Theraflu Forte 1 000 mg/200 mg/12,2 mg prášek pro perorální roztok 10 sáčků

Theraflu Forte 1 000 mg/200 mg/12,2 mg prášek pro perorální roztok 10…

Theraflu Forte 1 000 mg/200 mg/12,2 mg prášek pro perorální roztok 10 sáčků

Theraflu Forte je léčivý přípravek, který obsahuje 3 účinné látky (paracetamol, fenylefrin a guajfenesin). Krátkodobě ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou mírné až středně silné bolesti, horečka, ucpaný nos a vlhký, produktivní kašel. Přípravek Theraflu Forte se používá k úlevě od příznaků akutního zánětu horních cest dýchacích, zimnice a chřipky, pokud jsou kombinované s bolestí nebo horečkou a překrvením nosní sliznice. Přípravek také usnadňuje vykašlávání při produktivním kašli. Horký nápoj Theraflu Forte mohou užívat dospělí a dospívající od 16 let s tělesnou hmotností od 50 kg. Dávkování: Dospělí a dospívající od 16 let (s tělesnou hmotností od 50 kg) užívají 1 sáček každé 4 až 6 hodin podle potřeby. Celková denní dávka nemá překročit 3 sáčky během 24 hodiny (1 sáček 3… (drmax.cz)

Vicks SymptoMed Classic 500 mg/12,2 mg citron 14 sáčků

Vicks SymptoMed Classic 500 mg/12,2 mg citron 14 sáčků

POZORNĚ ČTĚTE PŘÍBALOVOU INFORMACI! SOUHRN ÚDAJŮ O PŘÍPRAVKU 1. NÁZEV PŘÍPRAVKU Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg/12,2 mg Paracetamolum 500 mg, Phenylephrini hydrochloridum 12.2 mg Prášek pro perorální roztok 2. KVALITATIVNÍ A KVANTITATIVNÍ SLOŽENÍ 1 sáček obsahuje: 500 mg paracetamolum; 12, 2 mg phenylephrini hydrochloridum (odpovídá 10 mg phenylephrinum). Pomocné látky se známým účinkem: sacharóza 1900 mg, aspartam (E951) 17,5 mg, sorbitol (E420) 1 mg. Úplný seznam pomocných látek viz bod 6.1. 3. LÉKOVÁ FORMA Prášek pro perorální roztok v sáčku Jednodávkový sáček obsahující sypký bílý prášek. 4. KLINICKÉ ÚDAJE 4.1 Terapeutické indikace Krátkodobá symptomatická léčba nachlazení a chřipky (bolesti a/nebo horečka) spojené s kongescí nosní sliznice. Vicks SymptoMed Classic citrón 500 mg… (drmax.cz)

Neurotidine 50 mg/ml perorální roztok 250 ml

Neurotidine 50 mg/ml perorální roztok 250 ml

Neurotidine 50mg/ml je potravina pro zvláštní lékařské účely ve formě perorálního roztoku s obsahem citikolinu, který podporuje biosyntézu fosfolipidů membrán optického nervu. Tím zlepšuje funkci základních mechanismů pro správný nervový přenos. Přípravek je určen jako dietní výživa pro pacienty s farmakologicky stabilizovaným glaukomem a s progresivní ztrátou zorného pole. Glaukom je progresivní onemocnění charakterizované postupným zužováním zorného pole. Neurotidine pomáhá zpomalit progresi glaukomového poškození a ztráty zorného pole. Přípravek by měl být užíván pod dohledem lékaře. Může být užíván dlouhodobě. Dávkování: Maximální denní dávka je 5 ml 4x denně, což odpovídá 1000 mg citikolinu. Doporučuje se užívat v léčebných cyklech (5 měsíců nepřetržitě) s dobou přerušení (nejvýše 2… (drmax.cz)

Dr.Max Nogrip 500 mg/200 mg/25 mg 14 sáčků

Dr.Max Nogrip 500 mg/200 mg/25 mg 14 sáčků

Nogrip 500 mg/200 mg/25 mg se používá k léčbě příznaků doprovázející nachlazení, chřipku nebo infekce horních dýchacích cest, jako je rýma, slzení, kýchání, bolest hlavy a horečka. Sáčky Nogrip jsou určeny pro dospělé a dospívající od 15 let. Dávkování: Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1 sáček 2-3x denně v časovém odstupu nejméně 4 hodin. Neužívejte více než 3 sáčky denně. Maximální doba léčby bez porady s lékařem je 5 dnů. Složení: Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg, acidum ascorbicum 200 mg, pheniramini maleas 25 mg v jednom sáčku. Pomocné látky jsou sacharóza, citronovo-rumové aroma, bezvodá kyselina citronová, arabská klovatina usušená rozprášením, sodná sůl sacharinu. Upozornění: Neužívejte Nogrip v kombinaci s dalším léky obsahujícími paracetamol. Při užívání tohoto… (drmax.cz)

Theraflu 500 mg/100 mg/6,1 mg 16 tobolek

Theraflu 500 mg/100 mg/6,1 mg 16 tobolek

Theraflu je léčivý přípravek, který obsahuje 3 účinné látky (paracetamol, fenylefrin a guajfenesin). Krátkodobě ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, jako jsou mírné až středně silné bolesti, horečka, ucpaný nos a vlhký, produktivní kašel. Přípravek Theraflu se používá k úlevě od příznaků akutního zánětu horních cest dýchacích, zimnice a chřipky, pokud jsou kombinované s bolestí nebo horečkou a překrvením nosní sliznice. Přípravek také usnadňuje vykašlávání při produktivním kašli. Tobolky Theraflu mohou užívat dospělí a dospívající od 16 let s tělesnou hmotností od 50 kg. Dávkování: Dospělí a dospívající od 16 let (s tělesnou hmotností od 50 kg) užívají 2 tobolky každých 4 až 6 hodin podle potřeby. Celková denní dávka nemá překročit 6 tobolek během 24 hodiny (2 tobolky 3 x denně).… (drmax.cz)

Tantogrip 600 mg/10 mg citron 10 sáčků

Tantogrip 600 mg/10 mg citron 10 sáčků

TANTOGRIP citron 600 mg/10 mg obsahuje kombinaci účinných látek, která snižuje horečku, uleví od bolesti hlavy a bolesti v krku při chřipce a nachlazení. Snižuje oteklou nosní sliznici a uvolňuje ucpaný noc. Tento přípravek je určen pro dospělé a děti od 12let. Dávkování: 1 sáček po 4–6 hodinách, maximálně 4 sáčky během 24 hodin. 1 sáček se rozpustí ve sklenici horké nebo studené vody. Jestliže se příznaky chřipky a nachlazení nezlepší nebo zhorší do 3 dnů, vyhledejte svého lékaře. Nepoužívejte přípravek déle než 5 dní. Složení: Jeden sáček obsahuje: paracetamolum 600 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg (což odpovídá phenylephrinum 8,2 mg). Dalšími složkami jsou sacharosa, bezvodá kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli… (drmax.cz)

Tantogrip 600 mg/10 mg pomeranč 10 sáčků

Tantogrip 600 mg/10 mg pomeranč 10 sáčků

TANTOGRIP pomeranč 600 mg/10 mg obsahuje kombinaci účinných látek, která snižuje horečku, uleví od bolesti hlavy a bolesti v krku při chřipce a nachlazení. Snižuje oteklou nosní sliznici a uvolňuje ucpaný noc. Tento přípravek je určen pro dospělé a děti od 12let. Dávkování: 1 sáček po 4–6 hodinách, maximálně 4 sáčky během 24 hodin. 1 sáček se rozpustí ve sklenici horké nebo studené vody. Jestliže se příznaky chřipky a nachlazení nezlepší nebo zhorší do 3 dnů, vyhledejte svého lékaře. Nepoužívejte přípravek déle než 5 dní. Složení: Jeden sáček obsahuje: paracetamolum 600 mg a phenylephrini hydrochloridum 10 mg (což odpovídá phenylephrinum 8,2 mg). Dalšími složkami jsou sacharosa, bezvodá kyselina citronová, dihydrát natrium-citrátu, kukuřičný škrob, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli… (drmax.cz)

Otrivin Nosní sprej s dávkovačem 1 mg/ml roztok 10 ml

Otrivin Nosní sprej s dávkovačem 1 mg/ml roztok 10 ml

Otrivin snižuje nadměrné překrvení nosní sliznice a tak rychle uvolní ucpaný nos. Pomáhá uvolnit nahromaděný hlen, takže se může volněji dýchat. Používá se pro obnovení průchodnosti ucpaného nosu způsobeného nachlazením, sennou rýmou nebo jinou alergickou rýmou či zánětem vedlejších nosních dutin. Je vhodný i pro pacienty s citlivou nosní sliznicí, obsahuje zklidňující a zvlhčující látky, předchází suchosti a podráždění nosní sliznice. Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let dávkují 1 – 3 x denně 1 vstřik do každé nosní dírky dle potřeby. Maximálně 3 aplikace do každé nosní dírky denně. Poslední denní dávku lze podat krátce před ulehnutím na lůžko. Účinek nastupuje do 2 minut a trvá až 12 hodin. Bez porady s lékařem užívat maximálně 7 dní. V těhotenství není užívání vhodné a během… (drmax.cz)

Sanct Bernhard Hořčík 400 mg prášek 60 sáčků

Sanct Bernhard Hořčík 400 mg prášek 60 sáčků

Hořčík Sanct Bernhard má příjemnou malinovou chuť. Jeho aplikace je snadná - není nutné jej zapíjet, a tak se výborně hodí na cesty i do kapsy při sportovních výkonech. Hořčík (magnesium) je nepostradatelný minerální prvek, jenž plní svou úlohu převážně v kostech, svalových buňkách a v krvi: Napomáhá k normální činnosti svalů – při sportu a zvýšené fyzické námaze, či při uvolnění svalů při spánku. Přispívá k normálnímu stavu kostí a zubů. Ovlivňuje normální činnost nervové soustavy a normální psychickou činnost. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Jak se Sanct Bernhard Hořčík 400 mg prášek užívá: 1 sáček pokryje denní potřebu hořčíku. Nasypte do úst a nechte volně rozpustit. Není třeba zapíjet. Variantou je rozpustit sáček ve sklenici vody.… (drmax.cz)

Tasectan 250 mg 10 sáčků

Tasectan 250 mg 10 sáčků

Tasectan obsahuje komplex želatiny a taninu, který chrání zanícenou střevní sliznici při akutním průjmu. Tvoří na střevní slinici ochranný film, což způsobuje snižení četnosti stolice a zkracuje dobu trvání průjmových epizod. Je účinný během 12 hodin. Je účinný během 12 hodin u dětí i dospělých. Snižuje četnost a dobu trvání průjmových epizod. Normalizuje fyziologické funkce střevní stěny. Dávkování: Děti do 3 let dávkují každých 6 hodin 1 sáček do vymizení příznaků. Děti od 3 do 14 let dávkují každých 6 hodin 1 – 2 sáčky do vymizení příznaků. Obsah sáčku se rozpustí ve sklenici vody, ovocného džusu a vypije se. Složení: Obsahuje tanát želatiny (komplex taninu a želatiny). (drmax.cz)

Paralen Grip Horký nápoj Neo 500 mg/10 mg 12 sáčků

Paralen Grip Horký nápoj Neo 500 mg/10 mg 12 sáčků

Paralen Grip horký nápoj NEO pomáhá odstranit příznaky chřipky a nachlazení, jako jsou horečka, bolesti hlavy, bolesti v krku a bolesti svalů a kloubů. Uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání, pomáhá při rýmě. Přípravek užívejte pouze u příznaků chřipky nebo nachlazení doprovázené ucpaným nosem nebo zánětem vedlejších nosních dutin. Pokud nemáte tyto doprovodné příznaky, užívejte jiný léčivý přípravek, který obsahuje pouze paracetamol. Paralen Grip horký nápoj NEO mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let. Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1 sáček maximálně 4x denně rozpuštěný ve sklenici horké vody (nemá být vařící). Odstup mezi jednotlivými dávkami má být minimálně 4 hodiny. Neužívejte více než 4 sáčky za 24 hodin. Pokud nedojde k ústupu… (drmax.cz)

Mucobene 600 mg 10 sáčků

Mucobene 600 mg 10 sáčků

Mucobene 600 mg snižuje vazkost průduškového hlenu a tím usnadňuje jeho vykašlávání. Přípravek Mucobene 600 mg se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, které jsou doprovázeny tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem. Je vhodný k léčbě akutního zánětu průdušek, hrtanu nebo průdušnice. Mucobene 600 mg mohou užívat dospělí a dospívající od 14 let. Jak se přípravek Mucobene 600 mg užívá: Dospělí a dospívající od 14 let užívají 1x denně 1 sáček obvykle 5-7 dní. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní. Složení: Léčivou látkou je acetylcysteinum 600 mg v jednom sáčku se 3 g granulí pro perorální roztok. Dalšími pomocnými látkami jsou sacharosa, pomerančové aroma v prášku, koloidní bezvodý oxid křemičitý, kyselina vinná, chlorid sodný. LÉČIVÝ… (drmax.cz)

DEXOKET 25 mg granule 10 sáčků

DEXOKET 25 mg granule 10 sáčků

Dexoket 25 mg granule pro perorální roztok dexketoprofenum Přečtěte si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4. - Pokud se do 3–4 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v… (drmax.cz)

Medpharma Vitamín E 200 mg FORTE 37 tobolek

Medpharma Vitamín E 200 mg FORTE 37 tobolek

Doplněk stravy obsahuje vitamin E, který pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. Oxidativní stres vzniká nerovnováhou mezi volnými radikály a antioxidanty. Složení: DL-alfa-tokoferyl acetát, želatina, olivový olej, zahušťovadlo (glycerol), voda, barvivo (karmín) Obsah aktivních látek v 1 tabletě: Vitamin E 200,0 mg 1116 % * RHP * referenční hodnota příjmu Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1 tobolku ob den. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno dětem do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k používání jako náhrada vyvážené a pestré stravy. (drmax.cz)

ACC LONG Instant 600 mg 10 sáčků

ACC LONG Instant 600 mg 10 sáčků

ACC Long Instant 600 mg je přípravek, který zkapalňuje vazký hlen v dýchacích cestách. ACC Long Instant se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest doprovázených intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem. Přípravek uvolňuje hlen a usnadňuje vykašlávání. Přípravek ACC Long Instant 600 mg je určen pouze pro dospělé. Dávkování: Dospělí užívají 1x denně 1 sáček. Perorální prášek se vkládá přímo na jazyk, podporuje tvorbu slin, a proto se snadno polyká. Prášek se před polknutím nesmí žvýkat. Lze ho užívat bez vody. Přípravek ACC Long Instant není vhodný k použití u dospívajících a dětí, pro které jsou určeny jiné lékové formy. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 14 dní. Složení: Léčivou látkou je acetylcystein 600 mg v jednom sáčku. Pomocnými látkami… (drmax.cz)

Fypryst Combo spot-on pro střední psy 10-20 kg 134 mg/120,6 mg roztok…

Fypryst Combo spot-on pro střední psy 10-20 kg 134 mg/120,6 mg roztok pro nakapání na kůži 1x1,34 ml

Fypryst combo pro psy je přípravek určený k léčbě a prevenci napadení blechami (Ctenocephalides felis.), klíšťaty (Ixodes ricinus, Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus) a všenkami (Trichodectes canis) u psů o hmotnosti 10-20 kg. Psi 10-20 kg: Léčba napadení blechami. Insekticidní účinek proti novému napadení dospělými blechami trvá po dobu 8 týdnů. Prevence množení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich vývojových stádií (larvicidní účinek) vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami po dobu 8 týdnů po aplikaci. Léčba napadení klíšťaty. Přípravek má trvalý akaricidní účinek po dobu až 4 týdnů proti klíšťatům. Léčba napadení všenkami. Přípravek je možné použít jako součást léčebné strategie při zvládání alergické… (drmax.cz)

Cemio Brusinky MEGA 18 000 mg 50+10 kapslí

Cemio Brusinky MEGA 18 000 mg 50+10 kapslí

Přípravek Brusinky MEGA 18 000 mg s kopřivou obsahuje koncentrovaný extrakt z brusinek a z kořene kopřivy pro podporu vylučování moči. Výživová složka V 1 kapsli Extrakt z brusinek (ekvivalent 18 000 mg čerstvých plodů) 575 mg Extrakt z kořene kopřivy (odpovídá 100 mg sušeného kořene) 25 mg Složení: Brusinkový extrakt, želatinový obal (želatina, glycerol, čištěná voda), extrakt z kořene kopřivy, protispékavá látka (stearan hořečnatý), barvivo (oxid titaničitý, karmín). Doporučené dávkování: 1 kapsle denně. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Balení: 50+10 kapslí Zdroj: www.cemio.net (drmax.cz)

Minorga 20 mg/ml kožní roztok 60 ml

Minorga 20 mg/ml kožní roztok 60 ml

Minorga se používá k léčbě ztráty vlasů (alopecie) u mužů i žen. Ve formě roztoku se aplikuje přímo na vlasovou pokožku. Přípravek je vhodný zejména pro muže trpící úbytkem nebo zeslabením vlasů na temeni hlavy a také pro ženy, které trpí celkovým zeslabením vlasů. Kožní roztok Minorga mohou používat dospělí od 18 do 65 let. Dávkování: Aplikujte 1 dávku (1 ml – 7 střiků spreje) přípravku přímo na celou postiženou oblast pokožky hlavy 2x denně, ráno a večer. Aplikujte pouze na suché vlasy a vlasovou pokožku hlavy. Celková denní dávka nesmí být vyšší než 2 ml. Po každé aplikaci si umyjte ruce. Růst nových vlasů je postupný a proměnlivý. Je nezbytné přípravek aplikovat 2x denně nejméně 4 měsíce. Pokud do 4 měsíců nebudete pozorovat žádné výsledky, poraďte se o dalším používání s lékařem.… (drmax.cz)

Fypryst Combo spot-on pro malé psy 2-10 kg 67 mg/60,3 mg roztok pro…

Fypryst Combo spot-on pro malé psy 2-10 kg 67 mg/60,3 mg roztok pro nakapání na kůži 1x0,67 ml

Fypryst combo pro psy je přípravek určený k léčbě a prevenci napadení blechami (Ctenocephalides felis.), klíšťaty (Ixodes ricinus, Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus) a všenkami (Trichodectes canis) u psů o hmotnosti 2-10 kg. Psi 2-10 kg: Léčba napadení blechami. Insekticidní účinek proti novému napadení dospělými blechami trvá po dobu 8 týdnů. Prevence množení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich vývojových stádií (larvicidní účinek) vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami po dobu 8 týdnů po aplikaci. Léčba napadení klíšťaty. Přípravek má trvalý akaricidní účinek po dobu až 4 týdnů proti klíšťatům. Léčba napadení všenkami. Přípravek je možné použít jako součást léčebné strategie při zvládání alergické… (drmax.cz)

ACC Long Hot Drink 600 mg 10 sáčků

ACC Long Hot Drink 600 mg 10 sáčků

ACC Long Hot Drink 600 mg snižuje vazkost hlenu rozpouštěním všech jeho složek a usnadňuje vykašlávání. Přípravek ACC Long Hot Drink se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest (chřipka, akutní zánět průdušek nebo průdušnice), která doprovází intenzivní tvorba hustého vazkého hlenu a vlhký kašel. Přípravek ACC Long Hot Drink 600 mg je určen pro dospělé a dospívající od 14 let. Jak se přípravek ACC Long Hot Drink 600 mg užívá: Dospělí a dospívající od 14 let užívají 1x denně 1 sáček. Mladším 14 let se přípravek vzhledem k množství léčivé látky v sáčku nepodává. Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Složení: Léčivou látkou je acetylcystein 600 mg v jednom sáčku. Pomocnými látkami jsou kyselina askorbová, dihydrát sodné… (drmax.cz)

Fypryst Combo spot-on pro kočky a fretky 50 mg/60 mg roztok pro…

Fypryst Combo spot-on pro kočky a fretky 50 mg/60 mg roztok pro nakapání na kůži 1x0,5 ml

Fypryst combo pro kočky a fretky je přípravek určený k léčbě a prevenci napadení blechami (Ctenocephalides spp.), klíšťaty (Ixodes ricinus, Dermacentor variabilis, Rhipicephalus sanguineus) a všenkami u koček a u fretek. Kočky: Léčba napadení blechami. Insekticidní účinek proti novému napadení dospělými blechami trvá po dobu 4 týdnů. Prevence množení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich vývojových stádií (larvicidní účinek) vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami po dobu šest týdnů po aplikaci. Léčba napadení klíšťaty. Přípravek má trvalý akaricidní účinek po dobu až 2 týdnů proti klíšťatům. Léčba napadení všenkami. Přípravek je možné použít jako součást léčebné strategie při zvládání alergické dermatitidy po bleším kousnutí (FAD), pokud již byla… (drmax.cz)

Rosalgin Easy 140 mg vaginální roztok 5x140 ml

Rosalgin Easy 140 mg vaginální roztok 5x140 ml

Vaginální roztok léčí zánětlivé potíže v pochvě, v děložním hrdle a ve vnějším okolí pohlavního ústrojí. Zároveň se používá k běžné hygieně u žen starších 15 let. Je zvláště vhodný pro ženy v šestinedělí. Použití v těhotenství je možné pouze po poradě s lékařem. Kdy se užívá? při výtoku z pochvy (bez zápachu, hrudkovitý, bělavý) při otoku, bolesti při pálení, svědění, zarudnutí podle potřeby k běžné ženské hygieně v šestinedělí Dávkování a použití: Při zánětlivých onemocnění pochvy nebo vnějšího okolí používejte přípravek 1-2x denně až po dobu 14 dnů. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Bez porady s lékařem používejte přípravek nejvýše 7 dní. Pro běžnou ženskou hygieně a při hygieně během šestinedělí se přípravek používá pravidelně… (drmax.cz)

Minorga 50 mg/ml kožní roztok 60 ml

Minorga 50 mg/ml kožní roztok 60 ml

Minorga se používá k léčbě ztráty vlasů (alopecie) u mužů i žen. Ve formě roztoku se aplikuje přímo na vlasovou pokožku. Přípravek je vhodný zejména pro muže trpící úbytkem nebo zeslabením vlasů na temeni hlavy a také pro ženy, které trpí celkovým zeslabením vlasů.Kožní roztok Minorga mohou používat dospělí od 18 do 65 let. Dávkování: Aplikujte 1 dávku (1 ml – 7 střiků spreje) přípravku přímo na celou postiženou oblast pokožky hlavy 2x denně, ráno a večer. Aplikujte pouze na suché vlasy a vlasovou pokožku hlavy. Celková denní dávka nesmí být vyšší než 2 ml. Po každé aplikaci si umyjte ruce. Růst nových vlasů je postupný a proměnlivý. Je nezbytné přípravek aplikovat 2x denně nejméně 4 měsíce. Pokud do 4 měsíců nebudete pozorovat žádné výsledky, poraďte se o dalším používání s lékařem.… (drmax.cz)

Betaglukan Forte 250 mg 30 tob.

Betaglukan Forte 250 mg 30 tob.

Popis Doplněk stravy obsahující (v jedné tobolce) 250 mg betaglukanů a 80 mg vitaminu C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. (ageo.cz)

Celaskon Vitamin C 300 mg + Zinek 5 mg horký nápoj 14 sáčků

Celaskon Vitamin C 300 mg + Zinek 5 mg horký nápoj 14 sáčků

Prášek pro přípravu horkého nápoje s příchutí pomeranče a zázvoru. Doplněk stravy s vitaminem C a zinkem. Se sladidly. Vitamin C a zinek přispívají k normální funknci imunitního systému. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Hmostno obsahu 47,6g. (drmax.cz)

Fypryst Combo spot-on pro velmi velké psy nad 40 kg 402 mg/361,8 mg…

Fypryst Combo spot-on pro velmi velké psy nad 40 kg 402 mg/361,8 mg roztok pro nakapání na kůži 1x4,02

Fypryst combo pro psy je přípravek určený k léčbě a prevenci napadení blechami (Ctenocephalides felis.), klíšťaty (Ixodes ricinus, Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus) a všenkami (Trichodectes canis) u psů o hmotnosti nad 40 kg. Psi nad 40 kg: Léčba napadení blechami. Insekticidní účinek proti novému napadení dospělými blechami trvá po dobu 8 týdnů. Prevence množení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich vývojových stádií (larvicidní účinek) vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami po dobu 8 týdnů po aplikaci. Léčba napadení klíšťaty. Přípravek má trvalý akaricidní účinek po dobu až 4 týdnů proti klíšťatům. Léčba napadení všenkami. Přípravek je možné použít jako součást léčebné strategie při zvládání alergické… (drmax.cz)

Strepfen Sprej 8,75 mg orální sprej, roztok 15 ml

Strepfen Sprej 8,75 mg orální sprej, roztok 15 ml

Strepfen Sprej 8,75 mg orální sprej, roztok flurbiprofenum Pro použití u dospělých. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. § Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. § Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. § Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4. § Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se… (drmax.cz)

FRONTLINE SPRAY 2.5 mg/ml kožní sprej roztok 250ml

Ibudolor 40 mg/ml perorální suspenze 100 ml

Ibudolor 40 mg/ml perorální suspenze 100 ml

Ibudolor 40 mg/ml s léčivou látkou ibuprofen zmírňuje bolest, tlumí horečku a má protizánětlivý účinek. Přípravek Ibudolor 40 mg/ml se používá krátkodobě k léčbě příznaků bolesti zubů, bolesti hlavy, bolesti při menstruaci a také snižuje horečku. Perorální suspenze Ibudolor 40 mg/ml je určena pro dospělé, dospívající a děti od 1 roku s tělesnou hmotností od 10 kg. Dávkování: Dospělí a dospívající s tělesnou hmotností od 40 kg užívají jednorázově 5-10 ml suspenze, maximálně 30 ml denně. U dětí a dospívajících se Ibudolor dávkuje podle tělesné hmotnosti, zpravidla se podává 7 až 10 mg/kg tělesné hmotnosti jako jednorázová dávka až do maximální celkové denní dávky 30 mg/kg tělesné hmotnosti (viz. příbalový leták). Interval mezi jednotlivými dávkami musí být alespoň 6 hodin. Bez porady s… (drmax.cz)

Vitamín C 600 mg + acerola 200 mg 20 šumivých tbl.

Vitamín C 600 mg + acerola 200 mg 20 šumivých tbl.

Acerola (Barbadoská třešeň) představuje jedinečný přírodní zdroj vitamínu C. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému, ke snížení únavy a vyčerpání a k normální tvorbě kolagenu. Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a zvyšuje vstřebávání železa.Přídatné látkyregulátory kyselosti (kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný), acerola (plod, Malpighia Pinicifolia), regulátor kyselosti (uhličitan sodný), sladidla (sorbitol, aspartam, acesulfam K), barviva (prášek z červené řepy, antokyan), aroma (višeň)DávkováníUžívejte 1 tabletu denně. Tabletu rozpusťte ve 2 dl vody.Balení20 šumivých tablet příchuť višeň - dávka na 20 dníUpozorněníDoplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte… (ageo.cz)

Septabene 3 mg/1 mg 16 pastilek

Septabene 3 mg/1 mg 16 pastilek

Léčivý přípravek Septabene pastilky dezinfikuje ústa a krk a působí proti zánětu a bolesti. Ulevují od příznaků jako je bolest, zarudnutí, otok, pocit tepla a porucha funkce. Jsou určeny pro dospělé a děti od 6 let. Septabene pastilky se užívají při: podráždění v krku, podráždění úst a dásní zánětu dásní (gingivitida) zánětu hltanu (faryngitida) zánětu hrtanu (laryngitida) Dávkování: Dospělí a děti od 12 let užívají 3-4x denně 1 pastilku. Děti od 6 do 12 let užívají 3x denně 1 pastilku. Pastilku nechte pomalu rozpustit v ústech. Interval mezi jednotlivými dávkami je 3 až 6 hodin. Neužívejte přípravek Septabene před jídlem a pitím nebo během jídla a pití, nejezte ani nepijte po dobu alespoň jedné hodiny po užití přípravku. Nedoporučuje se užívat přípravek bezprostředně před nebo po čištění… (drmax.cz)

Generica Magnesium 375 mg + B6 forte + vitamin C 10 šumivých tablet

Generica Magnesium 375 mg + B6 forte + vitamin C 10 šumivých tablet

Hořčík, vitamín B6 a vitamín C přispívají ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, ke snížení vyčerpání a únavy a ke správné látkové proměně důležité pro tvorbu energie. Zároveň jako zdroj hořčíku přispívá ke správnému fungování svalů a k udržení zdravých kostí a zubů. Vitamín B6 a vitamín C jsou prospěšné pro správné fungování imunitního systému. Produkt s obsahem umělých sladidel, neobsahuje umělé barviva. Nadměrná konzumace může mít laxativní účinky. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není vhodný pro děti do tří let. (drmax.cz)

FRONTLINE SPRAY 2.5 mg/ml kožní sprej roztok 100ml

GURMAR forte 300 mg SETARIA 30 tobolek

Ocutein FORTE Lutein 15 mg 30 tobolek

Ocutein FORTE Lutein 15 mg 30 tobolek

Ocutein FORTE Lutein Da Vinci Academia Užití Ochranný systém oka je vhodné posilovat o látky, které jsou pro zrak přínosné. OCUTEIN® FORTE Lutein 15 mg je doplněk stravy, který obsahuje 3 kategorie živin s pozitivními účinky na lidský zrak(1,2,3,4) - OMEGA-3 vícenenasycené mastné kyseliny DHA a EPA, přírodní KAROTENOID COMPLEX a ANTIOXIDANT COMPLEX. OMEGA-3 vícenenasycené mastné kyseliny: DHA, EPA - OCUTEIN® FORTE Lutein 15 mg obsahuje kvalitní rybí olej s vysokým obsahem kyseliny dokosahexaenové (DHA) a kyseliny eikosapentaenové (EPA). DHA a EPA jsou vysoce koncentrovány v buňkách oka. DHA přispívá k udržení normálního zraku. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně. Přírodní KAROTENOID COMPLEX: lutein, zeaxanthin, vitamin A - Jedna tobolka obsahuje 15 mg luteinu a 3 mg… (drmax.cz)

Dr.Max Betakaroten Forte 15 mg 90 kapslí

Dr.Max Betakaroten Forte 15 mg 90 kapslí

Dr.Max Betakaroten Forte obsahuje betakaroten, který je přirozeným zdrojem vitamínu A. Vitamín A Přispívá k normální funkci imunitního systému. Je potřebný pro udržení normálního stavu pokožky a zraku. Dávkování: Užívejte 1 kapsli obden během jídla. Složení: Betakaroten (25 000 I.U.) 15 mg v jedné kapsli. Sójový olej, želatina, glycerol, betakaroten, čištěná voda, lecitin. Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. (drmax.cz)

Milupa PKU 2 Shake jahoda perorální prášek roztok 10 x 50g

Milupa PKU 2 Shake jahoda perorální prášek roztok 10 x 50g

Směs aminokyselin bez fenylalaninu se sacharidy, tuky, vitamíny, minerálními látkami a stopovými prvky určená k dietnímu postupu při fenylketonurii a hyperfenylalaninémii, v prášku.Dietní potravina pro zvláštní lékařské účely, určeno pro zvláštní výživu. Čtěte podrobně příbalový leták. (pilulka.cz)

Zymafluor 0,25 mg 200 tablet

Zymafluor 0,25 mg 200 tablet

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE -VP ZYMAFLUOR 0,25 MG Tablety (natrii fluoridum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Co naleznete v této příbalové informaci: Co je Zymafluor 0,25 mg a k čemu se používá Čemu musíte věnovat… (drmax.cz)

Apotex Betaglukan Forte 250 mg 30 tob.

Apotex Betaglukan Forte 250 mg 30 tob.

(prodejparfemu.cz)

MedPharma Omega 3 Rybí olej Forte (EPA 315 mg + DHA 245 mg) 30 tob. +…

MedPharma Omega 3 Rybí olej Forte (EPA 315 mg + DHA 245 mg) 30 tob. + 7 tob. ZDARMA

Produkt Omega 3 Rybí olej Forte obsahuje EPA a DHA - biologicky aktivní omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které mají klíčovou roli v celé řadě životních procesů v lidském těle. Přispívají k udržení normální činnosti srdce. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. Olej je získáván z ryb žijících ve studených arktických vodách.Přídatné látkyželatina, zahušťovadlo (glycerin), vodaDávkováníUžívejte 1 tobolku 1-3x denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců.Balení30 tobolek + 7 tobolek ZDARMA - dávka na 11-37 dníUpozorněníDoplněk stravy. Nevhodné pro  děti do 3 let. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí v suchu a temnu. Začněte používat z neporušeného obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Země původu USA. (ageo.cz)

Pancreolan forte 220 mg 30 tablet

Pancreolan forte 220 mg 30 tablet

Léčivý přípravek Pancreolan forte dodává chybějící enzymy při onemocnění slinivky břišní nebo při potížích způsobených dietní chybou (přejedení nebo při snědení těžko stravitelného nebo tučného jídla). Enzymy štěpí látky z potravy a zlepšují trávení. Zároveň mizí nepříjemné projevy jako: pocit plnosti pocit na zvracení nadýmání plynatost nadměrná přítomnost tuku ve stolici průjem Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství. Děti od 3 let, těhotné a kojící ženy užívají přípravek pouze na doporučení lékaře. Dávkování: Při léčbě obtíží po dietní chybě (přejedení, těžké jídlo) a při nedostatečnosti slinivky břišní užívejte 2 tablety po menším jídle, 3-4 tablety po větším jídle. Tablety užívejte krátce po jídle a zapijte trochou tekutiny. Přípravek můžete užívat buď jednorázově při obtížích,… (drmax.cz)

Venoruton Forte 500 mg 60 tablet

Venoruton Forte 500 mg 60 tablet

Venoruton stabilizuje cévní stěnu, snižuje propustnost cév a zlepšuje mikrocirkulaci. Svým působením snižuje otoky a s nimi se vyskytující příznaky, jako je pocit bolestivých, unavených, těžkých, oteklých a neklidných nohou, parestézie (pocit mravenčení) a křeče. U hemoroidů zmírňuje Venoruton otok na sliznici konečníku a ulevuje tak od svědění, krvácení a mokvání. Venoruton je určen pro dospělé. Venoruton Forte se používá: při chronické žilní nedostatečnosti, projevující se jako únava, tíha, křeče, bolesti a otoky dolních končetin jako pomocná léčba u bércových vředů u pacientů s elastickou bandáží končetin při hemoroidech Dávkování: Dospělí užívají tablety dle onemocnění nebo potíží, více příbalový leták. Tablety se užívají celé, během jídla a zapíjejí se trochou tekutiny. Pokud do 2… (drmax.cz)

Fypryst Combo spot-on pro velké psy 20-40 kg 268 mg/241,2 mg roztok…

Fypryst Combo spot-on pro velké psy 20-40 kg 268 mg/241,2 mg roztok pro nakapání na kůži 1x2,68 ml

Fypryst combo pro psy je přípravek určený k léčbě a prevenci napadení blechami (Ctenocephalides felis.), klíšťaty (Ixodes ricinus, Dermacentor variabilis, Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus) a všenkami (Trichodectes canis) u psů o hmotnosti 20-40 kg. Psi 20-40 kg: Léčba napadení blechami. Insekticidní účinek proti novému napadení dospělými blechami trvá po dobu 8 týdnů. Prevence množení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich vývojových stádií (larvicidní účinek) vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami po dobu 8 týdnů po aplikaci. Léčba napadení klíšťaty. Přípravek má trvalý akaricidní účinek po dobu až 4 týdnů proti klíšťatům. Léčba napadení všenkami. Přípravek je možné použít jako součást léčebné strategie při zvládání alergické… (drmax.cz)

Medpharma Panthenol forte 40 mg 37 tobolek

Medpharma Panthenol forte 40 mg 37 tobolek

Doplněk stravy obsahující panthenol, vitamin C, E a selen. kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolizmu selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů Složení 1 tobolky Hmotnost/tobolka VITAMIN E 60,0 mg VITAMIN C 50,0 mg D-PANTHENOL 40,0 mg SELEN 50,0 µg Přídatné látky: sojový olej, želatina, zahušťovadlo: glycerol; voda, emulgátor: sojový lecitin, leštící látka: včelí vosk. Doporučené dávkování 1 tobolka 1x denně, nejlépe po jídle, dostatečně zapít tekutinou. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Upozornění Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Obsahuje alergenní látky: sojový olej a sojový lecitin. Ukládejte mimo dosah dětí v suchu a temnu! Chraňte před přímým… (drmax.cz)

Medpharma Lecitin Forte 1325 mg 37 tobolek

Medpharma Lecitin Forte 1325 mg 37 tobolek

Doplněk stravy obsahující lecithin. Složení Složení 1 tobolky Hmotnost/tobolka LECITIN (s 50% obsahem fosfolipidů) 1325,00 mg Přídatné láky: želatina, glycerol E 422, sojový olej, čištěná voda. Doporučené dávkování: 1 tobolka 1x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Obsahuje alergenní látky - sojový lecitin a sojový olej. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejt v suchu a temnu při teplotě od +4 do +25°C. Balení 37 tobolek (drmax.cz)

Kurkumin Komplex Forte 300 mg 60 kapslí

Kurkumin Komplex Forte 300 mg 60 kapslí

Kurkumin komplex forte + piperin je výživový doplněk, který obsahuje Curcumin C3 Complex s obsahem 95% kurkuminoidů. Aktivní látky v tomto přípravku - Kurkumin, Demotoxykurkumin a Bisdemetoxykurkumin – tzv. kurkuminy, mají společnou chemickou strukturu, podobné vlastnosti a účinky na lidský organismus. Pro výživový doplněk KURKUMIN KOMPLEX FORTE + PIPERIN ® se získávají látky šetrnou extrakcí z hlízy a rostliny Kurkuma dlouhá (Curcuma longa). Kurkuma nebo také indický šafrán má svůj původ v jižní Asii. Propůjčila svou výraznou žlutou barvu tradičnímu kari koření a neméně významné jsou její příznivé účinky na lidský organismus. Kurkuma napomáhá normálnímu trávení a pozitivně ovlivňuje činnost jater. Redukuje oxidační procesy v organismu. Piperin je extrakt z černého koření, který zvyšuje… (drmax.cz)

Einhell TE-MG 200 E Red

Einhell TE-MG 200 E Red

Přístroj multifunkční TE-MG 200 CE Einhell Expert Funkce: Měkkčená rukojeť Regulátor otáček Adaptér pro nástavce Sponka na kabel Ultra-tenký design Soft start Rozsah dodávky: Návod k obsluze Bezpečnostní pokyny Víceúčelové nářadí Trojúhelníková brusná deska Škrabka Imbusový klíč 6x brusný papír Pilový list HSS Kovový pilový list Adaptér odsávání prachu Zařízení na odsávání prachu *Kufřík pro přepravu a skladování Technické údaje: Přípojka: 230 V ~ 50 Hz Příkon: 200 W Otáčky naprázdno: 15.000 – 21.000 / min Brusná plocha: 90 x 90 x 90 mm Oscilace: 3° (kasa.cz)

Kurkumin Komplex Forte 300 mg cps.60

Medpharma Lecitin Forte 1325 mg 107 tobolek

Medpharma Lecitin Forte 1325 mg 107 tobolek

Doplněk stravy obsahující lecithin. Složení Složení 1 tobolky Hmotnost/tobolka LECITIN (s 50% obsahem fosfolipidů) 1325,00 mg Přídatné láky: želatina, glycerol E 422, sojový olej, čištěná voda. Doporučené dávkování: 1 tobolka 1x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Upozornění: Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Obsahuje alergenní látky - sojový lecitin a sojový olej. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejt v suchu a temnu při teplotě od +4 do +25°C. Balení 107 tobolek Zdroj: www.medpharma.info (drmax.cz)

Walmark Chróm Forte 0,200 mg 30 tablet

Walmark Chróm Forte 0,200 mg 30 tablet

Chróm je stopovým prvkem. Složení 1 tableta obsahuje: Chróm 0,200 mg. Dávkování Maximálně 1 tableta denně Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Balení: 30 tablet (drmax.cz)

Apotex Betaglukan FORTE 250 mg 30 tobolek

Apotex Betaglukan FORTE 250 mg 30 tobolek

Betaglukan FORTE obsahuje přírodní betaglukany doplněné o vitaminy C a D. Přípravek doporučujeme užívat v období zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení, při únavě. betaglukan je kvasničného původu s garancí čistoty minimálně 80 %, což značí vysokou kvalitu přípravku vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému, podílí se na procesu dělení buněk vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání, chrání buňky před oxidativním stresem Dávkování: Užívejte 1 tobolku denně. Po konzultaci s odborníkem je možné dávku zvýšit. Složení: 250 mg čistého betaglukanu, 5 µg vitaminu D a 80 mg vitaminu C v jedné tobolce. Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako… (drmax.cz)

Revital Kanadské brusinky Forte 500 mg cps.30

Pharma Activ Melatonin Forte 5 mg 30 tablet

Pharma Activ Melatonin Forte 5 mg 30 tablet

Melatonin FORTE je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje melatonin. Melatonin: přispívá ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci alespoň 0,5 mg melatoninu krátce před spaním v první den cesty a několik následujících dní po příjezdu do cílového místa). přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí (příznivého účinku se dosáhne při konzumaci 1 mg melatoninu před spaním). Melatonin je hormon, který si organizmus vytváří sám, jeho produkce s věkem klesá a proto doporučujeme dávkování individuálně konzultovat s lékařem nebo farmaceutem. Nebyla stanovená dávka, která by určila předávkování. Melatonin není návykový. Dávkování: Užívejte ¼ tablety 1x denně před spaním. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Složení: (v… (drmax.cz)

Zodac 10 mg 10 tablet

Zodac 10 mg 10 tablet

Zodac je přípravek používaný k léčbě alergie. Zmírňuje nosní a oční příznaky sezónní a celoroční alergické rýmy a pomáhá zmírnit příznaky chronické kopřivky nejasného původu. Přípravek Zodac potahované tablety je určen pro dospělé a děti od 6 let. Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1 tabletu 1x denně. Děti ve věku 6-12 let užívají 2x denně ½ tablety. Pacientům s poruchou funkce ledvin se doporučuje užívat ½ tablety 1x denně nebo obden (dávkování určí lékař). Délka léčby závisí na typu, průběhu a délce trvání Vašich potíží. Podávání potahovaných tablet se nedoporučuje u dětí mladších 6 let, protože tato léková forma neumožňuje vhodně upravit dávku. Složení: Léčivou látkou je cetirizini dihydrochloridum 10 mg v jedné potahované tabletě. Pomocnými látkami jsou monohydrát… (drmax.cz)

Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém 2 g

Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém 2 g

Zovirax Duo 50 mg/g + 10 mg/g krém kombinuje místní antivirový a protizánětlivý účinek. Krém Zovirax Duo je určen k léčbě oparu na rtu a obličeji při prvních známkách a příznacích. Měl by být použit co nejdříve, objeví-li se např. svědění, brnění nebo zarudnutí. Sníží se tak pravděpodobnost, že se opar rozvine do puchýřku. V případě tvorby puchýřku, Zovirax Duo zkrátí dobu hojení o přibližně půl až jeden den v porovnání s krémem bez léčivých látek. Zovirax Duo krém mohou používat dospělí a dospívající od 12 let. Co je opar? Opar je způsoben virem Herpes simplex, který způsobuje tvorbu puchýřků a oparů zejména na rtu, ale někdy i na jiných místech obličeje. Opar se může vyvinout, pokud máte oslabený imunitní systém, např. při nachlazení nebo jiné infekci. Stres, silné sluneční záření,… (drmax.cz)

Chlorella 800 mg 150 tbl. + Čistící čaj s červenou řepou 10 sáčků…

Chlorella 800 mg 150 tbl. + Čistící čaj s červenou řepou 10 sáčků ZDARMA

Popis Chlorella je zelená sladkovodní řasa, jejíž název je odvozen od zeleného barviva chlorofylu, jehož je nejbohatším přírodním zdrojem. Chlorella jej obsahuje až 50x více než u nás známější zdroj vojtěška. Chlorella obsahuje také 2x více bílkovin než všechny druhy luštěnin a je rostlinným zdrojem všech esenciálních aminokyselin. (ageo.cz)

Forskolin Premium forte 400 mg 60 kapslí

Forskolin Premium forte 400 mg 60 kapslí

Forskolin Premium forte podporuje přeměnu tuků neboli metabolismus lipidů, a zároveň přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Přípravek obsahuje extrakt z kořene kopřivy indické a je velmi oblíbený především u sportovců a při hubnutí.Přídatné látkymikrokrystalická celulóza (plnivo), hovězí želatina (kapsle)DávkováníUžívejte 1 kapsli denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.Balení60 kapslí - dávka na 60 dníUpozorněníDoplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.Náš tipV naší nabídce naleznete také další přípravky ke kontrole tělesné… (ageo.cz)

Medpharma Panthenol forte 40 mg 67 tobolek

Medpharma Panthenol forte 40 mg 67 tobolek

Doplněk stravy obsahující panthenol, vitamin C, E a selen. kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolizmu selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů Složení 1 tobolky Hmotnost/tobolka VITAMIN E 60,0 mg VITAMIN C 50,0 mg D-PANTHENOL 40,0 mg SELEN 50,0 µg Přídatné látky: sojový olej, želatina, zahušťovadlo: glycerol; voda, emulgátor: sojový lecitin, leštící látka: včelí vosk. Doporučené dávkování 1 tobolka 1x denně, nejlépe po jídle, dostatečně zapít tekutinou. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Upozornění Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Obsahuje alergenní látky: sojový olej a sojový lecitin. Ukládejte mimo dosah dětí v suchu a temnu! Chraňte před přímým… (drmax.cz)

VitaHarmony Zinek Forte 25 mg 100 tablet

VitaHarmony Zinek Forte 25 mg 100 tablet

Charakteristika: Zinek je významnou součástí enzymových systémů, které jsou důležité při látkové výměně sacharidů, tuků a proteinů. Přispívá k udržení normálního stavu kostí, nehtů a pokožky. Napomáhá k normální funkci imunitního systému. Přispívá k plodnosti a normální funkci reprodukčních orgánů, podílí se na procesu dělení buněk a tvorbě DNA. Složení: Jedna tableta obsahuje zinek 25 mg. Dávkování: 1 tableta denně Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdraveho životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! (drmax.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít