Tripody stativy

MANFROTTO 546GB - stativ

MANFROTTO 546GB - stativ

Parametry: Výška složeného stativu: 69 cm Min. pracovní výška: 32,5 cm Max. výška: 158,5 cm Hmotnost: 3,5 kg Max. nosnost: 20 kg Materiál: hliník Miska pro polokouli: 75 mm (FotoŠkoda.cz)

NOVOFLEX TRIOA2840 stativ

NOVOFLEX TRIOA2840 stativ

Na podrobném popisu k produktu NOVOFLEX TRIOA2840 stativ pracujeme. (FotoŠkoda.cz)

MANFROTTO MT055XPRO3 - stativ

MANFROTTO MT055XPRO3 - stativ

Technická specifikace: - instalace: 3/8" - barva stativu: černá - materiál: hliník - 3 sekce noh - výška složeného stativu: 61.0 cm - min. pracovní výška: 9 cm - max. výška: 170.0 cm - max. výška (bez vytažení středového sloupku): 140.0 cm - max. zatížení: 8 kg - hmotnost: 2.5 kg - nastavení noh (úhel): 25°.46°.66°.88° - průměr sekcí noh stativu (v mm): 30mm, 26mm, 22.5mm (FotoŠkoda.cz)

MANFROTTO MT190X3 stativ

MANFROTTO MT190X3 stativ

Stránky výrobce (ENG) (FotoŠkoda.cz)

LEICA stativ stolní

LEICA stativ stolní

Na podrobném popisu k produktu LEICA stativ stolní pracujeme. (FotoŠkoda.cz)

BUSHMAN EBEN - stativ

BUSHMAN EBEN - stativ

Na podrobném popisu k produktu BUSHMAN EBEN - stativ pracujeme. (FotoŠkoda.cz)

Rokform stativ (333401)

Rokform stativ (333401)

Adaptér na stativ k pouzdrům ROKFORM (Alza.cz)

DELKIN - přísavný stativ dvojitý

DELKIN - přísavný stativ dvojitý

Delkin je velmi pevným uchycením vaší kamery či fotoaparátu! S dvěma silnými přísavkami (každá o průměru 8,5 cm) a 2 stabilními kulovými klouby. Ideální pro montáž na fotoaparátu či kamery na auto, motocykl, snowboard. Zvláště ve spojení se stabilizátorem obrazu z kamery jsou možné zcela nové perspektivy pohledů. Stránky výrobce (EN) (FotoŠkoda.cz)

MANFROTTO MT055CXPRO3 - stativ karbonový

MANFROTTO MT055CXPRO3 - stativ karbonový

Technická specifikace: - instalace: 3/8" - barva stativu: černá - materiál: karbon / magnesium - 3 sekce noh - výška složeného stativu: 61.0 cm - min. pracovní výška: 9 cm - max. výška: 170.0 cm - max. výška (bez vytažení středového sloupku): 140.0 cm - max. zatížení: 9 kg - hmotnost: 2 kg - nastavení noh (úhel): 25°.46°.66°.88° - průměr sekcí noh stativu (v mm): 29.2mm, 24.8mm, 20.4mm (FotoŠkoda.cz)

STARBLITZ TS-190 - stativ

STARBLITZ TS-190 - stativ

Na podrobném popisu k produktu STARBLITZ TS-190 - stativ pracujeme. (FotoŠkoda.cz)

Stativ HAMA STAR 75

Stativ HAMA STAR 75

Lehký a kompaktní stativ včetně hlavy s rychloupínací destičkou, určený pro lehčí fotoaparáty.Vlastnosti:- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou- Vodováha- Výška: 42,5 – 125 cm- Výškově nastavitelný středový sloupek- Gumové nožičky- Profil: 20 mm- Max. zatížení: 500 g- Hmotnost: 620 g- Včetně brašny (TIPA.EU)

Stativ HAMA STAR 63

Stativ HAMA STAR 63

Robustní a lehký stativ se zatižitelností až 4kg.Vlastnosti:- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou- Dvě vodováhy- Výška: 66 – 166 cm- Klička pro plynulé nastavení výšky středového sloupku- Gumové nožičky- Rukojeť pro přenesení stativu, hák pro zavěšení brašny- Profil: 26.7 mm- Max. nosnost do 4kg- Hmotnost: 1740g- Včetně brašny (TIPA.EU)

Stativ HAMA STAR 62

Stativ HAMA STAR 62

Praktický a lehký stativ se zatižitelností do 3,5 kg.Vlastnosti:- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou - Dvě vodováhy- Výška: 64 – 160 cm- Klička pro plynulé nastavení výšky středového sloupku- Gumové nožičky- Rukojeť pro přenesení stativu, hák pro zavěšení brašny- Profil: 23mm- Max. nosnost do 3.5kg- Hmotnost: 1500g- Včetně brašny (TIPA.EU)

MadMan na stativ černý

MadMan na stativ černý

Nová redukce - nové možnosti Tato redukce vám umožní používat vaši akční kameru na mnoho nových způsobů. Akční kamera je sama o sobě pouze velmi aktivní kamerou umožňující zachytit akci. Ale je to až příslušenství, které kameře dodá nové možnosti. Snadná manipulace Manipulace s redukcí je velmi snadná, na jedné straně upevníte ke GoPro kameře, na straně druhé k jakémukoli příslušenství se stativovým šroubem. Může se jedna o nejrůznější flexibilní stativy, teleskopické držáky apod. Příslušenství je opravdu bezpočet, pro inspiraci se můžete podívat do našeho katalogu. Redukce je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, takže se nemusíte obávat o její životnost. Obsah balení: 1x MadMan nástavec na stativ pro GoPro (tripod mount) Kompatibilita: GoPro HD Helmet HERO GoPro HD Motorsports… (Euronics.cz)

Hliníkový stativ Laserliner 080.37

Hliníkový stativ Laserliner 080.37

Závitový adaptér 5/8" · Vodováha · Stativ s vícenásobně výsuvnými nohami a kulovými klouby pro velký rozsah nastavení. · Přizpůsobení různým podkladům díky speciální kombinaci špiček (špičky z gumy a ocelí). (Conrad.cz)

Stativ na osvětlení SLTS016

Stativ na osvětlení SLTS016

Ocel světelných stojanů přezkoušená od GS. Stabilní provedení se 3 nohami a s velkou stojací plochou. (Conrad.cz)

Stativ na osvětlení SLTS09

Stativ na osvětlení SLTS09

Ocel světelných stojanů přezkoušená od GS. Stabilní provedení se 3 nohami a s velkou stojací plochou. (Conrad.cz)

Stativ na osvětlení SLS6

Stativ na osvětlení SLS6

Stojany světel přezkoušené od GS. Stabilní provedení se 3 nohami a s velkou stojací plochou. (Conrad.cz)

STARBLITZ TS-290 - stativ

STARBLITZ TS-290 - stativ

Na podrobném popisu k produktu STARBLITZ TS-290 - stativ pracujeme. (FotoŠkoda.cz)

Stativ HAMA STAR 05

Stativ HAMA STAR 05

Stativ HAMA STAR 05 (TIPA.EU)

Stativ CAMLINK CL-TP300

Stativ CAMLINK CL-TP300

Stativ CAMLINK CL-TP300 (TIPA.EU)

Stativ HAMA STAR 61

Stativ HAMA STAR 61

Stativ HAMA STAR 61 (TIPA.EU)

MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

Specifikace - materiál: hliník - max. výška s vytaženým střed. sloupkem: 144 cm - max. výška: 123 cm - min. pracovní výška: 34 cm - složený stav: 40 cm - 4 sekce noh: 22.5. 19. 15.5. 12 mm - nastavení sklonu noh (úhel): 25°.51° - max. zatížení: 4 kg - hmotnost: 1.4 kg (FotoŠkoda.cz)

MANFROTTO MT055CXPRO4 - stativ karbonový

MANFROTTO MT055CXPRO4 - stativ karbonový

Díky snadnému nastavení zvládnete pořizovat stabilně snímky i z výšky 9 centimetrů nad zemí a stativ lze nastavit pro focení z různých úhlů až do výšky 170 centimetrů. Stativ umožnuje připojení dalšího příslušenství jako je LED přisvětlení, reflektor a další užitečné vybavení. (Easy Link) Stativ má 3/8" šroub umožňující připojení stativových hlav. Maximální zatížení je 9 kg. (FotoŠkoda.cz)

VELBON Videomate 638 - stativ

VELBON Videomate 638 - stativ

Plynulý a přesný posuv středové tyče je zajištěn kličkou a ozubeným převodem. Stativy jsou vybaveny vodováhou. Radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu. Jednopáková dvouosá fluidní videohlava PH-368 s rychloupínací destičkou QB-6RL umožňuje snadné a rychlé upnutí a uvolnění videokamery nebo fotoaparátu. Páka hlavy je nastavitelná pro levou nebo pravou ruku. Rychloupínací destičky mají upínací šroub a protiskluzový korkový povrch. Stativy jsou dodávány včetně pouzdra s ramenním popruhem.  (FotoŠkoda.cz)

VELBON EX MINI - stativ

VELBON EX MINI - stativ

EX-Mini se vyznačuje vynikající stabilitou, kvalitou použitých materiálů a praktickým a rychlým ovládáním výšky a pracovní polohy. Kvalitou použitých materiálů a výrobního provedení se stativy EX řadí mezi špičku na trhu v dané cenové kategorii.  (FotoŠkoda.cz)

VELBON EX-330Q - stativ

VELBON EX-330Q - stativ

 Kvalitou použitých materiálů a výrobního provedení se stativy EX řadí mezi špičku na trhu v dané cenové kategorii. Stativ EX-330 je určen pro práci s kompaktními, ultrazoom a CSC fotoaparáty a lehkými handy videokamerami.  Vybraná specifikace: Max. výška (cm)  145,5  Min. výška (cm)  48,4  Délka ve složeném stavu (cm)  50,6  Hmotnost  0,83 (kg)  Počet sekcí noh - 3  Průměr první díl nohy (mm)  17  Max. doporučené zatížení (kg)  1,0  Aretace noh - svorky  Zakončení noh - odpružená guma  Černá barva Hlava v ceně Rychloupínací destička  bez rychloupínání, upínací plocha 5,2 x 3,3  Brašna v ceně  (FotoŠkoda.cz)

VELBON EX Macro - stativ

VELBON EX Macro - stativ

EX-Macro se vyznačuje vynikající stabilitou, kvalitou použitých materiálů a praktickým a rychlým ovládáním výšky a pracovní polohy. Kvalitou použitých materiálů a výrobního provedení se stativy EX řadí mezi špičku na trhu v dané cenové kategorii.  (FotoŠkoda.cz)

VELBON EX-530 - stativ

VELBON EX-530 - stativ

Novinka na trhu - Velbon EX-530 Nová řada stativů Velbon je nástupcem řady CX a s označením EX přináší opět vysoký výkon za přijatelnou cenu. Stativy z řady Velbon EX jsou přímo stvořeny pro kompaktní digitální fotoaparáty libovolné značky, použít lze i s lehčími DSLR zrcadlovkami. Při práci s ním, je však na místě si uvědomit nosnost stativu a zbytečně jej nepřetěžovat. Stativ disponuje snadným a rychlým ovládáním výšky a polohování hlavy ve třech osách. Hlava disponuje nově rychloupínací destičkou Velbon QB-46, která je snadno ovladatelná a společně s vodováhou umožní přesné polohování přístroje či "zarámování" záběru. Umožňuje také 360° panoramatické snímání. Plynulý posun středového sloupce je zajištěn prostřednictvím kličky a hřebenového mechanismu. Novinkou je také profil nohou,… (FotoŠkoda.cz)

VELBON EX-540 - stativ

VELBON EX-540 - stativ

Hlava disponuje nově rychloupínací destičkou Velbon QB-46, která je snadno ovladatelná a společně s vodováhou umožní přesné polohování přístroje či "zarámování" záběru. Umožňuje také 360° panoramatické snímání. Plynulý posun středového sloupce je zajištěn prostřednictvím kličky a hřebenového mechanismu. Novinkou je také profil nohou, který je čtvercový pro dosažení větší stability. 4-sekční nohy, nastavitelné v několika různých úhlech, jsou zakončeny gumovými patkami. Jednotlivé sekce nohou jsou vyrobené z hliníku. Pomocné vzpěry umístěné mezi nohami zvyšují celkovou stabilitu stativu. < Technické specifikace       výrobce: Velbon   druh hlavy: video   upínací systém: ANO   typ upínací destičky: QB-46   vodováha: ANO   aretace panoramatické osy:… (FotoŠkoda.cz)

VELBON EX-630 - stativ

VELBON EX-630 - stativ

Nový Velbon EX-630 je připraven do akce. Nová řada stativů Velbon je nástupcem řady CX a s označením EX přináší opět vysoký výkon za přijatelnou cenu. Stativy z řady Velbon EX jsou přímo stvořeny pro kompaktní digitální fotoaparáty libovolné značky, použít lze i s lehčími DSLR zrcadlovkami. Při práci s ním, je však na místě si uvědomit nosnost stativu a zbytečně jej nepřetěžovat. Stativ disponuje snadným a rychlým ovládáním výšky a polohování hlavy ve třech osách. Hlava disponuje nově rychloupínací destičkou Velbon QB-46, která je snadno ovladatelná a společně s vodováhou umožní přesné polohování přístroje či "zarámování" záběru. Umožňuje také 360° panoramatické snímání. Plynulý posun středového sloupce je zajištěn prostřednictvím kličky a hřebenového mechanismu. Novinkou je také… (FotoŠkoda.cz)

VELBON EX-888 - stativ

VELBON EX-888 - stativ

Hlava Velbon PH-249Q s rychloupínacím mechanismem je snadno ovladatelná a společně s vodovahou umožní přesné polohování přístroje a "zarámování" záběru. Umožňuje také 360° panoramatické snímání. Plynulý posun středového sloupce je zajištěn prostřednictvím kličky a hřebenového mechanismu. Čtyřdílné nohy, nastavitelné v několika různých úhlech, jsou zakončeny gumovými patkami. Jednotlivé sekce nohou jsou vyrobené z hliníku. Pomocné vzpěry umístěné mezi nohami zvyšují celkovou stabilitu stativu.   Technické specifikace stativová hlava     výrobce / model: Velbon PH-249Q   druh hlavy: video   upínací systém: ANO   typ upínací destičky: QB-4W   vodováha: -   aretace panoramatické osy: -   uchycení foto/videotechniky: 1/4"   materiál: -  … (FotoŠkoda.cz)

VELBON Videomate 438 - stativ

VELBON Videomate 438 - stativ

Plynulý a přesný posuv středové tyče je zajištěn kličkou a ozubeným převodem. Stativy jsou vybaveny vodováhou. Radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu. Jednopákové dvouosé fluidní videohlavy s rychloupínacím mechanismem umožňují snadné a rychlé upnutí a uvolnění videokamery nebo fotoaparátu. Páka hlavy je nastavitelná pro levou nebo pravou ruku. Rychloupínací destičky mají ?“ upínací šroub a protiskluzový korkový povrch. Stativy jsou dodávány včetně pouzdra s ramenním popruhem. Specifikace Max. výška (cm)  153,5  Min. výška (cm)  57  Délka ve složeném stavu (cm)  59  Hmotnost (kg)  1,23  Počet sekcí noh   3  Průměr první díl nohy (mm)  20  Max. doporučené zatížení (kg)  2,0  Aretace noh   svorky  Zakončení noh   guma  Barva  černá  Hlava (v ceně) … (FotoŠkoda.cz)

VELBON Videomate 538 - stativ

VELBON Videomate 538 - stativ

Plynulý a přesný posuv středové tyče je zajištěn kličkou a ozubeným převodem. Stativy jsou vybaveny vodováhou. Radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu. Jednopáková dvouosá fluidní videohlava PH-368 s rychloupínací destičkou QB-6RL umožňuje snadné a rychlé upnutí a uvolnění videokamery nebo fotoaparátu. Páka hlavy je nastavitelná pro levou nebo pravou ruku. Rychloupínací destičky mají ?“ upínací šroub a protiskluzový korkový povrch. Stativy jsou dodávány včetně pouzdra s ramenním popruhem.  Specifikace Max. výška (cm)  161  Min. výška (cm)  57  Délka ve složeném stavu (cm)  62  Hmotnost (kg)  1,70  Počet sekcí noh   3  Průměr první díl nohy (mm)  23  Max. doporučené zatížení (kg)  3,0  Aretace noh   svorky  Zakončení noh   guma  Barva  černá  Hlava … (FotoŠkoda.cz)

Bosch UniversalLevel 2 + stativ

Bosch UniversalLevel 2 + stativ

* Projekce laserového kříže s doplňkovými kolmými body nahoru a dolů * Samonivelační - čáry a bod se za krátkou dobu automaticky vyrovnají a jsou 100% rovné * Funkce sklonu pro práci mimo samonivelační rozsah * V sadě se stativem 1,1 m Vlastnosti: * Tři různé režimy na výběr: samonivelační laserový kříž - samonivelační laserový kříž s kolmými body - funkce sklonu * Dokonalé výsledky práce díky přesnosti ±0,5 mm/m * Vysoce kvalitní jasné laserové diody nabízejí pracovní rozsah až 10 m * Tupý úhel 120° pro dlouhé čáry na stěnách i na krátké pracovní vzdálenosti * Integrovaná 1/4'' objímka pro stativ zajišťuje snadné použití s příslušenstvím * Součástí dodávky je i ochranné pouzdro, které umožňuje snadné a bezpečné uložení produktu * Možnost volby laserové funkce * Funkce kolmého paprsku … (Euronics.cz)

Bosch UniversalLevel 3 + stativ

Bosch UniversalLevel 3 + stativ

* V sadě s hliníkovým stativem - perfektní pro renovační, dekorační a údržbové práce * Projekce laserového kříže s doplňkovou svislou čárou v 90° úhlu a spodním kolmým bodem * Samonivelační – čáry a kolmý bod se za krátkou dobu automaticky vyrovnají a jsou 100% rovné * Funkce sklonu pro práci mimo samonivelační rozsah * Tři různé režimy na výběr: samonivelační laserový kříž – samonivelační laserový kříž s doplňkovou čárou a kolmým bodem – funkce sklonu * Dokonalé výsledky práce díky přesnosti ±0,5 mm/m * Vysoce kvalitní jasné laserové diody nabízejí pracovní rozsah až 10 m * Tupý úhel 120° pro dlouhé čáry na stěnách i na krátké pracovní vzdálenosti * Integrovaná 1/4'' objímka pro stativ zajišťuje snadné použití s příslušenstvím * Součástí dodávky je i ochranné pouzdro, které umožňuje… (Euronics.cz)

CAMLINK TP-2500 - stativ

CAMLINK TP-2500 - stativ

Více o stativu na stránkách výrobce (FotoŠkoda.cz)

CAMLINK TP-2100 - stativ

CAMLINK TP-2100 - stativ

  Technické specifikace stativová hlava     výrobce / model: -   druh hlavy: třícestá   upínací systém: ANO   typ upínací destičky: -   vodováha: NE   aretace panoramatické osy: ANO   uchycení foto/videotechniky: 1/4"   materiál: plast   hmotnost: -   nosnost: -         stativové nohy     výrobce / model: Vanguard CAMLINK TP-2100   počet sekcí: 3   materiál: hliník   barva: šedá   transportní výška: 55 cm   minimální výška: -   maximální výška bez vytaženého střed. sloupce: -   maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 145 cm   způsob (mechanismus) výsunu střed. sloupce: hřebenový   možnost výměny či otočení střed. sloupce: ANO   možnost… (FotoŠkoda.cz)

CULLMANN 41033 - stativ přisavný

CULLMANN 41033 - stativ přisavný

Přísavný stativ lze spolehlivě upevnit na hladké plochy jako je sklo, mramor, kov, plast a další rovinné hladké povrchy. Přísavka má kulový kloub ukončený závitem 1/4" pro připevnění většiny fotoaparátů a videokamer. Hmotnost 275 g. Stránky výrobce (DE) (FotoŠkoda.cz)

Stativ Joby GorillaPod 500

Stativ Joby GorillaPod 500

Plně nastavitelný stativ Gorillapod s kulovou hlavou pro fotoaparáty do hmotnosti 500 g. GorillaPod 500 nabízí, díky patentované technologii flexibilní kloubové konstrukce, nekonečné možnosti využití. Stativ je možné zafixovat na rovné ploše, na větvi stromu, horských kamenech, dopravní značce, zábradlí mostu, řídítkách bicyklu, atd. Stativ lze využít rovněž jako praktický polohovatelný „grip“ pro komfortnější držení fotoaparátu při snímání videa či selfie fotografií. Stativ je určen pro práci s profi kompaktními a CSC fotoaparáty s hmotností do 500 g. VLASTNOSTI: třetí nejmenší stativ z 6 velikostí nové řady GorillaPod patentovaná technologie flexibilní kloubové konstrukce umožňuje nekonečné možnosti použití – na rovné ploše,… (Rozbaleno.cz)

Skytec mikrofonní stolní stativ

Skytec mikrofonní stolní stativ

Skytec mikrofonní stolní stativ Výškově nastavitelný, skládací mikrofonní stojan s držákem mikrofonu a 2 závitovými adaptéry. Mikrofonní stojan Skytec (3 skládací nohy). Pro mikrofony, přehrávací zařízení a nástroje, které jsou umístěny blízko k zemi. Výška je nastavitelná a součástí dodávky je držák mikrofonu s 3/8 " a 5/8" závitovým adaptérem. Univerzální držák je vhodný pro většinu mikrofonů. (Electronic-star.cz)

Mikrofonní stativ Renkforce TLK-M13

Mikrofonní stativ Renkforce TLK-M13

Stabilní stolní stojan z železa (Conrad.cz)

Mikrofonní stativ Renkforce YH-26

Mikrofonní stativ Renkforce YH-26

Lehký, malý, skládací Díky ABS plastu unese nejen mikrofony, ale i těžké videokamerové rekordéry Zvláštnost: výsuvný střední sloupek Díky závitovému adaptéru je vhodný na 6,35 mm (1/4"), 9,5 mm (3/8") a 16 mm (5/8"). Protiskluzové gumové nožky (Conrad.cz)

GITZO GT2542 Mountaineer - karbonový stativ

GITZO GT2542 Mountaineer - karbonový stativ

Reverzní sloupec Sloupec může být v případě potřeby snadno převrácený do alternativního úhlu snímání. Závěsný hák Umístěný na středové tyči umožňuje zavěsit stabilizační závaží (např. fotobrašnu či pytel s pískem). Vhodné při fotografování s dlouhými nebo težkými objektivy, na nerovném terénu, nebo ve větrných podmínkách. Carbon eXact Revoluční uhlíkové trubky s ještě větší tuhostí a stabilitou obrazu. Technologie Carbon eXact optimalizuje složení vlákenných směsí pro jednotlivé velikosti trubky. Závěrečná 4 část stativu série 1 je o 22,5 % pevnější než jeho předchůdce. G-lock Ultra Aretační systém G-lock byl přepracován (zevnitř ven). Inovovaný systém G-Lock Ultra je navržen tak, aby zamezil vniku prachu a kamínků dovnitř stativové nohy. Ground level set Kompletně přepracovaný… (FotoŠkoda.cz)

GITZO GT2545T Traveler karbonový stativ

GITZO GT2545T Traveler karbonový stativ

Stativ je vybavený krátkou středovou tyčí pro práci nízko nad terénem a ramenním popruhem. Traveler G-lock je nový (modely 2015) kompaktní uzamykací systém stativových noh vytvořený pro stativy Traveler. Jeho účinnost a malá prostorová náročnost umožňuje složit vyšší stativy do kompaktních délek. Zakřivený vnější tvar uzamykacích kroužků poskytne pohodlné uchopení, zatímco vnitřní O-kroužek pracuje měkce a snižuje pronikání prachu a nečistot dovnitř zámku. Vybraná specifikace Nastavení úhlu nohou 25°. 70° ? sekcí nohou [mm] 29.0, 25,3. 21,7. 18,2 Typ středové tyče rychloupínací Výška se zasunutou středovou tyčí / bez středové tyče [cm] 131 Maximální výška s vysunutou středovou tyčí v [cm] 154,5 Minimální výška [cm] 22 Délka ve složeném stavu [cm] 44,5 Hmotnost [kg] 1,34 Maximální zatížení… (FotoŠkoda.cz)

GITZO GT3542LS Systematic - karbonový stativ

GITZO GT3542LS Systematic - karbonový stativ

Uhlíková vlákna Gitzo Carbon 6X skýtají vysokou pevnost v ohybu a vynikající vlastnosti při pohlcování vibrací. Několikanásobné 3D navíjení vláken při výrobě je jedinečné a díky pokročilé technologii výroby, jež má své uplatnění v leteckém průmyslu, dosahuje nejvyšší možné kvality. Ačkoli je v trubici o průměru 28 mm cca 1 500 000 uhlíkových vláken, váží o dvě třetiny méně než běžně používané hliníkové trubice stejného průměru. Tato vlákna jsou rovněž odolnější vůči změnám teploty.   Technické specifikace výrobce / model: GITZO systematic.3|GT3542LS počet sekcí: 4 materiál: uhlíková vlákna barva: šedá transportní výška: 57,5 cm minimální výška: 9,4 cm maximální výška bez vytaženého střed. sloupce: 146,5 cm maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: - způsob … (FotoŠkoda.cz)

GITZO GT5532S Systematic - karbonový stativ

GITZO GT5532S Systematic - karbonový stativ

Uhlíková vlákna Gitzo Carbon 6X skýtají vysokou pevnost v ohybu a vynikající vlastnosti při pohlcování vibrací. Několikanásobné 3D navíjení vláken při výrobě je jedinečné a díky pokročilé technologii výroby, jež má své uplatnění v leteckém průmyslu, dosahuje nejvyšší možné kvality. Ačkoli je v trubici o průměru 28 mm cca 1 500 000 uhlíkových vláken, váží o dvě třetiny méně než běžně používané hliníkové trubice stejného průměru. Tato vlákna jsou rovněž odolnější vůči změnám teploty.   Technické specifikace výrobce / model: GITZO systematic.5|GT5532S počet sekcí: 3 materiál: uhlíková vlákna barva: šedá transportní výška: 62,8 cm minimální výška: 10,3 cm maximální výška bez vytaženého střed. sloupce: 132,5 cm maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: - způsob … (FotoŠkoda.cz)

MANFROTTO MT190GOA4TB, stativ řady 190GO

MANFROTTO MT190GOA4TB, stativ řady 190GO

Na podrobném popisu k produktu MANFROTTO MT190GOA4TB, stativ řady 190GO pracujeme. (FotoŠkoda.cz)

Stativ Vanguard Alta Pro 263AP

Stativ Vanguard Alta Pro 263AP

Stativ s maximální výškou 177 cm a maximální nosností 5 kg. Snadno ovladatelná panoramatická hlava - CHYBÍ s plynulým pohybem a třemi vodováhami. Dodáván včetně praktického pouzdra. Alta Pro nabízí bezkonkurenční všestrannost a stabilitu, takže můžete fotografovat jako nikdy předtím. MACC systém umožňuje vychýlení středové tyče v úhlech od 0° do 180° ve vertikální i horizontální poloze, makrofotografie a unikátní úhly záběru jsou tedy s tímto stativem hračka. Pomocí otočného rychloupínacího zámku bezpečně změníte polohu středové tyče jediným pohybem, aniž byste ohrozili stabilitu stativu. Hlava PH-32 je lehká, snadno ovladatelná třícestná plochá hlava s přesným horizontálním vedením i bočním sklonem. Stav produktu: Nekompletní - chybí panoramatická hlava. Zboží z veletrhů a výstav. Obal… (Rozbaleno.cz)

SLIK Able 300 DX - stativ

SLIK Able 300 DX - stativ

  Technické specifikace výrobce / model: SLIK stativová hlava Able 300DX  druh hlavy: 3D upínací systém: ANO typ upínací destičky: - vodováha: NE aretace panoramatické osy: ANO uchycení foto/videotechniky: 1/4" materiál: A.M.T. hmotnost: 2,61 kg nosnost: 5 kg     počet sekcí: 3 barva: černá transportní výška: 65,5 cm minimální výška: 28 cm maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 155 cm způsob (mechanismus) výsunu střed. sloupce: plynulý možnost výměny či otočení střed. sloupce: ANO možnost zavěšení závaží na střed. sloupec: NE počet poloh a úhel vyklopení nohy: - způsob aretace jednotlivých sekcí: svorka profil sekcí: kulatina s drážkami rozteč nohou: závisí na úhlu vyklopení a vysunutí sekcí Stránky výrobce (EN) (FotoŠkoda.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít