Tempered glass protector 0.3 mm pro alcatel 1s 2021 + sklo na kameru (case friendly) (tgp-a1s21-03)

Produkt Tempered glass protector 0.3 mm pro alcatel 1s 2021 + sklo na kameru (case friendly) (tgp-a1s21-03) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Tempered glass protector 0.3 mm pro alcatel 1s 2021 + sklo na kameru (case friendly) (tgp-a1s21-03) upraviť a produkt hľadať znova.

Tempered Glass Protector 0.3 mm pro Alcatel 1S 2021 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-A1S21-03)

Tempered Glass Protector 0.3 mm pro Alcatel 1S 2021 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-A1S21-03)
Detail

Ochranné sklo pro Alcatel 1S 2021, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Tempered Glass Protector 0.3mm pro Alcatel 1S 2021 je více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Alcatel 1S 2021 se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace ochranného skla Tempered Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3 mm pro Alcatel 1S 2021 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-A1S21-03) , Tempered glass protector 0.3 mm pro alcatel 1s 2021 + sklo na kameru (case friendly) (tgp-a1s21-03)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XR10C-03)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XR10C-03)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi 10C, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Displej vašeho zařízení se dá i přes velkou opatrnost a pozornost najednou poškrábat, stačí k tomu pouze jej nedopatřením upustit. K zabránění takové nehodě bylo vyvinuto ochranné tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Toto ochranné krycí sklo bylo zhotoveno pro obrazovku Xiaomi Redmi 10C. Zásluhou tvrdosti o hodnotě 9H a síle sklíčka 0,3 mm vzorně jistí displej zařízení proti škrábancům a jinému poškození. Vnější povrchová úprava krycího skla snižuje riziko zanechávání otisků prstů. Příjemnou vlastností jsou zaoblené 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení vždy jako v bavlnce. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, má lepící vrstvu po celé ploše.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XR10C-03) , Tempered glass protector 0.3 mm pro doogee s97 pro (case friendly) (tgp-ds97p-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro OnePlus 10T + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-OP10TT-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro OnePlus 10T + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-OP10TT-03)
Detail

Ochranné sklo pro OnePlus 10T, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka vašeho zařízení se kdykoli dá i přes veškerou opatrnost nepředvídatelně poničit, stačí k tomu pouze jej omylem upustit. Pro tyto nehody se vyrábí tvrzené ochranné sklo Tempered Glass Protector. Toto tvrzené krycí sklo je zaměřené na displej OnePlus 10T. Právě zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce 0,3 mm mimořádně uchrání obrazovku vůči všemožnému poškození. Zevní povrchová úprava krycího skla snižuje zanechávání otisků prstů. Příjemné jsou 2.5D hrany, které lépe splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector se tak už o výbornou kondici obrazovky vašeho zařízení nebudete muset strachovat. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro OnePlus 10T + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-OP10TT-03) , Tempered glass protector 0.3 mm pro xiaomi 11t pro / 11t + sklo na kameru (case friendly) (tgr-x11tp-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 11 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI11-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 11 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI11-03)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 11, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Ochranné sklo kompatibilní s obalem na chytrý telefonVypnutoOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 11 bylo navrženo pro použití v kombinaci s jakýmkoli ochranným pouzdrem pro maximální ochranu smartphonu ze všech úhlů.VypnutoSklo poskytne ochranu i pro fotomodul vašeho telefonuTempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 11 skýtá téměř neviditelnou ochranu, takže se nemusíte obávat rozbití nebo poškrábání objektivu fotoaparátu. Tvrzené sklo TGP je zcela průhledné a nesnižuje kvalitu fotografií ani videí pořízených smartphonem.VypnutoOchranná skla se testují na skutečných zařízeníchPro výrobu ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 11 výrobce vybírá pouze ty nejkvalitnější materiály, které prošly přísnou kontrolou a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 11 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI11-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro iphone 12 + sklo na kameru (case friendly) (tgp-ai12-03)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy M13 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGM13-03)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy M13 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGM13-03)
Detail

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy M13, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé a na objektiv, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se vždy může i přes veškerou obezřetnost z ničeho nic roztříštit, stačí jej jen nedopatřením shodit na zem. K omezení tohoto problému je připraveno tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Toto tvrzené ochranné sklo je dělané pro rozměr Samsung Galaxy M13. Vzhledem k tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,3 mm pořádně jistí displej proti škrábancům a jiným poškozením. Vnější povrchová úprava tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Větší komfort při používání telefonu zajistí zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nenarazíte prstem na ostrý okraj. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení stále v perfektní kondici. Nijak nezmění dotykové vlastnosti displeje, protože má lepící vrstvu po celé ploše.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy M13 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGM13-03) , Tempered glass protector pro huawei nova y70 + sklo na kameru (case friendly) (tgp-hny70-03)

Tempered Glass Protector pro Huawei nova Y70 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-HNY70-03)

Tempered Glass Protector pro Huawei nova Y70 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-HNY70-03)
Detail

Ochranné sklo pro Huawei Nova Y70, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Displej vašeho zařízení se kdykoli může i přes velkou prozíravost znenadání porušit, stačí k tomu jej upustit na zem. K prevenci podobné nehody si můžete pořídit tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Tvrzené krycí sklo bylo vyrobeno přesně na míru Huawei Nova Y70. Vlivem tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,3 mm spolehlivě jistí displej zařízení proti všemožnému poškození. Zevní povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků. Příjemnou vlastností jsou zaoblené 2.5D hrany, které hezky splývají s displejem. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení vždy jako v bavlnce. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, má lepící vrstvu po celé ploše. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík,samolepka na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Huawei nova Y70 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-HNY70-03) , Tempered glass protector pro samsung galaxy m13 + sklo na kameru (case friendly) (tgp-sgm13-03)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi 12 Lite + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-X12L-03)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi 12 Lite + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-X12L-03)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi 12 Lite, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, kompatibilní s čtečkou otisků a lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Displej dotykového zařízení se může i přes veškerou pozornost znenadání poškrábat, stačí k tomu akorát jej omylem pustit na podlahu. Pro takové případy existuje tvrzené ochranné sklo Tempered Glass Protector. Tvrdé krycí sklo bylo vytvořené přesně na míru Xiaomi 12 Lite. Vzhledem k tvrdosti 9H a tloušťce 0,3 mm mimořádně kryje displej zařízení vůči téměř jakémukoliv poškození. Zevní povrchová úprava ochranného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Příjemnou vlastností jsou zaoblené 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector se tak už o výbornou kondici obrazovky vašeho zařízení nebudete muset strachovat. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, lepicí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Xiaomi 12 Lite + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-X12L-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro iphone 11 + sklo na kameru (case friendly) (tgp-ai11-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 12 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI12-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 12 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI12-03)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 12, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Ochranné sklo kompatibilní s obalem na chytrý telefonVypnutoOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 12 bylo navrženo pro použití v kombinaci s jakýmkoli ochranným pouzdrem pro maximální ochranu smartphonu ze všech úhlů.VypnutoSklo poskytne ochranu i pro fotomodul vašeho telefonuTempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 12 skýtá téměř neviditelnou ochranu, takže se nemusíte obávat rozbití nebo poškrábání objektivu fotoaparátu. Tvrzené sklo TGP je zcela průhledné a nesnižuje kvalitu fotografií ani videí pořízených smartphonem.VypnutoOchranná skla se testují na skutečných zařízeníchPro výrobu ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 12 výrobce vybírá pouze ty nejkvalitnější materiály, které prošly přísnou kontrolou a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 12 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI12-03) , Tempered glass protector pro xiaomi redmi 10c + sklo na kameru (case friendly) (tgp-xr10c-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro POCO M5 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-PCM5-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro POCO M5 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-PCM5-03)
Detail

Ochranné sklo pro POCO M5, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé a na objektiv, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se dá i přes opatrnost znenadání poškrábat, stačí jej přitom pouze upustit při vystupování z auta. Jako řešení tohoto problému se vám může hodit tvrzené ochranné sklo Tempered Glass Protector. Toto tvrzené krycí sklo je vhodné na displej POCO M5. Díky tvrdosti o hodnotě 9H a síle skla 0,3 mm spolehlivě jistí obrazovku proti poškození. Zevní povrchová úprava skla snižuje riziko zanechávání otisků. Mile vás překvapí mírně zaoblené 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení stále v perfektní kondici. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro POCO M5 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-PCM5-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro honor x8, + sklo na kameru, (case friendly) (tgp-hx8-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Honor X8, + sklo na kameru, (Case Friendly) (TGP-HX8-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Honor X8, + sklo na kameru, (Case Friendly) (TGP-HX8-03)
Detail

Ochranné sklo pro Honor X8, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Displej vašeho zařízení se eventuálně může i skrz obezřetnost ve vteřině poškrábat, stačí k tomu pouze malá nehoda, jako jej např. omylem upustit. Pro tyto případy přijde vhod ochranné sklo Tempered Glass Protector. Toto ochranné krycí sklo bylo zhotoveno pro model Honor X8. Zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,3 mm pořádně kryje obrazovku zařízení vůči poškrábání. Zevní povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků prstů. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení stále jako nový. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, protože má lepící vrstvu po celé ploše. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Honor X8, + sklo na kameru, (Case Friendly) (TGP-HX8-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro oneplus 10t + sklo na kameru (case friendly) (tgp-op10tt-03)

Tempered Glass Protector pro POCO X4 GT+ sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-PX4GT-03)

Tempered Glass Protector pro POCO X4 GT+ sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-PX4GT-03)
Detail

Ochranné sklo pro POCO X4 GT, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 1,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Displej zařízení s dotykovou plochou se kdykoli může i přes maximální rozvážnost náhle roztříštit, stačí k tomu pouze jej omylem pustit na podlahu. Pro takové nehody slouží tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Ochranné krycí sklo sedí přesně pro model POCO X4 GT. Díky tvrdosti 9H a tloušťce 1,3 mm řádně ochraňuje displej proti roztříštění nebo poškrábání. Vnější povrchová úprava tvrzeného skla snižuje riziko zanechávání otisků prstů. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, které lépe splynou s displejem. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector si tak obrazovka vašeho zařízení uchová stále dobrou kondici. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, má lepící vrstvu po celé ploše. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík,samolepka na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro POCO X4 GT+ sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-PX4GT-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro poco m5s, (case friendly) + sklo na kameru (tgp-pcm5s-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Nothing Phone (1) + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-NP1-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Nothing Phone (1) + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-NP1-03)
Detail

Ochranné sklo pro Nothing Phone (1), zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka dotykového zařízení se kdykoli dá i skrz pozornost z ničeho nic narušit, stačí k tomu akorát jej upustit. K prevenci tohoto rizika je zde tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Toto krycí sklo je určeno přímo pro model Nothing Phone (1). Právě zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce 0,3 mm dobře uchrání displej proti poškození všeho druhu. Zevní povrchová úprava skla snižuje zanechávání otisků prstů. O vysoký komfort při používání telefonu se postarají 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude vaše zařízení stále bezpečně chráněn. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, má lepící vrstvu po celé ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Klíčové... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Nothing Phone (1) + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-NP1-03) , Tempered glass protector pro poco x4 pro 5g + sklo na kameru (case friendly) (tgp-px4p5g-03)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy M23 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGM23-03)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy M23 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGM23-03)
Detail

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy M23 5G, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy M23 5G je více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Součástí balení je i ochranné sklo pro kameru fotoaparátu chytrého telefonu Samsung Galaxy M23 5G.Na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy M23 5G se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy M23 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGM23-03) , Tempered glass protector pro poco m4 pro 4g + sklo na kameru (case friendly) (tgp-pm44g-03)

Tempered Glass Protector pro POCO X4 Pro 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-PX4P5G-03)

Tempered Glass Protector pro POCO X4 Pro 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-PX4P5G-03)
Detail

Ochranné sklo pro POCO X4 Pro 5G, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Obrazovka vašeho zařízení se kdykoli dá i skrz pozornost náhle poškodit, stačí k tomu akorát jej nechtěně shodit ze stolu. Pro tyto nehody se dá pořídit tvrzené ochranné sklo Tempered Glass Protector. Tvrdé ochranné sklo je koncipované na displej POCO X4 Pro 5G. Právě zásluhou tvrdosti 9H a tloušťce 0,3 mm pořádně kryje obrazovku proti poškození při pádu nebo jiné nehodě. Vnější povrchová úprava ochranného skla snižuje zanechávání otisků prstů. O vysoký komfort při používání telefonu se postarají 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení stále v dokonalém stavu. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Součástí balení je také... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro POCO X4 Pro 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-PX4P5G-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro xiaomi redmi a1 + sklo na kameru (case friendly) (tgp-xra41-03)

Tempered Glass Protector pro POCO M4 Pro 4G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-PM44G-03)

Tempered Glass Protector pro POCO M4 Pro 4G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-PM44G-03)
Detail

Ochranné sklo pro POCO M4 Pro, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Obrazovka vašeho zařízení se může i skrz prozíravost zčistajasna zničit, stačí když se vám podaří jej nedopatřením upustit. Ke zmenšení pravděpodobnosti takové situace je zde ochranné tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Tvrdé krycí sklo je zaměřené přímo pro model POCO M4 Pro. Vzhledem k tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,3 mm mimořádně ochrání obrazovku zařízení vůči škrábancům. Zevní povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude vaše zařízení stále bezpečně chráněn. Nijak nezmění dotykové vlastnosti displeje, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla. Součástí balení je také... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro POCO M4 Pro 4G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-PM44G-03) , Tempered glass protector pro samsung galaxy a23 (case friendly) + 3d sklo na kameru (tgp-sga23-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 mini + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP13M-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 mini + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP13M-03)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 13 mini, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 mini je více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Součástí balení je i sklo na kameru telefonu iPhone 13 mini.Na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 mini se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 mini + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP13M-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro iphone 13 mini + sklo na kameru (case friendly) (tgp-ip13m-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 6a + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-GPX6A-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 6a + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-GPX6A-03)
Detail

Ochranné sklo pro Google Pixel 6a 5G, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej zařízení s dotykovou plochou se může i přes velkou prozíravost snadno zničit, stačí když se vám podaří jej nedopatřením shodit na podlahu. K tomu abyste takové situaci předešli, slouží ochranné sklo Tempered Glass Protector. Ochranné tvrzené sklo bylo vyhotoveno přesně na míru Google Pixel 6a 5G. Zásluhou tvrdosti o hodnotě 9H a síle sklíčka 0,3 mm poctivě ochrání obrazovku zařízení vůči téměř jakémukoliv poškození. Vnější povrchová úprava ochranného skla snižuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. Příjemnou vlastností jsou zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nenarazíte prstem na ostrý okraj. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení stále v dokonalém stavu. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, lepicí vrstva je totiž po celé ploše skla.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 6a + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-GPX6A-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro iphone 13 mini + sklo na kameru (case friendly) (tgp-ai13m-03)

Tempered Glass Protector pro Motorola Moto G82 5G+ sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-MG82-03)

Tempered Glass Protector pro Motorola Moto G82 5G+ sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-MG82-03)
Detail

Ochranné sklo pro Motorola Moto G82 5G, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé a na objektiv, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Obrazovka dotykového zařízení se může nehledě na maximální opatrnost nepředvídatelně pošramotit, stačí jej pouze omylem pustit na podlahu. K předcházení takových situací je určeno ochranné tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Toto ochranné krycí sklo bylo vytvořeno pro rozměr Motorola Moto G82 5G. Právě zásluhou tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,3 mm dobře ochraňuje obrazovku proti poškrábání, roztříštění nebo jiným poškozením. Vnější povrchová úprava krycího skla snižuje riziko zanechávání otisků prstů. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude vaše zařízení vždy v bezpečí. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, má lepící vrstvu po celé... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Motorola Moto G82 5G+ sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-MG82-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro motorola moto g52, + sklo na kameru (case friendly) (tgp-mg51-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A04s + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGA04S-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A04s + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGA04S-03)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Samsung Galaxy A04s, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Zajisté se snažíte svůj mobilní telefon patřičně chránit před poškozením. Nenecháváte ale čočku fotoaparátu bez povšimnutí? Ochranné sklo objektivu Tempered Glass Protector se hodí pro telefon Samsung Galaxy A04s. Sklo s tvrdostí 9H zabrání případnému poničení citlivého fotoaparátu. Pokud nosíte telefon jen tak v kapse či kabelce, s ochranným sklem Tempered Glass Protector se není třeba bát nejen poškrábání čočky, ale ani prasknutí fotomodulu při případném pádu. Váš mobilní telefon bude chránit sklo s 2,5D zaoblením. Tloušťka skla činí 0,3 mm. Sklo na objektiv Tempered Glass Protector si skvěle porozumí i s pouzdrem na telefon. Ochranné sklo na objektiv Tempered Glass Protector nijak nepůsobí na snížení kvality vámi pořízených fotek a videí. Součástí balení je také čisticí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A04s + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGA04S-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro google pixel 6a + sklo na kameru (case friendly) (tgp-gpx6a-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 mini + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI13M-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 mini + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI13M-03)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 13 mini, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Ochranné sklo kompatibilní s obalem na chytrý telefonVypnutoOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 13 mini bylo navrženo pro použití v kombinaci s jakýmkoli ochranným pouzdrem pro maximální ochranu smartphonu ze všech úhlů.VypnutoSklo poskytne ochranu i pro fotomodul vašeho telefonuTempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 13 mini skýtá téměř neviditelnou ochranu, takže se nemusíte obávat rozbití nebo poškrábání objektivu fotoaparátu. Tvrzené sklo TGP je zcela průhledné a nesnižuje kvalitu fotografií ani videí pořízených smartphonem.VypnutoOchranná skla se testují na skutečných zařízeníchPro výrobu ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 13 mini výrobce vybírá pouze ty nejkvalitnější materiály, které prošly přísnou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 mini + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI13M-03) , Tempered glass protector pro samsung galaxy m23 5g + sklo na kameru (case friendly) (tgp-sgm23-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 12 mini + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI12M-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 12 mini + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI12M-03)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 12 mini, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Ochranné sklo kompatibilní s obalem na chytrý telefonVypnutoOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 12 mini bylo navrženo pro použití v kombinaci s jakýmkoli ochranným pouzdrem pro maximální ochranu smartphonu ze všech úhlů.VypnutoSklo poskytne ochranu i pro fotomodul vašeho telefonuTempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 12 mini skýtá téměř neviditelnou ochranu, takže se nemusíte obávat rozbití nebo poškrábání objektivu fotoaparátu. Tvrzené sklo TGP je zcela průhledné a nesnižuje kvalitu fotografií ani videí pořízených smartphonem.VypnutoOchranná skla se testují na skutečných zařízeníchPro výrobu ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 12 mini výrobce vybírá pouze ty nejkvalitnější materiály, které prošly přísnou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 12 mini + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI12M-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro nothing phone (1) + sklo na kameru (case friendly) (tgp-np1-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Motorola Moto G52, + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-MG51-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Motorola Moto G52, + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-MG51-03)
Detail

Ochranné sklo pro Motorola Moto G52, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé a na objektiv, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se eventuálně může i přes velkou obezřetnost zčistajasna porušit, stačí když se vám podaří jej nechtěně upustit na zem. Pro takové nehody přijde vhod tvrzené ochranné sklo Tempered Glass Protector. Tvrzené krycí sklo je dělané na míru Motorola Moto G52. Zásluhou tvrdosti o hodnotě 9H a síle sklíčka 0,3 mm skvěle ochrání displej vůči roztříštění při pádu. Zevní povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků. O vysoký komfort při používání telefonu se postarají 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector si tak obrazovka vašeho zařízení uchová stále dobrou kondici. Nijak nezhorší dotykové vlastnosti displeje, protože jeho lepící vrstva není jen v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Motorola Moto G52, + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-MG51-03) , Tempered glass protector pro motorola moto g82 5g+ sklo na kameru (case friendly) (tgp-mg82-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi A1 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XRA41-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi A1 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XRA41-03)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi A1, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé a na objektiv, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka dotykového zařízení se kdykoli může nehledě na všechnu pozornost ve vteřině narušit, stačí k tomu akorát jej upustit při vystupování z auta. K omezení tohoto problému existuje tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Toto tvrzené krycí sklo je zaměřené přímo pro model Xiaomi Redmi A1. Zásluhou tvrdosti o hodnotě 9H a tloušťce skla 0,3 mm spolehlivě uchrání displej zařízení vůči poškození. Vnější povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje riziko zanechávání otisků. Příjemnou vlastností jsou zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nenarazíte prstem na ostrý okraj. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude vaše zařízení stále jako v bavlnce. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, protože má lepící vrstvu po celé ploše. Uvnitř balení je navíc... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi A1 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XRA41-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro iphone 12 pro max + sklo na kameru (case friendly) (tgp-ai12pm-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A22 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGA225G-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A22 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGA225G-03)
Detail

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy A22 5G, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A22 5G je více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A22 5G se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace ochranného... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A22 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGA225G-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro iphone 13 pro max + sklo na kameru (case friendly) (tgp-ip13pm-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 12 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP12PM-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 12 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP12PM-03)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 12 Pro Max, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu VypnutoVypnutoVíce než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.VypnutoInstalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 12 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP12PM-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro iphone 11 pro max + sklo na kameru (case friendly) (tgp-ip11pm-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A12 / M12 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGA12-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A12 / M12 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGA12-03)
Detail

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy A12 a Galaxy M12, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu VypnutoVypnutoVíce než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.VypnutoInstalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A12 / M12 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGA12-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro samsung galaxy a32 4g + sklo na kameru (case friendly) (tgp-sa32x-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 11 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP11PM-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 11 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP11PM-03)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 11 Pro Max VypnutoVypnutoVíce než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranná skla TGP se vyznačují vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.VypnutoInstalace Uvnitř obalu se kromě ochranného skla nachází návod a speciální sada pro důkladné vyčištění displeje.Silná ochranaTvrzená skla TGP dokáží ochránit displej i před silnými nárazy, přičemž poskytují výrazně vyšší úroveň ochrany a trvanlivosti než běžné... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 11 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP11PM-03) , Tempered glass protector pro samsung galaxy a53 5g (case friendly) + 3d sklo na kameru (tgp-sga53d-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A32 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGA32-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A32 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGA32-03)
Detail

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy A32 5G, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Tempered Glass Protector na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A32 5G + sklo na kameru (Case Friendly) pro Samsung Galaxy A32 5G se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro kamery.Instalace... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A32 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGA32-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro samsung galaxy a22 5g + sklo na kameru (case friendly) (tgp-sga225g-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP13PM-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP13PM-03)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 13 Pro Max, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 Pro Max je více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Součástí balení je i sklo na kameru telefonu iPhone 13 Pro Max.Na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 Pro Max se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP13PM-03) , Tempered glass protector pro samsung galaxy a33 5g (case friendly) + 3d sklo na kameru (tgp-sga33d-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 12 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI12PM-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 12 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI12PM-03)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 12 Pro Max, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Ochranné sklo kompatibilní s obalem na chytrý telefonVypnutoOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 12 Pro Max bylo navrženo pro použití v kombinaci s jakýmkoli ochranným pouzdrem pro maximální ochranu smartphonu ze všech úhlů.VypnutoSklo poskytne ochranu i pro fotomodul vašeho telefonuTempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 12 Pro Max skýtá téměř neviditelnou ochranu, takže se nemusíte obávat rozbití nebo poškrábání objektivu fotoaparátu. Tvrzené sklo TGP je zcela průhledné a nesnižuje kvalitu fotografií ani videí pořízených smartphonem.VypnutoOchranná skla se testují na skutečných zařízeníchPro výrobu ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 12 Pro Max výrobce vybírá pouze ty nejkvalitnější materiály, které... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 12 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI12PM-03) , Tempered glass protector 0.3mm pro honor x6 / x8 5g (case friendly) + sklo na kameru (tgp-hx85g-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI13PM-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI13PM-03)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 13 Pro Max, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Ochranné sklo kompatibilní s obalem na chytrý telefonVypnutoOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 Pro Max bylo navrženo pro použití v kombinaci s jakýmkoli ochranným pouzdrem pro maximální ochranu smartphonu ze všech úhlů.VypnutoSklo poskytne ochranu i pro fotomodul vašeho telefonuTempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 Pro Max skýtá téměř neviditelnou ochranu, takže se nemusíte obávat rozbití nebo poškrábání objektivu fotoaparátu. Tvrzené sklo TGP je zcela průhledné a nesnižuje kvalitu fotografií ani videí pořízených smartphonem.VypnutoOchranná skla se testují na skutečných zařízeníchPro výrobu ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 Pro Max výrobce vybírá pouze ty nejkvalitnější materiály, které prošly přísnou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI13PM-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A32 4G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SA32X-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A32 4G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SA32X-03)
Detail

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy A32, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, kompatibilní s čtečkou otisků a lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík Instalační rám pro přesné umístění ochranného sklaSpeciální rámeček pro rychlou a snadnou aplikaci skla TGP vám pomůže přesně jej přilepit na displej telefonu Samsung Galaxy A32. Ochranné sklo přesně přilne ke všem výřezům.Sklo poskytne ochranu i pro fotomodul vašeho telefonuTempered Glass Protector pro Samsung Galaxy A32 skýtá téměř neviditelnou ochranu, takže se nemusíte obávat rozbití nebo poškrábání objektivu fotoaparátu. Tvrzené sklo TGP je zcela průhledné a nesnižuje kvalitu fotografií ani videí pořízených smartphonem.Ochranná skla se testují na skutečných zařízeníchPro výrobu ochranného skla Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy A32 výrobce vybírá pouze ty nejkvalitnější materiály, které prošly přísnou kontrolou a testováním. Každý kus je následně ručně kontrolován.Kompatibilní s Face ID i... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A32 4G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SA32X-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Lenovo Tab P11 Plus 11’’ + sklo na kameru, Case Friendly (TGP-LTP11P-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Lenovo Tab P11 Plus 11’’ + sklo na kameru, Case Friendly (TGP-LTP11P-03)
Detail

Ochranné sklo pro tablet Lenovo TAB P11 Plus, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík, aplikační stěrka a sklo na zadní stranu Tempered Glass Protector 0.3mm pro Lenovo Tab P11 Plus je více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Součástí balení je i ochranné sklo pro kameru tabletu Lenovo Tab P11 Plus.Na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Lenovo Tab P11 Plus se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Lenovo Tab P11 Plus 11’’ + sklo na kameru, Case Friendly (TGP-LTP11P-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi Note 10 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XRN105G-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi Note 10 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XRN105G-03)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 10 5G, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu VypnutoVypnutoTempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi Note 10 5G je více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.VypnutoNa stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi Note 10 5G se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.VypnutoŠiroká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od tabletů či smart hodinek, až po zrcadlovky a GoPro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi Note 10 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XRN105G-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XRN10P-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XRN10P-03)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Zajisté se kromě užívání mobilního telefonu soustředíte i na jeho ochranu. A myslíte také na čočku fotoaparátu? Ochranné sklo objektivu Tempered Glass Protector se hodí pro telefon Xiaomi Redmi Note 10 Pro. Tvrdost skla 9H zajistí maximální odolnost před nechtěným poškozením fotoaparátu. Pokud mobil nosíte po kapsách nebo v kabelce, s ochranným sklem na objektiv Tempered Glass Protector se nejenže čočka nepoškrábe, ale při případném pádu navíc nepraskne fotomodul. Tento typ skla na objektiv byl zhotovený s 2,5D zaoblením. Tloušťka skla se vyšplhala na 0,3 mm. Ochranné sklo na objektiv Tempered Glass Protector v žádném případě negativně neovlivňuje kvalitu vámi pořízených fotografií či videí. Součástí balení je i čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XRN10P-03)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XRN11PP-03)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XRN11PP-03)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G je více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Součástí balení je i ochranné sklo pro kameru fotoaparátu chytrého telefonu Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G.Na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XRN11PP-03)

Tempered Glass Protector rámečkové pro Sony Xperia 10 IV, + 3D sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SX10IV-03)

Tempered Glass Protector rámečkové pro Sony Xperia 10 IV, + 3D sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SX10IV-03)
Detail

Ochranné sklo pro Sony Xperia 10 IV, zaoblení 3D, tvrdost 9H, na objektiv, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Instalační rám pro přesné umístění ochranného sklaSpeciální rámeček pro rychlou a snadnou aplikaci skla TGP vám pomůže přesně jej přilepit na displej telefonu Sony Xperia 10 IV. Ochranné sklo přesně přilne ke všem výřezům.Sklo poskytne ochranu i pro fotomodul vašeho telefonuTempered Glass Protector pro Sony Xperia 10 IV skýtá téměř neviditelnou ochranu, takže se nemusíte obávat rozbití nebo poškrábání objektivu fotoaparátu. Tvrzené sklo TGP je zcela průhledné a nesnižuje kvalitu fotografií ani videí pořízených smartphonem.Ochranná skla se testují na skutečných zařízeníchPro výrobu ochranného skla Tempered Glass Protector pro Sony Xperia 10 IV výrobce vybírá pouze ty nejkvalitnější materiály, které prošly přísnou kontrolou a testováním. Každý kus je následně ručně... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector rámečkové pro Sony Xperia 10 IV, + 3D sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SX10IV-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A13 5G / A13 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SA13X-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A13 5G / A13 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SA13X-03)
Detail

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy A13 a Galaxy A13 5G, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Ochranné sklo kompatibilní s obalem na chytrý telefonOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A13 5G / A13 bylo navrženo pro použití v kombinaci s jakýmkoli ochranným pouzdrem pro maximální ochranu smartphonu ze všech úhlů.Sklo poskytne ochranu i pro fotomodul vašeho telefonuTempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A13 5G / A13 skýtá téměř neviditelnou ochranu, takže se nemusíte obávat rozbití nebo poškrábání objektivu fotoaparátu. Tvrzené sklo TGP je zcela průhledné a nesnižuje kvalitu fotografií ani videí pořízených smartphonem.Ochranná skla se testují na skutečných zařízeníchPro výrobu ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A13 5G / A13 výrobce vybírá pouze ty nejkvalitnější materiály, které... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A13 5G / A13 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SA13X-03)

Tempered Glass Protector rámečkové pro Sony Xperia 1 IV, + 3D sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SX1IV-03)

Tempered Glass Protector rámečkové pro Sony Xperia 1 IV, + 3D sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SX1IV-03)
Detail

Ochranné sklo pro Sony Xperia 1 IV, zaoblení 3D, tvrdost 9H, na objektiv, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej dotykového zařízení se vždy může nehledě na veškerou opatrnost zčistajasna poškodit, třeba tak, že se vám povede jej nechtěně upustit. Jako prevence pro tyto nehody je příhodné ochranné tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Ochranné tvrzené sklo bylo vytvořené akorát pro model Sony Xperia 1 IV. Zásluhou tvrdosti 9H a síle skla 0,3 mm pořádně jistí displej zařízení proti škrábancům či jiným typům poškození. Vnější povrchová úprava tvrzeného krycího skla snižuje zanechávání otisků prstů. Hrany skla mají tzv. 3D zaoblení, krásně splynou s displejem bez ostrých okrajů. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení stále v dokonalém stavu. Součástí balení je také čisticí hadřík,alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Nejdůležitější vlastnosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector rámečkové pro Sony Xperia 1 IV, + 3D sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SX1IV-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A52 5G/A52s 5G/A52 + sklo na kameru (Case Friendly (TGP-SA52X-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A52 5G/A52s 5G/A52 + sklo na kameru (Case Friendly (TGP-SA52X-03)
Detail

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy A52, Galaxy A52 5G a Galaxy A52s 5G, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, kompatibilní s čtečkou otisků a lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Ochranné sklo kompatibilní s obalem na chytrý telefonVypnutoOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A52 5G/A52s 5G/A52 bylo navrženo pro použití v kombinaci s jakýmkoli ochranným pouzdrem pro maximální ochranu smartphonu ze všech úhlů.VypnutoSklo poskytne ochranu i pro fotomodul vašeho telefonuTempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A52 5G/A52s 5G/A52 skýtá téměř neviditelnou ochranu, takže se nemusíte obávat rozbití nebo poškrábání objektivu fotoaparátu. Tvrzené sklo TGP je zcela průhledné a nesnižuje kvalitu fotografií ani videí pořízených smartphonem.VypnutoOchranná skla se testují na skutečných zařízeníchPro výrobu ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A52 5G/A52s 5G/A52 + sklo na kameru (Case Friendly (TGP-SA52X-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro POCO M5s, (Case Friendly) + sklo na kameru (TGP-PCM5S-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro POCO M5s, (Case Friendly) + sklo na kameru (TGP-PCM5S-03)
Detail

Ochranné sklo pro POCO M5s, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé a na objektiv, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Obrazovka dotykového zařízení se eventuálně může i přes velkou opatrnost a pozornost ve vteřině poškrábat, stačí jej přitom pouze nedopatřením shodit na zem. K zabránění takové nehodě se dá pořídit ochranné tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Toto tvrzené sklo bylo vyhotoveno pro model POCO M5s. Díky tvrdosti 9H a tloušťce 0,3 mm dobře ochrání displej vůči škrábancům a jiným poškozením. Zevní povrchová úprava krycího skla snižuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. Mile vás překvapí mírně zaoblené 2.5D hrany, které lépe splynou s displejem. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude vaše zařízení vždy v bezpečí. Samozřejmostí je zachování dotykových vlastností displeje, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Součástí balení je také čisticí... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro POCO M5s, (Case Friendly) + sklo na kameru (TGP-PCM5S-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 14 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP14-BL)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 14 + sklo na kameru  (Case Friendly) (TGP-IP14-BL)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 14, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Ochranné sklo kompatibilní s obalem na chytrý telefonVypnutoOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 14 bylo navrženo pro použití v kombinaci s jakýmkoli ochranným pouzdrem pro maximální ochranu smartphonu ze všech úhlů.VypnutoSklo poskytne ochranu i pro fotomodul vašeho telefonuTempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 14 skýtá téměř neviditelnou ochranu, takže se nemusíte obávat rozbití nebo poškrábání objektivu fotoaparátu. Tvrzené sklo TGP je zcela průhledné a nesnižuje kvalitu fotografií ani videí pořízených smartphonem.VypnutoOchranná skla se testují na skutečných zařízeníchPro výrobu ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 14 výrobce vybírá pouze ty nejkvalitnější materiály, které prošly přísnou kontrolou a testováním. Každý kus je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 14 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP14-BL)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy A23 (Case Friendly) + 3D sklo na kameru (TGP-SGA23-03)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy A23 (Case Friendly) + 3D sklo na kameru (TGP-SGA23-03)
Detail

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy A23, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Obrazovka vašeho zařízení se eventuálně může nehledě na veškerou rozvážnost ve vteřině roztříštit, nemusí se stát nic víc, než že se vám jej podaří upustit z větší výšky. K prevenci tohoto rizika je vhodné ochranné sklo Tempered Glass Protector. Toto tvrzené sklo je zaměřené pro model Samsung Galaxy A23. Vlivem tvrdosti 9H a síle skla 0,3 mm řádně kryje obrazovku zařízení vůči všemožnému poškození. Zevní povrchová úprava ochranného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Větší komfort při používání telefonu zajistí zaoblené 2.5D hrany, které hezky splývají s displejem. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude vaše zařízení v bezpečí za všech okolností. Zachovává perfektní dotykové vlastnosti displeje, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy A23 (Case Friendly) + 3D sklo na kameru (TGP-SGA23-03)

Tempered Glass Protector 0.3 mm pro Xiaomi 11T Pro / 11T + sklo na kameru (Case Friendly) (TGR-X11TP-03)

Tempered Glass Protector 0.3 mm pro Xiaomi 11T Pro / 11T + sklo na kameru (Case Friendly) (TGR-X11TP-03)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi 11T Pro, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi 11T Pro / 11T je více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Součástí balení je i ochranné sklo pro kameru fotoaparátu chytrého telefonu Xiaomi 11T Pro / 11T.Ochranné sklo na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi 11T Pro / 11T se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré nabídky pro různé typy zařízení. Od... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3 mm pro Xiaomi 11T Pro / 11T + sklo na kameru (Case Friendly) (TGR-X11TP-03)

Tempered Glass Protector pro iPhone 14 Plus, UltraSlim + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP14M-02)

Tempered Glass Protector pro iPhone 14 Plus, UltraSlim + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP14M-02)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 14 Plus, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé a na objektiv, tloušťka 0,2 mm, součástí balení: čisticí hadřík a sklo na zadní stranu Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se eventuálně může nehledě na maximální prozíravost náhodně zničit, stačí jej přitom pouze nedopatřením shodit na podlahu. K zabránění takové nehodě je zde ochranné tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Ochranné krycí sklo bylo vyrobeno na míru Apple iPhone 14 Plus. Zásluhou tvrdosti 9H a síle skla 0,2 mm dokonale jistí displej vůči poškození při pádu. Vnější povrchová úprava ochranného skla snižuje zanechávání otisků. O vysoký komfort při používání telefonu se postarají 2.5D hrany, které lépe splynou s displejem. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude vaše zařízení stále jako v bavlnce. Nijak nezmění dotykové vlastnosti displeje, protože má lepící vrstvu po celé ploše. Součástí balení je také čisticí hadřík a sklo na zadní stranu. Důležité... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro iPhone 14 Plus, UltraSlim + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP14M-02)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 14 Pro + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP14P-BL)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 14 Pro + sklo na kameru  (Case Friendly) (TGP-IP14P-BL)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 14 Pro, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Ochranné sklo kompatibilní s obalem na chytrý telefonVypnutoOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 14 Pro bylo navrženo pro použití v kombinaci s jakýmkoli ochranným pouzdrem pro maximální ochranu smartphonu ze všech úhlů.VypnutoSklo poskytne ochranu i pro fotomodul vašeho telefonuTempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 14 Pro skýtá téměř neviditelnou ochranu, takže se nemusíte obávat rozbití nebo poškrábání objektivu fotoaparátu. Tvrzené sklo TGP je zcela průhledné a nesnižuje kvalitu fotografií ani videí pořízených smartphonem.VypnutoOchranná skla se testují na skutečných zařízeníchPro výrobu ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 14 Pro výrobce vybírá pouze ty nejkvalitnější materiály, které prošly přísnou kontrolou a testováním.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 14 Pro + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP14P-BL)

Tempered Glass Protector pro iPhone 14 Pro, UltraSlim + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP14P-02)

Tempered Glass Protector pro iPhone 14 Pro, UltraSlim + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP14P-02)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 14 Pro, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé a na objektiv, tloušťka 0,2 mm, součástí balení: čisticí hadřík a sklo na zadní stranu Displej vašeho zařízení se dá i přes všechnu opatrnost nepředvídatelně rozbít, nemusí se přihodit nic víc, než že se vám podaří jej upustit z větší výšky. K zabránění takové nehodě přijde vhod ochranné tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Tvrzené sklo pasuje na obrazovku Apple iPhone 14 Pro. Právě zásluhou tvrdosti 9H a síle skla 0,2 mm úctyhodně chrání displej zařízení proti škrábancům a jiným poškozením. Vnější povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje zanechávání otisků. Příjemné jsou 2.5D hrany, které splynou s displejem a vy nesaháte na ostrý okraj. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení stále jako nový. Vždy perfektně zachovává dotykové vlastnosti telefonu, vrstva lepidla je totiž po celé jeho ploše. Uvnitř balení je navíc čisticí hadřík a sklo na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro iPhone 14 Pro, UltraSlim + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP14P-02)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 14 Plus + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP14M-BL)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 14 Plus + sklo na kameru  (Case Friendly) (TGP-IP14M-BL)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 14 Plus, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Ochranné sklo kompatibilní s obalem na chytrý telefonVypnutoOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 14 Plus bylo navrženo pro použití v kombinaci s jakýmkoli ochranným pouzdrem pro maximální ochranu smartphonu ze všech úhlů.VypnutoSklo poskytne ochranu i pro fotomodul vašeho telefonuTempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 14 Plus skýtá téměř neviditelnou ochranu, takže se nemusíte obávat rozbití nebo poškrábání objektivu fotoaparátu. Tvrzené sklo TGP je zcela průhledné a nesnižuje kvalitu fotografií ani videí pořízených smartphonem.VypnutoOchranná skla se testují na skutečných zařízeníchPro výrobu ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Apple iPhone 14 Plus výrobce vybírá pouze ty nejkvalitnější materiály, které prošly přísnou kontrolou a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 14 Plus + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP14M-BL)

Tempered Glass Protector pro iPhone 14, Privacy Glass + sklo na kameru (Case Friendly) (TGS-IP14-03)

Tempered Glass Protector pro iPhone 14, Privacy Glass + sklo na kameru (Case Friendly) (TGS-IP14-03)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 14, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé a privátní filtr, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Obrazovka vašeho zařízení se kdykoli dá nehledě na všechnu opatrnost a pozornost jednoduše poničit, stačí jej pouze nedbale pohodit na stůl. K zabránění takové nehodě se vyrábí tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Toto tvrzené sklo pasuje pro rozměr Apple iPhone 14. Právě vlivem tvrdosti 9H a síle sklíčka 0,3 mm mimořádně ochrání obrazovku zařízení vůči všemožnému poškození. Zevní povrchová úprava ochranného tvrzeného skla snižuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. Větší komfort při používání telefonu zajistí zaoblené 2.5D hrany, díky kterým nejezdíte prstem po ostrém okraji. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude vaše zařízení stále jako v bavlnce. Nijak nezmění dotykové vlastnosti displeje, lepicí vrstva je totiž po celé... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro iPhone 14, Privacy Glass + sklo na kameru (Case Friendly) (TGS-IP14-03)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy A53 5G (Case Friendly) + 3D sklo na kameru (TGP-SGA53D-03)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy A53 5G (Case Friendly) + 3D sklo na kameru (TGP-SGA53D-03)
Detail

Ochranné sklo pro Samsung Galaxy A53 5G, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Obrazovka dotykového zařízení se dá i přes všechnu opatrnost a pozornost náhle porušit, stačí jej přitom pouze nedopatřením shodit na podlahu. K tomu abyste se do takové situace nedostali, je příhodné tvrzené ochranné sklo Tempered Glass Protector. Ochranné krycí sklo je vhodné přímo pro model Samsung Galaxy A53 5G. Vzhledem k tvrdosti 9H a tloušťce skla 0,3 mm vzorně ochraňuje obrazovku zařízení proti téměř jakémukoliv poškození. Zevní povrchová úprava ochranného skla snižuje zanechávání nežádoucích otisků prstů. Větší komfort při používání telefonu zajistí zaoblené 2.5D hrany, které hezky splývají s displejem. Díky tvrzenému sklu Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení vždy jako v bavlnce. Nijak nezmění dotykové vlastnosti displeje, protože má... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy A53 5G (Case Friendly) + 3D sklo na kameru (TGP-SGA53D-03)
Tempered Glass Protector 0.3 mm pro Alcatel 1S 2021 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-A1S21-03), Tempered Glass Protector 0.3 mm pro Doogee S97 PRO (Case Friendly) (TGP-DS97P-03), Tempered Glass Protector 0.3 mm pro Xiaomi 11T Pro / 11T + sklo na kameru (Case Friendly) (TGR-X11TP-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 12 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI12-03), Tempered Glass Protector pro Huawei nova Y70 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-HNY70-03), Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy M13 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGM13-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 11 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI11-03), Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XR10C-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Honor X8, + sklo na kameru, (Case Friendly) (TGP-HX8-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro OnePlus 10T + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-OP10TT-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro POCO M5s, (Case Friendly) + sklo na kameru (TGP-PCM5S-03), Tempered Glass Protector pro POCO X4 Pro 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-PX4P5G-03), Tempered Glass Protector pro POCO M4 Pro 4G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-PM44G-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi A1 + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XRA41-03), Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy A23 (Case Friendly) + 3D sklo na kameru (TGP-SGA23-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 mini + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP13M-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 mini + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI13M-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Motorola Moto G52, + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-MG51-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Google Pixel 6a + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-GPX6A-03), Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy M23 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGM23-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Nothing Phone (1) + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-NP1-03), Tempered Glass Protector pro Motorola Moto G82 5G+ sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-MG82-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 12 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-AI12PM-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 13 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP13PM-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPhone 11 Pro Max + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-IP11PM-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A32 4G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SA32X-03), Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy A53 5G (Case Friendly) + 3D sklo na kameru (TGP-SGA53D-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A22 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-SGA225G-03), Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy A33 5G (Case Friendly) + 3D sklo na kameru (TGP-SGA33D-03), Tempered Glass Protector 0.3mm pro Honor X6 / X8 5G (Case Friendly) + sklo na kameru (TGP-HX85G-03)