Teplomer spalin na kamna a kotle

Krby, kamna a teplovodní vytápění - Václav Vlk

Krby, kamna a teplovodní vytápění - Václav Vlk

V nové knize známého autora najdete všechny informace o krbech, kamnech či krbových vložkách s výměníkem. Dozvíte se, jak využít teplo z topidla a rozvést je do radiátorů po celém domě systémem teplovodního vytápění. Nechybí ani rady, jak zrekonstruovat nebo modernizovat stávající systém a jaké jsou možnosti dálkového ovládání topení v domě. (knihydobrovsky.cz)

Krby, kamna a teplovodní vytápění (978-80-247-4426-1)

Krby, kamna a teplovodní vytápění (978-80-247-4426-1)

Kniha – autor Václav Vlk, 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pohled do plamenů a teplo z krbu či krbových kamen můžete mít i vy. V nové knize známého autora najdete všechny informace o krbech, kamnech či krbových vložkách s výměníkem. Dozvíte se, jak využít teplo z topidla a rozvést je do radiátorů po celém domě systémem teplovodního vytápění. Nechybí ani rady, jak zrekonstruovat nebo modernizovat stávající systém a jaké jsou možnosti dálkového ovládání topení v domě. V závěrečné kapitole najdete krbové sestavy, které si pohodlně můžete složit svépomocí jako stavebnici. (alza.cz)

Sálavý ohřívač Kamna

Sálavý ohřívač Kamna

Sálavý ohřívač nabízí 2 úrovně teploty, funkce otočení pro optimální rozložení tepla v místnosti, funkce automatického vypnutí při převrácení! Živý plamen je simulován úspornými LED diodami. Užijte si teplo, nádherný obraz a maximální bezpečnost! 1500 W. Materiál: plast, železná mřížka. Rozměry: 30,5 x 36 x 18 cm, délka kabelu 1,6 m. (velkykosik.cz)

Kamna plynová FOSTER

Kamna plynová  FOSTER

Kamna plynová FOSTER (tipa.eu)

Krby a kamna - Vladimír Institoris

Krby a kamna - Vladimír Institoris

Krby a kachlové pece se opět vracejí do našich domovů. Hořící plamínek už není jen zdrojem pohody nebo luxusem – vytápění prostřednictvím krbů šetří naše finance i přírodu. Tato publikace je důkazem, že i u nás existuje tradice takovéhozpůsobu vytápění. Co je třeba zajistit už ve stadiu projektování, jak má vypadat správně postavený krb či kachlová pec, jak je správně obsluhovat a jak využítnetradiční a ekologické technologie – nejen tyto, ale i další informace se dozvíte po přečtení knihy. Text je doplněn množstvím barevných fotografií různých druhů a stylů krbů a pecí, jejichž moderní design zkrášluje a ozvláštňuje interiér. (knihydobrovsky.cz)

Elektrická krbová kamna Nico

Elektrická krbová kamna Nico

I vy se můžete těšit z pohledu rozžhavená krbová kamna bez nutnosti zatápět a přikládat, ale i bez prachu a nepořádku! Při zapnutí nádherně simuluje oheň a hřeje. (velkykosik.cz)

Analyzátor spalin testo 320 basic set

Analyzátor spalin testo 320 basic set

Technické parametrydélka390 mmvýška90 mmŠířka235 mmHmotnost1.685 kgTyp měření plynůMěřič úniku zemního plynu]]> (fonetip.cz)

Solight detektor spalin CO, 85dB, bílý

Solight detektor spalin CO, 85dB, bílý

detektor oxidu uhelnatého CO hlasitost alarmu: 85dBvysoce citlivý elektrochemický senzor (min. 70ppm)indikátor poruchy a stavu baterietřída ochrany: IP20provozní teplota: 0 až plus 49°Cnapájení: 9V (6LR61) baterie (součástí balení)životnost baterie je 5 letschváleno: EN50291 a CErozměry produktu: 98 x 56 x 31,5mmbarva: bílá (kupzarovky.cz)

Krbová kamna Ardes 353 černý

Krbová kamna Ardes 353 černý

Krbová kamna Ardes 353 černý (euronics.cz)

Kamna kombinovaná elektr./plyn

Kamna kombinovaná elektr./plyn

Kamna kombinovaná elektr./plyn (tipa.eu)

Solight detektor spalin CO, 85dB, bílý; 1D31

Solight detektor spalin CO, 85dB, bílý; 1D31

Chcete-li mít bezpečnější domácnost, pořiďte si tento dektektor spalin. Má vysoce citlivý elektrochemický senzor a hlasitý alram, který vás včas upozorní na nebezpečný únik oxidu uhelnatého. Technické parametry: hlasitost alarmu - 85 dB citlivost senzoru - 50 ppm indikátor poruchy a stavu baterie třída ochrany - IP20 provozní teplota - 0 až 49 °C napájení - 9V (6LR61) baterie (součástí balení) schváleno - EN50291 & CE (4home.cz)

Venkovní krbová kamna Ego Dekor

Venkovní krbová kamna Ego Dekor

Vypěstujte si s námi dokonalou zahradu a vytvořte si na ní takovou atmosféru, jakou jste vždycky chtěli. Stačí k tomu mít jen bytelné náčiní, zahradní oblečení a doplňky, které přetvoří všední kus pozemku na dokonalé místo hýřící harmonií. Dejte život svému vlastnímu kousku přírody ♥ (bonami.cz)

Kamna plynová CEV PB + dárek

Kamna plynová CEV PB + dárek

CEV PBMějte útulné vyhřáté prostředí kdekoli potřebujete i během mrazivých zimních dnů. Využijte lahev na propan butan a sledujte, jak se během vteřin díky těmto kamnům místnost promění z ledové jeskyně v příjemnou teplou oázu. Výhodou kamen je kombinace vysokého výkonu a právě použití v místech, kde není možné topit jinak než plynem. Dokonce mají i kolečka pro snadný přenos a poskytují tři stupně výkonu od 1,4 kW do 4,2 kW. Bezpečnost zajišťuje speciální snímač naklonění a kompatibilní použít lze plynové lahve o velikosti 5 až 15 kg. (euronics.cz)

Krbová kamna Ardes 350, elektrická černý

Krbová kamna Ardes 350, elektrická černý

Krbová kamna Ardes 350, elektrická černý (euronics.cz)

Horkovzdušná naftová turbína s odvodem spalin, 25kW, GEKO

Horkovzdušná naftová turbína s odvodem spalin, 25kW, GEKO

Horkovzdušná naftová turbína s odvodem spalin, 25kW, GEKO Turbína je poháněna topným olejem nebo naftou. Zařízení nemá žádný výměník tepla a prouděný vzduch přes ohřívač je ohříván přímo plamenem spalovaného paliva. Zařízení je vhodné k práci v dobře větrané místnosti nebo ve venkovním prostředí. Specifikace: Napětí: 230V/50Hz Maximální topný výkon: 25kW  Průtok vzduchu: 650m3/h Palivo: nafta / topný olej Spotřeba paliva: 1,65kg/h Objem nádrže: 24L Hmotnost: 22,6kg Napájecí kabel do sítě Vybaveno odvodem spalin (torriacars.cz)

Meva RELAX 57138 Plynová kamna

Meva RELAX 57138 Plynová kamna

Nejprodávanější model plynových kamen pro domácnost. Výbava: hlídač spalin, termopojistka, tři polohy výkonu, kolečka, piezo-zapalování. Infračervená kamna. Příslušenství pro připojení k 5 kg a 10 kg lahvi v ceně.Technické údaje:výkon: 4,2kWhmotnost: 14kgšířka produktu: 52cmdélka produktu: 43cmvýška produktu: 72cmmateriál balení: kartonspotřeba: 305 g/hodpředpokládaná výdrž: 33 hod.piezo: ANOrozměr balení: 46x77x39cmObsah balení:1x Plynová kamna RELAX (kokiskashop.cz)

IVAR Neutralizační filtr pro kondenzační kotle do 50kW 1"F IVAR…

IVAR Neutralizační filtr pro kondenzační kotle do 50kW 1"F IVAR.NEUTRALIZER 101.092.00

IVAR.NEUTRALIZER Neutralizační filtr - pro kondenzační kotle do 50kW - 1"F *AF* pro kondenzační kotle do 50 kW průběžná neutralizace kondenzátu materiál: tělo - PVC; náplň - speciálně žíhaný dolomit rozměry: délka 400 mm; výška 180 mm nutno zabezpečit napojení na kanalizační odpad výdrž náplně je odvislá od stupně acidity a množství kondenzátu (svet-koupelny.cz)

Krby a krbová kamna - Kadlecová, Alex Kadlec

Krby a krbová kamna - Kadlecová, Alex Kadlec

Publikace se zabývá navrhováním, stavbou a instalací krbů a krbových kamen. V první části přináší architektonické, funkční a dispoziční principy navrhování krbů. V dalších kapitolách uvádí konstrukční zásady stavby krbů, jejich dimenzování, výpočty, požadavky na komíny, materiály vhodné pro stavbu krbů a přináší i informace o krbech, krbovém příslušenství spolu s mnoha příklady realizací. Oproti předchozímu vydání byla kniha výrazným způsobem doplněna a aktualizována, zcela nově byla zařazena kapitola o krbových kamnech. (knihydobrovsky.cz)

Krbová kamna DAVOLINE FYL-2000 Nerez

Krbová kamna DAVOLINE FYL-2000 Nerez

DAVOLINE FYL-2000 elektrický krb s maximálním výkonem 2000 W, , , - 2 stupně příkonu 1000W / 2000W, - 2 stupně výkonu, - efekt plamene, - pojistka proti přehřátí, - vhodné pro vytápění prostoru až 50 m?, - hmotnost: 15 kg, - rozměry: 670 x 570 x 270 mm, - pevné gumové nožky, - provedení nerez, , , , , , , , , (kupzarovky.cz)

Kamna kombinovaná CEV KOMBI hnědá + dárek

Kamna kombinovaná CEV KOMBI hnědá + dárek

CEV KOMBI, hnědáMějte útulné vyhřáté prostředí kdekoli potřebujete i během mrazivých zimních dnů. Zapojte do elektrické zásuvky, nebo využijte lahev na propan butan, tato kombinovaná kamna a sledujte, jak se během vteřin místnost promění z ledové jeskyně v příjemnou teplou oázu. Výhodou kamen je kombinace vysokého výkonu a právě použití v místech, kde není možné topit jinak než elektřinou či plynem. Dokonce mají i kolečka pro snadný přenos a poskytují tři stupně výkonu od 1,4 kW do 4,2 kW. Bezpečnost zajišťuje speciální snímač naklonění a kompatibilní použít lze plynové lahve o velikosti 5 až 15 kg. (euronics.cz)

Krby a kamna (978-80-8076-070-0)

Krby a kamna (978-80-8076-070-0)

Kniha – autor Vladimír Institoris, 144 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Krby a kachlové pece se opět vracejí do našich domovů. Hořící plamínek už není jen zdrojem pohody nebo luxusem – vytápění prostřednictvím krbů šetří naše finance i přírodu. Tato publikace je důkazem, že i u nás existuje tradice takového způsobu vytápění. Co je třeba zajistit už ve stadiu projektování, jak má vypadat správně postavený krb či kachlová pec, jak je správně obsluhovat a jak využít netradiční a ekologické technologie – nejen tyto, ale i další informace se dozvíte po přečtení knihy. Text je doplněn množstvím barevných fotografií různých druhů a stylů krbů a pecí, jejichž moderní design zkrášluje a ozvláštňuje interiér. (alza.cz)

IVAR Neutralizační filtr pro kondenzační kotle do 800kW 5/4" IVAR…

IVAR Neutralizační filtr pro kondenzační kotle do 800kW 5/4" IVAR.NEUTRO AA IVANEUTROAA

IVAR.NEUTRO AA Neutralizační filtr - pro kondenzační kotle do 800kW - 5/4" pro kondenzační kotle do 800 kW (svet-koupelny.cz)

Kamna plynová CEV KOMBI elektrika/plyn + dárek

Kamna plynová CEV KOMBI elektrika/plyn + dárek

Kamna plynová CEV KOMBI elektrika/plyn + dárek (euronics.cz)

Krby a krbová kamna (80-85763-15-X)

Krby a krbová kamna (80-85763-15-X)

Kniha – autor Anna a Alex Kadlecovi, 264 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá V první části přináší dispoziční, výtvarné a konstrukční principy navrhování tradičních krbů. Jsou zde uvedeny zásady stavby krbů, jejich dimenzování, výpočty, požadavky na komín, materiály vhodné pro stavbu krbů a komínů. V druhé části přináší krby z hromadně vyráběných komponentů se zvýšenými tepelnými účinky v různých funkcích, konstrukčních nebo materiálových variantách, ale i s netradičními topnými médii. V závěru této části jsou uvedená v současné době stále více požadovaná sériově vyráběná "krbová kamna". V obou částech je text doprovázen bohatým obrazovým materiálem. Publikace je určena jednak majitelům rodinných domů a rekreačních objektů, jednak zájemcům o stavbu krbu obecně. Bude sloužit jako… (alza.cz)

Blumfeldt Bonaparte, plynové kamna, keramický hořák, infračervený, do…

Blumfeldt Bonaparte, plynové kamna, keramický hořák, infračervený, do 4,2kW, černé

Přezimování v Rusku? Žádný problém! Krbová kamna Blumfeldt Bonaparte přinesou rychle a jednoduše příjemné teplo na všechna místa, kde chybí permanentní ohřívač nebo elektrická zásuvka. Keramické plynové kamna Blumfeldt Bonaparte vyhřívají chladné zimní zahrady, dílny a zastřešené venkovní prostory, kde zajišťují příjemný pobyt i během studených dní. Díky tomu si i v zimě vychutnáte odpočinek na terase nebo zpříjemníte práce venku. Uvnitř cylindrické konstrukce se nachází přípojka na butanové nebo propanové láhve do 15 kg, nízkotlaký ventil zajišťuje jejich rychlé připojení. Elektrický piezoelektrických systém zapálí palivový článek. Tři topné stupně 1600, 2600 nebo 4200 W efektivně přinášejí rychlé vyhřívání. Boční ručky a čtyři kolečka umožňují snadné přemísťování přístroje - abyste… (electronic-star.cz)

Buzzy aktivní pěna 435 ml - Kamna, grily a trouby

Buzzy aktivní pěna 435 ml - Kamna, grily a trouby

Buzzy aktivní pěna - Kamna, grily a trouby  - pěna, která je určena na kamna, grily a trouby. Snadno a rychle odstraňuje nečistoty a zanechává ochrannou vrstvu. Díky vysoké hustotě pěny produkt neteče z vertikálních ploch, což výrazně usnadňuje čištění. Ideální pro vnitřní i venkovní použití.   (vybaveniprouklid.cz)

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin pro kaskády…

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin pro kaskády kotlů DN200 52100620 52100620

Zakupte produkt BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin pro kaskády kotlů DN200 52100620 52100620 z kategorie Dům a zahrada | Topení | Kouřovody od výrobce BRILON za cenu 17921. (svet-koupelny.cz)

Blumfeldt Bonaparte Catalyt, plynová kamna, 2500 W, ODS-System, černá

Blumfeldt Bonaparte Catalyt, plynová kamna, 2500 W, ODS-System, černá

Krbová kamna Blumfeldt Bonaparte Fire přinášejí rychle a jednoduše příjemné teplo do všech větraných i nevětraných prostor, možné použití i ve venkovním prostředí, které je chráněno před povětrnostními vlivy. Plynová kamna Bonaparte vyhřívají chladné zimní zahrady, dílny nebo zastřešené venkovní prostory, díky čemuž zajišťují příjemný pobyt ve venkovním prostředí i během studených dní. Uvnitř cylindrické konstrukce se nachází přípojka na propanové nebo butanové láhve do 13 kg, které se dají velmi rychle připojit. Pomocí elektrického zapalování s AAA baterií se aktivuje palivový článek. Dva topné stupně s výkonem 1500 nebo 2500 W efektivně přinášejí rychlé vyhřívání, zařízení má přitom nízkou spotřebu. Otevřený plamen šíří se svým přirozeným teplem nejvyšší úroveň pohodlí. Držadla a čtyři… (electronic-star.cz)

Blumfeldt Bonaparte Fire, plynová kamna, 4200 W, ODS-System, černá

Blumfeldt Bonaparte Fire, plynová kamna, 4200 W, ODS-System, černá

Krbová kamna Blumfeldt Bonaparte Fire přinášejí rychle a jednoduše příjemné teplo do všech větraných i nevětraných prostor, možné použití i ve venkovním prostředí, které je chráněno před povětrnostními vlivy. Plynová kamna Bonaparte vyhřívají chladné zimní zahrady, dílny nebo zastřešené venkovní prostory, díky čemuž zajišťují příjemný pobyt ve venkovním prostředí i během studených dní. Uvnitř cylindrické konstrukce se nachází přípojka na propanové nebo butanové láhve do 15 kg, které se dají velmi rychle připojit. Pomocí elektrického zapalování s AAA baterií se aktivuje palivový článek. Dva topné stupně s výkonem 1600 nebo 4200 W efektivně přinášejí rychlé vyhřívání, zařízení má přitom nízkou spotřebu. Otevřený plamen šíří se svým přirozeným teplem nejvyšší úroveň pohodlí. Držadla a čtyři… (electronic-star.cz)

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin pro kaskády…

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin pro kaskády kotlů DN250 52100625 52100625

Zakupte produkt BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin pro kaskády kotlů DN250 52100625 52100625 z kategorie Dům a zahrada | Topení | Kouřovody od výrobce BRILON za cenu 23933. (svet-koupelny.cz)

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin pro kaskády…

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin pro kaskády kotlů DN125 52100610 52100610

Zakupte produkt BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin pro kaskády kotlů DN125 52100610 52100610 z kategorie Dům a zahrada | Topení | Kouřovody od výrobce BRILON za cenu 7101. (svet-koupelny.cz)

BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin se zpět…

BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin se zpět.klapkami pro kaskády kotlů DN200 52100735 52100735

Zakupte produkt BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin se zpět.klapkami pro kaskády kotlů DN200 52100735 52100735 z kategorie Dům a zahrada | Topení | Kouřovody od výrobce BRILON za cenu 8348. (svet-koupelny.cz)

BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin se zpět…

BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin se zpět.klapkami pro kaskády kotlů DN125 52100725 52100725

Zakupte produkt BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin se zpět.klapkami pro kaskády kotlů DN125 52100725 52100725 z kategorie Dům a zahrada | Topení | Kouřovody od výrobce BRILON za cenu 5899. (svet-koupelny.cz)

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin pro kaskády…

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin pro kaskády kotlů DN110 52100600 52100600

Zakupte produkt BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin pro kaskády kotlů DN110 52100600 52100600 z kategorie Dům a zahrada | Topení | Kouřovody od výrobce BRILON za cenu 6400. (svet-koupelny.cz)

BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin pro…

BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin pro kaskády kotlů DN110 52100635 52100635

Zakupte produkt BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin pro kaskády kotlů DN110 52100635 52100635 z kategorie Dům a zahrada | Topení | Kouřovody od výrobce BRILON za cenu 2136. (svet-koupelny.cz)

BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin pro…

BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin pro kaskády kotlů DN250 52100655 52100655

Zakupte produkt BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin pro kaskády kotlů DN250 52100655 52100655 z kategorie Dům a zahrada | Topení | Kouřovody od výrobce BRILON za cenu 9016. (svet-koupelny.cz)

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin pro kaskády…

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin pro kaskády kotlů DN160 52100615 52100615

Zakupte produkt BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin pro kaskády kotlů DN160 52100615 52100615 z kategorie Dům a zahrada | Topení | Kouřovody od výrobce BRILON za cenu 11242. (svet-koupelny.cz)

BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin pro…

BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin pro kaskády kotlů DN160 52100645 52100645

Zakupte produkt BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin pro kaskády kotlů DN160 52100645 52100645 z kategorie Dům a zahrada | Topení | Kouřovody od výrobce BRILON za cenu 4786. (svet-koupelny.cz)

Pokojový teploměr s vlhkoměrem + IR teploměr TFA MS-10

Pokojový teploměr s vlhkoměrem + IR teploměr TFA MS-10

Sada sestává z vlhkoměru MS-10 a infračerveného teploměru k měření bodu tání. Bod tání je důležitý všude tam, kde dochází silnému ochlazování, přechodové studené mosty, zdi nebo okna. Protože teplý vzduch může přijmout více vody jako studený vzduch, přebytečná voda kondenzuje na studených plochách. Existuje riziko plísně. Pomocí infračerveného teploměru můžete v sekundě zjistit teplotu povrchů. Pokud tato teplota leží trvale v blízkosti bodu tání dojde k tvorbě plísně. Jednoduchá obsluha.·Nejvyšší přesnost.·Extrémně rychlý výsledek měření (důležité při větrání).·Včetně infračerveného teploměru ke stanovení přechodových studených mostů. 2 baterie (typ Mignon, AA) · 2 baterie (typ LR 44) · Podrobný návod k obsluze s tipy na topení a větrání · Infračervený teploměr. (conrad.cz)

Teploměr Alecto BC-09 ušní teploměr, infračervené světlo

Teploměr Alecto BC-09 ušní teploměr, infračervené světlo

Měřte teplotu bezpečně bez skla a rtutiMěřte teplotu rychle a spolehlivě s ušním teploměrem disponujícím infračerveným světlem Alecto BC-09. Zapomeňte na zdlouhavé a nepříjemné měření s teploměrem do ucha, kterým teplotu pohodlně změříte během jediné vteřiny s přesností 0,1 °C. Pohodlně a rychle pro děti i dospěléUšní infračervený teploměr je bezpečný nejen pro dospělé, ale také pro vaše děti. Vyhněte se rizikovému sklu i rtuti teploměrem do ucha Alecto BC-09 s maximálně jednoduchým používáním. Využijte výstrahu, která se automaticky spustí při horečce, poslední měřenou uloženou v paměti i automatické vypnutí teploměru po skončení měření. Vyhněte se složitostemVýhodou ušního teploměru Alecto BC-09 je také ukazatel slabé baterie, velký přehledný displej, omyvatelnost pro zaručení… (euronics.cz)

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin se zpět…

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin se zpět.klapkami pro kaskády kotlů DN200 52100715 52100715

Zakupte produkt BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin se zpět.klapkami pro kaskády kotlů DN200 52100715 52100715 z kategorie Dům a zahrada | Topení | Kouřovody od výrobce BRILON za cenu 21150. (svet-koupelny.cz)

Galileův teploměr

Galileův teploměr

Nebaví vás už nudné interiérové teploměry, které vám jen kazí celkový design místnosti? Podívejte se na tento Galileův teploměr. Speciální teploměr funguje na fyzikálním principu závislosti hustoty kapaliny na teplotě. Díky šikovným přívěskem z něj snadno a rychle odečtete teplotu v místnosti bez nutnosti zapamatovat si, která barva znázorňuje kolik stupňů Celsia. Galileův teploměr je originální dárek pro všechny vědátory a milovníky barevných a hlavně netradičních doplňků do domácnosti. Vyroben ze skla Rozsah měření: 18-26 ºC Rozměry (průměr x délka): 5,5 x 29 cm Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní mista – 70 Kč Dobírka (platba při dodání zboží) – 20 KčBankovní převod, online platba kartou – 0 Kč Přesnou informaci s termínem doručení naleznete v detailu každého produktu (vedle… (suprovedarky.cz)

Teploměr led

Teploměr led

Technické parametryHodnotaRozměr, délka85 mmTeplota (max.)150 °CTeplota (min.)-50 °CProvozní napětí9 V/DC · 12 V/DC · 18 V/DCProvedeníStavebniceRozměr, šířka63 mmVlastnostiZobrazení: 3 1/2místnéDisplej LED 13 mm, červeně se znakem mínusVybaveníK dodání i v hotové sestavě (fonetip.cz)

Teploměr

Teploměr

(home-point.cz)

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin se zpět…

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin se zpět.klapkami pro kaskády kotlů DN125 52100705 52100705

Zakupte produkt BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin se zpět.klapkami pro kaskády kotlů DN125 52100705 52100705 z kategorie Dům a zahrada | Topení | Kouřovody od výrobce BRILON za cenu 14248. (svet-koupelny.cz)

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin se zpět…

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin se zpět.klapkami pro kaskády kotlů DN110 52100700 52100700

Zakupte produkt BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin se zpět.klapkami pro kaskády kotlů DN110 52100700 52100700 z kategorie Dům a zahrada | Topení | Kouřovody od výrobce BRILON za cenu 13213. (svet-koupelny.cz)

BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin se zpět…

BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin se zpět.klapkami pro kaskády kotlů DN160 52100730 52100730

Zakupte produkt BRILON Komín Serio rozšíření sady sdružených odvodů spalin se zpět.klapkami pro kaskády kotlů DN160 52100730 52100730 z kategorie Dům a zahrada | Topení | Kouřovody od výrobce BRILON za cenu 7146. (svet-koupelny.cz)

Miniaturní teploměr

Miniaturní teploměr

Velmi kompaktní teploměr pro měření vnitřní teplotyTechnické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-10 - 60 °CPřenos signálu (meteostanice)PřímoRozsah měření venkovní teploty- °CDruh meteostanice (kategorie)Digitální teploměrRozměry (základní stanice)53 x 39 x 15 mmBarvaStříbrnáFunkce (meteostanice)Vnitřní teplotaNapájení staniceKnoflíková baterie LR44, součástí dodávkyVlastnostiVčetně stojanu.VybaveníUniverzálně použitelná (fonetip.cz)

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin se zpět…

BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin se zpět.klapkami pro kaskády kotlů DN160 52100710 52100710

Zakupte produkt BRILON Komín Serio komínová sada sdružených odvodů spalin se zpět.klapkami pro kaskády kotlů DN160 52100710 52100710 z kategorie Dům a zahrada | Topení | Kouřovody od výrobce BRILON za cenu 15584. (svet-koupelny.cz)

Teploměr led

Teploměr led

Použijte tento elektronický teploměr s červeným zobrazením LED všude tam, kde chcete měřit teploty od -50 do +150 °C. Díky 2 vřetenovým dolaďovacím transformátorům je umožněna přesná kalibrace teploty.Technické parametryHodnotaRozměr, délka85 mmTeplota (max.)150 °CTeplota (min.)-50 °CProvozní napětí9 V/DC · 12 V/DC · 18 V/DCProvedeníHotový modulRozměr, šířka63 mmVlastnostiZobrazení: 3 1/2místnéDisplej LED 13 mm, červeně se znakem mínusVybaveníPřehledný LED displejPřesné nastavení teplotyObsah baleníČidlo teploty. (fonetip.cz)

Digitální teploměr

Digitální teploměr

Digitální teploměr rychle a přesně měří vnitřní teplotu pokrmů, nápojů, omáček atd. v ° C a ° F. Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli a odolného plastu, vybaveno LCD displejem a ochranným pouzdrem pro teplotní čidlo. Je dodáván dohromady s baterií. Odolný proti páře a vlhkosti. Rozmanité červené a žluté barvy. Nedávat do myčky na nádobí. 3 roky záruka. (euronova-shop.cz)

Teploměr květiny

Teploměr květiny

Kovový teploměr 50 cm květiny v různých dekorací (euronova-shop.cz)

Teploměr/vlhkoměr

Teploměr/vlhkoměr

Barevné komfortní zóny v tomto termo/vlhkoměru indikují, zda je okolní klima ideální.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-15 - 55 °CMateriálMosazRozměr, O120 mmZpůsob montážeZeďMísto použitíInteriérDruh meteostanice (kategorie)Analogový teploměr/vlhkoměrBarvaBíláFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaHmotnost105 gVlastnostiPouzdro s kovovým kroužkemUmístění na stůl nebo montáž na stěnu.VybaveníKontrola klimatu jen letmým pohledem na barvu (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr

Teploměr/vlhkoměr

Barevné komfortní zóny ukazují, zda je klima v místnosti ideální nebo zda je třeba vyvětrat. Teplota je zobrazována na malém ciferníku.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-15 - 55 °CMateriálMosazRozměr, O100 mmZpůsob montážeZeďMísto použitíInteriérDruh meteostanice (kategorie)Analogový teploměr/vlhkoměrBarvaStříbrnáFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaHmotnost105 gVlastnostiPouzdro s mosazným kroužkemChromovanýVybaveníKontrola klimatu jen letmým pohledem na barvu (fonetip.cz)

Teploměr čelový

Teploměr čelový

(benu.cz)

Blumfeldt Westeros, zahradní krb, zahradní kamna, na dřevo, Ø 45 cm,…

Blumfeldt Westeros, zahradní krb, zahradní kamna, na dřevo, Ø 45 cm, ocelový plech, černý

Ode dneška bude teplo – přinejmenším v zahradě nebo na terase, protože zahradní kamna Blumfeldt Westeros přinášejí hřejivé teplo do chladných večerů. Uvolněná atmosféra u táboráku s praskajícím ohněm: zahradní pec Blumfeldt Westeros dokonale splní tuto idylu. Ve vnitřní komůrce o průměru 45 cm vesele tančí plameny, které vás rychle ohřejí i v chladných hodinách na balkoně či v zahradě. Ocelový plech o minimální tloušťce 0,5 mm poskytuje pícce vysokou stabilitu a rovnoměrné vyzařování tepla do všech stran. Černá, teplovzdorná povrchová vrstva zároveň propůjčuje pícce rustikální vzhled, který ještě více podtrhuje zastřešený komín. Vyvýšená ohnisková komůrka je navíc šetrná k trávě a podlaze. Navíc vzniklý prostor poslouží na připravení další várky dřeva. Bezpečný táborák na… (electronic-star.cz)

Zahradní teploměr

Zahradní teploměr

Zelená je naděje! Snad se tento zeleně oděný teploměr postará o dobré počasí! V každém případě máte díky němu vždy informace: o aktuální teplotě a o nejvyšších a nejnižších naměřených hodnotách (např. jak chladno je v noci). Digitální displej s teplotou integrovaná paměť s funkcí reset odolný vůči počasí a povětrnostním vlivům ukazatel: -40° až +50°C (volitelné také stupně Fahrenheita) 2 stupnice ukazující maximální a minimální hodnotu (velkykosik.cz)

Teploměr solární

Teploměr solární

Plast (home-point.cz)

Teploměr Tropické ptactvo

Teploměr Tropické ptactvo

Teploměr s dekoracemi různých tropických ptáků. Z kovu. Měří 29 cm. (euronova-shop.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít