Tetesept Mořská sůl pro uvolnění 80 g

Tetesept Mořská sůl pro uvolnění 80 g

Tetesept Mořská sůl pro uvolnění 80 g

Tetesept Mořská sůl pro uvolnění obsahuje ve speciální kombinaci osvědčené éterické oleje z citronové trávy a levandule. Po koupeli se budete cítit nádherně uvolněně. Mořská sůl je čistý přírodní produkt, proto se mohou vyskytovat barevné odlišnosti. Bez parfémů, konzervačních látek, lehce rozpustná ve vodě. Výsledek: Příjemně uvolňuje celé tělo. Dokonalá relaxace. Lehce rozpustná ve vodě. Složení: Olej z citronové trávy - ulevuje při svalovém napětí Olej z levandule - zklidňuje Mořská sůl Použití: Do tekoucí vody při napouštění plné vany nalijte 1-2 uzávěry mořské soli. Teplota vody by měla být 36-38 °C. Optimální délka koupele je 10-20 minut. (drmax.cz)

Tetesept Mořská sůl pro uvolnění 80g

Tetesept Mořská sůl pro uvolnění 80g

(benu.cz)

Tetesept Mořská sůl pro uvolnění 900g - II.jakost

Tetesept Mořská sůl pro uvolnění 900g

Tetesept Mořská sůl proti nachlazení 80 g

Tetesept Mořská sůl proti nachlazení 80 g

Tetesept Mořská sůl proti nachlazení obsahuje kafr, rozmarýnový a ekalyptový olej. Účinek koupele ještě navíc zvyšuje působení vápníku, magnesia a železa. Po koupeli se budete cítit příjemně uvolněně. Mořská sůl je čistý přírodní produkt, proto se mohou vyskytovat barevné odlišnosti. Bez parfémů, konzervačních látek, lehce rozpustná ve vodě. Výsledek: Příjemně uvolňuje celé tělo. Dokonalá relaxace. Podporuje celkově dobrý stav těla v chladném ročním období. Složení: Kafr Rozmarýnový olej Olej z eukalyptu Mořská sůl Použití: Do tekoucí vody při napouštění plné vany nalijte 1-2 uzávěry mořské soli. Teplota vody by měla být 36-38 °C. Optimální délka koupele je 10-15 minut. (drmax.cz)

Tetesept Mořská sůl pro svaly a klouby 80g

Tetesept Mořská sůl pro svaly a klouby 80g

(benu.cz)

Tetesept Mořská sůl pro svaly a klouby 900g

Tetesept Mořská sůl proti nachlazení 900g

Tetesept Mořská sůl proti nachlazení 80g

Tetesept Mořská sůl proti nachlazení 80g

(benu.cz)

Tetesept Mořská sůl proti nachlazení 80g

Tetesept Mořská sůl proti nachlazení 80g

Blahodárná pro dýchací cesty. Zvyšuje pocit pohody při nachlazení. Koupelová mořská sůl Proti nachlazení je koupelová přísada s blahodárným účinkem na tělo a dýchací cesty v chladných ročních obdobích. (pilulka.cz)

Sada pro uvolnění těsnění ventilu GEKO

Sada pro uvolnění těsnění ventilu GEKO

Sada pro uvolnění těsnění ventilu, GEKO Specifikace: Velikosti konektorů: 5 - 5,5 - 6 - 6,5 - 7 - 8 mm 3/8"  Pomocný nástroj: délka x průměr: 150 x 20 mm  Baleno v kufru  Váha : 1,7 kg Dílenská sada na uvolňování těsnění ventilů s velikostmi 5-8 mm o rozměru 3/8“. (torriacars.cz)

Sada pro uvolnění hodinářských kolíčků

Sada pro uvolnění hodinářských kolíčků

Profesionální nářadí pro opravu nebo zkracování hodinkových náramků z kovu. Přesné vedení průbojníku a plocha 60 x 75 mm vám umožní bezpečnou a pohodlnou práci.Technické parametryHodnotaMnožství1 ksVlastnostiPlastový výřez na přidržování pásky s 8 drážkami6 punců od 0,3 - 1,9 mmČepele šroubováků 0,5/1 a 1,5 mm. (fonetip.cz)

Masážní vozík pro uvolnění celého těla

Masážní vozík pro uvolnění celého těla

Darujte babičce a dědovi příjemný prožitek z masáže, kterou si mohou dopřát v pohodlí domova. Příruční masážní vozík se čtyřmi ozubenými koly a ergonomickou rukojetí je skvělý pomocník na ztuhlé svaly. Prokrví pokožku a dopřeje uvolnění namáhaným partiím celého těla.  (babickarstvi.cz)

PURESSENTIEL Masážní olej pro uvolnění 100 ml

PURESSENTIEL Masážní olej pro uvolnění 100 ml

Použití: Tento relaxační masážní olej kombinuje blahodárné účinky masáže s efektem esenciálních olejů z římského rmenu, levandule, sladké majoránky, neroli, petitgrainu a ylang ylang. Zmírňuje každodenní napětí, navrací klid a povzbuzuje poklidný spánek. Dávkování: Nepoužívejte na děti mladší 3 let a těhotné nebo kojící ženy. Pouze pro vnější použití. Obsah: 100ml (drmax.cz)

Peugeot Vlhká mořská sůl 400 g

Peugeot Vlhká mořská sůl 400 g

Vlhká mořská sůl francouzské značky Peugeot se získává pomalým odpařováním slané vody v bažinatých pánvích podél mořského pobřeží. Odpařování podle tradičních postupů jí dává specifickou chuť. Gurmeti ji proto považují za opravdovou lahůdku. V kuchyni má široké použití, ať už při vaření zeleniny, brambor či těstovin nebo za použití speciálních mlýnků na vlhkou mořskou sůl Peugeot při dosolování u stolu. Vlhká mořská sůl ve stručnosti: Vhodná pro vaření zeleniny, těstovin, brambor Výborná na slané krusty či solení ryba a masa Při použití mlýnku na vlhkou sůl vhodná pro dosolování u stolu Kompaktní krystalky Balení o váze 400 g Peugeot, značka, která působí na trhu již od roku 1810, je symbolem francouzské gastronomie a životního stylu. Těla mlýnků Peugeot i mlecí mechanismy jsou vyráběny… (kulina.cz)

Kneipp uvolněná záda sůl do koupele 500 g

Kneipp uvolněná záda sůl do koupele 500 g

Popis Pro uvolnění šíje a zad. Termální sůl těžená v hlubinných dolech v Německu je více jak 250 milionů let stará. V solích do koupele značky Kneipp® se vyskytuje v tak koncentrovaném množství (98 %), že působí stejně, jako byste byli na mořském vzduchu. Její vlastnosti blahodárně působící na zdraví lidí byly známy již od středověku. Kneippovy soli do koupele obsahují cenné silice z léčivých rostlin a přírodní oleje lisované za studena. (ageo.cz)

Mclloyds Amarantové lupínky mořská sůl 65 g

Mclloyds Amarantové lupínky mořská sůl 65 g

Lupínky vyrobené z kukuřičné a amarantové mouky jemně solené mořskou solí. Jsou certifikované jako bezlepkové. (countrylife.cz)

KNEIPP Sůl do koupele Uvolněná záda 500 g (4008233115108)

KNEIPP Sůl do koupele Uvolněná záda 500 g (4008233115108)

Koupelová sůl se zklidňujícím účinkem organismu Koupelová sůl Harpago od značky Kneipp obsahuje přírodní silice a termální sůl. Jedinečným způsobem působí na zklidnění těla i mysli. Relaxační koupel bude hýčkat vaše tělo, dodávat pokožce výživu, zklidnění a potřebnou hydrataci.Koupelová sůl Kneipp obsahuje přírodní silice a termální sůl. Jedinečným způsobem působí na zklidnění těla i mysli. Relaxační koupel bude hýčkat vaše tělo, dodávat pokožce výživu, zklidnění a potřebnou hydrataci. Dokonale také pročistí vaši hlavu od tíživých myšlenek a navodí nádherný pocit uvolnění a relaxace. Dopřejte si příjemnou koupel, která vám dodá energii!VypnutoVynechat z LightBoxuKneipp působí. Přirozeně!Účinné látky rostlinného… (alza.cz)

Chocolissimo - Čokoláda Zaabär Duo - mořská sůl 70 g

Chocolissimo - Čokoláda Zaabär Duo - mořská sůl 70 g

<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"> <tbody> <tr> <td>Mléčná čokoláda s solí z Guerande. Mořská sůl z Biskajského zálivu, z Guerande, se vyznačuje jemnou chutí a obsahuje veškeré bohatství moře, včetně hořčíku, draslíku a vápníku. Čokoláda je vakuově balená, aby déle zachovala svou čerstvost a vůni. Celek jsme uzavřeli do originální dvojité krabičky.&nbsp;</td> </tr> </tbody> </table> (chocolissimo.cz)

Sůl mořská jemná 500 g DANIVAL

Sůl mořská jemná 500 g DANIVAL

Mořská jemná sůl neobsahuje žádné chemikálie ani aditiva. V přírodě se vyskytuje přirozeně v mořské vodě a získává se odpařováním na slunci. Je vhodná k ochucení pokrmů, lze ji ale využít i pro přípravu přírodního peelingu nebo jako dekoraci. (countrylife.cz)

tetesept Zádové a ramenní svalstvo sůl 900g

Tetesept Sůl z Mrtvého moře 400g

Tetesept Sůl z Mrtvého moře 400g

(benu.cz)

Mořská sůl 25 kg

Mořská sůl 25 kg

Mořská sůl do bazénu pochází z průzračných chorvatských moří. Jedná se o vysoce čistou sůl v potravinářské kvalitě, která prošla v průběhu výrobního procesu několikanásobnou rekrystalizací, takže je díky své vysoké čistotě velmi vhodná pro použití v bazénech, v jejichž technologii je zařazena salinizační jednotka. Mořskou sůl do bazénu lze s úspěchem také použít pro přípravu domácích solných relaxačních koupelí ve vaně. Technické údaje: Zrnitost mořské soli do bazénu: 1 až 2 mm Doporučená koncentrace mořské soli ve vodě bazénů, vybavených salinizační jednotkou: 3 až 6 kg/m3 bazénové vody Pro domácí solné koupele volte koncentraci dle doporučení lékaře nebo vlastního uvážení. Hmotnost balení: 25 kg Rozměry balení:51 x 10 x 36 cm Tato sůl není vhodná pro běžné solinátory. Vnitřní součásti… (dilego.cz)

Amarantové lupínky mořská sůl 65g

Amarantové lupínky mořská sůl 65g

Amarantové lupínky s příchutí mořské soli. Jde o zdravější alternativu k klasickým chipsům. Výrobek je vhodný pro bezlepkovou dietu. (pilulka.cz)

Amarantové lupínky mořská sůl 65g

Amarantové lupínky mořská sůl 65g

(benu.cz)

čistá mořská sůl do myčky

čistá mořská sůl do myčky

Vše o produktu čistá mořská sůl do myčky nádobí • vhodné pro všechny druhy myček • změkčuje vodu • zabraňuje vytváření vodního kamene • hmotnost 1 kg Winni’s čistá mořská sůl do myčky 1 Kg Čistá mořská sůl dodá vaší myčce vůni dálek a prodlouží jí život. Pravidelným používáním totiž zabraňuje tvorbě zákeřného vodního kamene. Vaše myčka tak s vámi vydrží ještě dlouhá léta. Je vhodná pro všechny typy myček. Sůl pochází z Itálie, tak pozor, možná vaše myčka odteď získá trochu více temperamentu. Vyrábí ji totiž italská rodinná firma, která dbá na to, aby výrobou pracích a čisticích prvků nezanechala negativní stopy na životním prostředí. Technické parametry WINNI'S čistá mořská sůl do myčky Kategorie: Příslušenství k myčce Výrobce: WINNI'S Kategorie: Tablety, leštidla a soli do myčky… (euronics.cz)

Čaj Uvolnění 27 g BIO SONNENTOR

Čaj Uvolnění 27 g BIO SONNENTOR

(countrylife.cz)

Protein Chips – mořská sůl 45g

Protein Chips – mořská sůl  45g

Proteinový snack se solí a černým pepřem. Pečený, solený. Bez lepku. S vysokým obsahem vlákniny.- bez lepku- bez sóji- bez palmového tuku- bez geneticky modifikovaných složek- vegan- vysoký obsah vlákninySložení: Bramborové vločky, rýžová mouka, rýžová bílkovina, modifikovaný škrob, hrachová bílkovina, ochucená sůl a pepř 5% [rýžová mouka, mořská sůl, cukr, dextróza, koření (černý pepř), cibulový prášek, prášek z kvasnicového extraktu, přírodní dochucovadla], kanolový olej, cukr, mák, sůl, rýžová vláknina, koření (paprika), sušená cibule, sušený česnek, kypřidla: hydrogenuhličitan sodný, pyrofosforečnan sodný, fosforečnan monovápenatý; emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní dochucovadla, antioxidant: rozmarýnový extrakt. Obsah: 45 gVýživové údaje na 100g:Energie 1706kJ/404kcalTuky… (ageo.cz)

Čistá mořská sůl do myčky

Čistá mořská sůl do myčky

Vše o produktu čistá mořská sůl do myčky nádobí • vhodné pro všechny druhy myček • změkčuje vodu • zabraňuje vytváření vodního kamene • hmotnost 1 kg Winni’s čistá mořská sůl do myčky 1 Kg Čistá mořská sůl dodá vaší myčce vůni dálek a prodlouží jí život. Pravidelným používáním totiž zabraňuje tvorbě zákeřného vodního kamene. Vaše myčka tak s vámi vydrží ještě dlouhá léta. Je vhodná pro všechny typy myček. Sůl pochází z Itálie, tak pozor, možná vaše myčka odteď získá trochu více temperamentu. Vyrábí ji totiž italská rodinná firma, která dbá na to, aby výrobou pracích a čisticích prvků nezanechala negativní stopy na životním prostředí. Technické parametry WINNI'S čistá mořská sůl do myčky Kategorie: Příslušenství k myčce Výrobce: WINNI'S Kategorie: Tablety, leštidla a soli do myčky… (kasa.cz)

WoodWick Sea Salt & Cotton Wax Melt ( mořská sůl a bavlna ) - Vonný…

WoodWick Sea Salt & Cotton Wax Melt ( mořská sůl a bavlna ) - Vonný vosk 22.7 g

Sea Salt & Cotton Wax Melt ( mořská sůl a bavlna ) - Vonný vosk - vonné vosky jsou vysoce nasycené vonnými esencemi, a proto voní dlouho - představují ideální způsob jak provonět váš domov rychle a bez plamene - balení vosků má tvar našich ikonických svíček a je nabízeno v široké škále vůní - rozpouštějí se pomocí obyčejné čajové svíčky v klasické aromalampě - nejméně 8 hodin vůně (prodejparfemu.cz)

Svíčka vonná CANOVA VINTAGE TIN MOŘSKÁ SŮL

Svíčka vonná CANOVA VINTAGE TIN MOŘSKÁ SŮL

Přeneste přírodní vůni mořské soli i do Vašeho bytu s touto luxusní svíčkou Canova Vintage Tin. Svíčky této série jsou vyrobeny tak, aby se zamlouvali i přírodě. Jejich vůně je pronikavá, dlouho trvající, ale nijak umělá. Pro výrobu jsou totiž použity ty nejkvalitnější materiály a prestižní přírodní vůně, které jen tak nevyprchají. Vše je navíc vloženo do designově originální plechovky, kterou můžete klidně rovnou někomu darovat.Všechny svíčky výrobce Canova jsou vyrobeny v souladu s přírodou, pravě proto je na ně použit 100% přírodní sójový vosk, který je zdravější alternativou klasickým parafínovým voskům. Sójový vosk je nejen šetrnější k našemu zdraví, ale je i ekologičtější. Díky tomu, že hoří pomaleji, vosk vydrží delší dobu než běžné parafínové vosky. Sójové svíčky produkují mnohem… (tipa.eu)

MARIMEX 11306002 Mořská sůl 25 kg

MARIMEX 11306002 Mořská sůl 25 kg

Mořská sůl do bazénu pochází z průzračných chorvatských moří. Jedná se o vysoce čistou sůl v potravinářské kvalitě, která prošla v průběhu výrobního procesu několikanásobnou rekrystalizací, takže je díky své vysoké čistotě velmi vhodná pro použití v bazénech, v jejichž technologii je zařazena salinizační jednotka. Mořskou sůl do bazénu lze s úspěchem také použít pro přípravu domácích solných relaxačních koupelí ve vaně. Technické údaje: Zrnitost mořské soli do bazénu: 1 až 2 mm Doporučená koncentrace mořské soli ve vodě bazénů, vybavených salinizační jednotkou: 3 až 6 kg/m3 bazénové vody Pro domácí solné koupele volte koncentraci dle doporučení lékaře nebo vlastního uvážení. Hmotnost balení: 25 kg Rozměry balení:51 x 10 x 36 cm Tato sůl není vhodná pro běžné solinátory. Vnitřní součásti… (kokiskashop.cz)

Mořská sůl jemná z Atlantiku 1 kg

Mořská sůl jemná z Atlantiku 1 kg

Popis Jemná mořská sůl bohatá na minerály a bez obsahu přidaných látek. (ageo.cz)

Čaj Uvolnění sypaný 40 g BIO SONNENTOR

Čaj Uvolnění sypaný 40 g BIO SONNENTOR

(countrylife.cz)

Borotalco Svěží deodorant mořská sůl 150 ml

Borotalco Svěží deodorant mořská sůl  150 ml

Deodorant poskytuje dlouhodobou ochranu. Tu především zajišťují obsažené mikro částice, které se aktivují pohybem. Deodorant poskytuje extra ochranu proti pocení a dodává dlouhotrvající pocit svěžesti. PopisVlastnosti: vyznačuje se vůní mořské soli a citrusů, ochrana 48 hodin. Jak používat Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. (ageo.cz)

Zakázané uvolnění (978-80-7584-037-0)

Zakázané uvolnění (978-80-7584-037-0)

Kniha – autor Jitka Ludvíková, 224 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Kniha Zakázané uvolnění je soubor hořkosladkých povídek o lásce, vášni, nenávisti, žárlivosti, bolesti i zklamání. Hlavní téma knihy, zakázané uvolnění, ukazuje různé pohledy na partnerské vztahy a naše osobní limity. Jedno však mají všechny povídky společné, překvapivé rozuzlení příběhu, vtip a ironii, které jsou pro tvorbu spisovatelky Jitky Ludvíkové tak typické. (alza.cz)

Vonný difuzér Arco Mořská sůl, 200 ml

Vonný difuzér Arco Mořská sůl, 200 ml

Nechte se okouzlit svěží vůní mořského pobřeží a soli a pořiďte si tento designový difuzér s černou mašlí a tyčinkami. Skvěle se bude vyjímat na poličce i psacím stole. Je též velmi vhodný i jako dárek. Sada obsahuje 6 kusů rákosových tyčinek o délce 28 cm. (4home.cz)

Tvořivost: Uvolnění vnitřních sil (978-80-89115-66-2)

Tvořivost: Uvolnění vnitřních sil (978-80-89115-66-2)

Kniha - autor Osho, 198 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Duchovní učitel Osho vysvětluje v této inspirativní knize, co je to tvořivost. Tvořivost nemusí být nutně spojována s uměleckou tvorbou - jedná se spíš o vnitřní stav, o způsob, jakým se věnujeme libovolné činnosti. Být tvořivý znamená těšit se ze života a prožívat vše nanovo, svěže a nezatíženě. Tvořivý člověk miluje to, co dělá, a nestará se o to, jestli se dočká uznání a úspěchu. (alza.cz)

Kořenící směs - moringová sůl 80 g

Kořenící směs - moringová sůl 80 g

Kořenící směs - moringová sůl je vhodná k ochucení salátů, dressingů či pomazánek nebo na konečné ochucení vařených či jinak ošetřených jídel.PopisTato kořenící směs obsahuje moringu olejodárnou známou také pod termíny zázračný strom nebo strom života. Její složky a živiny jsou ve skvěle vyvážené harmonii a dobře vstřebatelné pro organismus. Pro zvýšení účinnosti moringy je vhodné tuto sůl používat do studené kuchyně, do salátů a dressingů nebo na konečné dochucení tepelně ošetřených jídel.Balení80 gUpozorněníSkladujte v suchém, temném místě a chladnějším míste v dobře uzavíratelné nádobě nebo v originálním obalu. Bez chemických přísad, aromat a přidaného cukru. Kontraindikace: alergie na některou část kořenící směsi. Není vhodné pro děti do 3 let. Země původu moringy: Filipíny.Náš tipV… (ageo.cz)

Hydratační sprchový gel kokos a mořská sůl 400 ml

Hydratační sprchový gel kokos a mořská sůl 400 ml

Sprchový gel obsahuje komplex jemných přísad získaných z kokosového oleje, z jader palmy olejné (s certifikátem Ecocert) a kukuřice. Díky neutrálnímu pH nezpůsobují podráždění ani vysoušení a jsou tak vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Pečlivě vybrané jemné čistící látky obsažené ve sprchovém gelu zanechají vaši pokožku čistou, jemnou a zvlhčenou. (vemzu.cz)

Borotalco Kuličkový deodorant mořská sůl Active 50 ml

Borotalco Kuličkový deodorant mořská sůl Active  50 ml

Kuličkový deodorant s krásnou vůní mořské soli a citrusů Vám dodá energii a dlouhodobý svěží pocit. Pokožku hydratuje a chrání.  PopisVlastnosti: vyznačuje se vůní mořské soli a citrusů, ochrana 48 hodin. Jak používatAplikujte dle potřeby v tenké vrstvě na suchou a čistou pokožku. (ageo.cz)

Country Life Mořská sůl jemná z Atlantiku 1 kg

Country Life Mořská sůl jemná z Atlantiku 1 kg

Jemná mořská sůl bohatá na minerály a bez obsahu přidaných látek. Složení sůl jemná, obsah NaCl v sušině 98 % Sůl není jodizovaná, tzn. není do ní přidáván jód. Přírodní obsah jódu v mořské soli je okolo 0,58 mg/kg. Balení 1 kg Upozornění Skladujte v suchu při relativní vlhkosti vzduchu max. 70 %. Baleno na lince, která zpracovává i lepkové obilniny. Země původu Španělsko. Další sdělení V naší nabídce naleznete také další ochucovadla. Více informací o soli naleznete ve videu VIDEO: Vím, co jím - Sůl. (prodejparfemu.cz)

Winni´s Sale mořská sůl do myčky nádobí 1 kg

Winni´s Sale mořská sůl do myčky nádobí 1 kg

Popis Mořská sůl do myčky na nádobí je vhodná pro všechny typy myček. Pravidelné používání soli do myčky změkčuje vodu a zabraňuje vytváření vodního kamene v myčce i na nádobí. Sůl do myčky Winni’s Sale Vám tak pomáhá šetřit energii i čisticí prostředek, prodlužuje životnost myčky a současně zajistí třpytivý lesk Vašeho nádobí. (ageo.cz)

Koření Sůl Mořská jedlá jemná 600g

Koření Sůl Mořská jedlá jemná 600g

Nerafinovaná sůl z ekologicky čistého prostředí.z Atlantického oceánu, Portugalsko Balení: 600 g (hospodynkam.cz)

Koření Sůl Mořská jedlá hrubá 600g

Koření Sůl Mořská jedlá hrubá 600g

Nerafinovaná sůl z ekologicky čistého prostředí. z Egejského moře, lokalita Kitros     Balení: 600 g (hospodynkam.cz)

TETESEPT Nachlazení 900 g (9005356007858)

TETESEPT Nachlazení 900 g (9005356007858)

Koupelová sůl mořská s blahodárným účinkem na dýchací cesty TETESEPT Nachlazení je přísada do koupele se 100% přírodní mořskou solí, která vyniká svými blahodárnými účinky na organismus a dýchací cesty v chladném ročním období. Přináší úlevu při nachlazení a pomáhá zlepšovat zdravotní stav. V kombinaci s teplou vodou dokonale uvolňuje dýchací cesty, podporuje prokrvení a zahřívá celé tělo. Obsahuje čistou mořskou sůl a přírodní éterické oleje z eukalyptu, máty, rozmarýnu a kafru.  TETESEPT Nachlazení je přísada do koupele se 100% přírodní mořskou solí, která vyniká svými blahodárnými účinky na organismus a dýchací cesty v chladném ročním období. Přináší úlevu při nachlazení a pomáhá zlepšovat zdravotní stav. V… (alza.cz)

Dr. Beckmann sůl na záclony 80 g

Dr. Beckmann sůl na záclony 80 g

Popis Dr.Beckmann sůl na záclony je extra silný přídavek k pracímu prášku, který odstraní všechnu špínu, pyl, nikotinový film a šedý nádech ze záclon. Snižuje se tím riziko vzniku alergií. Není třeba namáčet ani předpírat. Neobsahuje fosfáty ani chlór. Před použitím zkontrolujte stálobarevnost textilie. Oslňující barvy a jasně bílá Vhodné ke všem prací prostředkům Na všechny teploty Na všechny bílé a stálobarevné oděvy kromě vlny a hedvábí Dávkování: Přidat 50g nebo 1/2 sáčku k pracímu prášku Spolehlivě odstraní zachycený prach, mastnostu, nikotinový film a nepříjemné pachy. Zanechá vaše záclony čisté a zářivě bílé s příjemnou svěží vůní. Speciální složení… (ageo.cz)

Kneipp pěnivá minerální sůl do koupele Rozmazlování 80 g

Kneipp pěnivá minerální sůl  do koupele Rozmazlování 80 g

Popis Přírodní éterický olej z růže z Damašku promění vaši koupelnu na oázu rozmazlování a hýčkání těla i smyslů. Výživný čajovníkový olej zabraňuje vysoušení pokožky. (ageo.cz)

Sůl mořská jemná 1 kg DANIVAL

Sůl mořská jemná 1 kg DANIVAL

Mořská jemná sůl neobsahuje žádné chemikálie ani aditiva. V přírodě se vyskytuje přirozeně v mořské vodě a získává se odpařováním na slunci. Je vhodná k ochucení pokrmů, lze ji ale využít i pro přípravu přírodního peelingu nebo jako dekoraci. (countrylife.cz)

Sůl mořská jemná 1 kg COUNTRY LIFE

Sůl mořská jemná 1 kg COUNTRY LIFE

Mořská jemná sůl neobsahuje žádné chemikálie ani aditiva. V přírodě se vyskytuje přirozeně v mořské vodě a získává se odpařováním na slunci. Vhodná k ochucení pokrmů, lze ji ale využít i pro přípravu přírodního peelingu nebo jako dekoraci. (countrylife.cz)

NeilMed Sinus Rinse Natural sáčky mořská sůl na hygienu nosu 120 ks

Kneipp pěnivá minerální sůl do koupele Relax 80 g

Kneipp pěnivá minerální sůl do koupele Relax 80 g

Popis Zavřete oči a zapomeňte na všechno kolem sebe! Minerální koupelová sůl pro dokonalou relaxaci s cenným extraktem irisu a přírodním esenciálním olejem z gerania poskytuje tělu a mysli pocit pohody. Výživný olej zabraňuje vysoušení pokožky. (ageo.cz)

Sůl mořská hrubá 1 kg COUNTRY LIFE

Sůl mořská hrubá 1 kg COUNTRY LIFE

Mořská hrubá sůl neobsahuje žádné chemikálie ani aditiva. V přírodě se vyskytuje přirozeně v mořské vodě a získává se odpařováním na slunci. Vhodná k ochucení pokrmů, lze ji ale využít i pro přípravu přírodního peelingu nebo jako dekoraci. (countrylife.cz)

WMF Mlýnek na mořskou sůl De Luxe

WMF Mlýnek na mořskou sůl De Luxe

WMF mlýnek na mořskou sůl De Luxe v designové variantě. Kombinace Cromarganu (ušlechtilá nerezová ocel 18/10) a skla působí obzvláště vznešeně. Originální keramický mlecí strojek je tvrdší než ocel a rozemele nejen sůl a zrnka pepře, ale také sušené bylinky nebo koření. Uzávěr chránící aroma pevně dosedá na okraje a chrání tak mlecí strojek. Pokud melete se zavřeným uzávěrem, koření si uchová své aroma. Nastavovací kolečko umožňuje plynulé nastavení hrubosti mletí. Desetiletá záruka na keramický mlecí strojek. (kulina.cz)

Síla dechu: Léčení a uvolnění vědomí pomocí dechu (978-80-242-4788-5)

Síla dechu: Léčení a uvolnění vědomí pomocí dechu (978-80-242-4788-5)

Kniha – autor Jack Angelo, 256 stran, česky, pevná s přebalem matná Známý britský léčitel a umělec se jako odborník na léčení pomocí energie ve své nové knize zabývá dechem s ohledem na zlepšení zdravotního stavu, získání vnitřního klidu a vytvoření spojení s hlubší duchovní sférou i s druhými lidmi. Správné dýchání a meditování umožní každému dosáhnout velmi překvapivých výsledků, které se odrazí také ve schopnosti účelně odpočívat, lépe se soustředit a získat duševní vyrovnanost. (alza.cz)

Kneipp pěnivá minerální sůl do koupele Odpočinek 80 g

Kneipp pěnivá minerální sůl do koupele Odpočinek 80 g

Popis Utečte před starostmi všedních dnů na krátkou dovolenou do vaší koupelny. Vůně přírodních esenciálních olejů a cenného extraktu z frangipani vás odvede do exotických světů, kde si odpočinete od každodenního shonu. Výživný moringa olej zabraňuje vysušování pokožky. (ageo.cz)

Kneipp pěnivá minerální sůl do koupele Sen 80 g

Kneipp pěnivá minerální sůl do koupele Sen 80 g

Popis Ponořte se do světa fantazie! Nechte se inspirovat cenným extraktem hyacintů a přírodních éterických olejů. Vyživující olej sacha inchi chrání pokožku před vysoušením. Udělejte z zoupání skutečně snové potěšení. (ageo.cz)

MULATÉ Čokoláda hořká 70 % s mořskou solí 80 g BIO

MULATÉ Čokoláda hořká 70 % s mořskou solí 80 g BIO

(countrylife.cz)

Wellness Malá kniha pohody: Fit a uvolnění do devadesáti vteřin (978…

Wellness Malá kniha pohody: Fit a uvolnění do devadesáti vteřin (978-80-205-0612-2)

Kniha – autor Rolf Herkert, 116 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít