The organic pharmacy skin tonizacny gel pro dehydratovanou plet se sklonem k zacervenani 50 ml

FlosLek Pharma Arnica Forte zklidňující gel na pleť se sklonem k…

FlosLek Pharma Arnica Forte zklidňující gel na pleť se sklonem k začervenání 50 ml

FlosLek Pharma Arnica Forte, 50 ml, Oční krémy a gely pro ženy, Pleťový krém FlosLek Pharma Arnica Forte poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Jak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Make Me BIO Receptura 172 posilující krém pro suchou pleť se sklonem…

Make Me BIO Receptura 172 posilující krém pro suchou pleť se sklonem k začervenání 50 ml

Make Me BIO Receptura 172, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Vlastnosti:regeneruje a vitalizujeJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

The Organic Pharmacy Skin čisticí gel pro problematickou pleť 100 ml

The Organic Pharmacy Skin čisticí gel pro problematickou pleť 100 ml

The Organic Pharmacy Skin, 100 ml, Čištění pleti pro ženy, Přípravek na čištění pleti The Organic Pharmacy Skin je tou správnou volbou pro každodenní péči.Vlastnosti:jemně a důkladně myje celý obličejpříjemně osvěžujezabraňuje vysušování pletiJak používat:Naneste každé ráno a/nebo večer na navlhčený obličej a napěňte. (notino.cz)

The Organic Pharmacy Skin bohatý výživný krém pro suchou až citlivou…

The Organic Pharmacy Skin bohatý výživný krém pro suchou až citlivou pleť 50 ml

The Organic Pharmacy Skin, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém The Organic Pharmacy Skin poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:hloubkově vyživujeintenzivně hydratujenavrací pleti mladistvý vzhledregeneruje a vitalizujeJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

Green Pharmacy Face Care Sage jemný čisticí gel pro pleť se sklonem k…

Green Pharmacy Face Care Sage jemný čisticí gel pro pleť se sklonem k podráždění 270 ml

Green Pharmacy Face Care Sage, 270 ml, Čištění pleti pro ženy, Přípravek na čištění pleti Green Pharmacy Face Care Sage je tou správnou volbou pro každodenní péči.Vlastnosti:jemně a důkladně myje celý obličejpůsobí regeneračněpříjemně osvěžujezabraňuje vysušování pletiSložení:bez mýdlových složekJak používat:Naneste každé ráno a/nebo večer na navlhčený obličej a napěňte. Poté opláchněte. (notino.cz)

Aromedica Gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml

Aromedica Gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml

Aromaterapeutický gel na pleť s akné, mastnou a smíšenou. Potlačuje tvorbu zánětů, jizev a komedonů. Přítomné účinné látky ve formě gelu nezanechávají pokožku mastnou. (vivantis.cz)

Aromedica Gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml

Aromedica Gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml

Aromaterapeutický gel na pleť s akné, mastnou a smíšenou. Potlačuje tvorbu zánětů, jizev a komedonů. Přítomné účinné látky ve formě gelu nezanechávají pokožku mastnou. (mall.cz)

Aromedica Gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml

Aromedica Gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml

Aromaterapeutický gel na pleť s akné, mastnou a smíšenou. Potlačuje tvorbu zánětů, jizev a komedonů. Přítomné účinné látky ve formě gelu nezanechávají pokožku mastnou. (prozdravi.cz)

Iwostin Rosacin zklidňující micelární voda pro pleť se sklonem k…

Iwostin Rosacin zklidňující micelární voda pro pleť se sklonem k začervenání 215 ml

Iwostin Rosacin, 215 ml, Čištění pleti pro ženy, Přípravek na čištění pleti Iwostin Rosacin je tou správnou volbou pro každodenní péči.Vlastnosti:jemně a důkladně myje celý obličejnedráždí pleť (notino.cz)

Bioderma Photoderm AR tónovací ochranný krém pro velmi citlivou pleť…

Bioderma Photoderm AR tónovací ochranný krém pro velmi citlivou pleť se sklonem k začervenání SPF 50+ 30 ml

Bioderma Photoderm AR, 30 ml, Ochrana proti slunečnímu záření pro ženy, Přípravek Bioderma Photoderm AR poskytne vaší tváři spolehlivou ochranu před slunečním zářením.Vlastnosti:poskytuje kůži ochranu před UV zářenímchrání pleť před předčasným stárnutímzklidňuje a zjemňuje pleťSložení:přípravek je hypoalergenníJak používat:Naneste na čistou pleť před pobytem na slunci. (notino.cz)

SVR Sensifine AR zklidňující micelární voda pro pleť se sklonem k…

SVR Sensifine AR zklidňující micelární voda pro pleť se sklonem k začervenání 200 ml

SVR Sensifine AR, 200 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda SVR Sensifine AR vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:předchází podráždění pletihydratuje a zjemňuje pleťúčinně zbavuje pleť make-upumá osvěžující a zklidňující účinkyJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. (notino.cz)

SVR Sensifine AR zklidňující micelární voda pro pleť se sklonem k…

SVR Sensifine AR zklidňující micelární voda pro pleť se sklonem k začervenání 400 ml

SVR Sensifine AR, 400 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda SVR Sensifine AR vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:předchází podráždění pletihydratuje a zjemňuje pleťúčinně zbavuje pleť make-upumá osvěžující a zklidňující účinkyJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. (notino.cz)

The Organic Pharmacy Skin čisticí mléko pro citlivou pleť 100 ml

The Organic Pharmacy Skin čisticí mléko pro citlivou pleť 100 ml

The Organic Pharmacy Skin, 100 ml, Čištění pleti pro ženy, Přípravek na čištění pleti The Organic Pharmacy Skin je tou správnou volbou pro každodenní péči.Vlastnosti:jemně a důkladně myje celý obličejpříjemně osvěžujelze použít i pro citlivou pleť (notino.cz)

The Organic Pharmacy Skin zkrášlující elixír pro rozjasnění pleti 30…

The Organic Pharmacy Skin zkrášlující elixír pro rozjasnění pleti 30 ml

The Organic Pharmacy Skin, 30 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum The Organic Pharmacy Skin představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči.Vlastnosti:navrací pleti svěžest a mladistvou krásuúčinně hydratuje a vyživujeodstraňuje známky únavyJak používat:Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. (notino.cz)

Sesderma Salises hydratační gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50…

Sesderma Salises hydratační gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml

Sesderma Salises, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Vlastnosti:působí proti nedokonalostemJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. (notino.cz)

Sesderma Mandelac hydratační gel pro mastnou pleť se sklonem k akné…

Sesderma Mandelac hydratační gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml

Sesderma Mandelac, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Sesderma Mandelac poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:redukuje nadměrnou tvorbu kožního mazuredukuje vrásky a předchází jejich vznikuzklidňuje podráždění a začervenáníintenzivně hydratujeJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Bielenda Dr Medica Capillaries zklidňující micelární voda pro pleť se…

Bielenda Dr Medica Capillaries zklidňující micelární voda pro pleť se sklonem k začervenání 250 ml

Bielenda Dr Medica Capillaries, 250 ml, Micelární vody pro ženy, Vlastnosti:redukuje nedokonalosti pletiodstraňuje i odolný make-upJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. (notino.cz)

Uriage Krém pro citlivou pleť se sklonem k začervenání Roséliane …

Uriage Krém pro citlivou pleť se sklonem k začervenání Roséliane (Anti-Redness Cream) 40 ml

Krém pro citlivou pleť se sklonem k začervenání Roséliane zklidňuje pocit přehřívání a pnutí pleti, viditelně redukuje její zčervenání a působí preventivně proti jeho prohloubení. Lehká a nemastná textura poskytuje pleti ihned po nanesení dokonalý komfort a zanechává ji jemnou a dokonale hydratovanou. Krém je výborný i jako podklad pro make-up. Obsahuje zelenou perleť, která opticky kryje zčervenání pleti.  (krasa.cz)

Uriage Krém pro citlivou pleť se sklonem k začervenání Roséliane …

Uriage Krém pro citlivou pleť se sklonem k začervenání Roséliane (Anti-Redness Cream) 40 ml

Krém pro citlivou pleť se sklonem k začervenání Roséliane zklidňuje pocit přehřívání a pnutí pleti, viditelně redukuje její zčervenání a působí preventivně proti jeho prohloubení. Lehká a nemastná textura poskytuje pleti ihned po nanesení dokonalý komfort a zanechává ji jemnou a dokonale hydratovanou. Krém je výborný i jako podklad pro make-up. Obsahuje zelenou perleť, která opticky kryje zčervenání pleti.  (parfemy.cz)

Uriage Krém pro citlivou pleť se sklonem k začervenání Roséliane …

Uriage Krém pro citlivou pleť se sklonem k začervenání Roséliane (Anti-Redness Cream) 40 ml

Krém pro citlivou pleť se sklonem k začervenání Roséliane zklidňuje pocit přehřívání a pnutí pleti, viditelně redukuje její zčervenání a působí preventivně proti jeho prohloubení. (mall.cz)

Uriage Dermo-čisticí fluid pro citlivou pleť se sklonem k začervenání…

Uriage Dermo-čisticí fluid pro citlivou pleť se sklonem k začervenání Roséliane (Dermo-Cleasing Fluid) 250 ml

Dermo-čisticí fluid pro citlivou pleť se sklonem k začervenání Roséliane čistí a jemně odstraňuje z pleti make-up a další líčidla. Zlepšuje kožní mikrocirkulaci a zklidňuje pleť se sklonem k zčervenání. Zjemňuje a osvěžuje pleť, je bezoplachový.  (parfemy.cz)

Uriage Dermo-čisticí fluid pro citlivou pleť se sklonem k začervenání…

Uriage Dermo-čisticí fluid pro citlivou pleť se sklonem k začervenání Roséliane (Dermo-Cleasing Fluid) 250 ml

Dermo-čisticí fluid pro citlivou pleť se sklonem k začervenání Roséliane čistí a jemně odstraňuje z pleti make-up a další líčidla. Zlepšuje kožní mikrocirkulaci a zklidňuje pleť se sklonem k zčervenání. Zjemňuje a osvěžuje pleť, je bezoplachový.  (krasa.cz)

The Organic Pharmacy Skin pleťová maska pro stimulaci tvorby kolagenu…

The Organic Pharmacy Skin pleťová maska pro stimulaci tvorby kolagenu 50 ml

The Organic Pharmacy Skin, 50 ml, Krémové masky pro ženy, Pleťová maska The Organic Pharmacy Skin bude vaši pleť hýčkat a pečovat o ni.Vlastnosti:navrací pleti pružnost a pocit pohodlírozjasňuje a osvěžujezanechává pleť na dotek hedvábně jemnoucelkově zkrášluje vzhled pleti (notino.cz)

Mixa Anti-Redness micelární voda pro citlivou pleť se sklonem k…

Mixa Anti-Redness micelární voda pro citlivou pleť se sklonem k začervenání 400ml

Micelární voda proti podráždění pleti (Anti-Irritation Micellar Water) 400 ml Ideální pro odličování make-upu citlivé pleti. Její jedinečná formule obsahuje micely, které odstraňují make-up a nečistoty z pokožky bez tření. (pilulka.cz)

The Organic Pharmacy Skin omlazující a rozjasňujíci denní krém 50 ml

The Organic Pharmacy Skin omlazující a rozjasňujíci denní krém 50 ml

The Organic Pharmacy Skin, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém The Organic Pharmacy Skin poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:intenzivně hydratujehloubkově vyživujedodává pleti svěžest a jasregeneruje a vitalizujeJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte pravidelně každé ráno. (notino.cz)

Uriage Dermo-čisticí fluid pro citlivou pleť se sklonem k začervenání…

Uriage Dermo-čisticí fluid pro citlivou pleť se sklonem k začervenání Roséliane (Dermo-Cleasing Fluid) 250

Dermo-čisticí fluid pro citlivou pleť se sklonem k začervenání Roséliane čistí a jemně odstraňuje z pleti make-up a další líčidla. Zlepšuje kožní mikrocirkulaci a zklidňuje pleť se sklonem k zčervenání. Zjemňuje a osvěžuje pleť, je bezoplachový. . (mall.cz)

NeoStrata Refine gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 125 ml

NeoStrata Refine gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 125 ml

NeoStrata Refine, 125 ml, Chemické peelingy pro ženy, Přípravek NeoStrata Refine poskytne vaší pleti tu správnou péči.Vlastnosti:stahuje rozšířené póryzmatňuje pleťredukuje nadměrnou tvorbu kožního mazu (notino.cz)

Dermacol Hydratační gel-krém na pleť se sklonem k akné Acneclear …

Dermacol Hydratační gel-krém na pleť se sklonem k akné Acneclear (Moisturising Gel-Cream) 50 ml

Hydratační gel-krém pro denní i noční péči o problematickou pleť se sklonem k akné. Speciální receptura nemastného gel-krému nezatěžuje pokožku a neucpává póry. Pokožka zůstává jemná a vláčná. Dermatologicky testováno. (mall.cz)

Dermacol Hydratační gel-krém na pleť se sklonem k akné Acneclear …

Dermacol Hydratační gel-krém na pleť se sklonem k akné Acneclear (Moisturising Gel-Cream) 50 ml

Hydratační gel-krém pro denní i noční péči o problematickou pleť se sklonem k akné. Speciální receptura nemastného gel-krému nezatěžuje pokožku a neucpává póry. Pokožka zůstává jemná a vláčná. Dermatologicky testováno. (parfemy.cz)

Dermacol Hydratační gel-krém na pleť se sklonem k akné Acneclear …

Dermacol Hydratační gel-krém na pleť se sklonem k akné Acneclear (Moisturising Gel-Cream) 50 ml

Hydratační gel-krém pro denní i noční péči o problematickou pleť se sklonem k akné. Speciální receptura nemastného gel-krému nezatěžuje pokožku a neucpává póry. Pokožka zůstává jemná a vláčná. Dermatologicky testováno. (krasa.cz)

Iwostin Purritin mycí gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 150 ml

Iwostin Purritin mycí gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 150 ml

Iwostin Purritin, 150 ml, Čištění pleti pro ženy, Přípravek na čistění pleti Iwostin Purritin je tou správnou volbou pro každodenní péči.Vlastnosti:jemně a důkladně myje celý obličejreguluje tvorbu kožního mazuzabraňuje vysušování pletiJak používat:Naneste každé ráno a/nebo večer na navlhčený obličej a napěňte. Poté opláchněte. (notino.cz)

Iwostin Purritin mycí gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 300 ml

Iwostin Purritin mycí gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 300 ml

Iwostin Purritin, 300 ml, Čištění pleti pro ženy, Přípravek na čistění pleti Iwostin Purritin je tou správnou volbou pro každodenní péči.Vlastnosti:jemně a důkladně myje celý obličejreguluje tvorbu kožního mazuzabraňuje vysušování pletiJak používat:Naneste každé ráno a/nebo večer na navlhčený obličej a napěňte. Poté opláchněte. (notino.cz)

Academie Oily Skin čisticí tonikum pro mastnou pleť se sklonem k akné…

Academie Oily Skin čisticí tonikum pro mastnou pleť se sklonem k akné 200 ml

Academie Oily Skin, 200 ml, Čištění pleti pro ženy, Přípravek na čištění pleti Academie Oily Skin je tou správnou volbou pro každodenní péči.Vlastnosti:jemně a důkladně myje celý obličejreguluje tvorbu kožního mazumatuje pleť (notino.cz)

FlosLek Pharma Anti Acne čisticí gel pro mastnou pleť se sklonem k…

FlosLek Pharma Anti Acne čisticí gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 200 ml

FlosLek Pharma Anti Acne, 200 ml, Čištění pleti pro ženy, Přípravek na čištění pleti FlosLek Pharma Anti Acne je tou správnou volbou pro každodenní péči.Vlastnosti:jemně a důkladně myje celý obličejpříjemně osvěžujereguluje tvorbu kožního mazuzabraňuje vysušování pletiJak používat:Naneste každé ráno a/nebo večer na navlhčený obličej a napěňte. Poté opláchněte. (notino.cz)

Sesderma Salises hydratační gelový krém pro mastnou pleť se sklonem k…

Sesderma Salises hydratační gelový krém pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml

Sesderma Salises, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Sesderma Salises poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Jak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

Yasumi Acne-Prone matující krém pro mastnou pleť se sklonem k akné 50…

Yasumi Acne-Prone matující krém pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml

Yasumi Acne-Prone, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Vlastnosti:působí proti nedokonalostem (notino.cz)

The Organic Pharmacy Skin pleťové tonikum ve spreji 100 ml

The Organic Pharmacy Skin pleťové tonikum ve spreji 100 ml

The Organic Pharmacy Skin, 100 ml, Pleťová tonika pro ženy, Tonizační přípravek The Organic Pharmacy Skin pomůže dočistit, zharmonizovat a osvěžit vaši pleť.Vlastnosti:hydratuje a vyživuje pleťzanechává pleť jemnou, svěží a zářivouodstraňuje začervenání pletiokamžitě pleť zklidňujeJak používat:Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

The Organic Pharmacy Skin antioxidační balzám na rty 7 ml

The Organic Pharmacy Skin antioxidační balzám na rty 7 ml

The Organic Pharmacy Skin, 7 ml, Balzámy na rty pro ženy, Balzám na rty The Organic Pharmacy Skin je nezbytným pomocníkem v péči o citlivou pleť rtů ve všech ročních obdobích.Vlastnosti:hloubkově hydratuje a intenzivně vyživujezajišťuje rtům ochranu před vnějšími vlivynapravuje popraskané rtyzanechává rty hebké a jemnéJak používat:Naneste na rty kdykoli během dne dle potřeby. (notino.cz)

Mizon A.C.Care Solution hydratační gelový krém pro mastnou pleť se…

Mizon A.C.Care Solution hydratační gelový krém pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml

Mizon A.C.Care Solution, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Mizon A.C.Care Solution poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:eliminuje projevy aknéintenzivně hydratujeregeneruje a vitalizujehloubkově vyživujechrání pleť před škodlivými vnějšími vlivySložení:přípravek je hypoalergenníbez parfemaceJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. (notino.cz)

Bielenda Dr Medica Acne pleťový krém pro mastnou pleť se sklonem k…

Bielenda Dr Medica Acne pleťový krém pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml

Bielenda Dr Medica Acne, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Bielenda Dr. Medica Acne poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:eliminuje projevy aknézabraňuje nežádoucímu leskustahuje rozšířené póryzklidňuje podráždění a začervenáníJak používat:Aplikujte na vyčištěnou pleť a krouživými pohyby vmasírujte. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

The Organic Pharmacy Skin mušelínový ubrousek na odlíčení a čištění…

The Organic Pharmacy Skin mušelínový ubrousek na odlíčení a čištění pleti 30 x 30 cm

The Organic Pharmacy Skin, 30 x 30 cm, Doplňky pro ženy, Produkt The Organic Pharmacy Skin se postará o to, aby byla vaše pleť ještě krásnější.Vlastnosti:dokonalý pomocník při odličování pletišetrně čistí pleťna cestování i do kabelkySložení:100% přírodní materiálJak používat:Jemnými krouživými pohyby čistěte tvář i oblast krku a dekoltu. (notino.cz)

Yasumi Dermo&Medical Azelaic Acid zklidňující krém pro citlivou pleť…

Yasumi Dermo&Medical Azelaic Acid zklidňující krém pro citlivou pleť se sklonem k akné 50 ml

Yasumi Dermo&Medical Azelaic Acid, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Yasumi Dermo&Medical Azelaic Acid poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:intenzivně hydratujeJak používat:Naneste na očištěnou pleť a vmasírujte krouživými pohyby. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. Používejte každé ráno a/nebo večer. (notino.cz)

The Organic Pharmacy Skin enzymová pleťová maska s vitaminem C 60 ml

The Organic Pharmacy Skin enzymová pleťová maska s vitaminem C 60 ml

The Organic Pharmacy Skin, 60 ml, Krémové masky pro ženy, Pleťová maska The Organic Pharmacy Skin bude vaši pleť hýčkat a pečovat o ni.Vlastnosti:rozjasňuje a osvěžujeodstraňuje odumřelé kožní buňkycelkově zkrášluje vzhled pletizanechává pleť na dotek hedvábně jemnouJak používat:Masku naneste v tenké vrstvě na vyčištěný obličej, vyhněte se oblasti očí. Nechte působit po dobu uvedenou na obalu. Poté masku důkladně smyjte vlažnou vodou. (notino.cz)

The Organic Pharmacy Skin krém na oční okolí a rty 10 ml

The Organic Pharmacy Skin krém na oční okolí a rty 10 ml

The Organic Pharmacy Skin, 10 ml, Oční krémy a gely pro ženy, Oční péče The Organic Pharmacy Skin ošetřuje pleť očního okolí a dodává jí potřebnou výživu a hydrataci.Vlastnosti:odstraňuje otoky a tmavé kruhy pod očimahloubkově hydratujedodává rtům i jejich okolí potřebnou hydrataci a výživuvýrazně regeneruje a chráníJak používat:Ráno a/nebo večer naneste přípravek kolem kontur očí lehkým poklepáváním, dokud se plně nevstřebá. Lze používat i na pleť v oblasti rtů. (notino.cz)

The Organic Pharmacy Skin čisticí balzám s výtažky z karotky 75 ml

The Organic Pharmacy Skin čisticí balzám s výtažky z karotky 75 ml

The Organic Pharmacy Skin, 75 ml, Čištění pleti pro ženy, Přípravek na čištění pleti The Organic Pharmacy Skin je tou správnou volbou pro každodenní péči.Vlastnosti:jemně a důkladně myje celý obličejnedráždí pleť (notino.cz)

ALCINA For Oily Skin 50 ml čisticí gel pro ženy na smíšenou pleť; na…

ALCINA For Oily Skin 50 ml čisticí gel pro ženy na smíšenou pleť; na mastnou pleť; na dehydratovanou pleť; na rozjasnění pleti

ALCINA For Oily Skin Čisticí gel pro ženy 50 ml (parfemy-elnino.cz)

Mixa Noční krém pro citlivou pleť se sklonem k vysušení Hyalurogel …

Mixa Noční krém pro citlivou pleť se sklonem k vysušení Hyalurogel (Hydrating Cream-Mask Overnight Recovery) 50 ml

Noční intenzivní hydratační péče pro unavenou citlivou pleť se sklonem k vysušení. Složení kombinuje sílu kyseliny hyaluronové, jež je přirozenou součástí pleti a vyživujícího lněničkové oleje, který pomáhá pleť zklidnit. (parfemy.cz)

Mixa Noční krém pro citlivou pleť se sklonem k vysušení Hyalurogel …

Mixa Noční krém pro citlivou pleť se sklonem k vysušení Hyalurogel (Hydrating Cream-Mask Overnight Recovery) 50 ml

Noční intenzivní hydratační péče pro unavenou citlivou pleť se sklonem k vysušení. Složení kombinuje sílu kyseliny hyaluronové, jež je přirozenou součástí pleti a vyživujícího lněničkové oleje, který pomáhá pleť zklidnit. (krasa.cz)

The Organic Pharmacy Skin hloubkově čisticí maska 60 g

The Organic Pharmacy Skin hloubkově čisticí maska 60 g

The Organic Pharmacy Skin, 60 g, Čisticí masky pro ženy, Pleťová maska The Organic Pharmacy Skin bude vaši pleť hýčkat a pečovat o ni.Vlastnosti:čistí pleť do hloubkyodstraňuje odumřelé kožní buňkyuvolňuje nečistoty v pórech a stahuje jerozjasňuje a osvěžujeJak používat:Masku naneste v tenké vrstvě na vyčištěný obličej, vyhněte se oblasti očí. Nechte působit po dobu uvedenou na obalu. (notino.cz)

Vichy Normaderm zkrášlující hydratační fluid pro dospělé se sklonem k…

Vichy Normaderm zkrášlující hydratační fluid pro dospělé se sklonem k nedokonalostem pleti 24h 50 ml

Vichy Normaderm, 50 ml, Pleťové krémy pro ženy, Přípravek Vichy Normaderm Normaderm poskytne vaší pleti tu správnou péči.Vlastnosti:intenzivně hydratujepůsobí proti nedokonalostemdodává pleti svěžest a jasJak používat:Naneste krouživými pohyby na čistou tvář a krk a jemně vmasírujte. (notino.cz)

Iwostin Purritin matující emulze pro mastnou pleť se sklonem k akné…

Iwostin Purritin matující emulze pro mastnou pleť se sklonem k akné 40 ml

Iwostin Purritin, 40 ml, Lokální péče pro ženy, Lokální péče Iwostin Purritin Purritin se postará o problematická místa pleti. Zároveň zklidňuje podráždění a podporuje přirozenou regeneraci.Vlastnosti:redukuje nadměrnou tvorbu kožního mazudodává potřebnou hydrataci a výživuzmatňuje pleťredukuje nedokonalosti pletiJak používat:Aplikujte na vyčištěnou pleť a krouživými pohyby vmasírujte. (notino.cz)

The Organic Pharmacy Four Acid Peel exfoliační peelingové sérum pro…

The Organic Pharmacy Four Acid Peel exfoliační peelingové sérum pro rozjasnění pleti 30 ml

The Organic Pharmacy Four Acid Peel, 30 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum The Organic Pharmacy Four Acid Peel představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči.Vlastnosti:odstraňuje známky únavynavrací pleti svěžest a mladistvou krásuobnovuje pružnost pletiJak používat:Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

Iwostin Purritin micelární čisticí voda pro mastnou pleť se sklonem k…

Iwostin Purritin micelární čisticí voda pro mastnou pleť se sklonem k akné 215 ml

Iwostin Purritin, 215 ml, Micelární vody pro ženy, Micelární voda Iwostin Purritin Purritin vám zajistí důkladné odlíčení během pár minut. Zároveň zbaví vaši pleť každodenních nečistot i odumřelých kožních buněk.Vlastnosti:minimalizuje nadměrnou tvorbu kožního mazuošetřuje a regenerujelze použít pro odlíčení celého obličeje, očí i rtůnezanechává na pleti mastný filmredukuje nedokonalosti pletiJak používat:Naneste dostatečné množství přípravku na kosmetický tampon a lehkým otíráním odličte a vyčistěte pleť. Používejte ráno a večer nebo dle potřeby. (notino.cz)

Uriage Hyséac A.I. matující krém pro mastnou pleť se sklonem k akné…

Uriage Hyséac A.I. matující krém pro mastnou pleť se sklonem k akné 40 ml

Uriage Hyséac A.I., 40 ml, Pleťové krémy pro ženy, Pleťový krém Uriage Hyséac A.I. poskytne vaší tváři každý den přesně takovou péči, jakou si zaslouží.Vlastnosti:redukuje nadměrnou tvorbu kožního mazuodstraňuje odumřelé kožní buňkyeliminuje projevy aknéJak používat:Aplikujte na vyčištěnou pleť a krouživými pohyby vmasírujte. (notino.cz)

The Organic Pharmacy Anti-Ageing antioxidační pleťový gel 35 ml

The Organic Pharmacy Anti-Ageing antioxidační pleťový gel 35 ml

The Organic Pharmacy Anti-Ageing, 35 ml, Pleťová séra pro ženy, Vlastnosti:pomáhá vyhladit vrásky a jemné linkyregeneruje pleť a předchází jejímu podráždění (notino.cz)

Nobilis Tilia Obnovující séra pro pleť se sklonem k hyperpigmentaci…

Nobilis Tilia Obnovující séra pro pleť se sklonem k hyperpigmentaci Šalvěj 3 x 20 ml

Kompletní sada pro enzymatickou regeneraci vaší pleti se skládá ze séra Geranium, Tymián a Šalvěj. Zlepšuje vzhled pokožky při pigmentových skvrnách, zmírňuje tvorbu stařeckých skvrn a tukových cystiček. Sjednocuje tón pleti a intenzivně ji projasňuje. Antioxidační účinky synergické směsi éterických olejů ovlivňují aktivitu enzymů, a tak účinně zlepšují stav pleti a zabraňují jejímu předčasnému stárnutí. Rituál Biofáze postupně promění problematickou pleť v projasněnou pleť zářící zdravím. (parfemy.cz)

Nobilis Tilia Obnovující séra pro pleť se sklonem k hyperpigmentaci…

Nobilis Tilia Obnovující séra pro pleť se sklonem k hyperpigmentaci Šalvěj 3 x 20 ml

Kompletní sada pro enzymatickou regeneraci vaší pleti se skládá ze séra Geranium, Tymián a Šalvěj. Zlepšuje vzhled pokožky při pigmentových skvrnách, zmírňuje tvorbu stařeckých skvrn a tukových cystiček. Sjednocuje tón pleti a intenzivně ji projasňuje. Antioxidační účinky synergické směsi éterických olejů ovlivňují aktivitu enzymů, a tak účinně zlepšují stav pleti a zabraňují jejímu předčasnému stárnutí. Rituál Biofáze postupně promění problematickou pleť v projasněnou pleť zářící zdravím. (krasa.cz)

Bioderma Sébium Global Cover intenzivně krycí tónovaná péče pro pleť…

Bioderma Sébium Global Cover intenzivně krycí tónovaná péče pro pleť se sklonem k akné 30 ml

Bioderma Sébium Global Cover, 30 ml, Tónovací krémy pro ženy, Tónovací krém Bioderma Sébium Global Cover pleť hydratuje, sjednocuje a zanechává ji přirozeně krásnou.Vlastnosti:kryje drobné nedokonalosti pletisnadno se aplikuje i roztíráJak používat:Naneste na čistou pleť a důkladně rozetřete. (notino.cz)

Bielenda Dr Medica Acne dermatologická čisticí emulze pro mastnou…

Bielenda Dr Medica Acne dermatologická čisticí emulze pro mastnou pleť se sklonem k akné 250 ml

Bielenda Dr Medica Acne, 250 ml, Čištění pleti pro ženy, Přípravek na čištění pleti Bielenda Dr. Medica Acne je tou správnou volbou pro každodenní péči.Vlastnosti:jemně a důkladně myje celý obličejreguluje tvorbu kožního mazumatuje pleťhloubkově hydratuje (notino.cz)

Nobilis Tilia Obnovující séra pro dehydrovanou pleť se sklonem k…

Nobilis Tilia Obnovující séra pro dehydrovanou pleť se sklonem k vráskám Bazalka 3 x 20 ml

Kompletní sada pro enzymatickou regeneraci vaší pleti se skládá ze séra Geranium, Tymián a Bazalka. Aktivně hydratuje, tonizuje a zlepšuje vitalitu pleti se sklonem k nadměrné tvorbě vrásek. Podporuje rychlejší obnovu kožních buněk a zlepšuje mikrocirkulaci krve. Antioxidační účinky synergické směsi éterických olejů ovlivňují aktivitu enzymů, a tak účinně zlepšují stav pleti a zabraňují jejímu předčasnému stárnutí. Rituál Biofáze postupně promění mdlou a unavenou pleť v projasněnou pleť zářící zdravím. (parfemy.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít