Tutis kocarek viva life iii 2v1 luxury crystal

Tutis Kočárek Viva Life III 2v1 Luxury Crystal

Tutis  Kočárek Viva Life III 2v1 Luxury Crystal

Kočárek Viva Life III 2v1 Luxury Crystal Kočárek Tutis Viva Life je elegantní kočárek, který vytváří maximální bezpečí a pohodlí pro vaše miminko ve městě i v přírodě. (pilulka.cz)

Tutis Kočárek Viva Life III 2v1 Luxury Rose Quartz

Tutis  Kočárek Viva Life III 2v1 Luxury Rose Quartz

Kočárek Viva Life III 2v1 Luxury Rose Quartz Kočárek Tutis Viva Life je elegantní kočárek, který vytváří maximální bezpečí a pohodlí pro vaše miminko ve městě i v přírodě. (pilulka.cz)

Tutis Kočárek Viva Life III 2v1 Espresso

Tutis Kočárek Viva Life III 2v1 Espresso

Kočárek Viva Life III 2v1 Espresso Kočárek Tutis Viva Life je elegantní kočárek, který vytváří maximální bezpečí a pohodlí pro vaše miminko ve městě i v přírodě. Třetí generace kočárku Tutis Viva Life přináší rodičům i dítěti další vylepšení, která zpříjemní jejich společný čas na procházkách a výletech. (pilulka.cz)

Tutis Kočárek Viva Life III 2v1 Warm Grey

Tutis Kočárek Viva Life III 2v1 Warm Grey

Kočárek Viva Life III 2v1 Warm Grey Kočárek Tutis Viva Life je elegantní kočárek, který vytváří maximální bezpečí a pohodlí pro vaše miminko ve městě i v přírodě. Třetí generace kočárku Tutis Viva Life přináší rodičům i dítěti další vylepšení, která zpříjemní jejich společný čas na procházkách a výletech. (pilulka.cz)

TUTIS Kočárek Viva Life 2v1 Driftwood 2019

TUTIS Kočárek Viva Life 2v1 Driftwood 2019

Kočárek Tutis Viva Life je elegantní kočárek, který vytváří maximální bezpečí a pohodlí pro vaše miminko ve městě i v přírodě. Prostorná, ultralehká korbička je vybavena větracími otvory ve spodní části. Vnitřní část korbičky s vyjímatelnou kokosovou matrací je potažena jemnou bavlněnou textilií. Nánožník korbičky je vybaven rozkládací clonou s průhledným okénkem, díky které můžete v případě nepříznivého počasí dokonale ochránit miminko v korbičce a zároveň díky okénku na dítě vidět. Pohodlný a mimořádně prostorný sedák s nastavitelnou extra velkou stříškou je dokonale zpracován do nejmenších detailů. Sedák může být umístěn po i proti směru jízdy. Stříška sedáku i korbičky má speciální povrchovou úpravu odolnou větru, dešti a sněhu. Lehký aluminiový podvozek se velmi snadno skládá do… (feedo.cz)

Tutis II. jakost Kočárek Viva Life 2v1 Driftwood

Tutis  II. jakost Kočárek Viva Life 2v1 Driftwood

II. jakost Kočárek Viva Life 2v1 Driftwood Popis závady: Kočárek je bez podvozku (lze dokoupit) Dále neobsahuje nákupní košík a držák nápojů Kočárek Tutis Viva Life je elegantní kočárek, který vytváří maximální bezpečí a pohodlí pro vaše miminko ve městě i v přírodě. (pilulka.cz)

Tutis Kočárek Viva Life 2 v 1 Sleet

Tutis Kočárek Viva Life 2 v 1 Sleet

Tutis Kočárek Viva Life 2 v 1 Sleet+ Tutis Viva Life je hlubokým i sportovním kočárkem v jednom provedení. Nabízí komfortní prostor pro svezení dětem od narození, a to ve městě i v terénu. Funkčnost: sedák je umístnitelný po i proti směru jízdy lehounká korba je vybavena větracími otvory ve spodní části vnitřní část korby potažená jemnou textílií má vyjímatelnou kokosovou matraci nánožník korbičky je v horní části korby vybaven okénkem pro snadnější sledování dítěte prostorný sedák s nastavitelnou extra velkou stříškou je zpracován do detailů speciální povrchová úprava stříšky a sedáku napomáhá odolnosti proti nepříznivému počasí hliníkový podvozek je lehký a snadno složitelný pro snadné převážení v kufru auta bezpečné zabrždění kočárku zajišťuje nožní brzda se systémem One ClickTM… (hracky-4kids.cz)

Tutis Kočárek Viva Life 2 v 1 Periscape

Tutis Kočárek Viva Life 2 v 1 Periscape

Tutis Kočárek Viva Life 2 v 1 Periscape Tutis Viva Life je hlubokým i sportovním kočárkem v jednom provedení. Nabízí komfortní prostor pro svezení dětem od narození, a to ve městě i v terénu. Funkčnost: sedák je umístnitelný po i proti směru jízdy lehounká korba je vybavena větracími otvory ve spodní části vnitřní část korby potažená jemnou textílií má vyjímatelnou kokosovou matraci nánožník korbičky je v horní části korby vybaven okénkem pro snadnější sledování dítěte prostorný sedák s nastavitelnou extra velkou stříškou je zpracován do detailů speciální povrchová úprava stříšky a sedáku napomáhá odolnosti proti nepříznivému počasí hliníkový podvozek je lehký a snadno složitelný pro snadné převážení v kufru auta bezpečné zabrždění kočárku zajišťuje nožní brzda se systémem One ClickTM… (hracky-4kids.cz)

Tutis Adaptery na kočárek Tutis Aero a Viva Life MC

Tutis Adaptery na kočárek Tutis Aero a Viva Life MC

Tutis Adaptery na kočárek Tutis Aero a Viva Life Adaptéry určené k připevnění autosedačky Maxi-Cosi 0-13 kg, a to k podvozku kočárku Tutis Aero a Tutis Viva Life. Zajistěte si adaptéry pro kočárek Tutis! Vhodné pro děti od narození Materiál: plast (hracky-4kids.cz)

TUTIS Kočárek Aero 2v1 Navy

TUTIS Kočárek Aero 2v1 Navy

Kočárek Tutis Aero nabízí díky dokonalému zpracování a použitým inovativním materiálům maximální pohodlí a bezpečí dítěti i rodičům. Ultralehká a bezpečná korbička váží pouze 2,9 kg a je vyrobena ze speciálního materiálu ArcelTM, jehož tepelná odolnost je 111× vyšší než u běžných plastových korbiček a garantuje tepelný komfort dítěte v kočárku za jakéhokoli počasí. Vnitřní část korbičky s vyjímatelnou kokosovou matrací je potažena jemnou bavlněnou textilií. Pohodlný a mimořádně prostorný sedák s nastavitelnou extra velkou stříškou je dokonale zpracován do nejmenších detailů. Stříška sedáku i korbičky je potažena vysoce kvalitním polyesterem, odolným větru, dešti a sněhu. Díky speciální antistatické povrchové úpravě je tento materiál odolný i proti znečištění. Síťované části korbičky… (feedo.cz)

Tutis Kočárek Uno Plus 2v1 Canella

Tutis Kočárek Uno Plus 2v1 Canella

Kočárek Uno Plus 2v1 Canella Kočárek Tutis Uno Plus je stylový kočárek, který vytváří maximální bezpečí a pohodlí pro vaše miminko ve městě i v přírodě. Matný hliníkový podvozek a vysoce kvalitní textilie s detaily z umělé kůže dotváří elegantní vzhled kočárku. (pilulka.cz)

Tutis Kočárek Uno Plus 2v1 Charcoal

Tutis Kočárek Uno Plus 2v1 Charcoal

Kočárek Uno Plus 2v1 Charcoal Kočárek Tutis Uno Plus je stylový kočárek, který vytváří maximální bezpečí a pohodlí pro vaše miminko ve městě i v přírodě. Matný hliníkový podvozek a vysoce kvalitní textilie s detaily z umělé kůže dotváří elegantní vzhled kočárku. (pilulka.cz)

Tutis Kočárek Uno Plus 2v1 Nougat

Tutis Kočárek Uno Plus 2v1 Nougat

Kočárek Uno Plus 2v1 Nougat Kočárek Tutis Uno Plus je stylový kočárek, který vytváří maximální bezpečí a pohodlí pro vaše miminko ve městě i v přírodě. Matný hliníkový podvozek a vysoce kvalitní textilie s detaily z umělé kůže dotváří elegantní vzhled kočárku. (pilulka.cz)

Tutis Kočárek Uno Plus 2v1 Menta

Tutis Kočárek Uno Plus 2v1 Menta

Kočárek Uno Plus 2v1 Menta Kočárek Tutis Uno Plus je stylový kočárek, který vytváří maximální bezpečí a pohodlí pro vaše miminko ve městě i v přírodě. Matný hliníkový podvozek a vysoce kvalitní textilie s detaily z umělé kůže dotváří elegantní vzhled kočárku. (pilulka.cz)

TUTIS Kočárek Uno Plus 2v1 Canella

TUTIS Kočárek Uno Plus 2v1 Canella

Kočárek Tutis Uno Plus je stylový kočárek, který vytváří maximální bezpečí a pohodlí pro vaše miminko ve městě i v přírodě. Matný hliníkový podvozek a vysoce kvalitní textilie s detaily z umělé kůže dotváří elegantní vzhled kočárku. Prostorná, ultralehká korbička je vyrobena ze speciálního materiálu ArcelTM, jehož tepelná odolnost je 111× vyšší než u běžných plastových korbiček a garantuje tepelný komfort dítěte v kočárku za jakéhokoli počasí. Polohovatelné dno umožňuje vytvořit zádovou opěrku. Vnitřní část korbičky s vyjímatelnou kokosovou matrací je potažena jemnou bavlněnou textilií. Nánožník korbičky je vybaven rozkládací clonou s průhledným okénkem, díky které můžete v případě nepříznivého počasí dokonale ochránit miminko v korbičce a zároveň díky okénku na dítě vidět. Pohodlný a… (feedo.cz)

TUTIS Kočárek Aero Leather 2v1 Mont Blanc

TUTIS Kočárek Aero Leather 2v1 Mont Blanc

Kočárek Tutis Aero nabízí díky dokonalému zpracování a použitým inovativním materiálům maximální pohodlí a bezpečí dítěti i rodičům. Ultralehká a bezpečná korbička váží pouze 2,9 kg a je vyrobena ze speciálního materiálu ArcelTM, jehož tepelná odolnost je 111× vyšší než u běžných plastových korbiček a garantuje tepelný komfort dítěte v kočárku za jakéhokoli počasí. Vnitřní část korbičky s vyjímatelnou kokosovou matrací je potažena jemnou bavlněnou textilií Pohodlný a mimořádně prostorný sedák s nastavitelnou extra velkou stříškou je dokonale zpracován do nejmenších detailů. Stříška sedáku i korbičky je potažena vysoce kvalitním polyesterem, odolným větru, dešti a sněhu. Díky speciální antistatické povrchové úpravě je tento materiál odolný i proti znečištění. Síťované části korbičky… (feedo.cz)

Tutis Kočárek Viva Life 2v1 2020 Driftwood

Tutis Kočárek Viva Life 2v1 2020 Driftwood

Elegantní, stylový, praktický, a hlavně pohodlný, to je kočárek Viva Life 2v1 od Tutis. Jedná se o dvojkombinaci s korbičkou a sportovní sedačkou, takže kočárek vyhoví všem požadavkům na cestování s dětmi od narození až do 15 kg. Lehký a kompaktní hliníkový podvozek se snadným systémem skládání cestování ještě usnadní. Součástí kočárku je i bohatá výbava, jako je například přebalovací taška, zateplený nánožník a pláštěnka. (mall.cz)

CHIC 4 BABY Kombinovaný kočárek VIVA Melange Pink

CHIC 4 BABY Kombinovaný kočárek VIVA Melange Pink

Kombinovaný kočárek VIVA od CHIC 4 BABY zaujme svým klasickým Design designem a mnoha praktickými komfortními funkcemi. Ať už na procházky, nákupy nebo dlouhé procházky, s tímto kočárkem jste našli dokonalého společníka pro každou situaci. Pneumatická kola o průměru 30 cm a příjemné, měkké odpružení poskytují optimální jízdní komfort i na hrbolatých cestách. Lehký hliníkový rám lze rychle a kompaktně složit pro přepravu. Otočné tlačitko umožňuje tlačit kočárek z obou stran. Otočná rukojeť má měkké úchyty a je výškově nastavitelná až do maximální výšky 115 cm. Nosítko lze odejmout a nástavec přeměnit na sportovní sedačku. Opěradlo i opěrku nohou lze několikrát nastavit. Nosítko lze přeměnit na nánožník nebo použít jako potah na sedadlo. Kapuce má uzavíratelné okénko a praktickou kapsu na… (pinkorblue.cz)

CHIC 4 BABY Kombinovaný kočárek VIVA Melange Grey-White

CHIC 4 BABY Kombinovaný kočárek VIVA Melange Grey-White

Kombinovaný kočárek VIVA od CHIC 4 BABY zaujme svým klasickým Design designem a mnoha praktickými komfortními funkcemi. Ať už na procházky, nákupy nebo dlouhé procházky, s tímto kočárkem jste našli dokonalého společníka pro každou situaci. Pneumatická kola o průměru 30 cm a příjemné, měkké odpružení poskytují optimální jízdní komfort i na hrbolatých cestách. Lehký hliníkový rám lze rychle a kompaktně složit pro přepravu. Otočné tlačitko umožňuje tlačit kočárek z obou stran. Otočná rukojeť má měkké úchyty a je výškově nastavitelná až do maximální výšky 115 cm. Nosítko lze odejmout a nástavec přeměnit na sportovní sedačku. Opěradlo i opěrku nohou lze několikrát nastavit. Nosítko lze přeměnit na nánožník nebo použít jako potah na sedadlo. Kapuce má uzavíratelné okénko a praktickou kapsu na… (pinkorblue.cz)

Kočárek 2v1 růžovošedý

Kočárek 2v1 růžovošedý

Kočárek 2v1-růžovo/šedý, ideální pro tvoji oblíbenou panenku.Velmi kvalitní provedení – vypadá skoro jako opravdový!Konstrukce kočárku je kovová – velmi pevná! Plastové prvky a textilní popruhy. Látkové části kočárku lze sundat a vyprat! (bambule.cz)

Kočárek 2v1- růžovo/šedý

Kočárek 2v1- růžovo/šedý

Kočárek 2v1- růžovo/šedý zakoupíte jen za 1699.00 na www.bambule.cz. (bambule.cz)

Kočárek 2v1 - zeleno/červený

Kočárek 2v1 - zeleno/červený

Krásný kočárek pro panenky, velmi kvalitní provedení – vypadá skoro jako opravdový! Kočárek do kterého se přesně vejde tvoje oblíbená panenka. Konstrukce kočárku je kovová – velmi pevná! Plastové prvky a textilní popruhy. Látkové části kočárku lze sundat a vyprat! (bambule.cz)

Kočárek 2v1-černo/fialový

Kočárek 2v1-černo/fialový

Kočárek 2v1-černo/fialový zakoupíte jen za 2299.00 na www.bambule.cz. (bambule.cz)

Kočárek 2v1 - růžovo/modrý

Kočárek 2v1 - růžovo/modrý

Krásný kočárek pro panenky, velmi kvalitní provedení – vypadá skoro jako opravdový! Kočárek do kterého se přesně vejde tvoje oblíbená panenka. Konstrukce kočárku je kovová – velmi pevná! Plastové prvky a textilní popruhy. Látkové části kočárku lze sundat a vyprat! (bambule.cz)

Kočárek 2v1 - zeleno/černý

Kočárek 2v1 - zeleno/černý

Krásný kočárek pro panenky, velmi kvalitní provedení – vypadá skoro jako opravdový! Kočárek do kterého se přesně vejde tvoje oblíbená panenka. Konstrukce kočárku je kovová – velmi pevná! Plastové prvky a textilní popruhy. Látkové části kočárku lze sundat a vyprat! (bambule.cz)

BAYER Kočárek dětský hluboký VIVA BORDEAUX pro panenku miminko

BAYER Kočárek dětský hluboký VIVA BORDEAUX pro panenku miminko

Hluboký kočárek Viva pro panenky v šedovínovém barevném provedení s odpružením výškově nastavitelnou rukojetí drátěným košíkem kabelou nánožníkem a vyjímatelnou vložkou s možností praní Robustní konstrukce podvozku z odlehčených ocelových profilů s elegantními velkými koly Každá malá slečna ke svým panenkám uvítá i kočárek se kterým si může vyrazit na procházky Kočárky pro panenky jsou hned po panence nejoblíbenější hračkou malých maminek Pro složení kočárku je třeba vyjmout vanu z podvozku Rozměry dětské hračky d š v 87 x 44 x 86cm Délka lůžka 50cm Výška rukojeti 4065cm Průměr koleček 185cm Hmotnost 48kg Cena je uvedena z 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let (ageo.cz)

BAYER Kočárek dětský hluboký VIVA PINK pro panenku miminko

BAYER Kočárek dětský hluboký VIVA PINK pro panenku miminko

Hluboký kočárek Viva pro panenky v růžovofialovém barevném provedení s odpružením výškově nastavitelnou rukojetí drátěným košíkem kabelou nánožníkem a vyjímatelnou vložkou s možností praní Robustní konstrukce podvozku z odlehčených ocelových profilů s elegantními velkými koly Každá malá slečna ke svým panenkám uvítá i kočárek se kterým si může vyrazit na procházky Kočárky pro panenky jsou hned po panence nejoblíbenější hračkou malých maminek Pro složení kočárku je třeba vyjmout vanu z podvozku Rozměry dětské hračky d š v 87 x 44 x 86cm Délka lůžka 50cm Výška rukojeti 4065cm Průměr koleček 185cm Hmotnost 48kg Cena je uvedena z 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let (ageo.cz)

Valentino Voce Viva dárková sada III. pro ženy

Valentino Voce Viva dárková sada III. pro ženy

Valentino Voce Viva, , Dámské sady pro ženy, Luxusní vůně bude vždy tou pravou volbou, pokud chcete opravdu potěšit. Dámský parfémový set Valentino Voce Viva v krásném balení radost obdarované ještě znásobí. Vsaďte na kouzlo dokonale sladěné sady, do které se zamiluje na první pohled každá žena.Vlastnosti:parfémovaná kosmetika prodlouží výdrž vůněvůně darovaná v sadě znásobí radostsada zaujme na první pohled krásným balenímskvěle se hodí jako dárekluxusní provedenípotěší všechny ženydárkově zabalenoset obsahuje vůni a kosmetické doplňky ze stejné kolekcespeciální vánoční edicetip na dárek, který zaručeně potěšíSada obsahuje:parfémovaná voda 50 mlparfémované tělové mléko 100 ml (notino.cz)

Camini Frontera Kočárek 2v1 grey

Camini Frontera Kočárek 2v1 grey

Kočárek CAMINI Frontera 2v1 grey Krásný moderní prostorný a stylový kočárek CAMINI Frontera 2v1. Značka Camini je plně zaměřena na multifunkční kočárky. Polský výrobce Camini, garantuje vysokou kvalitu, bezpečí a nejnovější trendy. Bezpečnost večerní procházky zabezpečí reflexní odrazky, prostorný a uzavřený nákupní košík vám usnadní nakupování a elegantní taška vám zabezpečení mít po ruce vše potřebné pro miminko. (pilulka.cz)

Camini Kočárek Frontera 2v1 beige

Camini Kočárek Frontera 2v1 beige

Kočárek CAMINI Frontera 2v1 beige Krásný moderní prostorný a stylový kočárek CAMINI Frontera 2v1. Značka Camini je plně zaměřena na multifunkční kočárky. Polský výrobce Camini, garantuje vysokou kvalitu, bezpečí a nejnovější trendy. Bezpečnost večerní procházky zabezpečí reflexní odrazky, prostorný a uzavřený nákupní košík vám usnadní nakupování a elegantní taška vám zabezpečení mít po ruce vše potřebné pro miminko. (pilulka.cz)

Kočárek CAMINI Frontera 2v1 graphite

Kočárek CAMINI Frontera 2v1 graphite

Kočárek CAMINI Frontera 2v1 graphite Krásný moderní prostorný a stylový kočárek CAMINI Frontera 2v1. Bezpečnost večerní procházky zabezpečí reflexní odrazky, prostorný a uzavřený nákupní košík vám usnadní nakupování a elegantní taška vám zabezpečení mít po ruce vše potřebné pro miminko. (pilulka.cz)

Hauck Kočárek Boston Diva 2v1

Hauck Kočárek Boston Diva 2v1

Naprostá designová bomba pro všechny malé parádnice a holčičky, které nechtějí pro své panenky jen obyčejný kočárek. Luxusní zvířecí potisk a jemná meruňková barva zaručují, že s tímto kočárkem se vaše maličká bude se svými panenky vyjímat. Vhodné pro holčičky od 3 let. (mall.cz)

Tutis Kočárek Uno Plus 2v1 2020 Charcoal

Tutis Kočárek Uno Plus 2v1 2020 Charcoal

Elegantní, stylový, praktický, a hlavně pohodlný, to je kočárek Uno Plus 2v1 od Tutis. Jedná se o dvojkombinaci s korbičkou a sportovní sedačkou, takže kočárek vyhoví všem požadavkům na cestování s dětmi od narození až do 15 kg. Lehký a kompaktní hliníkový podvozek se snadným systémem skládání cestování ještě usnadní. Součástí kočárku je i bohatá výbava, jako je například přebalovací taška, zateplený nánožník a pláštěnka. (mall.cz)

Emipo Explore Viki 2v1 Crystal blue

Emipo Explore Viki 2v1 Crystal blue

Explore 2v1 Viky je polstrovaný a bohatě členěný. Jeho hlavním specifikem je ale možnost jej dle potřeby rozepnout a rozdělit na větší a menší batoh. Každý z nich potom poskytuje vhodný prostor pro příležitosti, kdy s sebou potřebujete větší, nebo naopak menší náklad. Pokud rozdělovací zip nerozepnete celý, slouží Viky jako plnohodnotný tříkomorový batoh. - tříkomorový batoh - dvě síťované boční kapsy - reflexní prvky na přední straně a na nosných řemenech - možnost batoh rozepnout a rozdělit na dva: větší batoh - polstrovaná záda s ergonomickým systémem pro ochranu páteře - široké ramenní popruhy - výškově nastavitelný hrudní popruh - zpevňující vnitřní podložka na dně batohu zajišťuje stabilitu - na přední straně velká kapsa na zip menší batoh - organizér s kapsičkou na mobil,… (bagalio.cz)

Petite&Mars Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II Platinum Indigo 2v1 2020

Petite&Mars Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II Platinum Indigo 2v1 2020

Kočárek kombinovaný 2v1 Grand II Platinum Indigo Petite&Mars 2020 Kombinovaný kočárek, který poskytne miminku komfortní jízdu v jakémkoliv terénu a díky sedadlu a vaničce v jednom nemusíte skladovat mnoho komponentů. Díky všem vlastnostem a pohodlné jízdě budou procházky pro Vás i Vaše miminko potěšením. (pilulka.cz)

Camini Frontera Kočárek kombinovaný 2v1 black

Camini Frontera Kočárek kombinovaný 2v1 black

Kočárek CAMINI Frontera kombinovaný 2v1 2018 black Krásný moderní prostorný a stylový kočárek CAMINI Frontera 2v1. Značka Camini je plně zaměřena na multifunkční kočárky. Polský výrobce Camini, garantuje vysokou kvalitu, bezpečí a nejnovější trendy. Bezpečnost večerní procházky zabezpečí reflexní odrazky, prostorný a uzavřený nákupní košík vám usnadní nakupování a elegantní taška vám zabezpečení mít po ruce vše potřebné pro miminko. Kočárek je pevný a robustní. (pilulka.cz)

KINDERKRAFT Kočárek kombinovaný Veo 2v1 Grey

KINDERKRAFT Kočárek kombinovaný Veo 2v1 Grey

Kombinovaný kočárek VEO s příslušenstvím. Funkce: hluboký a sportovní kočárek v jednom dvě úrovně funkce tlumení nárazů hliníková a odolná konstrukce snadné a rychlé skládání včetně adaptérů pro autosedačky Hluboký a sportovní kočárek v jednom VEO jsou dvě funkce v jednom kočárku – hluboký od prvních dnů života (až do 9 kg), který se s několika pohyby změní na sportovní kočárek pro starší děti (od 6 měsíců do 15 kg). Pohodlné a úsporné! Dvě úrovně systému tlumení nárazů Efektivní systém tlumení otřesů v obtížném terénu s možností nastavení během chůze. S velkými nastavitelnými pružinami na zadní nápravě můžete zvýšit úroveň tlumení nárazů a poskytnout dětem pohodlí pouze jedním pohybem. Snadná manipulace Lehký hliníkový rám a ovladatelnost nejsou všechno. Teleskopickou rukojeť lze… (feedo.cz)

NOORDI Kočárek Fjordi II 2v1 – Grey

NOORDI Kočárek Fjordi II 2v1 – Grey

Designéři kočárku NOORDI Fjordi II se při jeho navrhování inspirovali kulturou a životním stylem ve Skandinávii, které jsou ovlivněné náročnými klimatickými podmínkami. Kočárky Noordi Fjordi dokonale chrání dítě před větrem i deštěm a dítě tak i v případě nepříznivého počasí může klidně v teple a pohodlí kočárku spát či pozorovat svět kolem sebe. Kombinaci 2v1 tvoří podvozek, sedák, korbička a přebalovací taška. Podvozek Spolehlivý a kompaktní hliníkový podvozek se snadným systémem skládání Otočná přední kola s aretací Kvalitně odpružená přední i zadní kola Nafukovací kola Výškově nastavitelná rukojeť potažená eko kůží Nožní brzda zadních kol Korbička Lehká korbička s držadlem pro přenášení Vnitřní potah ze 100% bavlny Možnost nastavení větrání ve spodní části korbičky Vyjímatelná… (feedo.cz)

NOORDI Kočárek Fjordi II 2v1 – Chocolate

NOORDI Kočárek Fjordi II 2v1 – Chocolate

Designéři kočárku NOORDI Fjordi II se při jeho navrhování inspirovali kulturou a životním stylem ve Skandinávii, které jsou ovlivněné náročnými klimatickými podmínkami. Kočárky Noordi Fjordi dokonale chrání dítě před větrem i deštěm a dítě tak i v případě nepříznivého počasí může klidně v teple a pohodlí kočárku spát či pozorovat svět kolem sebe. Kombinaci 2v1 tvoří podvozek, sedák, korbička a přebalovací taška. Podvozek Spolehlivý a kompaktní hliníkový podvozek se snadným systémem skládání Otočná přední kola s aretací Kvalitně odpružená přední i zadní kola Nafukovací kola Výškově nastavitelná rukojeť potažená eko kůží Nožní brzda zadních kol Korbička Lehká korbička s držadlem pro přenášení Vnitřní potah ze 100% bavlny Možnost nastavení větrání ve spodní části korbičky Vyjímatelná… (feedo.cz)

Bayer Chic Kočárek Emotion 2v1 šedorůžový

Bayer Chic Kočárek Emotion 2v1 šedorůžový

Emotion 2v1 je kombinovaným kočárkem s novým podvozkem. Ten je z části hliníkový a lze na něj nasadit jak hlubokou, tak sportovní korbičku. Sedátko sportovní je polohovatelné. Má v sobě zakomponovaný bezpečnostní pás pro uchycení panenky a madlo. Součástí korby je také slamník. Kočárek je určen pro panenky do velikosti 55 cm. Rukojeť kočárku je nastavitelná od 55 cm do 82 cm a je opatřena měkkým pěnovým madlem. Hluboká korbička i sportovní varianta skladby kočárku může jet ve směru i proti směru jízdy. Ve spodní části je umístněna nákupní síťka. Přednosti: praktická kombinace nastavitelná výška rukojeti úložný prostor v dolní části Vyberte slečnám jeden z kočárků Bayer Chic! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: hliník, plast, textil Pro panenky do: 55 cm Rozměr: 67 x 43 x 77 cm Výška… (hracky-4kids.cz)

Bayer Chic Kočárek Emotion 2v1 fialový

Bayer Chic Kočárek Emotion 2v1 fialový

Emotion 2v1 je kombinovaným kočárkem s novým podvozkem. Ten je z části hliníkový a lze na něj nasadit jak hlubokou, tak sportovní korbičku. Sedátko sportovní je polohovatelné. Má v sobě zakomponovaný bezpečnostní pás pro uchycení panenky a madlo. Součástí korby je také slamník. Kočárek je určen pro panenky do velikosti 55 cm. Rukojeť kočárku je nastavitelná od 55 cm do 82 cm a je opatřena měkkým pěnovým madlem. Hluboká korbička i sportovní varianta skladby kočárku může jet ve směru i proti směru jízdy. Ve spodní části je umístněna nákupní síťka. Přednosti: praktická kombinace nastavitelná výška rukojeti úložný prostor v dolní části Vyberte slečnám jeden z kočárků Bayer Chic! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: hliník, plast, textil Pro panenky do: 55 cm Rozměr: 67 x 43 x 77 cm Výška… (hracky-4kids.cz)

KINDERKRAFT Kočárek kombinovaný Prime 2v1 Beige

KINDERKRAFT Kočárek kombinovaný Prime 2v1 Beige

Kombinovaný kočárek Prime 2v1. hluboký a sportovní kočárek v jednom hliníková a odolná kostrukce velká pneumatická gumová kola pohodlné sportovní sedadlo elegantní povrchová úprava z vysoce kvalitních materiálů odpružená kola i rám snadné a rychlé skládání víceúčelový PRIME nabízí 2 funkce – pohodlná hluboká korbička pro použití od prvních dnů života (až do 9 kg). Pro starší děti je k dispozici lehký a obratný sportovní kočárek (od 6 měsíců do 22 kg). Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, dobře vypadající a funkční. Pro procházku do města i do přírody – s odpruženými velkými nafukovacími koly a dodatečně odpruženým rámem a trvanlivou, snadno ovladatelnou konstrukcí. Bezpečnost především: dvojitá ochrana proti náhodnému složení / rozložení. bezpečnostní pás s polstrováním – pohodlný… (feedo.cz)

KINDERKRAFT Kočárek kombinovaný Prime 2v1 Grey

KINDERKRAFT Kočárek kombinovaný Prime 2v1 Grey

Kombinovaný kočárek Prime 2v1. Vlastnosti: hluboký a sportovní kočárek v jednom hliníková a odolná kostrukce velká pneumatická gumová kola pohodlné sportovní sedadlo elegantní povrchová úprava z vysoce kvalitních materiálů odpružená kola i rám snadné a rychlé skládání víceúčelový Funkce: PRIME nabízí 2 funkce – pohodlná hluboká korbička pro použití od prvních dnů života (až do 9 kg). Pro starší děti je k dispozici lehký a obratný sportovní kočárek (od 6 měsíců do 15 kg). Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, dobře vypadající a funkční. Pro procházku do města i do přírody – s odpruženými velkými nafukovacími koly a dodatečně odpruženým rámem a trvanlivou, snadno ovladatelnou konstrukcí. Bezpečnost především dvojitá ochrana proti náhodnému složení / rozložení. bezpečnostní pás s… (feedo.cz)

Kočárek Sole II 2v1 Dark Brown

Kočárek Sole II 2v1 Dark Brown

„Kočárky Noordi Sole II kvalitně chrání dítě před větrem, deštěm i sluncem a dítě tak za každého počasí může v pohodlí kočárku nerušeně spát či pozorovat svět kolem sebe. Kombinaci 2v1 tvoří podvozek, sedák, korbička a přebalovací taška. (bambule.cz)

Kočárek kombinovaný Veo grey 2v1 Kinderkraft

Kočárek kombinovaný Veo grey 2v1 Kinderkraft

Kočárek kombinovaný Veo grey 2v1 Kinderkraft Kombinovaný kočárek VEO s příslušenstvím. (pilulka.cz)

Kočárek Riko Vario 2v1, 2018 - purple

Kočárek Riko Vario 2v1, 2018 - purple

Kočárek RIKO VARIO 2018. Moderní, kvalitní kočárek. Kočárek značky RIKO je volba pro ty, kteří hledají kvalitní kočárek s garancí renomované společnosti, a to v módním stylu. Instruktážní video ZDE VLASTNOSTI / CHARAKTERISTIKA - lehká hliníková konstrukce, - velká pohodlná korbička s matrací, nastavitelným opěradlem a systémem odvětrání, - vnitřní polohování opěradla v korbičce, - sedadlo sportovní verze s možností upevnění ve směru i v protisměru jízdy, - nastavitelná opěrka nohou, - opěradlo nastavitelné do 4 poloh, včetně lehu, - dodatečná matrace na sedadle, - boudička kočárku nastavitelná do více poloh, - nánožník, - 5-ti bodové bezpečnostní pásy, - dodatečný pás připevněný k bezpečnostnímu madlu, - bezpečnostní madlo s možností naklonění na stranu, - opěrka nohou i bezpečnostní… (patro.cz)

Kočárek Storm 2018 Expander, 2v1 - navy

Kočárek Storm 2018 Expander, 2v1 - navy

Kočárek Storm Expander 2018. Moderní, kvalitní kočárek. Kočárek je stabilní, s odpruženými zadními koly. Výborně zvládá i nerovný terén. Charakteristika: - moderní prostorný kočárek 2v1, vnitřní rozměr korbičky - 80x37x22cm, - moderní, inovativní systém třistupňové úpravy zavěsu korbičky a sportovní verze, - multifunkční teleskopické nastavení výšky rukojeťi kočárku, - lehká hliníková konstrukce, - přední a zadní odpružená kola, - prostorná boudička pro miminko s matrací, regulací opěrky, boudička s větracím systémem, - rukojeť je potažená eko kůží, - bezdušová kola, která jsou vyrobena z polyuretanu (odolné proti otěru a teplotním rozdílům), - snadné složení, - přední kola s možností aretace, - centrální brzda, - sportovní verze kočárku lze nastavit na jízdu po i proti směru jízdy, -… (patro.cz)

Hauck Kočárek Boston Diva 2v1 - rozbaleno

Hauck Kočárek Boston Diva 2v1 - rozbaleno

Naprostá designová bomba pro všechny malé parádnice a holčičky, které nechtějí pro své panenky jen obyčejný kočárek. Luxusní zvířecí potisk a jemná meruňková barva zaručují, že s tímto kočárkem se vaše maličká bude se svými panenky vyjímat. Vhodné pro holčičky od 3 let. (mall.cz)

Hauck Kočárek Boston 2v1 Dotty Rose

Hauck Kočárek Boston 2v1 Dotty Rose

Krásný kombinovaný kočárek pro malé slečny s květinovým motivem udělá z každé projížďky skvělou a stylovou zábavu. Má výškově nastavitelnou rukojeť a je určen pro panenky do velikosti 53 cm. (mall.cz)

JwL Luxury Pearls Řetízkové perlové náušnice 2v1 JL0428

JwL Luxury Pearls Řetízkové perlové náušnice 2v1 JL0428

JwL Luxury Pearls Řetízkové perlové náušnice 2v1 JL0428. Podívejte se na Fashion Story s Lenkou a Markem, kteří jsou tvůrci značky JwL Luxury Pearls. (sperky.cz)

JwL Luxury Pearls Překrásná brož peříčko 2v1 JL0628

JwL Luxury Pearls Překrásná brož peříčko 2v1 JL0628

JwL Luxury Pearls Překrásná brož peříčko 2v1 JL0628. Podívejte se na Fashion Story s Lenkou a Markem, kteří jsou tvůrci značky JwL Luxury Pearls. (sperky.cz)

JwL Luxury Pearls Překrásná brož peříčko 2v1 JL0628

JwL Luxury Pearls Překrásná brož peříčko 2v1 JL0628

Podívejte se na Fashion Story s Lenkou a Markem, kteří jsou tvůrci značky JwL Luxury Pearls. (vivantis.cz)

JwL Luxury Pearls Řetízkové perlové náušnice 2v1 JL0428

JwL Luxury Pearls Řetízkové perlové náušnice 2v1 JL0428

Podívejte se na Fashion Story s Lenkou a Markem, kteří jsou tvůrci značky JwL Luxury Pearls. (vivantis.cz)

Camini Kombinovaný kočárek Yuna 2v1 2019 beige

Camini Kombinovaný kočárek Yuna 2v1 2019 beige

Kombinovaný kočárek CAMINI Yuna 2v1 2019 beige Moderní prostorný a stylový kočárek CAMINI Yuna 2v1. Úžasný kočárek, který lze využít jako hluboký nebo sportovní. Kočárek je pevný a robustní. (pilulka.cz)

Camini Kombinovaný kočárek Yuna 2v1 2019 navy

Camini Kombinovaný kočárek Yuna 2v1 2019 navy

Kombinovaný kočárek CAMINI Yuna 2v1 2019 navy Moderní prostorný a stylový kočárek CAMINI Yuna 2v1. Úžasný kočárek, který lze využít jako hluboký nebo sportovní. Kočárek je pevný a robustní. (pilulka.cz)

Camini Frontera Kočárek kombinovaný 2v1 2018 purple

Camini Frontera Kočárek kombinovaný 2v1 2018 purple

Kočárek CAMINI Frontera kombinovaný 2v1 2018 purple Krásný moderní prostorný a stylový kočárek CAMINI Frontera 2v1. Kočárek je pevný a robustní. (pilulka.cz)

Camini Kombinovaný kočárek Yuna 2v1 2019 black

Camini Kombinovaný kočárek Yuna 2v1 2019 black

Kombinovaný kočárek CAMINI Yuna 2v1 2019 black Moderní prostorný a stylový kočárek CAMINI Yuna 2v1. Úžasný kočárek, který lze využít jako hluboký nebo sportovní. Kočárek je pevný a robustní. (pilulka.cz)

Camini Kombinovaný kočárek Yuna 2v1 2019 graphite

Camini Kombinovaný kočárek Yuna 2v1 2019 graphite

Kombinovaný kočárek CAMINI Yuna 2v1 2019 graphite Moderní prostorný a stylový kočárek CAMINI Yuna 2v1. Úžasný kočárek, který lze využít jako hluboký nebo sportovní. Kočárek je pevný a robustní. (pilulka.cz)

PETITE&MARS Kočárek kombinovaný Rover 2v1 Black

PETITE&MARS Kočárek kombinovaný Rover 2v1 Black

Kombinovaný kočárek 2v1 Rover vhodný do každého terénu Konstrukce: stabilní a pevná konstrukce jednoduchý mechanizmus skladání polohovatelná rukojeť prostorný uzavíratelný nákupní košík, z kvalitního materiálu, snadno dostupný velká gelová kolečka s bílým pásem přední kolečka s aretací, snadno odnímatelná centrální brzda bezpečnostní pojistka při složení kočárku odnímatelné madlo a polohovatelná rukojeť z perforované eko kůže jednotlivé části se připojují pohodlným klik klik systémem Korbička: prostorná a pohodlná korbička elegantní univerzální látka doplněna koženými prvky stříška s kšiltem odnímatelná měkká vnitřní vložka možnost montáže autosedačky ve směru i v protisměru jízdy Sportovní sedačka: prodloužitelná stříška (pomocí zipu) otvor pro lepší sledování děťátka odnímatelné madlo… (feedo.cz)

psi kocarek levně, cleo psi kocarek, psi kocarek hk, ortopedicky polstar luxury pro psa, kombineza pro psa luxury dog, pelíšek pro psa luxury brown, luxury oblečení pro pro psy, kombineza pro psy luxury do, taska na psy luxury dog, kopačky nike mercurial vortex iii fg

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít