Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy J5 (2017) (TGP-SJ5-03) + ZDARMA Čisticí utěrka MOSH na displej telefonu

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy J5 (2017) (TGP-SJ5…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy J5 (2017) (TGP-SJ5-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Tvrzené sklo pro mobilní telefon Samsung Galaxy J5 (2017) poskytuje nejlepší ochranu displeje vašeho telefonu proti poškození, pádům nebo poškrábání, aniž by byla snížena citlivost dotykové obrazovky při používání. Díky jeho malé tloušťce pouhých 0,3 mm je toto čiré tvrzené sklo téměř nemožné poškrábat nebo proniknout díky své tvrdosti 9H, zatímco jeho oleofobní vrstva poskytne odolnost proti šmouhám a otiskům prstů. Klíčové vlastnosti ochranného skla pro mobilní telefon Samsung Gallaxy J5 (2017) čiréÚčinná ochrana displeje telefonu Samsung Galaxy J5 2017 proti poškození a poškrábání Vysoká tvrdost 9H odolá většině poškození i pádůmDíky snadné aplikaci nezanechává vzduchové… (alza.cz)

Tempered Glass Protector Ledové pro Samsung Galaxy J5 (2017) (TGF-SJ5…

Tempered Glass Protector Ledové pro Samsung Galaxy J5 (2017) (TGF-SJ5-03)

Ochranné sklo matné, tlumí odlesky displeje, nezanechává otisky prstů, vysoká citlivost dotyku, žádné vzduchové bublinky po instalaci, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A5 2017 (TGP-SA5X…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A5 2017 (TGP-SA5X-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany, určeno pro model 2017 Ochranné sklo na Samsung Galaxy A5 (2017) s tvrdostí H9 perfektně chrání při nárazu a před poškrábáním. Sklo má oleofobní povlak, který zabraňuje vznik otisků prstů a jiných nečistot. Fólie je vyrobena z tvrzeného skla se na ochranu LCD displeje před poškozením a poškrábáním. Skládá se ze speciálně opracovaného skla, které má tvrdost 9H a je třikrát silnější než běžná fólie a je odolnější vůči silnějším nárazům. Dokonce ani nože či klíče nezpůsobí poškrábání tvrzeného skla. Celý povrch skla je transparentní a nijak nenarušuje design telefonu. Sklo má oleofobní povlak, který zabraňuje vznik otisků prstů a jiných nečistot. Zadní strana skla je potažena silným silikonovým… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A6+ (TGP-SX6P-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A6+ (TGP-SX6P-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Nosíte svůj mobilní telefon Samsung Galaxy A6+ bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrabe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector. Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A6 (TGP-SX6-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A6 (TGP-SX6-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Nosíte svůj mobilní telefon Samsung Galaxy A6 bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrabe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector. Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab S4 10.5 (TGP…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab S4 10.5 (TGP-STS4-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Displej zařízení s dotykovou plochou se dá i skrz pozornost nenadále roztříštit, stačí když se vám podaří jej nechtěně shodit ze stolu. K prevenci podobné nehody přijde vhod ochranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab S4 10.5. Zevní úprava ochranného skla znemožňuje utkvívání otisků prstů. Díky Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení vždy jako v bavlnce. Důležité vlastnosti ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab S4 10.5 Sklo zaručuje třikrát větší ochranu než klasická fólie Citlivost dotyku zůstává po aplikaci skla totožná Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab S4 10.5 lze snadně aplikovat (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab E 9.6 (TGP-ST6…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab E 9.6 (TGP-ST6-03-RB)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez obalu… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy J3 (2016) (TGP-SG2…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy J3 (2016) (TGP-SG2-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany  Ochraňte displej svého telefonu Samsung Galaxy J3 před nehodami, k nimž může během každodenního používání či přenášení zařízení bez obalu dojít. Ochranné sklo Tempered Glass Protector s tloušťkou pouhých 0,3 mm a tvrdostí 9H je navrženo tak, aby mu poskytlo tu nejvyšší možnou ochranu, jakou si zaslouží. I přes tvrdost nasazeného skla však zůstane citlivost displeje nedotčena. Navíc se nemusíte bát, že by vaše prsty zanechávaly na skle nežádoucí otisky. Sklo jednoduše nasadíte na displej telefonu, kde bude držet pevně a bez mezer mezi displejem a sklem. (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab S2 8.0 (TGP-ST8…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab S2 8.0 (TGP-ST8-03-RB)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany, pro model SM-T715 Svěřte svůj přístroj do pomyslné péče špičkového ochranného skla s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy S5 (TGP-SG5-03-RB)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy S5 (TGP-SG5-03-RB)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Note 4 (TGP-GN4-03…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Note 4 (TGP-GN4-03-RB)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy S4 Mini (TGP-SS4-03…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy S4 Mini (TGP-SS4-03-RB)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab A 10.5 (TGP…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab A 10.5 (TGP-STA1-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Obrazovka zařízení s dotykovou plochou se vždy může nehledě na maximální obezřetnost ve vteřině narušit, stačí k tomu jenom jej omylem upustit. K tomu abyste takové situaci předešli, přijde vhod tvrzené ochranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab A 10.5. Vnější úprava skla znemožňuje ulpívání otisků. Díky Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení stále jako nový. Klíčové funkce ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab A 10.5 Větší ochrana než při použití běžné fólie Aplikace skla neomezuje citlivost dotyku Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab A 10.5 se jednoduše aplikuje (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A5 (A500F) (TGP-SA5…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy A5 (A500F) (TGP-SA5-03-RB)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany, určeno pro model A500F Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab A 10.1 (TGP-ST1…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab A 10.1 (TGP-ST1-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany  Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrabe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector. Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrabe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector. Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3 mm ochrání displej před poškrabáním, absorbuje nárazy a eliminuje nežádoucí otisky prstů na povrchu displeje. Díky unikátní technologii ochranné sklo nezanechává bublinky, takže není v podstatě vidět. Tempered Glass Protector je ohodnocený tvrdostí 9H, což znamená, že je třikrát silnější… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy S6 Edge (TGP-SGE-03…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy S6 Edge (TGP-SGE-03-RB)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, kompletní zaoblení hran podle displeje Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez obalu?… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab S5e 10.5 (TGP…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab S5e 10.5 (TGP-STS5E-03)

Ochranné sklo 0.3mm, tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany (alza.cz)

Tempered Glass Protector Rámečkové pro Samsung Galaxy J5 (2017) Zlaté…

Tempered Glass Protector Rámečkové pro Samsung Galaxy J5 (2017) Zlaté (TGR-SJ5-GO)

Ochranné sklo vysoká citlivost dotyku, nezanechává otisky prstů, žádné vzduchové bublinky po instalaci, zaoblené hrany až po okraj telefonu Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung A8 (TGP-SA8-03 )

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung A8 (TGP-SA8-03 )

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Nosíte svůj mobilní telefon Samsung A8 bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrabe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector. Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3 mm… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Note 5 Ultraslim…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Note 5 Ultraslim Edition (TGP-GN5-03-RB)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj přístroj do pomyslné péče špičkového ochranného skla s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab S2 9.7 / S3 9.7…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Samsung Galaxy Tab S2 9.7 / S3 9.7 (TGP-ST9-03-RB)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Lenovo Yoga Book 2in1 na displej a…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Lenovo Yoga Book 2in1 na displej a klávesnici (TGP-YB2-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrabe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector.Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3 mm ochrání displej před poškrabáním, absorbuje nárazy a eliminuje nežádoucí otisky prstů na povrchu displeje.Hlavní… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Allview P9 ENERGY LITE 2017 (TGP…

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Allview P9 ENERGY LITE 2017 (TGP-AV97-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrabe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo… (alza.cz)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy Watch 42mm (TGP-SGW42-03)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy Watch 42mm (TGP-SGW42-03)

Ochranné sklo 0.3mm, tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Nosíte své hodinky Samsung Galaxy Watch velikosti 42 mm bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrábe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector. Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3 mm ochrání displej před poškrábáním, absorbuje nárazy a eliminuje nežádoucí otisky prstů na povrchu displeje. Díky unikátní technologii ochranné sklo nezanechává bublinky, takže není v podstatě vidět. Tempered Glass Protector je ohodnocený tvrdostí 9H, což znamená, že je třikrát silnější než běžná fólie. Dokonce vaše Samsung Galaxy Watch ochrání před ostrými předměty, jako jsou nože nebo klíče. Ochranné sklo disponuje… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei Y6 (2017) (TGP-H6Y7-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei Y6 (2017) (TGP-H6Y7-03)

Ochranné sklo Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPad 2017 / iPad 2018 (TGP-IPP9-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro iPad 2017 / iPad 2018 (TGP-IPP9-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany  Ochraňte displej svého 9.7" zařízení iPad PRO před nehodami, k nimž může během každodenního používání či přenášení zařízení bez obalu dojít. Ochranné sklo Tempered Glass Protector s tloušťkou pouhých 0,3 mm a tvrdostí 9H je navrženo tak, aby mu poskytlo tu nejvyšší možnou ochranu, jakou si zaslouží. I přes tvrdost nasazeného skla však zůstane citlivost displeje nedotčena. Navíc se nemusíte bát, že by vaše prsty zanechávaly na skle nežádoucí otisky. Sklo jednoduše nasadíte na displej telefonu, kde bude držet pevně a bez mezer mezi displejem a sklem. (alza.cz)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy Watch 46mm (TGP-SGW46-03)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy Watch 46mm (TGP-SGW46-03)

Ochranné sklo 0.3mm, tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Nosíte své hodinky Samsung Galaxy Watch velikosti 46 mm bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrábe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector. Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3 mm ochrání displej před poškrábáním, absorbuje nárazy a eliminuje nežádoucí otisky prstů na povrchu displeje. Díky unikátní technologii ochranné sklo nezanechává bublinky, takže není v podstatě vidět. Tempered Glass Protector je ohodnocený tvrdostí 9H, což znamená, že je třikrát silnější než běžná fólie. Dokonce vaše Samsung Galaxy Watch ochrání před ostrými předměty, jako jsou nože nebo klíče. Ochranné sklo disponuje… (alza.cz)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy S10e čiré (TGP-SG10E-03)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy S10e čiré (TGP-SG10E-03)

Ochranné sklo 0.3mm, 2.5D, vysoká tvrdost 9H, ochrana displeje před poškozením, zachování citlivosti dotyku, nerušivý vzhled, přesné výřezy, nezanechává bublinky (alza.cz)

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy J4+ / J6+ Transparetní …

Tempered Glass Protector pro Samsung Galaxy J4+ / J6+ Transparetní (TGP-SJ46-03)

Ochranné sklo 0.3mm, tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Nosíte svůj mobilní telefon Samsung Galaxy J4+/J6+ bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrábe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector. Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3 mm ochrání displej před poškrábáním, absorbuje nárazy a eliminuje nežádoucí otisky prstů na povrchu displeje. Díky unikátní technologii ochranné sklo nezanechává bublinky, takže není v podstatě vidět. Tempered Glass Protector je ohodnocený tvrdostí 9H, což znamená, že je třikrát silnější než běžná fólie. Dokonce váš telefon ochrání před ostrými předměty, jako jsou nože nebo klíče. Ochranné sklo je transparentní barvy. … (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Honor 9 (TGP-H9C-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Honor 9 (TGP-H9C-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro OnePlus 3 (TGP-OP3-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro OnePlus 3 (TGP-OP3-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrábe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector.Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrábe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector.Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3 mm ochrání displej před poškrabáním, absorbuje nárazy a eliminuje nežádoucí otisky prstů na povrchu displeje.Hlavní přednosti Vysoká tvrdost 9HTvrzené skloNeomezuje citlivost dotykuNezanechává bublinkyPřesně kopíruje tvar mobilního telefonu (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Doogee X70 (TGP-DX70-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Doogee X70 (TGP-DX70-03)

Ochranné sklo 0.3mm, 2.5D, vysoká tvrdost 9H, ochrana displeje před poškozením, zachování citlivosti dotyku, nerušivý vzhled, presné výřezy, nezanechává bublinky (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro LG V20 (TGP-LG2-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro LG V20 (TGP-LG2-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Nokia 5.1 (TGP-NK51-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Nokia 5.1 (TGP-NK51-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Nosíte svůj mobilní telefon Nokia 5.1 bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrabe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector. Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3 mm ochrání displej před poškrabáním, absorbuje nárazy a eliminuje nežádoucí otisky prstů na povrchu displeje.Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro LG Q6 (TGP-LQ6-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro LG Q6 (TGP-LQ6-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj smartphone LG Q6 bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrábe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector. Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3 mm ochrání… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Nokia 2 (TGP-NK2-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Nokia 2 (TGP-NK2-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Tvrzené sklo pro mobilní telefon Nokia 2 poskytuje nejlepší ochranu displeje vašeho telefonu proti poškození, pádům nebo poškrábání, aniž by byla snížena citlivost dotykové obrazovky při používání. Díky jeho malé tloušťce pouhých 0,3 mm je toto čiré tvrzené sklo téměř nemožné poškrábat nebo proniknout díky své tvrdosti 9H, zatímco jeho oleofobní vrstva poskytne odolnost proti šmouhám a otiskům prstů. Ochranné sklo pro mobilní telefon Nokia 2Účinná ochrana displeje telefonu Nokia 2Vysoká tvrdost Tempered Glass Protector 9H odolá většině poškození i pádůmDíky snadné aplikaci ochranné sklo nezanechává vzduchové bublinkyNesnižuje citlivost displeje na dotyk při používání … (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro LG K9 (TGP-LK9-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro LG K9 (TGP-LK9-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Nosíte svůj mobilní telefon LG K9 bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrabe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector. Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3 mm ochrání… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro DOOGEE X7 (TGP-DX7-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro DOOGEE X7 (TGP-DX7-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrabe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Nokia 6 (TGP-NK1-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Nokia 6 (TGP-NK1-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrabe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector.Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3 mm ochrání displej před… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Lenovo A Plus (TGP-LVAP-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Lenovo A Plus (TGP-LVAP-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Ochranné sklo Tempered Glass Protector s tloušťkou pouze 0,3 mm ochrání váš mobilní telefon před nárazy, škrábanci a nečistotami. Ochranné sklo je určeno pro smartphone Lenovo A Plus. Při používání smartphonu vás neomezuje.Zvyšte ochranu displeje vašeho mobilního telefonu s pomocí ochranného skla Tempered Glass Protector s tloušťkou pouze 0,3 mm. Ochranné sklo je určeno pro smartphone Lenovo A Plus. Nabízí extra vysokou tvrdost 9H se zachováním vysoké citlivosti dotyku.Mezi výhody patří i zaoblené hrany a precizní zpracování, takže sklo přesně kopíruje tvar vašeho mobilního telefonu. Aplikace je velmi jednoduchá a při správném provedení nevznikají žádné bublinky.Hlavní… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P Smart (TGP-HPS-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P Smart (TGP-HPS-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Tvrzené sklo pro mobilní telefon Huawei P Smart poskytuje nejlepší ochranu displeje vašeho telefonu proti poškození, pádům nebo poškrábání, aniž by byla snížena citlivost dotykové obrazovky při používání. Díky jeho malé tloušťce pouhých 0,3 mm je toto čiré tvrzené sklo téměř nemožné poškrábat nebo proniknout díky své tvrdosti 9H, zatímco jeho oleofobní vrstva poskytne odolnost proti šmouhám a otiskům prstů. Vlastnosti ochranného skla pro mobilní telefon Huawei P SmartÚčinná ochrana displeje telefonu Huawei P SmartVysoká tvrdost Tempered Glass Protector 9H odolá většině poškození i pádůmDíky snadné aplikaci ochranné sklo nezanechává vzduchové bublinkyNesnižuje… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P20 Lite (TGP-HP2L-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P20 Lite (TGP-HP2L-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrábe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Lenovo A6010 (TGP-L61-03-RB)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Lenovo A6010 (TGP-L61-03-RB)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro LG K7 (TGP-LK7-03-RB)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro LG K7 (TGP-LK7-03-RB)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Lenovo A7010 (TGP-L71-03-RB)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Lenovo A7010 (TGP-L71-03-RB)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P8 (TGP-HP8-03-RB)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P8  (TGP-HP8-03-RB)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P20 Pro (TGP-HP2P-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei P20 Pro (TGP-HP2P-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrábe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei Y6 Pro (TGP-HY6P-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei Y6 Pro (TGP-HY6P-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany  Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrabe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector. Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrabe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector. Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3 mm ochrání displej před poškrabáním, absorbuje nárazy a eliminuje nežádoucí otisky prstů na povrchu displeje. Díky unikátní technologii ochranné sklo nezanechává bublinky, takže není v podstatě vidět. Tempered Glass Protector je ohodnocený tvrdostí 9H, což znamená, že je třikrát silnější… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Polar Vantage M (TGP-PVM-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Polar Vantage M (TGP-PVM-03)

Ochranné sklo 0.3mm, tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi 7 (TGP-XR7-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi 7 (TGP-XR7-03)

Ochranné sklo 0.3mm, 2.5D, vysoká tvrdost 9H, ochrana displeje před poškozením, zachování citlivosti dotyku, nerušivý vzhled, přesné výrezy, nezanechává bublinky (alza.cz)

Tempered Glass Protector Ledové pro Samsung Galaxy J3 (2017) (TGF…

Tempered Glass Protector Ledové pro Samsung Galaxy J3 (2017) (TGF-SG3J-03)

Ochranné sklo matné, tlumí odlesky displeje, nezanechává otisky prstů, vysoká citlivost dotyku, žádné vzduchové bublinky po instalaci, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa,… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Moto Z3 Play (TGP-MZ3PL-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Moto Z3 Play (TGP-MZ3PL-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Nosíte svůj mobilní telefon Moto Z3 Play bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrabe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector. Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3 mm… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Lenovo A2010 (TGP-LA2-03-RB)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Lenovo A2010 (TGP-LA2-03-RB)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Sony Xperia XA (TGP-SXA-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Sony Xperia XA (TGP-SXA-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnostmi od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná, tudíž se o displej vašeho zařízení můžete přestat strachovat. Ochrání citlivý displej před poškrábáním, snadno absorbuje nárazy a zamezí vzniku nežádoucích a nevzhledných otisků prstů. Celý povrch fólie je vyroben z tvrzeného skla, přesto je dokonale průhledný.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi MiPad 2 (TGP-XP2-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi MiPad 2 (TGP-XP2-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Ochranné sklo na Xiaomi MiPad 2 s tvrdostí H9 perfektně chrání při nárazu a před poškrábáním. Sklo má oleofobní povlak, který zabraňuje vznik otisků prstů a jiných nečistot. Fólie je vyrobena z tvrzeného skla se na ochranu LCD displeje před poškozením a poškrábáním. Skládá se ze speciálně opracovaného skla, které má tvrdost 9H a je třikrát silnější než běžná fólie a je odolnější vůči silnějším nárazům. Dokonce ani nože či klíče nezpůsobí poškrábání tvrzeného skla. Celý povrch skla je transparentní a nijak nenarušuje design telefonu. Sklo má oleofobní povlak, který zabraňuje vznik otisků prstů a jiných nečistot. Zadní strana skla je potažena silným silikonovým lepidlem pro snadnou instalaci. Při… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi 4 (TGP-XR4-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi 4 (TGP-XR4-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Svěřte svůj telefon do pomyslných ochranných rukou špičkové ochranné fólie od výrobce Tempered Glass Protector. 0,3mm fólie je elegantní, jednoduchá a zároveň velmi účinná.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.Nosíte svůj přístroj bez obalu? Chcete mít naprostou jistotu, že se váš displej nepoškrabe a zároveň nechcete používat pouzdra? Tento problém vyřeší ochranné sklo Tempered Glass Protector.Průhledná a pružná ochrana o síle 0,3 mm ochrání displej před poškrabáním, absorbuje nárazy a eliminuje nežádoucí otisky prstů na povrchu displeje.Hlavní… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Honor 9 Lite (TGP-H9L-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Honor 9 Lite (TGP-H9L-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Tvrzené sklo pro mobilní telefon Honor 9 Lite poskytuje nejlepší ochranu displeje vašeho telefonu proti poškození, pádům nebo poškrábání, aniž by byla snížena citlivost dotykové obrazovky při používání. Díky jeho malé tloušťce pouhých 0,3 mm je toto čiré tvrzené sklo téměř nemožné poškrábat nebo proniknout díky své tvrdosti 9H, zatímco jeho oleofobní vrstva poskytne odolnost proti šmouhám a otiskům prstů. Vlastnosti ochranného skla pro mobilní telefon Honor 9 LiteÚčinná ochrana displeje telefonu Honor 9 LiteVysoká tvrdost Tempered Glass Protector 9H odolá většině poškození i pádůmDíky snadné aplikaci ochranné sklo nezanechává vzduchové bublinkyNesnižuje citlivost displeje… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Pocophone F1 (TGP-XPF1-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Pocophone F1 (TGP-XPF1-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Obrazovka vašeho zařízení se eventuálně může nehledě na veškerou opatrnost znenadání rozbít, stačí k tomu jej omylem pustit na podlahu. Pro takové situace je určeno tvrzené sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Pocophone F1. Ochranné krycí sklo pasuje pro model Xiaomi Pocophone F1. Vnější povrchová úprava tohoto skla brání ulpívání otisků prstů. Díky Tempered Glass Protector se tak už o výbornou kondici obrazovky vašeho zařízení nebudete muset strachovat. Rozhodující parametry ochranného skla Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Pocophone F1 Ochranné sklo vytvořeno na Xiaomi Pocophone F1 Sklo je efektivnější a bezpečnější variantou než fólie Po aplikaci skla zůstává totožná citlivost… (alza.cz)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei Mate 9 (TGP-HW9-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Huawei Mate 9 (TGP-HW9-03)

Ochranné sklo tvrdost 9H, vysoká citlivost dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené hrany Ochranné sklo Tempered Glass Protector s tloušťkou pouze 0,3 mm ochrání váš mobilní telefon před nárazy, škrábanci a nečistotami. Ochranné sklo je určeno pro smartphone Huawei Mate 9. Při používání smartphonu vás neomezuje.Zvyšte ochranu displeje vašeho mobilního telefonu s pomocí ochranného skla Tempered Glass Protector s tloušťkou pouze 0,3 mm. Ochranné sklo je určeno pro smartphone Huawei Mate 9. Nabízí extra vysokou tvrdost 9H se zachováním vysoké citlivosti dotyku.Mezi výhody patří i zaoblené hrany a precizní zpracování, takže sklo přesně kopíruje tvar vašeho mobilního telefonu. Aplikace je velmi jednoduchá a při správném provedení nevznikají žádné bublinky.Hlavní přednostiZvýšená odolnost… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít