Testovací proužky OneTouch Verio 50 ks

Beurer Testovací proužky 461.15 (BEU-461.15)

Beurer Testovací proužky 461.15 (BEU-461.15)

Příslušenství 50ks testovacích proužků, pro Beurer GL42  Jste nuceni si pravidelně měřit hladinu cukru v krvi? V případě, že jste majitelem glukometru Beurer GL42, jsou tyto testovací proužky určeny právě pro vás. Použití testovacích proužků je naprosto jednoduché a rychlé. Téměř okamžitě tak budete znát hodnoty glykemie, respektive cukru ve vaší krvi.Klíčové vlastnostiUrčeno pro glukometr Beurer GL4250 ks (2 balení po 25ks) Bez kódování - codefreeSnadné zacházení (alza.cz)

Hanscraft Testovací pásky AquaChek 4v1 Yellow, 50 ks - 11305022

Hanscraft Testovací pásky AquaChek 4v1 Yellow, 50 ks - 11305022

Aquachek tester 4v1 - proužkový tester. Testujete: Volný chlor, pH, Celkovou alkalitu, Kyselina Kyanurová (Stabilizátor). Ideální pro ty, kteří dávají přednost Chloru jako hlavnímu desinfakčnímu prostředku v bazénu nebo ve vířivkách. Test 4v1 Aquachek zahrnuje i testování Kyseliny Kyanurové, která je obzvláště důležitá ve venkovních vířivkách nebo v bazénech, neboť chlor bývá rozptýlen UV zářením.   Získejte 4 důležité výsledky jedním testem! Jen vložíte AquaChek Yellow (4v1) do Vaší vířivky nebo do bazénu na pár vteřin, vytáhnete a výsledek máte okamžitě! Ideálním způsobem měření je testovat alespoň dvakrát týdně. Pokyny: Ponořte proužek do vody a okamžitě jej vytáhněte. Držte proužek ve vodorovné poloze 15 sekund (nesetřepávejte přebytečnou vodu z proužku).… (marimex.cz)

STANDARD DIAGNOSTICS Proužky testovací pro SD Codefree (PLUS)

STANDARD DIAGNOSTICS Proužky testovací pro SD Codefree (PLUS)

Příslušenství pro glukometry SD Codefree i SD Codefree PLUS, 2x 25ks Náhradní testovací proužky STANDARD DIAGNOSTICS SD Codefree (PLUS) jsou určeny pro glukometry SD Codefree a SD Codefree PLUS, tedy pro přístroje bez nutnosti kalibrace. Balení obsahuje 50 proužků (2× 25) se samonasávacím senzorem. Mají dlouhou výdrž – až 24 měsíců. Po otevření je třeba proužky spotřebovat do 3 měsíců. Klíčové vlastnosti testovacích proužků pro SD Codefree (PLUS)Testovací proužky pro glukometry SD Codefree a SD COdefree PlusExpirace proužků je až 24 měsícůSnadné a rychlé použitíBalení obsahuje 2× 25 proužků (alza.cz)

SD Biosensor Akční SET - Glukometr SD CODEFREE + 50 proužků (639)

SD Biosensor Akční SET - Glukometr SD CODEFREE + 50 proužků (639)

Set glukometru SD CODEFREE + balení 50ks proužků Glukometr SD CODEFREE v akčním setu s balením obsahujícím 50 ks měřících proužků SD CODEFREE je skvělým pomocníkem pro stanovení hladiny glykemie – krevního cukru. Znát a kontrolovat stav cukru v krvi by měli všichni diabetici, aby měli svou nemoc lépe pod kontrolou a předcházeli tak závažným komplikacím tohoto onemocnění. Výhodou glukometru bez kódování je velmi snadná obsluha, kdy odpadá nutnost kalibrace přístroje kódovacím čipem. Samotné měření trvá pouhých pět vteřin, přičemž stačí jen velmi malá kapka krve cca 0,9 µl. Kromě měřiče krevní glukózy jsou nezbytné také testovací proužky s unikátním samonasávacím sensorem a odběrové pero s jehličkami na jedno použití. Klíčové vlastnosti … (alza.cz)

Hanscraft Tester digitální testovacích pásků AquaChek - 11305020

Hanscraft Tester digitální testovacích pásků AquaChek - 11305020

AquaChek TruTest - digitální čtečka proužků s LCD displejem.   AquaCheck TruTest je digitální čtečkou proužků. Nabízí vysokou přesnost při čtení - odpadají rozpaky ohledně přesného odstínu výsledné barvy, čtečka je přečte za Vás a hodnotu Vám ukáže display. Díky pokrokové čtecí technologii jednoduše ponoříte testovací proužek do vířivky nebo do bazénu a získáte rychle přesné výsledky v několika málo vteřinách. Měřit můžete: volný chlor nebo brom, hodnotu pH a celkovou alkalitu. Přesné a rychlé výsledky v 15ti vteřinách Velmi přehledný display LCD Výsledky jsou numerické - volný chlor nebo brom, pH a celková alkalita Paměťová funkce čtečky uchovává posleních 9 výsledků testování - průběžná kontrola historického stavu Signalizace LOW / OK / HIGH -… (marimex.cz)

Uživatele, kteří hledají "Testovací proužky OneTouch Verio 50 ks" se dívají také na:

Wenger blaze 50 hunter
Kurzweil ks-40a recenze
Digestoř 50 cm zadní odtah

iSi N2O, 50 ks (9002377007454)

iSi N2O, 50 ks (9002377007454)

Příslušenství profesionální šlehačkové bombičky, obsahu plynu N2O 8.4g, 29 porcí (75 ml) šlehačky (při 0.5l smetany), jednorázové použití, certifikace HACCP, HALAL, kompatibilní se šlehači značek: iSi, Kayser, Tescoma, Liss, Mosa, Hendi, Banquet, nejsou kompatibilní se šlehači pro výměnné bombičky Sifos a Kisag, obsah balení: 50ks iSi šlehačkové bombičky N2O iSi N2?O 50 ks je balení profesionálních šlehačkových bombiček. Ty garantují obsah plynu N2O 8,4 gramů a až pětinásobný nášleh smetany. Získáte tak až 29 75ml porcí šlehačky při použití 0,5 litru smetany. Bombičky samotné jsou z kvalitní oceli, vyrobené v Rakousku a 100% recyklovatelné. Disponují bezzávitovým hrdlem a jsou určeny pouze k jednorázovému použití. iSi N2O jsou kompatibilní se šlehači iSi, Kayer, Tescoma,… (alza.cz)

SD Biosensor Akční SET - r SD Codefree PLUS + 50 proužků (9657)

SD Biosensor Akční SET - r SD Codefree PLUS + 50 proužků (9657)

Glukometr bez kódování, velmi snadná obsluha, velký a snadno čitelný displej, snadné vyhodnocení výsledků, barevné LED indikátory, paměť pro 100 naměřených hodnot, vč. datumu a času (alza.cz)

PERSIL DuoCaps Color 50 ks (9000101094398)

PERSIL DuoCaps Color 50 ks (9000101094398)

Kapsle na praní na barevné prádlo, s dvoukomorovou technologií, aktivně odstraňuje skvrny Persil Color Duo-Caps jsou speciálně vyvinuté kapsle na barevné prádlo pro dosažení skvělých výsledků při vašem praní bez sebemenší námahy. Inovativní receptura s dvoukomorovou technologií kombinuje Persil Duo-Caps aktivní odstraňovač skvrn i proti těm nejodolnějším skvrnám s Persil rozjasňovačem pro zářivou čistotu v jediné dvojité kapsli. Tímto jednoduchým a zároveň šetrným způsobem dosáhnete, aby vaše prádlo bylo čisté, voňavé a beze skvrn. Snadné dávkování a zároveň dokonalé výsledky, včetně zachování zářivosti barevného oblečení. Klíčové vlastnosti Persil Color Duo-CapsOdstraní i ty nejodolnější skvrnyZachovává zářivost barevného oblečení, zabraňuje vyblednutí a… (alza.cz)

SD Biosensor Akční SET - Glukometr SD Gluco Navii NFC + 50 proužků …

SD Biosensor Akční SET - Glukometr SD Gluco Navii NFC + 50 proužků (9656)

Set glukometru SD Gluco Navii NFC + balení 50ks proužků Glukometr SD Gluco Navii NFC s 50 testovacími proužky v akčním setu s balením obsahujícím 50 ks měřících proužků SD Gluco Navii NFC je díky moderní technologii skvělým pomocníkem pro měření glukózy pomocí enzymu GDH-FAD. Znát a kontrolovat stav cukru v krvi by měli všichni diabetici, aby měli svou nemoc lépe pod kontrolou a předcházeli tak závažným komplikacím tohoto onemocnění. Výhodou glukometru bez kódování je velmi snadná obsluha, kdy odpadá nutnost kalibrace přístroje kódovacím čipem. Samotné měření trvá pouhých pět vteřin, přičemž stačí jen velmi malá kapka krve cca 0,5 µl. Kromě měřiče krevní glukózy jsou nezbytné také testovací proužky s unikátním samonasávacím sensorem a odběrové pero s jehličkami na jedno použití. … (alza.cz)

PERSIL DuoCaps Regular 50 ks (9000101094428)

PERSIL DuoCaps Regular 50 ks (9000101094428)

Kapsle na praní univerzální, dvoukomorové, na odolné skvrny, šetrný k vláknům Kapsle Persil DuoCaps představují inovativní přípravek, díky němuž je praní prádla účinnější, a zároveň jednodušší než kdy dřív. Kapsle je vybavena dvěma komorami, v jedné se nachází tekutý odstraňovač skvrn, ve druhé prostředek pro zářivě bílé prádlo. Tyto duokapsle Persil DuoCaps obsahují dvojnásobně koncentrovanější složení oproti jiným pracím gelům, díky čemuž zaručují naprosto dokonalý výsledek i při nízkých teplotách. Použití kapsle je snadné, rychlé a efektivní - stačí ji vložit do bubnu pračky ještě před přidáním prádla, při kontaktu s vodou se začne ihned rozpouštět a přímo do vláken prádla se tak dostane 100% prací síly.  Klíčové vlastnosti Persilu Duo-Caps Regular BoxSpeciální… (alza.cz)

SPONTEX Kolíčky na prádlo 50 ks (9001378241027)

SPONTEX Kolíčky na prádlo 50 ks (9001378241027)

Kolíky na prádlo, velmi praktické, odolné Hledáte-li spolehlivé kolíčky na prádlo, které něco vydrží, pak zvolte prověřenou značku Spontex. V praktickém balení vám nabízí hned 50 kolíčků na věšení prádla. Jedná se o vícebarevnou sadu klasických kolíčků vyrobených z odolného plastového materiálu a vybavených solidní ocelovou pružinou. Kolíčky na prádlo jsou pevné, nelámou se ani nerezavějí, takže je můžete bez obav použít k přichycení vašeho vypraného prádla i na venkovní prádelní šňůru. Díky plastovému provedení, je můžete v případě potřeby i snadno umýt. Kolíčky na prádlo Spontex vám vždy skvěle poslouží pro spolehlivé, jemné, ale pevné uchycení vypraného prádla. Klíčové vlastnosti kolíčků na věšení prádla SPONTEXKlasické umělohmotné kolíčky na prádlo s… (alza.cz)

FINO Color 10 l, 50 ks (5201314413943)

FINO Color 10 l, 50 ks (5201314413943)

Pytle na odpad s uchy, pevné, objem 10 litrů, 6 mic, rozměry 36 x 44 cm Potřebujete kvalitní pytle na odpadky? Potom jistě uvítáte tyto pytle značky Fino o objemu 10 l. Sáčky FINO Color jsou vyrobeny z pevného materiálu. Díky němu se nemusíte bát roztrhnutí. Pytle v bílém provedení disponují praktickými uchy pro snadné uzavírání. Praktický pomocník k bezpečnému odkládání odpadu, kterého ocení každá domácnost.  Klíčové vlastnosti pytlů na odpad FINO Color 10 l, bíléPytle na odpad FINO Color 10 l v bílém provedeníDisponují praktickými uchyVyrobeny z pevného materiáluBalení obsahuje 50 ks sáčků Rozměry:36 × 44 cm6 µmObjem:10 lBarva:bílá (alza.cz)

JAR Platinum Plus Yellow 50 ks (8001090983282)

JAR Platinum Plus Yellow 50 ks (8001090983282)

Tablety do myčky rozkládají odolné zbytky jídla, pomáhají odstraňovat zašedlost, obnovují původní lesk nádobí, obnovují původní lesk nádobí, v 3 komorovém řešení   Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Jar Platinum PlusJAR Platinum Plus Yellow jsou vysoce účinné tablety do myčky, které dokonalým způsobem odstraní odolné zbytky jídla. Kromě toho rovněž pomáhají odstraňovat zašedlost vznikající postupem času a obnovují původní lesk nádobí. Dokonalou čistotu zajistí tekuté složky v 3komorovém řešení, jejichž obal se snadno a rychle rozpouští i při nižších teplotách. Tablety lze používat také v krátkých mycích cyklech, i v tomto případě jsou vysoce účinné. Součástí tablet je rovněž prostředek na oplachování, s funkcí soli, ochrany… (alza.cz)

FINO Dřevěné špejle grilovací 50 ks (5900536320052)

FINO Dřevěné špejle grilovací 50 ks (5900536320052)

Outdoorové nádobí Dřevěné špejle vhodné na grilování Nejen během letní sezóny určitě oceníte dřevěné grilovací špejle FINO. Ostrý hrot lehce propíchne zeleninu i maso a vy tak můžete snadno předvést svůj grilovací um v plné parádě. Příprava výborných špízů, šašliku nebo ražničí bude s grilovacími špejlemi FINO mnohem jednodušší.  Klíčové vlastnosti dřevěných grilovacích špejlí FINODřevěné špejle FINO jsou vhodné na grilováníOstrý hrot snadno propíchne zeleninu i masoV balení najdete 50 ks grilovacích špejlí FINO (alza.cz)

FINO Sáčky na mražení 3L 50 ks (5900536311722)

FINO Sáčky na mražení 3L 50 ks (5900536311722)

Mikrotenové sáčky na mražení pro uchování a skladování potravin, vysoce odolné Skladujte v mrazáku své potraviny tím nejlepším způsobem. Se sáčky FINO si vaše jídlo zachová své nutriční hodnoty a kvalitu. Jsou určené do mrazniček při teplotách až do -25 °C. Sáčky jsou vysoce odolné a vhodné pro všechny druhy potravin. Také splňují legislativu EU. Do jednoho mikrotenového sáčku o objemu 3 litry můžete vložit co budete zrovna potřebovat - maso, zeleninu či pečivo. Sáček FINO vaše jídlo správně uchová, aby vám později zase chutnalo. Klíčové vlastnosti mikrotenové sáčky FINO na mražení, 50 ksMikrotenové sáčky jsou určené pro uchování a skladování potravin v mrazákuSáčky jsou vysoce odolnéMikrotenové sáčky jsou vhodné do mrazniček o teplotě až -25 °CJeden sáček má objem 3… (alza.cz)

Dětské dřevěné kostky Legler Die Maus, 50 ks

Dětské dřevěné kostky Legler Die Maus, 50 ks

Máte doma malého budovatele nebo budoucí architektu? ♥ Na závěry je sice ještě brzy, ale proč je nepodpořit v tom, co je baví? Skládací kostky od značky Legler jsou skvělý začátek jejich budovatelské kariéry. Podporují správný motorický vývoj a rozvíjí dětskou fantazii tou nejzábavnější formou. O značce: Legler má více jak 30letou historii během níž se značka vypracovala na předního výrobce dřevěných hraček. Každý rok představí světu přes 500 novinek. Angažuje se v mnoha sociálně zodpovědných projektech, které pomáhají zajistit dětem lepší život. (bonami.cz)

Ponožky Proužky

Ponožky Proužky

- veselé ponožky s trendy motívem - měkká, česaná bavlna - unisex - materiál: 90% bavlna, 8% polyamid, 2% elastan - vyrobeno na Slovensku (butikovo.cz)

Ponožky Proužky

Ponožky Proužky

- veselé ponožky s trendy motívem - měkká, česaná bavlna - unisex - materiál: 90% bavlna, 8% polyamid, 2% elastan - vyrobeno na Slovensku (butikovo.cz)

FINO Nitrilové černé rukavice vel. M, 50 ks (5201314094364)

FINO Nitrilové černé rukavice vel. M, 50 ks (5201314094364)

Rukavice nepudrované (alza.cz)

DOG FANTASY podložka 90 × 60 cm 50 ks (8595091792665)

DOG FANTASY podložka 90 × 60 cm 50 ks (8595091792665)

Podložka pro psa , pro štěňata či nemocné a staré psy. Velikost: 90 × 60 cm. Podložky pro štěňata či nemocné a staré psy. Velikost: 90 x 60 cm. Klíčové vlastnostiVýchovné podložky pro štěňata a psyAtraktivní vůně přitahuje štěňata a motivuje je k vykonání potřebyIdeální pro starší nebo inkontinentní psySuper absorpční a jednoduchéPro vnitřní i venkovní použití (alza.cz)

Sada 50 ks bílých papírových košíčků Mason Cash Baking

Sada 50 ks bílých papírových košíčků Mason Cash Baking

I maličkosti dělají kuchyň. Pořiďte si nezbytnosti, se kterými půjde vaření i pečení lépe od ruky. Značka, která je tu pro vás více než 200 let: Mason Cash je dnes už legendární značkou nádobí, která se zrodila před více než 200 lety v Anglii. Bere si to nejlepší z tradičních viktoriánských kuchyní a za celou dobu své existence mění své výrobky jen minimálně. Jedné věci se ale drží stále - kvalitní kameniny, ze kterých vyrábí ikonické mísy. I proto je volbou mnoha kuchařů po celém světě. Pozvěte i do své kuchyně nádherné kuchyňské pomocníky Mason Cash, se kterými půjde pečení a příprava jídel od pěkně od ruky. (bonami.cz)

Fomei Jet Pro Pearl 265 A4/5 - testovací balení (EY4046)

Fomei Jet Pro Pearl 265 A4/5 - testovací balení (EY4046)

Fotopapír 5 listů A4, určen pro inkoustové (Inkjet) tiskárny, matný, gramáž 265 g/m2 Fotopapír FOMEI Jet PRO Pearl 265 A4/5 v testovacím balení patří k nejoblíbenějším fotopapírům. Papír nabízí profesionální kvalitu, střední gramáž 265 g/m2 a kompatibilitu s tiskárnami značky Canon, EPSON a HP.Fotopapír FOMEI Jet PRO Pearl 265 A4/5 v testovacím balení patří k nejoblíbenějším fotopapírům. Papír nabízí profesionální kvalitu, střední gramáž 265 g/m2 a kompatibilitu s tiskárnami značky Canon, EPSON a HP.Japonský fotopapír FOMEI Jet PRO Pearl se velmi dobře uplatní na dovolenkové fotografie, fotografie architektury, do rámečků a různých alb. Svou oblíbenost získal i díky dostupnosti formátů 10 × 15 a 13 × 18 cm.Majitelé suchých (inkjet, dry) labů ho nasazují jako alternativu k matnému papíru… (alza.cz)

Bílo-modrý overal mini proužky

Bílo-modrý overal mini proužky

- výstřih se zapínáním na knoflíky - dvě otevřené kapsy na bocích - krátke rukávy - stahování v pase - univerzální velikost odpovída S/M - materiál: 95% bavlna, 5% elastan   Velikost UNI (S/M) Délka od ramene (cm) 78 Šířka v podpaží (cm) x 2 44 Šířka v pase (cm) x 2 39 Šířka v bocích (cm) x 2 46 (butikovo.cz)

Bílo-modrý overal midi proužky

Bílo-modrý overal midi proužky

- výstřih se zapínáním na knoflíky - dvě otevřené kapsy na bocích - krátke rukávy - stahování v pase - univerzální velikost odpovída S/M - materiál: 95% bavlna, 5% elastan   Velikost UNI (S/M) Délka od ramene (cm) 78 Šířka v podpaží (cm) x 2 44 Šířka v pase (cm) x 2 39 Šířka v bocích (cm) x 2 46 (butikovo.cz)

Svítící hvězda - zlaté proužky - 18000329

 Svítící hvězda - zlaté proužky - 18000329

Originální vánoční dekorace v podobě papírové hvězdy se zlatými proužky se zabudovanou světelnou instalací. Přidejte žárovku a užijte si magickou atmosféru Vánoc. Zavěste ji například na okno, upevněte ke stropu, nebo k dřevěnému trámu. Hezky bude vypadat i na zastřešené terase nebo balkoně. Délka přívodního kabelu: je 3,5 m Závit žárovky: E14 (žárovka není součástí balení) (marimex.cz)

Calvin Klein Trenýrky - proužek Velikost: S

Calvin Klein Trenýrky - proužek Velikost: S

#CKFORHIM  Stylové, kvalitní a extrémně pohodlné trenýrky Calvin Klein! Guma je zdobena ikonickým nápisem. Trenýrky jsou zabaleny v originální CK krabičce. (bepink.cz)

Šedý svetr s proužky na rukávech

Šedý svetr s proužky na rukávech

- pohodlný pletený svetr/kardigán - bez kapes - dlouhý rukáv - ozdobné pásky na rukávech - bez zapínání - materiál: 75% akryl, 10% vlna, 10% viskóza, 5% alpaka   Velikost UNI (S/M) Celková délka od ramene (cm) 89 Šířka v podpaží (cm) x 2 60 Délka rukávu od krku (cm) 76 (butikovo.cz)

Calvin Klein Trenýrky - proužek Velikost: M

Calvin Klein Trenýrky - proužek Velikost: M

#CKFORHIM  Stylové, kvalitní a extrémně pohodlné trenýrky Calvin Klein! Guma je zdobena ikonickým nápisem. Trenýrky jsou zabaleny v originální CK krabičce. (bepink.cz)

Hnědý svetr s proužky na rukávech

Hnědý svetr s proužky na rukávech

- pohodlný pletený svetr/kardigán - bez kapes - dlouhý rukáv - ozdobné pásky na rukávech - bez zapínání - materiál: 75% akryl, 10% vlna, 10% viskóza, 5% alpaka   Velikost UNI (S/M) Celková délka od ramene (cm) 89 Šířka v podpaží (cm) x 2 60 Délka rukávu od krku (cm) 76 (butikovo.cz)

Béžový svetr s proužky na rukávech

Béžový svetr s proužky na rukávech

- pohodlný pletený svetr/kardigán - bez kapes - dlouhý rukáv - ozdobné pásky na rukávech - bez zapínání - materiál: 75% akryl, 10% vlna, 10% viskóza, 5% alpaka   Velikost UNI (S/M) Celková délka od ramene (cm) 89 Šířka v podpaží (cm) x 2 60 Délka rukávu od krku (cm) 76 (butikovo.cz)

Baby blue svetr s proužky na rukávech

Baby blue svetr s proužky na rukávech

- pohodlný pletený svetr/kardigán - bez kapes - dlouhý rukáv - ozdobné pásky na rukávech - bez zapínání - materiál: 75% akryl, 10% vlna, 10% viskóza, 5% alpaka   Velikost UNI (S/M) Celková délka od ramene (cm) 89 Šířka v podpaží (cm) x 2 60 Délka rukávu od krku (cm) 76 (butikovo.cz)

Tommy Hilfiger dámské tmavě modré tričko s proužky

Tommy Hilfiger dámské tmavě modré tričko s proužky

Dámské tmavě modré tričko s proužky z kolekce Hilfiger Denim. Tričko je vyrobeno z 60% bavlny, 40% modalu.   (mode.cz)

SD Biosensor Měřící proužky pro SD GlucoNavii NFC (1372)

SD Biosensor Měřící proužky pro SD GlucoNavii NFC (1372)

Příslušenství měřící proužky pro glukometr SD GlucoNavii NFC, balení 50ks proužků Záleží vám na vašem zdraví? Pak pravidelně kontrolujte stav cukru ve vaší krvi. K tomu vám výborně pomůže sada testovacích proužků pro glukometr SD GlucoNavii NFC. Sada obsahuje 50 kusů měřících proužků s 24 měsíční expirační dobou. Tyto proužky pro GlucoNavii mají zlaté kontakty, což zajistí přesné výsledky měření. Klíčové vlastnosti testovací sady pro SD GlucoNavii NFCTestovací sada obsahuje 2 balení po 25 kusechVhodné jen pro SD GlucoNavii NFCZlaté kontakty zaručí přesné výsledkyExpirace až 24 měsíců (alza.cz)

Calvin Klein Carousel Kalhotky 3 balení - zelená/růžová/proužek…

Calvin Klein Carousel Kalhotky 3 balení - zelená/růžová/proužek Velikost: L

CALVIN KLEIN! Výhodné trojbalení kalhotek klasického střihu z kolekce Carousel Cotton v limitované kolekci barev. Skladem také ve střihu tanga.  (bepink.cz)

Tommy Hilfiger dámské tmavě modré tričko s proužky - XS (905)

Tommy Hilfiger dámské tmavě modré tričko s proužky - XS (905)

Dámské tmavě modré tričko s proužky z kolekce Hilfiger Denim. Tričko je vyrobeno z 60% bavlny, 40% modalu.   (mode.cz)

Malá zebra ztratila svoje proužky (978-80-256-2212-4)

Malá zebra ztratila svoje proužky (978-80-256-2212-4)

Kniha – autor Jedda Robaard, 10 stran, česky, Malá zebra zažila skutečně podivný den. Zmizely jí proužky. Pomůžeš zebře proužky najít? V této úžasně interaktivní knížce plné odklápěcích okének a hravých ilustrací se připojíš k dobrodružství malé zebry, která pátrá po svých chybějících proužcích. Kdepak asi jsou? (alza.cz)

Efektivní testování softwaru: Klíčové otázky pro efektivitu…

Efektivní testování softwaru: Klíčové otázky pro efektivitu testovacího procesu (978-80-247-5594-6)

Kniha – autor Miroslav Bureš; Miroslav Renda; Michal Doležel, 224 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Jednotlivá témata knihy byla vybrána na základě průzkumu, jaké oblasti v testování software jsou v současné době vnímány jako klíčové a nejvíce problematické. Odpovědět by vám měla: Jak testování software realisticky odhadovat a plánovat? Co na projektu zajistit, abychom byli schopni účinně řídit testování a mít přehled, zda jsou konkrétní testy efektivní? Jak měřit účinnost testování tak, abychom mohli celý proces vylepšovat? Jak zajistit co nejstabilnější testovací prostředí a kvalitní data pro testování? Jak do celého procesu co nejlépe zapojit investora a budoucí uživatele? Jak si poradit, kdy testovací projekt není v dobrém stavu a situaci potřebujeme co nejrychleji zlepšit… (alza.cz)

Tommy Hilfiger Boxerky Premium 3 balení - tmavě modrá/proužek/modrá…

Tommy Hilfiger Boxerky Premium 3 balení - tmavě modrá/proužek/modrá Velikost: S

#TOMMYFORHIM #LIMITOVANÁKOLEKCE Stylové, kvalitní a extrémně pohodlné, to jsou boxerky Tommy Hilfiger! Guma je zdobena nápisem a ikonickým logem a nápisem. Balení obsahuje celkem 3 ks boxerek. Boxerky jsou zabaleny v krabičce. (bepink.cz)

CLANAX Towel Švédská utěrka 60 x 50 5 ks (8590786720206)

CLANAX Towel Švédská utěrka 60 x 50 5 ks (8590786720206)

Hadřík z mikrovlákna, vyčistí a vyleští jakýkoliv povrch, na suchý i mokrý povrch Chcete mít doma uklizeno rychle a efektivně? Pak vám pomohou švédské utěrky CLANAX vyrobené z mikrovlákna. Díky maximální účinnosti těchto hadříků budete mít doma čisto po pár tazích. Mikrovlákna utěrek nepoškodí žádné povrchy, skvěle čistí a zároveň leští vše, co potřebujete. Můžete jimi setřít jak suchý, tak mokrý povrch, aniž by po nich zůstávaly nevzhledné šmouhy. Jistě také oceníte, že po setření za sebou nezanechávají vlákna jako jiné hadříky, kterými chcete povrch doleštit. Se švédskými utěrkami CLANAX nebudete dělat práci navíc a za pár minut se zbavíte prachu a nežádoucích skvrn kolem sebe. Rozměr jednoho hadříku je 60 × 50 cm a v balení jich je celkem 5.  Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

Tommy Hilfiger Boxerky Premium 3 balení - tmavě modrá/proužek/modrá…

Tommy Hilfiger Boxerky Premium 3 balení - tmavě modrá/proužek/modrá Velikost: M

#TOMMYFORHIM #LIMITOVANÁKOLEKCE Stylové, kvalitní a extrémně pohodlné, to jsou boxerky Tommy Hilfiger! Guma je zdobena nápisem a ikonickým logem a nápisem. Balení obsahuje celkem 3 ks boxerek. Boxerky jsou zabaleny v krabičce. (bepink.cz)

Nová maturita, občanský a společenskovědní základ: Soubor testovacích…

Nová maturita, občanský a společenskovědní základ: Soubor testovacích úloh pro společnou část nové m (80-86493-14-8)

Kniha – autor Stanislav Bendl, 52 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Skripta, která mají pomoci při dlouhodobé přípravě na společnou část maturitní zkoušky z občanského základu. Testové úlohy byly připraveny obsahově v návaznosti na předpokládané vědomosti studentů a formálně v návaznosti na dlouholetý cyklus přípravných testů, který pod zastřešením Centra pro reformu maturitní zkoušky v posledních letech realizovalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy na českých středních školách. V textu skript se vyskytují testy různého stupně náročnosti, ověřující různé tzv. cílové kompetence v rámci všech tematických okruhů středoškolského učiva. (alza.cz)

Calvin Klein Carousel Tanga 3 balení - zelená/růžová/proužek Velikost…

Calvin Klein Carousel Tanga 3 balení - zelená/růžová/proužek Velikost: XS

CALVIN KLEIN! Výhodné trojbalení kalhotek střihu tanga z kolekce Carousel COTTON v limitované kolekci barev. Skladem také v klasickém střihu.   (bepink.cz)

by inspire Sada hrnků Grafiko 280ml 4 ks (7786-99-50)

by inspire Sada hrnků Grafiko 280ml 4 ks  (7786-99-50)

Hrnek z jakostnístního porcelánu s vysokým leskem, elegantního tvaru, 4ks o objemu 280ml Vybavte svou kuchyni originální sadou hrnků české značky By Inspire v provedení Grafiko, která obsahuje 4 kusy kvalitního nádobí z jakostního porcelánu s vysokým leskem. Tradiční bílé provedení doplňují dekorace grafických tvarů v černé barvě. V sadě By Inspire naleznete čtyři kusy hrnků na čaj o objemu 280 ml, které můžete využít na váš oblíbený čaj nebo kávu. Soupravu je možné mýt v myčce nádobí. Jedinečná sada hrnků doladí váš stůl a na první pohled zaujme všechny vaše hosty. Klíčové vlastnosti sady hrnků By Inspire Grafiko 6 ksSada hrnků od By InspireSouprava obsahuje 4 ks hrnkůSada je vyrobena z kvalitního jakostního porcelánu s vysokým leskemDekorována černými grafickými… (alza.cz)

Philips LED Classic 4.7-50 W, GU10, 2700 K, Set 3 ks (929001250495)

Philips LED Classic 4.7-50 W, GU10, 2700 K, Set 3 ks (929001250495)

LED žárovka 4.7 W (náhrada za 50 W), 15000 hod., teplé bílé světlo 2700 K, 36°, CRI>80, A+, bodová - 63 Kč/ks Mimořádně úsporná bodová LED žárovka Philips spadající do energetické třídy A+ s paticí GU10. Její příkon 4,7 W produkuje světelný tok o síle 345 lm, dokáže tak nahradit konvenční 50 W žárovku. Svítidlo produkuje příjemné teplé bílé světlo o teplotě 2700K s životnosti 15 000 hodin. Dejte sbohem starým neekologickým žárovkám a vstupte do nového a lepšího světa efektivního svícení! V sadě naleznete 3 kusy bodových žárovek. Klíčové vlastnosti žárovky Philips LED Classic, GU10, 4,7 WSada tří LED žárovek4,7 W nahrazuje 50W žárovkuPřináší značnou energetickou úsporu až 80 %2 700 K je zárukou teplého bílého světla ideálního do domácího prostředíVelmi… (alza.cz)

Nová maturita, český jazyk a literatura: Soubor testovacích úkolu pro…

Nová maturita, český jazyk a literatura: Soubor testovacích úkolu pro společnou část nové maturity (80-86493-17-2)

Kniha – autor Stanislav Bendl, 52 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Philips LED Classic 4.6-50 W, GU10, 2700 K, Set 2 ks (929001215231)

Philips LED Classic 4.6-50 W, GU10, 2700 K, Set 2 ks (929001215231)

LED žárovka 4.6 W (náhrada za 50 W), 15000 hod., teplé bílé světlo 2700 K, 36°, CRI>80, A+, bodová Set dvou bodových svítidel Philips, které jsou ideální náhradou za klasická halogenová svítidla s napětím 50 W. Set dvou bodových svítidel Philips LED Classic je ideální náhradou za klasické halogenové svítidla se standardním napětím 50 W. Nesmírně velkou výhodou tohoto svítidla je jeho univerzálnost. Lze je použít jako bodové i univerzální osvětlení. Navíc vytváří velmi příjemné teplé bílé světlo a vydrží svítit až 15000 hodin. Klíčové vlastnostiVýhodný set dvou bodových svítidel PhilipsIdeální náhrada za klasická halogenová svítidla s příkonem 50 WKrásné a příjemné teplé bílé světloVelmi úsporná - zařazena v energetické třídě A+ (alza.cz)

Tommy Hilfiger dámská sukně s proužkem

Tommy Hilfiger dámská sukně s proužkem

Dámská sukně s proužkem z kolekce Tommy Jeans. Materiál : 69ˇpolyester, 29% viskóza, 2% elastan (mode.cz)

Tommy Hilfiger pánská modrá košile s proužkem

Tommy Hilfiger pánská modrá košile s proužkem

Pánská modrá košile s proužkem od Tommy Hilfiger. Materiál: 100% bavlna. Střih: Regular fit. (mode.cz)

Tommy Hilfiger dámský top Cameo s proužkem

Tommy Hilfiger dámský top Cameo s proužkem

Dámský top Cameo s proužkem od Tommy Hilfiger. Top je lehce průsvitný, stříbrné proužky zdobí třpytivé vlákna. Materiál : 76% bavlna, 12% polyamid a 12% kovové vlákno Modelka je 172 cm vysoká a má na sobě velikost XS. (mode.cz)

Tommy Hilfiger dámský top Clarissa s proužkem

Tommy Hilfiger dámský top Clarissa s proužkem

Dámský top Clarissa s proužkem od Tommy Hilfiger. Top je lehce prusvitný. Materiál: 100% len Modelka je 172 cm vysoká a má na sobě velikost XS.   (mode.cz)

Tommy Hilfiger pánské tmavě modré tričko s proužkem

Tommy Hilfiger pánské tmavě modré tričko s proužkem

Pánské tmavě modré tričko s proužkem z kolekce Tommy Jeans. Materiál: 100% bavlna. Střih: Classic fit. Model je vysoký 186 cm a má velikost M. (mode.cz)

Tommy Hilfiger dámská košile Basic s modrým proužkem

Tommy Hilfiger dámská košile Basic s modrým proužkem

Dámská košile Basic s modrým proužkem z kolekce Hilfiger Denim.  V pase je košile mírně projmutá. Materiál : 70% bavlna, 27% polyamid a 3% elastan Modelka je 172 cm vysoká a má na sobě velikost XS. (mode.cz)

Tommy Hilfiger dámské vínové šaty s proužkem

Tommy Hilfiger dámské vínové šaty s proužkem

Dámské vínové šaty s proužkem z kolekce Tommy Jeans. Materiál: 69% polyester, 29% viskóza, 2% elastan. (mode.cz)

Tommy Hilfiger pánské tyrkysové tričko s proužkem

Tommy Hilfiger pánské tyrkysové tričko s proužkem

Pánské tyrkysové tričko s proužkem z kolekce Tommy Jeans. Materiál: 100% bavlna. Střih: Classic fit. Model je vysoký 186 cm a má velikost M. (mode.cz)

Tommy Hilfiger pánské modré boxerky s proužkem

Tommy Hilfiger pánské modré boxerky s proužkem

Pánské modré boxerky s proužkem od Tommy Hilfiger. Materiál: 95% bavlna, 5% elastan. (mode.cz)

Tommy Hilfiger dámská modrá sukně s proužkem

Tommy Hilfiger dámská modrá sukně s proužkem

Dámská modrá sukně s proužkem z kolekce Tommy Jeans. Materiál : 69% polyester, 29% viskóza, 2% elastan (mode.cz)

Tommy Hilfiger dámská modrá košile s proužkem Pames

Tommy Hilfiger dámská modrá košile s proužkem Pames

Dámská modrá košile s proužkem Pames od Tommy Hilfiger. Materiál: 100% bavlna. Střih: Fitted. (mode.cz)

Tommy Hilfiger dámská sukně s proužkem - XS (610)

Tommy Hilfiger dámská sukně s proužkem - XS (610)

Dámská sukně s proužkem z kolekce Tommy Jeans. Materiál : 69ˇpolyester, 29% viskóza, 2% elastan (mode.cz)

Tommy Hilfiger pánská bílá košile s modrým proužkem

Tommy Hilfiger pánská bílá košile s modrým proužkem

Pánská bílá košile s modrým proužkem od Tommy Hilfiger. Materiál: 100% bavlna. Střih: Regular fit. (mode.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít