The Natural Family Co. Original přírodní zubní pasta pro svěží dech 110 g

Natura Siberica Natural Siberian Siberian Pearl bělicí zubní pasta…

Natura Siberica Natural Siberian Siberian Pearl bělicí zubní pasta pro svěží dech

Natura Siberica Natural Siberian Siberian Pearl, 100 g, S přírodními extrakty unisex, Zubní pasta Natura Siberica Natural Siberian Siberian Pearl je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:zaručuje šetrnost k zubní sklovinězanechává v ústech pocit čistoty a svěžestimá jemný bělicí účinekJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. (notino.cz)

Zendium BioFresh zubní pasta pro svěží dech

Zendium BioFresh zubní pasta pro svěží dech

Zendium BioFresh, , Pro svěží dech unisex, Zubní pasta Zendium BioFresh kompletně pečuje o vaše zuby i dásně a zanechává příjemně svěží dech.Vlastnosti:osvěžuje dechčistí zubychrání před zubním kazemJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

Propolisová zubní pasta pro svěží dech

Propolisová zubní pasta pro svěží dech

Propolisovou zubní pastí pro svěží dech předejdete pravidelným čištěním vzniku zubního kazu, zamezíte tvorbě zubního kamene, osvěžíte svůj dech díky složce z máty a ještě zlepšíte zabarvení skloviny. Pasta obsahuje i přírodní bělidlo, které pomáhá odstraňovat nevzhledné skvrnky. Zubní pasta má 100% přírodní složení.SloženíAqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Aroma Orange, Cellulose Gum, Lauryl Glucoside, Microcristalline Cellulose, Aroma Aloe, Propolis Extract, Xylitol, Titanium Dioxide, L-Menthol, Propanediol, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Aloe, Citric acid, Potassium SorbateBalení75 gNáš tipV naší nabídce naleznete další zubní pasty. (ageo.cz)

Zendium BioFresh zubní pasta pro svěží dech

Zendium BioFresh zubní pasta pro svěží dech

Zendium BioFresh, 75 ml, Pro svěží dech unisex, Zubní pasta Zendium BioFresh kompletně pečuje o vaše zuby i dásně a zanechává příjemně svěží dech.Vlastnosti:osvěžuje dechčistí zubychrání před zubním kazemJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

BlanX PRO Long Fresh bělicí zubní pasta pro svěží dech

BlanX PRO Long Fresh bělicí zubní pasta pro svěží dech

BlanX PRO Long Fresh, , Bělicí pasty unisex, Zubní pasta BlanX PRO Long Fresh je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubyosvěžuje dechrevitalizuje a pečuje o dásněJak používat:Používejte podle přiloženého návodu. (notino.cz)

Signal Deep Fresh zubní pasta pro svěží dech

Signal Deep Fresh zubní pasta pro svěží dech

Signal Deep Fresh, 75 ml, Pro svěží dech unisex, Zubní pasta Signal Deep Fresh kompletně pečuje o zuby i dásně a zanechává příjemně svěží dech.Vlastnosti:osvěžuje dechčistí zubyJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

Aquafresh Intense Clean Lasting Fresh zubní pasta pro svěží dech

Aquafresh Intense Clean Lasting Fresh zubní pasta pro svěží dech

Aquafresh Intense Clean Lasting Fresh, 75 ml, Pro svěží dech unisex, Zubní pasta Aquafresh Intense Clean Lasting Fresh kompletně pečuje o zuby i dásně a zanechává příjemně svěží dech.Vlastnosti:čistí zubyosvěžuje dechJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

Colgate Max Fresh Cool Mint zubní pasta pro svěží dech

Colgate Max Fresh Cool Mint zubní pasta pro svěží dech

Colgate Max Fresh Cool Mint, 100 ml, Pro svěží dech unisex, Zubní pasta Colgate Max Fresh Cool Mint kompletně pečuje o zuby i dásně a zanechává příjemně svěží dech.Vlastnosti:osvěžuje dechčistí zubyJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

Colgate Max Fresh Cooling Crystals zubní pasta pro svěží dech

Colgate Max Fresh Cooling Crystals zubní pasta pro svěží dech

Colgate Max Fresh Cooling Crystals, 125 ml, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta Colgate Max Fresh Cooling Crystals kompletně pečuje o zuby i dásně a zanechává příjemně svěží dech.Vlastnosti:spolehlivě čistí zubyJak používat:Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. (notino.cz)

Signal Long Active Fresh Breath zubní pasta pro svěží dech

Signal Long Active Fresh Breath zubní pasta pro svěží dech

Signal Long Active Fresh Breath, 75 ml, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta Signal Long Active Fresh Breath kompletně pečuje o zuby i dásně a zanechává příjemně svěží dech.Vlastnosti:spolehlivě čistí zubyomezuje tvorbu zubního plakuosvěžuje dechJak používat:Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. (notino.cz)

Colgate Max Fresh Mouthwash Beads zubní pasta pro svěží dech

Colgate Max Fresh Mouthwash Beads zubní pasta pro svěží dech

Colgate Max Fresh Mouthwash Beads, 75 ml, Pro svěží dech unisex, Zubní pasta Colgate Max Fresh Mouthwash Beads kompletně pečuje o zuby i dásně a zanechává příjemně svěží dech.Vlastnosti:osvěžuje dechčistí zubychrání před zubním kazemJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

Ecodenta Green Brilliant Whitening bělicí zubní pasta s fluoridem pro…

Ecodenta Green Brilliant Whitening bělicí zubní pasta s fluoridem pro svěží dech

Ecodenta Green Brilliant Whitening, 100 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta Ecodenta Green Brilliant Whitening je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubynedře zubyzaručuje šetrnost k zubní skloviněpůsobí proti zubnímu kameniosvěžuje dechJak používat:Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček. Používejte podle přiloženého návodu. (notino.cz)

Babička Agafia – Bio organická zubní pasta Babky Agafii - solná, pro…

Babička Agafia – Bio organická zubní  pasta Babky Agafii - solná, pro svěží dech - 75 ml

Způsob použití: malé množství pasty nanést na zubní kartáček a krouživými pohyby čistit 2-3 minuty, doporučuje se požívat nejméně 2x denně Složení: Aqua, Glycerin, Silica, Sodium Bicarbonate, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Water*, Panax Ginseng Root Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil,, Glycyrrhiza Glabra Root Extract*, Maris Sal, Salvia Leaf Water*, Borago Officinalis Seed Oil, Mentha Piperita Leaf Water*, Rosa Canina Fruit Oli*, Linum Usitatissimum Seed Oil* Amaranth Caudatus Seed Oli*,  Menthol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Limonene**, Linalool**, CI 77007.    (*) Issued from organic agriculture.(**) Natural components of essential oil Pasta neobsahuje:SLS, SLES, fluorid, ftalát … (herbatica.cz)

Sensodyne Pro-Namel Extra Fresh pasta posilující zubní sklovinu pro…

Sensodyne Pro-Namel Extra Fresh pasta posilující zubní sklovinu pro svěží dech

Sensodyne Pro-Namel Extra Fresh, 75 ml, Pro posílení zubní skloviny unisex, Zubní pasta Sensodyne Pro-Namel Extra Fresh zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:omezuje tvorbu zubního plakuneutralizuje škodlivé kyselinysnižuje citlivost zubůJak používat:Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. (notino.cz)

Beverly Hills Formula Perfect White Black bělicí zubní pasta s…

Beverly Hills Formula Perfect White Black bělicí zubní pasta s aktivním uhlím pro svěží dech

Beverly Hills Formula Perfect White Black, 100 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Beverly Hills Formula Perfect White Black je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubybojuje se zubním kazem a plakemzaručuje šetrnost k zubní skloviněrevitalizuje a pečuje o dásněosvěžuje dechJak používat:Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. (notino.cz)

Altermed Salvena ústní sprej pro svěží dech

Altermed Salvena ústní sprej pro svěží dech

Altermed Salvena, 20 ml, Ústní spreje unisex, Ústní sprej Altermed Salvena se stane nepostradatelným pomocníkem pro rychlé osvěžení dechu.Vlastnosti:poskytuje rychlé a intenzivní osvěžení dechupomáhá udržet zdravé prostředí v ústní dutiněJak používat:Používejte dle potřeby (notino.cz)

Splat Professional Maximum bioaktivní zubní pasta pro maximálně svěží…

Splat Professional Maximum bioaktivní zubní pasta pro maximálně svěží dech a šetrné bělení zubní skloviny

Splat Professional Maximum, 100 ml, Bělicí pasty unisex, Zubní pasta Splat Professional Maximum je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubyosvěžuje dechodstraňuje zubní kámen a plakJak používat:Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. (notino.cz)

Splat Professional Likvum-Gel bioaktivní zubní pasta pro ochranu před…

Splat Professional Likvum-Gel bioaktivní zubní pasta pro ochranu před zubním kazem a svěží dech

Splat Professional Likvum-Gel, 100 ml, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta Splat Professional Likvum-Gel zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:zamezuje usazování zubního kameneomezuje tvorbu zubního plakuspolehlivě čistí zubyJak používat:Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. (notino.cz)

Listerine Cool Mint ústní voda pro svěží dech

Listerine Cool Mint ústní voda pro svěží dech

Listerine Cool Mint, 1000 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Listerine Cool Mint vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:ochrana před zubním povlakemudržuje zdravé dásněničí bakteriezajišťuje svěží dechJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

White Pearl Dental Care kapky pro svěží dech

White Pearl Dental Care kapky pro svěží dech

White Pearl Dental Care, 3 x 3,7 ml, Ústní spreje unisex, Ústní sprej White Pearl Dental Care se stane nepostradatelným pomocníkem pro rychlé osvěžení dechu.Vlastnosti:poskytuje rychlé a intenzivní osvěžení dechupomáhá udržet zdravé prostředí v ústní dutiněSložení:obsahuje alkoholJak používat:Používejte dle potřeby (notino.cz)

Lacalut Fresh koncentrovaná ústní voda pro svěží dech

Lacalut Fresh koncentrovaná ústní voda pro svěží dech

Lacalut Fresh, 75 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Lacalut Fresh vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:ochrana před zubním povlakemposiluje sklovinuzajišťuje svěží dechJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Swissdent Pure ústní voda pro svěží dech

Swissdent Pure ústní voda pro svěží dech

Swissdent Pure, 300 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Swissdent Pure vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:ochrana před zubním povlakemničí bakteriezajišťuje svěží dechJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Listerine Cool Mint ústní voda pro svěží dech

Listerine Cool Mint ústní voda pro svěží dech

Listerine Cool Mint, 500 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Listerine Cool Mint vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:ochrana před zubním povlakemudržuje zdravé dásněničí bakteriezajišťuje svěží dechJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Listerine Cool Mint ústní voda pro svěží dech

Listerine Cool Mint ústní voda pro svěží dech

Listerine Cool Mint, 250 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Listerine Cool Mint vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:ochrana před zubním povlakemudržuje zdravé dásněničí bakteriezajišťuje svěží dechJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Aquafresh Fresh Mint ústní voda pro svěží dech

Aquafresh Fresh Mint ústní voda pro svěží dech

Aquafresh Fresh Mint, 500 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Aquafresh Fresh Mint vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:udržuje zdravé dásněničí bakterieochrana před zubním povlakemzajišťuje svěží dechJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Listerine Cool Mint ústní voda pro svěží dech

Listerine Cool Mint ústní voda pro svěží dech

Listerine Cool Mint, 95 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Listerine Cool Mint vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:ochrana před zubním povlakemudržuje zdravé dásněničí bakteriezajišťuje svěží dechJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Listerine Cool Citrus ústní voda pro svěží dech

Listerine Cool Citrus ústní voda pro svěží dech

Listerine Cool Citrus, 500 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Listerine Cool Citrus vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:působí proti zánětů dásní a parodontózeochrana před zubním povlakemničí bakteriezajišťuje svěží dechJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Sprej pro svěží dech beaphar fresh breath 150ml

Sprej pro svěží dech beaphar fresh breath 150ml

Beaphar Fresh Breath Spray - čistí zuby a dodává svěží dech. Jedná se o snadno použitelný produkt (nevyžaduje použití zubního kartáčku), který zanechá ústní dutinu Vašeho mazlíčka v dobrém stavu, čistí zuby a dásně, odstraňuje zubní plak a zbytky potravin, ničí škodlivé bakterie a udržuje svěží dech. 2 kroky 1. krok - Boj proti zubnímu plaku Ničí škodlivé bakterie, které způsobují zubní plak. 2. krok - Boj proti zubnímu kameni Zabraňuje tvorbě zubního kamene. V kombinaci s pravidelným čištěním zubů Beaphar zubní pastou zvýšíte účinnost tohoto výrobku na maximum. Do dvou týdnu byste měli pozorovat zlepšení dechu Vašeho mazlíčka. Obsahuje 3 enzymy (proteázu, amyloglukosidázu, glokózooxidázu). (superzoo.cz)

Colgate Plax Ice Splash ústní voda pro svěží dech

Colgate Plax Ice Splash ústní voda pro svěží dech

Colgate Plax Ice Splash, 500 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Colgate Plax Ice Splash vám nejen osvěží dech, ale je zároveň bojuje proti zubnímu plaku a pomáhá udržet dásně i zuby zdravé.Vlastnosti:ničí bakteriezajišťuje svěží dechochrana před zubním povlakembojuje proti vzniku zubního kazuJak používat:Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Tablety pro svěží dech s chlorofylem beaphar 40 ks

Tablety pro svěží dech s chlorofylem beaphar 40 ks

Tablety s chlorofylem pro osvěžení dechu pro psy a kočky. Tyto tablety jsou speciálně vyrobeny tak, aby dlouhodobě působily u psů a koček, kteří mají problémy se zapáchajícím dechem. (superzoo.cz)

Jack N’ Jill Natural přírodní zubní pasta pro děti bez příchutě

Jack N’ Jill Natural přírodní zubní pasta pro děti bez příchutě

Jack N’ Jill Natural, 50 g, Zubní pasty pro děti, Vlastnosti:účinně zuby chráníchrání dásněpříjemně chutná (notino.cz)

Jack N’ Jill Natural přírodní zubní pasta pro děti s banánovou…

Jack N’ Jill Natural přírodní zubní pasta pro děti s banánovou příchutí

Jack N’ Jill Natural, 50 g, Zubní pasty pro děti, Složení:bez fluoridu (notino.cz)

Jack N’ Jill Natural přírodní zubní pasta pro děti s borůvkovou…

Jack N’ Jill Natural přírodní zubní pasta pro děti s borůvkovou příchutí

Jack N’ Jill Natural, 50 g, Zubní pasty pro děti, Složení:bez fluoridu (notino.cz)

Jack N’ Jill Natural přírodní zubní pasta pro děti s malinovou…

Jack N’ Jill Natural přírodní zubní pasta pro děti s malinovou příchutí

Jack N’ Jill Natural, 50 g, Zubní pasty pro děti, Složení:bez fluoridu (notino.cz)

Jack N’ Jill Natural přírodní zubní pasta pro děti s jahodovou…

Jack N’ Jill Natural přírodní zubní pasta pro děti s jahodovou příchutí

Jack N’ Jill Natural, 50 g, Zubní pasty pro děti, Složení:bez fluoridu (notino.cz)

Jack N’ Jill Natural přírodní zubní pasta pro děti s příchutí černého…

Jack N’ Jill Natural přírodní zubní pasta pro děti s příchutí černého rybízu

Jack N’ Jill Natural, 50 g, Zubní pasty pro děti, Složení:bez fluoridu (notino.cz)

Apivita Natural Dental Care Bio Eco přírodní zubní pasta

Apivita Natural Dental Care Bio Eco přírodní zubní pasta

Apivita Natural Dental Care Bio Eco, 75 ml, S přírodními extrakty unisex, Zubní pasta Apivita Natural Dental Care Bio Eco pečuje o vaše zuby pomocí přírodních extraktů. Zabezpečuje účinnou prevenci vzniku zubního kazu, kamene a plaku.Vlastnosti:omezuje tvorbu zubního plakuchrání proti zubnímu kazupečuje o dásněosvěžuje dechSložení:bez chemických barvivJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

The Natural Family Co. Bio zubní kartáček se stojánkem soft

The Natural Family Co. Bio zubní kartáček se stojánkem soft

The Natural Family Co. Bio, , Kartáčky unisex, Zubní kartáček The Natural Family Co. Bio udržuje zdraví a krásu vašich zubů. Efektivně odstraňuje zubní plak a pomáhá v prevenci proti zubnímu kazu.Vlastnosti:odstraňuje zubní plaksnadno se s ním manipulujeleští povrch zubůJak používat:Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní. Důkladně vypláchněte. (notino.cz)

Buccotherm BIO ústní sprej pro svěží dech s termominerální vodou, 15…

Buccotherm BIO ústní sprej pro svěží dech s termominerální vodou, 15 ml

Ústní sprej redukuje tvorbu zubního plaku, má prokazatelné antibakteriální účinky a obsahuje důležité minerály, které v ústech navozují přirozené prostředí. Ústní sprej Buccotherm BIO obsahuje důležité minerály, které navozují přirozené prostředí v ústechpůsobí antibakteriálněpomáhá redukovat tvorbu zubního plakuobsahuje termální vodu Castéra-Verduzan, díky které má mírně alkalické pH 8obsahuje výtažek z máty peprné a zeleného čajeobsahuje xylitol, který má o 40 % nižší kalorickou hodnotu než řepný cukr, proto je vhodný i pro diabetikyobdržel certifikát Eccocertobsahuje 99,9 % přírodních složek, z toho 24,48 % pochází z ekologického zemědělstvíneobsahuje fluoridy, SLS, alkohol, umělá barviva, umělá sladidla a parabeny Obsah: 15 ml (vystačí na cca 80 dávek) (profimed.cz)

Beverly Hills Formula Perfect White Black bělicí ústní voda s…

Beverly Hills Formula Perfect White Black bělicí ústní voda s aktivním uhlím pro svěží dech

Beverly Hills Formula Perfect White Black, 500 ml, Ústní vody unisex, Ústní voda Beverly Hills Formula Perfect White Black zesiluje účinek bělicích zubních past a navrací zářivost vašemu úsměvu.Vlastnosti:odstraňuje dlouhodobě zápach z ústpodporuje bělení zubůničí bakterie i v mezizubním prostorupomáhá odstraňovat skvrny ze zubůJak používat:Vyplachujte ústní dutinu ráno a večer nebo kdykoli podle potřeby a poté vyplivněte. Po vyčištění zubů vyplachujte ústa ústní vodou po dobu stanovenou na obalu a poté vyplivněte. (notino.cz)

Natura Siberica Arktická ochrana přírodní zubní pasta 100 g

Natura Siberica Arktická ochrana přírodní zubní pasta  100 g

Popis Přírodní sibiřská zubní pasta Arktická ochrana. Tato jemná mátová zubní pasta byla speciálně navržena tak, aby poskytla silnou ochranu a jemnou péči pro citlivé zuby. Její jemné složení obsahuje aktivní kalcium, výtažek z maliny arktické, dutohlávky sněžné a organický rakytníkový olej pro čištění zubů bez poškození skloviny a odstranění zubního plaku. Posiluje zuby, zatímco osvěží dech. (ageo.cz)

Vitis Aloe Vera pasta pro kompletní ochranu zubů a svěží dech

Vitis Aloe Vera pasta pro kompletní ochranu zubů a svěží dech

Vitis Aloe Vera, 100 ml, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta Vitis Aloe Vera zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:spolehlivě čistí zubyomezuje tvorbu zubního plakuzamezuje usazování zubního kameneJak používat:Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. (notino.cz)

Splat Kids přírodní zubní pasta pro děti

Splat Kids přírodní zubní pasta pro děti

Splat Kids, 50 ml, Zubní pasty pro děti, Vlastnosti:zabraňuje vzniku zubních kazůSložení:bez fluoridu (notino.cz)

Splat Kids přírodní zubní pasta pro děti

Splat Kids přírodní zubní pasta pro děti

Splat Kids, 50 ml, Zubní pasty pro děti, Vlastnosti:zabraňuje vzniku zubních kazůSložení:bez fluoridu (notino.cz)

G.U.M Activital Q10 pasta pro kompletní ochranu zubů a svěží dech

G.U.M Activital Q10 pasta pro kompletní ochranu zubů a svěží dech

G.U.M Activital Q10, 75 ml, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta G.U.M Activital Q10 zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:spolehlivě čistí zubypečuje o dásnězamezuje usazování zubního kameneomezuje tvorbu zubního plakuJak používat:Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. (notino.cz)

Zubní pasta Přírodní mořské perly 120 g

Zubní pasta Přírodní mořské perly 120 g

Zubní pasta Přírodní mořské perly Technologie bělení White Bond pomáhá odstraňovat pigmentové skvrny, bezpečně vrací přirozenou bělost vašim zubům. Čistí zuby od plaku. Zabraňuje tvorbě zubního kamene. Zajišťuje svěží dech.Jak používatČistěte zuby 2 krát denně. Nepolykat.Balení120 gNáš tipV naší nabídce naleznete další zubní pasty.  (ageo.cz)

Splat Baby přírodní zubní pasta pro děti s masážním kartáčkem

Splat Baby přírodní zubní pasta pro děti s masážním kartáčkem

Splat Baby, 40 ml, Zubní pasty pro děti, Vlastnosti:zajišťuje prevenci proti vzniku zubního plaku, kamene a kazuSložení:bez fluoridu (notino.cz)

Splat Baby přírodní zubní pasta pro děti s masážním kartáčkem

Splat Baby přírodní zubní pasta pro děti s masážním kartáčkem

Splat Baby, 40 ml, Zubní pasty pro děti, Vlastnosti:zajišťuje prevenci proti vzniku zubního plaku, kamene a kazuSložení:bez fluoridu (notino.cz)

Schmidt's Coconut + Lime přírodní zubní pasta

Schmidt's Coconut + Lime přírodní zubní pasta

Schmidt's Coconut + Lime, 100 ml, Bez fluoru unisex, Zubní pasta Schmidt's Coconut + Lime neobsahuje fluoridy a posiluje zuby přirozenou cestou. Je vhodná zejména pro citlivé zuby a dásně.Vlastnosti:zaručuje šetrnost k zubům i dásnímosvěžuje dechzajišťuje prevenci proti vzniku zubního plaku, kamene a kazuSložení:veganský produktneobsahuje fluoridyJak používat:Používejte nejméně 2× denně. Čistěte zuby důkladně alespoň po dobu 2 minut. (notino.cz)

Oral-B zubní pasta G&E Original 75 ml

Oral-B zubní pasta G&E Original 75 ml

(benu.cz)

Schmidt's Activated Charcoal přírodní zubní pasta

Schmidt's Activated Charcoal přírodní zubní pasta

Schmidt's Activated Charcoal, 133 g, S přírodními extrakty unisex, Zubní pasta Schmidt's Activated Charcoal pečuje o vaše zuby pomocí přírodních extraktů. Zabezpečuje účinnou prevenci vzniku zubního kazu, kamene a plaku.Vlastnosti:chrání proti zubnímu kazuosvěžuje dechmá jemný bělicí účinekSložení:veganský produktpřírodní extraktyJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

NATURA SIBERICA Přírodní černá bělící zubní pasta 100 g …

NATURA SIBERICA Přírodní černá bělící zubní pasta 100 g (4607174432253)

Zubní pasta černá, s bělícím účinkem, s aktivním uhlím, bez fluoridu Zubní pasta NATURA SIBERICA je přírodní sibiřská bělicí zubní pasta. Zajišťuje bezpečné bělení a hloubkové čištění vašich zubů. Na bělení se podílí aktivní uhlí, které zároveň leští sklovinu. Přirozenou barvu skloviny také pomáhá obnovit bělicí komplex složený ze směsi přírodních látek. Mořská sůl potlačuje růst bakterií a posiluje sklovinu. Dopřejte svým zubům vysoce účinnou bělicí zubní pastu s obsahem přírodních složek! Klíčové vlastnosti zubní pasty NATURA SIBERICAZubní pasta NATURA SIBERICA bezpečně bělí a hloubkově čistí vaše zubyObsahuje aktivní uhlí zajišťující účinné bělení a leštění sklovinyObsahuje bělicí komplex tvořený směsí přírodních látekMořská sůl zabraňuje růstu bakteriíPoužití:Na… (alza.cz)

Natura Siberica Kamchatkan Mineral přírodní zubní pasta

Natura Siberica Kamchatkan Mineral přírodní zubní pasta

Natura Siberica Kamchatkan Mineral, 100 g, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta Natura Siberica Kamchatkan Mineral je určena k šetrnému bělení zubů. Účinně odstraňuje nežádoucí pigmentaci ze zubů a při jejím pravidelném používání vás odmění zářivějším úsměvem.Vlastnosti:bělí zubypečuje o dásněmineralizuje ústní sklovinuosvěžuje dechSložení:bez fluoriduJak používat:Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. (notino.cz)

Humble Fresh Mint přírodní zubní pasta, 75 ml

Humble Fresh Mint přírodní zubní pasta, 75 ml

Přírodní zubní pasta pro prevenci zubního kazu a špatného dechu. Zubní pasta Fresh Mint je ekologickou, veganskou a moderní alternativou k běžné zubní pastě, a navíc je zodpovědná vůči životnímu prostředí. Při pravidelném používání je vhodná jako prevence zubního kazu a špatného dechu. Obsahuje olej z máty peprné, přírodní sladidlo ze Stévie sladké, výtažek z Aloe vera, šalvěje, Heřmánku pravého a pryskyřici z myrhovníku. Tuba je vyrobena pomocí patentované technologie Albéa Greenleaf®. Ztenčený plast nezatěžuje životní prostředí v takové míře jako běžné tuby. Z výnosů z prodeje Humble produktů jsou financovány projekty ve prospěch dětí v nouzi. Připojte se k hnutí Humble. Udělejte změnu a žijte s pokorou. Zubní pasta obsahuje 1 450 ppm F RDA 65 (profimed.cz)

Corega fixační krém Svěží dech Mint, 40 g

Corega fixační krém Svěží dech Mint, 40 g

Fixační krém pro částečné i úplné zubní náhrady. Fixační krém pro částečné i úplné zubní náhrady. Zajišťuje celodenní bezpečnou fixaci, chrání proti otlakům a zabraňuje pronikání jídla pod zubní náhradu. Silná mátová chuť osvěží dech. Při prvním použití naneste menší množství krému a postupně dle potřeby množství zvyšujte. (profimed.cz)

Colgate Total Original zubní pasta

Colgate Total Original zubní pasta

Colgate Total Original, 75 ml, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta Colgate Total Original zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:spolehlivě čistí zubyomezuje tvorbu zubního plakuJak používat:Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. (notino.cz)

Colgate Total Original zubní pasta

Colgate Total Original zubní pasta

Colgate Total Original, 20 ml, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta Colgate Total Original zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:spolehlivě čistí zubyomezuje tvorbu zubního plakuJak používat:Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. (notino.cz)

Colgate Total Original zubní pasta

Colgate Total Original zubní pasta

Colgate Total Original, 2 x 75 ml, Pro kompletní ochranu unisex, Zubní pasta Colgate Total Original zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.Vlastnosti:spolehlivě čistí zubyomezuje tvorbu zubního plakuJak používat:Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem. Naneste přiměřené množství pasty na zubní kartáček a čistěte zuby alespoň po dobu 2 minut. Důkladně vypláchněte dutinu ústní. (notino.cz)

Colgate Herbal Original zubní pasta

Colgate Herbal Original zubní pasta

Colgate Herbal Original, 100 ml, S přírodními extrakty unisex, Zubní pasta Colgate Herbal Original pečuje o vaše zuby pomocí přírodních extraktů. Zabezpečuje účinnou prevenci vzniku zubního kazu, kamene a plaku.Vlastnosti:osvěžuje dechčistí zubychrání před zubním kazempůsobí proti zubnímu kamenipečuje o dásněSložení:přírodní extraktyJak používat:Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. (notino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít