Test na alergii kočičí srsti

Našli jsme pro tebe Test na alergii kočičí srsti. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Test na alergii kočičí srsti

Jak vyzrát na alergii a astma

Jak vyzrát na alergii a astma

Trpíte vy nebo někdo z vašich blízkých alergií či astmatem? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout našeho nového komplexního průvodce světem alergiků a astmatiků. Kniha Jak vyzrát na alergii a astma je přehledně členěná do tematických celků a věnuje se nejrůznějším formám nemoci od alergie na pyl a potravinové nesnášenlivosti přes astma z povolání až po atopický ekzém.Její součástí je navíc prakticky zaměřený Plán pro snadné dýchání, s jehož pomocí dokážete vhodně upravit svůj životní prostor, zjistíte, jaké potraviny mohou vyvolat astmatický záchvat, a ověříte si, že užíváte správné léky. Tato publikace je nepostradatelným společníkem pro všechny, kdo se nechtějí smířit s kýcháním, slzením a zadýcháváním! (knihydobrovsky.cz)

Mast Pure na alergii BIO 5 ml

Mast Pure na alergii BIO 5 ml

HayMax je 100% přírodní prostředek na alergie vyrobený z bio surovin bez obsahu syntetických léčiv. (mall.cz)

HayMax přírodní prostředek na alergii Levandule 5 ml

HayMax přírodní prostředek na alergii Levandule 5 ml

HayMax Levandule je 100% přírodní prostředek na alergie vyrobený z bio surovin bez obsahu syntetických léčiv. (countrylife.cz)

HayMax Mast Pure na alergii BIO 5 ml

HayMax Mast Pure na alergii BIO 5 ml

HayMax je 100% přírodní prostředek na alergie vyrobený z bio surovin bez obsahu syntetických léčiv. (prozdravi.cz)

HayMax Mast Pure na alergii BIO 5 ml

HayMax Mast Pure na alergii BIO 5 ml

HayMax je 100% přírodní prostředek na alergie vyrobený z bio surovin bez obsahu syntetických léčiv. (vivantis.cz)

HayMax přírodní prostředek na alergii pro děti 5ml

HayMax přírodní prostředek na alergii pro děti 5ml

HayMax přírodní prostř.na alergii pro děti 5ml HayMax dětský přírodní prostředek na alergii bez vůně. Je výborný na sennou rýmu, alergii na prach a domácí mazlíčky. (pilulka.cz)

HayMax Pure přírodní prostředek na alergii 5 ml BIO HayMax

HayMax Pure přírodní prostředek na alergii 5 ml BIO HayMax

HayMax je 100% přírodní prostředek na alergie vyrobený z bio surovin bez obsahu syntetických léčiv. Bylo prokázáno, že dokáže zachytit prach, zvířecí alergeny a více než 1/3 z celkového množství pylových částic dříve než se dostanou do těla. Stačí ho jen aplikovat do okolí nosních dírek a pod obočí. HayMax je pro každého, kdo hledá alternativu k běžným farmaceutikům nebo kdo užívá nějaké jiné léky. HayMax neobsahuje žádná syntetická léčiva a může se používat současně s jinými přípravky. Při použití 2 účinných prostředků může osoba trpící alergií zaznamenat značné zlepšení příznaků. HayMax může používat kdokoliv, koho trápí senná rýma, alergie na prach nebo domácí mazlíčky. Balzám je vhodný i pro těhotné a kojící ženy a děti. Ocení ho například studenti během zkouškového období, kdy kvůli… (countrylife.cz)

Jak vyzrát na alergii a astma - Clasen Liz, Warren Chadd Rachel

Jak vyzrát na alergii a astma - Clasen Liz, Warren Chadd Rachel

Publikace Jak vyzrát na alergii a astma je nepostradatelným společníkem pro všechny, kdo se nechtějí smířit s kýcháním, slzením a zadýcháváním! Kniha Jak vyzrát na alergii a astma je přehledně členěná do tematických celků a věnuje se nejrůznějším formám nemoci od alergie na pyl a potravinové nesnášenlivosti přes astma z povolání až po atopický ekzém. Součástí knihy je navíc prakticky zaměřený Plán pro snadné dýchání, s jehož pomocí dokážete vhodně upravit svůj životní prostor, zjistíte, jaké potraviny mohou vyvolat astmatický záchvat, a ověříte si, že užíváte správné léky. (patro.cz)

HayMax Aloe Vera přírodní prostředek na alergii 5 ml BIO HayMax

HayMax Aloe Vera přírodní prostředek na alergii 5 ml BIO HayMax

HayMax Aloe Vera je 100% přírodní prostředek na alergie vyrobený z bio surovin bez obsahu syntetických léčiv. (countrylife.cz)

HayMax KIDS přírodní prostředek na alergii pro děti 5 ml BIO HayMax

HayMax KIDS přírodní prostředek na alergii pro děti 5 ml BIO HayMax

HayMax KIDS je 100% přírodní prostředek na alergie vyrobený z bio surovin bez obsahu syntetických léčiv. (countrylife.cz)

Simon Holland: Testy kočičí inteligence

Simon Holland: Testy kočičí inteligence

Je vaše kočka geniální? Myslíte, že vaše kočka dokáže úspěšně ovládat každý váš pohyb? Vyjádřit se umělecky expresionistickou abstrakcí z bláta a peří? Vemluvit se hravě do jakýchkoli kočičích dvířek v okolí? Vidět mrtvé lidi? (mall.cz)

Testy kočičí inteligence - Simon Holland

Testy kočičí inteligence - Simon Holland

Je vaše kočka geniální? Myslíte, že vaše kočka dokáže úspěšně ovládat každý váš pohyb? Vyjádřit se umělecky expresionistickou abstrakcí z bláta a peří? Vemluvit se hravě do jakýchkoli kočičích dvířek v okolí? Vidět mrtvé lidi? Nebo je spíš typ, který se schovává dokonce i před vaší zlatou rybkou či vyvrací prastarou teorii, že kočky vždycky přistanou na všech čtyřech? Kniha Testy kočičí inteligence, zábavný pětidílný test inteligence pro kočku a jejího majitele, vám pomůže zjistit, jak chytrá vlastně vaše kočka je. Pozorováním a testy založenými na společné hře změříte schopnosti své kočky v nejrůznějších oblastech od prostorové orientace a komunikačních dovedností až po meteorologii, psychologii a nadpřirozeno. Najdete tu také: Nápady, jak vaší kočce zvýšit IQ. Tipy pro zlepšení kočko… (knihydobrovsky.cz)

Rachel Warren Chadd: Jak vyzrát na alergii a astma - Přehledný…

Rachel Warren Chadd: Jak vyzrát na alergii a astma - Přehledný průvodce světem alergiků + plán pro snadné dýchání

Publikace Jak vyzrát na alergii a astma je nepostradatelným společníkem pro všechny, kdo se nechtějí smířit s kýcháním, slzením a zadýcháváním! (mall.cz)

Jak vyzrát na alergii a astma: Přehledný průvodce světem alergiků +…

Jak vyzrát na alergii a astma: Přehledný průvodce světem alergiků + plán pro snadné dýchání (978-80-7406-157-8)

Kniha – autor Rachel Warren Chadd; Liz Clasen, 288 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Publikace Jak vyzrát na alergii a astma je nepostradatelným společníkem pro všechny, kdo se nechtějí smířit s kýcháním, slzením a zadýcháváním! Kniha Jak vyzrát na alergii a astma je přehledně členěná do tematických celků a věnuje se nejrůznějším formám nemoci od alergie na pyl a potravinové nesnášenlivosti přes astma z povolání až po atopický ekzém. Součástí knihy je navíc prakticky zaměřený Plán pro snadné dýchání, s jehož pomocí dokážete vhodně upravit svůj životní prostor, zjistíte, jaké potraviny mohou vyvolat astmatický záchvat, a ověříte si, že užíváte správné léky. (alza.cz)

Testy kočičí inteligence (978-80-7413-387-9)

Testy kočičí inteligence (978-80-7413-387-9)

Kniha - autor Simon Holland, 128 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Je vaše kočka geniální? Myslíte, že vaše kočka dokáže úspěšně ovládat každý váš pohyb? Vyjádřit se umělecky expresionistickou abstrakcí z bláta a peří? Vemluvit se hravě do jakýchkoli kočičích dvířek v okolí? Vidět mrtvé lidi? Nebo je spíš typ, který se schovává dokonce i před vaší zlatou rybkou či vyvrací prastarou teorii, že kočky vždycky přistanou na všech čtyřech? Kniha Testy kočičí inteligence, zábavný pětidílný test inteligence pro kočku a jejího majitele, vám pomůže zjistit, jak chytrá vlastně vaše kočka je. Pozorováním a testy založenými na společné hře změříte schopnosti své kočky v nejrůznějších oblastech od prostorové orientace a komunikačních dovedností až po meteorologii, psychologii a… (alza.cz)

Pompaová Robin Nixon: Zdravé děti bez alergií - Jak na prevenci…

Pompaová Robin Nixon: Zdravé děti bez alergií - Jak na prevenci potravinových alergií

Pomozte svých dětem zmírnit potravinové alergie nebo se jim úplně vyhnout! Trpí vaše dítě potravinovou alergií? (mall.cz)

Earl Mindell: Alergie

Earl Mindell: Alergie

Alergie jsou epidemií moderní doby. Z Američanů trpí určitým typem alergického onemocnění přibližně polovina – a jestliže držíte v rukou tuto knihu, je pravděpodobné, že se alergie týká i vás nebo někoho z vašich blízkých. (mall.cz)

Zdravé děti bez alergií: Jak na prevenci potravinových alergií (978…

Zdravé děti bez alergií: Jak na prevenci potravinových alergií (978-80-264-1794-1)

Kniha – autor Robin Nixon Pompaová, 224 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Trpí vaše dítě potravinovou alergií? Namísto vyhýbání se vajíčkům, ořechům, mléku, lepku a dalším alergenům, se podle nejnovějších klinických výzkumů doporučuje zavádět alergeny do stravy dětí co nejdříve, velmi opatrně a často, alespoň po dobu prvních pěti let. Jedině tak se s nimi může tělo pomaličku seznámit a zvyknout si na ně. V knize najdete praktický návod, jak pomoci svým dětem vyhnout se celoživotnímu boji s potravinovými alergeny a 70 receptů, které vám pomohou zařadit alergeny do jídelníčku. (alza.cz)

Alergie - moje malá proč

Alergie - moje malá proč

Co je to alergie? Když máme potravinovou alergii, znamená to, že nám nějaké jídlo může ublížit? Hynek jednoho dne ochutná burské oříšky a najednou ho celé tělo svědí. Bude se muset celý život hlídat, aby náhodou nějaký nesnědl? (mall.cz)

HayMax přírodní prostředek na alergii mix 45 ml

HayMax přírodní prostředek na alergii mix 45 ml

HayMax je 100% přírodní prostředek na alergie vyrobený z bio surovin bez obsahu syntetických léčiv. Bylo prokázáno, že dokáže zachytit prach, zvířecí alergeny a více než 1/3 z celkového množství pylových částic dříve než se dostanou do těla. Stačí ho jen aplikovat do okolí nosních dírek a pod obočí. HayMax je pro každého, kdo hledá alternativu k běžným farmaceutikům nebo kdo užívá nějaké jiné léky. HayMax neobsahuje žádná syntetická léčiva a může se používat současně s jinými přípravky. Při použití 2 účinných prostředků může osoba trpící alergií zaznamenat značné zlepšení příznaků. HayMax může používat kdokoliv, koho trápí senná rýma, alergie na prach nebo domácí mazlíčky. Balzám je vhodný i pro těhotné a kojící ženy a děti. Ocení ho například studenti během zkouškového období, kdy kvůli… (countrylife.cz)

Wahl 858458-016 Hřeben pro odstranění línající srsti a vyčištění…

Wahl 858458-016 Hřeben pro odstranění línající srsti a vyčištění podsady srsti

Hřeben pro odstranění línající srsti a vyčištění podsady srsti. Kvalitní hřeben pro odstranění línající srsti a vyčištění podsady by měl být nepostradatelnou součástí vaší výbavy v péči o srst vašeho mazlíčka.Tento hřeben rozčeše zbylé chomáčky srsti, uhladí a perfektně upraví srst vašeho mazlíčka. Hřeben je doporučen pro střední a dlouhou srst a lze s ním upravovat i ocas, uši a hruď. Pro snadnou manipulaci je hřeben opatřen měkkou protiskluzovou rukojetí. Rozměry: 20 x 5,3 x 1,5 cm (4home.cz)

Jak překonat alergie - Galland Leo

Jak překonat alergie - Galland Leo

Počet alergiků prudce roste a s alergiemi mohou souviset i potíže, které si s nimi obvykle nespojujeme. Tloustnutí, únava, migrény, problémy se zažíváním nebo padání vlasů. Jejich společným kořenem je nerovnováha imunitního systému, způsobená moderní průmyslově zpracovanou a nutričně chudou stravou, úbytkem prospěšných mikrobů ve střevě a znečištěním v našem okolí i v budovách, kde žijeme a pracujeme. Kniha hledá cesty, jak situaci zvrátit změnami ve výživě a životním stylu. Své teze doktor Galland podkládá řadou vědeckých studií. (patro.cz)

Alergie - Mindell Earl, Colmann Carol

Alergie - Mindell Earl, Colmann Carol

Alergie jsou epidemií moderní doby. Z Američanů trpí určitým typem alergického onemocnění přibližně polovina – a jestliže držíte v rukou tuto knihu, je pravděpodobné, že se alergie týká i vás nebo někoho z vašich blízkých. Kanadsko-americký odborník na výživu Earl Mindell se ve své Bibli pro alergiky věnuje příčinám, průběhu a možnostem léčby nejrůznějších druhů alergií. Nezaměřuje se jen na tlumení příznaků, ale jde mu hlavně o odstranění původních příčin. Klíčem k úspěšnému zvládání chronických alergických onemocnění jsou podle něj vhodně zvolené potravinové doplňky, s nimiž vás ve své knize podrobně seznámí a vysvětlí vám, jak je co nejefektivněji užívat. Dozvíte se ale také, pomocí jakých léků lze čelit alergii či astmatu, jaké jsou další alternativní terapeutické postupy a kde… (patro.cz)

LIVSANE Pastilky proti alergiím 24ks

LIVSANE Pastilky proti alergiím 24ks

LIVSANE proti alergiím je zdravotnický prostředek ve formě pastilek.Pro prevenci a léčbu alergických projevů v ústech a krku způsobených inhalačními alergeny, např. pylem, prachem v domácnosti a zvířecími chlupy. Obsahuje klinicky testovanou a patentovanou účinnou látku Ectoin, kterou produkují mikroorganismy žijící v extrémních podmínkách (např. solná jezera, ledové pouště, horké prameny) jako ochranu před nepříznivými podmínkami prostředí.Antialergické pastilky vytvářejí přirozenou a zvlhčující ochrannou vrstvu na podrážděných sliznicích v ústech, krku a hltanu, a tím působí proti podráždění a bolesti, které jsou způsobeny alergeny. S příchutí medu a citronu. Neobsahují lepek, laktózu, přidaný cukr a konzervační látky. Vhodné i pro vegetariány.Balení obsahuje 24 ks. (benu.cz)

Stérimar Mn Alergie 50 ml

Stérimar Mn Alergie 50 ml

Stérimar Mn Alergie 50 ml Sprej Stérimar Mn na alergickou rýmu je vhodný i pro novorozence. (pilulka.cz)

FYTOS Kapky při alergii 50ml

FYTOS Kapky při alergii 50ml

FYTOS Kapky při alergii 50ml Přípravek mírnící projevy alergie. Působí také jako prevence. Je třeba podávat dlouhodobě, nejlépe několik měsíců. Vhodné pro jedince, kteří hledají účinné řešení při přetrvávajících problémech s alergií. (pilulka.cz)

Liliane Giraudon: Srstí

Liliane Giraudon: Srstí

Obtížně interpretovatelné krátké povídky Liliane Giraudon balancují mezi poezií a prózou (která neexistuje), provokací a matením, mezi intuitivní esejistikou a fantasmagorií. (mall.cz)

Srstí - Giraudon Liliane

Srstí - Giraudon Liliane

Obtížně interpretovatelné krátké povídky Liliane Giraudon balancují mezi poezií a prózou (která neexistuje), provokací a matením, mezi intuitivní esejistikou a fantasmagorií. Tucet textů krouží kolem tématu těla jako znepokojivého a zároveň nevyhnutelně, až sadovsky fascinujícího objektu, podrobeného násilí, růstu, pohybu, rozpadu. Stejnou unikavou organičností se přitom vyznačuje i „temná hmota“ jazyka. Pokusy logu si tuto organičnost podmanit, strukturovat ji, nutně ústí ve frustraci, ale i houževnatost: Clarac nepřestává experimentovat s mezidruhovým křížením. Mladý muž provozuje hnilobnici. Jiného muže obtěžuje fekální čichová halucinace. Dívka krmí racky zmrzačenými rybami. Sochařka vyrábí z rozkuchaných panenek umělecká díla. Lidia rodí včely. Na hroby jsou pokládáni brouci.… (patro.cz)

Těhotenský test hCG test 1ks

Těhotenský test hCG test 1ks

Těhotenský test s vysokou citlivostí pro zjištní raného stádia těhotenství, s vnitřní kontrolou správnosti výsledku. (benu.cz)

Těhotenský test Best-2 testy

Těhotenský test Best-2 testy

Těhotenský test Best-2 testy Těhotenský test je určený pro zjištění velmi rané fáze těhotenství ze vzorku moči. Test obsahuje vnitřní kontrolu funkčnosti, tedy ověření platnosti výsledku. (pilulka.cz)

Huguet Delphine: Alergie - moje malá proč

Huguet Delphine: Alergie - moje malá proč

Co je to alergie? Když máme potravinovou alergii, znamená to, že nám nějaké jídlo může ublížit? Hynek jednoho dne ochutná burské oříšky a najednou ho celé tělo svědí. Bude se muset celý život hlídat, aby náhodou nějaký nesnědl? (mall.cz)

Potravinová alergie a intolerance - Fuchs Martin

Potravinová alergie a intolerance - Fuchs Martin

Potravinová alergie je podmíněna nežádoucí, výhradně specifickou imunologickou odpovědí na potravinové antigeny. Na rozdíl od jiných alergií jí neustále přibývá, za což nese odpovědnost jak samotný genom, tak především prostředí včetně výživy i západního způsobu života, souhrnně epigenetické mechanismy. Chystaná kniha se zaměřuje rovněž na nejznámější potravinové intolerance, jejichž spouštěčem jsou naopak čistě neimunologické mechanismy. Obecná část publikace věnuje pozornost epidemiologii, patofyziologii, alergenům, projevům, diagnostice včetně novinek v molekulární diagnostice, léčbě, prognóze a nakonec i legislativě. Druhá, speciální část představí jednotlivé potravinové skupiny, nechybí ani přehledy možných zkřížených reakcí. K hlubšímu pochopení typů potravinových alergií,… (patro.cz)

Atopický ekzém Alergie Astma - Hofhanzlová Judita

Atopický ekzém Alergie Astma - Hofhanzlová Judita

kniha je určena pro léčbu jak dětí, tak dospělýchrozbor příčin, psychosomatické souvislostimožnosti léčbyzevní ošetřovánípodstatná část je věnována léčbě výživou s vyloučením živočišných bílkovinmnoho receptů a zásad přípravy stravy (patro.cz)

Potravinová alergie a intolerance - Martin Fuchs

Potravinová alergie a intolerance - Martin Fuchs

Potravinová alergie je podmíněna nežádoucí, výhradně specifickou imunologickou odpovědí na potravinové antigeny. Na rozdíl od jiných alergií jí neustále přibývá, za což nese odpovědnost jak samotný genom, tak především prostředí včetně výživy i západního způsobu života, souhrnně epigenetické mechanismy. Chystaná kniha se zaměřuje rovněž na nejznámější potravinové intolerance, jejichž spouštěčem jsou naopak čistě neimunologické mechanismy. Obecná část publikace věnuje pozornost epidemiologii, patofyziologii, alergenům, projevům, diagnostice včetně novinek v molekulární diagnostice, léčbě, prognóze a nakonec i legislativě. Druhá, speciální část představí jednotlivé potravinové skupiny, nechybí ani přehledy možných zkřížených reakcí. K hlubšímu pochopení typů potravinových alergií, jejich… (knihydobrovsky.cz)

Merck Stérimar Mn Alergie 50 ml

Merck Stérimar Mn Alergie 50 ml

Mořská voda v izotonické koncentraci obohacená o mangan. Mangan má antihistaminický účinek, potlačuje propuknutí projevů alergické rýmy, mořská voda blahodárně působí na podrážděný nos a oplachuje alergeny. Přípravek je vhodný jako první krok před podáním nosních antihistaminik (vyčistí nosní sliznici) nebo jako lokální pomoc pokud pacient užívá antihistaminika perorálně.Je určen pro všechny věkové kategorie bez omezení. (benu.cz)

Martin Fuchs: Potravinová alergie a intolerance

Martin Fuchs: Potravinová alergie a intolerance

Potravinová alergie je podmíněna nežádoucí, výhradně specifickou imunologickou odpovědí na potravinové antigeny. (mall.cz)

Vít Petrů: Anafylaxe - Život ohrožující alergie

Vít Petrů: Anafylaxe - Život ohrožující alergie

V populaci neustále přibývá alergiků, narůstá nejenom množství astmatiků, ekzematiků, lidí s alergickou rýmou, ale i těch, kteří reagují na kontakt s alergizujícími činiteli prudce, anafylakticky. A právě proto Česká iniciativa pro astma, o. s. (mall.cz)

Alergie - moje malá proč - Huguet Delphine

Alergie - moje malá proč - Huguet Delphine

Alergie na potraviny nás může zaskočit v jakémkoliv věku. Těžko se tato problematika vysvětluje malým dětem. Tato citlivá knížka podává pomocnou ruku. (knihydobrovsky.cz)

HUMER Stop alergii nosní sprej 20ml

HUMER Stop alergii nosní sprej 20ml

Nosní sprej určený k léčbě a prevenci příznaků alergické rýmy. Mírně hypertonický sprej vytváří na nosní sliznici vodní film, který působí jako ochranný štít proti škodlivým účinkům alergenů. Sprej mohou používat i těhotné a kojící ženy. Nevhodný pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí! (benu.cz)

HUMER Stop alergii nosní sprej 20ml

HUMER Stop alergii nosní sprej 20ml

HUMER Stop alergii nosní sprej 20ml Nosní sprej k léčbě a prevenci příznaků alergické rýmy. Mírně hypertonický roztok tvořící na nosní sliznici vodní film, který efektivně působí jako ochranný štít proti škodlivým účinkům alergenům a usnadňuje regeneraci citlivé nosní sliznice. (pilulka.cz)

HayMax přírodní prostř.na alergii Levandule 5ml

HayMax přírodní prostř.na alergii Levandule 5ml

HayMax přírodní prostř.na alergii Levandule 5ml Přírodní prostředek na alergii s vůní levandule. Je výborný na sennou rýmu, alergii na prach a domácí mazlíčky. (pilulka.cz)

HayMax přírodní prostř.na alergii Neutral 5ml

HayMax přírodní prostř.na alergii Neutral 5ml

HayMax přírodní prostř.na alergii Neutral 5ml Přírodní prostředek na alergii bez vůně. Je výborný na sennou rýmu, alergii na prach a domácí mazlíčky. (pilulka.cz)

ALLERGODIL OČNÍ KAPKY 0,5MG/ML OPH GTT SOL 6ML

ALLERGODIL OČNÍ KAPKY 0,5MG/ML OPH GTT SOL 6ML

Přípravek je lék proti alergii. Léčivou látkou je azelastin-hydrochlorid. Přípravek Allergodil oční kapky se používá k léčbě alergického zánětu spojivek (alergické konjunktivitidy) a alergického zánětu spojivek a nosní sliznice (alergické rinokonjunktivitidy). Tato alergická onemocnění se vyskytují v určitých ročních obdobích (např. alergie na pyly, které se někdy říká senná rýma), nebo celoročně (např. alergie na roztoče domácího prachu nebo na psí a kočičí srst). Projevují se zarudnutím, svěděním nebo slzením očí, někdy společně s kýcháním nebo s vodnatým výtokem z nosu, svěděním v nose nebo pocitem ucpaného nosu. Přípravek Allergodil oční kapky je určen k léčbě těchto příznaků. Přípravek je určen dospělým, dospívajícím a dětem od 4 let. Velikost balení je 6 ml. (benu.cz)

Těhotenský test Top Test baby 2ks

Těhotenský test Top Test baby 2ks

Top Test baby je vysoce spolehlivý a snadno použitelný, jednokrokový proužkový těhotenský test. Díky mimořádné citlivosti 10mlU/ml a přesnosti dokáže identifikovat případnou graviditu již pátý den po početí, v závislosti na výšce těhotenského hormonu hCG v moči. Balení obsahuje 2 testovací proužky. (benu.cz)

Testo 0516 1200 Messgeräte-Tasche, Etui vhodný pro Testo 625, Testo…

Testo 0516 1200 Messgeräte-Tasche, Etui vhodný pro Testo 625, Testo 425, Testo 512, Testo 535, Testo 110, Testo 112, Testo 720, Testo 922, Testo 925,

Servisní kufřík pro měřicí přístroj a čidlo, vhodný pro měřicí přístroje testo 625 / testo 425 / testo 512 / testo 535 / testo 110 / testo 112 / testo 720 / testo 922 / testo 925 / testo 926. vhodný pro Testo 625, Testo 425, Testo 512, Testo 535, Testo 110, Testo 112, Testo 720, Testo 922, Testo 925, Testo 926 (conrad.cz)

Testo 0516 1201 Messgeräte-Tasche, Etui vhodný pro Testo 416, Testo…

Testo 0516 1201 Messgeräte-Tasche, Etui vhodný pro Testo 416, Testo 425, Testo 512, Testo 110, Testo 112, Testo 720, Testo 922, Testo 925, Testo 926

Servisní kufřík pro měřicí přístroj a čidlo, vhodný pro měřicí přístroje testo 416 / testo 425 / testo 512 / testo 110 / testo 112 / testo 720 / testo 922 / testo 925 / testo. vhodný pro Testo 416, Testo 425, Testo 512, Testo 110, Testo 112, Testo 720, Testo 922, Testo 925, Testo 926 (conrad.cz)

IVT Imuno Těhotenský test Best-2 testy

IVT Imuno Těhotenský test Best-2 testy

Těhotenský test s vysokou citlivostí pro zjištění raného stádia těhotenství má vnitřní kontrolu správnosti výsledku. Test je možné si udělat kdykoliv během dne a výsledek je znám do 3 minut! Test je určen pouze pro jednorázové použití.Balení obsahuje 2 ks. (benu.cz)

Biotter BOBO-TEST těhotenský test proužkový 1ks

Biotter BOBO-TEST těhotenský test proužkový 1ks

BOBO-TEST je těhotenský test proužkový. Věrohodnost testu je vyšší než 99 %. Výsledek je již po 3 - 5 minutách. Reaguje na přítomnost HCG již při koncentraci 25 mIU/mL. balení obsahuje 1 ks. (benu.cz)

Těhotenský test Top Test baby tyčinka 2ks

Těhotenský test Top Test baby tyčinka 2ks

Top Test baby je vysoce spolehlivý a snadno použitelný, jednokrokový tyčinkový těhotenský test. Díky mimořádné citlivosti 10mlU/ml a přesnosti dokáže identifikovat případnou graviditu již pátý den po početí, v závislosti na výšce těhotenského hormonu hCG v moči. Balení obsahuje 2 testovací tyčinky. (benu.cz)

Těhotenský test Top Test baby – proužek 2ks

Těhotenský test Top Test baby – proužek 2ks

Těhotenský test Top Test baby 2ks Vysoce spolehlivý a snadno použitelný, jednokrokový proužkový těhotenský test. Díky mimořádné citlivosti 10mlU/ml a přesnosti dokáže identifikovat případnou graviditu již pátý den početí, v závislosti na výšce těhotenského hormonu hCG v moči. (pilulka.cz)

Těhotenský test Top Test baby – tyčinka 2ks

Těhotenský test Top Test baby – tyčinka 2ks

Těhotenský test Top Test baby tyčinka 2ks Vysoce spolehlivý a snadno použitelný, jednokrokový tyčinkový těhotenský test. Díky mimořádné citlivosti 10mlU/ml a přesností dokáže identifikovat případnou graviditu již pátý den po početí, v závislosti na výšce těhotenského hormonu hCG v moči. (pilulka.cz)

Biotter BOBO-TEST těhotenský test proužkový 1ks

Biotter  BOBO-TEST těhotenský test proužkový 1ks

BOBO-TEST těhotenský test proužkový 1ks Věrohodnost testu je vyšší než 99%, výsledek je již po 3-5 minutách, reaguje na přítomnost HCG již při koncentraci 25 mlU/mL. (pilulka.cz)

Innova pharma Těhotenský test hCG-krevní test

Innova pharma Těhotenský test hCG-krevní test

Těhotenský test ADEXUSDx hCG-krevní test Těhotenský krevní test.Testování výše hCG v krvi je mnohem citlivější než testování z moči. To znamená, že krevní test dokáže rozpoznat těhotenství o několik dní dříve než z moči, tedy cca 2.-3. den po začátku hnízdění, respektive 8.-9. den po oplodnění. (pilulka.cz)

Pavel Preisner: Srst smrku

Pavel Preisner: Srst smrku

Knížka je pátou básnickou sbírkou malíře Pavla Preisnera. Básně jsou psány prózou – velmi krátkou. Jak říká sám autor: zapíši nějaký vjem a osekávám text až na jen to nezbytné. Sbírku provází fotoilustrace Libora Stavjaníka. (mall.cz)

Dyson Kartáč na srst

Dyson Kartáč na srst

Samočistící kartáč na srst, vyčesává chlupy ze srsti vašeho psa a nasává je dříve, než se rozptýlí do prostoru. (mall.cz)

Luxusní sada testů - ADIEL midstream těhotenský test 3ks + Donna…

Luxusní sada testů - ADIEL midstream těhotenský test 3ks + Donna ovulační test

Luxusní sada velmi spolehlivých testů pro precizní a ekonomické sebetestování v pohodlí domova. Adiel Midstream je vysoce citlivý těhotenský test spolehlivě určí těhotenství už krátce po oplodnění. Ovulační test Donna je malý, diskrétní a padne do ruky, díky možnosti opakovaného použití navíc ušetříte za jednorázové testy. Vysoce citlivé testy spolehlivě určí těhotenství už krátce po oplodnění nebo snadno a rychle určí vaše plodné dny. (otehotnet.cz)

Sera Test pH akvarijní vody pH-test 15ml

Sera Test pH akvarijní vody pH-test 15ml

Jednoduché určení hodnoty pH ve sladké, slané vodě i v jezírku. Vystačí pro cca 100 měření. (mall.cz)

Martin Fuchs: Potravinová alergie - Jak na ni

Martin Fuchs: Potravinová alergie - Jak na ni

Od vydání poslední publikace věnované potravinové alergii, která byla určená pro odbornou i širokou veřejnost, uběhlo více než dvanáct let. (mall.cz)

Fuchs Martin: Potravinová alergie - Jak na ni

Fuchs Martin: Potravinová alergie - Jak na ni

Od vydání poslední publikace věnované potravinové alergii, která byla určená pro odbornou i širokou veřejnost, uběhlo více než dvanáct let. (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít