Teplomer spalin na kamna a kotle

Solight detektor spalin CO, 85dB, bílý 1D31

Solight detektor spalin CO, 85dB, bílý 1D31

detektor oxidu uhelnatého CO hlasitost alarmu: 85dBvysoce citlivý elektrochemický senzor (min. 70ppm)indikátor poruchy a stavu baterietřída ochrany: IP20provozní teplota: 0 až + 49°Cnapájení: 9V (6LR61) baterie (součástí balení)životnost baterie je 5 letschváleno: EN50291 & CErozměry produktu: 98 x 56 x 31,5mmbarva: bílá (kupzarovky.cz)

Krby, kamna a teplovodní vytápění (978-80-247-4426-1)

Krby, kamna a teplovodní vytápění (978-80-247-4426-1)

Kniha – autor Václav Vlk, 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pohled do plamenů a teplo z krbu či krbových kamen můžete mít i vy. V nové knize známého autora najdete všechny informace o krbech, kamnech či krbových vložkách s výměníkem. Dozvíte se, jak využít teplo z topidla a rozvést je do radiátorů po celém domě systémem teplovodního vytápění. Nechybí ani rady, jak zrekonstruovat nebo modernizovat stávající systém a jaké jsou možnosti dálkového ovládání topení v domě. V závěrečné kapitole najdete krbové sestavy, které si pohodlně můžete složit svépomocí jako stavebnici. (alza.cz)

Pokojový teploměr s vlhkoměrem + IR teploměr TFA MS-10

Pokojový teploměr s vlhkoměrem + IR teploměr TFA MS-10

Sada sestává z vlhkoměru MS-10 a infračerveného teploměru k měření bodu tání. Bod tání je důležitý všude tam, kde dochází silnému ochlazování, přechodové studené mosty, zdi nebo okna. Protože teplý vzduch může přijmout více vody jako studený vzduch, přebytečná voda kondenzuje na studených plochách. Existuje riziko plísně. Pomocí infračerveného teploměru můžete v sekundě zjistit teplotu povrchů. Pokud tato teplota leží trvale v blízkosti bodu tání dojde k tvorbě plísně. Jednoduchá obsluha.·Nejvyšší přesnost.·Extrémně rychlý výsledek měření (důležité při větrání).·Včetně infračerveného teploměru ke stanovení přechodových studených mostů. 2 baterie (typ Mignon, AA) · 2 baterie (typ LR 44) · Podrobný návod k obsluze s tipy na topení a větrání · Infračervený teploměr. (conrad.cz)

Teploměr do chladničky Electrolux Digitální teploměr pro chladničky a…

Teploměr do chladničky Electrolux Digitální teploměr pro chladničky a mrazničky

Teploměr do chladničky Electrolux Digitální teploměr pro chladničky a mrazničky (euronics.cz)

Teploměr led

Teploměr led

Použijte tento elektronický teploměr s červeným zobrazením LED všude tam, kde chcete měřit teploty od -50 do +150 °C. Díky 2 vřetenovým dolaďovacím transformátorům je umožněna přesná kalibrace teploty.Technické parametryHodnotaRozměr, délka85 mmTeplota (max.)150 °CTeplota (min.)-50 °CProvozní napětí9 V/DC · 12 V/DC · 18 V/DCProvedeníHotový modulRozměr, šířka63 mmVlastnostiZobrazení: 3 1/2místnéDisplej LED 13 mm, červeně se znakem mínusVybaveníPřehledný LED displejPřesné nastavení teplotyObsah baleníČidlo teploty. (fonetip.cz)

Miniaturní teploměr

Miniaturní teploměr

Velmi kompaktní teploměr pro měření vnitřní teplotyTechnické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-10 - 60 °CPřenos signálu (meteostanice)PřímoRozsah měření venkovní teploty- °CDruh meteostanice (kategorie)Digitální teploměrRozměry (základní stanice)53 x 39 x 15 mmBarvaStříbrnáFunkce (meteostanice)Vnitřní teplotaNapájení staniceKnoflíková baterie LR44, součástí dodávkyVlastnostiVčetně stojanu.VybaveníUniverzálně použitelná (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr

Teploměr/vlhkoměr

Barevné komfortní zóny ukazují, zda je klima v místnosti ideální nebo zda je třeba vyvětrat. Teplota je zobrazována na malém ciferníku.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-15 - 55 °CMateriálMosazRozměr, O100 mmZpůsob montážeZeďMísto použitíInteriérDruh meteostanice (kategorie)Analogový teploměr/vlhkoměrBarvaStříbrnáFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaHmotnost105 gVlastnostiPouzdro s mosazným kroužkemChromovanýVybaveníKontrola klimatu jen letmým pohledem na barvu (fonetip.cz)

Teploměr led

Teploměr led

Technické parametryHodnotaRozměr, délka85 mmTeplota (max.)150 °CTeplota (min.)-50 °CProvozní napětí9 V/DC · 12 V/DC · 18 V/DCProvedeníStavebniceRozměr, šířka63 mmVlastnostiZobrazení: 3 1/2místnéDisplej LED 13 mm, červeně se znakem mínusVybaveníK dodání i v hotové sestavě (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr

Teploměr/vlhkoměr

Barevné komfortní zóny v tomto termo/vlhkoměru indikují, zda je okolní klima ideální.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-15 - 55 °CMateriálMosazRozměr, O120 mmZpůsob montážeZeďMísto použitíInteriérDruh meteostanice (kategorie)Analogový teploměr/vlhkoměrBarvaBíláFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaHmotnost105 gVlastnostiPouzdro s kovovým kroužkemUmístění na stůl nebo montáž na stěnu.VybaveníKontrola klimatu jen letmým pohledem na barvu (fonetip.cz)

Teploměr WH0320

Teploměr WH0320

Teploměr WH0320 (tipa.eu)

Teploměr WH0280

Teploměr WH0280

Teploměr WH0280 (tipa.eu)

Galileův teploměr

Galileův teploměr

Nebaví vás už nudné interiérové teploměry, které vám jen kazí celkový design místnosti? Podívejte se na tento Galileův teploměr. Speciální teploměr funguje na fyzikálním principu závislosti hustoty kapaliny na teplotě. Díky šikovným přívěskem z něj snadno a rychle odečtete teplotu v místnosti bez nutnosti zapamatovat si, která barva znázorňuje kolik stupňů Celsia. Galileův teploměr je originální dárek pro všechny vědátory a milovníky barevných a hlavně netradičních doplňků do domácnosti. Vyroben ze skla Rozsah měření: 18-26 ºC Rozměry (průměr x délka): 5,5 x 29 cm Kurýr PPL - 75 KčCena dobírky je 25 KčDoprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč (suprovedarky.cz)

Zahradní teploměr

Zahradní teploměr

Zelená je naděje! Snad se tento zeleně oděný teploměr postará o dobré počasí! V každém případě máte díky němu vždy informace: o aktuální teplotě a o nejvyšších a nejnižších naměřených hodnotách (např. jak chladno je v noci). Digitální displej s teplotou integrovaná paměť s funkcí reset odolný vůči počasí a povětrnostním vlivům ukazatel: -40° až +50°C (volitelné také stupně Fahrenheita) 2 stupnice ukazující maximální a minimální hodnotu (velkykosik.cz)

Miniaturní teploměr/vlhkoměr

Miniaturní teploměr/vlhkoměr

Velmi kompaktní teploměr/vlhkoměr k měření vnitřní teploty a vlhkosti.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-10 - 60 °CRozsah měření venkovní teploty- °CRozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu10 - 99 %Druh meteostanice (kategorie)Digitální teploměr/vlhkoměrRozměry (základní stanice)53 x 39 x 15 mmBarvaBíláFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplota · max./min. hodnotaNapájení staniceKnoflíková baterie LR44, součástí dodávkyVlastnostiVhodné jako nástěnné nebo stolní hodinyLCD displejVybaveníFunkce min/maxUniverzálně použitelnáObsah baleníVč. baterie. (fonetip.cz)

Digitální teploměr k201

Digitální teploměr k201

Teploměr profesionální řady s rozsahem měření -200 až +1370 °C s velmi vysokou přesností měření splní i ty nejvyšší profesionální požadavky. Přístroj je vybaven rozhraním RS-232, díky kterému můžete s příslušným softwarem přenášet data do svého počítače a zpracovávat je.Technické parametryHodnotaRozlišení teploty0.1 °CReakční doba1 sZákladní přesnost (±)0,3 %Typ (výrobce)K201Základní přesnost měření (+/-)1 °CTeplota (max.)+1370 °CTeplota (min.)-200 °CNapájeníBaterie 9 V (1x)Provedení1-kanálovýKalibrace možná podleISO / DAkkSProvedení senzoruZásuvnéTyp senzoruKRozměr, výška184 mmRozměr, šířka64 mmHmotnost180 gTyp měření teploty (kategorie)TeploměrVlastnostiFunkce Hold, min./max. a měření střední hodnotyČasovačFunkce automatického vypnutíPřepínání °C/°FZdířka pro externí napájení.Vybavení1… (fonetip.cz)

Galileův teploměr tfa

Galileův teploměr tfa

Fascinující způsob měření teploty teploměrem Galileo Galilei: při rozdílu hmotnosti skleněných kuliček za současného působení hustoty tekutiny je teplota indikována nejnižší plovoucí kuličkou.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty18 - 26 °CMateriálSkloPřenos signálu (meteostanice)PřímoRozsah měření venkovní teploty- °CRozměr, O32 mmZpůsob montážeSamostatnéMísto použitíInteriérDruh přenosuAnalogovýDruh meteostanice (kategorie)Analogový teploměrBarvaSkloFunkce (meteostanice)Vnitřní teplotaRozměr, výška280 mmHmotnost360 gVlastnostiZe sklaDělení stupnice po 2 °CPestrobarevný, s kovově stříbrnou plombou5 kuliček.VybaveníDekorativní měřicí přístroj (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr sklápěcí

Teploměr/vlhkoměr sklápěcí

Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-10 - 50 °CPřenos signálu (meteostanice)PřímoRozsah měření venkovní teploty- °CRozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu0 - 100 %Druh meteostanice (kategorie)Analogový teploměr/vlhkoměrRozměry (základní stanice)56 x 63 x 11 mmBarvaČernáFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaVlastnostiPřesnost teploty ±1°CPřesnost vlhkosti vzduchu ± 5 %Hmotnost: cca 50 g.VybaveníSklápěcí (fonetip.cz)

Analogový teploměr/vlhkoměr

Analogový teploměr/vlhkoměr

Na rozdíl od spirálového vlhkoměru, který poskytuje správné údaje pouze v jednom bodě stupnice, lze vlasový vlhkoměr se syntetickými vlasy díky jeho konstrukci nastavit tak, aby spolehlivě zobrazoval celý rozsah stupnice.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty- °CRozsah měření venkovní teploty- °CZpůsob montážeZeďMísto použitíInteriérDruh přenosuPřímýDruh meteostanice (kategorie)Analogový teploměr/vlhkoměrBarvaZlatáFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaHmotnost105 gVybaveníVlasový vlhkoměr se syntetickými vláknyVč. 40 mm teploměruStříbrný, broušený číselník (fonetip.cz)

Teploměr tfa 30.1037

Teploměr tfa 30.1037

Technické parametryHmotnost (stanice)58 gDruh meteostanice (kategorie)TeploměrBarva pouzdraČernáFunkce (meteostanice)Vnitřní teplotaNapájení staniceKnoflíková baterie LR44, součástí dodávky]]> (fonetip.cz)

Teploměr do trouby

Teploměr do trouby

Pečte jako profesionálové! Optimální teplota vaší trouby vždy na očích!Technické parametryHodnotaTeplotní rozsah50 - 300 °CRozměr, hloubka42 mmRozměr, výška82 mmRozměr, šířka72 mmHmotnost49 gVybaveníProvedení: ušlechtilá ocelTeplotní rozsah: 50 až 300 °C (fonetip.cz)

Digitální teploměr, bílá

Digitální teploměr, bílá

Tento teploměr zobrazuje jak vnitřní tak i venkovní teplotu.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-20 - 50 °CPřenos signálu (meteostanice)PřímoRozsah měření venkovní teploty-20 - 50 °CDruh meteostanice (kategorie)Digitální teploměrBarvaBíláFunkce (meteostanice)Venkovní teplota · vnitřní teplotaNapájení staniceBaterie AAA (2x), není součástí dodávkyVybaveníAktuální teplotaNejvyšší a nejnižší hodnotyOdolný proti vlivům počasí (fonetip.cz)

Teploměr tfa 30.1017.10

Teploměr tfa 30.1017.10

Technické parametryHmotnost (stanice)110 gDruh meteostanice (kategorie)TeploměrBarva pouzdraŠedáFunkce (meteostanice)Venkovní teplota · vnitřní teplotaNapájení staniceBaterie AA (1x), součástí dodávky]]> (fonetip.cz)

Teploměr / vlhkoměr tfa

Teploměr / vlhkoměr tfa

Přehledný díky svým rozměrům. Indikace ideálního klimatu díky barevně odlišeným polím.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty0 - 40 °CMateriálMosazRozměr, O70 mmZpůsob montážeZeďRozměr, délka30 mmMísto použitíInteriérDruh přenosuAnalogovýDruh meteostanice (kategorie)Analogový teploměr/vlhkoměrBarvaStříbrnáFunkce (meteostanice)Vnitřní vlhkost vzduchu · vnitřní teplotaHmotnost42 gVlastnostiPouzdro s mosazným kroužkemChromovanýMontáž na stěnuVybaveníKontrola klimatu pomocí barevných polí (fonetip.cz)

Digitální teploměr k102

Digitální teploměr k102

Základní model vhodný pro profesionální měření teploty. Řada výrobků K100 od značky VOLTCRAFT® nabízí velmi kvalitní a odolné teploměry za přijatelnou cenu.Technické parametryHodnotaRozlišení teploty0.1 °CReakční doba2 sZákladní přesnost (±)0,3 %Typ (výrobce)K102Základní přesnost měření (+/-)1 °CTeplota (max.)+1370 °CTeplota (min.)-200 °CNapájeníBaterie 9 V (1x)Provedení2-kanálovýKalibrace možná podleISO / DAkkSProvedení senzoruZásuvnéTyp senzoruKRozměr, výška164 mmRozměr, šířka54 mmHmotnost180 gTyp měření teploty (kategorie)TeploměrVlastnostiPaměť pro min./max. hodnotu, funkce Data Hold a zobrazení relativní hodnotySrovnatelnéPřepínání mezi °C/°FAutomatické vypnutíPro všechny teplotní čidla typu K s miniaturním termočlánkem se zástrčkou.VybaveníMožnost připojit všechna teplotní čídla… (fonetip.cz)

Teploměr testo 922

Teploměr testo 922

Snímání dvou připojených termočlánkových čidel se současným zobrazením. Prostřednictvím volitelného rádiového modulu může být připojeno další teplotní čidlo. Diferenční teplota je přímo vyvolatelná.Technické parametryHodnotaRozlišení teploty0.1 °CZákladní přesnost (±)0,3 %Typ (výrobce)Testo 922Základní přesnost měření (+/-)0.5 °CRozměr, délka40 mmTeplota (max.)+1000 °CTeplota (min.)-50 °CNapájeníBaterie 9 V (1x)ProvedeníTesto 922Kalibrace možná podleISO / DAkkSProvedení senzoruZásuvnéTyp senzoruKRozměr, výška182 mmRozměr, šířka64 mmHmotnost170 gTyp měření teploty (kategorie)TeploměrVlastnostiZvuková výstraha při překročení hraničních hodnotMin./Max. funkcePravidelný tisk přes volitelnou Testo-protokolovou tiskárnuPřipojení přes mini teplotní zástrčkuOsvětlení displeje.VybaveníDvoukanálový… (fonetip.cz)

Teploměr bezdrátový ws9117

Teploměr bezdrátový ws9117

Teploměr bezdrátový WS9117Teploměr bezdrátový WS 9117- Krystalem řízené hodiny s 12/24hod režimem- Měření vnitřní a venkovní teploty (°C a °F) s MIN/MAX pamětí- Interval měření každých 4.5sec.- Možnost měření teploty na různých místech pomocí až 3 čidel- Stolní provedení nebo možnost pověšení na zeďTechnická data:Vnitřní teplotní rozsah: -9.9 až +59.9°CVenkovní teplotní rozsah: -39.9 až 59.9°CNapájení: 2x AAA (teploměr), 2x AA (čidlo)Rozměry: 58 x 23 x 125 mm (teploměr), 39 x 21 x 128 mm (čidlo)(meteo) (fonetip.cz)

Teploměr testo 925

Teploměr testo 925

Tento kompaktní Allround-teploměr od Testo je ideální partner pro tvrdé nasazení v průmyslu a řemesle. Přístroj se vyznačuje vysokou přesností a disponuje velkým displejem, Hold- klávesou, ukazatelem stavu baterie a je přepínatelný z °C na °F. Vedle kabelových čidel teploty lze připojit volitelný rádiový modul k bezdrátovému sledování teploty.Technické parametryHodnotaRozlišení teploty0.1 °CZákladní přesnost (±)0,3 %Typ (výrobce)Testo 925Základní přesnost měření (+/-)0.2 °CRozměr, délka40 mmTeplota (max.)+1000 °CTeplota (min.)-50 °CNapájeníBaterie 9 V (1x)ProvedeníTesto 925Kalibrace možná podleISO / DAkkSProvedení senzoruZásuvnéTyp senzoruKRozměr, výška182 mmRozměr, šířka64 mmHmotnost171 gTyp měření teploty (kategorie)TeploměrVybavení1 kanálMěrný rozsah -50 do 1000°CObsah balení1 baterie … (fonetip.cz)

Galileův teploměr tfa

Galileův teploměr tfa

Galileův teploměr TFAFascinující způsob měření teploty teploměrem Galileo Galilei: při rozdílu hmotnosti skleněných kuliček za současného působení hustoty tekutiny je teplota indikována nejnižší plovoucí kuličkou. - dekorativní měřicí přístroj - skleněný - dělení stupnice po 2 °C - pestrobarevný, s kovově stříbrnou plombou - 5 kuliček Technické údaje: - rozsah měření vnitřní teploty 18 - 26°C - rozlišení vnitřní teploty: 2°C - rozměry (prům. x v) 32 mm x 280mm - hmotnost: 360 g (fonetip.cz)

Venkovní teploměr tfa

Venkovní teploměr tfa

Klasický venkovní teploměr je zhotoven z kvalitního kovu.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-10 - 50 °CMateriálKovRozsah měření venkovní teploty-30 - 50 °CZpůsob montážeZeďRozměr, délka17 mmMísto použitíExteriérMin. teplotní rozsah-30 °CMax. teplotní rozsah+50 °CDruh meteostanice (kategorie)Analogový teploměrBarvaStříbrnáFunkce (meteostanice)Venkovní teplotaRozměr, výška428 mmRozměr, šířka100 mmVybaveníMontážní materiál je součástí dodávky (fonetip.cz)

Digitální teploměr k204

Digitální teploměr k204

Teploměr profesionální řady s rozsahem měření -200 až +1370 °C s velmi vysokou přesností měření splní i ty nejvyšší profesionální požadavky. Přístroj je vybaven rozhraním RS-232, díky kterému můžete s příslušným softwarem přenášet data do svého počítače a zpracovávat je.Technické parametryHodnotaRozlišení teploty0.1 °CReakční doba2.5 sZákladní přesnost (±)0,3 %Typ (výrobce)K204Základní přesnost měření (+/-)1 °CTeplota (max.)+1370 °CTeplota (min.)-200 °CNapájeníBaterie 9 V (1x)Provedení4-kanálovýKalibrace možná podleISO / DAkkSProvedení senzoruZásuvnéTyp senzoruKRozměr, výška184 mmRozměr, šířka64 mmHmotnost180 gTyp měření teploty (kategorie)TeploměrVlastnostiFunkce Hold, min./max. a měření střední hodnotyČasovačRelativní funkceAutomatického vypnutíPřepínání °C/°FZdířka pro externí napájení… (fonetip.cz)

Teploměr digitální klíčenka

Teploměr digitální klíčenka

Teploměr digitální klíčenkaKlíčenka s teploměrem KT-1 Praktický mini přívěšek na klíče ve vodotěsném pouzdře. Digitální zobrazení teploty v °C. Ideální na dovolenou, pro volný čas a venkovní použití. Nemusíte se zdržovat převodem z Fahrenheitů v amerických zemích. Technické parametry:Typ: KT-1 Typ čidla: - Základní přesnost: +/-2°C Četnost měření: 10 s Napájení: knoflíková baterie LR44 Rozlišení teploty: 0,2°C Teplotní rozsah: -15 až +49,8°C Rozměry (D x Š x V): 60 x 24 x 13 mm Hmotnost: 12 g Přiloženo v dodávce: - Klíčenka s teploměrem - Knoflíkové baterie LR 44 (fonetip.cz)

Teploměr min./max.

Teploměr min./max.

Tento teploměr je vybaven funkcí pro zobrazování minimální a maximální teploty.Technické parametryHodnotaRozsah měření vnitřní teploty-10 - 50 °CPřenos signálu (meteostanice)PřímoZpůsob montážeZeďRozměr, délka32 mmMísto použitíInteriérDruh přenosuAnalogovýDruh meteostanice (kategorie)Analogový teploměrBarvaBíláFunkce (meteostanice)Vnitřní teplotaRozměr, výška232 mmRozměr, šířka80 mmHmotnost90 gVybaveníS tlačítkemNeobsahuje rtuť (fonetip.cz)

dBb Elektronický teploměr

dBb Elektronický teploměr

dBb Elektronický teploměr Flexibilní lékařský teploměr Remond dBb Laboratory vám umožňuje měřit tělesnou teplotu dítěte. (pilulka.cz)

MARIMEX Teploměr kulatý

MARIMEX Teploměr kulatý

Kulatý plovoucí teploměr pro snadné zjištění teploty vody v bazénu. Velká, snadno čitelná stupnice, v balení i provázek na uchycení teploměru ke konstrukci bazénu či skimmeru.Rozměry:Průměr: 18,5 cmVýška s měřící trubicí: 31,5 cm (marimex.cz)

Teploměr marina digitální

Teploměr marina digitální

Samolepící digitální teploměr do akvária, 19 - 30°C . (superzoo.cz)

Teploměr digitální bateriový

Teploměr digitální bateriový

Teploměr Tetra TH Digital je určen pro přesné měření teploty vody v akváriu. Vyniká snadno čitelným digitálním displejem. Kompaktní teploměr v modrém provedení je vhodný pro všechna akvária a díky přiložené baterii Varta je připraven k okamžitému použití. - S přísavkou pro uchycení teploměru na sklo akvária - S dalšími dvěma přísavkami pro snímač teploty a kabel - Extra dlouhý kabel 95 cm - Měřící rozsah od -10 do + 50 ° C - Displeji lze přepínat mezi ° F / ° C - Vč. Varta baterie pro dlouhou životnost (superzoo.cz)

Teploměr juwel digitální

Teploměr juwel digitální

Použití: umístěte pod vodní hladinu a důkladně dotáhněte vodotěsný klobouček. (superzoo.cz)

Ručičkový teploměr (stříbrný)

Ručičkový teploměr (stříbrný)

Mechanický ručičkový teploměr vhodný nejen do auta. Teploměr se upevňuje pomocí oboustranné samolepky, která je součástí balení. Rozsah měření: -20°C až +70°C Průměr: 53mm Tloušťka: 15mm (autohotarek.cz)

Teploměr vpichovací HUTERMANN

Teploměr vpichovací HUTERMANN

Teploměr vpichovací HUTERMANN (tipa.eu)

Teploměr bazénový EDCO

Teploměr bazénový EDCO

Teploměr bazénový EDCO (tipa.eu)

Teploměr EMOS E0114

Teploměr EMOS E0114

Teploměr EMOS E0114 (tipa.eu)

Teploměr EMOS E0041

Teploměr EMOS E0041

Teploměr EMOS E0041 (tipa.eu)

Teploměr SOLIGHT TE44

Teploměr SOLIGHT TE44

Teploměr SOLIGHT TE44 (tipa.eu)

Teploměr SOLIGHT TE09

Teploměr SOLIGHT TE09

Teploměr SOLIGHT TE09 (tipa.eu)

Teploměr TFA 30.1043

Teploměr TFA 30.1043

Teploměr TFA 30.1043 (tipa.eu)

Teploměr EMOS RS8471

Teploměr EMOS RS8471

Teploměr EMOS RS8471 (tipa.eu)

Teploměr EMOS 02101

Teploměr EMOS 02101

Teploměr EMOS 02101 (tipa.eu)

Teploměr bazénový SL221157XX

Teploměr bazénový SL221157XX

Teploměr bazénový SL221157XX (tipa.eu)

Teploměr a vlhkoměr

Teploměr a vlhkoměr

Teploměr a vlhkoměr (tipa.eu)

Teploměr SOLIGHT TE46

Teploměr SOLIGHT TE46

Teploměr SOLIGHT TE46 (tipa.eu)

Teploměr BALANCE RUSTIC

Teploměr BALANCE RUSTIC

Teploměr BALANCE RUSTIC (tipa.eu)

Teploměr EMOS E8860

Teploměr EMOS E8860

Teploměr EMOS E8860 (tipa.eu)

Teploměr IT-102

Teploměr IT-102

Teploměr IT-102 (tipa.eu)

Teploměr na víno

Teploměr na víno

Rádi byste servírovali svým hostům víno přesně tak, jak se patří? U vína se uvádí doporučená teplota podávání. Kdo by však stále strkal teploměr do láhve? Nezoufejte, s teploměrem na víno máte o starost méně. Upevňuje se na vnější stranu láhve a o stavu tekutiny vás neustále informuje díky displeji a barevnému zobrazení teplot. Je v něm ukryta i tabulka na jiné druhy alkoholu, takže se stane všestranným pomocníkem při popíjení s přáteli. Teploměr na víno je skvělým a netradičním dárkem nejen pro milovníky vína. Teploměr (pás) na láhev vína Estetický výrobek z nerezové oceli Obsahuje tabulku teplot pro různé druhy alkoholů Odteď budete podávat správně vychlazená vína i lihoviny Nevyžaduje baterie Kurýr PPL - 75 KčCena dobírky je 25 KčDoprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč (suprovedarky.cz)

Zahradní teploměr Stand

Zahradní teploměr Stand

Ukazuje teploty mezi -30 stupňů Celsia a +50 stupňů Celsia.Výrobek má úpravu se starožitným vzhledem. (vivre.cz)

Venkovní teploměr Olks

Venkovní teploměr Olks

Teploměr ukazuje teplotu v rozmezí -25 stupňů Celsia a +55 stupňů Celsia. (vivre.cz)

Venkovní teploměr Heat

Venkovní teploměr Heat

Teploměr ukazuje teplotu v rozmezí od -55 stupňů Celsia do +55 stupňů Celsia (teploty mezi -20 a 120 stupňů Farenheit). (vivre.cz)

Kamna plynová CEV PB

Kamna plynová CEV PB

CEV PB Mějte útulné vyhřáté prostředí kdekoli potřebujete i během mrazivých zimních dnů. Využijte lahev na propan butan a sledujte, jak se během vteřin díky těmto kamnům místnost promění z ledové jeskyně v příjemnou teplou oázu. Výhodou kamen je kombinace vysokého výkonu a právě použití v místech, kde není možné topit jinak než plynem. Dokonce mají i kolečka pro snadný přenos a poskytují tři stupně výkonu od 1,4 kW do 4,2 kW. Bezpečnost zajišťuje speciální snímač naklonění a kompatibilní použít lze plynové lahve o velikosti 5 až 15 kg. (euronics.cz)

Digitální teploměr s vařečkou

Digitální teploměr s vařečkou

Digitální teploměr s vařečkou Digitální teploměr na potraviny 3 v 1 s LCD displejem umožňuje míchat, nabírat pokrmy a přitom jednoduše měřit teplotu. Díky nástavům ho lze použít jako vařečku, naběračku, či jako měřící sondu se zápichem (vhodné pro maso) Je vhodný také při práci s čokoládou. Teploměr zazamenává teploty od -50°C do +300°C s přesností na 0,1°C. Napájení: 1x baterie typu LR44 (nejsou součástí výrobku) Rozměr:  délka cca 25 cm Materiál: silikon, plast, kov (hospodynkam.cz)

MARIMEX Plovoucí digitální teploměr

MARIMEX Plovoucí digitální teploměr

Plovoucí digitální teploměr dokáže změřit teplotu od –20 až do +50 °C ve vašem bazénu. Teploměr funguje na solární pohon a v případě, že nesvítí slunce, má teploměr záložní tužkové AAA baterie. Teploměr ukazuje teplotu vody 3 min. po stisknutí tlačítka „ON“. (nejlevnejsizbozi.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít