Úkryt v zoo - blu-ray (bd001547)

Produkt Úkryt v zoo - blu-ray (bd001547) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Úkryt v zoo - blu-ray (bd001547) upraviť a produkt hľadať znova.

Úkryt v Zoo - Blu-ray (BD001547)

Úkryt v Zoo - Blu-ray (BD001547)
Detail

Film na Blu-ray - Píše se rok 1939. Antonina Żabińska společně se svým manželem úspěšně provozuje v polské Varšavě zoologickou zahradu. Když Polsko napadnou nacisté, tajně spolupracují s odbojem a ve sklepních prostorách pod zahradou ukrývají uprchlíky... Píše se rok 1939. Antonina Żabińska společně se svým manželem úspěšně provozuje v polské Varšavě zoologickou zahradu a své děti vychovává v idylickém prostředí. Jejich svět se ale obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy Polsko napadnou nacisté a do zahrady nastupuje zoolog z Říše (Daniel Brühl). Żabińští přesto riskují vše, když tajně spolupracují s odbojem a ve sklepních prostorách pod zahradou ukrývají ty, proti kterým je nacistická brutalita namířena. BONUSY • Vynechané scény • Z natáčení filmu Úkryt v Zoo • Rodina Żabińských (alza.cz)

Podobné produkty ako Úkryt v Zoo - Blu-ray (BD001547) , Úkryt v zoo - blu-ray (bd001547)

Úkryt v zoo (BLU-RAY)

Úkryt v zoo (BLU-RAY)
Detail

Podle knižního bestselleru inspirovaného skutečným příběhem. Užijte si perfektní obraz a čistý digitální zvuk s BLU-RAY filmem Úkryt v zoo (2017). Antonina Zabinská (Jessica Chastain) práci v manželem řízené zoologické zahradě ve Varšavě přímo zbožňuje. Se zvířaty si rozumí mnohem víc než s lidmi, nebojí se vlézt mezi neklidné slony do výběhu, je to vlastně ona, kdo svou energií a rozhodností celou zahradu vede. Ani ona však není schopná čelit valícím se dějinám. Když 1. září 1939 napadne Německo Polsko, pocítí to zahrada prakticky okamžitě. Bombardování a ostřelování města ve vteřině zničí všechno, co manželé Zabinští léta budovali. Ze zahrady bez zvířat se stane skladiště německých zbraní a své odborné znalosti můžou Antonina a její muž Jan (Johan Heldenbergh) využívat jen k chovu prasat. Právě tady ale leží začátek cesty k jejich odvážnému plánu. Prasata totiž krmí zbytky, které vyprodukují obyvatelé varšavského ghetta. A pro ně jezdí Jan pravidelně s náklaďákem. Ale zpátky neodváží jenom ty zbytky, ale také lidi, které pak ukrývají ve sklepních prostorách pod zahradou. Riskantní operace je o to složitější, že kolem zahrady neustále krouží nacistický pohlavár Lutz Heck (Daniel Brühl), prominentní zoolog, který má pro Antoninu nejen profesionální slabost.BONUSY:• Vynechané scény• Z natáčení filmu Úkryt v zoo• Rodina Żabińských (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Úkryt v zoo (BLU-RAY) , Úkryt v zoo - dvd (d007895)

Úkryt v zoo (DVD)

Úkryt v zoo (DVD)
Detail

Podle knižního bestselleru inspirovaného skutečným příběhem. Antonina Zabinská (Jessica Chastain) práci v manželem řízené zoologické zahradě ve Varšavě přímo zbožňuje. Se zvířaty si rozumí mnohem víc než s lidmi, nebojí se vlézt mezi neklidné slony do výběhu, je to vlastně ona, kdo svou energií a rozhodností celou zahradu vede. Ani ona však není schopná čelit valícím se dějinám. Když 1. září 1939 napadne Německo Polsko, pocítí to zahrada prakticky okamžitě. Bombardování a ostřelování města ve vteřině zničí všechno, co manželé Zabinští léta budovali. Ze zahrady bez zvířat se stane skladiště německých zbraní a své odborné znalosti můžou Antonina a její muž Jan (Johan Heldenbergh) využívat jen k chovu prasat. Právě tady ale leží začátek cesty k jejich odvážnému plánu. Prasata totiž krmí zbytky, které vyprodukují obyvatelé varšavského ghetta. A pro ně jezdí Jan pravidelně s náklaďákem. Ale zpátky neodváží jenom ty zbytky, ale také lidi, které pak ukrývají ve sklepních prostorách pod zahradou. Riskantní operace je o to složitější, že kolem zahrady neustále krouží nacistický pohlavár Lutz Heck (Daniel Brühl), prominentní zoolog, který má pro Antoninu nejen profesionální slabost.BONUSY:• Vynechané scény• Z natáčení filmu Úkryt v zoo• Rodina Żabińských (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Úkryt v zoo (DVD) , Úkryt v zoo - dvd (u00486)

Úkryt v ZOO - Diane Ackerman

Úkryt v ZOO - Diane Ackerman
Detail

Skutečný příběh ředitele varšavské zoologické zahrady Jana Żabińského a jeho ženy Antoniny, kteří po vybombardování zoo během invaze Němců do Polska v roce 1939 využili zájem nacistů o zvířata a zachránili tak přes tři stovky Židů. Autorka zdůrazňuje hrdinství manželského páru, protože v té době byl obyvatel Varšavy odsouzen k smrti i za to, že podal žíznivému Židovi sklenici vody. Příběh je důsledně propracovaný, systematicky zdokumentovaný. Autorka vyzpovídala i dosud žijícího syna manželů Żabińských Ryszarda, lidi z varšavské zoo a ženy, jež byly současnicemi Żabińských a účastnily se akcí polského podzemního hnutí odporu. Zkušenost nadané romanopiskyně a básnířky mění historický popis událostí v umělecké dílo. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Úkryt v ZOO - Diane Ackerman , Greenland: poslední úkryt - blu-ray (n03360)

Úkryt v zoo - Ackerman Diane

Úkryt v zoo - Ackerman Diane
Detail

Skutečný příběh ředitele varšavské zoologické zahrady Jana Żabińského a jeho ženy Antoniny, kteří po vybombardování zoo během invaze Němců do Polska v roce 1939 využili zájem nacistů o zvířata a zachránili tak přes tři stovky Židů. Autorka zdůrazňuje hrdinství manželského páru, protože v té době byl obyvatel Varšavy odsouzen k smrti i za to, že podal žíznivému Židovi sklenici vody. Příběh je důsledně propracovaný, systematicky zdokumentovaný. Autorka vyzpovídala i dosud žijícího syna manželů Żabińských Ryszarda, lidi z varšavské zoo a ženy, jež byly současnicemi Żabińských a účastnily se akcí polského podzemního hnutí odporu. Zkušenost nadané romanopiskyně a básnířky mění historický popis událostí v umělecké dílo. Kniha získala v roce 2008 cenu Orion Award, a příběh byl dokonce zfilmován, u nás se v kinech objevil v březnu roku 2017 pod názvem Úkryt v zoo. Antoninu Żabińskou v něm hraje populární americká herečka Jessica Chastainová. (patro.cz)

Podobné produkty ako Úkryt v zoo - Ackerman Diane , Úkryt v zoo (978-80-755-3305-0)

Úkryt v Zoo - DVD (D007895)

Úkryt v Zoo - DVD (D007895)
Detail

Film na DVD - Píše se rok 1939. Antonina Żabińska společně se svým manželem úspěšně provozuje v polské Varšavě zoologickou zahradu. Když Polsko napadnou nacisté, tajně spolupracují s odbojem a ve sklepních prostorách pod zahradou ukrývají uprchlíky... Píše se rok 1939. Antonina Żabińska společně se svým manželem úspěšně provozuje v polské Varšavě zoologickou zahradu a své děti vychovává v idylickém prostředí. Jejich svět se ale obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy Polsko napadnou nacisté a do zahrady nastupuje zoolog z Říše (Daniel Brühl). Żabińští přesto riskují vše, když tajně spolupracují s odbojem a ve sklepních prostorách pod zahradou ukrývají ty, proti kterým je nacistická brutalita namířena. BONUSY • Vynechané scény • Z natáčení filmu Úkryt v Zoo • Rodina Żabińských (alza.cz)

Podobné produkty ako Úkryt v Zoo - DVD (D007895) , Saw v - blu-ray (n02739)

Úkryt v zoo - DVD (U00486)

Úkryt v zoo - DVD (U00486)
Detail

Film na DVD - Píše se rok 1939. Antonina Żabińska (na Cenu Akademie dvakrát nominovaná Jessica Chastain) společně se svým manželem úspěšně provozuje v polské Varšavě zoologickou zahradu a své děti vychovává v idylickém prostředí. Píše se rok 1939. Antonina Żabińska (na Cenu Akademie dvakrát nominovaná Jessica Chastain) společně se svým manželem úspěšně provozuje v polské Varšavě zoologickou zahradu a své děti vychovává v idylickém prostředí. Jejich svět se ale obrátí vzhůru nohama ve chvíli, kdy Polsko napadnou nacisté a do zahrady nastupuje zoolog z Říše (Daniel Brühl). Żabińští přesto riskují vše, když tajně spolupracují s odbojem a ve sklepních prostorách pod zahradou ukrývají ty, proti kterým je nacistická brutalita namířena. Bonusy • Vynechané scény • Z natáčení filmu Úkryt v zoo • Rodina Żabińských (alza.cz)

Podobné produkty ako Úkryt v zoo - DVD (U00486) , V hlavě - blu-ray (d00869)

Úkryt v zoo - Diane Ackermanová - e-kniha

Úkryt v zoo - Diane Ackermanová - e-kniha
Detail

eBook:,Skutečný příběh ředitele varšavské zoologické zahrady Jana Żabińského a jeho ženy Antoniny, kteří po vybombardování zoo během invaze Němců do Polska v roce 1939 využili zájem nacistů o zvířata a zachránili tak přes tři stovky Židů. Autorka zdůrazňuje hrdinství manželského páru, protože v té době byl obyvatel Varšavy odsouzen k smrti i za to, že podal žíznivému Židovi sklenici vody. Příběh je důsledně propracovaný, systematicky zdokumentovaný. Autorka vyzpovídala i dosud žijícího syna manželů Żabińských Ryszarda, lidi z varšavské zoo a ženy, jež byly současnicemi Żabińských a účastnily se akcí polského podzemního hnutí odporu. Zkušenost nadané romanopiskyně a básnířky mění historický popis událostí v umělecké dílo. Kniha získala v roce 2008 cenu Orion Award, a příběh byl dokonce zfilmován, u nás se v kinech objevil v březnu roku 2017 pod názvem Úkryt v zoo. Antoninu Żabińskou v něm hraje populární americká herečka Jessica Chastainová. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Úkryt v zoo - Diane Ackermanová - e-kniha , Úkryt v zoo: skutečný příběh z válečné varšavy (978-80-7553-305-0)

Úkryt v zoo (978-80-755-3305-0)

Úkryt v zoo (978-80-755-3305-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Diane Ackermanová, 380 stran Skutečný příběh ředitele varšavské zoologické zahrady Jana Żabińského a jeho ženy Antoniny, kteří po vybombardování zoo během invaze Němců do Polska v roce 1939 využili zájem nacistů o zvířata a zachránili tak přes tři stovky Židů. Autorka zdůrazňuje hrdinství manželského páru, protože v té době byl obyvatel Varšavy odsouzen k smrti i za to, že podal žíznivému Židovi sklenici vody. Příběh je důsledně propracovaný, systematicky zdokumentovaný. Autorka vyzpovídala i dosud žijícího syna manželů Żabińských Ryszarda, lidi z varšavské zoo a ženy, jež byly současnicemi Żabińských a účastnily se akcí polského podzemního hnutí odporu. Zkušenost nadané romanopiskyně a básnířky mění historický popis událostí v umělecké dílo. Kniha získala v roce 2008 cenu Orion Award, a příběh byl dokonce zfilmován, u nás se v kinech objevil v březnu roku 2017 pod názvem Úkryt v zoo. Antoninu Żabińskou v něm hraje populární americká... (alza.cz)

Podobné produkty ako Úkryt v zoo (978-80-755-3305-0) , Poldovi v patách - blu-ray (u00678)

Úkryt v zoo: Skutečný příběh z válečné Varšavy (978-80-7553-305-0)

Úkryt v zoo: Skutečný příběh z válečné Varšavy (978-80-7553-305-0)
Detail

Kniha - česky Skutečný příběh ředitele varšavské zoologické zahrady Jana Żabińského a jeho ženy Antoniny, kteří po vybombardování zoo během invaze Němců do Polska v roce 1939 využili zájem nacistů o zvířata a zachránili tak přes tři stovky Židů. Autorka zdůrazňuje hrdinství manželského páru, protože v té době byl obyvatel Varšavy odsouzen k smrti i za to, že podal žíznivému Židovi sklenici vody. Příběh je důsledně propracovaný, systematicky zdokumentovaný. Autorka vyzpovídala i dosud žijícího syna manželů Żabińských Ryszarda, lidi z varšavské zoo a ženy, jež byly současnicemi Żabińských a účastnily se akcí polského podzemního hnutí odporu. Zkušenost nadané romanopiskyně a básnířky mění historický popis událostí v umělecké dílo. Kniha získala v roce 2008 cenu Orion Award, a příběh byl dokonce zfilmován, u nás se v kinech objevil v březnu roku 2017 pod názvem Úkryt v zoo. Antoninu Żabińskou v něm hraje populární americká herečka Jessica Chastainová. (alza.cz)

Podobné produkty ako Úkryt v zoo: Skutečný příběh z válečné Varšavy (978-80-7553-305-0) , Muž v ohni - blu-ray (d01415)

Greenland: Poslední úkryt (BLU-RAY)

Greenland: Poslední úkryt (BLU-RAY)
Detail

Užijte si perfektní HD obraz a čistý digitální zvuk s BLU-RAY filmem Greenland: Poslední úkryt (2020). John Garrity (Gerard Butler) s manželkou Allison (Morena Baccarin) a malým synem Nathanem se vydávají na nebezpečnou cestu, aby našli útočiště, před obrovskou kometou rychle se blížící k Zemi. Uprostřed děsivých zpráv o tom, že města po celém světě jsou ničena úlomky komety, naši protagonisté bojují s rostoucí panikou a bezprávím, které je obklopuje. Budeme svědky zběsilého útěku do bezpečí. Podaří se jim najít poslední úkryt před globální apokalypsou a najít nový bezpečný domov? (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Greenland: Poslední úkryt (BLU-RAY) , Tváří v tvář - blu-ray (d00226)

Greenland: Poslední úkryt - Blu-ray (N03360)

Greenland: Poslední úkryt - Blu-ray (N03360)
Detail

Film na Blu-ray - John Garrity (Gerard Butler) s manželkou Allison (Morena Baccarin) a malým synem Nathanem se vydávají na nebezpečnou cestu, aby našli útočiště, před obrovskou kometou rychle se blížící k Zemi. John Garrity (Gerard Butler) s manželkou Allison (Morena Baccarin) a malým synem Nathanem se vydávají na nebezpečnou cestu, aby našli útočiště, před obrovskou kometou rychle se blížící k Zemi. Uprostřed děsivých zpráv o tom, že města po celém světě jsou ničena úlomky komety, naši protagonisté bojují s rostoucí panikou a bezprávím, které je obklopuje. Budeme svědky zběsilého útěku do bezpečí. Podaří se jim najít poslední úkryt před globální apokalypsou a najít nový bezpečný domov? (alza.cz)

Podobné produkty ako Greenland: Poslední úkryt - Blu-ray (N03360) , V srdci moře - blu-ray (w01917)

Spojovačky – Zvířata v ZOO/Zvieratá v ZOO (CZ/SK vydanie)

Spojovačky – Zvířata v ZOO/Zvieratá v ZOO (CZ/SK vydanie)
Detail

SPOJOVAČKY jsou báječnou sérií pro chvíle odpočinku. Každy769 díl vám nabízí 23 obrázku s více než 500 očíslovany769mi body. Jejich spojením však vaše dílo nekončí můžete se pustit také do barvení nebo jednoduchého stínování pastelkou. Vyzkoušejte svoji trpělivost, procvičte si koncentraci a nechejte se překvapit svou vlastní tvořivostí. Nahlédnete do světa umění, naučíte se základním principům kreslení a budete nadšeni, jaké ohromující obrazy vám pod rukama vznikají. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Spojovačky – Zvířata v ZOO/Zvieratá v ZOO (CZ/SK vydanie) , Půlnoc v paříži - blu-ray (n01193)

V ZOO

V ZOO
Detail

Leporelo pre najmenších s ilustráciami zvieratiek, ktoré môžu vidieť v ZOO. Opisom ilustrácií si dieťa rozvíja základnú slovnú zásobu a zábavnou formou sa učí pomenovávať zvieratká na obrázkoch. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako V ZOO , Vítejte v marwenu - blu-ray (u00083)

V ZOO

V ZOO
Detail

Leporelo pre najmenších s ilustráciami zvieratiek, ktoré môžu vidieť v ZOO. Opisom ilustrácií si dieťa rozvíja základnú slovnú zásobu a zábavnou formou sa učí pomenovávať zvieratká na obrázkoch. (patro.cz)

Podobné produkty ako V ZOO , Jack ryan v utajeni blu ray

V ZOO

V ZOO
Detail

Leporelo pro nejmenší s ilustrovanými obrázky zvířátek, se kterými se mohou setkat v zoo. Při popisu ilustrací si dítě rozvíjí základní slovní zásobu a zábavnou formou se učí, jak se jmenují zvířátka na obrázcích. (patro.cz)

Podobné produkty ako V ZOO , V zajetí démonů 2 - blu-ray (w01974)

Zvieratká v ZOO

Zvieratká v ZOO
Detail

Zvuková kniha. Prehrajte si zvuky zvierat z ZOO. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zvieratká v ZOO , V kůži johna malkoviche - blu-ray (u00690)

Zvieratká v ZOO

Zvieratká v ZOO
Detail

Zvuková kniha. Prehrajte si zvuky zvierat z ZOO. (patro.cz)

Podobné produkty ako Zvieratká v ZOO , Jumanji: vítejte v džungli! - blu-ray (bd001756)

Harmonikové leporelo - V ZOO

Harmonikové leporelo - V ZOO
Detail

Leporelo pro nejmenší s ilustrovanými obrázky zvířátek, se kterými se mohou setkat v zoo. Při popisu ilustrací si dítě rozvíjí základní slovní zásobu a zábavnou formou se učí, jak se jmenují zvířátka na obrázcích. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Harmonikové leporelo - V ZOO , Vražda v orient expresu - blu-ray (bd001614)

Kniha Zvířátka v ZOO

Kniha Zvířátka v ZOO
Detail

Kniha Zvířátka v ZOO z kategorie Kouzelné čtení, od značky Albi, máme skladem. Do 3 dnů u Vás. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Kniha Zvířátka v ZOO , Alenka v říši divů - blu-ray (d00192)

Zážitková noc v ZOO

Detail

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Zážitková noc s komfortním exotickým ubytováním přímo uprostřed ZOO je určena pro 1 až 4 osoby. Součástí všech pokojů je vlastní sociální zařízení včetně koupelny, apartmá má navíc také vlastní kuchyňskou linku s ledničkou. V ceně zážitku je navíc také: - vstup do ZOO na dva dny - kniha o záchraně ZOO podepsaná jejím autorem a ředitelem ZOO Tábor RNDr. Evženem Korcem, CSc. Na výběr jsou knihy: Jak jsem zachránil ZOO v Táboře, Noční život v ZOO Tábor, Jak prodloužit život Vašeho psa a CHOV PSŮ – Příručka zodpovědného chovatele - možnost vychutnat si pocity jako na soukromém safari Nástup na zážitek je možný pouze ve dnech neděle - čtvrtek. (adrop.cz)

Podobné produkty ako Zážitková noc v ZOO , 12 let v řetězech - blu-ray (8596978909855)

Krtek v ZOO - 47548

Krtek v ZOO - 47548
Detail

S šestou knížkou pro nejmenší čtenáře se vypravíme do světa zvířat. V zoologické zahradě na nás čeká gepard, slon, žirafa i další zvířátka v nezaměnitelném podání Zdeňka Milera. Veršovanými hádankami doprovází Jiří Žáček. (patro.cz)

Podobné produkty ako Krtek v ZOO - 47548 , Vražda v orient expresu - blu-ray (d01469)

Pexeso Zvířátka v ZOO

Pexeso Zvířátka v ZOO
Detail

PEXESO je populární dětská stolní hra, která nikdy neomrzí a zapojit se můžou i dospělí. Pexeso - Zvířátka v ZOO - nás zavede zpět do prostředí ZOO, které se svými dětmi určitě musíte navštívit. Věděli jste, že slovo PEXESO vzniklo souslovím slov PEKELNĚ SE SOUSTŘEĎ? Výborná učební pomůcka pro děti a rodiče. Naučte své děti poznávat ZOO zvířata a procvičujte jejich paměť. Tato hra je zabaví na dlouhé hodiny. Pexeso se skládá z 24 vyseklých kartiček pexesa (had, želva, zebra, velbloud, slon, pštros, papoušek, opice, lev, krokodýl, klokan, žirafa). Tloušťka kartonu je 3 mm, aby jej malé děti mohly lépe uchopit a otočit. VELIKOST HRACÍCH KARET: 7 x 7 cm (patro.cz)

Podobné produkty ako Pexeso Zvířátka v ZOO , Princezna zakletá v čase - blu-ray (n03363)

Spojovačky Zvířata v ZOO

Spojovačky Zvířata v ZOO
Detail

SPOJOVAČKY jsou báječnou sérií pro chvíle odpočinku. Každý díl vám nabízí 23 obrázků s více než 500 očíslovanými body. Jejich spojením však vaše dílo nekončí – můžete se pustit také do barvení nebo jednoduchého stínování pastelkou. Vyzkoušejte svoji trpělivost, procvičte si koncentraci a nechejte se překvapit svou vlastní tvořivostí. Nahlédnete do světa umění, naučíte se základním principům kreslení a budete nadšeni, jaké ohromující obrazy vám pod rukama vznikají. (patro.cz)

Podobné produkty ako Spojovačky Zvířata v ZOO , Poslední noc v soho - blu-ray (u00632)

Míša Kulička v zoo

Míša Kulička v zoo
Detail

Audiokniha MP3 Josef Menzel, čte Helena Štáchová Po úspěšném vydání prvních dvou částí literární série Josefa Menzela o medvídkovi Míšovi a jeho mamince Barboře (Míša Kulička v rodném lese, Míša Kulička v cirkuse) nabízí edice mluveného slova Supraphonu třetí díl, v němž se Míša s maminkou a popletenýmstrýcem ocitají mezi zvířaty v pražské ZOO. Skvělá interpretace Menzelova textu Helenou Štáchovou a hudební drobnokresby Vadima Petrova povýšily titul na skutečný "bonbónek" v pestré nabídce mluveného slova Supraphonu pro nejmladší posluchače! (alza.cz)

Podobné produkty ako Míša Kulička v zoo , 3d blu ray

Schovávaná v ZOO - Štěpánka Sekaninová

Schovávaná v ZOO - Štěpánka Sekaninová
Detail

Některé věci vypadají přesně naopak, než ve skutečnosti jsou. Pravda se ukrývá pod jejich povrchem. Tak jako v zábavné knížce o zvířátkách, kterou právě držíš v rukách. Tahá pštros osla za ocas?Nebo je to všechno jinak? Překrásné ilustrace Rudolfa Lukeše, originální formát, jednoduchý text pro nejmenší čtenáře a veselá rozuzlení, taková je Schovávaná v zoo. Pobaví i potěší, stačí otevřít knihu a pustit se do hry. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Schovávaná v ZOO - Štěpánka Sekaninová , Zlý časy v el royale - blu-ray (bd001972)

Zvedajko v ZOO - Kvetoslav Krnáč

Zvedajko v ZOO - Kvetoslav Krnáč
Detail

Zvedajko je malý kamarát všetkých detí. Často prežíva napínavé, zábavné aj poučné dobrodružstvá. Najväčšiu radosť má, keď svojich kamarátov dokáže zabaviť či niečo nové naučiť. Jeho hlavnou úlohou je robiť radosť malým i veľkým čitateľom. Vydajte sa so Zvedajkom na návštevu do zoo, spoznajte zvieratká a prežite spoločne s ním ďalšie veselé dobrodružstvo. Zvedajko sa zoznámi s dikobrazom, žirafou, slonmi, levmi a mnohými ďalšími zvieratkami, a samozrejme sa o nich dozvie množstvo zaujímavostí a nových informácií. Ak chcete spoznať Zvedajka bližšie a skamarátiť sa s ním nazrite do jeho príbehov a prežite s ním jeho zaujímavé a veselé dobrodružstvá. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zvedajko v ZOO - Kvetoslav Krnáč , Smrtonosná past: opět v akci - blu-ray (bd000853)

Zvieratká v ZOO - Jan Jiskra

Zvieratká v ZOO - Jan Jiskra
Detail

Leporelo Zvieratká v zoo je určené deťom od veku 18 mesiacov. Obsahuje ilustrácie obľúbených zvieratiek zo zoologickej záhrady od žirafy a slona až po krokodíla a opicu. Jednotlivé obrázky sú doplnené krátkymi rýmovanými riekankami, ktoré sú pre dieťa zrozumiteľné a ľahko si ich zapamätá. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zvieratká v ZOO - Jan Jiskra , Doctor strange v mnohovesmíru šílenství - blu-ray (d01551)

Zvířátka v ZOO - Malé prstíky

Zvířátka v ZOO - Malé prstíky
Detail

Vydejte se do ZOO v této krásné pestré knížce s otvorem určeným pro dětské prstíky. Podívejte se, co naši kamarádi ze ZOO rádi dělají. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zvířátka v ZOO - Malé prstíky , Velké nesnáze v malé číně - blu-ray (d01427)

BETEXA Zvířata v ZOO 2

BETEXA Zvířata v ZOO 2
Detail

Didaktická hra v mnoha herních variantách pro celou rodinu vytvořená z úžasných fotografií. Obsahuje Mini-encyklopedii s mnoha zajímavostmi, oboustranný plakát a QR kódy s videi k danému tématu. LOTO-TRIO v mnoha herních variantách pro celou rodinu, pro děti od tří let až po seniory: LOTO 1+3, LOTO NEJ-NEJ: Od nejmenšího zvířátka po největší, Od nejpomalejšího zvířátka po nerychlejší, PEXE-TRIO, LOTO-TRIO a jeho varianty Vytvořeno z úžasných originálních fotografií. Obsahuje Mini-encyklopedii s mnoha zajímavostmi, oboustranný plakát z nejpovedenějšími fotografiemi, podrobný herní návod pro všechny herní varianty, seznam zoologických zahrad z ČR, kde najdete zobrazená zvířata, QR kódy pro další zajímavé informace a videa k danému tématu Která zvířata zde najdete? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako BETEXA Zvířata v ZOO 2 , Noc v muzeu: tajemství hrobky - blu-ray (d01398)

BETEXA Zvířata v ZOO 1

BETEXA Zvířata v ZOO 1
Detail

Didaktická hra v mnoha herních variantách pro celou rodinu vytvořená z úžasných fotografií. Obsahuje Mini-encyklopedii s mnoha zajímavostmi, oboustranný plakát a QR kódy s videi k danému tématu. LOTO-TRIO jsou hry v mnoha herních variantách pro celou rodinu, pro děti od tří let až po seniory v : LOTO 1+3, LOTO NEJ-NEJ: Od nejmenšího zvířátka po největší, Od nejpomalejšího zvířátka po nerychlejší, PEXE-TRIO, LOTO-TRIO a jeho varianty Vytvořeno z úžasných originálních fotografií. Obsahuje Mini-encyklopedii s mnoha zajímavostmi, oboustranný plakát z nejpovedenějšími fotografiemi, podrobný herní návod pro všechny herní varianty, seznam zoologických zahrad z ČR, kde najdete zobrazená zvířata, QR kódy pro další zajímavé informace a videa k danému tématu Která zvířata zde najdete? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako BETEXA Zvířata v ZOO 1

Zvířatka v ZOO - Jan Jiskra

Zvířatka v ZOO - Jan Jiskra
Detail

Leporelo Zvířátka v zoo je určené dětem od 18 měsíců věku. Obsahuje ilustrace oblíbených zvířátek ze zoologické zahrady od žirafy a slona až po krokodýla a opici. Jednotlivé obrázky jsou doplněné krátkými rýmovanými říkankami, které jsou pro dítě srozumitelné a snadno si je zapamatuje. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zvířatka v ZOO - Jan Jiskra

Pošta v ZOO - Ondřej Sekora

Pošta v ZOO - Ondřej Sekora
Detail

I když to zní podivně, i zvířata v zoologické zahradě mají svou vlastní poštu. A proč ne, také chtějí vědět, jak se daří jejich příbuzným v divočině. Hlavním listonošem je holub, který přináší psaní od tygrů z džungle, hrochů z močálu nebo od pštrosů, kteří báječně hrají fotbal. Ze zoo se vydává do Afriky za lvy, žirafami a zebrami, do daleké Austrálie nese dopisy klokanům a kaloňům nebo do Ameriky mravenečníkům a pumám. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pošta v ZOO - Ondřej Sekora

Ottovo nakladatelství Abeceda v ZOO

Ottovo nakladatelství Abeceda v ZOO
Detail

Zvířátka ze Zoologické zahrady se v této knize učí písmenka české abecedy. Poté co se naučí poznávat písmenka, učí se jednoduchá slůvka. U každého písmenka abecedy je zobrazeno zvířátko, jehož jméno na písmenko začíná. Uvedené jsou také krátké básničky a zvýrazněno dotčené písmenko. Dětem se takto zesílená písmenka s obrázky a básničkami, dobře pamatují. V knize najdou holčičky a kluci šablonky zvířátek, se kterými si mohou hrát. Autorka: Marie Adamovská Ilustrace: Edita Plicková Kupte dětem knihu s písmenky! Vhodné pro děti od 4 let Počet stran: 64 Vazba: pevná bez přebalu lesklá Rozměry: 21,7 x 30 x 0,5 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Ottovo nakladatelství Abeceda v ZOO

Karneval v ZOO - Sophie Schoenwaldová

Karneval v ZOO - Sophie Schoenwaldová
Detail

O ředitele zoo Alfréda Prudkého se pokoušejí mrákoty. Kam se poděli hroši, zebry nebo opice? Místo nich se to tady hemží prapodivnými stvořeními. Opravdu kolem něj prošel slomelák a žirafon? Naštěstí je tu Alfrédův kamarád ježek Ignác, který s fištrónem sobě vlastním pomůže řediteli tuto karnevalovou hádanku rozluštit. Pomůžete mu odhalit, kdo je kdo? Vždyť brány zoo se otevřou už za pár hodin! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Karneval v ZOO - Sophie Schoenwaldová

Lototrio zvířata v zoo 2

Lototrio zvířata v zoo 2
Detail

Didaktická hra v mnoha herních variantách pro celou rodinu vytvořená z úžasných fotografií. Obsahuje Mini-encyklopedii s mnoha zajímavostmi, oboustranný plakát a QR kódy s videi k danému tématu. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Lototrio zvířata v zoo 2

Zvedajko v ZOO - Krnáč Kvetoslav

Zvedajko v ZOO - Krnáč Kvetoslav
Detail

Zvedajko je malý kamarát všetkých detí. Často prežíva napínavé, zábavné aj poučné dobrodružstvá. Najväčšiu radosť má, keď svojich kamarátov dokáže zabaviť či niečo nové naučiť. Jeho hlavnou úlohou je robiť radosť malým i veľkým čitateľom. Vydajte sa so Zvedajkom na návštevu do zoo, spoznajte zvieratká a prežite spoločne s ním ďalšie veselé dobrodružstvo. Zvedajko sa zoznámi s dikobrazom, žirafou, slonmi, levmi a mnohými ďalšími zvieratkami, a samozrejme sa o nich dozvie množstvo zaujímavostí a nových informácií. Ak chcete spoznať Zvedajka bližšie a skamarátiť sa s ním nazrite do jeho príbehov a prežite s ním jeho zaujímavé a veselé dobrodružstvá. (patro.cz)

Podobné produkty ako Zvedajko v ZOO - Krnáč Kvetoslav

Abeceda v ZOO - Adamovská Marie

Abeceda v ZOO - Adamovská Marie
Detail

Spolu se zvířátky ze zoologické zahrady se děti naučí rozpoznávat všechna písmenka české abecedy a zvládnou přečíst i první celá slova. U každého písmenka naleznou nejen zvířátko, jehož jméno na dané písmenko začíná, ale i jednoduché básničky, které jim o životě zvířátek prozradí mnoho zajímavého. Jednotlivá písmenka jsou v textech zvýrazněna, takže děti je snadno rozeznají a lépe si jejich podobu zapamatují. Součástí knihy jsou i šablony všech zvířátek. S jejich pomocí si děti mohou vyrobit vlastní zoologickou zahradu. Jednoduché a zajímavé texty vytvořila Marie Adamovská a svými poutavými ilustracemi je doprovodila Edita Plicková. (patro.cz)

Podobné produkty ako Abeceda v ZOO - Adamovská Marie

LotoTrio Zvířata v ZOO 1

LotoTrio Zvířata v ZOO 1
Detail

LOTO-TRIO jsou hry v mnoha herních variantách pro celou rodinu, pro děti od tří let až po seniory - každý najde vhodnou herní variantu! Poznávejte exotická zvířátka, naučte se je pojmenovávat, poznávat jejich vlastnosti, životní podmínky a prostředí. Vytvořeno z úžasných originálních fotografií. Obsahuje Mini-encyklopedii s mnoha zajímavostmi, oboustranný plakát z nejpovedenějšími fotografiemi, podrobný herní návod pro všechny herní varianty, seznam zoologických zahrad v ČR, kde najdete zobrazená zvířata, QR kódy pro další zajímavé informace a videa k danému tématu. Která zvířata zde najdete? Lvíček zlatý, Surikata, Lemur kata, Pelikán bílý, Rys ostrovid, Lama vikuňa, Hyena skvrnitá, Levhart ceylonský, Orangutan sumaterský, Gorila nížinná, Lev pustinný, Zebra stepní. (patro.cz)

Podobné produkty ako LotoTrio Zvířata v ZOO 1

Rev a škrek v ZOO

Rev a škrek v ZOO
Detail

Táto farebná zvuková kniha predstavuje život v ZOO. Deti sa hravou a zábavnou formou učia o rôznych zvieratách žijúcich v ZOO a stláčaním obrázkov sa zabávajú počúvaním ich hlasov. Jednotlivé strany si aktivuj stlačením spúšťacieho tlačidla. Potom už iba stláčaj obrázok so zvieratkom na vyznačenom mieste a vypočuj si zvuk. (patro.cz)

Podobné produkty ako Rev a škrek v ZOO

Zvířátka v ZOO Malé prstíky

Zvířátka v ZOO Malé prstíky
Detail

Vydejte se do ZOO v této krásné pestré knížce s otvorem určeným pro dětské prstíky. Podívejte se, co naši kamarádi ze ZOO rádi dělají. (patro.cz)

Podobné produkty ako Zvířátka v ZOO Malé prstíky

LotoTrio Zvířata v ZOO 2

LotoTrio Zvířata v ZOO 2
Detail

LOTO-TRIO jsou hry v mnoha herních variantách pro celou rodinu, pro děti od tří let až po seniory - každý najde vhodnou herní variantu! Poznávejte exotická zvířátka, naučte se je pojmenovávat, poznávat jejich vlastnosti, životní podmínky a prostředí. Vytvořeno z úžasných originálních fotografií. Obsahuje Mini-encyklopedii s mnoha zajímavostmi, oboustranný plakát z nejpovedenějšími fotografiemi, podrobný herní návod pro všechny herní varianty, seznam zoologických zahrad v ČR, kde najdete zobrazená zvířata, QR kódy pro další zajímavé informace a videa k danému tématu. Která zvířata zde najdete? Výr virginský, Leguán zelený, Manul, Páv korunkatý, Panda červená, Gibon Lar, Koala medvídkovitý, Gepard štíhlý, Tygr sumaterský, Medvěd lední, Slon africký. (patro.cz)

Podobné produkty ako LotoTrio Zvířata v ZOO 2

Poprask v ZOO - Milan Peter S.

Poprask v ZOO - Milan Peter S.
Detail

Celá ZOO je na nohou - její brány se uzavírají a návštěvníci dnes mohou pouze zvědavě postávat u vchodu. Dnešní den patří jen zvířátkům. Atletické závody, které jsou největší událostí roku, vrcholí. Rozhodčí Kuna zahajuje hlasitým výstřelem nejoblíbenější disciplínu - velký maraton. Ale ouha, Zajíc, největší favorit závodu, tentokrát prohrává. Z posledních sil se vbelhá do cíle a před překvapenými diváky usne jako pařez. Tohle není jen tak, umíní si podivínský Lišák a rozhodne se celou událost na vlastní pěst vyšetřit. (patro.cz)

Podobné produkty ako Poprask v ZOO - Milan Peter S.

Zvieratká v ZOO - Jiskra Jan

Zvieratká v ZOO - Jiskra Jan
Detail

Leporelo Zvieratká v zoo je určené deťom od veku 18 mesiacov. Obsahuje ilustrácie obľúbených zvieratiek zo zoologickej záhrady od žirafy a slona až po krokodíla a opicu. Jednotlivé obrázky sú doplnené krátkymi rýmovanými riekankami, ktoré sú pre dieťa zrozumiteľné a ľahko si ich zapamätá. (patro.cz)

Podobné produkty ako Zvieratká v ZOO - Jiskra Jan

Karneval v ZOO - Schoenwaldová Sophie

Karneval v ZOO - Schoenwaldová Sophie
Detail

O ředitele zoo Alfréda Prudkého se pokoušejí mrákoty. Kam se poděli hroši, zebry nebo opice? Místo nich se to tady hemží prapodivnými stvořeními. Opravdu kolem něj prošel slomelák a žirafon? Naštěstí je tu Alfrédův kamarád ježek Ignác, který s fištrónem sobě vlastním pomůže řediteli tuto karnevalovou hádanku rozluštit. Pomůžete mu odhalit, kdo je kdo? Vždyť brány zoo se otevřou už za pár hodin! (patro.cz)

Podobné produkty ako Karneval v ZOO - Schoenwaldová Sophie

Abeceda v ZOO - Adamovská Marie

Abeceda v ZOO - Adamovská Marie
Detail

Abeceda nie je veda. S touto knihou to deti zistia veľmi rýchlo. Spolu so zvieratkami zo zoologickej záhrady sa naučia rozpoznávať všetky písmenká a čoskoro dokážu prečítať aj prvé slová. Každému písmenku je priradené zvieratko, ktorého meno sa začína na toto písmeno. Písmenká sú v textoch zvýraznené, takže deti ich ľahko rozpoznajú a lepšie si zapamätajú ich podobu. Jednoduché básničky prezradia veľa zaujímavého o živote zvierat. So šablónami na konci knihy si deti môžu vytvoriť vlastnú zoologickú záhradu. (patro.cz)

Podobné produkty ako Abeceda v ZOO - Adamovská Marie

Zvířátka v ZOO - Jiskra Jan

Zvířátka v ZOO - Jiskra Jan
Detail

Leporelo Zvířátka v zoo je určené dětem od 18 měsíců věku. Obsahuje ilustrace oblíbených zvířátek ze zoologické zahrady od žirafy a slona až po krokodýla a opici. Jednotlivé obrázky jsou doplněné krátkými rýmovanými říkankami, které jsou pro dítě srozumitelné a snadno si je zapamatuje. (patro.cz)

Podobné produkty ako Zvířátka v ZOO - Jiskra Jan

Spojovačky Zvířata v ZOO (8594184920329)

Spojovačky Zvířata v ZOO (8594184920329)
Detail

Kniha - 48 stran, česky, pevná bez přebalu matná SPOJOVAČKY jsou báječnou sérií pro chvíle odpočinku. Každý díl vám nabízí 23 obrázků s více než 500 očíslovanými body. Jejich spojením však vaše dílo nekončí – můžete se pustit také do barvení nebo jednoduchého stínování pastelkou. Vyzkoušejte svoji trpělivost, procvičte si koncentraci a nechejte se překvapit svou vlastní tvořivostí. Nahlédnete do světa umění, naučíte se základním principům kreslení a budete nadšeni, jaké ohromující obrazy vám pod rukama vznikají. (alza.cz)

Podobné produkty ako Spojovačky Zvířata v ZOO (8594184920329)

Skládaný obraz IXXI – Miffy v zoo

Skládaný obraz IXXI – Miffy v zoo
Detail

Pokud máte děti, určitě znáte králičí slečnu Miffy. IXXI myslí opravdu na všechny a přináší vám skládanou mozaiku s obrázky Dicka Bruna a jeho Miffy. Můžete si je poskládat do libovolného obrazce a dětem tak obměňovat pokoj. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Skládaný obraz IXXI – Miffy v zoo

Záhada v ZOO-obchode - Martin Widmark

Záhada v ZOO-obchode - Martin Widmark
Detail

Zvieratká v obchode pre chovateľov sa necítia dobre. Sú unavené, ospalé, ani dobroty v miskách ich nelákajú. Že by im ktosi pridával do krmiva nejakú otravu? Pán Valdemar, majiteľ obchodu, je už zúfalý. Navyše poštár tvrdí, že v noci sa z obchodu ozýva psí brechot. To predsa nie je možné - veď Valdemar o žiadnom psovi nič nevie! Lasse a Maja majú pocit, že si na obchod spolu s policajným komisárom musia okamžite posvietiť. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Záhada v ZOO-obchode - Martin Widmark
Úkryt v Zoo - Blu-ray (BD001547), Úkryt v Zoo - DVD (D007895), Úkryt v zoo - DVD (U00486), Greenland: Poslední úkryt - Blu-ray (N03360), Úkryt v zoo (978-80-755-3305-0), Saw V - Blu-ray (N02739), V hlavě - Blu-ray (D00869), Úkryt v zoo: Skutečný příběh z válečné Varšavy (978-80-7553-305-0), Poldovi v patách - Blu-ray (U00678), Muž v ohni - Blu-ray (D01415), Tváří v tvář - Blu-ray (D00226), V srdci moře - Blu-ray (W01917), Půlnoc v Paříži - Blu-ray (N01193), Vítejte v Marwenu - Blu-ray (U00083), jack ryan v utajeni blu ray, V zajetí démonů 2 - Blu-ray (W01974), V kůži Johna Malkoviche - Blu-ray (U00690), Jumanji: Vítejte v džungli! - Blu-ray (BD001756), Vražda v Orient expresu - Blu-ray (BD001614), Alenka v říši divů - Blu-ray (D00192), 12 let v řetězech - Blu-ray (8596978909855), Vražda v Orient expresu - Blu-ray (D01469), Princezna zakletá v čase - Blu-ray (N03363), Poslední noc v Soho - Blu-ray (U00632), 3d blu ray, Zlý časy v El Royale - Blu-ray (BD001972), Smrtonosná past: Opět v akci - Blu-ray (BD000853), Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství - Blu-ray (D01551), Velké nesnáze v malé Číně - Blu-ray (D01427), Noc v muzeu: Tajemství hrobky - Blu-ray (D01398)