Triton 19" jednodílný rozvaděč 6U/600mm

19" RACK jednodílný 6U (7106)

19" RACK jednodílný 6U (7106)

Rozvaděč hloubka 450mm, šedé (grey) Jednodílný rozvaděč určený k umístění 19" hubů, routerů a switchů při budování strukturované datové kabeláže. Uzamykatelná přední dvířka s průhledným sklem umožňují kdykoli zkontrolovat stav umístěných zařízení a postarají se, aby k zařízením neměl přístup nikdo kromě vás. O odvětrávání rozvaděče se starají průduchy v bocích horní i spodní části a jeden průduch ve středu horní části. Rozvaděč je určen k přichycení na stěnu, ale lze ho umístit například na stůl apod.Parametry a specifikace:Barva: StříbrnáVhodné pro zařízení: 6U/ 19" rackHloubka: 450 mmVýška: 355 mm (alza.cz)

FrontStage SC-R6U, rack case, kufr, 19", 6U

FrontStage SC-R6U, rack case, kufr, 19", 6U

Rack caseSC-R6U je ideálním společníkem, kterývaší citlivétechnice poskytne spolehlivouochranu. 2 odnímatelnékryty umožňují vkládánívhodných 19" zařízení z obou stran. Pro instalacitypické rack techniky (CD přehrávačů, koncových zesilovačů a mixážních pultů)jsou k dispoziciintegrovanémontážní úhelníky. Konstrukcekufru je vybavena ochrannými hliníkovými profilya kulovými rohy z kovu. Navzdory svépevnosti není těžká a dá se pomocí sklápěcíchúchytů jednoduše přenášet. 4 gumové podložky zajišťují perfektní stabilitua butterfly zámky chrání obsah před nechtěnými zásahy. (electronic-star.cz)

FrontStage Pro Mixer case, kufr, 19", 7U, 2 , 6U

FrontStage Pro Mixer case, kufr, 19", 7U, 2 , 6U

Tento mixercase je ideálním společníkem, kterývaší citlivétechnice poskytne spolehlivouochranu. Odnímatelný krytumožňuje vkládánízařízení všeho druhu. Pro instalacitypické rack techniky (CD přehrávačů, koncových zesilovačů a mixážních pultů)jsou k dispoziciintegrovanémontážní úhelníky. Case umožňuje uskladněnízařízení se 7, 2 a 6 jednotkami a jejichkabeláže,kterou můžete véstven prostřednictvím kabelovéšachty. Konstrukcekufru je vybavena ochrannými hliníkovými profily. Navzdory svépevnosti není těžká a dá se pomocí dvou úchytů jednoduše přenášet. (electronic-star.cz)

FrontStage ABS úhlový case, kufr, 19",10U, 4U, 6U

FrontStage ABS úhlový case, kufr, 19",10U, 4U, 6U

Tento rackcase je ideálním společníkem, kterývaší citlivétechnice poskytne spolehlivouochranu. Odnímatelný krytumožňuje vkládánízařízení všeho druhu. Pro instalacitypické rack techniky (CD přehrávačů, koncových zesilovačů a mixážních pultů)jsou k dispoziciintegrovanémontážní úhelníky. Case umožňuje uskladněnízařízení s 10, 4 a 6 jednotkami a jejichkabeláže,kterou můžete véstven prostřednictvím kabelovéšachty. Konstrukcekufru je vybavena ochrannými hliníkovými profily. Navzdory svépevnosti není těžká a dá se pomocí dvou úchytů jednoduše přenášet. (electronic-star.cz)

19" RACK jednodílný 6U černý (71061)

19" RACK jednodílný 6U černý (71061)

Rozvaděč hloubka 450mm, černý (black) Jednodílný rozvaděč určený k umístění 19" hubů, routerů a switchů při budování strukturované datové kabeláže. Uzamykatelná boční dvířka s průhledným sklem umožňují kdykoli zkontrolovat stav umístěných zařízení a postarají se, aby k zařízením neměl přístup nikdo kromě vás. O odvětrávání rozvaděče se starají průduchy v bocích horní i spodní části a jeden průduch ve středu horní části. Rozvaděč je určen k přichycení na stěnu, ale lze ho umístit například na stůl apod.Parametry a specifikace:Barva: ČernáVhodné pro zařízení: 6U/ 19" rackVýška: 6U (355 mm)Hloubka: 450 mmVlastnosti:Odnímatelné bočnice na obou stranáchVe stropě a dně kabelový průchod pro kabelážRozměry průchodů 50 x 260 mmPlechové dveře se skleněnou… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Triton 19" jednodílný rozvaděč 6U/600mm" se dívají také na:

Novus j 19 eadhg

M6 pro 19" rozvaděče (7705)

M6 pro 19" rozvaděče (7705)

Šrouby - 50ks Plně univerzální motnážní sada M6. Tasa sada je plně použitelná pro všechny typy 19" rozvaděčů (nástěnných i stojanových). Slouží k uchycení 19" komponentů do rozvaděče. Balení obsahuje celkem 50 kusů součástek.  (alza.cz)

M6 pro 19" rozvaděče (7700)

M6 pro 19" rozvaděče (7700)

Šrouby - 4ks Montážní sada velikosti M6 je plně univerzální a je tedy použitelná pro všechny typy 19" rozvaděčů (a to nástěnných i stojanových). Slouží k uchycení 19" komponentů do rozvaděče. Balení obsahuje čtyři šrouby, čtyři klecové matice a čtyři podložky. Parametry a specifikace:Určeno pro:19" rozvaděčeBalení obsahuje:4x šroub M64x klecová matice M64x podložka M6 (alza.cz)

19" Conteg 4X RACK 6U ŘADY ECONOMY (4EW-0664)

19" Conteg 4X RACK 6U ŘADY ECONOMY (4EW-0664)

Rozvaděč 1ks, NÁSTĚNNÝ ŠÍŘKY 600mm A HLOUBKY 400mm  Nástěnný rozvaděč 19" 4X RACK 6U splňuje veškeré základní požadavky pro jednoduché instalace. Má prosklené uzamykatelné přední dveře, po jejichž otevření na vás vykoukne jeden pár 19" nastavitelných lišt. Rozvaděč má hloubku 400 mm a kvůli bezpečnosti nesmí chybět kompletní systém zemnění jednotlivých částí rozvaděče.Nástěnný rozvaděč s nízkou cenovkouO komfortní vedení kabelů se postará zejména zadní vstup, který je kompletně otevřený. Pro správnou cirkulaci vzduchu jsou připraveny otvory pro instalaci ventilační jednotky (4VE-01). Celkově rozvaděč nabídne mimořádný poměr vzhledem ke kvalitě, užitým vlastnostem a ceně.Klíčové vlastnosti1 pár posuvných… (alza.cz)

SKB Cases 6U iSeries Fly Rack 19'' Black

SKB Cases 6U iSeries Fly Rack 19'' Black

Pevný a odolný vodotěsný kufr speciálně vyrobený pro rackové zařízení do velikosti 6U. Kufr je vyroben z ultra odolného polypropylenu a poskytuje dokonalou ochranu před nepříznivým vlivům počasí, znečištěním a mechanickým poškozením při přenosu techniky. Samozřejmostí j (muziker.cz)

19" Conteg 4X RACK 6U ŘADY COMFORT (4CW-0665)

19" Conteg 4X RACK 6U ŘADY COMFORT (4CW-0665)

Rozvaděč 1ks, NÁSTĚNNÝ ŠÍŘKY 600mm A HLOUBKY 500mm S ODNÍMATELNÝMI BOČNICEMI  Nástěnný rozvaděč 19" 4X RACK 6U nabídne perfektní řešení pro instalaci 19" zařízení s hloubkou až 500 mm. Disponuje odnímatelnými bočnicemi s možností uzamknutí a předními uzamykatelnými prosklenými dveřmi. Vždy tak budete mít parádní přehled o instalovaných komponentech a zároveň neomezený přístup. Kvůli bezpečnosti nesmí chybět kompletní systém zemnění jednotlivých částí rozvaděče.Nástěnný rozvaděč s promyšleným návrhemO komfortní vedení kabelů se postará vstup v horní, spodní a zadní části. Pro správnou cirkulaci vzduchu jsou připraveny otvory pro instalaci ventilační jednotky (4VE-01). Celkově rozvaděč nabídne mimořádný poměr vzhledem ke kvalitě,… (alza.cz)

19" Conteg 4X RACK 6U ŘADY COMFORT (4CW-0664)

19" Conteg 4X RACK 6U ŘADY COMFORT (4CW-0664)

Rozvaděč 1ks, NÁSTĚNNÝ ŠÍŘKY 600mm A HLOUBKY 400mm S ODNÍMATELNÝMI BOČNICEMI  Nástěnný rozvaděč 19" 4X RACK 6U nabídne perfektní řešení pro instalaci 19" zařízení s hloubkou až 400 mm. Disponuje odnímatelnými bočnicemi s možností uzamknutí a předními uzamykatelnými prosklenými dveřmi. Vždy tak budete mít parádní přehled o instalovaných komponentech a zároveň neomezený přístup. Kvůli bezpečnosti nesmí chybět kompletní systém zemnění jednotlivých částí rozvaděče.Nástěnný rozvaděč s promyšleným návrhemO komfortní vedení kabelů se postará vstup v horní, spodní a zadní části. Pro správnou cirkulaci vzduchu jsou připraveny otvory pro instalaci ventilační jednotky (4VE-01). Celkově rozvaděč nabídne mimořádný poměr vzhledem ke kvalitě,… (alza.cz)

19" Conteg 4X RACK 6U ŘADY ECONOMY (4EW-0663)

19" Conteg 4X RACK 6U ŘADY ECONOMY (4EW-0663)

Rozvaděč 6U, hloubka 300mm, šířka 530mm Jednoduchou montáž rozvaděče 19" 4X RACK 6UNástěnný rozvaděč 19" 4X RACK 6U splňuje veškeré základní požadavky pro jednoduché instalace. Má prosklené uzamykatelné přední dveře, po jejichž otevření na vás vykoukne jeden pár 19" nastavitelných lišt. Rozvaděč má hloubku 300 mm a kvůli bezpečnosti nesmí chybět kompletní systém zemnění jednotlivých částí rozvaděče. Pohodlný přístup ke kabelážiO komfortní vedení kabelů se postará zejména zadní vstup, který je kompletně otevřený. Pro… (alza.cz)

FrontStage SC-CMD 16U, 19 ", 16U, racková skříň

FrontStage SC-CMD 16U, 19 ", 16U, racková skříň

Racková skříň je ideální tour a gig společník pro citlivý hardware. Profesionální instalace rackového hardwaru, jako jsou CD přehrávače, zesilovače a mixéry, probíhá jednoduše pomocí integrovaných montážních úhlů. Odnímatelná přední část se dá snadno použít jako stůl pro umístění gramofonů. Odolný dřevěný podvozek má ochranné hliníkové profily, kulové rohy z kovu a je navzdory obzvláště robustní konstrukci příjemně a snadno přenosný. Čtyři gumové nožičky slibují odolnost, zatímco motýlkové uzávěry zabraňují nechtěnému otevření odnímatelného krytu. Snadný transport je zaručen díky jednoduše pohyblivým kolečkům a skládacímu držadlu. (electronic-star.cz)

Auna LTS-901MIX, rack stojan, 48 cm (19")

Auna LTS-901MIX, rack stojan, 48 cm (19")

Auna Rack Stand jepraktický rack stojan na uložení, skladování a přenos techniky a kabeláže Do tohoto klasického racku s formátem 48 cm (19") můžete uložitzesilovače, CD přehrávače a většinu mixážních pultů. Stojan má celkem 21 výškových jednotek. 4 kolečka usnadňují přenos těžší techniky a samotného racku. 2 z nich jsou navíc vybaveny brzdami, které zajistí stabilitu. Pevná ocelová konstrukce chrání hodnotnou techniku ​​před vnějším poškozením. Stojan neomezuje při ovládání techniky. Úhel sklonu horní části je nastavitelný (+45 až -135°) O svých kvalitách vás AunaRack Stand přesvědčí výbornými technickými auživatelskými vlastnostmi. Stojan dodáváme jako montážní set. Jeho složení je jednoduché v závislosti na technické dovednosti (trvá přibližně10 minut). (electronic-star.cz)

FrontStage SC-MC2U, 19 ", 10U, 2U, racková skříň

FrontStage SC-MC2U, 19 ", 10U, 2U, racková skříň

Racková skříň je ideální tour a gig společník pro citlivý hardware. Profesionální instalace rackového hardwaru, jako jsou CD přehrávače, zesilovače a mixéry, probíhá jednoduše pomocí integrovaných montážních úhlů 10U a 2U. Odolná dřevěná skříň má ochranné hliníkové profily, kulové ochranné rohy z kovu a je navzdory obzvláště robustní konstrukci jednoduše přenosná. Čtyři gumové nožičky zajišťují velkou odolnost, zatímco butterfly zámky zabraňují nechtěnému otevření odnímatelného krytu. Transport probíhá pohodlně díky skládacímu držadlu. (electronic-star.cz)

FrontStage SC-R2U, 19", rack case, box, 2U

FrontStage SC-R2U, 19", rack case, box, 2U

SC-R2U rack box je ideálním průvodcem na cestách pro citlivá zařízení. Díky dvěma krytům lze do boxu vložit dvě 19" zařízení, jako např. CD přehrávač, koncový zesilovač či zesilovač. Instalaci zařízení usnadňuje i použití montážní úhlové lišty. Dřevěná konstrukce odolná vůči nárazům je vyztužená hliníkovými profily a kulovými rohy. Navzdory robustnosti je snadno přenosný. 4 gumové stojanové nožičky zajišťují dokonalou stabilitu, zatímco motýlkové uzávěry chrání box před nechtěným otevřením. Vyklopitelná držadla ještě více usnadňují celé přenášení. (electronic-star.cz)

DATACOM 19" rozvaděč 2U 540/350/120 mm (plech) WALL2 (7093)

DATACOM 19" rozvaděč 2U 540/350/120 mm (plech) WALL2 (7093)

rozvaděč 2U, hloubka 120mm, šířka 540mm Řešíte rozvod strukturované kabeláže nebo telekomunikační rozvody v novostavbě, či předěláváte stávající staré rozvody? Kromě kabelů budete potřebovat i kvalitní rozvaděčovou skříň. Právě zde se uplatní nástěnná rozvaděčová datová skříň Datacom 19" s rozměry: výška 400 mm, šířka 540 mm a hloubka 180 mm.Řešíte rozvod strukturované kabeláže nebo telekomunikační rozvody v novostavbě, či předěláváte stávající staré rozvody? Kromě kabelů budete potřebovat i kvalitní rozvaděčovou skříň. Právě zde se uplatní nástěnná rozvaděčová datová skříň Datacom 19" s rozměry: výška 350 mm, šířka 540 mm a hloubka 120 mm.Skříň má otvory pro odvětrávání, nastavitelné vnitřní lišty či kvalitní jednobodové zamykání na klíč.Hlavní přednostiKvalitní datová skříň o… (alza.cz)

Datacom 19" rozvaděč 3U 540/400/180 mm (plech) WALL3 (7094)

Datacom 19" rozvaděč 3U 540/400/180 mm (plech) WALL3 (7094)

rozvaděč 3U, hloubka 180mm, šířka 540mm Řešíte rozvod strukturované kabeláže nebo telekomunikační rozvody v novostavbě, či předěláváte stávající staré rozvody? Kromě kabelů budete potřebovat i kvalitní rozvaděčovou skříň. Právě zde se uplatní nástěnná rozvaděčová datová skříň Datacom 19" s rozměry: výška 400 mm, šířka 540 mm a hloubka 180 mm.Řešíte rozvod strukturované kabeláže nebo telekomunikační rozvody v novostavbě, či předěláváte stávající staré rozvody? Kromě kabelů budete potřebovat i kvalitní rozvaděčovou skříň. Právě zde se uplatní nástěnná rozvaděčová datová skříň Datacom 19" s rozměry: výška 400 mm, šířka 540 mm a hloubka 180 mm.Skříň má otvory pro odvětrávání, nastavitelné vnitřní lišty či kvalitní jednobodové zamykání na klíč.Hlavní přednostiKvalitní datová skříň o… (alza.cz)

19" RACK jednodílný 4U (71059)

19" RACK jednodílný 4U (71059)

Rozvaděč hloubka 450mm, šedé (grey) Jednodílný rozvaděč určený k umístění 19" hubů, routerů a switchů při budování strukturované datové kabeláže. Uzamykatelná přední dvířka umožňují kdykoli skontrolovat stav umístěných zařízení a postarají se, aby k zařízením neměl přístup nikdo kromě vás. O odvětrávání rozvaděče se starají průduchy v bocích horní i spodní části a jeden průduch ve středu horní části. Rozvaděč je určen k přichycení na stěnu, ale lze ho umístit například na stůl apod.Parametry a specifikace:Barva: StříbrnáVhodné pro zařízení: 4U/ 19" rackHloubka: 450 mm (alza.cz)

19" RACK jednodílný 18U (8595105018798)

19" RACK jednodílný 18U (8595105018798)

Rozvaděč hloubka 500mm, odnímatelné bočnice, šedé (grey) Jednodílný 19" RACK rozvaděč Delta B se konstrukčně od svých předchůdců liší především dveřmi. Má totiž celoskleněné dveře, které je možné díky masivním pantům otevřít pod úhlem téměř 180°. Rozvaděč má hloubku 500 milimetrů a je vyveden v šedém provedení. Navíc umožňuje odejmout bočnice, pro ještě lepší přístup k v rozvaděči umístěnému zařízení.Důležitou součástí rozvaděče jsou také otvory pro veškerou kabeláž, které jsou umístěny na horní a dolní stěně. Další otvory pak najdete na zadní stěně rozvaděče. Všechny otvory jsou od výroby zaceleny vylamovacími záslepkami - odstraníte je snadno například pomocí šroubováku. 19" zařízení se instalují na vertikální lišty které je navíc možné plynule nastavit podle potřeby do… (alza.cz)

19" RACK jednodílný 12U (7108)

19" RACK jednodílný 12U (7108)

Rozvaděč hloubka 450mm, šedé (grey) Jednodílný rozvaděč určený k umístění 19" hubů, routerů a switchů při budování strukturované datové kabeláže. Uzamykatelná přední dvířka s průhledným sklem umožňují kdykoli zkontrolovat stav umístěných zařízení a postarají se, aby k zařízením neměl přístup nikdo kromě vás. O odvětrávání rozvaděče se starají průduchy v bocích horní i spodní části a jeden průduch ve středu horní části. Rozvaděč je určen k přichycení na stěnu, ale lze ho umístit například na stůl apod.Parametry a specifikace:Barva: StříbrnáVhodné pro zařízení: 12U/ 19" rackHloubka: 450 mmŠířka: 600 mmVýška: 600 mm (alza.cz)

19" RACK jednodílný 9U (7107)

19" RACK jednodílný 9U (7107)

Rozvaděč hloubka 450mm, šedé (grey) Jednodílný rozvaděč určený k umístění 19" hubů, routerů a switchů při budování struktorované datové kabeláže. Uzamykatelná přední dvířka s průhledným sklem umožňují kdykoli skontrolovat stav umístěných zařízení a postarají se, aby k zařízením neměl přístup nikdo kromě vás. O odvětrávání rozvaděče se starají průduchy v bocích horní i spodní části a jeden průduch ve středu horní části. Rozvaděč je určen k přichycení na stěnu, ale lze ho umístit například na stůl apod.Parametry a specifikace:Barva: StříbrnáVhodné pro zařízení: 9U/ 19" rackHloubka: 450 mmRozměry:490x600x450 mmVáha:16 kg (alza.cz)

19" RACK jednodílný 15U (7109)

19" RACK jednodílný 15U (7109)

Rozvaděč hloubka 450mm, šedé (grey) Jednodílný rozvaděč určený k umístění 19" hubů, routerů a switchů při budování strukturované datové kabeláže. Uzamykatelná přední dvířka s průhledným sklem umožňují kdykoli zkontrolovat stav umístěných zařízení a postarají se, aby k zařízením neměl přístup nikdo kromě vás. O odvětrávání rozvaděče se starají průduchy v bocích horní i spodní části a jeden průduch ve středu horní části. Rozvaděč je určen k přichycení na stěnu, obsahuje 2 horizontální lišty. Lze ho umístit například i na stůl apod.Parametry a specifikace:Barva: StříbrnáVhodné pro zařízení: 15U/ 19" rackHloubka: 450 mmRozměry:800x600x450 mmVáha:28 kg (alza.cz)

19" RACK jednodílný 9U (7102)

19" RACK jednodílný 9U (7102)

Rozvaděč hloubka 400mm, závěsný, šedé (grey), prosklená dvířka s klíčem Jednodílný rozvaděč určený k umístění 19" hubů, routerů a switchů při budování strukturované datové kabeláže. Uzamykatelná přední dvířka s průhledným sklem umožňují kdykoli zkontrolovat stav umístěných zařízení a postarají se, aby k zařízením neměl přístup nikdo kromě vás. O odvětrávání rozvaděče se starají průduchy v bocích horní i spodní části a jeden průduch ve středu horní části. Rozvaděč je určen k přichycení na stěnu, ale lze ho umístit například na stůl apod.Parametry a specifikace:Barva: StříbrnáVhodné pro zařízení: 9U/ 19" rackHloubka: 400 mm  (alza.cz)

Beamz DMX SPLITTER & BOOSTER, DMX ROZDĚLOVAČ, SPLITTER, 8 VÝSTUPŮ…

Beamz DMX SPLITTER & BOOSTER, DMX ROZDĚLOVAČ, SPLITTER, 8 VÝSTUPŮ, 19 ", DMX-512

beamZ DMX Splitter & Booster přijímá příchozí DMX signál, který dále rozděluje na 8 samostatných výstupů. Rozdělení například snižuje problémy s uzemňovací smyčkou a zvětšuje DMX signál. Všechny výstupy obsahují 8-pólové porty, které jsou od sebe odděleny galvanicky. Každý výstup má dedikovaný driver, který zesiluje vstupní signál. (electronic-star.cz)

Power Dynamics PDC85, 19" MEDIÁLNÍ PŘEHRÁVAČ SE ZESILOVAČEM,…

Power Dynamics PDC85, 19" MEDIÁLNÍ PŘEHRÁVAČ SE ZESILOVAČEM, BLUETOOTH, FM / USB / SD / MMC

PDC85 od Power Dynamics je mimořádně kompaktní 19" multimediální přehrávač s integrovaným 2x 200W zesilovačem. Na základě jeho rozměrů je vhodný pro instalaci do racku. Rozhraní bluetooth umožňuje bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonu nebo tabletu. Zabudovaný MP3 přehrávač zajišťuje přehrávání médií z USB klíčů nebo SD/MMC paměťových karet. Mediální přehrávač nabízí profesionální funkce jako složkovou organizaci a zobrazování ID3 tagů. Linkový, MP3, AUX, MIC a Master signály jsou vybaveny samostatnou regulací hlasitosti. Na kabelové připojení nabízí přehrávač jeden 3,5mm jack port. Interní ekvalizér umožňuje vedle regulace basů a výšek i výběr více přednastavení zvuku. Všechna nastavení a funkce se dají pohodlně ovládat přes dálkové ovládání. Svými rozmanitými… (electronic-star.cz)

NBB sklo 19 a quot; tvrzené SQUAR s těsnením

NBB sklo 19 a quot; tvrzené SQUAR s těsnením

Technické údaje Průměr:490 mmVýška:5 mm Krycí sklo pro svítidla Squar 250W a 400W. Průměr 19 a quot; (pr.480mm). (kupzarovky.cz)

19" RACK jednodílný 9U černý (71071)

19" RACK jednodílný 9U černý (71071)

Rozvaděč hloubka 450mm, černý (black) Jednodílný rozvaděč určený k umístění 19" hubů, routerů a switchů při budování strukturované datové kabeláže. Uzamykatelná boční dvířka s průhledným sklem umožňují kdykoli zkontrolovat stav umístěných zařízení a postarají se, aby k zařízením neměl přístup nikdo kromě vás. O odvětrávání rozvaděče se starají průduchy v bocích horní i spodní části a jeden průduch ve středu horní části. Rozvaděč je určen k přichycení na stěnu, ale lze ho umístit například na stůl apod.Parametry a specifikace:Barva: ČernáVhodné pro zařízení: 9U/ 19" rackVýška: 9U (490 mm)Hloubka: 450 mmVlastnosti:Odnímatelné bočnice na obou stranáchVe stropě a dně kabelový průchod pro kabelážRozměry průchodů 50 x 260 mmPlechové dveře se skleněnou… (alza.cz)

19" RACK jednodílný 4U+2U (7090)

19" RACK jednodílný 4U+2U (7090)

Rozvaděč nástěnný, hloubka 150mm, šedý (grey) Nástěnná rozvaděčová datová skříň 2+4U určena jako rozvaděč pro instalaci routerů, switchů, prvků strukturované kabeláže a telekomunikačních rozvodů. Disponuje pevným uchycením lišt. Vzdálenost od vertikální lišty 4U k zadní stěně rozvaděče činí 105 mm a vzdálenost od horizontální 2U lišty ke dnu rozvaděče činí 275 mm. Rozvaděč je vybaven perforovanými, uzamykatelným dveřmi, aby se zajistil odvod horkého vzduchu. Přívodní kabely mohou být do rozvaděče zavedeny kteroukoliv boční stěnou.Parametry a specifikaceDalší vlastnosti:Vlastní odvětrávací otvory ve dveřích rozvaděčeSvařovaný skeletPevné pozice vertikálních lištPlechovými perforovanými dveřeZámkem na klíč s jednobodovým zamykánímOtvory pro uchycení na zeďHorní, spodní a zadní průchody pro… (alza.cz)

19" RACK jednodílný 12U černý (71081)

19" RACK jednodílný 12U černý (71081)

Rozvaděč hloubka 450mm, černý (black) Jednodílný rozvaděč určený k umístění 19" hubů, routerů a switchů při budování strukturované datové kabeláže. Uzamykatelná boční dvířka s průhledným sklem umožňují kdykoli zkontrolovat stav umístěných zařízení a postarají se, aby k zařízením neměl přístup nikdo kromě vás. O odvětrávání rozvaděče se starají průduchy v bocích horní i spodní části a jeden průduch ve středu horní části. Rozvaděč je určen k přichycení na stěnu, ale lze ho umístit například na stůl apod.Parametry a specifikace:Barva: ČernáVhodné pro zařízení: 12U/ 19" rackVýška: 12U (600 mm)Hloubka: 450 mmVlastnosti:Odnímatelné bočnice na obou stranáchVe stropě a dně kabelový průchod pro kabelážRozměry průchodů 50 x 260 mmPlechové dveře se skleněnou… (alza.cz)

NBB 19 a quot; pr.460mm AL-leštěný reflektor bez skla

NBB 19 a quot; pr.460mm AL-leštěný reflektor bez skla

Technické údaje Průměr:470 mmVýška:290 mmBarva světla:Aluminium Aluminiový vysoce leštěný reflektor pro svítidla Squar. Velikost 19 a quot; (pr.490 mm) (kupzarovky.cz)

Arturia RackBrute 6U

Arturia RackBrute 6U

Profesionální rackový stojan pro syntezátory a moduly typu EURORACK. Stojan nabízí místo velikosti 6U (176HP) a zaručuje bezproblémové napájení modulů. Stojan je zasazen v elegantním dřevě a jeho profesionální napájecí systém se přizpůsobí modulem v rozmezí od + 12V / -12V / (muziker.cz)

Power Dynamics PDC150, 19 "DVD/CD PŘEHRÁVAČ, USB, KOAXIÁLNÍ A…

Power Dynamics PDC150, 19 "DVD/CD PŘEHRÁVAČ, USB, KOAXIÁLNÍ A OPTICKÝ VÝSTUP, 2X MIC IR DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Zařízení Power Dynamics PDC150 19 " je CD/DVD přehrávač pro mnohé formáty a typy připojení , vhodný pro montáž do 19" racku s 1 výškovou jednotkou. Dva přední mikrofonní vstupy s nastavitelným echo efektem a podporou CD + G dovolují přístroji PDC150 i karaoke využití. Analogové a digitální audio výstupy umožňují snadné připojení k video obrazovce a zesilovači. Všechna nastavení lze uskutečnit pomocí panelu a OSD menu na zařízení. Pro pohodlné ovládání na dálku přichází mediální přehrávač Power Dynamics PDC150 s kvalitním infračerveným dálkovým ovládáním. (electronic-star.cz)

NBB SQUAR 360W MH ARC ACE E40 AL-LINE 19 a quot;

NBB SQUAR 360W MH ARC ACE E40 AL-LINE 19 a quot;

Průmyslové závěsné výbojkové svítidlo se sníženou spotřebou. Keramická výbojka E40, Ra a gt;80 (kupzarovky.cz)

Razzor GIT-6U

Razzor GIT-6U

Kytarový stojan Univerzální kytarový stojan, vhodný pro akustické nástroje. Narozdíl od běžným stojanů typu A, GIT-6A nabídne vašemu nástroji podepření krku díky polohovatelnému ramenu. Místa, která přicházejí do styku s kytarou jsou potažena měkčeným materiálem, který zabraňuje nechtěnému poškrábání. (kytary.cz)

Arturia RackBrute 6U

Arturia RackBrute 6U

Eurorack case Rackbrute je case pro eurorackové moduly, který disponuje zabudovaným zdrojem pro 20 modulů a link systémem, který umožňuje široké možnosti nastavení a propojení se syntezátory Minibrute 2 a Minibrute 2S. • Počet jednotek: 176 HP• Výstupní napětí/proud: +5V/900mA, +12V/1600mA, -12V/1600mA (2x 800 mA)• Hmotnost: 3,76• Rozměry: 484 x 300 x 83 mm (kytary.cz)

Univerzální klíč pro rozvaděče

Univerzální klíč pro rozvaděče

Univerzální pomocník do domácnosti i pro řemeslníky a průmysl. Ideální pro otevírání elektrických rozvaděčů, plynových a vodních kohoutů, pro klimatizaci, ventilaci a odvzdušňování topení. Vhodný také pro kliky oken či dveří a pro komínová dvířka.Technické parametryHodnotaRozměr, délka90 mmPříslušenství do rozvaděčůKlíč ke spínací skříniRozměr, šířka62 mmVlastnostiKřížový klíč ze zinkového tlakového odlitku s adaptérem z umělé hmoty pro výměnné bity.VybaveníPro kliky oken či dveříPro komínová dvířka i odvzdušňování topeníObsah baleníKřížový univerzální klíč s příslušenstvím (vnitřní čtyřhran: 5/7/8 mm, vnitřní trojhran: 10 mm, kónický vnější čtyřhran: 4 - 10 mm, křížový šroubovák: PH 2, plochý šroubovák: 1,0 x 7,0 mm). (fonetip.cz)

Rozvadec 3-radový pod omítku s

Rozvadec 3-radový pod omítku s

Technické parametryHodnotaSkříň rozváděče (kategorie)Rozvodná skříňZpůsob montážeNa omítkuRozměr, hloubka99 mmBarvaBíláPočet řádků3Rozměr, výška497 mmPočet modulů (šířka)36Rozměr, šířka264 mm (fonetip.cz)

Warwick Professional Rack 6HE/6U

Warwick Professional Rack 6HE/6U

Professional Rack 6HE/6U, Professional Rack 6U/6HE, rozměr: 19 ", hloubka: 555mm, 7 vrstvá 10mm překližka, 2 butterfly známky vpředu a vzadu, chromové ucho, 4 zaoblené 20mm rohy, 2 odpružené ucha. (muziker.cz)

Warwick Eco Rack 6U/HE

Warwick Eco Rack 6U/HE

Rackový kufr 6U, rozměry: 19 ", hloubka 43 cm, 5 vrstvá 10mm překližka, 2x zaklapovací víčka vpředu i vzadu, 4 gumové nožičky, lišty pro snadné posouvání, hliníkové profily, pochromované ucho, 8 zaoblených rohů. (muziker.cz)

RockBag Rackbag 6HE/6U Black

RockBag Rackbag 6HE/6U Black

Specifikace:povrchový materiál: vode odolný Rok Texrám: 15 mm brezová preglejkavnější kapsa na kabely a příslušenstvíprotišmykové nožičkyširokoulý robustní zipypolstrovaný ramenný popruhmontážna hloubka: 320 mmvnitřní rozměr šxvxh: 480mmx6U / HEx355mm (muziker.cz)

ALCAPLAST-TRITON rošt podlahového rohového žlabu matný TRITON

ALCAPLAST-TRITON rošt podlahového rohového žlabu matný TRITON

Alcaplast Rošt pro rohový podlahový žlab, nerez-mat TRITON; Vlastnosti: Z masivní 4 mm široké nerezové oceli v provedení kartáčovaný mat; Materiál: nerezová ocel AISI 304, DIN 1.4301, ČSN 17240; Použití: Pro podlahový žlab ARZ1; Technické parametry: Třída zatížení K3 300 kg; Rozsah dodávky: Rošt; Demontážní háček EAN: 8595580500214 (svet-koupelny.cz)

Zahradní rozvaděč

Zahradní rozvaděč

Zahradními zásuvkami série InScenio přináší OASE nové podněty v zahradní a jezírkové technice. Protože jsou vybaveny bodlem, dají se pevně ukotvit v zemi. 4 zásuvky a vstupní konektor k odběru proudu jsou chráněny proti zastříkání vodou a opatřeny odlehčením od tahu.Technické parametryHodnotaMateriálPlastPočet zásuvek se stálým proudem4Počet zásuvek4Počet spínacích zásuvek0Vlastnosti zásuvkových lištSe zemnícím hrotemPřipojovací výkon (max.)3200 WRozměr, délka300 mmPočet DIMM zásuvek0Včetně ručního vysílačeNeProvedení4násobná zahradní zásuvkaMísto použitíExteriérTyp zásuvek/zástrčkyDE schuko zástrčka/zásuvkyProvozní napětí230 V/ACTyp zásuvky (kategorie)Zahradní zásuvkaBarvaČernáRozměr, výška225 mmRozměr, šířka250 mmVlastnostiZásuvky: 1 vstupní konektor 230 V/50 Hzpříkony: Rozvaděč se… (fonetip.cz)

SKB Cases 6U Removable 20'' Shock Rack Black

SKB Cases 6U Removable 20'' Shock Rack Black

Profesionální kufr s vyjímatelným rackovým stojanem s velikostí 6U. Kufr je vyroben z pevného a odolného polypropylenu, který snese díky své pružnosti zátěž od 18 do 68 kg. Stěny kufru jsou pružné pevné a osazeny gumovými tlumiči, které přispívají k minimalizaci ostrasov. Vn (muziker.cz)

Wilhelm Kempff – Beethoven: Piano Sonatas - "Hammerklavier"…

Wilhelm Kempff – Beethoven: Piano Sonatas - "Hammerklavier", "Waldstein", "Les Adieux" – CD

(supraphonline.cz)

Klíč ke skříňovému rozvaděči

Klíč ke skříňovému rozvaděči

Pro otevírání elektrických rozvaděčů, plynových a vodních kohoutů, pro klimatizaci, vzduchotechniku a odvzdušňování topení. Vhodný také pro kliky oken či dveří a pro komínová dvířka.Technické parametryHodnotaPříslušenství do rozvaděčůKlíč ke spínací skříniVlastnostiUniverzální klíč na řetízku s karabinouMagnetický držák bitůVelikosti klíčů: vnější čtyřhran 6/8 mm, vnější trojhran 9 mm, dvoukřídlý (vnitřní O 5/vnější 9 mm), čtyřhran 5 mm, plochý šroubovák 1,0 x 7,0 mm, křížový šroubovák PH 2.VybaveníSnadná manipulaceNeprokluzuje při otáčení (fonetip.cz)

Zásuvka pro skrínový rozvadec

Zásuvka pro skrínový rozvadec

S kontrolkami.Technické parametryHodnotaČíslo výrobce2964898Typ (výrobce)SD-D/SC/LATypSD-D/SC/LABarvaZelenáRozměr, šířka45 mmMnožství1 ksVybaveníSD-D/SC/LA (fonetip.cz)

Řezačka obkladaček 600mm, ložiskové uložení, 600mm, EXTOL CRAFT

Řezačka obkladaček 600mm, ložiskové uložení, 600mm, EXTOL CRAFT

Řezačka obkladaček 600mm, ložiskové uložení, 600mm, EXTOL CRAFT Hlavní přednosti max. rozměry řez. materiálu: 600mm, max. tloušťka řezaného materiálu 5-14mm kluzné uložení je opatřeno ložisky (torriacars.cz)

Vladimír Ashkenazy – Beethoven: Piano Sonatas "Moonlight"; …

Vladimír Ashkenazy – Beethoven: Piano Sonatas "Moonlight"; "Appassionata"; "Pathétique" – CD

(supraphonline.cz)

Ivan Moravec – Beethoven: Klavírní sonáty "Patetická", …

Ivan Moravec – Beethoven: Klavírní sonáty "Patetická", "Měsíční svit", "Les Adieux", 32 variací

Český klavírista Ivan Moravec (1930) je i po sedmdesátce v plné tvůrčí práci, jeho vystoupení po celém světě se počítají na desítky ročně a dnes již můžeme říci, že po celou druhou polovinuminulého století nemá jeho mezinárodní věhlas v české klavíristické komunitě srovnání. Jeho kariéra začala v padesátých letech a již v této pro východoevropské umělce nelehké době přesvědčil o svém talentu publikum v Itálii, Rakousku a Anglii, v roce 1962 pak vystoupil poprvé v USA. Od té doby účinkoval ve většině nejvýznamnějších koncertních sálů světa a natočil desítky nahrávek, z nichž mnohé získaly mezinárodní ocenění. Když před nedávnem holandská společnost Philips vydala prestižní stodeskovou antologii Velcí pianisté 20. století, byly do ní jako jedinému českému klavíristovi zařazeny Moravcovy… (supraphonline.cz)

Rozvadec 2-radový pod omítku s dvírky

Rozvadec 2-radový pod omítku s dvírky

Technické parametryHodnotaSkříň rozváděče (kategorie)Rozvodná skříňZpůsob montážeNa omítkuRozměr, hloubka99 mmBarvaBíláPočet řádků2Rozměr, výška353 mmPočet modulů (šířka)24Rozměr, šířka264 mm (fonetip.cz)

Rozvaděč 1-řadový pod omítku s dvířky

Rozvaděč 1-řadový pod omítku s dvířky

Technické parametryHodnotaSkříň rozváděče (kategorie)Rozvodná skříňZpůsob montážePod omítkuRozměr, hloubka85 mmBarvaBíláPočet řádků1Rozměr, výška250 mmPočet modulů (šířka)12Rozměr, šířka347 mm (fonetip.cz)

Zaor Miza Studio Rack 6U Grey Wengé

Zaor Miza Studio Rack 6U Grey Wengé

Studiový stohovatelný rackový stojan s možností naklonění. V nabídce jsou 3 verze stojanů pro 2, 4 nebo 6 rackových zařízení. MIZA Studio Rack 6 nabízí prostor pro 6 x 19'' rackové zařízení. Umožňuje umístění na podlaze nebo přímo na pracovním stole. Stojan s otevřenou (muziker.cz)

Vladimír Ashkenazy – Beethoven: Piano Sonatas "Moonlight"; …

Vladimír Ashkenazy – Beethoven: Piano Sonatas "Moonlight"; "Appassionata"; "Pathétique"

(supraphonline.cz)

Ivan Moravec – Beethoven: Klavírní sonáty "Patetická", …

Ivan Moravec – Beethoven: Klavírní sonáty "Patetická", "Měsíční svit", "Les Adieux", 32 variací – CD

Český klavírista Ivan Moravec (1930) je i po sedmdesátce v plné tvůrčí práci, jeho vystoupení po celém světě se počítají na desítky ročně a dnes již můžeme říci, že po celou druhou polovinuminulého století nemá jeho mezinárodní věhlas v české klavíristické komunitě srovnání. Jeho kariéra začala v padesátých letech a již v této pro východoevropské umělce nelehké době přesvědčil o svém talentu publikum v Itálii, Rakousku a Anglii, v roce 1962 pak vystoupil poprvé v USA. Od té doby účinkoval ve většině nejvýznamnějších koncertních sálů světa a natočil desítky nahrávek, z nichž mnohé získaly mezinárodní ocenění. Když před nedávnem holandská společnost Philips vydala prestižní stodeskovou antologii Velcí pianisté 20. století, byly do ní jako jedinému českému klavíristovi zařazeny Moravcovy… (supraphonline.cz)

Wilhelm Kempff – Beethoven: Piano Sonatas - "Hammerklavier"…

Wilhelm Kempff – Beethoven: Piano Sonatas - "Hammerklavier", "Waldstein", "Les Adieux"

(supraphonline.cz)

Zaor Miza Studio Rack 6U Black Cherry

Zaor Miza Studio Rack 6U Black Cherry

Studiový stohovatelný rackový stojan s možností naklonění. V nabídce jsou 3 verze stojanů pro 2, 4 nebo 6 rackových zařízení. MIZA Studio Rack 6 nabízí prostor pro 6 x 19'' rackové zařízení. Umožňuje umístění na podlaze nebo přímo na pracovním stole. Stojan s otevřenou (muziker.cz)

Orchestra Mozart, Claudio Abbado – Mozart: Symphonies Nos. 29, 33, 35…

Orchestra Mozart, Claudio Abbado – Mozart: Symphonies Nos. 29, 33, 35 "Haffner", 38 "Prague", 41 "Jupiter" [Live]

(supraphonline.cz)

Zdířka faston rozvaděč 6.3mm neizolovaná

Zdířka faston rozvaděč 6.3mm  neizolovaná

Zdířka faston rozvaděč 6.3mm neizolovaná (tipa.eu)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít