Termoponožky, 2 páry

Heat Keeper Termoponožky (2 páry)

Heat Keeper Termoponožky (2 páry)

Z 91% polyakryl, 7% polyamidu, 2% elastanu. (Sheego CZ)

Heat Keeper Termoponožky (2 páry)

Heat Keeper Termoponožky (2 páry)

Z 91% polyakryl, 7% polyamidu, 2% elastanu. (OTTO - CZ)

Podkolenky, 2 páry

Podkolenky, 2 páry

Podkolenky, 2 páry 2 páry dětských podkolenek s biobavlnou Dětské nohy pěkně v teple. Podkolenky jsou vyrobeny z materiálu obsahujícího biobavlnu příjemnou na tělo, mají extra plochý šev v oblasti prstů a rovněž zesílenou špičku a patu. Barva: Tmavě modrá a šedá Materiál: 58 % bavlna (z ekologické produkce), 40 % polyamid, 2 % elastan (LYCRA®) GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k odpovědnému zacházení se světem. Objevte svoji udržitelnou stránku na http://www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost-a-tchibo-c400069086.html. Údržba S biobavlnou Zesílená špička a pata Extra plochý šev v oblasti prstů (Tchibo - CZ)

Ponožky, 2 páry

Ponožky, 2 páry

Ponožky, 2 páry Dvoje ponožky v balení nejenže dobře vypadají, ale navíc jsou i nesmírně pohodlné. Ponožky jsou vyrobeny z materiálu s kvalitní biobavlnou a mají protiskluzové dvojité lemy, které se nezařezávají. Zesílená oblast špičky a paty zajišťuje delší životnost. Ponožky díky obsahu elastanu perfektně sedí a dobře drží tvar. Barva: Modrá a šedě melírovaná Materiál: 75 % bavlna (z ekologické produkce), 23 % polyamid, 2 % elastan (LYCRA®) GUT GEMACHT Logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. Nákupem tohoto výrobku uděláte dobrou věc. A my jsme díky tomu zase o krok blíže odpovědnému světu. Další informace o udržitelnosti najdete na www.tchibo.de/GUT-GEMACHT. Údržba Další pokyny k údržbě: … (Tchibo - CZ)

Šlapky, 2 páry

Šlapky, 2 páry

Šlapky, 2 páry Šlapky s hlubokým výstřihem – nejsou v balerínách vidět Díky hlubokému výstřihu nejsou tyto šlapky v botách vidět. To z nich činí ideální doplněk k balerínám. Tvarovaná špička a pata zaručuje, že šlapky perfektně padnou. Troje šlapky do balerín mají napletené elastické lemy beze švu, které se nezařezávají. Barva: Tělová Materiál: 100 % polyamid Údržba Další pokyny k údržbě: Prací prostředek na jemné prádlo Nejsou v botách vidět díky hlubokému výstřihu Napletené elastické lemy beze švu – nezařezávají se Tvarovaná špička a pata Testováno externími akreditovanými instituty na obsah škodlivých látek (Tchibo - CZ)

Uživatele, kteří hledají "Termoponožky, 2 páry" se dívají také na:

Britax smile 2 2018
Xiaomi mi mix 2
Jrc radar dsi 2+1

Štulpny (2 páry)

Štulpny (2 páry)

Na ruce i na nohy. Módní žebrovaný materiál: 70% polyakryl, 30% vlna. Kotníčkové ponožky pokrývají jen chodidla, prsty a paty. Končí hluboko pod kotníky. Jsou velmi vhodné do hluboce vykrojených bot jako jsou lodičky nebo baleríny. (Sheego CZ)

Štulpny (2 páry)

Štulpny (2 páry)

Na ruce i na nohy. Módní žebrovaný materiál: 70% polyakryl, 30% vlna. Kotníčkové ponožky pokrývají jen chodidla, prsty a paty. Končí hluboko pod kotníky. Jsou velmi vhodné do hluboce vykrojených bot jako jsou lodičky nebo baleríny. (OTTO - CZ)

Ponožky 2 páry

Ponožky 2 páry

Pohodlné ponožky s lycrou (2 páry v balení). Kvalitní příjemný materiál s obsahem lycry Široký lem pro správné držení ponožek a pohodlné nošení Zesílená špička (ASTRATEX - CZ)

Dámské ponožky, 2 páry

Dámské ponožky, 2 páry

Dámské ponožky, 2 páry Maximální komfort až ke konečkům prstů Tyto dámské ponožky jsou opatřené měkkými rolovanými lemy, které se nezařezávají do lýtka, a přesto nesklouzávají. Extra ploché švy v oblasti prstů rovněž zajišťují jejich maximální komfort. Kvalitní materiál Díky měkké směsi materiálů s vláknem Lenzing Modal® se tyto ponožky velmi příjemně nosí. Jemná elastanová vlákna zajišťují jejich dobrou tvarovou stabilitu. Díky zesílení v oblasti špičky a paty mají ponožky delší životnost. Barva: Světle šedá a tmavě modrá Materiál: 70 % modal (Lenzing MicroModal®), 24 % polyamid, 4 % bavlna, 2 % elastan (LYCRA®) Údržba Další pokyny k údržbě: Prací prostředek na barevné prádlo Měkká směs materiálů s vláknem Lenzing Modal® Měkké rolované lemy, které nesklouzávají a nezařezávají… (Tchibo - CZ)

Kompresní podkolenky, 2 páry

Kompresní podkolenky, 2 páry

Kompresní podkolenky, 2 páry Kdo se chce cítit dobře, může s těmito podkolenkami prokázat svým nohám laskavost: tyto kompresní podkolenky s extra plochým švem v oblasti prstů nabízejí optimální komfort nošení při práci nebo na cestách. Podkolenky se stupňovanou kompresí vykazují v oblasti kotníku kompresi cca 14 mmHg a díky vysokému podílu bavlny jsou nesmírně příjemné na tělo. Barva: Šedě melírovaná Materiál: 70 % bavlna (z ekologické produkce), 23 % polyamid, 7 % elastan (LYCRA®) GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. To znamená, že spolu s Vámi děláme krok směrem k odpovědnému zacházení se světem. Objevte svoji udržitelnou stránku na http://www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost… (Tchibo - CZ)

Podpůrné podkolenky, 2 páry

Podpůrné podkolenky, 2 páry

Podpůrné podkolenky, 2 páry Punčochy a podkolenky Každý, kdo musí dlouho stát nebo sedět – ať už v práci, nebo na cestách – často doslova necítí nohy. Tyto středně podpůrné podkolenky mohou v takových situacích přetíženým nohám ulevit a nabízejí zvýšený komfort. Mají obzvlášť široké, pohodlné lemy a plochý, zesílený šev v oblasti prstů, který zabraňuje utíkání oček. Barva: Černá a tělová Materiál: 84 % polyamid, 16 % elastan (LYCRA®) Údržba Další pokyny k údržbě: Používat síťku na praní prádla Na dlouhé stání nebo sezení – při práci i na cestách Plochý, zesílený šev v oblasti prstů – zabraňuje utíkání oček Středně podpůrné Obzvlášť široké, pohodlné lemy 40 DEN 1 pár v černé, 1 pár v tělové barvě (Tchibo - CZ)

Měkoučké ponožky, 2 páry

Měkoučké ponožky, 2 páry

Měkoučké ponožky, 2 páry Měkoučké ponožky s kašmírem Tyto příjemné, heboučce měkké ponožky s viskózou a 6 % kašmíru udrží Vaše nohy krásně v teple. Ponožky s elastickými žebrovanými lemy se výborně nosí a zesílená oblast špičky a paty prodlužuje jejich životnost. Díky jemným elastanovým vláknům si ponožky dlouho zachovají svůj tvar. Barva: Růžové a antracitově melírované v sadě Materiál: 50 % polyamid, 32 % viskóza, 11 % bavlna, 6 % kašmír, 1 % elastan (LYCRA®) Kašmír Kašmír je přírodní vlákno a pochází od kašmírských koz z Himálaje. Jejich vysoce kvalitní chlupy se jednou za rok velmi šetrně ručně vyčesávají a vyrábí se z nich neobyčejně jemná vlna. Kašmír je nenapodobitelně lehoučký a extrémně příjemný na nošení. Údržba Další pokyny k údržbě: Prací prášek na vlnu Program na praní… (Tchibo - CZ)

Pletené ponožky, 2 páry

Pletené ponožky, 2 páry

Pletené ponožky, 2 páry V těchto pletených ponožkách s vlnou budou nohy na podzim a v zimě pěkně v teploučku. Ponožky jsou příjemně jemné a pro ještě větší komfort vybavené elastickými žebrovanými lemy. Špička a pata těchto ponožek jsou zesílené. Díky elastanu jsou tyto dva páry ponožek tvarově stabilní a perfektně sedí. Barva: Tmavě šedá a tmavě zelená Materiál: 70 % polyakryl, 19 % polyamid, 10 % vlna, 1 % elastan (LYCRA®) Údržba Další pokyny k údržbě: Prací prostředek na vlnu Prací program na vlnu Jemné a příjemné na nošení Elastické žebrované lemy Zesílená špička a pata S příměsí vlny S elastanem: tvarově stabilní, perfektně sedí a pohodlně se nosí (Tchibo - CZ)

Punčochové ponožky, 2 páry

Punčochové ponožky, 2 páry

Punčochové ponožky, 2 páry Jemné punčochové zboží pro jedinečný pocit Tyto jemné punčochové ponožky v jednotné velikosti mají pohodlné lemy, které se nezařezávají a přitom dobře drží. Punčochové ponožky tak zůstanou na svém místě. Ponožky mají rovněž obzvlášť plochý šev v oblasti prstů a zesílenou špičku, což ještě zvyšuje komfort nošení. Díky speciálním elastanovým vláknům navíc dobře drží tvar, perfektně sedí a výborně se nosí. Barva: Černá a síťovaný vzhled Materiál: Černé: 80 % polyamid, 20 % elastan (LYCRA®) V síťovaném vzhledu: 86 % polyamid, 14 % elastan Údržba Další pokyny k údržbě: Používat síťku na praní prádla Prací prostředek na jemné prádlo S pohodlnými lemy – nezařezávají se a nesklouzávají 1 pár jednobarevný, 1 pár v síťovaném vzhledu Jednotná velikost Extra plochý… (Tchibo - CZ)

Ponožky sneaker, 2 páry

Ponožky sneaker, 2 páry

Ponožky sneaker, 2 páry Perfektní ponožky sneaker Dvoje ponožky v balení jsou vyrobeny s biobavlnou příjemnou na tělo. Díky elastanu dobře drží tvar, perfektně sedí a výborně se nosí. Pohodlné ponožky sneaker s komfortní vnitřní stranou chodidla z froté mají extra plochý šev v oblasti prstů, zesílenou špičku a patu a rovněž měkké, tvarově stabilní lemy, které jsou velmi příjemné. Barva: Bílá s modrými puntíky, modro-bílé proužky s červenou Materiál: 85 % bavlna (z ekologické produkce), 14 % polyamid, 1 % elastan (LYCRA®) GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Více na https://www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost-a… (Tchibo - CZ)

Krátké ponožky, 2 páry

Krátké ponožky, 2 páry

Krátké ponožky, 2 páry Nenápadní průvodci na každý den! Díky hlubokému výstřihu nejsou tyto šlapky v botách vidět, a jsou tedy ideální volbou do bot sneakers nebo do jiných volnočasových bot. Kvalitní zpracování a vysoký komfort nošení Vysoký podíl biobavlny a elastanu zajišťuje maximální komfort nošení. Ponožky, které dobře drží tvar a optimálně sedí, mají zesílenou špičkou a patu a bezešvé napletené elastické lemy, které dobře drží, aniž by se zařezávaly. Barva: Bílá a světle šedá s melírem Materiál: 76 % bavlna (z ekologické produkce), 23 % polyamid, 1 % elastan (LYCRA®) GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Více… (Tchibo - CZ)

Pohodlné ponožky, 2 páry

Pohodlné ponožky, 2 páry

Pohodlné ponožky, 2 páry Ponožky s kvalitní biobavlnou Komfort v dvojitém balení! Tyto pánské ponožky jsou díky vysokému podílu biobavlny neobyčejně měkké a příjemné k pokožce. Mají elastické žebrované lemy, dokonale tak sedí, a plochý pohodlný lem v oblasti prstů. Elastan ponožkám propůjčuje vysokou elasticitu a tvarovou stabilitu. Barva: Světle šedá s melírem a antracitová s melírem Materiál: 97 % bavlna (z ekologického zemědělství), 2 % polyamid, 1 % elastan (LYCRA®) Údržba Další pokyny k údržbě: Prací prostředek na jemné prádlo Vysoký podíl biobavlny – jemné a příjemné na nošení Dokonale sedí díky elastickým žebrovaným lemům (Tchibo - CZ)

Funkční ponožky, 2 páry

Funkční ponožky, 2 páry

Funkční ponožky, 2 páry Ponožky s reflexními prvky pro cyklisty Oba páry ponožek s reflexními prvky zlepšují viditelnost, a jsou tedy ideálním průvodcem na cyklistické túry. Ponožky se díky podílu biobavlny výborně nosí. Měkké, hřejivé polstrování na vnitřní straně chodidla a rovněž extra plochý šev v oblasti prstů zajištují ještě vyšší komfort nošení. Ponožky díky obsahu elastanu dobře drží tvar a perfektně sedí. Barva: Modrý melír a šedý melír Materiál: 79 % bavlna (z ekologické produkce), 20 % polyamid, 1 % elastan (LYCRA®) GUT GEMACHT Logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. Nákupem tohoto výrobku uděláte dobrou věc. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Další informace… (Tchibo - CZ)

Samodržící punčochy (2 páry)

Samodržící punčochy (2 páry)

Samodržící punčochy, Levée. Se širokou krajkou. Satin Sheers - s hedvábným leskem, 20 den. 82% polyamidu, 18% elastanu (LYCRA®). (Sheego CZ)

Podkolenky, H.I.S (2 páry)

Podkolenky, H.I.S (2 páry)

Hezké podkolenky základní řady Basic pro každou příležitost. Kvalitní materiál do zaměstnání nebo pro volný čas. S těmito podkolenkami značka HIS bude každý den potěšením. Speciálně zhotovené manžety bez zařezávající se gumičky zajišťují prvotřídní tvar bez zařezávání a zamezují otlakům. Poddajný, prodyšný a příjemný materiál s vysokým podílem bavlny zajišťuje příjemné klima pro chodidla. Zesílené namáhané zóny pro optimální použitelnost. Z odolného materiálu - dlouhá životnost a odolné proti žmolkování. Dostanete 2 páry, v nabídce v různém barevném provedení nebo pouze v černé. Výborný střih díky vsadce z elastanu. Odolný materiál také po více vyprání. Rovnoměrná vazba pleteniny. Materiál: 90% bavlna, 8% polyamid, 2% elastan. (OTTO - CZ)

Samodržící punčochy (2 páry)

Samodržící punčochy (2 páry)

Samodržící punčochy, Levée. Se širokou krajkou. Satin Sheers - s hedvábným leskem, 20 den. 82% polyamidu, 18% elastanu (LYCRA®). (OTTO - CZ)

Ponožky »Protect« (2 páry)

Ponožky »Protect« (2 páry)

Zesílené zátěžové zóny s polstrovanou zvýšenou patou s plyšovým povrchem optimálně chrání chodidlo v pracovní obuvi. Měkce polstrováno plyšem a s funkčním pruhem v chodidlu navíc nabízí vysoce komfortní nošení. Vhodné pro extra silnou zátěž. Z 54% bavlny, 20% polyamidu, 18% polyakrylu, 5% polyesteru a 3% elastanu. (OTTO - CZ)

Náušnice Barbie 2 páry

Náušnice Barbie 2 páry

Sada obsahuje 2 páry dětských náušnic v oblíbeném designu Barbie. (BAMBULE.cz)

2 páry ponožek - špičky

2 páry ponožek - špičky

Dvojbalení dámských ponožek / špiček. Od španělské značky Ysabel Mora! Příjemný materiál s 80% podílem bavlny Komfortní a měkký lem Nízký střih umožňuje nošení ponožek např. do balerínek, kde ochrání prsty od případných otlaků (ASTRATEX - CZ)

Pánské ponožky 2 páry

Pánské ponožky 2 páry

Jednoduché pánské ponožky v černé barvě s pružným lemem. Cenově výhodné balení dvou párů. Vhodné k obleku i na běžné nošení.; material: textil (Bata - CZ)

Šlapky »Magic Cut«, 2 páry

Šlapky »Magic Cut«, 2 páry

Šlapky »Magic Cut«, 2 páry Perfektní ponožky do otevřených bot Neviditelné v botách díky širokému výstřihu – ideální do balerín nebo do bot sneaker: tyto šlapky jsou díky bezešvým střiženým lemům obzvlášť komfortní. Vnitřní část chodidla je vyrobená s vysokým podílem bavlny, zatímco protiskluzové proužky na vnitřní straně paty zajišťují, že šlapky na noze dobře drží. Šlapky díky obsahu elastanu dobře drží tvar, perfektně sedí a výborně se nosí. Barva: Tělová Materiál: 82 % polyamid, 18 % elastan (LYCRA®) Stélka: 93 % bavlna, 7 % elastan (LYCRA®) Údržba Obzvlášť pohodlné díky bezešvým střiženým lemům Díky širokému výstřihu nejsou v botách viditelné Vnitřní část chodidla s vysokým podílem bavlny Vnitřní protiskluzové proužky na patě S elastanem: dobře drží tvar, perfektně sedí a… (Tchibo - CZ)

Funkční běžecké ponožky, 2 páry

Funkční běžecké ponožky, 2 páry

Funkční běžecké ponožky, 2 páry Profesionální vybavení od hlavy až po paty: Tyto běžecké ponožky jsou díky vláknu TACTEL® příjemné na tělo, odolné a prodyšné. Mají extra ploché švy v oblasti prstů a pletené vsadky v oblasti nártu. Extra měkké polstrování v typických zónách zátěže a tlaku činí z těchto profesionálních sportovních ponožek perfektního průvodce na cestě k nejlepším výkonům. Barva: Černá a šedě melírovaná Materiál: Černé 65 % polyamid (TACTEL®), 33 % polyamid, 2 % elastan (LYCRA®) Šedě melírované 50 % polyamid (TACTEL®), 26 % polyamid, 22 % polyester, 2 % elastan (LYCRA®) Údržba Další pokyny k údržbě: Prací prostředek na jemné prádlo S vláknem TACTEL®: příjemné na tělo, odolné a prodyšné Testováno externími akreditovanými instituty na obsah škodlivých látek (Tchibo - CZ)

Ponožky pro diabetiky, 2 páry

Ponožky pro diabetiky, 2 páry

Ponožky pro diabetiky, 2 páry Tyto ponožky jsou optimálně přizpůsobeny potřebám diabetiků. Mají měkké, pohodlné lemy, které se ani nezařezávají, ani netlačí. Šev v oblasti prstů je obzvlášť plochý, a nevytváří tak žádné otlaky. Materiál s podílem bavlny je příjemný k pokožce a díky elastanu je pružný a dobře drží tvar. Zesílená špička a pata se postarají o ještě lepší odolnost. Barva: Černá Materiál: 90 % bavlna (z ekologické produkce), 8 % polyamid, 2 % elastan (LYCRA®) Údržba Další pokyny k údržbě: Prací prostředek na barevné prádlo S biobavlnou Pohodlné lemy se nezařezávají a netlačí Extraplochý šev v oblasti prstů Unisex (Tchibo - CZ)

Pánské krátké ponožky, 2 páry

Pánské krátké ponožky, 2 páry

Pánské krátké ponožky, 2 páry Ponožky s chladivým efektem Chladivé během horkých letních dnů. Díky inovativnímu vláknu NILIT® Breeze mají tyto ponožky příjemně chladivý efekt. Vnitřní strana chodidla je opatřená protiskluzovými nopky, ponožky tak na noze velmi dobře drží. Barva: Světle a tmavě modrá Materiál: 55 % bavlna (z ekologické produkce), 38 % polyamid (NILIT® Breeze), 6 % polyamid, 1 % elastan (LYCRA®) NILIT® Breeze Toto vlákno působí chladivě na pokožku, takže pocitová tělesná teplota zůstává i při vyšších venkovních teplotách v příjemném rozmezí. Údržba Další pokyny k údržbě: Prací prostředek na jemné prádlo S biobavlnou Chladivý efekt díky vláknu NILIT® Breeze Vnitřní strana chodidla s protiskluzovými nopky (Tchibo - CZ)

Ponožky na jógu, 2 páry

Ponožky na jógu, 2 páry

Ponožky na jógu, 2 páry Ponožky a podkolenky Tyto ponožky na jógu zajišťují dobrou stabilitu při každém cvičení, protože jsou opatřeny protiskluzovými nopky. Mají extra plochý šev v oblasti prstů a pohodlné lemy, které se nezařezávají. Obsahují podíl recyklovaného polyesteru a také podíl elastanu, takže dobře drží tvar, perfektně sedí a výborně se nosí. Barva: Šedě melírovaná a šedo-zelené proužky Materiál: 76 % polyester (recyklovaný), 21 % polyamid, 3 % elastan (LYCRA®) GUT GEMACHT Nové logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. A my jsme díky tomu zase o krok blíže 100% udržitelnosti. Více na https://www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost-a-spolecenska-odpovednost-v-tchibo-c400069086.html. Údržba… (Tchibo - CZ)

Sympatico Offene Ťapky (2 páry)

Sympatico Offene Ťapky (2 páry)

Ideální v balerínách nebo lodičkách. Hluboko vykrojené ponožky s polstrovanou přední části chodidla ze 100% polyamidu. (Sheego CZ)

Sympatico Síťované podkolenky (2 páry)

Sympatico Síťované podkolenky (2 páry)

Ze 78% polyamidu, 20% bavlny a 2% elastanu. (Sheego CZ)

Just Trek Ponožky (2 páry)

Just Trek Ponožky (2 páry)

S tímto dvoubalením pohodlných turistických ponožek chce vyrazit na dlouhé túry hned každý muž! Bez problémů si užijete vzrušující pochody díky anatomicky polstrovanému provedení a perfektnímu padnutí trekových ponožek. Puchýře? Nebudete znát! Decentní design tohoto setu propůjčí pánským sportovním ponožkám atletický, nadčasový ráz. Pružná materiálová směs turistických ponožek s tvarovanou špičkou garantuje vedle optimální regulace vlhkosti také vynikající komfort při nošení. Nenajdete kopec, který byste nezdolali s těmito dvěma pohodlnými páry turistických ponožek. Z 85% bavlny, 13% polyamidu, 2% elastanu. (Sheego CZ)

Just Work Ponožky (2 páry)

Just Work Ponožky (2 páry)

Odolné pracovní ponožky «Just Work» ideální do robustní pracovní obuvi. Žebrovaná struktura se postará v kombinaci s podílem elastanu o ideální střih a vysoce komfortní nošení. Extra široké žebrování na holenní části. Zesílené zátěžové zóny a polstrovaná oblast paty a špičky optimálně chrání chodidlo v pracovní obuvi. Speciální materiálové složení udržuje obuv v suchu. Z 85% bavlny, 13% polyamidu, 2% elastanu. (OTTO - CZ)

Just Trek Ponožky (2 páry)

Just Trek Ponožky (2 páry)

S tímto dvoubalením pohodlných turistických ponožek chce vyrazit na dlouhé túry hned každý muž! Bez problémů si užijete vzrušující pochody díky anatomicky polstrovanému provedení a perfektnímu padnutí trekových ponožek. Puchýře? Nebudete znát! Decentní design tohoto setu propůjčí pánským sportovním ponožkám atletický, nadčasový ráz. Pružná materiálová směs turistických ponožek s tvarovanou špičkou garantuje vedle optimální regulace vlhkosti také vynikající komfort při nošení. Nenajdete kopec, který byste nezdolali s těmito dvěma pohodlnými páry turistických ponožek. Z 85% bavlny, 13% polyamidu, 2% elastanu. (OTTO - CZ)

Sympatico Offene Ťapky (2 páry)

Sympatico Offene Ťapky (2 páry)

Ideální v balerínách nebo lodičkách. Hluboko vykrojené ponožky s polstrovanou přední části chodidla ze 100% polyamidu. (OTTO - CZ)

Puma Krátké ponožky (2 páry)

Puma Krátké ponožky (2 páry)

S funkcí COOLMAX®. 80% polyamid, 15% polyester, 5% elastan. (OTTO - CZ)

Superdry University Ponožky (2 páry)

Superdry University Ponožky (2 páry)

Vysoce kvalitní provedení s extra vysokým podílem bavlny. Ponožky pro muže v praktickém balení po dvou párech. Z 93% bavlny, 6% polyamidu a 1% elastanu. (OTTO - CZ)

Puma Sportovní ponožky (2 páry)

Puma Sportovní ponožky (2 páry)

Z 62% bavlny, 31% polyesteru, 5% polyamidu, 2% elastanu. Ponožky končí nad kotníky. (OTTO - CZ)

Bugatti Ponožky (2 páry) vlněné

Bugatti Ponožky (2 páry) vlněné

Vlněné ponožky pro muže s podílem bavlny v balení po dvou párech. Hřejivý, příjemný materiál s vlnou na povrchu a bavlnou uvnitř. Ze 70% vlny, 20% bavlny, 8% polyamidu, 2% elastanu. (OTTO - CZ)

Apollo Froté ponožky (2 páry)

Apollo Froté ponožky (2 páry)

Ze 75% bavlny, 22% polyesteru, 3% elastanu. (OTTO - CZ)

Nike Sportovní ponožky (2 páry)

Nike Sportovní ponožky (2 páry)

Extra rychleschnoucí sportovní ponožky. (OTTO - CZ)

Podkolenky Lycra 504 - 2 páry

Podkolenky Lycra 504 - 2 páry

Dvojbalení podkolenek s pohodlným horním lemem. Přídavek lycry pro vyšší elasticitu materiálu Široká nestahující guma Tenké a průhledné 15 DEN (ASTRATEX - CZ)

KALENJI PODKOLENKY CONFORT 2 PÁRY

Podkolenky zajišťují zpevnění nártu. (Decathlon.cz)

KALENJI PODKOLENKY CONFORT 2 PÁRY

Podkolenky zajišťují zpevnění nártu. (Decathlon.cz)

KALENJI PODKOLENKY CONFORT 2 PÁRY

KALENJI PODKOLENKY CONFORT 2 PÁRY

Podkolenky zajišťují zpevnění nártu. (Decathlon.cz)

KALENJI PODKOLENKY CONFORT 2 PÁRY

KALENJI PODKOLENKY CONFORT 2 PÁRY

Podkolenky zajišťují zpevnění nártu. (Decathlon.cz)

HUMMEL VYŠŠÍ PONOŽKY 2 PÁRY

HUMMEL VYŠŠÍ PONOŽKY 2 PÁRY

Jednička na trhu. (Decathlon.cz)

HUMMEL VYŠŠÍ PONOŽKY 2 PÁRY

HUMMEL VYŠŠÍ PONOŽKY 2 PÁRY

Jednička na trhu. (Decathlon.cz)

HUMMEL VYŠŠÍ PONOŽKY 2 PÁRY

HUMMEL VYŠŠÍ PONOŽKY 2 PÁRY

Jednička na trhu. (Decathlon.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít