Tescoma napařovací hrnec purity microwave (705010.00)

Produkt Tescoma napařovací hrnec purity microwave (705010.00) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Tescoma napařovací hrnec purity microwave (705010.00) upraviť a produkt hľadať znova.

Tescoma napařovací hrnec PURITY MicroWave

Tescoma napařovací hrnec PURITY MicroWave
Detail

Unikátní napařovací hrnec do mikrovlnné trouby PURITY MicroWAVE je vynikající pro snadné a rychlé vaření v páře i ohřívání a rozmrazování pokrmů v mikrovlnné troubě.   V čem napařovací hrnec PURITY MicroWAVE vyniká?   Napařovací hrnec PURITY MicroWave je vyroben revoluční technologií nanoCARE a má řadu jedinečných vlastností.   NEVSTŘEBÁVÁ PACHY POKRMŮ Při přípravě a skladování aromatických pokrmů, např. pokrmů s česnekem, větším množství cibule, rybích pokrmů apod. nádobí PURITY MicroWAVE nevstřebává jejich intenzivní aroma a po opláchnutí není cítit.   NEZABARVUJE SE Intenzivní barviva přirozeně obsažené v mrkvi, paprikách, rajčatech, kari koření apod. lze snadno opláchnout, nádobí PURITY MicroWAVE barvy z pokrmů neabsorbuje.   JE ANTIBAKTERIÁLNÍ Nádobí PURITY MicroWAVE zabraňuje tvorbě bakterií při přípravě i skladování pokrmů, např. mléčných pokrmů, vaječných pokrmů atd.   PO POUŽITÍ STAČÍ BEZ SAPONÁTU OPLÁCHNOUT Nádobí PURITY MicroWAVE stačí po použití krátce opláchnout pod tekoucí vodou, mastnota a ostatní nečistoty se z povrchu nádobí snadno spláchnou, není třeba používat saponáty ani nádobí mýt v myčce.  Nádobí PURITY MicroWAVE je EKOLOGICKÉ, šetří čas, energii, peníze i přírodu.   Jaké má napařovací hrnec PURITY MicroWAVE další výhody?   speciální poklop napařovacího hrnce má pro bezpečné použití v mikrovlnné troubě otvory pro páru   prostorná nádoba je opatřena napařovacím sítem   s originálními recepty na zeleninové plátky vařené v páře, lososa vařeného v páře a kynuté knedlíčky plněné čokoládou.   Materiál: špičkový plastový materiál s revoluční povrchovou úpravou nanoCARE. Údržba: po použití stačí bez saponátu opláchnout, není potřeba mýt v myčce. Záruka: 3 roky.  (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma napařovací hrnec PURITY MicroWave , Tescoma napařovací hrnec purity microwave (705010.00)

Tescoma Napařovací hrnec PURITY MicroWave

Detail

Unikátní napařovací hrnec do mikrovlnné trouby PURITY MicroWAVE je vynikající pro snadné a rychlé vaření v páře i ohřívání a rozmrazování pokrmů v mikrovlnné troubě. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Napařovací hrnec PURITY MicroWave , Tescoma naparovaci hrnec purity microwave

TESCOMA Napařovací hrnec PURITY MicroWave (705010.00)

TESCOMA Napařovací hrnec PURITY MicroWave (705010.00)
Detail

Nádobí do mikrovlnné trouby opatřeno napařovacím sítem, vyrobeno technologií nanoCARE, ze špičkového plastového materiálu, po použití stačí bez saponátů opláchnout, není třeba mýt v myčce Napařovací hrnec TESCOMA PURITY MicroWave do snadno a rychle uvaří výborné pokrmy v páře. Můžete ho bez obav použít i na rozmrazování a ohřívání v mikrovlnné troubě. Tímto způsobem šetří čas, energii a spotřebu nádobí. Je vyroben z kvalitních materiálů technologií nanoCARE. Unikátní vlastnosti a odolnost z hrnce TESCOMA PURITY MicroWave tvoří jedinečného pomocníka každé kuchyně. Klíčové vlastnosti napařovacího hrnce TESCOMA PURITY MicroWaveNapařovací hrnec vhodný i do mikrovlnné troubyNeabsorbuje v sobě ani aromatické vůněIntenzivní barviva nezanechávají na hrnci PURITY MicroWaveVyrobeno technologií nanoCAREKvalitní materiál typický pro hrnce TESCOMA Hrnec PURITY MicroWave uvaří vše bez starostíDo napařovacího hrnce PURITY MicroWave... (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Napařovací hrnec PURITY MicroWave (705010.00) , Tescoma hrnec na rýži purity microwave (705018.00)

Tescoma multifunkční hrnec PURITY MicroWave

Tescoma multifunkční hrnec PURITY MicroWave
Detail

Multifunkční hrnec do mikrovlnné trouby PURITY MicroWAVE je vynikající pro snadné a rychlé vaření v páře i ohřívání a rozmrazování pokrmů v mikrovlnné troubě, je opatřen speciálním roštem pro grilování a žáruvzdornou silikonovou miskou pro přípravu popcornu.    V čem multifunkční hrnec PURITY MicroWAVE vyniká?   Multifunkční hrnec PURITY MicroWave je vyroben revoluční technologií nanoCARE a má řadu jedinečných vlastností.   NEVSTŘEBÁVÁ PACHY POKRMŮ Při přípravě a skladování aromatických pokrmů, např. pokrmů s česnekem, větším množství cibule, rybích pokrmů apod. nádobí PURITY MicroWAVE nevstřebává jejich intenzivní aroma a po opláchnutí není cítit.   NEZABARVUJE SE Intenzivní barviva přirozeně obsažené v mrkvi, paprikách, rajčatech, kari koření apod. lze snadno opláchnout, nádobí PURITY MicroWAVE barvy z pokrmů neabsorbuje.   JE ANTIBAKTERIÁLNÍ Nádobí PURITY MicroWAVE zabraňuje tvorbě bakterií při přípravě i skladování pokrmů, např. mléčných pokrmů, vaječných pokrmů atd.   PO POUŽITÍ STAČÍ BEZ SAPONÁTU OPLÁCHNOUT Nádobí PURITY MicroWAVE stačí po použití krátce opláchnout pod tekoucí vodou, mastnota a ostatní nečistoty se z povrchu nádobí snadno spláchnou, není třeba používat saponáty ani nádobí mýt v myčce.  Nádobí PURITY MicroWAVE je EKOLOGICKÉ, šetří čas, energii, peníze i přírodu.   Jaké má multifunkční hrnec PURITY MicroWAVE další výhody?   speciální poklop má pro bezpečné použití v mikrovlnné troubě otvory pro páru   prostorná nádoba je opatřena napařovacím sítem, roštem pro grilování v mikrovlnné troubě a silikonovou miskou pro popcorn   s originálními recepty na zeleninové plátky vařené v páře, lososa vařeného v páře a kynuté knedlíčky plněné čokoládou, grilované kuřecí špízy, grilované klobásy a popcorn.   Materiál: špičkový plastový materiál s revoluční povrchovou úpravou nanoCARE. Údržba: po použití stačí bez saponátu opláchnout, není potřeba mýt v myčce. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma multifunkční hrnec PURITY MicroWave , Naparovaci hrnec do mikrovlnne trouby tescoma purity microwave

Tescoma Multifunkční hrnec PURITY MicroWave

Detail

Multifunkční hrnec do mikrovlnné trouby PURITY MicroWAVE je vynikající pro snadné a rychlé vaření v páře i ohřívání a rozmrazování pokrmů v mikrovlnné troubě, je opatřen speciálním roštem pro grilování a žáruvzdornou silikonovou miskou pro přípravu popcornu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Multifunkční hrnec PURITY MicroWave

TESCOMA Multifunkční hrnec PURITY MicroWave (705014.00)

TESCOMA Multifunkční hrnec PURITY MicroWave (705014.00)
Detail

Nádobí do mikrovlnné trouby opatřeno napařovacím sítem, roštem pro grilování v mikrovlnné troubě a silikonovou miskou pro popcorn, vyrobeno technologií nanoCARE, ze špičkového plastového materiálu, po použití stačí bez saponátů opláchnout, není třeba mýt v myčce Chcete si také pořídit jen jeden jediný kus nádobí, který zvládne připravit velké množství pokrmů? Pak je zde pro vás multifunkční hrnec TESCOMA PURITY MicroWave. S ním snadno a rychle připravíte pokrmy vařené v páře, ohřejete či rozmrazíte potraviny, ugrilujete maso či zeleninu a uděláte popcorn. TESCOMA PURITY MicroWave je vyroben technologií nanoCARE zajišťující vysokou odolnost. Klíčové vlastnosti hrnce TESCOMA PURITY MicroWaveMultifunkční hrnec pro úpravu velkého množství pokrmůBílé stěny neabsorbují barvu ani aromaHrnec má povrchovou úpravu nanoCARETESCOMA PURITY MicroWaveSnadno se čistíNádobí je antibakteriální Multifunkční hrnec se spoustou... (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Multifunkční hrnec PURITY MicroWave (705014.00) , Tescoma ochranný poklop purity microwave (705050.00)

Tescoma hrnec na rýži PURITY MicroWave

Tescoma hrnec na rýži PURITY MicroWave
Detail

Hrnec na rýži PURITY MicroWAVE je vynikající pro snadnou a rychlou přípravu až 4 porcí dušené rýže v mikrovlnné troubě bez rizika rozvaření, připálení či překypění. Rýži lze přímo v hrnci uzavřeném poklopem lze před uvařením důkladně propláchnout a otvory ve víku pohodlně scedit.  Poklop má vysoký okraj, rýže během vaření nepřekypí a není potřeba ji hlídat, praktická lopatka slouží pro odměřování porcí a servírování hotové rýže.   V čem hrnec na rýži PURITY MicroWave vyniká?   NEVSTŘEBÁVÁ PACHY POKRMŮ Při přípravě a skladování aromatických pokrmů, např. pokrmů s česnekem, větším množství cibule, rybích pokrmů apod. nádobí PURITY MicroWAVE nevstřebává jejich intenzivní aroma a po opláchnutí není cítit.   NEZABARVUJE SE Intenzivní barviva přirozeně obsažené v mrkvi, paprikách, rajčatech, kari koření apod. lze snadno opláchnout, nádobí PURITY MicroWAVE barvy z pokrmů neabsorbuje.   JE ANTIBAKTERIÁLNÍ Nádobí PURITY MicroWAVE zabraňuje tvorbě bakterií při přípravě i skladování pokrmů, např. mléčných pokrmů, vaječných pokrmů atd.   PO POUŽITÍ STAČÍ BEZ SAPONÁTU OPLÁCHNOUT Nádobí PURITY MicroWAVE stačí po použití krátce opláchnout pod tekoucí vodou, mastnota a ostatní nečistoty se z povrchu nádobí snadno spláchnou, není třeba používat saponáty ani nádobí mýt v myčce.  Nádobí PURITY MicroWAVE je EKOLOGICKÉ, šetří čas, energii, peníze i přírodu.   Jaké má hrnec na rýži PURITY MicroWave další výhody?   speciální poklop má pro bezpečné použití v mikrovlnné troubě a pro snadné cezení propláchnuté rýže otvory pro páru   nádoba je opatřena stupnicí pro přesné odměření vody potřebné pro přípravu 1 až 4 porcí dušené rýže   s původními recepty na klasickou dušenou rýži, houbové rizoto, krevety s rýží a rýžový nákyp.    Materiál: špičkový plastový materiál s revoluční povrchovou úpravou nanoCARE. Údržba: po použití stačí bez saponátu opláchnout, není potřeba mýt v myčce. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma hrnec na rýži PURITY MicroWave , Tescoma miska na omeletu purity microwave

Tescoma Hrnec na rýži PURITY MicroWave

Detail

Vynikající pro snadnou a rychlou přípravu dušené rýže v mikrovlnné troubě bez rizika rozvaření, připálení či překypění, před dušením lze rýži přímo v hrnci propláchnout a scedit. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Hrnec na rýži PURITY MicroWave , Tescoma hrnek na polévku purity microwave (8595028404715)

TESCOMA Hrnec na rýži PURITY MicroWave (705018.00)

TESCOMA Hrnec na rýži PURITY MicroWave (705018.00)
Detail

Nádobí do mikrovlnné trouby pro přípravu až 4 porcí dušené rýže, opatřeno stupnicí a lopatkou pro přesné odměření, vyrobeno technologií nanoCARE, ze špičkového plastového materiálu, po použití stačí bez saponátů opláchnout, není třeba mýt v myčce Uvařit správně rýži je někdy věda. Průhledný hrnec TESCOMA PURITY MicroWave do mikrovlnné trouby připraví až 4 porce dušené rýže bez toho, aby se rozvařila nebo připálila. Pokrm je připravený rychle a bez starostí. Rýži nemusíte ani hlídat, hrnec PURITY Micro Wave se o vše postará sám. Dokonce ani proplachování a cezení hotové rýže není problém díky otvorům ve víku. Hrnec TESCOMA šetří čas, energii i potřebné nádobí. Klíčové vlastnosti hrnce TESCOMA PURITY MicroWaveHrnec určený k vaření rýže v mikrovlnné trouběDokáže uvařit až 4 porceŠetří energii, životní prostředí a váš časNa výrobu TESCOMA PURITY MicroWave byla použita technologie nanoCAREPrůsvitné stěny hrnce neabsorbují pachy ani... (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Hrnec na rýži PURITY MicroWave (705018.00) , Tescoma na brambory a chipsy purity microwave (705022.00)

Tescoma hrnec na brambory a chipsy PURITY MicroWave

Tescoma hrnec na brambory a chipsy PURITY MicroWave
Detail

Hrnec na brambory a chipsy PURITY MicroWAVE je vynikající pro snadné a rychlé vaření brambor v mikrovlnné troubě bez rizika rozvaření či překypění a pro přípravu bramborových nebo zeleninových chipsů. Syrové brambory lze v hrnci uzavřeném poklopem s otvory důkladně propláchnout a scedit. Poklop má vysoký okraj, brambory během vaření nepřekypí, není potřeba je hlídat.   V čem hrnec na brambory a chipsy  PURITY MicroWave vyniká?   NEVSTŘEBÁVÁ PACHY POKRMŮ Při přípravě a skladování aromatických pokrmů, např. pokrmů s česnekem, větším množství cibule, rybích pokrmů apod. nádobí PURITY MicroWAVE nevstřebává jejich intenzivní aroma a po opláchnutí není cítit.   NEZABARVUJE SE Intenzivní barviva přirozeně obsažené v mrkvi, paprikách, rajčatech, kari koření apod. lze snadno opláchnout, nádobí PURITY MicroWAVE barvy z pokrmů neabsorbuje.   JE ANTIBAKTERIÁLNÍ Nádobí PURITY MicroWAVE zabraňuje tvorbě bakterií při přípravě i skladování pokrmů, např. mléčných pokrmů, vaječných pokrmů atd.   PO POUŽITÍ STAČÍ BEZ SAPONÁTU OPLÁCHNOUT Nádobí PURITY MicroWAVE stačí po použití krátce opláchnout pod tekoucí vodou, mastnota a ostatní nečistoty se z povrchu nádobí snadno spláchnou, není třeba používat saponáty ani nádobí mýt v myčce.  Nádobí PURITY MicroWAVE je EKOLOGICKÉ, šetří čas, energii, peníze i přírodu.   Jaké má hrnec na brambory a chipsy PURITY MicroWave další výhody?   speciální poklop má pro bezpečné použití v mikrovlnné troubě a pro snadné cezení propláchnutých brambor otvory pro páru je opatřený stojánkem s úzkými štěrbinami pro přípravu křupavých bramborových nebo zeleninových chipsů v mikrovlnné troubě. s původními recepty na vařené brambory, bramborovou kaši, šťouchané brambory s bylinkami, bramborové a zeleninové chipsy.   Materiál: špičkový plastový materiál s revoluční povrchovou úpravou nanoCARE. Údržba: po použití stačí bez saponátu opláchnout, není potřeba mýt v myčce. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma hrnec na brambory a chipsy PURITY MicroWave , Tescoma miska na vařená vejce purity microwave, 2 ks (705034.00)

Tescoma ochranný poklop PURITY MicroWave

Tescoma ochranný poklop PURITY MicroWave
Detail

Poklop PURITY MicroWAVE ochrání pokrmy připravované v mikrovlnné troubě před osycháním a mikrovlnnou troubu před nečistotami.   V čem ochranný poklop PURITY MicroWAVE vyniká?   Ochranný poklop PURITY MicroWave je vyroben revoluční technologií nanoCARE a má řadu jedinečných vlastností.   NEVSTŘEBÁVÁ PACHY POKRMŮ Při přípravě a skladování aromatických pokrmů, např. pokrmů s česnekem, větším množství cibule, rybích pokrmů apod. nádobí PURITY MicroWAVE nevstřebává jejich intenzivní aroma a po opláchnutí není cítit.   NEZABARVUJE SE Intenzivní barviva přirozeně obsažené v mrkvi, paprikách, rajčatech, kari koření apod. lze snadno opláchnout, nádobí PURITY MicroWAVE barvy z pokrmů neabsorbuje.   JE ANTIBAKTERIÁLNÍ Nádobí PURITY MicroWAVE zabraňuje tvorbě bakterií při přípravě i skladování pokrmů, např. mléčných pokrmů, vaječných pokrmů atd.   PO POUŽITÍ STAČÍ BEZ SAPONÁTU OPLÁCHNOUT Nádobí PURITY MicroWAVE stačí po použití krátce opláchnout pod tekoucí vodou, mastnota a ostatní nečistoty se z povrchu nádobí snadno spláchnou, není třeba používat saponáty ani nádobí mýt v myčce.  Nádobí PURITY MicroWAVE je EKOLOGICKÉ, šetří čas, energii, peníze i přírodu.   Jaké má ochranný poklop PURITY MicroWAVE další výhody?   je dostatečně vysoký, vhodný i pro zakrytí vyšších pokrmů, např. lasagní apod.   Materiál: špičkový plastový materiál s revoluční povrchovou úpravou nanoCARE. Údržba: po použití stačí bez saponátu opláchnout, není potřeba mýt v myčce. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma ochranný poklop PURITY MicroWave , Tescoma miska na omelety a sázená vejce purity microwave (705030.00)

TESCOMA ochranný poklop PURITY MicroWave

TESCOMA ochranný poklop PURITY MicroWave
Detail

Praktický poklop nejen do mikrovlnné trouby. Můžete ho využít i pro skladování potravin. Vyroben revoluční technologií nanoCARE a má řadu jedinečných vlastností. Nevstřebává pachy, nezabarvuje se a je antibakteriální. Při přípravě a skladování aromatických pokrmů, např. pokrmů s česnekem, větším množstvín cibule, rybích pokrmů apod. nevstřebává jejich intenzivní aroma a po opláchnutí není cítit. Po použití stačí bez saponátu opláchnout. Záruka 3 roky. (4home.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA ochranný poklop PURITY MicroWave , Tescoma napařovací vějíř presto pr. 24 cm

Tescoma Miska na omeletu PURITY MicroWave

Tescoma Miska na omeletu PURITY MicroWave
Detail

Miska na omelety a sázená vejce PURITY MicroWAVE je vynikající pro snadnou a rychlou přípravu omelet a sázených vajec v mikrovlnné troubě. Miska na omelety a sázená vejce PURITY MicroWAVE je vyrobena revoluční technologií nanoCARE a má řadu jedinečných vlastností. Při přípravě a skladování aromatických pokrmů, např. pokrmů s česnekem, větším množství cibule, rybích pokrmů apod. nádobí PURITY MicroWAVE nevstřebává jejich intenzivní aroma a po opláchnutí není cítit. (4home.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Miska na omeletu PURITY MicroWave , Tescoma napařovací vějíř presto pr. 28 cm

Tescoma hrnek na polévku PURITY MicroWave

Tescoma hrnek na polévku PURITY MicroWave
Detail

Proč si dobrou domácí polévku nevzít sebou k obědu i do práce?   V čem Hrnek na polévku PURITY MicroWave vyniká?   Umožňuje bezpečné a pohodlné přenášení polévky do zaměstnání apod., její ohřívání v mikrovlnné troubě i podávání bez používání talíře či misky.   Dostatečně velká nádoba s objemem 600 ml má vodotěsné šroubovací víčko se silikonovým těsněním pro bezpečné přenášení polévky. Víčko hrnku PURITY lze nastavit do 2 poloh. Dotažené víčko nádobu vodotěsně uzavře, částečným pootevřením víčka (o cca 90 stupňů) do polohy „připraveno k ohřívání“ lze polévku v hrnku s nasazeným víčkem bezpečně ohřát v mikrovlnné troubě a se sejmutým víčkem podávat.   Jaké má hrnek na polévku PURITY MicroWave další výhody?   je vyroben s použitím technologie nanoCARE nevstřebává pachy pokrmů a nezabarvuje se nijak neovlivňuje kvalitu pokrmů při přenášení a skladování   Materiál: plastový materiál vhodný pro zdravotnictví a farmacii. Čištění: stačí opláchnout pod tekoucí vodou, vhodné do myčky. Záruka:  3 roky záruka. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma hrnek na polévku PURITY MicroWave , Orion hrnec nerez napařovací anett pr. 22 cm (113118)

Tescoma Hrnek na polévku PURITY MicroWave

Detail

Zcela unikátní hrnek na polévku PURITY MicroWave od českého výrobce Tescoma. Hrnek je vyroben ze špičkového plastu s technologií nanoCARE využitelnou ve zdravotnictví a farmacii. Nevstřebává pachy, je antibakteriální a se speciálním vodotěsným víčkem. To vše doplněno zárukou 3 roky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Hrnek na polévku PURITY MicroWave , Tescoma napařovací vějíř presto průměr 28 cm (644808.00)

TESCOMA Ochranný poklop PURITY MicroWave (705050.00)

TESCOMA Ochranný poklop PURITY MicroWave (705050.00)
Detail

Nádobí do mikrovlnné trouby vyrobeno technologií nanoCARE, ze špičkového plastového materiálu, po použití stačí bez saponátů opláchnout, není třeba mýt v myčce Ušpinění mikrovlnné trouby se dá snadno zabránit zakrytím ohřívaného jídla. Nabízíme vám poklop vyrobený ze špičkového materiálu navrženého k tomuto účelu. TESCOMA ochranný poklop PURITY MicroWave totiž z potravin nepřejímá zabarvení, ani pach. Navíc k tomu všemu materiál zabraňuje rozmnožování bakterií. To všechno zaručuje využitá nanoCARE technologie. Ačkoli k omytí poklopu stačí jen oplach vodou, neublíží mu ani myčka na nádobí. Průměr poklopu je 24,5 cm a jeho výška o 10 cm umožní ohřát i pokrmy přesahující výšku talíře. Klíčové vlastnosti TESCOMA Ochranný poklop PURITY MicroWaveantibakteriální úpravanepohlcuje pach, ani barvuekologická údržba: k omytí stačí pouze proud tekoucí vodyvýška odpovídající vyšším pokrmům, jako jsou například nákypy nebo lasagne... (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Ochranný poklop PURITY MicroWave (705050.00) , Tescoma napařovací košík bambusový nikko ¤ 20 cm, dvoupatrový

TESCOMA Hrnek na polévku PURITY MicroWave (8595028404715)

TESCOMA Hrnek na polévku PURITY MicroWave (8595028404715)
Detail

Hrnek materiál plast, vhodný do myčky a mikrovlnky, 600 ml, barva bílá bez dekoru, 1 ks v sadě Rozšiřte svou kuchyni o nový hrnek Tescoma. Hrnek je zhotoven z praktického plastu a jeho objem vychází na 600 ml. Bez problému jej vložíte do myčky na nádobí a poradí si i s ohřevem v mikrovlnné troubě. Rozhodující vlastnosti hrnku TESCOMA Hrnek na polévku PURITY MicroWave Materiál: plast Hrnek Tescoma nabízí obsah 600 ml Vhodný k použití do myčky a mikrovlnné trouby (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Hrnek na polévku PURITY MicroWave (8595028404715) , Tescoma napařovací vějíř presto průměr 24 cm (644806.00)

TESCOMA na brambory a chipsy PURITY MicroWave (705022.00)

TESCOMA na brambory a chipsy PURITY MicroWave (705022.00)
Detail

Nádobí do mikrovlnné trouby hrnec, oválný Chcete se naučit vařit kvalitní a chutné pokrmy? Hrnec Tescoma vám zajisté přijde vhod. Hrnec můžete umýt i v myčce na nádobí. Nemusíte mít obavy z mytí hrnce, poněvadž se dá mýt i v myčce (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA na brambory a chipsy PURITY MicroWave (705022.00) , Tescoma napařovací síto presto steam, průměr 20 cm (8595028494501)

Tescoma miska na vařená vejce PURITY MicroWave, 2 ks

Tescoma miska na vařená vejce PURITY MicroWave, 2 ks
Detail

Misky na vařená vejce PURITY MicroWAVE jsou vynikající naměkko i natvrdo vařených vajec v mikrovlnné troubě. Vejce jsou připravovaná bez skořápek a při servírování je není potřeba loupat.   V čem misky na vařená vejce PURITY MicroWAVE vynikají?   Miska na vařená vejce PURITY MicroWave je vyrobena revoluční technologií nanoCARE a má řadu jedinečných vlastností.   NEVSTŘEBÁVÁ PACHY POKRMŮ Při přípravě a skladování aromatických pokrmů, např. pokrmů s česnekem, větším množství cibule, rybích pokrmů apod. nádobí PURITY MicroWAVE nevstřebává jejich intenzivní aroma a po opláchnutí není cítit.   NEZABARVUJE SE Intenzivní barviva přirozeně obsažené v mrkvi, paprikách, rajčatech, kari koření apod. lze snadno opláchnout, nádobí PURITY MicroWAVE barvy z pokrmů neabsorbuje.   JE ANTIBAKTERIÁLNÍ Nádobí PURITY MicroWAVE zabraňuje tvorbě bakterií při přípravě i skladování pokrmů, např. mléčných pokrmů, vaječných pokrmů atd.   PO POUŽITÍ STAČÍ BEZ SAPONÁTU OPLÁCHNOUT Nádobí PURITY MicroWAVE stačí po použití krátce opláchnout pod tekoucí vodou, mastnota a ostatní nečistoty se z povrchu nádobí snadno spláchnou, není třeba používat saponáty ani nádobí mýt v myčce.  Nádobí PURITY MicroWAVE je EKOLOGICKÉ, šetří čas, energii, peníze i přírodu.   Jaké mají misky na vařená vejce PURITY MicroWAVE další výhody?   víčka misek mají pro bezpečné použití v mikrovlnné troubě otvory pro páru   misky jsou vhodné i pro přípravu muffinů a horké čokolády, připravené pokrmy lze přímo v miskách podávat   s původními recepty na tradiční naměkko nebo natvrdo vařená vejce, vejce „en cocotte“ se špenátem a sýrem, horkou čokoládu a čokoládové muffiny.   Materiál: špičkový plastový materiál s revoluční povrchovou úpravou nanoCARE. Údržba: po použití stačí bez saponátu opláchnout, není potřeba mýt v myčce. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma miska na vařená vejce PURITY MicroWave, 2 ks , Tescoma napařovací síto presto steam, průměr 24 cm (8595028494518)

Tescoma miska na omelety a sázená vejce PURITY MicroWave

Tescoma miska na omelety a sázená vejce PURITY MicroWave
Detail

Miska na omelety a sázená vejce PURITY MicroWAVE je vynikající pro snadnou a rychlou přípravu omelet a sázených vajec v mikrovlnné troubě.   V čem miska na omelety a sázená vejce PURITY MicroWAVE vyniká?   Miska na omelety a sázená vejce PURITY MicroWAVE je vyrobena revoluční technologií nanoCARE a má řadu jedinečných vlastností.   NEVSTŘEBÁVÁ PACHY POKRMŮ Při přípravě a skladování aromatických pokrmů, např. pokrmů s česnekem, větším množství cibule, rybích pokrmů apod. nádobí PURITY MicroWAVE nevstřebává jejich intenzivní aroma a po opláchnutí není cítit.   NEZABARVUJE SE Intenzivní barviva přirozeně obsažené v mrkvi, paprikách, rajčatech, kari koření apod. lze snadno opláchnout, nádobí PURITY MicroWAVE barvy z pokrmů neabsorbuje.   JE ANTIBAKTERIÁLNÍ Nádobí PURITY MicroWAVE zabraňuje tvorbě bakterií při přípravě i skladování pokrmů, např. mléčných pokrmů, vaječných pokrmů atd.   PO POUŽITÍ STAČÍ BEZ SAPONÁTU OPLÁCHNOUT Nádobí PURITY MicroWAVE stačí po použití krátce opláchnout pod tekoucí vodou, mastnota a ostatní nečistoty se z povrchu nádobí snadno spláchnou, není třeba používat saponáty ani nádobí mýt v myčce.  Nádobí PURITY MicroWAVE je EKOLOGICKÉ, šetří čas, energii, peníze i přírodu.   Jaké má miska na omelety a sázená vejce PURITY MicroWAVE další výhody?   ochranný poklop má pro bezpečné použití v mikrovlnné troubě otvory pro páru   se speciální miskou pro 4 sázená vejce a miskou na vaječné omelety nebo palačinky.   s původními recepty na sázená vejce, vaječnou omeletu, omeletu se sýrem a palačinky s mascarpone a borůvkovou marmeládou.   Materiál: špičkový plastový materiál s revoluční povrchovou úpravou nanoCARE. Údržba: po použití stačí bez saponátu opláchnout, není potřeba mýt v myčce. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma miska na omelety a sázená vejce PURITY MicroWave , Tescoma ultima hrnec s poklicí

Tescoma Miska na omelety a sázená vejce PURITY MicroWave

Detail

Miska na omelety a sázená vajcia PURITY Microwave je vynikajúci pre jednoduchú a rýchlu prípravu omeliet a volských ôk v mikrovlnnej rúre. Vyrobené unikátnou technológiou NanoCare zo špičkového plastového materiálu. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Miska na omelety a sázená vejce PURITY MicroWave , Tescoma tescoma zdravá dóza do ledničky purity na parmazán 8x7cm

TESCOMA Miska na vařená vejce PURITY MicroWave, 2 ks (705034.00)

TESCOMA Miska na vařená vejce PURITY MicroWave, 2 ks (705034.00)
Detail

Nádobí do mikrovlnné trouby vyrobeno technologií nanoCARE, ze špičkového plastového materiálu, po použití stačí bez saponátů opláchnout, není třeba mýt v myčce Revoluci v kuchyňském i servírovacím nádobí přináší série Tescoma PURITY MicroWAVE. Nejen že vytváří nádobí, ve kterém se jídlo připravuje a zároveň se z něj může i jíst, ale hlavně mu vtiskla takové vlastnosti, které jsme doposud u běžného nádobí nepoznali. Misky na vařená vejce stačí vložit do mikrovlnné trouby a díky speciálním víčkům s otvory vytáhnete hotová vařená vejce natvrdo i naměkko, bez skořápek, okamžitě připravená ke konzumaci. Stejně tak lze připravit bohatší pokrm v podobě vejce se špenátem a sýrem, nebo prostě tak, na co máte právě chuť. Že máte raději sladkou snídani? Stačí popustit uzdu vaší kulinářské fantazii a v miskách si připravit třeba nadýchaný muffin nebo horkou čokoládu. Klíčové vlastnosti misek na vařená vejce TescomaMisky pro přípravu jídla v... (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Miska na vařená vejce PURITY MicroWave, 2 ks (705034.00) , Tescoma zdravá dóza do ledničky máslenka purity

TESCOMA Miska na omelety a sázená vejce PURITY MicroWave (705030.00)

TESCOMA Miska na omelety a sázená vejce PURITY MicroWave (705030.00)
Detail

Nádobí do mikrovlnné trouby s miskou pro 4 sázená vejce a miskou na vaječné omelety nebo palačinky, vyrobeno technologií nanoCARE, ze špičkového plastového materiálu, po použití stačí bez saponátů opláchnout, není třeba mýt v myčce Revoluci v kuchyňském i servírovacím nádobí přináší série Tescoma PURITY MicroWAVE. Nejen že vytváří nádobí, ve kterém se jídlo připravuje a zároveň se z něj může i jíst, ale hlavně mu vtiskla takové vlastnosti, které jsme doposud u běžného nádobí nepoznali. Miska na různé omelety či sázená vejce stačí vložit do mikrovlnné trouby a díky speciálním víčkům s otvory vytáhnete hotový pokrm okamžitě připravený ke konzumaci. Stejně tak lze připravit bohatší chod, stačí popustit uzdu vaší kulinářské fantazii a v misce si připravit omeletu tak, jak ji máte rádi. Klíčové vlastnosti misky na omelety a sázená vejce TescomaMiska pro přípravu jídla v mikrovlnné trouběVyrobené revoluční technologií NanoCARENepřejímají pachy a... (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Miska na omelety a sázená vejce PURITY MicroWave (705030.00) , Tescoma purity 120 ml, 4 ks (891872.00)

Korkmaz Perla Steamer - napařovací hrnec (A1521)

Korkmaz Perla Steamer - napařovací hrnec (A1521)
Detail

Parní hrnec - objem 3,5 l, vhodný do myčky, poklice součástí Kulatý parní hrnec Korkmaz použijete pro přípravu zdravých jídel. Díky páře si jídlo zachová vitamíny, vůni i chuť. V hrnci o objemu 3,5 l bez problému připravíte maso, zeleninu, přílohy nebo omáčky. Po vyjmutí je možné některé části vložit do myčky. Parní hrnec je tvořen nerezovou ocelí, která se chlubí dlouhou životností a odolá vysokým teplotám. V balení se kromě hrnce nachází také poklice. Zásadní vlastnosti parního hrnce Korkmaz Perla Steamer - napařovací hrnec Kulatý parní hrnec Korkmaz bude nápomocen při přípravě zdravých pokrmů Lze mýt v myčce Jeho materiálem je nerez Nádoba je vybavena objemem 3,5 l Průměr nádoby je 28 cm Jeho barva je nerezová Kromě hrnce se v balení nachází také poklice (alza.cz)

Podobné produkty ako Korkmaz Perla Steamer - napařovací hrnec (A1521) , Tescoma tlakový hrnec magnum 5l (701150.00)

Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 28 cm

Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 28 cm
Detail

Hlavní výhody: vaření s minimálním množstvím vody vysoká kvalita technického zpracování robustní design profesionálního nádobí polomatný vzhled z ušlechtilé nerezové oceli 18/10 odolné proti opotřebení, poškrábání, skvrnám od vody a otiskům prstů držadla a úchyty zůstávají chladné zahnutý širší okraj pro čisté vylévání bez kapek Dodatečné informace: průměr: 28 cm vhodné pro hrnce Fissler s průměrem 28 cm (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 28 cm , Tescoma ultima hrnec s poklicí, 4l

Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 24 cm

Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 24 cm
Detail

Hlavní výhody: vaření s minimálním množstvím vody vysoká kvalita technického zpracování robustní design profesionálního nádobí polomatný vzhled z ušlechtilé nerezové oceli 18/10 odolné proti opotřebení, poškrábání, skvrnám od vody a otiskům prstů držadla a úchyty zůstávají chladné zahnutý širší okraj pro čisté vylévání bez kapek Dodatečné informace: průměr: 24 cm vhodné pro hrnce Fissler s průměrem 24 cm (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 24 cm , Tescoma smartclick 6,0 l tlakový hrnec

Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 28 cm

Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 28 cm
Detail

Hlavní výhody: vaření s minimálním množstvím vody vysoká kvalita technického zpracování robustní design profesionálního nádobí polomatný vzhled z ušlechtilé nerezové oceli 18/10 odolné proti opotřebení, poškrábání, skvrnám od vody a otiskům prstů držadla a úchyty zůstávají chladné zahnutý širší okraj pro čisté vylévání bez kapek Dodatečné informace: průměr: 28 cm vhodné pro hrnce Fissler s průměrem 28 cm (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 28 cm , Tescoma hrnec president stone s poklicí

Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 28 cm

Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 28 cm
Detail

Hlavní výhody: vaření s minimálním množstvím vody vysoká kvalita technického zpracování robustní design profesionálního nádobí polomatný vzhled z ušlechtilé nerezové oceli 18/10 odolné proti opotřebení, poškrábání, skvrnám od vody a otiskům prstů držadla a úchyty zůstávají chladné zahnutý širší okraj pro čisté vylévání bez kapek Dodatečné informace: průměr: 28 cm vhodné pro hrnce Fissler s průměrem 28 cm (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 28 cm , Tescoma smartclick 7,5 l tlakový hrnec

Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 24 cm

Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 24 cm
Detail

Hlavní výhody: vaření s minimálním množstvím vody vysoká kvalita technického zpracování robustní design profesionálního nádobí polomatný vzhled z ušlechtilé nerezové oceli 18/10 odolné proti opotřebení, poškrábání, skvrnám od vody a otiskům prstů držadla a úchyty zůstávají chladné zahnutý širší okraj pro čisté vylévání bez kapek Dodatečné informace: průměr: 24 cm vhodné pro hrnce Fissler s průměrem 24 cm (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 24 cm , Tlakový hrnec magnum 5 l, tescoma

Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 24 cm

Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 24 cm
Detail

Hlavní výhody: vaření s minimálním množstvím vody vysoká kvalita technického zpracování robustní design profesionálního nádobí polomatný vzhled z ušlechtilé nerezové oceli 18/10 odolné proti opotřebení, poškrábání, skvrnám od vody a otiskům prstů držadla a úchyty zůstávají chladné zahnutý širší okraj pro čisté vylévání bez kapek Dodatečné informace: průměr: 24 cm vhodné pro hrnce Fissler s průměrem 24 cm (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Napařovací hrnec ORIGINAL-PROFI COLLECTION Fissler 24 cm , Tlakový hrnec magnum 7 l, tescoma

Tescoma napařovací síto PRESIDENT, ULTIMA

Tescoma napařovací síto PRESIDENT, ULTIMA
Detail

Napařovací košík pro: - Tlakový hrnec PRESIDENT 4.0 l (702744) - Tlakový hrnec PRESIDENT 6.0 l (702746) - Tlakový hrnec ULTIMA 4.0 l (702764) - Tlakový hrnec ULTIMA 6.0 l (702766) - Tlakový hrnec ULTIMA 7.5 l (702767) - Tlakový hrnec ULTIMA 4.0 l a 6.0 l (702768) (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma napařovací síto PRESIDENT, ULTIMA

Tescoma Napařovací vějíř PRESTO 28 cm

Detail

Napařovací vějíř PRESTO 28 cm je vynikající pro vaření a ohřívání pokrmů v páře. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli. Nemusíte se bát, že vám zabere moc prostoru, je totiž perfektně skladný. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Napařovací vějíř PRESTO 28 cm

Tescoma Napařovací vějíř PRESTO ¤ 24 cm

Detail

Napařovací vějíř PRESTO o průměru 24 cm pro zdravé vaření v páře, který je vyrobený z ušlechtilé nerezavějící oceli. Vějíř má celkem 22 rozevíracích perforovaných listů a ve svém středu má velké praktické ucho ke snadnému ukládání do hrnce, přenášení apod. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Napařovací vějíř PRESTO ¤ 24 cm

Tescoma Napařovací vějíř PRESTO pr. 24 cm

Tescoma Napařovací vějíř PRESTO pr. 24 cm
Detail

Napařovací vějíř PRESTO značky Tescoma je vynikající pro vaření a ohřívání pokrmů v páře. Snadné sestavení, univerzální použití a perfektně skladný. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli. Vhodné do myčky nádobí. 3 roky záruka. (4home.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Napařovací vějíř PRESTO pr. 24 cm

Tescoma Napařovací vějíř PRESTO pr. 28 cm

Tescoma Napařovací vějíř PRESTO pr. 28 cm
Detail

Napařovací vějíř PRESTO značky Tescoma je vynikající pro vaření a ohřívání pokrmů v páře. Snadné sestavení, univerzální použití a perfektně skladný. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli. Vhodné do myčky nádobí. 3 roky záruka. (4home.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Napařovací vějíř PRESTO pr. 28 cm

Tescoma napařovací vějíř PRESTO ø 24 cm

Tescoma napařovací vějíř PRESTO ø 24 cm
Detail

Vynikající pro vaření a ohřívání v páře, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli. Vhodné do myčky. 3 roky záruka. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma napařovací vějíř PRESTO ø 24 cm

Tescoma napařovací vějíř PRESTO ø 28 cm

Tescoma napařovací vějíř PRESTO ø 28 cm
Detail

Vynikající pro vaření a ohřívání pokrmů v páře, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli. - snadné sestavení - univerzální použití - perfektně skladné (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma napařovací vějíř PRESTO ø 28 cm

Tescoma Napařovací košík bambusový NIKKO ¤ 20 cm, dvoupatrový

Tescoma Napařovací košík bambusový NIKKO ¤ 20 cm, dvoupatrový
Detail

Naparovací košík bambusový Nikko od značky Tescoma pro zdravé vaření pokrmů v páře.Je nejlepší a osvědčenou volbou pro zdravé vaření pokrmů v páře a bez použití tuků.Bambusový košík Nikko má 2 napařovací nádoby s víkem a umožňuje oddělenou přípravu více potravin, např. masa a přílohy, současně. Je ideální zejména pro delikátní tepelnou úpravu ryb, zeleniny, knedlíčků s masovou náplní apod.Materiál: přírodní bambusové dřevo.Čištění: čistěte pod tekoucí vodou, nemyjte v myčce. (4home.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Napařovací košík bambusový NIKKO ¤ 20 cm, dvoupatrový

Tescoma napařovací talíř PRESTO Steam ø 20 cm

Tescoma napařovací talíř PRESTO Steam ø 20 cm
Detail

Vařit zdravě můžete nejen bez použití tuku, ale i bez zbytečných starostí a investic.   V čem jsou napařovací talíře PRESTO Steam výjimečné?   Společně s napařovacími síty PRESTO Steam v nich připravíte zdravé pokrmy v páře s pomocí vašeho běžného kuchyňského nádobí. Napařovací talíře umístěné v napařovací sítech PRESTO Steam zachytí šťávu z masa, ryb a zeleniny, pokrmy vařené v páře budou nejenom zdravé, ale také šťavnaté a chutnější. Pro komfortní použití a bezpečnou manipulaci jsou napařovací talíře opatřeny snadno snímatelnou rukojetí.  Napařovací síta s talíři PRESTO Steam můžete používat na všech kastrolech a hrncích TESCOMA o průměru 20 cm i na ostatním kulatém kuchyňském nádobí s odpovídajícím průměrem. Napařovací síta jsou stohovatelná, vařit můžete současně ve více sítech najednou. Ve třech sítech na sobě tak rychle uvaříte kompletní chod, např. rybu, zeleninu i přílohu zároveň, šťáva zůstane zachycená v talíři.    Materiál: Prvotřídní odolný plast. Čištění: Vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma napařovací talíř PRESTO Steam ø 20 cm

Tescoma napařovací talíř PRESTO Steam ø 24 cm

Tescoma napařovací talíř PRESTO Steam ø 24 cm
Detail

Vařit zdravě můžete nejen bez použití tuku, ale i bez zbytečných starostí a investic.   V čem jsou napařovací talíře PRESTO Steam výjimečné?   Společně s napařovacími síty PRESTO Steam v nich připravíte zdravé pokrmy v páře s pomocí vašeho běžného kuchyňského nádobí. Napařovací talíře umístěné v napařovací sítech PRESTO Steam zachytí šťávu z masa, ryb a zeleniny, pokrmy vařené v páře budou nejenom zdravé, ale také šťavnaté a chutnější. Pro komfortní použití a bezpečnou manipulaci jsou napařovací talíře opatřeny snadno snímatelnou rukojetí.  Napařovací síta s talíři PRESTO Steam můžete používat na všech kastrolech a hrncích TESCOMA o průměru 24 cm i na ostatním kulatém kuchyňském nádobí s odpovídajícím průměrem. Napařovací síta jsou stohovatelná, vařit můžete současně ve více sítech najednou. Ve třech sítech na sobě tak rychle uvaříte kompletní chod, např. rybu, zeleninu i přílohu zároveň, šťáva zůstane zachycená v talíři.    Materiál: Prvotřídní odolný plast. Čištění: Vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma napařovací talíř PRESTO Steam ø 24 cm

Tescoma napařovací síto PRESTO Steam ø 20 cm

Tescoma napařovací síto PRESTO Steam ø 20 cm
Detail

Vařit zdravě můžete nejen bez použití tuku, ale i bez zbytečných starostí a investic.   V čem jsou napařovací síta PRESTO Steam výjimečná?   V napařovacích sítech připravíte zdravé pokrmy v páře s pomocí vašeho běžného kuchyňského nádobí. Síta PRESTO Steam můžete používat na všech kastrolech a hrncích TESCOMA o průměru 20 cm i na ostatním kulatém kuchyňském nádobí s odpovídajícím průměrem. Napařovací síta jsou stohovatelná, vařit můžete současně ve více sítech najednou. Ve třech sítech na sobě tak rychle uvaříte kompletní chod, např. rybu, zeleninu i přílohu v páře zároveň. Při nákupu nezapomeňte objednat také samostatně dodávané napařovací talíře PRESTO Steam, které zachytí šťávu z masa, ryb a zeleniny. Pokrmy, které připravíte v napařovacích sítech s talíři PRESTO Steam budou nejenom zdravé, ale také šťavnaté a chutnější.   Materiál: Prvotřídní odolný plast. Čištění: Vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma napařovací síto PRESTO Steam ø 20 cm

Tescoma napařovací síto PRESTO Steam ø 24 cm

Tescoma napařovací síto PRESTO Steam ø 24 cm
Detail

Vařit zdravě můžete nejen bez použití tuku, ale i bez zbytečných starostí a investic.   V čem jsou napařovací síta PRESTO Steam výjimečná?   V napařovacích sítech připravíte zdravé pokrmy v páře s pomocí vašeho běžného kuchyňského nádobí. Síta PRESTO Steam můžete používat na všech kastrolech a hrncích TESCOMA o průměru 24 cm i na ostatním kulatém kuchyňském nádobí s odpovídajícím průměrem. Napařovací síta jsou stohovatelná, vařit můžete současně ve více sítech najednou. Ve třech sítech na sobě tak rychle uvaříte kompletní chod, např. rybu, zeleninu i přílohu v páře zároveň. Při nákupu nezapomeňte objednat také samostatně dodávané napařovací talíře PRESTO Steam, které zachytí šťávu z masa, ryb a zeleniny. Pokrmy, které připravíte v napařovacích sítech s talíři PRESTO Steam budou nejenom zdravé, ale také šťavnaté a chutnější.   Materiál: Prvotřídní odolný plast. Čištění: Vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma napařovací síto PRESTO Steam ø 24 cm

Tescoma Napařovací síto PRESTO Steam ø 20 cm

Detail

Napařovací síto od české značky Tescoma určené pro snadné a rychlé vaření v páře. Síto je vyrobeno z tepelně odolného plastu a je vhodné pro mytí v myčce nádobí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Napařovací síto PRESTO Steam ø 20 cm

TESCOMA Napařovací vějíř PRESTO průměr 28 cm (644808.00)

TESCOMA Napařovací vějíř PRESTO průměr 28 cm (644808.00)
Detail

Pařák z nerezavějící oceli Napařovací vějíř Tescoma PRESTO o průměru 28 cm je vyroben z nerezové oceli a je výborným a praktickým pomocníkem do každé domácnosti, který primárně slouží pro vaření a ohřev pokrmů v páře. Vějíř se snadno sestavuje a je skladný.Napařovací vějíř Tescoma PRESTO o průměru 28 cm je vyroben z nerezové oceli a je výborným a praktickým pomocníkem do každé domácnosti, který primárně slouží pro vaření a ohřev pokrmů v páře. Vějíř se snadno sestavuje a je skladný.Klíčové vlastnostiPraktický pomocník do každé kuchyněPro vaření a ohřev pokrmů v pářeSnadné sestaveníVýborná skladnostNerezová ocelPrůměr 28 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Napařovací vějíř PRESTO průměr 28 cm (644808.00)

TESCOMA Napařovací vějíř PRESTO průměr 24 cm (644806.00)

TESCOMA Napařovací vějíř PRESTO průměr 24 cm (644806.00)
Detail

Pařák z nerezavějící oceli Napařovací vějíř Tescoma PRESTO o průměru 24 cm je vyroben z nerezové oceli a je výborným a praktickým pomocníkem do každé domácnosti, který primárně slouží pro vaření a ohřev pokrmů v páře. Vějíř se snadno sestavuje a je skladný.Napařovací vějíř Tescoma PRESTO o průměru 24 cm je vyroben z nerezové oceli a je výborným a praktickým pomocníkem do každé domácnosti, který primárně slouží pro vaření a ohřev pokrmů v páře. Vějíř se snadno sestavuje a je skladný.Klíčové vlastnostiPraktický pomocník do každé kuchyněPro vaření a ohřev pokrmů v pářeSnadné sestaveníVýborná skladnostNerezová ocelPrůměr 24 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Napařovací vějíř PRESTO průměr 24 cm (644806.00)

Tescoma napařovací košík bambusový NIKKO ø 20 cm, dvoupatrový

Tescoma napařovací košík bambusový NIKKO ø 20 cm, dvoupatrový
Detail

Pro zdravé vaření pokrmů v páře.   Čím Napařovací košík bambusový dvoupatrový NIKKO vyniká?     Je tradičním asijským pomocníkem v kuchyni pro zdravé vaření pokrmů v páře a bez použití tuků. Bambusový košík NIKKO má 2 napařovací nádoby s víkem a umožňuje oddělenou přípravu více potravin, např. masa a přílohy, současně.  Je ideální zejména pro delikátní tepelnou úpravu ryb, zeleniny, knedlíčků s masovou náplní apod. Samostatně dodávané Papírové podložky NIKKO s nepřilnavým povrchem chrání bambusový košík NIKKO před znečištěním během vaření.   Materiál: Přírodní bambusové dřevo. Čištění: Čistěte pod tekoucí vodou, nemyjte v myčce. Záruka: 2 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma napařovací košík bambusový NIKKO ø 20 cm, dvoupatrový

Tescoma Napařovací síto PRESTO Steam ø 20 cm - rozbaleno

Detail

Napařovací síto od české značky Tescoma určené pro snadné a rychlé vaření v páře. Síto je vyrobeno z tepelně odolného plastu a je vhodné pro mytí v myčce nádobí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Napařovací síto PRESTO Steam ø 20 cm - rozbaleno

Tescoma Napařovací síto PRESTO Steam ø 20 cm - zánovní

Detail

Napařovací síto od české značky Tescoma určené pro snadné a rychlé vaření v páře. Síto je vyrobeno z tepelně odolného plastu a je vhodné pro mytí v myčce nádobí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Napařovací síto PRESTO Steam ø 20 cm - zánovní

TESCOMA Napařovací síto PRESTO Steam, průměr 24 cm (8595028494518)

TESCOMA Napařovací síto PRESTO Steam, průměr 24 cm (8595028494518)
Detail

Síto napařovací, snadné a rychlé vaření v páře, tepelně odolný plast S napařovacím sítem TESCOMA PRESTO Steam můžete vařit zdravě v páře a bez použití tuku. Dokonce si vystačíte s vaším běžně používaným kuchyňským nádobím. Síta jsou stohovatelná, díky čemuž lze vařit ve více sítech na sobě najednou. K tomuto zdravému vaření využijete kastroly a hrnce Tescoma o průměru 24 cm či jiné kulaté nádobí s tímto průměrem a opatřené poklicí. Použijete-li tři síta, uvaříte najednou kompletní chod, který může být tvořen například přílohou, zeleninou a rybou. Napařovací síto TESCOMA PRESTO Steam o průměru 24 cm je vyrobené z kvalitního, tepelně odolného plastu vhodného také do myčky nádobí. Umožní vám přípravu chutných, šťavnatých a zdravých pokrmů. Klíčové vlastnosti napařovacího síta TESCOMA PRESTO Steam, průměr 24 cmPro zdravé vaření v páře bez použití tukuNapařovací síto TESCOMA PRESTO Steam z tepelně odolného plastuPro kastroly či hrnce o průměru 24... (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Napařovací síto PRESTO Steam, průměr 24 cm (8595028494518)

TESCOMA Napařovací košík bambusový NIKKO ¤ 20 cm, dvoupatrový (8595028408744)

TESCOMA Napařovací košík bambusový NIKKO ¤ 20 cm, dvoupatrový (8595028408744)
Detail

Pařák , dvoupatrový bambusový napařovací košík s víkem Napařovací košík TESCOMA NIKKO vám umožní zdravé vaření pokrmů v páře. Vhodný je pro tepelnou úpravu ryb, zeleniny, knedlíčků s masovou náplní a dalších pokrmů. Jeho součástí jsou 2 napařovací nádoby s víkem, díky čemuž v něm můžete připravovat více pokrmů současně. Vyrobený je přitom z přírodního bambusového dřeva. Košík je ideální používat v kombinaci s papírovými podložkami NIKKO, které jej ochrání před znečištěním v průběhu vaření. Napařovací košík TESCOMA NIKKO nabízí možnost zdravého vaření bez tuku. Klíčové vlastnosti napařovacího bambusového košíku TESCOMA NIKKO 20 cm, 2patrovéhoNapařovací košík určený pro vaření pokrmů v pářeVhodný je pro tepelnou úpravu ryb, zeleniny, knedlíčků s masovou náplní a dalších pokrmůJeho součástí jsou 2 napařovací nádoby s víkemVyrobený je z přírodního bambusového dřevaNapařovací košík TESCOMA NIKKO je ideální kombinovat s papírovými podložkami... (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Napařovací košík bambusový NIKKO ¤ 20 cm, dvoupatrový (8595028408744)
TESCOMA Napařovací hrnec PURITY MicroWave (705010.00), tescoma naparovaci hrnec purity microwave, TESCOMA Hrnec na rýži PURITY MicroWave (705018.00), naparovaci hrnec do mikrovlnne trouby tescoma purity microwave, TESCOMA Ochranný poklop PURITY MicroWave (705050.00), Tescoma Miska na omeletu PURITY MicroWave, TESCOMA Hrnek na polévku PURITY MicroWave (8595028404715), TESCOMA na brambory a chipsy PURITY MicroWave (705022.00), TESCOMA Miska na vařená vejce PURITY MicroWave, 2 ks (705034.00), TESCOMA Miska na omelety a sázená vejce PURITY MicroWave (705030.00), Tescoma Napařovací vějíř PRESTO pr. 24 cm, Tescoma Napařovací vějíř PRESTO pr. 28 cm, ORION Hrnec nerez napařovací ANETT pr. 22 cm (113118), TESCOMA Napařovací vějíř PRESTO průměr 28 cm (644808.00), Tescoma Napařovací košík bambusový NIKKO ¤ 20 cm, dvoupatrový, TESCOMA Napařovací vějíř PRESTO průměr 24 cm (644806.00), TESCOMA Napařovací síto PRESTO Steam, průměr 20 cm (8595028494501), TESCOMA Napařovací síto PRESTO Steam, průměr 24 cm (8595028494518), Tescoma Ultima hrnec s poklicí, TESCOMA tescoma zdravá dóza do ledničky PURITY na parmazán 8x7cm, TESCOMA Zdravá dóza do ledničky máslenka PURITY , TESCOMA PURITY 120 ml, 4 ks (891872.00), TESCOMA Tlakový hrnec MAGNUM 5l (701150.00), Tescoma Ultima hrnec s poklicí, 4l, TESCOMA SmartCLICK 6,0 l tlakový hrnec, TESCOMA hrnec PRESIDENT Stone s poklicí, TESCOMA SmartCLICK 7,5 l tlakový hrnec, Tlakový hrnec MAGNUM 5 l, Tescoma, Tlakový hrnec MAGNUM 7 l, Tescoma