Tescoma forma housky hamburger della casa 629550.00 (629518.00)

Produkt Tescoma forma housky hamburger della casa 629550.00 (629518.00) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Tescoma forma housky hamburger della casa 629550.00 (629518.00) upraviť a produkt hľadať znova.

Tescoma Forma housky hamburger DELLA CASA

Detail

Forma na pečení ze žáruvzdorného silikonu vám pomůže snadno a rychle připravit domácí hamburgerové housky. Materiál je odolný do 230 °C a vhodný pro mytí v myčce. Návod s receptem je součástí balení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Forma housky hamburger DELLA CASA , Tescoma forma housky hamburger della casa 629550.00 (629518.00)

TESCOMA Forma housky hamburger DELLA CASA 629550.00 (629518.00)

TESCOMA Forma housky hamburger DELLA CASA 629550.00 (629518.00)
Detail

Pečicí forma na hamburgerové bulky, silikonová, 1 × 21,5 × 34,5 cm (vך×d), vhodná do myčky na nádobí, 6 ks forem v balení pro přípravu housek pro domácí hamburgery, recepty součástí balení, vyrobeno z žáruvzdorného silikonu, odolné do 230 °C, vhodné do plynové, elektrické a horkovzdušné trouby, lze mýt v myčce (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Forma housky hamburger DELLA CASA 629550.00 (629518.00) , Tescoma della casa 629518 silikonová forma na housky 34,5x21,5 cm

Tescoma forma housky hamburger TESCOMA DELLA CASA

Tescoma forma housky hamburger TESCOMA DELLA CASA
Detail

Upečte si čerstvé domácí hamburgerové housky z ověřených surovin. V silikonové formě na pečení DELLA CASA je připravíte snadno, rychle a se zaručeným výsledkem.   V čem jsou formy na pečení DELLA CASA výjimečné?   S formami DELLA CASA se do pečení oblíbených pečených pochoutek může sebevědomě pustit každý. Krok za krokem vás povedou ověřené recepty, mezi kterými najdete i netradiční a bezlepkové varianty pokrmů.   Jaké mají formy na pečení DELLA CASA další výhody?    pokrmy v silikonových formách lze snadno vyklopit   jsou perfektně skladné, formu lze srolovat a uložit do šuplíku   Materiál: prvotřídní žáruvzdorný silikon. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma forma housky hamburger TESCOMA DELLA CASA , Tescoma forma cukrářské piškoty della casa (629528.00)

Tescoma Della Casa 629518 Silikonová forma na housky 34,5x21,5 cm

Tescoma Della Casa 629518 Silikonová forma na housky 34,5x21,5 cm
Detail

Vynikající pro snadnou přípravu housek pro domácí hamburgery. Vyrobeno z prvotřídního žáruvzdorného silikonu, odolné do 230 °C. Forma nepřipaluje, dobře se čistí, je skladná. Vhodné do plynové, elektrické a horkovzdušné trouby, lze mýt v myčce. Návod s receptem je součástí balení. 3 roky záruka. (4home.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Della Casa 629518 Silikonová forma na housky 34,5x21,5 cm , Tescoma forma bagetky della casa 629510.00 (629510.00)

Tescoma Forma bagetky DELLA CASA

Detail

Silikonová forma na pečení pro snadnou a rychlou přípravu čerstvých domácích bagetek. Materiál je vhodný do myčky a odolný do 230 °C. Součástí balení je návod s ověřeným receptem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Forma bagetky DELLA CASA , Tescoma forma na knedlíky della casa (643170.00)

Tescoma forma laskonky TESCOMA DELLA CASA

Tescoma forma laskonky TESCOMA DELLA CASA
Detail

Připravte si oblíbené domácí laskonky. V silikonové formě DELLA CASA je vyrobíte snadno, rychle a se zaručeným výsledkem.   V čem jsou formy DELLA CASA výjimečné?   S formami DELLA CASA se do přípravy oblíbených pochoutek může sebevědomě pustit každý. Krok za krokem vás povedou ověřené recepty, mezi kterými najdete i netradiční a bezlepkové varianty pokrmů. Ve formě na laskonky tak snadno připravíte třeba i originální nepečené fit sušenky.   Jaké mají formy DELLA CASA další výhody?    pokrmy v silikonových formách lze snadno vyklopit   perfektně skladné, formu lze srolovat a uložit do šuplíku   Materiál: prvotřídní žáruvzdorný silikon. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma forma laskonky TESCOMA DELLA CASA , Tescoma forma celozrnný chléb della casa 629554.00 (629554.00)

Tescoma forma bagetky TESCOMA DELLA CASA

Tescoma forma bagetky TESCOMA DELLA CASA
Detail

Upečte si čerstvé domácí bagetky z ověřených surovin. V silikonové formě na pečení DELLA CASA je připravíte snadno, rychle a se zaručeným výsledkem.   V čem jsou formy na pečení DELLA CASA výjimečné?   S formami DELLA CASA se do pečení oblíbených pečených pochoutek může sebevědomě pustit každý. Krok za krokem vás povedou ověřené recepty, mezi kterými najdete i netradiční a bezlepkové varianty pokrmů.   Jaké mají formy na pečení DELLA CASA další výhody?    pokrmy v silikonových formách lze snadno vyklopit   jsou perfektně skladné, formu lze srolovat a uložit do šuplíku   Materiál: prvotřídní žáruvzdorný silikon. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma forma bagetky TESCOMA DELLA CASA , Tescoma forma na želatinové bonbony della casa, 2ks

Tescoma Forma kulatý chléb DELLA CASA

Detail

Upečte si tradiční domácí kulatých chléb s pomocí praktické silikonové formy. Nepřilnavý materiál je odolný do 250 °C a je vhodný do myčky. Součástí je návod s ověřeným receptem. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Forma kulatý chléb DELLA CASA , Tescoma forma želatinové bonbony tescoma della casa, 2 ks (8595028484540)

Tescoma Forma cukrářské piškoty DELLA CASA

Detail

Vynikající pro snadnou přípravu domácích cukrářských piškotů. Vyrobeno z prvotřídního žáruvzdorného silikonu, odolné do 230 °C. Návod s receptem je součástí balení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Forma cukrářské piškoty DELLA CASA , Tescoma della casa 629510 silikonová forma na bagetky 34,5x21,5 cm

Tescoma Forma dukátové buchtičky DELLA CASA

Detail

Forma dukátové buchtičky DELLA CASA je vynikající pro přípravu domácích dukátových buchtiček, upečené buchtičky lze snadno vyklopit. Vyrobeno z prvotřídního žáruvzdorného silikonu (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Forma dukátové buchtičky DELLA CASA , Tescoma della casa 629550 silikonová forma na kulatý chléb 29x24,5 cm

Tescoma Forma celozrnný chléb DELLA CASA

Detail

Vynikající pro pečení domácího celozrnného chleba. Nepřilnavá forma vyrobená z prvotřídního žáruvzdorného silikonu je odolná do 250 °C. Návod s receptem je součástí balení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Forma celozrnný chléb DELLA CASA , Tescoma della casa 629528 silikonová forma na cukrářské piškoty 34,5x21,5 cm

Tescoma forma kulatý chléb TESCOMA DELLA CASA

Tescoma forma kulatý chléb TESCOMA DELLA CASA
Detail

Upečte si tradiční domácí kulatých chléb z ověřených surovin. V silikonové formě na pečení DELLA CASA je připravíte snadno, rychle a se zaručeným výsledkem.   V čem jsou formy na pečení DELLA CASA výjimečné?   S formami DELLA CASA se do pečení kulatého domácího chleba může sebevědomě pustit každý. Krok za krokem vás povedou ověřené recepty, mezi kterými najdete i netradiční a bezlepkové varianty pokrmů.   Jaké mají formy na pečení DELLA CASA další výhody?    pokrmy v silikonových formách lze snadno vyklopit   jsou perfektně skladné, formu lze srolovat a uložit do šuplíku   Materiál: prvotřídní žáruvzdorný silikon. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma forma kulatý chléb TESCOMA DELLA CASA , Tescoma della casa 629554 silikonová forma na celozrnný chléb 22x12 cm

Tescoma forma na knedlíky TESCOMA DELLA CASA

Tescoma forma na knedlíky TESCOMA DELLA CASA
Detail

Cesta k nadýchaným domácím knedlíkům je díky jejich snadné a rychlé přípravě ve formě DELLA CASA znovu otevřená.   V čem je forma na knedlíky DELLA CASA výjimečná?   V unikátní formě na knedlíky DELLA CASA připravíte snadno a rychle domácí houskové a bramborové knedlíky vařené v páře nebo v mikrovlnné troubě. Knedlíky připravované ve formě DELLA CASA se nerozvaří, díky praktické vysouvací lopatce s ryskami je po uvaření z formy pohodlně vysunete a podle obtištěných rysek naporcujete na 8 stejně silných plátků. Forma na knedlíky DELLA CASA je dodávána s původními recepty na tradiční houskový knedlík, vídeňský houskový knedlík i domácí bramborový knedlík a jejich bezlepkové varianty.   Jaké má forma na knedlíky DELLA CASA další výhody?    má speciální víčko s otvory pro přípravu knedlíků v mikrovlnné troubě   je opatřena žáruvzdorným dnem pro přípravu domácích knedlíků v parní lázni v hrnci   Materiál: prvotřídní odolný plast. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma forma na knedlíky TESCOMA DELLA CASA , Tescoma víčko pro kvašení della casa

Tescoma forma cukrářské piškoty TESCOMA DELLA CASA

Tescoma forma cukrářské piškoty TESCOMA DELLA CASA
Detail

Upečte si cukrářské piškoty doma a z ověřených surovin, v silikonové formě na pečení DELLA CASA je připravíte snadno, rychle a se zaručeným výsledkem.   V čem jsou formy na pečení DELLA CASA výjimečné?   S formami DELLA CASA se do pečení oblíbených pečených pochoutek může sebevědomě pustit každý. Krok za krokem vás povedou ověřené recepty, mezi kterými najdete i netradiční a bezlepkové varianty. Ve formě na cukrářské piškoty tak snadno připravíte třeba banánky z odpalového těsta.   Jaké mají formy na pečení DELLA CASA další výhody?    pokrmy v silikonových formách lze snadno vyklopit   perfektně skladné, formu lze srolovat a uložit do šuplíku   Materiál: prvotřídní žáruvzdorný silikon. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma forma cukrářské piškoty TESCOMA DELLA CASA , Tescoma mřížka pro kvašení della casa

Tescoma forma dukátové buchtičky TESCOMA DELLA CASA

Tescoma forma dukátové buchtičky TESCOMA DELLA CASA
Detail

Upečte si domácí dukátové buchtičky. V silikonové formě na pečení DELLA CASA je připravíte snadno, rychle a se zaručeným výsledkem.   V čem jsou formy na pečení DELLA CASA výjimečné?   S formami DELLA CASA se do pečení oblíbených pečených pochoutek může sebevědomě pustit každý. Krok za krokem vás povedou ověřené recepty, mezi kterými najdete i netradiční a bezlepkové varianty. Ve formě na dukátové buchtičky tak snadno připravíte třeba originální dukátové buchtičky se skořicí.   Jaké mají formy na pečení DELLA CASA další výhody?    pokrmy v silikonových formách lze snadno vyklopit   perfektně skladné, formu lze srolovat a uložit do šuplíku   Materiál: prvotřídní žáruvzdorný silikon. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma forma dukátové buchtičky TESCOMA DELLA CASA , Tescoma víčko pro kvašení tescoma della casa (8595028494440)

Tescoma forma celozrnný chléb TESCOMA DELLA CASA

Tescoma forma celozrnný chléb TESCOMA DELLA CASA
Detail

Upečte si domácí celozrnný chléb z ověřených surovin. V silikonové formě na pečení DELLA CASA je připravíte snadno, rychle a se zaručeným výsledkem.   V čem jsou formy na pečení DELLA CASA výjimečné?   S formami DELLA CASA se do pečení domácího celozrnného chleba může sebevědomě pustit každý. Krok za krokem vás povedou ověřené recepty, mezi kterými najdete i netradiční a bezlepkové varianty pokrmů.   Jaké mají formy na pečení DELLA CASA další výhody?    pokrmy v silikonových formách lze snadno vyklopit   jsou perfektně skladné, formu lze srolovat a uložit do šuplíku   Materiál: prvotřídní žáruvzdorný silikon. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma forma celozrnný chléb TESCOMA DELLA CASA , Tescoma lis na zdravé tyčinky della casa

TESCOMA Forma bagetky DELLA CASA 629510.00 (629510.00)

TESCOMA Forma bagetky DELLA CASA 629510.00 (629510.00)
Detail

Pečicí forma na bagety, silikonová, 1 × 21,5 × 34,5 cm (vך×d), vhodná do myčky na nádobí, 6 ks forem v balení pro přípravu domácích bagetek, recepty součástí balení, vyrobeno z žáruvzdorného silikonu, odolné do 230 °C, vhodné do plynové, elektrické a horkovzdušné trouby, lze mýt v myčce (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Forma bagetky DELLA CASA 629510.00 (629510.00) , Tescoma máslenka na stůl della casa (643143.00)

TESCOMA Forma na knedlíky DELLA CASA (643170.00)

TESCOMA Forma na knedlíky DELLA CASA (643170.00)
Detail

Pečicí forma na knedlíky, plastová, 13,5 × 10 × 12 cm (vך×d), vhodná do myčky na nádobí, maximální teplota 100 °C Forma na domácí knedlíky vám pomůže uvařit výtečné knedlíky v páře i v mikrovlnné troubě bez rozvaření. Má rysku na krájení jednotlivých plátků.Chcete si připravit snadno a rychle domácí knedlíky? Potřebujete uvařit bezlepkový knedlík? Forma na knedlíky Tescoma vám pomůže uvařit výtečné knedlíky v páře i v mikrovlnné troubě bez rozvaření. Díky praktické vysouvací lopatce s ryskami je po uvaření z formy pohodlně vysunete a podle obtištěných rysek naporcujete na 8 stejně silných plátků. Vařit můžete houskové, bramborové či bezlepkové knedlíky. Součástí balení jsou i recepty například na tradiční či vídeňský houskový knedlík a mnoho dalších.Klíčové vlastnostipro vaření v páře i v mikrovlnné trouběknedlík se nerozvaříryska na krájenívysouvací lopatkavčetně receptůPoužití a údržbaForma na knedlíky má speciální víčko s otvory pro přípravu knedlíků... (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Forma na knedlíky DELLA CASA (643170.00) , Tescoma zavařovací sklenice tescoma della casa 200 ml, 6 ks

TESCOMA Forma cukrářské piškoty DELLA CASA (629528.00)

TESCOMA Forma cukrářské piškoty DELLA CASA (629528.00)
Detail

Pečicí forma na cukroví, silikonová, 1 × 34,5 × 21,5 cm (vך×d), vhodná do myčky na nádobí, maximální teplota 230 °C, 15 ks forem v balení Kvalitní forma na pečení cukrářských piškotů je výrobkem oblíbené značky Tescoma. Milujete cukrářské piškoty a oceníte jejich snadnou přípravu? Pak vás potěší speciální silikonová forma pro přípravu této pochutiny oblíbené značky Tescoma. Tuto dobrotu si můžete připravit dle receptů, které jsou součástí balení. Forma je vyrobena z prvotřídního žáruvzdorného silikonu, který vydrží až 230 °C. Po upečení pečivo z formy jednoduše vyklopíte, nijak se rozhodně k ní nepřipeče. Navíc silikonová forma nezabere téměř žádné místo při skladování, lze ji totiž srolovat. Můžete ji mýt i v myčce. Proč si zvolit tuto formu na cukrářské piškoty? kvalitní výrobek oblíbené značky Tescomavyrobena z prvotřídního silikonupiškoty se k formě nepřipečou lze ji srolovat a zabere tak málo místa při skladování lze ji mýt v... (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Forma cukrářské piškoty DELLA CASA (629528.00) , Tescoma zavařovací sklenice s klipem tescoma della casa 1000 ml

Tescoma forma želatinové bonbony TESCOMA DELLA CASA, 2 ks

Tescoma forma želatinové bonbony TESCOMA DELLA CASA, 2 ks
Detail

Vyrobte si domácí želatinové medvídky a žížaly snadno a rychle, z vlastních ověřených surovin.   V čem formy na želatinové bonbony DELLA CASA vynikají?     Obě silikonové formy jsou vynikající pro přípravu originálně tvarovaných domácích želatinových medvídků a žížal bez použití konzervantů, umělých barviv a přebytečných sladidel. Hotové želatinové bonbony z pružných silikonových forem vždy snadno vyklopíte.   Jaké mají formy na želatinové bonbony DELLA CASA další výhody?   formy se dobře čistí a jsou perfektně skladné. recepty jsou součástí balení.   Materiál: Pružný silikon. Čištění: Vhodné do myčky. Záruka:  3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma forma želatinové bonbony TESCOMA DELLA CASA, 2 ks , Tescoma zavařovací sklenice tescoma della casa 125 ml, 6 ks

Tescoma Forma na želatinové bonbony DELLA CASA, 2ks

Tescoma Forma na želatinové bonbony DELLA CASA, 2ks
Detail

Vyrobte si domácí želatinové medvídky a žížaly snadno a rychle, z vlastních ověřených surovin. Obě silikonové formy jsou vynikající pro přípravu originálně tvarovaných domácích želatinových medvídků a žížal bez použití konzervantů, umělých barviv a přebytečných sladidel. Hotové želatinové bonbony z pružných silikonových forem vždy snadno vyklopíte. Snadná údržba. Perfektně skladné. Recepty jsou súčastí balení. Záruka 3 roky. (4home.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Forma na želatinové bonbony DELLA CASA, 2ks , Tescoma mřížka pro kvašení della casa 895336.00 (895336.00)

Tescoma Forma na želatinové bonbony DELLA CASA, 2ks

Detail

Silikonové formičky pro snadnou přípravu domácích želatinových medvídků a žížal bez použití konzervantů, umělých barviv a přebytečných sladidel. Hotové želatinové bonbony lze snadno vyklopit. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Forma na želatinové bonbony DELLA CASA, 2ks , Tescoma souprava pro kvaseni della casa 5000 ml

Tescoma Forma kulatý chléb DELLA CASA 629550.00 (629550.00)

Tescoma Forma kulatý chléb DELLA CASA 629550.00 (629550.00)
Detail

Pečicí forma na chléb, silikonová, vhodná do myčky na nádobí pro přípravu tradičního i bezlepkového kulatého domácího chleba, recepty součástí balení, vyrobeno z žáruvzdorného silikonu, odolné do 230 °C, vhodné do plynové, elektrické a horkovzdušné trouby, lze mýt v myčce (alza.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Forma kulatý chléb DELLA CASA 629550.00 (629550.00) , Tescoma souprava pro kvašení della casa 5 l

TESCOMA Forma celozrnný chléb DELLA CASA 629554.00 (629554.00)

TESCOMA Forma celozrnný chléb DELLA CASA 629554.00 (629554.00)
Detail

Pečicí forma na biskupský chlebíček, silikonová, 7 × 12 × 22 cm (vך×d) pro přípravu domácího celozrnného chleba, recepty součástí balení, vyrobeno z žáruvzdorného silikonu, odolné do 230 °C, vhodné do plynové, elektrické a horkovzdušné trouby, lze mýt v myčce, vnitřní rozměry 18x9 cm (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Forma celozrnný chléb DELLA CASA 629554.00 (629554.00) , Tescoma závaží pro kvašení della casa, 3 ks

TESCOMA Forma želatinové bonbony TESCOMA DELLA CASA, 2 ks (8595028484540)

TESCOMA Forma želatinové bonbony TESCOMA DELLA CASA, 2 ks (8595028484540)
Detail

Pečicí forma na bonbony, silikonová, vhodná do myčky na nádobí, maximální teplota 230 °C, 20 ks forem v balení Rádi si pečete pro své blízké? Pak byste měli vyzkoušet pečicí formu TESCOMA Forma želatinové bonbony TESCOMA DELLA CASA, 2 ks. Tento typ bude ideální na bonbony. Silikonový materiál, ze kterého je pečicí forma vyrobena, disponuje nízkou hmotností a výbornou elasticitou. Díky materiálu pečicí formy jej můžete mýt i v myčce. Maximální teplota, při které lze použít pečící formu Tescoma je 230 °C. Základní funkce pečicí formy TESCOMA Forma želatinové bonbony TESCOMA DELLA CASA, 2 ks S touto pečicí formou můžete upéct vaše oblíbené dobroty Materiál pečící formy: silikon TESCOMA Forma želatinové bonbony TESCOMA DELLA CASA, 2 ks se dá vložit do myčky na nádobí Maximální teplota při použití: 230 °C Určení pečící formy Tescoma: na bonbony (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Forma želatinové bonbony TESCOMA DELLA CASA, 2 ks (8595028484540) , Tescoma della casa souprava pro přípravu čerstvého sýru

Tescoma Della Casa 629510 Silikonová forma na bagetky 34,5x21,5 cm

Tescoma Della Casa 629510 Silikonová forma na bagetky 34,5x21,5 cm
Detail

Vynikající pro snadnou přípravu domácích bagetek. Vyrobeno z prvotřídního žáruvzdorného silikonu, odolné do 230 °C. Forma nepřipaluje, dobře se čistí, je skladná. Vhodné do plynové, elektrické a horkovzdušné trouby, lze mýt v myčce. Návod s receptem je součástí balení. 3 roky záruka. (4home.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Della Casa 629510 Silikonová forma na bagetky 34,5x21,5 cm , Tescoma souprava pro sušení della casa, 3 rošty

Tescoma Della Casa 629554 Silikonová forma na celozrnný chléb 22x12 cm

Tescoma Della Casa 629554 Silikonová forma na celozrnný chléb 22x12 cm
Detail

Vynikající pro přípravu domácího celozrnného chleba, forma nepřipaluje, upečený chléb lze snadno vyklopit. Vyrobeno z prvotřídního žáruvzdorného silikonu, odolné do 250 °C. Forma se dobře čistí, je skladná. Vhodné do plynové, elektrické a horkovzdušné trouby, lze mýt v myčce nádobí. Návod s receptem je součástí balení. 3 roky záruka. (4home.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Della Casa 629554 Silikonová forma na celozrnný chléb 22x12 cm , Tescoma souprava pro pripravu cerstveho syru della casa

Tescoma Della Casa 629528 Silikonová forma na cukrářské piškoty 34,5x21,5 cm

Tescoma Della Casa 629528 Silikonová forma na cukrářské piškoty 34,5x21,5 cm
Detail

Vynikající pro snadnou přípravu domácích cukrářských piškotů. Vyrobeno z prvotřídního žáruvzdorného silikonu, odolné do 230 °C. Forma nepřipaluje, dobře se čistí, je skladná. Vhodné do plynové, elektrické a horkovzdušné trouby. Návod s receptem je součástí balení. 3 roky záruka.Rozměr: 1,2 x 21,6 x 36,9 cm (4home.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Della Casa 629528 Silikonová forma na cukrářské piškoty 34,5x21,5 cm , Tescoma souprava pro přípravu sirupů tescoma della casa 1500 ml (8595028402285)

Tescoma Della Casa 629550 Silikonová forma na kulatý chléb 29x24,5 cm

Tescoma Della Casa 629550 Silikonová forma na kulatý chléb 29x24,5 cm
Detail

Vynikající pro přípravu tradičního i bezlepkového kulatého domácího chleba. Forma nepřipaluje, upečený chléb lze snadno vyklopit. Vyrobeno z prvotřídního žáruvzdorného silikonu, odolné do 250 °C. Forma se dobře čistí, je skladná. Vhodné do plynové, elektrické a horkovzdušné trouby, lze mýt v myčce nádobí. Návod s receptem je součástí balení. 3 roky záruka. (4home.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Della Casa 629550 Silikonová forma na kulatý chléb 29x24,5 cm , Tescoma zavařovací sklenice s klipem tescoma della casa 5000 ml (8595028486797)

Tescoma zmrzlinovač TESCOMA DELLA CASA

Tescoma zmrzlinovač TESCOMA DELLA CASA
Detail

Zmrzlina bez éček, konzervantů a přebytečných sladidel s čerstvě natrhaným ovocem či kvalitní čokoládou? To není sen. To je DELLA CASA. Oblíbená produktová linie od TESCOMY, která je synonymem pro zdravé a domácí potraviny.     V čem je výrobník zmrzliny DELLA CASA výjimečný?   Se zmrzlinovačem DELLA CASA jednoduše a rychle připravíte až 800 ml vynikající zmrzliny. Smetanové i ovocné zmrzliny a sorbety ve vlastní režii chutnají přesně tak, jak chcete. Bez umělých aromat, jen lahodná chuť vybraných surovin. Stačí nádobu namrazit, vlít do ní připravenou směs, 15 - 20 minut promíchávat a hotovo! Směs nesmí být příliš hustá.   Jaké jsou další výhody zmrzlinovače DELLA CASA?   mrazicí hliníkovou nádobu lze ze zmrzlinovače DELLA CASA vyjmout a do mrazničky vkládat samostatně – skvělé pro úsporu místa   vnější plastová nádoba se do mrazničky nevkládá, není proto vychlazená a při přípravě neklouže a nestudí do dlaní   nalévací otvor ve víku je dostatečně velký a není třeba jej při doplňování surovin sundávat   ve zmrzlinovači DELLA CASA lze připravit i výtečné ovocné, smetanové, čokoládové, tvarohové a jogurtové ledové nápoje   brožura s originálními recepty je součástí výrobku   Materiál: vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, mrazicí nádoba ze zdravotně nezávadného hliníku. Údržba: plastové části zmrzlinovače lze mýt v myčce; mrazicí nádobu s chladicí náplní myjte pod tekoucí vodou. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma zmrzlinovač TESCOMA DELLA CASA , Tescoma formičky na zdravé tyčinky tescoma della casa, 3 ks (8595028485530)

Tescoma máslenka TESCOMA DELLA CASA

Tescoma máslenka TESCOMA DELLA CASA
Detail

Máslo je pro lidský organismus nesmírně přínosné – obsahuje vitamíny A, K, D a selen, pomáhá zvyšovat hladinu dobrého cholesterolu, podporuje správnou funkci trávení. Vychutnejte si proto každý den s láskou dělané domácí máslo i vy! Pro jeho ideální ztuhnutí, skladování a servírování zvolte máslenku z designové řady DELLA CASA!   V čem je Máslenka DELLA CASA výjimečná?   Jedinečná máslenka, která umí mimo skladování a servírování také vytvarovat a nechat ztuhnout čerstvé doma ušlehané máslo.   Jaké má Máslenka DELLA CASA další výhody?   postará se o tvar i hygienické skladování másla   domácí máslo v lednici ztuhlé cca za 3 hodiny   uskladní cca 200 g másla   při krájení díky malým hrotům na dně máslenky ztuhlé máslo neklouže   s průhledným obalem vždy víte, kolik másla v máslence zbývá   krásný design pro servírování rovnou z lednice   ideální pro doma připravené máslo z Nádoby pro přípravu másla DELLA CASA (art. 643140)     Jak se Máslenka DELLA CASA používá?   Poklop s nasazeným víčkem naplňte čerstvě připraveným domácím máslem, upěchujte a zarovnejte. Na poklop nasaďte dno a dejte do lednice ztuhnout dnem vzhůru. Po ztuhnutí (cca za 3 hodiny) máslenku otočte, prsty zatlačte na pružné víčko a máslo přemístěte na dno máslenky. Používejte jako klasickou máslenku.   Materiál: pružný silikon a odolný plast. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma máslenka TESCOMA DELLA CASA

Tescoma máslenka na stůl TESCOMA DELLA CASA

Tescoma máslenka na stůl TESCOMA DELLA CASA
Detail

Víte, že máslo není nutné skladovat v lednici, ale můžete jej uchovávat při pokojové teplotě, vždy připravené k roztírání?   V čem máslenka na stůl DELLA CASA vyniká?   Umožňuje hygienické uchovávání másla při pokojové teplotě, máslo není nutné před podáváním nechávat povolit. V máslence DELLA CASA vám máslo při pokojové teplotě vydrží čerstvé a svěží nejméně 14 dní, je dobře roztíratelné a vždy připravené k použití. Vodní filtr ve vaničce jej chrání před nečistotami a bakteriemi z okolního prostředí.   Jaké má máslenka na stůl DELLA CASA další výhody?   je dodávána se speciálním nožem pro pohodlné nabírání a roztírání másla.   Materiál: Odolný plast. Údržba: Vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma máslenka na stůl TESCOMA DELLA CASA

Tescoma víčko pro kvašení TESCOMA DELLA CASA

Tescoma víčko pro kvašení TESCOMA DELLA CASA
Detail

Víčko se speciálním ventilem pro přípravu domácích kvašených pokrmů v zavařovacích sklenicích DELLA CASA.    V čem víčko pro kvašení DELLA CASA vyniká?   Umožňuje přípravu domácího kysaného zelí, kvašených okurek, nakládané zeleniny, kimchi apod. v běžných zavařovacích sklenicích DELLA CASA 5000, 1000, 800 a 600 ml. Pokud již používáte zavařovací sklenice s klipem DELLA CASA a chcete připravovat menší množství pokrmů, např. domácí nakládanou kvašenou zeleninu, kimchi apod. v menších sklenicích 1000, 800 a 600 ml, je samostatně dodávané víčko pro kvašení určeno právě pro vás.   Víčko pro kvašení    DELLA CASA je opatřeno speciálním ventilem, který uvolňuje tlak vznikající během kvašení a do sklenice nevpouští vzduch. Víčko pro kvašení DELLA CASA má 3 polohy:  nasazování a snímání víčka kvašení skladování/přenášení.   Koncept ucelené linie výrobků pro domácí kvašení DELLA CASA je originálním řešením vývojového a design centra TESCOMA.   Jaké má víčko pro kvašení DELLA CASA další výhody?   s recepty pro přípravu kysaného zelí, kvašených okurek, nakládané zeleniny a kimchi.   Materiál: Víčko z odolného plastu s ventilem ze silikonu a nerezavějící oceli. Údržba: Čistěte pod tekoucí vodou. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma víčko pro kvašení TESCOMA DELLA CASA

Tescoma mřížka pro kvašení TESCOMA DELLA CASA

Tescoma mřížka pro kvašení TESCOMA DELLA CASA
Detail

Vynikající pro přípravu kvašených a nakládaných potravin v soupravě DELLA CASA.   V čem Mřížka pro kvašení DELLA CASA vyniká?   Umožňuje připravit domácí kvašené okurky i jinou zeleninu, nakládané hermelíny, utopence apod. v Soupravě pro kvašení DELLA CASA 5000 ml nebo v Zavařovací sklenici s klipem DELLA CASA 5000 ml. Mřížka udrží potraviny pod hladinou nálevu po celou dobu kvašení. Na rozdíl od tradičních pružných dřívek používaných při kvašení okurek má plastová mřížka řadu výhod: lze ji snadno dokonale vyčistit, nijak neovlivňuje chuť, vzhled ani barvu kvašeného pokrmu, je vhodná pro dlouhodobé opakované použití.   Materiál: Vyrobeno z odolného plastu. (PE)  Čištění: Vhodné do myčky.  Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma mřížka pro kvašení TESCOMA DELLA CASA

Tescoma nádoba pro přípravu másla TESCOMA DELLA CASA

Tescoma nádoba pro přípravu másla TESCOMA DELLA CASA
Detail

Máslo je pro lidský organismus nesmírně přínosné – obsahuje vitamíny A, K, D a selen, pomáhá zvyšovat hladinu dobrého cholesterolu, podporuje správnou funkci trávení. Vychutnejte si proto každý den s láskou dělané domácí máslo i vy! Vždy tak budete vědět, co přesně obsahuje i jestli je stále čerstvé. A jeho příprava bude snadná a rychlá. Pomůže vám s tím jedinečná nádoba pro přípravu másla z designové řady DELLA CASA.   V čem je nádoba pro přípravu domácího másla DELLA CASA výjimečná?   Připraví domácí máslo v průběhu několika málo minut s kvalitními, vámi vybranými ingrediencemi.   Jaké má Nádoba pro přípravu másla DELLA CASA další výhody?   pro přípravu stačí 33% smetana ke šlehání, lžíce zakysané smetany, špetka soli a bylinky dle vlastní chuti   stačí zhruba 2 minuty šlehání a máslo je hotové   jeden kelímek smetany = cca 100 g domácího másla   po přípravě vydrží máslo v lednici minimálně týden čerstvé   s cedícím otvorem pro snadné slévání podmáslí a s odměrkou   hotové máslo se skvěle hodí do Máslenky DELLA CASA (art. 643142)     Jak se Nádoba pro přípravu másla DELLA CASA používá?   Podrobný návod k použití najdete uvnitř balení.   Materiál: kvalitní plast a prvotřídní nerezavějící ocel. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma nádoba pro přípravu másla TESCOMA DELLA CASA

Tescoma lis na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA

Tescoma lis na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA
Detail

Forma na domácí "müsli" tyčinky   Chutné tyčinky připravené ze směsi sestavené na míru pro vaši fit postavu si snadno vyrobíte nebo upečete i doma. Stačí mít náš unikátní lis DELLA CASA! Zdravé domácí tyčinky ze směsi sušeného ovoce, oříšků, semínek, obilovin, medu apod. si totiž můžete v lisu snadno a rychle vytvarovat nebo upéct v troubě v silikonových formičkách. Při přípravě své oblíbené směsi můžete postupovat podle původních a odzkoušených receptů, které jsou součástí balení, nebo použít svůj vlastní recept.    Jak snadno připravit zdravou svačinku   Žáruvzdorné silikonové formičky naplněné směsí vložíte do lisu a necháte alespoň hodinu v chladu tvarovat. Perfektně vytvarované tyčinky snadno vyklopíte, uložíte do plastových sáčků a uchováte v lednici nebo je vezmete do školy, zaměstnání, fit centra apod..       S lisem DELLA CASA získáte také původní recepty na domácí zdravé ovocné tyčinky s kešu oříšky, kávové tyčinky s datlemi, čokoládové tyčinky s vlašskými ořechy, snídaňové tyčinky s ovesnými vločkami nebo na pečené fitness tyčinky s kokosem či medem.   Proč byste si tvořítko na energetické tyčinky měli pořídit?   díky masivním gumovým uzávěrům jsou zdravé tyčinky pevně spojené a dokonale vytvarované žáruvzdorné silikonové formičky a náhradní plastové sáčky na zdravé tyčinky jsou dodávány i samostatně na výrobek vám dáme nadstandardní záruku 3 roky (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma lis na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA

Tescoma kleště na zavařovací sklenice TESCOMA DELLA CASA

Tescoma kleště na zavařovací sklenice TESCOMA DELLA CASA
Detail

Ucelený sortiment výrobků pro domácí zavařování DELLA CASA zahrnuje speciální nářadí a praktické pomůcky pro zavařování pokrmů.   V čem kleště na zavařovací sklenice DELLA CASA vynikají?   Kleště na zavařovací sklenice jsou vynikající pro vyjmutí horkých sklenic ze zavařovacího hrnce a jejich bezpečné přenesení. Kleštěmi pevně uchopíte a přemístíte všechny velikosti zavařovacích sklenic DELLA CASA se šroubovacím i klipovým uzávěrem.   Jaké mají kleště na zavařovací sklenice DELLA CASA další výhody?   jsou ideální pro použití se zavařovací soupravou DELLA CASA   jsou vhodné i pro všechny ostatní standardní zavařovací sklenice.   Materiál: prvotřídní odolný plast. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma kleště na zavařovací sklenice TESCOMA DELLA CASA

Tescoma naběračka pro zavařovací sklenice TESCOMA DELLA CASA

Tescoma naběračka pro zavařovací sklenice TESCOMA DELLA CASA
Detail

Ucelený sortiment výrobků pro domácí zavařování DELLA CASA zahrnuje speciální nářadí a praktické pomůcky pro zavařování pokrmů.   V čem naběračka pro zavařovací sklenice DELLA CASA vyniká?   Se speciálně tvarovanou zúženou naběračkou naberete pohodlně potřebné množství pokrmu určeného pro zavařování a snadno jej přelijete do zavařovacích sklenic s malým, středně velkým i velkým hrdlem.   Jaké má naběračka na zavařovací sklenice DELLA CASA další výhody?   je ideální pro použití se zavařovací soupravou DELLA CASA   je vhodná i pro všechny ostatní standardní zavařovací sklenice.   Materiál: prvotřídní odolný plast. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma naběračka pro zavařovací sklenice TESCOMA DELLA CASA

Tescoma nálevka na zavařovací sklenice TESCOMA DELLA CASA

Tescoma nálevka na zavařovací sklenice TESCOMA DELLA CASA
Detail

Ucelený sortiment výrobků pro domácí zavařování DELLA CASA zahrnuje speciální nářadí a praktické pomůcky pro zavařování pokrmů.   V čem nálevka pro zavařovací sklenice DELLA CASA vyniká?   Nálevka DELLA CASA je vynikající pro plnění zavařovacích sklenic všech obvyklých velikostí. Díky stupňovitému tvaru nálevky pohodlně a rychle naplníte zavařovací sklenice s malým, středně velkým i velkým otvorem.    Jaké má nálevka pro zavařovací sklenice DELLA CASA další výhody?   je ideální pro použití se zavařovací soupravou DELLA CASA   je vhodná i pro všechny ostatní standardní zavařovací sklenice.   Materiál: prvotřídní odolný plast. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma nálevka na zavařovací sklenice TESCOMA DELLA CASA

TESCOMA Víčko pro kvašení TESCOMA DELLA CASA (8595028494440)

TESCOMA Víčko pro kvašení TESCOMA DELLA CASA (8595028494440)
Detail

Víčko pro kvašení, vynikající pro přípravu domácího kysaného zelí, kvašených okurků, nakládané zeleniny, kimchi apod. v zavařovacích sklenicích DELLA CASA 5000, 1000, 800 a 600 ml, vyrobeno z odolného plastu, silikonu a nerezavějící oceli Výborné kysané pokrmy si můžete připravit sami doma. Pomůže vám s tím víčko pro kvašení Tescoma DELLA CASA. Hodí se k přípravě domácího kysaného zelí, okurek, nakládané zeleniny a dalších pochutin a je určené pro zavařovací sklenice s klipem DELLA CASA 5000, 1000, 800 a 600 ml. Vzduchotěsné víčko se speciálním ventilem slouží k uvolnění přetlaku, který vzniká ve sklenici během kvašení, a zároveň nevpustí vzduch dovnitř. Víčko má vyznačené 3 polohy - pro nasazování či snímání víčka, kvašení a pro skladování nebo přenášení sklenice. Víčko pro kvašení Tescoma DELLA CASA je vyrobené z odolného plastu s ventilem ze silikonu a nerez oceli. Součástí balení jsou i recepty. V naší nabídce naleznete také... (alza.cz)

Podobné produkty ako TESCOMA Víčko pro kvašení TESCOMA DELLA CASA (8595028494440)

Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA

Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA
Detail

Mřížka pro kvašení DELLA CASA značky Tescoma umožňuje připravit domácí kvašené okurky i jinou zeleninu, nakládané hermelíny, utopence apod. Mřížka udrží potraviny pod hladinou nálevu po celou dobu kvašení.Materiál: odolný plast (PE). Čištění: vhodné do myčky nádobí. Záruka: 3 roky.Na rozdíl od tradičních pružných dřívek používaných při kvašení okurek má plastová mřížka řadu výhod: lze ji snadno dokonale vyčistit nijak neovlivňuje chuť, vzhled ani barvu kvašeného pokrmu je vhodná pro dlouhodobé opakované použití (4home.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA

Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA

Detail

Nezbytný pomocník při nakládání. Mřížka od značky Tescoma udrží hermelín, utopence či zeleninu pod hladinou nálevu po celou dobu kvašení. Lze mýt v myčce. Použijte společně se soupravou pro kvašení DELLA CASA 5000 ml nebo zavařovací sklenici 5000 ml. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA

Tescoma Víčko pro kvašení DELLA CASA

Tescoma Víčko pro kvašení DELLA CASA
Detail

Víčko se speciálním ventilem pro přípravu domácích kvašených pokrmů v zavařovacích sklenicích DELLA CASA. Umožňuje přípravu domácího kysaného zelí, kvašených okurek, nakládané zeleniny, kimchi apod. Víčko je opatřeno speciálním ventilem, který uvolňuje tlak vznikající během kvašení a do sklenice nevpouští vzduch.Víčko má 3 polohy: nasazování a snímání víčka, kvašení a skladování/přenášení.Vhodné pro běžné zavařovací sklenice DELLA CASA 5000, 1000, 800 a 600 ml a zavařovací sklenice s klipem DELLA CASA 1000, 800 a 600 ml.Materiál: víčko z odolného plastu s ventilem ze silikonu a nerezavějící oceliÚdržba: čistěte pod tekoucí vodouZáruka: 3 roky (4home.cz)

Podobné produkty ako Tescoma Víčko pro kvašení DELLA CASA

Tescoma souprava pro přípravu krémového sýru TESCOMA DELLA CASA

Tescoma souprava pro přípravu krémového sýru TESCOMA DELLA CASA
Detail

Domácí sýr – jedinečná chuť a spousta zdraví   Lámete si denně hlavu s tím, kde sehnat čerstvé a zdravé potraviny pro svou rodinu? A napadlo vás, že si řadu z nich můžete vyrobit doma sami? Vynikající domácí sýr i svěží smetanový dezert máte díky soupravě pro přípravu krémového sýru DELLA CASA hotový co by dup.     Na snídani, svačinu i na večeři se od této chvíle bude celá rodina těšit mnohem více. Výtečný čerstvý domácí sýr totiž můžete udělat v tolika chuťových variantách, kolik vám fantazie dovolí. Ať na slano, či na sladko, výsledek je vždy famózní a především zdravý.  Bylinky, sušená rajčata, česnek, olivy, zelený pepř, paprika – každá z ingrediencí vykouzlí z lahodného čerstvého sýru gurmánskou specialitu. Pro děti (a pochopitelně nejen pro ně) připravíte originální dezert smícháním sýru s čerstvým ovocem, kakaem, medem či čokoládou. Vždy s jistotou, že své rodině dáváte to nejlepší – domácí stravu z kvalitních ingrediencí.  Čerstvý krémový sýr – jak na něj? Se soupravou DELLA CASA!   Smíchejte krémový jogurt se smetanou, osolte (v případě sladkých dezertů sůl vynechejte) a vytvořte hladkou krémovou směs.   Vložte do mísy cedník s rozloženým plátnem, které upevníte kruhovým rámem. Umíchanou směs přeneste na cedník s plátnem, uzavřete víkem a nechejte stát při pokojové teplotě 24 hodin.   Plátno se sýrem opatrně vyjměte, uložte ho do umyté a osušené mísy a ochuťte dle libosti.  Takto připravíte cca 450 čerstvého krémového sýru.   Co je součástí soupravy pro přípravu krémového sýru DELLA CASA?   Soupravu tvoří mísa s víkem, cedník a 5 ks netkaného plátna, jež je možné používat opakovaně. Náhradní plátna lze pak zakoupit i samostatně. Podrobný návod k použití a několik inspirativních receptů je součástí balení.    Materiál: Všechny části soupravy jsou vyrobeny z prvotřídního odolného plastu. Údržba: Všechny plastové díly soupravy pro přípravu krémového sýru DELLA CASA jsou vhodné do myčky. Každé z dodávaných pláten z netkané syntetické textilie lze použít opakovaně, plátno čistěte po každém použití pod tekoucí teplou vodou s přídavkem saponátu, důkladně vymáchejte a nechejte uschnout - neperte v pračce.  Při běžném použití a šetrné údržbě lze plátno použít až 5krát. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma souprava pro přípravu krémového sýru TESCOMA DELLA CASA

Tescoma souprava pro přípravu čerstvého sýru TESCOMA DELLA CASA

Tescoma souprava pro přípravu čerstvého sýru TESCOMA DELLA CASA
Detail

Výrobník domácího sýra    Čerstvý sýr je jednou z nejstarších potravin lidstva – a pořád nás nepřestal bavit. Proč? Je skvělý, výživný a zdravý. Hlavně pokud si ho vyrobíte doma sami a z vybraných ingrediencí. Jedině tak máte kontrolu nad tím, co vy a vaše rodina jíte. Nebojte se, není to žádná věda – s vychytanou soupravou pro přípravu krémového sýru si zdravou svačinku či večeři dokáže udělat opravdu každý!   Jak vyrobit vlastní sýr?   Se šikovnou soupravou si můžete doma připravit výtečný čerstvý sýr bez obsahu „éček“, konzervantů a dalších zbytečných a nezdravých ingrediencí. Sýr můžete ochutit kořením, čerstvými bylinkami, ořechy, nebo ho naložit do slaného nálevu. Originální a zdravé sýrové variace vás zaručeně dostanou!     Z čeho se sada na domácí čerstvý sýr skládá?   Souprava obsahuje víko, pružinu, lisovací kotouč, cedník, dózu / poklop pro přípravu i skladování a podávání hotového sýra, podnos a 5 kusů netkaného plátna. Proč si soupravu na domácí sýr pořídit     doma připravený sýr je levnější než kupovaný a hlavně je opravdu ČERSTVÝ! díky stlačení nerezovou pružinou získá sýr perfektní konzistenci návod k použití s původními recepty je součástí balení plastové části a nerezová pružina jsou vhodné do myčky nádobí plátno je určeno pro opakované použití, snadno se čistí náhradní plátna lze koupit samostatně (art. 643128) Na soupravu vám s radostí poskytneme prodlouženou záruku 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma souprava pro přípravu čerstvého sýru TESCOMA DELLA CASA

Tescoma souprava pro zavařování TESCOMA DELLA CASA, s teploměrem

Tescoma souprava pro zavařování TESCOMA DELLA CASA, s teploměrem
Detail

Zavařovací hrnec 21. století?   Představujeme unikátní set, který umožňuje plnohodnotné zavařování pokrmů v běžném kuchyňském nerezovém nádobí, hrncích a kastrolech o průměru 24 cm, bez nutnosti kupovat speciální zavařovací hrnec. To pro vás představuje významnou ekonomickou úsporu i úsporu místa v domácnosti.   Promění obyčejný hrnec v zavařovací   Součástí soupravy je univerzální nástavec, který hrnec nebo kastrol zvýší o 8 cm. V kuchyňském hrnci s nasazeným nástavcem můžete pohodlně zavařovat i vysoké zavařovací sklenice nebo několik menších sklenic na sobě. Napařovací podložka je opatřena žáruvzdornými silikonovými nožkami a chrání zavařovací sklenice před vysokou teplotou dna hrnce. Masivní skleněná poklice má dobře těsnící silikonový okraj a otvor pro kontrolovaný odchod páry, což přispívá ke snadnému udržování optimální teploty během zavařování.      V úchytu poklice je zasunutý přesný a odolný nerezový zavařovací teploměr, který zobrazuje teplotu uvnitř hrnce. Optimální teplota pro zavařování v rozmezí 80 až 90 °C je na teploměru zřetelně vyznačena zelenou výsečí.     Zavařovací nástavec s poklicí s teploměrem   Použitými materiály jsou prvotřídní odolný plast, žáruvzdorný silikon, teploměr pak vyrábíme z odolného skla a nerezavějící oceli. Všechny díly s výjimkou poklice s teploměrem jsou vhodné do myčky nádobí. Na výrobek vám poskytneme nadstandardní záruku 3 roky.          (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma souprava pro zavařování TESCOMA DELLA CASA, s teploměrem

Tescoma nálepka na sklenice TESCOMA DELLA CASA, 24 ks

Tescoma nálepka na sklenice TESCOMA DELLA CASA, 24 ks
Detail

Ucelený sortiment výrobků pro domácí zavařování DELLA CASA zahrnuje nálepky pro přehledné označení pokrmů uchovávaných v zavařovacích sklenicích a lahvích.   V čem nálepky na sklenice DELLA CASA vynikají?   Nálepky DELLA CASA jsou vynikající pro označení zavařovacích sklenic se šroubovacím  i klipovým uzávěrem DELLA CASA všech velikostí. Jsou opatřeny kvalitní nepermanentní lepicí vrstvou. To znamená, že je můžete po použití ze sklenic kdykoliv snadno sejmout a na sklenici po sejmutí nezůstanou žádné zbytky lepidla.     Jaké mají nálepky na zavařovací sklenice DELLA CASA další výhody?   jsou designově sladěny s víčky zavařovacích sklenic DELLA CASA   k popsání nálepek můžete použít tužku, propisku i popisovací fixu.     Materiál: papírové nálepky s kvalitní popisovací a lepicí vrstvou. Údržba: jednorázové použití. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma nálepka na sklenice TESCOMA DELLA CASA, 24 ks

Tescoma souprava pro kvašení TESCOMA DELLA CASA 5000 ml

Tescoma souprava pro kvašení TESCOMA DELLA CASA 5000 ml
Detail

Domácí kvašení nikdy nebylo snazší   Unikátní souprava pro výrobu trvanlivých pokrmů revolučním způsobem usnadňuje kvašení v domácích podmínkách. Zkuste také kvasit bez obřích kameninových nádob a zatěžování kamenem :-).   Zelí, kvašáky nebo pickles   Souprava je vynikající pro přípravu domácího kysaného zelí, kvašených okurek, nakládané zeleniny, kimchi apod. Tvoří ji sklenice DELLA CASA 5000 ml s unikátním vzduchotěsným víčkem. Závaží pro kvašení DELLA CASA 3 ks je prodáváno samostatně.     Víčko pro kvašení je opatřeno speciálním ventilem, který uvolňuje tlak vznikající během kvašení a do sklenice nevpouští vzduch. Víčko pro kvašení DELLA CASA má 3 polohy:  nasazování a snímání víčka kvašení skladování/přenášení. Součástí soupravy je návod k použití s recepty pro přípravu domácího kysaného zelí, kvašených okurek, nakládané zeleniny (tzv. pickles) a oblíbeného pikantního nakládaného čínského zelí kimchi.     Koncept ucelené linie výrobků pro domácí kvašení DELLA CASA je originálním řešením vývojového a design centra TESCOMA. Souprava nahrazuje klasický kameninový hrnec, šetří finance a také místo v domácnosti. Sklenice je vyrobena ze silnostěnného skla a můžete ji mýt v myčce, víčko pak z odolného plastu, silikonu a nerezavějící oceli. Na soupravu poskytujeme nadstandardní záruku 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma souprava pro kvašení TESCOMA DELLA CASA 5000 ml

Tescoma souprava pro sušení TESCOMA DELLA CASA, 3 rošty

Tescoma souprava pro sušení TESCOMA DELLA CASA, 3 rošty
Detail

Objevte řešení na ekonomické sušení   Je elektrická sušička ovoce zbytečně velká a neskladná nebo její použití zbytečně komplikované? Máme pro vás skvělé a rychlé řešení - soupravu pro sušení TESCOMA DELLA CASA.       Skládací rošty pro snadné ukládání   Je vynikající pro sušení ovoce, zeleniny, hub, masa a těstovin v pečicí troubě i mimo troubu. Tři samostatné rošty umístěné na sobě do sebe perfektně zapadají, sestava je stabilní při přenášení i při manipulaci v troubě.     Nožky můžete sklopit a rošty po použití uložit na sebe, souprava je perfektně skladná. Rošty jsou vhodné do elektrické a horkovzdušné trouby, nepoužívejte v plynové troubě.    Špičkový materiál   Rošty vyrábíme z prvotřídního plastu, můžete je bez obav mýt v myčce nádobí a poskytneme vám na ně nadstandardní záruku 3 roky.   (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma souprava pro sušení TESCOMA DELLA CASA, 3 rošty

Tescoma závaží pro kvašení TESCOMA DELLA CASA, 3 ks

Tescoma závaží pro kvašení TESCOMA DELLA CASA, 3 ks
Detail

Zatíží krouhané zelí, nakládanou zeleninu, kimchi apod. během kvašení ve sklenici DELLA CASA 5000 ml.   V čem závaží pro kvašení DELLA CASA vyniká?   Tři kusy keramického závaží vytvoří ve sklenici DELLA CASA 5000 ml kruh, který zatíží krouhané zelí tak, že bude kompletně ponořené v nálevu po celou dobu kvašení.   Jaké má závaží pro kvašení DELLA CASA další výhody?   je vhodné i pro zatížení nakládané zeleniny a kimchi.   Materiál: Přírodní keramika s odolnou glazurou. Záruka: 3 roky. (tescoma.cz)

Podobné produkty ako Tescoma závaží pro kvašení TESCOMA DELLA CASA, 3 ks
TESCOMA Forma housky hamburger DELLA CASA 629550.00 (629518.00), Tescoma Della Casa 629518 Silikonová forma na housky 34,5x21,5 cm, TESCOMA Forma cukrářské piškoty DELLA CASA (629528.00), TESCOMA Forma bagetky DELLA CASA 629510.00 (629510.00), TESCOMA Forma na knedlíky DELLA CASA (643170.00), TESCOMA Forma celozrnný chléb DELLA CASA 629554.00 (629554.00), Tescoma Forma na želatinové bonbony DELLA CASA, 2ks, TESCOMA Forma želatinové bonbony TESCOMA DELLA CASA, 2 ks (8595028484540), Tescoma Della Casa 629510 Silikonová forma na bagetky 34,5x21,5 cm, Tescoma Della Casa 629550 Silikonová forma na kulatý chléb 29x24,5 cm, Tescoma Della Casa 629528 Silikonová forma na cukrářské piškoty 34,5x21,5 cm, Tescoma Della Casa 629554 Silikonová forma na celozrnný chléb 22x12 cm, Tescoma Víčko pro kvašení DELLA CASA, Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA, TESCOMA Víčko pro kvašení TESCOMA DELLA CASA (8595028494440), TESCOMA lis na zdravé tyčinky DELLA CASA, TESCOMA Máslenka na stůl DELLA CASA (643143.00), TESCOMA zavařovací sklenice TESCOMA DELLA CASA 200 ml, 6 ks , TESCOMA zavařovací sklenice s klipem TESCOMA DELLA CASA 1000 ml , TESCOMA zavařovací sklenice TESCOMA DELLA CASA 125 ml, 6 ks , TESCOMA Mřížka pro kvašení DELLA CASA 895336.00 (895336.00), tescoma souprava pro kvaseni della casa 5000 ml, Tescoma Souprava pro kvašení DELLA CASA 5 l, Tescoma Závaží pro kvašení DELLA CASA, 3 ks, Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru, Tescoma Souprava pro sušení Della Casa, 3 rošty, tescoma souprava pro pripravu cerstveho syru della casa, TESCOMA Souprava pro přípravu sirupů TESCOMA DELLA CASA 1500 ml (8595028402285), TESCOMA Zavařovací sklenice s klipem TESCOMA DELLA CASA 5000 ml (8595028486797), TESCOMA Formičky na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA, 3 ks (8595028485530)