Toyota OEKAKI 50LG (OEKAKI50LG) + ZDARMA Taška Toyota taška OEKAKI

Toyota OEKAKI 50LG (OEKAKI50LG)

Toyota OEKAKI 50LG (OEKAKI50LG)

Šicí stroj 50 šicích programů, mód OEKAKI (vyšívání všemi směry), jednokrokové šití knoflíkové dírky ve 3 různých provedeních, ovládání rychlosti šití, nastavení šířky a délky stehu, počítačem řízené ovládání vertikálního polohování jehly, přídavný stolek TOYOTA OEKAKI 50LGVolné vyšívání všemi směry … (alza.cz)

Toyota taška OEKAKI (OEKAKI-BAG)

Toyota taška OEKAKI (OEKAKI-BAG)

Taška k šicím strojům Toyota série OEKAKI Praktická taška pro šicí stroje Toyota OEKAKITato vysoce kvalitní designová taška je určena pro snadné přenášení či skladování šicích strojů ze série Toyota OEKAKI. Díky kvalitním materiálům a výtečnému zpracování si můžete být jisti, že váš šicí stroj bude vždy v naprostém bezpečí.Mějte vše pohromaděPraktická přední kapsa je vhodná pro umístění veškerého příslušenství, takže vše budete mít na jednom místě krásně pohromadě. Velká kapsa je olemována ze tří stran zipem pro snadné vytažení a zpětné uložení šicího stroje. Pro pohodlné přenášení je taška vybavena velkými popruhy. (alza.cz)

Toyota OEKAKI 50B (5411450004350)

Toyota OEKAKI 50B (5411450004350)

Šicí stroj 50 šicích programů, mód OEKAKI (vyšívání všemi směry), jednokrokové šití knoflíkové dírky ve 3 různých provedeních, ovládání rychlosti šití, nastavení šířky a délky stehu, počítačem řízené ovládání vertikálního polohování jehly TOYOTA OEKAKI 50BVolné vyšívání všemi směry … (alza.cz)

Toyota OEKAKI 50R (5411450004343)

Toyota OEKAKI 50R (5411450004343)

Šicí stroj 50 šicích programů, mód OEKAKI (vyšívání všemi směry), jednokrokové šití knoflíkové dírky ve 3 různých provedeních, ovládání rychlosti šití, nastavení šířky a délky stehu, počítačem řízené ovládání vertikálního polohování jehly Tento prvotřídní počítačem řízený šicí stroj nabízí pokročilé funkce jako je například možnost šití všemi směry nebo hladké prošití až 12 vrstev látky. Pomocí zabudovaného počítače získáte kontrolu nad rychlostí šití, šířkou a délkou stehu a spoustou dalších funkcí. Ke stroji je dodáváno bohaté příslušenství, díky kterému dosáhnete opravdu profesionálních výsledků. V užitkovém módu je k dispozici 50 šicích programů včetně jednokrokového šití knoflíkové dírky, přímého stehu, klikatého stehu, obrubovacího stehu… (alza.cz)

Šicí stroj Toyota OEKAKI 50B černý + DOPRAVA ZDARMA

Šicí stroj Toyota OEKAKI 50B černý + DOPRAVA ZDARMA

Šicí stroj Toyota OEKAKI 50B černý (euronics.cz)

Uživatele, kteří hledají "Toyota OEKAKI 50LG (OEKAKI50LG) + ZDARMA Taška Toyota taška OEKAKI " se dívají také na:

Papírová taška calvin klein
Sodastream výměna bombičky zdarma

Toyota Šicí nitě pro stroje řady OEKAKI (GUT-SET3)

Toyota Šicí nitě pro stroje řady OEKAKI (GUT-SET3)

Sada Šicí nitě Güttermann (Toyota) pro stroje řady OEKAKI Sada šicích nití Güttermann určená pro šicí stroje řady Toyota OEKAKI. Sada obsahuje celkem 6 různých nití - 3 vysoce kvalitní strojové nitě různých barev Rayon o celkové délce 40 500 m, zvláště vhodné pro vyšívání barevných motivů a 3 bavlněné nitě měnících se barev o délce 30 300 m určené pro šití, strojní vyšívání a prošívání. Nitě jsou vhodné pro overlock, bezpečnostní švy a krásně s nimi vytvoříte i jemné ozdobné stehy a ozdobné švy.  Klíčové vlastnosti sady Toyota šicí nitě Güttermann pro stroje řady OEKAKI šicí nitě Güttermann pro stroje řady Toyota OEKAKIsada obsahuje 3 × nitě různých barev Rayon - 40 500 mvysoce kvalitní strojová nit pro vyšívání barevných motivů3 × bavlněné nitě měnících… (alza.cz)

Šicí stroj Toyota SLR4D + DOPRAVA ZDARMA

Šicí stroj Toyota SLR4D + DOPRAVA ZDARMA

Šicí stroj Toyota SLR4D (euronics.cz)

Šicí stroj Toyota ECO 34A + DOPRAVA ZDARMA

Šicí stroj Toyota ECO 34A + DOPRAVA ZDARMA

Nejvyšší typ šicího stroje v řadě ECO A, vyrobený nejnovější technologií, s nejvyšší výbavou, příkladnou ergonomií, elegantní, příslovečně spolehlivý, s intuitivní obsluhou. Šicí stroj standardní velikosti s velmi dobře přístupnými všemi ovládacími prvky, stabilní ale přitom lehký. Je vyrobený zcela novou technologií, z vysoce pevné, nejlepší japonské oceli. Důkladná kovová konstrukce zaručuje dlouhou životnost stroje a všech jeho mechanických částí, stejně jako neobvyklou šetrnost k životnímu prostředí ve výrobě. Při výrobě menšího množství oceli se spotřebuje jen část energie nutná k výrobě hliníku nebo plastů, které se obvykle používají při výrobě šicích strojů. Pečlivě, na základě více než 60-ti letých zkušeností japonské firmy TOYOTA, vybraných 34 šicích programů zaručuje,… (euronics.cz)

Šicí stroj Toyota ECO 26B + DOPRAVA ZDARMA

Šicí stroj Toyota ECO 26B + DOPRAVA ZDARMA

Toyota ECO 26BSpolečnost Toyota patří k předním výrobcům šicích strojů. Model ECO 26B je vhodný k domácímu použití, kde švadlenkám výrazně usnadní práci. Nabízí bohatou škálu 26 různých šicích programů, abyste snadno a rychle dosáhli požadovaných výsledků při zašívání děr i tvorbě zcela nového oblečení či jiných látek. Pokud některý z programů prozatím plně neovládáte, nemusíte se strachovat. Stroj má v sobě integrovánu uživatelskou příručku, která vám vždy poradí, jak konkrétně s daným programem pracovat. Užitkové, strečové a dekorativní stehySvým ergonomickým designem šicí stroj zapadne i do menších ložnicí nebo pracoven. Můžete si vybrat ze tří typů stehů. Kromě klasických užitkových zde nechybí ani strečové či dekorativní stehy. Knoflíkovou dírku obšijete jednoduše ve čtyřech… (euronics.cz)

Šicí stroj Toyota Super Jeans J15 + DOPRAVA ZDARMA

Šicí stroj Toyota Super Jeans J15 + DOPRAVA ZDARMA

VIDEOUKÁZKA I.Ukázka modelu VIDEOUKÁZKA II.Ukázka modelu TOYOTA SUPER JEANS J 15 black, konstruovaný na šití rifloviny – prošije 12 vrstev látky Speciální série zcela nového šicího stroje TOYOTA v nezaměnitelné, atraktivní černé barvě, vyrobená nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. SÍLA. Díky modernímu technickému vybavení stroje a speciální kluzné přítlačné patce stroj hladce prošije jak 12 vrstev látky, tak i silné švy. Snadno si ale poradí i s velmi tenkými materiály. MODERNÍ DESIGN A ERGONOMIE Zcela nový design stroje kombinující řadu křivek, pravá část stroje pootočená k uživateli, neobvykle kontrastní a ostré vyobrazení jasně bílých prvků na černém podkladě, velký a přehledný prostor pod ramenem stroje odkloněným dozadu, jednoduchá obsluha s… (euronics.cz)

Šicí stroj Toyota Super Jeans J34 + DOPRAVA ZDARMA

Šicí stroj Toyota Super Jeans J34 + DOPRAVA ZDARMA

Šicí stroj Toyota Super Jeans J34 (euronics.cz)

Šicí stroj Toyota Super Jeans J15 + DOPRAVA ZDARMA

Šicí stroj Toyota Super Jeans J15 + DOPRAVA ZDARMA

TOYOTA SUPER JEANS J 15 white konstruovaný na šití rifloviny – prošije 12 vrstev látky. Speciální série zcela nového šicího stroje TOYOTA v nezaměnitelné, atraktivní bílé barvě, vyrobená nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. SÍLA. Díky modernímu technickému vybavení stroje a speciální kluzné přítlačné patce stroj hladce prošije jak 12 vrstev látky, tak i silné švy. Snadno si ale poradí i s velmi tenkými materiály. MODERNÍ DESIGN A ERGONOMIE Zcela nový design stroje kombinující řadu křivek, pravá část stroje pootočená k uživateli, neobvykle kontrastní a ostré vyobrazení jasně černých prvků na bílém podkladě, velký a přehledný prostor pod ramenem stroje odkloněným dozadu, jednoduchá obsluha s pohotovou grafickou nápovědou vestavěnou přímo do stroje. … (euronics.cz)

Šicí stroj Toyota JEANS 17C bílý + DOPRAVA ZDARMA

Šicí stroj Toyota JEANS 17C bílý + DOPRAVA ZDARMA

Šicí stroj Toyota JEANS 17C bílý (euronics.cz)

ŠATY TOYOTA bílé

ŠATY TOYOTA bílé

ŠATY TOYOTA bílé Produkt: LC22428-1 Materiál: 95 % polyester 5 % spandex Délka: 82 cm (M), 85 cm (L) Šířka v pase: 68 cm (M), 74 cm (L) Šířka v bocích: 90 cm (M), 94 cm (L) (manzara.cz)

ŠATY TOYOTA černé

ŠATY TOYOTA černé

ŠATY TOYOTA černé Produkt: LC22428-2 Materiál: 95 % polyester 5 % spandex Délka: 82 cm (M), 85 cm (L) Šířka v pase: 68 cm (M), 74 cm (L) Šířka v bocích: 90 cm (M), 94 cm (L) (manzara.cz)

1:32 Toyota Supra

1:32 Toyota Supra

Super teréňák, který se může změnit na robota se svítícím mečem a zase zpět! Vyrobený v měřítku 1:32! (mrakyhracek.cz)

SIKU Blister - Toyota Landcruiser

SIKU Blister - Toyota Landcruiser

Kovový model Toyota Landcruiser má otevíratelné přední dveře. Přední a zadní světlomety jsou plastové. Rozměry: 9,7 x 7,8 x 3,8 cm Věk: 3+ Zboží se vyrábí ve více barvách, obrázek je ilustrační. Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě. Firma Siku vznikla již  v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku  1951, kdy vystavuje své prvn… (mrakyhracek.cz)

1:18 toyota supra

1:18 toyota supra

1:18 TOYOTA SUPRARoad Bot Toyota Supra v poměru 1:18 pro malé kluky. Auto lze proměnit na robota a zase naopak. Navíc má i meč. Vyrobeno z kvalitního plastu. Vydává světelné a zvukové efekty. Pro správný chod hračky je nutné použít baterie 3 x LR44, které jsou součástí balení. Vhodné pro děti od 5 let. Materiál: plastMěřítko: 1:18Věk: 5+Určení: pro kluky (fonetip.cz)

Toyota SLR4D (5411450003131)

Toyota SLR4D (5411450003131)

Overlock s diferenciálním podáváním, 3-4 nitný, regulace šířky a hustoty stehu, regulace tlaku na patku, celokovové provedení Toyota SLR4D je obnitkovací overlock, který vám pomůže dosáhnout profesionálních výsledků. Jedná se o 3-4 nitný overlock, tudíž na něm nelze šít pouze dvěma nitěmi. Je vybaven nastavitelným diferenciálním podáváním, díky němuž zvládá šití i velmi pružných materiálů a dovolí vám vytvářet řasení, nabírání a dekorativní vzory. TOYOTA SLR4DRychlý obnitkovací overlock Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu Tato fotografie je vypnuta… (alza.cz)

Fixace Lexus / Toyota

Fixace Lexus / Toyota

Originální fixace k autokobercům pro vozy Lexus a Toyota. Slouží k zamezení pohybu autokoberců po podlaze vozu. Fixace se upevní na připravený otvor v koberci a poté se nasadí na fixační body v podlaze vozu. Uvedená cena je za 1 ks. (autohotarek.cz)

Toyota Tundra bílá (8586019940404)

Toyota Tundra bílá (8586019940404)

Dětské elektrické auto se 2 motory, dvoumístné, EVA kola, dálkové ovládání Jízdu v dokonalém zmenšeném modelu auta Toyota Tundra si naplno užije každý malý řidič. Elektrické auto s černými koženkovými sedadly je určené pro dvě děti, které si to v autě naplno užijí a zároveň budou plně v bezpečí. Po nasednutí si stačí zapnout pás, sešlápnout pedál a autíčko se díky nové řídicí elektroniky plynule bez trhnutí rozjede. Dva 45 W motory se starají o 3 rychlosti vpřed a 1 rychlost vzad. Měkká polymerová EVA kola zajistí hladkou a tichou jízdu. Vaše dítě se v tomto autíčku bude cítit jako opravdu dospělý řidič. K nastartování stačí zmáčknout knoflík, auto disponuje otevíracími dveřmi a během jízdy si může pustit hudbu hned z několika zdrojů. Připravte si doma další malé parkovací místo… (alza.cz)

Prahové lišty Toyota Rav4 2016-

Prahové lišty Toyota Rav4 2016-

Prahové lišty vozu Toyota Rav4 jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání před poškrábáním a mechanickým poškozením, které vzniká používáním automobilu. Montáž prahových lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití lišt šetříte prahy auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě.1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k přilepení prahové lišty. 2) Před lepením nejprve přiložte prahovou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa prahové lišty na prah fixem nebo papírovou lepicí… (autohotarek.cz)

Autopotahy Taso Toyota Aygo 2014-

Autopotahy Taso Toyota Aygo 2014-

Střih autopotahů přesně odpovídá tvaru sedaček vozu Toyota Aygo 2014-. Autopotahy svým střihem, kvalitou a odolností látky několikánásobně předčí autopotahy univerzální. Díky přesnému střihu pro každý vůz autopotahy nepřekrývají prvky interiéru vozu tak, jako autopotahy univerzální. S přesnými autopotahy můžete pohodlně využívat veškerou výbavu automobilu (loketní opěrky, bederní opěrky, kapsy na zadních stranách předních sedaček, tunel na lyže a další). Autopotahy Taso jsou certifikované pro použití ve vozech s bočními airbagy (TÜV SÜD). Autopotahy prošly mnoha dalšími zkouškami a jsou dále certifikované na: stálobarevnost nehořlavost pevnost Barevné varianty Boky autopotahů lze zvolit ze 4 barev: černé tmavě šedé světle šedé béžové Sedací a opěrná část lze zhotovit z celkem 21… (autohotarek.cz)

Siku Blister Toyota Landcruiser

Siku Blister Toyota Landcruiser

Siku Blister Toyota Landcruiser Toyota Landcruiser ve žlutém provedení, čeká na kluky od 3 let. Kvalitní propracování modelu je zajištěno renomovaným německým výrobcem Siku. Přednosti: vyrobeno ze zinku neobsahují změkčující PVC náplně splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti Seznamte děti s precizním modelem značky Siku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kov, plast Rozměr autíčka: 8,8 x 3,2 x 3,7 cm Rozměr balení: 9,7 x 3,8 x 7,8 cm (hracky-4kids.cz)

1:32 toyota supra

1:32 toyota supra

Super teréňák, který se může změnit na robota se svítícím mečem a zase zpět! Vyrobený v měřítku 1:32! (fonetip.cz)

Toyota ECO 15B (5411450003773)

Toyota ECO 15B (5411450003773)

Šicí stroj 15 druhů stehů (základní, dekorativní, pružné), 4-kroková knoflíková dírka, volné rameno, šití dvojjehlou, osvětlení TOYOTA ECO 15B představuje moderní, výkonný šicí stroj vyznačující se nízkou hmotností, vyváženým chodem a minimální hlučností. Stroj nabízí 15 druhů nejpoužívanějších stehů - základní přímý, klikatý, slepý pro úpravu délky oděvů, několik dekorativních i pružných, včetně 4-krokového šití knoflíkové dírky. Samozřejmostí je šití dvojjehlou, zpětný chod, volné rameno nebo osvětlení. TOYOTA ECO 15BNízká hmotnost a tichý chod Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Toyota ECO J15CG (5411450003650)

Toyota ECO J15CG (5411450003650)

Šicí stroj 15 druhů stehů, 4krokové šití knoflíkové dírky, plynulé nastavení šířky stehu do 4mm, standardní patka, zipová patka, patka pro knoflíkovou dírku TOYOTA ECO J15CG představuje moderní, výkonný šicí stroj vyznačující se nízkou hmotností, vyváženým chodem a minimální hlučností. Stroj nabízí 15 druhů nejpoužívanějších stehů - základní přímý, klikatý, slepý pro úpravu délky oděvů, několik dekorativních i pružných, včetně 4-krokového šití knoflíkové dírky. Samozřejmostí je šití dvojjehlou, zpětný chod, volné rameno nebo osvětlení.TOYOTA ECO J15CG představuje moderní, výkonný šicí stroj vyznačující se nízkou hmotností, vyváženým chodem a minimální hlučností. Stroj nabízí 15 druhů nejpoužívanějších stehů -… (alza.cz)

Toyota Kata - Rother Mike

Toyota Kata - Rother Mike

Světově uznávaná publikace je další ze série knih o kultuře a nástrojích, které dělají z Toyoty nejúspěšnější automobilku světa. Prakticky a konkrétně ukazuje, jak vést a rozvíjet zaměstnance, aby dokázali maximálně využít svých schopností a spolu s celou organizací dosahovali výjimečných výsledků. (knihydobrovsky.cz)

Toyota ECO 34B Orange (5411450003797)

Toyota ECO 34B Orange (5411450003797)

Šicí stroj 34 druhů stehů, 4-krokové knoflíková dírka, plynulé nastavení délky stehu, polohovatelná jehla, vestavěný navlékač nitě a odřez, automatické nastavení síly vpichu jehly Tento elegantní příruční přenosný šicí stroj zaujme především svou ergonomií a špičkovou výbavou. Šicí stroj je vyrobený z nejlepší japonské oceli, která zajišťuje jeho vysokou odolnost a stabilitu. Stroj nabízí 34 druhů nejpoužívanějších stehů včetně několika dekorativních a pružných. Samozřejmostí je šití dvojjehlou, zpětný chod, volné rameno nebo osvětlení. TOYOTA ECO 34BNízká hmotnost a tichý chod Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Toyota Jehly JEANS (ND 5524)

Toyota Jehly JEANS (ND 5524)

Příslušenství džínové jehly s ostrým hrotem pro snazší vniknutí do pevně tkané látky bez ohnutí jehly, pro plátno, džínovinu, mikrovlákna, určeny do domácích šicích strojů, jehlové velikosti 3ks-vel.č.14/90, 2ks-vel.č.16/100, uzavíratelný obal Náhradní jehly prvotřídní kvality Jeans jsou určeny pro šití džínoviny, mikrovlákna či plátna. Díky svému provedení s ostrým hrotem precizně pronikají do pevně tkané látky bez jakéhokoliv ohybu. Jehly jsou určeny pro domácí šicí stroje a v balení naleznete 3 kusy velikosti 14/90 a 2 kusy velikosti 16/100. Obal je uzavíratelný. (alza.cz)

Toyota FWK-ECO/J (5411450003872)

Toyota FWK-ECO/J (5411450003872)

Sada pro šicí stroje řady ECO 15/26/34, SP a Super Jeans, 10ks cívek, 7ks jehel (11/75, 14/90, 16/100), navlékátko jehel Kompletní sada spotřebního materiálu pro šicí stroje řad ECO, SP a Super Jeans doplní vše, co budete během šití potřebovat. Součástí sady je deset cívek, sedm jehel různých rozměrů a navlékátko jehel. TOYOTA FWK-ECO/JRozšiřte funkce vašeho šicího stroje Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Autopotahy Taso Toyota Hilux 2015-

Autopotahy Taso Toyota Hilux 2015-

Střih autopotahů přesně odpovídá tvaru sedaček vozu Toyota Hilux. Autopotahy svým střihem, kvalitou a odolností látky několikánásobně předčí autopotahy univerzální. Díky přesnému střihu pro každý vůz autopotahy nepřekrývají prvky interiéru vozu tak, jako autopotahy univerzální. S přesnými autopotahy můžete pohodlně využívat veškerou výbavu automobilu (loketní opěrky, bederní opěrky, kapsy na zadních stranách předních sedaček, tunel na lyže a další). Autopotahy Taso jsou certifikované pro použití ve vozech s bočními airbagy (TÜV SÜD). Autopotahy prošly mnoha dalšími zkouškami a jsou dále certifikované na: stálobarevnost nehořlavost pevnost Barevné varianty Boky autopotahů lze zvolit ze 4 barev: černé tmavě šedé světle šedé béžové Sedací a opěrná část lze zhotovit z celkem 21 barevných… (autohotarek.cz)

Redukce Mazda / Toyota 17pin SIXTOL

Redukce Mazda / Toyota 17pin SIXTOL

Redukce Mazda / Toyota 17pin Profi redukce pro vozy Mazda a Toyota se zásuvkou - 17pin. (torriacars.cz)

1:18 Toyota Supra

1:18 Toyota Supra

1:18 TOYOTA SUPRA Road Bot Toyota Supra v poměru 1:18 pro malé kluky. Auto lze proměnit na robota a zase naopak. Navíc má i meč. Vyrobeno z kvalitního plastu. Vydává světelné a zvukové efekty. Pro správný chod hračky je nutné použít baterie 3 x LR44, které jsou součástí balení. Vhodné pro děti od 5 let.   Materiál: plast Měřítko: 1:18 Věk: 5+ Určení: pro kluky (mrakyhracek.cz)

Toyota Super Jeans J15 black (5411450003735)

Toyota Super Jeans J15 black (5411450003735)

Šicí stroj 15 druhů stehů, 4-kroková knoflíková dírka, 5 přítlačných patek včetně na prošití rifloviny, volné rameno, osvětlení Toyota Super Jeans J15 je šicí stroj konstruovaný na šití rifloviny. Díky silnému výkonu prošije až 12 vrstev látky. Speciální série šicího stroje Toyota v atraktivní černé barvě je vyrobena nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. Výhodou této inovativní konstrukce je nízká hmotnost stroje, tichý chod a eliminace nežádoucích vibrací. TOYOTA SUPER JEANS J15Prošije i 12x přeložený šev Tato fotografie je vypnuta z lightBoxu a nebude se v něm tedy zobrazovat.Vynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Textilní autokoberce Vopi Toyota Yaris 2011-

Textilní autokoberce Vopi Toyota Yaris 2011-

Textilní autokoberce Carfit vyšší jakosti pro vůz Toyota Yaris možné zhotovit v různých barevných variantách. černé šedé tmavě šedé světle béžové Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání. Použitý kobercový materiál je všívaný střižený koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 7 mm.Textilní autokoberce Carfit dodáváme také ve výrazně sytých barvách, které ocení nejeden fanoušek tuningu aut. Kromě tradičních barev uvedených výše lze koberce také zhotovit v těchto barvách: žluté světle modré tmavě modré červené Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev. Stejně jako okraj autokoberců je obšita i… (autohotarek.cz)

Gumové autokoberce Gledring Toyota Yaris 2011-

Gumové autokoberce Gledring Toyota Yaris 2011-

Gumové autokoberce Gledring pro vůz Toyota Yaris, mají 1 cm vysoký okraj, který chrání původní koberec auta před vodou, tajícím sněhem a agresivní solí. Autokoberce Gledring se vyznačují především atraktivním vzorem a moderním designem, ale také vysokou kvalitou zpracování. Jako jediné autokoberce z našeho sortimentu jsou jemně parfemované. Autokoberce jsou vyrobené přímo na míru a dokonale kopírují tvar podlahy daného typu vozidla, v tomto případě Toyota Yaris. Každá sada gumových autokoberců zpravidla obsahuje fixace pro upevnění předních koberců k podlaze vozu.Autokoberce Gledring jsou lisovány ze syntetického kaučuku, bez použití PVC. Jsou odolné vůči opotřebení a snadné na údržbu. Vzor na autokobercích nezadržuje při čištění nečistoty jako například čtverečky u jiných autokoberců,… (autohotarek.cz)

Gumové autokoberce Frogum Toyota Auris 2012-

Gumové autokoberce Frogum Toyota Auris 2012-

Gumové autokoberce Toyota Auris 2012- Gumové autokoberce pro vůz Toyota Auris, který se vyrábí od roku 2012. Jedná se o sadu na celý vůz. Autokoberce mají tradiční (čtverčkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody, popř. tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce FROGUM jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru daného vozidla, v tomto případě Toyota Auris. Lisují se bez použití PVC a splňují požadavky na kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Fixace nejsou součástí autokoberců FROGUM. (autohotarek.cz)

Textilní autokoberce Vopi Toyota Verso 2009-

Textilní autokoberce Vopi Toyota Verso 2009-

Textilní autokoberce Perfectfit střední jakosti pro vůz Toyota Verso je možné zhotovit ve 4 různých barevných variantách: černé antracit šedé tmavě béžové Spodní strana autokoberců je zpevněna granulátem. Autokoberec řidiče je v místě pod patou zesílen dvojitou vrstvou a je tak chráněn proti prošlapání. Použitý kobercový materiál je všívaný smyčkový koberec, který má gramáž 650g/m2. Tloušťka koberce je 6 mm.Všechny textilní koberce jsou kolem obšity barevnou chemlonovou tkaninou. Obšití je možné vybrat až z 20 různých barev. Stejně jako okraj autokoberců je obšita i zesílená část pod patami řidiče. Detailnější obrázek vzorníku obšití naleznete ve fotogalerii výše na stránce.   Fixace Fixace jsou zpravidla součástí koberců. V případě, že vůz nemá fixační systém z výroby, autokoberce jsou… (autohotarek.cz)

Lemy blatníků Toyota RAV4 2000-2005

Lemy blatníků Toyota RAV4 2000-2005

Lemy blatníků Toyota RAV4 ve dvoudveřovém provedení. Jedná se o čtyřdílnou sadu lemů na blatníky pro vůz Toyota RAV4 vyráběný v letech 2000-2005. Kromě moderního designu a originálního vzhledu mají lemy blatníků také praktické využití. Poskytují ochranu karoserie proti korozi i poškrábání. Lemy jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou opatřeny gumovým těsněním, které dokonale přilne ke karoserii vozu.Lemy blatníků dodáveme ve třech provedeních: Černé, pochromované a v úpravě vhodné pro lakování. Cena výrobku je stejná pro každé provedení.Video návod pro montáž lemů najdete zde.Video návod pro montáž pomocí šroubů naleznete zde. (autohotarek.cz)

Lemy blatníků Toyota RAV4 2005-2008

Lemy blatníků Toyota RAV4 2005-2008

Lemy blatníků Toyota RAV4. Jedná se o čtyřdílnou sadu lemů na blatníky pro vůz Toyota RAV4 vyráběný v letech 2005-2008. Kromě moderního designu a originálního vzhledu mají lemy blatníků také praktické využití. Poskytují ochranu karoserie proti korozi i poškrábání. Lemy jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou opatřeny gumovým těsněním, které dokonale přilne ke karoserii vozu.Lemy blatníků dodáveme ve třech provedeních: Černé, pochromované a v úpravě vhodné pro lakování. Cena výrobku je stejná pro každé provedení.Video návod pro montáž lemů najdete zde.Video návod pro montáž pomocí šroubů naleznete zde. (autohotarek.cz)

Lemy blatníků Toyota Highlander 2000-2007

Lemy blatníků Toyota Highlander 2000-2007

Lemy blatníků Toyota Highlander. Jedná se o čtyřdílnou sadu lemů na blatníky pro vůz Toyota Highlander vyráběný v letech 2000 - 2007. Kromě moderního designu a originálního vzhledu mají lemy blatníků také praktické využití. Poskytují ochranu karoserie proti korozi i poškrábání. Lemy jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou opatřeny gumovým těsněním, které dokonale přilne ke karoserii vozu.Lemy blatníků dodáveme ve třech provedeních: Černé, pochromované a v úpravě vhodné pro lakování. Cena výrobku je stejná pro každé provedení.Video návod pro montáž lemů najdete zde.Video návod pro montáž pomocí šroubů naleznete zde. (autohotarek.cz)

Sluneční clony Toyota C-HR 2016-

Sluneční clony Toyota C-HR 2016-

Sluneční clony CHIKO jsou usazené v pevném kovovém rámu. Výplň sluneční clony tvoří černá, hrubá textilie s většími oky (viz. fotogalerie), která spolehlivě chrání interiér vozu i pasažéry před slunečními paprsky i hmyzem. Clony se instalují do oken pomocí ocelových háčků, které se upevní na rám okna. Do těchto háčků se následně clony vloží. Sada obsahuje 3 sluneční clony. 2 clony na boční zadní okna a 1 velkou clonu na zadní okno.   Chrání pasažéry před nepříjemnými slunečními paprsky. Chrání interiér a zabraňují blednutí vlivem slunečního záření. Pasažéři jsou chráněni před hmyzem a kamínky létajícími od kol ostatních automobilů i v případě otevřených oken. Při otevřených oknech lámou clony proudění vzduchu a zmírňují průvan ve vozidle. Nepřímo snižují spotřebu (není třeba zapínat… (autohotarek.cz)

Lemy blatníků Toyota RAV4 1994-2000

Lemy blatníků Toyota RAV4 1994-2000

Lemy blatníků Toyota RAV4 ve dvoudveřovém provedení. Jedná se o čtyřdílnou sadu lemů na blatníky pro vůz Toyota RAV4 (2-dveřová) vyráběný v letech 1994-2000. Kromě moderního designu a originálního vzhledu mají lemy blatníků také praktické využití. Poskytují ochranu karoserie proti korozi i poškrábání. Lemyjsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou opatřeny gumovým těsněním, které dokonale přilne ke karoserii vozu.Lemy blatníků dodáveme ve třech provedeních: Černé, pochromované a v úpravě vhodné pro lakování. Cena výrobku je stejná pro každé provedení.Video návod pro montáž lemů najdete zde.Video návod pro montáž pomocí šroubů naleznete zde. (autohotarek.cz)

Autopotahy Taso Toyota Avensis 2009-2015

Autopotahy Taso Toyota Avensis 2009-2015

Střih autopotahů přesně odpovídá tvaru sedaček vozu Toyota Avensis 2009-2015. Autopotahy svým střihem, kvalitou a odolností látky několikánásobně předčí autopotahy univerzální. Díky přesnému střihu pro každý vůz autopotahy nepřekrývají prvky interiéru vozu tak, jako autopotahy univerzální. S přesnými autopotahy můžete pohodlně využívat veškerou výbavu automobilu (loketní opěrky, bederní opěrky, kapsy na zadních stranách předních sedaček, tunel na lyže a další). Autopotahy Taso jsou certifikované pro použití ve vozech s bočními airbagy (TÜV SÜD). Autopotahy prošly mnoha dalšími zkouškami a jsou dále certifikované na: stálobarevnost nehořlavost pevnost Barevné varianty Boky autopotahů lze zvolit ze 4 barev: černé tmavě šedé světle šedé béžové Sedací a opěrná část lze zhotovit z celkem… (autohotarek.cz)

Toyota Super J 34 (5411450003964)

Toyota Super J 34 (5411450003964)

Šicí stroj 34 druhů stehů, 4-kroková knoflíková dírka, regulace délky stehu, 5 přítlačných patek včetně na prošití rifloviny, navlékač jehly TOYOTA SUPER JEANS je vyrobena z oceli. Vysoce kvalitní oceli, která umožnila zvýšit pevnost a odolnost počítačem navržených jednotlivých částí stroje a přitom snížit jejich váhu na zlomek původní. Dalším výsledkem je absence vibrací, velmi tichý chod a extrémně dlouhá životnost kovových částí stroje. Při výrobě se ušetří více než polovina energie a náš zákazník ušetří námahu a nepohodlí při manipulaci a přenášení stroje. Díky modernímu technickému vybavení stroje a speciální kluzné přítlačné patce stroj hladce prošije jak 12 vrstev látky, tak i silné švy. Snadno si ale poradí i s velmi tenkými materiály. … (alza.cz)

Alltoys Robot skládací Toyota Supra

Alltoys Robot skládací Toyota Supra

Auto/ robot Toyota Supra pro děti od 5 let. (bambule.cz)

Toyota Super Jeans J34W (J34W)

Toyota Super Jeans J34W (J34W)

Šicí stroj 34 programů, rotační horizontální chapač, dekorativní, slepé, užitkové, strečové, overlockové stehy, nastavitelná délka stehu, ergonomický tvar, moderní design, osvětlení, váha jen 5.2kg, příkon 65W Toyota Super Jeans J15 je šicí stroj konstruovaný na šití rifloviny. Díky silnému výkonu prošije až 12 vrstev látky. Speciální série šicího stroje Toyota v atraktivní černé barvě je vyrobena nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. Výhodou této inovativní konstrukce je nízká hmotnost stroje, tichý chod a eliminace nežádoucích vibrací. TOYOTA SUPER JEANS J34WProšije až 12 vrstev látky Není vyplněn… (alza.cz)

Lemy blatníků Toyota Corolla 2002-

Lemy blatníků Toyota Corolla 2002-

Lemy blatníků Toyota Corolla. Jedná se o čtyřdílnou sadu lemů na blatníky pro vůz Toyota Corolla vyráběný od roku 2002. Kromě moderního designu a originálního vzhledu mají lemy blatníků také praktické využití. Poskytují ochranu karoserie proti korozi i poškrábání. Lemy jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou opatřeny gumovým těsněním, které dokonale přilne ke karoserii vozu.Lemy blatníků dodáveme ve třech provedeních: Černé, pochromované a v úpravě vhodné pro lakování. Cena výrobku je stejná pro každé provedení.Video návod pro montáž lemů najdete zde.Video návod pro montáž pomocí šroubů naleznete zde. (autohotarek.cz)

Autopotahy Taso Toyota Auris 2013-

Autopotahy Taso Toyota Auris 2013-

Střih autopotahů přesně odpovídá tvaru sedaček vozu Toyota Auris 2013-. Autopotahy svým střihem, kvalitou a odolností látky několikánásobně předčí autopotahy univerzální. Díky přesnému střihu pro každý vůz autopotahy nepřekrývají prvky interiéru vozu tak, jako autopotahy univerzální. S přesnými autopotahy můžete pohodlně využívat veškerou výbavu automobilu (loketní opěrky, bederní opěrky, kapsy na zadních stranách předních sedaček, tunel na lyže a další). Autopotahy Taso jsou certifikované pro použití ve vozech s bočními airbagy (TÜV SÜD). Autopotahy prošly mnoha dalšími zkouškami a jsou dále certifikované na: stálobarevnost nehořlavost pevnost Barevné varianty Boky autopotahů lze zvolit ze 4 barev: černé tmavě šedé světle šedé béžové Sedací a opěrná část lze zhotovit z celkem 21… (autohotarek.cz)

Prahové lišty Toyota Rav4 2013-

Prahové lišty Toyota Rav4 2013-

Prahové lišty vozu Toyota Rav4 jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání před poškrábáním a mechanickým poškozením, které vzniká používáním automobilu. Montáž prahových lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití lišt šetříte prahy auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Alufrost je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Alufrost známá po celé Evropě.1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k přilepení prahové lišty. 2) Před lepením nejprve přiložte prahovou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa prahové lišty na prah fixem nebo papírovou… (autohotarek.cz)

Šicí stroj Toyota ECO 15B

Šicí stroj Toyota ECO 15B

VIDEOUKÁZKA I.Ukázka modelu (euronics.cz)

Toyota Super Jeans J26W (J26W)

Toyota Super Jeans J26W (J26W)

Šicí stroj 26 programů, rotační horizontální chapač, dekorativní, užitkové, strečové stehy, ergonomický tvar, moderní design, osvětlení, váha jen 5.2kg, příkon 65W Toyota Super Jeans J15 je šicí stroj konstruovaný na šití rifloviny. Díky silnému výkonu prošije až 12 vrstev látky. Speciální série šicího stroje Toyota v atraktivní černé barvě je vyrobena nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. Výhodou této inovativní konstrukce je nízká hmotnost stroje, tichý chod a eliminace nežádoucích vibrací. TOYOTA SUPER JEANS J26WProšije až 12 vrstev látky Není vyplněn Alternativní text k fotografii!… (alza.cz)

Toyota Jehly UNIVERSAL (ND 51211)

Toyota Jehly UNIVERSAL (ND 51211)

Příslušenství -univerzální jehly, určeny pro většinu domácích šicích strojů značky Toyota, několikanásobně vyšší životnost a specifické vlastnosti jehel, nepoškodí materiál, cívkové pouzdro ani chapač stroje, perfektní pravidelný steh, jehlové velikosti 1ks-vel.č.10/70, 2ks-vel.č.12/80, 1ks-vel.č.14/90, 1ks-vel.č.16/100, uzavíratelný obal Náhradní jehly prvotřídní kvality Toyota UNIVERSAL jsou určeny pro univerzální šití různých typů materiálů. Díky svému speciálnímu zkosení precizně pronikají do potřebného materiálu pro dosažení pravidelného stehu. Jehly jsou určeny pro domácí šicí stroje a v balení naleznete 1 ks velikosti 10/70, 2 ks velikosti 12/80, 1 ks velikosti 14/90 a 1 ks velikosti 16/100. Obal je uzavíratelný. Klíčové vlastnosti náhradních jehel… (alza.cz)

Deflektor kapoty Toyota Rav4 2012-

Deflektor kapoty Toyota Rav4 2012-

Deflektory kapoty usměrňují proudění vzduchu kolem auta a tím chrání kapotu a čelní sklo před hmyzem a kamínky. Díky usměrněnému proudění vzduchu dochází méně častěji ke kolizi s létajícím hmyzem. Použitím deflekotru předcházíte nekonečnému čištění čelního skla od hmyzu. Ve vyšších rychlostech je dokonce proudění vzduchu tak silné, že dokáže odklonit i menší odletující kamínky a štěrk. V neposlední řadě se jedná o originální doplněk, který dodá Vašemu vozu dynamický a moderní vzhled. Deflektory kapoty značky Novline jsou vyrobeny z vysoce prožného avšak pevného plastu s tmavě kouřovým zabarvením. Tvar deflektoru přesně odpovídá masce vozu Toyota Rav4. Obrázkový návod montáže a veškeré díly nutné k montáži jsou součástí balení. Deflektor se připevňuje pomocí gumových podložek, plíšků… (autohotarek.cz)

Prahové lišty Toyota Yaris 2014-

Prahové lišty Toyota Yaris 2014-

Prahové lišty vozu Toyota Yaris jsou vyrobené z nerezové oceli. Lišty jsou odolné proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání před poškrábáním a mechanickým poškozením, které vzniká používáním automobilu. Montáž prahových lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití lišt šetříte prahy auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy.  Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě.1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k přilepení prahové lišty. 2) Před lepením nejprve přiložte prahovou lištu na místo, kam ji budete lepit. 3) Označte si krajní místa prahové lišty na prah fixem nebo papírovou… (autohotarek.cz)

Toyota Jehly TWIN - dvojjehly (ND 5102)

Toyota Jehly TWIN - dvojjehly (ND 5102)

Příslušenství dvojjehla, použitelná do většiny šicích strojů Toyota, lze najednou zašít a začistit okraje šitého materiálu-náhrada za cover steh (dvojitý steh spodem krytý), kvalitní značkové dvojjehly-jeans 130/705H 2ks, rozteč 2mm, síla 80 Pokud vlastníte některý ze špičkových šicích strojů Toyota, jistě by se vám mohla hodit tato náhradní dvojjehla. Hravě s ní zvládnete zašít a začistit okraje šitého materiálu najednou. Jedná se o značkové dvojjehly jeans 130/705H s roztečí 2 mm o síle 80. (alza.cz)

Autopotahy Taso Toyota Avensis 2003-2009

Autopotahy Taso Toyota Avensis 2003-2009

Střih autopotahů přesně odpovídá tvaru sedaček vozu Toyota Avensis 2003-2009. Autopotahy svým střihem, kvalitou a odolností látky několikánásobně předčí autopotahy univerzální. Díky přesnému střihu pro každý vůz autopotahy nepřekrývají prvky interiéru vozu tak, jako autopotahy univerzální. S přesnými autopotahy můžete pohodlně využívat veškerou výbavu automobilu (loketní opěrky, bederní opěrky, kapsy na zadních stranách předních sedaček, tunel na lyže a další). Autopotahy Taso jsou certifikované pro použití ve vozech s bočními airbagy (TÜV SÜD). Autopotahy prošly mnoha dalšími zkouškami a jsou dále certifikované na: stálobarevnost nehořlavost pevnost Barevné varianty Boky autopotahů lze zvolit ze 4 barev: černé tmavě šedé světle šedé béžové Sedací a opěrná část lze zhotovit z celkem… (autohotarek.cz)

Autopotahy Taso Toyota Rav4 2005-2013

Autopotahy Taso Toyota Rav4 2005-2013

Střih autopotahů přesně odpovídá tvaru sedaček vozu Toyota Rav4 2005-2013. Autopotahy svým střihem, kvalitou a odolností látky několikánásobně předčí autopotahy univerzální. Díky přesnému střihu pro každý vůz autopotahy nepřekrývají prvky interiéru vozu tak, jako autopotahy univerzální. S přesnými autopotahy můžete pohodlně využívat veškerou výbavu automobilu (loketní opěrky, bederní opěrky, kapsy na zadních stranách předních sedaček, tunel na lyže a další). Autopotahy Taso jsou certifikované pro použití ve vozech s bočními airbagy (TÜV SÜD). Autopotahy prošly mnoha dalšími zkouškami a jsou dále certifikované na: stálobarevnost nehořlavost pevnost Barevné varianty Boky autopotahů lze zvolit ze 4 barev: černé tmavě šedé světle šedé béžové Sedací a opěrná část lze zhotovit z celkem 21… (autohotarek.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít