Tescoma delicia oboustranna vykrajovatka zajicci

Oboustranná vykrajovátka panáčci DELÍCIA, 4 velikosti

Oboustranná vykrajovátka panáčci DELÍCIA, 4 velikosti

Sada obsahuje 2 plastová oboustranná vykrajovátka ve tvaru panáčků. Na každé straně vykrajovátka je jiná velikost panáčka. Můžete tak upéci 4 velikosti panáčků o výškách  60, 80, 100 a 130 mm. Vyrobeno z prvotřídního plastu, vhodného do myčky nádobí. Záruka 3 roky   (hospodynkam.cz)

Tescoma Vykrajovátka abeceda DELÍCIA KIDS, 34 ks

Tescoma Vykrajovátka abeceda DELÍCIA KIDS, 34 ks

Sada obsahuje plastová vykrajovátka ve tvaru velkých písmen abecedy o výšce cca 4 cm pro vykrajování těsta při pečení sušenek, či zdobení dortů marcipánem různými nápisy. Balení: 34 ks vykrajovátek (písmena abecedy + znaky) (hospodynkam.cz)

Tescoma Vykrajovátka číslice DELÍCIA KIDS, 21 ks

Tescoma Vykrajovátka číslice DELÍCIA KIDS, 21 ks

Sada obsahuje plastová vykrajovátka ve tvaru 10 číslic a 11 tvarů a znamének o výšce cca 4 cm pro vykrajování těsta při pečení sušenek, či zdobení dortů marcipánem různými nápisy. (hospodynkam.cz)

Tescoma Vykrajovátka tradiční na linecké cukroví DELÍCIA, 8 ks …

Tescoma Vykrajovátka tradiční na linecké cukroví DELÍCIA, 8 ks (630910.00)

Sada vykrajovátek , materiál: plast, vhodný do myčky. Tradiční motiv, tvar vykrajovátek: různé. https://www.tescoma.cz/vykrajovatka-tradicni-na-linecke-cukrovi-delicia-8-ks (alza.cz)

Tescoma Vykrajovátka dětská na linecké cukroví DELÍCIA, 8 ks (630911…

Tescoma Vykrajovátka dětská na linecké cukroví DELÍCIA, 8 ks (630911.00)

Sada vykrajovátek , materiál: plast, vhodný do myčky. Dětský motiv, tvar vykrajovátek: různé. Sada vykrajovátek TESCOMA DELÍCIA vám přijde vhod nejen při přípravě lineckého cukroví. Dětská vykrajovátka  jsou z prvotřídního odolného plastu a jsou uložena na kroužku pro přehledné skladování. Součástí balení jsou dvě kulatá vykrajovátka s rovným a vlnitým okrajem a šest mini vykrajovátek s dětskými motivy pro vykrojení středů lineckého cukroví. Vykrajovátka TESCOMA jsou vhodná do myčky nádobí. Klíčové vlastnosti sady vykrajovátek TESCOMA DELÍCIASada dětských vykrajovátek na linecké cukrovíObsahuje 8 kusů vykrajovátek s dětskými motivyVyrobena z prvotřídního odolného plastuUložena na kroužku pro přehledné skladováníSada vykrajovátek TESCOMA DELÍCIA je vhodná do myčky… (alza.cz)

Vykrajovátka na linecké DELÍCIA, moderní, 6 ks

Vykrajovátka na linecké DELÍCIA, moderní, 6 ks

Vykrajovátka Tescoma (box), moderní jsou ideální pro přípravu klasického lineckého cukroví. Malé tvary zaručí, že linecké cukroví bude nejen náramně chutnat, ale také skvěle vypadat. Jak na to? Vyválíme těsto na slabý plát a vykrojíme tvar pomocí bílého vykrajovátka. Poté vložíme do bílého vykrajovátka červené vykrajovátko a vykrojíme nový tvar, tentokrát už bude včetně středu. Tímto postupem zaručíme, že středový otvor bude umístěn vždy uprostřed vykrajovátka.   Sada obsahuje tyto tvary vykrajovátek: slza, kapka, trojúhelník, čtverec, ovál, šestiúhelník Rozměr: cca 4 cm Vykrajovátka jsou uložena v praktickém boxu.  Materiál: pevný plast vhodný do myčky nádobí   (hospodynkam.cz)

Vykrajovátka na linecké DELÍCIA, vánoční, 6 ks

Vykrajovátka na linecké DELÍCIA, vánoční, 6 ks

Vykrajovátka Tescoma (box), vánoční jsou ideální pro přípravu klasického lineckého cukroví. Malé tvary zaručí, že linecké cukroví bude nejen náramně chutnat, ale také skvěle vypadat. Jak na to? Vyválíme těsto na slabý plát a vykrojíme tvar pomocí bílého vykrajovátka. Poté vložíme do bílého vykrajovátka zlaté vykrajovátko a vykrojíme nový tvar, tentokrát už bude včetně středu. Tímto postupem zaručíme, že středový otvor bude umístěn vždy uprostřed vykrajovátka.   Sada obsahuje tyto tvary vykrajovátek: zvoneček, stromeček, hvězdička, oválek, kapřík, houbička Rozměr: cca 4 cm Vykrajovátka jsou uložena v praktickém boxu.  Materiál: pevný plast vhodný do myčky nádobí   (hospodynkam.cz)

Vykrajovátka na linecké DELÍCIA, tradiční, 6 ks

Vykrajovátka na linecké DELÍCIA, tradiční, 6 ks

Vykrajovátka Tescoma (box), tradiční jsou ideální pro přípravu klasického lineckého cukroví. Malé tvary zaručí, že linecké cukroví bude nejen náramně chutnat, ale také skvěle vypadat. Jak na to? Vyválíme těsto na slabý plát a vykrojíme tvar pomocí bílého vykrajovátka. Poté vložíme do bílého vykrajovátka žluté vykrajovátko a vykrojíme nový tvar, tentokrát už bude včetně středu. Tímto postupem zaručíme, že středový otvor bude umístěn vždy uprostřed vykrajovátka.   Sada obsahuje tyto tvary vykrajovátek: jablko, srdce, kytička, čtyřlístek, lístek a hvězda Rozměr: cca 4 cm Vykrajovátka jsou uložena v praktickém boxu.  Materiál: pevný plast vhodný do myčky nádobí   (hospodynkam.cz)

Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA, 3 ks, srdíčka

Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA, 3 ks, srdíčka

Tescoma Raznice na sušenky Srdíčka 3ks Sada plastových vykrajovátek s razítkem je určena k vykrojení tvaru a vyražení motivu do sušenkového těsta. Raznice lze použít také pro vyznačení tvaru a reliéfu do marcipánu, či jiné cukrářské hmoty. Motiv: srdce s mašlí, srdce s růží, srdce se srdíčky Počet kusů v balení: 3 kusy Rozměr: 5,5 x 5 cm Materiál: plast S raznicemi ozdobíte dorty, ale vhodné jsou také k dozdobení muffinů, či cupcakes.   (hospodynkam.cz)

Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA, 3 ks, dinosauři

Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA, 3 ks, dinosauři

Tescoma Raznice na sušenky Dinosauři 3ks Sada plastových vykrajovátek s razítkem je určena k vykrojení tvaru a vyražení motivu do sušenkového těsta. Raznice lze použít také pro vyznačení tvaru a reliéfu do marcipánu, či jiné cukrářské hmoty. Motiv: dinosauru ve skořápce, dinosaurus s listy, dinosauří pár Počet kusů v balení: 3 kusy Průměr: 6 cm Materiál: plast S raznicemi ozdobíte dorty, ale vhodné jsou také k dozdobení muffinů, či cupcakes.   (hospodynkam.cz)

Vykrajovátka velikonoční na linecké cukroví DELÍCIA, 8 ks

Vykrajovátka velikonoční na linecké cukroví DELÍCIA, 8 ks

Sada vykrajovátek na linecké cukroví Tescoma - velikonoční motivy je určena pro přípravu dětského lineckého cukroví. Sada obsahuje 2 kulatá vykrajovátka s rovným a vlnitým okrajem a 6 mini vykrajovátek s dětskými motivy pro vykrojení středů. Uloženo na kroužku pro přehledné skladování. Materiál: plast vhodný do myčky nádobí   (hospodynkam.cz)

Vykrajovátka tradiční na linecké cukroví DELÍCIA, 8 ks

Vykrajovátka tradiční na linecké cukroví DELÍCIA, 8 ks

Sada vykrajovátek na linecké cukroví Tescoma - klasické motivy je určena pro přípravu klasického lineckého cukroví. Sada obsahuje 2 kulatá vykrajovátka s rovným a vlnitým okrajem a 6 mini vykrajovátek s tradičními motivy pro vykrojení středů. Uloženo na kroužku pro přehledné skladování. Materiál: plast vhodný do myčky nádobí   (hospodynkam.cz)

Vykrajovátka tradiční na linecké cukroví DELÍCIA, 8 ks

Vykrajovátka tradiční na linecké cukroví DELÍCIA, 8 ks

Sada vykrajovátek na linecké cukroví Tescoma - dětské motivy je určena pro přípravu dětského lineckého cukroví. Sada obsahuje 2 kulatá vykrajovátka s rovným a vlnitým okrajem a 6 mini vykrajovátek s dětskými motivy pro vykrojení středů. Uloženo na kroužku pro přehledné skladování. Materiál: plast vhodný do myčky nádobí   (hospodynkam.cz)

Tescoma Servírovací lopatka DELÍCIA

Tescoma Servírovací lopatka DELÍCIA

Kvalitní posuvná lopatka na dort vyrobena z nylonu a pevného plastu. Servírovací lopatka Delícia bude nezbytnou pomůckou při každé narozeninové oslavě. Celková délka: 28 cm, délka samotné lopatky 12 cm (hospodynkam.cz)

Tescoma Kráječ multifunkční DELÍCIA

Tescoma Kráječ multifunkční DELÍCIA

Multifunkční rádýlko na přípravu několika druhů těstovin (typ fettucine, tagliatelle, pappardelle, lasagne), dále také pro plněné těstoviny (tortellini, ravioli, aj.). Kráječ je možné použít také na přípravu tyčinek, sušenek, plněných taštiček, či pirohů.   Vykrajovací kolečka jsou odnímatelná, tedy lze snadno nastavit šířku krájeného těsta.   Materiál: plast   Kráječ obsahuje 9 rovných a 9 vlnitých koleček   Vhodný do myčky nádobí (hospodynkam.cz)

Tescoma Zdobicí lžíce DELÍCIA

Tescoma Zdobicí lžíce DELÍCIA

Balení obsahuje zdobící lžící Tescoma o délce 19 cm a plastovou misku s obsahem 230ml. Tužka je určena pro naplnění polevou a následnému dekorování talířů, či zdobení sladkých a slaných pokrmů. Cukrářská zdobící tužka Delícia se stane oblíbeným pomocníkem. Materiál: odolný plast, vhodné do myčky nádobí (hospodynkam.cz)

Flambovací pistole Tescoma DELÍCIA - DOPRAVA OD 49,- Kč (ZÁSILKOVNA…

Flambovací pistole Tescoma DELÍCIA - DOPRAVA OD 49,- Kč (ZÁSILKOVNA.CZ)

* vynikající pro snadné a rychlé flambování cukrářských výrobků, karamelizování cukru, gratinování sýra, opékání zeleniny, přípravu křupavé kůrky steaků apod. * vyrobeno z prvotřídního odolného plastu a kvalitního kovu* opatřeno bezpečnostní pojistkou* plnění běžným plynem do zapalovačů* návod k použití uvnitř balení* 3 roky záruka (nejlevnejsizbozi.cz)

Tescoma Plynový zapalovač Delícia (630562.00)

Tescoma Plynový zapalovač Delícia (630562.00)

Zapalovač pro zapalování plynových sporáků, trub, grilů, svící, s nastavitelnou velikostí plamene, jako náplň používejte běžný plyn do zapalovačů  Zapalovací trubice je výborným pomocníkem pro zapalování plynových trub, grilů, sporáků, svící apod. Zapalovací trubice je výborným pomocníkem pro zapalování plynových trub, grilů, sporáků, svící apod. Jako náplň využívá běžný plyn určený pro zapalovače. Míru naplnění lze kontrolovat otvorem na rukojeti zapalovače. Velikost plamene se dá nastavit posunutím ovladače do polohy + nebo -. Výrobek je opatřen bezpečnostní pojistkou a doplněn očkem pro zavěšení. Zapalovač je moderního vzhledu, jednoduché ovladatelnosti a je dokonale bezpečný. Délka zapalovače je 27 cm. Čistit jej můžete suchou utěrkou, nemyjte… (alza.cz)

Tescoma Miska do vodní lázně DELÍCIA

Tescoma Miska do vodní lázně DELÍCIA

Praktická miska, vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodná k rozpouštění čokolády, másla, k přípravě bešamelu, aj. Miska je vhodná pro hrnce s průměrem 14 - 18 cm. Postup: do hrnce nalijeme vodu, umístíme misku a vložíme rozpouštěnou surovinu. Vodu necháme pozvolna vařit a surovinu mícháme, dokud nemá hladkou konzistenci. Po rozpuštění naléváme. Miska je vhodná do myčky nádobí Průměr misky: 11 cm, celková délka 27 cm (hospodynkam.cz)

Tescoma Mlýnek na oříšky DELÍCIA (630071.00)

Tescoma Mlýnek na oříšky DELÍCIA (630071.00)

Mlýnek na ořechy se dvěma velikostmi otvorů pro mletí najemno nebo nahrubo, z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, opatřeno protiskluzovou úpravou, vhodné do myčky Skvělý pomocník do kuchyně, který vám rozemele oříšky za pár sekund. Mlýnek na oříšky TESCOMA DELÍCIA se hodí pro rozdrcení oříšků (vlašské oříšky, lískové ořechy, mandle, pistácie, kešu apod.), čokolády, sušenek, lentilek, krekrů, piškotů a dalších pochutin, ze kterých chcete připravit posyp nebo náplň vašich cukrářských výtvorů. Mlýnek má dvě velikosti otvorů pro mletí najemno nebo nahrubo. Je vyroben z odolného plastu a prvotřídní nerezavějící oceli. Klíčové vlastnosti mlýnku TESCOMA DELÍCIARuční mlýnek na oříšky pro přípravu dezertů a moučníkůMožnost nastavení mletí najemno nebo nahruboMlýnek… (alza.cz)

Tescoma Multifunkční šlehač DELÍCIA 630276.00 (630276.00)

Tescoma Multifunkční šlehač DELÍCIA 630276.00 (630276.00)

Šlehač 3 výměnné disky ,pro rychlou přípravu šlehačky a bílkového sněhu, mléčné pěny do kávy, z prvotřídních odolných plastů a nerezavějící oceli, vhodné do myčky Multifunkční šlehač Tescoma DELÍCIA je ideálním pomocníkem do kuchyně, který výrazně usnadní a urychlí vaše vaření. Je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu a zaručeně nadchne všechny hospodyňky, které často připravují slané i sladké šlehané pokrmy. VšestrannýKuchyňský šlehač Tescoma DELÍCIA je vybaven třemi výměnnými disky, které lze střídat dle potřeby. První z nich je určen pro rychlou přípravu šlehačky a bílkového sněhu, s druhým vykouzlíte perfektně hustou a lahodně jemnou mléčnou pěnu do kávy a se třetím skvělé vaječné směsi na omelety, palačinky a podobné dobroty. PraktickýVětšina z nás má… (alza.cz)

Tescoma Čokoládové fondue DELÍCIA 630101.00 (630101.00)

Tescoma Čokoládové fondue DELÍCIA 630101.00 (630101.00)

Fondue se šesti vidličkami a víčkem pro uložení nespotřebované čokolády v lednici Dopřejte si zdravé mlsání s elektrickým fondue kvalitní značky Tescoma. Překvapte svoji návštěvu originálním pohoštěním či jednoduše ohromte svoje děti zdravým mlsáním v podobě čerstvého ovoce namáčeného do rozpuštěné kvalitní čokolády v elektrickém fondue oblíbené značky Tescoma. V elektrickém fondue narozdíl od klasického se svíčkou nehrozí vyschnutí čokolády nebo její připálení. Můžete si vybrat ze dvou stupňů zahřívání. Součástí fondue je miska s antiadhezním povlakem, která má i přenášecí rukojeť s nálevkou. Rozpuštěnou čokoládu tak můžete využít i jinak, než do ní namáčet ovoce - například polít s ní moučník nebo ho naplnit. K misce náleží i víčko, které můžete použít pro uskladnění… (alza.cz)

Tescoma Flambovací pistole DELÍCIA 630560.00 (630560.00)

Tescoma Flambovací pistole DELÍCIA 630560.00 (630560.00)

Flambovací pistole plnění běžným plynem do zapalovačů Kvalitní pomůcky v kuchyni za vás jídlo sice neuvaří, ale určitě vám zpříjemní jeho přípravu. Expertem na výroku těchto nepostradatelných pomocníků je společnost Tescoma, která v tom má dlouholetou zkušenost. Jako příklad může být uvedena tato flambovací pistole. Ta je dokonalá pro snadné a rychlé flambování cukrářských výrobků, karamelizování cukru, gratinování sýra, opékání zeleniny, přípravu křupavé kůrky steaků a spousty dalších. Je vyrobena z kvalitního plastu a velmi odolného kovu. Jako plnící médium se používá klasický plyn do zapalovačů. Samozřejmostí je bezpečnostní pojistka.Kvalitní pomůcky v kuchyni za vás jídlo sice neuvaří, ale určitě vám zpříjemní jeho přípravu. Expertem na výroku těchto nepostradatelných… (alza.cz)

Tescoma Šlehač zdobička DELÍCIA 630274.00 (630274.00)

Tescoma Šlehač zdobička DELÍCIA 630274.00 (630274.00)

Zdobička opatřeno silikonovým těsněním, dodáváno se 3 dekoračními tryskami a plnicí tryskou, praktický stojánek s protiskluzovou úpravu, vyrobeno z prvotřídního odolného plastu a nerezavějící oceli, vhodné do myčky Vytvořit lahodnou šlehačku, která se bude na dortech či kávě jen vyjímat, to je jedna věc. Ale nanést ji tak, aby výsledný efekt lahodil nejen chuťovým pohárkům, ale i oku, to už je umění. Vše však hravě zvládnete s jedinou nádobou. Šlehač i zdobička v jednom Delícia od Tescomy vám umožní vytvořit na moučnících šlehačkové hrady i sochy. Šlehací disk s pružinkou a silikonovým těsněním našlehá smetanu do husté šlehačky. Jakmile je ušleháno, disk se uzavře, a pak už jen stačí nasadit jeden ze tří dekoračních nástavců a začít zdobit ostošest. Tak nehledejte zdobící sáčky a… (alza.cz)

Tescoma Pečící fólie DELÍCIA 40x36cm (630690.00)

Tescoma Pečící fólie DELÍCIA 40x36cm (630690.00)

Fólie univerzální oboustranná, pečící podložka do všech obvyklých pekáčů a forem na pečení, z žáruvzdorné tkaniny, s antiadhezním povlakem, pro mnohonásobné použití, odolné do 260°C, vhodné do všech typů trub včetně mikrovlnné, vhodné do myčky (alza.cz)

Tescoma Tvarovací formičky DELÍCIA DECO, 3 ks

Tescoma Tvarovací formičky DELÍCIA DECO, 3 ks

Balení obsahuje 3 plastové formovače pro tvarování lístků, květů, aj. z marcipánu. Průměr forem: 6 cm, 7,5 cm, a 9 cm. Barvy: růžová, žlutá - dle aktuálních zásob dodavatele (hospodynkam.cz)

Tescoma Váleček s nastavitelnou tloušťkou těsta DELÍCIA

Tescoma Váleček s nastavitelnou tloušťkou těsta DELÍCIA

Váleček s nastavitelnou tloušťkou těsta Tescoma Plastový váleček s nastavitelnou tloušťkou těsta od 2 do 8 mm. Rozměr: celková délka 50 cm, délka samotného válečku 26 cm Materiál: odolný plast (hospodynkam.cz)

Tescoma Formičky na čokoládu DELÍCIA CHOCO, lžičky

Tescoma Formičky na čokoládu DELÍCIA CHOCO, lžičky

Silikonová forma na výrobu 6ti čokoládových pralinek ve tvaru lžiček. Rozměr formy: délka 18 cm, šířka 15 cm,  délka samotné lžičky 11,5 cm (hospodynkam.cz)

Tescoma Plech na pečení DELÍCIA 41x27 cm

Tescoma Plech na pečení DELÍCIA 41x27 cm

Pečící plech nízký Tescoma 41x27x2cm Pečící plech s nepřilnavým povrchem o rozměru 41 x 27 x 2 cm. Díky nízkému okraji je vhodný pro pečení vánočního cukroví a koláčků. (hospodynkam.cz)

Tescoma Elektronická vážicí lžíce DELÍCIA 634556.00 (634556.00)

Tescoma Elektronická vážicí lžíce DELÍCIA 634556.00 (634556.00)

Kuchyňská váha do 0,3kg, přesnost na 0,1g, funkce TARE (možnost dovažování) Skvělý pomocník do kuchyně, který výrazně usnadní i urychlí vaše vaření. Z této skvělé vychytávky budete zaručeně nadšeni! Už se nemusíte zbytečně zdržovat s postupným vážením každé suroviny zvlášť.Tescoma elektronická vážící lžíce DELÍCIA je určená pro bleskové navážení potřebného množství mouky, cukru, koření, ale i třeba másla a smetany. Je dovažovací, nabízí možnost postupného vážení více potravin současně a měří až do hmotnosti 300 g! Navíc je velmi spolehlivá a přesná, s rozlišením 0,1 g. V balení naleznete kromě elektronické váhy také 3V lithiovou baterii. Na výrobek se vztahuje tříletá záruční doba. Parametry a specifikace:Maximální hmotnost:300 gRozlišení:0,1 gZáruka:3 roky (alza.cz)

Tescoma Cukrářská zdobicí tužka DELÍCIA 630536.00 (630536.00)

Tescoma Cukrářská zdobicí tužka DELÍCIA 630536.00 (630536.00)

Zdobička ve formě tužky, pro dekorování pokrmů, plast, 5 trysek, stojánek, vhodné do myčky S tužkou Tescoma Delicia vytvoříte ty nejkrásnější malby a ornamenty, ať už na cukroví, dortech či jiných lahůdkách. Tužka je vyrobena z prvotřídního silikonu a odolného plastu. Je ideální pro dekorování potravin bílkovým, máslovým, tvarohovým a čokoládovým krémem. Snadno si poradí také s rozpuštěnou čokoládou a šlehačkou. Záleží jen na vaší chuti! Dekorujte svoje cukrářské schopnostiS tužkou Tescoma Delicia vytvoříte ty nejkrásnější malby a ornamenty, ať už na cukroví, dortech či jiných lahůdkách. Tužka je vyrobena z prvotřídního silikonu a odolného plastu. Je ideální pro dekorování potravin bílkovým, máslovým, tvarohovým a čokoládovým krémem. Snadno si… (alza.cz)

Tescoma Vykrajovací forma velikonoční DELÍCIA 630886.00 (630886.00)

Tescoma Vykrajovací forma velikonoční DELÍCIA 630886.00 (630886.00)

Sada vykrajovátek , materiál: plast, vhodný do myčky. Velikonoční motiv, tvar vykrajovátek: různé. Nebyly by to Velikonoce bez tradičního velikonočního cukroví. To z klasického lineckého nebo perníkového těsta si připravíte díky vykrajovací formě TESCOMA DELÍCIA z prvotřídního a odolného plastu. Forma Tescoma je vyrobena ve tvaru souvislého plátu opatřeného jednotlivými vestavěnými vykrajovacími motivy, díky čemuž můžete najednou vykrojit až dvacet tvarů. Forma Delícia je navíc opatřena vyjímatelnou vložkou pro snadné odstranění zbytků vykrojeného těsta. Vykrajovátka Tescoma Delícia lze umývat v myčce nádobí.  Klíčové vlastnosti vykrajovací formy TESCOMA DELÍCIAvelikonoční vykrajovací forma je vyrobena z odolného plastuhodí se na vykrajování lineckého nebo… (alza.cz)

Tescoma Razítko na sušenky DELÍCIA 630112.00 (630112.00)

Tescoma Razítko na sušenky DELÍCIA 630112.00 (630112.00)

Sada vykrajovátek , materiál: silikon, vhodný do myčky. Zvířecí motiv, tvar vykrajovátek: zvířátka. Máte rádi originalitu a zábavnost? Pak jsou tato roztomilá razítka na sušenky Tescoma DELÍCIA určena právě pro vás! Pobavíte s nimi nejen sebe při přípravě pečených sušenek, ale rovněž i své hosty - především děti - při jejich mlsání. Razítko na sušenky Tescoma DELÍCIA je ideálním pomocníkem pro snadnou a rychlou přípravu zdobených domácích sušenek z máslového či perníkového těsta. V balení naleznete kulaté vykrajovátko z prvotřídního odolného plastu a 6 zábavných snadno vyměnitelných dekorů se vzorem roztomilých zvířátek, které lze jednoduše uložit do zásobníku razítka. Tescoma vám rovněž přibalila inspiraci pro vaše kuchyňské kouzlení v podobě několika unikátních receptů! Po… (alza.cz)

Tescoma Keramická forma vánočka DELÍCIA 622208.00 (622208.00)

Tescoma Keramická forma vánočka DELÍCIA 622208.00 (622208.00)

Pečící forma , materiál: keramika https://www.tescoma.cz/keramicka-forma-vanocka-delicia (alza.cz)

Tescoma Silikonové formičky DELÍCIA DECO, bordura s květinkami

Tescoma Silikonové formičky DELÍCIA DECO, bordura s květinkami

Silikonová forma ve tvaru řetězu z květů. Forma je určena pro vtlačení modelovací hmoty a následné vyjmutí 2D rozměru. Délka formy je 26 cm. (hospodynkam.cz)

Tescoma Silikonové formičky DELÍCIA DECO, bordura s drahokamy

Tescoma Silikonové formičky DELÍCIA DECO, bordura s drahokamy

Silikonová forma ve tvaru řetězu z diamantů. Forma je určena pro vtlačení modelovací hmoty a následné vyjmutí 2D rozměru. Délka formy je 26 cm. (hospodynkam.cz)

Tescoma Silikonové formičky DELÍCIA DECO, bordura se srdíčky

Tescoma Silikonové formičky DELÍCIA DECO, bordura se srdíčky

Silikonová forma ve tvaru řetězu ze srdíček. Forma je určena pro vtlačení modelovací hmoty a následné vyjmutí 2D rozměru. Délka formy je 26 cm. (hospodynkam.cz)

Tescoma Forma na dort rozkládací DELÍCIA ? 24 cm

Tescoma Forma na dort rozkládací DELÍCIA ? 24 cm

velmi kvalitní dortová forma s nepřilnavým povrchem - otevírací, kulatá o průměru 24 cm a hloubce 7 cm.   Recept pro inspiraci: Dort bez pečení Suroviny: 5 kysaných smetan (á 200ml), 1 bílý jogurt (150ml), vanilkový i krystalový cukr dle chuti, trocha rumu, 3 malé balíčky piškotů, čerstvé nebo kompotované ovoce dle chuti. Postup: Smícháme kysané smetany s jogurtem, cukrem a rumem. Dortovou formu vypláchneme studenou vodou a dno poklademe piškoty. Na piškoty navrstvíme ovoce a na ovoce směs se smetanou. Na smetanu opakujeme piškoty, ovoce, smetanu a nakonec jsou piškoty, které můžeme posypat Grankem. Dáme na 24 hodin uležet do lednice a podáváme. (hospodynkam.cz)

Tescoma Forma na dort rozkládací DELÍCIA ? 20 cm

Tescoma Forma na dort rozkládací DELÍCIA ? 20 cm

Otevírací dortová forma kruh 20cm Tescoma velmi kvalitní dortová forma s nepřilnavým povrchem - otevírací, kulatá o průměru 20 cm a hloubce 7 cm.   Recept pro inspiraci: Dort bez pečení Suroviny: 5 kysaných smetan (á 200ml), 1 bílý jogurt (150ml), vanilkový i krystalový cukr dle chuti, trocha rumu, 3 malé balíčky piškotů, čerstvé nebo kompotované ovoce dle chuti. Postup: Smícháme kysané smetany s jogurtem, cukrem a rumem. Dortovou formu vypláchneme studenou vodou a dno poklademe piškoty. Na piškoty navrstvíme ovoce a na ovoce směs se smetanou. Na smetanu opakujeme piškoty, ovoce, smetanu a nakonec jsou piškoty, které můžeme posypat Grankem. Dáme na 24 hodin uležet do lednice a podáváme. (hospodynkam.cz)

Tescoma Forma s vlnitým okrajem DELÍCIA ? 28 cm

Tescoma Forma s vlnitým okrajem DELÍCIA ? 28 cm

forma na ovocný koláč s nepřilnavým povrchem o průměru 28 cm a výšce 3 cm   Recept pro inspiraci: Drobenkový koláč s pudingem a ovocem Suroviny: 300 g polohrubé mouky, 175 g krupičkového cukru, 1/2 Hery, 1 vejce, 1 vanilkový cukr, 1/2 prášku do pečiva, 0,5 l mléka, 1 vanilkový puding, 1 lžíce cukru, ovoce dle chuti Postup: Z mléka, pudingu a cukru se uvaří puding. Z ostatních ingrediencí se udělá drobenka. 3/4 drobenky se navrství na plech. Polije se uvařeným pudinkem, poklade se ovocem a posype se zbytkem drobenky a dá se péct. (hospodynkam.cz)

Tescoma Forma na dort rozkládací DELÍCIA 12 cm

Tescoma Forma na dort rozkládací DELÍCIA 12 cm

Otevírací dortová forma kruh 12cm Tescoma Velmi kvalitní dortová forma s nepřilnavým povrchem - otevírací, kulatá o průměru 12 cm a hloubce 5 cm.   Recept pro inspiraci: Dort bez pečení Suroviny: 5 kysaných smetan (á 200ml), 1 bílý jogurt (150ml), vanilkový i krystalový cukr dle chuti, trocha rumu, 3 malé balíčky piškotů, čerstvé nebo kompotované ovoce dle chuti. Postup: Smícháme kysané smetany s jogurtem, cukrem a rumem. Dortovou formu vypláchneme studenou vodou a dno poklademe piškoty. Na piškoty navrstvíme ovoce a na ovoce směs se smetanou. Na smetanu opakujeme piškoty, ovoce, smetanu a nakonec jsou piškoty, které můžeme posypat Grankem. Dáme na 24 hodin uležet do lednice a podáváme.   (hospodynkam.cz)

Tescoma Kuchyňské váhy dovažovací DELÍCIA 2.2 kg (634560.00)

Tescoma Kuchyňské váhy dovažovací DELÍCIA 2.2 kg (634560.00)

Kuchyňská váha do 2,2kg, přesnost na 20g  K tomu vám může dopomoci kuchyňská váha Tescoma s nosností 2,2 kg a velice dobře čitelnou a přehlednou stupnicí s rozlišením na 20 gramů.Každý dobrý kuchař a cukrář vám jistě řekne, že je důležité správně dávkovat množství surovin do kulinářského zázraku. K tomu vám může dopomoci kuchyňská váha Tescoma s nosností 2,2 kg a velice dobře čitelnou a přehlednou stupnicí s rozlišením na 20 gramů. Produkt se skládá z nádoby na suroviny o objemu 1,5 litru a spodní části určené pro přesné vážení. Funkce dovažování vám umožní snadné vážení více druhů potravin v jedné jediné nádobě. Produkt se vyznačuje jednoduchým a čistým designem.Klíčové vlastnostiSkladná kuchyňská váhaRozlišení stupnice na 20 gramůVyužijte funkci dovažováníNádoba o… (alza.cz)

Tescoma Chladicí podnos s poklopem DELÍCIA, 34cm (630840.00)

Tescoma Chladicí podnos s poklopem DELÍCIA, 34cm (630840.00)

Podnos pro přenášení a podávání dortů, dezertů, jednohubek, chlebíčků, ovoce, z prvotřídního odolného plastu, podnos a poklop jsou vhodné do myčky, chladicí díl není vhodný do myčky  Chladící podnos Tescoma Delícia vám usnadní přenášení a podávání dortů, dezertů, jednohubek a dalších pochutin. Podnos je vybaven chladící vložkou, díky níž zůstávají pokrmy déle svěží a chutné. Vyroben je z vysoce kvalitního a odolného plastu, jeho rozměry jsou 34 x 18 cm. Klíčové vlastnostiChladící jednotka udržuje pokrm svěží a chutnýPodnos a poklop lze mýt v myčce Vyrobeno z prvotřídního plastu Záruka 3 roky (alza.cz)

Tescoma Chladicí podnos s poklopem DELÍCIA, 28x28cm (630842.00)

Tescoma Chladicí podnos s poklopem DELÍCIA, 28x28cm (630842.00)

Podnos pro přenášení a podávání dortů, dezertů, jednohubek, chlebíčků, ovoce, z prvotřídního odolného plastu, podnos a poklop jsou vhodné do myčky, chladící jednotka není vhodná do myčky  Chladící podnos Tescoma Delícia vám usnadní přenášení a podávání dortů, dezertů, jednohubek a dalších pochutin. Podnos je vybaven chladící vložkou, díky níž zůstávají pokrmy déle svěží a chutné. Vyroben je z vysoce kvalitního a odolného plastu, jeho rozměry jsou 28 x 28 x 16 cm. Klíčové vlastnostiChladící jednotka udržuje pokrm svěží a chutnýPodnos a poklop lze mýt v myčce Vyrobeno z prvotřídního plastu Záruka 3 roky (alza.cz)

Tescoma Chladicí podnos s poklopem DELÍCIA, 36x18cm (630844.00)

Tescoma Chladicí podnos s poklopem DELÍCIA, 36x18cm (630844.00)

Podnos pro přenášení a podávání dortů, dezertů, jednohubek, chlebíčků, ovoce, z prvotřídního odolného plastu, podnos a poklop jsou vhodné do myčky, chladící jednotka není vhodná do myčky  Chladící podnos Tescoma Delícia vám usnadní přenášení a podávání dortů, dezertů, jednohubek a dalších pochutin. Podnos je vybaven chladící vložkou, díky níž zůstávají pokrmy déle svěží a chutné. Vyroben je z vysoce kvalitního a odolného plastu, jeho rozměry jsou 36 x 18 cm. Klíčové vlastnostiChladící jednotka udržuje pokrm svěží a chutnýPodnos a poklop lze mýt v myčce Vyrobeno z prvotřídního plastu Záruka 3 roky (alza.cz)

Tescoma Bombičky na šlehačku, jednorázové DELÍCIA 630548.00 (630548…

Tescoma Bombičky na šlehačku, jednorázové DELÍCIA 630548.00 (630548.00)

Příslušenství pro přípravu šlehačky v láhvích DELÍCIA, 10ks Náhradní jednorázové bombičky Tescoma pro přípravu šlehačky v láhvích DELÍCIA nebo v jiných lahvích se standardním ventilem. Balení obsahuje 10 kusů, kovový plášť výrobku je recyklovatelný. Náplň cca 8 g N2O. (alza.cz)

Tescoma Forma na dort DELÍCIA 26cm 623306.00 (623306.00)

Tescoma Forma na dort DELÍCIA 26cm 623306.00 (623306.00)

Pečící forma na dort, materiál: ocel Už dlouho sníte o vlastnoručně upečených krásných a především chutných dortech? S formou Tescoma DELÍCIA budete mít váš sen přímo na dosah.Žádné připalováníTato praktická rozkládací forma na pečení je vyrobena z prvotřídního materiálu a je opatřena vysoce kvalitním antiadhezním povlakem, díky kterému váš dort nikdy nepřipálíte!PraktičnostŠiroké odnímatelné dno s přesahujícím okrajem zabraňuje vytékání těsta z formy a navíc představuje chytrou vychytávku - velký tác, s nímž bude zdobení i servírování neobyčejně snadné a rychlé. Forma Tescoma DELÍCIA je vhodná do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby a po použití je možné ji vložit do myčky, jež si s nečistotami hravě poradí za vás. Na výrobek se vztahuje tříletá záruka. Hlavní přednosti… (alza.cz)

Tescoma Forma na dort rozkládací DELÍCIA 18cm (623250.00)

Tescoma Forma na dort rozkládací DELÍCIA 18cm (623250.00)

Pečící forma na dort, materiál: ocel Co může být lepším dárkem k narozeninám, než opravdový domácí dort, který sama upečete? Pokud s domácím pečením dortů prozatím váháte, protože máte strach například z toho, že se vám dort během pečení k formě přilepí a nedostanete ho v pořádku ven, můžete být klidná. Formy na pečení DELÍCIA jsou vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Vysoce odolný antiadhézní povlak, kterým jsou opatřeny, zabraňuje připalování a přilepení těsta. Po upečení tak dort od vnitřní strany formy bez problémů odlepíte. Forma je vhodná do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby a můžete ji mýt v myčce na nádobí.  Klíčové vlastnosti dortové formy TESCOMA DELÍCIATvar formy je kruhovýPrůměr formy je 18 cmForma je rozkládacíForma je vyrobena z… (alza.cz)

Tescoma Forma na dort DELÍCIA 24cm 623304.00 (623304.00)

Tescoma Forma na dort DELÍCIA 24cm 623304.00 (623304.00)

Pečící forma na dort, materiál: ocel Už dlouho sníte o vlastnoručně upečených krásných a především chutných dortech? S formou Tescoma DELÍCIA budete mít váš sen přímo na dosah.Žádné připalováníTato praktická rozkládací forma na pečení je vyrobena z prvotřídního materiálu a je opatřena vysoce kvalitním antiadhezním povlakem, díky kterému váš dort nikdy nepřipálíte!PraktičnostŠiroké odnímatelné dno s přesahujícím okrajem zabraňuje vytékání těsta z formy a navíc představuje chytrou vychytávku - velký tác, s nímž bude zdobení i servírování neobyčejně snadné a rychlé. Forma Tescoma DELÍCIA je vhodná do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby a po použití je možné ji vložit do myčky, jež si s nečistotami hravě poradí za vás. Na výrobek se vztahuje tříletá záruka. Hlavní přednosti… (alza.cz)

Tescoma Strunový kráječ na dorty DELÍCIA 630095.00 (630095.00)

Tescoma Strunový kráječ na dorty DELÍCIA 630095.00 (630095.00)

Kráječ pro přesné porcování dortů do průměru 30cm, z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, vhodné do myčky Bojíte se, že při krájení dortů poškodíte korpus a ukrojený kousek nebude vypadat skvěle? Tak s tímto vynikajícím strunovým kráječem bude řez jako od profesionálů. Tento kráječ je vhodný pro snadné krájení dortových korpusů na pláty a naznačení klínků pro přesné porcování dortů. Kráječ rozkrojí dorty až do průměru 30 cm. Vyroben je z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Pro dokonalou čistotu je výrobek možný vložit do myčky.  (alza.cz)

Tescoma Cukrářský košíček bílý DELÍCIA ? 4.0 cm, 200 ks

Tescoma Cukrářský košíček bílý DELÍCIA ? 4.0 cm, 200 ks

Sada obsahuje 200 kusů mini papírových košíčků vhodných pro cukrářské výrobky. V košíčcích lze péci mufiiny (odolávají teplotě do 220 °C), či v nich připravovat čokoládové bonbony nebo vánoční cukroví. Rozměry: průměr dna 2,5 cm, výška košíčku 1,5 cm (hospodynkam.cz)

Tescoma Cukrářský košíček barevný DELÍCIA ? 4.0 cm, 200 ks

Tescoma Cukrářský košíček barevný DELÍCIA ? 4.0 cm, 200 ks

Sada obsahuje 200 kusů mini papírových košíčků vhodných pro cukrářské výrobky. V košíčcích lze péci mufiiny (odolávají teplotě do 220 °C), či v nich připravovat čokoládové bonbony nebo vánoční cukroví. Barvy košíčků: hnědá, žlutá, modrá, červená Rozměry: průměr dna 2,5 cm, výška košíčku 1,5 cm (hospodynkam.cz)

Tescoma Formičky na plněné cukroví DELÍCIA, 3 velikonoční tvary

Tescoma Formičky na plněné cukroví DELÍCIA, 3 velikonoční tvary

Balení obsahuje 3 plastové formičky - ve tvaru zajíčka, vajíčka a kuřátka. Je to varianta formiček na vosí hnízda. Výška formičky cca 50 mm. Pracovní postup: Formičku pevně sevřeme v ruce a naplníme piškotovým těstem.Vyhloubíme jamku pro náplň pomocí tvořítka dutinek, naplníme krémem a přiklopíme piškotem.   Recept pro inspiraci: Vosí hnízdaTěsto: 22 dkg moučkového cukru, 24 dkg rozemletých piškotů, 13,5 dkg másla, 3 lžíce kakaa, 4 lžíce rumu, 3 lžíce mléka, 1 sáček vanilkového cukru.Náplň: 10 dkg másla, 1 lžíce rumu, 1 žloutek, 8 dkg moučkového cukru. (hospodynkam.cz)

Tescoma Forma na dort rozkládací DELÍCIA průměr 26 cm

Tescoma Forma na dort rozkládací DELÍCIA průměr 26 cm

velmi kvalitní dortová forma s nepřilnavým povrchem - otevírací, kulatá o průměru 26 cm a hloubce 7 cm. Recept pro inspiraci: Dort bez pečení Suroviny: 5 kysaných smetan (á 200ml), 1 bílý jogurt (150ml), vanilkový i krystalový cukr dle chuti, trocha rumu, 3 malé balíčky piškotů, čerstvé nebo kompotované ovoce dle chuti. Postup: Smícháme kysané smetany s jogurtem, cukrem a rumem. Dortovou formu vypláchneme studenou vodou a dno poklademe piškoty. Na piškoty navrstvíme ovoce a na ovoce směs se smetanou. Na smetanu opakujeme piškoty, ovoce, smetanu a nakonec jsou piškoty, které můžeme posypat Grankem. Dáme na 24 hodin uležet do lednice a podáváme. (hospodynkam.cz)

Tescoma Cukrářský košíček barevný DELÍCIA ? 6.0 cm, 100 ks

Tescoma Cukrářský košíček barevný DELÍCIA ? 6.0 cm, 100 ks

Sada obsahuje 100 kusů papírových košíčků z nepromastitelného materiálu, vhodných pro cukrářské výrobky. V košíčcích lze péci mufiiny (odolávají teplotě do 220 °C), či v nich připravovat čokoládové bonbony nebo vánoční cukroví. Rozměry: průměr dna cca 6cm, výška košíčku 2,4cm (hospodynkam.cz)

Tescoma Lis na těsto/zdobička DELÍCIA, kovový 630535.00 (630535.00)

Tescoma Lis na těsto/zdobička DELÍCIA, kovový 630535.00 (630535.00)

Zdobička s 20 lisovacími kroužky, 4 zdobicími tryskami a dávkováním pro malé nebo velké sušenky, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, ze zdravotně nezávadného hliníku a odolného plastu Kovový lis na těsto a zdobička v jednom představuje skvělého pomocníka pro každého milovníka přípravy malých a velkých sušenek. Jeho pevná konstrukce umožní snadnou přípravu těchto pochutin i z tužšího těsta. Lis je navíc opatřen dávkovačem, který nabízí postupné nebo plynulé zdobení. Díky 20 lisovacím kroužkům si navíc budete moci připravit sušenky v různých tvarech. Čtyři zdobící trysky, které jsou součástí balení, slouží ke zdobení krémy, pomazánkami nebo šlehačkou. Součástí balení jsou také recepty pro přípravu sušenek, tyčinek nebo sněhových pusinek. Lis je vyroben z nezávadného… (alza.cz)

Tescoma Zdobicí trysky DELÍCIA 13 ks, nerezové 630498.00 (630498.00)

Tescoma Zdobicí trysky DELÍCIA 13 ks, nerezové 630498.00 (630498.00)

Zdobička 12 zdobicích a 1 plnicí trysky, zdobení s extra jemnými detaily, 2 čisticí kartáčky, praktická krabička  Ve spolupráci s prvotřídními nerezovými zdobicími tryskami Tescoma Delícia se vaše cukrářské výrobky promění v hotová umělecká díla. Poskytují možnost zdobit i s extra jemnými detaily, a tak si můžete se svými výtvory skutečně vyhrát. V sadě obdržíte 12 kusů jedinečných zdobicích trysek z nerezavějící oceli a jednu trysku určenou k plnění trubiček a kremrolí.Ve spolupráci s prvotřídními nerezovými zdobicími tryskami Tescoma Delícia se vaše cukrářské výrobky promění v hotová umělecká díla. Poskytují možnost zdobit i s extra jemnými detaily, a tak si můžete se svými výtvory skutečně vyhrát. V sadě obdržíte 12 kusů jedinečných zdobicích trysek z nerezavějící oceli a jednu… (alza.cz)

Tescoma Zdobicí trysky DELÍCIA 21 ks, plastové 630496.00 (630496.00)

Tescoma Zdobicí trysky DELÍCIA 21 ks, plastové 630496.00 (630496.00)

Zdobička obsahuje zdobící trysky pro dekorování a plnění pokrmů, 20 zdobicích a 1 plnicí tryska, čisticí kartáček, 2 adaptéry, trysky jsou označeny čísly pro snadnou orientaci, z odolného plastu, vhodné do myčky, 3 roky záruka  Ve spolupráci s prvotřídními nerezovými zdobicími tryskami Tescoma Delícia se vaše cukrářské výrobky promění v hotová umělecká díla. Poskytují možnost zdobit i s extra jemnými detaily, a tak si můžete se svými výtvory skutečně vyhrát. V sadě obdržíte 12 kusů jedinečných zdobicích trysek z nerezavějící oceli a jednu trysku určenou k plnění trubiček a kremrolí.Ve spolupráci s prvotřídními plastovými zdobícími tryskami Tescoma Delícia se vaše cukrářské výrobky promění v hotová umělecká díla. Poskytují možnost zdobit i s extra jemnými detaily, a tak si můžete se… (alza.cz)

Tescoma Forma na kulaté raviolini DELÍCIA, 21 ks (630878.00)

Tescoma Forma na kulaté raviolini DELÍCIA, 21 ks (630878.00)

Pečící forma na těstoviny, materiál: plast Patříte mezi milovníky kvalitních těstovin? Nyní si je s formou na kulaté raviolini DELÍCIA můžete připravit přímo u vás doma. Nebojte se zdlouhavého plnění a tvarování. Vychytaná forma od značky Tescoma vám vše usnadní a urychlí. Pohodlně naplníte a pevně spojíte 21 kousků najednou. Na pomoučenou formu položíte plát těsta, rozmístíte náplň, překryjete druhým plátem těsta a válečkem těstoviny vykrojíte a zároveň uzavřete. Zda budou raviolini plněné masovou, sýrovou či zeleninovou náplní je jen na vás. Po použití stačí formu DELÍCIA jednoduše vložit do myčky. Klíčové vlastnosti formy na kulaté raviolini DELÍCIAForma od značky Tescoma dokáže připravit 21 kusů najednouForma na raviolini je vyrobená z kvalitního odolného… (alza.cz)

Tescoma Plech na pečení hluboký DELÍCIA 40x28 cm (623024.00)

Tescoma Plech na pečení hluboký DELÍCIA 40x28 cm (623024.00)

Pečící plech antiadhezní povlak, vhodné do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby, vhodné do myčky Hluboký plech Tescoma Delícia s rozměry 40 × 28 cm a antiiadhézním povrchem je vhodný na pečení sladkých i slaných pokrmů. Speciální povrch zabraňuje připalování. Plech je vhodný jak do elektrické, tak i plynové a horkovzdušné trouby. Plech je vhodný mýt v myčce.Hluboký plech Tescoma Delícia s rozměry 40 × 28 cm a antiiadhézním povrchem je vhodný na pečení sladkých i slaných pokrmů. Speciální povrch zabraňuje připalování. Plech je vhodný jak do elektrické,  tak i plynové a horkovzdušné trouby. Plech je možné mýt v myčce.Klíčové vlastnostiHluboký plechAntiadhézní povrch proti připalováníVhodný pro pečení sladkých i slaných pokrmůVhodný pro elektrické,  plynové i… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít