Teplomer vlhkomer testo 610

Teploměr/vlhkoměr testo 610

Teploměr/vlhkoměr testo 610

Ideální pro spotové měření k rychlé kontrole klimatu v prostorách např. v kancelářích, skladech nebo výrobních místnostech jakož i ve sklenících. 2,5 % rH - přesnost s kalibračním protokolem dlouhou dobu stabilní Dlouhodobá stabilita vlhkostního senzoru·vč. výpočtu bodu tání a teploty odpařování testo 610 · Ochranný kryt · Kůže - pásková kapsa · 2 baterie · Přidržovací smyčka · Kalibrační protokol (conrad.cz)

Vlhkoměr s teploměrem testo 610

Vlhkoměr s teploměrem testo 610

Ideální pro spotové měření k rychlé kontrole klimatu v prostorách např. v kancelářích, skladech nebo výrobních místnostech jakož i ve sklenících. Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-10 - 50 °CNapájení2 Micro-baterie (Typ AAA)Základní přesnost měření (+/-)0.5 °CTyp vlhkoměruVlhkoměr vzduchu (hygrometr)Rozměr, délka119 mmTeplota (max.)+50 °CTeplota (min.)-10 °CNapájeníBaterie AA (2x)Přesnost měření teploty± 0.5 °CKalibrace možná podleISO / DAkkSRozměr, výška25 mmMin. měřicí rozsah vlhkosti0 % rMax. měřicí rozsah vlhkosti100 % rRozměr, šířka46 mmHmotnost90 gPřestnost měření relativní vlhkosti2.5 % rVlastnostiOsvětlení displejeFunkce Hold a max/min hodnotyMěrné veličiny: °C, °F, % rH, wet bulb, td.Vybavení2,5 % rH - přesnost s kalibračním protokolem dlouhou dobu stabilní… (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr testo 608-H1

Teploměr/vlhkoměr testo 608-H1

Cenově výhodný profesionální vlhkoměr pro měření vlhkosti, teploty a bodu tání. Přístroj 608-H1 se zvlášť hodí k monitorování klimatu v místnosti a rosného bodu v zahradnictví, skladech, sklenících, muzeích a laboratořích, tzn. na všech místech, kde musí být zajištěna plynula a spolehlivá kontrola vzdušné vlhkosti. Přístroj je vhodný pro upevnění na stěně i na stole. Kapacitní snímač vlhkosti je vhodný zvláště pro trvalá měření. Rozsah měření 10 - 98 % r.v. min./Max.-paměť Baterie · Návod k obsluze (conrad.cz)

Teploměr/vlhkoměr testo 608-H2

Teploměr/vlhkoměr testo 608-H2

Cenově výhodný profesionální vlhkoměr pro měření vlhkosti, teploty a bodu tání. Přístroj 608-H2 je zvláště vhodný k monitorování klimatu v místnosti a bodu tání v zahradnictvích, skladištích, místnostech pro dozrávání, muzeích, laboratořích, tedy na všech místech, kde je třeba zaručit nepřežitou a spolehlivou kontrolu vlhkosti vzduchu. Přístroj je vhodný pro upevnění na stěně i na stole. Kapacitní snímač vlhkosti je vhodný zvláště pro trvalá měření. Rozsah měření 2 - 98 % r.v. min./Max.-paměť Baterie · . (conrad.cz)

Teploměr a vlhkoměr testo 623

Teploměr a vlhkoměr testo 623

Přístroj testo 623 zobrazuje na velkém a přehledném displeji aktuální a minulé hodnoty teploty a vlhkosti. Tím je analýza okolního prostředí jednodušší.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-10 - 60 °CNapájení4 x AAZákladní přesnost měření (+/-)0.4 °CTyp vlhkoměruVlhkoměr vzduchu (hygrometr)Údaje o hmotnostiCca, bez bateriíRozměr, délka185 mmTeplota (max.)+60 °CTeplota (min.)-10 °CNapájeníBaterie AA (4x)Přesnost měření teploty± 0.4 KRozměr, výška36 mmMin. měřicí rozsah vlhkosti0 % rMax. měřicí rozsah vlhkosti100 % rRozměr, šířka105 mmHmotnost240 gPřestnost měření relativní vlhkosti2 % rVlastnostiHistogram - možný přehled až 12 týdnů zpátkyVšechny důležité hodnoty přímo na jeden pohled včetně data a času.VybaveníTeplota a vlhkost vzduchuFunkce rekordéruZobrazení hodnoty rosného… (fonetip.cz)

Teploměr a vlhkoměr testo 622

Teploměr a vlhkoměr testo 622

Zobrazovací zařízení pro laboratorní prostředí při testování a kalibraci. Měřené veličiny teploty, vlhkosti a tlaku jsou čitelné hned na první pohled. Přístroj lze namontovat na stěnu nebo na pracovní stůl.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-10 - 60 °CNapájení4 x AAZákladní přesnost měření (+/-)0.4 °CTyp vlhkoměruVlhkoměr vzduchu (hygrometr)Údaje o hmotnostiCca, bez bateriíRozměr, délka185 mmTeplota (max.)+60 °CTeplota (min.)-10 °CNapájeníBaterie AA (4x)Přesnost měření tlaku vzduchu±3 hPaPřesnost měření teploty± 0.4 KRozsah měření tlaku vzduchu300 hPa - 1200 hPaRozměr, výška36 mmMin. měřicí rozsah vlhkosti0 % rMax. měřicí rozsah vlhkosti100 % rRozměr, šířka105 mmHmotnost240 gPřestnost měření relativní vlhkosti2 % rVlastnostiPřesné měření teploty, vlhkosti a tlakuVšechny… (fonetip.cz)

Teploměr a vlhkoměr testo 608-h1

Teploměr a vlhkoměr testo 608-h1

Cenově výhodný profesionální vlhkoměr pro měření vlhkosti, teploty a bodu tání. Přístroj 608-H1 se zvlášť hodí k monitorování klimatu v místnosti a rosného bodu v zahradnictví, skladech, sklenících, muzeích a laboratořích, tzn. na všech místech, kde musí být zajištěna plynula a spolehlivá kontrola vzdušné vlhkosti. Přístroj je vhodný pro upevnění na stěně i na stole. Kapacitní snímač vlhkosti je vhodný zvláště pro trvalá měření.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty0 - 50 °CNapájeníBaterie 9 VZákladní přesnost měření (+/-)0.5 °CTyp vlhkoměruVlhkoměr vzduchu (hygrometr)Teplota (max.)+50 °CTeplota (min.)0 °CNapájeníBaterie 9 V (1x)Přesnost měření teploty± 0.5 °CKalibrace možná podleISO / DAkkSRozměr, výška89 mmMin. měřicí rozsah vlhkosti10 % rMax. měřicí rozsah vlhkosti98 % rRozměr… (fonetip.cz)

Teploměr a vlhkoměr testo 435-2

Teploměr a vlhkoměr testo 435-2

Měrné zařízení pro posuzování kvality vzduchu a pro nastavení a testování systémů HVAC. Vyznačuje se efektivními stabilními měřenými hodnotami a usnadňuje tím měření. Menu měnící se podle připojených senzorů se širokou škálou uživatelských nastavení, např. možností dlouhodobého měření, poskytuje jednoduché ovládání. Multifunkční čidlo kvality vzduchu měří hladinu CO2, vlhkost a teplotu vzduchu - takže kvalitu ovzduší. Čistá analýza a archivace zajišťují snadnou PC-dokumentaci. Navíc je možno připojit sondu Lux a sondu pohody prostředí pro posouzení průvanu. S použití bezdrátového modulu je možnost připojit až 3 teplotní nebo vlhkoměrné bezdrátové senzory na jedno zařízení.Technické parametryHodnotaRozsah měření teplotyNTC -50 - +150 °C, typ T: -200 - +400 °C, typ K: -200 - +1370… (fonetip.cz)

Vlhkoměr a teploměr testo 625

Vlhkoměr a teploměr testo 625

Kompaktní přístroj se zabudovanou hlavou čidla pro měření vlhkosti vzduchu a teploty. Velký 2 místný displej ukazuje vlhkost, teplotu mokrého teploměru nebo rosný bod a teplotu. Alternativně mohou být přenášeny naměřené hodnoty z čidla k měřícímu přístroji. K tomu je použita odnímatelná hlava čidla pro měření vlhkosti vzduchu na rádiovém držáku a doplňuje tímto Testo 625 volitelným rádiovým modulem.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-10 - 60 °CNapájení9 V blokZákladní přesnost měření (+/-)0.5 °CTyp vlhkoměruVlhkoměr vzduchu (hygrometr)Teplota (max.)+60 °CTeplota (min.)-10 °CNapájeníBaterie 9 V (1x)Přesnost měření teploty± 0.5 °CKalibrace možná podleISO / DAkkSRozměr, výška182 mmMin. měřicí rozsah vlhkosti0 % rMax. měřicí rozsah vlhkosti100 % rRozměr, šířka65 mmHmotnost195… (fonetip.cz)

Vlhkoměr/teploměr testo 635- 2

Vlhkoměr/teploměr testo 635- 2

Pro měření vlhkosti vzduchu, rovnovážné vlhkosti materiálu a rosného bodu za tlaku v tlakovzdušných systémech. K analýze vlhkosti stropů a zdí testo 635 přímo zjišťuje odstup rosného bodu ve vzduchu v místnosti a na povrchu stěn. Ke kontrole rosného bodu v systémech pod tlakem jsou k dispozici přesná čidla do -60 °C. Integrované charakteristiky materiálů·Individuální volba čidla 3x baterie AA · · Kalibrační protokol. (conrad.cz)

Vlhkoměr/teploměr testo 635- 1

Vlhkoměr/teploměr testo 635- 1

Pro měření vlhkosti vzduchu, rovnovážné vlhkosti materiálu a rosného bodu za tlaku v tlakovzdušných systémech. K analýze vlhkosti stropů a zdí testo 635 přímo zjišťuje odstup rosného bodu ve vzduchu v místnosti a na povrchu stěn. Ke kontrole rosného bodu v systémech pod tlakem jsou k dispozici přesná čidla do -60 °C. Integrované charakteristiky materiálů·Individuální volba čidla 3x baterie AA · · Kalibrační protokol. (conrad.cz)

Vlhkoměr a teploměr testo 635- 2

Vlhkoměr a teploměr testo 635- 2

k měření vlhkosti vzduchu, rovnovážné vlhkosti materiálu a rosného bodu za tlaku v tlakovzdušných systémech. K analýze vlhkosti stropů a zdí testo 635 přímo zjišťuje odstup rosného bodu ve vzduchu v místnosti a na povrchu stěn. Ke kontrole rosného bodu v systémech pod tlakem jsou k dispozici přesná čidla do -60 °C.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-200 - 1370 °CRozhraníInfračervená · USBNapájení3x baterie AATyp vlhkoměruVlhkoměr vzduchu (hygrometr)Rozhraní (součástky)USBRozměr, délka310 mmTeplota (max.)+1370 °CTeplota (min.)-200 °CNapájeníBaterie AA (3x)Rozsah měření tlaku vzduchu0 hPa - 2000 hPaRozměr, výška115 mmMin. měřicí rozsah vlhkosti0 % rMax. měřicí rozsah vlhkosti100 % rRozměr, šířka165 mmHmotnost860 gVlastnostiMožno připojit až 3 bezdrátová čidla teploty nebo… (fonetip.cz)

Vlhkoměr a teploměr testo 635- 1

Vlhkoměr a teploměr testo 635- 1

k měření vlhkosti vzduchu, rovnovážné vlhkosti materiálu a rosného bodu za tlaku v tlakovzdušných systémech. K analýze vlhkosti stropů a zdí testo 635 přímo zjišťuje odstup rosného bodu ve vzduchu v místnosti a na povrchu stěn. Ke kontrole rosného bodu v systémech pod tlakem jsou k dispozici přesná čidla do -60 °C.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-200 - 1370 °CRozhraníInfračervenáNapájení3x baterie AATyp vlhkoměruVlhkoměr vzduchu (hygrometr)Teplota (max.)+1370 °CTeplota (min.)-200 °CNapájeníBaterie AA (3x)Rozsah měření tlaku vzduchu0 hPa - 2000 hPaRozměr, výška46 mmMin. měřicí rozsah vlhkosti0 % rMax. měřicí rozsah vlhkosti100 % rRozměr, šířka74 mmHmotnost428 gVlastnostiMožnost připojení až 3 bezdrátových čidel teploty nebo vlhkostiS infračerveným rozhraním pro tiskárnu… (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr

Teploměr/vlhkoměr

Barevné komfortní zóny ukazují, zda je klima v místnosti ideální nebo zda je třeba vyvětrat. Teplota je zobrazována na malém ciferníku.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-15 - 55 °CMateriálMosazRozměr, O100 mmZpůsob montážeZeďMísto použitíInteriérDruh meteostanice (kategorie)Analogový teploměr/vlhkoměrBarvaStříbrnáFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaHmotnost105 gVlastnostiPouzdro s mosazným kroužkemChromovanýVybaveníKontrola klimatu jen letmým pohledem na barvu (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr

Teploměr/vlhkoměr

Barevné komfortní zóny v tomto termo/vlhkoměru indikují, zda je okolní klima ideální.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-15 - 55 °CMateriálMosazRozměr, O120 mmZpůsob montážeZeďMísto použitíInteriérDruh meteostanice (kategorie)Analogový teploměr/vlhkoměrBarvaBíláFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaHmotnost105 gVlastnostiPouzdro s kovovým kroužkemUmístění na stůl nebo montáž na stěnu.VybaveníKontrola klimatu jen letmým pohledem na barvu (fonetip.cz)

Miniaturní teploměr/vlhkoměr

Miniaturní teploměr/vlhkoměr

Velmi kompaktní teploměr/vlhkoměr k měření vnitřní teploty a vlhkosti.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-10 - 60 °CRozsah měření venkovní teploty- °CRozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu10 - 99 %Druh meteostanice (kategorie)Digitální teploměr/vlhkoměrRozměry (základní stanice)53 x 39 x 15 mmBarvaBíláFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplota · max./min. hodnotaNapájení staniceKnoflíková baterie LR44, součástí dodávkyVlastnostiVhodné jako nástěnné nebo stolní hodinyLCD displejVybaveníFunkce min/maxUniverzálně použitelnáObsah baleníVč. baterie. (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr sklápěcí

Teploměr/vlhkoměr sklápěcí

Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-10 - 50 °CPřenos signálu (meteostanice)PřímoRozsah měření venkovní teploty- °CRozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu0 - 100 %Druh meteostanice (kategorie)Analogový teploměr/vlhkoměrRozměry (základní stanice)56 x 63 x 11 mmBarvaČernáFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaVlastnostiPřesnost teploty ±1°CPřesnost vlhkosti vzduchu ± 5 %Hmotnost: cca 50 g.VybaveníSklápěcí (fonetip.cz)

Analogový teploměr/vlhkoměr

Analogový teploměr/vlhkoměr

Na rozdíl od spirálového vlhkoměru, který poskytuje správné údaje pouze v jednom bodě stupnice, lze vlasový vlhkoměr se syntetickými vlasy díky jeho konstrukci nastavit tak, aby spolehlivě zobrazoval celý rozsah stupnice.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty- °CRozsah měření venkovní teploty- °CZpůsob montážeZeďMísto použitíInteriérDruh přenosuPřímýDruh meteostanice (kategorie)Analogový teploměr/vlhkoměrBarvaZlatáFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaHmotnost105 gVybaveníVlasový vlhkoměr se syntetickými vláknyVč. 40 mm teploměruStříbrný, broušený číselník (fonetip.cz)

Teploměr / vlhkoměr tfa

Teploměr / vlhkoměr tfa

Přehledný díky svým rozměrům. Indikace ideálního klimatu díky barevně odlišeným polím.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty0 - 40 °CMateriálMosazRozměr, O70 mmZpůsob montážeZeďRozměr, délka30 mmMísto použitíInteriérDruh přenosuAnalogovýDruh meteostanice (kategorie)Analogový teploměr/vlhkoměrBarvaStříbrnáFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaHmotnost42 gVlastnostiPouzdro s mosazným kroužkemChromovanýMontáž na stěnuVybaveníKontrola klimatu pomocí barevných polí (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr fluke 971

Teploměr/vlhkoměr fluke 971

Teplota a vlhkost jsou dva důležité faktory, které významně přispívají k dobrému zdravotnímu stavu jakož i k dobré kvalitě vzduchu ve vnitřních prostorách. S Fluke 971 můžete provádět rychlé a přesné měření vlhkosti a teploty. S robustním pouzdrem a otočením snadno otevíratelným krytem senzoru zajišťuje Fluke 971 vysoký výkon a dlouhou životnost.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-20 - 60 °CNapájení4 Micro-baterie (Typ AAA)Základní přesnost měření (+/-)0.5 °CTyp vlhkoměruVlhkoměr vzduchu (hygrometr)Teplota (max.)+60 °CTeplota (min.)-20 °CNapájeníBaterie AA (4x)Přesnost měření teploty± 0.5 °CKalibrace možná podleISO / DAkkSRozměr, výška194 mmMin. měřicí rozsah vlhkosti10 % rMax. měřicí rozsah vlhkosti90 % rRozměr, šířka60 mmHmotnost190 gPřestnost měření relativní vlhkosti2.5 %… (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr tfa 30.5016

Teploměr/vlhkoměr tfa 30.5016

Přesný měřicí přístroj v tužkovém provedení Současné zobrazení teploty a vlhkosti vzduchu.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-20 - 60 °CNapájení1x baterie AAAZákladní přesnost měření (+/-)1 °CTyp vlhkoměruVlhkoměr vzduchu (hygrometr)Rozměr, délka160 mmTeplota (max.)+60 °CTeplota (min.)-20 °CNapájeníBaterie AAA (1x)Přesnost měření teploty±1°CMin. měřicí rozsah vlhkosti20 % rMax. měřicí rozsah vlhkosti95 % rHmotnost77 gPřestnost měření relativní vlhkosti3 % rVlastnostiPaměť min./max. hodnotPřepínání °C/°F.VybaveníKovové provedení, klipsFunkce rozdíluObsah baleníBaterie AAA. (fonetip.cz)

Teploměr/ vlhkoměr th50, bílý

Teploměr/ vlhkoměr th50, bílý

- digitální zobrazení teploty, vlhkosti vzduchu, stavu vzduch v místnosti a času- předpověď počasí pomocí 4 symbolů: slunečno, polojasno, zataženo, déšť- zobrazení indexu komfortu (stav vzduchu v místnosti) symbolem šipky (suchý - optimální - vlhký vzduch)- rozměry: 8 x 1,2 x 8 cm- napájení: 1x baterie CR 2025 (součást balení)- barva: bíláTeploměr:- zobrazení teploty ve stupních Celzia nebo Fahrenheita- teplotní rozsah: 0°C až +50°C- paměť pro minimální/ maximální naměřené hodnoty teplotyHodiny/ kalendář/ budík:- zobrazení času v 12-/24-hodinovém formátu- zobrazení data a dne v týdnu- zobrazení budíku- funkce odloženého buzení (Snooze)Vlhkoměr- zobrazení vlhkosti vzduchu (20% - 95%) (fonetip.cz)

Teploměr/ vlhkoměr th50, černý

Teploměr/ vlhkoměr th50, černý

- digitální zobrazení teploty, vlhkosti vzduchu, stavu vzduch v místnosti a času- předpověď počasí pomocí 4 symbolů: slunečno, polojasno, zataženo, déšť- zobrazení indexu komfortu (stav vzduchu v místnosti) symbolem šipky (suchý - optimální - vlhký vzduch)- rozměry: 8 x 1,2 x 8 cm- napájení: 1x baterie CR 2025 (součást balení)- barva: černáTeploměr:- zobrazení teploty ve stupních Celzia nebo Fahrenheita- teplotní rozsah: 0°C až +50°C- paměť pro minimální/ maximální naměřené hodnoty teplotyHodiny/ kalendář/ budík:- zobrazení času v 12-/24-hodinovém formátu- zobrazení data a dne v týdnu- zobrazení budíku- funkce odloženého buzení (Snooze)Vlhkoměr- zobrazení vlhkosti vzduchu (20% - 95%) (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr th-1

Teploměr/vlhkoměr th-1

Spolehlivý a přesný teploměr/vlhkoměr určený pro dlouhodobá měření. S otočnou krytkou senzoru. Funkce Data Hold. Velký dvouřádkový displej usnadňuje čtení.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-20 - 50 °CNapájení3V baterie CR2031Základní přesnost měření (+/-)0.6 °CTyp vlhkoměruVlhkoměr vzduchu (hygrometr)Teplota (max.)+50 °CTeplota (min.)-20 °CNapájeníKnoflíková baterie CR 2035Přesnost měření teploty±0,6 °CRozměr, výška175 mmMin. měřicí rozsah vlhkosti0 % rMax. měřicí rozsah vlhkosti100 % rRozměr, šířka42 mmHmotnost52 gPřestnost měření relativní vlhkosti3 % rVlastnostiMěření rosného bodu a bodu táníPřesné kapacitní čidlo vlhkosti s otočnou ochrannou krytkouPřepínání °C nebo °FDvouřádkový displejIntegrovaná paměť pro naměřené hodnoty (Data Hold)Paměť pro minimální a maximální… (fonetip.cz)

Digitální teploměr/vlhkoměr tfa

Digitální teploměr/vlhkoměr tfa

Stylový teploměr/vlhkoměr s lesklým rámečkem je ideální pro hlídání prostředí v místnosti. Na displeji díky velkým číslicím na první pohled vidíte pokojovou teplotu nebo vlhkost vzduchu. Smajlík znázorňuje celkovou pohodu prostředí (tzv. komfortní zónu).Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-20 - 50 °CRozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu20 - 99 %Druh meteostanice (kategorie)Digitální teploměr/vlhkoměrRozměry (základní stanice)104 x 104 x 13 mmBarvaČernáFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaNapájení staniceKnoflíková baterie CR 2032, součástí dodávkyVlastnostiZobrazení pokojové teploty a vlhkostiKomfortní zónaMax./min. hodnotyPro montáž na stěnu nebo pro postavení na stůl.VybaveníKvalitní designZobrazení teploty nebo vlhkosti vzduchuObsah… (fonetip.cz)

Lcd teploměr/ vlhkoměr th100

Lcd teploměr/ vlhkoměr th100

- rozsah stupnice teploměru: -50 °C až +70°C (-58°F až +158°F)- přepínání stupňů Celsia a Fahrenheit- rozpětí vlhkoměru: 20% až 99%- ukládání min./max. hodnoty teploty a vlhkosti- zobrazení fáze měsíce- hodiny s budíkem- přepínání formátu času 12/24hod.- kalendář s ukazatelem dne v týdnu- baterie: knoflíková LR1130 (je součástí balení) (fonetip.cz)

Teploměr/ vlhkoměr tfa 30.5010

Teploměr/ vlhkoměr tfa 30.5010

Technické parametryHmotnost (stanice)107 gDruh meteostanice (kategorie)Teploměr/ vlhkoměrBarva pouzdraStříbrnáFunkce (meteostanice)Vnitřní teplota · vnitřní vlhkost vzduchuNapájení staniceBaterie AAA (2x), součástí dodávky]]> (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr TFA 30.5016

Teploměr/vlhkoměr TFA 30.5016

Přesný měřicí přístroj v tužkovém provedení Současné zobrazení teploty a vlhkosti vzduchu. Kovové provedení, klips·Funkce rozdílu Baterie AAA. · (conrad.cz)

Teploměr/vlhkoměr th33-a, stříbrný

Teploměr/vlhkoměr th33-a, stříbrný

- analogové zobrazení teploty a vlhkosti vzduchu a času - funkce budíku- tichý chod hodin bez hlasitého tikaní- rozměry (Š x H x V): 26 x 5 x 12 cm- barva: stříbrná- napájení: 1x AA Mignon (součást balení) (fonetip.cz)

Hama mini teploměr/vlhkoměr, černý

Hama mini teploměr/vlhkoměr, černý

- digitální zobrazení vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu- kompaktní provedení šetřící místo- možnost připevnění pomocí háčku nebo magnetu- měření teploty ve stupních Celsius a Fahrenheit- paměť minimálních / maximálních naměřených hodnot teploty a vlhkosti vzduchu- rozměry (Š x H x V): 6,5 x 1 x 6 cm- rozsah měření teploty vzduchu: -9,9 ° až + 60 ° C- rozsah měření vlhkosti vzduchu: 20% -99%- napájení: 1x knoflíková baterie CR2025 (součást balení)- materiál: plast- barva: černá (fonetip.cz)

Analogový teploměr/vlhkoměr tfa 45.2020

Analogový teploměr/vlhkoměr tfa 45.2020

Tento stolní, analogový měřící přístroj ukazuje dvěma ručičkami na dvou stupnicích aktuální naměřenou teplotu a relativní vlhkost vzduchu v bezprostředním okolí. Obě stupnice mají přehledné rozlišení a jsou tak snadno a přesně odečítatelné.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-30 - 50 °CZákladní přesnost měření (+/-)1 °CTyp vlhkoměruVlhkoměr vzduchu (hygrometr)Rozměr, délka40 mmTeplota (max.)+50 °CTeplota (min.)-30 °CPřesnost měření teploty±1 °CRozměr, výška120 mmMin. měřicí rozsah vlhkosti10 % rMax. měřicí rozsah vlhkosti99 % rRozměr, šířka115 mmHmotnost100 gPřestnost měření relativní vlhkosti2 % rVybaveníPřehled o okolním klimatu na jeden pohledExterní senzor pro obzvlášť přesné měřeníProvoz bez baterií (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr th35-a, bílý

Teploměr/vlhkoměr th35-a, bílý

- analogové zobrazení teploty a vlhkosti vzduchu a času - funkce budíku- tichý chod hodin bez hlasitého tikaní- rozměry (Š x H x V): 12 x 5 x 26 cm- barva: bílá- napájení: 1x AA Mignon (součást balení) (fonetip.cz)

Teploměr/ vlhkoměr tfa style 30.5021.02

Teploměr/ vlhkoměr tfa style 30.5021.02

Technické parametryDruh meteostanice (kategorie)Teploměr/ vlhkoměrFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaNapájení staniceKnoflíková baterie CR 2032, součástí dodávky]]> (fonetip.cz)

Teploměr/ vlhkoměr tfa style 30.5021.11

Teploměr/ vlhkoměr tfa style 30.5021.11

Technické parametryDruh meteostanice (kategorie)Teploměr/ vlhkoměrFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaNapájení staniceKnoflíková baterie CR 2032, součástí dodávky]]> (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr s indexem komfortu

Teploměr/vlhkoměr s indexem komfortu

Teploměr/vlhkoměr je vybaven čitelným displejem se zobrazením teploty, vlhkosti a komfortního indexu.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teplotydo +45 °CRozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu20 - 95 %Druh meteostanice (kategorie)Digitální teploměr/vlhkoměrRozměry (základní stanice)54 x 23 x 113 mmBarvaBíláFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplota · komfortní displejNapájení staniceBaterie AAA (2x), není součástí dodávkyVlastnostiZobrazení teploty ve °C nebo °F • Zobrazení min./max. hodnot vnitřní teploty a vlhkosti.VybaveníSpeciální pro použití v interiéru (fonetip.cz)

Hama mini teploměr/vlhkoměr, bílý

Hama mini teploměr/vlhkoměr, bílý

- digitální zobrazení vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu- kompaktní provedení šetřící místo- možnost připevnění pomocí háčku nebo magnetu- měření teploty ve stupních Celsius a Fahrenheit- paměť minimálních / maximálních naměřených hodnot teploty a vlhkosti vzduchu- rozměry (Š x H x V): 6,5 x 1 x 6 cm- rozsah měření teploty vzduchu: -9,9 ° až + 60 ° C- rozsah měření vlhkosti vzduchu: 20% -99%- napájení: 1x knoflíková baterie CR2025 (součást balení)- materiál: plast- barva: bílá139070 (fonetip.cz)

Teploměr+vlhkoměr UH uni ORION

Teploměr+vlhkoměr UH uni ORION

Teploměr s vlhkoměrem využijete pro měření venku i doma. Stupnice od - 30 °C do 50 °C, 0 - 100%. Materiál: plast. Rozměry: 5,5x1x25 cm. (oriondomacipotreby.cz)

Teploměr/vlhkoměr Voltcraft PL-100TH

Teploměr/vlhkoměr Voltcraft PL-100TH

Kompaktní měřicí přístroj pro měření teploty a relativní vlhkosti vzduchu. Obě naměřené hodnoty se zobrazuji na displeji současně. Díky dodanému teplotnímu čidlu typu K se dá provést kontrola klimatu v místnosti i kontrola materiálů jediným přístrojem. Zobrazení teploty a relativní vlhkosti·Teplota vlhkosti a rosného bodu·Přídavné externí teplotní čidlo Pozor: součástí dodávky je teplotní čidlo typu K určené pouze pro měření od 0 do +250 °C. Celý rozsah měření tohoto přístroje lze využít s dostupnými teplotními čidly typu K. Teplotní čidlo typu K · 3x baterie AAA · (conrad.cz)

Analogový teploměr/vlhkoměr TFA 45.2020

Analogový teploměr/vlhkoměr TFA 45.2020

Tento stolní, analogový měřící přístroj ukazuje dvěma ručičkami na dvou stupnicích aktuální naměřenou teplotu a relativní vlhkost vzduchu v bezprostředním okolí. Obě stupnice mají přehledné rozlišení a jsou tak snadno a přesně odečítatelné. Přehled o okolním klimatu na jeden pohled·Externí senzor pro obzvlášť přesné měření·Provoz bez baterií (conrad.cz)

Teploměr/vlhkoměr Extech Alert 445815

Teploměr/vlhkoměr Extech Alert 445815

Problémy, způsobené plísněmi díky vysoké pokojové vlhkosti vzduchu a špatnému větrání např. ve skladech, kancelářích a bytech, vedou nejen k velkým škodám a špatně vypadají, ale jsou také nebezpečné pro zdraví. Všeobecně rozšířený názor, že vlhkost přichází z venku, je zpravidla mylný. Ve skutečnosti vzniká vlhkost v domě (kvůli odpařování, v kuchyni nebo ze sprchy). Použitím silně tepelně izolačních materiálů je potlačena přirozená výměna vzduchu, v odpovídající míře tak může být zajištěna jen dostatečným větráním. Kontrola klimatu v místnosti je velmi důležitá pro zdravé bydlení. Zařízení zjišťuje klima v místnosti a varuje před tvorbou plísně a orosením díky nastavitelným min./max.výstražným hodnotám. Externí čidlo·S výstrahou před tvorbou plísně a s ukazatelem rosného bodu 2x baterie · (conrad.cz)

IR teploměr/vlhkoměr Extech HD500

IR teploměr/vlhkoměr Extech HD500

Vlhkoměr EXTECH HD500 s IR teploměrem je kombinací teploměru a vlhkoměru v jednom zařízení. Měření teploty provádí teploměr typu K pro kontaktní měření teploty. Kromě toho vestavěný IR teploměr umožňuje bezkontaktní měření teploty povrchu. Přístroj HD-500 má velký, podsvícený třísegmentový LCD displej a rozhraní USB. Optika: 30:1·IR teploměr·Přesnost 2 % rH 1 baterie (typ 9 V) · Teplotní čidlo typu K · USB kabel · Software · Transportní brašna · (conrad.cz)

Mini teploměr/vlhkoměr, eurochron eth 5500

Mini teploměr/vlhkoměr, eurochron eth 5500

S rozměry pouze 55 x 55 mm Vám tento kompaktní teploměr řady ETH 5000 přehledně zobrazí veškeré potřebné informace o teplotě a vlhkosti.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-10 - 50 °CČetnost měření60 sPřenos signálu (meteostanice)PřímoRozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu30 - 90 %Hmotnost (stanice)35 gDruh meteostanice (kategorie)Digitální teploměr/vlhkoměrRozměry (základní stanice)55 x 55 x 21 mmBarvaBíláFunkce (meteostanice)Komfortní displej · vnitřní teplota · vnitřní vlhkost vzduchuNapájení staniceBaterie AAA (1x), není součástí dodávkyVlastnostiVnitřní teplotaVlhkost vzduchu v místnostiIndex komfortu.VybaveníVelký displejIndikátor úrovně komfortu (fonetip.cz)

Analogový teploměr/vlhkoměr renkforce 6510, hliník

Analogový teploměr/vlhkoměr renkforce 6510, hliník

VybaveníPro postavení nebo k zavěšeníTolerance ±2 °C od 0 do +30 °CTolerance ±8 % od 40 do 70 %Vlastnostirozlišení: 2 °C; 2%tolerance: ±2 °C od 0 do +30 °C & ±4 °C zbývající oblasti; ±8 % rel. vlhkosti od 40 do 70 % & ±12 % pro všechny oblastiTechnické parametryRozsah měření vnitřní teploty-30 - 50 °CRozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu20 - 100 %Druh meteostanice (kategorie)Teploměr/ vlhkoměrRozměry (základní stanice)88 x 27 mmBarva pouzdraHliníkFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplota]]> (fonetip.cz)

Bezdrátový teploměr/ vlhkoměr tfa chilly, hnědá

Bezdrátový teploměr/ vlhkoměr tfa chilly, hnědá

Tento digitální teploměr a vlhkoměr je ideální pro sledování ovzduší v místnosti. Měří vlhkost ovzduší v místnosti a naměřené hodnoty zobrazuje na velikém přehledném displeji. Příliš vysoká nebo příliš nízká vlhkost může mít negativní vliv na vaše zdraví. Díky tomuto vlhkoměru budete mít neustále přehled, zda je v místnosti optimální ovzduší.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-10 - 50 °CMax. dosah100 mPřenos signálu (meteostanice)BezdrátovýRozsah měření venkovní teploty-20 - 70 °CRozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu20 - 90 %Druh meteostanice (kategorie)Bezdrátový teploměr/vlhkoměrBarvaHnědáFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaNapájení senzoruBaterie AAA (2x), není součástí dodávkyNapájení staniceBaterie AAA (2x), není součástí… (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr beha amprobe th-3

Teploměr/vlhkoměr beha amprobe th-3

Teploměr a vlhkoměr TH-3 pro měření relativní vlhkosti a teploty. Prodloužení sondy umožňuje měření v kanálech a v těžko přístupných oblastech. S funkcí REL a MIN/MAX můžete provádět měření ve dvou různých oblastech a ty navzájem porovnat. Veliký displej a fuknce přidržení (HOLD) dělá práci a pozorování s tímto přístrojem jednodušší a příjemnější.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty0 - 40 °CNapájeníBaterie 9 VZákladní přesnost měření (+/-)0.8 °CTyp vlhkoměruVlhkoměr vzduchu (hygrometr)Údaje o hmotnostiCcaTeplota (max.)+40 °CTeplota (min.)0 °CNapájeníBaterie 9 V (1x)Přesnost měření teploty±0.8 °CRozměr, výška240 mmMin. měřicí rozsah vlhkosti0 % rMax. měřicí rozsah vlhkosti99 % rRozměr, šířka54 mmHmotnost180 gPřestnost měření relativní vlhkosti3 % rVlastnostiMěření vlhkostiMěření… (fonetip.cz)

Solární teploměr/ vlhkoměr techno line ws 7007

Solární teploměr/ vlhkoměr techno line ws 7007

Je-li dostatek světla, přístroj se napájen solárním článkem. Ve tmě z baterie.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty0 - 20 °CPřenos signálu (meteostanice)PřímoRozsah měření venkovní teploty- °CRozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu20 - 95 %Druh meteostanice (kategorie)Solární teploměr/vlhkoměrBarvaBíláFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaNapájení staniceKnoflíková baterie LR44, součástí dodávkyVlastnostiUkazatel vnitřní a venkovní teploty v °C/°F.VybaveníUkazatel min./max.Komfortní zóny - smajlíciK postavení na stůl nebo připevnění na stěnu (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr extech sdl500 s integrovaným dataloggerem

Teploměr/vlhkoměr extech sdl500 s integrovaným dataloggerem

Technické parametryZákladní přesnost měření (+/-)0.8 °CTyp vlhkoměruVlhkoměr vzduchu (hygrometr)Rozhraní (součástky)RS-232 · SD kartadélka182 mmTeplota (max.)+50 °CTeplota (min.)0 °CNapájeníBaterie AA (6x)výška48 mmMin. měřicí rozsah vlhkosti5 % rMax. měřicí rozsah vlhkosti95 % rŠířka73 mmHmotnost347 gPřestnost měření relativní vlhkosti3 % r]]> (fonetip.cz)

Digitální teploměr/vlhkoměr techno line ws 7005

Digitální teploměr/vlhkoměr techno line ws 7005

PopisKompaktní teploměr/vlhkoměr k postavení nebo zavěšení.VybaveníUkazatel vnitřní teploty v °C/°FPaměť pro MIN/MAX]]> (fonetip.cz)

Digitální teploměr a vlhkoměr

Digitální teploměr a vlhkoměr

Toto zařízení Vám pomůže vytvořit příjemné a zdravé životní prostředí.Technické parametryHodnotaDruh meteostanice (kategorie)Digitální teploměrFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplota · datumNapájení staniceBaterie AAA (1x), součástí dodávkyVybaveníVnitřní teplota a vlhkost vzduchuNejvyšší a nejnižší hodnotyČas a kalendář, budík a hodinové odbíjení (fonetip.cz)

Digitální teploměr a vlhkoměr

Digitální teploměr a vlhkoměr

Digitální teploměr a vlhkoměr pro kontrolu zdravého klimatu v místnosti.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty0 - 50 °CPřenos signálu (meteostanice)PřímoRozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu20 - 90 %Druh meteostanice (kategorie)Digitální teploměr/vlhkoměrBarvaBíláFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaNapájení staniceBaterie AAA (1x), není součástí dodávkyVlastnostiNejvyšší a nejnižší hodnotyUkazatel tendenceHliníkový povrchVybaveníDobře čitelné číslicePřehledný displejPraktický a kompaktníObsah baleníTeploměr/vlhkoměr (fonetip.cz)

Bezdrátový teploměr/vlhkoměr so senzorem kvality ovzduší techno…

Bezdrátový teploměr/vlhkoměr so senzorem kvality ovzduší techno…

PopisSada Mobile Alerts MA 10005 - monitor kvality vzduchu WL 2000 s venkovním senzorem neustále kontroluje teplotu, vlhkost a kvalitu vzduchu. Změny jsou posílány bezprostředně do smartphonu (je nutné mít nainstalovanou aplikaci Mobile Alerts) Tuto sadu lze rozšířit o mnoho dalších senzorů. Kromě kontroly teploty hlídá vlhkost vzduchu, teplotu vody, unikající vodu, kouř, koncentraci CO2 a dveřní či okenní kontakty.VybaveníUkazatel vnitřní a venkovní teplotyVlhkost vzduchu v místnostiSenzor kvality vzduchu pro sledování kvality vzduchu v místnostiUkazatel koncentrace CO2 ve vzduchuUkazatel kvalityLED signalizace kvality vzduchuVlastnostiElektronické hodinyFormát hodin 12/24Vlhkost vzduchu v místnostiUkazatel vnitřní a venkovní teplotySenzor kvality vzduchu pro sledování kvality vzduchu v… (fonetip.cz)

Teploměr/ vlhkoměr basetech renkforce thermo-/hygrometer ws 9400…

Teploměr/ vlhkoměr basetech renkforce thermo-/hygrometer ws 9400…

Technické parametryHmotnost (stanice)84 gDruh meteostanice (kategorie)Teploměr/ vlhkoměrBarva pouzdraChampagneFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaNapájení staniceBaterie AAA (2x), není součástí dodávky]]> (fonetip.cz)

Bezdrátový teploměr / vlhkoměr pro tři místnosti tfa 30.3060.01

Bezdrátový teploměr / vlhkoměr pro tři místnosti tfa 30.3060.01

PopisS teploměrem/vlhkoměrem Klima@Home lze měřit najednou až na 4 místech. Ideální je vnitřní teplota 18 až 22 °C a relativní vlhkost vzduchu od 40 do 60 %. Díky připojení k systému WeatherHub SmartHome lze zobrazit naměřené hodnoty na Smartphonu.Vybavenívč. 3 vysílačůKontrola klimatu ve více místnostechJednoduchý přehled naměřených hodnotMožnost samostatného popisuVlastnostiDCF hodiny DCF-77DatumNastavitelná časová zóna ±9 hZobrazení 12/24 hZobrazení min./max. hodnotVnitřní/venkovní teplotaZobrazení °C / °FVnitřní vlhkost vzduchuKomfortní zóna.Technické parametryRozsah měření vnitřní teploty-10 - 60 °CČetnost měření16 smax. dosah100 mPřenos signálu (meteostanice)Bezdrátový 868 MHzRozsah měření venkovní teploty-40 - 60 °CRozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu1 - 99 %Hmotnost (vysílač)75… (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr Beha Amprobe TH-1, -20 - 50 °C

Teploměr/vlhkoměr Beha Amprobe TH-1, -20 - 50 °C

Spolehlivý a přesný teploměr/vlhkoměr určený pro dlouhodobá měření. S otočnou krytkou senzoru. Funkce Data Hold. Velký dvouřádkový displej usnadňuje čtení. Dvouřádkový displej·Přesné kapacitní čidlo vlhkosti Teploměr/vlhkoměr TH-1 · Pouzdro · 3 V baterie. (conrad.cz)

Pokojový teploměr s vlhkoměrem + IR teploměr TFA MS-10

Pokojový teploměr s vlhkoměrem + IR teploměr TFA MS-10

Sada sestává z vlhkoměru MS-10 a infračerveného teploměru k měření bodu tání. Bod tání je důležitý všude tam, kde dochází silnému ochlazování, přechodové studené mosty, zdi nebo okna. Protože teplý vzduch může přijmout více vody jako studený vzduch, přebytečná voda kondenzuje na studených plochách. Existuje riziko plísně. Pomocí infračerveného teploměru můžete v sekundě zjistit teplotu povrchů. Pokud tato teplota leží trvale v blízkosti bodu tání dojde k tvorbě plísně. Jednoduchá obsluha.·Nejvyšší přesnost.·Extrémně rychlý výsledek měření (důležité při větrání).·Včetně infračerveného teploměru ke stanovení přechodových studených mostů. 2 baterie (typ Mignon, AA) · 2 baterie (typ LR 44) · Podrobný návod k obsluze s tipy na topení a větrání · Infračervený teploměr. (conrad.cz)

Emos teploměr E0114 s vlhkoměrem

Emos teploměr E0114 s vlhkoměrem

hodiny ano, quartz 12/24 formát času ano časová pásma ne datum ano budík ano opakované buzení ano vnitřní teplota 0 °C až +50 °C, rozlišení 0,1 °C kalendář ne vnitřní vlhkost 20 % až 90 % RV, rozlišení 1 % venkovní teplota ne venkovní vlhkost ne min. a max. teplota ano teplotní výstraha ne trend teploty ne trend tlaku ne teplotní index ne trvalé podsvícení ne bezdrátové čidlo nelze drátová sonda ne LED podsvícení displeje ano napájení stanice 1× 1,5 V AA (není součástí balení) síťový adaptér ne možnost nastavení jednotky teploty °C/°F velikost displeje (v × š) 65 × 60 mm rozměr (v × š × h) 93… (patro.cz)

Teploměr digitální s vlhkoměrem ws9450

Teploměr digitální s vlhkoměrem ws9450

Teploměr digitální s vlhkoměrem WS9450Stylový teploměr/vlhkoměr je ideální pro hlídání prostředí v místnosti. Na displeji díky velkým číslicím na první pohled vidíte pokojovou teplotu nebo vlhkost vzduchu. Smajlík znázorňuje celkovou pohodu prostředí (tzv. komfortní zónu). Vnitřní teplota v °C / °F Vnitřní vlhkost Paměť pro MIN/MAX hodnoty Indikátor pohody (Smiley) Zavěšení na zeď nebo postavení na stůl Rozměry: 100 x 10 x 81 mm Napájení: 1 x CR2025 baterie Dodáváno včetně baterie (fonetip.cz)

Digitální teploměr a vlhkoměr tfa

Digitální teploměr a vlhkoměr tfa

Pro sledování vnitřní teploty a vlhkosti pro co nejpříjemnější klima vašeho domova.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty0 - 50 °CRozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu20 - 95 %Druh meteostanice (kategorie)Digitální teploměr/vlhkoměrBarvaČernáFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplota · komfortní displejNapájení staniceKnoflíková baterie CR 2025, není součástí dodávkyVybaveníKomfortní zónaZobrazuje nejvyšší a nejnižší hodnoty (fonetip.cz)

Teploměr s vlhkoměrem tfa 30.5015

Teploměr s vlhkoměrem tfa 30.5015

Malý ruční přístroj zobrazuje všechny naměřené hodnoty na velkém displeji současně. Se sklopnými stojánky pro upevnění na stůl nebo na zeď. Vysoce kvalitní pogumované pouzdro.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty-10 - 70 °CNapájení2x baterie AAZákladní přesnost měření (+/-)1 °CTyp vlhkoměruVlhkoměr vzduchu (hygrometr)Rozměr, délka133 mmTeplota (max.)+70 °CTeplota (min.)-10 °CNapájeníBaterie AAA (1x)Rozměr, výška16 mmMin. měřicí rozsah vlhkosti20 % rMax. měřicí rozsah vlhkosti99 % rRozměr, šířka90 mmHmotnost130 gPřestnost měření relativní vlhkosti5 % rVlastnostiFunkce max./ min.Přepínání °C/ °F.VybaveníTeplota a vlhkost vzduchuPřehledné zobrazení naměřených hodnotObsah baleníTeploměr s vlhkoměrem Baterie AA. (fonetip.cz)

Teploměr digitální s vlhkoměrem thw301

Teploměr digitální s vlhkoměrem thw301

Teploměr digitální s vlhkoměrem THW301Teploměr pro měření vnitřní a venkovní teploty a vnitřní vlhkosti. Měří vnitřní teplotu, vlhkost a venkovní teplotu pomocí drátové teplotní sondy o délce cca 3m. Jedná se o klasický digitální teploměr s drátovou sondou, která se umístí ve venkovním prostoru, odkud pomocí drátu přenáší informace o venkovní teplotě. Digitální teploměr pak na displeji zobrazí venkovní teplotu. Tento digitální teploměr upoutává svým elegantním designem. Technické parametry: - zobrazení vnitřní teploty: v rozsahu -10°C až 60°C - doporučený rozsah měření: 0°C až 50°C - teplotní rozlišení: 0.1°C - zobrazení teplotního indexu: 26°C až 59°C - zobrazení vnitřní vlhkosti: 25 % až 95 % relativní vlhkosti - zobrazení venkovní teploty: v rozsahu -50°C až 60°C - teplotní rozlišení:… (fonetip.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít