Tempered glass protector 0.3mm pro garmin fenix 6 (tgp-gf6s-03)

Produkt Tempered glass protector 0.3mm pro garmin fenix 6 (tgp-gf6s-03) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Tempered glass protector 0.3mm pro garmin fenix 6 (tgp-gf6s-03) upraviť a produkt hľadať znova.

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Fenix 6 (TGP-GF6S-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Fenix 6 (TGP-GF6S-03)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Fenix 6 a Fenix 6S VypnutoVypnutoVíce než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.VypnutoInstalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží ochránit displej i před silnými nárazy, přičemž poskytují výrazně vyšší úroveň ochrany a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Fenix 6 (TGP-GF6S-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro garmin fenix 6 (tgp-gf6s-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Fenix 6X (TGP-GF6X-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Fenix 6X (TGP-GF6X-03)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Fenix 6X VypnutoVypnutoVíce než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.VypnutoInstalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží ochránit displej i před silnými nárazy, přičemž poskytují výrazně vyšší úroveň ochrany a trvanlivosti než... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Fenix 6X (TGP-GF6X-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro garmin fenix 6x (tgp-gf6x-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Fenix 6S (TGP-GF6-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Fenix 6S (TGP-GF6-03)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Fenix 6S Tempered Glass Protector pro Garmin Fenix 6S je více než jen skloOchranné sklo Tempered Glass Protector pro Garmin Fenix 6S je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu a spodní epoxidová lepicí vrstva spojení bez bublinek. Na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector pro Garmin Fenix 6S se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídka ochranných skelTvrzená skla pro hodinky jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od smartphonů, tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace ochranného skla Tempered Glass Protector pro Garmin Fenix 6SUvnitř obalu se kromě ochranného skla pro Garmin Fenix 6S nachází návod a speciální sada... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Fenix 6S (TGP-GF6-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro garmin enduro (tgp-gen-03)

Tempered Glass Protector 0.3 pro Garmin Fenix 7X, voděodolné (TGP-GF7X-03)

Tempered Glass Protector 0.3 pro Garmin Fenix 7X, voděodolné (TGP-GF7X-03)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Fenix 7X Tempered Glass Protector pro Garmin Fenix 7X je více než jen skloOchranné sklo Tempered Glass Protector pro Garmin Fenix 7X je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu a spodní epoxidová lepicí vrstva spojení bez bublinek. Na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector pro Garmin Fenix 7X se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídka ochranných skelTvrzená skla pro hodinky jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od smartphonů, tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace ochranného skla Tempered Glass Protector pro Garmin Fenix 7XUvnitř obalu se kromě ochranného skla pro Garmin Fenix 7X nachází návod a speciální sada... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3 pro Garmin Fenix 7X, voděodolné (TGP-GF7X-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro garmin forerunner 745 (tgp-gf745-03)

Tempered Glass Protector pro Garmin Vivoactive 3 (TGP-GV3-03)

Tempered Glass Protector pro Garmin Vivoactive 3 (TGP-GV3-03)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Vívoactive 3 Více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Na stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží ochránit displej i před silnými nárazy, přičemž poskytují výrazně vyšší úroveň ochrany a trvanlivosti než běžné ochranné fólie. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Garmin Vivoactive 3 (TGP-GV3-03) , Tempered glass protector 0.3 pro garmin fenix 7x, voděodolné (tgp-gf7x-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Enduro (TGP-GEN-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Enduro (TGP-GEN-03)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Enduro Tempered Glass Protector pro Garmin Enduro je více než jen skloOchranné sklo Tempered Glass Protector pro Garmin Enduro je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu a spodní epoxidová lepicí vrstva spojení bez bublinek. Na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector pro Garmin Enduro se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídka ochranných skelTvrzená skla pro hodinky jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od smartphonů, tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace ochranného skla Tempered Glass Protector pro Garmin EnduroUvnitř obalu se kromě ochranného skla pro Garmin Enduro nachází návod a speciální sada pro důkladné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Enduro (TGP-GEN-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro garmin enduro 2, voděodolné (tgp-gedr2-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Forerunner 745 (TGP-GF745-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Forerunner 745 (TGP-GF745-03)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Forerunner 745 VypnutoVypnutoVíce než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.VypnutoInstalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží ochránit displej i před silnými nárazy, přičemž poskytují výrazně vyšší úroveň ochrany a trvanlivosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Forerunner 745 (TGP-GF745-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro garmin forerunner 55 / 45 / 45s (tgp-g45-03)

Tempered Glass Protector pro Garmin Instinct Crossover, voděodolné (TGP-GICO-03)

Tempered Glass Protector pro Garmin Instinct Crossover, voděodolné  (TGP-GICO-03)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Instinct Crossover Obrazovka vašeho zařízení se eventuálně může i skrz opatrnost nečekaně poškodit, stačí jen, když se vám jej podaří upustit na zem. K prevenci podobných případů se hodí ochranné sklo Tempered Glass Protector. Zevní povrchová úprava krycího skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector tak bude vaše zařízení vždy v bezpečí. Ochranné sklo zaručuje třikrát větší ochranu než klasická fólie Neomezuje citlivost dotyku Tempered Glass Protector pro Garmin Instinct Crossover, voděodolné jde jednoduše aplikovat (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Garmin Instinct Crossover, voděodolné (TGP-GICO-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro honor 7a (tgp-h7a-03)

Tempered Glass Protector pro Garmin Forerunner 255, voděodolné (TGP-GF255-03)

Tempered Glass Protector pro Garmin Forerunner 255, voděodolné (TGP-GF255-03)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Forerunner 255 Voděodolná ochrana pro chytré hodinky Garmin Forerunner 255 Do chladu a pod vodu beze strachu Velkou výhodou ochranných skel TGP je jejich voděodolnost, což znamená, že se neodlupují ani při kontaktu s vodou. Nemusíte se bát sprchování, běhání v dešti ani zimních sportů při teplotách pod bodem mrazu. Na ochranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Forerunner 255 se můžete vždy spolehnout. Ochranná skla se testují na skutečných zařízeních Pro výrobu ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Forerunner 255 výrobce vybírá pouze ty nejkvalitnější materiály, které prošly přísnou kontrolou a testováním. Každý kus je následně ručně kontrolován. Hedvábně hladký povrch pro příjemné scrollování Díky sametově hladké povrchové vrstvě je ochranné sklo TGP příjemné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Garmin Forerunner 255, voděodolné (TGP-GF255-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro honor 9x (tgp-h9x-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Enduro 2, voděodolné (TGP-GEDR2-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Enduro 2, voděodolné (TGP-GEDR2-03)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Enduro 2 Voděodolná ochrana pro chytré hodinky Garmin Enduro 2 Do chladu a pod vodu beze strachu Velkou výhodou ochranných skel TGP je jejich voděodolnost, což znamená, že se neodlupují ani při kontaktu s vodou. Nemusíte se bát sprchování, běhání v dešti ani zimních sportů při teplotách pod bodem mrazu. Na ochranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Enduro 2 se můžete vždy spolehnout. Ochranná skla se testují na skutečných zařízeních Pro výrobu ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Enduro 2 výrobce vybírá pouze ty nejkvalitnější materiály, které prošly přísnou kontrolou a testováním. Každý kus je následně ručně kontrolován. Hedvábně hladký povrch pro příjemné scrollování Díky sametově hladké povrchové vrstvě je ochranné sklo TGP příjemné na dotek stejně tak,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Enduro 2, voděodolné (TGP-GEDR2-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro cat s53 (tgp-cts53-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Forerunner 55 / 45 / 45S (TGP-G45-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Forerunner 55 / 45 / 45S (TGP-G45-03)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Forerunner 45 a Forerunner 45S VypnutoVypnutoVíce než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.VypnutoInstalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží ochránit displej i před silnými nárazy, přičemž poskytují výrazně vyšší úroveň ochrany a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Forerunner 55 / 45 / 45S (TGP-G45-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro oukitel wp9 (tgp-owp9-03)

Tempered Glass Protector 0.3 pro Garmin 7 / Epix Gen 2, voděodolné (TGP-GEPX-03)

Tempered Glass Protector 0.3 pro Garmin 7 / Epix Gen 2, voděodolné (TGP-GEPX-03)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin 7 a Epix Gen 2 Tempered Glass Protector pro Garmin 7 / Epix Gen 2 je více než jen skloOchranné sklo Tempered Glass Protector pro Garmin 7 / Epix Gen 2 je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu a spodní epoxidová lepicí vrstva spojení bez bublinek. Na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector pro Garmin 7 / Epix Gen 2 se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídka ochranných skelTvrzená skla pro hodinky jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od smartphonů, tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace ochranného skla Tempered Glass Protector pro Garmin 7 / Epix Gen 2Uvnitř obalu se kromě ochranného skla pro Garmin 7 / Epix... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3 pro Garmin 7 / Epix Gen 2, voděodolné (TGP-GEPX-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro huawei p30 (tgp-hp30-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Infinix Smart 6 (Case Friendly) (TGP-IXS6-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Infinix Smart 6 (Case Friendly) (TGP-IXS6-03)
Detail

Ochranné sklo pro Infinix Smart 6, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé a na objektiv, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se může i přes prozíravost ve vteřině pošramotit, někdy jej stačí pouze omylem pustit na podlahu. K zabránění podobné situaci je zde tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Ochranné krycí sklo bylo zhotoveno přesně pro model Infinix Smart 6. Díky tvrdosti o hodnotě 9H a síle sklíčka 0,3 mm dokonale ochrání obrazovku zařízení proti poškrábání a při pádu na zem. Zevní povrchová úprava ochranného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Příjemnou vlastností jsou zaoblené 2.5D hrany, které lépe splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector si tak obrazovka vašeho zařízení uchová stále dobrou kondici. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Uvnitř balení je navíc... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Infinix Smart 6 (Case Friendly) (TGP-IXS6-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro dji fpv (tgp-djfpv-03)

Tempered Glass Protector pro Garmin Vívoactive 4 - 3D Glass (TGR-GV4-BL)

Tempered Glass Protector pro  Garmin Vívoactive 4 - 3D Glass (TGR-GV4-BL)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Vívoactive 4 Displej zařízení s dotykovou plochou se kdykoli může i skrz obezřetnost náhodně zničit, stačí k tomu jej nechtěně upustit na zem. K tomu abyste takové situaci předešli, je vhodné ochranné tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Vnější povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje riziko zanechávání otisků prstů. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude obrazovka vašeho zařízení za všech okolností dokonale chráněna. Ochranné sklo poskytne vašemu zařízení až třikrát větší ochranu než běžná fólie Citlivost na dotyk není aplikací skla omezena Tempered Glass Protector pro Garmin Vívoactive 4 - 3D Glass jde jednoduše aplikovat (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Garmin Vívoactive 4 - 3D Glass (TGR-GV4-BL) , Tempered glass protector 0.3mm pro wowme gladiator; 0.3mm, voděodolné (tgp-wmgl-03)

Tempered Glass Protector pro Garmin Vívoactive 4S - 3D Glass (TGR-GV4S-BL)

Tempered Glass Protector pro Garmin Vívoactive 4S - 3D Glass (TGR-GV4S-BL)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Vívoactive 4S VypnutoVypnutoTempered Glass Protector pro Garmin Vívoactive 4S je více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector pro Garmin Vívoactive 4S se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.VypnutoInstalace ochranného skla Tempered Glass Protector pro Garmin Vívoactive 4SUvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Garmin Vívoactive 4S - 3D Glass (TGR-GV4S-BL) , Tempered glass protector pro garmin vivoactive 3 (tgp-gv3-03)

Tempered Glass Protector pro Honor 8A (TGP-H8A-03)

Tempered Glass Protector pro Honor 8A  (TGP-H8A-03)
Detail

Ochranné sklo pro Honor 8A, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu VypnutoVypnutoVíce než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.VypnutoInstalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Honor 8A (TGP-H8A-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro doogee s88 pro (tgp-s88p-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 6 + sklo na kameru (TGP-GP6-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 6 + sklo na kameru (TGP-GP6-03)
Detail

Ochranné sklo pro Google Pixel 6, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 6 je více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Součástí balení je i ochranné sklo pro kameru fotoaparátu chytrého telefonu Google Pixel 6.Na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 6 se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 6 + sklo na kameru (TGP-GP6-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro huawei p20 pro (tgp-hp2p-03)

Tempered Glass Protector pro Garmin Venu Sq - 3D GLASS, černé (TGR-GVSQ-BL)

Tempered Glass Protector pro Garmin Venu Sq - 3D GLASS, černé (TGR-GVSQ-BL)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Venu Sq Více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Na stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží ochránit displej i před silnými nárazy, přičemž poskytují výrazně vyšší úroveň ochrany a trvanlivosti než běžné ochranné fólie. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Garmin Venu Sq - 3D GLASS, černé (TGR-GVSQ-BL) , Tempered glass protector 0.3mm pro doogee x96 pro (tgp-dx96p-03)

Tempered Glass Protector pro Garmin Venu Sq 2, voděodolné (TGR-GVSQ2B-BL)

Tempered Glass Protector pro Garmin Venu Sq 2, voděodolné (TGR-GVSQ2B-BL)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Venu Sq 2, zaoblení 3D, tvrdost 5H, lesklé, tloušťka 0,5 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka vašeho zařízení se kdykoli může nehledě na všechnu obezřetnost náhodně poškodit, třeba tak ,že se vám jej podaří nechtěně upustit. K předcházení takových situací je vhodné tvrzené ochranné sklo Tempered Glass Protector. Vlivem tvrdosti 5H a síle sklíčka 0,5 mm nekompromisně kryje displej zařízení vůči škrábancům a jiným poškozením. Zevní povrchová úprava tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Zaoblení hran je tzv. 3D, krásně splynou s displejem bez ostrých okrajů. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude obrazovka vašeho zařízení za všech okolností dokonale chráněna. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Součástí balení je také čisticí hadřík,stěrka,alkoholový hadřík a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Garmin Venu Sq 2, voděodolné (TGR-GVSQ2B-BL) , Tempered glass protector 0.3mm pro infinix smart 6 (case friendly) (tgp-ixs6-03)

Tempered Glass Protector pro Garmin Venu Sq 2, voděodolné (TGR-GVSQ2-BL)

Tempered Glass Protector pro Garmin Venu Sq 2, voděodolné (TGR-GVSQ2-BL)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Venu Sq 2, zaoblení 3D, tvrdost 5H, lesklé, tloušťka 0,5 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se dá i přes všechnu prozíravost nepředvídatelně zničit, stačí k tomu pouze jej nechtěně upustit na zem. Ke zmenšení pravděpodobnosti takové situace existuje ochranné sklo Tempered Glass Protector. Vzhledem k tvrdosti 5H a síle skla 0,5 mm bezpečně ochrání obrazovku zařízení proti poškození. Vnější povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Hrany jsou upraveny 3D zaoblením, krásně splynou s displejem bez ostrých okrajů. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude obrazovka vašeho zařízení za všech okolností dokonale chráněna. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,stěrka,alkoholový hadřík a samolepka na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Garmin Venu Sq 2, voděodolné (TGR-GVSQ2-BL) , Tempered glass protector 0.3mm pro samsung galaxy a41 (tgp-sa41-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P30 (TGP-HP30-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P30 (TGP-HP30-03)
Detail

Ochranné sklo pro Huawei P30, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu VypnutoVypnutoVíce než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.VypnutoInstalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P30 (TGP-HP30-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro amazfit gtr 47mm (tgp-xagtr47-03)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9 (TGP-XR9-03)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9 (TGP-XR9-03)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi 9, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Na stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží ochránit displej i před... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9 (TGP-XR9-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro nexus 5x (tgp-nx5-03-rb)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Honor 7A (TGP-H7A-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Honor 7A (TGP-H7A-03)
Detail

Ochranné sklo pro Honor 7A, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Na stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží ochránit displej i před silnými... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Honor 7A (TGP-H7A-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro huawei p40 lite (tgp-hp40l-03)

Tempered Glass Protector pro Nokia 6.2 / 7.2 (TGP-NK62-03)

Tempered Glass Protector pro Nokia 6.2 / 7.2  (TGP-NK62-03)
Detail

Ochranné sklo pro Nokia 6.2 a 7.2, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu VypnutoVypnutoVíce než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.VypnutoInstalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Nokia 6.2 / 7.2 (TGP-NK62-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro alcatel 3x 2020 (tgp-a3x20-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Honor 9X (TGP-H9X-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Honor 9X (TGP-H9X-03)
Detail

Ochranné sklo pro Honor 9X, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu VypnutoVypnutoVíce než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.VypnutoInstalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Honor 9X (TGP-H9X-03) , Tempered glass protector pro garmin forerunner 255, voděodolné (tgp-gf255-03)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi 7A (TGP-XR7A-03)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi 7A (TGP-XR7A-03)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi 7A , zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu VypnutoVypnutoVíce než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.VypnutoInstalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi 7A (TGP-XR7A-03) , Tempered glass protector pro garmin instinct crossover, voděodolné (tgp-gico-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro DJI FPV (TGP-DJFPV-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro DJI FPV (TGP-DJFPV-03)
Detail

Ochranné sklo - pro DJI FPV, 2 ks čirých skel, tloušťka 0,3 mm, 2,5D, vysoká tvrdost 9H, ochrana před poškozením, nerušivý vzhled, nezanechává bublinky Obrazovka vašeho zařízení se dá i přes maximální opatrnost náhle roztříštit, stačí k tomu jenom jej nedopatřením shodit na podlahu. K prevenci podobných případů se vám může hodit tvrzené ochranné sklo Tempered Glass Protector. Vnější povrchová úprava tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector tak bude vaše zařízení stále bezpečně chráněn. Ochranné sklo zaručuje třikrát větší ochranu než klasická fólie Aplikace skla nesnižuje citlivost dotyku Tempered Glass Protector 0.3mm pro DJI FPV lze jednoduše nasadit (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro DJI FPV (TGP-DJFPV-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro huawei p smart pro (tgp-hpsp-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Oukitel WP9 (TGP-OWP9-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Oukitel WP9 (TGP-OWP9-03)
Detail

Ochranné sklo pro Oukitel WP9, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se eventuálně může i přes velkou pozornost nenadále poškrábat, nejde o nic víc než jej omylem shodit na zem. K prevenci tohoto rizika si můžete pořídit tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Toto tvrzené ochranné sklo bylo vytvořeno pro displej Oukitel WP9. Zásluhou tvrdosti 9H a síle skla 0,3 mm spolehlivě jistí obrazovku zařízení proti všemožnému poškození. Vnější povrchová úprava ochranného skla snižuje riziko zanechávání otisků prstů. Mile vás překvapí mírně zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nenarazíte prstem na ostrý okraj. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector tak bude obrazovka vašeho zařízení dokonale chráněna. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Součástí balení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Oukitel WP9 (TGP-OWP9-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro pro samsung galaxy a10 (tgp-sa10-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro CAT S53 (TGP-CTS53-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro CAT S53 (TGP-CTS53-03)
Detail

Ochranné sklo pro CAT S53, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se kdykoli může i přes prozíravost nečekaně narušit, někdy jej stačí pouze omylem upustit na podlahu. K tomu abyste se takovému problému vyhnuli, se vám může hodit ochranné sklo Tempered Glass Protector. Tvrzené ochranné sklo se hodí přesně pro model CAT S53. Zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce 0,3 mm perfektně ochraňuje displej zařízení proti poškození při pádu. Zevní povrchová úprava tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Větší komfort při používání telefonu zajistí zaoblené 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení stále jako nový. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro CAT S53 (TGP-CTS53-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro cat s31; 0.3mm + sklo na kameru (tgp-cs31-03)

Tempered Glass Protector pro WowME Roundswitch, voděodolné (TGP-WMRS-03)

Tempered Glass Protector pro WowME Roundswitch, voděodolné (TGP-WMRS-03)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky WowME FW20plus Obrazovka vašeho zařízení se vždy může i přes maximální obezřetnost náhle zničit, stačí jen, když se vám jej podaří nedopatřením shodit na zem. K tomu abyste takové situaci předešli, se hodí ochranné sklo Tempered Glass Protector. Zevní povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení stále v perfektní kondici. Ochranné sklo poskytne vašemu zařízení až třikrát větší ochranu než běžná fólie Citlivost na dotyk se aplikací skla neomezuje Tempered Glass Protector pro WowME Roundswitch, voděodolné se jednoduše aplikuje (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro WowME Roundswitch, voděodolné (TGP-WMRS-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro google pixel 6 + sklo na kameru (tgp-gp6-03)

Tempered Glass Protector pro Garmin Venu 2 Plus; - 3D Glass, voděodolné (TGR-GV2P-BL)

Tempered Glass Protector pro Garmin Venu 2 Plus; - 3D Glass, voděodolné (TGR-GV2P-BL)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Venu 2 Plus Tempered Glass Protector pro Garmin Venu 2 Plus je více než jen skloOchranné sklo Tempered Glass Protector pro Garmin Venu 2 Plus je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu a spodní epoxidová lepicí vrstva spojení bez bublinek. Na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector pro Garmin Venu 2 Plus se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídka ochranných skelTvrzená skla pro hodinky jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od smartphonů, tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace ochranného skla Tempered Glass Protector pro Garmin Venu 2 PlusUvnitř obalu se kromě ochranného skla pro Garmin Venu 2 Plus nachází návod... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Garmin Venu 2 Plus; - 3D Glass, voděodolné (TGR-GV2P-BL)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Instinct 2s, voděodolné (2ks) (TGR-GIN2S-BL)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Instinct 2s, voděodolné (2ks) (TGR-GIN2S-BL)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Garmin Instinct 2S Voděodolná ochrana pro chytré hodinky Garmin Instinct 2s Do chladu a pod vodu beze strachu Velkou výhodou ochranných skel TGP je jejich voděodolnost, což znamená, že se neodlupují ani při kontaktu s vodou. Nemusíte se bát sprchování, běhání v dešti ani zimních sportů při teplotách pod bodem mrazu. Na ochranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Instinct 2s se můžete vždy spolehnout. Ochranná skla se testují na skutečných zařízeních Pro výrobu ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Instinct 2s výrobce vybírá pouze ty nejkvalitnější materiály, které prošly přísnou kontrolou a testováním. Každý kus je následně ručně kontrolován. Hedvábně hladký povrch pro příjemné scrollování Díky sametově hladké povrchové vrstvě je ochranné sklo TGP příjemné na dotek stejně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Instinct 2s, voděodolné (2ks) (TGR-GIN2S-BL)

Tempered Glass Protector pro Razer Phone 1/2 (TGP-RP12-03)

Tempered Glass Protector pro Razer Phone 1/2 (TGP-RP12-03)
Detail

Ochranné sklo pro Razer Phone 1 a Phone 2, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Na stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží ochránit... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Razer Phone 1/2 (TGP-RP12-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Doogee X96 Pro (TGP-DX96P-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Doogee X96 Pro (TGP-DX96P-03)
Detail

Ochranné sklo pro Doogee X96 PRO, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Tempered Glass Protector 0.3mm pro Doogee X96 Pro je více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Doogee X96 Pro se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Doogee... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Doogee X96 Pro (TGP-DX96P-03)

Tempered Glass Protector pro Lamax W9.1 / W7.1 , voděodolné (TGP-LW91-03)

Tempered Glass Protector pro Lamax W9.1 / W7.1 , voděodolné (TGP-LW91-03)
Detail

Ochranné sklo , zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se dá i přes všechnu prozíravost nepředvídatelně rozbít, někdy jej stačí pouze upustit na zem. K předcházení takových situací přijde vhod tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Právě díky tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,3 mm efektivně ochraňuje displej proti všemožnému poškození. Vnější povrchová úprava tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků prstů. O vysoký komfort při používání telefonu se postarají 2.5D hrany, které lépe splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení stále jako nový. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Stěžejní vlastnosti ochranného skla Tempered Glass Protector pro Lamax W9.1 / W7.1 , voděodolné Ochranné sklo má oproti fólii mnohem vyšší pevnost a odolnost Aplikace skla nijak nesnižuje citlivost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Lamax W9.1 / W7.1 , voděodolné (TGP-LW91-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P20 Pro (TGP-HP2P-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P20 Pro (TGP-HP2P-03)
Detail

Ochranné sklo pro Huawei P20 Pro, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Na stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží ochránit displej i před silnými... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P20 Pro (TGP-HP2P-03)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy Watch 46mm (TGP-SGW46-03)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy Watch 46mm (TGP-SGW46-03)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 46 mm Více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Na stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží ochránit displej i před silnými nárazy, přičemž poskytují výrazně vyšší úroveň ochrany a trvanlivosti než běžné ochranné fólie. (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy Watch 46mm (TGP-SGW46-03)

Tempered Glass Protector pro Honor 20 / 20 Pro (TGP-H20-03)

Tempered Glass Protector pro Honor 20 / 20 Pro (TGP-H20-03)
Detail

Ochranné sklo pro Honor 20 a 20 Pro, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík VypnutoVypnutoVíce než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.VypnutoInstalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží ochránit displej i před silnými nárazy, přičemž poskytují... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Honor 20 / 20 Pro (TGP-H20-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Moto Z2 Play (TGP-MZ2P-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Moto Z2 Play (TGP-MZ2P-03)
Detail

Ochranné sklo pro Motorola Moto Z2 Play, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Na stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží ochránit displej i před... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Moto Z2 Play (TGP-MZ2P-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A41 (TGP-SA41-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A41 (TGP-SA41-03)
Detail

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy A41, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka vašeho zařízení se vždy může nehledě na opatrnost ve vteřině zničit, nejde o nic víc než jej nedopatřením shodit na podlahu. K tomu abyste takové situaci předešli, si můžete pořídit tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Toto tvrzené ochranné sklo je určené na míru Samsung Galaxy A41. Právě zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,3 mm bezpečně jistí displej zařízení vůči roztříštění nebo poškrábání. Zevní povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení vždy jako v bavlnce. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A41 (TGP-SA41-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A70 (TGP-SA70-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A70 (TGP-SA70-03)
Detail

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy A70 , zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu VypnutoVypnutoVíce než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.VypnutoInstalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A70 (TGP-SA70-03)

Tempered Glass Protector pro DJI Action 2, voděodolné (TGP-DJA2-03)

Tempered Glass Protector pro DJI Action 2, voděodolné (TGP-DJA2-03)
Detail

Ochranné sklo - pro DJI Action 2, 3 ks čirých skel, tloušťka 0,3 mm, 2,5D, vysoká tvrdost 9H, ochrana před poškozením, zachování citlivosti dotyku, nerušivý vzhled, nezanechává bublinky, voděodolné Obrazovka vašeho zařízení se může i přes maximální pozornost ve vteřině pošramotit, stačí k tomu akorát jej omylem pustit na podlahu. K předcházení takových situací je zde tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Zevní povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje zanechávání otisků prstů. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude vaše zařízení vždy v bezpečí. Ochranné sklo je pevnější než běžná ochranná fólie Aplikace skla nijak neomezuje citlivost na dotyk Tempered Glass Protector pro DJI Action 2, voděodolné lze snadně aplikovat (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro DJI Action 2, voděodolné (TGP-DJA2-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Amazfit GTR 47mm (TGP-XAGTR47-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Amazfit GTR 47mm (TGP-XAGTR47-03)
Detail

Ochranné sklo pro chytré hodinky Amazfit Amazfit GTR (47 mm) a GTR 47 mm Displej vašeho zařízení se kdykoli dá i přes opatrnost a pozornost nenadále porušit, stačí jej jen omylem shodit na zem. Nemusíte se ale bát, pro takové případy je vhodné ochranné sklo Tempered Glass Protector. Vnější povrchová úprava tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude vaše zařízení v bezpečí za všech okolností. Ochranné sklo vaše zařízení ochrání až třikrát víc než obyčejná fólie Citlivost na dotyk není po aplikaci skla nijak omezena Tempered Glass Protector 0.3mm pro Amazfit GTR 47mm lze snadně aplikovat (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Amazfit GTR 47mm (TGP-XAGTR47-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Nexus 5x (TGP-NX5-03-RB)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Nexus 5x (TGP-NX5-03-RB)
Detail

Ochranné sklo pro Nexus 5X, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Na stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží ochránit displej i před silnými... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Nexus 5x (TGP-NX5-03-RB)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Alcatel 3X 2020 (TGP-A3X20-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Alcatel 3X 2020 (TGP-A3X20-03)
Detail

Ochranné sklo pro Alcatel 3X, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu VypnutoVypnutoVíce než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.VypnutoInstalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Alcatel 3X 2020 (TGP-A3X20-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P40 Lite (TGP-HP40L-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P40 Lite (TGP-HP40L-03)
Detail

Ochranné sklo pro Huawei P40 Lite, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej dotykového zařízení se vždy může i přes maximální prozíravost náhodně poškrábat, stačí k tomu jenom jej upustit při vystupování z auta. K zabránění podobné situaci se vyrábí tvrzené ochranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P40 Lite. Tvrdé ochranné sklo pasuje pro model Huawei P40 Lite. Právě díky tvrdosti 9H a síle skla 0,3 mm pořádně kryje displej zařízení proti škrábancům a jinému poškození. Zevní úprava krycího skla snižuje zachycování šmouh prstů. Díky Tempered Glass Protector se tak už o výbornou kondici obrazovky vašeho zařízení nebudete muset strachovat. Uvnitř balení je navíc čistící hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Podstatné přednosti ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P40 Lite Ochranné sklo vytvořeno přímo na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P40 Lite (TGP-HP40L-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Doogee S88 Pro (TGP-S88P-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Doogee S88 Pro (TGP-S88P-03)
Detail

Ochranné sklo pro Doogee S88 Pro, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Tempered Glass Protector 0.3mm pro Doogee S88 Pro je více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Doogee S88 Pro se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Doogee... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Doogee S88 Pro (TGP-S88P-03)

Tempered Glass Protector pro POCO M4 pro 4G (TGP-PCM4P-03)

Tempered Glass Protector pro POCO M4 pro 4G (TGP-PCM4P-03)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro POCO M4 Pro, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Svůj mobilní telefon určitě ochraňujete, jak nejlépe umíte. Stejnou pozornost je ale dobré věnovat i čočce fotoaparátu. Ochranné sklo na objektiv Tempered Glass Protector využijete pro telefon POCO M4 Pro. Sklo s tvrdostí 9H si vezme na starost ochranu citlivého fotomodulu. Pokud jste si zvykli nosit mobil v kapse nebo tašce, s ochranným sklem Tempered Glass Protector se nejenže čočka nepoškrábe, ale při případném pádu navíc nepraskne fotomodul. Váš mobilní telefon bude chránit sklo s 2,5D zaoblením. Tloušťka skla dělá 0,3 mm. Ochranné sklo pro objektiv Tempered Glass Protector nemá na výslednou kvalitu fotografií či videí žádný vliv. V balení se nachází i čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Hlavní vlastnosti ochranného skla na objektiv... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro POCO M4 pro 4G (TGP-PCM4P-03)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy Xcover6 Pro (TGP-SXC6P-03)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy Xcover6 Pro (TGP-SXC6P-03)
Detail

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy Xcover6 Pro, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se eventuálně může nehledě na všechnu rozvážnost ve vteřině rozbít, stačí jej přitom pouze upustit z větší výšky. K prevenci tohoto rizika bylo vyvinuto ochranné sklo Tempered Glass Protector. Ochranné tvrzené sklo je vhodné přesně na míru Samsung Galaxy Xcover6 Pro. Právě zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce 0,3 mm bezchybně jistí displej zařízení vůči poškození všeho druhu. Vnější povrchová úprava ochranného skla snižuje riziko zanechávání nežádoucích otisků prstů. Příjemné jsou 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector si tak obrazovka vašeho zařízení uchová stále dobrou kondici. Nijak nezhorší dotykové vlastnosti displeje, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Uvnitř balení je navíc... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy Xcover6 Pro (TGP-SXC6P-03)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Pad 10.6 (TGP-XRPD-03)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Pad 10.6 (TGP-XRPD-03)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Xiaomi Redmi Pad, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: instalační rámeček, čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a sklo na zadní stranu Displej vašeho zařízení se dá i skrz obezřetnost snadno roztříštit, stačí jej pouze nedopatřením shodit na zem. K tomu abyste se do takové situace nedostali, bylo vyvinuto tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Díky tvrdosti o hodnotě 9H a tloušťce skla 0,3 mm bezchybně ochraňuje displej proti poškrábání, roztříštění nebo jiným poškozením. Vnější povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků prstů. Větší komfort při používání telefonu zajistí zaoblené 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector tak bude obrazovka vašeho zařízení dokonale chráněna. Součástí balení je také instalační rámeček,čisticí hadřík,stěrka,alkoholový hadřík a sklo na zadní stranu. Základní funkce ochranného skla... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Pad 10.6 (TGP-XRPD-03)
Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Fenix 6 (TGP-GF6S-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Fenix 6X (TGP-GF6X-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Enduro (TGP-GEN-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Forerunner 745 (TGP-GF745-03), Tempered Glass Protector 0.3 pro Garmin Fenix 7X, voděodolné (TGP-GF7X-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Enduro 2, voděodolné (TGP-GEDR2-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Garmin Forerunner 55 / 45 / 45S (TGP-G45-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Honor 7A (TGP-H7A-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Honor 9X (TGP-H9X-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro CAT S53 (TGP-CTS53-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Oukitel WP9 (TGP-OWP9-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P30 (TGP-HP30-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro DJI FPV (TGP-DJFPV-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro WowME Gladiator; 0.3mm, voděodolné (TGP-WMGL-03), Tempered Glass Protector pro Garmin Vivoactive 3 (TGP-GV3-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Doogee S88 Pro (TGP-S88P-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P20 Pro (TGP-HP2P-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Doogee X96 Pro (TGP-DX96P-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Infinix Smart 6 (Case Friendly) (TGP-IXS6-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A41 (TGP-SA41-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Amazfit GTR 47mm (TGP-XAGTR47-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Nexus 5x (TGP-NX5-03-RB), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P40 Lite (TGP-HP40L-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Alcatel 3X 2020 (TGP-A3X20-03), Tempered Glass Protector pro Garmin Forerunner 255, voděodolné (TGP-GF255-03), Tempered Glass Protector pro Garmin Instinct Crossover, voděodolné (TGP-GICO-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P Smart Pro (TGP-HPSP-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro pro Samsung Galaxy A10 (TGP-SA10-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro CAT S31; 0.3mm + sklo na kameru (TGP-CS31-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 6 + sklo na kameru (TGP-GP6-03)