Tetesept Mořská sůl proti nachlazení 80 g

Tetesept Mořská sůl proti nachlazení 80 g

Tetesept Mořská sůl proti nachlazení 80 g

Tetesept Mořská sůl proti nachlazení obsahuje kafr, rozmarýnový a ekalyptový olej. Účinek koupele ještě navíc zvyšuje působení vápníku, magnesia a železa. Po koupeli se budete cítit příjemně uvolněně. Mořská sůl je čistý přírodní produkt, proto se mohou vyskytovat barevné odlišnosti. Bez parfémů, konzervačních látek, lehce rozpustná ve vodě. Výsledek: Příjemně uvolňuje celé tělo. Dokonalá relaxace. Podporuje celkově dobrý stav těla v chladném ročním období. Složení: Kafr Rozmarýnový olej Olej z eukalyptu Mořská sůl Použití: Do tekoucí vody při napouštění plné vany nalijte 1-2 uzávěry mořské soli. Teplota vody by měla být 36-38 °C. Optimální délka koupele je 10-15 minut. (drmax.cz)

Tetesept Mořská sůl proti nachlazení 900g

Tetesept Mořská sůl proti nachlazení 900g

Tetesept Mořská sůl proti nachlazení 900g

100% mořská sůl proti nachlazení. Podporuje dobrý zdravotní stav obzvlášť v chladném ročním období. (pilulka.cz)

Tetesept Mořská sůl pro uvolnění 80 g

Tetesept Mořská sůl pro uvolnění 80 g

Tetesept Mořská sůl pro uvolnění obsahuje ve speciální kombinaci osvědčené éterické oleje z citronové trávy a levandule. Po koupeli se budete cítit nádherně uvolněně. Mořská sůl je čistý přírodní produkt, proto se mohou vyskytovat barevné odlišnosti. Bez parfémů, konzervačních látek, lehce rozpustná ve vodě. Výsledek: Příjemně uvolňuje celé tělo. Dokonalá relaxace. Lehce rozpustná ve vodě. Složení: Olej z citronové trávy - ulevuje při svalovém napětí Olej z levandule - zklidňuje Mořská sůl Použití: Do tekoucí vody při napouštění plné vany nalijte 1-2 uzávěry mořské soli. Teplota vody by měla být 36-38 °C. Optimální délka koupele je 10-20 minut. (drmax.cz)

Tetesept Koupel olejová proti nachlazení 125ml

Tetesept Koupel olejová proti nachlazení 125ml

Koupel proti nachlazení je koupelový koncentrát s blahodárným účinkem, zvláště v chladných obdobích roku. Tetesept Koupel proti nachlazení podporuje prokrvení a uvolňuje celé tělo. (pilulka.cz)

Uživatele, kteří hledají "Tetesept Mořská sůl proti nachlazení 80 g" se dívají také na:

Myčka nádobí výška 80 cm

Tetesept Mořská sůl pro uvolnění 80g

Tetesept Mořská sůl pro uvolnění 80g

(benu.cz)

Tetesept Mořská sůl pro uvolnění 80g

Tetesept Mořská sůl pro uvolnění 80g

Mořská sůl pro uvolnění je koupelová přísada k dosažení pocitu uvolnění a relaxace. Aroma éterických olejů zlepšuje Váš zdravotní stav. Pocítíte jak osvědčené komponenty ve spojení s teplou vodou zapuzují stres a hektičnost, duch a tělo se zotavují. tetesept Mořská sůl pro uvolnění obsahuje ve speciální kombinaci osvědčené éterické oleje z citronové trávy a levandule. Zážitek z koupele umocňuje i působení vápníku , magnesia a železa obsažených v mořské soli. (pilulka.cz)

Tetesept Mořská sůl pro svaly a klouby 900g

Tetesept Mořská sůl pro svaly a klouby 80g

Tetesept Mořská sůl pro svaly a klouby 80g

(benu.cz)

Tetesept Mořská sůl pro uvolnění 900g

Tetesept Mořská sůl pro svaly a klouby 80g

Tetesept Mořská sůl pro svaly a klouby 80g

K uvolnění a relaxaci svalů a kloubů. tetesept Mořská sůl pro svaly a klouby je koupelová přísada vhodná k regeneraci v případě ochablých nebo unavených svalů a kloubů. Pružnost a elastičnost svalů se zlepší. Výkonnost se zvýší, muskulatura se uvolní a tělo ožije. Působí blahodárně při svalové únavě. Ucítíte jak kombinace teplé vody a tetesept Mořské soli pro svaly a klouby podpoří prokrvení a uvolnění celého Vašeho těla.. Váš zdravotní stav se ještě zlepší. tetesept Mořská sůl pro svaly a klouby obsahuje ve speciální kombinaci osvědčené éterické oleje z kafru, eukalyptu a libavkové silice. Zážitek z koupele umocňuje i působení vápníku , magnesia a železa obsažených v mořské soli. (pilulka.cz)

Tetesept Koupel olejová proti nachlazení 125 ml

Tetesept Mořská sůl pro svaly a klouby 900g

Tetesept Mořská sůl pro svaly a klouby 900g

K uvolnění a relaxaci svalů a kloubů. Mořská sůl pro svaly a klouby je koupelová přísada vhodná k regeneraci v případě ochablých nebo unavených svalů a kloubů. Pružnost a elastičnost svalů se zlepší. Výkonnost se zvýší, muskulatura se uvolní a tělo ožije. Působí blahodárně při svalové únavě. (pilulka.cz)

TETESEPT Nachlazení 900 g (9005356007858)

TETESEPT Nachlazení 900 g (9005356007858)

Koupelová sůl mořská s blahodárným účinkem na dýchací cesty TETESEPT Nachlazení je přísada do koupele se 100% přírodní mořskou solí, která vyniká svými blahodárnými účinky na organismus a dýchací cesty v chladném ročním období. Přináší úlevu při nachlazení a pomáhá zlepšovat zdravotní stav. V kombinaci s teplou vodou dokonale uvolňuje dýchací cesty, podporuje prokrvení a zahřívá celé tělo. Obsahuje čistou mořskou sůl a přírodní éterické oleje z eukalyptu, máty, rozmarýnu a kafru.  TETESEPT Nachlazení je přísada do koupele se 100% přírodní mořskou solí, která vyniká svými blahodárnými účinky na organismus a dýchací cesty v chladném ročním období. Přináší úlevu při nachlazení a pomáhá zlepšovat zdravotní stav. V… (alza.cz)

Kneipp koupelová sůl Nachlazení 60 g

Kneipp koupelová sůl Nachlazení 60 g

Popis Pro příjemné uvolnění při nachlazení. Termální sůl těžená v hlubinných dolech v Německu je více jak 250 milionů let stará. V solích do koupele značky Kneipp® se vyskytuje v tak koncentrovaném množství (98 %), že působí stejně, jako byste byli na mořském vzduchu. Její vlastnosti blahodárně působící na zdraví lidí byly známy již od středověku. Kneippovy soli do koupele obsahují cenné silice z léčivých rostlin a přírodní oleje lisované za studena. (ageo.cz)

Kneipp sůl do koupele Nachlazení 500 g

Kneipp sůl do koupele Nachlazení 500 g

Popis Pro úlevu a jako prevence před nachlazením. Termální sůl těžená v hlubinných dolech v Německu je více jak 250 milionů let stará. V solích do koupele značky Kneipp® se vyskytuje v tak koncentrovaném množství (98 %), že působí stejně, jako byste byli na mořském vzduchu. Její vlastnosti blahodárně působící na zdraví lidí byly známy již od středověku. Kneippovy soli do koupele obsahují cenné silice z léčivých rostlin a přírodní oleje lisované za studena. (ageo.cz)

KNEIPP Sůl do koupele Nachlazení 500 g (4008233141404)

KNEIPP Sůl do koupele Nachlazení 500 g (4008233141404)

Koupelová sůl pro první příznaky nachlazení, prohřívá a uvolňuje dýchací cesty, s extraktem z eukalyptu Koupelová sůl Nachlazení od značky Kneipp obsahuje přírodní esenciální olej z eukalyptu, který jedinečným způsobem působí na regeneraci těla i mysli a účinně uvolňuje dýchací cesty při nachlazení. Relaxační koupel bude hýčkat vaše tělo, dodávat pokožce výživu, zklidnění a potřebnou hydrataci.Koupelová sůl Nachlazení od značky Kneipp obsahuje přírodní esenciální olej z eukalyptu, který jedinečným způsobem působí na regeneraci těla i mysli a účinně uvolňuje dýchací cesty při nachlazení. Relaxační koupel bude hýčkat vaše tělo, dodávat pokožce výživu, zklidnění a potřebnou hydrataci.… (alza.cz)

Kneipp Nachlazení sůl do koupele 60 g

Kneipp Nachlazení sůl do koupele  60 g

Popis Koupelová sůl s obsahem eukalyptu přináší úlevu při nachlazení, uvolní unavené svaly a osvěží mysl i tělo. (ageo.cz)

Kneipp Eukalyptus Bath Salt ( nachlazení ) - Sůl do koupele 60.0 g

Kneipp Eukalyptus Bath Salt ( nachlazení ) - Sůl do koupele  60.0 g

Eukalyptus Bath Salt ( nachlazení ) - Sůl do koupele - koupelová sůl s obsahem eukalyptu přináší úlevu při nachlazení, uvolní unavené svaly a osvěží mysl i tělo - obsahuje 98 % soli a 2 % silic - s extraktem vzácných éterických olejů - rychle a snadno odstraňuje ucpaný nos - pomáhá pročistit průdušky - poskytuje tělu teplo a zahání pocit chladu Použití: Naplňte uzávěr a nasypte sůl do vodní lázně o teplotě 36-38 °C, optimální doba koupele je 15-20 minut. (prodejparfemu.cz)

Peugeot Vlhká mořská sůl 400 g

Peugeot Vlhká mořská sůl 400 g

Vlhká mořská sůl francouzské značky Peugeot se získává pomalým odpařováním slané vody v bažinatých pánvích podél mořského pobřeží. Odpařování podle tradičních postupů jí dává specifickou chuť. Gurmeti ji proto považují za opravdovou lahůdku. V kuchyni má široké použití, ať už při vaření zeleniny, brambor či těstovin nebo za použití speciálních mlýnků na vlhkou mořskou sůl Peugeot při dosolování u stolu. Vlhká mořská sůl ve stručnosti: Vhodná pro vaření zeleniny, těstovin, brambor Výborná na slané krusty či solení ryba a masa Při použití mlýnku na vlhkou sůl vhodná pro dosolování u stolu Kompaktní krystalky Balení o váze 400 g Peugeot, značka, která působí na trhu již od roku 1810, je symbolem francouzské gastronomie a životního stylu. Těla mlýnků Peugeot i mlecí mechanismy jsou vyráběny… (kulina.cz)

Kneipp perlivá tableta do koupele Nachlazení 80 g

Kneipp perlivá tableta do koupele Nachlazení  80 g

Popis Presovaná termální sůl s extrakty eukalyptu uvolňující dýchací cesty, je vhodná při nachlazení. (ageo.cz)

Mclloyds Amarantové lupínky mořská sůl 65 g

Mclloyds Amarantové lupínky mořská sůl 65 g

Lupínky vyrobené z kukuřičné a amarantové mouky jemně solené mořskou solí. Jsou certifikované jako bezlepkové. (countrylife.cz)

Chocolissimo - Čokoláda Zaabär - mořská sůl 35 g

Chocolissimo - Čokoláda Zaabär - mořská sůl 35 g

<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tbody> <tr> <td>Mléčná čokoláda s solí z Guerande. Mořská sůl z Biskajského zálivu, z Guerande, se vyznačuje jemnou chutí a obsahuje veškeré bohatství moře, včetně hořčíku, draslíku a vápníku. Čokoláda je vakuově balená, aby déle zachovala svou čerstvost a vůni.</td> </tr> </tbody> </table> (chocolissimo.cz)

Ochucená mořská sůl Habanero 100 g

Ochucená mořská sůl Habanero 100 g

Mořská sůl dochucená pálivými papričkami HabaneroOchucená sůl se hodí k různým druhům masa, na hranolky, do salátůStupeň pálivosti: Ostrá (grilykrby.cz)

KNEIPP Sůl do koupele Nachlazení 500g

Chocolissimo - Čokoláda Zaabär Duo - mořská sůl 70 g

Chocolissimo - Čokoláda Zaabär Duo - mořská sůl 70 g

<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tbody> <tr> <td>Mléčná čokoláda s solí z Guerande. Mořská sůl z Biskajského zálivu, z Guerande, se vyznačuje jemnou chutí a obsahuje veškeré bohatství moře, včetně hořčíku, draslíku a vápníku. Čokoláda je vakuově balená, aby déle zachovala svou čerstvost a vůni. Celek jsme uzavřeli do originální dvojité krabičky.&nbsp;</td> </tr> </tbody> </table> (chocolissimo.cz)

KNEIPP Sůl do koupele Nachlazení 500g

KNEIPP Sůl do koupele Nachlazení 500g

Sůl do koupele Eukalyptus nachlazení - Kneipp (pilulka.cz)

Sůl mořská jemná 500 g DANIVAL

Sůl mořská jemná 500 g DANIVAL

Mořská jemná sůl neobsahuje žádné chemikálie ani aditiva. V přírodě se vyskytuje přirozeně v mořské vodě a získává se odpařováním na slunci. Je vhodná k ochucení pokrmů, lze ji ale využít i pro přípravu přírodního peelingu nebo jako dekoraci. (countrylife.cz)

tetesept Zádové a ramenní svalstvo sůl 900g

Tetesept Sůl z Mrtvého moře 400g

Tetesept Sůl z Mrtvého moře 400g

(benu.cz)

Mořská sůl 25 kg

Mořská sůl 25 kg

Mořská sůl do bazénu pochází z průzračných chorvatských moří. Jedná se o vysoce čistou sůl v potravinářské kvalitě, která prošla v průběhu výrobního procesu několikanásobnou rekrystalizací, takže je díky své vysoké čistotě velmi vhodná pro použití v bazénech, v jejichž technologii je zařazena salinizační jednotka. Mořskou sůl do bazénu lze s úspěchem také použít pro přípravu domácích solných relaxačních koupelí ve vaně. Technické údaje: Zrnitost mořské soli do bazénu: 1 až 2 mm Doporučená koncentrace mořské soli ve vodě bazénů, vybavených salinizační jednotkou: 3 až 6 kg/m3 bazénové vody Pro domácí solné koupele volte koncentraci dle doporučení lékaře nebo vlastního uvážení. Hmotnost balení: 25 kg Rozměry balení:51 x 10 x 36 cm Tato sůl není vhodná pro běžné solinátory. Vnitřní součásti… (dilego.cz)

Tetesept Koupelová koule Malá mořská víla 140g

Tetesept Koupelová koule Malá mořská víla 140g

(benu.cz)

čistá mořská sůl do myčky

čistá mořská sůl do myčky

Vše o produktu čistá mořská sůl do myčky nádobí • vhodné pro všechny druhy myček • změkčuje vodu • zabraňuje vytváření vodního kamene • hmotnost 1 kg Winni’s čistá mořská sůl do myčky 1 Kg Čistá mořská sůl dodá vaší myčce vůni dálek a prodlouží jí život. Pravidelným používáním totiž zabraňuje tvorbě zákeřného vodního kamene. Vaše myčka tak s vámi vydrží ještě dlouhá léta. Je vhodná pro všechny typy myček. Sůl pochází z Itálie, tak pozor, možná vaše myčka odteď získá trochu více temperamentu. Vyrábí ji totiž italská rodinná firma, která dbá na to, aby výrobou pracích a čisticích prvků nezanechala negativní stopy na životním prostředí. Technické parametry WINNI'S čistá mořská sůl do myčky Kategorie: Příslušenství k myčce Výrobce: WINNI'S Kategorie: Tablety, leštidla a soli do myčky… (euronics.cz)

Amarantové lupínky mořská sůl 65g

Amarantové lupínky mořská sůl 65g

Amarantové lupínky s příchutí mořské soli. Jde o zdravější alternativu k klasickým chipsům. Výrobek je vhodný pro bezlepkovou dietu. (pilulka.cz)

Amarantové lupínky mořská sůl 65g

Amarantové lupínky mořská sůl 65g

(benu.cz)

WoodWick Sea Salt & Cotton Wax Melt ( mořská sůl a bavlna ) - Vonný…

WoodWick Sea Salt & Cotton Wax Melt ( mořská sůl a bavlna ) - Vonný vosk 22.7 g

Sea Salt & Cotton Wax Melt ( mořská sůl a bavlna ) - Vonný vosk - vonné vosky jsou vysoce nasycené vonnými esencemi, a proto voní dlouho - představují ideální způsob jak provonět váš domov rychle a bez plamene - balení vosků má tvar našich ikonických svíček a je nabízeno v široké škále vůní - rozpouštějí se pomocí obyčejné čajové svíčky v klasické aromalampě - nejméně 8 hodin vůně (prodejparfemu.cz)

Čistá mořská sůl do myčky

Čistá mořská sůl do myčky

Vše o produktu čistá mořská sůl do myčky nádobí • vhodné pro všechny druhy myček • změkčuje vodu • zabraňuje vytváření vodního kamene • hmotnost 1 kg Winni’s čistá mořská sůl do myčky 1 Kg Čistá mořská sůl dodá vaší myčce vůni dálek a prodlouží jí život. Pravidelným používáním totiž zabraňuje tvorbě zákeřného vodního kamene. Vaše myčka tak s vámi vydrží ještě dlouhá léta. Je vhodná pro všechny typy myček. Sůl pochází z Itálie, tak pozor, možná vaše myčka odteď získá trochu více temperamentu. Vyrábí ji totiž italská rodinná firma, která dbá na to, aby výrobou pracích a čisticích prvků nezanechala negativní stopy na životním prostředí. Technické parametry WINNI'S čistá mořská sůl do myčky Kategorie: Příslušenství k myčce Výrobce: WINNI'S Kategorie: Tablety, leštidla a soli do myčky… (kasa.cz)

MARIMEX 11306002 Mořská sůl 25 kg

MARIMEX 11306002 Mořská sůl 25 kg

Mořská sůl do bazénu pochází z průzračných chorvatských moří. Jedná se o vysoce čistou sůl v potravinářské kvalitě, která prošla v průběhu výrobního procesu několikanásobnou rekrystalizací, takže je díky své vysoké čistotě velmi vhodná pro použití v bazénech, v jejichž technologii je zařazena salinizační jednotka. Mořskou sůl do bazénu lze s úspěchem také použít pro přípravu domácích solných relaxačních koupelí ve vaně. Technické údaje: Zrnitost mořské soli do bazénu: 1 až 2 mm Doporučená koncentrace mořské soli ve vodě bazénů, vybavených salinizační jednotkou: 3 až 6 kg/m3 bazénové vody Pro domácí solné koupele volte koncentraci dle doporučení lékaře nebo vlastního uvážení. Hmotnost balení: 25 kg Rozměry balení:51 x 10 x 36 cm Tato sůl není vhodná pro běžné solinátory. Vnitřní součásti… (kokiskashop.cz)

Mořská sůl jemná z Atlantiku 1 kg

Mořská sůl jemná z Atlantiku 1 kg

Popis Jemná mořská sůl bohatá na minerály a bez obsahu přidaných látek. (ageo.cz)

Svíčka vonná CANOVA VINTAGE TIN MOŘSKÁ SŮL

Svíčka vonná CANOVA VINTAGE TIN MOŘSKÁ SŮL

Přeneste přírodní vůni mořské soli i do Vašeho bytu s touto luxusní svíčkou Canova Vintage Tin. Svíčky této série jsou vyrobeny tak, aby se zamlouvali i přírodě. Jejich vůně je pronikavá, dlouho trvající, ale nijak umělá. Pro výrobu jsou totiž použity ty nejkvalitnější materiály a prestižní přírodní vůně, které jen tak nevyprchají. Vše je navíc vloženo do designově originální plechovky, kterou můžete klidně rovnou někomu darovat.Všechny svíčky výrobce Canova jsou vyrobeny v souladu s přírodou, pravě proto je na ně použit 100% přírodní sójový vosk, který je zdravější alternativou klasickým parafínovým voskům. Sójový vosk je nejen šetrnější k našemu zdraví, ale je i ekologičtější. Díky tomu, že hoří pomaleji, vosk vydrží delší dobu než běžné parafínové vosky. Sójové svíčky produkují mnohem… (tipa.eu)

Borotalco Svěží deodorant mořská sůl 150 ml

Borotalco Svěží deodorant mořská sůl  150 ml

Deodorant poskytuje dlouhodobou ochranu. Tu především zajišťují obsažené mikro částice, které se aktivují pohybem. Deodorant poskytuje extra ochranu proti pocení a dodává dlouhotrvající pocit svěžesti. PopisVlastnosti: vyznačuje se vůní mořské soli a citrusů, ochrana 48 hodin. Jak používat Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. (ageo.cz)

Argital krém s eukalyptem proti rýmě a nachlazení 50 ml

Argital krém s eukalyptem proti rýmě a nachlazení  50 ml

Popis Krém s eukalyptem proti rýmě a nachlazení uvolňuje dýchací cesty a působí proti nachlazení. Popis Tento krém působí jako balzám na čelo, nos, krk a hrudník jako efektivní bariéra proti nachlazení. Krém je vhodné používat v zimě jako prevenci. Díky eukalyptovému oleji je přípravek efektivní při inhalaci. Uvolňuje také svalové bolesti, zahřívá a prokrvuje pokožku a dodává pocit energie. Gel ze zeleného jílu má detoxikační a ochranné účinky. Složení Aqua (pramenitá voda),Glycerin (rostlinný glycerín), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový olej), Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein/ Glyceryl Stearate/ Cetearyl Alcohol (rostlinný emulgátor), Cetyl Alcohol - Polyglyceryl-6 Distearate (rostlinný emulgátor), Eucalyptus Globulus (eukalypt) Oil, Juniperus Communis … (ageo.cz)

Vonný difuzér Arco Mořská sůl, 200 ml

Vonný difuzér Arco Mořská sůl, 200 ml

Nechte se okouzlit svěží vůní mořského pobřeží a soli a pořiďte si tento designový difuzér s černou mašlí a tyčinkami. Skvěle se bude vyjímat na poličce i psacím stole. Je též velmi vhodný i jako dárek. Sada obsahuje 6 kusů rákosových tyčinek o délce 28 cm. (4home.cz)

Teekanne Nachlazení bylinný čaj porcovaný 10x2 g

Teekanne Nachlazení bylinný čaj porcovaný 10x2 g

Hlavní složky bylinného čaje jsou: ENYKL - Fenykl má zklidňující účinky v případě podráždění krku a hltanu ŠALVĚJ - Šalvěj podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. LÉKOŘICE - Lékořice zklidňuje horní dýchací cesty EUKALYPTUS+ TYMIÁN – Eukalyptus a tymián podporují normální stav horních dýchacích cest Složení: fenykl 40% šalvěj 15% pomerančová kůra lékořice 10% zázvor skořice eukalyptus 5% tymián 5% sedmikráska Upozornění: Obsahuje lékořici. Osoby trpící vysokým krevním tlakem by se měli vyvarovat nadměrné spotřeby. Nutriční údaje: Průměrné výživové údaje ve 100ml uvařeného nálevu*: Energetická hodnota 3kJ/1kcal Tuky celkem ‹0,1g Z toho nasycené mastné kyseliny ‹0,1g Sacharidy celkem ‹0,1g Z toho cukry ‹0,1g Vláknina ‹0,1g Bílkoviny ‹0,2g ... (drmax.cz)

Kořenící směs - moringová sůl 80 g

Kořenící směs - moringová sůl 80 g

Kořenící směs - moringová sůl je vhodná k ochucení salátů, dressingů či pomazánek nebo na konečné ochucení vařených či jinak ošetřených jídel.PopisTato kořenící směs obsahuje moringu olejodárnou známou také pod termíny zázračný strom nebo strom života. Její složky a živiny jsou ve skvěle vyvážené harmonii a dobře vstřebatelné pro organismus. Pro zvýšení účinnosti moringy je vhodné tuto sůl používat do studené kuchyně, do salátů a dressingů nebo na konečné dochucení tepelně ošetřených jídel.Balení80 gUpozorněníSkladujte v suchém, temném místě a chladnějším míste v dobře uzavíratelné nádobě nebo v originálním obalu. Bez chemických přísad, aromat a přidaného cukru. Kontraindikace: alergie na některou část kořenící směsi. Není vhodné pro děti do 3 let. Země původu moringy: Filipíny.Náš tipV… (ageo.cz)

Borotalco Kuličkový deodorant mořská sůl Active 50 ml

Borotalco Kuličkový deodorant mořská sůl Active  50 ml

Kuličkový deodorant s krásnou vůní mořské soli a citrusů Vám dodá energii a dlouhodobý svěží pocit. Pokožku hydratuje a chrání.  PopisVlastnosti: vyznačuje se vůní mořské soli a citrusů, ochrana 48 hodin. Jak používatAplikujte dle potřeby v tenké vrstvě na suchou a čistou pokožku. (ageo.cz)

Hydratační sprchový gel kokos a mořská sůl 400 ml

Hydratační sprchový gel kokos a mořská sůl 400 ml

Sprchový gel obsahuje komplex jemných přísad získaných z kokosového oleje, z jader palmy olejné (s certifikátem Ecocert) a kukuřice. Díky neutrálnímu pH nezpůsobují podráždění ani vysoušení a jsou tak vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Pečlivě vybrané jemné čistící látky obsažené ve sprchovém gelu zanechají vaši pokožku čistou, jemnou a zvlhčenou. (vemzu.cz)

Fytopharma PEROSPIR bylinný čaj při nachlazení 20x1,5 g

Fytopharma PEROSPIR bylinný čaj při nachlazení 20x1,5 g

PEROSPIR® Bylinný čaj při nachlazení Květ lípy přináší úlevu při škrabání v krku a hltanu, usnadňuje vykašlávání Květ bezu má příznivé účinky při rýmě a chraptění Květ lípy a bezu podporují pocení při horečkových stavech Šípky, květ lípy a bezu podporují obranyschopnost organizmu Ibišek přispívá k posilnění organizmu Balení: 20 sáčků (drmax.cz)

Teekanne Nachlazení se zázvorem bylinný čaj porcovaný 10x2 g

Teekanne Nachlazení se zázvorem bylinný čaj porcovaný 10x2 g

Hlavní složky bylinného čaje jsou: ZÁZVOR - Zázvor pomáhá zachovávat zdraví dolních a horních dychacích cest. Přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu a podporuje imunitní systém. LÍPA SRDČITÁ - Lípa srdčitá má zklidňující účinek na krk, hrtan i hlasivky. Pomáhá ochraňovat činnost dýchacích cest. KVĚT ČERNÉHO BEZU –Květ černého bezu obsahuje látky, které pomáhají zklidnit dýchací cesty v období častých nachlazení. LÉKOŘICE –Lékořice zklidňuje horní dýchací cesty Složení:Zázvor 29% Rooibos Lipový květ 12% Květ černého bezu 11% Máta kadeřavá Citrónová tráva Lékořice 4% Kořen čekanky Skořice Regulátor kyselosti:kyselina citrónová Upozornění: Obsahuje lékořici. Osoby trpící vysokým krevním tlakem by se měli vyvarovat nadměrné spotřeby. Nutriční údaje: Průměrné výživové hodnoty ve 100ml… (drmax.cz)

Country Life Mořská sůl jemná z Atlantiku 1 kg

Country Life Mořská sůl jemná z Atlantiku 1 kg

Jemná mořská sůl bohatá na minerály a bez obsahu přidaných látek. Složení sůl jemná, obsah NaCl v sušině 98 % Sůl není jodizovaná, tzn. není do ní přidáván jód. Přírodní obsah jódu v mořské soli je okolo 0,58 mg/kg. Balení 1 kg Upozornění Skladujte v suchu při relativní vlhkosti vzduchu max. 70 %. Baleno na lince, která zpracovává i lepkové obilniny. Země původu Španělsko. Další sdělení V naší nabídce naleznete také další ochucovadla. Více informací o soli naleznete ve videu VIDEO: Vím, co jím - Sůl. (prodejparfemu.cz)

Kneipp Aroma-Sprudelbad ( nachlazení ) - Perlivá tableta do koupele …

Kneipp Aroma-Sprudelbad ( nachlazení ) - Perlivá tableta do koupele  80.0 g

Aroma-Sprudelbad ( nachlazení ) - Perlivá tableta do koupele - presovaná termální sůl s extrakty eukalyptu uvolňující dýchací cesty, je vhodná při nachlazení - zajišťuje příjemnou relaxaci Použití: Nechte tabletu rozpustit v teplé vodě. (prodejparfemu.cz)

Winni´s Sale mořská sůl do myčky nádobí 1 kg

Winni´s Sale mořská sůl do myčky nádobí 1 kg

Popis Mořská sůl do myčky na nádobí je vhodná pro všechny typy myček. Pravidelné používání soli do myčky změkčuje vodu a zabraňuje vytváření vodního kamene v myčce i na nádobí. Sůl do myčky Winni’s Sale Vám tak pomáhá šetřit energii i čisticí prostředek, prodlužuje životnost myčky a současně zajistí třpytivý lesk Vašeho nádobí. (ageo.cz)

Koření Sůl Mořská jedlá hrubá 600g

Koření Sůl Mořská jedlá hrubá 600g

Nerafinovaná sůl z ekologicky čistého prostředí. z Egejského moře, lokalita Kitros     Balení: 600 g (hospodynkam.cz)

Megafyt ČAJOVÁ SMĚS PŘI NACHLAZENÍ 20x1,5 g

Megafyt ČAJOVÁ SMĚS PŘI NACHLAZENÍ 20x1,5 g

Čajová směs při nachlazení Léčivý čaj Perorální podání Složení: Jeden nálevový sáček (1,5 g) obsahuje Sambuci flos (květ bezu černého) 375 mg, Tiliae flos (lipový květ) 375 mg, Plantaginis folium (jitrocelový list) 300 mg, Foeniculi dulcis fructus (plod fenyklu obecného sladkého) 225 mg, Liquiritiae radix (lékořicový kořen) 225 mg. Použití: Tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný při nemocech z nachlazení, provázených zvýšenou teplotou, při zánětech dutiny ústní a horních cest dýchacích; podporuje pocení. Přípravek mohou užívat děti od 3 let, dospívající a dospělí. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Příprava a dávkování: 1 nálevový sáček se přelije 0,25 l vroucí vody a nechá se 5 - 10 min vyluhovat v… (drmax.cz)

Dr. Beckmann sůl na záclony 80 g

Dr. Beckmann sůl na záclony 80 g

Popis Dr.Beckmann sůl na záclony je extra silný přídavek k pracímu prášku, který odstraní všechnu špínu, pyl, nikotinový film a šedý nádech ze záclon. Snižuje se tím riziko vzniku alergií. Není třeba namáčet ani předpírat. Neobsahuje fosfáty ani chlór. Před použitím zkontrolujte stálobarevnost textilie. Oslňující barvy a jasně bílá Vhodné ke všem prací prostředkům Na všechny teploty Na všechny bílé a stálobarevné oděvy kromě vlny a hedvábí Dávkování: Přidat 50g nebo 1/2 sáčku k pracímu prášku Spolehlivě odstraní zachycený prach, mastnostu, nikotinový film a nepříjemné pachy. Zanechá vaše záclony čisté a zářivě bílé s příjemnou svěží vůní. Speciální složení… (ageo.cz)

Dr. Weiss HerbalMed Hot Drink nachlazení a rýma 180 g

Dr. Weiss HerbalMed Hot Drink nachlazení a rýma 180 g

HerbalMed Hot drink Dr. Weiss nachlazení rýma HERBALMED® Hot drink Dr. Weiss Užití Účinnost a jedinečnost zaručuje pečlivě kontrolovaná kvalita a unikátní kombinace 20 extraktů z léčivých bylin, medu a vitaminu C, která: zmírňuje běžné nachlazení a rýmu(1,2,3,4) zklidňuje kašel, chrapot a škrábání v krku(1,2,4,5,6,78) uvolňuje dýchací cesty (3). Díky vyváženému obsahu, zvoleným koncentracím a vzájemně se podporujícím účinkům jednotlivých složek má tento bylinný extrakt nejvyšší přírodní účinnost. Přípravek neobsahuje konzervační látky. Neobsahuje kofein. Přípravek mohou užívat těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Dávkování 2-3 čajové lžičky rozpusťte v šálku horké vody (ne vroucí vody). Pro dosažení intenzivního účinku užívejte jednotlivé dávky pravidelně v 2-3hodinovém intervalu. U… (drmax.cz)

Apotheke BIO Dětský čaj nachlazení nálevové sáčky 20x 1,5 g

Apotheke BIO Dětský čaj nachlazení nálevové sáčky 20x 1,5 g

Heřmánek pomáhá zklidňovat dýchací trakt, navozuje optimální relaxaci a zdravý spánek. Lípa podporuje pocení. Určeno pro děti od ukončeného 9. měsíce. (drmax.cz)

Koření Sůl Mořská jedlá jemná 600g

Koření Sůl Mořská jedlá jemná 600g

Nerafinovaná sůl z ekologicky čistého prostředí.z Atlantického oceánu, Portugalsko Balení: 600 g (hospodynkam.cz)

Leros Natur Nachlazení chřipka porcovaný čaj 20x1,5 g

Leros Natur Nachlazení chřipka porcovaný čaj 20x1,5 g

Bylinný čaj v nálevových sáčcích. Složení: Šípky (35 %), květ černého bezu (20 %), plod fenyklu (10 %), nať máty peprné, zlatobýlu (10 %), hluchavky (5 %), lipový květ, plod aronie (černého jeřábu). Příprava a dávkování 1 nálevový sáček přelijeme šálkem (1/4 l) vařící vody, vyluhujeme v přikryté nádobě 10 minut, sáček vyjmeme. Nálev je možno dochutit, nejlépe medem nebo jitrocelovým sirupem a citronem. Čaj se pije co nejteplejší, několikrát denně. Dospělí 5-6 šálků za den. Děti od 3 let 2-3 šálky za den. Nepřekračujte uvedené dávkování. Upozornění Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Bez kofeinu. Uchovávejte mimo dosah dětí! BEZ CHEMICKÝCH PŘÍSAD A AROMAT. BEZ KONZERVAČNÍCH… (drmax.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít