Tesla smart air purifier pro xl hepa 13 filter (tsl-ac-6006hepa13-acc)

Produkt Tesla smart air purifier pro xl hepa 13 filter (tsl-ac-6006hepa13-acc) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Tesla smart air purifier pro xl hepa 13 filter (tsl-ac-6006hepa13-acc) upraviť a produkt hľadať znova.

Tesla Smart Air Purifier Pro XL Hepa 13 Filter (TSL-AC-6006HEPA13-ACC)

Tesla Smart Air Purifier Pro XL Hepa 13 Filter (TSL-AC-6006HEPA13-ACC)
Detail

Filtr do čističky vzduchu - uhlíkový, kompatibilní s modelem Tesla Smart Air Purifier Pro L, Tesla Smart Air Purifier Pro M a Tesla Smart Air Purifier Pro XL, certifikace HEPA H13, jeden filtr v balení Hlavní přednosti filtru do čističky vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL Hepa 13 Filter Uhlíkový HEPA H13 filtr do čističky vzduchu Tesla Smart Hodí se pro čističky vzduchu Tesla Smart - Tesla Smart Air Purifier Pro L, Tesla Smart Air Purifier Pro M a Tesla Smart Air Purifier Pro XL Zaručí odstranění plísní, mikroskopických částic prachu i alergenů Míra spolehlivosti filtrace až 99,9 % Filtr snadno vyměníte V balení očekávejte jeden filtr (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro XL Hepa 13 Filter (TSL-AC-6006HEPA13-ACC) , Tesla smart air purifier pro xl hepa 13 filter (tsl-ac-6006hepa13-acc)

Tesla Smart Air Purifier Pro M Hepa 13 Filter (TSL-AC-2006HEPA13-ACC)

Tesla Smart Air Purifier Pro M Hepa 13 Filter (TSL-AC-2006HEPA13-ACC)
Detail

Filtr do čističky vzduchu - uhlíkový, kompatibilní s modelem Tesla Smart Air Purifier Pro L, Tesla Smart Air Purifier Pro M a Tesla Smart Air Purifier Pro XL, certifikace HEPA H13, jeden filtr v balení Hlavní přednosti filtru do čističky vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M Hepa 13 Filter Uhlíkový HEPA H13 filtr do čističky vzduchu Tesla Smart Kompatibilní s čističkami vzduchu Tesla Smart - Tesla Smart Air Purifier Pro L, Tesla Smart Air Purifier Pro M a Tesla Smart Air Purifier Pro XL Dokáže pohltit mikroskopické částice prachu, plísní a alergenů Efektivita filtrace až 99,9 % Snadná výměna filtru V balení naleznete jeden filtr (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro M Hepa 13 Filter (TSL-AC-2006HEPA13-ACC) , Tesla smart air purifier pro l hepa 13 filter (tsl-ac-3006hepa13-acc)

Tesla Smart Air Purifier Pro L Hepa 13 Filter (TSL-AC-3006HEPA13-ACC)

Tesla Smart Air Purifier Pro L Hepa 13 Filter (TSL-AC-3006HEPA13-ACC)
Detail

Filtr do čističky vzduchu náhradní, vysoce kvalitní filtr kategorie HEPA 13 určený pro Tesla Smart Air Purifier Pro L (M,XL). (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro L Hepa 13 Filter (TSL-AC-3006HEPA13-ACC) , Tesla smart air purifier pro xl carbon filter (tsl-ac-6006carbon-acc)

Tesla Smart Air Purifier Pro XL Carbon Filter (TSL-AC-6006CARBON-ACC)

Tesla Smart Air Purifier Pro XL Carbon Filter (TSL-AC-6006CARBON-ACC)
Detail

Filtr do čističky vzduchu - uhlíkový, kompatibilní s modelem Tesla Smart Air Purifier Pro L, Tesla Smart Air Purifier Pro M a Tesla Smart Air Purifier Pro XL, certifikace HEPA H13, jeden filtr v balení Hlavní přednosti filtru do čističky vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL Carbon Filter Uhlíkový HEPA H13 filtr do čističky vzduchu Tesla Smart Vhodné pro čističky vzduchu Tesla Smart - Tesla Smart Air Purifier Pro L, Tesla Smart Air Purifier Pro M a Tesla Smart Air Purifier Pro XL Zaručí odstranění plísní, mikroskopických částic prachu i alergenů Míra účinnosti filtrace až 99,9 % Filtr snadno vyměníte V balení naleznete jeden filtr (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro XL Carbon Filter (TSL-AC-6006CARBON-ACC) , Tesla smart air purifier pro m carbon filter (tsl-ac-2006carbon-acc)

Tesla Smart Air Purifier Pro XL Hepa 13 Filter

Tesla Smart Air Purifier Pro XL Hepa 13 Filter
Detail

Tesla Smart Air Purifier Pro XL Hepa 13 FilterVysoce kvalitní filtr kategorie HEPA 13 určený pro Tesla Smart Air Purifier Pro XL (M,L). Životnost 1600 hodin provozu. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro XL Hepa 13 Filter , Tesla smart air purifier pro xl (tsl-ac-ap6006)

Tesla SMART Air Purifier Pro XL Hepa 13 Filter

Detail

Náhradní filtr HEPA 13. Tesla-Smart Air Purifier Pro XL Hepa 13 Filter nabízí životnost 1600 hodin provozu. Určený pro Tesla Smart Air Purifier Pro XL (M,L)). (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART Air Purifier Pro XL Hepa 13 Filter , Tesla smart air purifier mini (tsl-ac-ap1207)

Tesla Smart Air Purifier Pro L Carbon Filter (TSL-AC-3006CARBON-ACC)

Tesla Smart Air Purifier Pro L Carbon Filter (TSL-AC-3006CARBON-ACC)
Detail

Filtr do čističky vzduchu - uhlíkový, kompatibilní s modelem Tesla Smart Air Purifier Pro L, Tesla Smart Air Purifier Pro M a Tesla Smart Air Purifier Pro XL, certifikace HEPA H13, jeden filtr v balení Zásadní přednosti filtru do čističky vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro L Carbon Filter Uhlíkový HEPA H13 filtr do čističky vzduchu Tesla Smart Kompatibilní s čističkami vzduchu Tesla Smart - Tesla Smart Air Purifier Pro L, Tesla Smart Air Purifier Pro M a Tesla Smart Air Purifier Pro XL Odstraňuje bakterie, prach, plísně, kouř i různé pachy Míra efektivity filtrace až 99,9 % Filtr lze jednoduše vyměnit V balení naleznete jeden filtr (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro L Carbon Filter (TSL-AC-3006CARBON-ACC) , Tesla smart air purifier pro m (tsl-ac-ap2006)

Tesla Smart Air Purifier Pro M Carbon Filter (TSL-AC-2006CARBON-ACC)

Tesla Smart Air Purifier Pro M Carbon Filter (TSL-AC-2006CARBON-ACC)
Detail

Filtr do čističky vzduchu - uhlíkový, kompatibilní s modelem Tesla Smart Air Purifier Pro L, Tesla Smart Air Purifier Pro M a Tesla Smart Air Purifier Pro XL, certifikace HEPA H13, jeden filtr v balení Zásadní přednosti filtru do čističky vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M Carbon Filter Uhlíkový HEPA H13 filtr do čističky vzduchu Tesla Smart Hodí se pro čističky vzduchu Tesla Smart - Tesla Smart Air Purifier Pro L, Tesla Smart Air Purifier Pro M a Tesla Smart Air Purifier Pro XL Postará se o pohlcování mikroskopických částic prachu a alergenů Míra spolehlivosti filtrace až 99,9 % Filtr snadno vyměníte V balení naleznete jeden filtr (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro M Carbon Filter (TSL-AC-2006CARBON-ACC) , Tesla smart air purifier pro l (tsl-ac-ap3006)

Tesla Smart Air Purifier Mini Filter (TSL-AC-1207HEPA-ACC)

Tesla Smart Air Purifier Mini Filter (TSL-AC-1207HEPA-ACC)
Detail

Filtr do čističky vzduchu - uhlíkový, kompatibilní s modelem Tesla Smart Air Purifier Mini, certifikace HEPA H13, jeden filtr v balení Zásadní vlastnosti filtru do čističky vzduchu Tesla Smart Air Purifier Mini Filter Uhlíkový HEPA H13 filtr do čističky vzduchu Tesla Smart Kompatibilní s čističkami vzduchu Tesla Smart - Tesla Smart Air Purifier Mini Postará se o pohlcování mikroskopických částic prachu a alergenů Míra účinnosti filtrace až 99,9 % Filtr můžete snadno vyměnit Balení obsahuje jeden filtr (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Mini Filter (TSL-AC-1207HEPA-ACC) , Tesla smart pet fountain filter (tsl-pc-wf-2fil-acc)

Tesla Smart Air Purifier Pro XL (TSL-AC-AP6006)

Tesla Smart Air Purifier Pro XL (TSL-AC-AP6006)
Detail

Čistička vzduchu výkon 510 m3/h, příkon 60 W, doporučená velikost místnosti do 61 m2, maximální hlučnost 67 dB(A), minimální hlučnost 20 dB(A), hepa, uhlíkový, prachový, předfiltr, katalytický, uv-c záření, filtr pevných částic s vysokou hustotou, omyvatelný předfiltr, uv lampa a TiO2, automatický režim, časovač, dětský zámek, displej, dotykový panel, chytrá, ionizace vzduchu, ovládání mobilem, pro alergiky, regulace výkonu, senzor kvality ovzduší, senzor prachu, uhlíkový, uv sterilizační lampa a wi-fi, rozměry: 460 × 710 × 230 mm (Š×V×H) Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL se soustavou kvalitních filtrů je ideálním nástrojem pro čistší vzduch v kancelářích i domácnostech. Výkonný ionizátor vyrábí zdravé anionty, které vám zprostředkují zdravý a čerstvý vzduch, jaký je například venku po bouřce a dešti. Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro XL s průtokem vzduchu 510 m3/h vyčistí vzduch v místnostech o velikosti až 61... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro XL (TSL-AC-AP6006) , Xiaomi mi air purifier hepa filter (473720)

Tesla Smart Air Purifier Pro M Hepa 13 Filter

Tesla Smart Air Purifier Pro M Hepa 13 Filter
Detail

Tesla Smart Air Purifier Pro M Hepa 13 FilterVysoce kvalitní filtr kategorie HEPA 13 určený pro Tesla Smart Air Purifier Pro M (L,XL). Životnost 1600 hodin provozu. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro M Hepa 13 Filter , Tesla smart heater htr300 (tsl-ac-htr300)

Tesla Smart Air Purifier Pro L Hepa 13 Filter

Tesla Smart Air Purifier Pro L Hepa 13 Filter
Detail

Tesla Smart Air Purifier Pro L Hepa 13 FilterVysoce kvalitní filtr kategorie HEPA 13 určený pro Tesla Smart Air Purifier Pro L (M,XL). Životnost 1600 hodin provozu. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro L Hepa 13 Filter , Tesla smart aroma difuser (tsl-ac-js01w)

Tesla SMART Air Purifier Pro L Hepa 13 Filter

Detail

Náhradní HEPA 13 filtr. Tesla-Smart Air Purifier Pro L Hepa 13 Filter nabízí životnost 1600 hodin provozu. Určený pro Tesla Smart Air Purifier Pro L (M,XL). (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART Air Purifier Pro L Hepa 13 Filter , Tesla smart humidifier - zvlhčovač vzduchu (tsl-ac-pro4)

Tesla SMART Air Purifier Pro M Hepa 13 Filter

Detail

Náhradní uhlíkový filtr s fotokatalyzátorem. Tesla-Smart Air Purifier Pro M Hepa 13 Filter nabízí životnost 1600 hodin provozu. Určený pro Tesla Smart Air Purifier Pro M (L,XL). (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART Air Purifier Pro M Hepa 13 Filter , Xiaomi smart air purifier 4 filter (34107)

Tesla Smart Air Purifier Pro M Hepa 13 Filter

Tesla Smart Air Purifier Pro M Hepa 13 Filter
Detail

Tesla Smart Air Purifier Pro M Hepa 13 Filter Náhradní HEPA 13 filtr. Tesla-Smart Air Purifier Pro L Hepa 13 Filter nabízí životnost 1600 hodin provozu. Určený pro Tesla Smart Air Purifier Pro M. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro M Hepa 13 Filter , Tesla smart cat toilet silicone pad (tsl-pc-pad-acc)

Tesla SMART Air Purifier Pro XL Carbon Filter

Detail

Náhradní uhlíkový filtr s fotokatalyzátorem. Tesla-Smart Air Purifier Pro XL Carbon Filter nabízí životnost 12 mesíců provozu. Určený pro Tesla Smart Air Purifier Pro XL (M,L)). (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART Air Purifier Pro XL Carbon Filter , Xiaomi mi smart air purifier 4 pro filter (6120)

Tesla Smart Air Purifier Pro XL Carbon Filter

Tesla Smart Air Purifier Pro XL Carbon Filter
Detail

Tesla Smart Air Purifier Pro XL Carbon FilterUhlíkový filtr s fotokatalyzátorem určený pro Tesla Smart Air Purifier Pro XL (M,L). Životnost 12 měsíců. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro XL Carbon Filter , Xiaomi smart air purifier 4 compact filter (38752)

Tesla Smart Air Purifier Pro L (TSL-AC-AP3006)

Tesla Smart Air Purifier Pro L (TSL-AC-AP3006)
Detail

Čistička vzduchu výkon 360 m3/h, příkon 30 W, doporučená velikost místnosti do 43 m2, maximální hlučnost 65 dB(A), minimální hlučnost 20 dB(A), hepa, uhlíkový, prachový, předfiltr, katalytický, uv-c záření, filtr pevných částic s vysokou hustotou, omyvatelný předfiltr, uv lampa a TiO2, automatický režim, časovač, dálkové ovládání, dětský zámek, displej, dotykový panel, chytrá, ionizace vzduchu, ovládání mobilem, pro alergiky, regulace výkonu, senzor kvality ovzduší, senzor prachu, uhlíkový, uv sterilizační lampa a wi-fi Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro L se soustavou kvalitních filtrů je ideálním nástrojem pro čistší vzduch v kancelářích i domácnostech. Výkonný ionizátor vyrábí zdravé anionty, které vám zprostředkují zdravý a čerstvý vzduch, jaký je například venku po bouřce a dešti. Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro L s průtokem vzduchu 360 m3/h vyčistí vzduch v místnostech o velikosti až 43 m2. UV lampa spolu s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro L (TSL-AC-AP3006) , Xiaomi mi smart air purifier 4 lite filter (34965)

Tesla Smart Air Purifier Pro M (TSL-AC-AP2006)

Tesla Smart Air Purifier Pro M (TSL-AC-AP2006)
Detail

Čistička vzduchu výkon 210 m3/h, příkon 20 W, doporučená velikost místnosti do 25 m2, maximální hlučnost 54 dB(A), minimální hlučnost 20 dB(A), hepa, uhlíkový, prachový, předfiltr, katalytický, uv-c záření, filtr pevných částic s vysokou hustotou, omyvatelný předfiltr, uv lampa a TiO2, automatický režim, časovač, dětský zámek, displej, dotykový panel, chytrá, ionizace vzduchu, ovládání mobilem, pro alergiky, regulace výkonu, senzor kvality ovzduší, senzor prachu, uhlíkový, uv sterilizační lampa a wi-fi, rozměry: 347 × 535 × 175 mm (Š×V×H) Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M se soustavou kvalitních filtrů je ideálním nástrojem pro čistší vzduch v kancelářích i domácnostech. Výkonný ionizátor vyrábí zdravé anionty, které vám zprostředkují zdravý a čerstvý vzduch, jaký je například venku po bouřce a dešti. Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M s průtokem vzduchu 210 m3/h vyčistí vzduch v místnostech o velikosti až 25... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro M (TSL-AC-AP2006) , Truelife air purifier p7 filter (tlairpp7f)

Tesla Smart Air Purifier Pro XL

Tesla Smart Air Purifier Pro XL
Detail

HEPA filtrHEPA je zkratka, která znamená High-Efficiency Particulate Air. Jedná se o vrsttvený filtr, kterýzachycuje vzdušné částice při průchodu čističem vzduchu. Rychlost odstraňování menších částic z proudu vzduchu do 0,3 mikronu může být až 99%. Může drasticky omezit šíření alergenů a bakterií v proudu vzduchu, jako je pyl, smog a viry. Filtr HEPA byl původně vyvinut pro NASA a byl široce používán v nemocnicích, aby byl vzduch čistý a neškodný. IonizátorGenerátor negativních iontů pomáhá eliminovat kladně nabité částice jako jsou prach, bakterie, viry, kouř a podobné. Zároveň výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu, působí pozitivně na zdraví, lidskou psychiku a imunitní systém. UV zářeníPoužití ultrafialového záření o vlnové délce 253.7 nm dokáže efektivně zabíjet běžné bakterie i viry, čímž dochází k sterilizaci vzduchu. Zároveň ve spolupráci s fotokatalytickým filtrem pomáhá k rozkladu formaldehydu, benzenu a dalších toxických látek. Pomáhá eliminovat cigaretový kouř i zápach plísní v místnosti. Omyvatelný předfiltrPoužívá mikronovou síť, která účinně blokuje vláknité částice vetší než 2,5 mm. Lze jej snadno vyčistit až deset tisíckrát. Díky tomu zabránitárychlému zanesené dalších filtrů, například HEPA filtru, kterému tak výrazně prodloužíte životnost. Uhlíkový filtr + fotokatalytický filtrUhlíkový filtr je velmi efektivní v absorpci těkavých organických látek, včetně nepříjemných pachů a mnoha druhů znečišťujících plynů. TiO2 osazený ve fotokatalytickém filtru má silnou katalytickou reakci při vystavení ultrafialovému záření. Silně rozkládá formaldehyd, toluen, xylen, těkavé látky a ostatní škodliviny. Technické specifikaceVzduchový výkon: 510 m3/hPlocha užití: 43-61 m2Hlučnost: 20-68 dB Příkon: 60 WVáha: 10 kgRozměry: 460 ×230 ×710 mmSenzor: Teploty, Vlhkosti, PM2.5 částic, okolního osvětleníDruh filtru: Předfiltr, Uhlíkový filtr, Fotokatalytický TiO2 filtr, HEPA Filtr, ionizátor, UV Lampa (253,7nm)Aplikace: TESLA Smart app pro Android a iOSJazyk aplikace: EN, CZ, SK, PL, HU, SL, HR, DE (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro XL , Truelife air purifier p3 filter (tlairpp3f)

Tesla SMART Air Purifier Pro XL

Detail

Čistička vzduchu se vzduchovým výkonem 510 m3/h pro místnosti do 61 m2. Tesla-Smart Air Purifier Pro XL je vybavena UV lampou, HEPA filtrem, omyvatelným předfiltrem a uhlíkovým a fotokatalytickým filtrem. Generátor negativních iontů výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART Air Purifier Pro XL , Xiaomi mi air purifier pro h filter (28603)

Tesla Smart Air Purifier Mini (TSL-AC-AP1207)

Tesla Smart Air Purifier Mini (TSL-AC-AP1207)
Detail

Čistička vzduchu výkon 120 m3/h, příkon 30 W, doporučená velikost místnosti do 14 m2, maximální hlučnost 55 dB(A), hepa, uhlíkový, prachový, předfiltr, katalytický, filtr pevných částic s vysokou hustotou, omyvatelný předfiltr, uv lampa a TiO2, automatický režim, časovač, dálkové ovládání, dětský zámek, dotykový panel, chytrá, ionizace vzduchu, noční režim, ovládání mobilem, pro alergiky, senzor kvality ovzduší, uhlíkový a wi-fi, rozměry: 243 × 310 × 243 mm (Š×V×H) Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Mini se soustavou kvalitních filtrů je ideálním nástrojem pro čistší vzduch v kancelářích i domácnostech. Výkonný ionizátor vyrábí zdravé anionty, které vám zprostředkují zdravý a čerstvý vzduch, jaký je například venku po bouřce a dešti. Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Mini s průtokem vzduchu 120 m3/h pročistí místnost o velikosti až 14 m2. K dispozici je praktický noční režim, během kterého čistička sníží jas a hlasitost, takže... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Mini (TSL-AC-AP1207) , Tesla smart thermometer (tsl-hc-ufr102)

Tesla Smart Air Purifier Pro XL UV Bulb

Tesla Smart Air Purifier Pro XL UV Bulb
Detail

Tesla Smart Air Purifier Pro XL UV BulbNáhradní UV žárovka pro Tesla Smart Air Purifier Pro XL Technická specifikace:Název: Tesla Smart Air Purifier Pro XL UV BulbDélka trubky: 282 mmPrůměr skleněné trubky: 9 mmŽivotnost: 15000 hNapětí: 250-300 VProud: 12 mAVýkon: 2,8-3,5 WProvozní teplota: 0-200°CPracovní vlhkost: 20-80%Teplota skladování: 0-70°CSkladovací vlhkost: 85% nebo méně (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro XL UV Bulb , Tesla smart switch (tsl-swi-wifi1)

Tesla SMART náhradní UV žárovka Air Purifier Pro XL UV Bulb

Detail

Náhradní UV žárovka pro Tesla Smart Air Purifier Pro XL. Tesla Air Purifier Pro XL UV Bulb disponuje délkou 282 mm a průměrem 9 mm. Životnost 15000 h. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART náhradní UV žárovka Air Purifier Pro XL UV Bulb , Tesla smart dimmer (tsl-swi-dimmer)

Tesla Smart Air Purifier Pro M Carbon Filter

Tesla Smart Air Purifier Pro M Carbon Filter
Detail

Tesla Smart Air Purifier Pro M Carbon FilterUhlíkový filtr s fotokatalyzátorem určený pro Tesla Smart Air Purifier Pro M (L,XL). Životnost 12 měsíců. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro M Carbon Filter , Tesla smart sensor button (tsl-sen-button)

Tesla Smart Air Purifier Pro L Carbon Filter

Tesla Smart Air Purifier Pro L Carbon Filter
Detail

Tesla Smart Air Purifier Pro L Carbon FilterUhlíkový filtr s fotokatalyzátorem určený pro Tesla Smart Air Purifier Pro L (M,XL). Životnost 12 měsíců. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro L Carbon Filter , Tesla smart feeder spin (tsl-pc-spin)

Tesla SMART Air Purifier Pro L Carbon Filter

Detail

Náhradní uhlíkový filtr s fotokatalyzátorem. Tesla-Smart Air Purifier Pro L Carbon Filter nabízí životnost 12 mesíců provozu. Určený pro Tesla Smart Air Purifier Pro L (M,XL). (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART Air Purifier Pro L Carbon Filter , Tesla smart sensor gas (tsl-sen-gas)

Tesla SMART Air Purifier Pro M Carbon Filter

Detail

Náhradní uhlíkový filtr s fotokatalyzátorem. Tesla-Smart Air Purifier Pro M Carbon Filter nabízí životnost 12 mesíců provozu. Určený pro Tesla Smart Air Purifier Pro M (L,XL). (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART Air Purifier Pro M Carbon Filter , Tesla smart switch dual (tsl-swi-wifi2)

Tesla Smart Air Purifier Pro M Carbon Filter

Tesla Smart Air Purifier Pro M Carbon Filter
Detail

Tesla Smart Air Purifier Pro M Carbon Filter Filtr do čističky vzduchu. Náhradní uhlíkový filtr s fotokatalyzátorem. Pro čističku vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M. Životnost až 12 měsíců. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro M Carbon Filter , Tesla smart pet feeder (tsl-pc-bl4)

Tesla Smart Air Purifier Mini Filter

Tesla Smart Air Purifier Mini Filter
Detail

Tesla Smart Air Purifier Mini FilterKombinovaný HEPA a uhlíkový filtr určený pro Tesla Smart Air Purifier Mini. Životnost 1600 hodin provozu. (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Mini Filter , Tesla smart sensor motion (tsl-sen-motion)

Tesla SMART Air Purifier Mini Filter

Detail

Náhradní kombinovaný HEPA a uhlíkový filtr. Tesla-Smart Air Purifier Mini Filter nabízí životnost 1600 hodin provozu. Určený pro Tesla Smart Air Purifier Mini. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART Air Purifier Mini Filter

Tesla Smart Pet Fountain Filter (TSL-PC-WF-2FIL-ACC)

Tesla Smart Pet Fountain Filter (TSL-PC-WF-2FIL-ACC)
Detail

Náhradní filtr (2 ks) pro kočičí fontány pro Tesla Smart Pet Fountain a Tesla Smart Pet Fountain UV (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Pet Fountain Filter (TSL-PC-WF-2FIL-ACC)

Tesla Smart Air Purifier Pro L

Tesla Smart Air Purifier Pro L
Detail

HEPA filtrHEPA je zkratka, která znamená High-Efficiency Particulate Air. Jedná se o vrsttvený filtr, kterýzachycuje vzdušné částice při průchodu čističem vzduchu. Rychlost odstraňování menších částic z proudu vzduchu do 0,3 mikronu může být až 99%. Může drasticky omezit šíření alergenů a bakterií v proudu vzduchu, jako je pyl, smog a viry. Filtr HEPA byl původně vyvinut pro NASA a byl široce používán v nemocnicích, aby byl vzduch čistý a neškodný. IonizátorGenerátor negativních iontů pomáhá eliminovat kladně nabité částice jako jsou prach, bakterie, viry, kouř a podobné. Zároveň výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu, působí pozitivně na zdraví, lidskou psychiku a imunitní systém. UV zářeníPoužití ultrafialového záření o vlnové délce 253.7 nm dokáže efektivně zabíjet běžné bakterie i viry, čímž dochází k sterilizaci vzduchu. Zároveň ve spolupráci s fotokatalytickým filtrem pomáhá k rozkladu formaldehydu, benzenu a dalších toxických látek. Pomáhá eliminovat cigaretový kouř i zápach plísní v místnosti. Omyvatelný předfiltrPoužívá mikronovou síť, která účinně blokuje vláknité částice vetší než 2,5 mm. Lze jej snadno vyčistit až deset tisíckrát. Díky tomu zabránitárychlému zanesené dalších filtrů, například HEPA filtru, kterému tak výrazně prodloužíte životnost. Uhlíkový filtr + fotokatalytický filtrUhlíkový filtr je velmi efektivní v absorpci těkavých organických látek, včetně nepříjemných pachů a mnoha druhů znečišťujících plynů. TiO2 osazený ve fotokatalytickém filtru má silnou katalytickou reakci při vystavení ultrafialovému záření. Silně rozkládá formaldehyd, toluen, xylen, těkavé látky a ostatní škodliviny. Technické specifikaceVzduchový výkon: 360 m3/hPlocha užití: 25-43 m2Hlučnost: 20-65 dB Příkon: 30 WVáha: 7 kgRozměry: 410 ×210 ×636 mmSenzor: Teploty, Vlhkosti, PM2.5 částic, okolního osvětleníDruh filtru: Předfiltr, Uhlíkový filtr, Fotokatalytický TiO2 filtr, HEPA Filtr, ionizátor, UV Lampa (253,7nm)Aplikace: TESLA Smart app pro Android a iOSJazyk aplikace: EN, CZ, SK, PL, HU, SL, HR, DE (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro L

Tesla Smart Air Purifier Pro M

Tesla Smart Air Purifier Pro M
Detail

HEPA filtrHEPA je zkratka, která znamená High-Efficiency Particulate Air. Jedná se o vrsttvený filtr, kterýzachycuje vzdušné částice při průchodu čističem vzduchu. Rychlost odstraňování menších částic z proudu vzduchu do 0,3 mikronu může být až 99%. Může drasticky omezit šíření alergenů a bakterií v proudu vzduchu, jako je pyl, smog a viry. Filtr HEPA byl původně vyvinut pro NASA a byl široce používán v nemocnicích, aby byl vzduch čistý a neškodný. IonizátorGenerátor negativních iontů pomáhá eliminovat kladně nabité částice jako jsou prach, bakterie, viry, kouř a podobné. Zároveň výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu, působí pozitivně na zdraví, lidskou psychiku a imunitní systém. UV zářeníPoužití ultrafialového záření o vlnové délce 253.7 nm dokáže efektivně zabíjet běžné bakterie i viry, čímž dochází k sterilizaci vzduchu. Zároveň ve spolupráci s fotokatalytickým filtrem pomáhá k rozkladu formaldehydu, benzenu a dalších toxických látek. Pomáhá eliminovat cigaretový kouř i zápach plísní v místnosti. Omyvatelný předfiltrPoužívá mikronovou síť, která účinně blokuje vláknité částice vetší než 2,5 mm. Lze jej snadno vyčistit až deset tisíckrát. Díky tomu zabránitárychlému zanesené dalších filtrů, například HEPA filtru, kterému tak výrazně prodloužíte životnost. Uhlíkový filtr + fotokatalytický filtrUhlíkový filtr je velmi efektivní v absorpci těkavých organických látek, včetně nepříjemných pachů a mnoha druhů znečišťujících plynů. TiO2 osazený ve fotokatalytickém filtru má silnou katalytickou reakci při vystavení ultrafialovému záření. Silně rozkládá formaldehyd, toluen, xylen, těkavé látky a ostatní škodliviny. Technické specifikaceVzduchový výkon: 210 m3/hPlocha užití: 15-25 m2Hlučnost: 20-54 dB Příkon: 20 WVáha: 5,2 kgRozměry: 347 ×175 ×535 mmSenzor: Teploty, Vlhkosti, PM2.5 částic, okolního osvětleníDruh filtru: Předfiltr, Uhlíkový filtr, Fotokatalytický TiO2 filtr, HEPA Filtr, ionizátor, UV Lampa (253,7nm)Aplikace: TESLA Smart app pro Android a iOSJazyk aplikace: EN, CZ, SK, PL, HU, SL, HR, DE (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro M

Tesla SMART Air Purifier Pro M

Detail

Čistička vzduchu se vzduchovým výkonem 210 m3/h pro místnosti do 25 m2. Tesla-Smart Air Purifier Pro M je vybavena UV lampou, HEPA filtrem, omyvatelným předfiltrem a uhlíkovým a fotokatalytickým filtrem.. Generátor negativních iontů výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART Air Purifier Pro M

Tesla SMART Air Purifier Pro L

Detail

Čistička vzduchu se vzduchovým výkonem 360 m3/h pro místnosti do 43 m2. Tesla-Smart Air Purifier Pro L je vybavena UV lampou, HEPA filtrem, omyvatelným předfiltrem a uhlíkovým a fotokatalytickým filtrem. Generátor negativních iontů výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART Air Purifier Pro L

Tesla SMART Air Purifier Pro L - zánovní

Detail

Čistička vzduchu se vzduchovým výkonem 360 m3/h pro místnosti do 43 m2. Tesla-Smart Air Purifier Pro L je vybavena UV lampou, HEPA filtrem, omyvatelným předfiltrem a uhlíkovým a fotokatalytickým filtrem. Generátor negativních iontů výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART Air Purifier Pro L - zánovní

Tesla SMART Air Purifier Pro M - zánovní

Detail

Čistička vzduchu se vzduchovým výkonem 210 m3/h pro místnosti do 25 m2. Tesla-Smart Air Purifier Pro M je vybavena UV lampou, HEPA filtrem, omyvatelným předfiltrem a uhlíkovým a fotokatalytickým filtrem.. Generátor negativních iontů výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART Air Purifier Pro M - zánovní

II. jakost Tesla Smart Air Purifier Pro M

II. jakost Tesla Smart Air Purifier Pro M
Detail

II. jakost Tesla Smart Air Purifier Pro M Popis závady: Vráceno v rámci 14 denní lhůty Tesla Smart Air Purifier M je praktická čistička vzduchu, která je vybavena omyvatelným předfiltrem, HEPA filtrem, fotokatalytickým filtrem, uhlíkovým filtrem, ionizačním generátorem a ultrafialovým zářením. Vhodné do interiéru o rozloze 15-25 m2. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako II. jakost Tesla Smart Air Purifier Pro M

Tesla Smart Air Purifier Pro L UV Bulb

Tesla Smart Air Purifier Pro L UV Bulb
Detail

Tesla Smart Air Purifier Pro L UV BulbNáhradní UV žárovka pro Tesla Smart Air Purifier Pro L Technická specifikace:Název: Tesla Smart Air Purifier Pro L UV BulbDélka trubky: 242 mmPrůměr skleněné trubky: 5 mmŽivotnost: 15000 hNapětí: 454 VProud: 3,3 mAVýkon: 1,5 WProvozní teplota: 0-200°CPracovní vlhkost: 20-80%Teplota skladování: 0-70°CSkladovací vlhkost: 85% nebo méně (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro L UV Bulb

Tesla Smart Air Purifier Pro M UV Bulb

Tesla Smart Air Purifier Pro M UV Bulb
Detail

Tesla Smart Air Purifier Pro M UV BulbNáhradní UV žárovka pro Tesla Smart Air Purifier Pro M Technická specifikace:Název: Tesla Smart Air Purifier Pro M UV BulbDélka trubky: 200 mmPrůměr skleněné trubky: 5 mmŽivotnost: 15000 hNapětí: 382 VProud: 3,4 mAVýkon: 1,2 WProvozní teplota: 0-200°CPracovní vlhkost: 20-80%Teplota skladování: 0-70°CSkladovací vlhkost: 85% nebo méně (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Pro M UV Bulb

Tesla Smart Air Purifier Mini

Tesla Smart Air Purifier Mini
Detail

HEPA filtrHEPA je zkratka, která znamená High-Efficiency Particulate Air. Jedná se o vrstvený filtr, který zachycuje vzdušné částice při průchodu čističem vzduchu. Rychlost odstraňování menších částic z proudu vzduchu do 0,3 mikronu může být až 99%. Může drasticky omezit šíření alergenů a bakterií v proudu vzduchu, jako je pyl, smog a viry. Filtr HEPA byl původně vyvinut pro NASA a byl široce používán v nemocnicích, aby byl vzduch čistý a neškodný. IonizátorGenerátor negativních iontů pomáhá eliminovat kladně nabité částice jako jsou prach, bakterie, viry, kouř a podobné. Zároveň výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu, působí pozitivně na zdraví, lidskou psychiku a imunitní systém. Noční režimNoční režim sníží jas všech ovládacích prvků a zároveň omezí rychlost ventilátorů, čímž výrazně sníží jejich hlučnost. Díky tomu můžete nechat Tesla Smart Air Purifier Mini běžet celou noc bez obav, že by Vás rušil. Omyvatelný předfiltrPoužívá mikronovou síť, která účinně blokuje vláknité částice vetší než 2,5 mm. Lze jej snadno vyčistit až deset tisíckrát. Díky tomu zabránitárychlému zanesené dalších filtrů, například HEPA filtru, kterému tak výrazně prodloužíte životnost. Filtr s aktivním uhlímUhlíkový filtr je velmi efektivní v absorpci těkavých organických látek, včetně nepříjemných pachů a mnoha druhů znečišťujících plynů. Technické specifikaceVzduchový výkon: 120 m3/hPlocha užití: < 14 m2Hlučnost: < 55 dB Příkon: 30 WVáha: 2,5 kgRozměry: 243 ×243 ×310 mmSenzor: PM2.5Druh filtru: Před-filtr, filtr s aktivním uhlím, HEPA filtr, ionizátor Aplikace: TESLA Smart app pro Android a iOSJazyk aplikace: EN, CZ, SK, PL, HU, SL, HR, DE (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Air Purifier Mini

Tesla SMART Air Purifier Mini

Detail

Čistička vzduchu se vzduchovým výkonem 120 m3/h pro místnosti 14 m2. Tesla-Smart Air Purifier Mini je vybavena HEPA filtrem, omyvatelným předfiltrem a filtrem s aktivním uhlím. Generátor negativních iontů výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART Air Purifier Mini

Tesla Smart Aroma Difuser (TSL-AC-JS01W)

Tesla Smart Aroma Difuser (TSL-AC-JS01W)
Detail

Aroma difuzér - objem nádoby 200 ml, automatické vypnutí, dálkové ovládání, LED podsvícení a smart (aplikace), 7 barev, doba provozu 5 h, doporučená velikost místnosti 20 m2, bílá barva, materiál plast Designový aroma difuzér Tesla SmartPořád nevíte, co vám doma chybí k dokonalosti? Zkuste podtrhnout design vašeho pokoje vůní. Aroma difuzér Tesla Smart zvládne provonět i větší místnosti a LED světlo dobarví atmosféru. Zvlhčovací výkon aroma difuzéru je 30 mililitrů za hodinu, díky čemuž bez problému provoní místnosti do velikosti 20 m2. Difuzér Tesla Smart je kompatibilní s platformou Tuya.Aroma difuzér zvládne i větší prostoryProvoňte si místnost velkou až 20 m2. Naplňte difuzér Tesla Smart vodou a užívejte si chvíle pohody. Nádržka má objem 200 ml a v případě, že bude potřeba dolít, automaticky se aroma difuzér vypne, aby se nepoškodil.Stylové LED osvětleníAtmosféru dobarví LED osvětlení, kterým je aroma difuzér Tesla Smart vybaven. K... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Aroma Difuser (TSL-AC-JS01W)

Tesla Smart Heater HTR300 (TSL-AC-HTR300)

Tesla Smart Heater HTR300 (TSL-AC-HTR300)
Detail

Konvektor - topný výkon 2000 W, na podlahu a stolní, pojistka proti převrhnutí, pojistka proti přehřátí, časovač, ventilátor a WiFi, vytopí místnost o objemu 20 m3, rozměry 70 × 23 × 23 cm (v × š × h), bílá barva Dopřejte si u vás doma příjemné teplo s konvektorem Tesla Smart Heater HTR300. S vysokým topným výkonem 2000 W a dvěma stupni ohřevu vytopí bez problému místnost do 20 m3. Nastavte si teplotu, která vám bude vyhovovat a nechte Tesla Smart Heater HTR300, aby ji udržoval. Nechybí ani funkce časovače, pro naplánování vytápění. Konvektor Tesla Smart se velice snadno ovládá pomocí tlačítek anebo přes aplikaci Tesla Smart. Samozřejmostí je i podpora hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa. Tesla Smart Heater je efektivní, úsporný a bezpečný. Klíčové vlastnosti konvektoru Tesla Smart Heater HTR300Tesla Smart Heater HTR300 s vysokorychlostním motoremDva stupně ohřevu + režim ventilaceEfektivní, úsporná a bezpečná metoda ohřevu PTCChytrý... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Heater HTR300 (TSL-AC-HTR300)

Tesla SMART Air Purifier Mini - zánovní

Detail

Čistička vzduchu se vzduchovým výkonem 120 m3/h pro místnosti 14 m2. Tesla-Smart Air Purifier Mini je vybavena HEPA filtrem, omyvatelným předfiltrem a filtrem s aktivním uhlím. Generátor negativních iontů výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tesla SMART Air Purifier Mini - zánovní

Tesla Smart Humidifier - zvlhčovač vzduchu (TSL-AC-PRO4)

Tesla Smart Humidifier - zvlhčovač vzduchu (TSL-AC-PRO4)
Detail

Zvlhčovač vzduchu - vhodný do místnosti o velikosti 21 m2, ultrazvukový, příkon 21 W, zvlhčovací výkon 210 ml/hod, objem nádržky 2,2 l, hlučnost 35 dB, časovač, nastavitelná úroveň uvolňování páry, tři stupně zvlhčování, dálkové ovládání a automatické vypnutí po vyprázdnění nádržky (+ alarm), rozměry 117 × 250 × 218 mm (Š×V×H) barva bílá Zpříjemněte si ovzduší ve vaší domácnostiMáte doma problémy se suchým vzduchem? Zvlhčovač vzduchu Tesla Smart Humidifier je jednoduchým řešením. Obzvlášť v zimě je třeba vzduch zvlhčovat kvůli intenzivnímu vytápění místností. Suchý vzduch může vyvolávat dráždivý kašel či únavu, používáním zvlhčovače vzduchu Tesla Smart Humidifier obdobným potížím lze zabránit. Jednoduché používání zvlhčovače zvládne opravdu každý a jeho elegantní design nebude narušovat vzhled vašeho interiéru. Tesla Smart Humidifier se třemi režimy výkonu vypouští velice jemnou páru a lze ho ovládat i přes mobilní aplikaci.Tři režimy výkonuAutomatické... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Humidifier - zvlhčovač vzduchu (TSL-AC-PRO4)

Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter

Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter
Detail

HEPA filtr účinně eliminuje i PM2,5 částice o velikosti 0,3 µm - Ze vzduchu 100% odstraní prach, pyl, chemikálie, srst ze zvířat - velmi vhodné pro alergiky v jarním období - Určeno pro všechny modely čističek vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier Filtr obsahuje vysoce účinný filtrační materiál, který dokáže účinně zachytit a zabít bakterie, mycety a roztoče. HEPA filtr, který je k čističce dodáván zachytí všechny velké částice jako jsou škodlivé chemikálie, pyl z rostlin, srst ze zvířat či zápach z cigaret. Částice o velikosti PM2,5 (do velikosti 0,3 um) odfiltruje na 99,97%. Tento filtr můžete používat po dobu 1 roku, ale doporučujeme jej vyměnit každé 3 až 6 měsíců. Při prodloužení doby používání filtr se mění charakter filtru a absorbuje částice méne, což může způsobit sekundární kontaminaci. Doporučujeme také stáhnou aplikaci, která vám připomene, kdy je třeba filtr vyměnit. (patro.cz)

Podobné produkty ako Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter

Tesla Smart Cat Toilet Silicone Pad (TSL-PC-PAD-ACC)

Tesla Smart Cat Toilet Silicone Pad (TSL-PC-PAD-ACC)
Detail

Příslušenství pro kočičí toalety - náhradní silikonová podložka do kočičí toalety Tesla Smart Cat Toilet, rozměry 460 × 380 × 34 mm, hmotnost 0,340 kg, obsah balení 1 silikonová podložka, 1 manuál Tesla Smart Cat Toilet Silicone Pad je nepostradatelnou výbavou pro každou domácí kočičku. Stěžejní parametry kočičí toalety Tesla Smart Cat Toilet Silicone Pad Kočičí toaleta by neměla chybět v žádné domácnosti s kočkami (alza.cz)

Podobné produkty ako Tesla Smart Cat Toilet Silicone Pad (TSL-PC-PAD-ACC)

Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter (473720)

Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter (473720)
Detail

Filtr do čističky vzduchu - vhodný pro všechny čističky vzduchu značky Xiaomi Pokud vás čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier upozornila na výměnu uhlíkového HEPA filtru, přijde vám vhod náhradní filtr Mi Air Purifier HEPA Filter, který je kompatibilní s čističkami Xiaomi Mi Air Purifier 2, 2H, 2S, Pro a 3. Výměnou filtru zajistíte, aby čistička vzduchu odstraňovala formaldehyd, mikroskopické částečky prachu a alergeny s účinností 99,97 %. Klíčové vlastnosti filtru Mi Air Purifier HEPA FilterNáhradní uhlíkový filtr Mi Air PurifierKompatibilní s čističkami Xiaomi Mi Air Purifier 2, 2H, 2S, Pro a 3Filtr Mi Air Purifier odstraňuje formaldehyd, mikroskopické částečky prachu a alergenyFiltr lze jednoduše vyměnitXiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter je originální příslušenstvíÚčinnosti filtrace Mi Air Purifier HEPA Filter je 99,97 % (alza.cz)

Podobné produkty ako Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter (473720)
Tesla Smart Air Purifier Pro XL Hepa 13 Filter (TSL-AC-6006HEPA13-ACC), Tesla Smart Air Purifier Pro L Hepa 13 Filter (TSL-AC-3006HEPA13-ACC), Tesla Smart Air Purifier Pro XL Carbon Filter (TSL-AC-6006CARBON-ACC), Tesla Smart Air Purifier Pro M Carbon Filter (TSL-AC-2006CARBON-ACC), Tesla Smart Air Purifier Pro XL (TSL-AC-AP6006), Tesla Smart Air Purifier Mini (TSL-AC-AP1207), Tesla Smart Air Purifier Pro M (TSL-AC-AP2006), Tesla Smart Air Purifier Pro L (TSL-AC-AP3006), Tesla Smart Pet Fountain Filter (TSL-PC-WF-2FIL-ACC), Xiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter (473720), Tesla Smart Heater HTR300 (TSL-AC-HTR300), Tesla Smart Aroma Difuser (TSL-AC-JS01W), Tesla Smart Humidifier - zvlhčovač vzduchu (TSL-AC-PRO4), Xiaomi Smart Air Purifier 4 Filter (34107), Tesla Smart Cat Toilet Silicone Pad (TSL-PC-PAD-ACC), Xiaomi Mi Smart Air Purifier 4 Pro Filter (6120), Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact Filter (38752), Xiaomi Mi Smart Air Purifier 4 Lite Filter (34965), TrueLife AIR Purifier P7 Filter (TLAIRPP7F), TrueLife AIR Purifier P3 Filter (TLAIRPP3F), Xiaomi Mi Air Purifier Pro H Filter (28603), Tesla Smart Thermometer (TSL-HC-UFR102), Tesla Smart Switch (TSL-SWI-WIFI1), Tesla Smart Dimmer (TSL-SWI-DIMMER), Tesla Smart Sensor Button (TSL-SEN-BUTTON), Tesla Smart Feeder Spin (TSL-PC-SPIN), Tesla Smart Sensor Gas (TSL-SEN-GAS), Tesla Smart Switch Dual (TSL-SWI-WIFI2), Tesla Smart Pet Feeder (TSL-PC-BL4), Tesla Smart Sensor Motion (TSL-SEN-MOTION)