Tiny Love Lehátko 3v1 Rocker Napper šedé / tyrkysové

Tiny Love Lehátko 3v1 Cozy Rocker Napper šedé

Tiny Love Lehátko 3v1 Cozy Rocker Napper šedé

Unikátní lehátko Tiny Love zvládá rodičům posloužit jako univerzální společník pro většinu běžných úkonů péče o dítě – dokáže asistovat během hraní, spaní i během krmení. A nejenže skvěle poslouží, ale díky provedení v elegantní šedé barvě také skvěle vypadá. Kromě užitku i zábava Lehátko dítěti navíc nabízí i zázemí pro hraní. Miminko zajisté potěší hudební box, který nabízí hned několik různých melodií, ke kterým děťátku mohou také svítit světélka; o legraci a úsměv na tváři vašeho potomka se kromě hudebního boxu postarají i zavěšené hračky. Lehátko navíc nabízí i možnost jemného vibrování. Když zábava dítě unaví, stříška, kterou je možno zvednout, dítěti připraví útulnější prostředí. Obsluha jednou rukou Každý rodič, který se právě o svého potomka pečlivě stará, jistě ocení, že na… (drmax.cz)

Tiny Love Lehátko 3v1 Rocker Napper červené

Tiny Love Lehátko 3v1 Rocker Napper červené

Lehátko na hraní, spaní a krmení. Tiny Love 3v1 Rocker Napper dítě zabaví a podporuje rozvoj jeho smyslů díky hudebnímu boxu s melodiemi, světélky a se zavěšenými hračkami. K dispozici jsou 3 varianty náklonu a možnost jemného vibrování.   Vlastnosti Lehátko na hraní, spaní a krmení Hudební box s různými melodiemi a světélky spolu se zavěšenými hračkami dítě zabaví a podporuje rozvoj jeho smyslů Lehátko lze snadno jednou rukou přeměnit na houpací kolébku s rovným dnem a zvednutými bočnicemi pro spaní miminka 3 varianty náklonu a možnost jemného vibrování Ve fixní poloze možné použít jako židličku na krmení (prodeti.cz)

Tiny Love Lehátko 3v1 Rocker Napper červené

Tiny Love Lehátko 3v1 Rocker Napper červené

. (drmax.cz)

Tiny Love Rocker Napper Luxe lehátko 3v1

Tiny Love Rocker Napper Luxe lehátko 3v1

Je vhodné na hraní, krmení i spaní – proto „3 v 1“. Ve fixní poloze můžete lehátko použít jako židličku na krmení. Na houpací kolébku s rovným dnem a zvednutými bočnicemi ho přeměníte jednou rukou, snadno a rychle. Při spaní pak děťátko ocení tři různé stupně náklonu a možnost jemného vibrování. A co zábava? Součástí lehátka je hudební box se světélky a zavěšenými hračkami, který přehrává rozličné melodie. Tím komplexně rozvíjí smysly miminka. Roste spolu s děťátkem Navíc lehátko „roste“ spolu s dítětem. Od narození do chvíle, kdy miminko váží 9 kg, ho můžete použít v poloze na hraní a spaní. Potom až do 18 kg v něm může vaše ratolest sedět. (drmax.cz)

Tiny Love Lehátko 3v1 Close to Me

Tiny Love Lehátko 3v1 Close to Me

Unikátní lehátko na hraní, spaní a krmení. Tiny Love Close to Me umožňuje měnit výšku i náklon a utiší a zabaví miminko hudebním boxem s 25 minutami hudby. Vhodné od narození do 9 kg v poloze na spaní a hraní a do 18 kg v poloze na sezení.   Vlastnosti Unikátní lehátko na hraní, spaní a krmení Konstrukce umožňuje měnit výšku i náklon lehátka V nejvyšší poloze může být miminko přítomno i u jídelního stolu Lehátko využijete i jako židličku na krmení Miminko v lehátku utiší a zabaví hudební box s 25 min hudby, zavěšené hračky i možnost jemného vibrování Zadní kolečka pro snadnou manipulaci Lze snadno složit do kompaktního tvaru (prodeti.cz)

Tiny Love Lehátko 3v1 Close to Me Luxe

Tiny Love Lehátko 3v1 Close to Me Luxe

Unikátní lehátko v designovém provedení na hraní, spaní a krmení. Tiny Love Close to Me Luxe umožňuje měnit výšku i náklon a utiší a zabaví miminko hudebním boxem s 25 minutami hudby. Vhodné od narození do 9 kg v poloze na spaní a hraní a do 18 kg v poloze na sezení.   Vlastnosti Unikátní lehátko na hraní, spaní a krmení Konstrukce umožňuje měnit výšku i náklon lehátka V nejvyšší poloze může být miminko přítomno i u jídelního stolu Lehátko využijete i jako židličku na krmení Miminko v lehátku utiší a zabaví hudební box s 25 min hudby, zavěšené hračky i možnost jemného vibrování Zadní kolečka pro snadnou manipulaci Lze snadno složit do kompaktního tvaru (prodeti.cz)

Tiny Love Lehátko Nature's Way Bounce and Sway

Tiny Love Lehátko Nature's Way Bounce and Sway

Lehátko na hraní a krmení kombinuje 2 směry houpání – do strany i nahoru a dolů. Tiny Love Nature's Way Bounce and Sway disponuje hudebním boxem s 19 různými melodiemi a nabízí i možnost jemného vibrování. Pásy zaručují bezpečné připevnění dítěte v lehátku. Vhodné pro děti od narození do 9 kg.   Vlastnosti Lehátko na hraní i krmení Kombinuje 2 směry houpání – do strany i nahoru a dolů Na odnímatelném rameni jsou zavěšené hračky v podobě roztomilých zvířátek Hudební box nabízí 19 různých melodií v celkové délce 25 min i možnost jemného vibrování Bezpečnostní pásy zaručují bezpečné připevnění dítěte v lehátku (prodeti.cz)

Bo Jungle lehátko B-Rocker Grey

Bo Jungle lehátko B-Rocker Grey

Lehátko vhodné pro děti od 3kg do 18kg. Robustní, luxusní hliníkový rám s práškovým povlakem. Potah lehátka je vyroben z luxusního, velmi jemného plyše v kombinaci s prodyšnou tkaninou pod zadečkem a zádíčky. Aretace proti houpání. Zádová opěrka nastavitelná do 3 poloh jen jednou rukou. Přehrává melodie a vibruje (zapotřebí 2ks baterií AA, které nejsou součástí). 5-ti bodové bezpečnostní popruhy včetně polstrovaného krytu. Odnímatelná hrazdička se 2 odnímatelnými hračkami. Maximální nosnost 18 kg (+/- 5 let). Odnímatelný potah lehátka lze prát v pračce. Po složení velmi skladné, ideální pro skladování pod postelí či vedle nábytku. Rozměry rozloženého výrobku: 67 x 48 x 75 cm – výška x šířka x délka. Rozměry složeného výrobku: 14 x 48 x 92 cm – výška x šířka x délka. Rozměry sedací… (prodeti.cz)

Bo Jungle lehátko B-Rocker Taupe

Bo Jungle lehátko B-Rocker Taupe

Lehátko vhodné pro děti od 3kg do 18kg. Robustní, luxusní hliníkový rám s práškovým povlakem. Potah lehátka je vyroben z luxusního, velmi jemného plyše v kombinaci s prodyšnou tkaninou pod zadečkem a zádíčky. Aretace proti houpání. Zádová opěrka nastavitelná do 3 poloh jen jednou rukou. Přehrává melodie a vibruje (zapotřebí 2ks baterií AA, které nejsou součástí). 5-ti bodové bezpečnostní popruhy včetně polstrovaného krytu. Odnímatelná hrazdička se 2 odnímatelnými hračkami. Maximální nosnost 18 kg (+/- 5 let). Odnímatelný potah lehátka lze prát v pračce. Po složení velmi skladné, ideální pro skladování pod postelí či vedle nábytku. Rozměry rozloženého výrobku: 67 x 48 x 75 cm – výška x šířka x délka. Rozměry složeného výrobku: 14 x 48 x 92 cm – výška x šířka x délka. Rozměry sedací plochy… (prodeti.cz)

Tiny Love Medvídek Isaac Tiny Smarts

Tiny Love Medvídek Isaac Tiny Smarts

Zabavte miminko v kočárku, postýlce i v autosedačce – pomůže měkká textilní hračka Tiny Love v podobě medvídka Isaaca. Na zmiňovaná místa ho bezpečně zavěsíte pomocí univerzálního klipu. Isaac šustí a chrastí, takže si pozornost nejmenších dětí zaručeně udrží. Navíc po natažení vibruje. Součástí hračky je kousátko, které uleví citlivým dásním děťátka, když se mu prořezávají první mléčné zoubky. (drmax.cz)

Summer Infant Textilní lehátko 3v1

Summer Infant Textilní lehátko 3v1

Lehátko 3v1 si zamiluje každé miminko. Textilní lehátko v sobě ukrývá hned 3 funkce a poslouží miminku v rámci jeho vývoje a potřeb, které se do 1 roku velmi rychle mění. Funkce lehátka: hnízdečko pro spaní miminka hrací plocha pro miminko, které již poznává svět a může si hrát se 2 hračkami zavěšenými na liště nebo pást koníky lehátko lze v polovině překlopit a vytvořit tak křesílko, které je ideálním produktem ve chvíli, kdy se děťátko učí sedět a poloha ležmo ho již nebaví Rozměry lehátka: 10 cm (výška) x 77 cm (délka) x 49 cm (šířka) Věková kategorie: 0+ (prodeti.cz)

Tiny Love Králíček Thomas Tiny Smarts

Tiny Love Králíček Thomas Tiny Smarts

Zabavte miminko v kočárku, postýlce i v autosedačce – pomůže měkká textilní hračka Tiny Love v podobě králíčka Thomase. Na zmiňovaná místa ho bezpečně zavěsíte pomocí univerzálního klipu. Thomas šustí a chrastí, takže si pozornost nejmenších dětí zaručeně udrží. Navíc po natažení vibruje. Součástí hračky je kousátko, které uleví citlivým dásním děťátka, když se mu prořezávají první mléčné zoubky. (drmax.cz)

Tiny Love Lišák Christopher Tiny Smarts

Tiny Love Lišák Christopher Tiny Smarts

Zabavte miminko v kočárku, postýlce i v autosedačce – pomůže měkká textilní hračka Tiny Love v podobě lišáka Chrostophera. Na zmiňovaná místa ho bezpečně zavěsíte pomocí univerzálního klipu. Christopher šustí a chrastí, takže si pozornost nejmenších dětí zaručeně udrží. Navíc po natažení vibruje. Součástí hračky je kousátko, které uleví citlivým dásním děťátka, když se mu prořezávají první mléčné zoubky. (drmax.cz)

Tiny Love Ježeček Marie Tiny Smarts

Tiny Love Ježeček Marie Tiny Smarts

Zabavte miminko v kočárku, postýlce i v autosedačce – pomůže měkká textilní hračka Tiny Love v podobě ježečka jménem Marie. Na zmiňovaná místa ji bezpečně zavěsíte pomocí univerzálního klipu. Marie šustí a chrastí, takže si pozornost nejmenších dětí zaručeně udrží. Navíc skáče na pružné šňůrce. Součástí hračky je kousátko, které uleví citlivým dásním děťátka, když se mu prořezávají první mléčné zoubky. (drmax.cz)

Tiny Love Mini kolotoč na cesty Tiny Princess

Tiny Love Mini kolotoč na cesty Tiny Princess

Tiny Love Mini kolotoč na cesty obsahuje různé závěsné hračky, které chrastí a šustí. Bezpečné zrcátko, výrazné barvy a různorodé tvary a textury udrží pozornost dítěte. Zvoneček při pohybu jemně cinká. Díky plastovému klipu ji lze libovolně zavěsit na autosedačku, kočárek nebo postýlku. Mini kolotoč je vhodný pro děti od narození. Rozměry: 10x13x43 cm. Výhody: Zajistí zábavu pro dítě nejen na cestách Jednoduché upevnění pomocí plastového klipu (drmax.cz)

Tiny Love Mini kolotoč na cesty Tiny Princess

Tiny Love Mini kolotoč na cesty Tiny Princess

Závěsná hračka Tiny Love zajistí zábavu pro vaše dítě na cestách. Díky plastovému klipu ji lze libovolně zavěsit na autosedačku, kočárek apod. Zvoneček při pohybu jemně cinká. Zavěšené hračky chrastí a šustí. Bezpečné zrcátko, výrazné barvy a různorodé tvary a textury udrží pozornost dítěte. Rozměry: 10x13x43 cm. Vhodné pro děti od narození. (prodeti.cz)

Tiny Love Hudební kolotoč NA STATKU

Tiny Love Hudební kolotoč NA STATKU

Občas potřebuje miminko s usínáním trochu pomoci, ať se teprve chystá spát, nebo se příliš brzy probudí. Jako pomocník v takovýchto situacích může posloužit hudební kolotoč Tiny Love, který nejenže pomáhá s usínáním, ale také stimuluje vývoj smyslů miminka a pomáhá vytvářet pocit klidu a spokojenosti. 80 minut hudby Ke spánku dítěti kromě samotného kolotoče, který se otáčí, pomáhají i příjemné a uklidňující melodie. Na výběr máte celkem čtyři, dvě napodobují zvuky přírody, u zbylých dvou si vaše ratolest poslechne tóny klasické hudby. A aby bylo opravdu jisté, že dítě za dobu, kdy bude melodie hrát, stihne usnout, každá hraje celých dvacet minut. Pro dosažení co největší spokojenosti jak ze strany dítěte, tak ze strany rodičů je u každé z melodií možnost nastavení hlasitosti. Barevné… (drmax.cz)

Tiny Love Hudební kolotoč na cesty TINY PRINCESS

Tiny Love Hudební kolotoč na cesty TINY PRINCESS

. (drmax.cz)

Tiny Love Hudební kolotoč Tiny Friends Lullaby

Tiny Love Hudební kolotoč Tiny Friends Lullaby

Hudební kolotoč v jemném designu a barvách zabaví i uklidní vaše miminko před spaním. Hraje pět různých ukolébavek v celkové délce 30 minut. Miminko od narození do 3 měsíců pomáhá kolotoč především uspat a přispívá tak jemnou formou k samostatnému usínání dítěte. V období od 3 do 5 měsíců už dítě začíná pozorně sledovat pohybující se zvířátka a kolotoč ho tak dokáže zabavit i v době, kdy nespí. Univerzální úchyt je vhodný pro většinu postýlek. Vhodné pro děti od narození do 5 měsíců. (prodeti.cz)

Tiny Love Mini kolotoč na cesty

Tiny Love Mini kolotoč na cesty

Tiny Love Mini kolotoč na cesty obsahuje různé závěsné hračky, které chrastí a šustí. Bezpečné zrcátko, výrazné barvy a různorodé tvary a textury udrží pozornost dítěte. Zvoneček při pohybu jemně cinká. Díky plastovému klipu ji lze libovolně zavěsit na autosedačku, kočárek nebo postýlku. Mini kolotoč je vhodný pro děti od narození. Rozměry: 10x13x43 cm. Výhody: Zajistí zábavu pro dítě a klidnou jízdu pro rodiče Snadná manipulace (drmax.cz)

Tiny Love Hudební kolotoč SWEET ISLAND DREAMS

Tiny Love Hudební kolotoč SWEET ISLAND DREAMS

Uplakané miminko snadno utišíte za pomoci krásného hudebního kolotoče, který snadno upevníte nad dětskou postýlku. Kolotoč Tiny Love je vyroben v luxusním barevném provedení a při točení barvičky splývají v barevné obrazce, na něž se dítě bude moct dívat klidně celý den, aniž by se mu omrzely. Melodie i hlasitost nastavíte podle sebe Kolotoč během otáčení hraje čtyři různé melodie. Nastavte hlasitost podle vlastních preferencí, aby hudba nerušila ostatní členy rodiny, ale zároveň aby miminko zvuky vnímalo. Na výběr máte ze dvou klasických hudebních skladeb a dva různé zvuky přírody. Každá nahraná skladba trvá 20 minut a navozuje pocit klidu a spokojenosti. Již po prvních vteřinách miminko přestane být neklidné a bude nerušeně spinkat. Noční osvětlení pro pocit bezpečí Aby se v noci dítě… (drmax.cz)

Tiny Love Hudební kolotoč SOOTHE N GROOVE Princess

Tiny Love Hudební kolotoč SOOTHE N GROOVE Princess

Ani to, že je vaše holčička malá princezna, neznamená, že občas nemá strach nebo zkrátka náladu jít spát. Speciálně pro malá děvčátka tu totiž je hudební kolotoč v krásné růžové barvě, který jim s usínáním i uklidněním pomůže. Velký výběr Princeznovský hudební přehrávač se nebojí ani velmi častého využívání, díky osmnácti různorodým melodiím ze šesti různých kategorií totiž rozhodně nehrozí, že by snad zevšedněl. Všechny melodie dohromady dosahují délky čtyřiceti minut, o kvalitní zvuk se postarají dva reproduktory s nastavitelnou hlasitostí. O utišení i zabavení se bez potíží postarají také roztomilé zavěšené otáčející se postavičky, o jejichž osvětlení se postará noční světlo připojené k hudebnímu boxu. Oblíbené melodie vždy s sebou Kolotoč je možno využívat již od narození miminka. O… (drmax.cz)

Tiny Love Meadow Day hudební kolotoč na cesty

Tiny Love Meadow Day hudební kolotoč na cesty

Hudba rozvíjí intelekt a smysly. Cestovní hudební kolotoč Meadow Days™ zabaví vaše ratolesti až na 30 minut. Hraje pět různých melodií a miminko potěší i otáčejícími se veselými postavičkami. Výhodou jsou opravdu všestranné možnosti uchycení – s kolotočem se můžete vydat kamkoli. Na cestovní postýlku (mimo jiné) je určený univerzální úchyt. Pásek vybavený suchým zipem umožňuje uchycení na autosedačku. Klip je pak perfektní volbou při cestách v kočárku. O napájení se starají tři baterie velikosti AA, které nejsou součástí balení. (drmax.cz)

Tiny Love Hrací deka s hrazdou Slunečný den

Tiny Love Hrací deka s hrazdou Slunečný den

Krásně barevná deka s veselými obrázky a skrytými aktivními prvky. Na deku se instalují dvě hrazdy na kterých jsou zavěšeny hračky. Deka rozvíjí všechny smysly dítěte zábavnou formou. (prodeti.cz)

Tiny Love Hrací deka s hrazdou Gymini® Tiny Princess ™ Move&Play

Tiny Love Hrací deka s hrazdou Gymini® Tiny Princess ™ Move&Play

Hrací deka Tiny Love pro malou princeznu s aktivitami a unikátním posuvným středovým dílem, který umožňuje přizpůsobit hrazdu věku dítěte, hraní na bříšku apod. Hudební box se sedmi melodiemi a světélky. Možnost zvednutí okrajů a vytvoření menšího útulného prostředí pro novorozence. Sedm závěsných odnímatelných hraček a množství dalších aktivit přímo na dece stimuluje různé smysly dítěte. Možno používat s hrazdou i samostatně. Rozměr 114×106cm. Vhodné od narození. (prodeti.cz)

Tiny Love Hudební kolotoč SOOTHE N GROOVE

Tiny Love Hudební kolotoč SOOTHE N GROOVE

Spát v pokojíčku o samotě bývá pro miminko ze začátku těžké. Ale i tento problém se dá překonat snadněji, když dítě vlastně tak úplně samo není a má možnost sledovat roztomilé postavičky a poslouchat uklidňující melodie, které mu pomohou s usínáním. Příjemné usínání Melodie přehrává hudební box, který je vybaven dvěma kvalitními reproduktory a nočním světlem. Výběr hudby je vskutku pestrý - box nabízí celkem osmnáct různých melodií ze šesti různých kategorií, všechny skladby dohromady dosahují délky čtyřicet minut. Hudební box také v případě potřeby jak rodičů, tak miminka umožňuje nastavení hlasitosti hudby. Kromě melodií pozornost miminka upoutají také zavěšené otáčející se postavičky. Nejen jako kolotoč Kolotoč jako takový může sloužit svému účelu již od narození miminka až přibližně… (drmax.cz)

Tiny Love Hudební kolotoč SOOTHE 'N GROOVE Safari

Tiny Love Hudební kolotoč SOOTHE 'N GROOVE Safari

Každý malý badatel a dobrodruh musí občas překonat touhu zkoumat svět kolem a nabrat síly na další den, odpočinout si a usnout. To ale pokaždé nejde, obzvlášť, když se na další průzkumy opravdu těší. Proto na pomoc ke sladkému spánku přichází kolotoč Tiny Love s roztomilými motivy, které udělají každému malému badateli radost. Příjemná cesta do říše snů Připraveno utišit, zabavit i uklidnit miminko je celkem osmnáct melodií ze šesti různých kategorií, všechny skladby dohromady trvají celých čtyřicet minut. O zážitek se postarají dva kvalitní reproduktory s nastavitelnou hlasitostí, otáčející se barevné a roztomilé postavičky na motivy safari osvětlí jemné noční světlo nacházející se na hudebním boxu. Hudbu stále u sebe Kolotoč pomáhá k usínání již od narození dítěte, ke standardnímu… (drmax.cz)

Tiny Love Hudební kolotoč SOOTHE 'N GROOVE Safari

Tiny Love Hudební kolotoč SOOTHE 'N GROOVE Safari

Hudební kolotoč Tiny Love s odnímatelným hudebním přehrávačem pro utišení i zabavení vašeho dítěte v postýlce. Hudební box se dvěma kvalitními reproduktory a nočním světýlkem nabízí 18 různých melodií v 6 různých kategoriích a celkové délce 40 minut. Možnost nastavení hlasitosti hudby. Zavěšené otáčející se postavičky upoutají pozornost dítěte v postýlce. Baterie nejsou součástí výrobku. Kolotoč je vhodný od narození do cca 5 měsíců věku. Od 5 měsíců je možné používat hudební box samostatně jako přenosný přehrávač. (prodeti.cz)

Tiny Love Hudební kolotoč SOOTHE 'N GROOVE Princess

Tiny Love Hudební kolotoč SOOTHE 'N GROOVE Princess

Hudební kolotoč Tiny Love s odnímatelným hudebním přehrávačem pro utišení i zabavení vaší malé princezny v postýlce. Hudební box se dvěma kvalitními reproduktory a nočním světýlkem nabízí 18 různých melodií v 6 různých kategoriích a celkové délce 40 minut. Možnost nastavení hlasitosti hudby. Zavěšené otáčející se postavičky upoutají pozornost dítěte v postýlce. Baterie nejsou součástí výrobku. Kolotoč je vhodný od narození do cca 5 měsíců věku. Od 5 měsíců je možné používat hudební box samostatně jako přenosný přehrávač. (prodeti.cz)

Tiny Love Hudební kolotoč s lampičkou a projekcí na strop

Tiny Love Hudební kolotoč s lampičkou a projekcí na strop

Když únava nepřichází, ale je čas jít spát, na pomoc přichází hudební kolotoč Tiny Love, který dítě před usnutím zabaví například přehráváním melodií z hudebního boxu či projekcí nejrůznějších obrázků na strop. Díky multifunkčnímu využití navíc může vaši ratolest doprovázet od narození až třeba do předškolního věku. Usínání s hudbou Nemusíte se bát, že by kolotoč vašemu dítěti zevšedněl, hudební box totiž nabízí celkem devět různých melodií ve třech kategoriích, všech devět melodií trvá celkem třicet minut. Hlasitost melodií se navíc dá nastavit dle potřeby. Dlouhodobý společník Zatímco prvních pět měsíců života vašeho potomka může sloužit tento unikátní kolotoč 3v1 jako standardní kolotoč, který díky zavěšeným otáčejícím se hračkám a osvětlené stříšce s obrázky dokáže vaši ratolest… (drmax.cz)

Tiny Love Hrací deka s hrazdou Gymini® Move&Play

Tiny Love Hrací deka s hrazdou Gymini® Move&Play

Hrací deka Tiny Love s aktivitami a unikátním posuvným středovým dílem, který umožňuje přizpůsobit hrazdu věku dítěte, hraní na bříšku apod. Hudební box se sedmi melodiemi a světélky. Možnost zvednutí okrajů a vytvoření menšího útulného prostředí pro novorozence. Sedm závěsných odnímatelných hraček a množství dalších aktivit přímo na dece stimuluje různé smysly dítěte. Možno používat s hrazdou i samostatně. Rozměr 114×106cm. Vhodné od narození. (prodeti.cz)

set Icoo 5v1 - kočárek 3v1, sedačka, lehátko

set Icoo 5v1 - kočárek 3v1, sedačka, lehátko

Kombinace koč (mrakyhracek.cz)

Set icoo 5v1 - kočárek 3v1, sedačka, lehátko

Set icoo 5v1 - kočárek 3v1, sedačka, lehátko

Kombinace kočárku, sportovního kočárku a autosedačky s polohovací rukojetí pro panenky do velikosti 43cm.Rozměry kočárku 63x38x65cm, šířka sedáku kočárku 20cm a sedačky do auta 17cm.Výška madla je nastavitelná od výšky 40-66cm.Vnitřek kořárku je polohovatelný.Průměr koleček předních 12,5cm, zadních 20cm.Ve spod kočárku je košík na drobnosti a stříška.Doporučený věk 3+ (fonetip.cz)

Tiny Love Hudební kolotoč s lampičkou a projekcí na strop

Tiny Love Hudební kolotoč s lampičkou a projekcí na strop

Unikátní hudební kolotoč 3v1 může provázet vaše dítě od narození až do předškolního věku. Součástí kolotoče je odnímatelný hudební box a projektor, který promítá na strop pohybující se obrázky. Kolotoč se zavěšenými otáčejícími se hračkami a osvětlenou stříškou s obrázky utiší a zabaví miminko v postýlce. V pozdějším věku hudební box a projektor zpříjemní samostatné usínání dítěte v postýlce. Hudební box s nastavením hlasitosti nabízí 9 různých melodií ve 3 kategoriích a celkové délce 30 minut. Kolotoč se zavěšenými hračkami je vhodný od narození do 5 měsíců. Od 5 měsíců je hudební box s projekcí na strop použitelný samostatně, od 18 měsíců jej můžete použít jako stojací noční lampičku s hudbou a projekcí. (prodeti.cz)

Lehátko Rousek GE2 tyrkysová

Lehátko Rousek GE2 tyrkysová

Vyšetřovací lehátka Rousek jsou určena do lázní, nemocnic, vyšetřoven praktických i odborných lékařů. Jsou vhodná zejména pro rehabilitační a myoskeletální specialisty. Tyto vyšetřovací lehátka jsou také vhodná i pro fyzioterapeuty, pro jejich práci s těžšími pacienty a s využitím složitějších technik. Všechna vyšetřovací a rehabilitační lehátka jsou klinicky hodnocena, odpovídají vysokým nárokům na kvalitu a bezpečnost podle norem EU. Vyznačují se vysokou bezpečností, velkou tuhostí a stabilitou. Díky skutečně vysoké tuhosti konstrukce jsou samozřejmě také lehátka vhodná na masáže ve spojení s otvorem pro obličej. Rehabilitační a vyšetřovací lehátka jsou oblíbena také pro jejich ovládání, neboť se snadno polohují i s pacientem. Lehátko Rousek GE2 má zdařilý design s odolnou konstrukcí.… (insportline.cz)

Kočárek 3v1 Hauck set Icoo 5v1, sedačka, lehátko

Kočárek 3v1 Hauck set Icoo 5v1, sedačka, lehátko

Kombinace kočárku, sportovního kočárku a autosedačky s polohovací rukojetí pro panenky do velikosti 43 cm. Originálně provedený kočárek, který si oblíbí každá malá slečna, která se ráda stará. Nejlepší způsob, jak přepravit svou oblíbenou panenku.   Šířka sedáku kočárku 20 cm a sedačky do auta 17 cm. Výška madla je nastavitelná od výšky 40–66 cm. Vnitřek kořárku je polohovatelný. Průměr koleček předních 12,5 cm, zadních 20 cm. Ve spod kočárku je košík na drobnosti a stříška. Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Hauck Set Icoo 5v1 - kočárek 3v1, sedačka, lehátko

Hauck Set Icoo 5v1 - kočárek 3v1, sedačka, lehátko

Kombinace kočárku, sportovního kočárku a autosedačky s polohovací rukojetí pro panenky do velikosti 43 cm. Originálně provedený kočárek, který si oblíbí každá malá slečna, která se ráda stará. Nejlepší způsob, jak přepravit svou oblíbenou panenku. Rozměry kočárku 63×38×65 cm. Šířka sedáku kočárku 20 cm a sedačky do auta 17 cm. Výška madla je nastavitelná od výšky 40–66 cm. Vnitřek kořárku je polohovatelný. Průměr koleček předních 12,5 cm, zadních 20 cm. Ve spod kočárku je košík na drobnosti a stříška. Vhodné pro děti od 3 let. (prodeti.cz)

Garthen EDEN 41001 Luxusní závěsné lehátko - tyrkysová

Garthen EDEN 41001 Luxusní závěsné lehátko - tyrkysová

S tímto elegantním závěsným lehátkem se úžasně uvolníte na zahradě nebo terase a můžete se oddávat svému snění. Komfortní závěsné lehátko ve Vás probudí pocit dovolené, relaxaci a touhu oddat se slunečním paprskům. Stříška, polstrování a polštář zaručují nejvyšší komfort. Polstrování z kvalitní textilie (PVC potažený polyester) je velice odolné a pohodlné. Před intenzivním slunečním zářením chrání odnimatelná stříška. Technické údaje: celkový rozměr: výška cca 202 cm, délka 200 cm, šířka 135 cm rozměry lehátka: délka cca 200 cm, šířka cca 70 cm velikost stojné nohy: 135 x 135 cm průměr opěrné tyče: cca 60 mm barva: černý rám a tyrkysový potah táhla: ocel s práškovou úpravou střecha: polyester 200 g/m² potah sedáku a opěrky zad: textilene 2x1 potah polstrování: polyester 200 g/m² s 3 cm… (kokiskashop.cz)

CAPPA Lehátko zahradní skládací tyrkysové (4651)

CAPPA Lehátko zahradní skládací tyrkysové (4651)

Zahradní lehátko s ocelovou konstrukcí a stabilní mechanikou, odolné proti vlivům počasí a UV záření, nosnost 100 kg Zahradní lehátko CAPPA vám umožní pohodlný odpočinek i slunění na vaší zahradě. Je tvořeno kvalitní ocelovou konstrukcí a stabilní mechanikou. Komfortní ležení poskytuje příjemný potah. Lehátko je odolné proti vlivům počasí i UV záření, a je tak ideální pro umístění na zahradu či terasu. Možnost složení nabízí nejen nenáročné skladování, ale rovněž snadné přemisťování. Nohy jsou opatřeny ochrannými koncovkami, které jsou šetrné k podlaze, díky čemuž je vhodné také pro využívání u vnitřního bazénu. Zajisté vás potěší jeho snadná údržba a čištění. Vychutnejte si naplno chvíle relaxace a slunění díky lehátku CAPPA. Klíčové vlastnosti zahradního skládacího… (alza.cz)

Trollkids Dětská bunda 3v1 Myrdal - tyrkysová , 116 cm

Trollkids Dětská bunda 3v1 Myrdal - tyrkysová
					, 116 cm

Nepromokavá, větru-vzdorná a prodyšná bunda, která lze nosit po celý rok. Bunda má kapuci, zapínání na zip krytý légou na patenty, fleecovou podšívkou, 2 náprsní kapsy na zip, 2 kapsy v pase, stahovatelný spodní lem a manžetu na suchý zip. Vnější bunda: Materiál: 100% Polyester (vodní sloupec 6000 mm/m, prodyšnost 6000 g/m²/24h); vnitřní mikina: 100% polyester fleece. Údržba: řiďte se instrukcemi a štítku. (prodeti.cz)

Garthen EDEN 41001 Luxusní závěsné lehátko - tyrkysová

Garthen EDEN 41001 Luxusní závěsné lehátko - tyrkysová

S tímto elegantním závěsným lehátkem se úžasně uvolníte na zahradě nebo terase a můžete se oddávat svému snění.  Komfortní závěsné lehátko ve Vás probudí pocit dovolené, relaxaci a touhu oddat se slunečním paprskům. Stříška, polstrování a polštář zaručují nejvyšší komfort. Polstrování z kvalitní textilie (PVC potažený polyester) je velice odolné a pohodlné. Před intenzivním slunečním zářením chrání odnimatelná stříška.    Technické údaje: celkový rozměr: výška cca 202 cm, délka 200 cm, šířka 135 cm rozměry lehátka: délka cca 200 cm, šířka cca 70 cm velikost stojné nohy: 135 x 135 cm průměr opěrné tyče: cca 60 mm barva: černý rám a tyrkysový potah táhla: ocel s práškovou úpravou střecha: polyester 200 g/m² potah sedáku a opěrky zad: textilene 2x1 potah polstrování: polyester 200 g/m² s 3… (dilego.cz)

RockCare Fret Rocker

RockCare Fret Rocker

Univerzální nástroj pro kontrolu správné polohy pražců. Vybaven je 5 hranami pro přesné měření. Délka hran: 10 cm, 7,5 cm, 5 cm, 3,5 cm, 2,5 cm. Měřící nástroj je vhodný pro všechny strunné nástroje od sopránového ukulele až po baskytaru. Vyroben je z nerezavějící oceli. Mírka je vyobrazena v milimetrech a v palcích na protilehlých stranách. Nástroj navíc slouží pro nastavení krku, výšky strun, sedla kobylky a výšky snímačů. Rozměr: 100 x 50 x 2 mm. Hmotnost: 75 g (muziker.cz)

BEABA Bib'expresso 3v1, šedá

BEABA Bib'expresso 3v1, šedá

Beába Bib'expresso 3v1 je unikátní přístroj na rychlou a snadnou přípravu mléka. Přímá kontrola teploty vody, potřeba pouze jedné ruky. Dále – kompaktní ohřívač lahví, sterilizátor do mikrovlnné trouby a parní samočisticí systém. Unikátní přístroj, umožňující připravit umělé mléko pro dítě během několika sekund, jednou rukou a s ideální teplotou. Bib´expresso 3v1 od Beaby Objevte nový způsob, jak připravit mléko: Rychlejší – lahev s mlékem je připravena během 30 sekund. Bezpečnější – mléko má vždy správnou teplotu díky přímé kontrole teploty vody. Praktičtější – proudící voda současně míchá sušené mléko a zajišťuje rovnoměrnou teplotu. Jednodušší – lahev s mlékem připravíte snadno jednou rukou.… (rozbaleno.cz)

BORNEO ŠEDÉ lehátko - šedá ROJAPLAST

BORNEO ŠEDÉ lehátko  - šedá ROJAPLAST

Polohovací lehátko BORNEO má konstrukci vyrobenou z borovicového dřeva. Látkový polstr je vyplněný kvalitním molitanem pro příjemné, měkoučké posezení. Lehátko má certifikát FSC, který zákazníkům zaručuje, že dřevo, z něhož je výrobek zhotoven, je kvalitní a zdravé.Barva:šedá Rozměry: délka: 90 cm šířka: 75 cmvýška sedu: 34 cm Nosnost:100 kg  (dekorhome.cz)

Borneo - Lehátko (šedé)

Borneo - Lehátko (šedé)

Užijte si teplé letní dny plné zahradních večírků, posezení s přáteli a grilování s nábytkem Borneo. Dostatek prostoru pro sezení i stolování se jistě bude hodit. Ozdobí vaši zahradu, terasu i větší balkon a vy si tyto dny můžete užít naplno. Lehátko ze zahradního programu Borneo je vyrobeno z borovice. Moderní a lehce elegantní styl nábytku podtrhuje jednoduchý design. Stabilitu zajišťuje pevná konstrukce. Povrch je plně omyvatelný, což vám jistě usnadní údržbu o tento nábytek. Maximální komfort při... (okay.cz)

Blumfeldt Sunwave, zahradní lehátko, houpací lehátko, relax, hliník,…

Blumfeldt Sunwave, zahradní lehátko, houpací lehátko, relax, hliník, šedé

Udělejte zahradu, balkon nebo terasu oázou relaxace s houpacím lehátkem Sunwave od společnosti Blumfeldt. Na ergonomicky formovaném lehátku bude čas po práci, víkend nebo dny dovolené relaxačním odpočinkem od hektického každodenního života. Specifický vlnitý tvar zařízení Sunwave uvolní tělo i mysl a pomůže získat novou sílu a zároveň relaxaci. Nejen plocha pelechu je optimálně přizpůsobena tělu. Rám pelechu je tvarován tak, aby dokonale sloužil jako loketní opěrka - dlouhé opalování, zdřímnutí nebo napínavé čtení dobré knihy budou zábavné. Kulatý, vizuálně přitažlivý rám může nadchnout i svým jemným houpáním. Plastové zarážky zabraňují neúmyslnému uklouznutí pelechu z jeho místa. Odnímatelný polštář slouží jako opěrka hlavy a plocha pro odpočinek. Při zpracování dbala společnost… (electronic-star.cz)

Atlantic - Lehátko (šedá)

Atlantic - Lehátko (šedá)

Snad nikdo z nás si nedokáže představit léto bez příjemného posezení venku. Venkovní prostor si zaslouží přesně tolik pozornosti, kolik si zaslouží vaše domácnost. Stejně důmyslně se musíte starat i o vaši zahradu. S tím souvisí i důkladný výběr zahradního nábytku. Díky němu si můžete vytvořit prostředí, ve kterém budete rádi trávit volné chvíle. Odpolední či večerní posezení si můžete vychutnat v lehátku z řady Atlantic, které je charakteristické především krásným vzhledem a měkkými liniemi. Díky teplé... (okay.cz)

Lehátko GH9061 šedá

Lehátko GH9061 šedá

Velmi praktické lehátko pro příjemné chvíle na balkoně, zahradě nebo u bazénu. Lehátko je skládací a skvěle se bude hodit při kempování nebo rybaření. Lehátko lze po demontáži využít také jako křeslo a má 5 stupňů nastavení sklonu opěradla.Lehká hliníková konstrukce s práškovým nástřikem je doplněna textilií v šedé barvě.Barva:konstrukce grafit / textilie světle šedáMateriál: hliník s práškovým nástřikem / textilieRozměry:Šířka: 61 cmHloubka: 134 cmVýška: 120 cmNosnost: 120 kgRozměry po složení (š x h x v): 62 cm x 108 cm x 16 cm (dekorhome.cz)

Lehátko BARCELONA šedé

Lehátko BARCELONA šedé

Moderní a pohodlné lehátko BARCELONA v šedé barvě ve tvaru písmenka S, s konstrukcí hliníku opletenou elegantním plochým PE ratanem. Nožky lehátka jsou zakončeny kovovými chrániči. Lehátko je velmi lehounké vážící pouze 10 kg. Ratanový nábytek je lehce udržovatelný, stačí použít pouze vodu, popřípadě saponát při větším znečištění. Je odolný vůči dešti a povětrnostním podmínkám. Své místo najde nejen na zahrádkách rodinných domků, ale i na balkonech, terasách, nebo v hotelích a wellness provozovnách. K lehátku BARCELONA můžete dokoupit stolek, křeslo nebo závěsnou houpačku ve stejném designu.       (nakup-nabytek.cz)

BÉABA Bib'expresso 3v1 - šedá

BÉABA Bib'expresso 3v1 - šedá

Bib'expresso 3v1 je unikátní přístroj na rychlou a snadnou přípravu mléka. Přímá kontrola teploty vody, potřeba pouze jedné ruky. Dále – kompaktní ohřívač lahví, sterilizátor do mikrovlnné trouby a parní samočisticí systém.  Objevte nový způsob, jak připravit mléko: Rychlejší – lahev s mlékem je připravena během 30 sekund. Bezpečnější – mléko má vždy správnou teplotu díky přímé kontrole teploty vody. Praktičtější – proudící voda současně míchá sušené mléko a zajišťuje rovnoměrnou teplotu. Jednodušší – lahev s mlékem připravíte snadno jednou rukou. Bib‘ Expresso 3v1 vám dále nabízí: Kompaktní ohřívač lahví, ideální na cesty. Sterilizátor do mikrovlnné trouby, sloužící i k uskladnění lahví. Parní samočisticí systém. Doba přípravy odpovídá přípravě lahve o objemu 240 ml s použitím… (prodeti.cz)

Lehátko ZWC-52 - šedé ROJAPLAST šedá

Lehátko ZWC-52 - šedé ROJAPLAST šedá

Elegantní polohovací lehátko má stabilní kovovou kostru. Sedák a opěrná plocha je z textilie. Je vhodné na zahrady i terasy. Lze si vybrat z více barevných kombinací. Výběr barvy zvolte ve variantě produktu BARVA. Barva:šedázelenáčernábordóhnědáMateriál:kov / textilieRozměry:délka: 194 cm šířka: 65 cm výška sedu: 33 cm Nosnost:100 kg (dekorhome.cz)

Orange Rocker 15 Terror

Orange Rocker 15 Terror

Kytarový lampový zesilovač Orange Rocker 15 Terror je všestranný celolampový kytarový zesilovač s nastavitelným výkonem 15, 7, 1 nebo 0,5 wattů vhodný pro studiové nahrávání, koncertování po klubech i domácí tiché preludování. K úplnému výčtu ještě dodejme spolehlivý, lehký a snadno přenosný. Zesilovač nabízí dva kanály s jednoduchým ovládáním bez dalších, mnohdy zbytečných, přepínačů. Čistý kanál disponuje pouze potenciometrem hlasitosti a představuje s krásně čistým, přirozeným, zvukem ideální platformu pro všechny vaše pedálové efekty. „Dirty“ channel nabízí širší možnosti zvukových úprav v podobě třípásmového ekvalizéru a ovladačů míry gainu a hlasitosti. Jednoduše na něm nastavíte vše od blues/rockového crunche po hi-gain s typicky britským charakterem a plným tónem se zpěvnými… (kytary.cz)

Lehátko ZWC-52 - šedé ROJAPLAST šedá

Lehátko ZWC-52 - šedé ROJAPLAST šedá

Elegantní polohovací lehátko má stabilní kovovou kostru. Sedák a opěrná plocha je z textilie. Je vhodné na zahrady i terasy. Lze si vybrat z více barevných kombinací. Výběr barvy zvolte ve variantě produktu BARVA. Barva:šedázelenáčernábordóhnědáMateriál:kov / textilieRozměry:délka: 194 cm šířka: 65 cm výška sedu: 33 cm Nosnost:100 kg (inpostele.cz)

Orange Rocker 32

Orange Rocker 32

Kytarové lampové kombo Rocker 32 je celolampové kytarové kombo, které ve svém kompaktním těle ukrývá více, než byste čekali. Dva desetipalcové reproduktory, výkonné transformátory a použité koncové lampy EL84 dodávají tomuto aparátu opravdu velký zvuk s překvapivě hutným basovým spodkem, skvělou zvukovou projekcí a klasickým „britským“ zvonivým zvukem. Zesilovač nabízí dva kanály. Natural nabízí krásně čistý tón, který nechá vyniknout zvukové kvality vašeho nástroje. Při vyšší hlasitosti se zvuk zbarvuje do bluesového crunche. Druhý kanál, tj. Dirty, disponuje většími možnostmi zvukového nastavení. Na své si tak přijdou příznivci mnohých hudebních stylů – od country/blues po vyznavače tvrdších rockových žánrů. Přepínání mezi kanály je možné prostřednictvím jednoknoflíkového… (kytary.cz)

BORNEO lehátko - šedé ROJAPLAST

BORNEO lehátko  - šedé ROJAPLAST

Polohovací lehátko BORNEO má konstrukci vyrobenou z borovicového dřeva. Látkový polstr je vyplněný kvalitním molitanem pro příjemné, měkoučké posezení.Lehátko má certifikát FSC, který zákazníkům zaručuje, že dřevo, z něhož je výrobek zhotoven, je kvalitní a zdravé.Barva:šedáRozměry:délka: 90 cmšířka: 75 cmvýška sedu: 34 cmNosnost:100 kg (dekorhome.cz)

CALGARY lehátko - šedé Rojaplast

CALGARY lehátko - šedé Rojaplast

Luxusní lehátko CALGARY je vyrobeno z umělého ratanu, který je mnohem odolnější a pružnější, než přírodní ratan. Snadno se udržuje, odolává UV záření a teplotě od +50°C do -10°C.Lehátko se hodí pro vnitřní i venkovní prostory, zahrady, terasy, zimní zahrady, balkony, kanceláře, jednací místnosti, recepce a další komerční i bytové prostory. Možnost polohování zad.Potahy jsou odnímatelné a vybaveny zipem pro snadné praní.Nemusíte nic skládat ani montovat - nábytek je připraven k okamžitému použití.Barva:ratan: šedápodušky: světle šedáMateriál:hliníková kostra / umělý ratan 6,5 mm půlkulatýpodušky: výplň 5 cm molitan, látka 230g/m2 polyesterRozměry:Délka: 190 cmŠířka: 66 cmVýška: 35 cm (výška sedu od země)Nosnost: 150 kgHmotnost:15 kg (dekorhome.cz)

Orange Rocker 32

Orange Rocker 32

Celolampové kytarové kombo s osazením 2x 10" a výkonem 30 W. Kombo Rocker 32 je vybaveno zesilovačem s výkonem 30 W a dvojicí kanálů. Kromě plného výkonu je k dispozici i přepínač pro snížení výkonu z 30 W na 15 W pro dosažení přirozeného zkreslení při nižších hlasitostech. K dispozici je i stereo efektová smyčka, která je stejně jako celý zesilovač poháněná elektronkou a dodává zvuku úžasnou prostorovost. Předzesilovač je osazen elektronkami typu 12AX7, o koncový výkon se starají elektronky typu EL84. Kombo nabízí dvojici kanálů Natural a Dirty. Kanál Natural je osazen jednoduchým potenciometrem volume pro zachování co nejpřirozenějšího zvuku. Zkreslený kanál nabízí ovládání pro Gain, Master volume a 3 pásmový EQ. Kombo je osazeno dvojicí reproduktorů Orange Voice Of The World Gold Label… (muziker.cz)

Orange Rocker 15

Orange Rocker 15

Kytarové lampové kombo Rocker 15 je lehké, přenosné, celolampové kytarové kombo, které je vhodné na domácí hraní, ale prosadí se i ve zkušebně a v prostorech menších klubů. Dvě koncové lampy EL84, výkonné transformátory a desetipalcový reproduktor nabízí plný, „tlustý“, zvuk, s typickou vřelostí lampových aparátů. Výkon komba lze pomocí přepínačů (Full/Half, Headroom/Bedroom) nastavit na 15, 7, 1 a 0,5 wattu. Vy si tak můžete vychutnávat zvuk „vytaveného“ aparátu i doma v obýváku při výrazně nižší hlasitosti, bez obav z případných reakcí vašich sousedů. Zesilovač nabízí dva kanály. Natural nabízí krásně čistý tón, který nechá vyniknout zvukové kvality vašeho nástroje. Při vyšší hlasitosti se zvuk zbarvuje do bluesového crunche. Druhý kanál, tj. Dirty, disponuje většími možnostmi… (kytary.cz)

Blumfeldt Aristo, houpací lehátko, zahradní lehátko, zahradní…

Blumfeldt Aristo, houpací lehátko, zahradní lehátko, zahradní houpačka, včetně polštáře, šedé

Relaxujte s houpacím lehátkem Blumfeldt Aristo. Přeměňte si zahradu, balkon nebo terasu na oázu osobní relaxace. Na ergonomicky tvarovaném lehátku bude čas relaxačním odpočinkem od hektického každodenního života: Specifický zvlněný tvar uvolní tělo i ducha a pomůže Vám získat novou energii. Boční držáky slouží jako malé odkládací plochy na nápoje, občerstvení a drobné příslušenství - ideální pro opalování, relaxační zdřímnutí nebo poutavé čtení dobré knihy. Mimořádně široká plocha na ležení poskytuje velké množství místa až pro dvě osoby a zve k odpočinku a relaxování. Díky prodyšnému textilnímu materiálu ležíte příjemně chladně i při vysokých teplotách. Velká střecha, odolná vůči povětrnostním vlivům, zadržuje silné sluneční světlo, takže si můžete užívat lehátko i v horkých letních… (electronic-star.cz)

Tyrkysová třímístná pohovka Kooko Home Love

Tyrkysová třímístná pohovka Kooko Home Love

Dopřejte svému obývacímu pokoji stylovou proměnu v podobě nové pohovky či křesílka. Tenhle kousek od značky Kooko Home bude slušet vašemu interiéru. O materiálech a provedení: Základem všech křesel, pohovek i ponožek je robustní dřevěná konstrukce, kterou doplňuje pohodlná pěnová výplň. Zajímavostí je, že se její gramáž u sedáku a opěrky nepatrně liší. Důvod je prostý. Optimální tvrdost polstrování zaručí, že se vám dostane maximálního možného komfortu. Potah je pak utkán z polyesterových vláken, tedy syntetické tkaniny, která vyniká především svou trvanlivostí: ať už se to týká odolnosti vůči blednutí či pevnosti textilie nebo její nízké vsakovosti. O značce Kooko Home: Značka Kooko Home představuje ideální volbu pro všechny, kteří touží po vkusném a šarmantním oživení obývacího… (bonami.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít