UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt + malé časti ružový (rose gold)

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt + malé časti ružový (rose gold)

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt + malé časti ružový (rose gold)

Apple iPhone 7 zadní kryt růžový (rose gold) Náhradní díl určený pro Váš Apple iPhone 7. Zadní kryt nejvyšší kvality navíc obsahuje i "malé části", tj slot na sim karty, a všechny potřebné tlačítka (tlačítko hlasitosti, uzamčení a ostatní). Kompatibilita: iPhone 7 Barva: růžový (rose gold) Balení obsahuje: zadní kryt pro iPhone 7, "malé části" (tlačítka, slot na SIM karty). Pozn .: Výměnu doporučujeme realizovat zkušené osobě. Za škody či poškození způsobené neodbornou instalací neneseme odpovědnost. (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt + malé časti zlatý

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt + malé časti zlatý

Apple iPhone 7 zadní kryt zlatý Náhradní díl určený pro Váš Apple iPhone 7. Zadní kryt nejvyšší kvality navíc obsahuje i "malé části", tj slot na sim karty, a všechny potřebné tlačítka (tlačítko hlasitosti, uzamčení a ostatní). Kompatibilita: iPhone 7 Barva: zlatá Balení obsahuje: zadní kryt pro iPhone 7, "malé části" (tlačítka, slot na SIM karty). Pozn .: Výměnu doporučujeme realizovat zkušené osobě. Za škody či poškození způsobené neodbornou instalací neneseme odpovědnost. (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt + malé časti čierny

UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt + malé časti čierny

Apple iPhone 7 zadní kryt černý Náhradní díl určený pro Váš Apple iPhone 7. Zadní kryt nejvyšší kvality navíc obsahuje i "malé části", tj slot na sim karty, a všechny potřebné tlačítka (tlačítko hlasitosti, uzamčení a ostatní). Kompatibilita: iPhone 7 Barva: černá Balení obsahuje: zadní kryt pro iPhone 7, "malé části" (tlačítka, slot na SIM karty). Pozn .: Výměnu doporučujeme realizovat zkušené osobě. Za škody či poškození způsobené neodbornou instalací neneseme odpovědnost. (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED Apple iPhone SE zadný kryt + malé časti ružový

UNBRANDED Apple iPhone SE zadný kryt + malé časti ružový

Apple iPhone SE zadní kryt růžový (rose gold) Náhradní díl určený pro Váš Apple iPhone SE. Zadní kryt nejvyšší kvality navíc obsahuje i "malé části", tj slot na sim karty, a všechny potřebné tlačítka (tlačítko hlasitosti, uzamčení a ostatní). Kompatibilita: iPhone SE Barva: růžová (rose gold) Balení obsahuje: zadní kryt pro iPhone SE, "malé části" (tlačítka, slot na SIM karty). Pozn .: Výměnu doporučujeme realizovat zkušené osobě. Za škody či poškození způsobené neodbornou instalací neneseme odpovědnost. (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED Apple iPhone SE zadný kryt + malé časti zlatý

UNBRANDED Apple iPhone SE zadný kryt + malé časti zlatý

Apple iPhone SE zadní kryt zlatý Náhradní díl určený pro Váš Apple iPhone SE. Zadní kryt nejvyšší kvality navíc obsahuje i "malé části", tj slot na sim karty, a všechny potřebné tlačítka (tlačítko hlasitosti, uzamčení a ostatní). Kompatibilita: iPhone SE Barva: zlatá Balení obsahuje: zadní kryt pro iPhone SE, "malé části" (tlačítka, slot na SIM karty). Pozn .: Výměnu doporučujeme realizovat zkušené osobě. Za škody či poškození způsobené neodbornou instalací neneseme odpovědnost. (Vsechnonamobil.cz)

Uživatele, kteří hledají "UNBRANDED Apple iPhone 7 zadný kryt + malé časti ružový (rose gold)" se dívají také na:

Apple wired keyboard cz
Ochranný kryt na sporák
Gigabyte gsmart elite kryt
Jamo s 628 hcs dark apple

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S7 Edge ružový …

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S7 Edge ružový (Rose Gold)

Zadní kryt (kryt baterie) Samsung Galaxy S7 Edge růžový (Rose Gold) Náhradní zadní kryt určený pro Samsung Galaxy S7 Edge Určeno pro: Samsung Galaxy S7 Edge Barva: růžová (Rose Gold) (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 7 Plus - rose gold…

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 7 Plus - rose gold (ružová)

SIM Slot + boční tlačítka - Apple iPhone 7 Plus - rose gold (růžová) Kompatibilní s: Apple iPhone 7 Plus Barva: rose gold (růžová) (Vsechnonamobil.cz)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Apple iPhone XS Max ružový (rose…

FORCELL  Zrkadlový silikónový kryt Apple iPhone XS Max ružový (rose gold)

Zrcadlový silikonový obal iPhone XS Max růžový (rose gold) Ochranný zrcadlový obal pro Váš Apple iPhone XS Max. Obal je vyroben z kvalitního TPU materiálu a ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenním používání. Je flexibilní, příjemný na dotek a neklouže. Zrcadlový efekt mu dodává jedinečný a luxusní vzhled. Precizní výřezy zajišťují bezproblémový přístup ke všem potřebám portům a konektorům. Určený pro Apple iPhone XS Max Je vyroben z kvalitního TPU materiálu Ochrana smartphonu před poškozením, škrábanci a nečistotami je flexibilní a neklouže Luxusní zrcadlový efekt Precizní výřezy na všechny potřebné konektory (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 6S Plus - rose…

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 6S Plus - rose gold (ružová)

SIM Slot + boční tlačítka - Apple iPhone 6S Plus - rose gold (růžová) Kompatibilní s: Apple iPhone 6S Plus Barva: rose gold (růžová) (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED Apple iPhone 7 Displej + dotyková plocha AAA biely

UNBRANDED Apple iPhone 7 Displej + dotyková plocha AAA biely

Apple iPhone 7 Displej + dotyková plocha AAA bílý Náhradní LCD displej pro Váš Apple iPhone 6 Plus Kompatibilita: Apple iPhone 7 Kvalita: AAA (výrobce Tianma) Barva: bílá Pozn .: Instalace dílu by měla být provedena kvalifikovanou osobou, za případné škody způsobené neodbornou instalací neneseme odpovědnost. (Vsechnonamobil.cz)

Spigen Neo Hybrid Crystal Apple iPhone 7/8 - rose gold

Spigen Neo Hybrid Crystal Apple iPhone 7/8 - rose gold

Nechte vyniknout skvělý design vašeho iPhonu v tomto transparentním krytu. Kryt Spigen Neo Hybrid™ přicházi s nově navrženým vzorem pro iPhone. Kovová ochrana chrání tlačitka před nárazy, zatímco kryt tlumící nárazy a polykarbonátový rám nabízí absolutní ochranu pro váš telefon. Certifikovaná ochrana Díky vojenské certifikaci MIL-STD 810G-516.6 poskytuje tento kryt spolehlivou ochranu. Díky této ochraně váš telefon v tomto krytu odolá nechtěným pádům, otřesům nebo nárazům. Na Ultra Hybrid se můžete spolehnou. Spolehlivost a jednoduchá aplikace Kryt spolehlivě ochrání vaše zařízení před poškrábáním, prachem nebo zmírní případný pád smartphonu na zem. Výstuhy chrání rohy telefonu před nárazy a zbytek pouzdra slouží k ochraně zadní strany a boků před každodenními nástrahami. Aplikace… (Euronics.cz)

FORCELL METALLIC silikónový obal Apple iPhone 5 / 5S / SE ružový …

FORCELL METALLIC silikónový obal Apple iPhone 5 / 5S / SE ružový (rose-gold)

METALLIC Ochranný silikonový obal Apple iPhone 5 / 5S / SE rose-gold Krásný zrcadlový ochranný obal pro Váš iPhone 5. Svým designem zaujme opravdu každého, ale zároveň Váš smartphone chrání před odřeninami, škrábanci a prachem. Kryt je vyroben z kvalitního silikonu což znamená, že se příjemně drží v ruce a neklouže.   Obal se dá velmi snadno vyjmout a obsahuje všechny výřezy pro fotoaparát, nabíječku, sluchátka a ostatní konektory a tak telefon nemusíte z obalu vůbec vybírat. Metalický efekt navíc dodá Vašemu smartphonu velmi zajímavý vzhled a stane se perfektním módním doplňkem. Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 5 / 5S / SE - najdete v záložce související zboží. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

Pouzdro/ kryt pro Apple iPhone 6 6S/ TPU Rose Gold Crystal

Pouzdro/ kryt pro Apple iPhone 6 6S/ TPU Rose Gold Crystal

AKCE! Elegantní pouzdro pro Apple iPhone 6 6S v zlato-růžové barvě zdobené krystaly. (Donela.cz)

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie ) Xiaomi Pocophone F1

UNBRANDED  Zadný kryt (kryt batérie ) Xiaomi Pocophone F1

Zadní kryt (kryt baterie) Xiaomi Pocophone F1 Náhled řední zadní kryt ur čený pro Xiaomi Pocophone F1. Určeno pro Xiaomi Pocophone F1 (Vsechnonamobil.cz)

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový …

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový (metallic-rose)

Zrcadlový silikonový obal iPhone 7 / iPhone 8 růžový (metallic-rose) Luxusní zrcadlový obal pro Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8 ochrání Váš telefon a zároveň mu dodá jedinečný vzhled. Obal je vyroben kvalitního silikonu a ochrání Váš telefon před škrábanci a odřeninami. - luxusní zrcadlový vzhled - obal je vyroben z kvalitního silikonu - výřez pro logo Apple Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 7 Plus - čierna

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 7 Plus - čierna

SIM Slot + boční tlačítka - Apple iPhone 7 Plus - černá Kompatibilní s: Apple iPhone 7 Plus Barva: černá (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 7 Plus - zlatá

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 7 Plus - zlatá

SIM Slot + boční tlačítka - Apple iPhone 7 Plus - zlatá Kompatibilní s: Apple iPhone 7 Plus Barva: zlatá (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S8 modrý

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S8 modrý

Zadní kryt (kryt baterie) Samsung Galaxy S8 modrý Náhradní zadní kryt určený pro Samsung Galaxy S8 Určeno pro: Samsung Galaxy S8 Barva: černá   (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S8 zlatý

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S8 zlatý

Zadní kryt (kryt baterie) Samsung Galaxy S8 zlatý Náhradní zadní kryt určený pro Samsung Galaxy S8 Určeno pro: Samsung Galaxy S8 Barva: růžová   (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED Apple iPhone 5 batéria - OEM

UNBRANDED Apple iPhone 5 batéria - OEM

Apple iPhone 5 baterie - OEM Náhradní baterie určená pro Apple iPhone 5 s kapacitou 1440 mAh. Jde o originální baterii nejvyšší kvality (OEM). Kompatibilita: Apple iPhone 5 Kvalita: OEM (nejvyšší kvalita) Pozn .: Výměnu doporučujeme realizovat zkušené osobě. Za škody či poškození způsobené neodbornou instalací neneseme odpovědnost. (Vsechnonamobil.cz)

Plastový kryt pro Apple iPhone 7, růžový SIXTOL

Plastový kryt pro Apple iPhone 7, růžový SIXTOL

Plastový kryt pro Apple iPhone 7, růžový Ultratenký plastový kryt na Apple iPhone 7 v růžové barvě. Přesně pasující do ruky s technologií proti proklouznutí. Praktická ochrana tlačítek prodlužuje životnost samotného přístroje. Poznámka: ilustrační foto (Torriacars.cz)

Silikonový kryt pro Apple iPhone 7, růžový SIXTOL

Silikonový kryt pro Apple iPhone 7, růžový SIXTOL

Silikonový kryt pro Apple iPhone 7, růžový Ultratenký silikonový kryt na Apple iPhone 7 v růžové barvě. Přesně pasující do ruky s technologií proti proklouznutí. Praktická ochrana tlačítek prodlužuje životnost samotného přístroje. Poznámka: ilustrační foto (Torriacars.cz)

IPAKY 3v1 Ochranný kryt Apple iPhone 7 ružový

IPAKY 3v1 Ochranný kryt Apple iPhone 7 ružový

IPAK 3v1 Ochranný kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 růžový Elegantní značkový obal pro Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8, který dodá Vašemu smartphonu stylový vzhled. Obal je vyroben z kvalitního polykarbonátu, který ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Je příjemný na dotek, lehký, a neklouže. Precizní výřezy a bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portům jsou samozřejmostí. Určený pro Apple iPhone 7 / iPhone 8 Obal má odnímatelnou část Obsahuje výřez pro logo Apple Ochrana smartphonu před poškozením a škrábanci Stylový design a jedinečné provedení Precizní výřezy na všechny potřebné konektory Neklouže v ruce Perfektně sedne na telefon (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S8 Orchid Gray

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S8 Orchid Gray

Zadní kryt (kryt baterie) Samsung Galaxy S8 Orchid Gray Náhradní zadní kryt určený pro Samsung Galaxy S8 Určeno pro: Samsung Galaxy S8 Barva: Orchid Gray   (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S7 Edge biely

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S7 Edge biely

Zadní kryt (kryt baterie) Samsung Galaxy S7 Edge bílý Náhradní zadní kryt určený pro Samsung Galaxy S7 Edge Určeno pro: Samsung Galaxy S7 Edge Barva: bílá   (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S7 Edge zlatý

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S7 Edge zlatý

Zadní kryt (kryt baterie) Samsung Galaxy S7 Edge zlatý Náhradní zadní kryt určený pro Samsung Galaxy S7 Edge Určeno pro: Samsung Galaxy S7 Edge Barva: zlatá (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED Apple iPhone 5 Home button - čierny

UNBRANDED Apple iPhone 5 Home button - čierny

Apple iPhone 5 Home button - černý Originální Home button určený pro Váš Apple iPhone 5. Kompatibilita: Apple iPhone 5 Barva: černá Obsahuje pouze home button - neobsahuje flex kabel! Pozn .: Výměnu doporučujeme realizovat zkušené osobě. Za škody či poškození způsobené neodbornou instalací neneseme odpovědnost. (Vsechnonamobil.cz)

Apple iPhone 7 32 GB - Rose Gold (MN912CN/A) Software F-Secure SAFE,…

Apple iPhone 7 32 GB - Rose Gold (MN912CN/A) Software F-Secure SAFE, 3 zařízení / 6 měsíců (zdarma)

Úplně nová fotografická soustava. Vůbec nejjasnější a nejbarevnější displej iPhonu. Nejvyšší výkon a nejdelší výdrž baterie ze všech iPhonů. Odolnost proti vodě a postříkání.1 A stereo reproduktory. Po všech stránkách i stejně přesvědčivě vypadá. Tohle je iPhone 7. Technická specifikace iPhone 7 má úplně nový 12MP fotoaparát s clonou f/1,8 pro výborné fotky a 4K videa i při slabém světle. Optickou stabilizaci obrazu. 4,7palcový Retina HD displej s širokým barevným gamutem a 3D Touch. Čip A10 Fusion až s dvojnásobným výkonem než iPhone 6. Touch ID. Rychlejší 4G LTE.2 Je to iPhone s nejdelší výdrží baterie. Má přesvědčivý stereo zvuk, odolnost proti postříkání a vodě1 a iOS 10. Hlavní vlastnosti 4,7palcový (úhlopříčně) Retina HD displej s rozlišením 1334 × 750 a širokým barevným gamutem… (Kasa.cz)

hmotnost:
0.18 kg
distribuce:
CZ
Barva:
Zlatá
Operační systém:
iOS
Hmotnost (g):
138

Apple iPhone 7 128 GB - Rose Gold (MN952CN/A) Software F-Secure SAFE,…

Apple iPhone 7 128 GB - Rose Gold (MN952CN/A) Software F-Secure SAFE, 3 zařízení / 6 měsíců (zdarma)

Úplně nová fotografická soustava. Vůbec nejjasnější a nejbarevnější displej iPhonu. Nejvyšší výkon a nejdelší výdrž baterie ze všech iPhonů. Odolnost proti vodě a postříkání.1 A stereo reproduktory. Po všech stránkách i stejně přesvědčivě vypadá. Tohle je iPhone 7. Technická specifikace iPhone 7 má úplně nový 12MP fotoaparát s clonou f/1,8 pro výborné fotky a 4K videa i při slabém světle. Optickou stabilizaci obrazu. 4,7palcový Retina HD displej s širokým barevným gamutem a 3D Touch. Čip A10 Fusion až s dvojnásobným výkonem než iPhone 6. Touch ID. Rychlejší 4G LTE.2 Je to iPhone s nejdelší výdrží baterie. Má přesvědčivý stereo zvuk, odolnost proti postříkání a vodě1 a iOS 10. Hlavní vlastnosti 4,7palcový (úhlopříčně) Retina HD displej s rozlišením 1334 × 750 a širokým barevným gamutem… (Kasa.cz)

hmotnost:
0.29 kg
distribuce:
CZ
Barva:
Zlatá
Operační systém:
iPhone OS

Plastový kryt pro Apple iPhone 7 plus, růžový SIXTOL

Plastový kryt pro Apple iPhone 7 plus, růžový SIXTOL

Plastový kryt pro Apple iPhone 7 plus, růžový Ultratenký plastový kryt na Apple iPhone 7 plus v růžové barvě. Přesně pasující do ruky s technologií proti proklouznutí. Praktická ochrana tlačítek prodlužuje životnost samotného přístroje. Poznámka: ilustrační foto (Torriacars.cz)

Silikonový kryt pro Apple iPhone 7 plus, růžový SIXTOL

Silikonový kryt pro Apple iPhone 7 plus, růžový SIXTOL

Silikonový kryt pro Apple iPhone 7 plus, růžový Ultratenký silikonový kryt na Apple iPhone 7 plus v růžové barvě. Přesně pasující do ruky s technologií proti proklouznutí. Praktická ochrana tlačítek prodlužuje životnost samotného přístroje. Poznámka: ilustrační foto (Torriacars.cz)

IPAKY 3v1 Ochranný kryt Apple iPhone 7 Plus ružový

IPAKY 3v1 Ochranný kryt Apple iPhone 7 Plus ružový

IPAK 3v1 Ochranný kryt Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus růžový Elegantní značkový obal pro Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8. Obsahuje výřezy na logo Apple a Vašemu smartphonu dodá moderní vzhled. Obal je vyroben z kvalitního polykarbonátu, který ochrání Váš smartphone před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Je příjemný na dotek, lehký, a neklouže. Precizní výřezy zajišťují bezproblémový přístup ke všem potřebným konektorům a portem. Určený pro Apple iPhone 7 / iPhone 8 Obal má odnímatelnou část Obsahuje výřez pro logo Apple Ochrana smartphonu před poškozením a škrábanci Stylový design a jedinečné provedení Precizní výřezy na všechny potřebné konektory Neklouže v ruce Perfektně sedne na telefon (Vsechnonamobil.cz)

FORCELL RUBBER Gumený kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

FORCELL RUBBER Gumený kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

RUBBER Gumený kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 růžový Ochranný kryt určený pro Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8. Je vyroben z kvalitní gumy, díky čemuž je pevný, ale zároveň flexibilní. Váš smartphone ochrání před poškozením, škrábanci a nečistotami při každodenní manipulaci. Kryt navíc chrání i tlačítka. Perfektně padne na Váš smartphone a je příjemný na dotek. Dopřejte Vašemu smartphonu bezpečnou ochranu v jednoduchém provedení. - Určen pro Apple iPhone 7 / iPhone 8 - Ochrana smartphonu před poškozením - Kvalitní gumový materiál - Extra ochrana tlačítek - Kryt je příjemný na dotek (Vsechnonamobil.cz)

BASEUS GLAZE Ochranný kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

BASEUS GLAZE Ochranný kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

BASEUS GLAZE Ochranný kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružovýModerný plastový obal pre Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8. Obal je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý ochráni Váš smartfón pred škrabancami a každodenným opotrebovaním. Obal samozrejme obsahuje výrezy pre všetky potrebné porty ako nabíjanie a fotoaparát. Jedinečnosť tohto obalu spočíva v tom, že mení farbu podľa toho ako ho natočíte čo znemaná, že každú chvíľu zmení svoju farbu. Vďaka ľahkosti a tenkosti Vás nebude nijak obmedzovať v používaní. Z dôvodu unikátneho viacfarebného dizajnu tohto obalu sa môže jeho vzhľad líšiť na základe farebného prevedenia samotného telefónu. obsahuje všetky potrebné porty a výrezyspoľahlivá ochrana pred každodenným opotrebovanímmení farbu a lesk podľa uhlumoderný a luxusný dizajnvyrobený z… (Vsechnonamobil.cz)

FORCELL SHOCK Odolný kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

FORCELL  SHOCK Odolný kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

SHOCK Odolný kryt Apple iPhone 7 růžový Velmi kvalitní a zároveň mimořádně odolný obal pro Váš Apple iPhone 7. Obal je speciálně navržen tak, aby ochránil Váš iPhone 7 před škrábanci, či jiným poškozením a zároveň mu dodal jedinečný vzhled. Obal je vyroben z kombinace plastu a gumy a tak poskytuje tu nejlepší ochranu.   - obal ochrání Váš iPhone 7 před škrábanci a odřeninami - elegantní design - přesné výřezy pro všechna tlačítka a konektory - použitý materiál je příjemný na dotek - po nasazení obalu se telefon neklouže v ruce.   Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 . Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

FORCELL JELLY Gumený kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

FORCELL JELLY Gumený kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

JELLY Gumový obal Apple iPhone 7 růžový Jednoduchý gumový kryt pro Váš Apple iPhone 7 poskytuje ochranu před škrábanci a odřeninami. Díky použitému materiálu je kryt protiskluzový. Kryt je lehký a flexibilní a tak se s ním jednoduše manipuluje. - vyrobeno z valitní TPU materiálu - jednoduchý, no elegantní design - obal je lehký a zároveň flexibilní - protiskluzový povrch Pro kompletní ochranu doporučujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo pro Apple iPhone 7 . Zároveň získáte výhodnější poštovné.   (Vsechnonamobil.cz)

Nillkin Super Frosted kryt Apple iPhone 7 růžově zlatý

Nillkin Super Frosted kryt Apple iPhone 7 růžově zlatý

Pevné plastové pouzdro Nillkin Super Frosted se zesílenými rohy, chránící boky a záda telefonu Apple iPhone 7 před povrchovým poškozením. (Smarty.cz)

Bling My Thing Papillon Rose Sparkles zadní kryt Apple iPhone 7/8 s…

Bling My Thing Papillon Rose Sparkles zadní kryt Apple iPhone 7/8 s krystaly Swarovski®

Luxusní zadní kryt pro prémiové telefony Apple iPhone 7/8, který zároveň ochrání. Šikovný módní doplněk s vybranými krystaly SWAROVSKI elegantního vzhledu. (Smarty.cz)

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S7 Edge čierny …

UNBRANDED Zadný kryt (kryt batérie) Samsung Galaxy S7 Edge čierny (black)

Zadní kryt (kryt baterie) Samsung Galaxy S7 Edge černý (black) Náhradní zadní kryt určený pro Samsung Galaxy S7 Edge Určeno pro: Samsung Galaxy S7 Edge Barva: černá   (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED Apple iPhone 5S batéria 1560 mAh OEM

UNBRANDED Apple iPhone 5S batéria 1560 mAh OEM

Apple iPhone 5S baterie 1560 mAh OEM Náhradní baterie určená pro Apple iPhone 5S s kapacitou 1560 mAh. Jde o originální baterii nejvyšší kvality (OEM). Kompatibilita: Apple iPhone 5S Kvalita: OEM (nejvyšší kvalita) Pozn .: Výměnu doporučujeme realizovat zkušené osobě. Za škody či poškození způsobené neodbornou instalací neneseme odpovědnost. (Vsechnonamobil.cz)

Apple iPhone 7 Plus 128 GB - Rose Gold (MN4U2CN/A) Software F-Secure…

Apple iPhone 7 Plus 128 GB - Rose Gold (MN4U2CN/A) Software F-Secure SAFE, 3 zařízení / 6 měsíců (zdarma)

Úplně nový dvojitý 12MP fotoaparát. Vůbec nejjasnější a nejbarevnější displej iPhonu. Nejvyšší výkon a nejdelší výdrž baterie ze všech iPhonů. Odolnost proti vodě a postříkání.1 A stereo reproduktory. Po všech stránkách i stejně přesvědčivě vypadá. Tohle je iPhone 7 Plus. Technická specifikace iPhone 7 Plus má dvojitý 12MP fotoaparát se zoomem ve vysokém rozlišení a clonou f/1,8 pro výborné fotky a 4K videa i při slabém větle. Optickou stabilizaci obrazu. 5,5palcový Retina HD displej s širokým barevným gamutem a 3D Touch. Čip A10 Fusion až s dvojnásobným výkonem než iPhone 6. Touch ID. Rychlejší 4G LTE.2 Je to iPhone s nejdelší výdrží baterie. Má přesvědčivý stereo zvuk, odolnost proti postříkání a vodě1 a iOS 10. Hlavní vlastnosti 5,5palcový (úhlopříčně) Retina HD displej s rozlišením… (Kasa.cz)

hmotnost:
0.29 kg
distribuce:
CZ
Barva:
Zlatá
Operační systém:
iPhone OS
Dotykový displej:
Ano

Apple iPhone 7 Plus 32 GB - Rose Gold (MNQQ2CN/A) Software F-Secure…

Apple iPhone 7 Plus 32 GB - Rose Gold (MNQQ2CN/A) Software F-Secure SAFE, 3 zařízení / 6 měsíců (zdarma)

Úplně nový dvojitý 12MP fotoaparát. Vůbec nejjasnější a nejbarevnější displej iPhonu. Nejvyšší výkon a nejdelší výdrž baterie ze všech iPhonů. Odolnost proti vodě a postříkání.1 A stereo reproduktory. Po všech stránkách i stejně přesvědčivě vypadá. Tohle je iPhone 7 Plus. Technická specifikace iPhone 7 Plus má dvojitý 12MP fotoaparát se zoomem ve vysokém rozlišení a clonou f/1,8 pro výborné fotky a 4K videa i při slabém větle. Optickou stabilizaci obrazu. 5,5palcový Retina HD displej s širokým barevným gamutem a 3D Touch. Čip A10 Fusion až s dvojnásobným výkonem než iPhone 6. Touch ID. Rychlejší 4G LTE.2 Je to iPhone s nejdelší výdrží baterie. Má přesvědčivý stereo zvuk, odolnost proti postříkání a vodě1 a iOS 10. Hlavní vlastnosti 5,5palcový (úhlopříčně) Retina HD displej s rozlišením… (Kasa.cz)

hmotnost:
0.29 kg
distribuce:
CZ
Barva:
Zlatá

Bling My Thing Milky Way zadní kryt Apple iPhone 7/8 Rose Sparkles s…

Bling My Thing Milky Way zadní kryt Apple iPhone 7/8 Rose Sparkles s krystaly Swarovski®

Luxusní zadní kryt pro prémiové telefony Apple iPhone 7/8, který zároveň ochrání. Šikovný módní doplněk s vybranými krystaly SWAROVSKI elegantního vzhledu (Smarty.cz)

FORCELL METALLIC kryt pre Apple iPhone 7 Plus ružový (metallic pink)

FORCELL METALLIC kryt pre Apple iPhone 7 Plus ružový (metallic pink)

Ochranný kryt pro Apple iPhone 7 Plus METALLIC růžový (rose-gold) Kvalitní ochranný obal pro Váš Apple iPhone 7. Tento obal, vyrobený z prvotřídního TPU materiálu ochrání Váš telefon před škrábanci, odřeninami a jiným poškozením. Klíčové vlastnosti: - obal je ultratenký a lehký a tak zanechá vašemu telefonu téměř původní tloušťku - dokonalá ochrana bočních tlačítek - s krytem se snadno manipuluje a snadno se čistí - zadní strana je průhledná a tak vynikne původní barva telefonu - vyrobeno z flexibilního materiálu, který je zároveň příjemný na dotek a neklouže - obal obsahuje všechny potřebné výřezy pro nabíjecí konektor, vstup na sluchátka / nabíječku, zda reproduktor Pro kompletní ochranu doporuujeme zakoupit i ochranné tvrzené sklo - najdete v záložce související zboží.… (Vsechnonamobil.cz)

FORCELL SULADA Ochranný kryt pre Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

FORCELL SULADA Ochranný kryt pre Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

Soulad Ochranný kryt pro Apple iPhone 7 / iPhone 8 růžový Jedinečný ochraný obal pro Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8. Pružný, ultratenký obal vyrobený z vysoce kvalitního TPU materiálu. Nabízí velkou ochranu bez přidání tloušťky na smarfóne. Obal tlumí nárazy v každodenních situacích a pomáhá udržovat Váš Apple bez poškrábání. Obal je přesně navržen pro konkrétní model a nabízí dokonalé přizpůsobení a současně poskytuje plný přístup ke všem portům a tlačítkům. Unikátní design s jemnými třpytivými po celém obvodu dává Vašemu telefonu stylový a velmi zajímavý vzhled. -určený pro Apple iPhone 7 / iPhone 8 - pružný a flexibilní -vyroben z kvalitního TPU materiálu -plný přístup ke všem portům -štýlový třpytivý design (Vsechnonamobil.cz)

FORCELL FLOWER 3D Ochranný kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

FORCELL FLOWER 3D Ochranný kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

FLOWER 3D Ochranný kryt Apple iPhone 7 / iPhone 8 růžový Ochranný obal FLOWER Apple iPhone 7 je správnou ochranou pro Váš smartphone. Obal chrání Váš telefon před poškozením, a navíc mu dodá jedinečný vzhled díky barevným 3D motivem. Velkou výhodou tohoto obalu je, že zakrývá a chrání boční tlačítka Vašeho smartphonu. Obal tvoří kombinaci plastu a gumy. Pryžová část perfektně obepne Váš telefon z každé strany a plastová část rozzáří design. ochrání Váš smartphone před poškozením kvalitní, odolná a trvanlivá potisk stylový doplněk obsahuje všechny potřebné výřezy kryt je velmi lehký a nijak Vás nebude omezovat v používání   Pro ještě lepší ochranu doporučujeme zakoupit Ochranné tvrzené sklo Apple iPhone 7. Zároveň získáte výhodnější poštovné. (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 6S Plus - čierna

UNBRANDED SIM Slot + bočné tlačidlá - Apple iPhone 6S Plus - čierna

SIM Slot + boční tlačítka - Apple iPhone 6S Plus - rose gold (růžová) Kompatibilní s: Apple iPhone 6S Plus Barva: černá (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED Apple iPhone 6S Plus - batéria 2750 mAh OEM

UNBRANDED Apple iPhone 6S Plus - batéria 2750 mAh OEM

Apple iPhone 6S Plus - baterie 2750 mAh OEM Náhradní baterie určená pro Apple iPhone 6S Plus s kapacitou 2750 mAh. Jde o originální baterii nejvyšší kvality (OEM). Kompatibilita: Apple iPhone 6S Plus Kvalita: OEM (nejvyšší kvalita) Pozn .: Výměnu doporučujeme realizovat zkušené osobě. Za škody či poškození způsobené neodbornou instalací neneseme odpovědnost. (Vsechnonamobil.cz)

UNBRANDED Apple iPhone 6 Plus - batéria 2915 mAh OEM

UNBRANDED Apple iPhone 6 Plus - batéria 2915 mAh OEM

Apple iPhone 6 Plus - baterie 2915 mAh OEM Náhradní baterie určená pro Apple iPhone 6 Plus s kapacitou 2915 mAh. Jde o originální baterii nejvyšší kvality (OEM). Kompatibilita: Apple iPhone 6 Plus Kvalita: OEM (nejvyšší kvalita) Pozn .: Výměnu doporučujeme realizovat zkušené osobě. Za škody či poškození způsobené neodbornou instalací neneseme odpovědnost. (Vsechnonamobil.cz)

Bling My Thing Milky Way zadní kryt Apple iPhone 7 Plus/8 Plus Rose…

Bling My Thing Milky Way zadní kryt Apple iPhone 7 Plus/8 Plus Rose Sparkles s krystaly Swarovski®

Luxusní zadní kryt pro prémiové telefony Apple iPhone 7 Plus/8 Plus, který zároveň ochrání. Šikovný módní doplněk s vybranými krystaly SWAROVSKI elegantního vzhledu. (Smarty.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít