Topnatur Ovesná koupel s olejem z konopí 6x30 g

Topnatur Ovesná koupel s olejem z konopí 6x30 g

Topnatur Ovesná koupel s olejem z konopí 6x30 g

S přídavkem konopného oleje Regeneruje, zvláčňuje a zklidňuje Bez nutnosti promašťovat pokožku Ovesná koupel s olejem z konopí se velmi osvědčila v dětských léčebnách a lázních jako součást léčení dětí postižených atopickým ekzémem, akné, suchou pokožkou a jiných dermatitid. Od 1. ledna 2008 je v dětských lečebnách Lázně Luhačovice zařazena nová procedura - ovesné koupele. Do konce února 2012 byla tato koupel ordinována 508 dětem s chronickým ekzémem. Z těchto 508 dětí mělo 54 dětí ovesnou koupel s konopným olejem. Ani v jednom případě nedošlo ke zhoršení ekzému. U 497 dětí došlo k výraznému zlepšení ekzému! Děti, které měly ovesnou koupel s konopným olejem, již nemusely použít žádné další oleje na promaštění kůže - jak rodiče těchto dětí, tak lékaři jsou s účinky ovesných koupelí velmi… (drmax.cz)

Topnatur Ovesná koupel s olejem z konopí 6x30 g

Topnatur Ovesná koupel s olejem z konopí 6x30 g

Ovesná koupel s olejem z konopímá příznivé účinky u dětí i dospělých při potížích s atopickým ekzémem, lupénkou, akné, suchou pokožkou a při dalších onemocněních kůže. Oveská koupelje speciálně upravený velmi jemně mletý 100% přírodní extrakt z ovsa obohacený konopným olejem, získaným lisováním konopných semen. Popis KDY OVESNá KOUPEL S OLEJEM Z KONOPí POMáHá: - regeneruje, zvláčňuje a zklidňuje, - ulevuje od svědění a podráždění, - ošetřuje pokožku. Složení Konopí seté (Cannabis sativa, olej ze semen) Oves setý (Avena sativa) Přídatné látky Hydrated silica, Sorbitan oleate, Polysorbate 80, Caprylic capric triglyceride Jak používat Obsah sáčku (cca 5 g prášku na každých 10 litrů vody) vsypeme do vany s vodou o teplotě 37 °C a proudem vody, nebo mícháním jej necháme rozpustit.… (prodejparfemu.cz)

Ovesná koupel s olejem z konopí 6x30 g

Ovesná koupel s olejem z konopí 6x30 g

Popis Ovesná koupel s olejem z konopí má příznivé účinky u dětí i dospělých při potížích s atopickým ekzémem, lupénkou, akné, suchou pokožkou a při dalších onemocněních kůže. Oveská koupel je speciálně upravený velmi jemně mletý 100% přírodní extrakt z ovsa obohacený konopným olejem, získaným lisováním konopných semen. (ageo.cz)

Ovesná koupel s olejem z konopí 6x30g Topnatur

Ovesná koupel s olejem z konopí 6x30g

Ovesná koupel s olejem z konopí 6x30g

Koupel s olejem z konopí je speciálně upravený jemně mletý 100% oves obohacený konopným olejem, získaný lisováním konopných semen. Ovesná koupel s olejem z konopí se velmi osvědčila v dětských léčebnách a lázních jako součást léčení dětí postižených atopickým ekzémem, akné, suchou pokožkou a jiných dermatitid. (pilulka.cz)

Topnatur Ovesná koupel Natural 350 g

Topnatur Ovesná koupel Natural 350 g

POPIS Ovesná koupel velice dobře zvláčňuje a hydratuje suchou kůži, která je potom mimořádně hladká a jemná. Oveská koupelmá příznivé účinky u dětí i dospělých při potížích s atopickým ekzémem, lupénkou, akné, suchou pokožkou a při dalších onemocněních kůže. KDY OVESNÁ KOUPEL POMÁHÁ: - regeneruje, zvláčňuje a zklidňuje, - ulevuje od svědění a podráždění, - ošetřuje pokožku, - uklidňuje po bodnutí hmyzem. JAK POUŽÍVAT Rozmíchejte cca 50 g prášku (3 vrchovaté polévkové lžíce) na jednu koupel (až 100 litrů vody) v menším množství teplé vody a pomalu vlévejte do proudu vody tekoucí do vany. V této vodě se koupejte asi 20 minut. Po koupeli se bez oplachování osušte. Ovesnou koupel můžete použít i pro děti, po koupeli je vhodné ponechat dítě 10 minut v zábalu. Ovesnou koupel můžete také… (prodejparfemu.cz)

Topnatur Ovesná koupel pro děti dóza 350 g

Topnatur Ovesná koupel pro děti dóza 350 g

Tepelně ošetřený 100% přírodní oves Bez konzervačních přísad Regeneruje, zvláčňuje a zklidňuje Použití ovesných koupelí má velice dlouhou historii potvrzenou dlouholetými zkušenostmi našich předků a doloženou vědeckými studiemi ústavů ze všech částí světa. Pomáhá při svědění kůže, uklidňuje při podráždění kůže. Uklidňuje pokožku po bodnutí hmyzem. Ovesná koupel velice dobře zvláčňuje a hydratuje suchou kůži, která je potom mimořádně hladká a jemná. Od 1. ledna 2008 je v dětských lečebnách Lázně Luhačovice zařazena nová procedura - ovesné koupele. Do konce února 2012 byla tato koupel ordinována 508 dětem s chronickým ekzémem. Z těchto 508 dětí mělo 54 dětí ovesnou koupel s konopným olejem. Ani v jednom případě nedošlo ke zhoršení ekzému. U 497 dětí došlo k výraznému zlepšení ekzému! Děti,… (drmax.cz)

Topnatur Ovesná koupel pro děti 6x25 g

Topnatur Ovesná koupel pro děti 6x25 g

Tepelně ošetřený 100% přírodní oves Bez konzervačních látek a přísad Vhodná pro děti Regeneruje, zvláčňuje a zklidňuje Ovesná koupel pro děti je speciálně upravený jemně mletý 100% oves, který neobsahuje žádné konzervační látky ani přísady. Na ovesnou koupel pro děti byla provedena studie kožní snášenlivosti kosmetického přípravku určeného pro děti se suchou pokožkou a příznaky atopie. Výsledky studie potvrzují velmi dobrou snášenlivost ovesné koupele pokožkou dětí. Ovesná koupel pro děti výrazně zlepšuje stav suché a atopické kůže u dětí. Od 1. ledna 2008 je v dětských lečebnách Lázně Luhačovice zařazena nová procedura - ovesné koupele. Do konce února 2012 byla tato koupel ordinována 508 dětem s chronickým ekzémem. Z těchto 508 dětí mělo 54 dětí ovesnou koupel s konopným olejem. Ani v… (drmax.cz)

Topnatur Ovesná koupel pro děti 6 x 25 g

Topnatur Ovesná koupel pro děti 6 x 25 g

POPIS Na Ovesnou koupel pro děti byla provedena studie kožní snášenlivosti kosmetického přípravku určenéhopro děti se suchou pokožkou a příznaky atopie. Ovesná koupel pro děti výrazně zlepšuje stav suché a atopické kůže u dětí, neboť pokožku regeneruje, zvláčňuje a zklidňuje. JAK POUŽÍVAT Obsah sáčku (cca 5 g prášku na každých 10 l vody) vsypeme do vany s vodou o teplotě 37 °C a proudem vody, nebo mícháním jej necháme rozpustit. Optimální doba koupele je 20 minut. Po koupeli se pokožka bez oplachování osuší, poté je vhodné ponechat dítě 10 minut v zábalu. BALENÍ 6 x 25 g UPOZORNĚNÍ Určeno pouze k zevnímu použití. Bez konzervačních látek a přísad. DALŠÍ SDĚLENÍ V naší nabídce naleznete také další kosmetiku pro děti. (prodejparfemu.cz)

Ovesná koupel TOPNATUR 3kg

Ovesná koupel TOPNATUR 3kg

Použití ovesných koupelí má velice dlouhou historii potvrzenou letitými zkušenostmi našich předků a doloženou vědeckými studiemi ústavů ze všech částí světa. Pomáhá při svědění kůže, uklidňuje při podráždění kůže. (pilulka.cz)

Ovesná koupel pro děti dóza 350g TOPNATUR

Ovesná koupel pro děti 6x25g Topnatur

Ovesná koupel pro děti 6x25g Topnatur

(benu.cz)

Ovesná koupel Natural 350 g

Ovesná koupel Natural 350 g

Popis Ovesná koupel je speciálně upravený jemně mletý tepelně ošetřený 100% oves, který neobsahuje žádné konzervační látky ani přísady. (ageo.cz)

Topnatur Ovesný nápoj 350 g

Topnatur Ovesný nápoj 350 g

Rostlinný nápoj připravený z tepelně upravené ovesné mouky, obohacený inulinem. Inulin v trávicím traktu plní funkci rozpustné vlákniny a zároveň tvoří živný substrát pro přátelské bakterie. Díky svému složení je ovesný nápoj přirodně bezlaktózový. Složení: glukózový sirup, ovesná mouka jemně mletá a zpracovaná v páře (20%), nehydrogenovaný tuk, fruktóza, inulín, protispékavá látka oxid křemičitý, emulgátor: estery mastných kyselin, stabilizátor fosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, sůl. Návod k přípravě: rozmíchejte 25g směsi (2 vrchovaté polévkové lžíce) v malém množství teplé vody na kašičku a doplňte do 250ml. Na přípravu studeného nápoje použijte mixér nebo šejkr. Balení: 350g (drmax.cz)

Topnatur Ovesný nápoj 350 g

Topnatur Ovesný nápoj 350 g

Ovesný nápoj(Oves Milk) je rostlinný produkt určený pro použití jako vysoce biologicky hodnotná alternativa živočišného mléka, které je pro řadu osob rizikové s ohledem na obsah mléčného cukru (laktózy), alergizujících bílkovin a mléčného tuku. Popis Ovesný nápoj neobsahuje cholesterol a živočišné tuky, naopak vyniká obsahem pro zdraví příznivých rostlinných tuků (olejů). Jednou ze zásadních výhod Oves Milk je zvýšený obsah vlákniny (rozpustné i nerozpustné) pro normální činnost zažívacího traktu. Na rozdíl od ostatních cereálních produktů (obilovin) ovesný nápoj neobsahuje lepek, je proto vhodný i pro celiatiky. Je vhodný také pro vegetariány a osoby alergické na kteroukoliv složku živočišných mlék. Složení glukózový sirup, částečně hydrogenovaný rostlinný tuk, ovesná mouka 20 % … (prodejparfemu.cz)

ANTIPODES Balzám na rty s olejem z kiwi 4 g

ANTIPODES Balzám na rty s olejem z kiwi 4 g

Tento luxusní balzám obsahuje výživný avokádový olej a olej ze zrnek kiwi bohatý na omega 3 a vitaminy C a E. Zvláčňuje rty a chrání je. Je vhodný i jako podklad (primer) pod rtěnku. (countrylife.cz)

Ovesná koupel pro děti 6 x 25 g

Ovesná koupel pro děti 6 x 25 g

Popis Ovesná koupel pro děti je speciálně upravený jemně mletý tepelně ošetřený 100% oves, který neobsahuje žádné konzervační látky ani přísady. (ageo.cz)

TOPNATUR Nápoj ovesný instantní 350 g

TOPNATUR Nápoj ovesný instantní 350 g

Instantní ovesný nápoj Oves Milk je vhodnou alternativou ke kravskému mléku. Oves Milk neobsahuje laktózu ani geneticky modifikované organismy. Snadná a rychlá příprava. (countrylife.cz)

BIOMED Biocomplex s olejem z cedrového dřeva zubní pasta 100 g

BIOMED Biocomplex s olejem z cedrového dřeva zubní pasta 100 g

Přírodní z 98 %! Zubní pasta BIOMED Biocomplex obsahuje šalvěj, elukalyptus, rozmarýn a esenciální oleje z cedrového dřeva díky kterým bude váš dech příjemně svěží a dásně chráněné. Hydroxyapatit posiluje a obnovuje zubní sklovinu a extrakty z plantain banánu a listů břízy zklidňují podrážděné dásně. Ekologická a bezpečná Účinnost produktů BIOMED® je prokázána studiemi in vitro prováděnými v laboratoři CELLnTEC Advanced Cell Systems AG v Švýcarsku. Neobsahují uhličitan vápenatý (křída), který může poškodit sklovinu a hydroxymethylglycinát sodný, o kterém je známo, že způsobuje alergie. Zubní pasty BIOMED® jsou certifikovány dle standardu „BIORUS“ pro přírodní kosmetické výrobky. Neobsahuje: Fluorid Chlorhexidin Triklosan a silná antiseptika SLES Parabeny Agresivní bělicí a abrazivní… (drmax.cz)

Dámské nízké plátěné tenisky z konopí tmavomodré

Dámské nízké plátěné tenisky z konopí tmavomodré

Dámy, hledáte tenisky v jednoduchých barvách a z kvalitního přírodního materiálu? Právě jste je našli! Dámské tenisky značky Bohempia sluší každé noze a hodí se ke všemu. (dedoles.cz)

Leros Baby Dětská bylinná koupel ovesná sáčky 5x20 g

Leros Baby Dětská bylinná koupel ovesná sáčky 5x20 g

LEROS BABY Dětská bylinná koupel ovesná je kosmetický přípravek ve formě nálevových sáčků určený jako přísada do koupele. Je vyrobena pouze z přírodních surovin bez aromat a konzervantů. Bylinná koupel pečuje o citlivou pokožku dětí. Ovesné obilky přispívají k normálnímu stavu pokožky a osvěžení těla. Použití: 1 nálevový sáček přelijte 1-2 litry vařící vody a vyluhujte 10-20 minut. Sáček vyjměte, neždímejte, aby se neprotrhl, a nálev nalijte do vody v dětské vaničce. Nálev z jednoho sáčku použijte na 10-15 litrů koupele, tj. náplň dětské vaničky. Složení: Avena sativa Seed. Upozornění: Určeno k zevnímu použití. Zkontrolujte teplotu koupele, než do ní dáte dítě, aby nedošlo k opaření. Nepoužívejte při přecitlivělosti na oves. Nevyhazujte krabičku, slouží jako příbalový leták. (drmax.cz)

Dámské plátěné tenisky z konopí šedo-bílé

Dámské plátěné tenisky z konopí šedo-bílé

Dámy, hledáte tenisky v jednoduchých barvách a z kvalitního přírodního materiálu? Právě jste je našli! Dámské tenisky značky Bohempia sluší každé noze a hodí se ke všemu. (dedoles.cz)

Ovesný nápoj TOPNATUR 350g

Ovesný nápoj TOPNATUR 350g

Ovesný nápoj se díky speciálně tepelně upravené ovesné mouce vyznačuje specifickou a unikátní chutí. Ovesný nápoj je obohacen o vápník a fosfor, což jsou minerály pozitivně působící na náš organismus v oblasti trávicích enzymů a napomáhají udržet správný stav kostí a zubů. (pilulka.cz)

Ovesná koupel pro děti 350g

Ovesná koupel pro děti 350g

Použití ovesných koupelí má velice dlouhou historii potvrzenou letitými zkušenostmi našich předků a doloženou vědeckými studiemi ústavů ze všech částí světa. Pomáhá při svědění kůže, uklidňuje při podráždění kůže. (pilulka.cz)

Ovesná koupel pro děti 6x25g

Ovesná koupel pro děti 6x25g

Speciálně upravený jemně mletý 100% oves, který neobsahuje žádné konzervační látky ani přísady. Na ovesnou koupel pro děti byla provedena studie kožní snášenlivosti kosmetického přípravku určeného pro děti se suchou pokožkou a příznaky atopie. (pilulka.cz)

Úložný koš z konopí Compactor Tofa, šířka 39 cm

Úložný koš z konopí Compactor Tofa, šířka 39 cm

Koše a košíky, to jsou nedocenitelné doplňky do každé domácnosti! Místo rozházených věcí je můžete mít na jednom místě a ještě roztříděné podle vlastní logiky a použití. A tak jestli s námi souhlasíte, rozhodně si pořiďte tento košík, který je zároveň i ozdobou domova. (bonami.cz)

Herbamedicus Kokosový olej s konopím 250 g

Herbamedicus Kokosový olej s konopím 250 g

Kokosový olej je vhodný pro hydrataci a regeneraci pokožky, odstraňování make-upu, relaxační masáže a vlasovou péči. Olej z konopí je velmi efektivní v péči o suchou a citlivou pokožku a při kožních problémech. Zanechává pokožku hebkou, udržuje ji v dobrém stavu a zmírňuje podráždění. Způsob použití: Aplikujte na čistou pokožku 1-3x denně. Po aplikaci jemně vmasírujte. Používejte dle potřeby. Složení přípravku: Cocos Nucifera Oil, Cannabis Sativa Seed Oil. (drmax.cz)

Úložný koš z konopí Compactor Tofa, šířka 28 cm

Úložný koš z konopí Compactor Tofa, šířka 28 cm

Koše a košíky, to jsou nedocenitelné doplňky do každé domácnosti! Místo rozházených věcí je můžete mít na jednom místě a ještě roztříděné podle vlastní logiky a použití. A tak jestli s námi souhlasíte, rozhodně si pořiďte tento košík, který je zároveň i ozdobou domova. (bonami.cz)

Avon hydratační gel na holení s olejem z voďankovce 150 ml

Avon hydratační gel na holení s olejem z voďankovce 150 ml

Usnadňuje holení. Břity holicího strojku lépe kloužou po pokožce a nezpůsobí podráždění. Zjemňuje a zvláčňuje pokožku.PopisVlastnosti: vhodný pro všechny typy pokožky, usnadňuje holení, zabraňuje podráždění, chrání pokožku během holení, zanechává ji zklidněnou, pokožka bude sametově hebká a jemná.   Jak používatAplikujte na pokožku před holením.Náš tipV naší nabídce naleznete i další výrobky řady SSS a další výrobky značky Avon. (ageo.cz)

Varicann Q10 - gel z konopí s koloidním stříbrem 75 ml

Varicann Q10 - gel z konopí s koloidním stříbrem 75 ml

Popis Varicann gel Q10 z léčivého konopí s koloidním stříbrem přináší úlevu při akutních i dlouhodobých žilních potížích. (ageo.cz)

Annabis Balcann Dubová kůra BIO mast z konopí 15 ml

Annabis Balcann Dubová kůra BIO mast z konopí 15 ml

Annabis BALCANN Dubová kůra mast z konopí obsahuje 43 % konopných složek a D-panthenol. Díky svému složení je vhodná pro použití i na ty nejcitlivější tělesné partie. Je určena pro péči o suchou, popraskanou a svědící pokožku se sklonem k ekzémům a kožním projevům lupénky. Hodí se i na ošetření pokožky po hemoroidech. Vhodná i pro děti do 3 let. Konopná mast BALCANN Dubová kůra obsahuje unikátní kombinaci rostlinných látek: konopný olej a extrakt z konopných semen, dubová kůra, rakytník řešetlákový, santalové dřevo, vitamin E, panthenol, cedr atlantský, myrta obecná. Složení: Olea Europaea Fruit Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Glyceryl Stearate, Cannabis Sativa Seed Extract, Tocopherol, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Panthenol, Quercus Robur Bark Extract, Propylene Glycol, Amyris… (drmax.cz)

Annabis Balcann Dubová kůra BIO mast z konopí 50 ml

Annabis Balcann Dubová kůra BIO mast z konopí 50 ml

Annabis BALCANN Dubová kůra BIO mast z konopí obsahuje 43 % konopných složek a D-panthenol. Díky svému složení je vhodná pro použití i na ty nejcitlivější tělesné partie. Je určena pro péči o suchou, popraskanou a svědící pokožku se sklonem k ekzémům a kožním projevům lupénky. Hodí se i na ošetření pokožky po hemoroidech. S mastí Balcann dubová kůra zapomenete na vaše problémy. Vhodná i pro děti do 3 let. Konopná mast BALCANN Dubová kůra obsahuje unikátní kombinaci rostlinných látek: konopný olej a extrakt z konopných semen, dubová kůra, rakytník řešetlákový, santalové dřevo, vitamin E, panthenol, cedr atlantský, myrta obecná. Složení: Olea Europaea Fruit Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Glyceryl Stearate, Cannabis Sativa Seed Extract, Tocopherol, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract,… (drmax.cz)

Recepty z konopí: Druhé doplněné vydání (978-80-206-1364-6)

Recepty z konopí: Druhé doplněné vydání (978-80-206-1364-6)

Kniha – autor Adam Gottlieb, 114 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Marihuana neboli „budič smíchu“ – jedněmi vynášená jako lék na rozličné nemoci, od rakoviny přes epilepsii až po roztroušenou sklerózu, jinými odmítaná jako prostý halucinogen – je v knize Recepty z konopí představena jako ingredience rozličných receptů. Autor podává přehled o přirozených vlastnostech konopí i o tom, jak se tato rostlina snáší s různými potravina­mi a jak je nejlépe asimilovatelná lidským za­žívacím traktem. Kromě receptů přináší i návod na výrobu marihuanových mastí a balzámů, které jsou velice účinné např. při léčbě ekzémů. (alza.cz)

Balcann dubová kůra - gel z konopí s koloidním stříbrem 75 ml

Balcann dubová kůra - gel z konopí s koloidním stříbrem 75 ml

Popis Balcann dubová kůra gel z léčivého konopí s koloidním stříbrem příznivě působí na kůži, prasklinky a hemoroidy. (ageo.cz)

Krém ultra výživný na ruce & tělo s olejem z kiwi JUBILATION 120 ml…

Krém ultra výživný na ruce & tělo s olejem z kiwi JUBILATION 120 ml ANTIPODES

S avokádovým olejem a olejem ze zrnek kiwi, které mají vyvážený obsah omega 3, 6 a 9 a vysoký obsah vitaminů A, C a E. Do hloubky vyživuje, je obzvláště vhodný pro suchou pokožku. Vůni propůjčuje černý rybíz a exotické ovoce feijoa. (countrylife.cz)

Annabis Varicann Q10 - gel z konopí s koloidním stříbrem 75 ml

Annabis Varicann Q10 - gel z konopí s koloidním stříbrem 75 ml

Varicann gel Q10z léčivého konopí s koloidním stříbrem přináší úlevu při akutních i dlouhodobých žilních potížích. Popis Originální receptura obsahuje konopný olej a extrakt a celou řadu přírodních látek a silic, které jsou známy pro své schopnosti regenerace cév, zvýšení jejich pevnosti a pružnosti a schopnosti zabraňovat tvorbě zánětů a otoků. Ve výrobcích Annabis je použit tradiční za studena lisovaný konopný olej z čerstvých, čistých a vysoce kvalitních semen a výtažek z konopí pěstovaného bez herbicidů a pesticidů. Složení Réva vinná (Vitis vinifera, extrakt z listů) Jírovec maďal (Kaštan koňský, Aesculus hippocastanum, extrakt z plodů) Konopí seté (Cannabis sativa, extrakt ze semen) Olivový olej Konopí seté (Cannabis sativa, extrakt ze semen - alkoholový) Listnatec… (prodejparfemu.cz)

Annabis Arthrocann hřejivý gel z konopí s koloidním stříbrem 75 ml

Annabis Arthrocann Z konopí na klouby svaly šlachy gel 75 ml

Annabis Arthrocann Z konopí na klouby svaly šlachy gel 75 ml

Arthrocann je konopný gel s koloidním stříbrem určený k masáži kůže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad. Je obohacen o nenasycené mastné kyseliny Omega 3-6. Prostřednictvím masáže kůže intenzivně přispívá k regeneraci, zmírnění svalové únavy po sportu i fyzické námaze. Díky své konzistenci se gel dobře roztírá, nemastí a je snadno vstřebatelný. Je vhodný i pro vegany. Arthrocann gel obsahuje koloidní stříbro a vyváženou kompozici bylinných výtažků: konopný olej a extrakt z konopných semen, kafr a extrakt z jírovce, extrakt z kostivalu lékařského, Tea tree oil, olej z tymiánu světlého. Dávkování: Na místo ošetření nanášejte 3-4 x denně v odstupu nejméně 3 hodin. Složení: Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Cannabis Sativa Seed Extract, Camphor, Cannabis Sativa Seed Oil, Olea Europaea Fruit… (drmax.cz)

Annabis Balcann dubová kůra - gel z konopí s koloidním stříbrem 75 ml

Annabis Balcann dubová kůra - gel z konopí s koloidním stříbrem 75 ml

Balcann dubová kůragel z léčivého konopí s koloidním stříbrem příznivě působí na kůži, prasklinky a hemoroidy. Popis Balcann dubová kůra gel z léčivého konopí s koloidním stříbrem obsahuje látky známé tím, že přináší úlevu při akutních i dlouhodobých potížích. Originální receptura obsahuje pečlivě vybrané přírodní látky, které jsou známy jako vysoce účinné proti prasklinám, hemoroidům, a také pro své schopnosti regenerace cév a podpory ozdravného procesu špatně se hojících ran. Ve výrobcích Annabis je použit tradiční za studena lisovaný konopný olej z čerstvých, čistých a vysoce kvalitních semen a výtažek z konopí pěstovaného bez herbicidů a pesticidů. Složení Dub letní (Quercus robur, extrakt z kůry) Aloe vera (Aloe barbadensis, šťáva z listů) Konopí seté (Cannabis sativa, olej ze… (prodejparfemu.cz)

Avon Hydratační gel na holení s olejem z voďankovce Skin so soft 150ml

Avon Hydratační gel na holení s olejem z voďankovce Skin so soft 150ml

Gel na holení s hydratačním komplexem. (pilulka.cz)

Avon Depilační krém Bikini Line s olejem z voďankovce Skin so soft…

Avon Depilační krém Bikini Line s olejem z voďankovce Skin so soft 75ml

Depilační krém má jemné složení s olejem z voďankovce, který pokožce propůjčuje hebkost (pilulka.cz)

Evita Simply ochranný krém na ruce s olejem z hroznových jader 100 ml

Evita Simply ochranný krém na ruce s olejem z hroznových jader 100 ml

Popis Ochranný krém na ruce s olejem z hroznových jadr intenzivně pečuje o nadměrně vysušené a popraskané ruce. Zmírňuje podráždění, zklidňuje, urychluje regeneraci pokožky. Obnovuje elasticitu a měkkost pokožky = je dobře hydratovaná a na povrchu se vytváří vrstva chránící před vnějšími vlivy. (ageo.cz)

Strep tělový depilační krém s olejem z kamélií a vitaminem E 100 ml

Strep tělový depilační krém s olejem z kamélií a vitaminem E 100 ml

Popis Tento krém s obsahem oleje z kamélií a vitaminu E s hydratačním a ochranným účinkem zajišťuje šetrnou depilaci a zanechává pokožku jemnou, hladkou a sametovou. Snadno použitelný, působí v průběhu pouhých 3 minut* a je ideální pro tělo (nohy, paže, podpaží a oblast bikin). (* doba působení krému se může měnit v závislosti na tvrdosti chloupků). Návod k použití: Naneste depilační krém tak, že úplně zakryjete chloupky. Nechte působit od 3 do 6 minut. Očistěte malou část pokožky příslušnou stěrkou; když lze chloupky odstranit, odstraňte zbytek krému stěrkou a umyjte depilovanou oblast velkým množstvím vody. Dle potřeby nechte dále působit, aniž byste překročili… (ageo.cz)

Priody Age Prevention Phytoceramide Serum - Control Sérum s olejem z…

Priody Age Prevention Phytoceramide Serum - Control Sérum s olejem z Vilínu  10 ml

Age Prevention Phytoceramide Serum - Control Sérum s olejem z Vilínu - obsahuje výtažek z Vilínu, kyselinu hyaluronovou, extrakt z Aloe Vera, výtažek z lékořice, vitamín B3, Betaglukan - předchází tvorbě prvních vrásek - redukuje jemné vrásky a linky - zlepšuje mikrocirkulaci krve - tonizuje, osvěžuje a odplavuje škodlivé toxiny - vyživuje a intenzivně hydratuje - má uklidňující, zjemňující a regenerační účinky - působí protizánětlivě - svěží a lehká textura - rychle se vstřebává - pro všechny typy pleti - bez parabenů, ftalátů, umělých barviv a parfemace - je vhodný pro věkovou kategorii od 25 let Použití: Používejte každé ráno i večer. Aplikujte před nanesením pleťového krému na důkladně očištěnou a tonizovanou pleť. Pár kapek jemně vklepejte konečky prstů do pokožky. (prodejparfemu.cz)

Annabis Arthrocann - gel z konopí s koloidním stříbrem na klouby,…

Annabis Arthrocann - gel z konopí s koloidním stříbrem na klouby, svaly, šlachy 75 ml

Arthrocann je gel z léčivého konopí s koloidním stříbrem na klouby, svaly, šlachy. Ve výrobcích Annabis je použit tradiční za studena lisovaný konopný olej z čerstvých, čistých a vysoce kvalitních semen a výtažek z konopí pěstovaného bez herbicidů a pesticidů. Popis Arthrocann se díky své konzistenci dobře roztírá, nemastí a je snadno vstřebatelný. Originální receptura obsahuje konopný olej a extrakt a také celou řadu přírodních látek a silic. Obsažené látky jsou známé pro svoji schopnost ulevovat při bolestech kloubů a šlach, uvolňovat svalové napětí a zabraňovat tvorbě zánětů a otoků. O některých je známo, že účinně odstraňují jak akutní, tak i dlouhodobé potíže. Složení Konopí seté (Cannabis sativa, extrakt ze semen) Konopí seté (Cannabis sativa, olej ze semen) Olivový olej … (prodejparfemu.cz)

Capital Sports Power Rope, posilovací lano z konopí, 12 m, Ø 3,8 cm

Capital Sports Power Rope, posilovací lano z konopí, 12 m, Ø 3,8 cm

Horizontálně nebo vertikálně s lanem Power Rope od společnosti Capital Sports trénujete celé tělo. Posilovací lano je jednoduchý, ale přesto univerzální fitness doplněk, který dá celé vaše tělo rychle do pořádku. Posilovací lano je při tradičním horizontálním cvičení ve středu fixováno a jednoduše se napne. Rukama se rytmicky kývá oběma konci pro dosažení rovnoměrných vlnivým pohybů. Po krátké době vám na čelo vystoupí pot, protože Power Rope trénuje celé tělo - sílu a výdrž, horní část těla, svalstvo trupu a také se vám pořádně rozhýbou nohy. Na základě rovnoměrnosti vln může každý uživatel posoudit, zda bylo cvičení správně provedeno. Velké množství variant a technik švihu zaručuje trvalou a pestrou fitness zábavu. Dokonce i zahrada nebo nejbližší městský park bohatě postačí jako… (electronic-star.cz)

Arthrocann - gel z konopí s koloidním stříbrem na klouby, svaly,…

Arthrocann - gel z konopí s koloidním stříbrem na klouby, svaly, šlachy 75 ml

Popis Arthrocann je gel z léčivého konopí s koloidním stříbrem na klouby, svaly, šlachy. Ve výrobcích Annabis je použit tradiční za studena lisovaný konopný olej z čerstvých, čistých a vysoce kvalitních semen a výtažek z konopí pěstovaného bez herbicidů a pesticidů. (ageo.cz)

Nivea tělové mléko s olejem kakao & makadamiový olej 200 ml

Nivea tělové mléko s olejem kakao & makadamiový olej 200 ml

Popis Dopřejte své pokožce rozmazlující péči vzácných olejů v tělovém mléku, které se rychle vstřebává. Nivea® Tělové mléko s olejem kakao & makadamiový olej: Hýčkající složení s pečujícím makadamiovým olejem pokožku intenzivně hydratuje po celých 24 hodin a zanechá ji sametově hebkou a zářivou. Rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastné pokožky. Užijte si podmanivou vůni lahodného kakaa. Použití: Naneste na pokožku a lehce rozetřete. Struktura: Aqua, Glycerin, Dicaprylyl ether, Alcohol denat., Glyceryl stearate SE, Isopropyl palmitate, Cetearyl alcohol, Macadamia integrifolia seed oil, Dimethicone, Carbomer, Sodium cetearyl sulfate, Sodium hydroxide, Trisodium… (ageo.cz)

Peelingové mýdlo s olejem 100g

Peelingové mýdlo s olejem 100g

Hydratuje, čistí a jemně exfoliuje. Kokos účinně odstraňuje odumřelé buňky, zatím co kokosový olej hydratuje. Vůně kokosového oleje uvolní mysl. Vhodné na tělo, ruce i pleť. Vegan certifikované produkty Dr. Botanicals jsou vyrobené jen z přírodních přísad. Nikdy nebyli testované na zvířatech. Bonus: 100% přírodní, 100% vegan, Certifikace Peta, vysoký obsah vitamínů a superfoods, žádné testování na zvířatech. (vemzu.cz)

SEBAMED Sprchový gel s olejem 200ml

SEBAMED Sprchový gel s olejem 200ml

Sebamed Sprchový gel s olejem byl speciálně vyvinut pro jemné čištění a hydrataci pokožky. Chrání citlivou pokožku před ztrátou lipidů, které jsou pro ni nezbytné. Bez konzervantů a barviv. Sprchový gel s olejem má pH 5,5. (pilulka.cz)

Kokosový olej s konopím 250g

Kokosový olej s konopím 250g

Unikátní směs čistého kokosového oleje z Filipín a oleje z konopí. (pilulka.cz)

Fratti – Intenzivní šungitový balzám na popraskanou kůži nohou s…

Fratti – Intenzivní šungitový balzám na popraskanou kůži nohou s olejem z čajovníku, kakaem a vitaminem F - 75 ml

Způsob použití: naneseme na nohy a zlehka vmasírujeme Upozornění: nepoužívat při individuální nesnášenlivosti na některou aložku Podmínky skladování: skladovat na tmavém místě při pokojové teplotě Složení: viď obal Objem: 75 ml Země původu: Rusko   (herbatica.cz)

Kokosový olej s konopím 250g

LEROS BABY Dětská bylinná koupel ovesná 5x20g/100g

LEROS BABY Dětská bylinná koupel ovesná 5x20g/100g

Bylinná koupel pečuje o citlivou pokožku dětí. Ovesné obilky přispívají k normálnímu stavu pokožky a osvěžení těla. (pilulka.cz)

Batole dětská koupel s olivovým olejem 200ml

Batole dětská koupel s olivovým olejem 200ml

Koupel s olivovým olejem je vhodná pro šetrné mytí a ošetřování dětské pokožky. Zanechává příjemný pocit svěžesti, nevysušuje pokožku. Olivový olej napomáhá její regeneraci. (pilulka.cz)

Batole dětská koupel s olivovým olejem 200ml

Batole dětská koupel s olivovým olejem 200ml

(benu.cz)

Nivea tělové mléko s olejem Růže & arganový olej 200 ml

Nivea tělové mléko s olejem Růže & arganový olej 200 ml

Popis Dopřejte své pokožce rozmazlující péči vzácných olejů v tělovém mléku, které se rychle vstřebává. Nivea® Tělové mléko s olejem Růže & arganiový olej: Hýčkající složení s přírodním arganiovým olejem pokožku intenzivně hydratuje po celých 24 hodin a zanechá ji sametově hebkou a zářivou. Rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastné pokožky. Zahalte svoji pokožku do smyslné vůně růží. Použití: Naneste na pokožku a lehce rozetřete. Struktura: Aqua, Glycerin, Dicaprylyl ether, Alcohol denat., Glyceryl stearate SE, Isopropyl palmitate, Cetearyl alcohol, Argania spinosa kernel oil, Dimethicone, Carbomer, Sodium cetearyl sulfate, Sodium hydroxide, Trisodium EDTA,… (ageo.cz)

Kneipp Sůl do koupele na nohy Měsíček a pomerančový olej 500.0 g

Kneipp Sůl do koupele na nohy Měsíček a pomerančový olej 500.0 g

Sůl do koupele na nohy Měsíček a pomerančový olej - přírodní sůl, stará více než 250 miliónů let, se těží v hlubinných solných dolech v bavorském Göttingenu - sůl je bohatá na minerály a stopové prvky a poskytuje příjemnou úlevu unaveným nohám - jemně regeneruje - poskytuje blahodárnou péči a má osvěžující vůni Použití: Použijte sůl k přípravě teplé lázně na nohy. (prodejparfemu.cz)

Kneipp Pěna do koupele Červený mák a konopí 400 ml

Kneipp Pěna do koupele Červený mák a konopí  400 ml

Pěna do koupele Červený mák a konopí - příjemná teplá vůně vás uvolní fyzicky i psychicky, dopřejte si i vy nevšední zážitek Použití: Nalijte pěnu pod tekoucí vodu. (prodejparfemu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít