TORX klíč Wera 967 05024002001

TORX klíč Wera 967 05024002001

TORX klíč Wera 967 05024002001

Kvalitní sada úhlových klíčů na šrouby s vnitřním profilem TORX®. Povrchová úprava BlackLaser zajišťuje vynikající ochranu povrchu i proti korozi a dlouhou životnost. Laserem vypálené (a díky tomu trvalé) označení velikosti na úhlovém klíči pro snadné vyhledávání. (conrad.cz)

Nástrčný klíč Wera 8767 C HF, TORX, 1/2", chrom-vanadová ocel…

Nástrčný klíč Wera 8767 C HF, TORX, 1/2", chrom-vanadová ocel 05003838001

Nástrčná bitová hlavice pro šrouby s vnitřním profilem TORX® Pro ruční a strojní ovládání (bezrázové). Vyrobeno z chrom-vanadové oceli a matně pochromováno. Vroubkování pro jisté držení při ručním ovládání. S přidržovací funkcí pro šrouby TORX®, se zajišťovací drážkou pro kuličku a s barevným označením. (conrad.cz)

Sada bitů wera 8167-9 torx®/tz, 05056164001, torx, 10dílná

Sada bitů wera 8167-9 torx®/tz, 05056164001, torx, 10dílná

PopisObal sady Bit-Check z odolného plastu zaručuje dlouhou životnost bitů. Snadná přeprava např. v kapse u košile. Jednotlivé bity lze snadno vyndat jednou rukou. Bity disponují torzní zónou, která brání jejich předčasnému opotřebení.VlastnostiOdolné bity vhodné zejména ke šroubování do plechu a kovu. Ochrana proti předčasnému opotřebení hrotu upínací stopky. Univerzální držák se zásobníkem pro rychlou výměnu bitů.Rozsah dodávky1 univerzální držák se zásobníkem pro rychlou výměnu bitů; bity (po 1 ks): TX 8 x 25 mm / TX 9 x 25 mm / TX 10 x 25 mm / TX 15 x 25 mm / TX 20 x 25 mm / TX 25 x 25 mm / TX 27 x 25 mm / TX 30 x 25 mm / TX 40 x 25 mm.Technické parametryMateriálNástrojová ocelTvar (bity)D 6.3délka25 mmTypy bitu (kategorie)Sada bitůPřítlačná sílaTORXVlastnosti materiáluLegováno ·… (fonetip.cz)

Sada torx® šroubováků wera, 6 ks

Sada torx® šroubováků wera, 6 ks

Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťTyp šroubováku (kategorie)Sada šroubovákůOblast použití (šroubováky)DílnaPřítlačná sílaTORXVlastnosti materiáluLegováno · niklováno (fonetip.cz)

Sada šroubováků wera torx®, 6-dílná

Sada šroubováků wera torx®, 6-dílná

Tato generace šroubováků pro elektroniku se vyznačuje následujícími inovativními prvky: Ergonomická a lehce otáčitelná hlavice k fixaci prstů a ukazováčku · Optimální pozice a tvar zóny rychlého otáčení · Přesná práce díky ideálně tvarované zóně · Ergonomická silová zóna pro přenos vysokých utahovacích momentů · Perfektní ochrana proti odkutálení nářadí.Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťTyp šroubováku (kategorie)Sada šroubovákůOblast použití (šroubováky)Elektronika a jemná mechanikaRozměr, délka157 mmPřítlačná sílaTORX BOVlastnosti materiáluLegováno · nikromatVlastnostiČepel se špičkou Black-PointPoužití vysoce kvalitního materiálu a náročného postupu tvrzení zaručují dlouhou životnost špičky.S otvorem = odolné vůči poškození… (fonetip.cz)

Ráčnový klíč wera joker 17 mm

Ráčnový klíč wera joker 17 mm

Joker vám zajistí vyšroubování nebo zašroubování prakticky v každé situaci, a to rychle a precizně. Ráčna má na vnitřní straně mimořádně jemné ozubení s 80 zuby a to přispívá k perfektnímu spojení i v omezeném prostoru pro manipulaci. Speciální konstrukce ve spojení s kvalitní chrom-molybdenovou ocelí a nikl-chromové povrchové úpravě má tři přednosti: velmi dlouhou životnost, vysokou odolnost proti opotřebení a účinnou ochranu proti korozi.Technické parametryHodnotaVelikost klíče17 mmMateriálChrom-molybdenová ocel, pokovení nikl-chromRozměr, délka224 mmRozměr, výška10.5 mmRozměr, šířka37.2 mmVlastnostiFunkce přidržení matice v kovovou destičkouKoncový dorazTvar dvojitého šestiúhelníkuNi-Cr pokovení pro účinnou ochranu proti koroziVelmi malý úhel ráčnyOmezení možnosti vyklouznutí… (fonetip.cz)

Šestihranný nástrčný klíč wera, 3,2 mm

Šestihranný nástrčný klíč wera, 3,2 mm

Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťVelikost klíče3.2 mmTyp šroubováku (kategorie)Nástrčný klíčOblast použití (šroubováky)Elektronika a jemná mechanikaDIN norma (šroubovák)DIN ISO 691Délka čepele60 mmRozměr, délka157 mmDélka rukojeti97 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaVnější šestihranVlastnosti materiáluLegováno · nikromatPrůměr rukojeti13 mm (fonetip.cz)

Ráčnový klíč wera joker 13 mm

Ráčnový klíč wera joker 13 mm

Joker vám zajistí vyšroubování nebo zašroubování prakticky v každé situaci, a to rychle a precizně. Ráčna má na vnitřní straně mimořádně jemné ozubení s 80 zuby a to přispívá k perfektnímu spojení i v omezeném prostoru pro manipulaci. Speciální konstrukce ve spojení s kvalitní chrom-molybdenovou ocelí a nikl-chromové povrchové úpravě má tři přednosti: velmi dlouhou životnost, vysokou odolnost proti opotřebení a účinnou ochranu proti korozi.Technické parametryHodnotaVelikost klíče13 mmMateriálChrom-molybdenová ocel, pokovení nikl-chromRozměr, délka177 mmRozměr, výška8.6 mmRozměr, šířka27.3 mmVlastnostiFunkce přidržení matice v kovovou destičkouKoncový dorazTvar dvojitého šestiúhelníkuNi-Cr pokovení pro účinnou ochranu proti koroziVelmi malý úhel ráčnyOmezení možnosti vyklouznutí… (fonetip.cz)

Šestihranný nástrčný klíč wera, 2,5 mm

Šestihranný nástrčný klíč wera, 2,5 mm

Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťVelikost klíče2.5 mmTyp šroubováku (kategorie)Nástrčný klíčOblast použití (šroubováky)Elektronika a jemná mechanikaDIN norma (šroubovák)DIN ISO 691Délka čepele60 mmRozměr, délka157 mmDélka rukojeti97 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaVnější šestihranVlastnosti materiáluLegováno · nikromatPrůměr rukojeti13 mm (fonetip.cz)

Očkoplochý klíč wera joker, 8 mm

Očkoplochý klíč wera joker, 8 mm

Joker vám zajistí vyšroubování nebo zašroubování prakticky v každé situaci, a to rychle a precizně. Ráčna má na vnitřní straně mimořádně jemné ozubení s 80 zuby a to přispívá k perfektnímu spojení i v omezeném prostoru pro manipulaci. Speciální konstrukce ve spojení s kvalitní chrom-molybdenovou ocelí a nikl-chromové povrchové úpravě má tři přednosti: velmi dlouhou životnost, vysokou odolnost proti opotřebení a účinnou ochranu proti korozi.Technické parametryHodnotaNorma DINDIN ISO 1711-1Velikost klíče8 mmMateriálChrom-molybdenová ocel, pokovení nikl-chromRozměr, délka144 mmRozměr, výška7 mmRozměr, šířka20 mmVlastnostiFunkce přidržení matice v kovovou destičkouKoncový dorazTvar dvojitého šestiúhelníkuNi-Cr pokovení pro účinnou ochranu proti koroziVelmi malý úhel ráčnyOmezení možnosti… (fonetip.cz)

Šestihranný nástrčný klíč wera, 5,5 mm

Šestihranný nástrčný klíč wera, 5,5 mm

Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťVelikost klíče5.5 mmTyp šroubováku (kategorie)Nástrčný klíčOblast použití (šroubováky)Elektronika a jemná mechanikaDIN norma (šroubovák)DIN ISO 691Délka čepele60 mmRozměr, délka157 mmDélka rukojeti97 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaVnější šestihranVlastnosti materiáluLegováno · nikromatPrůměr rukojeti13 mm (fonetip.cz)

Šestihranný nástrčný klíč wera, 4 mm

Šestihranný nástrčný klíč wera, 4 mm

Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťVelikost klíče4 mmTyp šroubováku (kategorie)Nástrčný klíčOblast použití (šroubováky)Elektronika a jemná mechanikaDIN norma (šroubovák)DIN ISO 691Délka čepele60 mmRozměr, délka157 mmDélka rukojeti97 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaVnější šestihranVlastnosti materiáluLegováno · nikromatPrůměr rukojeti13 mm (fonetip.cz)

Očkoplochý klíč wera joker, 14 mm

Očkoplochý klíč wera joker, 14 mm

Joker vám zajistí vyšroubování nebo zašroubování prakticky v každé situaci, a to rychle a precizně. Ráčna má na vnitřní straně mimořádně jemné ozubení s 80 zuby a to přispívá k perfektnímu spojení i v omezeném prostoru pro manipulaci. Speciální konstrukce ve spojení s kvalitní chrom-molybdenovou ocelí a nikl-chromové povrchové úpravě má tři přednosti: velmi dlouhou životnost, vysokou odolnost proti opotřebení a účinnou ochranu proti korozi.Technické parametryHodnotaNorma DINDIN ISO 1711-1Velikost klíče14 mmMateriálChrom-molybdenová ocel, pokovení nikl-chromRozměr, délka188 mmRozměr, výška9.2 mmRozměr, šířka29.3 mmVlastnostiFunkce přidržení matice v kovovou destičkouKoncový dorazTvar dvojitého šestiúhelníkuNi-Cr pokovení pro účinnou ochranu proti koroziVelmi malý úhel ráčnyOmezení možnosti… (fonetip.cz)

Šestihranný nástrčný klíč wera, 3 mm

Šestihranný nástrčný klíč wera, 3 mm

Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťVelikost klíče3 mmTyp šroubováku (kategorie)Nástrčný klíčOblast použití (šroubováky)Elektronika a jemná mechanikaDIN norma (šroubovák)DIN ISO 691Délka čepele60 mmRozměr, délka157 mmDélka rukojeti97 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaVnější šestihranVlastnosti materiáluLegováno · nikromatPrůměr rukojeti13 mm (fonetip.cz)

Šestihranný nástrčný klíč wera, 2 mm

Šestihranný nástrčný klíč wera, 2 mm

Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťVelikost klíče2 mmTyp šroubováku (kategorie)Nástrčný klíčOblast použití (šroubováky)Elektronika a jemná mechanikaDIN norma (šroubovák)DIN ISO 691Délka čepele60 mmRozměr, délka157 mmDélka rukojeti97 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaVnější šestihranVlastnosti materiáluLegováno · nikromatPrůměr rukojeti13 mm (fonetip.cz)

Očkoplochý klíč wera joker, 12 mm

Očkoplochý klíč wera joker, 12 mm

Joker vám zajistí vyšroubování nebo zašroubování prakticky v každé situaci, a to rychle a precizně. Ráčna má na vnitřní straně mimořádně jemné ozubení s 80 zuby a to přispívá k perfektnímu spojení i v omezeném prostoru pro manipulaci. Speciální konstrukce ve spojení s kvalitní chrom-molybdenovou ocelí a nikl-chromové povrchové úpravě má tři přednosti: velmi dlouhou životnost, vysokou odolnost proti opotřebení a účinnou ochranu proti korozi.Technické parametryHodnotaNorma DINDIN ISO 1711-1Velikost klíče12 mmMateriálChrom-molybdenová ocel, pokovení nikl-chromRozměr, délka170.7 mmRozměr, výška8.5 mmRozměr, šířka26.3 mmVlastnostiFunkce přidržení matice v kovovou destičkouKoncový dorazTvar dvojitého šestiúhelníkuNi-Cr pokovení pro účinnou ochranu proti koroziVelmi malý úhel ráčnyOmezení… (fonetip.cz)

Očkoplochý klíč wera joker, 7/16

Očkoplochý klíč wera joker, 7/16

Joker vám zajistí vyšroubování nebo zašroubování prakticky v každé situaci, a to rychle a precizně. Ráčna má na vnitřní straně mimořádně jemné ozubení s 80 zuby a to přispívá k perfektnímu spojení i v omezeném prostoru pro manipulaci. Speciální konstrukce ve spojení s kvalitní chrom-molybdenovou ocelí a nikl-chromové povrchové úpravě má tři přednosti: velmi dlouhou životnost, vysokou odolnost proti opotřebení a účinnou ochranu proti korozi.Technické parametryHodnotaNorma DINDIN ISO 1711-1Velikost klíče11.13 mm (7/16) MateriálChrom-molybdenová ocel, pokovení nikl-chromRozměr, délka165 mmVlastnostiFunkce přidržení matice v kovovou destičkouKoncový dorazTvar dvojitého šestiúhelníkuNi-Cr pokovení pro účinnou ochranu proti koroziVelmi malý úhel ráčnyOmezení možnosti vyklouznutí… (fonetip.cz)

Očkoplochý klíč wera joker, 11 mm

Očkoplochý klíč wera joker, 11 mm

Joker vám zajistí vyšroubování nebo zašroubování prakticky v každé situaci, a to rychle a precizně. Ráčna má na vnitřní straně mimořádně jemné ozubení s 80 zuby a to přispívá k perfektnímu spojení i v omezeném prostoru pro manipulaci. Speciální konstrukce ve spojení s kvalitní chrom-molybdenovou ocelí a nikl-chromové povrchové úpravě má tři přednosti: velmi dlouhou životnost, vysokou odolnost proti opotřebení a účinnou ochranu proti korozi.Technické parametryHodnotaNorma DINDIN ISO 1711-1Velikost klíče11 mmMateriálChrom-molybdenová ocel, pokovení nikl-chromRozměr, délka165 mmRozměr, výška7.5 mmRozměr, šířka25 mmVlastnostiFunkce přidržení matice v kovovou destičkouKoncový dorazTvar dvojitého šestiúhelníkuNi-Cr pokovení pro účinnou ochranu proti koroziVelmi malý úhel ráčnyOmezení možnosti… (fonetip.cz)

Očkoplochý klíč wera joker, 16 mm

Očkoplochý klíč wera joker, 16 mm

Joker vám zajistí vyšroubování nebo zašroubování prakticky v každé situaci, a to rychle a precizně. Ráčna má na vnitřní straně mimořádně jemné ozubení s 80 zuby a to přispívá k perfektnímu spojení i v omezeném prostoru pro manipulaci. Speciální konstrukce ve spojení s kvalitní chrom-molybdenovou ocelí a nikl-chromové povrchové úpravě má tři přednosti: velmi dlouhou životnost, vysokou odolnost proti opotřebení a účinnou ochranu proti korozi.Technické parametryHodnotaNorma DINDIN ISO 1711-1Velikost klíče16 mmMateriálChrom-molybdenová ocel, pokovení nikl-chromRozměr, délka212 mmRozměr, výška10.5 mmRozměr, šířka35 mmVlastnostiFunkce přidržení matice v kovovou destičkouKoncový dorazTvar dvojitého šestiúhelníkuNi-Cr pokovení pro účinnou ochranu proti koroziVelmi malý úhel ráčnyOmezení možnosti… (fonetip.cz)

Šestihranný nástrčný klíč wera, 5 mm

Šestihranný nástrčný klíč wera, 5 mm

Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťVelikost klíče5 mmTyp šroubováku (kategorie)Nástrčný klíčOblast použití (šroubováky)Elektronika a jemná mechanikaDIN norma (šroubovák)DIN ISO 691Délka čepele60 mmRozměr, délka157 mmDélka rukojeti97 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaVnější šestihranVlastnosti materiáluLegováno · nikromatPrůměr rukojeti13 mm (fonetip.cz)

Šestihranný nástrčný klíč wera, 3,5 mm

Šestihranný nástrčný klíč wera, 3,5 mm

Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťVelikost klíče3.5 mmTyp šroubováku (kategorie)Nástrčný klíčOblast použití (šroubováky)Elektronika a jemná mechanikaDIN norma (šroubovák)DIN ISO 691Délka čepele60 mmRozměr, délka157 mmDélka rukojeti97 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaVnější šestihranVlastnosti materiáluLegováno · nikromatPrůměr rukojeti13 mm (fonetip.cz)

Očkoplochý klíč wera joker, 1/2

Očkoplochý klíč wera joker, 1/2

Joker vám zajistí vyšroubování nebo zašroubování prakticky v každé situaci, a to rychle a precizně. Ráčna má na vnitřní straně mimořádně jemné ozubení s 80 zuby a to přispívá k perfektnímu spojení i v omezeném prostoru pro manipulaci. Speciální konstrukce ve spojení s kvalitní chrom-molybdenovou ocelí a nikl-chromové povrchové úpravě má tři přednosti: velmi dlouhou životnost, vysokou odolnost proti opotřebení a účinnou ochranu proti korozi.Technické parametryHodnotaNorma DINDIN ISO 1711-1Velikost klíče12.5 mm (1/2) MateriálChrom-molybdenová ocel, pokovení nikl-chromRozměr, délka177 mmVlastnostiFunkce přidržení matice v kovovou destičkouKoncový dorazTvar dvojitého šestiúhelníkuNi-Cr pokovení pro účinnou ochranu proti koroziVelmi malý úhel ráčnyOmezení možnosti vyklouznutí.VybaveníPraktická… (fonetip.cz)

Očkoplochý klíč wera joker, 15 mm

Očkoplochý klíč wera joker, 15 mm

Joker vám zajistí vyšroubování nebo zašroubování prakticky v každé situaci, a to rychle a precizně. Ráčna má na vnitřní straně mimořádně jemné ozubení s 80 zuby a to přispívá k perfektnímu spojení i v omezeném prostoru pro manipulaci. Speciální konstrukce ve spojení s kvalitní chrom-molybdenovou ocelí a nikl-chromové povrchové úpravě má tři přednosti: velmi dlouhou životnost, vysokou odolnost proti opotřebení a účinnou ochranu proti korozi.Technické parametryHodnotaNorma DINDIN ISO 1711-1Velikost klíče15 mmMateriálChrom-molybdenová ocel, pokovení nikl-chromRozměr, délka200 mmRozměr, výška9.2 mmRozměr, šířka32.3 mmVlastnostiFunkce přidržení matice v kovovou destičkouKoncový dorazTvar dvojitého šestiúhelníkuNi-Cr pokovení pro účinnou ochranu proti koroziVelmi malý úhel ráčnyOmezení možnosti… (fonetip.cz)

Očkoplochý klíč wera joker, 18 mm

Očkoplochý klíč wera joker, 18 mm

Joker vám zajistí vyšroubování nebo zašroubování prakticky v každé situaci, a to rychle a precizně. Ráčna má na vnitřní straně mimořádně jemné ozubení s 80 zuby a to přispívá k perfektnímu spojení i v omezeném prostoru pro manipulaci. Speciální konstrukce ve spojení s kvalitní chrom-molybdenovou ocelí a nikl-chromové povrchové úpravě má tři přednosti: velmi dlouhou životnost, vysokou odolnost proti opotřebení a účinnou ochranu proti korozi.Technické parametryHodnotaNorma DINDIN ISO 1711-1Velikost klíče18 mmMateriálChrom-molybdenová ocel, pokovení nikl-chromRozměr, délka235 mmRozměr, výška11 mmRozměr, šířka39 mmVlastnostiFunkce přidržení matice v kovovou destičkouKoncový dorazTvar dvojitého šestiúhelníkuNi-Cr pokovení pro účinnou ochranu proti koroziVelmi malý úhel ráčnyOmezení možnosti… (fonetip.cz)

Ráčnový klíč wera joker 10 mm

Ráčnový klíč wera joker 10 mm

Joker vám zajistí vyšroubování nebo zašroubování prakticky v každé situaci, a to rychle a precizně. Ráčna má na vnitřní straně mimořádně jemné ozubení s 80 zuby a to přispívá k perfektnímu spojení i v omezeném prostoru pro manipulaci. Speciální konstrukce ve spojení s kvalitní chrom-molybdenovou ocelí a nikl-chromové povrchové úpravě má tři přednosti: velmi dlouhou životnost, vysokou odolnost proti opotřebení a účinnou ochranu proti korozi.Technické parametryHodnotaVelikost klíče10 mmMateriálChrom-molybdenová ocel, pokovení nikl-chromRozměr, délka159 mmRozměr, výška7.2 mmRozměr, šířka22 mmVlastnostiFunkce přidržení matice v kovovou destičkouKoncový dorazTvar dvojitého šestiúhelníkuNi-Cr pokovení pro účinnou ochranu proti koroziVelmi malý úhel ráčnyOmezení možnosti vyklouznutí.VybaveníNení… (fonetip.cz)

Očkoplochý klíč wera joker, 3/8

Očkoplochý klíč wera joker, 3/8

Joker vám zajistí vyšroubování nebo zašroubování prakticky v každé situaci, a to rychle a precizně. Ráčna má na vnitřní straně mimořádně jemné ozubení s 80 zuby a to přispívá k perfektnímu spojení i v omezeném prostoru pro manipulaci. Speciální konstrukce ve spojení s kvalitní chrom-molybdenovou ocelí a nikl-chromové povrchové úpravě má tři přednosti: velmi dlouhou životnost, vysokou odolnost proti opotřebení a účinnou ochranu proti korozi.Technické parametryHodnotaNorma DINDIN ISO 1711-1Velikost klíče9.53 mm (3/8) MateriálChrom-molybdenová ocel, pokovení nikl-chromRozměr, délka159 mmVlastnostiFunkce přidržení matice v kovovou destičkouKoncový dorazTvar dvojitého šestiúhelníkuNi-Cr pokovení pro účinnou ochranu proti koroziVelmi malý úhel ráčnyOmezení možnosti vyklouznutí.VybaveníPraktická… (fonetip.cz)

Sada šroubováků wera vde torx®, 6-dílná

Sada šroubováků wera vde torx®, 6-dílná

Pro absolutně bezpečnou práci. Pro práce pod napětím až do 1000 V/AC.Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťTyp šroubováku (kategorie)Sada šroubovákůOblast použití (šroubováky)VDEPřítlačná sílaTORXVlastnosti materiáluLegováno · niklovánoVlastnostiDvoubarevná rukojeť s protiskluzovou ochranou.Obsah baleníVždy 1 TORX® šroubovák T8 x 80/T9 x 80/T10 x 80/T15 x 80/T20 x 80/T25 x 100. (fonetip.cz)

Torx šroubovák wera 367, tx 10 x 80 mm

Torx šroubovák wera 367, tx 10 x 80 mm

Velmi kvalitní plochý šroubovák Kraftform Plus od společnosti Wera. Vícekomponentní rukojeť Kraftform je ergonomicky tvarovaná a usnadňuje práci. Ochrana před odkutálením brání nepříjemnému kutálení nářadí na pracovišti. Označení rukojeti usnadňuje nalezení šroubováku v tašce.Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťTyp šroubováku (kategorie)Šroubovák TorxOblast použití (šroubováky)DílnaDélka čepele80 mmRozměr, délka161 mmVelikost (šroubovák)T 10Délka rukojeti81 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaTORXVlastnosti materiáluLegováno · nikromatPrůměr rukojeti26 mmVlastnostiŠroubováky Kraftform Plus přinášejí lepší přenos síly při menší námaze a působí preventivně proti poškození ruky a paže - i při intenzivním trvalém nasazení. Ideálně… (fonetip.cz)

Šroubovák wera torx®, 8 x 60 mm, nerezový

Šroubovák wera torx®, 8 x 60 mm, nerezový

Použití:Šrouby TORX®.Technické parametryHodnotaMateriálUšlechtilá ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťPrůměr čepele3.5 mmTyp šroubováku (kategorie)Šroubovák TorxOblast použití (šroubováky)DílnaDélka čepele60 mmRozměr, délka141 mmVelikost (šroubovák)T 8Délka rukojeti81 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaTORXPrůměr rukojeti26 mmVlastnostiOstří: Kulatá, ušlechtilá ocelVícesložkový silový tvar držadla s ochranou proti sklouznutí. (fonetip.cz)

Šroubovák wera torx®, 25 x 100 mm, nerezový

Šroubovák wera torx®, 25 x 100 mm, nerezový

Použití:Šrouby TORX®.Technické parametryHodnotaMateriálUšlechtilá ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťPrůměr čepele5 mmTyp šroubováku (kategorie)Šroubovák TorxOblast použití (šroubováky)DílnaDélka čepele100 mmRozměr, délka205 mmVelikost (šroubovák)T 25Délka rukojeti105 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaTORXPrůměr rukojeti37 mmVlastnostiOstří: Kulatá, ušlechtilá ocelVícesložkový silový tvar držadla s ochranou proti sklouznutí. (fonetip.cz)

Šroubovák wera torx®, 20 x 100 mm, nerezový

Šroubovák wera torx®, 20 x 100 mm, nerezový

Použití:Šrouby TORX®.Technické parametryHodnotaMateriálUšlechtilá ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťPrůměr čepele4.5 mmTyp šroubováku (kategorie)Šroubovák TorxOblast použití (šroubováky)DílnaDélka čepele100 mmRozměr, délka198 mmVelikost (šroubovák)T 20Délka rukojeti98 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaTORXPrůměr rukojeti33 mmVlastnostiOstří: Kulatá, ušlechtilá ocelVícesložkový silový tvar držadla s ochranou proti sklouznutí. (fonetip.cz)

Šroubovák wera torx®, 15 x 80 mm, nerezový

Šroubovák wera torx®, 15 x 80 mm, nerezový

Použití:Šrouby TORX®.Technické parametryHodnotaMateriálUšlechtilá ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťPrůměr čepele4 mmTyp šroubováku (kategorie)Šroubovák TorxOblast použití (šroubováky)DílnaDélka čepele80 mmRozměr, délka178 mmVelikost (šroubovák)T 15Délka rukojeti98 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaTORXPrůměr rukojeti33 mmVlastnostiOstří: Kulatá, ušlechtilá ocelVícesložkový silový tvar držadla s ochranou proti sklouznutí. (fonetip.cz)

Sada ůhlových klíčů torx - 13 ks

Sada ůhlových klíčů torx - 13 ks

Technické parametryHodnotaMateriálChrom-vanadiová ocelTyp šroubováku (kategorie)Sada zahnutých šroubovákůVelikost (šroubovák)T 5 · T 6 · T 7 · T 8 · T 9 · T 10 · T 15 · T 20 · T 25 · T 27 · T 30 · T 40 · T 50Přítlačná sílaTORXVlastnosti materiáluTvrzeno · leštěnýObsah baleníT5 / T6 / T7 / T8 / T9 / T10 / T15 / T20 / T25 / T27 / T30 / T40 / T50. (fonetip.cz)

Sada 4 ráčnových klíčů wera joker

Sada 4 ráčnových klíčů wera joker

Joker vám zajistí vyšroubování nebo zašroubování prakticky v každé situaci, a to rychle a precizně. Ráčna má na vnitřní straně mimořádně jemné ozubení s 80 zuby a to přispívá k perfektnímu spojení i v omezeném prostoru pro manipulaci. Speciální konstrukce ve spojení s kvalitní chrom-molybdenovou ocelí a nikl-chromové povrchové úpravě má tři přednosti: velmi dlouhou životnost, vysokou odolnost proti opotřebení a účinnou ochranu proti korozi.Technické parametryHodnotaVelikost klíče10 mm - 19 mmMateriálChrom-molybdenová ocel, pokovení nikl-chromVlastnostiFunkce přidržení matice v kovovou destičkouKoncový dorazTvar dvojitého šestiúhelníkuNi-Cr pokovení pro účinnou ochranu proti koroziVelmi malý úhel ráčnyOmezení možnosti vyklouznutí.VybaveníNení třeba obracet klíčPraktická přidržovací funkce … (fonetip.cz)

Šroubovák wera torx® pro elektrikáře, tx 6 x 40 mm

Šroubovák wera torx® pro elektrikáře, tx 6 x 40 mm

Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťPrůměr čepele3 mmTyp šroubováku (kategorie)Šroubovák TorxOblast použití (šroubováky)Elektronika a jemná mechanikaDélka čepele40 mmRozměr, délka137 mmVelikost (šroubovák)T 6Délka rukojeti97 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaTORXVlastnosti materiáluLegováno · nikromatPrůměr rukojeti13 mmVlastnostiS otvorem = tamperresistant od velikosti 7. (fonetip.cz)

Šroubovák wera torx® pro elektrikáře, tx 8 x 60 mm

Šroubovák wera torx® pro elektrikáře, tx 8 x 60 mm

Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťPrůměr čepele3 mmTyp šroubováku (kategorie)Šroubovák TorxOblast použití (šroubováky)Elektronika a jemná mechanikaDélka čepele60 mmRozměr, délka157 mmVelikost (šroubovák)TR 8Délka rukojeti97 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaTORX BOVlastnosti materiáluLegováno · nikromatPrůměr rukojeti13 mmVlastnostiS otvorem = tamperresistant od velikosti 7. (fonetip.cz)

Šroubovák wera torx® pro elektrikáře, tx 5 x 40 mm

Šroubovák wera torx® pro elektrikáře, tx 5 x 40 mm

Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťPrůměr čepele3 mmTyp šroubováku (kategorie)Šroubovák TorxOblast použití (šroubováky)Elektronika a jemná mechanikaDélka čepele40 mmRozměr, délka137 mmVelikost (šroubovák)T 5Délka rukojeti97 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaTORXVlastnosti materiáluLegováno · nikromatPrůměr rukojeti13 mmVlastnostiS otvorem = tamperresistant od velikosti 7. (fonetip.cz)

Šroubovák wera torx® pro elektrikáře, tx 20 x 60 mm

Šroubovák wera torx® pro elektrikáře, tx 20 x 60 mm

Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťPrůměr čepele4 mmTyp šroubováku (kategorie)Šroubovák TorxOblast použití (šroubováky)Elektronika a jemná mechanikaDélka čepele60 mmRozměr, délka157 mmVelikost (šroubovák)TR 20Délka rukojeti97 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaTORX BOVlastnosti materiáluLegováno · nikromatPrůměr rukojeti13 mmVlastnostiS otvorem = tamperresistant od velikosti 7. (fonetip.cz)

Šroubovák wera torx® pro elektrikáře, tx 10 x 60 mm

Šroubovák wera torx® pro elektrikáře, tx 10 x 60 mm

Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťPrůměr čepele4 mmTyp šroubováku (kategorie)Šroubovák TorxOblast použití (šroubováky)Elektronika a jemná mechanikaDélka čepele60 mmRozměr, délka157 mmVelikost (šroubovák)TR 10Délka rukojeti97 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaTORX BOVlastnosti materiáluLegováno · nikromatPrůměr rukojeti13 mmVlastnostiS otvorem = tamperresistant od velikosti 7. (fonetip.cz)

Sada imbusových klíčů wiha torx®, 8-dílná

Sada imbusových klíčů wiha torx®, 8-dílná

8-dílná sada imbusových klíčů z tvrzené chrom-vanadiové oceli. Běžné velikosti klíčů jsou uloženy přehledně v držáku. Jednoduchá a rychlá obsluha díky pevnému připevnění pro imbusové klíče. Kulová hlava TORX umožňuje zašroubování pod úhlem až 25° pro všechny TORX šrouby, které jsou jen obtížně přístupné. S prodlouženým TORX profilem za kulovou hlavou.Technické parametryHodnotaMateriálChrom-vanadiová ocelVlastnosti šroubovákuKulová hlavaTyp šroubováku (kategorie)Sada zahnutých šroubovákůVelikost (šroubovák)T 9 · T 10 · T 15 · T 20 · T 25 · T 27 · T 30 · T 40Přítlačná sílaTORXVlastnosti materiáluTvrzeno · leštěnýVlastnostiČepel z chrom-vanadiové oceli, tvrzená, manganofosfátovanáMožné zašroubování pod úhlem až 25°.VybaveníIdeální pro těžko přístupné TORX šroubyMožné šroubování pod úhlem až… (fonetip.cz)

Sada imbusových klíčů wera multicolour sb 05073593001, 9dílů

Sada imbusových klíčů wera multicolour sb 05073593001, 9dílů

9 dílná sada klíčů. Nejvyšší kvalita:kulatý materiál s profilovanými Hex-Plus na obou koncích. Hex-Plus zabraňuje otáčení šroubů s vnitřním šestihranem a zajišťuje vyšší přenos síly. Povrch BlackLaser. S barevným odlišením a komfortním opláštěním. Kulová hlava na dlouhém ložiskovém čepu umožňuje také upevnění úhlopříčnými šrouby.Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuKulová hlavaVelikost klíče1.5 mm · 2 mm · 2.5 mm · 3 mm · 4 mm · 5 mm · 6 mm · 8 mm · 10 mmTyp šroubováku (kategorie)Sada zahnutých šroubovákůPřítlačná sílaVnitřní šestihranVlastnosti materiáluLeštěnýVybaveníS barevným odlišením a komfortním opláštěním.Obsah balení1 x SW 1,5 x90/2,0 x101/2,5 x112/3,0x123/4,0x137/5,0x154/6,0x172/8,0 x195/10,0 x224. (fonetip.cz)

Sada imbusových klíčů wera hex -plus, 9 dílů

Sada imbusových klíčů wera hex -plus, 9 dílů

Technické parametryHodnotaVlastnosti šroubovákuKulová hlavaVelikost klíče1.5 mm · 2 mm · 2.5 mm · 3 mm · 4 mm · 5 mm · 6 mm · 8 mm · 10 mmTyp šroubováku (kategorie)Sada zahnutých šroubovákůPřítlačná sílaVnitřní šestihranVlastnosti materiáluPochromovanýObsah baleníSW 1,5 /2,0 /2,5 /3,0 /4,0 /5,0 /6,0 /8,0 /10,0 mm. (fonetip.cz)

Sada imbusových klíčů proxxon industrial torx®, 9-dílná

Sada imbusových klíčů proxxon industrial torx®, 9-dílná

Sada úhlových klíčů pro přenos vysokého utahovacího momentu.Technické parametryHodnotaMateriálNikl-chrom-molybdenová ocelTyp šroubováku (kategorie)Sada zahnutých šroubovákůVelikost (šroubovák)T 8 · T 10 · T 15 · T 20 · T 25 · T 27 · T 30 · T 40 · T 50Přítlačná sílaTORXVlastnosti materiáluLegovánoObsah baleníT8/T10/T15/T20/T25/T27/T30/T40/T50 Skládací držák. (fonetip.cz)

Sada imbusových klíčů proxxon industrial torx®, 8-dílná

Sada imbusových klíčů proxxon industrial torx®, 8-dílná

Pro přenos vysokého utahovacího momentu při utahování a povolování šroubů Torx. Držák s měkkým držadlem slouží také jako rukojeť.Technické parametryHodnotaMateriálNikl-chrom-molybdenová ocelTyp šroubováku (kategorie)Sada zahnutých šroubovákůVelikost (šroubovák)T 9 · T 10 · T 15 · T 20 · T 25 · T 27 · T 30 · T 40Přítlačná sílaTORXVlastnosti materiáluLegovánoObsah baleníT9 / T10 / T15 / T20 / T25 / T27 / T30 / T40. (fonetip.cz)

Imbusový šroubovák wera, klíč 0,7 mm, bit 40 mm

Imbusový šroubovák wera, klíč 0,7 mm, bit 40 mm

Výstup: HexPlus®, podobně ISO 2936, hrot Black Point.Technické parametryHodnotaMateriálNástrojová ocelVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeťVelikost klíče0.7 mmTyp šroubováku (kategorie)Imbusový šroubovákOblast použití (šroubováky)Elektronika a jemná mechanikaDélka čepele40 mmRozměr, délka137 mmDélka rukojeti97 mmTyp čepeleKulatý nástavecPřítlačná sílaVnitřní šestihranVlastnosti materiáluLegováno · nikromatPrůměr rukojeti13 mm (fonetip.cz)

Sada očkoplochých klíčů wera joker, 8 - 19 mm, 11 ks

Sada očkoplochých klíčů wera joker, 8 - 19 mm, 11 ks

Joker vám zajistí vyšroubování nebo zašroubování prakticky v každé situaci, a to rychle a precizně. Ráčna má na vnitřní straně mimořádně jemné ozubení s 80 zuby a to přispívá k perfektnímu spojení i v omezeném prostoru pro manipulaci. Speciální konstrukce ve spojení s kvalitní chrom-molybdenovou ocelí a nikl-chromové povrchové úpravě má tři přednosti: velmi dlouhou životnost, vysokou odolnost proti opotřebení a účinnou ochranu proti korozi.Technické parametryHodnotaNorma DINDIN ISO 1711-1Velikost klíče8 mm - 19 mmMateriálChrom-molybdenová ocel, pokovení nikl-chromVlastnostiFunkce přidržení matice v kovovou destičkouKoncový dorazTvar dvojitého šestiúhelníkuNi-Cr pokovení pro účinnou ochranu proti koroziVelmi malý úhel ráčnyOmezení možnosti vyklouznutí.VybaveníOdolné pouzdroPraktická… (fonetip.cz)

Sada klíčů torx facom 89s.jp8a, t 15 - t 45, 8 ks

Sada klíčů torx facom 89s.jp8a, t 15 - t 45, 8 ks

PopisSada imbusových klíčů Torx®, s kulovou hlavou, 6hrannéTechnické parametryVlastnosti šroubovákuKulová hlavaTyp šroubováku (kategorie)Sada zahnutých klíčůvelikost šroubovákuT 10 · T 15 · T 20 · T 25 · T 27 · T 30 · T 40 · T 45Přítlačná sílaTORX]]> (fonetip.cz)

Sada očkoplochých klíčů wera joker, 5/16 - 3/4, 8 ks

Sada očkoplochých klíčů wera joker, 5/16 - 3/4, 8 ks

Joker vám zajistí vyšroubování nebo zašroubování prakticky v každé situaci, a to rychle a precizně. Ráčna má na vnitřní straně mimořádně jemné ozubení s 80 zuby a to přispívá k perfektnímu spojení i v omezeném prostoru pro manipulaci. Speciální konstrukce ve spojení s kvalitní chrom-molybdenovou ocelí a nikl-chromové povrchové úpravě má tři přednosti: velmi dlouhou životnost, vysokou odolnost proti opotřebení a účinnou ochranu proti korozi.Technické parametryHodnotaNorma DINDIN ISO 1711-1Velikost klíče5/16 (7.93 mm) - 3/4 (19 mm)MateriálChrom-molybdenová ocel, pokovení nikl-chromVlastnostiFunkce přidržení matice v kovovou destičkouKoncový dorazTvar dvojitého šestiúhelníkuNi-Cr pokovení pro účinnou ochranu proti koroziVelmi malý úhel ráčnyOmezení možnosti vyklouznutí.VybaveníOdolné… (fonetip.cz)

Sada imbusových klíčů wera hex-plus sw 05 022720 001, 9-dílná

Sada imbusových klíčů wera hex-plus sw 05 022720 001, 9-dílná

Technické parametryHodnotaVlastnosti šroubovákuKulová hlavaVelikost klíče1.5 mm · 2 mm · 2.5 mm · 3 mm · 4 mm · 5 mm · 6 mm · 8 mm · 10 mmTyp šroubováku (kategorie)Sada zahnutých šroubovákůPřítlačná sílaVnitřní šestihranObsah baleníHex-Plus SW 1,5 x 50/2 x 100/2,5 x 112/3 x 126/4 x 140/5 x 160/6 x 180/8 x 200/10 x 219 mm Gumový klip. (fonetip.cz)

Sada klíčů torx s t rukojetí vigor v1410, t 9 - t 40, 8 ks

Sada klíčů torx s t rukojetí vigor v1410, t 9 - t 40, 8 ks

VlastnostiDvoubarevná rukojeťRozsah dodávkyTORX® šroubovák T9 / T10 / T15 / T20 / T25 / T27 / T30 / T40 Držák.Technické parametryVlastnosti šroubovákuVícekomponentní rukojeť · T rukojeťTyp šroubováku (kategorie)Sada zahnutých klíčůOblast použití (šroubováky)Dílenskévelikost šroubovákuT 9 · T 10 · T 15 · T 20 · T 25 · T 27 · T 30 · T 40Přítlačná sílaTORX]]> (fonetip.cz)

Šibal Keggs (978-80-7021-967-6)

Šibal Keggs (978-80-7021-967-6)

Kniha – autor Pelham Grenville Wodehouse, 320 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Deset amerických milionářů založilo na žertem myšlený návrh zlomyslného tajemníka jednoho z nich tajný fond, který má po létech připadnout tomu z jejich synů, který se ožení jako poslední. O tomto tajemství ví ovšem ještě někdo, a to komorník Keggs, který uměl vždy šikovně vyzvědět, co se děje, a využít to k svému prospěchu. A tak když nastal čas, kdy mladí mužové za hlaholu svatebních zvonů vykročí do nového života, komorník Keggs dovedně tahá za nitky a postará se, aby se každému dostalo toho, co si zaslouží. Spletitý příběh je opět plný nečekaných zvratů, slovních i situačních gagů a vlídného humoru, jímž tento anglický spisovatel baví čtenáře již dobře osmdesát let. (alza.cz)

Židovské anekdoty (978-80-7505-967-3)

Židovské anekdoty (978-80-7505-967-3)

Kniha – autor Karel Poláček, 144 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Poláček ve své tvorbě vždy vycházel z dokonalé znalosti prostředí, o kterém psal, a dokázal věrně zachytit postavy i situace. Židovské anekdoty čerpají z jeho častých návštěv pražské židovské společnosti. Nejvíce anekdot je věnováno šnorerům, finančním otázkám, na druhém místě jsou námluvy a rodinný život a na třetím historky kolem rabínů a víry. Další anekdoty se týkají obchodu nebo otázek týkajících se smrti. (alza.cz)

CURAPROX DF 967 dentální nit na plast.párátku 30ks

CURAPROX DF 967 dentální nit na plast.párátku 30ks

Curaprox DF 967 představuje praktické párátko ergonomického tvaru opatřené napnutou zubní nití (tzv. šavličkou). Má velmi snadné použití, lehce proniká do mezizubních prostorů. Skvěle odstraňuje zubní plak a chrání zuby před kazem.Toto plastové párátko je skvělým pomocníkem při cestování. Balení obsahuje 30 ks. (benu.cz)

Hilda a parádní slavnost (978-80-7432-967-8)

Hilda a parádní slavnost (978-80-7432-967-8)

Kniha - autor Luke Pearson; Stephen Davies, 174 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Dobrodružství Hildy nejprve uchvátila čtenářky a čtenáře komiksů, poté vznikl animovaný seriál od Netflixu a nyní je tu knižní série. Druhý díl zavádí modrovlasou rozumbradu a její maminku do uspěchaného města Trolberg, jež se ani v nejmenším nepodobá nádherné divočině, kterou musely opustit. Když Hilda ve škole dostane za úkol vypracovat se spolužáky projekt o krásách jejich města, neví si s ním rady… ale když se jí naskytne příležitost zažít dobrodružství, neodolá! Potká během něj divoké elfy, draky, kteří plivou oheň, tajemného mluvícího havrana a nové kamarády, díky nimž na město Trolberg možná přece jen změní názor. Nenechte si ujít ani první dobrodružství v knize Hilda a pidilidi. (alza.cz)

CURAPROX DF 967 Dentální nit na plastovém párátku 30ks

CURAPROX DF 967 Dentální nit na plastovém párátku 30ks

CURAPROX DF 967 dentální nit na plast.párátku 30ks Účinně odstraňuje plak. Chrání před zubním kazem. Snadno proniká do mezizubních prostorů, dobře se drží. Je ideální pro úzké mezizubní prostory. (pilulka.cz)

Bretaň a Normandie: Turistický průvodce (978-80-7462-967-9)

Bretaň a Normandie: Turistický průvodce (978-80-7462-967-9)

Kniha - Bretaň a Normandie je jedním z nejnavštěvovanějších francouzských regionů s úžasnými přírodními scenériemi, malebnými vesničkami a pozoruhodnou historií. – Autor Greg Ward, 416 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Klenot severní FrancieBretaň a Normandie jsou učiněným rájem pro všechny milovníky skvělých delikates a překrásných pláží, a to včetně rodin s dětmi. Toto dvanácté aktualizované vydání vás zavede na romantické ostrovy, k záhadným megalitům a do špičkových restaurací a dozvíte se také vše podstatné – od popisu krajiny a tras po pobřežních stezkách po doporučení míst, kde vás pohostí těmi nejchutnějšími ústřicemi a nejvíce osvěžujícím cidrem.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Greg WardGreg Ward je spisovatel, redaktor a fotograf, žije ve Stoke Newingtonu v… (alza.cz)

Láska vädne v každom veku (978-80-8114-967-2)

Láska vädne v každom veku (978-80-8114-967-2)

Kniha – autor Mariana Daxner, 192 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Skutočný príbeh o staronovej osudovej láske, o panike ženy, ktorá sa pozrie do zrkadla a uvidí v ňom nielen svoje vrásky a kilá navyše, ale aj svoje svedomie. To neúprosné svedomie, ktoré jej bráni opustiť chorého manžela, ktoré jej bráni v rozbehu za osudovou láskou, ktorá sa má konečne, po rokoch, naplniť. Zvíťazí láska, či zodpovednosť? Ťažké rozhodovanie jej „uľahčí“ nečakaná správa... (alza.cz)

Dlouhé noci Vikingů: Aneb Vraťte nám rabiáty! (80-7033-967-5)

Dlouhé noci Vikingů: Aneb Vraťte nám rabiáty! (80-7033-967-5)

Kniha – autor Zdeněk Šmíd, 208 stran, česky, pevná bez přebalu matná Úhledné statky pod zelenými duby, tichá městečka, okna svítí do dlouhé noci a snáší se na ně sníh jako v pohádce od Andersena. Smolná vůně švédských lesů, stesk laponské tundry pod půlnočním sluncem, břízy kolem finských jezer, bílé stuhy norských vodopádů. Kamenitá pláň Rondane s kužely velehor, teskná Hardangervida, led a vítr Jotunheimenu. Fjordy, po nichž plují oblaka, stíny lososů ve stříbrné vodě. Pravěk tady splývá s dneškem a dávní bohové žijí. Právě sem, do dalekého kraje Severu, se přenesl Zdeněk Šmíd ve své knize, aby čtenářům poutavou a humornou formou přiblížil příběhy o skandinávských bozích, hrdinech a králích. (alza.cz)

Vyslovuješ správně?: Cvičné testy k odstraňování nesprávné…

Vyslovuješ správně?: Cvičné testy k odstraňování nesprávné výslovnosti (80-7274-967-6)

Kniha – autor Vlasta Blumentrittová, 72 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Publikace s barevnými ilustracemi na procvičení jednotlivých hlásek napomáhá při odstraňování špatné výslovnosti a rozvoji čtenářské dovednosti. Je určena dětem, které již umějí číst, ale čtení a správná výslovnost jim činí potíže. (alza.cz)

Čarodějky a sny o koních: Holky v sedlech 4 (978-80-7222-967-3)

Čarodějky a sny o koních: Holky v sedlech 4 (978-80-7222-967-3)

Kniha – autor Marlene Jablonski, 128 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Další pokračování příběhů pro holky, co milují koně „Marengo!“ vykřikla jsem a rozběhla se tak, jak jsem ještě nikdy v životu neběžela. I Marengo tryskem téměř letěl po písčité cestě a za ním se zvedal oblak prachu. Zastavila jsem se a zbytek cesty nechala na Marengovi. Čím víc se blížil, tím běžel pomaleji a jen několik metrů přede mnou přešel do kroku. Přešťastná jsem vraníkovi padla kolem krku, když o několik vteřin později konečně stál přede mnou. „Marengo“, vydechla jsem jeho jméno a skryla obličej v jeho srsti. Dýchala jsem zhluboka a silně vnímala vůni Marengovy kůže. Nemohla jsem pochopit, jaké mě to potkalo štěstí. Jestli to je sen, už nikdy se nechci probudit. Koně, láska a trampoty s láskou, kam se… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít