Termály Malé Bielice s neomezeným vstupem do lázní a polopenzí

Návraty do lázní (978-80-7497-012-2)

Návraty do lázní (978-80-7497-012-2)

Kniha – autor Věra Řeháčková, 224 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Spisovatelka Věra Řeháčková se po velkém úspěchu svého románu Lázeňská známost k této knize vrátila a připravila čtenářkám příjemné překvapení jejím volným pokračováním. Opět se setkáváme s hlavní hrdinkou Janou, která přijíždí do Luhačovic, kde kdysi potkala svou "lázeňskou známost". O nejrůznější setkání ani nyní není nouze. Podaří se Janě navázat trvalý vztah? (alza.cz)

Předplacená karta s neomezeným voláním na T-Mobile a 100MB dat (700…

Předplacená karta s neomezeným voláním na T-Mobile a 100MB dat (700 600_A)

SIM karta předplacená od T-Mobile, bez smluv a závazků, obohaceno o 200,- kreditů Dopřejte svému telefonu SIM kartu s porcí neomezeného volání do sítě T-Mobile a 100 MB dat pro surfování na internetu na 30 dní zdarma. Hladoví váš telefon? Poskytujete mu nedostatečný přísun volných minut na volání a málo internetu? Teď už hladovět nemusí. Přichází totiž čas krmení. A váš telefon si zaslouží, abyste mu dopřáli kvalitní potravu. Tu mu poskytnete v podobě SIM karty s neomezeným voláním na T-Mobile a 100 MB dat. Klíčové vlastnostiNeomezené volání do sítě T-Mobile na 30 dní zdarma100 MB dat na surfování na internetuŽádná smlouva nebo závazkyKredit si dobijete, když potřebujeteZákladní sazby pro volání jsou 3,90 Kč/min… (alza.cz)

Napařovací lázeň

Napařovací lázeň

Pro každý projev pleti. Pro intenzivní a hloubkové čištění pleti. Vybrané bylinné složky při tepelném působení povzbuzují metabolismus pokožky, uvolňují vřídky a nečistoty a zároveň podporují detoxikační procesy pleti. Dezinfikuje, hojí a zklidňuje pokožku.Složení: Voda (Aqua), Sedmikráska chudobka (Bellis perennis), Alkohol (Alcohol), Lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus), Vilín virginský (Hamamelis virginiana) (vemzu.cz)

Kniha omezení (978-80-87705-58-2)

Kniha omezení (978-80-87705-58-2)

Kniha – autor Elsa Aids, 72 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Třetí básnická kniha Elsy Aids. (alza.cz)

Parallels Desktop 14 pro Mac neomezená licence

Parallels Desktop 14 pro Mac neomezená licence

Nejrychlejší, nejsnadnější a nejvýkonnější aplikace pro spuštění OS Windows na počítači MAC bez nutnosti restartování. (smarty.cz)

Ptačí lázeň Hroši

Ptačí lázeň Hroši

Originální dekorace s hroší rodinkou a současně pítko pro ptáčky do vaší zahrady patří! Materiál: polyresin s kovovou patinou. Rozměry: 45 x 18 x 24 cm. (velkykosik.cz)

Obraz - Žena v lázních

Obraz - Žena v lázních

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována žena ležící v lázni pří západu slunce. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Lego movie ii 70825 neomezené modely královny libovůle!

Lego movie ii 70825 neomezené modely královny libovůle!

Postav si královnu Libovůli z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2 a přestavěj ji do 15 různých podob se sadou 70825 Neomezené modely královny Libovůle! Tato kreativní sada obsahuje návody na stavění všech verzí královny, která dokáže měnit svou podobu, od naštvané sopky přes šťastného motýla až po barevnou raketu. Tahle univerzální stavebnice je doplněna také inspirativními nápady, díky kterým mohou malí mistři stavitelé tvořit vlastní výtvory.Obsahuje LEGO® kostky různých barev, ze kterých lze postavit královnu Libovůli z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2 a také jí dát některou z 15 dalších různých podob: královská hromada kostek, autíčko, motýl, kladivo, démon, sopka, violoncello, velryba, chobotnice, gorila, dinosaurus, drak, netopýr, raketa a toustovač.Tato sada k filmu LEGO® PŘÍBĚH 2 obsahuje návody na stavění… (fonetip.cz)

Hrnec na vodní lázeň

Hrnec na vodní lázeň

Hrnec na vodní lázeň, s dvojitým dnem a nápustkem pro napuštění vody. Hodí se na rozpouštění čokolády, na přípravu omáček, pudinků... Vyrobený z nerezové oceli, s rukojetí z odolného materiálu. Měří cca Ø 16,5 cm. (euronova-shop.cz)

Sluneční lázeň 50 ml

Sluneční lázeň 50 ml

Sluneční lázeň je bio přípravek na lepší opalování. Olej má nízkou ochranu proti UV záření a hodí pro všechny věkové kategorie. Doporučuje se používat spolu s normálním ochraných krémem.  Výrobek je certifikovaný certifikátem CPK a CPK Bio. (vemzu.cz)

Sluneční lázeň 200 ml

Sluneční lázeň 200 ml

Sluneční lázeň je bio přípravek na lepší opalování. Olej má nízkou ochranu proti UV záření a hodí pro všechny věkové kategorie. Doporučuje se používat spolu s normálním ochraných krémem.  Výrobek je certifikovaný certifikátem CPK a CPK Bio. (vemzu.cz)

Chemie lázeň stříbřící AG1 200ml

Chemie lázeň stříbřící AG1  200ml

Používá se na bezproudé stříbření mědi a jejich slitin (bronz, mosaz) Lázeň neobsahuje kyanidy či jiné toxické látky. V elektronice a mechanickévýrobě se používá na stříbření cívek, plošných spojů či konstrukčních dílů. Zlepšuje a prodlužuje pájitelnost, stabilizuje el. parametry a zvyšuje protikorozní odolnost. (tipa.eu)

Pivní lázně v Praze Praha

Pivní lázně v Praze Praha

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Program Určeno všem milovníkům piva! Pivní lázně jsou skvělý způsob, jak pohodově strávit večer – relaxací v horké vaně plné celosvětově oblíbeného nápoje. Tato tradice má počátky už ve středověku, a od té doby se rozvinulo její umění do dokonalosti. Kromě jejího komfortu je i prospěšná zdraví; speciální kombinace léčivých bylinek, pivovarských kvasnic a piva má přímo blahodárné účinky na svaly a kůži, a také značně zmírňuje jakékoliv kožní nemoci. A to nejlepší? Po celou dobu trvání lázně se podává pivo, takže si chuťové buňky pivního gurmána také užijí své! (adrop.cz)

TREFL Hra experimentální SCIENCE4YOU LÁZNĚ

TREFL Hra experimentální SCIENCE4YOU LÁZNĚ

Technické údaje:Roky 08Obsah balení:Lázně vědecká hra 21 pokusů Science 4 you v krabici 38x29x8cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. (kokiskashop.cz)

Vodafone neomezené volání do sítě Vodafone

Vodafone neomezené volání do sítě Vodafone

SIM karta kredit na kartě 150Kč, SIM karta vhodná pro všechna zařízení  S předplacenou SIM kartou získáte výhodný balíček neomezeného volání v síti. První měsíc můžete za cenu karty volat neomezeně do sítě Vodafone a navíc dostanete kredit ve výši 150 korun.Klíčové vlastnosti SIM karty od VodafoneMěsíc neomezeného volání do sítě VodafoneExtra kredit na kartě ve výši 150 KčVhodná pro všechna zařízení - dá se vylomit do velikostí Mini / Micro / NanoMožnost aktivace dalších výhodných balíčků na volání a data. Více o balíčcích a jak je aktivovat na www.vodafone.cz/balicky  (alza.cz)

Podíl ve společnosti s ručením omezeným: Praktická příručka (978-80…

Podíl ve společnosti s ručením omezeným: Praktická příručka (978-80-7502-188-5)

Kniha – autor Tomáš Kajnar, 192 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Podíl ve společnosti s ručením omezeným představuje významný institut právní úpravy této nejčastější formy obchodní korporace. Publikace rozebírá problematiku podílu na podkladě platné právní úpravy zasažené rekodifikací soukromého práva, upozorňuje na sporné otázky, které jsou s novou právní úpravou spojeny, a navrhuje možnosti jejich řešení. Pozornost je rovněž věnována dosavadní judikatuře a její použitelnosti v prostředí rekodifikovaného soukromého práva. Kniha je určena nejen advokátům, soudcům, notářům a podnikovým právníkům, kteří s problematikou podílu ve společnosti s ručením omezeným přicházejí do styku, ale i široké podnikatelské veřejnosti. (alza.cz)

Trefl Science 4 U - Lázně

Trefl Science 4 U - Lázně

Kreativní sada pro přípravu relaxačních lázeňských procedur. Vaše děti si mohou vyzkoušet výrobu nejrůznějších koupelnových solí a obličejových masek, a podpořit tak vlastní kreativní myšlení. Obsahuje: rukavice, nádoby, míchátka, pipety a celou řadu ingrediencí. V balení děti naleznou podrobný návod a bezpečnostní pokyny. Vhodné pro děti od 8 let. Rozměry krabice: 29×38×8 cm. (prodeti.cz)

Beurer Parafinová lázeň MP 70

Beurer Parafinová lázeň MP 70

Parafinová lázeň MP 70 - parafinová lázeň MP 70 dopřejte si relaxaci - parafínová lázeň - pro hladké a měkké ruce, nohy a lokty - podporuje vstřebávání živin a vlhkosti - zvyšuje průtok krve - nastavitelná teplota - provozní displej - včetně 2 x 450 g parfínu - parafínový vosk obsahuje - olivový olej - vazelínu - vitamín E - esenciální oleje - minerální oleje - manlový olej - 30 šáčků - síťový provoz Použití: Do teplého tekutého parafínového vosku se na krátkou dobu několikrát za sebou vkládají suché a rozpraskané ruce, nohy nebo lokty. Kolem postiženého místa se vytvoří tenká vrstva vosku, přes které se pak natáhne plastová rukavice. Díky teplu parafínového vosku se otevřou póry v kůži a ven se dostává vlhkost. Vrstva vosku zabraňuje úniku vlhkosti. Místo toho proniká otevřenými póry… (prodejparfemu.cz)

Parafínová lázeň Beurer MP 70

LEGO Elf Naidiny tajné lázně

LEGO Elf Naidiny tajné lázně

s (bambule.cz)

Miroslav Janek – Filmová lázeň – DVD

Miroslav Janek – Filmová lázeň – DVD

(supraphonline.cz)

Tescoma Miska do vodní lázně DELÍCIA

Tescoma Miska do vodní lázně DELÍCIA

Praktická miska, vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodná k rozpouštění čokolády, másla, k přípravě bešamelu, aj. Miska je vhodná pro hrnce s průměrem 14 - 18 cm. Postup: do hrnce nalijeme vodu, umístíme misku a vložíme rozpouštěnou surovinu. Vodu necháme pozvolna vařit a surovinu mícháme, dokud nemá hladkou konzistenci. Po rozpuštění naléváme. Miska je vhodná do myčky nádobí Průměr misky: 11 cm, celková délka 27 cm (hospodynkam.cz)

Pivní lázně s ubytováním v *** hotelu

Pivní lázně s ubytováním v *** hotelu

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Program Vůně chmelového moku, která bude provázet každého návštěvníka od rána do večera a k tomu lahodná gastronomie. Na tento zážitek milovník piva jen tak nezapomene! Jde o skutečně originální rekondiční lázeňskou terapii, při které se využívají 100% přírodní produkty. Pivní lázně a neomezený vstup do relaxačního bazénu, královská snídaně a čtyřchodové menu v hotelové restauraaci, to všechno skrývá tento zážitek. Tento wellness pobyt je určený pro dvě osoby. Cena pivního pobytu pro 2 osoby zahrnuje: • ubytování pro 2 osoby na 1 noc, • čtyřchodovou večeři a snídani formou bufetu pro 2 osoby, • pivní proceduru (120 min.), • neomezený vstup do vnitřního relaxačního bazénu, • bezplatný parking, • bezplatnou Wi-Fi, • župan na pokoji k zapůjčení. (adrop.cz)

LEGO® Movie 70825 Neomezené modely královny Libovůle!

LEGO® Movie 70825 Neomezené modely královny Libovůle!

Postav si královnu Libovůli a přestavěj ji do nejrůznějších podob a tvarů, přesně jako ve filmu LEGO® PŘÍBĚH 2. Vytvoř smutné violoncello, naštvaného dinosaura, veselé autíčko a spoustu dalšího. Obsahuje LEGO® kostky různých barev, ze kterých lze postavit královnu Libovůli a také jí dát některou z 15 dalších různých podob. Tato sada obsahuje návody na stavění všech modelů a navíc inspirující nápady pro další výtvory. Královna Libovůle ve formě hromady kostek měří pes 11 cm na výšku, 7 cm na šířku a skoro 1 cm do hloubky. Počet dílků 455. Vhodné pro děti od 6 let. (prodeti.cz)

Medisana MBH 88375 - Perličková lázeň

Medisana MBH 88375 - Perličková lázeň

MBH 88375 - Perličková lázeň - dopřejte si příjemnou perličkovou lázeň, která perfektně uvolní vaše namáhané svaly a stimuluje cirkulaci krve - masážní/bublinkové funkce se 3 stupněmi intenzity - funkce automatického vypnutí - neklouzavá podložka z příjemného materiálu - vhodná pro všechny typy van - zásobník na vonné oleje pro aromaterapii - dálkové ovládání - napájení elektrickým proudem - rozměry: 36 x 120 cm Použití: Před použitím si pečlivě pročtěte přiložený návod. (prodejparfemu.cz)

Pájecíí lázeň t10s f. 185 g

Pájecíí lázeň t10s f. 185 g

Elektricky vytápěná tavná nádoba pro cínové pájky s obsahem olova a podobné slitiny. Keramická topná tělesa na vysoké zatížení, vyměnitelná, jsou namontována na nádobě a tepelně izolována od vnějšího pouzdra z plechu. Pájecí lázeň T03 může být přepojena na poloviční výkon. Pájecí lázně T50 a T10 jsou malé pájecí lázně k pocínování zakončení lanek, drátových vývodů a kabelových ok. Přístroje jsou dodávány s přípojkou o délce 1,5 m.Technické parametryHodnotaTyp (výrobce)T10STeplotní rozsah340 °CRozměr, délka60 mmTeplota (max.)340 °CVýkon (max.)130 WPříslušenství (pájení)Pájecí lázeňProvozní napětí230 V/ACRozměr, výška25 mmRozměr, šířka30 mmNapájeníPřes napájecí zdroj do zásuvkyMnožství pájky185 g (fonetip.cz)

TESCOMA miska do vodní lázně DELÍCIA

TESCOMA miska do vodní lázně DELÍCIA

Miska do vodní lázně DELÍCIA - Vynikající pro přípravu pokrmů ve vodní lázni - čokoládových polev, krémů, rozpuštění másla, čokolády apod., pokrmy připravované ve vodní lázni se nepřipálí. Misku do vodní lázně s rozpouštěnou surovinou položte na rendlík o ¤ 14-18 cm naplněný cca 3 cm pod okraj horkou až mírně vřící vodou. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky. 3 roky záruka. (tescoma.cz)

Pivní lázně s ubytováním v *** hotelu

Pivní lázně s ubytováním v *** hotelu

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Program Vůně chmelového moku, která bude provázet každého návštěvníka od rána do večera a k tomu lahodná gastronomie. Na tento zážitek milovník piva jen tak nezapomene! Jde o skutečně originální rekondiční lázeňskou terapii, při které se využívají 100% přírodní produkty. Pivní lázně a neomezený vstup do relaxačního bazénu, královská snídaně a čtyřchodové menu v hotelové restauraci, to všechno skrývá tento zážitek. Tento wellness pobyt je určený pro jednu osobu, která bude přespávat v nadstandardně zařízeném pokoji. Cena pivního pobytu pro 1 osobu zahrnuje: • ubytování pro 1 osobu na 2 noci v jednolůžkovém pokoji, • polopenzi, • pravá pivní lázeň (20 minut pivní lázeň, 20 minut relaxační zábal + pivo Chodovar zlatý ležák), • 1 celkovou masáž (50… (adrop.cz)

Miska do vodní lázně Tescoma DELÍCIA

Miska do vodní lázně Tescoma DELÍCIA

Miska do vodní lázně Tescoma pro přípravu pokrmů ve vodní lázni - čokoládových polev, krémů, rozpuštění másla, čokolády apod., pokrmy připravované ve vodní lázni se nepřipálí. Misku do vodní lázně s rozpouštěnou surovinou položte na rendlík o ¤ 14-18 cm naplněný cca 3 cm pod okraj horkou až mírně vřící vodou. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, vhodné do myčky. 3 roky záruka. (4home.cz)

Hra kreativní TREFL SCIENCE4YOU LÁZNĚ dětská

Hra kreativní TREFL SCIENCE4YOU LÁZNĚ dětská

Kreativní sada pro přípravu relaxačních lázeňských procedur. Vaše děti si mohou vyzkoušet výrobu nejrůznějších koupelnových solí a obličejových masek, a podpořit tak vlastní kreativní myšlení.Vlastnosti:- Obsahuje rukavice, nádoby, míchátka, pipety a celou řadu ingrediencí- V balení děti naleznou podrobný návod a bezpečnostní pokyny- Vhodné pro děti od 8 let- Rozměry krabice: 29 x 38 x 8 cm (tipa.eu)

Parafinová lázeň s příslušenstvím BEURER MP 70

Parafinová lázeň s příslušenstvím BEURER MP 70

Parafinová lázeň s příslušenstvím (2 x 450g parafínu), ragulace teploty. (pilulka.cz)

Lego Movie II 70825 Neomezené modely královny Libovůle!

Lego Movie II 70825 Neomezené modely královny Libovůle!

Postav si kr (mrakyhracek.cz)

Pivní koupel s neomezenou konzumací piva Bernard Praha

Pivní koupel s neomezenou konzumací piva Bernard Praha

Netradiční dárek pro muže i ženu nebo pár. Program Hodinová pivní koupel s neomezenou konzumací piva pro 1-2 osoby, to zní jako ideální dárek pro každého muže! Nejprve si lehne do pivní dvojvany plné speciální směsi chmele a dalších přísad. Pro správný efekt lázně je nutné udržovat ideální teplotu vody, poměr léčivých přísad a dobu lázně. A tohle všechno mají v lázních Bernard v malíku! Po pivní koupeli bude jako znovuzrozený! (adrop.cz)

Krvavá lázeň (978-80-7461-297-8)

Krvavá lázeň (978-80-7461-297-8)

Kniha – autor Stuart MacBride, 376 stran, česky, pevná s přebalem matná Žulovým městem obchází strach - tým detektiva seržanta Logana McRae pátrá po jednom z nejobávanějších sériových vrahů Spojeného království - nechvalně známém Řezníkovi. Policie ho už jednou dopadla, teď je však vrah opět na svobodě. V aberdeenském přístavu se najde kontejner s kusy lidského masa a rozpoutá se jedna z největších policejních štvanic v historii. A když začnou mizet lidé spojení s původním vyšetřováním, detektiv seržant Logan McRae pochopí, že případ nejspíš není tak jasný, jak se zdálo. Po dvaceti letech vyplouvá na světlo spousta lží a tajemství a jisté je jen to, že Žulové město už nikdy nebude stejné jako dřív. (alza.cz)

LEGO Movie 70837 Třpytkolesklé lázně (5702016368208)

LEGO Movie 70837 Třpytkolesklé lázně (5702016368208)

Stavebnice 694 dílků, doporučený věk od 7 let Hranatý příběh na vás čeká nejen v kinech! Scény z filmu LEGO Příběh 2 si můžete postavit i doma díky stavebnicím LEGO Movie a prožít všechna dobrodružství s oblíbenými hrdiny v čele se stavitelem Emmetem Brickowskim ještě jednou. A pak znovu. A potom si třeba sestavit úplně jiné. Stavebnice LEGO Movie nabízí zajímavé příběhy a skvělou zábavu s LEGO kostičkami. Popusťte uzdu své fantazii a vnořte se do proměnlivého LEGO světa, který povzbudí vaši hravost, jemnou motoriku i kreativitu.  Klíčové vlastnosti LEGO MovieVhodné pro děti od 7 letInspirováno filmem LEGO Příběh 2Nová dobrodružství stavitele Emmeta Brickowského a jeho přátelS LEGO Movie si můžete postavit oblíbené scény z filmuPodporuje kreativitu a… (alza.cz)

Nová společnost s ručením omezeným (978-80-271-0872-5)

Nová společnost s ručením omezeným (978-80-271-0872-5)

Kniha - autor Lucie Josková; Markéta Pravdová; Eva Dvořáková, 240 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Publikace komplexně představuje společnost s ručením omezeným, a to z pohledu právního, daňového i účetního. Důraz je kladen na srozumitelnost a přehlednost textu tak, aby byla přístupná široké podnikatelské veřejnosti. Součástí výkladu jsou proto i možné formulace společenské smlouvy, příklady z oblasti účetnictví a daní a rovněž vzorová zakladatelská listina. Aktualizovaná verze publikace přitom zohledňuje nejnovější judikaturu soudů i názorový posun právní teorie, ke kterému došlo od posledního vydání této knihy v roce 2015. (alza.cz)

Dáma na lovu s ručením neomezeným (80-7229-065-7)

Dáma na lovu s ručením neomezeným (80-7229-065-7)

Kniha – autor Jan Vodňanský, 244 stran, česky, pevná s přebalem lesklá (alza.cz)

Pájecí lázeň Ersa T50S, 230 V/AC

Pájecí lázeň Ersa T50S, 230 V/AC

Elektricky vytápěná tavná nádoba pro cínové pájky s obsahem olova a podobné slitiny. Keramická topná tělesa na vysoké zatížení, vyměnitelná, jsou namontována na nádobě a tepelně izolována od vnějšího pouzdra z plechu. Pájecí lázeň T03 může být přepojena na poloviční výkon. Pájecí lázně T50 a T10 jsou malé pájecí lázně k pocínování zakončení lanek, drátových vývodů a kabelových ok. Přístroje jsou dodávány s přípojkou o délce 1,5 m. (conrad.cz)

Pájecí lázeň Ersa T10S, 230 V/AC

Pájecí lázeň Ersa T10S, 230 V/AC

Elektricky vytápěná tavná nádoba pro cínové pájky s obsahem olova a podobné slitiny. Keramická topná tělesa na vysoké zatížení, vyměnitelná, jsou namontována na nádobě a tepelně izolována od vnějšího pouzdra z plechu. Pájecí lázeň T03 může být přepojena na poloviční výkon. Pájecí lázně T50 a T10 jsou malé pájecí lázně k pocínování zakončení lanek, drátových vývodů a kabelových ok. Přístroje jsou dodávány s přípojkou o délce 1,5 m. (conrad.cz)

KNEIPP Olejová lázeň Staré dobré časy 100ml

KNEIPP Olejová lázeň Staré dobré časy 100ml

Staré dobré časy uvolňuje napětí a navrací harmonii těla i mysli. (pilulka.cz)

Společnost s ručením omezeným (978-80-7552-231-3)

Společnost s ručením omezeným (978-80-7552-231-3)

Kniha – autor Václav Filip; David Fyrbach, 616 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Nová kniha ediční řady Právo prakticky detailně seznamuje čtenáře se společností s ručením omezeným. Moderní formou praktických tabulek a vzorových znění dokumentů, které jsou v životě společnosti s ručením omezeným potřebné, provádí kniha procesem založení, fungování a zánikem společnosti s ručením omezeným. Ve svých kapitolách se kniha věnuje postavení a činnosti společníků, jednatelů, valné hromady, dozorčí rady a dalších orgánů. Kniha se rovněž detailně zabývá skládáním účtů, které reflektuje novelizovaný zákon o účetnictví, který vstoupil v účinnost 1. 1. 2016. V neposlední řadě kniha popisuje změny výše vlastního kapitálu společnosti s ručením omezeným. Publikace je tak určena nejen… (alza.cz)

Společnost s ručením omezeným (978-80-7478-633-4)

Společnost s ručením omezeným (978-80-7478-633-4)

Kniha – autor Tomáš Dvořák, 696 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha je komplexní prací o právní úpravě společnosti s ručením omezeným podle zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech (zákon o obchodních korporacích), účinného od 1. ledna 2014. Volně přitom navazuje na předchozí tři úspěšná vydání podle obchodního zákoníku. Nynější vydání je zaměřeno výlučně na rozbor platné právní úpravy. Pojednává o všech podstatných otázkách právní úpravy společnosti s ručením omezeným – o založení a vzniku společnosti, právním postavení společníků a podílu, o vnitřních poměrech a organizační struktuře společnosti, orgánech společnosti, jednání za společnost a o zrušení a zániku společnosti. Do výkladu jsou začleněny také další bezprostředně související otázky, jako je… (alza.cz)

Sony MDRRF865RK, černá bezdrátová sluchátka, funkce pro omezení hluku

Sony MDRRF865RK, černá bezdrátová sluchátka, funkce pro omezení hluku

Bezdrátová sluchátka Sony MDR-RF865RK nabízí systém redukce šumu pro čistší zvuk a rádiový přenos s dosahem příjmu až 100 m. Detaily 40mm měnič – věrný zvuk na základě širokého frekvenčního rozsahu a rozsáhlejšího dynamického rozsahu Systém redukce šumu – přehrávají čistší zvuk a snižují pronikání rušivého okolního šumu tak, abyste neslyšeli nic než hudbu Automatické ladění – vychutnejte si přenos signálu nejvyšší kvality s vestavěnou funkcí pro automatické ladění Životnost baterie – delší poslech díky výdrži baterie až na 25 hodin a automatické dobíjení ve speciálním stojánku Snadné používání – rychlé a snadné nastavení hlasitosti pomocí vestavěných ovládacích prvků na sluchátkách RF stereo vysílač (TMR-RF865R) Modulace: FM stereo Nosná frekvence: 863,52 MHz… (rozbaleno.cz)

Příběhy z parní lázně (80-7203-256-9)

Příběhy z parní lázně (80-7203-256-9)

Kniha – autor H.T. Schwarz, 119 stran, česky, pevná s přebalem matná Legendární erotické příběhy, které tato kniha předkládá, nepocházejí od jednoho indiánského kmene. Většinou jsou odžibwejské, některé pocházejí od Mohawků či od kmene Naskapi z východní Kanady. Navzdory kmenové rozrůzněnosti procházejí příběhy v knize určitým logickým vývojem. Jako všechny národy, i Indiáni mají příběhy o incestu, sodomii, polygamii a kastraci a vyprávějí se kvůli mravnímu ponaučení. Některé příběhy jsou skutečné a seběhly se teprve nedávno. Indiánská parní lázeň nebývá tak velká, aby pojala takové množství postav, které v této knize vystupují. Autor ji použil jen jako vhodné jeviště. Ilustrace a grafické zpracování knihy od J. Horvátha bylo na lipském knižním veletrhu 2002 oceněno zlatou medailí… (alza.cz)

Pájecí lázen t50s f. 40 g pájka

Pájecí lázen t50s f. 40 g pájka

Elektricky vytápěná tavná nádoba pro cínové pájky s obsahem olova a podobné slitiny. Keramická topná tělesa na vysoké zatížení, vyměnitelná, jsou namontována na nádobě a tepelně izolována od vnějšího pouzdra z plechu. Pájecí lázeň T03 může být přepojena na poloviční výkon. Pájecí lázně T50 a T10 jsou malé pájecí lázně k pocínování zakončení lanek, drátových vývodů a kabelových ok. Přístroje jsou dodávány s přípojkou o délce 1,5 m.Technické parametryHodnotaTyp (výrobce)T50STeplotní rozsah300 °CRozměr, délka28 mmTeplota (max.)300 °CVýkon (max.)65 WPříslušenství (pájení)Pájecí lázeňProvozní napětí230 V/ACRozměr, výška13 mmRozměr, šířka20 mmNapájeníPřes napájecí zdroj do zásuvkyMnožství pájky40 g (fonetip.cz)

Lázně vědecká hra 21 pokusů Science 4 you

Lázně vědecká hra 21 pokusů Science 4 you

Tato sada ti nab (mrakyhracek.cz)

Lázně vědecká hra 21 pokusů science 4 you

Lázně vědecká hra 21 pokusů science 4 you

Tato sada ti nabízí možnost vyzkoušet si přípravu různých relaxačních lázeňských procedur. Přichystej  rituální lázeň, vyrob mýdlo, umíchej obličejovou masku, připrav koupelovou sůl nebo třeba masážní emulzi. V sadě najdeš vše potřebné: rukavice, nádoby, míchátka, ingredience. Přiložen je také podrobný návod a bezpečnostní pokyny.Kreativní sada:je pro děti od 8 letumožňuje přípravu 21 pokusůprocvičí kreativní myšlení i manuální zručnostobsahuje rukavice, nádoby, míchátka, ingrediencemá přiložen podrobný návod a bezpečnostní pokynyje balena v krabici o rozměrech 29 x 38 x 8 cm (fonetip.cz)

Vonná svíčka WoodWick Levandulová lázeň, 275 g, 60 hodin

Vonná svíčka WoodWick Levandulová lázeň, 275 g, 60 hodin

Designově propracovaná svíčka v oválné skleněné váze z ručně foukaného čirého skla dekorována mohutným dřevěným víčkem s pryží po obvodu, která zabraňuje vyprchávání vůně. Dřevěné víčko poslouží jako podstavec pod svíčku při jejím hoření a chrání tak povrch nábytku. Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.Nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů. Svíčka značky WoodWick je ručně vyrobená v USA za použití vysoce kvalitních vosků, kde významnou složku hraje sójový vosk. Ten hoří až o 50% déle než parafín, je vyroben z trvale udržitelných zdrojů a je biologicky rozložitelný. Díky použitým voskům a přírodnímu… (bonami.cz)

Nerezová miska do vodní lázně Orion Louie, ⌀ 11 cm

Nerezová miska do vodní lázně Orion Louie, ⌀ 11 cm

Praktickou vychytávkou do kuchyně je nerezová miska do vodní lázně. Potřebujete-li rozpustit máslo nebo třeba čokoládu, stačí misku položit na hrnec s vroucí vodou a za chvíli je rozpuštěno. (bonami.cz)

Praktický otvírák 5 v 1 vhodný pro osoby s omezenou motorikou rukou

Praktický otvírák 5 v 1 vhodný pro osoby s omezenou motorikou rukou

Praktický otvírák umožňuje otevření lahví, sklenic a plechovek bez použití síly. Má ergonomickou protiskluzovou rukojeť a je vhodný pro babičky a dědečky s omezenou motorikou rukou. (babickarstvi.cz)

Kneipp Olejová lázeň Staré dobré časy 100 ml

Kneipp Olejová lázeň Staré dobré časy 100 ml

Olejová lázeň Staré dobré časy - pro uvolnění těla i mysli - základem olejových lázní Kneipp® je přírodní rostlinný olej lisovaný za studena a silice, které tvoří 38 % z celkového složení - silice se v teplé lázni uvolňují, pronikají skrze kůži a dýchací cesty do organismu, kde blahodárně působí na tělesnou i duševní stránku - olejové lázně s jednotlivými silicemi jsou od sebe barevně odlišeny přírodně identickými barvivy, která nejsou škodlivá zdraví a nezanechávají žádné stopy na pokožce - obsahují rovněž neutrální smáčedla, která zabezpečují čirou rozpustnost těchto lázní - díky tomu stačí vanu po vypuštění vypláchnout teplou vodou - příznivě působí na pokožku - zanechává ji hebkou a vláčnou Použití: Voda v lázni by měla být teplá asi 38°C, aby mohlo dojít k účinnému působení… (prodejparfemu.cz)

Pájecí lázeň Ersa T03 0T03, 230 V/AC

Pájecí lázeň Ersa T03 0T03, 230 V/AC

Elektricky vytápěná tavná nádoba pro cínové pájky s obsahem olova a podobné slitiny. Keramická topná tělesa na vysoké zatížení, vyměnitelná, jsou namontována na nádobě a tepelně izolována od vnějšího pouzdra z plechu. Pájecí lázeň je možno přepojit na poloviční výkon. (conrad.cz)

Když je muž v lázních (80-254-1537-6)

Když je muž v lázních (80-254-1537-6)

Kniha – autor Irena Fuchsová, 250 stran, česky, Ve dvacáté knize povídek Ireny Fuchsové KDYŽ JE MUŽ V LÁZNÍCH najdete záletníky i muže věrné, mladé i dříve narozené, zapřísáhlé staré mládence i muže ženaté, muže sympatické i muže na zabití, trapasy, rozchody, lásky, nedorozumění, nevěry i osudové náhody. A pokud si chcete zahrát divadlo, můžete. V knize je totiž i divadelní hra KDYŽ SE V LÁZNÍCH (NE)DAŘÍ HOUBÁM. (alza.cz)

Vražda v lázních Luhačovicích (978-80-243-7463-5)

Vražda v lázních Luhačovicích (978-80-243-7463-5)

Kniha – autor Jana Moravcová, 224 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Rok po skonu mladé pražské knihovnice Edity Krejzové získá její bratranec Prokop deníkové záznamy, které vnášejí do posledních dnů Editina života nové světlo. Prokop má dost důvodů, aby se do podivného případu nezaplétal, avšak někdejší přítel zesnulé ho přece jen přemluví. (alza.cz)

Cínovací lázeň pro 500g Sn CT-21C 230V/200W

Cínovací lázeň pro  500g Sn CT-21C 230V/200W

Nádobka průměr 50mm, hloubka mm, regulace výkonu topného tělesa, pro 500g pájky (tipa.eu)

Když je žena v lázních (999-00-001-2562-3)

Když je žena v lázních (999-00-001-2562-3)

Elektronická kniha - autor Irena Fuchsová, 208 stran Knihu si rádi přečtou nejenom ti, kdo v lázních byli, ale i ti, kdo o lázních slyšeli jen vypravovat. Do lázeňského světa vás zavedou žárliví manželé, nevěrné ženy, sadistická sestřička, záletníci, lázeňští lháři, nešťastné lásky, osudová lázeňská setkání, ale i lázeňské vejšplechty.. (alza.cz)

Tuin 1299 Zahradní kašna - fontána ptačí lázeň v barokním stylu

Tuin 1299 Zahradní kašna - fontána ptačí lázeň v barokním stylu

Zahradní kašna - fontána ptačí lázeň v barokním stylu Romantická kašna se stane oblíbeným doplňkem Vaší zahrady a zároveň poslouží také jako stylové pítko pro ptáky.  Kašna je vyrobena z polyresinu, který je velmi odolný. Vodu přečerpává čerpadlo s tichým chodem.   Technické údaje: rozměry: 55 x 55 x 118 cm materiál: polyresin čerpadlo: 220 Volt velmi snadná instalace hmotnost 19 kg   Obsah balení: 1 x kašna - demontovaná 1 x čerpadlo s připojovacím kabelem a AC adaptérem rozměry balení: 59 x 47 x 67 cm (dilego.cz)

Tuin 1299 Zahradní kašna - fontána ptačí lázeň v barokním stylu

Tuin 1299 Zahradní kašna - fontána ptačí lázeň v barokním stylu

Zahradní kašna - fontána ptačí lázeň v barokním stylu Romantická kašna se stane oblíbeným doplňkem Vaší zahrady a zároveň poslouží také jako stylové pítko pro ptáky. Kašna je vyrobena z polyresinu, který je velmi odolný. Vodu přečerpává čerpadlo s tichým chodem. Technické údaje: rozměry: 55 x 55 x 118 cm materiál: polyresin čerpadlo: 220 Volt velmi snadná instalace hmotnost 19 kg Obsah balení: 1 x kašna - demontovaná 1 x čerpadlo s připojovacím kabelem a AC adaptérem rozměry balení: 59 x 47 x 67 cm (kokiskashop.cz)

Západočeské lázně Ottův turistický průvodce (978-80-7451-120-2)

Západočeské lázně Ottův turistický průvodce (978-80-7451-120-2)

Kniha – 120 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Průvodce se zaměřuje na nejvýznamnější přírodní i historické památky. Výlety jsou navrženy tak, aby začínaly i končily ve větším městě s možností hromadné dopravy i občerstvení, možnost občerstvit se nechybí ani v terénu. Trasy, jejichž počet se vždy blíží třiceti, jsou rozděleny na pěší a cyklo, u nich je uveden vhodný typ kola s ohledem na povrch cest. Náročnost výletů se pohybuje ve čtyřech stupních, o výškovém profilu informuje u každé trasy graf, ze kterého je patrné i uvedené celkové převýšení. Podrobná přiložená mapka zobrazuje vždy příslušný úsek, trasa je v něm barevně zvýrazněna. Jako doplnění popisu trasy je součástí průvodce i kapitola Zajímavosti, kde se dozvíte o historii i významu míst, kterými budete procházet. U… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít