Tycovy mixer sencor shb 4366yl

SENCOR Tyčový mixér SHB 5601GR

SENCOR Tyčový mixér SHB 5601GR

SHB 5601GR tyčový mixér SENCOR Tyčový mixér 4 v 1 (pilulka.cz)

SENCOR Tyčový mixér SHB 5603VT

SENCOR Tyčový mixér SHB 5603VT

SHB 5603VT tyčový mixér SENCOR Tyčový mixér 4 v 1 (pilulka.cz)

Mixér ponorný sencor shb 5501ch

Mixér ponorný sencor shb 5501ch

Mixér ponorný SENCOR SHB 5501CH Tyčový mixér je vhodný pro mixování měkkých ingrediencí a tekutin. Používá se zejména k přípravě dětských příkrmů, různých druhů koktejlů, omáček, pomazánek, apod. Sekáček je vhodný k sekání potravin, jako je maso, polotvrdý nebo tvrdý sýr, ovoce a zelenina v syrovém stavu, ořechy, bylinky, apod. Po připevnění držáku se šlehacími metlami k motorové jednotce můžete použít spotřebič jako ruční šlehač, který je vhodný pro přípravu lehkých třených těst nebo ke šlehání šlehačky, vaječných bílků a krémů.Parametry produktu :- záruka 6 let na motor- TITANIUM Quad Blade Technology- extra tichý 1 000 W motor- plynulá regulace rychlosti (20 rychlostí)- ergonomicky tvarovaná rukojeť- nerezový nástavec použitelný i pro mixování horkých pokrmů- LED podsvícený hlavní… (fonetip.cz)

SENCOR SHB 5601GR (SHB 5601GR)

SENCOR SHB 5601GR (SHB 5601GR)

Tyčový mixér příkon 1000 W, počet rychlostí 20, sekání, šlehání a mixování, počet nožů 4, nástavce vhodné do myčky, plynulá regulace rychlostí a turbo rychlost, materiál nohy nerez, sekáček se sekací nádobou, mixovací nádoba a šlehací metla Univerzální tyčový mixér SENCOR SHB 5601GR vás dostane tím, jak je nenáročný a skladný, zároveň s ním ale doslova vyčarujete řadu zdravých smoothies, ovocných nápojů, zeleninových pyré, dipů, dezertů nebo našlehat hladké krémy. K mixéru nerozlučně náleží také nádoba se sekáčkem, který si umí výborně poradit s nasekáním bylinek, semínek i ořechů. Pro docílení dokonalých výsledků je obdařen čtyřkřídlovou čepelí a motorem se slušným příkonem 1000 W. Potřebujete-li zregulovat rychlost, uděláte to zvolením požadovaného rychlostního stupně z 20… (alza.cz)

SENCOR SHB 5604RD (SHB 5604RD)

SENCOR SHB 5604RD (SHB 5604RD)

Tyčový mixér příkon 1000 W, počet rychlostí 20, sekání, šlehání a mixování, počet nožů 4, nástavce vhodné do myčky, plynulá regulace rychlostí a turbo rychlost, materiál nohy nerez, sekáček se sekací nádobou, mixovací nádoba a šlehací metla Štíhlý tyčový mixér SENCOR SHB 5604RD si vás podmaní tím jak je jednoduchý a nenáročný, zároveň vám však perfektně pomůže s přípravou dezertů, ovocných nápojů, různých kaši, dipů nebo našlehat tuhý sníh. Praktickou součástí mixéru je také nádoba se sekáčkem, který si poradí s nasekáním všech typů surovin, jako třeba bylinky, semínka či ořechy. Aby mixér zvládnul i ty nejnáročnější požadavky, je opatřen čtyřkřídlovou čepelí a motorem se stabilním příkonem 1000 W. Rychlost snadno upravíte nastavením požadovaného rychlostního stupně z 20… (alza.cz)

SENCOR SHB 4462BL (SHB 4462BL)

SENCOR SHB 4462BL (SHB 4462BL)

Tyčový mixér příkon 800 W, drcení ledu, sekání, šlehání a mixování, počet nožů 6, plynulá regulace rychlostí a turbo rychlost, materiál nohy nerez, sekáček se sekací nádobou, mixovací nádoba, šlehací metla a úzká mixovací noha Tyčový mixér Jsem tyčový mixér Sencor s výkonem 800W Sencor SHB 4462BL Zamiluje si mě každá domácnost. Můj motor nemá jen skvělý výkon, ale také je tišší. I v náročnější domácnosti zrychlím celý proces přípravy vaření, a jako tyčový mixér ovládám tři užitečné funkce - mixuji, šlehám a sekám. Záruka 6 let na motorPro skvělé výsledky jsem vybaven kvalitním motorem. Pro případ, že by se přeci jen něco porouchalo, se Sencor zaručil zárukou šest let na motor. … (alza.cz)

SENCOR SHB 5603VT (SHB 5603VT)

SENCOR SHB 5603VT (SHB 5603VT)

Tyčový mixér příkon 1000 W, počet rychlostí 20, sekání, šlehání a mixování, počet nožů 4, nástavce vhodné do myčky, plynulá regulace rychlostí a turbo rychlost, materiál nohy nerez, sekáček se sekací nádobou, mixovací nádoba a šlehací metla Extra tichý ponorný mixér SENCOR SHB 5603VT je nenáročný a skladný pomocník, zároveň maximálně usnadní přípravu kaší, pyré, různých dipů i pravé domácí majonézy. Součástí mixéru je i nádoba se sekáčkem, který si umí výborně poradit s nasekáním bylinek, semínek i ořechů. Aby mixér výborně plnil všechna očekávání, je vybaven čtyřkřídlovou mixovací čepelí a motorem se stabilním příkonem 1000 W. Při mixování si snadno nastavíte vyhovující rychlost přepnutím na některou z 20 dostupných rychlostí. Při práci si snadno nastavíte potřebnou rychlost… (alza.cz)

SENCOR SHB 5608BK (SHB 5608BK)

SENCOR SHB 5608BK (SHB 5608BK)

Tyčový mixér příkon 1000 W, počet rychlostí 20, sekání, šlehání a mixování, nástavce vhodné do myčky, plynulá regulace rychlostí a turbo rychlost, materiál nohy nerez, sekáček se sekací nádobou, mixovací nádoba a šlehací metla Ponorný tyčový mixér SENCOR SHB 5608BK si vás podmaní tím jak je jednoduchý a nenáročný, zároveň vám však bez mrknutí oka vyčaruje řadu ovocných i zeleninových nápojů, různých kaší a dipů nebo tuhého sněhu z vaječných bílků. Mixér si oblíbíte také díky nádobě se sekáčkem, který bez zadýchání zvládne i tvrdší suroviny. Aby vám mixér spolehlivě a dlouho plnil všechna vaše přání, disponuje motorem s příkonem 1000 W. Při práci si snadno nastavíte potřebnou rychlost přepnutím na jednu z 20 dostupných úrovní. Chcete-li zregulovat rychlost, uděláte to plynule… (alza.cz)

SENCOR SHB 4461GR (SHB 4461GR)

SENCOR SHB 4461GR (SHB 4461GR)

Tyčový mixér příkon 800 W, drcení ledu, sekání, šlehání a mixování, počet nožů 6, plynulá regulace rychlostí a turbo rychlost, materiál nohy nerez, sekáček se sekací nádobou, mixovací nádoba, šlehací metla a úzká mixovací noha Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Tyčový mixér Jsem tyčový mixér Sencor s výkonem 800W Sencor SHB 4461GR Zamiluje si mě každá domácnost. Můj motor nemá jen skvělý výkon, ale také je tišší. I v náročnější domácnosti zrychlím celý proces přípravy vaření, a jako tyčový mixér ovládám tři užitečné funkce - mixuji, šlehám a sekám. Záruka 6 let na motorPro skvělé výsledky jsem vybaven kvalitním motorem. Pro případ, že by se přeci jen něco porouchalo, se Sencor… (alza.cz)

SENCOR SHB 5600GG (SHB 5600GG)

SENCOR SHB 5600GG (SHB 5600GG)

Tyčový mixér příkon 1000 W, počet rychlostí 20, sekání, šlehání a mixování, počet nožů 4, nástavce vhodné do myčky, plynulá regulace rychlostí a turbo rychlost, materiál nohy nerez, sekáček se sekací nádobou, mixovací nádoba a šlehací metla Profesionální ponorný mixér SENCOR SHB 5600GG je jednoduchý a skladný pomocník, zároveň vám však perfektně pomůže s přípravou mixovaných nápojů, dipů, kaší i našlehat tu nejlepší šlehačku. K mixéru nerozlučně náleží také nádoba se sekáčkem, který bez zadýchání zvládne i tvrdší suroviny. Tyčový mixér disponuje čtyřkřídlovou čepelí a motorem s příkonem 1000 W. Pokud potřebujete zregulovat rychlost, uděláte to nastavením příslušného rychlostního stupně z 20 rychlostí. Rychlost upravíte plynule jednoduchým stiskem knoflíku. Pohodlnou práci s… (alza.cz)

SENCOR SHB 4468RS (SHB 4468RS)

SENCOR SHB 4468RS (SHB 4468RS)

Tyčový mixér příkon 800 W, drcení ledu, sekání, šlehání a mixování, počet nožů 6, plynulá regulace rychlostí a turbo rychlost, materiál nohy nerez, sekáček se sekací nádobou, mixovací nádoba, šlehací metla a úzká mixovací noha Není vyplněn Alternativní text k fotografii! table{mso-displayed-decimal-separator:"\.";mso-displayed-thousand-separator:"\,";}tr{mso-height-source:auto;}col{mso-width-source:auto;}td{padding-top:1px;padding-right:1px;padding-left:1px;mso-ignore:padding;color:black;font-size:11.0pt;font-weight:400;font-style:normal;text-decoration:none;font-family:Calibri, sans-serif;mso-font-charset:238;text-align:general;vertical-align:bottom;border:none;white-space:nowrap;mso-rotate:0;}.xl25{font-weight:700;text-align:center;vertical-align:top;border:… (alza.cz)

SENCOR SHB 4460WH (SHB 4460WH)

SENCOR SHB 4460WH (SHB 4460WH)

Tyčový mixér příkon 800 W, drcení ledu, sekání, šlehání a mixování, počet nožů 6, plynulá regulace rychlostí a turbo rychlost, materiál nohy nerez, sekáček se sekací nádobou, mixovací nádoba, šlehací metla a úzká mixovací noha Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Tyčový mixér Jsem tyčový mixér Sencor s výkonem 800W Sencor SHB 4460WH  Zamiluje si mě každá domácnost. Můj motor nemá jen skvělý výkon, ale také je tišší. I v náročnější domácnosti zrychlím celý proces přípravy vaření, a jako tyčový mixér ovládám tři užitečné funkce - mixuji, šlehám a sekám. Záruka 6 let na motorPro skvělé výsledky jsem vybaven kvalitním motorem. Pro případ, že by se přeci jen něco porouchalo, se Sencor… (alza.cz)

SENCOR SHB 4466YL (SHB 4466YL)

SENCOR SHB 4466YL (SHB 4466YL)

Tyčový mixér příkon 800 W, drcení ledu, sekání, šlehání a mixování, počet nožů 6, plynulá regulace rychlostí a turbo rychlost, materiál nohy nerez, sekáček se sekací nádobou, mixovací nádoba, šlehací metla a úzká mixovací noha Tyčový mixér Jsem tyčový mixér Sencor s výkonem 800 W Sencor  SHB 4466YL Zamiluje si mě každá domácnost. Můj motor nemá jen skvělý výkon, ale také je tišší. I v náročnější domácnosti zrychlím celý proces přípravy vaření, a jako tyčový mixér ovládám tři užitečné funkce - mixuji, šlehám a sekám. Záruka 6 let na motorPro skvělé výsledky jsem vybaven kvalitním motorem. Pro případ, že by se přeci jen něco porouchalo, se Sencor zaručil zárukou šest let na motor. … (alza.cz)

SENCOR SHB 4467TQ (SHB 4467TQ)

SENCOR SHB 4467TQ (SHB 4467TQ)

Tyčový mixér příkon 800 W, drcení ledu, sekání, šlehání a mixování, počet nožů 6, plynulá regulace rychlostí a turbo rychlost, materiál nohy nerez, sekáček se sekací nádobou, mixovací nádoba, šlehací metla a úzká mixovací noha Tyčový mixér Jsem tyčový mixér Sencor s výkonem 800 W Sencor SHB 4467TQ  Zamiluje si mě každá domácnost. Můj motor nemá jen skvělý výkon, ale také je tišší. I v náročnější domácnosti zrychlím celý proces přípravy vaření, a jako tyčový mixér ovládám tři užitečné funkce - mixuji, šlehám a sekám. Záruka 6 let na motorPro skvělé výsledky jsem vybaven kvalitním motorem. Pro případ, že by se přeci jen něco porouchalo, se Sencor zaručil zárukou šest let na motor. … (alza.cz)

SENCOR SHB 4465VT (SHB 4465VT)

SENCOR SHB 4465VT (SHB 4465VT)

Tyčový mixér příkon 800 W, drcení ledu, sekání, šlehání a mixování, počet nožů 6, plynulá regulace rychlostí a turbo rychlost, materiál nohy nerez, sekáček se sekací nádobou, mixovací nádoba, šlehací metla a úzká mixovací noha Tyčový mixér Jsem tyčový mixér Sencor s výkonem 800 W Sencor  SHB 4465VT Zamiluje si mě každá domácnost. Můj motor nemá jen skvělý výkon, ale také je tišší. I v náročnější domácnosti zrychlím celý proces přípravy vaření, a jako tyčový mixér ovládám tři užitečné funkce - mixuji, šlehám a sekám. Záruka 6 let na motorPro skvělé výsledky jsem vybaven kvalitním motorem. Pro případ, že by se přeci jen něco porouchalo, se Sencor zaručil zárukou šest let na motor. … (alza.cz)

SENCOR SHB 4464RD (SHB 4464RD)

SENCOR SHB 4464RD (SHB 4464RD)

Tyčový mixér příkon 800 W, drcení ledu, sekání, šlehání a mixování, počet nožů 6, plynulá regulace rychlostí a turbo rychlost, materiál nohy nerez, sekáček se sekací nádobou, mixovací nádoba, šlehací metla a úzká mixovací noha Tyčový mixér Jsem tyčový mixér Sencor s výkonem 800 W Sencor  SHB 4464RD Zamiluje si mě každá domácnost. Můj motor nemá jen skvělý výkon, ale také je tišší. I v náročnější domácnosti zrychlím celý proces přípravy vaření, a jako tyčový mixér ovládám tři užitečné funkce - mixuji, šlehám a sekám. Záruka 6 let na motorPro skvělé výsledky jsem vybaven kvalitním motorem. Pro případ, že by se přeci jen něco porouchalo, se Sencor zaručil zárukou šest let na motor. … (alza.cz)

Červený ruční tyčový mixér SMEG

Červený ruční tyčový mixér SMEG

Přeneste se s námi zpět v čase a vybavte svou kuchyni ikonickými spotřebiči značky SMEG. ♥ Tento praktický a designový tyčový mixér přichází v typických barvách 50. let. Krom perfektně zpracovaného spotřebiče jistě oceníte i retro design a množství nástavců, např. sekací nůž, šťouchadlo na brambory nebo praktickou šlehací metlu. V balení najdete i plastovou nádobku, která se perfektně hodí na přípravu omáček nebo pomazánek. Retro kolekce malých spotřebičů od dnes již ikonické značky SMEG evokuje hravá 50. léta. Kombinací moderních technologií, estetiky, funkce a stylu vznikly praktické kousky, které v kuchyni s radostí využijete a zároveň v ní navodí retro atmosféru. Od hravých barev inspirovaných érou Pop Artu, přes zaoblené retro linie až po moderní pojetí a technologie se… (bonami.cz)

Krémově bílý ruční tyčový mixér SMEG

Krémově bílý ruční tyčový mixér SMEG

Přeneste se s námi zpět v čase a vybavte svou kuchyni ikonickými spotřebiči značky SMEG. ♥ Tento praktický a designový tyčový mixér přichází v typických barvách 50. let. Krom perfektně zpracovaného spotřebiče jistě oceníte i retro design a množství nástavců, např. sekací nůž, šťouchadlo na brambory nebo praktickou šlehací metlu. V balení najdete i plastovou nádobku, která se perfektně hodí na přípravu omáček nebo pomazánek. Retro kolekce malých spotřebičů od dnes již ikonické značky SMEG evokuje hravá 50. léta. Kombinací moderních technologií, estetiky, funkce a stylu vznikly praktické kousky, které v kuchyni s radostí využijete a zároveň v ní navodí retro atmosféru. Od hravých barev inspirovaných érou Pop Artu, přes zaoblené retro linie až po moderní pojetí a technologie se… (bonami.cz)

SENCOR SHB 4110WH (SHB4110WH)

SENCOR SHB 4110WH (SHB4110WH)

Tyčový mixér příkon 400 W, počet rychlostí 2, sekání a mixování, materiál nohy plast, sekáček se sekací nádobou a mixovací nádoba  Tyčový mixér SHB4110WH se stane nedílnou součástí každé kuchyně. Jeho tělo je navrženo tak, aby vám dokonale padlo do ruky a skvěle se s ním pracovalo. Mixér v bílé barvě je vybaven nerezovým a mimořádně ostrým sekacím nožem použitelným a silným DC motorem o výkonu 400 W, který pracuje velmi tiše. Rychlost můžete nastavit ve 2 úrovních podle připravované potraviny. Mixovací nádoba o objemu 500 ml umožňuje zpracování velkého množství surovin a použít ji můžete i jako odměrku. Poutko na vrchu přístroje slouží k pohodlnému skladování či k pověšení mixéru.Klíčové vlastnostiTichý DC motor2 rychlostiErgonomicky tvarovaná rukojeťNerezový… (alza.cz)

SENCOR SHB 4501WH (41006641)

SENCOR SHB 4501WH (41006641)

Tyčový mixér příkon 1000 W, počet rychlostí 20, sekání, šlehání a mixování, nástavce vhodné do myčky, materiál nohy nerez, sekáček se sekací nádobou, mixovací nádoba a šlehací metla  Tyčový mixér 4v1 se silným tichým motorem a bohatým příslušenstvím. 20 plynule regulovatelných rychlostí, dvoumetlový šlehací nástavec, mixovací nádobka s víčkem a velký sekáček.Tyčový mixér Sencor 4501WH nabízí velmi silný 1000W motor a bohaté příslušenství, což z něj dělá spolehlivého všestranného kuchyňského pomocníka. Samotný mixovací nástavec je mohutný, vyrobený z nerezové oceli, zvládne tedy mixovat i horké pokrmy, což oceníte zejména při přípravě krémových polévek a omáček. Motor má navzdory vysokému výkonu extra tichý chod a neuvěřitelných 20, plynule regulovatelných rychlostí. V… (alza.cz)

Bamix tyčový mixér 100.286 PS (100.286 PS)

Bamix tyčový mixér 100.286 PS (100.286 PS)

Tyčový mixér příkon 200 W, počet rychlostí 2, maximální otáčky 17000 ot/min, drcení ledu, sekání a mixování, materiál nohy nerez, mixovací nádoba a úzká mixovací noha  Vaření je zábava. To platí dvojnásob, když používáte kvalitní suroviny, nádobí i přístroje. Užívejte si přípravu skvělých jídel i vy a vybavte svou kuchyň nejlepším mixérem současnosti, Bamix SwissLine M200. Jak jeho název napovídá, je vyráběný stejnou společností, jaká v roce 1954 zkonstruovala první mixér na světě. Tento konkrétní model spadá do kolekce jednoho z našich nejuznávanějších šéfkuchařů, Zdeňka Pohlreicha.„Vyrobeno ve Švýcarsku. V kvalitě, která se stala synonymem spolehlivosti a výkonu. Všechny mé kuchyně používají mixéry Bamix už řadu let. Když se rozhodnete něco dělat pořádně, potřebujete k… (alza.cz)

Tyčový mixér s příslušenstvím 3v1 clatronix sms 3190, 200 w

Tyčový mixér s příslušenstvím 3v1 clatronix sms 3190, 200 w

Tato sada tyčového mixéru 3 v 1 se skládá z tyčového mixéru, multifunkčního drtiče a šlehače.Technické parametryHodnotaMateriálPlast · ušlechtilá ocelVýkon200 WPočet spínacích stupňů2Příkon200 WTyp kuchyňského spotřebiče (kategorie)Tyčový mixérVlastnosti kuchyňských spotřebičůS mixovacím náčiním · sada metel na šlehání · s mixovací nádobouBarvaČernáVlastnostiOdnímatelný kovový šlechačTyčový mixér a multifunkční drtič pro 0,5 lErgonomická rukojeťDržák pro šlechač a tyčový mixérZávěsné okoVybaveníVýkon: 200 W2 rychlostní stupněErgonomická rukojeťObsah baleníVč. skleněné nádoby. (fonetip.cz)

Mixér sencor sbl-4371

Mixér sencor sbl-4371

Mixér SENCOR SBL-4371Stolní mixér s podsvětlenou stupnicí 2 rychlosti Podsvětlená stupnice Fukce Pulse pro mžikové mixování a drcení kostek ledu Dva nerezové sekací nože srpovitého tvaru vhodné i pro drcení ledu Gumové víčko Vnitřní menší průhledné víčko pro přidání ingrediencí při mixování Pogumovaná objímka pro snazší přidržení těla mixéru při odebírání mixovací nádoby Protiskluzové nožky Příkon: 600 W Skleněná mixovací nádoba: 1,5 l (fonetip.cz)

Tyčový mixér s příslušenstvím esge m160g zauberstab® goumet, 160 w

Tyčový mixér s příslušenstvím esge m160g zauberstab® goumet, 160 w

PopisJeště větší výkon: ESGE Zauberstab GOURMET v balení se sekáčkem ESGE a velkou kuchařkou (v NJ) To pravé pro vaši kuchyni, dohromady jsou super silní: tyčový mixér ESGE Zauberstab GOURMET a sekáček ESGE. Větší výkon a tím rychlejší a ještě lepší výsledky díky 160W elektrickému pohonu. Voděodolný membránový vypínač umožňuje ponoření přístroje do tekutiny po rukojeť. Mixér je vybaven výkonným šlehačem ESGE a osvědčeným multifunkčním nožem ESGE. A k tomu ještě nový malý sekáček, který ve vteřině rozseká ořechy, koření, kávová zrna, kostky cukru, čokoládu, atd. Díky široké spodní části je nádoba absolutně stabilní. Dvě vnitřní pohyblivé čepele jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Když je vše hotovo, jednoduše umyjte v myčce na nádobí. Všechny součásti jsou vhodné do myčky na nádobí.… (fonetip.cz)

Snb 4302ss nutri mixér sencor

Snb 4302ss nutri mixér sencor

SNB 4302SS nutri mixér SENCOR Extrahuje těžko dosažitelné výživné látky obsažené v semínkách, obilovinách, ořeších, umožňuje rozsekání celého ovoce a zeleninyMění celé ovoce, ořechy, zeleninu, semínka a další super potraviny na dokonalou tekutou energii pro vaše těloVýživné koktejly mohou podporovat zlepšení kvality spánku, trávení a zotavení po sportovním výkonuVýživné koktejly pomáhají dodávat energii vašemu tělu během celého dneIdeální pro přípravu polévek, kojenecké stravy, omáček, koktejlů a dalších pokrmůBezpečnostní mechanismus umožňuje spuštění pouze ve správné polozeNeklouzavá základna zaručuje zvýšenou bezpečnostSnímatelné díly mohou být umývány v myčce na nádobí Poháry pro přenášení koktejlů• Poháry s objemem 0,8 a 1,0 l• Materiál neobsahující BPA• Materiál Tritan zaručuje… (fonetip.cz)

Mixér sencor sbl 4370 stolní

Mixér sencor sbl 4370 stolní

Mixér SENCOR SBL 4370 stolní Skleněná mixovací nádoba 1,5 l2 rychlostiPodsvětlená stupniceFukce Pulse pro mžikové mixování a drcení kostek leduDva nerezové sekací nože srpovitého tvaru vhodné i pro drcení leduGumové víčkoVnitřní menší průhledné víčko pro přidání ingrediencí při mixováníPogumovaná objímka pro snazší přidržení těla mixéru při odebírání mixovací nádobyProtiskluzové nožkyTechnické údaje:Barva: bílá/oranžováPříkon: 500 WRozměry (v × š × h): 39,1 × 17,3 × 17,5 cmHmotnost: 1,5 kg (fonetip.cz)

Mixér sencor sbl 7075rs stolní nutri

Mixér sencor sbl 7075rs stolní nutri

Mixér SENCOR SBL 7075RS stolní Nutri Automatický smoothie mixérUnikátní přednastavené programy pro perfektní ovocné i zeleninové smoothie jediným stiskem tlačítkaMulticyklonový efekt při mixování přináší až o 60% lepší výsledky oproti běžným smoothie mixérůmNová, skutečně sportovní smoothie láhev s bezpečnostním víčkem a karabinou pro pohodlné přenášení bez rizika nechtěného otevřeníDva přednastavené programy pro vždy perfektní smoothie- program SOFT 45 sec - pro měkké ovoce / zeleninu jako jsou jahody, rajčata apod.- program HARD 60 sec - pro tvrdé ovoce / zeleninu jako jsou ananas a mrkevAutomatické vypnutí po ukončení programu (není nutné držet spínač po dobu mixování)Signalizace průběhu mixování na přehledném LED indikátoruMulticyklónový efekt při mixování vzniká díky unikátní… (fonetip.cz)

Mixér stolní sencor sbl 5750ss

Mixér stolní sencor sbl 5750ss

Mixér stolní SENCOR SBL 5750SS Mixer se skleněnou nádobouIdeální pro přípravu polévek, dětských pokrmů, omáček, koktejlů a dalších pokrmůBezpečnostní mechanismus umožňující start pouze ve správné poziciExtrahuje těžko dosažitelné výživné látky obsažené v semínkách, obilovinách, ořeších, umožňuje rozsekání celého ovoce a zeleninyMění celé ovoce, ořechy, zeleninu, semínka a další super potraviny na dokonalou tekutou energii pro vaše těloVýživné koktejly mohou podporovat zlepšení kvality spánku, trávení a zotavení po sportovním výkonuVýživné koktejly pomáhají dodávat energii vašemu tělu během celého dneŠest vysoce kvalitních snímatelných nožů z nerezové oceli pokrytých vrstvou titanuZabraňuje ztrátám enzymů a vitamínůOmezuje oxidaci výživných koktejlůMixuje, seká, drtí, míchá - ideální pro… (fonetip.cz)

SENCOR Nutri mixér SNB 4302SS

SENCOR Nutri mixér SNB 4302SS

SNB 4302SS nutri mixér SENCOR Extrahuje těžko dosažitelné výživné látky obsažené v semínkách, obilovinách, ořeších, umožňuje rozsekání celého ovoce a zeleniny. (pilulka.cz)

SENCOR Super mixér SBU 7730BK

SENCOR Super mixér SBU 7730BK

SBU 7730BK super mixér SENCOR Mění celé ovoce, ořechy, zeleninu, semínka a další superpotraviny na dokonalou tekutou energii pro vaše tělo. Výživné koktejly mohou podporovat zlepšeni kvality spánku, trávení a zotaveni po sportovním výkonu. Výživné koktejly pomáhají dodávat energii vašemu tělu během celého dne. (pilulka.cz)

SENCOR Nutri mixér SNB 4300WH

SENCOR Nutri mixér SNB 4300WH

SNB 4300WH nutri mixér SENCOR Extrahuje těžko dosažitelné výživné látky obsažené v semínkách, obilovinách, ořeších, umožňuje rozsekání celého ovoce a zeleniny. (pilulka.cz)

SENCOR Mixér stolní SBL 3271SS

SENCOR Mixér stolní SBL 3271SS

SBL 3271SS mixér stolní SENCOR Ideální pro přípravu polévek, dětských přesnídávek, omáček, koktejlů a dalších pokrmů (pilulka.cz)

SENCOR Smoothie mixér SBL 7500SS

SENCOR Smoothie mixér SBL 7500SS

SBL 7500SS smoothie mixér SENCOR Automatický mixér na Smoothie. Dva přednastavené programy 45 / 60 sekund: SOFT pro jemné koktejly (ovoce / zelenina jako jsou jahody, rajčata apod.) a HARD (pro ovoce / zeleninu jako jsou ananas a mrkev). (pilulka.cz)

SENCOR Smoothie mixér SBL 2212BL

SENCOR Smoothie mixér SBL 2212BL

SBL 2212BL smoothie mixér SENCOR Ideální pro přípravu nápojů z čerstvého ovoce a kondičních nápojů, mléčných koktejlů, míchaných nápojů, koktejlů, polévek, salsy, omáček, dětské výživy (pilulka.cz)

SENCOR Smoothie mixér SBL 2214RD

SENCOR Smoothie mixér SBL 2214RD

SBL 2214RD smoothie mixér SENCOR Ideální pro přípravu nápojů z čerstvého ovoce a kondičních nápojů, mléčných koktejlů, míchaných nápojů, koktejlů, polévek, salsy, omáček a dětské výživy. (pilulka.cz)

SENCOR Smoothie mixér SBL 2211GR

SENCOR Smoothie mixér SBL 2211GR

SBL 2211GR smoothie mixér SENCOR Ideální pro přípravu nápojů z čerstvého ovoce a kondičních nápojů, mléčných koktejlů, míchaných nápojů, koktejlů, polévek, salsy, omáček a dětské výživy. (pilulka.cz)

SENCOR Smoothie mixér SBL 2213OR

SENCOR Smoothie mixér SBL 2213OR

SBL 2213OR smoothie mixér SENCOR Smoothie mixér - Ideální pro přípravu nápojů z čerstvého ovoce a kondičních nápojů, mléčných koktejlů, míchaných nápojů, koktejlů, polévek, salsy, omáček, dětské výživy. (pilulka.cz)

SENCOR Smoothie mixér SBL 7073VT

SENCOR Smoothie mixér SBL 7073VT

SBL 7073VT smoothie mixér SENCOR Automatický mixér na Smoothie se dvěmi přednastavenými programy. Láhve vyrobené z nárazově odolného TRITANU bez obsahu BPA (PCTG). (pilulka.cz)

SENCOR Smoothie mixér SBL 7071GR

SENCOR Smoothie mixér SBL 7071GR

SBL 7071GR smoothie mixér SENCOR Automatický mixér na smoothie se dvěma přednastavenými programy. Láhve vyrobené z nárazově odolného TRITANU bez obsahu BPA (PCTG). (pilulka.cz)

SENCOR Mixér stolní SBL 4870WH

SENCOR Mixér stolní SBL 4870WH

SBL 4870WH Mixér stolní SENCOR Stolní mixér s multifunkční LCD displej, ideální pro přípravu polévek, dětských pokrmů, omáček, koktejlů a dalších pokrmů. (pilulka.cz)

Mixér stolní nutri - sencor sbu 7790np

Mixér stolní nutri - sencor sbu 7790np

Mixér stolní Nutri - SENCOR SBU 7790NP Multifunkční MixérMění celé ovoce, ořechy, zeleninu, semínka a další superpotraviny na dokonalou tekutou energii pro vaše těloVýživné koktejly mohou podporovat zlepšeni kvality spánku, trávení a zotaveni po sportovním výkonuVýživné koktejly pomáhají dodávat energii vašemu tělu během celého dnePřednastavené mixovací programyPULSE pro okamžité mixování a drcení leduFRUIT JUICE, SMOOTHIE pro výtečné, energetické, ovocné smoothieSMOOTHIE pro znamenité, výživné, zeleninové smoothieFLOUR pro výrobu domací mouky a drcení ořechůMILKSHAKE pro výrobu ozvěžujícíh shaků a zmrzlinyBezpečnostní mechanismus umožňuje spuštění pouze ve správné polozeNeklouzavá základna zaručuje zvýšenou bezpečnostSnímatelné díly mohou byt umývány v myčce na nádobíMateriál Tritan… (fonetip.cz)

SENCOR SBU 7730BK super mixér (41005470)

SENCOR SBU 7730BK super mixér (41005470)

Stolní mixér příkon 1800 W, počet rychlostí 8, objem nádoby 2 l, materiál nádoby tritan, pulzní funkce a přednastavené programy, vhodné na polévky, smoothie a drcení ledu, bez příslušenství a pěchovadlo, počet nádob 1 ks Udělejte si radost a vybavte svou kuchyň stolním mixérem Sencor SBU 7730BK. Sencor SBU 7730BK disponuje výkonným 1800W motorem a šesti vysoce kvalitními noži z nerezové oceli pokrytých vrstvou titanu, které přemění ořechy, semínka, ovoce a zeleninu na tekuté zlato pro váš organismus. Výživné koktejly dodají vašemu tělu chybějící energii a nastartují ho na celý den. Jeho dalším benefitem je odolná, tritanová mixovací nádoba o objemu 2 l a bezpečnostní mechanismus, který umožňuje spuštění pouze ve správné poloze mixéru… (alza.cz)

Mixér stolní nutri - červený - sencor snb 4301rd

Mixér stolní nutri - červený - sencor snb 4301rd

Mixér stolní nutri - červený - SENCOR SNB 4301RD Popis SNB 4301RDExtrahuje těžko dosažitelné výživné látky obsažené v semínkách, obilovinách, ořeších, umožňuje rozsekání celého ovoce a zeleninyMění celé ovoce, ořechy, zeleninu, semínka a další superpotraviny na dokonalou tekutou energii pro vaše těloVýživné koktejly mohou podporovat zlepšení kvality spánku, trávení a zotavení po sportovním výkonuVýživné koktejly pomáhají dodávat energii vašemu tělu během celého dneIdeální pro přípravu polévek, kojenecké stravy, omáček, koktejlů a dalších pokrmůBezpečnostní mechanismus umožňuje spuštění pouze ve správné polozeNeklouzavá základna zaručuje zvýšenou bezpečnostSnímatelné díly mohou být umývány v myčce na nádobíPoháry pro přenášení koktejlů• Poháry s objemem 0,8 a 1,0 l• Materiál neobsahující… (fonetip.cz)

SENCOR SBL 3204RD smoothie mixér (SBL 3204RD)

SENCOR SBL 3204RD smoothie mixér (SBL 3204RD)

Stolní mixér příkon 600 W, počet rychlostí 1, objem nádoby 0,6 l, materiál nádoby tritan, pulzní funkce, vhodné na smoothie, přenosná láhev, počet nádob 2 ks Smoothie mixér Mísící láhev může být vyjmuta a použita jako cestovní láhev Víko s otvorem na pití zabraňuje náhodnému protečení Snadno se čistí: Láhev, víko a nože jsou bezpečné pro myčku Dvě 0,6 l - odnímatelné láhve slouží také jako nápojové Láhve vyrobené z nárazově odolného TRITANU bez obsahu BPA (PCTG) Pulzní spínač pro účinné mísení Vysoce kvalitní vyjímatelné čepele z nerezové oceli opatřené povlakem z titanu - Zabraňuje ztrátě enzymů a vitamínů - Snížení oxidace Nutri Smoothie Vynikající stabilita díky přísavkám Integrovaný bezpečnostní mechanismus a protiskluzové nožičky zajišťují během používání maximální… (alza.cz)

II. jakost SENCOR Nutri mixér SNB 4301RD

II. jakost SENCOR Nutri mixér SNB 4301RD

II. jakost SNB 4301RD nutri mixér SENCOR - 1 ks Extrahuje těžko dosažitelné výživné látky obsažené v semínkách, obilovinách, ořeších, umožňuje rozsekání celého ovoce a zeleniny. (pilulka.cz)

SENCOR SBB 001TQ smoothie láhev (42002221)

SENCOR SBB 001TQ smoothie láhev (42002221)

Náhradní láhev smoothie pro tyčové mixéry Sencor Pastels SHB 3xObjem 600ml Originální smoothie láhev pro tyčové mixéry Sencor Pastels SHB třetí řady. Nádoba je vyrobena z velmi kvalitního plastu bez BPA, jenž je zdravotně nezávadný a bez jakéhokoliv nepříjemného pachu. Součásti balení je také víčko na pití a na uskladnění. Představujeme vám originální smoothie láhev pro tyčové mixéry Sencor Pastels SHB třetí řady. Nádoba je vyrobena z velmi kvalitního plastu bez BPA, jenž je zdravotně nezávadný a bez jakéhokoliv nepříjemného pachu. Součásti balení je také víčko na pití a na uskladnění. Klíčové vlastnostiBPA Free (zdravotně nezávadný, bez zápachu)Elegantní designVíčko na pití i uskladněníObjem 600 ml (alza.cz)

Miele kartáč na topná tělesa SHB 30 (9660490)

Miele kartáč na topná tělesa SHB 30 (9660490)

Příslušenství k vysavačům kartáč na topná tělesa Miele SHB 30 je kompaktní, avšak velice praktický pomocník v podobě plochého kartáče, který je vhodný především na odstraňování prachu a nečistot z topných těles nebo ze špatně přístupných míst. Kartáč je vybaven odolnými štětinami, které zaručují dlouhodobou životnost a efektivní čištění. Kartáč je kompatibilní se všemi vysavači Miele.   (alza.cz)

Bledě modrý ruční tyčový mixér SMEG

Bledě modrý ruční tyčový mixér SMEG

Přeneste se s námi zpět v čase a vybavte svou kuchyni ikonickými spotřebiči značky SMEG. ♥ Tento praktický a designový tyčový mixér přichází v typických barvách 50. let. Krom perfektně zpracovaného spotřebiče jistě oceníte i retro design a množství nástavců, např. sekací nůž, šťouchadlo na brambory nebo praktickou šlehací metlu. V balení najdete i plastovou nádobku, která se perfektně hodí na přípravu omáček nebo pomazánek. Retro kolekce malých spotřebičů od dnes již ikonické značky SMEG evokuje hravá 50. léta. Kombinací moderních technologií, estetiky, funkce a stylu vznikly praktické kousky, které v kuchyni s radostí využijete a zároveň v ní navodí retro atmosféru. Od hravých barev inspirovaných érou Pop Artu, přes zaoblené retro linie až po moderní pojetí a technologie se… (bonami.cz)

Nerezový tyčový mixér s příslušenstvím WMF Lineo

Nerezový tyčový mixér s příslušenstvím WMF Lineo

Pořiďte si nového pomocníka do kuchyně od WMF a ušetřete čas u plotny. Chytré kousky plné šikovných funkcí vás budou bavit a zároveň vám uleví od těžké dřiny kuchaře. Udělejte si radost ♥ (bonami.cz)

Mixér baterie

Mixér baterie

Plastový mixér na baterie, po stisknutí knoflíku otáčí metličkou uvnitř. Rozměry balení cca 18,5 x 27 x 12 cm. Napájení 2x AA baterie (nejsou součástí balení). Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

OneConcept DM-B, 400 W, 650 ml, mixér na nápoje, gastronomický barový…

OneConcept DM-B, 400 W, 650 ml, mixér na nápoje, gastronomický barový mixér

Mixér na nápoje od společnosti oneConcept je atraktivní barový mixér, který tvoří jako všestranný nástroj různé nápojové kreace. Se svým míchadlem je mixér tím správným partnerem, pokud jde o přípravu smoothies, koktejlů a mléčných koktejlů. Uživatel připevní velký pohár z nerezové oceli do držáku, aby si po úspěšném mixování vychutnal maximum krémovosti. S tímto barovým mixérem, který díky dvěma stupňům rychlosti a ložiskovému motoru projevuje jako multifunkční kuchyňský pomocník, se dokonce podaří i omáčky a pyré. Barový mixér má nápadný design. Se svým těžkým kovovým provedením s leštěným povrchem dobře zapadne mezi vybavení zmrzlináren a mléčných barů. Přísavky umocňují profesionální dojem v pravém slova smyslu: zaručují i ​​při vysokých rychlostech pevné umístění! (electronic-star.cz)

Wmf smoothie mixér

Wmf smoothie mixér

Dětský smoothie mixer pro malé hospodiňky. Na baterie 2xR3, nejsou součástí balení. Doporučený věk 3+ (fonetip.cz)

Bosch ruční mixer

Bosch ruční mixer

BOSCH RUČNÍ MIXERRuční mixer značky Bosch pro každou malou hospodyni. Hračka vydává zvukové efekty. Pro správný chod hračky je nutné použít baterie 1 x R14 1,5V, které nejsou součástí balení. Hračka má i realistické funkce, například odnímatelné metly. Baleno v krabici. Vyrobeno z plastu. Velikost je cca 18 cm. Věk: 3+ (fonetip.cz)

Můj malý mixer

Můj malý mixer

MŮJ MALÝ MIXERDěti jsou malými pomocníky i při vaření. Dopřejte jim proto získat zkušenosti například při pečení dortu. Budou mít vlastní mouku a cukr, ale hlavně mixér, který jim usnadní vyšlehání těsta. Nyní bude pečení hračka. Sada obshuje 4 díly- mouka, cukr, miska a mixér. Vyrobeno z kvalitního a odloného dřevěného materiálu. Velikost mixéru je asi 20 x 20 x 11,5 cm. Vhodné pro děti od 3 let. Materiál: dřevovelikost mixéru: 20 x 20 x 11,5 cmVelikost balení: 20 x 26 x 15 cmVěk: 3+ (fonetip.cz)

Mixér s ovocem

Mixér s ovocem

Plastový mixér s ovocem, prkénkém a nožíkem na krájení. Ovoce je spojeno suchým zipem a lze jej krájet a znovu spojovat. Mixér má manuální otáčení a horní víčko na baterie svítí a vydává zvuky. Napájení 2x AA baterie (nejsou součástí). Rozměr mixéru cca 1 (fonetip.cz)

Můj malý mixer

Můj malý mixer

MŮJ MALÝ MIXER Děti jsou malými pomocníky i při vaření. Dopřejte jim proto získat zkušenosti například při pečení dortu. Budou mít vlastní mouku a cukr, ale hlavně mixér, který jim usnadní vyšlehání těsta. Nyní bude pečení hračka. Sada obshuje 4 díly- mouka, cukr, miska a mixér. Vyrobeno z kvalitního a odloného dřevěného materiálu. Velikost mixéru je asi 20 x 20 x 11,5 cm. Vhodné pro děti od 3 let.   Materiál: dřevo velikost mixéru: 20 x 20 x 11,5 cm Velikost balení: 20 x 26 x 15 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Mixér s ovocem

Mixér s ovocem

Plastový mixér s ovocem, prkénkém a nožíkem na krájení. Ovoce je spojeno suchým zipem a lze jej krájet a znovu spojovat. Mixér má manuální otáčení a horní víčko na baterie svítí a vydává zvuky. Napájení 2x AA baterie (nejsou součástí). Rozměr mixéru cca 19,5 cm. Rozměry balení cca 32 x 24 x 11,5 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

BOSCH ruční mixer

BOSCH ruční mixer

BOSCH RUČNÍ MIXER Ruční mixer značky Bosch pro každou malou hospodyni. Hračka vydává zvukové efekty. Pro správný chod hračky je nutné použít baterie 1 x R14 1,5V, které nejsou součástí balení. Hračka má i realistické funkce, například odnímatelné metly. Baleno v krabici. Vyrobeno z plastu. Velikost je cca 18 cm. Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

WMF Smoothie mixér

WMF Smoothie mixér

Dětský smoothie mixer pro malé hospodiňky. Na baterie 2xR3, nejsou součástí balení. Doporučený věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Tyčový vysavač CleanMaxx 3v1 VC-S1001

Tyčový vysavač CleanMaxx 3v1 VC-S1001

- Snadno ovladatelný a lehký - Bezsáčkový - žádné kupování drahých sáčků - Nádoba na prach o objemu 0,6 l - Nádoba na prach s velmi snadným čištěním - Omyvatelný HEPA filtr - Komfortní nastavitelná hliníková teleskopická rukojeť - Délka přívodního kabelu: 5 m - Hlučnost: 78 dB - Jedná se o malý vysavač, který by měl být jen doplňkem k velkému vysavači. Je malý a výkonný, má tepelnou pojistku, která se aktivuje cca po 15 minutách provozu. Berte na to zřetel, že déle jak 15 minut s ním vysávat nelze Součást balení: - Turbo kartáč na koberce a čalounění - Hubice na tvrdé podlahy - Štěrbinová hubice - Štěrbinová hubice s kartáčkem - Ohebná hadice do špatně přístupných prostor - Popruh na zavěšení na rameno     (nejlevnejsizbozi.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít