Toyota OEKAKI 50LG (OEKAKI50LG) + ZDARMA Taška Toyota taška OEKAKI

Toyota OEKAKI 50LG (OEKAKI50LG)

Toyota OEKAKI 50LG (OEKAKI50LG)

Šicí stroj 50 šicích programů, mód OEKAKI (vyšívání všemi směry), jednokrokové šití knoflíkové dírky ve 3 různých provedeních, ovládání rychlosti šití, nastavení šířky a délky stehu, počítačem řízené ovládání vertikálního polohování jehly, přídavný stolek TOYOTA OEKAKI 50LGVolné vyšívání všemi směry … (alza.cz)

Toyota taška OEKAKI (OEKAKI-BAG)

Toyota taška OEKAKI (OEKAKI-BAG)

Taška k šicím strojům Toyota série OEKAKI Praktická taška pro šicí stroje Toyota OEKAKITato vysoce kvalitní designová taška je určena pro snadné přenášení či skladování šicích strojů ze série Toyota OEKAKI. Díky kvalitním materiálům a výtečnému zpracování si můžete být jisti, že váš šicí stroj bude vždy v naprostém bezpečí.Mějte vše pohromaděPraktická přední kapsa je vhodná pro umístění veškerého příslušenství, takže vše budete mít na jednom místě krásně pohromadě. Velká kapsa je olemována ze tří stran zipem pro snadné vytažení a zpětné uložení šicího stroje. Pro pohodlné přenášení je taška vybavena velkými popruhy. (alza.cz)

Toyota OEKAKI 50B (5411450004350)

Toyota OEKAKI 50B (5411450004350)

Šicí stroj 50 šicích programů, mód OEKAKI (vyšívání všemi směry), jednokrokové šití knoflíkové dírky ve 3 různých provedeních, ovládání rychlosti šití, nastavení šířky a délky stehu, počítačem řízené ovládání vertikálního polohování jehly TOYOTA OEKAKI 50BVolné vyšívání všemi směry … (alza.cz)

Toyota OEKAKI 50B černý

Toyota OEKAKI 50B černý

Toyota OEKAKI 50B Rennaissance * Vyzkoušejte zcela novou technologii volného vyšívání všemi směry, kterou Vás Toyota uvede do zcela nové dimenze šití. * Nový moderní elektronický šicí stroj, který svým designem nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. * Oekaki 50B nabízí 50 druhů nejpoužívanějších stehů vč. overlockových a dekoračních, automatickou knoflíkovou dírku, horizontální rotační chapač a volné rameno. * Svými elektronickými funkcemi si získá i nejednu patchworkářku, protože obsahuje i tlačítko start/stop pro šití bez pedálu, tlačítko pro polohování jehly nahoru a dolů, možnost regulace délky i šířky stehu a možnost regulace šití přímo na stroji. Navíc postupným sešlápnutím ovládacího pedálu lze také regulovat šířku stehu. Význam slova OEKAKI: * OEKAKI = volné vyšívání všemi… (euronics.cz)

Toyota OEKAKI 50R (5411450004343)

Toyota OEKAKI 50R (5411450004343)

Šicí stroj 50 šicích programů, mód OEKAKI (vyšívání všemi směry), jednokrokové šití knoflíkové dírky ve 3 různých provedeních, ovládání rychlosti šití, nastavení šířky a délky stehu, počítačem řízené ovládání vertikálního polohování jehly Tento prvotřídní počítačem řízený šicí stroj nabízí pokročilé funkce jako je například možnost šití všemi směry nebo hladké prošití až 12 vrstev látky. Pomocí zabudovaného počítače získáte kontrolu nad rychlostí šití, šířkou a délkou stehu a spoustou dalších funkcí. Ke stroji je dodáváno bohaté příslušenství, díky kterému dosáhnete opravdu profesionálních výsledků. V užitkovém módu je k dispozici 50 šicích programů včetně jednokrokového šití knoflíkové dírky, přímého stehu, klikatého stehu, obrubovacího stehu… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Toyota OEKAKI 50LG (OEKAKI50LG) + ZDARMA Taška Toyota taška OEKAKI " se dívají také na:

Papírová taška calvin klein
Sodastream výměna bombičky zdarma

Toyota OEKAKI 50B černý

Toyota OEKAKI 50B černý

Toyota OEKAKI 50B Rennaissance Vyzkoušejte zcela novou technologii volného vyšívání všemi směry, kterou Vás Toyota uvede do zcela nové dimenze šití. Nový moderní elektronický šicí stroj, který svým designem nadchne i ty nejnáročnější zákazníky. Oekaki 50B nabízí 50 druhů nejpoužívanějších stehů vč. overlockových a dekoračních, automatickou knoflíkovou dírku, horizontální rotační chapač a volné rameno. Svými elektronickými funkcemi si získá i nejednu patchworkářku, protože obsahuje i tlačítko start/stop pro šití bez pedálu, tlačítko pro polohování jehly nahoru a dolů, možnost regulace délky i šířky stehu a možnost regulace šití přímo na stroji. Navíc postupným sešlápnutím ovládacího pedálu lze také regulovat šířku stehu. Význam slova OEKAKI: OEKAKI = volné vyšívání všemi směry s… (kasa.cz)

Toyota Šicí nitě pro stroje řady OEKAKI (GUT-SET3)

Toyota Šicí nitě pro stroje řady OEKAKI (GUT-SET3)

Sada Šicí nitě Güttermann (Toyota) pro stroje řady OEKAKI Sada šicích nití Güttermann určená pro šicí stroje řady Toyota OEKAKI. Sada obsahuje celkem 6 různých nití - 3 vysoce kvalitní strojové nitě různých barev Rayon o celkové délce 40 500 m, zvláště vhodné pro vyšívání barevných motivů a 3 bavlněné nitě měnících se barev o délce 30 300 m určené pro šití, strojní vyšívání a prošívání. Nitě jsou vhodné pro overlock, bezpečnostní švy a krásně s nimi vytvoříte i jemné ozdobné stehy a ozdobné švy.  Klíčové vlastnosti sady Toyota šicí nitě Güttermann pro stroje řady OEKAKI šicí nitě Güttermann pro stroje řady Toyota OEKAKIsada obsahuje 3 × nitě různých barev Rayon - 40 500 mvysoce kvalitní strojová nit pro vyšívání barevných motivů3 × bavlněné nitě měnících… (alza.cz)

Montážní rámeček na autorádio pro Toyota Avensis, Toyota Verso,…

Montážní rámeček na autorádio pro Toyota Avensis, Toyota Verso, Toyota RAV4, AIV 10C596

K instalaci autorádia do vozidla bez normované vestavné šachty. (conrad.cz)

ISO kabel pro autorádio Toyota HQ ISO-TOYOTA

ISO kabel pro autorádio Toyota HQ ISO-TOYOTA

Redukce pro autorádio ISO - Toyota. S touto redukcí připojíte rádio Toyota do automobilu s ISO konektorem. (tipa.eu)

Toyota SLR4D

Toyota SLR4D

Obnitkovací overlock Toyota SLR4D s diferenciálním podáváním 3, 4 nitný overlock (nelze šít pouze 2 nitěmi) diferenciální podávání umožňující profesionální šití velmi pružných materiálů, krásné řasení, nabírání a neobvyklé dekorativní vzory rychlé a jednoznačné nastavení délky stehu a diferenciálního podávání regulace šířky a hustoty stehu regulace tlaku na patku pro rolování je nutné přikoupit stehovou desku a patku s označení "B" standardní ovládací pedál ořez látek vestavěné osvětlení volné rameno s přihrádkou pro příslušenství pro šití dutých tvarů a lehce snímatelný kryt bohaté a praktické příslušenství spolehlivé a celokovové provedení s maximální životností Parametry: záruka: 3 roky rozměry (VxŠxH): 35 x 30 x 24,5 cm hmotnost: 8,5 kg příkon motoru: 90 W (kasa.cz)

Toyota SLR4D

Toyota SLR4D

* Obnitkovací overlock Toyota SLR4D s diferenciálním podáváním * 3, 4 nitný overlock (nelze šít pouze 2 nitěmi) * diferenciální podávání umožňující profesionální šití velmi pružných materiálů, krásné řasení, nabírání a neobvyklé dekorativní vzory * rychlé a jednoznačné nastavení délky stehu a diferenciálního podávání * regulace šířky a hustoty stehu * regulace tlaku na patku * pro rolování je nutné přikoupit stehovou desku a patku s označení "B" * standardní ovládací pedál * ořez látek * vestavěné osvětlení * volné rameno s přihrádkou pro příslušenství pro šití dutých tvarů a lehce snímatelný kryt * bohaté a praktické příslušenství * spolehlivé a celokovové provedení s maximální životností Parametry: * záruka: 3 roky * rozměry (VxŠxH): 35 x 30 x 24,5 cm * hmotnost: 8,5 kg * příkon… (euronics.cz)

Toyota ECO 34A

Toyota ECO 34A

Funkce * 34 programů a stehů * vestavěný navlékač nitě a odřez * automatické nastavení síly vpichu jehly * plynulé nastavení délky stehu * polohovatelná jehla * výběr půvabných dekorativních stehů, slepý steh pro standardní i strečové materiály, látací steh pro opravy a ruční vyšívání * řada nejpoužívanějších pružných stehů včetně velmi oblíbeného oboustranného overlockového pružného stehu * pohotový navíječ cívky poháněný nezávislým elektromotorem s AA baterií * horizontální rotační chapač pro snadné vkládání cívky i přehled o stavu jejího navinutí * velký prostor pro posun látky pod ramenem stroje * kryt volného ramene s vestavěnou schránkou na příslušenství * příjemné a současně intenzivní osvětlení, které neunaví oči Parametry: * rozměry (š/h/v): 41,2 x 19,2 x 29,2 cm * hmotnost: 5… (euronics.cz)

Toyota ECO 26B

Toyota ECO 26B

* výrazem kvality šicích strojů TOYOTA je standardní 3 letá záruční doba. * 26 šicích programů * dekorativní stehy, slepý steh pro standardní i strečové materiály, látací steh pro opravy a ruční vyšívání * nejpoužívanější pružné stehy včetně velmi oblíbeného oboustranného overlockového pružného stehu * polohovatelná jehla * horizontální rotační chapač pro snadné vkládání cívky i přehled o stavu jejího navinutí * pohotový navíječ cívky poháněný nezávislým elektromotorem s AA baterií * automatické nastavení síly vpichu jehly * nastavení délky stehu * vestavěný navlékač nitě a odřez * ergonomický tvar * moderní design * velký prostor pro posun látky pod ramenem stroje * kryt volného ramene s vestavěnou schránkou na příslušenství * příjemné a současně intenzivní osvětlení, které neunaví oči… (euronics.cz)

ŠATY TOYOTA černé

ŠATY TOYOTA černé

ŠATY TOYOTA černé Produkt: LC22428-2 Materiál: 95 % polyester 5 % spandex Délka: 82 cm (M), 85 cm (L) Šířka v pase: 68 cm (M), 74 cm (L) Šířka v bocích: 90 cm (M), 94 cm (L) (manzara.cz)

Toyota ECO 15CG

Toyota ECO 15CG

* 15 druhů nejpoužívanějších stehů (základní přímý, klikatý, slepý pro úpravu délky oděvů, dekorativní stehy včetně oblíbeného šachovnicového) * čtyřkrokové šití knoflíkové dírky * rotační horizontální chapač * rychlý elektronický systém navíjení cívky * jednoduché navlékání horní nitě (vyobrazeno na stroji) * ergonomický tvar * moderní design * vestavěná příručka obsluhy Parametry: * rozměry (š/h/v) 41,2 x 19,2 x 29,2 cm * hmotnost stroje: 5,5 kg * příkon: 85W Záruka 3 roky Příslušenství v balení: * standardní patka * zipová patka * patka pro knoflíkovou dírku * sada náhradních jehel * 2 ks náhradních cívek * šroubovák, párátko Uvažujete-li o šicím stroji jako o praktickém, nenáročném nástroji pro uskutečnění Vašich nápadů, o stroji, ke kterému nebudete dlouhé hodiny číst návod k… (euronics.cz)

Toyota ECO 26B

Toyota ECO 26B

Toyota ECO 26B Zcela nový, praktický stroj s působivým ergonomickým designem, šetrný k životnímu prostředí. Uvažujete-li o šicím stroji jako o praktickém, nenáročném nástroji pro uskutečnění Vašich nápadů, o stroji, ke kterému nebudete dlouhé hodiny číst návod k obsluze a zkoušet různá nastavení a přitom dáváte přednost pěkným výrobkům s moderním tvarem a krásně sladěnými barvami, neměla by Toyota ECO26B ujít Vaší pozornosti. 26 druhů nejpoužívanějších stehů jako např. základní přímý, klikatý, slepý pro úpravu délky oděvů a z toho i několik dekorativních včetně oblíbeného šachovnicového Čtyřkrokové šití knoflíkové dírky. Barevný grafický návod umístěný přímo na stroji po odklopení malého krytu Vás provede všemi postupy přehledně krok za krokem. Vše v jednoduchém, praktickém… (kasa.cz)

Toyota ECO 15B

Toyota ECO 15B

VIDEOUKÁZKA I. Ukázka modelu (kasa.cz)

Toyota SLR4D (5411450003131)

Toyota SLR4D (5411450003131)

Overlock s diferenciálním podáváním, 3-4 nitný, regulace šířky a hustoty stehu, regulace tlaku na patku, celokovové provedení Toyota SLR4D je obnitkovací overlock, který vám pomůže dosáhnout profesionálních výsledků. Jedná se o 3-4 nitný overlock, tudíž na něm nelze šít pouze dvěma nitěmi. Je vybaven nastavitelným diferenciálním podáváním, díky němuž zvládá šití i velmi pružných materiálů a dovolí vám vytvářet řasení, nabírání a dekorativní vzory. TOYOTA SLR4DRychlý obnitkovací overlock Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu Tato fotografie je vypnuta… (alza.cz)

Toyota ECO 15B

Toyota ECO 15B

* 15 druhů nejpoužívanějších stehů (základní přímý, klikatý, dekorativní včetně oblíbeného šachovnicového, slepý pro úpravu délky oděvů) * 4krokové šití knoflíkové dírky * barevný grafický návod umístěný přímo na stroji po odklopení malého krytu * plynulé nastavení šířky stehu až do 4 mm * intuitivní nastavení všech prvků * zaklapávací snadno vyměnitelné šicí patky * horizontální chapač pro snadné vkládání a kontrolu spodní cívky * automatické ovládání síly vpichu jehly * vysoce pevná a kvalitní ocelová konstrukce * nízká hlučnost * ergonomický design Příslušenství v balení: * standardní patka * zipová patka * patka pro knoflíkovou dírku * sada náhradních jehel * 2 ks náhradních cívek * šroubovák * párátko Parametry: * rozměry(š/h/v): 41,2 x 19,2 x 29,2 cm * váha: 5,5 kg * příkon:… (euronics.cz)

ŠATY TOYOTA bílé

ŠATY TOYOTA bílé

ŠATY TOYOTA bílé Produkt: LC22428-1 Materiál: 95 % polyester 5 % spandex Délka: 82 cm (M), 85 cm (L) Šířka v pase: 68 cm (M), 74 cm (L) Šířka v bocích: 90 cm (M), 94 cm (L) (manzara.cz)

Toyota Super Jeans J15

Toyota Super Jeans J15

* TOYOTA SUPER JEANS konstruovaný na šití rifloviny – prošije 12 vrstev látky. * Speciální série zcela nového šicího stroje TOYOTA v nezaměnitelném designu, vyrobená nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. Funkce Toyota Super Jeans: * horizontální chapač * 15 programů * 4kroková knoflíková dírka * dekorativní stehy * vestavěný navlékač jehly * vestavěná uživatelská příručka * ergonomický design * při výrobě použito moderních technologií redukující emise CO2 * speciální patentovaná patka * prošije 12 vrstev rifloviny Parametry: * rozměry: (š x h x v): 41 x 19,8 x 29,4 cm * váha 5,7 kg * příkon: 65 W Možnosti stehů: * 4-kroková knoflíková dírka * steh Cik-Cak * rovný steh na tenké látky * steh na opravy * slepý steh * zoubkový steh * zámecký,… (euronics.cz)

Toyota ECO J15CG (5411450003650)

Toyota ECO J15CG (5411450003650)

Šicí stroj 15 druhů stehů, 4krokové šití knoflíkové dírky, plynulé nastavení šířky stehu do 4mm, standardní patka, zipová patka, patka pro knoflíkovou dírku TOYOTA ECO J15CG představuje moderní, výkonný šicí stroj vyznačující se nízkou hmotností, vyváženým chodem a minimální hlučností. Stroj nabízí 15 druhů nejpoužívanějších stehů - základní přímý, klikatý, slepý pro úpravu délky oděvů, několik dekorativních i pružných, včetně 4-krokového šití knoflíkové dírky. Samozřejmostí je šití dvojjehlou, zpětný chod, volné rameno nebo osvětlení.TOYOTA ECO J15CG představuje moderní, výkonný šicí stroj vyznačující se nízkou hmotností, vyváženým chodem a minimální hlučností. Stroj nabízí 15 druhů nejpoužívanějších stehů -… (alza.cz)

Toyota ECO 15B (5411450003773)

Toyota ECO 15B (5411450003773)

Šicí stroj 15 druhů stehů (základní, dekorativní, pružné), 4-kroková knoflíková dírka, volné rameno, šití dvojjehlou, osvětlení TOYOTA ECO 15B představuje moderní, výkonný šicí stroj vyznačující se nízkou hmotností, vyváženým chodem a minimální hlučností. Stroj nabízí 15 druhů nejpoužívanějších stehů - základní přímý, klikatý, slepý pro úpravu délky oděvů, několik dekorativních i pružných, včetně 4-krokového šití knoflíkové dírky. Samozřejmostí je šití dvojjehlou, zpětný chod, volné rameno nebo osvětlení. TOYOTA ECO 15BNízká hmotnost a tichý chod Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Toyota Tundra bílá (8586019940404)

Toyota Tundra bílá (8586019940404)

Dětské elektrické auto se 2 motory, dvoumístné, EVA kola, dálkové ovládání Jízdu v dokonalém zmenšeném modelu auta Toyota Tundra si naplno užije každý malý řidič. Elektrické auto s černými koženkovými sedadly je určené pro dvě děti, které si to v autě naplno užijí a zároveň budou plně v bezpečí. Po nasednutí si stačí zapnout pás, sešlápnout pedál a autíčko se díky nové řídicí elektroniky plynule bez trhnutí rozjede. Dva 45 W motory se starají o 3 rychlosti vpřed a 1 rychlost vzad. Měkká polymerová EVA kola zajistí hladkou a tichou jízdu. Vaše dítě se v tomto autíčku bude cítit jako opravdu dospělý řidič. K nastartování stačí zmáčknout knoflík, auto disponuje otevíracími dveřmi a během jízdy si může pustit hudbu hned z několika zdrojů. Připravte si doma další malé parkovací místo… (alza.cz)

Toyota Super Jeans J26

Toyota Super Jeans J26

TOYOTA SUPER JEANS J26 * Speciální série zcela nového šicího stroje TOYOTA v nezaměnitelném designu, vyrobená nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. SÍLA * Díky modernímu technickému vybavení stroje a speciální kluzné přítlačné patce stroj hladce prošije jak 12 vrstev látky, tak i silné švy. * Snadno si ale poradí i s velmi tenkými materiály. MODERNÍ DESIGN A ERGONOMIE * Zcela nový design stroje kombinující řadu křivek, pravá část stroje pootočená k uživateli, neobvykle kontrastní a ostré vyobrazení jasně bílých prvků na černém podkladě, velký a přehledný prostor pod ramenem stroje odkloněným dozadu, jednoduchá obsluha s pohotovou grafickou nápovědou vestavěnou přímo do stroje. UNIKÁTNÍ KONSTRUKCE STROJE. * Dlouhé vyprávění o japonské… (euronics.cz)

Toyota FWK-CNS-R

Toyota FWK-CNS-R

Příslušenství k šicím strojům typu Toyota JFS18, Toyota FSR21 a Toyota FSG325 Spotřební sada: Cívky, 10 ks Jehly, 2 ks, vel. č. 11 / 75 Jehly, 3 ks, vel. č. 14 / 90 Jehly, 2 ks, vel. č. 16 / 100 Jehla s kulatým hrotem pro šití pletenin Dvojjehla, 1 ks Kolík dvojjehly Olejnička Příslušenství k šicím strojům umožňuje další rozšíření jejich funkcí a použítí, často s minimálními pořizovacími náklady. Základní položkou doplňkového příslušenství jsou různé typy patek umožňující další speciální práce. Jmenujme např. patku pro přišívání knoflíků, šití knoflíkových dírek, šití slepého stehu (úprava délky oděvů, zejména kalhot, sukní), vyšívací / látací, vsazování zipů, stejnoměrného (vrchního) podávání, všívání šňůrek / tkalounů a řada dalších. Další významnou položkou jsou speciální jehly.… (kasa.cz)

1:32 toyota supra

1:32 toyota supra

Super teréňák, který se může změnit na robota se svítícím mečem a zase zpět! Vyrobený v měřítku 1:32! (fonetip.cz)

Toyota JEANS 17C bílý

Toyota JEANS 17C bílý

Šicí stroj TOYOTA Jeans 17C Nepochybně se vyrábí jen velmi málo šicích strojů, které si za krátkou dobu od uvedení na trh získaly takovou oblibu, že se mezi zákazníky staly doslova legendou. Přijde-li zákazník do prodejny a jedna z prvních otázek je, je-li stroj dostatečně silný a prošije-li několik vrstev džínsoviny, víme už přesně o jakém stroji mluví. Ano, je to dnes již legendární TOYOTA JEANS ! A co tak výjimečného TOYOTA JEANS nabízí? Pojďte se podívat s námi: robustní, takřka nezničitelnou celokovovou konstrukci ze speciální slitiny lehkých kovů, která zajišťuje i měkký, tichý chod bez vibrací neobvykle velký prostor pod přítlačnou patkou, kam naskládáte překvapivě mnoho vrstev džínsoviny nebo jiné silné látky – a to co pod patku naskládáte, stroj díky své odolné konstrukci a… (kasa.cz)

Toyota FWK-CNS-R

Toyota FWK-CNS-R

* Příslušenství k šicím strojům typu Toyota JFS18, Toyota FSR21 a Toyota FSG325 Spotřební sada: * Cívky, 10 ks * Jehly, 2 ks, vel. č. 11 / 75 * Jehly, 3 ks, vel. č. 14 / 90 * Jehly, 2 ks, vel. č. 16 / 100 * Jehla s kulatým hrotem pro šití pletenin * Dvojjehla, 1 ks * Kolík dvojjehly * Olejnička Příslušenství k šicím strojům umožňuje další rozšíření jejich funkcí a použítí, často s minimálními pořizovacími náklady. Základní položkou doplňkového příslušenství jsou různé typy patek umožňující další speciální práce. Jmenujme např. patku pro přišívání knoflíků, šití knoflíkových dírek, šití slepého stehu (úprava délky oděvů, zejména kalhot, sukní), vyšívací / látací, vsazování zipů, stejnoměrného (vrchního) podávání, všívání šňůrek / tkalounů a řada dalších. Další významnou položkou jsou… (euronics.cz)

Toyota Super Jeans J15

Toyota Super Jeans J15

* TOYOTA SUPER JEANS konstruovaný na šití rifloviny – prošije 12 vrstev látky. * Speciální série zcela nového šicího stroje TOYOTA v nezaměnitelné, atraktivní černé barvě, vyrobená nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. SÍLA * Díky modernímu technickému vybavení stroje a speciální kluzné přítlačné patce stroj hladce prošije jak 12 vrstev látky, tak i silné švy. Snadno si ale poradí i s velmi tenkými materiály. MODERNÍ DESIGN A ERGONOMIE * Zcela nový design stroje kombinující řadu křivek, pravá část stroje pootočená k uživateli, neobvykle kontrastní a ostré vyobrazení jasně bílých prvků na černém podkladě, velký a přehledný prostor pod ramenem stroje odkloněným dozadu, jednoduchá obsluha s pohotovou grafickou nápovědou vestavěnou přímo do stroje. … (euronics.cz)

Toyota Super Jeans J34

Toyota Super Jeans J34

TOYOTA SUPER JEANS J34 * Speciální série zcela nového šicího stroje TOYOTA v nezaměnitelné, atraktivní černé barvě, vyrobená nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. SÍLA * Díky modernímu technickému vybavení stroje a speciální kluzné přítlačné patce stroj hladce prošije jak 12 vrstev látky, tak i silné švy. * Snadno si ale poradí i s velmi tenkými materiály. MODERNÍ DESIGN A ERGONOMIE * Zcela nový design stroje kombinující řadu křivek, pravá část stroje pootočená k uživateli, neobvykle kontrastní a ostré vyobrazení jasně bílých prvků na černém podkladě, velký a přehledný prostor pod ramenem stroje odkloněným dozadu, jednoduchá obsluha s pohotovou grafickou nápovědou vestavěnou přímo do stroje. UNIKÁTNÍ KONSTRUKCE STROJE * Dlouhé vyprávění o… (euronics.cz)

1:32 Toyota Supra

1:32 Toyota Supra

Super teréňák, který se může změnit na robota se svítícím mečem a zase zpět! Vyrobený v měřítku 1:32! (mrakyhracek.cz)

SIKU Blister - Toyota Landcruiser

SIKU Blister - Toyota Landcruiser

Kovov (mrakyhracek.cz)

1:18 toyota supra

1:18 toyota supra

1:18 TOYOTA SUPRARoad Bot Toyota Supra v poměru 1:18 pro malé kluky. Auto lze proměnit na robota a zase naopak. Navíc má i meč. Vyrobeno z kvalitního plastu. Vydává světelné a zvukové efekty. Pro správný chod hračky je nutné použít baterie 3 x LR44, které jsou součástí balení. Vhodné pro děti od 5 let. Materiál: plastMěřítko: 1:18Věk: 5+Určení: pro kluky (fonetip.cz)

Toyota Super Jeans J15

Toyota Super Jeans J15

VIDEOUKÁZKA I. Ukázka modelu VIDEOUKÁZKA II. Ukázka modelu TOYOTA SUPER JEANS J 15 black, konstruovaný na šití rifloviny – prošije 12 vrstev látky Speciální série zcela nového šicího stroje TOYOTA v nezaměnitelné, atraktivní černé barvě, vyrobená nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. SÍLA. Díky modernímu technickému vybavení stroje a speciální kluzné přítlačné patce stroj hladce prošije jak 12 vrstev látky, tak i silné švy. Snadno si ale poradí i s velmi tenkými materiály. MODERNÍ DESIGN A ERGONOMIE Zcela nový design stroje kombinující řadu křivek, pravá část stroje pootočená k uživateli, neobvykle kontrastní a ostré vyobrazení jasně bílých prvků na černém podkladě, velký a přehledný prostor pod ramenem stroje odkloněným dozadu, jednoduchá… (kasa.cz)

Toyota Super Jeans J15

Toyota Super Jeans J15

TOYOTA SUPER JEANS J 15 white konstruovaný na šití rifloviny – prošije 12 vrstev látky. Speciální série zcela nového šicího stroje TOYOTA v nezaměnitelné, atraktivní bílé barvě, vyrobená nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. SÍLA. Díky modernímu technickému vybavení stroje a speciální kluzné přítlačné patce stroj hladce prošije jak 12 vrstev látky, tak i silné švy. Snadno si ale poradí i s velmi tenkými materiály. MODERNÍ DESIGN A ERGONOMIE Zcela nový design stroje kombinující řadu křivek, pravá část stroje pootočená k uživateli, neobvykle kontrastní a ostré vyobrazení jasně černých prvků na bílém podkladě, velký a přehledný prostor pod ramenem stroje odkloněným dozadu, jednoduchá obsluha s pohotovou grafickou nápovědou vestavěnou přímo do stroje. … (kasa.cz)

Toyota Super Jeans J34

Toyota Super Jeans J34

TOYOTA SUPER JEANS J34 Speciální série zcela nového šicího stroje TOYOTA v nezaměnitelné, atraktivní černé barvě, vyrobená nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. SÍLA Díky modernímu technickému vybavení stroje a speciální kluzné přítlačné patce stroj hladce prošije jak 12 vrstev látky, tak i silné švy. Snadno si ale poradí i s velmi tenkými materiály. MODERNÍ DESIGN A ERGONOMIE Zcela nový design stroje kombinující řadu křivek, pravá část stroje pootočená k uživateli, neobvykle kontrastní a ostré vyobrazení jasně bílých prvků na černém podkladě, velký a přehledný prostor pod ramenem stroje odkloněným dozadu, jednoduchá obsluha s pohotovou grafickou nápovědou vestavěnou přímo do stroje. UNIKÁTNÍ KONSTRUKCE STROJE Dlouhé vyprávění o japonské… (kasa.cz)

1:18 Toyota Supra

1:18 Toyota Supra

1:18 TOYOTA SUPRA Road Bot Toyota Supra v poměru 1:18 pro mal (mrakyhracek.cz)

Toyota JEANS 17C bílý

Toyota JEANS 17C bílý

Šicí stroj TOYOTA Jeans 17C * Nepochybně se vyrábí jen velmi málo šicích strojů, které si za krátkou dobu od uvedení na trh získaly takovou oblibu, že se mezi zákazníky staly doslova legendou. Přijde-li zákazník do prodejny a jedna z prvních otázek je, je-li stroj dostatečně silný a prošije-li několik vrstev džínsoviny, víme už přesně o jakém stroji mluví. Ano, je to dnes již legendární TOYOTA JEANS ! A co tak výjimečného TOYOTA JEANS nabízí? Pojďte se podívat s námi: * robustní, takřka nezničitelnou celokovovou konstrukci ze speciální slitiny lehkých kovů, která zajišťuje i měkký, tichý chod bez vibrací * neobvykle velký prostor pod přítlačnou patkou, kam naskládáte překvapivě mnoho vrstev džínsoviny nebo jiné silné látky – a to co pod patku naskládáte, stroj díky své odolné… (euronics.cz)

Šicí stroj Toyota Jeans 17C

Šicí stroj Toyota Jeans 17C

Šicí stroj Toyota JEANS 17C nabízí robustní celokovovou konstrukci ze speciální slitiny lehkých kovů. Neobvykle velký prostor pod přítlačnou patkou, vám umožní jednoduše naskládat i několik vrstev džínsoviny nebo jiné silné látky. Silný motor a odolná konstrukce se postarají o to, že i navrstvená džínsovina bude prošita. Perfektně prošije i jinak problematické velmi tenké látky a pružné materiály. Vybírat můžete ze 17 šicích programů, které jsou souborem nejpoužívanějších stehů. Jeden z nich je například... (okay.cz)

Toyota Super Jeans J26W (J26W)

Toyota Super Jeans J26W (J26W)

Šicí stroj 26 programů, rotační horizontální chapač, dekorativní, užitkové, strečové stehy, ergonomický tvar, moderní design, osvětlení, váha jen 5.2kg, příkon 65W Toyota Super Jeans J15 je šicí stroj konstruovaný na šití rifloviny. Díky silnému výkonu prošije až 12 vrstev látky. Speciální série šicího stroje Toyota v atraktivní černé barvě je vyrobena nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. Výhodou této inovativní konstrukce je nízká hmotnost stroje, tichý chod a eliminace nežádoucích vibrací. TOYOTA SUPER JEANS J26WProšije až 12 vrstev látky Není vyplněn Alternativní text k fotografii!… (alza.cz)

Toyota ECO 34B Orange (5411450003797)

Toyota ECO 34B Orange (5411450003797)

Šicí stroj 34 druhů stehů, 4-krokové knoflíková dírka, plynulé nastavení délky stehu, polohovatelná jehla, vestavěný navlékač nitě a odřez, automatické nastavení síly vpichu jehly Tento elegantní příruční přenosný šicí stroj zaujme především svou ergonomií a špičkovou výbavou. Šicí stroj je vyrobený z nejlepší japonské oceli, která zajišťuje jeho vysokou odolnost a stabilitu. Stroj nabízí 34 druhů nejpoužívanějších stehů včetně několika dekorativních a pružných. Samozřejmostí je šití dvojjehlou, zpětný chod, volné rameno nebo osvětlení. TOYOTA ECO 34BNízká hmotnost a tichý chod Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Toyota FWK-ECO/J (5411450003872)

Toyota FWK-ECO/J (5411450003872)

Sada pro šicí stroje řady ECO 15/26/34, SP a Super Jeans, 10ks cívek, 7ks jehel (11/75, 14/90, 16/100), navlékátko jehel Kompletní sada spotřebního materiálu pro šicí stroje řad ECO, SP a Super Jeans doplní vše, co budete během šití potřebovat. Součástí sady je deset cívek, sedm jehel různých rozměrů a navlékátko jehel. TOYOTA FWK-ECO/JRozšiřte funkce vašeho šicího stroje Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Alltoys Robot skládací Toyota Supra

Alltoys Robot skládací Toyota Supra

Auto/ robot Toyota Supra pro děti od 5 let. (bambule.cz)

Redukce Mazda / Toyota 17pin SIXTOL

Redukce Mazda / Toyota 17pin SIXTOL

Redukce Mazda / Toyota 17pin Profi redukce pro vozy Mazda a Toyota se zásuvkou - 17pin. (torriacars.cz)

Toyota Super J 34 (5411450003964)

Toyota Super J 34 (5411450003964)

Šicí stroj 34 druhů stehů, 4-kroková knoflíková dírka, regulace délky stehu, 5 přítlačných patek včetně na prošití rifloviny, navlékač jehly TOYOTA SUPER JEANS je vyrobena z oceli. Vysoce kvalitní oceli, která umožnila zvýšit pevnost a odolnost počítačem navržených jednotlivých částí stroje a přitom snížit jejich váhu na zlomek původní. Dalším výsledkem je absence vibrací, velmi tichý chod a extrémně dlouhá životnost kovových částí stroje. Při výrobě se ušetří více než polovina energie a náš zákazník ušetří námahu a nepohodlí při manipulaci a přenášení stroje. Díky modernímu technickému vybavení stroje a speciální kluzné přítlačné patce stroj hladce prošije jak 12 vrstev látky, tak i silné švy. Snadno si ale poradí i s velmi tenkými materiály. … (alza.cz)

Toyota Super Jeans J34W (J34W)

Toyota Super Jeans J34W (J34W)

Šicí stroj 34 programů, rotační horizontální chapač, dekorativní, slepé, užitkové, strečové, overlockové stehy, nastavitelná délka stehu, ergonomický tvar, moderní design, osvětlení, váha jen 5.2kg, příkon 65W Toyota Super Jeans J15 je šicí stroj konstruovaný na šití rifloviny. Díky silnému výkonu prošije až 12 vrstev látky. Speciální série šicího stroje Toyota v atraktivní černé barvě je vyrobena nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. Výhodou této inovativní konstrukce je nízká hmotnost stroje, tichý chod a eliminace nežádoucích vibrací. TOYOTA SUPER JEANS J34WProšije až 12 vrstev látky Není vyplněn… (alza.cz)

Šicí stroj Toyota ECO 26B

Šicí stroj Toyota ECO 26B

Kompaktní, celokovový a přitom neobvykle lehký? Přesně to je šicí stroj Toyota ECO 26. Konstrukce přístroje je vyrobena zcela novou technologií z vysoce pevné speciální oceli, takže je přístroj odolný. Velkou předností je jeho jednoduchá obsluha či ergonomický design. Díky tomu mohou tento model používat začátečníci, dokonce i pokročilejším uživatelům udělá radost. Vybírat můžete z 26 šicích programů, které jsou souborem nejpoužívanějších stehů. Snadno si zvolíte, který je pro danou látku nebo styl... (okay.cz)

Toyota Power Fabriq 17 (PowerFab17)

Toyota Power Fabriq 17 (PowerFab17)

Šicí stroj umí prošít 12 vrstev džínoviny, vrstvy kůže o síle 4.5mm nebo 6mm vrstvy plátna a současně kvalitně ušít i nejjemnější hedvábí nebo strečový materiál, 17 nejpoužívanějších stehů, z toho 2 pružné a 2 dekorativní, váha 5.7kg. Jste kreativní, máte spoustu nápadů na tvorbu, ale problém s výrobou a uvedením do praxe? S šicím strojem Toyota Power Fabriq 17 už se nemusíte omezovat v jejich realizaci. Ať už chcete pracovat s džínovinou, plátnem, kůží, hedvábím nebo strečovým materiálem, nic pro vás nebude překážkou. Velice lehký šicí stroj s hmotností pouhých 5,7 kg vám pomůže ušít 17 nejpoužívanějších stehů, z toho dva pružné a dva dekorativní. Zvládne obšít knoflíkové dírky, zipy, obruby i slepý steh. Pro precizní práci vám dobře poslouží i kvalitní osvětlení.  … (alza.cz)

Alltoys Robot skládací Toyota Supra

Alltoys Robot skládací Toyota Supra

Auto/robot Toyota Supra pro děti od 3 let se světelným mečem. (bambule.cz)

Kabelová koncovka k autorádiu pro toyota

Kabelová koncovka k autorádiu pro toyota

Ke snadnému připojení rádií s přípojkou dle ISO k napájecímu napětí montovanému výrobním závodem a na přípojku pro reproduktory u vašeho vozidla.Technické parametryHodnotaVhodný pro výrobky značekToyotaVhodný pro modely motorových vozidelToyota - všechny modely od r.v. 88 (fonetip.cz)

Toyota Super J 15 WE (5411450003896)

Toyota Super J 15 WE (5411450003896)

Šicí stroj 700-800stehů/min., 15 druhů stehů, 4-kroková knoflíková dírka, možnost prošití rifloviny, navlékač jehly  TOYOTA SUPER JEANS je vyrobena z oceli. Vysoce kvalitní oceli, která umožnila zvýšit pevnost a odolnost počítačem navržených jednotlivých částí stroje a přitom snížit jejich váhu na zlomek původní. Dalším výsledkem je absence vibrací, velmi tichý chod a extrémně dlouhá životnost kovových částí stroje. Při výrobě se ušetří více než polovina energie a náš zákazník ušetří námahu a nepohodlí při manipulaci a přenášení stroje. Díky modernímu technickému vybavení stroje a speciální kluzné přítlačné patce stroj hladce prošije jak 12 vrstev látky, tak i silné švy. Snadno si ale poradí i s velmi tenkými materiály. Dlouhé vyprávění o… (alza.cz)

Toyota Super Jeans J17 White (J17W)

Toyota Super Jeans J17 White (J17W)

Šicí stroj 17 druhů stehů, 4-kroková knoflíková dírka, 5 přítlačných patek včetně na prošití rifloviny, volné rameno, osvětlení, váha jen 5.1kg, příkon 65W TOYOTA Super Jeans J17Prošije i 12× přeložený šev … (alza.cz)

Šicí stroj Toyota Power Fabriq 17

Šicí stroj Toyota Power Fabriq 17

Perfektní pomocník Znáte stroj, který umí prošít 12 vrstev džínoviny, vrstvy kůže o síle 4,5mm nebo 6 mm vrstvy plátna a současně kvalitně ušít i nejjemnější hedvábí nebo strečový materiál? Stroj, který přitom nevypadá jako šedozelený průmyslový, ale vyniká moderním minimalistickým japonským designem, účelným ergonomickým řešením, působivou barevnou kombinací a navíc, díky extrémně pevným slitinám i váhou pouhých 5,7kg? Neznáte? Tak tady je! Má ještě větší sílu Až na hrot jehly ji přenáší moderní řešení... (okay.cz)

Toyota Super Jeans J15 black (5411450003735)

Toyota Super Jeans J15 black (5411450003735)

Šicí stroj 15 druhů stehů, 4-kroková knoflíková dírka, 5 přítlačných patek včetně na prošití rifloviny, volné rameno, osvětlení Toyota Super Jeans J15 je šicí stroj konstruovaný na šití rifloviny. Díky silnému výkonu prošije až 12 vrstev látky. Speciální série šicího stroje Toyota v atraktivní černé barvě je vyrobena nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. Výhodou této inovativní konstrukce je nízká hmotnost stroje, tichý chod a eliminace nežádoucích vibrací. TOYOTA SUPER JEANS J15Prošije i 12x přeložený šev Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Šicí stroj Toyota Super Jeans J26

Šicí stroj Toyota Super Jeans J26

Šicí stroj Toyota Super J26 si hravě poradí se silnou džínovinou i s lehkou a tenkou látkou. Díky speciální přítlačné patce snadno prošije vysoké vrstvy látky (až 12 vrstev). Pevný kovový skelet zaručuje zajišťuje dlouhý a bezproblémový provoz. Unikátní design v černé barvě je nejen zajímavý, ale i praktický. Přehledné ovládací prvky zaručují snadnou obsluhu, navíc u stroje naleznete praktickou grafickou nápovědu. K pohodlí při používání přispívá i tichý chod bez zbytečných vibrací. Celkem 26 šicích... (okay.cz)

Mac Toys 1:32 Toyota Supra

Mac Toys 1:32 Toyota Supra

Super teréňák 1:32 Toyota Supra, který se může změnit na robota se svítícím mečem a zase zpět potěší všechny malé fandy aut a robotů. Velikost balení je 27×6×19 cm. Robot svítí. Použity baterie: 2 ks AG13. Vhodné pro děti od 5 let. Měřítko: 1:32. (prodeti.cz)

Alltoys Robot skládací Toyota Celica tuner

Alltoys Robot skládací Toyota Celica tuner

Auto/ robot Toyota Celica pro děti od 5 let. (bambule.cz)

Šicí stroj Toyota Super Jeans 34

Šicí stroj Toyota Super Jeans 34

Zkrácení nebo úprava džín bude pro vás hračkou díky šicímu stroji Toyota Super J34. Kvalitní provedení a speciální přítlačná patka vám umožní prošít najednou až 12 vrstev látky. Ocelový skelet tohoto šicího stroje je pak zárukou dlouhé životnosti a bezproblémovosti. Ovládání šicího stroje Toyota Super J34 je velmi snadné, přehledné ovládací prvky doplňuje i praktická grafická nápověda. Nelze nezmínit i zajímavý a neotřelý design, který zaujme na první pohled. Bohatá nabídka celkem 34 šicích programů... (okay.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít