The Natural Family Co. Sensitive přírodní pasta pro citlivé zuby 110 g

Elmex Sensitive Toothpaste - Zubní pasta pro citlivé zuby 75 ml

Elmex Sensitive Toothpaste - Zubní pasta pro citlivé zuby 75 ml

Sensitive Toothpaste - Zubní pasta pro citlivé zuby - s postupujícím věkem naše dásně ustupují, čímž dochází k odhalování zubních krčků - bez ochrany, kterou poskytují dásně a zubní sklovina, se zubní krčky stanou citlivými na vnější podněty a náchylnými ke kazům dentinu - zubní pasta Sensitive byla vyvinuta speciálně pro péči, ale zejména pro ochranu obnažených zubních krčků - poskytuje měkký a jemný čisticí účinek v důsledku svých abrazivních vlastností, které brání obrušování měkkého zubního krčku - chrání před kazy dentinu a přecitlivělými zuby - snižuje existující přecitlivělost Použití: Používejte každý druhý den nebo podle doporučení vašeho stomatologa či dentální hygienistky namísto běžné zubní pasty. (prodejparfemu.cz)

VitalCare White Pearl Nano Care Silver Sensitive Toothpaste - Zubní…

VitalCare White Pearl Nano Care Silver Sensitive Toothpaste - Zubní pasta pro citlivé zuby 100.0 g

White Pearl Nano Care Silver Sensitive Toothpaste - Zubní pasta pro citlivé zuby - s obsahem mikro částic stříbra - snižuje citlivost zubů - čistí zuby a zabraňuje usazování plaku - osvěžuje dech Použití: Naneste pastu na zubní kartáček a pečlivě vyčistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

Zendium Sensitive Toothpaste ( 2 Ks ) - Zubní pasta pro citlivé zuby …

Zendium Sensitive Toothpaste ( 2 Ks ) - Zubní pasta pro citlivé zuby 75 ml

Sensitive Toothpaste ( 2 Ks ) - Zubní pasta pro citlivé zuby - protein a laktoferin pro zmírnění krvácení a zánětu dásní - díky fluoridu posiluje zubní sklovinu - osvěží váš dech Použití: Používejte 2x denně nebo dle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Elmex Sensitive Whitening - Bělicí zubní pasta pro citlivé zuby 75 ml

Elmex Sensitive Whitening - Bělicí zubní pasta pro citlivé zuby 75 ml

Sensitive Whitening - Bělicí zubní pasta pro citlivé zuby - zubní pasta chrání a posiluje citlivé zuby - její speciální složení účinně odstraňuje skvrny na zubech a podporuje jejich přirozenou bělost - obsažený aminfluorid vytváří dlouhotrvající ochranou vrstvu kolem obnažených krčků, a tím předchází zvýšené citlivosti zubů a vzniku kazů v oblasti kořene zubu - chrání zubní sklovinu - posiluje zuby - odstraňuje skvrny na zubech - podporuje přirozenou bělost - pro kažodenní použití Použití: Čistěte si zuby nejlépe 2x denně. (prodejparfemu.cz)

Zendium Sensitive Tooth Paste - Zubní pasta pro citlivé zuby 75 ml

Zendium Sensitive Tooth Paste - Zubní pasta pro citlivé zuby 75 ml

Sensitive Teeth Paste - Zubní pasta pro citlivé zuby - zubní pasta Sensitive je speciálně určena pro péči o citlivé zuby - obsahuje enzymy, proteiny a fluorid - chrání proti vzniku zubního kazu - podporuje přirozenou obranyschopnost ústní dutiny - bojuje proti příčinám potíží ústní dutiny a dásní Použití: Pro čištění zubů použijte množství o velikosti zrnka hrachu. (prodejparfemu.cz)

VitalCare Zubní pasta pro citlivé zuby 100 g

VitalCare Zubní pasta pro citlivé zuby 100 g

Zubní pasta s obsahem stříbra šetrně čistí citlivé zuby a dásně. PopisVlastnosti: s obsahem mikro částic stříbra, snižuje citlivost zubů, čistí zuby a zabraňuje usazování plaku, osvěžuje dech. Jak používatNaneste pastu na zubní kartáček a pečlivě vyčistěte zuby. (ageo.cz)

Ecodenta Zubní pasta pro citlivé zuby 100ml

Ecodenta Zubní pasta pro citlivé zuby 100ml

BIO slaná zubní pasta pro citlivé zuby a dásně (pilulka.cz)

ECODENTA Zubní pasta pro citlivé zuby 100 ml

ECODENTA Zubní pasta pro citlivé zuby 100 ml

Máte citlivé zuby a teplota jídla či určité chutě vám způsobují nepříjemné pocity? Pak je zubní pasta ECODENTA pro citlivé zuby přesně to, co hledáte. Heřmánek a extrakt z hřebíčku brání citlivosti zubů. Kalident posiluje zubní sklovinu a vyplňuje drobné prasklinky a škrábance v zubní sklovině. Produkty dentální péče ECODENTA obsahují vysoce efektivní přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad. Zubní pasta ECODENTA je složena převážně z ekologických surovin nebo surovin přírodního původu. Je určena pro každodenní péči a pro lepší účinky je vhodné ji používat po delší časový úsek. Hlavní vlastnosti: heřmánek a hřebíček zmírňují příznaky citlivých zubů kalident vyplňuje malé prasklinky v zubní sklovině zubní pasta pro každodenní péči Použití: Malý proužek pasty nanášejte… (drmax.cz)

Ecodenta Toothpaste For Sensitive Teeth - Zubní pasta pro citlivé…

Ecodenta Toothpaste For Sensitive Teeth - Zubní pasta pro citlivé zuby s heřmánkem, hřebíčkem a Kalidentem 100 ml

Toothpaste For Sensitive Teeth - Zubní pasta pro citlivé zuby s heřmánkem, hřebíčkem a Kalidentem - proč by vám citlivé zuby měly zkazit požitek z jídla či pití? Velmi studená nebo naopak velmi teplá jídla a nápoje už nebudou vaší noční můrou - postará se o to zubní pasta Ecodenta - zubní pasta s heřmánkem, hřebíčkem a Kalidentem® představuje účinnou pomoc pro každého, kdo pociťuje nepříjemné příznaky citlivosti zubů - tato zubní pasta efektivně zmírňuje symptomy citlivých zubů a chrání před zubním kamenem - pro větší účinnost pastu používejte po delší časový úsek - dentální péče Ecodenta ve svých přípravcích efektivně spojuje poznatky moderní vědy s přírodou - v jejích produktech naleznete ty nejkvalitnější přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad - heřmánek a… (prodejparfemu.cz)

Ecodenta Slaná zubní pasta pro citlivé zuby a dásně

Ecodenta Slaná zubní pasta pro citlivé zuby a dásně

Citlivost zubů může být způsobena mnoha faktory. Příliš horké, nebo naopak studené jídlo, kyseliny obsažené v ovoci a další. Slaná zubní pasta od Ecodenta citlivé zuby i dásně efektivně zklidňuje a předchází bolesti. Dentální péče Ecodenta ve svých přípravcích efektivně spojuje poznatky moderní vědy s přírodou. V jejích produktech naleznete ty nejkvalitnější přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad. Aktivní látky: draslík - buduje ochrannou bariéru, která citlivé zuby chrání před škodlivými vlivy, zklidňuje zuby i dásně, výtažek z aloe - zklidňuje, chlorid sodný - osvěžuje a tonizuje dásně, pečuje o ústní dutinu. Vlastnosti: složení bez fluoridu jemná slaná a svěží příchuť testováno zubaři certifikovaný BIO produkt - Ecocert Cosmos Organic 99,72 % složení je… (bigbrands.cz)

Lavera Sensitiv Zubní pasta pro citlivé zuby 75ml

Lavera Sensitiv Zubní pasta pro citlivé zuby 75ml

Zubní pasta basis sensitiv pro zdravé zuby a zářivý úsměv. Čisticí částečky xylitolu účinně odstraňují zubní plak a chrání zuby před vznikem zubního kazu. BIO Echinacea a propolis pečují o zuby i dásně a posilují je. (pilulka.cz)

Himalaya Herbals Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně 75 ml

Himalaya Herbals Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně 75 ml

Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně je bylinná pasta s výtažky z mandlových skořápek a mentolu obohacená o špenátové extrakty. Himalaya Herbals Gum Expert řada zubních past obsahuje Miswak (tzv. žvýkací tyčinka) a přírodní látky se stahujícími účinky. Díky nim zůstanou vaše dásně zdravé a chráněné. Zubní pasta Sensi-Relief Herbal Ulevuje od citlivosti zubů. Špenátové extrakty blokují citlivost exponovaných zubních krčků a tím celkově snižují bolestivou reakci zubů na teplé, studené nebo jiné podněty. Zabraňuje zánětu a krvácení dásní. Stahuje a pomáhá udržovat zdravé dásně. Neobsahuje fluorid. Použití: Zubní pastu používejte nejméně 2x denně v množství velikosti hrášku. (drmax.cz)

Ecodenta Certified Organic Toothpaste For Sensitive Teeth - BIO slaná…

Ecodenta Certified Organic Toothpaste For Sensitive Teeth - BIO slaná zubní pasta pro citlivé zuby a dásně 100 ml

Certified Organic Toothpaste For Sensitive Teeth - BIO slaná zubní pasta pro citlivé zuby a dásně - citlivost zubů může být způsobena mnoha faktory - příliš horké, nebo naopak studené jídlo, kyseliny obsažené v ovoci a další - bIO slaná zubní pasta od Ecodenta citlivé zuby i dásně efektivně zklidňuje a předchází bolesti - draslík - buduje ochrannou bariéru, která citlivé zuby chrání před škodlivými vlivy, zklidňuje zuby i dásně - výtažek z aloe - zklidňuje - chlorid sodný - osvěžuje a tonizuje dásně, pečuje o ústní dutinu - složení bez fluoridu - jemná slaná a svěží příchuť - testováno zubaři - certifikovaný BIO produkt - Ecocert Cosmos Organic - 99,72 % složení je přírodního původu - 10,42 %  složení z ekologického zemědělství Použití: Naneste pastu na zubní kartáček a pečlivě zuby… (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Repair & Protect Whitening Toothpaste - Zubní pasta pro…

Sensodyne Repair & Protect Whitening Toothpaste - Zubní pasta pro citlivé zuby 75 ml

Repair & Protect Whitening Toothpaste - Zubní pasta pro citlivé zuby - poskytuje účinnou přetrvávající úlevu od bodavé bolesti a nabízí každodenní ochranu proti zubnímu kazu - napomáhá k uzavření obnažených dentinových kanálků s klinicky ověřeným účinkem - vhodná pro citlivé zuby - aktivní složka NovaMin vytváří ochrannou vrstvu přes citlivá místa - pomáhá zachovávat přirozenou bělost Použití: Naneste malé množství na zubní kartáček, vyčistěte a následně ústa vypláchněte. (prodejparfemu.cz)

Ecodenta Zubní pasta pro citlivé zuby s heřmánkem, hřebíčkem a…

Ecodenta Zubní pasta pro citlivé zuby s heřmánkem, hřebíčkem a Kalidentem, 100 ml

Popis: Proč by vám citlivé zuby měly zkazit požitek z jídla či pití? Velmi studená nebo naopak velmi teplá jídla a nápoje už nebudou vaší noční můrou. Postará se o to zubní pasta Ecodenta. Zubní pasta s heřmánkem, hřebíčkem a Kalidentem® představuje účinnou pomoc pro každého, kdo pociťuje nepříjemné příznaky citlivosti zubů. Tato zubní pasta efektivně zmírňuje symptomy citlivých zubů a chrání před zubním kamenem. Pro větší účinnost pastu používejte po delší časový úsek. Dentální péče Ecodenta ve svých přípravcích efektivně spojuje poznatky moderní vědy s přírodou. V jejích produktech naleznete ty nejkvalitnější přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad. Aktivní látky: heřmánek a výtažek z hřebíčku - zmírňuje citlivost, Kalident® - vyplňuje malé prasklinky a škrábance… (bigbrands.cz)

Ecodenta zubní pasta pro citlivé zuby s heřmánkem, hřebíčkem a…

Ecodenta zubní pasta pro citlivé zuby s heřmánkem, hřebíčkem a Kalidentem 100 ml

Popis Proč by vám citlivé zuby měly zkazit požitek z jídla či pití? Velmi studená nebo naopak velmi teplá jídla a nápoje už nebudou vaší noční můrou. Postará se o to zubní pasta Ecodenta. Zubní pasta s heřmánkem, hřebíčkem a Kalidentem® představuje účinnou pomoc pro každého, kdo pociťuje nepříjemné příznaky citlivosti zubů. Tato zubní pasta efektivně zmírňuje symptomy citlivých zubů a chrání před zubním kamenem. Pro větší účinnost pastu používejte po delší časový úsek. Dentální péče Ecodenta ve svých přípravcích efektivně spojuje poznatky moderní vědy s přírodou. V jejích produktech naleznete ty nejkvalitnější přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad.… (ageo.cz)

Ecodenta BIO slaná zubní pasta pro citlivé zuby a dásně 100 ml

Ecodenta BIO slaná zubní pasta pro citlivé zuby a dásně 100 ml

Popis Citlivost zubů může být způsobena mnoha faktory. Příliš horké, nebo naopak studené jídlo, kyseliny obsažené v ovoci a další. BIO slaná zubní pasta od Ecodenta citlivé zuby i dásně efektivně zklidňuje a předchází bolesti. Dentální péče Ecodenta ve svých přípravcích efektivně spojuje poznatky moderní vědy s přírodou. V jejích produktech naleznete ty nejkvalitnější přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad. (ageo.cz)

Ecodenta Zubní pasta pro citlivé zuby s heřmánkem, hřebíčkem a…

Ecodenta Zubní pasta pro citlivé zuby s heřmánkem, hřebíčkem a Kalidentem 100ml

Proč by vám citlivé zuby měly zkazit požitek z jídla či pití? Velmi studená nebo naopak velmi teplá jídla a nápoje už nebudou vaší noční můrou. Postará se o to zubní pasta Ecodenta. (pilulka.cz)

Elmex Sensitive Toothbrush - Zubní kartáček pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Toothbrush - Zubní kartáček pro citlivé zuby

Sensitive Toothbrush - Zubní kartáček pro citlivé zuby - zubní kartáček čistí díky svým hedvábně měkkým vláknům obzvláště jemně a přitom důkladně - jeho překřížená zelená vlákna napomáhají čištění díky schopnosti pronikat hluboko do mezizubních prostor - to bylo prokázáno studiemi provedenými na univerzitách ve Švýcarsku a ve Spojených státech - obnažené zubní krčky a citlivé zuby vyžadují zubní kartáček s obzvláště měkkými a jemnými vlákny - výzkum elmex vyvinul zubní kartáček Sensitive, který tento požadavek řeší - ergonomicky tvarovaná, neklouzavá rukojeť umožňuje snadné provádění čisticích pohybů - měkká zarážka pro palec zajišťuje pevné uchopení i v mokrém stavu - překřížená zelená vlákna napomáhají čištění díky schopnosti pronikat hluboko do mezizubních prostor Použití: Používejte… (prodejparfemu.cz)

Elmex Sensitive Plus Moutwash - Ústní voda pro citlivé zuby 400 ml

Elmex Sensitive Plus Moutwash - Ústní voda pro citlivé zuby 400 ml

Sensitive Plus Moutwash - Ústní voda pro citlivé zuby - s postupujícím věkem naše dásně ustupují, čímž dochází k odhalování zubních krčků - bez ochrany, kterou poskytují dásně a zubní sklovina, se zubní krčky stanou citlivými na vnější podněty a náchylnými ke kazům dentinu - ústní voda Sensitive Plus poskytuje ochranu před kazem dentinu a přecitlivělými zuby - speciální aktivní složky pomáhají snížit existující přecitlivělost - na obnažených zubních krčcích vytváří z ochranného polymeru a aminfluoridu dvojitý ochranný film Použití: Jednou nebo dvakrát denně vypláchněte ústa ústní vodou. (prodejparfemu.cz)

Elmex Ústní voda pro citlivé zuby Sensitive Professional 400 ml

Elmex Ústní voda pro citlivé zuby Sensitive Professional 400 ml

Popis Ústní voda chrání zuby před ztrátou zubní skloviny, navíc perfektně osvěží dech. Složení bez alkoholu nevysuší ústní dutinu. Díky obsaženému aminfluoridu napomůže vytvořit dvojitý film, aby ochránila obnažené zubní krčky.PopisAktivní látky: aminfluorid. Vlastnosti: chrání zuby před ztrátou skloviny, posiluje zubní sklovinu, chrání před zubním kazem, působí proti odhalování zubních krčků a předchází jejich vzniku, neobsahuje alkohol, není určeno pro děti do 6 let, zanechá svěží dech. Jak používatPo dobu 30 vteřin vyplachujte ústa 20 ml neředěné ústní vody. Poté vyplivněte. Používejte 1x denně. (ageo.cz)

Lavera Basis Sensitiv Toothpaste With Organic Camomile - Zubní pasta…

Lavera Basis Sensitiv Toothpaste With Organic Camomile - Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně 75 ml

Basis Sensitiv Toothpaste With Organic Camomile - Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně - šetrně čistí zuby - posiluje dásně a zubní sklovinu - předchází vzniku kazů - zklidňuje podrážděné dásně - hodnota RDA: 30 (prodejparfemu.cz)

Listerine Total Care Sensitive - Ústní voda kompletní péče pro…

Listerine Total Care Sensitive - Ústní voda kompletní péče pro citlivé zuby 500 ml

Total Care Sensitive - Ústní voda kompletní péče pro citlivé zuby - ústní vody Listerin jsou perfektní finální péčí o dutinu ústní - vytváří ochranu proti ostré a náhlé bolesti způsobené citlivostí zubů - posiluje zubní sklovinu - účinkuje i na těžko dostupných místech - udržuje dásně zdravější - pomáhá omezit jejich ústup dásní - citlivá místa pod dásněmi jsou lépe chráněna - ničí bakterie zubního plaku - udržuje stálý pocit svěžího dechu - bezpečnostní uzávěr zabraňuje náhodnému požití dětmi Použití: Každé ráno a večer po vyčištění zubů. Odměřte 20 ml ústní vody a proplachujte prostor okolo zubů a dásní po dobu 30 vteřin a poté vyplivněte. (prodejparfemu.cz)

BIOMED Sensitive s extraktem z hroznových jader zubní pasta na…

BIOMED Sensitive s extraktem z hroznových jader zubní pasta na citlivé zuby 100 g

Z 99 % přírodní složení. BIOMED Sensitive obsahuje extrakt z jader hroznového vína působící proti kazivosti zubů a zároveň i posilující dásně. Hydroxyapatit a L-Arginin posilují a obnovují zubní sklovinu a extrakty z plantain banánu, dubové kůry a listů břízy zklidňují podrážděné dásně. Zubní pasta neobsahuje fluorid. Je vhodná pro těhotné ženy, kojící matky a děti od 6 let. Výsledek: Šetrně čistí zuby Posiluje a obnovuje zubní sklovinu Snižuje citlivost zubů Udržuje dásně v dobré kondici Složení: Extrakt z jader hroznového vína - posiluje dásně Extrakty z plantain banánu, dubové kůry a listů břízy – zklidňují dásně Hydroxyapatit - posiluje a obnovuje zubní sklovinu Použití: Zubní pastu naneste v menším množství na zubní kartáček a jemnými pohyby vyčistěte zuby a dásně. Poté vypláchněte… (drmax.cz)

HIMALAYA pro citlivé zuby a dásně 75 ml (8901138825638)

HIMALAYA pro citlivé zuby a dásně 75 ml (8901138825638)

Zubní pasta s obsahem špenátu pro snižování citlivosti exponovaných zubních krčků, bez fluoru Získejte sebevědomý úsměv díky zubní pastě Himalaya Herbals. Tato rostlinná pasta je založená na pokrokové fyto ochraně, jenž poskytne rychlou a trvalou úlevu do citlivých zubů. Unikátní receptura je obohacena o špenátové extrakty, které pomáhají uzavírat dentinové kanálky, čímž snižují bolestivou reakci zubů. Teplá a studená jídla či nápoje si tak budete moci naplno vychutnat. Pasta navíc obsahuje miswak (tzv. žvýkací tyčku) se stahujícími bělícími účinky, který se postará o zdravé dásně a také chrání před vznikem zubního kazu. Zubní pasta Himalaya je vhodná především pro dospělé a pro děti od 2 let. Dopřejte svým zubům tu nejlepší přírodní péči. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

BioRepair Plus Sensitive Control pasta na citlivé zuby 75 ml

BioRepair Plus Sensitive Control pasta na citlivé zuby 75 ml

BioRepair Plus Sensitivity Control je zubní pasta vhodná ke každodenní péči o citlivé zuby. Díky speciálnímu složení pomáhá uzavírat dentinové kanálky a snižovat tak citlivost zubů již po několika použitích. Zubní pasta obsahuje mikročástice MicroRepair® (hydroxyapatit a ionty zinku), které pronikají velmi snadno do struktury zubní skloviny a dentinu. Remineralizují zubní sklovinu, obnovují strukturu dentinu, překrývají dentinové tubuly a obnažené zubní krčky. Ionty zinku aktivují účinnost hydroxyapatitu, působí antibakteriálně a preventivně proti vzniku zubního plaku, kamene a kazu. Zuby jsou chráněné i bez fluoridů. Snižuje citlivost zubů na teplé a studené podněty. Je vhodná ke každodennímu používání. Bez fluoridů, parabenů a SLS pěnidel. Použití: Pastu používejte nejméně 2x denně.… (drmax.cz)

Listerine Professional Sensitivity Therapy - Ústní voda pro citlivé…

Listerine Professional Sensitivity Therapy - Ústní voda pro citlivé zuby 500 ml

Professional Sensitivity Therapy - Ústní voda pro citlivé zuby - inovativní ústní voda s obsahem krystalů šťavelanu draselného účinně uzavírá dentinové kanálky, a tím předchází nepříjemné citlivosti zubů - po 4 týdnech dochází ke zlepšení citlivosti zubů o 80% (prodejparfemu.cz)

Ústní voda pro citlivé zuby Professional Sensitivity Therapy 500 ml

Ústní voda pro citlivé zuby Professional Sensitivity Therapy 500 ml

Popis Inovativní ústní voda s obsahem krystalů šťavelanu draselného účinně uzavírá dentinové kanálky, a tím předchází nepříjemné citlivosti zubů. Po 4 týdnech dochází ke zlepšení citlivosti zubů o 80%. Vlastnosti Klinicky ověřená úleva pro citlivé zuby Patentovaná metoda léčby příznaků citlivých zubů Účinný pro hloubkovou mechanickou ochranu citlivých nervových zakončení Zdravotnický prostředek Bez alkoholu Skladování a… (ageo.cz)

Silver Care Zubní pasta pro citlivé dásně 75ml

Silver Care Zubní pasta pro citlivé dásně 75ml

Aktivní složení této zubí pasty zklidňuje citlivé dásně a dokonale chrání ústní dutinu před vznikem kazu, plaku a před krvácením dásní. (pilulka.cz)

Sensodyne Gentle Care Soft Toothbrush ( 3 Ks ) - Zubní kartáček pro…

Sensodyne Gentle Care Soft Toothbrush ( 3 Ks ) - Zubní kartáček pro citlivé zuby a dásně

Gentle Care Soft Toothbrush ( 3 Ks ) - Zubní kartáček pro citlivé zuby a dásně - hedvábně jemné a šetrné štětiny - malá hlavice pro snažší dostupnost - protiskluzová rukojeť Použití: Naneste na kartáček zubní pastu a pečlivě vyčistěte zuby. (prodejparfemu.cz)

BIOMED Superwhite s kokosovým olejem bělicí zubní pasta na citlivé…

BIOMED Superwhite s kokosovým olejem bělicí zubní pasta na citlivé zuby 100 g

Z 99 % přírodní zubní pasta. BIOMED Superwhite obsahuje kokosový olej a skořici dodávající zubní pastě zajímavou chuť. Extrakty z papáji a ananasu odstraňují zubní plak a šetrně leští zubní sklovinu. Hydroxyapatit a L-Arginin posilují a obnovují zubní sklovinu vašich zubů a extrakty z plantain banánu a listů břízy zklidňují podrážděné dásně. Zubní pasta neobsahuje fluorid. Je vhodná pro vegany, těhotné ženy, kojící matky a děti od 6 let. Výsledek: posiluje a obnovuje zubní sklovinu šetrně bělí a leští zuby udržuje dásně v dobré kondici Složení: Kokosový olej a skořice, extrakty z plantain banánu a listů břízy, hydroxyapatit a L-Arginin. Použití: Zubní pastu naneste v menším množství na zubní kartáček a jemnými pohyby vyčistěte zuby a dásně. Poté vypláchněte ústa vodou. Používejte dvakrát… (drmax.cz)

Lacalut Sensitive Mouthwash - Ústní voda na citlivé zuby 300 ml

Lacalut Sensitive Mouthwash - Ústní voda na citlivé zuby 300 ml

nsitive Mouthwash - Ústní voda na citlivé zuby - vhodná pro citlivé zuby a obnažené krčky, které chrání před kazy a usazováním zubního plaku působí také preventivně proti zánětům dásní - chrání před kazy a usazováním zubního plaku - snižuje citlivost zubů - zabraňuje tvorbě zubního kamene - působí preventivně proti zánětu dásní Použití. Vypláchněte ústa ústní vodou, vyplivněte a následně už nevyplachujte. (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Fluoride Toothpaste - Zubní pasta na citlivé zuby 100 ml

Sensodyne Fluoride Toothpaste - Zubní pasta na citlivé zuby 100 ml

Fluoride Toothpaste - Zubní pasta na citlivé zuby - napomáhá k uzavření obnažených dentinových kanálků s klinicky ověřeným účinkem - fluorid sodný působí jako prevence zubního kazu - snižuje citlivost zubů - mátová příchuť Použití: Naneste malé množství na zubní kartáček, vyčistěte a následně ústa vypláchněte. (prodejparfemu.cz)

Sensodyne Kompletní ochrana - Zubní pasta na citlivé zuby 75 ml

Sensodyne Kompletní ochrana - Zubní pasta na citlivé zuby 75 ml

Kompletní ochrana - Zubní pasta na citlivé zuby - dokáže tlumit bolesti spojené s citlivostí zubů a to tak, že citlivá místa aktivně opraví - napomáhá k uzavření obnažených dentinových kanálků s klinicky ověřeným účinkem - zachovává původní barvu zubů - pomáhá udržovat zdravé dásně - navodí počit čistoty a svěžího dechu - vhodná ke každodennímu použití Použití: Naneste malé množství na zubní kartáček, vyčistěte a následně ústa vypláchněte. (prodejparfemu.cz)

ECODENTA Zubní pasta na citlivé zuby slaná BIO 100 ml

ECODENTA Zubní pasta na citlivé zuby slaná BIO 100 ml

Řešíte problém s citlivými zuby a teplota jídel nebo kyselé chutě vám způsobují nepříjemné pocity? BIO slaná zubní pasta ECODENTA citlivost účinně zklidňuje a působí jako prevence bolesti. Obsahuje draslík, který vytváří ochrannou bariéru, a zuby tak efektivně chrání před škodlivými vlivy. Výtažek z aloe příjemně zklidňuje a chlorid sodný osvěžuje a přispívá k péči o ústní dutinu. Produkty dentální péče ECODENTA obsahují efektivní přírodní složky bez škodlivých abrazivních či pěnivých přísad. Zubní pasta ECODENTA je složena převážně z ekologických surovin nebo surovin přírodního původu. Pro lepší účinky je vhodné pastu používat po delší časový úsek. Hlavní vlastnosti: draslík a aloe zmírňují příznaky citlivých zubů chlorid sodný pečuje o ústní dutinu certifikovaný BIO produkt neobsahuje… (drmax.cz)

Sensodyne Rapid Extra Fresh Toothpaste - Zubní pasta na citlivé zuby …

Sensodyne Rapid Extra Fresh Toothpaste - Zubní pasta na citlivé zuby 75 ml

Rapid Extra Fresh Toothpaste - Zubní pasta na citlivé zuby - poskytuje rychlou úlevu citlivým zubům - vytváří ve vašich ústech přetrvávající ochranu - obnovuje přirozenou bělost - snižuje tvorbu pigměntových skvrn - zanechává pocit čistoty a svěžesti ve vašich ústech Použití: Naneste pastu na zubní kartáček a pečlivě zuby vyčištěte. Výrobek je určen pro osoby od 12 let. (prodejparfemu.cz)

Dermacol Sensitive Eye Make-Up Remover - Neparfémovaný odličovač pro…

Dermacol Sensitive Eye Make-Up Remover - Neparfémovaný odličovač pro citlivé oči 125 ml

Sensitive Eye Make-Up Remover - Neparfémovaný odličovač pro citlivé oči - jemný a účinný neparfémovaný odličovač je speciálně určen pro odličování citlivých očních partií - šetrně zbavuje make-upu a nečistot - výtažky z chrpy zabraňují podráždění - D-pantenol a olivový olej zklidňují a hydratují bez zbytečného pocitu vysušení - oftalmologicky testováno - bez parfemace a alkoholu - vhodný pro citlivou a křehkou pleť Použití: Aplikujte na vatový tampón a jemnými tahy setřete nalíčené řasy. (prodejparfemu.cz)

ARDELL Přírodní řasy NATURAL - typ 110

ARDELL Přírodní řasy NATURAL - typ 110

ARDELL Přírodní řasy NATURAL - typ 110 Přírodní řasy Ardell jsou vyrobeny ze 100% lidských vlasů. Délka řasy: Vnější: 7mm, Střed 10mm, Vnitřní 5mm Aplikace umělých řas: 1) Vždy se první naličte, naneste make up a přepudrujte se, až poté aplikujte umělé řasy. Nepoužívejte krémové oční stíny, řasy pak špatně drží. 2) Před aplikací řasy vyzkoušejte "nasucho", přiložte k víčku a zkontrolujte délku řas s velikostí vašeho oka, pokud jsou dlouhé, zastřihněte je nůžkami z vnějšího konce. 3) Černou tužkou nebo oční linkou nakreslete linku těsně podél horního víčka, pro zakrytí přechodu mezi vlastními a umělými řasami. 4) Naneste tenkou vrstvu lepidla pomerančovým dřívkem na řasy a nechejte půl minuty zaschnout 5) Uchopte pinzetou řasy uprostřed a nalepte na horní víčko, co nejblíže linii… (rajnehtu.cz)

Medpharma Octanový gel NATURAL 110 g

Medpharma Octanový gel NATURAL 110 g

Octanový gel zklidňuje podrážděnou pokožku i svaly. Gel je obohacen o extrakt jitrocele, meduňky a eukalyptové silice, díky které má octanový gel příjemně chladivý účinek a lépe tak pečuje o poštípanou pokožku nebo o svaly po vyvrtnutí i po pádu. Informace pro alergiky: bez parfémů a barviv. Použití: Gel aplikujte 1 – 3x denně na postižené místo. Neaplikujte přípravek do otevřených ran! Upozornění: Přípravek je určen k vnějšímu použití. Neaplikujte přípravek do otevřených ran! Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let. (drmax.cz)

Herbadent Kids zubní pasta pro děti 1-6 75 g + kartáček na zuby

Herbadent Kids zubní pasta pro děti 1-6 75 g + kartáček na zuby

Už od prvních zoubků je potřeba se o ústní dutinu dětí pečlivě starat. Proto je tu Herbadent Kids zubní pasta pro děti s děstkým zubním kartáčkem. Obsahuje přiměřené množství fluoridů a bylinné extrakty, které pomáhají pečovat nejen o zuby Vašich dětí, ale také o jejich dásně. Vlastnosti dětské zubní pasty Herbadent Kids: s obsahem výtažků z řepíku, heřmánku, šalvěje a dalších bylin, které pečují o ústní dutinu pro posílení zubní skloviny obsahuje přiměřené množství fluoridů 450 ppm v balení dětský zubní kartáček Herbadent Kids vhodná pro děti od 1 roku do 6 let neobsahuje lepek Složení: Glycerin, Hydrated Silica, Aqua Purificata, PEG-32, Alcohol Denat, Agrimonia Eupatoria Axt., Chamomilla Recutita Flower Ext., Salvia Officinalis Ext., Potentilla Erecta Root Ext., Sodium… (nazuby.cz)

MAVALA Barrier-Base kúra pro citlivé nehty 10ml

MAVALA Barrier-Base kúra pro citlivé nehty 10ml

Ochranný přípravek na nehty Léčebná kúra pro citlivé nehty se systémem ProflexTM (pilulka.cz)

Arm & Hammer Sensitive Care zubní pasta 125 g

Arm & Hammer Sensitive Care zubní pasta 125 g

Popis Pasta s obsahem jedlé sody dokáže účinně vyčistit vaše zuby a to i na těžko přístupných místech. Jedlá soda zároveň odstraňuje ze zubní skloviny nežádoucí pigmenty a pomáhá neutralizovat dech. Pasta Sensitive Care je vhodná pro citlivé zuby, protože obsahuje složku, která má zklidňující účinky. Pasta obsahuje fluorid, který posiluje zubní sklovinu a pomáhá ji tak chránit před zubním kazem.     (ageo.cz)

White Pearl NanoCare Sensitive zubní pasta 100 g

White Pearl NanoCare Sensitive zubní pasta 100 g

Máte citlivé zuby a přesto se potřebuje zbavit skvrn od nápojů a jídla? Pak je tu pro vás zubní pasta White Pearl NanoCare Sensitive s mikročásticemi stříbra. Pomáhá odstranit bakteriální povlak a vyleštit povrch zubů k přirozenému světlému odstínu. Hlavní vlastnosti: Vyvinuta speciálně pro citlivé zuby Pomáhá zamezovat vzniku zubního kazu Bojuje proti usazování zubního plaku Navrací zubům přirozené světlý odstín Není vhodná pro děti do 6 let Složení: Sodium Monofluorophosphate, Silicon Dioxide, Sorbitol, Polyethylene Glycol 1500, Xanthan Gum, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Benzoate, Saccharin Sodium, Xylitol, Tribasic, Calcium Phosphate, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Peppermint Oil, L-Menthol, Silver, Water. (nazuby.cz)

Smokers zubní pasta pro kuřáky 150 g + kartáček na zuby a mezizubní…

Smokers zubní pasta pro kuřáky 150 g + kartáček na zuby a mezizubní kartáčky

Popis Smokers zubní pasta pro kuřáky zaručuje účinné bělení a čištění zubů nejen kuřákům.PopisSmokers zubní pasta je určena pro odstranění žlutého zabarvení zubů, které vzniká při kouření. Součástí balení je speciální zubní kartáček a mezizubní kartáčky.Balenízubní pasta 150 g +zubná kartáček + mezizubní kartáčkyDalší sděleníV naší nabídce naleznete také další zubní pasty.SloženíCalcium Carbonate, Aqua (Water), Glycerin, Sorbitol, Silica, Aroma (Flavour), Solum Diatomeae (Diatomaceous Earth), Sodium Lauryl Sulphate, Carboxymethyl Hydroxyethylcellulose, Chondrus Crispus (Carrageenan), CI 77891 (Titanium Dioxide), Sodium Saccharin, Rosa Canina Fruit Oil, Sodium… (ageo.cz)

Avène Dvoufázový odličovač pro citlivé oči 125 ml

Avène Dvoufázový odličovač pro citlivé oči 125 ml

Popis Dvoufázový odličovač si poradí i s perfektním odlíčením citlivých očí a jejich okolí. Dokonce dokonale odstraní i dlouhotrvající a voděodolné líčení. PopisVlastnosti: dokonale odličuje, odstraňí i voděodolný make-up, má zklidňující účinky, je hypoalergenní, vhodný pro citlivou pleť. Jak používatOdličte oční okolí pomocí vatového tamponu. (ageo.cz)

Himalaya Herbals Zubní pasta s přírodním fluorem 100 g

Himalaya Herbals Zubní pasta s přírodním fluorem 100 g

Zubní pasta s přírodním fluorem je přírodní krémovitá zubní pasta s výtažky z Nimba, Akácie arabské, Žlutodřeva křídlatého a granátového jablka. Obsahuje Fluorspar (přírodní Calcuim Florid), který účinně bojuje proti bakteriím, které způsobují zubní kaz a jiné ústní infekce. Zubní krém Himalaya Herbals Chrání před tvorbou zubního plaku a redukuje zápach z úst. Pomáhá zastavovat krvácení z dásní, dodává dásním pevnost. Potlačuje příznaky paradentózy. Granátové jablko jako silný antioxidant ochraňuje a posiluje zuby a dásně. Použití: Zubní pastu používejte nejméně 2x denně v množství velikosti hrášku. (drmax.cz)

Soaphoria přírodní čistící mýdlo s aktivním uhlím Carbone 110 g

Soaphoria přírodní čistící mýdlo s aktivním uhlím Carbone 110 g

Popis Přírodní mýdlo účinně a hloubkově čistí pleť, zbavuje ji mastnoty a předchází vzniku akné. Můžete ho použít ke každodennímu ošetření celého těla. Obsahuje přírodní oleje, díky kterým pokožku nevysušuje. (ageo.cz)

Shiseido Krém proti vráskám pro citlivé oční okolí Benefiance 15 ml

Shiseido Krém proti vráskám pro citlivé oční okolí Benefiance 15 ml

Oční krém Benefiance působí proti ztrátě hydratace a extrémnímu přesušení pleti v očním okolí, ke kterému dochází například během pobytu v horském nebo pouštním klima, stejně působí na pleť i vzduch v letadle nebo v klimatizovaných místnostech. (pilulka.cz)

Blancheporte Podkolenky pro citlivé nohy, sada 2 párů režná 39/42

Blancheporte Podkolenky pro citlivé nohy, sada 2 párů režná 39/42

Speciální úplet podporuje krevní cirkulaci a tak jsou tyto podkolenky vhodné zejména pro citlivé nohy. Bez pruženky, nestlačují nohy. Antibakteriální úprava. Zesílená pata a špička. Naprosto pohodlné a hřejivé. Blancheporte Podkolenky pro citlivé nohy, sada 2 párů režná 39/42 od výrobce Blancheporte z kategorii | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské spodní prádlo | Punčochy za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Natura Siberica Arktická ochrana přírodní zubní pasta 100 g

Natura Siberica Arktická ochrana přírodní zubní pasta 100 g

Popis Přírodní sibiřská zubní pasta Arktická ochrana. Tato jemná mátová zubní pasta byla speciálně navržena tak, aby poskytla silnou ochranu a jemnou péči pro citlivé zuby. Její jemné složení obsahuje aktivní kalcium, výtažek z maliny arktické, dutohlávky sněžné a organický rakytníkový olej pro čištění zubů bez poškození skloviny a odstranění zubního plaku. Posiluje zuby, zatímco osvěží dech. (ageo.cz)

Kousátko pro citlivé dásně a první zoubky C2N, 3m+

Kousátko pro citlivé dásně a první zoubky C2N, 3m+

Kousátko Tommee Tippee Closer To Nature navržené pro úlevu bolavým dásním dítěte při prořezávání zoubků. (pilulka.cz)

Blancheporte Podkolenky pro citlivé nohy, sada 2 párů černá 36/38

Blancheporte Podkolenky pro citlivé nohy, sada 2 párů černá 36/38

Speciální úplet podporuje krevní cirkulaci a tak jsou tyto podkolenky vhodné zejména pro citlivé nohy. Bez pruženky, nestlačují nohy. Antibakteriální úprava. Zesílená pata a špička. Naprosto pohodlné a hřejivé. Blancheporte Podkolenky pro citlivé nohy, sada 2 párů černá 36/38 od výrobce Blancheporte z kategorii | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské spodní prádlo | Punčochy za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Profesionální bělící zubní pasta 150 g + kartáček na zuby a mezizubní…

Profesionální bělící zubní pasta 150 g + kartáček na zuby a mezizubní kartáčky

Popis Profesionální bělící zubní pasta efektivně bělí a čistí zuby a osvěžuje dech.PopisProfesionální bělící zubní pasta díky svému složení zajišťuje nízkou abrazivitu a poskytuje maximální fluoridovou ochranu zubů. Součástí balení je speciální zubní kartáček a mezizubní kartáčky. Pasta je vyvinuta a testována stomatology.Balenízubní pasta + zubná kartáček + mezizubní kartáčkyDalší sděleníV naší nabídce naleznete také další zubní pasty.SloženíCalcium Carbonate, Aqua (Water), Glycerin, Sorbitol, Silica, Aroma (Flavour), Sodium Lauryl Sulphate, Carboxymethyl Hydroxyethylcellulose, Chondrus Crispus (Carrageenan), CI 77891 (Titanium Dioxide), Sodium Saccharin, Rosa Canina… (ageo.cz)

Talika Gentle Eye Cleanser - Odličovač pro citlivé oči 100 ml

Talika Gentle Eye Cleanser - Odličovač pro citlivé oči 100 ml

Gentle Eye Cleanser - Odličovač pro citlivé oči - díky obsahu květinových výtažků jemně odlíčí i ty nejcitlivější oči - má zklidňující účinek - pleť kolem očí zanechá jemnou a vláčnou - je vhodný i pro nositelky kontaktních čoček Použití: Dvě dávky přípravku naneste na tampón, přiložte na oční víčko a nechte chvíli působit, poté setřete. Není třeba smývat vodou. (prodejparfemu.cz)

Blancheporte Podkolenky pro citlivé nohy, sada 2 párů šedá 39/42

Blancheporte Podkolenky pro citlivé nohy, sada 2 párů šedá 39/42

Speciální úplet podporuje krevní cirkulaci a tak jsou tyto podkolenky vhodné zejména pro citlivé nohy. Bez pruženky, nestlačují nohy. Antibakteriální úprava. Zesílená pata a špička. Naprosto pohodlné a hřejivé. Blancheporte Podkolenky pro citlivé nohy, sada 2 párů šedá 39/42 od výrobce Blancheporte z kategorii | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské spodní prádlo | Punčochy za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Blancheporte Podkolenky pro citlivé nohy, sada 2 párů modrá 39/42

Blancheporte Podkolenky pro citlivé nohy, sada 2 párů modrá 39/42

Speciální úplet podporuje krevní cirkulaci a tak jsou tyto podkolenky vhodné zejména pro citlivé nohy. Bez pruženky, nestlačují nohy. Antibakteriální úprava. Zesílená pata a špička. Naprosto pohodlné a hřejivé. Blancheporte Podkolenky pro citlivé nohy, sada 2 párů modrá 39/42 od výrobce Blancheporte z kategorii | Oblečení a móda | Dámské oblečení | Dámské spodní prádlo | Punčochy za skvělé ceny v e-shopu Blancheporte.cz (blancheporte.cz)

Elmex Sensitive zubní pasta 75ml

LACALUT sensitive zubní pasta 75ml

LACALUT sensitive zubní pasta 75ml

Lacalut sensitive - zubní pasta k ochraně proti parodontóze a citlivých zubů Medicinálně vyvinutá zubní pasta k ochraně před parodontózou a citlivostí zubů. Zubní pasta Lacalut sensitive je určena k čištění citlivých zubů a obnažených zubních krčků. Komplex fluoridů, zvláště aminfluorid, ochraňuje odhalené a citlivé zubní krčky před vnějšími podněty a zubním kazem. Fluoridy (1 476 ppm) zároveň snižují citlivost zubů na sladké, kyselé, teplé a studené podněty. Aluminium laktát posiluje parodont a zabraňuje krvácení dásní. Lacalut sensitive jemně a šetrně čistí citlivé zuby a zabraňuje oděru skloviny. S přibývající léty - ale také špatnou technikou čištění zubů - mohou dásně ustoupit od krčků. Jsou uvolněné, houbovité a ustupují stále víc a víc. Přitom se odkrývají citlivé zubní krčky.… (drmax.cz)

Avène Intense Eye Make-Up Remover - Dvoufázový odličovač pro citlivé…

Avène Intense Eye Make-Up Remover - Dvoufázový odličovač pro citlivé oči 125 ml

Intense Eye Make-Up Remover - Dvoufázový odličovač pro citlivé oči - dokonale odličuje - odstraní i voděodolný make-up - má zklidňující účinky - je hypoalergenní Použití: Odličte oční okolí pomocí vatového tamponu. (prodejparfemu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít