Trevi CMP 531 USB BK

TREVI CMP 498 BK, bílá/černá

TREVI CMP 498 BK, bílá/černá

Discman Trevi CMP 498 s elektronickou antishock technologií přehrává audio CD/CD-R/RW a MP3. LCD displej, napájení 2× AA baterie na cestách nebo adaptérem ze sítě při poslechu doma. Specifikace: Přehrává CD, CD-R, CD-RW Podpora MP3 LCD displej Antishock ochrana: 120 s (MP3) / 60 s (audio CD) Funkce přehrávání: opakované, náhodné, programovatelné Napájení 2 x „AA“ baterie (nejsou součástí balení) DC 3V (napájecí adaptér není součástí) Sluchátka součástí balení Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Trevi CMP 574USB/BLUE Radiomagn.s CD/MP3,USB,S

Trevi CMP 574USB/BLUE Radiomagn.s CD/MP3,USB,S

Radiomagnetofon Trevi CMP 574USB/RD s modrým lemováním je při poslechu klasických MC kazet ideálním doplňkem pri cestách nebo domácnosti. Na kazetu můžete nahrávat, co se vám zrovna líbí. Radiomagnetofon obsahuje automatickou funkci ALC a umožní přehrávat CD, CD-R, CD-RW a přes USB konektor přehrávat MP3. Rádio dále umožňuje digitální zobrazení frekvence AM/FM skrz LCD display. Trevi CMP 574USB/RD je napájen 230V/50 Hz nebo bateriemi 8xD (UM 1, nejsou součástí balení). Rádio má v sobě zakomponovaný výstup pro 3,5 mm konektor a jeho maximální výkon tvoří 20 W. Celkové rozměry rádia jsou 385 x 240 x 155 mm (šířka x výška x hloubka). Stav… (rozbaleno.cz)

Trevi CMP-542, CD-MP3 přehrávač boombox s USB, SD, CD, MP3, černý

Trevi CMP-542, CD-MP3 přehrávač boombox s USB, SD, CD, MP3, černý

Trevi VMP-542 Ghettoblaster disponuje zabudovaným FM/AM tunerem a CD přehrávačem s podporou MP3. Prostřednictvím USB portu lze připojit USB datové nosiče a přehrávat z nich hudbu. Otočnými rukojeťmi a možnost napájení přes el. síť nebo baterie podtrhují mobilní zaměření přehrávače. Boombox představuje kompaktního společníka na cestách, ale solidně ozvučí i malé místnosti jako koupelny či kuchyně. Dostupný v černé, modré, červené a bílé barvě. (electronic-star.cz)

Trevi CMP-574, boombox s CD, MP3, USB, kazetovým přehrávačem, FM/AM…

Trevi CMP-574, boombox s CD, MP3, USB, kazetovým přehrávačem, FM/AM tunerem, modrý

Trevi CMP-574 je kompaktní CD rádio s USB vstupem a kazetovým přehrávačem. Díky tomuto přehrávači můžete poslouchat oblíbenou hudbu ze starých časů a nahrávat na kazety hudbu z rádia, CD přehrávače či USB. USB slot nabízí přehrávání hudby z USB paměťových nosičů. Díky přehledné uživatelské navigaci to jde skutečně velmi snadno. Podsvícený LCD displej a na přední straně umístěny obslužné prvky ještě více přispívají k jednoduchému ovládání. Zabudovaný FM/AM tuner, možnost napájení na baterie a rukojeť na horní straně dělají z tohoto kompaktního rádia skutečně věrného společníka na cestách. Pěkný design se stylovým modrým akcentem jen završují přednosti celého zařízení. Dostupné barvy: červená, modrá (electronic-star.cz)

Trevi CMP-574, boombox s CD, MP3, USB, kazetovým přehrávačem, FM/AM…

Trevi CMP-574, boombox s CD, MP3, USB, kazetovým přehrávačem, FM/AM tunerem, červený

Trevi CMP-574 je kompaktní CD rádio s USB vstupem a kazetovým přehrávačem. Díky tomuto přehrávači můžete poslouchat oblíbenou hudbu ze starých časů a nahrávat na kazety hudbu z rádia, CD přehrávače či USB. USB slot nabízí přehrávání hudby z USB paměťových nosičů. Díky přehledné uživatelské navigaci to jde skutečně velmi snadno. Podsvícený LCD displej a na přední straně umístěny obslužné prvky ještě více přispívají k jednoduchému ovládání. Zabudovaný FM/AM tuner, možnost napájení na baterie a rukojeť na horní straně dělají z tohoto kompaktního rádia skutečně věrného společníka na cestách. Pěkný design se stylovým červeným akcentem jen završují přednosti celého zařízení. Dostupné barvy: červená, modrá (electronic-star.cz)

Uživatele, kteří hledají "Trevi CMP 531 USB BK" se dívají také na:

Ravpower rp- pb058 usb-c 26800mah kit

Trevi CMP 574/BL

Trevi CMP 574/BL

Radiomagnetofon Trevi CMP 574USB/RD s modrým lemováním je při poslechu klasických MC kazet ideálním doplňkem pri cestách nebo domácnosti. Na kazetu můžete nahrávat, co se vám zrovna líbí. Radiomagnetofon obsahuje automatickou funkci ALC a umožní přehrávat CD, CD-R, CD-RW a přes USB konektor přehrávat MP3. Rádio dále umožňuje digitální zobrazení frekvence AM/FM skrz LCD display. Trevi CMP 574USB/RD je napájen 230V/50 Hz nebo bateriemi 8xD (UM 1, nejsou součástí balení). Rádio má v sobě zakomponovaný... (okay.cz)

Trevi DS 1976V/BK Stolní radio,USB pro MP3,PLL

Trevi DS 1976V/BK Stolní radio,USB pro MP3,PLL

Výkonný stereofonní reproduktor v koženém provedení Trevi DS 1976 s Bluetooth konektivitou, USB MP3 přehrávačem a FM tunerem. Bass reflex, regulace basů a výšek, AUX vstup 3,5 mm, dálkové ovládání, LCD displej s modrým podsvícením, budík, teleskopická anténa, Hlavní funkce: Dřevěná konstrukce potažená kůží Perfektní zvuk Výkon: 2× 7,5 W + 10 W Subwoofer s Bass reflexem Bluetooth streamování hudby z mobilu, tabletu nebo notebooku Digitální FM rádio Samostatná regulace výšek a basů Dálkové ovládání - CHYBÍ Budík s 2 časy – buzení rádiem nebo MP3, Snooze Modrý LCD displej Teleskopická anténa Automatické vypnutí Bluetooth: Profily: A2DP, AVRCP Rádio: Digitální tuner FM Frekvenční rozsah: 87.5 – 108 MHz 20… (rozbaleno.cz)

Trevi XT 101/BK (Trevi XT 101/BK)

Trevi XT 101/BK (Trevi XT 101/BK)

Reproduktor sloupový, 40W, Bluetooth, MP3 přehrávač, Micro SD slot, USB port, AUX IN, napájení 230V, externí napájení 18V Reproduktor Trevi XT 101/BK kvalitně přehraje parádní basy stejně jako průzračné vysoké tóny, o kterých se vám ani nezdálo. A kabely pro vás přestanou existovat! O bezchybný poslech se totiž postará bezdrátová technologie Bluetooth, která zvládne přijímat zvuk z kompatibilního telefonu nebo MP3 přehrávače. Reproduktor Trevi XT 101/BK je schopen zvládnout jakoukoliv frekvenci od 60 Hz do 22000 Hz. A čistý výkon 40 W zaručuje optimální ozvučení i pro menší domácí party. Nejdůležitější funkce reproduktoru Trevi XT 101/BK Jednoduché propojení se zdrojem zvuku řeší technologie Bluetooth Lze propojit i pomocí USB, microSD a AUX Přehraje jakékoliv frekvence v pásmu 60 Hz… (alza.cz)

Trevi RR 501 BK BK (RR 501 BT BK)

Trevi RR 501 BK BK (RR 501 BT BK)

Radiomagnetofon přenosný, FM rádio, funkce autostop, USB/SD, Bluetooth, vstup na sluchátka, vestavěný mikrofon Klasické audio kazety slaví pozvolný návrat. A protože jsou milovníci retra často i hračičkové s láskou k moderním technologiím, navrhla společnost Trevi toto unikátní spojení radiomagnetofonu společně s přehrávačem, který snadno pomocí bluetooth propojíte s vaším mobilním telefonem. Svým vzhledem upomíná na klasická zařízení z osmdesátých let a je vybaven přehrávačem kazet s možností nahrávání, slotem na SD karty, USB vstupem, FM rádiem a výstupem na sluchátka. Vše v zatraceně cool vzhledu. Klíčové vlastnosti Trevi RR 501 BKMagnetofon s… (alza.cz)

Trevi DS 1976/BK

Trevi DS 1976/BK

Výkonný stereofonní reproduktor v koženém provedení Trevi DS 1976 s Bluetooth konektivitou, USB MP3 přehrávačem a FM tunerem. Bass reflex, regulace basů a výšek, AUX vstup 3,5 mm, dálkové ovládání, LCD displej s modrým podsvícením, budík, teleskopická anténa, Hlavní funkce Dřevěná konstrukce potažená kůží Perfektní zvuk Výkon: 2× 7,5 W + 10 W Subwoofer s Bass reflexem Bluetooth streamování hudby z mobilu, tabletu nebo notebooku Digitální FM rádio Samostatná regulace výšek a basů Dálkové ovládání Budík s 2 časy – buzení rádiem nebo MP3, Snooze Modrý LCD displej Teleskopická anténa Automatické vypnutí Bluetooth Profily: A2DP, AVRCP Rádio Digitální tuner FM Frekvenční rozsah: 87.5 – 108 MHz 20 … (rozbaleno.cz)

Trevi SG 320 BK

Trevi SG 320 BK

Trevi SG 320 OR Hodinky zobrazení času v digitálním a analogovém formátu možnost dvojího nastavení času podsvícení ve tmě odpočítávání z předem stanoveného času 5 x denní alarm, které se připomenou akustickým signálem konstrukce, která chrání proti nárazům a vibracím přímé zobrazení dat na LCD displeji Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

TREVI ME 3105 BK

TREVI ME 3105 BK

Meteostanice Trevi předpovídá počasí, které zobrazuje pomocí ikony, je vybavena vlhkoměrem, ukazatelem fází měsíce a plní i funkci budíku s kalendářem. Hodiny jsou řízené radiovým signálem DCF. Trevi ME 3105 Meteostanice Předpověď počasí v ikonovém zobrazení Hodiny řízené radiovým signálem DCF 12/24 formát času Měření vnitřní teploty Kalendář Fáze měsíce Modré podsvícení displeje   Stav produktu: Poškrábané. Zboží bylo krátkodobě použito. (rozbaleno.cz)

Trevi DJ 1230BT/BK

Trevi DJ 1230BT/BK

Náhlavní sluchátka Trevi DJ 1230BT/BK, černá Stav produktu: Na ilustrační fotografii je zboží v jiném barevném provedení. Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Trevi CD 512 BK (CD 512 BK)

Trevi CD 512 BK (CD 512 BK)

CD Přehrávač přenosný, FM rádio, výstup na sluchátka, AUX vstup, LED displej, napájení síť/baterie Nejste přílišnými zastánci bezdrátového přehrávaní hudby a rádi si poslechnete CD od vašeho oblíbeného interpreta? Trevi CD 512 TUR je přenosný CD přehrávač s kvalitním zvukem a kompaktními rozměry, který vám mimo jiné nabízí i FM rádio, vstup AUX a výstup na sluchátka. Dále disponuje LED displejem a je napájen ze sítě nebo bateriemi. Klíčové vlastnosti CD Přehrávače Trevi CD 512 BK přenosnýPřenosný CD přehrávačKompaktní rozměry přehrávače TreviFM rádioVstup AUX a výstup na sluchátkaNapájení ze sítě nebo bateriemi (alza.cz)

Trevi OM 3540 BK černá

Trevi OM 3540 BK černá

S velkým, elegantním bílým budíkem Trevi OM 3540 BK budete mít dokonalý přehled nejen o čase, ale také o teplotě a datu včetně dne v týdnu. Můžete jej připevnit na zeď nebo položit na stůl – přímo v těle je zabudovaná opěrka. Budík je stylový, obří displej skvěle čitelný, a při unavených ránech oceníte funkci odloženého buzení (snooze). (euronics.cz)

TREVI SLD 3860/BK černá

TREVI SLD 3860/BK černá

Digitální budík Trevi SLD 3860 s LCD displejem s LED posvícením. Funkce teploměru, kalendáře v několika jazycích a odloženého vstávání snooze.  Vlastnosti: Digitální budík Funkce snooze LCD displej s LED podsvícením Formát 12/24 h Teploměr °C/°F Vícejazyčný kalendář   Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Trevi RR 504 BT/BK (RR 504 BT/BK)

Trevi  RR 504 BT/BK (RR 504 BT/BK)

Radiomagnetofon přenosný, Bluetooth, kazetový přehrávač, autostop, PPL FM rádio, USB port, LCD displej Trevi RR 504 BT/BK v černém provedení je přenosný radiomagnetofon s mnoha praktickými funkcemi. Nabízí tak kromě jiného LCD displej s modrým podsvětlením, klasický kazetový přehrávač s funkcí Autostop nebo stereofonní FM rádio PLL. Nechybí ani Bluetooth s možností streamování hudby přímo z vašeho mobilního telefonu, tabletu nebo jiného zařízení s touto technologií. Svou oblíbenou hudbu si užijete bez zapojování kabelů. Trevi RR 504 BT disponuje taktéž funkcí nahrávání na pásky z rádia. Jistě oceníte USB konektor, pomocí kterého budete moci přehrávat hudbu z flashdisku. Samozřejmostí je pak výstup na sluchátka či teleskopická anténa pro lepší příjem rozhlasového signálu. Pokud… (alza.cz)

Trevi TT 1070 E/BK (TT 1070 E/ BK)

Trevi TT 1070 E/BK (TT 1070 E/ BK)

Mikrosystém 25W, CD/MP3 přehrávač a gramofon, rychlost otáček 33/45/78, kazetový přehrávač, autostop, rádio PPL FM/AM, SD slot, USB port, AUX-IN. Bluetooth, sluchátkový výstup, dálkové ovládání Nabízíme vám mikrosystém od italské značky Trevi, který nabízí mnoho funkcí. Díky Trevi TT 1070 E/BK 25W si můžete poslechnout vaší oblíbenou LP desku na gramofonu se 3 rychlostmi otáček za minutu. Hi-Fi mikrosystém s PLL FM tunerem je dále vybaven CD přehrávačem, kazetovým přehrávačem a rekordérem. Systém je opatřen také Bluetooth rozhraním, díky kterému si svou oblíbenou hudbu můžete poslechnout skrze váš telefon, tablet nebo počítač. Nechybí ani USB vstup a slot pro paměťovou kartu. Přehrávač Trevi TT též umí kódovat a ukládat hudební stopy na flash disk nebo SD… (alza.cz)

Trevi MPV 1780 SB (MPV 1780SB/BK)

Trevi MPV 1780 SB (MPV 1780SB/BK)

MP4 přehrávač 8GB, MP3/WMA/WAV, video AMV, LCD 1,8", Bluetooth, FM, Micro SD až do 32GB, dobíjecí baterie, USB kabel, sluchátka Trevi MPV 1780 je moderní přehrávač s Bluetooth pro bezdrátová sluchátka a barevným displejem velikosti 1,8". Díky displeji nemusíte jen poslouchat hudební soubory nebo FM vysílání, ale také můžete prohlížet obrázky nebo přehrávat videa konvertovaná do formátu AMV. Trevi MPV 1780 má kromě běžného standardu i stopky a krokoměr, takže může během dne měřit i vaši pohybovou aktivitu. Pěkně designované černé tělo skrývá slot pro kartu micro SD a lithiovou baterii s dobíjením přes běžně dostupné USB. Klíčové vlastnosti černého přehrávače Trevi MPV 1780Kapesní přehrávač s Bluetooth… (alza.cz)

Adaptér zvukový USB 5.1 KÖNIG CMP-SOUNDUSB12

Adaptér zvukový USB 5.1 KÖNIG CMP-SOUNDUSB12

Kompaktní zvuková karta USB 5.1 umožňuje snadno vytvořit prostorový zvuk v notebooku nebo PC.Vlastnosti:- Vstupní konektory: jack 3.5 mm- Výstupní konektory: jack 3.5 mm- Napájení: USB 5V 0.5A- Kompatibilita: Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP (tipa.eu)

Trevi XF 1000KB Reprosoustava 3p.s BT, MP3,USB

Trevi XF 1000KB Reprosoustava 3p.s BT, MP3,USB

Flexibilní přenosný reproduktor s výkonem 100 W Trevi XF 1000KB nabízí možnost přehrávat hudbu z USB portu nebo bezdrátově z mobilu či tabletu přes Bluetooth. Reprobox v sobě má integrovaný MP3 přehrávač, další možností je připojení audio přehrávače AUX konektorem, 2 vstupy pro mikrofon a 1 pro elektrickou kytaru, barevné osvětlení reproduktoru, madlo a kolečka pro snadnou manipulaci. Vlastnosti: 10" dvoupásmový reproduktor s Bass Reflexem + 2×1,5" výškové reproduktory USB pro připojení flash paměti (max. 32 GB) a nabíjení připojených zařízení Vestavěná bluetooth technologie pro audio streaming Dva vstupy pro mikrofon a jeden pro elektrickou kytaru Modře podsvícený LCD displej Oddělené ovládání celkové hlasitosti, kytary a… (rozbaleno.cz)

Numark M6 USB BK

Numark M6 USB BK

DJ mixpult M6 je čtyřkanálový DJ mixážný pult s USB rozhraním.Můžete tak míchat nejen signál z klasických zdrojů (CD, mikrofon, gramofon, ...), ale také signál přímo z počítače. Vlastnosti:4 kanály2x přepínatelný RCA gramofonní/linkový vstup2x mikrofonní vstupsymetrickÉ XLR linkový vÝstupyUSB připojení pro záznam a přehrávání z PC/Macvyměnitelný crossfadertřípásmový EQ na kažném kanálu (kytary.cz)

Trevi DVMI 3580, DVD přehrávač, full HD, USB, MP3, SCART

Trevi DVMI 3580, DVD přehrávač, full HD, USB, MP3, SCART

Trevi DVMI 3580 je kompaktní, funkcemi nabité zařízení s širokým spektrem využití. Kromě tradičních formátů CD a DVD přehrává zařízení i moderní formáty médií jako MP3 a JPG. Přes USB port lze přehrávat video soubory, hudební a obrazové soubory přímo z paměťových médií, jako jsou USB klíče, MP3 přehrávače, externí pevné disky atd. Přes HDMI výstup můžete předat prvotřídní obrazový signál k HD televizoru nebo HD projektoru přes HDMI výstup s podporou full HD (1080p). Se svou širokou škálou připojení se DVD přehrávač Trevi spojuje s různým technickým okolím. Kompaktní konstrukce Trevi DVMI 3580 umožňuje umístění i ve velmi stísněných prostorových podmínkách a pomáhá udržovat domácího kino a Hi-Fi sestavu diskrétně a uklizeně. (electronic-star.cz)

Numark M101 USB BK

Numark M101 USB BK

DJ mixpult M101USB je vysoce adaptabilní dvoukanálový mix pro DJ. M101 nabízí velmi mobilní mixáž ať už analogu nebo digitální muziky z počítače. Je ideální pro akce jako svatby, párty, klubové akce a všude tam, kde se vystačí s dvokanálovým (2x stereo) řešením. M101 je také skvělým řešením pro začínající a příležitostné DJ, kterým umožní za rozumný peníz získat kvalitní mix se všemi potřebnými funkcemi a USB audio rozhraním, takže si mohou vybrat, zda budou pracovat s jejich počítačem nebo využijí klasická analogová zařízení. M101 má zabudovaný ekvalizér pro každý vstup, což umoňuje přizpůsobit mix okolnímu prostoru nebo samotným nahrávkám. Mezi výbavu tohoto mixu patří dva páry přepínatelných Phono/Line vstupů, 1/4" mikrofonní vstup a RCA stereo výstup pro připojení zesilovače,… (kytary.cz)

Bluetooth reproduktor Trevi SR-8410 BT, černý, USB, SD, AUX

Bluetooth reproduktor Trevi SR-8410 BT, černý, USB, SD, AUX

Trevi SR-8410 BT jestylový reproduktor s širokým spektrem funkcí a zaobleným designem. Integrovaný AM/FM tuner s 20 místnou úložnou pamětí vám umožní poslouchatnejaktuálnější hity a bluetooth rozhraní poslouží pro streamování hudby zesmartphonů, notebooků a podobných zařízení. Díky podsvícenému LCD displeji a dobře seřazeným ovládacím prvkům je obsluhazařízení jednoduchá a intuitivní. Kromě toho je reproduktor vybaven USB a SD vstupy pro přímé přehrávání hudby zUSB klíčů, SD karet a MP3 přehrávačů. Další zařízení, jako jsou MP3 a CD přehrávače, je možné připojit pomocí AUXvstupu. Dostupný v černé a bílé barvě. (electronic-star.cz)

Trevi XF 500, 25 W, černý, aktivní bluetooth reproduktor, přenosný,…

Trevi XF 500, 25 W, černý, aktivní bluetooth reproduktor, přenosný, baterie, MP3, SD, USB, FM

Trevi XF 500 je přenosný aktivní reproduktor , který se cítí jako doma na ulici, v parcích i v pokoji. Vysoká mobilnost reproduktoru spočívá v jeho kompaktních rozměrech, nízké hmotnosti a možnosti napájení na baterii nebo klasicky zapojením do elektrické zásuvky. Praktické horní držadlo posouvá přenositelnost zařízení na maximální hranici. Reproduktor také nabízí široké spektrum portů: kromě 6,3mm jack mikrofonního vstupu obsahuje jeden USB a jeden SD slot pro přehrávání MP3 titulů přímo z externích nosičů, jako například z USB klíčů, MP3 přehrávačů nebo SD paměťových karet. Největší technickou přednost představuje rozhraní bluetooth na bezdrátové přehrávání hudby ze smartphonů, tabletů či notebooků. Kabelové audio zařízení lze klasicky připojit prostřednictvím AUX vstupu.… (electronic-star.cz)

USB zásuvka USB-03-BK, USB zásuvka typ B ⇔ USB zásuvka typ A, vestavná

USB zásuvka USB-03-BK, USB zásuvka typ B ⇔ USB zásuvka typ A, vestavná

USB zásuvka USB-03-BK, USB zásuvka typ B ⇔ USB zásuvka typ A, vestavná (conrad.cz)

USB 3.0 zásuvka, vestavná USB-12-BK černá

USB 3.0 zásuvka, vestavná USB-12-BK černá

USB 3.0 zásuvka, vestavná USB-12-BK černá (conrad.cz)

USB zásuvka USB-10-BK, USB zásuvka typ B ⇔ USB zásuvka typ A, vestavná

USB zásuvka USB-10-BK, USB zásuvka typ B ⇔ USB zásuvka typ A, vestavná

USB zásuvka USB-10-BK, USB zásuvka typ B ⇔ USB zásuvka typ A, vestavná (conrad.cz)

USB zásuvka USB-04-BK, USB zásuvka typ B ⇔ USB zásuvka typ B, vestavná

USB zásuvka USB-04-BK, USB zásuvka typ B ⇔ USB zásuvka typ B, vestavná

USB zásuvka USB-04-BK, USB zásuvka typ B ⇔ USB zásuvka typ B, vestavná (conrad.cz)

USB zásuvka USB-08-BK, USB zásuvka typ A ⇔ USB zásuvka typ A, vestavná

USB zásuvka USB-08-BK, USB zásuvka typ A ⇔ USB zásuvka typ A, vestavná

USB zásuvka USB-08-BK, USB zásuvka typ A ⇔ USB zásuvka typ A, vestavná (conrad.cz)

USB zásuvka USB-02-BK, USB zásuvka typ A ⇔ USB zásuvka typ B, vestavná

USB zásuvka USB-02-BK, USB zásuvka typ A ⇔ USB zásuvka typ B, vestavná

USB zásuvka USB-02-BK, USB zásuvka typ A ⇔ USB zásuvka typ B, vestavná (conrad.cz)

USB zásuvka USB-09-BK, USB zásuvka typ A ⇔ USB zásuvka typ B, vestavná

USB zásuvka USB-09-BK, USB zásuvka typ A ⇔ USB zásuvka typ B, vestavná

USB zásuvka USB-09-BK, USB zásuvka typ A ⇔ USB zásuvka typ B, vestavná (conrad.cz)

CONNECT IT CMI-8000-BK YouMic USB, černý (CMI-8000-BK)

CONNECT IT CMI-8000-BK YouMic USB, černý (CMI-8000-BK)

Mikrofon s pozlaceným USB konektorem a sklápěcí trojnožkou, délka keblu 2.5m, pro záznam hlasu, zvuků a ruchů, hraní her, karaoke, chatování (Messenger, Skype atp.), rozsah 50Hz - 16 kHz, citlivost -38dB ± 3dB, ruční nebo stolní použití, možnost fixace úhlu mikrofonu v trojnožce, speciální kardioidní směrová charakteristika pro potlačení hluku (eliminuje nechtěné zvuky přicházející mimo hlavní směr mikrofonu), hmotnost 215g Kompaktní bezdrátová sluchátka s nízkou hmotnost slibují nejvyšší stupeň mobility. Žádné zamotané nebo zdržující kabely. Bezdrátové spojení s vaším telefonem nebo tabletem zařídí Bluetooth, takže se klidně můžete pohybovat po místnosti nebo ulicemi bez obtěžování kabelem. Přepínání skladeb a ovládání hlasitosti zvládnete ovladačem na sluchátkách. Ideální pro záznam… (alza.cz)

USB zásuvka USB-01-BK, USB zásuvka typ A ⇔ USB zásuvka typ A, vestavná

USB zásuvka USB-01-BK, USB zásuvka typ A ⇔ USB zásuvka typ A, vestavná

USB zásuvka USB-01-BK, USB zásuvka typ A ⇔ USB zásuvka typ A, vestavná (conrad.cz)

Vestavná USB 3.0 zásuvka TRU COMPONENTS USB-13-BK, stříbrná

Vestavná USB 3.0 zásuvka TRU COMPONENTS USB-13-BK, stříbrná

Vestavná USB 3.0 zásuvka TRU COMPONENTS USB-13-BK, stříbrná (conrad.cz)

FIXED 1x USB, 2,4A + micro USB kabel (FIXCC-UM-BK) černý

FIXED 1x USB, 2,4A + micro USB kabel (FIXCC-UM-BK) černý

Praktický set FIXED autonabíječky a odnímatelného microUSB kabelu pro dobíjení vašeho telefonu nebo jiného zařízení během jízdy autem. Díky speciální technologii Rapid Charge doplní energii tou nejvyšší možnou rychlostí s proudem 2,4 A, hodí se i pro dobíjení tabletů. Stylovým designem nabíječka skvěle zapadne do interiéru vozu, nijak. Kabel nabíječky lze použít samostatně, je vhodný pro nabíjení i pro synchronizaci dat. V balení navíc naleznete praktický stahovací pásek na suchý zip, ideální při přenosu kabelu. Jistě oceníte i nalepovací kabelový organizér, kterým zafixujete kabel v autě do správné polohy tak, aby vám nepřekážel. S FIXED nabíjecím setem do automobilu nemusíte mít obavy, že vám na cestách dojde energie ve vašem telefonu či tabletu. Vlastnosti: set USB autonabíječky a… (kasa.cz)

FIXED 1x USB, 2,4A + USB-C kabel (FIXCC-UC-BK) černý

FIXED 1x USB, 2,4A + USB-C kabel (FIXCC-UC-BK) černý

Praktický set FIXED autonabíječky a odnímatelného USB-C kabelu pro dobíjení vašeho telefonu nebo jiného zařízení během jízdy autem. Díky speciální technologii Rapid Charge doplní energii tou nejvyšší možnou rychlostí s proudem 2,4 A, hodí se i pro dobíjení tabletů. Stylovým designem nabíječka skvěle zapadne do interiéru vozu. Kabel nabíječky lze použít samostatně, je vhodný pro nabíjení i pro synchronizaci dat. V balení navíc naleznete praktický stahovací pásek na suchý zip, ideální při přenosu kabelu. Jistě oceníte i nalepovací kabelový organizér, kterým zafixujete kabel v autě do správné polohy tak, aby vám nepřekážel. S FIXED nabíjecím setem do automobilu nemusíte mít obavy, že vám na cestách dojde energie ve vašem telefonu či tabletu. Vlastnosti: set USB autonabíječky a USB-C… (kasa.cz)

Connect IT Wirez Micro USB/USB-C (CFF-0070-BK) černá

Connect IT Wirez Micro USB/USB-C (CFF-0070-BK) černá

CONNECT IT Wirez redukce USB-C/Micro USB Slouží k nabíjení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Vlastnosti: Odolná konstrukce ze speciální slitiny hliníku a zinku Podpora rychlonabíjení Qualcomm Quick Charge Přenos dat USB Hi-Speed 480 Mb/s Ultralehká konstrukce Certifikace RoHS Rozměry a hmotnost Rozměry (š × h × v): 10 × 6 × 24,5 mm Hmotnost: 0,5 g Barva: černá (kasa.cz)

CONNECT IT CMI-8001-BK YouMic Filter USB (CMI-8001-BK)

CONNECT IT CMI-8001-BK YouMic Filter USB (CMI-8001-BK)

Mikrofon s POP filtrem a pozlaceným USB konektorem a sklápěcí trojnožkou, délka keblu 2.5m, pro záznam hlasu, zvuků a ruchů, hraní her, karaoke, chatování (Messenger, Skype atp.), rozsah 50Hz - 16kHz, citlivost -38dB ± 3dB, ruční nebo stolní použití, možnost fixace úhlu mikrofonu v trojnožce, speciální kardioidní směrová charakteristika pro potlačení hluku (eliminuje nechtěné zvuky přicházející mimo hlavní směr mikrofonu), hmotnost 215g Kompaktní bezdrátová sluchátka s nízkou hmotnost slibují nejvyšší stupeň mobility. Žádné zamotané nebo zdržující kabely. Bezdrátové spojení s vaším telefonem nebo tabletem zařídí Bluetooth, takže se klidně můžete pohybovat po místnosti nebo ulicemi bez obtěžování kabelem. Přepínání skladeb a ovládání hlasitosti zvládnete ovladačem na sluchátkách. Sháníte… (alza.cz)

HyperX Amp USB (HX-USCCAMSS-BK)

HyperX Amp USB (HX-USCCAMSS-BK)

Zvuková karta externí, pro vybraná sluchátka HyperX S externí zvukovou kartou HyperX Amp USB posunete zvuk stereofonních herních headsetů na úplně jinou úroveň. Karta totiž vytváří virtuální prostorový zvuk ve formátu 7.1. Pomocí USB ji snadno připojíte nejen k PC, ale i konzoli PS4. Samotná karta je velmi malá, s jednoduchým intuitivním ovládáním a na dostatečně dlouhém kabelu. Pomocí oddělených tlačítek můžete separátně ovládat hlasitost sluchátek i mikrofonu, pro ten je navíc karta vybavena pokročilým noise cancellingem, který při in-game komunikaci určitě oceníte. Klíčové vlastnosti externí zvukové karty HyperX Amp USBExterní zvuková karta pro PC, PS4 a PS4 ProJe určená pro vybrané headsety HyperX 3,5mm jackemPoskytuje virtuální prostorový zvuk ve formátu… (alza.cz)

Vestavná mini USB zásuvka TRU COMPONENTS Mini USB-01-BK černá

Vestavná mini USB zásuvka TRU COMPONENTS Mini USB-01-BK černá

Vestavná mini USB zásuvka TRU COMPONENTS Mini USB-01-BK černá (conrad.cz)

FIXED USB Type-C, OTG, USB 2.0 (FIXA-CTOA-BK) černá

FIXED USB Type-C, OTG, USB 2.0 (FIXA-CTOA-BK) černá

FIXED USB-C adaptér s funkci OTG (On-The-Go) umožňuje připojit k vašemu smartphonu nebo tabletu periferní zařízení s USB konektorem jako flash disk, externí disk, klávesnice apod.. Redukce usnadní přenos dokumentů, hudby, obrázků a jiných dat, případně zlepší ovládání vašeho mobilního telefonu nebo tabletu pomocí klávesnice či myši. Vhodné pro všechny zařízení s podporou USB OTG: Vlastnosti: USB-C OTG adaptér OTG funkce (On-The-Go) - přímý přenos dat umožní připojit USB zařízení k vašemu tabletu či smartphonu vhodné např. pro externí disky, flashdisky, klávesnice apod. barva: černá (kasa.cz)

FIXED 1x USB, 2,4A + micro USB kabel (FIXC-UM-BK) černá

FIXED 1x USB, 2,4A + micro USB kabel (FIXC-UM-BK) černá

Kompaktní set síťové USB nabíječky FIXED a odnímatelného microUSB kabelu je ideální pro dobíjení vašeho telefonu, tabletu nebo jiné elektroniky. Díky speciální technologii Rapid Charge doplní energii tou nejvyšší možnou rychlostí s proudem 2,4 A. Kabel nabíječky lze použít samostatně, je vhodný pro nabíjení i pro synchronizaci dat. Nabíjecí set je ideální i pro ty, kdo tráví hodně času na cestách, lehce ho sbalíte a nezabere téměř žádné místo v kufru nebo batohu. V balení navíc naleznete praktický pásek na suchý zip pro jednoduché stáhnutí kabelu. Jistě oceníte i nalepovací kabelový organizér, kterým zafixujete kabel například na desce pracovního stolu tak, aby vám nepadal a nepřekážel. S nabíjecím setem FIXED nemusíte mít obavy, že vám dojde energie ve vašem telefonu nebo tabletu, ať už… (kasa.cz)

FIXED 1x USB, 2,4A + USB-C kabel (FIXC-UC-BK) černá

FIXED 1x USB, 2,4A + USB-C kabel (FIXC-UC-BK) černá

Kompaktní set síťové USB nabíječky FIXED a odnímatelného USB-C kabelu je ideální pro dobíjení vašeho telefonu, tabletu nebo jiné elektroniky. Díky speciální technologii Rapid Charge doplní energii tou nejvyšší možnou rychlostí s proudem 2,4 A. Kabel nabíječky lze použít samostatně, je vhodný pro nabíjení i pro synchronizaci dat. Nabíjecí set je ideální i pro ty, kdo tráví hodně času na cestách, lehce ho sbalíte a nezabere téměř žádné místo v kufru nebo batohu. V balení navíc naleznete praktický pásek na suchý zip pro jednoduché stáhnutí kabelu. Jistě oceníte i nalepovací kabelový organizér, kterým zafixujete kabel například na desce pracovního stolu tak, aby vám nepadal a nepřekážel. S nabíjecím setem FIXED nemusíte mít obavy, že vám dojde energie ve vašem telefonu nebo tabletu, ať už… (kasa.cz)

USB zásuvka USB-05-BK, USB zásuvka typ A ⇔ USB zástrčka typ A, 60 cm,…

USB zásuvka USB-05-BK, USB zásuvka typ A ⇔ USB zástrčka typ A, 60 cm, vestavná

USB zásuvka USB-05-BK, USB zásuvka typ A ⇔ USB zástrčka typ A, 60 cm, vestavná (conrad.cz)

Connect IT Wirez USB-C/USB-C, 1m (CCA-7006-BK) černý

Connect IT Wirez USB-C/USB-C, 1m (CCA-7006-BK) černý

Kabel USB-C (Type-C) USB-C (Type-C) s podporou proudového toku 3 A pro rychlé nabíjení a přenos dat Slouží k nabíjení USB-C (Type-C) zařízení a umožňuje současně také přenášet a synchronizovat data, fotografie a hudbu Délka 1 m Povrchová izolace garantuje vysokou ohebnost a životnost Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Až o 40% rychlejší nabíjení ve srovnání s běžnými kabely Konektory USB-C (Type-C) USB-C (Type-C) Garantovaná přenosová rychlost 480 Mbps Max. proud: 3 A Standard: USB-C 2.0 Kvalitní opláštění konektorů z vysoce tvrzeného PVC garantujícího dlouhou životnost Měděné vnitřní vodiče Certifikace RoHS Barva: černá Kompatibilní se všemi zařízeními s USB-C portem označovaným někdy také jako USB-Type C (např.… (kasa.cz)

USB zásuvka USB-07-BK, 2x USB zásuvka typ A ⇔ 2x USB zásuvka typ A,…

USB zásuvka USB-07-BK, 2x USB zásuvka typ A ⇔ 2x USB zásuvka typ A, dvojitá, vestavná, 60 cm

USB zásuvka USB-07-BK, 2x USB zásuvka typ A ⇔ 2x USB zásuvka typ A, dvojitá, vestavná, 60 cm (conrad.cz)

Dvojitá vestavná zásuvka Micro USB TRU COMPONENTS Micro USB-03-BK…

Dvojitá vestavná zásuvka Micro USB TRU COMPONENTS Micro USB-03-BK černá

Dvojitá vestavná zásuvka Micro USB TRU COMPONENTS Micro USB-03-BK černá (conrad.cz)

Trevi XT 101/WH (Trevi XT 101/WH)

Trevi XT 101/WH (Trevi XT 101/WH)

Reproduktor sloupový, 40W, Bluetooth, MP3 přehrávač, Micro SD slot, USB port, AUX IN, napájení 230V, externí napájení 18V Reproduktor Trevi XT 101/WH vám konečně přinese průrazné basy stejně jako jemné středy i výšky, které potěší každého hudebního fandu. A kabely už vám nebudou komplikovat život! Vše totiž hravě zvládne technologie bezdrátového spojení Bluetooth, která vám nabídne možnost přijímat zvuk z kompatibilního chytrého telefonu a dalších zdrojů. Reproduktor Trevi XT 101/WH si poradí s jakoukoliv frekvencí od 60 Hz do 22000 Hz. A čistý výkon 40 W garantuje kvalitní zvuk i ve větším obýváku. Klíčové přednosti reproduktoru Trevi XT 101/WH Jednoduché propojení se zdrojem zvuku řeší technologie Bluetooth Alternativně je možné použít také USB, microSD a AUX Dokáže reprodukovat tóny… (alza.cz)

Dvojitá vestavná zásuvka mini USB TRU COMPONENTS Mini USB-04-BK černá

Dvojitá vestavná zásuvka mini USB TRU COMPONENTS Mini USB-04-BK černá

Dvojitá vestavná zásuvka mini USB TRU COMPONENTS Mini USB-04-BK černá (conrad.cz)

Connect IT USB-C, 4 porty USB 3.0 (CHU-6050-BK) černý

Connect IT USB-C, 4 porty USB 3.0 (CHU-6050-BK) černý

CONNECT IT USB-C externí hub, 4 porty USB-A 3.0 Pasivní hub se 4 standardními porty USB 3.0, sloužící pro připojení vašich oblíbených USB zařízení k notebooku, PC, tabletu s novým USB-C nebo Thunderbolt 3 rozhraním. Specifikace: 1 x USB typ C na vstupu 4 x USB 3.0 na výstupu kompatibilní s USB 3.0, zpětně kompatibilní s USB 2.0 a USB 1.1 podpora přenosových rychlostí 1.5/12/480/5000 Mbit/s (low/full/high/super speed); snadné připojené dalších zařízení (plná podpora Plug and Play) podpora Hot Plug (připojení zařízení za chodu) Rozměry: 75 x 25 x 15 mm Hmotnost: 25 g Délka kabelu: 10 cm Podporované operační systémy: MS Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 a vyšší Mac OS X 10,4,x a vyšší Linux 2.6.x a vyšší (kasa.cz)

Connect IT USB-A - USB-C, OTG, 15 cm (CCA-2040-BK) černý

Connect IT USB-A - USB-C, OTG, 15 cm (CCA-2040-BK) černý

USB-C kabelová redukce s funkcí OTG (USB On-The-Go) umožňuje telefonům s operačním systémem Android např. obousměrný přenos dat z a na flashdisk nebo připojení periferií jako je klávesnice nebo myš. Kabel je vyrobem z kvalitních materiálů, díky svému průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos a speciální PVC izolace zajišťuje vysokou ohebnost a životnost. Vlastnosti Slouží k nabíjení i přenosu a synchronizaci dat Délka 15 cm Podpora OTG (USB On-The-Go) pro Android zařízení umožňující např. oboustranný přímý přenost dat z Flash disku do mobilního telefonu Garantovaný max. proudový tok: 3 A Garantovaná přenosová rychlost 5 Gbps Standard: USB 3.1 Gen 1 Kvalitní materiál žil o dostatečném celkovém průřezu umožňuje rychlé nabíjení a plynulý datový přenos Speciální PVC izolace… (kasa.cz)

CMP Lyžařské kalhoty

CMP Lyžařské kalhoty

Elastický komfortní pas. Nastavitelné šle a detaily loga. Integrované gamaše. Voděodolná a hřejivá kvalita. Zapínání: zip. Materiál: 100% polyester. Podšívka: 100% polyester. Výplň: 100% polyester. (sheego.cz)

CMP Podšitá bunda

CMP Podšitá bunda

Oboustranný design. Jedna strana vodotěsná, nepropouštějící vítr a prodyšná. Druhá strana z prošívaného lehkého tkaného materiálu. Průběžný zip. Vysoký stojáček s kapucí. Boční kapsy na zip. Hřejivý vatovaný materiál. Zapínání: zip. Zvláštní znaky: lze nosit po obou stranách. Materiál: 100% polyester. Podšívka: 100% polyamid. Oteplovací vložka: 100% polyester. (sheego.cz)

CMP Zimní bunda

CMP Zimní bunda

Kapuce s lemem z imitace kožešiny. Vysoký límec a skrytý oboustranný zip. Vnitřní kapsa na zip s otvorem na kabel. Vnější všité kapsy. Prodyšná, vodě- a větruvzdorná kvalita. Zatepleno a podšito. Elastický softshellový materiál. Zapínání: obousměrný zip. Nápadné znaky: s voděodolným svrchním materiálem. Materiál: 90% polyester, 10% elastan. Podšívka: 100% polyamid. Vsadka: 100% polyester. Výplň: 100% polyester. (sheego.cz)

CMP Fleecová mikina

CMP Fleecová mikina

Kontrastní oblast ramen. Výšivka loga na rukávu. Dvě všité kapsy. Regulující vlhkost. Zdrsněná podšívka. Hřejivý materiál. Zapínání: zip. Materiál: 100% polyester. (otto-cz)

CMP Nepromokavá bunda

CMP Nepromokavá bunda

S kapucí a stojáčkem. Vnitřní kapsy a kapsy se zipy. Prodyšné, vodě- a větruvzdorné provedení. Hřejivá výplň. Funkční kvalita. Zapínání: zip. Nápadné znaky: hřejivá výplň. Materiál: 100% polyester. Podšívka: 100% polyester. Výplň: 100% polyester. (otto-cz)

USB zásuvka USB-06-BK, 2x USB zásuvka typ A ⇔ 2x USB zástrčka typ A,…

USB zásuvka USB-06-BK, 2x USB zásuvka typ A ⇔ 2x USB zástrčka typ A, dvojitá, vestavná, 60 cm

USB zásuvka USB-06-BK, 2x USB zásuvka typ A ⇔ 2x USB zástrčka typ A, dvojitá, vestavná, 60 cm (conrad.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít