Tripody stativy

Hama stativ traveller 146 premium duo, stativ s monopodem…

Hama stativ traveller 146 premium duo, stativ s monopodem…

- pro fotoaparáty a videokamery- pro ostré snímky a stabilitu na nerovném povrchu- odnímatelná 3D hlava umožňuje fotografování na výšku i na šířku- integrovaná vodováha v hlavě stativu- panoramatická stupnice na stativové hlavě- oboustranný závit 1/4" a 3/8"- imbusové šroubky pro fixaci kulové hlavy na středovém sloupku- rychloupínací destička pro rychlou a snadnou výměnu zařízení s gumovou tlumící podložkou- možnost makrosnímků- odnímatelná noha stativu, která ve spojení s vyjímatelným středovým sloupkem vytvoří plně funkční monopod (min. výška 61 cm/ max. výška 152 cm)- gumové nožky pro lepší stabilitu- lehká a pevná hliníková konstrukce- složený stav (přepravní velikost) 34,5 cm díky možnosti sklopení stativových nohou o 180St.- hák na středovém sloupku pro zatížení stativu v silném… (fonetip.cz)

Hama stativ traveller premium 144 ball, stativ s odnímatelnou 3d…

Hama stativ traveller premium 144 ball, stativ s odnímatelnou 3d…

- pro fotoaparáty a videokamery- pro ostré snímky a stabilitu na nerovném povrchu- odnímatelná 3D hlava umožňuje fotografování na výšku i na šířku- integrovaná vodováha v hlavě stativu- panoramatická stupnice na stativové hlavě- oboustranný závit 1/4" a 3/8"- imbusové šroubky pro fixaci kulové hlavy na středovém sloupku- rychloupínací destička pro rychlou a snadnou výměnu zařízení s gumovou tlumící podložkou- možnost makrosnímků- gumové nožky pro lepší stabilitu- lehká a pevná hliníková konstrukce- složený stav (přepravní velikost) 34,5 cm díky možnosti sklopení stativových nohou o 180St.- hák na středovém sloupku pro zatížení stativu v silném větru a nerovném terénu- 5- dílné nohy- šroubovací rychloupínací svorky pro rychlé nastavení a pevné zafixování délky nohou- pěnové polstrování na… (fonetip.cz)

Hliníkový stativ

Hliníkový stativ

Patentovaný stojan na reproduktor ze zaoblené hliníkové tyče s O 40/35 mm, eloxovaný na černo. Vzduchové odpružení zabezpečuje jednoduchou manipulaci i bezpečné spouštění reproduktoru. Stačí vytáhnout jistící kolík, uvolnit šroub s rýhovanou hlavou a spustit tak reproduktor bez nárazu.Technické parametryHodnotaVýška (min.)120 cmRozměr, výška200 cmVybaveníNosnost až 30 kgVýšková nastavitelnost od 120 do 200 cmS odpružením (fonetip.cz)

Hama stativ traveller 150 premium duo, stativ s monopodem…

Hama stativ traveller 150 premium duo, stativ s monopodem…

- pro fotoaparáty a videokamery- pro ostré snímky a stabilitu na nerovném povrchu- odnímatelná 3D hlava umožňuje fotografování na výšku i na šířku- integrovaná vodováha v hlavě stativu- panoramatická stupnice na stativové hlavě- oboustranný závit 1/4" a 3/8"- imbusové šroubky pro fixaci kulové hlavy na středovém sloupku- rychloupínací destička pro rychlou a snadnou výměnu zařízení s gumovou tlumící podložkou- možnost makrosnímků- odnímatelná noha stativu, která ve spojení s vyjímatelným středovým sloupkem vytvoří plně funkční monopod (min. výška 69 cm/ max. výška 156 cm)- gumové nožky pro lepší stabilitu- stativové hroty pro bezpečnější upevnění stativu na měkkém nebo kluzkém povrchu- lehká a pevná hliníková konstrukce- složený stav (přepravní velikost) 38,5 cm díky možnosti sklopení… (fonetip.cz)

Stolní stativ

Stolní stativ

Technické parametryHodnotaPříslušenství (pájení)OdsáváníOdsávač pájecího kouře LDA 1-EURO, prosíme objednat zvlášť. (fonetip.cz)

Stativ star 62

Stativ star 62

- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou- dvě vodováhy- výška 64 - 160 cm- klička pro plynulé nastavení výšky středového sloupku- gumové nožičky- rukojeť pro přenesení stativu, hák pro zavěšení brašny- profil 23mm- max. nosnost do 3.5kg- hmotnost 1500g- barva champagne- včetně brašny- náhradní rychloupínací destička: obj.č. 4154 (fonetip.cz)

Vidlicový stativ reproduktoru

Vidlicový stativ reproduktoru

Ocelová trubka kombinace pro 2 boxy s objímkovým upnutím O 36 mm.Technické parametryHodnotaRozměr, šířka490 mmVybaveníStavitelné rozpětí od 310 do 490 mmMax. Zatížitelnost 2 x 25 kg (fonetip.cz)

Stativ star 75

Stativ star 75

- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou- vodováha- výška 42,5 - 125 cm- výškově nastavitelný středový sloupek- gumové nožičky- profil 20 mm- max. zatížení 500 g- hmotnost 620 g- barva champagne- včetně brašny (fonetip.cz)

Stativ star 05

Stativ star 05

- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou a vodováhou- výška 36,5 - 106,5 cm- výškově nastavitelný středový sloupek- gumové nožičky- profil 16,8 mm- nosnost do 500g- hmotnost 520 g- barva champagne- včetně brašny (fonetip.cz)

Rokform stativ (333401)

Rokform stativ (333401)

Adaptér na stativ k pouzdrům ROKFORM (alza.cz)

Stativ star 63

Stativ star 63

- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou- dvě vodováhy- výška 66 - 166 cm- klička pro plynulé nastavení výšky středového sloupku- gumové nožičky- rukojeť pro přenesení stativu, hák pro zavěšení brašny- profil 26.7mm- max. nosnost do 4kg- hmotnost 1740g- barva champagne- včetně brašny- náhradní rychloupínací destička: obj.č. 4154 (fonetip.cz)

Upínací stativ bike pod

Upínací stativ bike pod

- pro digitální fotoaparáty a videokamery- upínací svorka s max. průměrem 3 cm (vhodné např. na řidítka)- princip stahovací pásky, ale s možností opětovného povolení- kulová hlava pro nasměrování přístroje- stativový závit 1/4" (6,4 mm)- hmotnost: 40 g (fonetip.cz)

Stativ pro osvětlení slts09

Stativ pro osvětlení slts09

Ocel světelných stojanů přezkoušená od GS. Stabilní provedení se 3 nohami a s velkou stojací plochou.Technické parametryHodnotaPrůměr trubice35 mmVýška (min.)140 cmRozměr, výška320 cmZatížitelný do hmotnosti20 kgVlastnostiPříčný nosník 106 cm.VybaveníVč. traverzyPřezkoušeno od TÜV-GSOcel (fonetip.cz)

Braun stativ flexi 2

Braun stativ flexi 2

- malý flexistativ - kulová 3D hlava - kompaktní,snadno tvarovatelný - nohy potažené odolnou pěnou zabraňující zklouznutí- klouby pro snadné použití na stole bez nutnosti tvarování- výška: 20 cm- max. užitná výška: 18 cm- váha: 56 g- max. nosnost: 0.275 kg (fonetip.cz)

Stativ HAMA STAR 75

Stativ HAMA STAR 75

Lehký a kompaktní stativ včetně hlavy s rychloupínací destičkou, určený pro lehčí fotoaparáty.Vlastnosti:- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou- Vodováha- Výška: 42,5 – 125 cm- Výškově nastavitelný středový sloupek- Gumové nožičky- Profil: 20 mm- Max. zatížení: 500 g- Hmotnost: 620 g- Včetně brašny (tipa.eu)

BENRO Adventure TAD27A stativ

BENRO Adventure TAD27A stativ

Výrobek rozbalený, vyzkoušený ve 14 denní ochranné zákonné lhůtě. Zboží ve 100% technickém i jakostním stavu, otestováno servisními produktovými specialisty. Pro expedici výrobku k zákazníkovi, bude výrobek opatřen novým balením, aby nedošlo k jeho případnému poškození. Na výrobek se vztahuje standardní záruka 24 měsíců pro spotřebitelele. Bez originální krabice.. Benro Adventure TAD27A stativ TAD27A série 2 dobrodružství hliníkový stativ z Benro podporuje až 12 kg, váží 1,8 kg, vysunout až na 1,6 m, a záhyby až na 6,1 m. Jeho 3-sekční nohy používají klopné páky pro nastavení výšky každé nohy. Pěnová rukojeť na jedné z nohou umožňuje bezpečně držet stativ a chrání vaši ruku při chladném počasí.    (czechcom.cz)

Stativ pro osvětlení sls6

Stativ pro osvětlení sls6

Stojany světel přezkoušené od GS. Stabilní provedení se 3 nohami a s velkou stojací plochou.Technické parametryHodnotaPrůměr trubice30 mmVýška (min.)120 cmRozměr, výška260 cmZatížitelný do hmotnosti15 kgVlastnostiPříčný nosník 93 cm.VybaveníVč. traverzyPřezkoušeno od TÜV-GSAluminium (fonetip.cz)

Stativ na osvětlení slts016

Stativ na osvětlení slts016

Ocel světelných stojanů přezkoušená od GS. Stabilní provedení se 3 nohami a s velkou stojací plochou.Technické parametryHodnotaPrůměr trubice35 mmVýška (min.)220 cmRozměr, výška380 cmZatížitelný do hmotnosti40 kgVlastnostiPříčný nosník 123 cm.VybaveníVč. traverzyPřezkoušeno od TÜV-GSOcel (fonetip.cz)

Braun stativ flexi 1

Braun stativ flexi 1

- flexistativ pro klasické státní i různá netradiční upevnění - kulová 3D hlava - nohy potažené odolnou pěnou zabraňující zklouznutí - klouby pro snadné použití na stole bez nutnosti tvarování- max. užitná výška: 30 cm- váha: 169 g- max. nosnost: 0.8 kg (fonetip.cz)

Hliníkový stativ Laserliner 080.37

Hliníkový stativ Laserliner 080.37

Závitový adaptér 5/8" · Vodováha · Stativ s vícenásobně výsuvnými nohami a kulovými klouby pro velký rozsah nastavení. · Přizpůsobení různým podkladům díky speciální kombinaci špiček (špičky z gumy a ocelí). (conrad.cz)

Stativ HAMA STAR 05

Stativ HAMA STAR 05

Lehký kovový stativ s trojcestnou hlavou.Vlastnosti:- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou a vodováhou- Výška: 36,5 – 106,5 cm- Výškově nastavitelný středový sloupek- Gumové nožičky- Profil: 16,8 mm- Nosnost do 500g- Hmotnost: 520 g- Včetně brašny (tipa.eu)

Stativ sat-teleskopu zásuvka

Stativ sat-teleskopu zásuvka

Technické parametryHodnotaDruh držáku (kategorie)SAT držák na zábradlíVlastnosti držákuLze zaklapnoutBarvaStříbrnáMontáž (Sat zrcadlo)Na zemVhodný pro velikosti zrcadelO do 90 cm (fonetip.cz)

Stativ na osvětlení SLS6

Stativ na osvětlení SLS6

Stojany světel přezkoušené od GS. Stabilní provedení se 3 nohami a s velkou stojací plochou. (conrad.cz)

Stativ HAMA STAR 61

Stativ HAMA STAR 61

Lehký stativ s nosností do 3kg.Vlastnosti:- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou- Dvě vodováhy- Výška: 60 – 153 cm- Klička pro plynulé nastavení výšky středového sloupku- Gumové nožičky- Rukojeť pro přenesení stativu, hák pro zavěšení brašny- Profil: 20 mm- Max. nosnost do 3kg- Hmotnost: 1220g- Včetně brašny (tipa.eu)

Skytec mikrofonní stolní stativ

Skytec mikrofonní stolní stativ

Skytec mikrofonní stolní stativ Výškově nastavitelný, skládací mikrofonní stojan s držákem mikrofonu a 2 závitovými adaptéry. Mikrofonní stojan Skytec (3 skládací nohy). Pro mikrofony, přehrávací zařízení a nástroje, které jsou umístěny blízko k zemi. Výška je nastavitelná a součástí dodávky je držák mikrofonu s 3/8 " a 5/8" závitovým adaptérem. Univerzální držák je vhodný pro většinu mikrofonů. (electronic-star.cz)

Teleskopixký stativ basic 813537

Teleskopixký stativ basic 813537

Kvalitní teleskopický stativ z hliníku, ideální pro rychlou změnu různých pracovních poloh. Stativ je připevněn mezi podlahou a stropem a laserový měřící přístroj je ručním otočením připravený k nasazení ve správné výšce.Vlastnosti5/8” závitový adaptér4dílný pro snadný transport.Obsah baleníTransportní pouzdro. (fonetip.cz)

Bosch UniversalLevel 2 + stativ

Bosch UniversalLevel 2 + stativ

Projekce laserového kříže s doplňkovými kolmými body nahoru a dolů Samonivelační - čáry a bod se za krátkou dobu automaticky vyrovnají a jsou 100% rovné Funkce sklonu pro práci mimo samonivelační rozsah V sadě se stativem 1,1 m Vlastnosti: Tři různé režimy na výběr: samonivelační laserový kříž - samonivelační laserový kříž s kolmými body - funkce sklonu Dokonalé výsledky práce díky přesnosti ±0,5 mm/m Vysoce kvalitní jasné laserové diody nabízejí pracovní rozsah až 10 m Tupý úhel 120° pro dlouhé čáry na stěnách i na krátké pracovní vzdálenosti Integrovaná 1/4'' objímka pro stativ zajišťuje snadné použití s příslušenstvím Součástí dodávky je i ochranné pouzdro, které umožňuje snadné a bezpečné uložení produktu Možnost volby laserové funkce Funkce kolmého paprsku Technické parametry: … (kasa.cz)

MadMan na stativ černý

MadMan na stativ černý

Nová redukce - nové možnosti Tato redukce vám umožní používat vaši akční kameru na mnoho nových způsobů. Akční kamera je sama o sobě pouze velmi aktivní kamerou umožňující zachytit akci. Ale je to až příslušenství, které kameře dodá nové možnosti. Snadná manipulace Manipulace s redukcí je velmi snadná, na jedné straně upevníte ke GoPro kameře, na straně druhé k jakémukoli příslušenství se stativovým šroubem. Může se jedna o nejrůznější flexibilní stativy, teleskopické držáky apod. Příslušenství je opravdu bezpočet, pro inspiraci se můžete podívat do našeho katalogu. Redukce je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, takže se nemusíte obávat o její životnost. Obsah balení: 1x MadMan nástavec na stativ pro GoPro (tripod mount) Kompatibilita: GoPro HD Helmet HERO GoPro HD Motorsports… (euronics.cz)

Bosch UniversalLevel 2 + stativ

Bosch UniversalLevel 2 + stativ

* Projekce laserového kříže s doplňkovými kolmými body nahoru a dolů * Samonivelační - čáry a bod se za krátkou dobu automaticky vyrovnají a jsou 100% rovné * Funkce sklonu pro práci mimo samonivelační rozsah * V sadě se stativem 1,1 m Vlastnosti: * Tři různé režimy na výběr: samonivelační laserový kříž - samonivelační laserový kříž s kolmými body - funkce sklonu * Dokonalé výsledky práce díky přesnosti ±0,5 mm/m * Vysoce kvalitní jasné laserové diody nabízejí pracovní rozsah až 10 m * Tupý úhel 120° pro dlouhé čáry na stěnách i na krátké pracovní vzdálenosti * Integrovaná 1/4'' objímka pro stativ zajišťuje snadné použití s příslušenstvím * Součástí dodávky je i ochranné pouzdro, které umožňuje snadné a bezpečné uložení produktu * Možnost volby laserové funkce * Funkce kolmého paprsku … (euronics.cz)

Stativ HAMA STAR 63

Stativ HAMA STAR 63

Robustní a lehký stativ se zatižitelností až 4kg.Vlastnosti:- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou- Dvě vodováhy- Výška: 66 – 166 cm- Klička pro plynulé nastavení výšky středového sloupku- Gumové nožičky- Rukojeť pro přenesení stativu, hák pro zavěšení brašny- Profil: 26.7 mm- Max. nosnost do 4kg- Hmotnost: 1740g- Včetně brašny (tipa.eu)

Stativ CAMLINK CL-TP300

Stativ CAMLINK CL-TP300

Stolní stativ je vhodný pro menší hlavy. Lze jej též složit do tvaru rukojeti pro pohodlné přenášení.Vlastnosti:- Náklon hlavy 90°- Protiskluzové gumové nožky- Max. výška: 10 cm- Maximální zatížení: 2.5 kg- Hmotnost: 156 g- Části: 1 (tipa.eu)

XGIMI Stativ 360 (S20TA)

XGIMI Stativ 360 (S20TA)

Stativ se zvýšenou stabilitou, kloub 360°, náklon, aretace šroubem Pořizujte už jen stabilní videa a ostré fotografie pomocí nepostradatelného stativu XGIMI Stativ 360. Konstrukce vytvořená z odlehčeného hliníku je zásadním předpokladem pro odolnost a opravdu dlouhou životnost. (alza.cz)

Laserová vodováha se stativem

Laserová vodováha se stativem

Technické parametryHodnotaNapájení2x baterie AAA 1,5 VRozměr, délka40 cmPřesnost libely0.5 mm/mKategorie laseru2Rozsah(y) měření30 mVybaveníRozsah měření 30 mTeleskopický stativ a nivelizační talířVýška stativu až 95 cmPředsádka k vytyčení přímého směru a k vychýleníObsah baleníLaserová vodováha 400 mm s nivelačním podstavcem Hliníkový teleskopický stativ s výsuvným středním sloupkem 90° laserová otočná předsádka Laserová liniová předsádka 2 x 1,5 V AAA baterie Plastový kufr. (fonetip.cz)

Manfrotto 190mf3 stativ magfiber

Manfrotto 190mf3 stativ magfiber

- Stativ MAGFIBER karbonový 3sekce nohou- hmotnost 1.6kg- max. zatížení 4kg- výška složeného stativu 56cm- min. pracovní výška 11cm- max. pracovní výška 142cm (fonetip.cz)

Stativ HAMA STAR 62

Stativ HAMA STAR 62

Praktický a lehký stativ se zatižitelností do 3,5 kg.Vlastnosti:- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou - Dvě vodováhy- Výška: 64 – 160 cm- Klička pro plynulé nastavení výšky středového sloupku- Gumové nožičky- Rukojeť pro přenesení stativu, hák pro zavěšení brašny- Profil: 23mm- Max. nosnost do 3.5kg- Hmotnost: 1500g- Včetně brašny (tipa.eu)

Stativ na osvětlení SLTS016

Stativ na osvětlení SLTS016

Ocel světelných stojanů přezkoušená od GS. Stabilní provedení se 3 nohami a s velkou stojací plochou. (conrad.cz)

Stativ na osvětlení SLTS09

Stativ na osvětlení SLTS09

Ocel světelných stojanů přezkoušená od GS. Stabilní provedení se 3 nohami a s velkou stojací plochou. (conrad.cz)

Stativ EXTOL PREMIUM 8823900

Stativ EXTOL PREMIUM 8823900

Výsuvný stativ s hliníkovou konstrukcí Určen pro laser Extol Premium 8823301 Uložen v praktickém nylonovém pouzdře Technické parametry: Výškově nastavitelný v rozmezí: 420-1200mm Závit: 5/8" (16mm) Konstrukce: alu Součástí balení: redukce závitu z 5/8" na 1/4" nylonové pouzdro (kasa.cz)

NGT Stativ Selfie Tripod Set

NGT Stativ Selfie Tripod Set

NGT Selfie Tripod vám přináší velmi skladný a variabilní stativ pro vložení mobilního přístroje a pořízení vynikajících snímků. (parys.cz)

Stativ selfie CAMLINK CL-TPMOB10

Stativ selfie CAMLINK CL-TPMOB10

Selfie stativ pro uchycení chytrých telefonů. Ideální pro focení se samospouští.Vlastnosti:- Díky kompaktním rozměrům se vejde i do těch nejtenčích kapes a tašek- Univerzální design pro uchycení jakéhokoli chytrého telefonu- Pogumovaný klip chrání chytré telefony před poškrábáním- Flexibilní nožky pro použití stativu na nerovném povrchu, lze je dokonce omotat kolem větví a sloupů- Ideální pro focení se samospouští- Délka při složení: 160 mm- Maximální výška: 137 mm- Hmotnost: 80 g- Barva: Černá- Velikost závitu: 1/4"Obsah balení:- Stativ- Klip pro chytré telefony (tipa.eu)

MadMan na stativ (MDMTRIPODMOUNT) černý

MadMan na stativ (MDMTRIPODMOUNT) černý

Nová redukce - nové možnosti Tato redukce vám umožní používat vaši akční kameru na mnoho nových způsobů. Akční kamera je sama o sobě pouze velmi aktivní kamerou umožňující zachytit akci. Ale je to až příslušenství, které kameře dodá nové možnosti. Snadná manipulace Manipulace s redukcí je velmi snadná, na jedné straně upevníte ke GoPro kameře, na straně druhé k jakémukoli příslušenství se stativovým šroubem. Může se jedna o nejrůznější flexibilní stativy, teleskopické držáky apod. Příslušenství je opravdu bezpočet, pro inspiraci se můžete podívat do našeho katalogu. Redukce je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, takže se nemusíte obávat o její životnost. Obsah balení: 1x MadMan nástavec na stativ pro GoPro (tripod mount) Kompatibilita: GoPro HD Helmet HERO GoPro HD Motorsports… (kasa.cz)

Skytec SL10, pár disko reproduktorů se stativy, 10" woofer, 250…

Skytec SL10, pár disko reproduktorů se stativy, 10" woofer, 250 W max., 2x stativ + taška

Pár pasivních reproduktorů s reproduktorovými stojany Skytec SL10 je určen na malé a středně velké akce všeho druhu. 2pásmové basreflexní reproduktory mohou být postaveny v poloze na stojato nebo naležato v závislosti na prostorových podmínkách a požadavcích specifických pro danou událost. Jejich 10" (25 cm) basové reproduktory poskytují silné basy, zatímco piezohorn tweetery poskytují čisté střední tóny a jasné výšky. Díky kompaktním rozměrům a bočně zapuštěným držadlům mohou být reproduktory rychle smontované, přestavěné i demontované. Šasi Skytec SL10 reproduktorů, vhodné pro umístění na jevišti a na přepravu, účinně chrání před poškozeními. Pro jednoduché umístění na jevišti obsahuje sada rovnou dva reproduktorové stativy od společnosti Vonyx. Oba stativy jsou výškově… (electronic-star.cz)

Sada mikrofon + stativ paccs megastar

Sada mikrofon + stativ paccs megastar

Náš klasický mikrofon. Ideální souprava pro začínající zpěváky. Ušetříte až 50 % oproti nákupu jednotlivých komponent. Výhodněji už pódiové vybavení nekoupíte!Technické parametryHodnotaTyp mikrofonu (kategorie)Sada mikrofonuDruh přenosuKabelovýCharakteristikaKardioidní (ledvinová)Vlastnosti mikrofonuvč. kabelu, vč. svorkyRozhraní (Počítač/Multimédia)XLRVlastnosti Sada obsahuje velmi kvalitní dynamický mikrofon univerzálně použitelný pro zvuk a řeč, odolnou kovovou skříňku1 svorka mikrofonu z pevného plastuMikrofonní kabel 5 m (konektor XLR-M/XLR-F)StojanVybaveníKompletní výhodná sadaDynamický vokální mikrofon, svorka mikrofonu, 5 m kabelu XLR, stojanObsah baleníDynamický vokální mikrofon, svorka mikrofonu, 5 m kabelu XLR, stojan. (fonetip.cz)

Stativ na mikrofon paccs, černá

Stativ na mikrofon paccs, černá

PopisMasivní stojan mikrofonu z oceli s vyjímatelným ramenem.VybaveníVyjímatelné rameno mikrofonuVlastnostiDélka ramene: 80 cmPřipojení se závitem 3/8Umělohmotné kryty patek.Technické parametryVýška (min.)102 cmvnější závit3/8BarvaČernáVnější výška176 cm]]> (fonetip.cz)

Manfrotto 008 bu stativ cine

Manfrotto 008 bu stativ cine

- stativ CINE hliníkový černý- hmotnost 5.20kg- výška složeného stativu 116cm- min. pracovní výška 118cm- max. výška s vytaženým střed. sloupem 220cm- průměr 118cm- barva černá (fonetip.cz)

Mikrofonní stativ Renkforce TLK-M13

Mikrofonní stativ Renkforce TLK-M13

Stabilní stolní stojan z železa (conrad.cz)

Mikrofonní stativ Renkforce YH-26

Mikrofonní stativ Renkforce YH-26

Lehký, malý, skládací Díky ABS plastu unese nejen mikrofony, ale i těžké videokamerové rekordéry Zvláštnost: výsuvný střední sloupek Díky závitovému adaptéru je vhodný na 6,35 mm (1/4"), 9,5 mm (3/8") a 16 mm (5/8"). Protiskluzové gumové nožky (conrad.cz)

Manfrotto off road - stativ červený

Manfrotto off road - stativ červený

OFF ROAD is an ultra lightweight tripod engineered in collaboration with Fizan, an Italian market leader in poles for outdoor sports. It is the lightest tripod in the Manfrotto range and is perfect to be carried everywhere without being heavy and bulky. It has been designed to perfectly respond to hikers’ needs being easy and fast to set-up and use. The tripod is extremely compact with a diameter of just 5 cm, easily portable in any situation. With the universal 1” camera attachment and the new quick wheel it is possible to attach and detach your camera in seconds. The built-in ball head and the single adjustment knob are perfect for quick positioning of the camera and for easy locking all movements. The head also features an integrated leveling bubble that helps ensuring the correct… (fonetip.cz)

Manfrotto 160sc1, koncové nohy stativu

Manfrotto 160sc1, koncové nohy stativu

1ks v balenívhodné pro stativ: 694CXhmotnost: 0.083 kg (fonetip.cz)

Třísekční stativ Manfrotto MT 190CXPRO3

Třísekční stativ Manfrotto MT 190CXPRO3

Třísekční hliníkový stativ profesionálních parametrů. Manfrotto je jedním z prestižních výrobců fototechniky a stativy této značky jsou vyhledávané profesionálními i amatérskými fotografy. Stativ MT190XPRO3 je novou verzí populárního stativu 190xprob.   Manfrotto je jedním z prestižních výrobců fototechniky a stativy této značky jsou vyhledávané profesionálními i amatérskými fotografy. Vynikají precizním zpracováním i širokou vyriabilitou díky chytrým a inovativním řešením konstrukce.   Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Univerzální měřicí stativ Horex 2704101

Univerzální měřicí stativ Horex 2704101

Univerzální měřicí stativ Horex 2704101 (conrad.cz)

Univerzální měřicí stativ horex 2704101

Univerzální měřicí stativ horex 2704101

Technické parametryHodnotaHmotnost1400 gVlastnostiCentrální zamykáníSnadné upevnění díky vypínatelnému magetuChromovaná tyčS jemným nastavenímStojan ve tvaru hranolu. (fonetip.cz)

Hama stativ star 61 + brašna

Hama stativ star 61 + brašna

- pro fotoaparáty a videokamery- pro ostré snímky a stabilitu na nerovném povrchu- 3D hlava umožňuje fotografování na výšku i na šířku- rychloupínací destička pro rychlou a snadnou výměnu zařízení- integrovaná vodováha v hlavě stativu a na základně- klička pro plynulé nastavení výšky středového sloupku- středová vzpěra a gumové nožky pro lepší stabilitu- rychloupínací svorky pro rychlé nastavení a pevné zafixování délky nohou- plastová rukojeť pro přenesení stativu- hák pro zatížení stativu v silném větru a nerovném terénu- náhradní rychloupínací destička Hama obj.č. 4154Parametry:Závit / spojení:                                      1/4" (6,4 mm)Brašna na stativy:                                  AnoMateriál:                                                HliníkMax. zatížení:            … (fonetip.cz)

Hama stativ traveller 117 ball

Hama stativ traveller 117 ball

- pro fotoaparáty a videokamery- pro ostré snímky a stabilitu na nerovném povrchu- 3D hlava umožňuje fotografování na výšku i na šířku- pro malý rozměr je ideální na dovolenou, cestování a outdoorové sporty- integrovaná vodováha na základně- gumové nožky pro lepší stabilitu- lehká a pevná hliníková konstrukce- hák na středovém sloupku pro zatížení stativu v silném větru a nerovném terénu- 4- dílné nohy- rychloupínací svorky pro rychlé nastavení a pevné zafixování délky nohou- pěnové polstrování na nohách stativu pro použití za všech povětrnostních podmínekTechnické parametry:- závit: 1/4" (6,4 mm)- konstrukce noh: 4- dílné, 3x vysunovací- materiál: hliník- 3- cestná hlava - hmotnost: 820 g- výškově nastavitelný středový sloupek- max. výška: 117 cm- min. výška: 35 cm- profil max. 20 mm-… (fonetip.cz)

Manfrotto 005 x stativ ranker

Manfrotto 005 x stativ ranker

- světelný stativ - hmotnost 3.5kg- výška složeného stativu 101cm- min. pracovní výška 103cm- max. výška s vytaženým střed. sloupem 290cm- průměr 109cm (fonetip.cz)

Mini stativ hama flexi m

Mini stativ hama flexi m

S tímto malým a šikovným stativem, rychle a snadno pořídíte fotografii nebo videozáznam. 12 cm dlouhý a 58 gramů lehký stativ s praktickým klipsem pro upevnění na pouzdro. Tři flexibilní nohy stativu umožňují, i na nerovném povrchu, stabilitu pro ostré snímky.Technické parametryHodnotaPracovní výška (max.)12 cmZávit1/4 ProvedeníMini stativPracovní výška (min.)12 cmBarvaČernáHmotnost58 gVlastnostiVhodný pro kompaktní fotoaparáty se stativovým závitem 6.35 mm (1 / 4 ) Klips pro připevnění na opasek nebo kalhotyVybaveníPracovní výška: 12 cmHmotnost: 58 gFlexibilní nohy (fonetip.cz)

Stativ na mikrofon Paccs, černá

Stativ na mikrofon Paccs, černá

Masivní stojan mikrofonu z oceli s vyjímatelným ramenem. (conrad.cz)

Stativ HAMA MINI 15 cm

Stativ HAMA MINI 15 cm

Stativ s kulovou hlavou Hama Ball je mini stativ s 2-dílnýma teleskopickýma nohama. Ministativ s nastavitelnou výškou 15 - 21 cm pro fotoaparáty, kamery, mikrofony a další zařízení.Vlastnosti:- Pro ostré snímky a stabilitu na nerovném povrchu- 3D hlava umožňuje fotografování na výšku i na šířku- Pro kompaktní fotoaparáty, malé videokamery, mikrofony a mini reproduktory- Závit: 1/4" (6,4 mm)- Konstrukce noh: 2-dílné, vysunovací- Materiál: Kov- 3- cestná hlava- Hmotnost: 114 g- Max. výška: 21 cm- Min. výška: 14 cm- Barva: Stříbrná (tipa.eu)

GRETA Světlomet na stativu - stříbrný

GRETA Světlomet na stativu - stříbrný

Díky vysoké stojací lampě GRETA bude Váš domov v centru pozornosti. Krásný klasický design se stojanem připomínající stativ ve starých filmových studiích vzpomíná na tajemné příběhy, skutečné hrdiny a nezapomenutelná milostná dobrodružství. V chromové barvě, ze dřeva, kovu a skla. (butlers.cz)

Univerzální měřicí stativ helios preisser 0750101

Univerzální měřicí stativ helios preisser 0750101

Technické parametryHodnotaRozměr, délka70 mmRozměr, výška65 mmRozměr, šířka46 mmRozměry (dodatečný text)Magnetický stojanHmotnost2330 gVlastnostiPochromované měřící sloupkyNoha s prizmatickým podstavcemZapojitelný a odpojitelný magnetS přesným seřízením.. (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít