Trefl pěnové puzzle les (5900511606980)

Produkt Trefl pěnové puzzle les (5900511606980) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Trefl pěnové puzzle les (5900511606980) upraviť a produkt hľadať znova.

Trefl Pěnové puzzle Les (5900511606980)

Trefl Pěnové puzzle Les (5900511606980)
Detail

Pěnové puzzle - téma příroda a zvířata, vhodné od narození Pěnové puzzle Trefl je tak trochu jiné, než by se na první pohled mohlo zdá. Není totiž vyrobeno z vroubkované EVA pěny, ze které jsou tyto podložky běžně vyráběny. Je z materiálu podobnému silné karimatce nebo vícevrstvému mirelonu, který je silnější a odolnější. Ostatní výhody, jako je měkkost, omyvatelnost, zdravotní nezávadnost nebo skladnost, zůstávají samozřejmě zachovány. Motivem pestrobarevného puzzle je les plný zvířátek, kde si děti mohou procvičovat barvy a pojmenovávat vše, co na obrázku vidí. Z Trefl pěnového puzzle Les ale můžete sestavit i 3D objekty. Kostka, tunel nebo garáž pro autíčka budou dalšími podněty ke skvělé zábavě. Osmidílné pěnové puzzle je vhodné pro děti již od narození. Klíčové vlastnosti pěnového puzzle Trefl - lesVyrobeno ze silnějšího a odolnějšího materiálu než je EVA pěnaPěnové puzzle Trefl Les s pestrobarevným obrázkem letní a podzimní přírodyMěkké,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Les (5900511606980) , Trefl pěnové puzzle les (5900511606980)

TREFL Pěnové puzzle Les 8 ks

TREFL Pěnové puzzle Les 8 ks
Detail

Mají vaše děti rády roztomilá zvířátka? Na tomto puzzle jich naleznou spoustu. Mlsného medvěda, štíhlou srnku, čápa s obrovským zobákem, barevného bažanta, vychytralou lišku, obrovského losa nebo moudrou sovu. Pomocí barevných kaněk na jednom z dílků mohou hledat jednotlivé barvy na puzzle a tím se učit je poznávat. Z jednotlivých dílů lze poskládat kostku, tunel pro autíčka, krásnou dekoraci na stěnu nebo hrací plochu. Pěnová podložka je vytvořena z pěnového polyethylenu, který je podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu. Je měkká, omyvatelná, zdravotně nezávadná, lehce manipulovatelná a skladná. Společnost Trefl je jedním z předních evropských výrobců puzzle, stolních her a hracích karet, který rozvíjí svou činnost již od roku 1985. V nabídce má přes 30 různých druhů puzzle s počtem dílků od 2 do 6000 s širokým spektrem motivů zahrnující přírodní scenerie, města, památky, zvířata, ale i obrazy starých mistrů nebo novodobých umělců. V dětských motivech sází polský Trefl jak na dlouhodobě oblíbené licenční produkty (Medvídek Pú, Disney Princezny, Auta, Scooby Doo, Mickey Mouse, Šmoulové aj.), tak i na aktuální animované pohádky známé z pláten kin. Výrobky firmy Trefl jsou exportovány do více jak 50 zemí po celém světě. (4home.cz)

Podobné produkty ako TREFL Pěnové puzzle Les 8 ks , Trefl pěnové puzzle les 8 ks

Pěnové puzzle Les

Pěnové puzzle Les
Detail

Pěnové puzzle s motivem zvířátek z lesa. Pěnová podložka je vyrobena ze speciálního materiálu (nejedná se o klasickou vroubkovanou EVA pěnu, ale o materiál podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu). Má nadstandardní tloušťku 1,5 cm a je určena zejména ke hraní. Puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, je lehce manipulovatelné a skladné. Pěnové puzzle seznamuje děti s poznáváním barev. Pomocí barevných kaněk na jednom dílku děti mohou hledat jednotlivé barvy na celém pěnovém koberci. Z jednotlivých dílů lze poskládat kostka, tunel pro autíčka, nebo jej lze použít jako krásnou dekoraci na stěnu. Z osmi samostatných dílů lze vytvořit plochu přibližně 117 x 60 cm. Pěnové puzzle je vhodné pro děti různého věku: 0+ - Poskládejte pěnový koberec a řekněte dítěti, co se na něm nachází. Zkuste napodobovat zvuky zvířat. Využijte pěnové puzzle jako podložku pro první hraní, sedání a lezení. 1+ - Zeptejte se dítěte, kde má zvíře oči, nos, uši a podobně. Vyprávějte mu o tom, co zvířátka jí, pijí a co ráda dělají. Zkuste je navnadit k tomu, aby napodobovali zvuky zvířat. 2+ - Zkuste skládat koberec spolu s dětmi. Zeptejte se dítěte, kde se na puzzle nacházejí zvířata. Vyprávějte o tom, které zvíře je veselé a které naopak smutné. Vyzkoušejte prostorové skládání - vytvořte například kostku. Vymýšlejte vlastní hry. 3+ - Společně s dítětem navštivte všechna zvířátka. Pohybujte se lesem prstem po koberci nebo figurkou (není součástí balení). Zeptejte se dítěte, co dělají jednotlivá zvířátka. Pojmenujte barvy z legendy a ukazujte mu je v letním a podzimním čase. 4+ - Nabádejte dítě ať vymýšlí příběhy o jednotlivých zvířatech a učte ho barvy. Pamatujte, že společná zábava zesiluje vztah mezi rodičem a dítětem a má pozitivní vliv na rozvoj dítěte. Pěnové puzzle TREFL PUZZLOPIANKA je vhodné také jako podložka při hraní s plastelínou nebo malování barvičkami. Po použití puzzle jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Toto puzzle je kombinovatelné pouze s pěnovými puzzle TREFL Puzzlopianka Doporučeno pro děti od narození. Rozměr složeného puzzle cca 117,5 x 60,5 cm (patro.cz)

Podobné produkty ako Pěnové puzzle Les , Trefl pěnové puzzle - bing (5900511614541)

TREFL Pěnové puzzle Jednorožec

TREFL Pěnové puzzle Jednorožec
Detail

Pěnové puzzle s motivem roztomilého jednorožce. Pěnová podložka je vyrobena ze speciálního materiálu (nejedná se o klasickou vroubkovanou EVA pěnu, ale o materiál podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu). Má nadstandardní tloušťku 1,5 cm a je určena zejména ke hraní. Puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, je lehce manipulovatelné a skladné. Z jednotlivých dílů lze poskládat kostka, tunel pro autíčka, nebo jej lze použít jako krásnou dekoraci na stěnu. Z osmi samostatných dílů lze vytvořit plochu přibližně 117 x 60 cm. Pěnové puzzle TREFL PUZZLOPIANKA je vhodné také jako podložka při hraní s plastelínou nebo malování barvičkami. Po použití puzzle jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Toto puzzle je kombinovatelné pouze s pěnovými puzzle TREFL Puzzlopianka Doporučeno pro děti od 2 let. Rozměr složeného puzzle cca 117,5 x 60,5 cm (patro.cz)

Podobné produkty ako TREFL Pěnové puzzle Jednorožec , Trefl pěnové puzzle jednorožec (5900511611366)

Trefl Pěnové puzzle Bing

Trefl Pěnové puzzle Bing
Detail

Pěnové puzzle s krásnými obrázky králíčka Binga a jeho přátel. Pěnová podložka je vyrobena ze speciálního materiálu (nejedná se o klasickou vroubkovanou EVA pěnu, ale o materiál podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu). Má nadstandardní tloušťku 1,5 cm a je určena zejména ke hraní. Puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, je lehce manipulovatelné a skladné. Z jednotlivých dílů lze poskládat kostku, tunel pro autíčka nebo jej lze použít jako krásnou dekoraci na stěnu. Z osmi samostatných dílů lze vytvořit plochu přibližně 117 x 60 cm. Pěnové puzzle TREFL PUZZLOPIANKA je vhodné také jako podložka při hraní s plastelínou nebo malování barvičkami. Po použití puzzle jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Toto puzzle je kombinovatelné pouze s pěnovými puzzle TREFL Puzzlopianka Doporučeno pro děti od 2 let. Rozměr složeného puzzle cca 118 x 60 cm (patro.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Bing , Trefl pěnové puzzle veselé lamy (5900511612639)

Trefl Pěnové puzzle Veselé lamy

Trefl Pěnové puzzle Veselé lamy
Detail

Pěnové puzzle s motivem roztomilých lam. Pěnová podložka je vyrobena ze speciálního materiálu (nejedná se o klasickou vroubkovanou EVA pěnu, ale o materiál podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu). Má nadstandardní tloušťku 1,5 cm a je určena zejména ke hraní. Puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, je lehce manipulovatelné a skladné. Z jednotlivých dílů lze poskládat kostka, tunel pro autíčka, nebo jej lze použít jako krásnou dekoraci na stěnu. Z osmi samostatných dílů lze vytvořit plochu přibližně 117 x 60 cm. Pěnové puzzle TREFL PUZZLOPIANKA je vhodné také jako podložka při hraní s plastelínou nebo malování barvičkami. Po použití puzzle jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Toto puzzle je kombinovatelné pouze s pěnovými puzzle TREFL Puzzlopianka Doporučeno pro děti od 2 let. Rozměr složeného puzzle cca 117,5 x 60,5 cm (patro.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Veselé lamy , Trefl pěnové puzzle rozverná koťata (5900511612622)

Trefl Pěnové puzzle Rozverná koťata

Trefl Pěnové puzzle Rozverná koťata
Detail

Pěnové puzzle s motivem roztomilých veselých koťat. Pěnová podložka je vyrobena ze speciálního materiálu (nejedná se o klasickou vroubkovanou EVA pěnu, ale o materiál podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu). Má nadstandardní tloušťku 1,5 cm a je určena zejména ke hraní. Puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, je lehce manipulovatelné a skladné. Z jednotlivých dílů lze poskládat kostka, tunel pro autíčka, nebo jej lze použít jako krásnou dekoraci na stěnu. Z osmi samostatných dílů lze vytvořit plochu přibližně 117 x 60 cm. Pěnové puzzle TREFL PUZZLOPIANKA je vhodné také jako podložka při hraní s plastelínou nebo malování barvičkami. Po použití puzzle jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Toto puzzle je kombinovatelné pouze s pěnovými puzzle TREFL Puzzlopianka Doporučeno pro děti od 2 let. Rozměr složeného puzzle cca 117,5 x 60,5 cm (patro.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Rozverná koťata , Trefl pěnové puzzle tlapková patrola (5900511613629)

Trefl Pěnové puzzle - Bing (5900511614541)

Trefl Pěnové puzzle - Bing (5900511614541)
Detail

Pěnové puzzle - 8 dílků v balení, znáte z Bing, vhodné od 2 let Pěnové puzzle Trefl nabídne dětem kvalitní zábavu a zároveň je praktickým doplňkem třeba do dětského pokoje. Mladší děti ho ocení jako podložku na hraní. Starší děti se s jeho pomocí zdokonalí v jemné motorice a myšlení. V balení naleznete 8 dílků. Jeho design ocení jak chlapci, tak dívky. Pěnové puzzle Trefl se hodí pro děti od 2 let. K jeho výrobě posloužil kvalitní materiál, kterým je pěna. Učaruje především dětem, kterým se líbí Bing. Velikost jednoho dílku dosahuje 32 × 32 cm. Klíčové vlastnosti pěnového puzzle Trefl Pěnové puzzle - Bing Pěnové puzzle se postará o zábavu menších i větších dětí Vhodné pro děti od 2 let Je vyrobeno z kvalitního materiálu, jakým je pěna Pěnové puzzle Trefl se skládá z 8 dílků (alza.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle - Bing (5900511614541) , Trefl pěnové puzzle úsměv fisher price (5900511613896)

Trefl Pěnové puzzle Jednorožec (5900511611366)

Trefl Pěnové puzzle Jednorožec (5900511611366)
Detail

Pěnové puzzle - téma zvířata, vhodné od 2 let Pěnové puzzle je úžasná věc pro malé děti. Z jednotlivých dílů lze jednoduše složit menší nebo větší kostku, do které se dají schovat nejrůznější věci. Nejčastěji se ale využívá jako podložka na zem. Díky své barevné pestrosti a odlišné struktuře povrchu je pobyt na takové podložce pro děti velice atraktivní. A v případě pěnového puzzle značky Trefl se navíc mohou již v raném věku díky každodennímu kontaktu naučit poznávat obrázky. Puzzle je netoxické a omyvatelné, tlumí hluk a izoluje od chladu. Klíčové vlastnosti pěnového puzzle Trefl Jednorožec 117,5 × 60,5 cmLze využít jako stavebnici nebo podložku na zemBarevné pěnové puzzle Trefl láká ke hřeDěti se mohou rychle naučit poznávat obrázkyPěnové puzzle je netoxické a omyvatelnéTlumí hluk a skvěle izoluje od chladu (alza.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Jednorožec (5900511611366) , Trefl pěnové puzzle kamarádi fisher price (5900511613612)

Trefl Pěnové puzzle Cars 8 ks

Trefl Pěnové puzzle Cars 8 ks
Detail

Sada osmi pěnových dílků s obrázky závodních autíček z filmu Cars 3. Kluci si mohou puzzle dílky sestavit do plochy. Vytvoří si tak tepelně izolační podložku. Také si mohou sestavit krychličku, se kterou se mohou hrát jako s domečkem. Kupte dětem pěnové puzzle Fisher price! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: pěna Počet dílků: 8 Rozměry jednoho dílku: 32 x 32 x 1,5 cm Rozměry balení: 12 x 32 x 32 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Cars 8 ks , Trefl pěnové puzzle ledové království 2 (5900511611373)

Trefl Pěnové puzzle Kamarádi Fisher Price

Trefl Pěnové puzzle Kamarádi Fisher Price
Detail

Pěnové puzzle s motivem zvířátek od Fisher Price. Pěnová podložka je vyrobena ze speciálního materiálu (nejedná se o klasickou vroubkovanou EVA pěnu, ale o materiál podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu). Má nadstandardní tloušťku 1,5 cm a je určena zejména ke hraní. Puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, je lehce manipulovatelné a skladné. Z jednotlivých dílů lze poskládat kostka, tunel pro autíčka, nebo jej lze použít jako krásnou dekoraci na stěnu. Z osmi samostatných dílů lze vytvořit plochu přibližně 117 x 60 cm. Pěnové puzzle TREFL PUZZLOPIANKA je vhodné také jako podložka při hraní s plastelínou nebo malování barvičkami. Po použití puzzle jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Toto puzzle je kombinovatelné pouze s pěnovými puzzle TREFL Puzzlopianka Doporučeno pro děti od 2 let. Rozměr složeného puzzle cca 117,5 x 60,5 cm (patro.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Kamarádi Fisher Price , Trefl pěnové puzzle tlapková patrola, 8 dílků

Trefl Pěnové puzzle Tlapková patrola (5900511613629)

Trefl Pěnové puzzle Tlapková patrola (5900511613629)
Detail

Pěnové puzzle - 8 dílků v balení, téma zvířata, znáte z Tlapková patrola, vhodné od narození Pěnové puzzle Trefl se postará o dlouhodobou zábavu dětí a také ho využijete jako ozdobu dětského pokoje. U mladších dětí poslouží jako podložka na hraní či přebalování. Starším dětem jeho skládání pomůže procvičit jemnou motoriku a myšlení. V balení naleznete 8 dílků. Jeho vzhled nadchne chlapce i dívky. Pěnové puzzle Trefl je vhodné pro děti od narození. K jeho výrobě byl použitý kvalitní materiál, konkrétně pěna. Udělá radost hlavně dětem, kterým se líbí Tlapková patrola. Velikost jednoho dílku činí 32 × 32 cm. Zásadní vlastnosti pěnového puzzle Trefl Pěnové puzzle Tlapková patrola Pěnové puzzle je skvělou volbou pro mladší i starší děti Vhodné pro děti od narození K jeho výrobě byl použitý kvalitní materiál, konkrétně pěna Pěnové puzzle Trefl je vytvořeno z 8 dílků Fialová barva se vašemu dítěti bude určitě líbit (alza.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Tlapková patrola (5900511613629) , Trefl pěnové puzzle medvídek pú a prasátko (5900511613643)

Trefl Pěnové puzzle Rozverná koťata (5900511612622)

Trefl Pěnové puzzle Rozverná koťata (5900511612622)
Detail

Pěnové puzzle - téma zvířata, vhodné od 2 let Pěnové puzzle je úžasná věc pro malé děti. Z jednotlivých dílů lze jednoduše složit menší nebo větší kostku, do které se dají schovat nejrůznější věci. Nejčastěji se ale využívá jako podložka na zem. Díky své barevné pestrosti a odlišné struktuře povrchu je pobyt na takové podložce pro děti velice atraktivní. A v případě pěnového puzzle značky Trefl se navíc mohou již v raném věku díky každodennímu kontaktu naučit poznávat obrázky. Puzzle je netoxické a omyvatelné, tlumí hluk a izoluje od chladu. Klíčové vlastnosti pěnového puzzle Trefl Rozverná koťata 117,5 × 60,5 cmLze využít jako stavebnici nebo podložku na zemBarevné pěnové puzzle Trefl láká ke hřeDěti se mohou rychle naučit poznávat obrázkyPěnové puzzle je netoxické a omyvatelnéTlumí hluk a skvěle izoluje od chladu (alza.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Rozverná koťata (5900511612622) , Puzzle pěnové tvary (3021105160564)

Trefl Pěnové puzzle Veselé lamy (5900511612639)

Trefl Pěnové puzzle Veselé lamy (5900511612639)
Detail

Pěnové puzzle - téma zvířata, vhodné od 2 let Pěnové puzzle je úžasná věc pro malé děti. Z jednotlivých dílů lze jednoduše složit menší nebo větší kostku, do které se dají schovat nejrůznější věci. Nejčastěji se ale využívá jako podložka na zem. Díky své barevné pestrosti a odlišné struktuře povrchu je pobyt na takové podložce pro děti velice atraktivní. A v případě pěnového puzzle značky Trefl se navíc mohou již v raném věku díky každodennímu kontaktu naučit poznávat obrázky. Puzzle je netoxické a omyvatelné, tlumí hluk a izoluje od chladu. Klíčové vlastnosti pěnového puzzle Trefl Veselé lamy 117,5 × 60,5 cmLze využít jako stavebnici nebo podložku na zemBarevné pěnové puzzle Trefl láká ke hřeDěti se mohou rychle naučit poznávat obrázkyPěnové puzzle je netoxické a omyvatelnéTlumí hluk a skvěle izoluje od chladu (alza.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Veselé lamy (5900511612639) , Pěnové puzzle - zvířata (8590331186211)

Trefl Pěnové puzzle Medvídek Pú (5900511602968)

Trefl Pěnové puzzle Medvídek Pú (5900511602968)
Detail

Pěnové puzzle - téma filmy a seriály, znáte z Medvídek Pú, vhodné od 2 let Pěnové puzzle Trefl se postará o kvalitní zábavu dětí a můžete ho využít také jako ozdobu dětského pokoje. Mladším dětem poslouží jako podložka na hraní nebo přebalování. Starším dětem jeho skládání pomůže procvičit jemnou motoriku a myšlení. Jeho design ocení jak chlapci, tak dívky. Pěnové puzzle Trefl skvěle zabaví děti od 2 let. K jeho výrobě byl použitý kvalitní materiál, konkrétně pěna. Potěší hlavně ty ratolesti, kterým se líbí Medvídek Pú. Klíčové vlastnosti pěnového puzzle Trefl Pěnové puzzle Medvídek Pú Skládání pěnového puzzle si oblíbí starší i mladší děti Vhodné pro děti od 2 let K jeho výrobě byl použitý kvalitní materiál, konkrétně pěna (alza.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Medvídek Pú (5900511602968) , Plastica pěnové puzzle abeceda (8591864916283)

Trefl Pěnové puzzle Peppa Pig 32x32cm 8ks

Detail

Měkké a snadno omyvatelné podlahové puzzle jsou vhodné jako podložka na hraní pro malé děti. Navíc si s nimi děti mohou stavět různé 3D tvary a trénovat tak motorické schopnosti. Obrázky z oblíbeného animáku Prasátko Peppa udělají radost každému malému fanouškovi. (mall.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Peppa Pig 32x32cm 8ks , Plastica pěnové puzzle hlavolam (8591864916481)

Trefl Pěnové puzzle Tlapková patrola, 8 dílků

Trefl Pěnové puzzle Tlapková patrola, 8 dílků
Detail

Toto pěnové puzzle poslouží skvěle jako podložka na hraní pro vaše nejmenší. Můžete ho ale složit i do kostky. Pomůže s rozvojem motorických schopností a navíc děťátko izoluje od chladné země. Najdete na něm hlavní hrdiny oblíbené Tlapkové patroly. Velikost dílů je 32 x 32 cm. (4home.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Tlapková patrola, 8 dílků , Magnetické puzzle - les (9780735360488)

Trefl Pěnové puzzle Kamarádi Fisher Price (5900511613612)

Trefl Pěnové puzzle Kamarádi Fisher Price (5900511613612)
Detail

Pěnové puzzle - 8 dílků v balení, téma zvířata, podlahové, vhodné od 2 let Pěnové puzzle Trefl nabídne dětem kvalitní zábavu a také se dá perfektně využít jako praktická dekorace do dětského pokoje. Pro mladší děti poslouží jako podložka na hraní nebo přebalování. Starší děti si při hře krásně procvičí myšlení i jemnou motoriku. Balení obsahuje 8 dílků. Jeho vzhled osloví jak kluky, tak holky. Pěnové puzzle Trefl je ideální pro děti od 2 let. K jeho výrobě slouží pěna. Zásadní přednosti pěnového puzzle Trefl Pěnové puzzle Kamarádi Fisher Price Skládání pěnového puzzle si budou užívat starší i mladší děti Hodí se pro děti od 2 let K jeho výrobě byl použitý kvalitní materiál, konkrétně pěna Pěnové puzzle Trefl se skládá z 8 dílků (alza.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Kamarádi Fisher Price (5900511613612) , Plastica pěnové puzzle skákací panák (8591864916290)

Trefl Pěnové puzzle Ledové království 2 (5900511611373)

Trefl Pěnové puzzle Ledové království 2 (5900511611373)
Detail

Pěnové puzzle - téma filmy a seriály, vhodné od 2 let Pěnové puzzle je úžasná věc pro malé děti. Z jednotlivých dílů lze jednoduše složit menší nebo větší kostku, do které se dají schovat nejrůznější věci. Nejčastěji se ale využívá jako podložka na zem. Díky své barevné pestrosti a odlišné struktuře povrchu je pobyt na takové podložce pro děti velice atraktivní. A v případě pěnového puzzle značky Trefl se navíc mohou již v raném věku díky každodennímu kontaktu naučit poznávat obrázky. Puzzle je netoxické a omyvatelné, tlumí hluk a izoluje od chladu. Klíčové vlastnosti pěnového puzzle Trefl Ledové království 2 117,5 × 60,5 cmLze využít jako stavebnici nebo podložku na zemBarevné pěnové puzzle Trefl láká ke hřeDěti se mohou rychle naučit poznávat obrázkyPěnové puzzle je netoxické a omyvatelnéTlumí hluk a skvěle izoluje od chladu (alza.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Ledové království 2 (5900511611373) , Momi pěnové puzzle zawi růžová (5907457710009)

Trefl Pěnové puzzle Úsměv Fisher Price (5900511613896)

Trefl Pěnové puzzle Úsměv Fisher Price (5900511613896)
Detail

Pěnové puzzle - 8 dílků v balení, téma zvířata, podlahové, vhodné od 2 let Pěnové puzzle Trefl vaše děti skvěle pobaví a může být také hezkou dekorací v dětském pokoji. Pro mladší děti se hodí jako podložka na hraní či přebalování. Starší děti si při hře nenásilně procvičí jemnou motoriku a myšlení. V balení se nachází 8 dílků. Jeho vzhled ocení chlapci i dívky. Pěnové puzzle Trefl je vhodné pro děti od 2 let. K jeho výrobě byl použitý kvalitní materiál, kterým je pěna. Zásadní přednosti pěnového puzzle Trefl Pěnové puzzle Úsměv Fisher Price Pěnové puzzle skvěle zabaví menší i větší děti Vhodné pro děti od 2 let K jeho výrobě posloužil kvalitní materiál, jakým je pěna Pěnové puzzle Trefl je vytvořeno z 8 dílků (alza.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Úsměv Fisher Price (5900511613896) , Plastica pěnové puzzle - vodolepka zvířátka, 26 ks

Trefl Pěnové puzzle Medvídek Pú a Prasátko (5900511613643)

Trefl Pěnové puzzle Medvídek Pú a Prasátko (5900511613643)
Detail

Pěnové puzzle - 8 dílků v balení, téma zvířata, znáte z Medvídek Pú, podlahové, vhodné od 2 let Pěnové puzzle Trefl se postará o kvalitní zábavu dětí a také ho využijete jako ozdobu dětského pokoje. Pro mladší děti se hodí jako podložka na hraní či přebalování. Starší děti si budou rozvíjet myšlení a motoriku pomocí skládání. V balení se nachází 8 dílků. Jeho design padne do oka dívkám i chlapcům. Pěnové puzzle Trefl je ideální pro děti od 2 let. K jeho výrobě byl použitý kvalitní materiál, konkrétně pěna. Rozradostní zejména děti, jimž se líbí Medvídek Pú. Zásadní přednosti pěnového puzzle Trefl Pěnové puzzle Medvídek Pú a Prasátko Pěnové puzzle skvěle zabaví menší i větší děti Vhodné pro děti od 2 let Je vyrobeno z kvalitního materiálu, jakým je pěna Pěnové puzzle Trefl je vytvořeno z 8 dílků (alza.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Medvídek Pú a Prasátko (5900511613643) , Puzzle polární les 500 dílků (8682450140738)

Trefl Pěnové puzzle Pohádky Nickelodeon s Tlapkovou patrolou (5900511608472)

Trefl Pěnové puzzle Pohádky Nickelodeon s Tlapkovou patrolou (5900511608472)
Detail

Pěnové puzzle - téma filmy a seriály, vhodné od 2 let Pěnové puzzle je úžasná věc pro malé děti. Z jednotlivých dílů lze jednoduše složit menší nebo větší kostku, do které se dají schovat nejrůznější věci. Nejčastěji se ale využívá jako podložka na zem. Díky své barevné pestrosti a odlišné struktuře povrchu je pobyt na takové podložce pro děti velice atraktivní. A v případě pěnového puzzle značky Trefl se navíc mohou již v raném věku díky každodennímu kontaktu naučit poznávat obrázky. Puzzle je netoxické a omyvatelné, tlumí hluk a izoluje od chladu. Klíčové vlastnosti pěnového puzzle Trefl Pohádky Nickelodeon s Tlapkovou patrolou 117,5 × 60,5 cmLze využít jako stavebnici nebo podložku na zemBarevné pěnové puzzle Trefl láká ke hřeDěti se mohou rychle naučit poznávat obrázkyPěnové puzzle je netoxické a omyvatelnéTlumí hluk a skvěle izoluje od chladu (alza.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Pohádky Nickelodeon s Tlapkovou patrolou (5900511608472) , Trefl panoramatické puzzle světové zámky

Trefl Pěnové puzzle Paw Patrol/Tlapková patrola 32x32x1cm 8ks v sáčku 2+

Trefl Pěnové puzzle Paw Patrol/Tlapková patrola 32x32x1cm 8ks v sáčku 2+
Detail

Pěnové puzzle s motivem oblíbené animované party - Tlapkové patroly. Pěnová podložka je vyrobena ze speciálního materiálu (nejedná se o klasickou vroubkovanou EVA pěnu, ale o materiál podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu). Má nadstandardní tloušťku 1,5 cm a je určena zejména ke hraní. Puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, je lehce manipulovatelné a skladné. Z jednotlivých dílů lze poskládat kostka, tunel pro autíčka, nebo jej lze použít jako krásnou dekoraci na stěnu. Z osmi samostatných dílů lze vytvořit plochu přibližně 117 x 60 cm. Pěnové puzzle TREFL PUZZLOPIANKA je vhodné také jako podložka při hraní s plastelínou nebo malování barvičkami. Po použití puzzle jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Toto puzzle je kombinovatelné pouze s pěnovými puzzle TREFL Puzzlopianka Doporučeno pro děti od 2 let. (patro.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Paw Patrol/Tlapková patrola 32x32x1cm 8ks v sáčku 2+ , Trefl puzzle savana, 15 dílků

Trefl Pěnové puzzle Ledové království II/Frozen II 118x60cm 8ks v sáčku

Detail

Pěnové puzzle s krásnými obrázky hrdinů Ledového království 2. Pěnová podložka je vyrobena ze speciálního materiálu (nejedná se o klasickou vroubkovanou EVA pěnu, ale o materiál podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu). Má nadstandardní tloušťku 1,5 cm a je určena zejména ke hraní. Puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, je lehce manipulovatelné a skladné. Z jednotlivých dílů lze poskládat kostka, tunel pro autíčka, nebo jej lze použít jako krásnou dekoraci na stěnu. Z osmi samostatných dílů lze vytvořit plochu přibližně 117 x 60 cm. Pěnové puzzle TREFL PUZZLOPIANKA je vhodné také jako podložka při hraní s plastelínou nebo malování barvičkami. Po použití puzzle jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Toto puzzle je kombinovatelné pouze s pěnovými puzzle TREFL Puzzlopianka Doporučeno pro děti od 2 let. Rozměr složeného puzzle cca 117,5 x 60,5 cm (patro.cz)

Podobné produkty ako Trefl Pěnové puzzle Ledové království II/Frozen II 118x60cm 8ks v sáčku , Trefl puzzle požárník sam 10v1

Trefl Foam Unicorn Pěnové puzzle 8 ks

Trefl Foam Unicorn Pěnové puzzle 8 ks
Detail

Sada osmi pěnových dílků, které zajisté potěší slečny, které mají rády jednorožce. Holčičky si je mohou seskládat do plochy nebo do 3D objektu. Přednosti: nízká hmotnost, tepelná izolace jako podlahová podložka dobře izoluje od podlahy Kupte holčičkám pěnové puzzle! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: pěnový polyethylen Počet dílů: 8 Rozměry 1 dílu: 31 x 31 cm Tloušťka: 1,5 cm Plocha rozloženého koberce: 118 x 60 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Trefl Foam Unicorn Pěnové puzzle 8 ks , Trefl puzzle tatry, 500 dílků

Trefl Puzzle Chata v lesích 3000 dílků (5900511330748)

Trefl Puzzle Chata v lesích 3000 dílků (5900511330748)
Detail

Puzzle - patří mezi náročnější, 3000 dílků v balení, téma příroda, vhodné od 12 let Puzzle a jeho skládání podporuje logické myšlení, a navíc pomáhá zkrátit volné chvíle. Sice spatřilo světlo světa již dávno, ale stále se jedná o nadčasovou aktivitu. Kvalitní puzzle Trefl je ideální od 12 let. V balení vás čeká 3000 dílků, jejich složení už je pro trpělivější hráče. Nabízené puzzle motivuje k jeho složení poutavým výsledným obrázkem.. Klíčové přednosti puzzle Trefl Puzzle Chata v lesích 3000 dílků Puzzle se skvěle hodí pro rozvíjení jemné motoriky, představivosti a koncentrace Jeho skládání navíc přispívá k relaxaci Zajímavé puzzle Trefl se perfektně hodí pro děti od 12 let Téma: příroda Obsahuje celkem 3000 dílků Spadá mezi klasické puzzle, které jen tak nezestárne (alza.cz)

Podobné produkty ako Trefl Puzzle Chata v lesích 3000 dílků (5900511330748) , Trefl puzzle avengers, 160 dílků

TREFL Baby puzzle Zvířata v lese 4v1 (3,4,5,6 dílků)

TREFL Baby puzzle Zvířata v lese 4v1 (3,4,5,6 dílků)
Detail

Čtyři velké puzzle pro nejmenší děti s liškou, zajíčkem, jelenem a mývalem. Velké dílky s tloušťkou 4mm jsou pro malé dětské ručičky snadno uchopitelné a první skládání rozvíjí manuální zručnost, koordinaci i prostorovou orientaci. Pro děti od 2 let. (patro.cz)

Podobné produkty ako TREFL Baby puzzle Zvířata v lese 4v1 (3,4,5,6 dílků) , Trefl puzzle dinosauři, 15 dílků

Trefl Puzzle Ledové království 2: Kouzla v lese 4v1 (35,48,54,70 dílků) (5900511343984)

Trefl Puzzle Ledové království 2: Kouzla v lese 4v1 (35,48,54,70 dílků) (5900511343984)
Detail

Puzzle - 207 dílků v balení, téma filmy a seriály, 4v1, vhodné od 4 let Dlouhé zimní večery lze zkrátit skládáním puzzle. Sice spatřilo světlo světa již dávno, ale stále se jedná o nadčasovou aktivitu. Kvalitní puzzle Trefl je ideální od 4 let. V balení na děti čeká 207 dílků, jejichž skládání bude výzvou pro trpělivější hráče. S jejich pomocí lze sestavit jeden ze čtyř odlišných obrázků. Nabízené puzzle každým komponentem odkrývá kousek svého vzoru. Puzzle Frozen (Ledové království) zajisté ocení všichni, co si užívají sestavování malých dílků. Zásadní vlastnosti puzzle Trefl Puzzle Ledové království 2: Kouzla v lese 4v1 (35,48,54,70 dílků) Puzzle rozvíjí jemnou motoriku, koncentraci i představivost Jeho skládání uklidňuje a je dobrým prostředkem k relaxaci Zajímavé puzzle Trefl se perfektně hodí pro děti od 4 let Téma: filmy a seriály Puzzle Frozen (Ledové království) si zamiluje každé dítě V balení najdete 207 dílků Spadá mezi klasické puzzle, které patří... (alza.cz)

Podobné produkty ako Trefl Puzzle Ledové království 2: Kouzla v lese 4v1 (35,48,54,70 dílků) (5900511343984) , Trefl puzzle dinosauři, 25 dílků

Plastica Pěnové Puzzle Abeceda

Detail

Pěnové puzzle s vyjímatelným středem seznámí děti s různými písmeny. Jednotlivé pěnové díly jsou vyrobeny v různých barvách a písmen z abecedy. Lze je snadno sestavit a použít nejen jako stavebnici, ale také jako podložku na zem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Plastica Pěnové Puzzle Abeceda , Trefl puzzle enchantimals 10v1 (5900511903546)

Plastica Pěnové Puzzle Hlavolam

Detail

Pěnové puzzle z dílů, které do sebe musí správně zapadnout tak, aby vytvořilo čtvercovou podložku. Rozvíjí manuální zručnost a podporuje fantazii dítěte. (mall.cz)

Podobné produkty ako Plastica Pěnové Puzzle Hlavolam , Trefl puzzle enchantimals 10v1 (90384)

Plastica Pěnové Puzzle Čísla

Detail

Pěnové puzzle s vyjímatelným středem seznámí děti s různými čísly. Jednotlivé pěnové díly jsou vyrobeny v různých barvách s číslicemi 0–9. Lze je snadno sestavit a použít nejen jako stavebnici, ale také jako podložku na zem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Plastica Pěnové Puzzle Čísla

Čísla 3 pěnové puzzle

Čísla 3 pěnové puzzle
Detail

Merco Čísla 3 jsou různobarevné puzzle s vroubkovaným povrchem a vyjímatelnými písmeny, vyrobené z lisované EVA pěny, tedy materiálu, který je velice lehký, měkký, příjemný na dotek, má skvělé izolační vlastnosti, tlumí hluk, nenasáká, neabsorbuje prach, snadno se udržuje a je zdravotně nezávadný. Pro tyto vlastnosti se pěnové puzzle Merco Čísla 3 výborně hodí k vytvoření hrací plochy všude tam, kde jsou děti a kde je podlaha příliš chladná. Ale pěnové puzzle Merco Čísla 3 nejsou vhodné jen jako podlahová krytina. Mají i pozitivní vliv na rozvoj dětské kreativity, motoriky, koordinace, prostorového myšlení, poznávání barev a slouží i k prvnímu seznámení s čísly. Dětské puzzle Merco Čísla 3 tvoří 10 kusů čtvercových dílů s délkou strany 32 cm a tloušťkou 1 cm. Součástí každého dílu jsou dvě zarovnávací hrany. Pěnové puzzle Merco Čísla 3 vyhovují evropské směrnici 2005/84/EC a normě EN71 část 1, 2, 3 a jsou vhodné pro děti od 3 let.Parametry:Země původu:ČínaCelní sazebník:39189000 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Čísla 3 pěnové puzzle

Písmena 3 pěnové puzzle

Písmena 3 pěnové puzzle
Detail

Merco Písmena 3 jsou různobarevné puzzle s vroubkovaným povrchem a vyjímatelnými písmeny, vyrobené z lisované EVA pěny, tedy materiálu, který je velice lehký, měkký, příjemný na dotek, má skvělé izolační vlastnosti, tlumí hluk, nenasáká, neabsorbuje prach, snadno se udržuje a je zdravotně nezávadný. Pro tyto vlastnosti se pěnové puzzle Merco Písmena 3 výborně hodí k vytvoření hrací plochy všude tam, kde jsou děti a kde je podlaha příliš chladná. Ale pěnové puzzle Merco Písmena 3 nejsou vhodné jen jako podlahová krytina. Mají i pozitivní vliv na rozvoj dětské kreativity, motoriky, koordinace, prostorového myšlení, poznávání barev a slouží i k prvnímu seznámení s písmeny. Dětské puzzle Merco Písmena 3 tvoří 26 kusů čtvercových dílů s délkou strany 32 cm a tloušťkou 1 cm. Součástí každého dílu jsou dvě zarovnávací hrany. Pěnové puzzle Merco Písmena 3 vyhovují evropské směrnici 2005/84/EC a normě EN71 část 1, 2, 3 a jsou vhodné pro děti od 3 let.Parametry:Země původu:ČínaCelní sazebník:39189000 (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Písmena 3 pěnové puzzle

Pěnové puzzle - Zvířata (8590331186211)

Pěnové puzzle - Zvířata (8590331186211)
Detail

Pěnové puzzle - 10 dílků v balení, téma zvířata, vhodné od 3 let Pěnový koberec s motivy zvířat je vhodný k vytvoření hrací plochy všude tam, kde si děti hrají a kde dlažba, linoleum či plovoucí podlaha se jeví jako moc chladná. Puzzle lze libovolně přenášet, proto se z něj může stát mobilní zábavní prostor. Vroubkovaný povrch a vyjímatelné částice jsou vhodné pro výuku barev, rozvoj prostorového myšlení a koordinace. Podložka z puzzle je příjemná na dotek, hřejivá a výrazně barevná. Z toho důvodu ji lze užít i jako pomůcky k rozeznávání tvarů, protože středové obrázky lze vyndat. Klíčové vlastnostiVyrobeno ze zdravotně nezávadného materiáluVelké dílky jsou bezpečné i pro menší dětiPomáhá rozvíjet prostorové myšlení a koordinaciHračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. (alza.cz)

Podobné produkty ako Pěnové puzzle - Zvířata (8590331186211)

Trefl kostky v lese

Trefl kostky v lese
Detail

Jak vysoký bude tvůj komín nebo půjdeš na výpravu do lesa? Kostky mají nejrůznější potisky s motivem zvířátek z lesa. Poznej lesní obyvatele a vydej se po jejich stopách. Zjisti, kde žijí, co jedí a také uvidíš jejich mláďátka. Každá kostka představuje jedno zvířátko: jeho stravu, místo, kde žije, maminku s mláďátkem a tvar jeho stopy. Každý malý stavitel si může doma postavit až 86 cm vysokou věž z kostek z papírového kartónu. Kostičky jsou různě veliké a barevné. Děti nemusejí stavět jen komíny. Obsah balení: 10 kusů kostiček, které jdou složit do jedné velké kostky. Vhodné pro děti od 1 roku. Baleno v kartónové krabici s uchem na přenesení. (patro.cz)

Podobné produkty ako Trefl kostky v lese

MoMi Pěnové puzzle NEBE růžové

Detail

Pěnové puzzle MoMi NEBE je multifunkční výrobek vhodný pro děti od prvních dnů jejich života. Dílky můžete skládat do podložky nebo vytvářet prostorové puzzle, které starší děti jistě potěší. (mall.cz)

Podobné produkty ako MoMi Pěnové puzzle NEBE růžové

MoMi Pěnové puzzle ZAWI šedá

Detail

Pěnová podložka MoMi ZAWI je multifunkční produkt. Jde o standardní podložku chránící dítě před chladem při hraní, ohrádku a hračku v podobě klasického 3D puzzle. Pěnová podložka je pohodlná pro miminko a zajišťuje správnou tepelnou izolaci. (mall.cz)

Podobné produkty ako MoMi Pěnové puzzle ZAWI šedá

MoMi Pěnové puzzle FELI šedé

Detail

Díky pěnovému puzzle MoMi vytvoříte podložku, která je pro malého prcka pohodlná a měkká na hraní. Vaše dítě získá skládačku, se kterou může stavět speciální tvary. (mall.cz)

Podobné produkty ako MoMi Pěnové puzzle FELI šedé

MoMi Pěnové puzzle FELI černé

Detail

Díky pěnovému puzzle MoMi vytvoříte podložku, která je pro malého prcka pohodlná a měkká na hraní. Vaše dítě získá skládačku, se kterou může stavět speciální tvary. (mall.cz)

Podobné produkty ako MoMi Pěnové puzzle FELI černé

Pěnové Puzzle Vesnice 9 ks

Pěnové Puzzle Vesnice 9 ks
Detail

Vesnice se zvířátky a rybníkem se stala motivem pro sadu pěnových dílků. Malé děti mohou objevovat barvy, vzory. Sestavené dílky do čtverce jim mohou poskytnout příjemnou tepelně izolační podložku a ochránit je tak před chladem od země. Větší děti si mohou dílky samy sestavovat ve 2D i 3D formátu. Zlepšují si tak motorické dovednosti. Přednosti: bezpečné, netoxické, měkké, pružné a voděodolné snadná údržba omytím Obsah balení: 9 pěnových puzzle dílků obal na zip Kupte dětem pěnové puzzle! Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál: pěna Počet dílů: 9 Rozměr jednoho dílu: 31,5 x 31,5 x 1 cm Rozměry po sestavení: 90 x 90 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Pěnové Puzzle Vesnice 9 ks

MoMi Pěnové puzzle NEBE modré

Detail

Pěnové puzzle MoMi NEBE je multifunkční výrobek vhodný pro děti od prvních dnů jejich života. Dílky můžete skládat do podložky nebo vytvářet prostorové puzzle, které starší děti jistě potěší. (mall.cz)

Podobné produkty ako MoMi Pěnové puzzle NEBE modré

Pěnové puzzle tvary 9 ks

Pěnové puzzle tvary 9 ks
Detail

Pěnové podlahové puzzle s vroubkovaným povrchem a vyjímatelnými částmi jsou ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si hrají děti a plovoucí podlaha, dlažba nebo linoleum jsou příliš chladné. Pěnové podlahové puzzle jsou měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, tlumí hluk a skvěle izolují. Velikost 30cm x 30cm x 10mm. Tato sada obsahuje 9 kusů pěnových puzzle. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Pěnové puzzle tvary 9 ks

Pěnové puzzle čísla 9 ks

Pěnové puzzle čísla 9 ks
Detail

Pěnové podlahové puzzle s vroubkovaným povrchem a vyjímatelnými částmi jsou ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si hrají děti a plovoucí podlaha, dlažba nebo linoleum jsou příliš chladné. Pěnové podlahové puzzle jsou měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, tlumí hluk a skvěle izolují. Velikost 30cm x 30cm x 10mm. Tato sada obsahuje 9 kusů pěnových puzzle. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Pěnové puzzle čísla 9 ks

Pěnové puzzle abeceda 26 ks

Pěnové puzzle abeceda 26 ks
Detail

Pěnové podlahové puzzle s vroubkovaným povrchem a vyjímatelnými částmi jsou ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si hrají děti a plovoucí podlaha, dlažba nebo linoleum jsou příliš chladné. Pěnové podlahové puzzle jsou měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, tlumí hluk a skvěle izolují. Velikost 30cm x 30cm x 10mm. 26kusů v balení. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Pěnové puzzle abeceda 26 ks

Infantino pěnové puzzle na zem

Infantino pěnové puzzle na zem
Detail

Díky této hře se vaše dítě učí hravě propojit jednotlivé části. Sada obsahuje 6 různých rohoží. Každá rohož má svou vlastní barvu a vzor, což zvyšuje vnímání vašeho dítěte. Kromě toho je také možno si na podložce bez problémů hrát . Díly se snadno spojí a lze je snadno složit na hromadu a uklidit. Podrobnosti: Design barevný Podporuje vnímání a motorické dovednosti (pinkorblue.cz)

Podobné produkty ako Infantino pěnové puzzle na zem

Pěnové puzzle tvary 9 ks

Pěnové puzzle tvary 9 ks
Detail

Pěnové podlahové puzzle s vroubkovaným povrchem a vyjímatelnými částmi jsou ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si hrají děti a plovoucí podlaha, dlažba nebo linoleum jsou příliš chladné. Pěnové podlahové puzzle jsou měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, tlumí hluk a skvěle izolují. Velikost 30cm x 30cm x 10mm. Tato sada obsahuje 9 kusů pěnových puzzle. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Pěnové puzzle tvary 9 ks

Pěnové puzzle zvířátka 9 ks

Pěnové puzzle zvířátka 9 ks
Detail

Pěnové podlahové puzzle s vroubkovaným povrchem a vyjímatelnými částmi jsou ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si hrají děti a plovoucí podlaha, dlažba nebo linoleum jsou příliš chladné. Pěnové podlahové puzzle jsou měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, tlumí hluk a skvěle izolují. Velikost 30cm x 30cm x 10mm. Tato sada obsahuje 9 kusů pěnových puzzle. (fitvyziva.cz)

Podobné produkty ako Pěnové puzzle zvířátka 9 ks

Pěnové puzzle zvířátka 9 ks

Pěnové puzzle zvířátka 9 ks
Detail

Pěnové podlahové puzzle s vroubkovaným povrchem a vyjímatelnými částmi jsou ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si hrají děti a plovoucí podlaha, dlažba nebo linoleum jsou příliš chladné. Pěnové podlahové puzzle jsou měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, tlumí hluk a skvěle izolují. Velikost 30cm x 30cm x 10mm. Tato sada obsahuje 9 kusů pěnových puzzle. (bambule.cz)

Podobné produkty ako Pěnové puzzle zvířátka 9 ks

Plastica Pěnové Puzzle Hlavolam (8591864916481)

Plastica Pěnové Puzzle Hlavolam (8591864916481)
Detail

Pěnové puzzle - 25 dílků v balení, logické, vhodné od 1 roku Pěnové puzzle je úžasná věc pro malé děti. Puzzle Hlavolam od výrobce Plastica představuje 40 různě tvarovaných dílků. Z jednotlivých dílů lze složit pestrý koberec o velikosti 120 × 120 cm, který poslouží jako měkká podložka, na které si děti budou hrát. Pěnové puzzle se hodí do dětského pokoje nebo třeba do školky. Pěnové puzzle je měkké, omyvatelné a zdravotně nezávadné. Je skvělým izolantem chladu a také dobře tlumí hluk. Díky své barevné pestrosti a odlišné struktuře povrchu je pobyt na takové podložce pro děti velice atraktivní. Pěnové puzzle Hlavolam je vhodné pro děti od 1 roku. Klíčové vlastnosti pěnového puzzle Plastica - HlavolamLze využít jako podložku na zemBarevné pěnové puzzle Plastica lze skládat jako hlavolamTvoří pestrý koberec o velikosti 120 × 120 cmPěnové puzzle je netoxické a omyvatelnéTlumí hluk a skvěle izoluje od chladuPěnové puzzle Hlavolam je vhodné pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Plastica Pěnové Puzzle Hlavolam (8591864916481)

Plastica Pěnové Puzzle Abeceda (8591864916283)

Plastica Pěnové Puzzle Abeceda (8591864916283)
Detail

Pěnové puzzle - 52 dílků v balení, logické, vhodné od 1 roku Pěnové puzzle je úžasná věc pro malé děti. Z jednotlivých dílů lze jednoduše složit menší nebo větší kostku, do které se dají schovat nejrůznější věci. Nejčastěji se ale využívá jako podložka na zem. Díky své barevné pestrosti a odlišné struktuře povrchu je pobyt na takové podložce pro děti velice atraktivní. A v případě pěnového puzzle abeceda značky Plastica se navíc mohou již v raném věku díky každodennímu kontaktu naučit poznávat první písmenka. Puzzle je netoxické a omyvatelné, tlumí hluk a izoluje od chladu. Klíčové vlastnosti pěnového puzzle Plastica - AbecedaLze využít jako stavebnici nebo podložku na zemBarevné pěnové puzzle Plastica s abecedou láká ke hřeDěti se mohou rychle naučit první písmenkaPěnové puzzle je netoxické a omyvatelnéTlumí hluk a skvěle izoluje od chladu Počet dílů:52Rozměry:31,5 × 31,5 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako Plastica Pěnové Puzzle Abeceda (8591864916283)
Trefl Pěnové puzzle Les (5900511606980), TREFL Pěnové puzzle Les 8 ks, Trefl Pěnové puzzle - Bing (5900511614541), Trefl Pěnové puzzle Jednorožec (5900511611366), Trefl Pěnové puzzle Veselé lamy (5900511612639), Trefl Pěnové puzzle Rozverná koťata (5900511612622), Trefl Pěnové puzzle Tlapková patrola (5900511613629), Trefl Pěnové puzzle Úsměv Fisher Price (5900511613896), Trefl Pěnové puzzle Kamarádi Fisher Price (5900511613612), Trefl Pěnové puzzle Ledové království 2 (5900511611373), Trefl Pěnové puzzle Tlapková patrola, 8 dílků, Trefl Pěnové puzzle Medvídek Pú a Prasátko (5900511613643), Puzzle pěnové Tvary (3021105160564), Pěnové puzzle - Zvířata (8590331186211), Plastica Pěnové Puzzle Abeceda (8591864916283), Plastica Pěnové Puzzle Hlavolam (8591864916481), Magnetické puzzle - Les (9780735360488), Plastica Pěnové Puzzle Skákací panák (8591864916290), MoMi Pěnové puzzle ZAWI růžová (5907457710009), Plastica Pěnové puzzle - Vodolepka zvířátka, 26 ks , Puzzle Polární les 500 dílků (8682450140738), Trefl Panoramatické puzzle Světové zámky, Trefl Puzzle Savana, 15 dílků, Trefl Puzzle Požárník Sam 10v1, Trefl Puzzle Tatry, 500 dílků, Trefl Puzzle Avengers, 160 dílků , Trefl Puzzle Dinosauři, 15 dílků, Trefl Puzzle Dinosauři, 25 dílků, Trefl Puzzle Enchantimals 10v1 (5900511903546), Trefl Puzzle Enchantimals 10v1 (90384)