The Natural Family Co. Sensitive přírodní pasta pro citlivé zuby 110 g

Lacalut Sensitive pasta pro citlivé zuby

Lacalut Sensitive pasta pro citlivé zuby

Lacalut Sensitive, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Lacalut Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:pečuje o odhalené zubní krčkyposiluje zubysnižuje citlivost zubůJak používat:Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. (notino.cz)

Elmex Sensitive pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakempečuje o odhalené zubní krčkyposiluje zubyJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Elmex Sensitive pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive, 2 x 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakempečuje o odhalené zubní krčkyposiluje zubyJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Lacalut Extra Sensitive pasta pro citlivé zuby

Lacalut Extra Sensitive pasta pro citlivé zuby

Lacalut Extra Sensitive, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Lacalut Extra Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůpečuje o odhalené zubní krčkyulevuje od bolesti při poškozené zubní skloviněJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Zendium Sensitive zubní pasta pro citlivé zuby

Zendium Sensitive zubní pasta pro citlivé zuby

Zendium Sensitive, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Zendium Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůposiluje zubní sklovinuudržuje svěží dechJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Zendium Sensitive zubní pasta pro citlivé zuby

Zendium Sensitive zubní pasta pro citlivé zuby

Zendium Sensitive, 2 x 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Zendium Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůposiluje zubní sklovinuudržuje svěží dechJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Vitis Sensitive zubní pasta pro citlivé zuby

Vitis Sensitive zubní pasta pro citlivé zuby

Vitis Sensitive, 100 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Vitis Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůposiluje zubní sklovinumá šetrné složeníJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Elmex Sensitive Professional zubní pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional zubní pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional, 75 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Professional Sensitive Professional zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:posiluje zubní sklovinuchrání před zubním kazem a plakempečuje o odhalené zubní krčkyJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

Elmex Sensitive Professional zubní pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional zubní pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional, 20 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Professional Sensitive Professional zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:posiluje zubní sklovinuchrání před zubním kazem a plakempečuje o odhalené zubní krčkyJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

Elmex Sensitive Professional zubní pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional zubní pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional, 2 x 75 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Professional Sensitive Professional zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:posiluje zubní sklovinuchrání před zubním kazem a plakempečuje o odhalené zubní krčkyJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

White Pearl NanoCare Sensitive zubní pasta pro citlivé zuby

White Pearl NanoCare Sensitive zubní pasta pro citlivé zuby

White Pearl NanoCare Sensitive, 100 g, Pro citlivé zuby pro ženy, Zubní pasta pro citlivé zuby White Pearl NanoCare Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakemudržuje svěží dechposiluje zubyJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta pro citlivé…

Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubní pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůposiluje zubní sklovinumá šetrné složeníJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening bělicí pasta pro…

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening bělicí pasta pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening, 75 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Professional Gentle Whitening zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:pečuje o odhalené zubní krčkychrání před zubním kazem a plakemmineralizuje zubní sklovinuJak používat:Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Používejte nejméně 2× denně. (notino.cz)

Elmex Sensitive Professional pasta pro citlivé zuby s bělicím účinkem

Elmex Sensitive Professional pasta pro citlivé zuby s bělicím účinkem

Elmex Sensitive Professional, 75 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Elmex Sensitive Professional Sensitive Professional zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:chrání před zubním kazem a plakempečuje o odhalené zubní krčkyposiluje zubní sklovinuJak používat:Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. (notino.cz)

Signal Long Active Natural Elements zubní pasta pro citlivé zuby

Signal Long Active Natural Elements zubní pasta pro citlivé zuby

Signal Long Active Natural Elements, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Signal Long Active Natural Elements zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůmá šetrné složeníudržuje svěží dechJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

VitalCare Zubní pasta pro citlivé zuby 100 g

VitalCare Zubní pasta pro citlivé zuby  100 g

Zubní pasta s obsahem stříbra šetrně čistí citlivé zuby a dásně. PopisVlastnosti: s obsahem mikro částic stříbra, snižuje citlivost zubů, čistí zuby a zabraňuje usazování plaku, osvěžuje dech. Jak používatNaneste pastu na zubní kartáček a pečlivě vyčistěte zuby. (ageo.cz)

Natura Siberica Natural Siberian Arctic Protection zubní pasta pro…

Natura Siberica Natural Siberian Arctic Protection zubní pasta pro citlivé zuby

Natura Siberica Natural Siberian Arctic Protection, 100 g, S přírodními extrakty unisex, Zubní pasta Natura Siberica Natural Siberian pečuje o vaše zuby pomocí přírodních extraktů. Zabezpečuje účinnou prevenci vzniku zubního kazu, kamene a plaku.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakemzanechává v ústech pocit čistoty a svěžestiJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. (notino.cz)

Biorepair Plus Sensitive pasta obnovující zubní sklovinu pro citlivé…

Biorepair Plus Sensitive pasta obnovující zubní sklovinu pro citlivé zuby

Biorepair Plus Sensitive, 75 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Biorepair Plus Sensitive zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůposiluje zubní sklovinuchrání před zubním kazem a plakemulevuje od bolesti při poškozené zubní skloviněudržuje svěží dechmá šetrné složeníSložení:bez fluoriduJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Sensodyne Fluoride zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Fluoride zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Fluoride, 75 ml, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta Sensodyne Fluoride zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakemudržuje svěží dechJak používat:Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. (notino.cz)

Sensodyne Fluoride zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Fluoride zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Fluoride, 50 ml, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta Sensodyne Fluoride zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakemudržuje svěží dechJak používat:Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. (notino.cz)

Sensodyne Fluoride zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Fluoride zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Fluoride, 2 x 75 ml, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta Sensodyne Fluoride zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakemudržuje svěží dechJak používat:Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. (notino.cz)

G.U.M SensiVital zubní pasta pro citlivé zuby

G.U.M SensiVital zubní pasta pro citlivé zuby

G.U.M SensiVital, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby G.U.M SensiVital zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakemmineralizuje zubní sklovinuudržuje svěží dechJak používat:Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. (notino.cz)

Whitewash Remineralising bělicí pasta pro citlivé zuby

Whitewash Remineralising bělicí pasta pro citlivé zuby

Whitewash Remineralising, 80 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex (notino.cz)

Sensodyne Fluoride zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Fluoride zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Fluoride, 100 ml, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta Sensodyne Fluoride zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakemudržuje svěží dechJak používat:Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. (notino.cz)

MEDIBLANC Sensi-Relief zubní pasta pro citlivé zuby

MEDIBLANC Sensi-Relief zubní pasta pro citlivé zuby

MEDIBLANC Sensi-Relief, 100 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby MEDIBLANC Sensi-Relief zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůosvěžuje dechzaručuje šetrnost k zubům i dásnímopravuje porušená místa zubní sklovinySložení:bez fluoriduJak používat:Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Používejte nejméně 2× denně. (notino.cz)

Sensodyne Repair & Protect zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Repair & Protect zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Repair & Protect, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Sensodyne Repair & Protect Repair & Protect zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakemposiluje zubyudržuje svěží dechJak používat:Používejte dle potřeby. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. (notino.cz)

BlanX Med bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

BlanX Med bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

BlanX Med, 75 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta BlanX Med je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubybojuje se zubním kazem a plakemzaručuje šetrnost k zubní skloviněmá nízkou abrazivituJak používat:Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. (notino.cz)

Swissdent Gentle jemná bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Swissdent Gentle jemná bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Swissdent Gentle, 50 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta Swissdent Gentle Gentle je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubybojuje se zubním kazem a plakemzpevňuje zubní sklovinupečuje o dásněosvěžuje dechSložení:bez fluoriduJak používat:Používejte dle návodu. (notino.cz)

Splat Special Magnolia bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Splat Special Magnolia bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Splat Special Magnolia, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Splat Special Magnolia zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůchrání před zubním kazem a plakemposiluje zubní sklovinuudržuje svěží dechSložení:bez fluoriduJak používat:Používejte dle potřeby. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. (notino.cz)

Opalescence Whitening Sensitivity Relief bělicí pasta pro citlivé zuby

Opalescence Whitening Sensitivity Relief bělicí pasta pro citlivé zuby

Opalescence Whitening Sensitivity Relief, 30 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Opalescence Whitening Sensitivity Relief je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubybojuje se zubním kazem a plakemzaručuje šetrnost k zubní skloviněJak používat:Používejte nejméně 2× denně. (notino.cz)

Opalescence Whitening Sensitivity Relief bělicí pasta pro citlivé zuby

Opalescence Whitening Sensitivity Relief bělicí pasta pro citlivé zuby

Opalescence Whitening Sensitivity Relief, 100 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Opalescence Whitening Sensitivity Relief je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubybojuje se zubním kazem a plakemzaručuje šetrnost k zubní skloviněJak používat:Používejte nejméně 2× denně. (notino.cz)

Lacalut Sensitive ústní voda pro citlivé zuby

Lacalut Sensitive ústní voda pro citlivé zuby

Lacalut Sensitive, 300 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Lacalut Sensitive vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:udržuje zdravé dásněochrana před zubním povlakemposiluje sklovinuJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Swissdent Gentle jemná bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Swissdent Gentle jemná bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Swissdent Gentle, 100 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta Swissdent Gentle Gentle je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubybojuje se zubním kazem a plakemzpevňuje zubní sklovinupečuje o dásněosvěžuje dechSložení:bez fluoriduJak používat:Používejte dle návodu. (notino.cz)

Sensodyne Rapid Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Rapid Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Rapid Extra Fresh, 75 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Sensodyne Rapid je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:zaručuje šetrnost k zubní skloviněrevitalizuje a pečuje o dásněosvěžuje dechzamezuje krvácení dásnízamezuje krvácení dásníJak používat:Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. (notino.cz)

Elmex Sensitive kartáček pro citlivé zuby soft

Elmex Sensitive kartáček pro citlivé zuby soft

Elmex Sensitive, , Kartáčky unisex, Zubní kartáček Elmex Sensitive Sensitive udržuje zdraví a krásu vašich zubů. Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu.Vlastnosti:poskytuje šetrnou péči dásním i zubní sklovinědostane se i do těžko dostupných místodstraňuje zubní plakleští povrch zubůJak používat:Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní. Důkladně vypláchněte. (notino.cz)

Pearl Drops Everyday White bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Pearl Drops Everyday White bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Pearl Drops Everyday White, 50 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Pearl Drops Everyday White je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubybojuje se zubním kazem a plakemosvěžuje dechJak používat:Používejte nejméně 2× denně. (notino.cz)

Sensodyne Repair & Protect Whitening bělicí zubní pasta pro citlivé…

Sensodyne Repair & Protect Whitening bělicí zubní pasta pro citlivé zuby

Sensodyne Repair & Protect Whitening, 75 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Sensodyne Repair & Protect Whitening je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůbojuje se zubním kazem a plakemposiluje zubyudržuje svěží dechbělí zubyJak používat:Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. (notino.cz)

Vitis Sensitive ústní voda pro citlivé zuby

Vitis Sensitive ústní voda pro citlivé zuby

Vitis Sensitive, 500 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Vitis Sensitive vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:udržuje zdravé dásnězajišťuje svěží dechsnižuje citlivost zubůJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Elmex Sensitive kartáček pro citlivé zuby soft

Elmex Sensitive kartáček pro citlivé zuby soft

Elmex Sensitive, , Kartáčky unisex, Zubní kartáček Elmex Sensitive Sensitive udržuje zdraví a krásu vašich zubů. Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu.Vlastnosti:poskytuje šetrnou péči dásním i zubní sklovinědostane se i do těžko dostupných místodstraňuje zubní plakleští povrch zubůJak používat:Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní. Důkladně vypláchněte. (notino.cz)

Elmex Sensitive ústní voda pro citlivé zuby

Elmex Sensitive ústní voda pro citlivé zuby

Elmex Sensitive, 400 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Elmex Sensitive Sensitive vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:bojuje proti vzniku zubního kazusnižuje citlivost zubůJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

BioMin F zubní pasta pro citlivé zuby s fluoridy, 75 ml

BioMin F zubní pasta pro citlivé zuby s fluoridy, 75 ml

Zubní pasta zbavuje zuby citlivosti, poskytuje jim dlouhodobou ochranu před kyselými potravinami a nápoji a účinně je chrání před vznikem zubního kazu.Zubní pasta BioMin F poskytuje zubům dlouhodobou ochranu před kyselými potravinami a nápojiúčinně chrání před vznikem zubního kazumá unikátní patentované složení, které umožňuje pomalé uvolňování iontů vápníku, fosfátů a fluoridů, jenž na povrchu zubů tvoří ochrannou minerální vrstvuobsahuje fluoridy, maximálně 530 ppm - běžné zubní pasty sice také obsahují fluoridy, ale ty jsou rozpustné ve slinách a ze zubů rychle zmizíhodí se pro citlivé zubyje jedinou pastou, která se hodí pro čištění zubů ihned po konzumaci kyselých nápojů či jídel - nízké pH urychluje reakci iontů a uvolňování fluoridů a fosfátůurčena pro dospělé a děti od 7 letRDA 68… (profimed.cz)

Ecodenta Green Sensitivity Relief zubní pasta pro citlivé zuby s…

Ecodenta Green Sensitivity Relief zubní pasta pro citlivé zuby s fluoridem

Ecodenta Green Sensitivity Relief, 100 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Ecodenta Green zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůposiluje zubní sklovinuopravuje porušená místa zubní sklovinyposiluje zubyudržuje svěží dechJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. Používejte dle návodu. (notino.cz)

Beverly Hills Formula Perfect White Black Sensitive bělicí zubní…

Beverly Hills Formula Perfect White Black Sensitive bělicí zubní pasta s aktivním uhlím pro citlivé zuby

Beverly Hills Formula Perfect White Black Sensitive, 100 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Beverly Hills Formula Perfect White Black Sensitive je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubyzaručuje šetrnost k zubní skloviněrevitalizuje a pečuje o dásněosvěžuje dechmá antibakteriální účinkyJak používat:Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Používejte podle přiloženého návodu. (notino.cz)

BioMin C zubní pasta pro citlivé zuby bez fluoridů, 75 ml

BioMin C zubní pasta pro citlivé zuby bez fluoridů, 75 ml

Zubní pasta zbavuje zuby citlivosti, opravuje zubní sklovinu a remineralizuje ji. Navíc poskytuje zubům dlouhodobou ochranu před kyselými potravinami a nápoji.Zubní pasta BioMin C poskytuje zubům dlouhodobou ochranu před kyselými potravinami a nápojimá unikátní složení, které umožňuje pomalé uvolňování iontů vápníku a fosfátů, které na povrchu zubů vytváří ochrannou minerální vrstvuneobsahuje fluoridyhodí se pro citlivé zubyje jedinou pastou, která se hodí pro čištění zubů ihned po konzumaci kyselých nápojů či jídel - nízké pH urychluje reakci iontů a uvolňování fosfátůurčena pro dospělé a děti od 7 letRDA 68 Inovativní technologie pasty BioMin C: Bioaktivní krystaly byly vyvinuty pro augmentaci kostí. Mají však významné uplatnění i v prevenci erozí, léčbě hypersenzitivity a prevenci… (profimed.cz)

Ecodenta Cosmos Organic Salt zubní pasta pro citlivé zuby bez fluoridu

Ecodenta Cosmos Organic Salt zubní pasta pro citlivé zuby bez fluoridu

Ecodenta Cosmos Organic Salt, 100 ml, S přírodními extrakty unisex, Zubní pasta Ecodenta Cosmos Organic Salt pečuje o vaše zuby pomocí přírodních extraktů. Zabezpečuje účinnou prevenci vzniku zubního kazu, kamene a plaku.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůposiluje zubní sklovinuudržuje svěží dechmá šetrné složenízanechává v ústech pocit čistoty a svěžestiSložení:bez fluoriduveganský produktJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Elmex Sensitive Plus ústní voda pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Plus ústní voda pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Plus, 400 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Elmex Sensitive Plus vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:bojuje proti vzniku zubního kazusnižuje citlivost zubůJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Meridol Sensitive zubní kartáček pro citlivé zuby a dásně

Meridol Sensitive zubní kartáček pro citlivé zuby a dásně

Meridol zubní kartáček šetrně pečuje o citlivé dásně. Efektivně odstraňuje plak. Pomáhá zamezit zánětu dásní. Má kónická vlákna s ultra jemnými konci, malou hlavu, ergonomicky tvarovanou rukojeť se zarážkou pro palec.Meridol zubní kartáček šetrně pečuje o citlivé dásně. Efektivně odstraňuje plak. Pomáhá zamezit zánětu dásní. Má kónická vlákna s ultra jemnými konci, malou hlavu, ergonomicky tvarovanou rukojeť se zarážkou pro palec. Obzvláště vhodný pro pacienty trpící gingivitidou a parodontitidou. Pokud máte zájem o konkrétní barevnou variantu, napište nám to do poznámky v objednávce, její dodání však nemůžeme 100% garantovat. (profimed.cz)

Tołpa Stomatologic Sensitive zklidňující ústní voda pro citlivé zuby

Tołpa Stomatologic Sensitive zklidňující ústní voda pro citlivé zuby

Tołpa Stomatologic Sensitive, 500 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Tołpa Stomatologic Sensitive vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:ochrana před zubním povlakemposiluje sklovinusnižuje citlivost zubůJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Elmex Sensitive Professional Pro-Argin ústní voda pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional Pro-Argin ústní voda pro citlivé zuby

Elmex Sensitive Professional Pro-Argin, 400 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Elmex Sensitive Professional Pro-Argin vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:bojuje proti vzniku zubního kazuudržuje zdravé dásněničí bakteriesnižuje citlivost zubůJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Vitis Whitening pasta s bělicím účinkem pro citlivé zuby

Vitis Whitening pasta s bělicím účinkem pro citlivé zuby

Vitis Whitening, 100 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Vitis Whitening je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubyosvěžuje dechJak používat:Používejte nejméně 2× denně. (notino.cz)

Sensodyne Rapid zubní pasta s fluoridem pro citlivé zuby

Sensodyne Rapid zubní pasta s fluoridem pro citlivé zuby

Sensodyne Rapid, 75 ml, Pro citlivé zuby unisex, Zubní pasta pro citlivé zuby Sensodyne Rapid Rapid zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.Vlastnosti:snižuje citlivost zubůopravuje porušená místa zubní sklovinymá šetrné složeníposiluje zubyJak používat:Používejte dle potřeby. (notino.cz)

Elmex Ústní voda pro citlivé zuby Sensitive Professional 400 ml

Elmex Ústní voda pro citlivé zuby Sensitive Professional  400 ml

Popis Ústní voda chrání zuby před ztrátou zubní skloviny, navíc perfektně osvěží dech. Složení bez alkoholu nevysuší ústní dutinu. Díky obsaženému aminfluoridu napomůže vytvořit dvojitý film, aby ochránila obnažené zubní krčky.PopisAktivní látky: aminfluorid. Vlastnosti: chrání zuby před ztrátou skloviny, posiluje zubní sklovinu, chrání před zubním kazem, působí proti odhalování zubních krčků a předchází jejich vzniku, neobsahuje alkohol, není určeno pro děti do 6 let, zanechá svěží dech. Jak používatPo dobu 30 vteřin vyplachujte ústa 20 ml neředěné ústní vody. Poté vyplivněte. Používejte 1x denně. (ageo.cz)

Sensodyne Extra Whitening bělicí zubní pasta s fluoridem pro citlivé…

Sensodyne Extra Whitening bělicí zubní pasta s fluoridem pro citlivé zuby

Sensodyne Extra Whitening, 2 x 75 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Sensodyne Extra Whitening je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubyzaručuje šetrnost k zubní skloviněodstraňuje zubní kámen a plakosvěžuje dechsnižuje citlivost zubůJak používat:Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. (notino.cz)

Sensodyne Extra Whitening bělicí zubní pasta s fluoridem pro citlivé…

Sensodyne Extra Whitening bělicí zubní pasta s fluoridem pro citlivé zuby

Sensodyne Extra Whitening, 75 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Sensodyne Extra Whitening je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubyzaručuje šetrnost k zubní skloviněodstraňuje zubní kámen a plakosvěžuje dechsnižuje citlivost zubůJak používat:Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. (notino.cz)

Sensodyne True White Extra Fresh bělicí pasta proti skvrnám na zubní…

Sensodyne True White Extra Fresh bělicí pasta proti skvrnám na zubní sklovině pro citlivé zuby

Sensodyne True White Extra Fresh, 75 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Sensodyne True White Extra Fresh kompletně pečuje o zuby i dásně a zanechává příjemně svěží dech.Vlastnosti:bělí zubybojuje se zubním kazem a plakemsnižuje citlivost zubůodstraňuje zubní kámen a plakosvěžuje dechJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

Sensodyne Dental Care ústní voda pro citlivé zuby

Sensodyne Dental Care ústní voda pro citlivé zuby

Sensodyne Dental Care, 500 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Sensodyne Dental Care vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:bojuje proti vzniku zubního kazusnižuje citlivost zubůzajišťuje svěží dechJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Signal Slim Care kartáček pro citlivé zuby soft

Signal Slim Care kartáček pro citlivé zuby soft

Signal Slim Care, , Kartáčky unisex, Zubní kartáček Signal Slim Care udržuje zdraví a krásu vašich zubů. Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu.Vlastnosti:odstraňuje zubní plakdostane se i do těžko dostupných místsnadno se s ním manipulujeJak používat:Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní. (notino.cz)

Signal Slim Care kartáček pro citlivé zuby soft

Signal Slim Care kartáček pro citlivé zuby soft

Signal Slim Care, , Kartáčky unisex, Zubní kartáček Signal Slim Care udržuje zdraví a krásu vašich zubů. Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu.Vlastnosti:odstraňuje zubní plakdostane se i do těžko dostupných místsnadno se s ním manipulujeJak používat:Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní. (notino.cz)

Signal Slim Care kartáček pro citlivé zuby soft

Signal Slim Care kartáček pro citlivé zuby soft

Signal Slim Care, , Kartáčky unisex, Zubní kartáček Signal Slim Care udržuje zdraví a krásu vašich zubů. Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu.Vlastnosti:odstraňuje zubní plakdostane se i do těžko dostupných místsnadno se s ním manipulujeJak používat:Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní. (notino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít