Ultrazvuková píštalka na zvěř

Našli jsme pro tebe Ultrazvuková píštalka na zvěř. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Ultrazvuková píštalka na zvěř

Píšťalka TRIXIE ultrazvuková

Píšťalka TRIXIE ultrazvuková

Píšťalka TRIXIE ultrazvuková (tipa.eu)

Píšťalka (trixie) kov. ultrazvuková - 8cm

Píšťalka (trixie) kov. ultrazvuková - 8cm

Vysokofrekvenční píšťalka. kov / plast s hlídačem frekvence, zaručuje stálou frekvenci tónu individuálně nastavitelná velmi tichá (krmeni.cz)

Kovová píšťalka na šňůrce

Kovová píšťalka na šňůrce

Dětská sportovní kovová píšťalka nesmí chybět na žádném hřišti. Nyní si ji můžeš pověsit na krk a píšťalku budeš mít stále u sebe. Délka píšťalky je 5 cm. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. (bajecnehracky.cz)

Januel Píšťalka NA Psa

Januel Píšťalka NA Psa

Jasný zvuk. (decathlon.cz)

Michael Freiherr: Choroby zvěře - Dokonalý pomocník pro rychlé určení…

Michael Freiherr: Choroby zvěře - Dokonalý pomocník pro rychlé určení chorob zvěře

Tato kniha je nejlepším pomocníkem pro rychlé určení chorob zvěře, jejich příčin, příznaků a následků. Všechny vážné choroby a jejich projevy jsou uvedeny slovem i obrazem. (mall.cz)

Bauer PÍŠŤALKA PLAST NS - Píšťalka

Bauer PÍŠŤALKA PLAST  NS - Píšťalka

Píšťalka na prsty Bauer PÍŠŤALKA PLAST má vysoký tón, který je dobře slyšet v každé hale zimního stadionu. Základní píšťalka je vhodná pro trenéry. Píšťalka se vyznačuje vysokým tónem velké hlasitosti. K vyvinutí pískání není potřeba do píšťalky moc foukat. Píšťalka je opatřena kuličkou. Anatomicky tvarované úchyty na prst zjednodušují manipulaci. (sportisimo.cz)

Píšťalka na psa - PET TREATMENT

Píšťalka na psa - PET TREATMENT

**Pro chovatele psů ** nabízíme zajímavou pomůcku. **Píšťalka **z naší nabídky je určena **k přivolání psa nebo k různým jiným povelům **, na které je naučíte poslouchat. Její zvuk není pro lidi téměř slyšitelný. (mall.cz)

Plašič zvěře

Plašič zvěře

(velkykosik.cz)

Plašič divoké zvěře

Plašič divoké zvěře

Již od 50 km/h aktivuje proud vzduchu ultrazvukový signál, který odežene zvěř ze silnice. Není potřeba žádné napájení. Snadné připevnění samolepicími proužky. Dosah ultrazvukového signálu až 400 m ve směru jízdy.Technické parametryHodnotaRozměr, délka44 mmRozměr, výška30 mmRozměr, šířka20 mmMnožství1 párVybaveníNení potřeba napájení (fonetip.cz)

4Cars Plašič zvěři

4Cars  Plašič zvěři

Snadná montáž, během jízdy produkuje velmi vysoký tón, který divokou zvěř odradí od příjezdu do blízkosti vozovky (mall.cz)

Plašička zvěře (2ks)

Plašička zvěře (2ks)

Plašička zvěře za jízdy vydává vysoký, lidským uchem neslyšitelný tón, který dokáže vyplašit zvěř. Instalace je velmi jednoduchá. Pomocí oboustranné samolepicí pásky, která je součástí balení, se plašička přilepí na jakékoliv místo na přední části vozu. Plašička se instaluje širší částí směrem dopředu. (autohotarek.cz)

Choroby zvěře: Dokonalý pomocník pro rychlé určení chorob zvěře (978…

Choroby zvěře: Dokonalý pomocník pro rychlé určení chorob zvěře (978-80-7433-062-9)

Kniha – autor Michael Freiherr; V. Keyserling-Eberius, 208 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Tato kniha je nejlepším pomocníkem pro rychlé určení chorob zvěře, jejich příčin, příznaků a následků. Všechny vážné choroby a jejich projevy jsou uvedeny slovem i obrazem. (alza.cz)

SELECT Píšťalka Select Metal, Píšťalka Select Metal | UNI

SELECT Píšťalka Select Metal, Píšťalka Select Metal | UNI

Píšťalka Select Metal, Píšťalka Select Metal | UNI (mall.cz)

4Cars Duálny plašič zvěře

4Cars  Duálny plašič zvěře

Samolepicí praktický a účinný odpuzující zvěře (mall.cz)

Vysoká zver - Podracká Dana

Vysoká zver - Podracká Dana

Zbierka básní Vysoká zver sa vyznačuje osobitou poetickou intuitívnosťou, silnou metaforickosťou i filozofickou výpoveďou, čo je prízračné pre celú autorkinu básnickú tvorbu. V zbierke rezonujú verše pôsobivo spájajúce osobné i nadosobné, časové i nadčasové myšlienkové roviny. Vlastnú autenticitu prežitých skúseností, zážitkov i dojmov pretlmočila do širších spoločenských súvislostí, ktorých v kontexte hľadá odpovede na zásadné existenčné otázky a naliehavé výzvy doby. (patro.cz)

Minikniha - Zvěř z divočiny

Minikniha - Zvěř z divočiny

Knížka seznámí nejmenší čtenáře se zvířecími rodinkami na poušti, v buši nebo třeba i na pólu. (bambule.cz)

Lesní zvěř: Movable Feasts

Lesní zvěř: Movable Feasts

Electrojazzrocková kapela, natočila svoji druhou desku. Radostné tóny, divoké běsnění eklektických bicích orámovaná charakteristickým zpěvem Miloše Rejska. Osobité pojetí drum´n´jazzu či nu-jazzu pod vedením Jiřího Hradila (Tatabojs, Umakart) skvěle funguje nejen na rockovém či alternativním podiu. (mall.cz)

EASYmaxx Plašič zvěře Sova

EASYmaxx Plašič zvěře Sova

Tato sova chrání vaši úrodu před nepříjemnými škůdci. Princip je tak šetrný, jak účinný a nevyžaduje žádné chemikálie: Pohybový senzor registruje každou činnost v okruhu asi 10 metrů a okamžitě spustí červená blikající světla a ultrazvukové signály. Provoz na baterie. (velkykosik.cz)

Cinereplicas Motýlek - Fantastické zvěře

Cinereplicas Motýlek - Fantastické zvěře

Motýlek - Fantastické zvěře Složení: 100% polyester Velikost produktu: 11 x 3 x 2 cm unisex Připravte se na cestu po celém světě a hledejte Fantastické zvěře pomocí tohoto motýlka! Pravděpodobně se během svých dobrodružství potkáte s mnichem Newt Scamander, Tinou Goldsein a všemi jejich přáteli a spojenci! (heliumking.cz)

Cinereplicas Šála Fantastické zvěře

Cinereplicas Šála Fantastické zvěře

Šála Fantastické zvěře unisex jedna velikost (one size) rozměry: délka 188 cm, šířka 25 cm materiál: 100% akrylát Potěšte sebe či své blízké ultra měkkou šálou - Fantastické zvěře, která vás ochrání před chladem v New Yorku. (heliumking.cz)

Noble Záložky Fantastické zvěře

Noble Záložky Fantastické zvěře

Záložky Fantastické zvěře počet: 4 ks rozměr: 8 cm materiál: kov, plast vyrobena z vysoce kvalitních materiálů oficiálně licencovaný produkt Označte svou oblíbenou stránku ve své knize pomocí této sady záložek představujících zvířata z filmu Fantastické zvěře. Sada obsahuje záložky: Thunderbird, Niffler, Demiguise a Bowtruckle. (heliumking.cz)

Janod ® Závitová zvěř

Janod ® Závitová zvěř

Zahrnuto je 6 děrných karet a 12 stuh v různých barvách + 6 malých kousků. Ozdobte zvířata připevněním tkaničky na kartu. Musíte pouze sledovat čísla. Každé zvíře má dvě barvy stuh! Detaily produktu: Rozměry (délka x šířka): 18 x 13,5 cm Materiál: Kartonové karty Čištění: čistěte pouze mírně navlhčeným hadříkem, nepoužívejte čisticí prostředky Věk: od 4 - 7 let (pinkorblue.cz)

Srnčí zvěř II. - Scherer Pavel

Srnčí zvěř II. - Scherer Pavel

Kniha Srnčí zvěř II. je výpravná publikace, která se svým pojetím a originalitou zcela vymyká tradičním monografiím o srnčí zvěři. Smyslem jejího vydání je podat komplexní informace a biologii srnčí zvěře a vyvrátiti mýty a dogmata, která se bez kritického zkoumání předávala z jedné myslivecké generace na generaci následující. Kniha je cíleně zaměřena do nejvíce diskutované a stále aktuální oblasti myslivecké praxe - abnormálním srnčím parůžkům a příčinám jejich vzniku. Rozsahem 328 stran a více než 950 autentickými snímky jde o historicky nejobsáhlejší monotématické odborné dílo zaměřené na toto téma. Kniha se skládá ze šesti kapitol a 42 podkapitol, má 328 stran. Je vytištěna na kvalitním křídovém papíře s pevnou šitou vazbou, formátu A4. (patro.cz)

David Kořínek: Pro parohatou zvěř

David Kořínek: Pro parohatou zvěř

Sbírka Pro parohatou zvěř je literární prvotina dvacetiletého rodáka z Hradce Králové Davida Kořínka. Uvnitř knihy čtenář nalezne dva oddíly. První z nich s názvem Dálkové spoje obsahuje výběr cca 16 básní z produkce D. Kořínka. (mall.cz)

Jaroslav Červený: Ottova encyklopedie Zvěř

Jaroslav Červený: Ottova encyklopedie Zvěř

Ottova encyklopedie Zvěř je mimořádné dílo předních českých zoologů, myslivců a fotografů, které vzniklo ve spolupráci s Fakultou lesnickou a dřevařskou České zemědělské univerzity v Praze. (mall.cz)

Garfield krmí zvěř - Davis Jim

Garfield krmí zvěř - Davis Jim

Hle! Nový Garfield! Už připravený (s vidličkou a nožem) aby se pustil do vašich bránic. Takže se přichystejte na další masitou porci stripů s Garfieldem jako flákem masa (notně prorostlého) a jeho parťáky, Oddiem, Jonem a Nermalem, jako oblohou. (patro.cz)

Odpuzovač divoké zvěře DERAMAX LEON

Odpuzovač divoké zvěře DERAMAX LEON

Odpuzovač divoké zvěře DERAMAX LEON (tipa.eu)

Vitex Repulsive/SAPU2010/ odpuzovač zvěře

Vitex Repulsive/SAPU2010/ odpuzovač zvěře

Odpuzovač zvěře Repulsive (SAPU2010) se používá k ochraně stromů, zemědělských kultur nebo míst, kam chceme zamezit přístupu jakékoliv zvěře např. při kosení pícnin. Odpuzovač je dodáván v praktické nádobě s možností okamžité aplikace pomocí trysky. (mall.cz)

Bright Ride Plašič zvěře 2ks

Bright Ride Plašič zvěře 2ks

Plašič zvěře se montujte na přední část vozidla na takové místo, aby bylo za jízdy pod soustavným náporem vzduchu. Širší strana trubice musí směřovat před vozidlo. Zařízení generuje tón na hranici slyšitelnosti o frekvenci cca 22kHz (+/- 2.5kHz), který spolehlivě odpuzuje zvěř. Vhodný k plašení srn, (mall.cz)

Srnčí zvěř III. - Scherer Pavel

Srnčí zvěř III. - Scherer Pavel

Kniha SRNČÍ ZVĚŘ III. - výživa, její význam pro mysliveckou praxi, fenomén parožení je posledním dílem monografické trilogie o srnčí zvěři. Kniha je členěna do osmi obsáhlých kapitol a čtyřiceti devíti systematicky seřazených podkapitol. Výpravná publikace, vydaná v září 2017 (vlastním nákladem autora), je reprezentativní obrazovou publikací, která se svým pojetím a originalitou zcela vymyká tradičním monografiím o srnčí zvěři. Smyslem jejího vydání je podat komplexní informace o biologii, etologii a fyziologii srnčí zvěře a primárně vyvrátit mýty a dogmata, která se bez kritického zkoumání předávala z jedné myslivecké generace na generaci následující. Kniha je cíleně zaměřena do nejvíce diskutované a stále aktuální oblasti myslivecké praxe - výživě a jejího významu pro mysliveckou… (patro.cz)

Srnčí zvěř I. - Scherer Pavel

Srnčí zvěř I. - Scherer Pavel

Kniha Srnčí zvěř I. je výpravná publikace, která se svým pojetím a originalitou zcela vymyká tradičním monografiím o srnčí zvěři. Je výsledkem dlouholeté práce v oblasti individuálního výzkumu biologie srnčí zvěře a o této zvěři podává komplexní informace. Rozsahem 332 stran a více než 1000 snímky jde o historicky nejobsáhlejší monotematické odborné dílo. Kniha přináší do myslivecké praxe spoustu nových, dosud nikde nepublikovaných poznatků z oblasti biologie srnčí zvěře a vyvrací mýty a dogmata z myslivecké praxe, které byly po desetiletí generalizované a jejichž platnost pozbývá obecného charakteru. S chovem tohoto významného druhu zvěře jsou totiž spojeny mnohé nedoložené údaje… (patro.cz)

SOPRASSUB Píšťalka

SOPRASSUB Píšťalka

Píšťalka – ideální prvek pro aktivní akustickou signalizaci pozice nad hladinou v případě ztráty vizuální reference s povrchovým mateřským plavidlem či skupinou. (mall.cz)

Vrbová píšťalka

Vrbová píšťalka

Tato kniha je průřezem literární tvorby hudebního skladatele, klavíristy, dramatika a spisovatele Ilji Hurníka. Pestrost autorovy literární tvorby ukazuje celkem na šedesát sedm fejetonů, esejí, apokryfů a především povídek. (mall.cz)

Píšťalka sportovní

Píšťalka sportovní

Kovová sportovní píšťalka s řemínkem na krk a karabinkou ve třech barvách řemínku (modrý, červený, žlutý). (mrakyhracek.cz)

Jaroslav Červený: Zvěř lovná i chráněná

Jaroslav Červený: Zvěř lovná i chráněná

Dokonalá znalost zvěře je důležitá nejen pro myslivce, ale také pro ostatní milovníky přírody. Kniha seznamuje čtenáře jak s jednotlivými druhy zvěře a s prostředím, ve kterém žijí, tak i s podstatnými stránkami myslivosti. (mall.cz)

Odpuzovač deramax trap - plašič divoké zvěře

Odpuzovač deramax trap - plašič divoké zvěře

Odpuzovač Deramax Trap - plašič divoké zvěře Kvalitní pulzní ultrazvukový odpuzovač-plašič divoké zvěře vyráběný v České republice. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje dlouhodobou životnost a spolehlivost tohoto typu odpuzovače zvěře resp. srnčí, jelení, dančí zvěře, divokých prasat, lišek, jezevců, zajíců apod. Pozn. Deramax-Trap je bateriová verze odpuzovače. Pokud je v místě plánovaného využití odpuzovače-plašiče k dispozici elektrický proud, pak doporučujeme využít výkonnější variantu odpuzovače divoké zvěře a to Deramax-Leon s napájením pomocí síťového zdroje. Odpuzovače napájené síťovým zdrojem disponují několikanásobně vyšším výkonem oproti bateriovým verzím.… (fonetip.cz)

3D Wrebbit Puzzle plakát Fantastické zvěře

3D Wrebbit Puzzle plakát Fantastické zvěře

Puzzle plakát Fantastické zvěře rozměry: 48 x 66 cm doporučený věk: 13+ vyrobené z netoxické polyetylénové pěny a ekologického lepidla - díky čemuž mohou být opakovaně používány Díky přiléhavým kouskem můžete tyto magické puzzle zvednout a přeměnit je přímo na plakát na vaší stěně a to bez lepidla! Vyberte si z naší široké nabídky společenských her a potěšte tak sebe či své blízké. (heliumking.cz)

ABY style Hrnek Fantastické zvěře - Niffler

ABY style Hrnek Fantastické zvěře - Niffler

Hrnek Fantastické zvěře - Niffler objem: 320 ml materiál: keramika vhodné do mikrovlnky a myčky Keramický hrnek s motivem Niffler, tvora z filmu Fantastické zvěře. Toto stvoření si najde místo ve vašem srdci - a nyní i na vašem hrnečku! (heliumking.cz)

Noble Magické stvoření Fantastické zvěře - Niffler

Noble Magické stvoření Fantastické zvěře - Niffler

Magické stvoření Fantastické zvěře - Niffler figurka inspirovaná filmem Fantastické zvěře, zpracována do nejmenších detailů rozměry: 18,4 x 10,8 cm obsahuje vitrínu vyrobenou z vysoce kvalitních materiálů Niffler je roztomilé zvířátko podobné ptakopysku s velmi drahým zvykem. Toto černé stvoření miluje vše lesklé, což znamená, že může způsobit zmatek, pokud je v blízkosti šperků, mincí nebo pokladů. Jejich břicho může sloužit jako zdánlivě bezedné skladovací místo, podobné kapse. (heliumking.cz)

Noble Plyšová hračka - Fantastické zvěře (Niffler)

Noble Plyšová hračka - Fantastické zvěře (Niffler)

Plyšová hračka - Fantastické zvěře (Niffler) Vyrobeno ze 100% polyesterové nitě Rozměry: Výška 32 cm Hmotnost: 250 g Péče: Čištění povrchu pouze ručně. Plyš čistěte hadříkem navlhčeným v teplé mýdlové vodě. Opláchněte mokrou rukavicí. Pak suchou rukavici vysušte NEVHODNÉ pro děti do 36 měsíců Budete si muset dávat pozor na tohoto plyšového Nifflera - nebude vám krást pouze srdce, bude mít i Vaši šperkovnici! Nifflers jsou magické bytosti pocházející z Británie, které vypadají trochu jako krtek nebo ptakopysk, ale rádi sbírají vše lesklé. Tato fantastická šelma přichází se svou kouzelnickou mincí, připomíná její čas ve Spojených státech s mlokem Scamander a do její malé přední kapsy si můžete uložit svůj poklad. (heliumking.cz)

Minalima Plakát Newt Scamander - Fantastické zvěře

Minalima Plakát Newt Scamander - Fantastické zvěře

Plakát Newt Scamander - Fantastické zvěře Setkat se s hrdiny Vašich oblíbených filmů? My Vám tento sen pomůžeme splnit! S tímto filmovým plakátem na stěnu přijdou Vaši oblíbenci za Vámi. Pořiďte si tento plakát a ihned se ocitnete ve společnosti filmu Fantastické zvěře. (heliumking.cz)

Noble Diář Newt Scamander - Fantastické zvěře

Noble Diář Newt Scamander - Fantastické zvěře

Diář Newt Scamander - Fantastické zvěře rozměry: 17,8 x 11,4 cm pevná vazba v umělé kůži oficiálně licencovaný produkt Diář v pevné vazbě s logem Newta Scamander z nejnovějšího filmu ze světa Harryho Pottera - Fantastické zvěře a kde je najít. (heliumking.cz)

Noble Plyšová hračka Bowtruckle - Fantastické zvěře

Noble Plyšová hračka Bowtruckle - Fantastické zvěře

Plyšová hračka Bowtruckle - Fantastické zvěře Vyrobeno ze 100% polyesterové nitě Rozměry: Výška 35 cm Péče: Čištění povrchu pouze ručně. Plyš čistěte hadříkem navlhčeným v teplé mýdlové vodě. Opláchněte mokrou rukavicí. Pak suchou rukavici vysušte NEVHODNÉ pro děti do 36 měsíců Tyto roztomilé bytosti konzumující hmyz, které se Vám vejdou do dlaně, žijí na stromech, kde jejich vzhled z větviček a listů způsobuje, že je velmi obtížné je najít. Obecně jsou klidné, ale na tohoto plyšového Bowtruckle si musíte dát pozor v případě, že ohrozíte jeho strom nebo jeho samotného. (heliumking.cz)

Nutrimix OSZ - OVCE / spárkatá zvěř - 1kg

Nutrimix   OSZ - OVCE / spárkatá zvěř - 1kg

Minerální krmivo s vitaminy pro ovce, kozy, spárkatou zvěř (OSZ) Denní doplnění minerálních látek a vitaminů zajišťuje odpovídající růst a vývoj mladých zvířat udržuje chovná zvířata v dobré kondici a zdravotním stavu  zvyšuje přírůstky a využití krmiva u vykrmovaných zvířat obsahuje organicky vázané mikroprvky (krmeni.cz)

Solognac Kovová Píšťalka

Solognac Kovová Píšťalka

Účinný zvuk. (decathlon.cz)

Grisham John: Píšťalka

Grisham John: Píšťalka

Soudci jsou čestní a spravedliví. Jejich poctivost a nestrannost tvoří základ dobře fungujícího právního systému. Co když ale někdo z nich obejde zákon nebo přijme úplatek? (mall.cz)

Bauer Píšťalka - kovová

Bauer Píšťalka - kovová

Odolná píšťalka z kovu pro rozhodčí. Značková píšťalka Bauer v chromovém provedení. (mall.cz)

Städter Vykrajovátko píšťalka

Städter Vykrajovátko píšťalka

Vykrajovátko píšťalka Kvalitní leštěné vykrajovátko ve tvaru píšťalky může být použito k vykrajování těsta na sušenky a cukroví, či k vykrajování marcipánu.  Materiál: nerez vhodný do myčky nádobí Rozměry šířka: 6 cm výška: 3,5 cm hloubka: 2 cm     (hospodynkam.cz)

Píšťalka dřevěná 2,5x2,5x14cm

Píšťalka dřevěná 2,5x2,5x14cm

PÍŠŤALKA Dětský hudební nástroj pro vaše nejmenší. Vyrobený je ze dřeva a jeho velikost je cca 2,5 x 2,5 x 14 cm. Po boku píšťalky je vyobrazen veselý motiv, a tak se hračka bude líbit všem malým hudebníkům a dětem, které s hudebními nástroji teprve začínají. Na spodní straně píšťalky je výsuvná dřevěná tyčinka, díky které píšťalka získává jiné tóny. Píšťalka je skvělým nástrojem, díky kterému si děti rozvíjí sluchový vjem. Materiál: dřevo Velikost: cca 2,5 x 2,5 x… (mrakyhracek.cz)

Balónky s píšťalkou

Balónky s píšťalkou

Balónky s píšťalkou 7ks (mrakyhracek.cz)

Píšťalka - Grisham John

Píšťalka - Grisham John

Nejnovější román Johna Grishama – včetně připojené bonusové povídky Svědek procesu – přináší další strhující příběh, který potvrzuje výjimečné a neotřesitelné postavení tohoto autora v žánru právnických thrillerů. Soudci jsou čestní a spravedliví. Jejich poctivost a nestrannost tvoří základ dobře fungujícího právního systému. Co když ale někdo z nich obejde zákon nebo přijme úplatek? Lacy Stoltzovou, zaměstnankyni Kárné komory dohlížející nad etickým chováním soudců, kontaktuje záhadný muž a slíbí jí odhalení nejzkorumpovanějšího vykonavatele práva v dějinách USA. Informátor byl kdysi sám právníkem, zdá se tedy, že může poskytnout zasvěcená fakta. Ale odkud je bere? A kdo obviňovaného soudce financuje? Odhalování takových finančních toků, zvlášť stojí-li za nimi mafie, hrozí vždy… (patro.cz)

Master Píšťalka kovová

Master Píšťalka kovová

Klasická kovová píšťalka se šňůrkou a karabinkou. (mall.cz)

John Grisham: Píšťalka

John Grisham: Píšťalka

Soudci jsou čestní a spravedliví. Jejich poctivost a nestrannost tvoří základ dobře fungujícího právního systému. Co když ale někdo z nich obejde zákon nebo přijme úplatek? (mall.cz)

John Grisham: Píšťalka

John Grisham: Píšťalka

Nejnovější román Johna Grishama – včetně připojené bonusové povídky Svědek procesu – přináší další strhující příběh, který potvrzuje výjimečné a neotřesitelné postavení tohoto autora v žánru právnických thrillerů. Soudci jsou čestní a spravedliví. (mall.cz)

Grisham John: Píšťalka

Grisham John: Píšťalka

Nejnovější román Johna Grishama – včetně připojené bonusové povídky Svědek procesu – přináší další strhující příběh, který potvrzuje výjimečné a neotřesitelné postavení tohoto autora v žánru právnických thrillerů. Soudci jsou čestní a spravedliví. (mall.cz)

Balónky s píšťalkou

Balónky s píšťalkou

Balónky s píšťalkou 7ks (mrakyhracek.cz)

Píšťalka - John Grisham

Píšťalka - John Grisham

Soudci jsou čestní a spravedliví. Jejich poctivost a nestrannost tvoří základ dobře fungujícího právního systému. Co když ale někdo z nich obejde zákon nebo přijme úplatek? Lacy Stoltzovou, zaměstnankyni Kárné komory dohlížející nad etickým chováním soudců, kontaktuje záhadný muž a slíbí jí odhalení nejzkorumpovanějšího vykonavatele práva v dějinách USA. Informátor byl kdysi sám právníkem, zdá se tedy, že může poskytnout zasvěcená fakta. Ale odkud je bere? A kdo obviňovaného soudce financuje? Odhalování takových peněžních toků, zvlášť stojí-li za nimi mafie, hrozí vždy nebezpečím. Tentokrát však doslova smrtelným… Román Píšťalka – včetně připojené bonusové povídky Svědek procesu – přináší další strhující příběh, který potvrzuje výjimečné a neotřesitelné postavení Johna Grishama coby… (knihydobrovsky.cz)

Arpex PÍŠŤALKA VELKÁ

Arpex PÍŠŤALKA VELKÁ

Arpex PÍŠŤALKA VELKÁ, kategorie: PRO DĚTI | DĚTSKÁ PARTY | PARTY DEKORACE, VÝZDOBA (kitos.cz)

TORO PÍŠŤALKY 20KS

TORO PÍŠŤALKY 20KS

TORO PÍŠŤALKY 20KS, kategorie: PRO DĚTI | DĚTSKÁ PARTY | PARTY DEKORACE, VÝZDOBA (kitos.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít