Temná věž

Produkt Temná věž sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Temná věž upraviť a produkt hľadať znova.

Temná věž – Temná věž VII. - Stephen King

Temná věž – Temná věž VII. - Stephen King
Detail

Magická směs fantasy a hororu v jedinečném podání Stephena KingaSérie TEMNÁ VĚŽ se odehrává ve zvláštní zdevastované zemi, která je plná ohromující vizuální představivosti i nezapomenutelných postav a zároveň děsivě odráží náš vlastní svět. Vyprávění o pistolníkovi Rolandovi z Gileadu a jeho putování k Věži se blíží k závěru. Dlouhý příběh, stejně jako vysoká Věž, byl vystavěn kámen po kameni a stavba je hotova. Cíl je na dosah. Překážek, které musejí Roland i jeho společníci překonat, je ovšem ještě mnoho. A hranice mezi vzrušujícím triumfem a bolestnými ztrátami je tenká. I. Pistolník II. Tři vyvolení III. Pustiny IV. Čaroděj a sklo V. Vlci z Cally VI. Zpěv Susannah VII. Temná věž Závan klíčovou dírkou (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Temná věž – Temná věž VII. - Stephen King

THULE karavan Superb krátká veze (443434)

THULE  karavan Superb krátká veze (443434)
Detail

Nosič kol na karavan - montáž na oj karavanu, sklopný, možnost nastavení úhlu sklopení, pro přepravu 2 jízdních kol s možností rozšíření na 3. kolo, nosnost do 60 kg Thule Caravan Superb Short je vhodný pro přepravu až dvou jízdních kol a elektrokol na oji karavanu. Sklápěcí mechanismus umožní nastavení úhlu sklopení. Možnost rozšíření na třetí kolo. Uložená jízdní kola lze pro větší bezpečnost uzamknout k držáku kolejnice. (alza.cz)

Podobné produkty ako THULE karavan Superb krátká veze (443434) , Temná věž: temná věž vii. (978-80-7593-236-5)

Temná věž: Temná věž VII. (978-80-7593-236-5)

Temná věž: Temná věž VII. (978-80-7593-236-5)
Detail

Kniha - autor Stephen King, 728 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Magická směs fantasy a hororu, vizionářská série Stephena Kinga, která se nepodobá ničemu, co jste kdy četli Dlouhé vyprávění o pistolníkovi Rolandovi z Gileadu a jeho putování k Věži se blíží ke svému závěru. Ti, kdo četli Zpěv Susannah, si při otevírání sedmého dílu vzpomenou, že Susannah/Mia se právě připravovala porodit Mordreda Deschaina, následníka Karmínového krále, zatímco Jake, Ochu a otec Callahan se chystali rozprášit upíří hostinu. A to je pouze první z mnoha překážek, které členové Rolandova ka-tet musejí ještě překonat. (alza.cz)

Podobné produkty ako Temná věž: Temná věž VII. (978-80-7593-236-5) , Temná věž - blu-ray (bd001528)

Temná věž

Temná věž
Detail

Audiokniha MP3 - Dlouhé vyprávění o pistolníkovi Rolandovi z Gileadu a jeho putování k Věži se blíží ke svému závěru. - Stephen King, čte Libor Terš Dlouhé vyprávění o pistolníkovi Rolandovi z Gileadu a jeho putování k Věži se blíží ke svému závěruVy jste ti zachmuření, cílevědomí jedinci, kteří nikdy neuvěří, že radost spočívá spíš v cestě než v cíli, bez ohledu na to, kolikrát vám to již bylo dokázáno. Závěr neuvěřitelné knižní série Stephena Kinga patří k jednomu z rozsáhlejších děl celé Temné věže. Susannah/Mia se chystá porodit nástupce Karmínového krále Mordreda Deschaina, zatímco Jake, Ochu a otec Callahan se chystali rozprášit upíří hostinu. A to jsou pouze první stránky překážek, které Rolandova ka-tet musí překonat. Šokující a napínavý příběh po několika letech končí příchodem k Temné věži. Co tam Roland najde?Napsali o knize Temná věžNádherný závěr velkolepé série. Jedna z těch, u kterých vás mrzí, že skončila. Na druhou stranu, nedočkat se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Temná věž , Temná věž (978-80-759-3236-5)

Doba temna ()

Doba temna ()
Detail

Audiokniha MP3 - Výprava z temnot české stand-up komičky, která nesmlouvavě popisuje s ironií sobě vlastní svůj život a trnitou cestu z toxických vztahů k sebe-lásce. - autor Adéla Elbel, čte Adéla Elbel Autobiografie české stand-up komičky Adély Elbel jistě šokuje mnohé posluchače.Výprava z temnot české stand-up komičky, která nesmlouvavě popisuje s ironií sobě vlastní svůj život a trnitou cestu z toxických vztahů k sebe-lásce.Autobiografie české stand-up komičky Adély Elbel jistě šokuje mnohé posluchače. Nejen nesmlouvavým a drsným popisem dětství, dospívání a hledání ideálního partnera, ale především svou otevřeností, které není leckdo schopný ani za zavřenými dveřmi uvnitř sebe. Autorka to nedělá z touhy bulvarizovat svůj život, ale z terapeutické potřeby nalézt odpovědi na otázky, které si kladou mnozí z nás: proč se mi to děje, proč mám kolem sebe pouze toxické vztahy, proč nemůžu být šťastný/-á. Děje se tak samozřejmě s přístupem jí vlastním – ironicky,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Doba temna () , Temná věž zrada (978-80-7449-448-2)

Trust Veza Wireless Touchpad Keyboard 20960, 20960

Trust Veza Wireless Touchpad Keyboard 20960, 20960
Detail

Trust Veza Bezdrátová dotyková multimediální klávesniceChcete si užívat pohodlí z gauče, když je přenosný počítač připojen k televizoru? Díky bezdrátové klávesnici s dotykovou ovládací plochou Trust Veza můžete snadno ovládat inteligentní televizi, přenosný či stolní počítač nebo herní konzolu, aniž byste se museli zvednout z pohovky.Získejte kontroluS klávesnicí Trust Veza můžete vyhledávat videa YouTube, vložit příspěvek v síti Facebook, poslat e-mail svým přátelům nebo navštívit oblíbené webové stránky, když je přenosný počítač připojen k televizoru. Klávesnice Trust Veza má standardní rozložení kláves a velkou integrovanou dotykovou ovládací plochu XL. Díky vestavěné ovládací ploše můžete ovládat přenosný počítač pouhým dotykem prstu. Na obrazovce televizoru se podobně jako na displeji přenosného počítače objeví ukazatel myši, takže můžete plynule ovládat jednotlivé možnosti pouhým kliknutím tlačítka. Klávesnice Trust Veza je v levém horním rohu vybavena dalším levým tlačítkem myši. Díky tomuto tlačítku je snadné klávesnici ovládat při držení oběma rukama. Jediným kliknutím tlačítka lze také nastavit hlasitost. Velká tak akorát Klávesnice Trust Veza je lehká a má štíhlé provedení. Má přesně tu správnou velikost: dostatečně kompaktní, abyste se s ní mohli posadit, kamkoliv se vám zlíbí, a přitom dostatečně rozměrná pro pohodlné a přesné psaní. Při používání se klávesnice díky umístěné drážce dobře drží. Plug & PlayChcete používat klávesnici Trust Veza? Jednoduše připojte přijímač micro-USB a můžete ji začít používat! Klávesnici Trust Veza lze používat bezdrátově v dosahu 10 m.Základní vlastnosti:Multimediální klávesnice s integrovaným touchpadem XL pro optimální ovládání Smart TV, notebooku, stolního počítače nebo herní konzolePlnohodnotná klávesnice pro rychlé a pohodlné psaníSnadno a rychle procházejte internet, aktualizujte zprávy v sociálních sítích a odesílejte e-maily.Kompaktní a lehká, velmi vhodná pro použití v obývákuKompatibilní s více operačními systémy; (tbd)Comfort from your couch; 10 meter wireless rangePlug and Play; klávesnici stačí připojit k přijímači micro-USB a můžete ji začít používat (patro.cz)

Podobné produkty ako Trust Veza Wireless Touchpad Keyboard 20960, 20960 , Pistolník - temná věž i (978-80-759-3135-1)

Trust Veza Wireless Touchpad Keyboard 21267, 21267

Trust Veza Wireless Touchpad Keyboard 21267, 21267
Detail

Bezdrátová multimediální klávesnice s integrovaným touchpadem XL k ovládání notebooku / stolního počítače / Smart TV nebo herní konzole z pohodlí gauče * Multimediální klávesnice s integrovaným touchpadem XL pro optimální ovládání Smart TV, notebooku, stolního počítače nebo herní konzole * Plnohodnotná klávesnice pro rychlé a pohodlné psaní * Snadno a rychle procházejte internet, aktualizujte zprávy v sociálních sítích a odesílejte e-maily. * Kompaktní a lehká, velmi vhodná pro použití v obýváku * Bezdrátový dosah 10 metrů * Plug and Play; klávesnici stačí připojit k přijímači micro-USB a můžete ji začít používat * CZ/SK layout Obsah balení * Klávesnice s integrovaným touchpadem * Návod k použití * Přijímač micro-USB * Dvě baterie AAA Systémové požadavky * Notebook, stolní počítač nebo Smart TV s portem USB * Herní konzole PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One nebo Nintendo Wii (touchpad není podporován) Více na webu výrobce: http://www.trust.com/en/product/20960-veza-wireless-touchpad-keyboard (patro.cz)

Podobné produkty ako Trust Veza Wireless Touchpad Keyboard 21267, 21267 , Pustiny: temná věž iii. (978-80-7593-176-4)

SPEZET - Santa Claus veze dárky 1000d (8711147302026)

SPEZET - Santa Claus veze dárky  1000d (8711147302026)
Detail

Puzzle - patří mezi náročnější, 1000 dílků v balení Mezi oblíbené hry pro děti se už dlouhou dobu řadí skládání puzzlí. A není to činnost, která by bavila jen děti. Také dospělí najdou zálibu v těchto malých dílcích, díky kterým si můžou postavit oblíbený motiv. Tyto puzzle SPEZET se skvěle hodí pro kohokoliv. Než je pořídíte, musíte vědět, kdo je bude sestavovat. Počet dílků se rovná 1000 dílků. Patří mezi klasické puzzle, které jsou nestárnoucí klasikou. K jejich vytvoření byl použit materiál, kterým je karton. Podstatné funkce puzzlí SPEZET - Santa Claus veze dárky 1000d S puzzlemi rozvíjíte jemnou motoriku, koncentraci i představivost Při jejich skládání si odpočinete Puzzle SPEZET - Santa Claus veze dárky 1000d se perfektně hodí pro kluky i holky Puzzle se skládají z 1000 dílků Spadají mezi klasické puzzle, které určitě zná každý Materiál, ze kterého jsou vytvořeny je karton (alza.cz)

Podobné produkty ako SPEZET - Santa Claus veze dárky 1000d (8711147302026) , Zpěv susannah: temná věž vi. (978-80-7593-191-7)

Trust Veza Wireless Touchpad Keyboard - CZ/SK (21267)

Trust Veza Wireless Touchpad Keyboard - CZ/SK (21267)
Detail

Klávesnice na dálkové ovládání PC / televize, membránová, bezdrátová, chiclet klávesy, česká a slovenská lokalizace kláves, Bezdrátový USB přijímač, na AAA baterie, černá Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Multimediální klávesnice s integrovaným XL touchpademBezdrátová multimediální klávesnice Trust Veza Wireless Keyboard poslouží k ovládání notebooků, stolních počítačů nebo Smart TV z pohodlí gauče. Na pravé straně má integrovaný XL touchpad, který nahrazuje myš. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Klávesnice Trust Veza Wireless Keyboard poskytuje bezdrátový dosah až 10 mKlávesnice Trust Veza Wireless Keyboard je kompaktní a lehká, takže se s ní snadno manipuluje až do vzdálenosti 10 metrů od bezdrátového přijímače. Umožní vám... (alza.cz)

Podobné produkty ako Trust Veza Wireless Touchpad Keyboard - CZ/SK (21267) , Tři vyvolení: temná věž ii. (978-80-7593-173-3)

Temná věž (DVD) - DOVOZ

Temná věž (DVD) - DOVOZ
Detail

Užijte si DVD film Temná věž (2017) - Dovoz. DVD film Temná věž obsahuje český dabing. Snímek Temná věž vznikl na motivy série bestsellerů z pera slavného autora Stephena Kinga. Roland (Idris Elba), poslední z řádu rytířů, vede odvěkou bitvu s Mužem v černém (Matthew McConaughey) s odhodláním zabránit mu ve zničení Temné věže, která drží pohromadě celý vesmír. Dobro a zlo se tak ocitají v souboji, který rozhodne o osudu všech světů. Jediný, kdo je schopen Temnou věž před Mužem v černém ochránit, je Roland.BONUSY:• Nepovedené záběry • Muž v černém – Matthew McConaughey: Proměna v Muže v černém • Roland v akci – Idris Elba & kaskadéři při přípravě soubojů (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Temná věž (DVD) - DOVOZ , Temná věž: pistolník - cesta začíná (978-80-7449-609-7)

Temná věž (BLU-RAY)

Temná věž (BLU-RAY)
Detail

Snímek Temná věž vznikl na motivy série bestsellerů z pera slavného autora Stephena Kinga. Užijte si perfektní obraz a čistý digitální zvuk s BLU-RAY filmem Temná věž. Roland (Idris Elba), poslední z řádu rytířů, vede odvěkou bitvu s Mužem v černém (Matthew McConaughey) s odhodláním zabránit mu ve zničení Temné věže, která drží pohromadě celý vesmír. Dobro a zlo se tak ocitají v souboji, který rozhodne o osudu všech světů. Jediný, kdo je schopen Temnou věž před Mužem v černém ochránit, je Roland.BONUSY:• Nepovedené záběry • Muž v černém – Matthew McConaughey: Proměna v Muže v černém • Roland v akci – Idris Elba & kaskadéři při přípravě soubojů • Vynechané scény • Last Time Around – Tvůrci a autor skládají poctu románovým předlohám • Svět v pohybu... – Natáčecí lokace • Stephen King: Inspirace – Sledujte cestu z knižní stránek až na obrazovku • Pohled klíčovou dírkou – Roland & Muž v černém vypravují (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Temná věž (BLU-RAY) , Temná věž pistolník poslední výstřely (978-80-7679-179-4)

Temná věž - King Stephen

Temná věž - King Stephen
Detail

Magická směs fantasy a hororu, vizionářská série Stephena Kinga, která se nepodobá ničemu, co jste kdy četli Dlouhé vyprávění o pistolníkovi Rolandovi z Gileadu a jeho putování k Věži se blíží ke svému závěru. Ti, kdo četli Zpěv Susannah, si při otevírání sedmého dílu vzpomenou, že Susannah/Mia se právě připravovala porodit Mordreda Deschaina, následníka Karmínového krále, zatímco Jake, Ochu a otec Callahan se chystali rozprášit upíří hostinu. A to je pouze první z mnoha překážek, které členové Rolandova ka-tet musejí ještě překonat. (patro.cz)

Podobné produkty ako Temná věž - King Stephen , Temná věž dlouhá cesta domů (978-80-7449-415-4)

Doba temna - Elbel Adéla

Doba temna - Elbel Adéla
Detail

Životní stand-up populární komičky Skončíš v nenáviděné práci v ofisu, začneš chápat, že podobnou přítrž by si zasloužilo i tvé manželství, konečně se odvážíš vnímat sama sebe a své potřeby a bum! Zjistíš, že jsi zase těhotná. Tak by se dal shrnout začátek takzvaného období temna mého života. Zatemnění mysli, temnoty duše i občasné řízené zatemňování mozku. Cesta ven byla složitá, ale přinesla spoustu zkušeností. Především jednu: Get up, stand up, stand up for your life! (patro.cz)

Podobné produkty ako Doba temna - Elbel Adéla , Závan klíčovou dírkou: temná věž (978-80-7593-237-2)

Temná věž - DVD (D007847)

Temná věž - DVD (D007847)
Detail

Film na DVD - Roland, poslední z řádu rytířů, vede odvěkou bitvu s Mužem v černém s odhodláním zabránit mu ve zničení Temné věže, která drží pohromadě celý vesmír... Roland Deschain (Idris Elba), poslední z řádu rytířů, vede odvěkou bitvu s Walterem O'Dimem, známým též jako Muž v černém (Matthew McConaughey) a je odhodlaný zabránit mu ve zničení Temné věže, která svou existencí drží pohromadě celý vesmír. Dobro a zlo se tak ocitají v souboji, který rozhodne o osudu všech světů, protože Roland je jediným, kdo je schopen Temnou věž před Mužem v černém ochránit. BONUSY • Nepovedené záběry • Muž v černém - Matthew McConaughey: Proměna v Muže v černém • Roland v akci - Idris Elba & kaskadéři při přípravě soubojů (alza.cz)

Podobné produkty ako Temná věž - DVD (D007847) , Temná věž pistolník muž v černém (978-80-7679-070-4)

Síly temna (BLU-RAY) - DOVOZ

Síly temna (BLU-RAY) - DOVOZ
Detail

Perfektní obraz a čistý digitální zvuk na dosah s BLU-RAY filmem Síly temna. Od producentů filmu Underworld. Pro studenty elitní školy Spenser Academy jsou členové spolku Synové Ipswiche ti nejzkaženější studenti na škole. Ale to není jediné, co mají společného. Tito čtyři přátelé spolu sdílejí ještě jedno 300 let staré tajemství. Ve skutečnosti jsou totiž čarodějové - mladí následovníci čarodějnického sabatu ze 17. století. Takže když se z dlouhého vyhnanství nečekaně vrací pátý člen spolku a hrozí zabitím jejich blízkých, všichni si uvědomují, že musí čelit velmi silnému nepříteli, který má dost síly nejen na to, aby je oslabil, ale aby jejich sílu získal sám pro sebe.BONUSY:- Komentář režiséra rennyho harlina- Film o filmu: Prolomit ticho - odhalení sil temna (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Síly temna (BLU-RAY) - DOVOZ , Temná věž pistolník bitva v tullu (978-80-7449-801-5)

Doba temna - Elbel Adéla - audiokniha

Doba temna - Elbel Adéla - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Výprava z temnot české stand-up komičky, která nesmlouvavě popisuje s ironií sobě vlastní svůj život a trnitou cestu z toxických vztahů k sebe-lásce. Autobiografie české stand-up komičky Adély Elbel jistě šokuje mnohé posluchače. Nejen nesmlouvavým a drsným popisem dětství, dospívání a hledání ideálního partnera, ale především svou otevřeností, které není leckdo schopný ani za zavřenými dveřmi uvnitř sebe. Autorka to nedělá z touhy bulvarizovat svůj život, ale z terapeutické potřeby nalézt odpovědi na otázky, které si kladou mnozí z nás: proč se mi to děje, proč mám kolem sebe pouze toxické vztahy, proč nemůžu být šťastný/-á. Děje se tak samozřejmě s přístupem jí vlastním – ironicky, často až sarkasticky popisuje své omyly, přehmaty a snahy být ta „silná“, když okolí je slabé. Adéla Elbel se nebála jít s kůži na trh a ukázat, že pod slupkou ironické, vtipné a silné ženy se skrývala introvertka s mnoha strachy a Doba temna je popis cesty ven k sebe-uvědomění, sebe-vědomí a sebe-lásce. Protože kdo nemá rád sám sebe, nemůže mít rád ani lidi kolem sebe. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Doba temna - Elbel Adéla - audiokniha , Temná věž bitva o jericho hill (978-80-7449-553-3)

Mýty Doba temna - Willingham Bill

Mýty Doba temna - Willingham Bill
Detail

Pinocchio dostal za úkol provést jednu důležitou osobu po městě... a s ním dostanou i čtenáři šanci zevrubně se seznámit s Mýtovem. Do děje vstupují i dva místní mizerové, kteří chtějí z poválečné situace vytřískat nějaké peníze – a navíc se objevuje i nová a nebezpečná politická skupina. (patro.cz)

Podobné produkty ako Mýty Doba temna - Willingham Bill , Temná věž pistolník sestřičky z elurie (978-80-7449-703-2)

Temná věž - Blu-ray (BD001528)

Temná věž - Blu-ray (BD001528)
Detail

Film na Blu-ray - Roland, poslední z řádu rytířů, vede odvěkou bitvu s Mužem v černém s odhodláním zabránit mu ve zničení Temné věže, která drží pohromadě celý vesmír... Roland Deschain (Idris Elba), poslední z řádu rytířů, vede odvěkou bitvu s Walterem O'Dimem, známým též jako Muž v černém (Matthew McConaughey) a je odhodlaný zabránit mu ve zničení Temné věže, která svou existencí drží pohromadě celý vesmír. Dobro a zlo se tak ocitají v souboji, který rozhodne o osudu všech světů, protože Roland je jediným, kdo je schopen Temnou věž před Mužem v černém ochránit. BONUSY • Nepovedené záběry • Muž v černém - Matthew McConaughey: Proměna v Muže v černém • Roland v akci - Idris Elba & kaskadéři při přípravě soubojů • Vynechané scény • Last Time Around - Tvůrci a autor skládají poctu románovým předlohám • Svět v pohybu... - Natáčecí lokace • Stephen King: inspirace - Sledujte cestu z knižní stránek až na obrazovku •... (alza.cz)

Podobné produkty ako Temná věž - Blu-ray (BD001528) , Čaroděj a sklo: temná věž iv. (978-80-7593-180-1)

Temno přichází - Joe Dever, John Grant

Temno přichází - Joe Dever, John Grant
Detail

Vítězství Temného pána Zagarny nad rytíři řádu Kai bylo drtivé. Strašlivý masakr přežil pouze jediný mladík – Osamělý Vlk. Aby pomstil své druhy a varoval krále Ulnara před hrozbami sil Temnoty, vydává se na zoufalou, nebezpečnou cestu. Jeho jedinými spojenci jsou kouzelnický učeň Benedon a tajemná bytost jménem Alyss.Knižní série Legendy o Osamělém Vlkovi popisuje velký boj o vládu ve fantastickém světě Magnamundu. Vychází z úspěšné řady gamebooků a potěší jak její hráče, tak všechny příznivce klasické fantasy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Temno přichází - Joe Dever, John Grant , Prokletá věž

Pustiny - Temná věž III. - Stephen King

Pustiny - Temná věž III. - Stephen King
Detail

Magická směs fantasy a hororu, vizionářská série Stephena Kinga, která se nepodobá ničemu, co jste kdy četli Pustiny vyprávějí o tom, co se přihodilo poutníkům Středosvětem několik měsíců poté, co byly otevřeny poslední dveře na břehu moře. Ušli už pořádný kus cesty do vnitrozemí. Doba odpočinku končí a začíná doba učení. Susannah se učí střílet... Eddie se učí vyřezávat... a pistolník se učí, jaké to je... přicházet kousek po kousku o rozum. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pustiny - Temná věž III. - Stephen King , Temná ozvena ()

Pistolník - Temná věž I. - Stephen King

Pistolník - Temná věž I. - Stephen King
Detail

Magická směs fantasy a hororu v jedinečném podání Stephena Kinga Série TEMNÁ VĚŽ se odehrává ve zvláštní zdevastované zemi, která je plná ohromující vizuální představivosti i nezapomenutelných postav a zároveň děsivě odráží náš vlastní svět. V první knize PISTOLNÍK představuje Stephen King čtenářům jednoho ze svých nejtajemnějších hrdinů, Rolanda z Gileadu, posledního pistolníka. Podivínský samotář pronásleduje muže v černém, setká se s přitažlivou ženou jménem Alice a spřátelí se s Jakem, chlapcem ze Země. Připojte se k výpravě za Temnou věží, v níž se prolínají všechny světy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pistolník - Temná věž I. - Stephen King , Evoluce – věž zajatců

Temná věž - Stephen King - e-kniha

Temná věž - Stephen King - e-kniha
Detail

eBook:,Série Temná věž se odehrává ve zvláštní zdevastované zemi, která je plná ohromující vizuální představivosti i nezapomenutelných postav a zároveň děsivě odráží náš vlastní svět. Vyprávění o pistolníkovi Rolandovi z Gileadu a jeho putování k Věži se blíží k závěru. Dlouhý příběh, stejně jako vysoká Věž, byl vystavěn kámen po kameni a stavba je hotova. Cíl je na dosah. Překážek, které musejí Roland i jeho společníci překonat, je ovšem ještě mnoho. A hranice mezi vzrušujícím triumfem a bolestnými ztrátami je tenká. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Temná věž - Stephen King - e-kniha , Věž čarodějnic (8595558303625)

Adéla Elbel: Doba temna - Elbel Adéla

Adéla Elbel: Doba temna - Elbel Adéla
Detail

Životní stand-up populární komičky. Skončíš v nenáviděné práci v ofisu, začneš chápat, že podobnou přítrž by si zasloužilo i tvé manželství, konečně se odvážíš vnímat sama sebe a své potřeby a bum! Zjistíš, že jsi zase těhotná. Tak by se dal shrnout začátek takzvaného období temna mého života. Zatemnění mysli, temnoty duše i občasné řízené zatemňování mozku. Cesta ven byla složitá, ale přinesla spoustu zkušeností. Především jednu: Get up, stand up, stand up for your life! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Adéla Elbel: Doba temna - Elbel Adéla , Věž skládací (8436538675298)

Sex v době temna - Jaroslav Čechura

Sex v době temna - Jaroslav Čechura
Detail

Významné dílo uznávaného českého historika, které se poprvé v české historiografii zabývá tématem sexuálního života našich předků v průřezu více než sta let. Unikátní práce Sex v době temna, opírající se o bohatou dokumentaci jihočeských archivů v čele s Třeboní, kde autor prostudoval na dvacet tisíc dokumentů, umožňuje čtenářům seznámit se s pestrým vějířem projevů sexuality v barokní epoše a nahlédnout do dosud málo probádaného rozměru každodennosti venkovského a maloměstského obyvatelstva. Byl sex v časech, které bývají nazývány "dobou temna", tabu, nebo nebyl? Jak byla sexualita vnímána společností a jak byla prožívána samotnými aktéry sexuálních skutků? Čím byla pro naše předky láska? Jakou roli hrál takzvaný sňatkový pragmatismus? Jaký význam se přisuzoval slibu manželství? Jak veřejné mínění hodnotilo předmanželský sex? Jak bylo nakládáno s neprovdanými ženami, které otěhotněly, a s nemanželskými dětmi? Jak byly trestány sexuální delikty počínaje znásilněním a incestem konče? Jaké sexuální praktiky a jaké antikoncepční prostředky se používaly? To jsou jen některé otázky, které si autor klade a na něž nalézá v pramenech odpovědi - odpovědi, které leckoho možná překvapí. Význam Čechurovy práce ovšem přesahuje rámec sexuální problematiky. Jedním z nejcennějších přínosů knihy je například zpracování otázky, jaký postoj k sexuálnímu chování a především sexuálním deliktům svých poddaných zaujímala ve sledovaném období vrchnost - knížata ze Schwarzenbergu. Jak autor přesvědčivě dokládá, Schwarzenberkové se při trestání těchto aktů řídili řadou tradičních nepsaných zvyklostí. Nevyužívali ani se příliš neřídili zemskými normativy, kterým se naopak spíše vyhýbali. Ve vztahu k delikventům zaujímali často individualizovaný přístup, při rozhodování o trestu nezřídka zohledňovali životní situaci jednotlivých provinilců, a je doloženo nemálo případů, kdy sexuální delikty zůstaly zcela nepotrestány. Jejich postoj charakterizoval paternalismus - aristokrat byl pánem, ale i otcem, ochráncem. Sex v době temna tak není pouze sondou do sexuálního života mužů a žen, kteří žili na jihu Čech v letech 1660 až 1770, nýbrž skýtá plastický obraz tehdejšího venkovského života ve všech jeho sociálních souvislostech a celé jeho mnohotvárnosti. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Sex v době temna - Jaroslav Čechura , Capital sports meritower, černá, posilovací věž, silová věž, ocel

V temnu - Lina Bengtsdotterová - e-kniha

V temnu - Lina Bengtsdotterová - e-kniha
Detail

eBook:,Francesca Mildová je mladá, inteligentní, i když poněkud zvláštní dívka z bohaté rodiny. Na internátní škole se spřátelí s Paulem, v němž konečně najde spřízněnou duši. Ovšem když Paul zemře, zhroutí se jí svět a ona hledá útěchu v alkoholu a sebepoškozování. Je si jistá, že Paul sebevraždu nespáchal, nikdo jí ale nevěří. Francesca je odhodlaná přijít smrti svého mého nejlepšího přítele na kloub. Za každou cenu… O dvacet let později je Charlie Lagerová právě uprostřed náročného vyšetřování, když ji její strachy a úzkosti přemůžou a ona je nucena vzít si dovolenou. Odjede proto do Gullspångu, místa, kde se narodila a vyrůstala a kam už se nechtěla nikdy vrátit. Pak se doslechne o tom, že před lety se v okolí Gullspångu záhadně ztratila dívka. Francesca. Prostě zmizela a pátrání po ní vyplynulo do ztracena… Charlie by chtěla případ znovu otevřít, aby zjistila, co se s dívkou vlastně stalo. Postupně však zjišťuje, že s Francescou toho měla společného mnohem víc, než se na první pohled zdá. Když ji navíc její kamarádka z dětství Susanne požádá o pomoc, poté, co ji opustil manžel, Charlie se rozhodne v Gullspångu nějaký čas zůstat. Doléhají na ni strachy z dětství i záhada Francescina zmizení. Brzy zjistí, že ne všichni jsou z jejího pátrání po minulosti nadšení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako V temnu - Lina Bengtsdotterová - e-kniha , Temná zahrada (9788025730881)

Temno přichází - Joe Dever - Grant John

Temno přichází - Joe Dever - Grant John
Detail

Vítězství Temného pána Zagarny nad rytíři řádu Kai bylo drtivé. Strašlivý masakr přežil pouze jediný mladík - Osamělý Vlk. Aby pomstil své druhy a varoval krále Ulnara před hrozbami sil Temnoty, vydává se na zoufalou, nebezpečnou cestu. Jeho jedinými spojenci jsou kouzelnický učeň Benedon a tajemná bytost jménem Alyss. Knižní série Legendy o Osamělém Vlkovi popisuje velký boj o vládu ve fantastickém světě Magnamundu. Vychází z úspěšné řady gamebooků a potěší jak její hráče, tak všechny příznivce klasické fantasy. (patro.cz)

Podobné produkty ako Temno přichází - Joe Dever - Grant John , Krabičková věž veselá (3070900085039)

Riddick: Kronika temna (DVD) - režisérská verze

Riddick: Kronika temna (DVD) - režisérská verze
Detail

DVD film Riddick: Kronika temna [The Chronicles of Riddick, 2004]. Režisérská verze. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Hrají: Vin Diesel, Judi Dench. Vin Diesel si zopakuje svojí postavu z filmu Černočerná tma. RIDDICK (Vin Diesel) je na útěku před žoldáky. Na jeho hlavu je vypsána vysoká odměna a on se proti své vůli ocitá uprostřed nelítostného souboje. Jedině RIDDICK totiž dokáže zastavit Necromongerovy bojovníky a zachránit lidstvo. Bude se mu však chtít zachraňovat kromě svého života ještě něco jiného? RIDDICK: KRONIKA TEMNA vás díky neuvěřitelným speciálním efektům, akcím nabitým dějem a hvězdným obsazením vezme na parádní jízdu fantastickým světem, na kterou hned tak nezapomenete.Bonusy: • Komentáře tvůrců a herců: David Twohy, Karl Urban a Alexa Davalos • Úvod režiséra Davida Twohyho • Vynechané scény s volitelným komentářem režiséra • Pohled do zákulisí filmu Riddick: Kronika temna (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Riddick: Kronika temna (DVD) - režisérská verze , Věž a náměstí (9788025731154)

Temná věž Pád Gileadu - David Peter

Temná věž Pád Gileadu - David Peter
Detail

Roland Deschain se jen těžce vyrovnává s nedávnými událostmi. Síly zla měly převahu a tak skončil nejprve s krví na rukách a poté ve vězení. Království je v troskách. Schyluje se k finálnímu boji mezi hrdiny a Johnem Farsonem, který má ovšem v záloze pár dost ošklivých triků. (patro.cz)

Podobné produkty ako Temná věž Pád Gileadu - David Peter , Oase bogwood, věž (46158)

Sex v době temna - Čechura Jaroslav

Sex v době temna - Čechura Jaroslav
Detail

Významné dílo uznávaného českého historika, které se poprvé v české historiografii zabývá tématem sexuálního života našich předků v průřezu více než sta let. Unikátní práce Sex v době temna, opírající se o bohatou dokumentaci jihočeských archivů v čele s Třeboní, kde autor prostudoval na dvacet tisíc dokumentů, umožňuje čtenářům seznámit se s pestrým vějířem projevů sexuality v barokní epoše a nahlédnout do dosud málo probádaného rozměru každodennosti venkovského a maloměstského obyvatelstva. Byl sex v časech, které bývají nazývány „dobou temna“, tabu, nebo nebyl? Jak byla sexualita vnímána společností a jak byla prožívána samotnými aktéry sexuálních skutků? Čím byla pro naše předky láska? Jakou roli hrál takzvaný sňatkový pragmatismus? Jaký význam se přisuzoval slibu manželství? Jak veřejné mínění hodnotilo předmanželský sex? Jak bylo nakládáno s neprovdanými ženami, které otěhotněly, a s nemanželskými dětmi? Jak byly trestány sexuální delikty počínaje znásilněním a incestem konče? Jaké sexuální praktiky a jaké antikoncepční prostředky se používaly? To jsou jen některé otázky, které si autor klade a na něž nalézá v pramenech odpovědi – odpovědi, které leckoho možná překvapí. Význam Čechurovy práce ovšem přesahuje rámec sexuální problematiky. Jedním z nejcennějších přínosů knihy je například zpracování otázky, jaký postoj k sexuálnímu chování a především sexuálním deliktům svých poddaných zaujímala ve sledovaném období vrchnost – knížata ze Schwarzenbergu. Jak autor přesvědčivě dokládá, Schwarzenberkové se při trestání těchto aktů řídili řadou tradičních nepsaných zvyklostí. Nevyužívali ani se příliš neřídili zemskými normativy, kterým se naopak spíše vyhýbali. Ve vztahu k delikventům zaujímali často individualizovaný přístup, při rozhodování o trestu nezřídka zohledňovali životní situaci jednotlivých provinilců, a je doloženo nemálo případů, kdy sexuální delikty zůstaly zcela nepotrestány. Jejich postoj charakterizoval paternalismus – aristokrat byl pánem, ale i otcem, ochráncem. Sex v době temna tak není pouze sondou do sexuálního života mužů a žen, kteří žili na jihu Čech v letech 1660 až 1770, nýbrž skýtá plastický obraz tehdejšího venkovského života ve všech jeho sociálních souvislostech a celé jeho mnohotvárnosti. (patro.cz)

Podobné produkty ako Sex v době temna - Čechura Jaroslav , Dinosauří skládací věž (otg0924662)

Jak jsem vezl kůrovce a jiné neOBYČEJNÉ POVÍDKY - Michal Vaněček - e-kniha

Jak jsem vezl kůrovce a jiné neOBYČEJNÉ POVÍDKY - Michal Vaněček - e-kniha
Detail

eBook:,Z každého (ne)obyčejného okamžiku se během vteřiny může rozvinout humorný příběh, při jehož vyprávění se lidé budou usmívat a souhlasně přikyvovat. Nejlepším autorem je totiž sám život. Jeho typická nevyzpytatelnost a hravost připravuje úsměvné situace jako mávnutím proutku. Není proto divu, že vám některé povídky budou připadat povědomé... (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jak jsem vezl kůrovce a jiné neOBYČEJNÉ POVÍDKY - Michal Vaněček - e-kniha , Zaklínač iv - věž vlaštovky

Tři vyvolení - Temná věž II. - Stephen King

Tři vyvolení - Temná věž II. - Stephen King
Detail

Magická směs fantasy a hororu, vizionářská série Stephena Kinga, která se nepodobá ničemu, co jste kdy četli Tři vyvolení jsou po Pistolníkovi druhou knihou z celkem sedmi, které tvoří dlouhý příběh Temné věže. V tomto svazku plní Roland příkazy orákula z dílu prvního, vybírá si tři osoby, bez nichž by svůj úkol nikdy nesplnil. Při výběru se propadne do naší současnosti, dveřmi na mořském břehu vkročí do USA osmdesátých let a „prožívá“ jej očima feťáka Eddieho. K tajemství knihy patří Jake z Pistolníka. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Tři vyvolení - Temná věž II. - Stephen King

Zpěv Susannah - Temná věž VI. - Stephen King

Zpěv Susannah - Temná věž VI. - Stephen King
Detail

Magická směs fantasy a hororu v jedinečném podání Stephena KingaSérie TEMNÁ VĚŽ se odehrává ve zvláštní zdevastované zemi, která je plná ohromující vizuální představivosti i nezapomenutelných postav a zároveň děsivě odráží náš vlastní svět. ZPĚV SUSANNAH, předposlední díl série, je jako přebírání nitek příběhu těsně předtím, než je autorovy prsty umným hmatem přeskupí do zcela nového tvaru. K nitkám je navázáno mnoho světů a událostí, které se před našima očima propojují v jediný mnohotvárný celek. Jak už název naznačuje, kniha je věnována především osudům neobyčejné Susannah. Zjistíme, jaké jsou důvody a cíle Miina počínání, zatímco Roland, Jake, Ochu, Don Callahan a Eddie napnou všechny síly, aby Susannah zachránili a mohli pokračovat na cestě k Věži.I. Pistolník II. Tři vyvolení III. Pustiny IV. Čaroděj a sklo V. Vlci z Cally VI. Zpěv Susannah VII. Temná věž Závan klíčovou dírkou (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zpěv Susannah - Temná věž VI. - Stephen King

Závan klíčovou dírkou - Temná věž - Stephen King

Závan klíčovou dírkou - Temná věž - Stephen King
Detail

Magická směs fantasy a hororu, vizionářská série Stephena Kinga, která se nepodobá ničemu, co jste kdy četli.Závan klíčovou dírkou se chronologicky řadí mezi čtvrtý a pátý díl cyklu Temná věž, tedy mezi knihy Čaroděj a sklo a Vlci z Cally. Čtenáři cyklu Temná věž se zde znovu setkají s Rolandem z Gileadu a jeho ka-tet: Eddiem, Susannah, Jakem a Ochem. Při jejich putování po stezce Paprsku je zastihne prudká bouře, která je donutí nějakou dobu setrvat v úkrytu. Venku skučí vichr a praskají stromy, a Roland zatím vypráví ne jeden podivný příběh, ale dva, a vrhá jimi fascinující světlo na svou těžkou minulost. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Závan klíčovou dírkou - Temná věž - Stephen King

Temná věž Pistolník Dostavníková stanice - David Peter

Temná věž Pistolník Dostavníková stanice - David Peter
Detail

Vstupte znovu do světa Rolanda Deschaina – a světa Temné věže... Představuje se vám v podobě skvělého grafického románu, v němž se vám otevřou děsivá tajemství a strhující příběhy, patřící do mistrovského stěžejního díla temné fantasy od Stephena Kinga, jedničky na žebříčcích autorů bestsellerů New York Times. Roland stěží unikl z děsivé a smrtící pasti, kterou na něj nastražil nepolapitelný Muž v černém v ospalém městečku Tull – místě uprostřed pouště všech pouští, kde zapustila kořeny moc zlověstného čaroděje. Roland za sebou nechává smrt a beznaděj a brzy dorazí k záhadné dostavníkové stanici... a tam potká malého chlapce Jakea Chamberse, který se tam nečekaně dostal zřejmě z jiného místa i času. Ale kdo je ten kultivovaný chlapec a co ho spojuje s Rolandovým putováním a samotným Mužem v černém? (patro.cz)

Podobné produkty ako Temná věž Pistolník Dostavníková stanice - David Peter

V temnu (978-80-271-0857-2)

V temnu (978-80-271-0857-2)
Detail

Elektronická kniha - Druhý díl úspěšné série nové královny švédské krimi Liny Bengtsdotterové. Charlie Lagerová odkrývá další tajemství švédského maloměsta v kriminálním románu o ztrátě a zranitelnosti. - autor Lina Bengtsdotterová, 384 stran, česky V novém severském krimi románu otevírá Charlie Lagerová nový případFrancesca Mildová je mladá, inteligentní, i když poněkud zvláštní dívka z bohaté rodiny. Na internátní škole se spřátelí s Paulem, v němž konečně najde spřízněnou duši. Ovšem když Paul zemře, zhroutí se jí svět a ona hledá útěchu v alkoholu a sebepoškozování. Je si jistá, že Paul sebevraždu nespáchal, nikdo jí ale nevěří. Francesca je odhodlaná přijít smrti svého mého nejlepšího přítele na kloub. Za každou cenu…O dvacet let později je Charlie Lagerová právě uprostřed náročného vyšetřování, když ji její strachy a úzkosti přemůžou a ona je nucena vzít si dovolenou. Odjede proto do Gullspangu, místa, kde se narodila a vyrůstala a kam už se nechtěla... (alza.cz)

Podobné produkty ako V temnu (978-80-271-0857-2)

Doba temna (978-80-264-3366-8)

Doba temna (978-80-264-3366-8)
Detail

Elektronická kniha - autor Adéla Elbel, 160 stran, česky Skončíš v nenáviděné práci v ofisu, začneš chápat, že podobnou přítrž by si zasloužilo i tvé manželství, konečně se odvážíš vnímat sama sebe a své potřeby a bum! Zjistíš, že jsi zase těhotná. Tak by se dal shrnout začátek takzvaného období temna mého života. Zatemnění mysli, temnoty duše i občasné řízené zatemňování mozku. Cesta ven byla složitá, ale přinesla spoustu zkušeností. Především jednu: Get up, stand up, stand up for your life! Po přečtení už mě neuvidíte jako dřív. Pokud si chcete uchovat představu drsné a nesmlouvavé bitch, raději knihu ani neotvírejte. (alza.cz)

Podobné produkty ako Doba temna (978-80-264-3366-8)

Temná věž (978-80-759-3236-5)

Temná věž (978-80-759-3236-5)
Detail

Elektronická kniha - ze série Temná věž, autor Stephen King, 728 stran, česky Série Temná věž se odehrává ve zvláštní zdevastované zemi, která je plná ohromující vizuální představivosti i nezapomenutelných postav a zároveň děsivě odráží náš vlastní svět. Vyprávění o pistolníkovi Rolandovi z Gileadu a jeho putování k Věži se blíží k závěru. Dlouhý příběh, stejně jako vysoká Věž, byl vystavěn kámen po kameni a stavba je hotova. Cíl je na dosah. Překážek, které musejí Roland i jeho společníci překonat, je ovšem ještě mnoho. A hranice mezi vzrušujícím triumfem a bolestnými ztrátami je tenká. (alza.cz)

Podobné produkty ako Temná věž (978-80-759-3236-5)

Doba temna (978-80-264-3366-8)

Doba temna (978-80-264-3366-8)
Detail

Kniha - autor Adéla Elbel, 160 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Životní stand-up populární komičky Skončíš v nenáviděné práci v ofisu, začneš chápat, že podobnou přítrž by si zasloužilo i tvé manželství, konečně se odvážíš vnímat sama sebe a své potřeby a bum! Zjistíš, že jsi zase těhotná. Tak by se dal shrnout začátek takzvaného období temna mého života. Zatemnění mysli, temnoty duše i občasné řízené zatemňování mozku. Cesta ven byla složitá, ale přinesla spoustu zkušeností. Především jednu: Get up, stand up, stand up for your life! (alza.cz)

Podobné produkty ako Doba temna (978-80-264-3366-8)

V temnu (999-00-036-7066-3)

V temnu (999-00-036-7066-3)
Detail

Elektronická kniha - ze série Tajemství, autor Vanda Tomasová, 592 stran, česky Život se Viktorii změnil od základů. V dobře střežené vile ji obklopuje luxus, připadá si nějaký čas v bezpečí, ale zlo nebylo dosud úplně poraženo. Sice došlo k odhalení pachatele série vražd, ale podle všeho nebyl úplně sám. Jeho komplic stále běhá na svobodě. Poslal Viktorii výhrůžný vzkaz, z něhož jasně plyne, že jí jde po krku a zná její tajemství. Viky se ocitne ve velkém nebezpečí a v ohrožení života. Ani po boku zámožného přítele neprožívá zrovna idylku. V novém domově na ni čeká spoustu nástrah, nic není jednoduché. Richard je nevyzpytatelný a tajemný muž s pestrou minulostí, jehož vrtochy dokážou pořádně zamíchat kartami… V TEMNU je druhý díl napínavého erotického thrilleru ze série Tajemství. (alza.cz)

Podobné produkty ako V temnu (999-00-036-7066-3)

Riddick: Kronika temna (režisérská verze) - DVD (U00541)

Riddick: Kronika temna (režisérská verze) - DVD (U00541)
Detail

Film na DVD - RIDDICK (Vin Diesel) je na útěku před žoldáky. Na jeho hlavu je vypsána vysoká odměna a on se proti své vůli se ocitá uprostřed nelítostného souboje za budoucnost lidské rasy. RIDDICK (Vin Diesel) je na útěku před žoldáky. Na jeho hlavu je vypsána vysoká odměna a on se proti své vůli se ocitá uprostřed nelítostného souboje za budoucnost lidské rasy. Osamělý a neochotný Riddick by mohl být jedinou poslední nadějí pro vesmír na pokraji zničení. RIDDICK: KRONIKA TEMNA vás díky neuvěřitelným speciálním efektům, akcí nabitým dějem a hvězdným obsazením vezme na parádní jízdu fantastickým světem, na kterou hned tak nezapomenete. Bonusy • Komentáře tvůrců a herců: David Twohy, Karl Urban a Alexa Davalos • Úvod režiséra Davida Twohyho • Vynechané scény s volitelným komentářem režiséra • Pohled do zákulisí filmu Riddick: Kronika temna (alza.cz)

Podobné produkty ako Riddick: Kronika temna (režisérská verze) - DVD (U00541)

Architekt temna (978-80-88067-45-0)

Architekt temna (978-80-88067-45-0)
Detail

Kniha - autor Marko Hautala, 312 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Mladík Joni se nastěhuje do činžovního domu. Beton, okna, temná schodiště a tlumené pohledy unylých dveří. Přesto, že vyrůstal v prosperující rodině a hodlá nyní žít sám, byt mu zařídil otec. Joni se těžko přizpůsobuje novému rytmu každodenního života, hned po nastěhování zjistí, že předchozí majitel bytu zabil ve sklepě domu svoji dceru. Za nocí slyší Joni z tajuplného schodiště podivné hlasy. Kdo se po domě potuluje? Setkání se sousedy jeho obavy rozhodně nezaplaší. Marko Hautala potvrzuje, že skutečný horor žije blíž, než si myslíte. (alza.cz)

Podobné produkty ako Architekt temna (978-80-88067-45-0)

Jak jsem vezl kůrovce a jiné neOBYČEJNÉ POVÍDKY (978-80-253-1741-9)

Jak jsem vezl kůrovce a jiné neOBYČEJNÉ POVÍDKY (978-80-253-1741-9)
Detail

Elektronická kniha - autor Michal Vaněček, Pavel Kantorek, 112 stran Soubor humorných neOBYČEJNÝCH povídek ze života. Tato kniha potěší každého čtenáře se smyslem pro humor. Dozvíte se nejen jaké to je vézt ve zcela novém autě kůrovce pro svého tchána, ale také jestli se dá zbohatnout z výkupu šneků, proč pes rozdělil vesnici a řadu dalších úsměvných příběhů. Kniha obsahuje neopakovatelné ilustrace známého kreslíře Pavla Kantorka. Detaily knihy: Autor: Vaněček Michal Rok vydání: 2013 ISBN: 978-80-253-1741-9 Počet stran: 112 (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak jsem vezl kůrovce a jiné neOBYČEJNÉ POVÍDKY (978-80-253-1741-9)

Temná věž 6 - Pistolník: Cesta začíná - Stephen King

Temná věž 6 - Pistolník: Cesta začíná - Stephen King
Detail

Nová kapitola slavné ságy! Od bitvy v Jericho Hill uplynulo dvanáct let. Odboj proti Johnu Farsonovi je už jen vzdálenou minulostí. Všichni, kdo stáli při Rolandovi Deschainovi jsou mrtví... ale sám Roland přežil. A teď kráčí pouští a pronásleduje přízračného Muže v černém, na cestě k Temné věži! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Temná věž 6 - Pistolník: Cesta začíná - Stephen King

Čaroděj a sklo - Temná věž IV. - Stephen King

Čaroděj a sklo - Temná věž IV. - Stephen King
Detail

Magická směs fantasy a hororu v jedinečném podání Stephena KingaSérie TEMNÁ VĚŽ se odehrává ve zvláštní zdevastované zemi, která je plná ohromující vizuální představivosti i nezapomenutelných postav a zároveň děsivě odráží náš vlastní svět. Čtvrtý díl Temné věže, ČARODĚJ A SKLO, přináší strhující vyprávění plné šokujících obratů. Roland, poslední pistolník, a jeho družina těsně vyvázli z jednoho světa a vstoupili do dalšího. Právě zde svým druhům Roland vypráví dávný příběh jedné lásky a dobrodružství, ve kterém hraje hlavní roli pozoruhodná žena – Susan Delgadová. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Čaroděj a sklo - Temná věž IV. - Stephen King

Vlci z Cally - Temná věž V. - Stephen King

Vlci z Cally - Temná věž V. - Stephen King
Detail

Pistolníci se opět vydávají na cestu za Temnou věží. Nečekaně je ovšem vyhledají vesničané, kteří je požádají o pomoc a úlevu, neboť jsou sužováni bytostmi, jež nazývají Vlky. O pistolnících z rodu Eldova je totiž známo, že žádost o pomoc nikdy neodmítnou. Ale i zdánlivé zdržení může znamenat další oddálení na cestě Paprsku. Po vrcholném utkání ve skleněném paláci s Rolandovým dávným známým (Flaggem nebo Martenem... nebo - možná - Maerlynem) a po strašlivém odhalení - že Roland z Gileadu zabil vlastní matku, protože ji považoval za čarodějnici Rheu - se čas opět změnil. Cestovatelé pochopili, že někdo - nebo nějaká síla - je přenesl řidinou zpátky na stezku Paprsku. Poblíž, na větvi stromu, byl připíchnutý vzkaz od bytosti, kterou Roland málem v paláci zabil. "Vzdejte se Věže. To je poslední varování." Opravdu k smíchu. Roland by se Věže nevzdal, stejně jako by nezabil Jakeova ochočeného brumláka a neupekl si ho k večeři. Nikdo z nich by se nevzdal Rolandovy Temné věže. Bůh jim pomoz, zůstanou v tom až do konce. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vlci z Cally - Temná věž V. - Stephen King

Mýty 12 - Doba temna - Bill Willingham, Mark Buckingham

Mýty 12 - Doba temna - Bill Willingham, Mark Buckingham
Detail

Pinocchio dostal za úkol provést jednu důležitou osobu po městě... a s ním dostanou i čtenáři šanci zevrubně se seznámit s Mýtovem. Do děje vstupují i dva místní mizerové, kteří chtějí z poválečné situace vytřískat nějaké peníze – a navíc se objevuje i nová a nebezpečná politická skupina. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Mýty 12 - Doba temna - Bill Willingham, Mark Buckingham

Adéla Elbel: Doba temna - Elbel Adéla - e-kniha

Adéla Elbel: Doba temna - Elbel Adéla - e-kniha
Detail

eBook:,Skončíš v nenáviděné práci v ofisu, začneš chápat, že podobnou přítrž by si zasloužilo i tvé manželství, konečně se odvážíš vnímat sama sebe a své potřeby a bum! Zjistíš, že jsi zase těhotná. Tak by se dal shrnout začátek takzvaného období temna mého života. Zatemnění mysli, temnoty duše i občasné řízené zatemňování mozku. Cesta ven byla složitá, ale přinesla spoustu zkušeností. Především jednu: Get up, stand up, stand up for your life! Po přečtení už mě neuvidíte jako dřív. Pokud si chcete uchovat představu drsné a nesmlouvavé bitch, raději knihu ani neotvírejte. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Adéla Elbel: Doba temna - Elbel Adéla - e-kniha

Z temna do svetla - Tomáš Beník - e-kniha

Z temna do svetla - Tomáš Beník - e-kniha
Detail

eBook:,Podľa nepísaných zákonov ľudstva sú to dva svety, vedúce medzi sebou neustály boj. V skutočnosti sú „Temno“ a „Svetlo“ dva protiklady, ktoré nemôžu existovať bez vzájomného súladu. Len vo vnútri človeka vystupujú ako dva imaginárne protipóly, čím dávajú každému jedincovi možnosť slobodného balansovania alebo priameho príklonu k jednej či druhej strane. Ako pútnik sa cestou „Z temna do svetla“ vydáva táto zbierka básní. Objavuje „temné“ a „svetlé“ vlastnosti človeka, ktoré dáva do vzájomných protikladov, aby ukázal nerozlučiteľnosť oboch svetov. Tichým spoločníkom na tejto ceste je „Bohém“, ktorý sa predstaví ako tretia časť zbierky. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Z temna do svetla - Tomáš Beník - e-kniha

Temná věž Zrada (978-80-7449-448-2)

Temná věž Zrada (978-80-7449-448-2)
Detail

Kniha - 176 stran, česky Třetí kapitola temné ságy o přátelství, zradě a neslýchané výpravě, kterou stvořil mistr vypravěčů Stephen KingKa-tet Rolanda Deschaina se vrátil zpátky, poznamenaný událostmi minulých knih. Roland stále skrývá Maerlynův grapefruit a stále více ho láká podívat se dovnitř a znovu se propadnout do jeho světa. Zatím se kolem Rolanda začíná všechno pomalu rozpadat a zrádce skrytý mezi jeho přáteli chystá svůj další tah.Od tvůrčího týmu, který vdechl život Rolandovým raným dobrodružstvím v komiksech Temná věž: Zrození pistolníka a Temná věž: Dlouhá cesta domů, se nám dostává do rukou třetí kapitola této temné ságy o přátelství, zradě a neslýchané výpravě, kterou stvořil mistr vypravěčů, Stephen King. Napsali o knize Temná věž: ZradaTato kniha vypadá... že bude dosud nejlepší napsanou knihou komiksové Temné věže, a navíc nejlépe ilustrovanou, a je čím dál lepší... Geniální práce.Adam Chapman, Comixtreme.comOsobně se mi velmi líbí,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Temná věž Zrada (978-80-7449-448-2)

Závan klíčovou dírkou - Temná věž - Stephen King - e-kniha

Závan klíčovou dírkou - Temná věž - Stephen King - e-kniha
Detail

eBook:,Závan klíčovou dírkou je bonusem, který završenou sérii rozšiřuje. Chronologicky se řadí mezi čtvrtý a pátý díl, tedy mezi knihy Čaroděj a sklo a Vlci z Cally, a čtenáři se zde znovu setkají s Rolandem z Gileadu a jeho ka-tet: Eddiem, Susannah, Jakem a Ochem. Při jejich putování po stezce Paprsku je zastihne prudká bouře, která je donutí nějakou dobu setrvat v úkrytu. Zatímco venku skučí vichr a praskají stromy, Roland vypráví ne jeden podivný příběh, ale hned dva, a vrhá jimi fascinující světlo na svou těžkou minulost. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Závan klíčovou dírkou - Temná věž - Stephen King - e-kniha
Temná věž: Temná věž VII. (978-80-7593-236-5), Temná věž - Blu-ray (BD001528), Temná věž (978-80-759-3236-5), Temná věž Zrada (978-80-7449-448-2), Pistolník - Temná věž I (978-80-759-3135-1), Pustiny: Temná věž III. (978-80-7593-176-4), Zpěv Susannah: Temná věž VI. (978-80-7593-191-7), Tři vyvolení: Temná věž II. (978-80-7593-173-3), Temná věž: Pistolník - Cesta začíná (978-80-7449-609-7), Temná věž Pistolník Poslední výstřely (978-80-7679-179-4), Temná věž Dlouhá cesta domů (978-80-7449-415-4), Závan klíčovou dírkou: Temná věž (978-80-7593-237-2), Temná věž Pistolník Muž v černém (978-80-7679-070-4), Temná věž Pistolník Bitva v Tullu (978-80-7449-801-5), Temná věž Bitva o Jericho Hill (978-80-7449-553-3), Temná věž Pistolník Sestřičky z Elurie (978-80-7449-703-2), Čaroděj a sklo: Temná věž IV. (978-80-7593-180-1), Prokletá věž, Temná ozvena (), Evoluce – Věž zajatců, Věž čarodějnic (8595558303625), Věž skládací (8436538675298), Capital Sports Meritower, černá, posilovací věž, silová věž, ocel, Temná zahrada (9788025730881), Krabičková věž VESELÁ (3070900085039), Věž a náměstí (9788025731154), OASE Bogwood, věž (46158), Dinosauří skládací věž (OTG0924662), Zaklínač IV - Věž vlaštovky