Truelife belle ipl e5 lamp ac (tlbiple5lac)

Produkt Truelife belle ipl e5 lamp ac (tlbiple5lac) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Truelife belle ipl e5 lamp ac (tlbiple5lac) upraviť a produkt hľadať znova.

TrueLife BELLE IPL E5 Lamp AC (TLBIPLE5LAC)

TrueLife BELLE IPL E5 Lamp AC (TLBIPLE5LAC)
Detail

Žárovka , náhradní lampa pro IPL epilátor TrueLife BELLE IPL E5, AC lampa je určená k odstranění akné Náhradní lampa pro IPL epilátor TrueLife BELLE IPL E5. AC lampa je určená k odstranění akné. (alza.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL E5 Lamp AC (TLBIPLE5LAC) , Truelife belle ipl e5 lamp ac (tlbiple5lac)

TrueLife BELLE IPL E5 Lamp AC

Detail

Náhradní lampa pro IPL epilátor TrueLife BELLE IPL E5. Truelife BELLE IPL E5 Lamp AC je určená k odstranění akné. (mall.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL E5 Lamp AC , Truelife belle ipl e5 lamp sr (tlbiple5lsr)

TrueLife BELLE IPL E5 Lamp HR

Detail

Náhradní lampa pro IPL epilátor TrueLife BELLE IPL E5. Truelife BELLE IPL E5 Lamp HR je určená k odstraňování chloupků. (mall.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL E5 Lamp HR , Truelife belle ipl e5 lamp hr (tlbiple5lhr)

TrueLife BELLE IPL E5 Lamp SR

Detail

Náhradní lampa pro IPL epilátor TrueLife BELLE IPL E5. Truelife BELLE IPL E5 Lamp SR je určená k omlazení pokožky. (mall.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL E5 Lamp SR , Truelife belle ipl e3 lamp ac (tlbiple3lac)

TrueLife BELLE IPL E5 Lamp HR (TLBIPLE5LHR)

TrueLife BELLE IPL E5 Lamp HR (TLBIPLE5LHR)
Detail

Žárovka , náhradní lampa pro IPL epilátor TrueLife BELLE IPL E5, HR lampa je určená k odstraňování chloupků Potřebujete vyměnit lampu IPL epilátoru TrueLife BELLE E5 za novou? Náhradní HR lampa se postará o to, aby vaše pokožka byla nadále krásně hebká bez chloupků. Nástavec typu HR slouží k rychlému a bezbolestnému odstraňování chloupků ze všech partií těla, včetně obličeje. Náhradní HR lampa pro epilátor TrueLife BELLE IPL E5 vydá až 600 000 světelných impulzů, poté ji stačí jednoduše vyměnit. Klíčové vlastnosti náhradní HR lampy pro IPL epilátor TrueLife BELLE E5Náhradní HR lampa pro IPL epilátor TrueLife BELLE IPL E5Zajišťuje dlouhotrvající hebkou pokožku bez chloupkůVydrží až 600 000 světelných impulzůIPL epilace pomocí TrueLife BELLE E5 je rychlá, snadná a bezbolestnáHR lampa je vhodná k odstranění chloupků ze všech partií těla (alza.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL E5 Lamp HR (TLBIPLE5LHR) , Truelife belle ipl epilátor e5

TrueLife BELLE IPL E5 Lamp SR (TLBIPLE5LSR)

TrueLife BELLE IPL E5 Lamp SR (TLBIPLE5LSR)
Detail

Žárovka , náhradní lampa pro IPL epilátor TrueLife BELLE IPL E5, SR lampa je určená k omlazení pokožky Náhradní lampa pro IPL epilátor TrueLife BELLE IPL E5. SR lampa je určená k omlazení pokožky. (alza.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL E5 Lamp SR (TLBIPLE5LSR) , Truelife belle ipl e5 (tlbiple5)

TrueLife BELLE IPL E3 Lamp AC

Detail

Náhradní lampa pro IPL epilátor TrueLife BELLE IPL E3. Truelife BELLE IPL E3 Lamp AC je určená k odstranění akné. (mall.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL E3 Lamp AC , Truelife belle ipl e3 lamp hr (tlbiple3lhr)

TrueLife BELLE IPL E3 Lamp AC (TLBIPLE3LAC)

TrueLife BELLE IPL E3 Lamp AC (TLBIPLE3LAC)
Detail

Žárovka , náhradní lampa pro IPL epilátor TrueLife BELLE IPL E3, AC lampa je určená k odstranění akné Náhradní lampa pro IPL epilátor TrueLife BELLE IPL E3. AC lampa je určená k odstranění akné. (alza.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL E3 Lamp AC (TLBIPLE3LAC) , Truelife belle ipl e3 (tlbiple3)

TrueLife BELLE IPL E5

Detail

IPL epilátor pro bezbolestné a dlouhodobé odstranění chloupků na obličeji, těle i oblasti bikin. Truelife BELLE IPL E5 nabízí až 600 000 záblesků, SensCool technologii, 2 režimy a 5 intenzit světla. 3 druhy nástavců. (mall.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL E5 , Truelife belle ipl epilátor e3

Truelife BELLE IPL E5 epilátor

Truelife BELLE IPL E5 epilátor
Detail

Dlouhodobé odstranění chloupků zajistí šetrná a bezbolestná IPL technologie přístroje Truelife BELLE IPL E5. Vhodný na všechny části těla. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Truelife BELLE IPL E5 epilátor , Truelife air purifier p3 uvc lamp (tlairpp3uv)

TrueLife BELLE IPL E5 epilátor

TrueLife BELLE IPL E5 epilátor
Detail

TrueLife BELLE IPL E5 epilátor IPL Epilátor, bezbolestné dlouhodobé odstranění chloupků, na obličej, tělo i oblast bikin, 600 000 záblesků, SensCool® technologie, 3 druhy nástavců, LCD displej, 2 režimy, 5 intenzit světla, snadné použití, napájení: elektrická síť, barva: bílá, zelená. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL E5 epilátor , Ipl lampa

TrueLife BELLE IPL E5 (TLBIPLE5)

TrueLife BELLE IPL E5 (TLBIPLE5)
Detail

IPL epilátor - na obličej, nohy, intimní partie, záda a tělo, dámský, chlazení, UV filtr, vyměnitelný aplikátor s lampou a LCD displej, elektrické napájení, 3 nástavce, napájecí adaptér součástí balení, bílá barva TrueLife BELLE IPL E5 - hebká pokožka bez starostí a bolesti4týdenní cesta k viditelně hladší pokožce s epilátorem TrueLife BELLE IPL E5, pokračujte dál a díky technologii TrueIPL® se zbavíte nežádoucích chloupků zcela. Technologie SensCool® umožňuje bezbolestné a šetrné ošetření i citlivějších částí těla, jako jsou obličej, podpaží a oblast bikin. Epilátor TrueLife vysílá záblesky, jež zasahují pod povrchem pokožky melanin ve folikulu chloupku a tím dochází k přerušení jeho růstového cyklu. Při pravidelném používání IPL epilátoru bude vaše pokožka sametově hebká i bez holení či nákladných a bolestivých kosmetických ošetření. Použití epilátoru TrueLife je snadné a v balení najdete kromě lampy na odstraňování chloupků také AC lampu napomáhající k... (alza.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL E5 (TLBIPLE5) , Allez e5

TrueLife BELLE IPL epilátor E5

TrueLife BELLE IPL epilátor E5
Detail

Dopřejte si viditelně hladší pokožku již po 4 týdnech používání epilátoru TrueLife BELLE IPL E5. Epilátor, který pracuje s technologií TrueIPL, vás při pravidelném používání účinně zbaví nežádoucích chloupků. S epilátorem snadno ošetříte všechny partie těla, obličej a podpaží, oblast bikin i celé nohy. To vše díky technologii SensCool zcela bezbolestně, šetrně a bezpečně. Epilátor vysílá záblesky, které pod povrchem pokožky zasahují melanin ve folikulu chloupku a napomáhají tak přerušit cyklus dorůstání chloupků. Pravidelné používání TrueLife BELLE IPL E5 zanechá vaší pokožku sametově hebkou, bez nutnosti holení nebo nákladných a bolestivých kosmetických ošetření. Použití epilátoru je snadné a zvládne jej každý. Kromě klasické lampy k odstraňování chloupků v balení najdete i speciální SR lampu k omlazení pokožky a AC lampu, která vám pomůže s odstraněním akné. Epilace všech partií vám zabere jen pár minut. Manuální režim jednotlivých záblesků je vhodný k epilaci malých a těžko dostupných oblastí, jako jsou obličej, podpaží, oblast bikin nebo kotníky. S automatickým režimem rychle a pohodlně ošetříte větší oblasti, například nohy. Jakmile se přístroj dotkne epilované oblasti, jednoduše podržíte tlačítko ovládání po dobu 3 sekund, epilátor se přepne do automatického režimu, kdy při plynulém pohybu po pokožce bude neustále vydávat záblesky. Balení obsahuje epilátor, HR lampu, AC lampu, SR lampu, adaptér a bezpečnostní brýle.IPLE5Nabíjení: ze sítě, 220 V, napájení: pomocé adaptéru s výstupem 24 V / 96 W / 4 A (4home.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL epilátor E5 , Sass belle

TrueLife Belle IPL E5 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží

TrueLife Belle IPL E5 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží
Detail

TrueLife Belle IPL E5, , IPL epilátory pro ženy, Skvělý pocit z hladké pokožky, který opravdu vydrží, vám zajistí IPL epilátor TrueLife Belle IPL E5. Funguje na principu technologie intenzivního pulzního světla, pomocí kterého odstraňuje nežádoucí chloupky i s kořínky zcela bez bolesti. Při pravidelném používání navíc omezuje jejich opětovný růst. Vlastnosti: LCD displej součástí balení různé nástavce šetrně a efektivně zbavuje pokožku nežádoucích chloupků odstraňuje chloupky zcela bez bolesti bezpečná epilace z pohodlí domova při pravidelném používání omezuje opětovný růst chloupků ideální také pro těžko přístupné oblasti těla vhodný k použití na celé tělo i tvář síťový provoz Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu. (notino.cz)

Podobné produkty ako TrueLife Belle IPL E5 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží , Ipl epilace recenze

TrueLife BELLE IPL E3 Lamp SR

Detail

Náhradní lampa pro IPL epilátor TrueLife BELLE IPL E3. Truelife BELLE IPL E3 Lamp SR je určená k omlazení pokožky. (mall.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL E3 Lamp SR , Bity torx e5

TrueLife BELLE IPL E3 Lamp HR

Detail

Náhradní lampa pro IPL epilátor TrueLife BELLE IPL E3. Truelife BELLE IPL E3 Lamp HR je určená k odstraňování chloupků. (mall.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL E3 Lamp HR , Avacom pro acer aspire e5-574/e5-575 series li-ion 14.8v 2800mah (noac-e5-p28)

TrueLife BELLE IPL E3 Lamp HR (TLBIPLE3LHR)

TrueLife BELLE IPL E3 Lamp HR (TLBIPLE3LHR)
Detail

Žárovka , náhradní lampa pro IPL epilátor TrueLife BELLE IPL E3, HR lampa je určená k odstraňování chloupků Potřebujete vyměnit lampu IPL epilátoru TrueLife BELLE E3 za novou? Náhradní HR lampa se postará o to, aby vaše pokožka byla nadále krásně hebká bez chloupků. Nástavec typu HR slouží k rychlému a bezbolestnému odstraňování chloupků ze všech partií těla včetně obličeje. Náhradní HR lampa pro epilátor TrueLife BELLE IPL E3 vydá až 600 000 světelných impulzů, poté ji stačí jednoduše vyměnit. Klíčové vlastnosti náhradní HR lampy pro IPL epilátor TrueLife BELLE E3Náhradní HR lampa pro IPL epilátor TrueLife BELLE IPL E3Zajišťuje dlouhotrvající hebkou pokožku bez chloupkůVydrží až 600 000 světelných impulzůIPL epilace pomocí TrueLife BELLE E3 je rychlá, snadná a bezbolestnáHR lampa je vhodná k odstranění chloupků ze všech partií těla (alza.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL E3 Lamp HR (TLBIPLE3LHR) , Ipl epilace nahradni lampa

TrueLife BELLE IPL E3

Detail

IPL epilátor pro bezbolestné a dlouhodobé odstranění chloupků na obličeji, těle i oblasti bikin. Truelife BELLE IPL E3 nabízí až 600 000 záblesků, SensCool technologii, 2 režimy a 5 intenzit světla. (mall.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL E3 , Depilace sanitas ipl 80

TrueLife BELLE IPL epilátor E3

TrueLife BELLE IPL epilátor E3
Detail

Užijte si viditelně hladší pokožku již po 4 týdnech používání epilátoru TrueLife BELLE IPL E3. Epilátor, který pracuje s technologií TrueIPL, vás při pravidelném používání účinně zbaví nežádoucích chloupků. S epilátorem snadno ošetříte všechny partie těla, obličej a podpaží, oblast bikin i celé nohy. To vše díky technologii SensCool zcela bezbolestně, šetrně a bezpečně. Mimo to SensCool hlídá teplotu epilátoru a jakmile je překročena teplota 60 °C, epilátor se automaticky vypne. Senzor na ochranu očí brání vyslání záblesku, pokud epilátor míří do volného prostoru. Epilátor vydá impulz pouze ve chvíli, kdy je v přímém kontaktu s pokožkou. Epilátor vysílá záblesky, které pod povrchem pokožky zasahují melanin ve folikulu chloupku, a napomáhají tak přerušit cyklus dorůstání chloupků. Pravidelné používání TrueLife BELLE IPL E3 zanechá vaší pokožku sametově hebkou, bez nutnosti holení nebo nákladných a bolestivých kosmetických ošetření. Použití epilátoru je snadné a zvládne jej každý. Manuální režim jednotlivých záblesků je vhodný k epilaci malých a těžko dostupných oblastí, jako jsou obličej, podpaží, oblast bikin nebo kotníky. S automatickým režimem rychle a pohodlně ošetříte větší oblasti, například nohy. Jakmile se přístroj dotkne epilované oblasti, jednoduše podržíte tlačítko ovládání po dobu 3 sekund, epilátor se přepne do automatického režimu, kdy při plynulém pohybu po pokožce bude neustále vydávat záblesky. Balení obsahuje epilátor, HR lampu, adaptér a bezpečnostní brýle.Nabíjení: ze sítě, 220 V, napájení: pomocí adaptéru 12 V / 24 W / 2 A (4home.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL epilátor E3 , Concept il3000 ipl epilátor

Truelife BELLE IPL E3 epilátor

Truelife BELLE IPL E3 epilátor
Detail

Dlouhodobé odstranění chloupků zajistí šetrná a bezbolestná IPL technologie přístroje Truelife BELLE IPL E3. Vhodný na všechny části těla. (drmax.cz)

Podobné produkty ako Truelife BELLE IPL E3 epilátor , Remington ipl 6250 epilator

TrueLife BELLE IPL E3 epilátor

TrueLife BELLE IPL E3 epilátor
Detail

TrueLife BELLE IPL E3 epilátor IPL Epilátor, bezbolestné dlouhodobé odstranění chloupků, na obličej, tělo i oblast bikin, 600 000 záblesků, SensCool® technologie, 2 režimy, 5 intenzit světla, snadné použití, napájení: elektrická síť, barva: bílá, zelená. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL E3 epilátor , Nahradni zarovka ipl philips

TrueLife BELLE IPL E3 (TLBIPLE3)

TrueLife BELLE IPL E3 (TLBIPLE3)
Detail

IPL epilátor - na obličej, nohy, intimní partie, záda a tělo, dámský, UV filtr a vyměnitelný aplikátor s lampou, elektrické napájení, 1 nástavec, napájecí adaptér součástí balení, bílá barva Nechcete utrácet peníze za drahé kosmetické salóny? Epilaci si proveďte v pohodlí domova, přesně kdy potřebujete a kdy se vám to právě hodí, s IPL epilátorem TrueLife BELLE IPL E3. IPL metoda se vyznačuje svojí maximální efektivitou a mimo to je téměř bezbolestná. Epilátor vám nabízí výběr z 5 intenzit světla podle typu pokožky. Pro účinné a rychlé odstranění chloupků je přístroj TrueLife vybaven technologií TrueIPL®. Již po 4 týdnech pravidelných aplikací s ním dosáhnete viditelných výsledků. Při pravidelné aplikaci se nakonec chloupků zbavíte úplně. Technologie SensCool® zařídí bezbolestné ošetření i velmi citlivé pokožce. IPL epilátor TrueLife se snadným ovládáním je přístrojem 3v1, takže jej využijete nejen k epilaci. Stačí jen vyměnit lampu a zvládnete s... (alza.cz)

Podobné produkty ako TrueLife BELLE IPL E3 (TLBIPLE3) , Orava ochlazovač ac-011 (ac-011)

TrueLife Belle IPL E3 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží

TrueLife Belle IPL E3 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží
Detail

TrueLife Belle IPL E3, , IPL epilátory pro ženy, Skvělý pocit z hladké pokožky, který opravdu vydrží, vám zajistí IPL epilátor TrueLife Belle IPL E3. Funguje na principu technologie intenzivního pulzního světla, pomocí kterého odstraňuje nežádoucí chloupky i s kořínky zcela bez bolesti. Při pravidelném používání navíc omezuje jejich opětovný růst. Vlastnosti: šetrně a efektivně zbavuje pokožku nežádoucích chloupků při pravidelném používání omezuje opětovný růst chloupků odstraňuje chloupky zcela bez bolesti ideální také pro těžko přístupné oblasti těla vhodný k použití na celé tělo i tvář dlouhodobý efekt součástí balení různé nástavce síťový provoz Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu. (notino.cz)

Podobné produkty ako TrueLife Belle IPL E3 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží , Truelife pulse

DELL Kit - E5 65W Type-C AC Adapter (EUR)

DELL Kit - E5 65W Type-C AC Adapter (EUR)
Detail

Technické parametre Device Type AC Adapter Features Includes 3 Prong Plug Power provided 65-Watt Compatibility Chromebook 11 3000 3110 Chromebook 11 3000 3110 2-in-1 Chromebook 11 3100 Chromebook 11 3100 2-In-1 Chromebook 11 5190 Chromebook 11 5190 2-In-1 Chromebook 14 3400 Inspiron 13 5000 (5310) Inspiron 13 5000 (5320) Inspiron 13 7000 (7306) 2-in-1 Inspiron 13 7000 (7390) 2-in-1 Inspiron 14 5000 (5410) 2-in-1 Inspiron 14 5000 (5481) 2-in-1 Inspiron 14 5000 (5482) 2-in-1 Inspiron 14 7000 (7400) Inspiron 14 7000 (7415) 2-in-1 Inspiron 14 7000 (7420) 2-in-1 Inspiron 14 7000 (7490) Inspiron 15 5000 (5582) 2-in-1 Inspiron 15 7000 (7590) 2-in-1 Inspiron 16 7000 (7620) 2-in-1 Inspiron Chromebook 14 7486 2-in-1 Latitude 12 Rugged Extreme Tablet 7220 Latitude 13 Rugged 7330 Extreme Latitude 14 Rugged 5430 Latitude 3120 2-in-1 Latitude 3300 Latitude 3301 Latitude 3310 Latitude 3310 2-in-1 Latitude 3320 Latitude 3330 Latitude 3400 Latitude 3410 Latitude 3420 Latitude 3500 Latitude 3510 Latitude 3520 Latitude 5320 2-in-1 Latitude 5330 Latitude 5400 Chrome Latitude 5420 Latitude 5430 Latitude 5520 Latitude 5530 Latitude 7310 Latitude 7320 Latitude 7320 Detachable Latitude 7330 Latitude 7410 2-in-1 Latitude 7420 Latitude 7430 Latitude 7520 Latitude 7530 Latitude 9330 Latitude 9420 2-in-1 Latitude 9430 Latitude 9520 2-in-1 Latitude Chromebook 14 7410 2-in-1 Precision 3560 Precision 3570 Vostro 13 5000 (5310) Vostro 13 5000 (5320) XPS 13 (9305) (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako DELL Kit - E5 65W Type-C AC Adapter (EUR) , Ac dc

Stolní lampa BELLE TYP 1 Tempo Kondela

Stolní lampa BELLE TYP 1 Tempo Kondela
Detail

Série BELLE přináší stolní lampy, které jsou určeny především k rozjasnění dětských pokojíčků. Lampa BELLE TYP 1 je milá, hravá, a zároveň praktická lampa. Její design je okouzlující. Pyšní se keramickým tělem v příjemné bílé barvě s milým vzorem hvězdiček. Na první pohled je nenápadná, ale večer si dokáže poradit is tou největší tmou. Praktickou funkci naplňuje možnost přenosu lampy kdekoliv podle potřeby. Tím pádem se hodí i do ložnice, studentského pokoje nebo předsíně. Jednoduše ji postavte kdekoliv. Barva:bíláMateriál:keramika Rozměry:šířka: 10 cmhloubka: 10 cmvýška: 21 cmHmotnost:0,6 kgDodáváno v demontu. (inpostele.cz)

Podobné produkty ako Stolní lampa BELLE TYP 1 Tempo Kondela , Stagg ac-12st-br (ac-12st-br)

Stolní lampa BELLE TYP 1 Tempo Kondela

Stolní lampa BELLE TYP 1 Tempo Kondela
Detail

Série BELLE přináší stolní lampy, které jsou určeny především k rozjasnění dětských pokojíčků. Lampa BELLE TYP 1 je milá, hravá, a zároveň praktická lampa. Její design je okouzlující. Pyšní se keramickým tělem v příjemné bílé barvě s milým vzorem hvězdiček. Na první pohled je nenápadná, ale večer si dokáže poradit is tou největší tmou. Praktickou funkci naplňuje možnost přenosu lampy kdekoliv podle potřeby. Tím pádem se hodí i do ložnice, studentského pokoje nebo předsíně. Jednoduše ji postavte kdekoliv. Barva:bíláMateriál:keramika Rozměry:šířka: 10 cmhloubka: 10 cmvýška: 21 cmHmotnost:0,6 kgDodáváno v demontu. (dekorhome.cz)

Podobné produkty ako Stolní lampa BELLE TYP 1 Tempo Kondela , Hyundai ac 331 b (ac 331 b)

Stolní lampa BELLE TYP 2 Tempo Kondela

Stolní lampa BELLE TYP 2 Tempo Kondela
Detail

Série BELLE přináší stolní lampy, které jsou určeny především k rozjasnění dětských pokojíčků. Lampa BELLE TYP 2 je milá, hravá, a zároveň praktická lampa. Její design je okouzlující.Pyšní se keramickým tělem v příjemné bílé barvě s milým vzorem kočiček a tlapek. Na první pohled je nenápadná, ale večer si dokáže poradit is tou největší tmou. Praktickou funkci naplňuje možnost přenosu lampy kdekoliv podle potřeby. Tím pádem se hodí i do ložnice, studentského pokoje nebo předsíně. Jednoduše ji postavte kdekoliv. Barva:bíláMateriál:keramika Rozměry:šířka: 10 cmhloubka: 10 cmvýška: 21 cmHmotnost:0,7 kgDodáváno v demontu. (dekorhome.cz)

Podobné produkty ako Stolní lampa BELLE TYP 2 Tempo Kondela , Stagg ac-1048-ph (ac-1048-ph)

Stolní lampa BELLE TYP 2 Tempo Kondela

Stolní lampa BELLE TYP 2 Tempo Kondela
Detail

Série BELLE přináší stolní lampy, které jsou určeny především k rozjasnění dětských pokojíčků. Lampa BELLE TYP 2 je milá, hravá, a zároveň praktická lampa. Její design je okouzlující.Pyšní se keramickým tělem v příjemné bílé barvě s milým vzorem kočiček a tlapek. Na první pohled je nenápadná, ale večer si dokáže poradit is tou největší tmou. Praktickou funkci naplňuje možnost přenosu lampy kdekoliv podle potřeby. Tím pádem se hodí i do ložnice, studentského pokoje nebo předsíně. Jednoduše ji postavte kdekoliv. Barva:bíláMateriál:keramika Rozměry:šířka: 10 cmhloubka: 10 cmvýška: 21 cmHmotnost:0,7 kgDodáváno v demontu. (inpostele.cz)

Podobné produkty ako Stolní lampa BELLE TYP 2 Tempo Kondela , Stagg ac-1254-br (ac-1254-br)

DELL Power Supply : Kit - E5 90W Type-C AC Adapter (EUR)

DELL Power Supply : Kit - E5 90W Type-C AC Adapter (EUR)
Detail

Technické parametre Device Type Power adapter - external Localisation Europe Power Capacity 90 Watt Compatibility Latitude 5320 2-in-1 Latitude 5420 Latitude 5520 Latitude 7320 Latitude 7320 2-in-1 Latitude 7420 Latitude 7420 2-in-1 Latitude 7520 Latitude 9520 2-in-1 Precision 3550 Precision 3551 Precision 3560 Precision 3561 Link na výrobcu: https://www.dell.com/en-ie/shop/dell-e5-90w-type-c-ac-adapter-europe/apd/450-agoq/pc-accessories (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako DELL Power Supply : Kit - E5 90W Type-C AC Adapter (EUR) , Gigabyte z590 ud ac (z590 ud ac)

TrueLife AIR Purifier P3 UVC Lamp (TLAIRPP3UV)

TrueLife AIR Purifier P3 UVC Lamp (TLAIRPP3UV)
Detail

UV lampa pro čističku vzduchu TrueLife AIR Purifier P3 WiFi, životnost 24 měsíců Vylepšete své fotografie a využijte výhod UV filtru TrueLife AIR Purifier P3 UVC Lamp. Při focení přírody v horách, kde není nouze o silnější UV záření, je UV filtr účinnou obranou před tím, aby se projevilo jako modrý opar, který sráží kvalitu snímku. Připnutý filtr vždy navíc tvoří mechanickou ochranu přední čočky objektivu před rizikem poškození. Jako relativně dostupná výbava často ušetří prostředky a nutnost investice do nového objektivu. Hlavní vlastnosti UV filtru TrueLife AIR Purifier P3 UVC Lamp UV filtr TrueLife eliminuje UV žiarenie v horských polohách Odstranění modrého oparu Ochrana přední části objektivu Perfektní optické vlastnosti značky TrueLife (alza.cz)

Podobné produkty ako TrueLife AIR Purifier P3 UVC Lamp (TLAIRPP3UV) , Stagg ac-1356-ph (ac-1356-ph)

TrueLife AIR Purifier P5 UVC Lamp (TLAIRPP5UV)

TrueLife AIR Purifier P5 UVC Lamp (TLAIRPP5UV)
Detail

UV lampa pro čističku vzduchu TrueLife AIR Purifier P5 WiFi, životnost 24 měsíců TrueLife AIR Purifier P5 UVC Lamp představuje originální UV lampu určenou do čističky vzduchu TrueLife AIR Purifier P5 WiFi. Účinně pomáhá likvidovat mikroby a viry a přispívá tak ke kvalitnímu ovzduší v místnosti. UV lampa TrueLife AIR Purifier P5 UVC Lamp je nepostradatelným doplňkem do čističky vzduchu. Klíčové vlastnosti UV lampy TrueLife AIR Purifier P5 UVC LampUV lampa určená do čističky vzduchu TrueLife AIR Purifier P5 WiFiÚčinně pomáhá likvidovat mikroby a viryTrueLife AIR Purifier P5 UVC Lamp přispívá ke kvalitnímu ovzduší v místnostiBarevné provedení: bílo-průhledné (alza.cz)

Podobné produkty ako TrueLife AIR Purifier P5 UVC Lamp (TLAIRPP5UV)

Proficare IPL 3024 (IPL 3024)

Proficare IPL 3024 (IPL 3024)
Detail

IPL epilátor - na nohy, záda a tělo, dámský, osvětlení a UV filtr, elektrické napájení, napájecí adaptér součástí balení, bílá a růžová barva Pokud vás již obtěžuje stále se opakující odstraňování dorůstajících chloupků žiletkou, elektrickým strojkem či bolestivou epilací, vyzkoušejte bezbolestný epilátor ProfiCare PC-IPL 3024 s dlouhodobým efektem. Pracuje na principu IPL technologie s využitím intenzivních světelných impulsů. Po 4 týdnech používání budou vaše chloupky zredukovány až o 55 %. Epilátor ProfiCare PC-IPL 3024 ergonomického tvaru můžete použít pro oblast nohou, rukou, bikini zóny, podpaží, hrudníku a zad. Na výběr máte z 5 stupňů intenzity světla podle typu vaší pokožky a barvy chloupků. Nač se trápit bolestivou epilací, když můžete dosáhnout dlouhodobě hladké pokožky prostřednictvím bezbolestné IPL technologie. Klíčové vlastnosti epilátoru ProfiCare PC-IPL 3024 Bezbolestná IPL technologie s využitím... (alza.cz)

Podobné produkty ako Proficare IPL 3024 (IPL 3024)

Concept IPL epilátor IL3020 IPL PERFECT SKIN

Detail

IPL epilátor s 5 úrovněmi a 2 režimy. Concept IL3020 IPL PERFECT SKIN disponuje senzorem na ochranu očí, indikátorem připravenosti a automatickým vypnutím při nečinnosti. Životnost lampy 300 000 impulzů. Aplikační plocha 2–4 cm2. (mall.cz)

Podobné produkty ako Concept IPL epilátor IL3020 IPL PERFECT SKIN

Concept IPL epilátor IL3000 IPL PERFECT SKIN

Detail

IPL epilátor s 5 úrovněmi a 2 režimy. Concept IL3000 IPL PERFECT SKIN disponuje senzorem na ochranu očí, indikátorem připravenosti a automatickým vypnutím při nečinnosti. Životnost lampy 300 000 impulzů. Aplikační plocha 3 cm2. (mall.cz)

Podobné produkty ako Concept IPL epilátor IL3000 IPL PERFECT SKIN

LZUMWS laptop adapter for acer 45W 19V 2.37A 5.5x1.7mm Aspire 3 A314-31 A515-51-3509 E5-573-516D Ser (AC-45W2.37A5517)

LZUMWS laptop adapter for acer 45W 19V 2.37A 5.5x1.7mm Aspire 3 A314-31 A515-51-3509 E5-573-516D Ser (AC-45W2.37A5517)
Detail

Napájecí adaptér – vstupní napětí 100 – 240 V, 50 – 60 Hz, maximální výkon 45 W Potřebujete si pořídit nový napájecí adaptér? Napájecí adaptér značky HangZhou YaMao IT Co., Ltd o výkonu 45 W dodá notebooku správnou dávku nabití baterie i přísun energie. Alternativní napájecí adaptér je určen notebookům Acer. Zásadní funkce napájecího adaptéru LZUMWS laptop adapter for acer 45W 19V 2.37A 5.5x1.7mm Aspire 3 A314-31 A515-51-3509 E5-573-516D Ser Adaptér se dá připojit do standardní elektrické sítě Výkon adaptéru je úctyhodných 45 W V balení je také kabel pro připojení do elektrické sítě Adaptér se dá využívat pro notebooky s konektorem 5,50/1,70 mm (alza.cz)

Podobné produkty ako LZUMWS laptop adapter for acer 45W 19V 2.37A 5.5x1.7mm Aspire 3 A314-31 A515-51-3509 E5-573-516D Ser (AC-45W2.37A5517)

BEURER IPL 5500 PureSkinPro IPL systém prevence růstu nových chloupků

BEURER IPL 5500 PureSkinPro IPL systém prevence růstu nových chloupků
Detail

BEURER IPL 5500 PureSkinPro, , IPL epilátory pro ženy, Epilátor BEURER IPL 5500 PureSkinPro vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: je rychlejší a důkladnější než klasická depilace snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky epilace je dlouhodobá dodává zdravý a zářivý vzhled vytrhává chloupky i s kořínkem Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu. (notino.cz)

Podobné produkty ako BEURER IPL 5500 PureSkinPro IPL systém prevence růstu nových chloupků

BEURER IPL 5800 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží

BEURER IPL 5800 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží
Detail

BEURER IPL 5800, , IPL epilátory pro ženy, Epilátor na obličej BEURER IPL 5800 precizně odstraní i velmi jemné chloupky z tváře – jednoduše, rychle a precizně. Vlastnosti: odstraňuje z pleti nechtěné chloupky rychlejší a pohodlnější práce než s klasickou pinzetou Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu. (notino.cz)

Podobné produkty ako BEURER IPL 5800 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží

BEURER IPL 8800 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží

BEURER IPL 8800 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží
Detail

BEURER IPL 8800, , IPL epilátory pro ženy, Skvělý pocit z hladké pokožky, který opravdu vydrží, vám zajistí IPL epilátor BEURER IPL 8800 . Funguje na principu technologie intenzivního pulzního světla, pomocí kterého odstraňuje nežádoucí chloupky i s kořínky zcela bez bolesti. Při pravidelném používání navíc omezuje jejich opětovný růst. Vlastnosti: zanechává pokožku krásně hladkou ergonomická rukojeť šetrně a efektivně zbavuje pokožku nežádoucích chloupků odstraňuje chloupky zcela bez bolesti bezpečná epilace z pohodlí domova snadné, pohodlné a účinné ošetření vhodný k použití na celé tělo i tvář Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu. (notino.cz)

Podobné produkty ako BEURER IPL 8800 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží

BEURER IPL 8500 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží

BEURER IPL 8500 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží
Detail

BEURER IPL 8500, , IPL epilátory pro ženy, Skvělý pocit z hladké pokožky, který opravdu vydrží, vám zajistí IPL epilátor BEURER IPL 8500 . Funguje na principu technologie intenzivního pulzního světla, pomocí kterého odstraňuje nežádoucí chloupky i s kořínky zcela bez bolesti. Při pravidelném používání navíc omezuje jejich opětovný růst. Vlastnosti: šetrně a efektivně zbavuje pokožku nežádoucích chloupků odstraňuje chloupky zcela bez bolesti bezpečná epilace z pohodlí domova při pravidelném používání omezuje opětovný růst chloupků snadné, pohodlné a účinné ošetření pro ošetření pokožky nohou, rukou a podpaží lze použít také na obličej Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu. (notino.cz)

Podobné produkty ako BEURER IPL 8500 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží

BEURER IPL 10000+ IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží

BEURER IPL 10000+ IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží
Detail

BEURER IPL 10000+, , IPL epilátory pro ženy, Epilátor BEURER IPL 10000+ vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny. Vlastnosti: vytrhává chloupky i s kořínkem snadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupky epilace je dlouhodobá zanechává pokožku krásně hladkou Složení: obličejový epilátor baterie Jak používat: Postupujte dle přiloženého návodu. (notino.cz)

Podobné produkty ako BEURER IPL 10000+ IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží

BEURER IPL 5500

BEURER IPL 5500
Detail

IPL epilátor Beurer IPL 5500 Pure Skin Pro PN BEU-IPL5500 Dlouhotrvající odstranění chloupků Pro profesionální ošetření IPL doma Bezplatná aplikace beurer MyIPL vás provede ošetřením a vytvoří individuální plán ošetření S praktickým režimem "automatického záblesku" pro pohodlné používání Nejmodernější světelná technologie IPL používaná dermatology pro profesionální odstraňování chloupků Deaktivuje kořínky chloupků hluboko pod kůží, a tím snižuje pravděpodobnost, že chloupky znovu dorostou Klinicky testovaná technologie pro maximální bezpečnost v domácím prostředí Maximální bezpečnost díky senzoru typu kůže a senzoru kontaktu s pokožkou 2 v 1 Kompaktní přístroj pro dlouhodobé odstranění chloupků – dlouhotrvající výsledky po dobu několika měsíců Kompaktní design ideální pro ošetření malých a těžko přístupných oblastí Až 200 000 světelných pulzů Pouhých 20 minut na ošetření celého těla (při minimální úrovni výkonu pro ruce, nohy, obličej, podpaží a linii bikin) Světelná plocha 3,1 cm² pro obzvláště rychlé ošetření 3 různé úrovně intenzity Až 50% redukce chloupků po 3–4 ošetřeních Integrovaný UV filtr pro ochranu pokožky Nelze použít na tmavou pleť Může být neúčinný na bílé nebo světlé chloupky Způsob účinku: Melanin v chloupcích absorbuje světlo (IPL) Vzniklé teplo deaktivuje vlasový folikul Chloupek vypadne a dále nerostou Síťový provoz Vstup 100-240 V 50/60 Hz; 500 mA / Výstup 12V 1,8A Rozměry (V׊×H) 67 × 43 × 160 mm Hmotnost 180 g (patro.cz)

Podobné produkty ako BEURER IPL 5500

Etre belle être belle Skinvision set 4 ks

Etre belle être belle Skinvision set 4 ks
Detail

Etre belle être belle Skinvision set 4 ks Luxusní kosmetická kazeta s omlazujícími komplexy kmenových buněk, do hloubky působícími liftingovými peptidy a platinou, nejušlechtilejším drahým kovem světa. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Etre belle être belle Skinvision set 4 ks

Etre belle être belle Hyaluronic set 2 ks

Etre belle être belle Hyaluronic set 2 ks
Detail

Etre belle être belle Hyaluronic set 2 ks Dárková kazeta pro pleť s nedostatkem hydratace obsahuje krém a sérum, které jsou vhodné pro celodenní použití. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Etre belle être belle Hyaluronic set 2 ks

Profi Care IPL 3024 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží

Profi Care IPL 3024 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží
Detail

Profi Care IPL 3024, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Profi Care IPL 3024 zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení. Vlastnosti: holí rychle a snadno holí podpaží, nohy i intimní partie zajistí důkladné oholení a precizní výsledek nedráždí pokožku dostane se i do těžko přístupných míst Jak používat: Používejte dle přiloženého návodu. (notino.cz)

Podobné produkty ako Profi Care IPL 3024 IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží

Concept IL3000 IPL epilátor

Concept IL3000 IPL epilátor
Detail

Toužíte po hladké pokožce bez chloupků? S IPL epilátorem Concept IL3000 Perfect Skin toho můžete dosáhnout v pohodlí svého domova. Využívá technologii intenzivního pulzního světla (IPL), která byla podrobena více než 15 letům klinických testů po celém světě. Umožňuje ošetření ve 2 režimech a 5 úrovních podle odstínu pokožky. Je vhodný pro odstraňování chloupků na nohou, rukou i v citlivých oblastech bikin, podpaží a obličeji (tváře, horní ret, brada). Přístroj se snadno ovládá a epilace s ním je bezbolestná a dlouhodobá. Životnost epilátoru dosahuje 300 000 světelných impulzů. Tato vědecky ověřená technologie poskytuje rychlé a trvalé výsledky. Záblesky intenzivního pulzního světla se během epilace dostávají pod povrch pokožky, kde působí na tmavý pigment chloupků. Tento tepelný účinek efektivně a bezbolestně ničí chloupky i s kořínky a zabraňuje jejich opětovnému růstu. Pravidelným a správným používáním získáte hladkou pokožku až na několik měsíců.Pokud chcete mít v létě krásně hladkou pokožku, začněte s epilací v dostatečném předstihu. Pokožka totiž nesmí být vystavována slunečnímu záření minimálně 4 týdny před a alespoň 2 týdny po použití IPL epilátoru. Pokud jste na pokožku aplikovali samoopalovací krém, vyčkejte, dokud opalovací účinek krému zcela nevymizí. IPL epilátor mohou používat muži i ženy starší 18 let. Pro zvýšení bezpečnosti používání je přístroj vybaven senzorem na ochranu očí, který zabrání vyslání impulzu v okamžiku, kdy není aplikační plocha zcela v kontaktu s pokožkou. (4home.cz)

Podobné produkty ako Concept IL3000 IPL epilátor

IPL epilační přístroj Latys

IPL epilační přístroj Latys
Detail

IPL kosmetický epilační přístroj na trvalé odstranění chloupků s vyměnitelnou hlavicí. Na výběr máte z 5 intenzit a 2 módů ošetřování. K IPL přístroji si můžete zakoupit i hlavici na IPL fotoomlazení pleti a IPL hlavici na léčbu akné. (dixo.cz)

Podobné produkty ako IPL epilační přístroj Latys

ProfiCare PC-IPL 3024

Detail

IPL odstraňovač chloupků pomocí světelných pulsů. ProfiCare PC-IPL 3024 deaktivuje kořeny chloupků hluboko pod pokožkou, a tak zabraňuje opětovnému růstu nových chloupků. Používat jej můžete na nohy, paže, oblast bikin, podpaží, hruď a záda. Zvolit můžete z 5 úrovní intenzity světla pro různé druhy pleti. (mall.cz)

Podobné produkty ako ProfiCare PC-IPL 3024

Beurer Epilátor IPL 5500

Beurer Epilátor IPL 5500
Detail

Beurer Epilátor IPL 5500 Depilace PureSkinPro, kompaktní design, 200.000 záblesků, 3,1cm2 plocha, 3 úrovně energie. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Beurer Epilátor IPL 5500

Braun Silk-expert Pro 5 PL5115 IPL IPL systém prevence růstu nových chloupků pro muže

Braun Silk-expert Pro 5 PL5115 IPL IPL systém prevence růstu nových chloupků pro muže
Detail

Braun Silk-expert Pro 5 PL5115 IPL, , Depilace a epilace pro muže (notino.cz)

Podobné produkty ako Braun Silk-expert Pro 5 PL5115 IPL IPL systém prevence růstu nových chloupků pro muže

Braun Silk-expert Pro 5 PL5223 IPL IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží

Braun Silk-expert Pro 5 PL5223 IPL IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží
Detail

Braun Silk-expert Pro 5 PL5223 IPL, , Depilace a epilace pro ženy (notino.cz)

Podobné produkty ako Braun Silk-expert Pro 5 PL5223 IPL IPL epilátor na tělo, tvář, oblast bikin a podpaží
TrueLife BELLE IPL E5 Lamp AC (TLBIPLE5LAC), TrueLife BELLE IPL E5 Lamp SR (TLBIPLE5LSR), TrueLife BELLE IPL E5 Lamp HR (TLBIPLE5LHR), TrueLife BELLE IPL E3 Lamp AC (TLBIPLE3LAC), TrueLife BELLE IPL epilátor E5, TrueLife BELLE IPL E5 (TLBIPLE5), TrueLife BELLE IPL E3 Lamp HR (TLBIPLE3LHR), TrueLife BELLE IPL E3 (TLBIPLE3), TrueLife BELLE IPL epilátor E3, TrueLife AIR Purifier P3 UVC Lamp (TLAIRPP3UV), ipl lampa, allez e5, sass belle, ipl epilace recenze, bity torx e5, Avacom pro Acer Aspire E5-574/E5-575 series Li-Ion 14.8V 2800mAh (NOAC-E5-P28), ipl epilace nahradni lampa, depilace sanitas ipl 80, Concept IL3000 IPL epilátor, remington ipl 6250 epilator, nahradni zarovka ipl philips, Orava ochlazovač AC-011 (AC-011), TrueLife Pulse, ac dc, Stagg AC-12ST-BR (AC-12ST-BR), Hyundai AC 331 B (AC 331 B), Stagg AC-1048-PH (AC-1048-PH), Stagg AC-1254-BR (AC-1254-BR), GIGABYTE Z590 UD AC (Z590 UD AC), Stagg AC-1356-PH (AC-1356-PH)