Tripody stativy

Stolní stativ

Stolní stativ

Technické parametryHodnotaPříslušenství (pájení)OdsáváníOdsávač pájecího kouře LDA 1-EURO, prosíme objednat zvlášť. (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ

Hliníkový stativ

Hliníkový stativ

Patentovaný stojan na reproduktor ze zaoblené hliníkové tyče s O 40/35 mm, eloxovaný na černo. Vzduchové odpružení zabezpečuje jednoduchou manipulaci i bezpečné spouštění reproduktoru. Stačí vytáhnout jistící kolík, uvolnit šroub s rýhovanou hlavou a spustit tak reproduktor bez nárazu.Technické parametryHodnotaVýška (min.)120 cmRozměr, výška200 cmVybaveníNosnost až 30 kgVýšková nastavitelnost od 120 do 200 cmS odpružením (Fonetip.cz)

výška:
200 cm
Distribuce:
CZ

Rokform stativ (333401)

Rokform stativ (333401)

Adaptér na stativ k pouzdrům ROKFORM (Alza.cz)

BUSHMAN EBEN - stativ

BUSHMAN EBEN - stativ

Na podrobném popisu k produktu BUSHMAN EBEN - stativ pracujeme. (FotoŠkoda.cz)

Stativ Hama 4332

Stativ Hama 4332

Typ stativu: monopod Maximální výška [cm]: 20 Minimální výška [cm]: 20 Model: 4332 (Odkarla.cz)

MANFROTTO 546GB - stativ

MANFROTTO 546GB - stativ

Parametry: Výška složeného stativu: 69 cm Min. pracovní výška: 32,5 cm Max. výška: 158,5 cm Hmotnost: 3,5 kg Max. nosnost: 20 kg Materiál: hliník Miska pro polokouli: 75 mm (FotoŠkoda.cz)

LEICA stativ stolní

LEICA stativ stolní

Na podrobném popisu k produktu LEICA stativ stolní pracujeme. (FotoŠkoda.cz)

NOVOFLEX TRIOA2840 stativ

NOVOFLEX TRIOA2840 stativ

Na podrobném popisu k produktu NOVOFLEX TRIOA2840 stativ pracujeme. (FotoŠkoda.cz)

MANFROTTO MT055XPRO3 - stativ

MANFROTTO MT055XPRO3 - stativ

Technická specifikace: - instalace: 3/8" - barva stativu: černá - materiál: hliník - 3 sekce noh - výška složeného stativu: 61.0 cm - min. pracovní výška: 9 cm - max. výška: 170.0 cm - max. výška (bez vytažení středového sloupku): 140.0 cm - max. zatížení: 8 kg - hmotnost: 2.5 kg - nastavení noh (úhel): 25°.46°.66°.88° - průměr sekcí noh stativu (v mm): 30mm, 26mm, 22.5mm (FotoŠkoda.cz)

MANFROTTO MT190X3 stativ

MANFROTTO MT190X3 stativ

Stránky výrobce (ENG) (FotoŠkoda.cz)

Stativ star 62

Stativ star 62

- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou- dvě vodováhy- výška 64 - 160 cm- klička pro plynulé nastavení výšky středového sloupku- gumové nožičky- rukojeť pro přenesení stativu, hák pro zavěšení brašny- profil 23mm- max. nosnost do 3.5kg- hmotnost 1500g- barva champagne- včetně brašny- náhradní rychloupínací destička: obj.č. 4154 (Fonetip.cz)

hmotnost:
2 kg
distribuce:
CZ

Stativ star 75

Stativ star 75

- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou- vodováha- výška 42,5 - 125 cm- výškově nastavitelný středový sloupek- gumové nožičky- profil 20 mm- max. zatížení 500 g- hmotnost 620 g- barva champagne- včetně brašny (Fonetip.cz)

hmotnost:
1 kg
distribuce:
CZ

Upínací stativ bike pod

Upínací stativ bike pod

- pro digitální fotoaparáty a videokamery- upínací svorka s max. průměrem 3 cm (vhodné např. na řidítka)- princip stahovací pásky, ale s možností opětovného povolení- kulová hlava pro nasměrování přístroje- stativový závit 1/4" (6,4 mm)- hmotnost: 40 g (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ
Hmotnost:
0,04

Vidlicový stativ reproduktoru

Vidlicový stativ reproduktoru

Ocelová trubka kombinace pro 2 boxy s objímkovým upnutím O 36 mm.Technické parametryHodnotaRozměr, šířka490 mmVybaveníStavitelné rozpětí od 310 do 490 mmMax. Zatížitelnost 2 x 25 kg (Fonetip.cz)

Šířka:
490 mm
Distribuce:
CZ

Stativ star 63

Stativ star 63

- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou- dvě vodováhy- výška 66 - 166 cm- klička pro plynulé nastavení výšky středového sloupku- gumové nožičky- rukojeť pro přenesení stativu, hák pro zavěšení brašny- profil 26.7mm- max. nosnost do 4kg- hmotnost 1740g- barva champagne- včetně brašny- náhradní rychloupínací destička: obj.č. 4154 (Fonetip.cz)

Distribuce:
CZ
Hmotnost:
1,74

Stativ star 05

Stativ star 05

- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou a vodováhou- výška 36,5 - 106,5 cm- výškově nastavitelný středový sloupek- gumové nožičky- profil 16,8 mm- nosnost do 500g- hmotnost 520 g- barva champagne- včetně brašny (Fonetip.cz)

hmotnost:
1 kg
distribuce:
CZ
Výrobce:
HAMA

Hliníkový stativ Laserliner 080.37

Hliníkový stativ Laserliner 080.37

Závitový adaptér 5/8" · Vodováha · Stativ s vícenásobně výsuvnými nohami a kulovými klouby pro velký rozsah nastavení. · Přizpůsobení různým podkladům díky speciální kombinaci špiček (špičky z gumy a ocelí). (Conrad.cz)

Bosch UniversalLevel 2 + stativ

Bosch UniversalLevel 2 + stativ

* Projekce laserového kříže s doplňkovými kolmými body nahoru a dolů * Samonivelační - čáry a bod se za krátkou dobu automaticky vyrovnají a jsou 100% rovné * Funkce sklonu pro práci mimo samonivelační rozsah * V sadě se stativem 1,1 m Vlastnosti: * Tři různé režimy na výběr: samonivelační laserový kříž - samonivelační laserový kříž s kolmými body - funkce sklonu * Dokonalé výsledky práce díky přesnosti ±0,5 mm/m * Vysoce kvalitní jasné laserové diody nabízejí pracovní rozsah až 10 m * Tupý úhel 120° pro dlouhé čáry na stěnách i na krátké pracovní vzdálenosti * Integrovaná 1/4'' objímka pro stativ zajišťuje snadné použití s příslušenstvím * Součástí dodávky je i ochranné pouzdro, které umožňuje snadné a bezpečné uložení produktu * Možnost volby laserové funkce * Funkce kolmého paprsku … (Euronics.cz)

Bosch UniversalLevel 3 + stativ

Bosch UniversalLevel 3 + stativ

* V sadě s hliníkovým stativem - perfektní pro renovační, dekorační a údržbové práce * Projekce laserového kříže s doplňkovou svislou čárou v 90° úhlu a spodním kolmým bodem * Samonivelační – čáry a kolmý bod se za krátkou dobu automaticky vyrovnají a jsou 100% rovné * Funkce sklonu pro práci mimo samonivelační rozsah * Tři různé režimy na výběr: samonivelační laserový kříž – samonivelační laserový kříž s doplňkovou čárou a kolmým bodem – funkce sklonu * Dokonalé výsledky práce díky přesnosti ±0,5 mm/m * Vysoce kvalitní jasné laserové diody nabízejí pracovní rozsah až 10 m * Tupý úhel 120° pro dlouhé čáry na stěnách i na krátké pracovní vzdálenosti * Integrovaná 1/4'' objímka pro stativ zajišťuje snadné použití s příslušenstvím * Součástí dodávky je i ochranné pouzdro, které umožňuje… (Euronics.cz)

MANFROTTO MT055CXPRO3 - stativ karbonový

MANFROTTO MT055CXPRO3 - stativ karbonový

Technická specifikace: - instalace: 3/8" - barva stativu: černá - materiál: karbon / magnesium - 3 sekce noh - výška složeného stativu: 61.0 cm - min. pracovní výška: 9 cm - max. výška: 170.0 cm - max. výška (bez vytažení středového sloupku): 140.0 cm - max. zatížení: 9 kg - hmotnost: 2 kg - nastavení noh (úhel): 25°.46°.66°.88° - průměr sekcí noh stativu (v mm): 29.2mm, 24.8mm, 20.4mm (FotoŠkoda.cz)

DELKIN - přísavný stativ dvojitý

DELKIN - přísavný stativ dvojitý

Delkin je velmi pevným uchycením vaší kamery či fotoaparátu! S dvěma silnými přísavkami (každá o průměru 8,5 cm) a 2 stabilními kulovými klouby. Ideální pro montáž na fotoaparátu či kamery na auto, motocykl, snowboard. Zvláště ve spojení se stabilizátorem obrazu z kamery jsou možné zcela nové perspektivy pohledů. Stránky výrobce (EN) (FotoŠkoda.cz)

MadMan na stativ černý

MadMan na stativ černý

Nová redukce - nové možnosti Tato redukce vám umožní používat vaši akční kameru na mnoho nových způsobů. Akční kamera je sama o sobě pouze velmi aktivní kamerou umožňující zachytit akci. Ale je to až příslušenství, které kameře dodá nové možnosti. Snadná manipulace Manipulace s redukcí je velmi snadná, na jedné straně upevníte ke GoPro kameře, na straně druhé k jakémukoli příslušenství se stativovým šroubem. Může se jedna o nejrůznější flexibilní stativy, teleskopické držáky apod. Příslušenství je opravdu bezpočet, pro inspiraci se můžete podívat do našeho katalogu. Redukce je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, takže se nemusíte obávat o její životnost. Obsah balení: 1x MadMan nástavec na stativ pro GoPro (tripod mount) Kompatibilita: GoPro HD Helmet HERO GoPro HD Motorsports… (Euronics.cz)

CAMLINK TP-2500 - stativ

CAMLINK TP-2500 - stativ

Více o stativu na stránkách výrobce (FotoŠkoda.cz)

CAMLINK TP-2100 - stativ

CAMLINK TP-2100 - stativ

  Technické specifikace stativová hlava     výrobce / model: -   druh hlavy: třícestá   upínací systém: ANO   typ upínací destičky: -   vodováha: NE   aretace panoramatické osy: ANO   uchycení foto/videotechniky: 1/4"   materiál: plast   hmotnost: -   nosnost: -         stativové nohy     výrobce / model: Vanguard CAMLINK TP-2100   počet sekcí: 3   materiál: hliník   barva: šedá   transportní výška: 55 cm   minimální výška: -   maximální výška bez vytaženého střed. sloupce: -   maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 145 cm   způsob (mechanismus) výsunu střed. sloupce: hřebenový   možnost výměny či otočení střed. sloupce: ANO   možnost… (FotoŠkoda.cz)

VELBON Videomate 638 - stativ

VELBON Videomate 638 - stativ

Plynulý a přesný posuv středové tyče je zajištěn kličkou a ozubeným převodem. Stativy jsou vybaveny vodováhou. Radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu. Jednopáková dvouosá fluidní videohlava PH-368 s rychloupínací destičkou QB-6RL umožňuje snadné a rychlé upnutí a uvolnění videokamery nebo fotoaparátu. Páka hlavy je nastavitelná pro levou nebo pravou ruku. Rychloupínací destičky mají upínací šroub a protiskluzový korkový povrch. Stativy jsou dodávány včetně pouzdra s ramenním popruhem.  (FotoŠkoda.cz)

VELBON EX MINI - stativ

VELBON EX MINI - stativ

EX-Mini se vyznačuje vynikající stabilitou, kvalitou použitých materiálů a praktickým a rychlým ovládáním výšky a pracovní polohy. Kvalitou použitých materiálů a výrobního provedení se stativy EX řadí mezi špičku na trhu v dané cenové kategorii.  (FotoŠkoda.cz)

VELBON EX-330Q - stativ

VELBON EX-330Q - stativ

 Kvalitou použitých materiálů a výrobního provedení se stativy EX řadí mezi špičku na trhu v dané cenové kategorii. Stativ EX-330 je určen pro práci s kompaktními, ultrazoom a CSC fotoaparáty a lehkými handy videokamerami.  Vybraná specifikace: Max. výška (cm)  145,5  Min. výška (cm)  48,4  Délka ve složeném stavu (cm)  50,6  Hmotnost  0,83 (kg)  Počet sekcí noh - 3  Průměr první díl nohy (mm)  17  Max. doporučené zatížení (kg)  1,0  Aretace noh - svorky  Zakončení noh - odpružená guma  Černá barva Hlava v ceně Rychloupínací destička  bez rychloupínání, upínací plocha 5,2 x 3,3  Brašna v ceně  (FotoŠkoda.cz)

VELBON EX Macro - stativ

VELBON EX Macro - stativ

EX-Macro se vyznačuje vynikající stabilitou, kvalitou použitých materiálů a praktickým a rychlým ovládáním výšky a pracovní polohy. Kvalitou použitých materiálů a výrobního provedení se stativy EX řadí mezi špičku na trhu v dané cenové kategorii.  (FotoŠkoda.cz)

VELBON EX-530 - stativ

VELBON EX-530 - stativ

Novinka na trhu - Velbon EX-530 Nová řada stativů Velbon je nástupcem řady CX a s označením EX přináší opět vysoký výkon za přijatelnou cenu. Stativy z řady Velbon EX jsou přímo stvořeny pro kompaktní digitální fotoaparáty libovolné značky, použít lze i s lehčími DSLR zrcadlovkami. Při práci s ním, je však na místě si uvědomit nosnost stativu a zbytečně jej nepřetěžovat. Stativ disponuje snadným a rychlým ovládáním výšky a polohování hlavy ve třech osách. Hlava disponuje nově rychloupínací destičkou Velbon QB-46, která je snadno ovladatelná a společně s vodováhou umožní přesné polohování přístroje či "zarámování" záběru. Umožňuje také 360° panoramatické snímání. Plynulý posun středového sloupce je zajištěn prostřednictvím kličky a hřebenového mechanismu. Novinkou je také profil nohou,… (FotoŠkoda.cz)

VELBON EX-540 - stativ

VELBON EX-540 - stativ

Hlava disponuje nově rychloupínací destičkou Velbon QB-46, která je snadno ovladatelná a společně s vodováhou umožní přesné polohování přístroje či "zarámování" záběru. Umožňuje také 360° panoramatické snímání. Plynulý posun středového sloupce je zajištěn prostřednictvím kličky a hřebenového mechanismu. Novinkou je také profil nohou, který je čtvercový pro dosažení větší stability. 4-sekční nohy, nastavitelné v několika různých úhlech, jsou zakončeny gumovými patkami. Jednotlivé sekce nohou jsou vyrobené z hliníku. Pomocné vzpěry umístěné mezi nohami zvyšují celkovou stabilitu stativu. < Technické specifikace       výrobce: Velbon   druh hlavy: video   upínací systém: ANO   typ upínací destičky: QB-46   vodováha: ANO   aretace panoramatické osy:… (FotoŠkoda.cz)

VELBON EX-888 - stativ

VELBON EX-888 - stativ

Hlava Velbon PH-249Q s rychloupínacím mechanismem je snadno ovladatelná a společně s vodovahou umožní přesné polohování přístroje a "zarámování" záběru. Umožňuje také 360° panoramatické snímání. Plynulý posun středového sloupce je zajištěn prostřednictvím kličky a hřebenového mechanismu. Čtyřdílné nohy, nastavitelné v několika různých úhlech, jsou zakončeny gumovými patkami. Jednotlivé sekce nohou jsou vyrobené z hliníku. Pomocné vzpěry umístěné mezi nohami zvyšují celkovou stabilitu stativu.   Technické specifikace stativová hlava     výrobce / model: Velbon PH-249Q   druh hlavy: video   upínací systém: ANO   typ upínací destičky: QB-4W   vodováha: -   aretace panoramatické osy: -   uchycení foto/videotechniky: 1/4"   materiál: -  … (FotoŠkoda.cz)

VELBON SHERPA 4370D - stativ

VELBON SHERPA 4370D - stativ

Specifikace: stativy a rychloupínací destičky jsou osazeny standardním ?“ šroubem  dělitelná středová tyč a funkce „Flat“ umožňuje dosažení minimální pracovní výšky stativový šroub (?“) na obou stranách středové tyče umožňuje uchycení hlavy do polohy "mezi nohy" nebo uchycení háku pro zavěšení zátěže (např.batohu) elegantní matně černá barva transportní brašna součástí dodávky (FotoŠkoda.cz)

VELBON Videomate 438 - stativ

VELBON Videomate 438 - stativ

Plynulý a přesný posuv středové tyče je zajištěn kličkou a ozubeným převodem. Stativy jsou vybaveny vodováhou. Radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu. Jednopákové dvouosé fluidní videohlavy s rychloupínacím mechanismem umožňují snadné a rychlé upnutí a uvolnění videokamery nebo fotoaparátu. Páka hlavy je nastavitelná pro levou nebo pravou ruku. Rychloupínací destičky mají ?“ upínací šroub a protiskluzový korkový povrch. Stativy jsou dodávány včetně pouzdra s ramenním popruhem. Specifikace Max. výška (cm)  153,5  Min. výška (cm)  57  Délka ve složeném stavu (cm)  59  Hmotnost (kg)  1,23  Počet sekcí noh   3  Průměr první díl nohy (mm)  20  Max. doporučené zatížení (kg)  2,0  Aretace noh   svorky  Zakončení noh   guma  Barva  černá  Hlava (v ceně) … (FotoŠkoda.cz)

VELBON Videomate 538 - stativ

VELBON Videomate 538 - stativ

Plynulý a přesný posuv středové tyče je zajištěn kličkou a ozubeným převodem. Stativy jsou vybaveny vodováhou. Radiální vzpěry mezi nohami a středovou tyčí zvyšují celkovou stabilitu stativu. Jednopáková dvouosá fluidní videohlava PH-368 s rychloupínací destičkou QB-6RL umožňuje snadné a rychlé upnutí a uvolnění videokamery nebo fotoaparátu. Páka hlavy je nastavitelná pro levou nebo pravou ruku. Rychloupínací destičky mají ?“ upínací šroub a protiskluzový korkový povrch. Stativy jsou dodávány včetně pouzdra s ramenním popruhem.  Specifikace Max. výška (cm)  161  Min. výška (cm)  57  Délka ve složeném stavu (cm)  62  Hmotnost (kg)  1,70  Počet sekcí noh   3  Průměr první díl nohy (mm)  23  Max. doporučené zatížení (kg)  3,0  Aretace noh   svorky  Zakončení noh   guma  Barva  černá  Hlava … (FotoŠkoda.cz)

Stativ CAMLINK CL-TP300

Stativ CAMLINK CL-TP300

Stativ CAMLINK CL-TP300 (TIPA.EU)

Stativ HAMA STAR 05

Stativ HAMA STAR 05

Stativ HAMA STAR 05 (TIPA.EU)

Stativ HAMA STAR 61

Stativ HAMA STAR 61

Stativ HAMA STAR 61 (TIPA.EU)

Stativ na osvětlení SLTS016

Stativ na osvětlení SLTS016

Ocel světelných stojanů přezkoušená od GS. Stabilní provedení se 3 nohami a s velkou stojací plochou. (Conrad.cz)

Stativ na osvětlení SLTS09

Stativ na osvětlení SLTS09

Ocel světelných stojanů přezkoušená od GS. Stabilní provedení se 3 nohami a s velkou stojací plochou. (Conrad.cz)

Stativ na osvětlení SLS6

Stativ na osvětlení SLS6

Stojany světel přezkoušené od GS. Stabilní provedení se 3 nohami a s velkou stojací plochou. (Conrad.cz)

STARBLITZ TS-190 - stativ

STARBLITZ TS-190 - stativ

Na podrobném popisu k produktu STARBLITZ TS-190 - stativ pracujeme. (FotoŠkoda.cz)

Stativ HAMA STAR 63

Stativ HAMA STAR 63

Robustní a lehký stativ se zatižitelností až 4kg.Vlastnosti:- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou- Dvě vodováhy- Výška: 66 – 166 cm- Klička pro plynulé nastavení výšky středového sloupku- Gumové nožičky- Rukojeť pro přenesení stativu, hák pro zavěšení brašny- Profil: 26.7 mm- Max. nosnost do 4kg- Hmotnost: 1740g- Včetně brašny (TIPA.EU)

Stativ HAMA STAR 75

Stativ HAMA STAR 75

Lehký a kompaktní stativ včetně hlavy s rychloupínací destičkou, určený pro lehčí fotoaparáty.Vlastnosti:- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou- Vodováha- Výška: 42,5 – 125 cm- Výškově nastavitelný středový sloupek- Gumové nožičky- Profil: 20 mm- Max. zatížení: 500 g- Hmotnost: 620 g- Včetně brašny (TIPA.EU)

Stativ HAMA STAR 62

Stativ HAMA STAR 62

Praktický a lehký stativ se zatižitelností do 3,5 kg.Vlastnosti:- 3-cestná hlava s rychloupínací destičkou - Dvě vodováhy- Výška: 64 – 160 cm- Klička pro plynulé nastavení výšky středového sloupku- Gumové nožičky- Rukojeť pro přenesení stativu, hák pro zavěšení brašny- Profil: 23mm- Max. nosnost do 3.5kg- Hmotnost: 1500g- Včetně brašny (TIPA.EU)

STARBLITZ TS-290 - stativ

STARBLITZ TS-290 - stativ

Na podrobném popisu k produktu STARBLITZ TS-290 - stativ pracujeme. (FotoŠkoda.cz)

CULLMANN 41033 - stativ přisavný

CULLMANN 41033 - stativ přisavný

Přísavný stativ lze spolehlivě upevnit na hladké plochy jako je sklo, mramor, kov, plast a další rovinné hladké povrchy. Přísavka má kulový kloub ukončený závitem 1/4" pro připevnění většiny fotoaparátů a videokamer. Hmotnost 275 g. Stránky výrobce (DE) (FotoŠkoda.cz)

MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

Specifikace - materiál: hliník - max. výška s vytaženým střed. sloupkem: 144 cm - max. výška: 123 cm - min. pracovní výška: 34 cm - složený stav: 40 cm - 4 sekce noh: 22.5. 19. 15.5. 12 mm - nastavení sklonu noh (úhel): 25°.51° - max. zatížení: 4 kg - hmotnost: 1.4 kg (FotoŠkoda.cz)

MANFROTTO MT055CXPRO4 - stativ karbonový

MANFROTTO MT055CXPRO4 - stativ karbonový

Díky snadnému nastavení zvládnete pořizovat stabilně snímky i z výšky 9 centimetrů nad zemí a stativ lze nastavit pro focení z různých úhlů až do výšky 170 centimetrů. Stativ umožnuje připojení dalšího příslušenství jako je LED přisvětlení, reflektor a další užitečné vybavení. (Easy Link) Stativ má 3/8" šroub umožňující připojení stativových hlav. Maximální zatížení je 9 kg. (FotoŠkoda.cz)

Skytec mikrofonní stolní stativ

Skytec mikrofonní stolní stativ

Skytec mikrofonní stolní stativ Výškově nastavitelný, skládací mikrofonní stojan s držákem mikrofonu a 2 závitovými adaptéry. Mikrofonní stojan Skytec (3 skládací nohy). Pro mikrofony, přehrávací zařízení a nástroje, které jsou umístěny blízko k zemi. Výška je nastavitelná a součástí dodávky je držák mikrofonu s 3/8 " a 5/8" závitovým adaptérem. Univerzální držák je vhodný pro většinu mikrofonů. (Electronic-star.cz)

VELBON EX-640 - stativ

VELBON EX-640 - stativ

Nový Velbon EX-640 je připraven do akce. Nová řada stativů Velbon je nástupcem řady CX a s označením EX přináší opět vysoký výkon za přijatelnou cenu. Stativy z řady Velbon EX jsou přímo stvořeny pro kompaktní digitální fotoaparáty libovolné značky, použít lze i s lehčími DSLR zrcadlovkami. Při práci s ním, je však na místě si uvědomit nosnost stativu a zbytečně jej nepřetěžovat. Stativ disponuje snadným a rychlým ovládáním výšky a polohování hlavy ve třech osách. Hlava disponuje nově rychloupínací destičkou Velbon QB-46, která je snadno ovladatelná a společně s vodováhou umožní přesné polohování přístroje či "zarámování" záběru. Umožňuje také 360° panoramatické snímání. Plynulý posun středového sloupce je zajištěn prostřednictvím kličky a hřebenového mechanismu. Novinkou je také… (FotoŠkoda.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít