých dílů velmi kvalitní materiál, teleskopická tyč se neprohýbá a je velmi lehká. Aretace, pevně drží. Tyč se nezasouvá. Koncovka konus s aretací nástavců OptiLoc Unger. Aretace aretační maticí. (mall.cz)

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 4 x 2 m

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 4 x 2 m

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 4 x 2  m -celková délka 8 m - tyč je složená ze 4 stejně dlouhých dílů velmi kvalitní  materiál, teleskopická tyč se neprohýbá a je velmi lehká. Aretace, pevně drží. Tyč se nezasouvá. Koncovka konus s aretací nástavců OptiLoc Unger. Aretace aretační maticí. Ergo držadlo s očkem na zavěšení. Cena je uvedena za jeden kus. (vybaveniprouklid.cz)

Unger Teleskopická tyč Opti Loc 2 x 2,5 m

Unger Teleskopická tyč Opti Loc 2 x 2,5 m

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 2 × 2,5 m – celková délka 5 m – kvalitní materiál, teleskopická tyč se neprohýbá a je velmi lehká. Aretace, pevně drží. Tyč se nezasouvá. Kvalita Unger. Koncovka konus s aretací nástavců OptiLoc Unger. Aretace aretační maticí. Ergo držadlo s očkem na zavěšení. (mall.cz)

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 2 x 2,5 m

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 2 x 2,5 m

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 2 x 2,5 m - celková délka 5 m - kvalitní materiál, teleskopická tyč se neprohýbá a je velmi lehká. Aretace, pevně drží. Tyč se nezasouvá. Kvalita Unger. Koncovka konus s aretací nástavců OptiLoc Unger. Aretace aretační maticí. Ergo držadlo s očkem na zavěšení. Cena je uvedena za jeden kus. (vybaveniprouklid.cz)

Unger Teleskopická tyč Opti Loc 3 x 0,60 m

Unger Teleskopická tyč Opti Loc 3 x 0,60 m

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 3 × 0,60 m – celková délka 1,80 m – kvalitní materiál, teleskopická tyč se neprohýbá a je velmi lehká. Aretace, pevně drží. Tyč se nezasouvá. Kvalita Unger. Koncovka konus s aretací nástavců OptiLoc Unger. Aretace aretační maticí. Ergo držadlo s očkem na zavěšení. (mall.cz)

Unger Teleskopická tyč Opti Loc 3 x 150 cm

Unger Teleskopická tyč Opti Loc 3 x 150 cm

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 3 × 150 cm – celková délka 4,5 m – kvalitní materiál, teleskopická tyč se neprohýbá a je velmi lehká. Aretace, pevně drží. Tyč se nezasouvá. Kvalita Unger. Koncovka konus s aretací nástavců OptiLoc Unger. Aretace aretační maticí. Ergo držadlo s očkem na zavěšení. (mall.cz)

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 3 x 150 cm

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 3 x 150 cm

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 3 x 150 cm - celková délka 4,5 m - kvalitní materiál, teleskopická tyč se neprohýbá a je velmi lehká. Aretace, pevně drží. Tyč se nezasouvá. Kvalita Unger. Koncovka konus s aretací nástavců OptiLoc Unger. Aretace aretační maticí. Ergo držadlo s očkem na zavěšení. Cena je uvedena za jeden kus. (vybaveniprouklid.cz)

Unger Teleskopická tyč Unitec 2 x 2 m

Unger Teleskopická tyč Unitec 2 x 2 m

UNGER Teleskopická tyč Unitec 2 × 2 m – celková délka 4 m – kvalitní materiál, teleskopická tyč se neprohýbá a je velmi lehká. Aretace, pevně drží. Tyč se nezasouvá. Koncovka konus. Aretace otáčením do leva – prava. Koncovka konus. Ergonomické držadlo s očkem na zavěšení. (mall.cz)

UNGER Teleskopická tyč Unitec 2 x 2 m

UNGER Teleskopická tyč Unitec 2 x 2 m

UNGER Teleskopická tyč Unitec 2 x 2 m - celková délka 4 m - kvalitní materiál, teleskopická tyč se neprohýbá a je velmi lehká. Aretace, pevně drží. Tyč se nezasouvá. Koncovka konus. Aretace otáčením do leva - prava. Koncovka konus. Ergonomické držadlo s očkem na zavěšení. Cena je uvedena za jeden kus. (vybaveniprouklid.cz)

Unger Teleskopická tyč SmartColor 2 x 1,25 m

Unger Teleskopická tyč SmartColor 2 x 1,25 m

UNGER Teleskopická tyč SmartColor 2 × 1,25 m – celková délka 2,5 m – kvalitní materiál, teleskopická tyč se neprohýbá a je velmi lehká. Aretace aretační maticí, pevně drží. Tyč se nezasouvá. Kvalita Unger. Koncovka konus. Ergo držadlo s očkem na zavěšení. Cena je uvedena za jeden kus. (mall.cz)

UNGER Teleskopická tyč SmartColor 2 x 1,25 m

UNGER Teleskopická tyč SmartColor 2 x 1,25 m

UNGER Teleskopická tyč SmartColor 2 x 1,25 m - celková délka 2,5 m - kvalitní materiál, teleskopická tyč se neprohýbá a je velmi lehká. Aretace aretační maticí, pevně drží. Tyč se nezasouvá. Kvalita Unger. Koncovka konus. Ergo držadlo s očkem na zavěšení. Cena je uvedena za jeden kus. (vybaveniprouklid.cz)

UNGER Konus koncovka teleskopické tyče Opti Loc - NCAN0

UNGER Konus koncovka teleskopické tyče Opti Loc - NCAN0

UNGER Konus koncovka teleskopické tyče OptiLoc - NCAN0. Kvalita Unger. Koncovka konus s aretací nástavců OptiLoc Unger. Bezpečně uzamkne nástroje na teleskopické tyči. Kompatibilní se všemi systémy Unger. Rychlá a snadná výměna nástrojů pomocí tlačítka uvolnění. Cena je uvedena za jeden kus. (vybaveniprouklid.cz)

Unger nLite Connect přídavná teleskopická tyč UNGE, 2 x 1,69 m

Unger nLite Connect přídavná teleskopická tyč UNGE, 2 x 1,69 m

UNGER nLite Connect prodlužovací teleskopická hliníková tyč 2 × 1,69 m = 3 metry – kvalitní německá značka kompatibilní k HIFLO UNGER Hydro Power. S touto přídavnou tyčí dosáhnete přidáním k UNGER Master tyči AN60G až do 9 metrů! Žlutá varovná zóna k předejití neúmyslného odpojení. (mall.cz)

UNGER nLite Connect přídavná teleskopická tyč UNGE, 2 x 1,69 m

UNGER nLite Connect přídavná teleskopická tyč UNGE, 2 x 1,69 m

UNGER nLite Connect prodlužovací teleskopická hliníková tyč 2 x 1,69 m = 3 metry - kvalitní německá značka kompatibilní k HIFLO UNGER Hydro Power. S touto přídavnou tyčí dosáhnete přidáním k UNGER Master tyči AN60G až do 9 metrů! Žlutá varovná zóna k předejití neúmyslného odpojení. (vybaveniprouklid.cz)

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 3 x 0,60 m

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 3 x 0,60 m

UNGER Teleskopická tyč Opti Loc 3 x 0,60 m - celková délka 1,80 m - kvalitní materiál, teleskopická tyč se neprohýbá a je velmi lehká. Aretace, pevně drží. Tyč se nezasouvá. Kvalita Unger. Koncovka konus s aretací nástavců OptiLoc Unger. Aretace aretační maticí. Ergo držadlo s očkem na zavěšení. Cena je uvedena za jeden kus. (vybaveniprouklid.cz)

Teleskopická tyč 3 x 2 m - hliníková

Teleskopická tyč 3 x 2 m - hliníková

Teleskopická tyč 3 x 2 m - hliníková - je navržená pro práci ve vysokých výškách. Vhodné pro montáž různých typů špiček. Konec je na jedné straně opatřen závitem a na druhé straně plastovou rukojetí. Možnost upevnění ve 2 systémech: pomocí závitové špičky (zašroubováním), po demontáži této špičky je možné ji namontovat šroubem. Je možné blokovat jednotlivé části tyče v libovolné poloze. rozměry:Maximální délka: 6 mMinimální délka: 2,17 m hmotnost: 1,50 kg (vybaveniprouklid.cz)

Teleskopická tyč 3 x 2 m Lewi

Teleskopická tyč 3 x 2 m Lewi

Teleskopická tyč LEWI 3 x 2 metry - vyrobena z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena. Dále je tyč LEWI osazena konusem s čepem pro pevné spojení tyče a používaného pracovního nástroje. Využití - profi, hoby Při výběru teleskopické tyče je dobré myslet na: Potřebný dosah, tedy vzít v úvahu délku tyče samotné a příčíst k tomu výšku člověka, který bude s tyčí manipulovat. Úhel, pod kterým budete s tyčí pracovat - větší úhel, tím jednodušší práce. Nástroje, které budete napojovat na teleskopickou tyč. Obecně platí, že čím menší úhel a větší tlak, tím je ovládání a stabilita horší.… (vybaveniprouklid.cz)

Lewi Teleskopická tyč 3 x 2 m Lewi

Lewi Teleskopická tyč 3 x 2 m Lewi

Teleskopická tyč LEWI 3 × 2 metry - vyrobena z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena. (mall.cz)

Teleskopická tyč 2 x 1,20 m

Teleskopická tyč 2 x 1,20 m

Teleskopická tyč 2 x 1,20 m - snadno umyjete okna, výlohy nebo uklidíte pavučiny ve výšce 2,4 m. Teleskopická tyč je z kvalitního materiálu AL, teleskop se neprohýbá a aretační mechanizmus drží pevně. Vhodné je využít k teleskopické tyči rozmývák na okna, stěrku na okna, ometač prachu a pavučin či kloub k teleskopické tyči, který zaručí optimální nastavení stěrky vůči oknu či ometení nepřístupných míst. (vybaveniprouklid.cz)

Teleskopická tyč 2 x 2,2 m

Teleskopická tyč 2 x 2,2 m

Teleskopická tyč o rozměrech 2 x 220 cm - s jejíž pomocí snadno umyjete okna ve špatně dostupných místech až ve výšce 4,5 m. Tato teleskopická tyč je vyrobena z kvalitního hliníkového materiálu, který se neprohýbá a vše pevně drží aretační mechanismus. K teleskopické tyči je vhodné využít rozmývák na okna, stěrku na okna, ometač prachu a pavučin či kloub k teleskopické tyči, který zaručí optimální nastavení stěrky vůči oknu či ometení nepřístupných míst. (vybaveniprouklid.cz)

Teleskopická tyč 2 x 0,6 m

Teleskopická tyč 2 x 0,6 m

Teleskopická tyč o rozměrech 2 x 60 cm - s jejíž pomocí snadno umyjete okna ve špatně dostupných místech až ve výšce 1,2 m. Tato teleskopická tyč je vyrobena z kvalitního hliníkového materiálu, který se neprohýbá a vše pevně drží aretační mechanismus. K teleskopické tyči je vhodné využít rozmývák na okna, stěrku na okna, ometač prachu a pavučin či kloub k teleskopické tyči, který zaručí optimální nastavení stěrky vůči oknu či ometení nepřístupných míst. (vybaveniprouklid.cz)

Teleskopická tyč 2 x 1,5 m

Teleskopická tyč 2 x 1,5 m

Teleskopická tyč o rozměrech 2 x 150 cm - s jejíž pomocí snadno umyjete okna ve špatně dostupných místech až ve výšce 3 m. Tato teleskopická tyč je vyrobena z kvalitního hliníkového materiálu, který se neprohýbá a vše pevně drží aretační mechanismus. K teleskopické tyči je vhodné využít rozmývák na okna, stěrku na okna, ometač prachu a pavučin či kloub k teleskopické tyči, který zaručí optimální nastavení stěrky vůči oknu či ometení nepřístupných míst. (vybaveniprouklid.cz)

Sucitesa Teleskopická tyč 2 x 1,5 m

Sucitesa Teleskopická tyč 2 x 1,5 m

Teleskopická tyč o rozměrech 2 × 150 cm – s jejíž pomocí snadno umyjete okna ve špatně dostupných místech až ve výšce 3 m. Tato teleskopická tyč je vyrobena z kvalitního hliníkového materiálu, který se neprohýbá a vše pevně drží aretační mechanismus. (mall.cz)

AllServices Teleskopická tyč 2 x 1,20 m

AllServices Teleskopická tyč 2 x 1,20 m

Teleskopická tyč 2 × 1,20 m - snadno umyjete okna, výlohy nebo uklidíte pavučiny ve výšce 2,4 m. Teleskopická tyč je z kvalitního materiálu AL, teleskop se neprohýbá a aretační mechanizmus drží pevně. (mall.cz)

Teleskopická tyč 2 x 0,6 m Lewi

Teleskopická tyč 2 x 0,6 m Lewi

Teleskopická tyč LEWI 2 x 0,6 metru - vyrobena z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena. Dále je tyč LEWI osazena konusem s čepem pro pevné spojení tyče a používaného pracovního nástroje. Využití - profi, hoby Při výběru teleskopické tyče je dobré myslet na: Potřebný dosah, tedy vzít v úvahu délku tyče samotné a příčíst k tomu výšku člověka, který bude s tyčí manipulovat. Úhel, pod kterým budete s tyčí pracovat - větší úhel, tím jednodušší práce. Nástroje, které budete napojovat na teleskopickou tyč. Obecně platí, že čím menší úhel a větší tlak, tím je ovládání a stabilita horší.… (vybaveniprouklid.cz)

Teleskopická tyč 2 x 1,25 m Lewi

Teleskopická tyč 2 x 1,25 m Lewi

Teleskopická tyč LEWI 2 x 1,25 metru - vyrobena z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena. Dále je tyč LEWI osazena konusem s čepem pro pevné spojení tyče a používaného pracovního nástroje. Využití - profi, hoby Při výběru teleskopické tyče je dobré myslet na: Potřebný dosah, tedy vzít v úvahu délku tyče samotné a příčíst k tomu výšku člověka, který bude s tyčí manipulovat. Úhel, pod kterým budete s tyčí pracovat - větší úhel, tím jednodušší práce. Nástroje, které budete napojovat na teleskopickou tyč. Obecně platí, že čím menší úhel a větší tlak, tím je ovládání a stabilita horší.… (vybaveniprouklid.cz)

Lewi Teleskopická tyč 2 x 1,25 m Lewi

Lewi Teleskopická tyč 2 x 1,25 m Lewi

Teleskopická tyč LEWI 2 × 1,25 metru – vyrobena z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena. (mall.cz)

Lewi Teleskopická tyč 2 x 0,6 m Lewi

Lewi Teleskopická tyč 2 x 0,6 m Lewi

Teleskopická tyč LEWI 2 × 0,6 metru - vyrobena z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena. (mall.cz)

Vileda Professional teleskopická tyč Evolution 2 x 1,25 m

Vileda Professional teleskopická tyč Evolution 2 x 1,25 m

Vileda Professional teleskopická tyč - teleskopická tyč od známe značky Vileda Professional je skvělou volbou při výběru okenního programu. Odolná teleskopická tyč má ergonomický tvar pro snadné ovládání násay i mokrýma rukama .  Teleskopická tyč je kompatibilní pouze se systémem Evolution.       (vybaveniprouklid.cz)

Teleskopická tyč 3 x 1,5 m

Teleskopická tyč 3 x 1,5 m

Teleskopická tyč o rozměrech 3 x 150 cm - s jejíž pomocí snadno umyjete okna ve špatně dostupných místech až ve výšce 4,5 m. Tato teleskopická tyč je vyrobena z kvalitního hliníkového materiálu, který se neprohýbá a vše pevně drží aretační mechanismus. K teleskopické tyči je vhodné využít rozmývák na okna, stěrku na okna, ometač prachu a pavučin či kloub k teleskopické tyči, který zaručí optimální nastavení stěrky vůči oknu či ometení nepřístupných míst. (vybaveniprouklid.cz)

Teleskopická tyč 3 x 2,00 m - AKCE

Teleskopická tyč 3 x 2,00 m - AKCE

Teleskopická tyč 3 x 2 m - snadno umyjete okna ve špatně dostupných místech až ve výšce 6m. Tato teleskopická tyč je vyrobena z kvalitního hliníkového materiálu, který se neprohýbá a vše pevně drží aretační mechanismus. K teleskopické tyči je vhodné využít rozmývák na okna, stěrku na okna, ometač prachu a pavučin či kloub k teleskopické tyči, který zaručí optimální nastavení stěrky vůči oknu či ometení nepřístupných míst. (vybaveniprouklid.cz)

Sucitesa Teleskopická tyč 3 x 1,5 m

Sucitesa Teleskopická tyč 3 x 1,5 m

Teleskopická tyč o rozměrech 3 × 150 cm – s jejíž pomocí snadno umyjete okna ve špatně dostupných místech až ve výšce 4,5 m. Tato teleskopická tyč je vyrobena z kvalitního hliníkového materiálu, který se neprohýbá a vše pevně drží aretační mechanismus. (mall.cz)

Teleskopická tyč 3 x 1,5 m Lewi

Teleskopická tyč 3 x 1,5 m Lewi

Teleskopická tyč LEWI 3 x 1,5 metry - vyrobena z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena. Dále je tyč LEWI osazena konusem s čepem pro pevné spojení tyče a používaného pracovního nástroje. Využití - profi, hoby Při výběru teleskopické tyče je dobré myslet na: Potřebný dosah, tedy vzít v úvahu délku tyče samotné a příčíst k tomu výšku člověka, který bude s tyčí manipulovat. Úhel, pod kterým budete s tyčí pracovat - větší úhel, tím jednodušší práce. Nástroje, které budete napojovat na teleskopickou tyč. Obecně platí, že čím menší úhel a větší tlak, tím je ovládání a stabilita horší.… (vybaveniprouklid.cz)

AllServices Teleskopická tyč 3 x 2,00 m - AKCE

AllServices Teleskopická tyč 3 x 2,00 m - AKCE

Teleskopická tyč 3 × 2 m – snadno umyjete okna ve špatně dostupných místech až ve výšce 6m. Tato teleskopická tyč je vyrobena z kvalitního hliníkového materiálu, který se neprohýbá a vše pevně drží aretační mechanismus. (mall.cz)

Lewi Teleskopická tyč 3 x 1,5 m Lewi

Lewi Teleskopická tyč 3 x 1,5 m Lewi

Teleskopická tyč LEWI 3 × 1,5 metry – vyrobena z velmi pevného a lehkého hliníku. Tyče jsou konstruovány tak, aby se neprotáčely. Jednotlivé díly teleskopických tyčí jsou mezi sebou spojeny objímkou s jemným závitem, který zajišťuje dokonalou blokaci proti zasouvání, když je tyč roztažena. (mall.cz)

Marimex Teleskopická tyč 1,8 - 3,6 m

Marimex Teleskopická tyč 1,8 - 3,6 m

Základní vybavení pro všechny majitele bazénů. Marimex teleskopickou tyč o délce 1,8 – 3,6 m využijete j k připojení kartáče, síťky nebo ručního vysavače a během pár vteřin si usnadníte práci. Integrovaný nástavec pro upevnění potřebného vybavení. (mall.cz)

Marimex teleskopická tyč 2,79 m 10960008

Marimex teleskopická tyč 2,79 m 10960008

Univerzální výsuvná tyč pro kartáče, síťky a vysavače. Při celkovém vysunutí dosahuje délky 2,7 m. Na kartáče i vysavače ji napojíte integrovaným nástavcem. (mall.cz)

Marimex Teleskopická tyč - 2,79 m - 10960008

Marimex Teleskopická tyč - 2,79 m - 10960008

Univerzální výsuvná tyč pro kartáče, síťky a vysavače. Při celkovém vysunutí dosahuje délky 2,7 m. Na kartáče i vysavače ji napojíte integrovaným nástavcem. (marimex.cz)

Intex 29055 teleskopická tyč 2,79 m

Intex 29055 teleskopická tyč 2,79 m

Teleskopická tyč INTEX 29055 279 cm Je univerzální teleskopická tyč s integrovaným nástavcem pro bazénové síťky, kartáče a vysavače. Při celkovém vysunutí dosahuje délky 2,7 mTechnický popis:- Výrobce: Intex- Hmotnost (kg): 1.000– Průměr tyče: 30 mm- Dosahuje až 2,7 m (mall.cz)

Marimex Teleskopická tyč 1,8 - 3,6 m - 10960001

Marimex Teleskopická tyč 1,8 - 3,6 m - 10960001

Univerzální výsuvná tyč pro kartáče, síťky a vysavače. Při celkovém vysunutí dosahuje délky 3,6 m. Na kartáče i vysavače ji napojíte integrovaným nástavcem. (marimex.cz)

Marimex Teleskopická tyč 2,4 - 4,8 m - 10960002

Marimex Teleskopická tyč 2,4 - 4,8 m - 10960002

Univerzální výsuvná tyč pro kartáče, síťky a vysavače. Při celkovém vysunutí dosahuje délky 4,8 m. Na kartáče i vysavače ji napojíte integrovaným nástavcem. (marimex.cz)

Kwazar Teleskopická tyč 1,2 m bez pistole

Kwazar Teleskopická tyč 1,2 m bez pistole

Teleskopická tyč s délkou v rozmezí od 60 cm do 120 cm s tryskou na konci. Vhodná pro všechny tlakové postřikovače ORION Super a NEPTUN Super. (mall.cz)

Delta Plus Teleskopická tyč 8m s 5 segmenty LV400

Delta Plus Teleskopická tyč 8m s 5 segmenty LV400

Teleskopická tyč s 5 segmenty. Délka ve složeném stavu: 2 m. Délka v otevřeném stavu: 8 m. Izolační materiál až do 30 kV. Tento produkt nespadá do kategorie OOP. (mall.cz)

Solognac Teleskopická Tyč

Solognac Teleskopická Tyč

Přizpůsobitelná, snadná přeprava, v prodeji po 2. (decathlon.cz)

UNGER Kloubové spojení pro teleskopické tyče UNGER

UNGER Kloubové spojení pro teleskopické tyče UNGER

UNGER Kloubové spojení pro teleskopické tyče UNGER Kloubové spojení pro teleskopickou tyč slouží pro nastavení správného úhlu sklonu stěrky či rozmýváku při mytí oken pomocí teleskopické tyče. Cena je uvedena za 1 ks. (vybaveniprouklid.cz)

Anaconda Saenger Teleskopická tyč 2 in 1 Storm Pols 70-125cm

Anaconda Saenger Teleskopická tyč 2 in 1 Storm Pols 70-125cm

Teleskopická Tyč Anaconda Storm Poles 2in1 125cm (mall.cz)

Anaconda Saenger Teleskopická tyč 2 in 1 Storm Pols 100-170cm

Anaconda Saenger Teleskopická tyč 2 in 1 Storm Pols 100-170cm

Teleskopická Tyč Anaconda Storm Poles 2in1 170cm (mall.cz)

Anaconda Teleskopická Tyč 2 in 1 Storm Pols 70-125 cm

Anaconda Teleskopická Tyč 2 in 1 Storm Pols 70-125 cm

Teleskopická tyč. Tyč je zakončena univerzálním závitem, kam se dá našroubovat rohatinka nebo elektronický hlásič záběru. (mall.cz)

Anaconda Teleskopická Tyč 2 in 1 Storm Pols 100-170 cm

Anaconda Teleskopická Tyč 2 in 1 Storm Pols 100-170 cm

Teleskopická tyč. Tyč je zakončena univerzálním závitem, kam se dá našroubovat rohatinka nebo elektronický hlásič záběru. (mall.cz)

Anaconda Teleskopická Tyč 2 in 1 Bank Stick 57-100 cm

Anaconda Teleskopická Tyč 2 in 1 Bank Stick 57-100 cm

Teleskopická tyč. Tyč je zakončena univerzálním závitem, kam se dá našroubovat rohatinka nebo elektronický hlásič záběru. (mall.cz)

Anaconda Teleskopická Tyč 2 in 1 Bank Stick 45-75 cm

Anaconda Teleskopická Tyč 2 in 1 Bank Stick 45-75 cm

Teleskopická tyč. Tyč je zakončena univerzálním závitem, kam se dá našroubovat rohatinka nebo elektronický hlásič záběru. (mall.cz)

UNGER Stingray Easy-Click prodlužovací tyč dlouhá 1,24 m

UNGER Stingray Easy-Click prodlužovací tyč dlouhá 1,24 m

UNGER Stingray prodlužovací tyč 1,24 m - prodlouží Stingray o 1,24 m. Trojúhelníkový tvar pro lepší uchopení. Tyč obsahuje easy-click mechanismus a sprejovací knoflík Cena je za 1 kus. (vybaveniprouklid.cz)

Teleskopická tyč Wenko Herkules

Teleskopická tyč Wenko Herkules

Kolekce Herkules mluví za vše - je to variabilní teleskopický systém, díky kterému si vytvoříte šatník dle vašich požadavků. Je složen z několika částí, které si stačí pořídit a složit tak, jak se vám zrovna hodí. Značka Wenko je nepostradatelný přítel do koupelny či kuchyně. S ním zvládnete udávat řád a pořádek snadno a bez komplikací. (bonami.cz)

Hecht M4T2A - Teleskopická tyč

Hecht M4T2A - Teleskopická tyč

Teleskopická aluminiová tyč s délkou 130 – 240 cm. (mall.cz)

Saenger ms range teleskopická tyč na podběrák tele net handle 2 díly

Saenger ms range teleskopická tyč na podběrák tele net handle 2 díly

Nízká váha  tyče vám zaručí dobrou manipulaci  při podebírání vašich úlovků. Transportní délka  této tyče je 1,5 metru. 2 dílná  -  3 metry (parys.cz)

Anaconda teleskopická tyč 2 in 1 storm pols-délka 70-125 cm

Anaconda teleskopická tyč 2 in 1 storm pols-délka 70-125 cm

Anaconda Teleskopická Tyč 2 in 1 Storm Pols-Délka 70-125 cm (parys.cz)

Anaconda teleskopická tyč 2 in 1 bank stick-délka 57-100 cm

Anaconda teleskopická tyč 2 in 1 bank stick-délka 57-100 cm

Anaconda Teleskopická Tyč 2 in 1 Bank Stick-Délka 57-100 cm (parys.cz)

Anaconda teleskopická tyč 2 in 1 bank stick-délka 45-75 cm

Anaconda teleskopická tyč 2 in 1 bank stick-délka 45-75 cm

Anaconda Teleskopická Tyč 2 in 1 Bank Stick-Délka 45-75 cm (parys.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít