Tefal ingenio struhadlo 2v1 (k2072714)

Produkt Tefal ingenio struhadlo 2v1 (k2072714) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Tefal ingenio struhadlo 2v1 (k2072714) upraviť a produkt hľadať znova.

Tefal Ingenio struhadlo 2v1 (K2072714)

Tefal Ingenio struhadlo 2v1  (K2072714)
Detail

Struhadlo - ruční, určeno na citrusovou kůru, sýr, všechny typy potravin, nerezové a plastové, s miskou, 2 typy strouhání, části vhodné do myčky a bezpečnostní úchyt na strouhání, černá a červená barva Nastrouhat mrkev, jablko i sýr je na struhadle Tefal Ingenio více než snadné. Struhadlo je vysoce odolné proti kyselinám a zbarvení. Neobsahuje BPA ani ftaláty, ochrání tedy přirozenou chuť potravin. Rukojeť z měkkého povrchu zajistí pohodlné držení a jistější úchop. Každá strana nabízí jinou možnost strouhání velikosti potravin - jemnou nebo hrubou. Klíčové vlastnosti Tefal Ingenio struhadlo 2v1Řada nádobí Tefal IngenioPraktické, snadno použitelné struhadloSoučástí je nádobka na přímé servírováníSnadné čištěníMožno mýt v myčceBarva nerez/černá/červená (alza.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio struhadlo 2v1 (K2072714) , Tefal ingenio struhadlo 2v1 (k2072714)

Struhadlo 2v1 K2072714 Ingenio Tefal

Struhadlo 2v1 K2072714 Ingenio Tefal
Detail

Struhadlo Tefal Ingenio 2 v 1 patří do řady důmyslného nádobí a náčiní Ingenio, jež získala cenu Good Design Award 2015. Disponuje mřížkami na jemné a hrubé strouhání. Vždy se tak přizpůsobí vašim potřebám, ať už chcete nastrouhat jemný sýr na posypání špaget, nebo větší kusy na přípravu jiných pokrmů. Teď už si nemusíte dělat starosti s tím, kolik surovin během strouhání vysypete. Struhadlo Tefal Ingenio je totiž vybaveno zabudovanou sběrnou nádobou, která brání sypání přísad všude kolem. Všechny části lze kdykoliv jednoduše oddělit a umýt pod tekoucí vodou nebo v myčce. Specifikace: Řada nádobí Tefal Ingenio Praktické, snadno použitelné struhadlo 2 v 1 na jemné a hrubé strouhání Součástí je nádobka na přímé servírování Snadné čištění Možno mýt v myčce Barva nerez/černá/červená (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Struhadlo 2v1 K2072714 Ingenio Tefal , Tefal ingenio struhadlo (k2070714)

Struhadlo 2v1 K2072714 Ingenio Tefal

Struhadlo 2v1 K2072714 Ingenio Tefal
Detail

Struhadlo Tefal Ingenio 2 v 1 patří do řady důmyslného nádobí a náčiní Ingenio, jež získala cenu Good Design Award 2015. Disponuje mřížkami na jemné a hrubé strouhání. Vždy se tak přizpůsobí vašim potřebám, ať už chcete nastrouhat jemný sýr na posypání špaget, nebo větší kusy na přípravu jiných pokrmů. Teď už si nemusíte dělat starosti s tím, kolik surovin během strouhání vysypete. Struhadlo Tefal Ingenio je totiž vybaveno zabudovanou sběrnou nádobou, která brání sypání přísad všude kolem. Všechny části lze kdykoliv jednoduše oddělit a umýt pod tekoucí vodou nebo v myčce. Specifikace: Řada nádobí Tefal Ingenio Praktické, snadno použitelné struhadlo 2 v 1 na jemné a hrubé strouhání Součástí je nádobka na přímé servírování Snadné čištění Možno mýt v myčce Barva nerez/černá/červená (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Struhadlo 2v1 K2072714 Ingenio Tefal , Tefal ingenio obracečka (k2060814)

Struhadlo 2v1 K2072714 Ingenio Tefal

Struhadlo 2v1 K2072714 Ingenio Tefal
Detail

Struhadlo Tefal Ingenio 2 v 1 patří do řady důmyslného nádobí a náčiní Ingenio, jež získala cenu Good Design Award 2015. Disponuje mřížkami na jemné a hrubé strouhání. Vždy se tak přizpůsobí vašim potřebám, ať už chcete nastrouhat jemný sýr na posypání špaget, nebo větší kusy na přípravu jiných pokrmů. Teď už si nemusíte dělat starosti s tím, kolik surovin během strouhání vysypete. Struhadlo Tefal Ingenio je totiž vybaveno zabudovanou sběrnou nádobou, která brání sypání přísad všude kolem. Všechny části lze kdykoliv jednoduše oddělit a umýt pod tekoucí vodou nebo v myčce. Specifikace: Řada nádobí Tefal Ingenio Praktické, snadno použitelné struhadlo 2 v 1 na jemné a hrubé strouhání Součástí je nádobka na přímé servírování Snadné čištění Možno mýt v myčce Barva nerez/černá/červená (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Struhadlo 2v1 K2072714 Ingenio Tefal , Tefal ingenio cedník (k2070614)

Tefal Ingenio struhadlo K2070714

Detail

Tefal struhadlo s krytem proti poškození nebo poranění pochází k kolekce Ingenio. Struhadlo si můžete pohodlně opřít o misku a strouhat. Neobsahuje BPA ani ftaláty, ochrání přirozenou chuť potravin snadno se čistí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio struhadlo K2070714 , Tefal lžíce ingenio (k2060514)

Tefal Ingenio struhadlo (K2070714)

Tefal Ingenio struhadlo (K2070714)
Detail

Struhadlo - ruční, určeno na citrusovou kůru, sýr, všechny typy potravin, nerezové a plastové, 1 typ strouhání, části vhodné do myčky a bezpečnostní úchyt na strouhání, černá barva Kvalitní náčiní Tefal Ingenio představuje ideální doplněk kuchyňského vybavení. Kvalitní náčiní Tefal Ingenio představuje ideální doplněk kuchyňského vybavení. Všechny pomůcky jsou vyrobeny z nylonu, posíleného přídavkem skelných vláken. Výsledkem je tak velice pevné nádobí s neobvykle dlouhou životností, které disponuje extrémní odolností vůči vysokým teplotám, kyselinám, zabarvení i korozi. Struhadlo Tefal Ingenio je opatřeno elegantní robustní rukojetí s vložkou z nerezové oceli, která zajišťuje komfortní použití, a vydrží i to největší zatížení. Jeho praktický tvar umožňuje opření o misku a pohodlné strouhání. Po použití je možné struhadlo vložit do myčky, jež si se zbytky jídla hravě poradí za vás. Nádobí Tefal... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio struhadlo (K2070714) , Tefal napařovací košík ingenio (k2071614)

Struhadlo Ingenio Tefal

Struhadlo Ingenio Tefal
Detail

Značka Tefal se rozhodla, že řadu chytrého nádobí Ingenio obohatí ještě o špičkové kuchyňské náčiní, díky kterému se vám bude opravdu pohodlně vařit. Nylonové struhadlo je zesíleno skelnými vlákny (z 15 %), aby vydrželo i opravdu velké zatížení a mělo dlouhou životnost. Robustní rukojeť má nerezovou vložku. Součástí je i praktický kryt, který zabraňuje případnému poškození nebo zranění. Neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky, jako je například BPA nebo ftaláty, výroba je navíc ohleduplná k životnímu prostředí. Náčiní je odolné proti vysokým teplotám až do 230 °C (vybrané silikonové části až do 250 °C), šanci nemají ani kyseliny, koroze či barvy pokrmů. Je ideální pro používání s nádobím s nepřilnavými povrchy a můžete jej mýt v myčce na nádobí. Hlavní výhody: Řada náčiní a doplňků Tefal Ingenio Struhadlo Robustní rukojeť vydrží i velké zatížení Nerezová vložka Bezpečnostní kryt Špičková kvalita Obsahuje 15 % skelných vláken pro zesílení Materiály neobsahují BPA ani ftaláty Zdravotně nezávadné, ohleduplné k životnímu prostředí Odolné proti vysokým teplotám až do 230 °C Odolné proti kyselinám, zabarvení i korozi Dlouhá životnost díky materiálům i provedení Vhodné do myčky na nádobí Řada Ingenio je vítězem Good Design Award 2015 (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Struhadlo Ingenio Tefal , Tefal ingenio silikonová obracečka (k2064514)

Struhadlo Ingenio Tefal

Struhadlo Ingenio Tefal
Detail

Značka Tefal se rozhodla, že řadu chytrého nádobí Ingenio obohatí ještě o špičkové kuchyňské náčiní, díky kterému se vám bude opravdu pohodlně vařit. Nylonové struhadlo je zesíleno skelnými vlákny (z 15 %), aby vydrželo i opravdu velké zatížení a mělo dlouhou životnost. Robustní rukojeť má nerezovou vložku. Součástí je i praktický kryt, který zabraňuje případnému poškození nebo zranění. Neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky, jako je například BPA nebo ftaláty, výroba je navíc ohleduplná k životnímu prostředí. Náčiní je odolné proti vysokým teplotám až do 230 °C (vybrané silikonové části až do 250 °C), šanci nemají ani kyseliny, koroze či barvy pokrmů. Je ideální pro používání s nádobím s nepřilnavými povrchy a můžete jej mýt v myčce na nádobí. Hlavní výhody: Řada náčiní a doplňků Tefal Ingenio Struhadlo Robustní rukojeť vydrží i velké zatížení Nerezová vložka Bezpečnostní kryt Špičková kvalita Obsahuje 15 % skelných vláken pro zesílení Materiály neobsahují BPA ani ftaláty Zdravotně nezávadné, ohleduplné k životnímu prostředí Odolné proti vysokým teplotám až do 230 °C Odolné proti kyselinám, zabarvení i korozi Dlouhá životnost díky materiálům i provedení Vhodné do myčky na nádobí Řada Ingenio je vítězem Good Design Award 2015 (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Struhadlo Ingenio Tefal , Tefal šlehací metla ingenio (k2071714)

Struhadlo Ingenio Tefal

Struhadlo Ingenio Tefal
Detail

Značka Tefal se rozhodla, že řadu chytrého nádobí Ingenio obohatí ještě o špičkové kuchyňské náčiní, díky kterému se vám bude opravdu pohodlně vařit. Nylonové struhadlo je zesíleno skelnými vlákny (z 15 %), aby vydrželo i opravdu velké zatížení a mělo dlouhou životnost. Robustní rukojeť má nerezovou vložku. Součástí je i praktický kryt, který zabraňuje případnému poškození nebo zranění. Neobsahuje žádné zdraví škodlivé látky, jako je například BPA nebo ftaláty, výroba je navíc ohleduplná k životnímu prostředí. Náčiní je odolné proti vysokým teplotám až do 230 °C (vybrané silikonové části až do 250 °C), šanci nemají ani kyseliny, koroze či barvy pokrmů. Je ideální pro používání s nádobím s nepřilnavými povrchy a můžete jej mýt v myčce na nádobí. Hlavní výhody: Řada náčiní a doplňků Tefal Ingenio Struhadlo Robustní rukojeť vydrží i velké zatížení Nerezová vložka Bezpečnostní kryt Špičková kvalita Obsahuje 15 % skelných vláken pro zesílení Materiály neobsahují BPA ani ftaláty Zdravotně nezávadné, ohleduplné k životnímu prostředí Odolné proti vysokým teplotám až do 230 °C Odolné proti kyselinám, zabarvení i korozi Dlouhá životnost díky materiálům i provedení Vhodné do myčky na nádobí Řada Ingenio je vítězem Good Design Award 2015 (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Struhadlo Ingenio Tefal , Tefal škrabka ingenio k2071014 (k2071014)

Kleště na salát a obracečka 2v1 INGENIO K2060614 Tefal

Kleště na salát a obracečka 2v1 INGENIO K2060614 Tefal
Detail

Hlavní výhody: multifunkční nástroj nejen na zeleninu ideální na nepřilnavé povrchy teplotně odolné do 230 °C vyrobeno z nylonu s přidanými skelnými vlákny pro maximální odolnost bez obsahu BPA i ftalátů - zdravotně zcela nezávadné odolné proti kyselinám, zabarvení i korozi bez obsahu BPA, ftalátů, olova, kadmina i PFOA ocenění GOOD DESIGN AWARD 2015 (chefshop.cz_ine)

Podobné produkty ako Kleště na salát a obracečka 2v1 INGENIO K2060614 Tefal , Tefal ingenio kuchyňské nůžky k2071314 (k2071314)

Kleště na salát a obracečka 2v1 INGENIO K2060614 Tefal

Kleště na salát a obracečka 2v1 INGENIO K2060614 Tefal
Detail

Hlavní výhody: multifunkční nástroj nejen na zeleninu ideální na nepřilnavé povrchy teplotně odolné do 230 °C vyrobeno z nylonu s přidanými skelnými vlákny pro maximální odolnost bez obsahu BPA i ftalátů - zdravotně zcela nezávadné odolné proti kyselinám, zabarvení i korozi bez obsahu BPA, ftalátů, olova, kadmina i PFOA ocenění GOOD DESIGN AWARD 2015 (chefshop.cz)

Podobné produkty ako Kleště na salát a obracečka 2v1 INGENIO K2060614 Tefal , Tefal škrabka ingenio premium k2074014 (k2074014)

Kleště na salát a obracečka 2v1 INGENIO K2060614 Tefal

Kleště na salát a obracečka 2v1 INGENIO K2060614 Tefal
Detail

Hlavní výhody: multifunkční nástroj nejen na zeleninu ideální na nepřilnavé povrchy teplotně odolné do 230 °C vyrobeno z nylonu s přidanými skelnými vlákny pro maximální odolnost bez obsahu BPA i ftalátů - zdravotně zcela nezávadné odolné proti kyselinám, zabarvení i korozi bez obsahu BPA, ftalátů, olova, kadmina i PFOA ocenění GOOD DESIGN AWARD 2015 (chefshop.cz_japan)

Podobné produkty ako Kleště na salát a obracečka 2v1 INGENIO K2060614 Tefal , Tefal lžíce ingenio premium k2064214 (k2064214)

Tefal Ingenio lžíce K2060514

Detail

Nástroj je zesílený, odolný a vhodný do myčky. Lžíce Ingenio patří mezi důmyslné kuchyňské náčiní od Tefalu jenž mají červený kroužek s vychytávkou. Neobsahuje BPA ani ftaláty. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio lžíce K2060514 , Tefal škrabka y ingenio k2071814 (k2071814)

Tefal Ingenio kráječ vajec

Detail

Tefal kráječ vajec Ingenio má tři různé mřížky, které umožňují rychle a jednoduše vykrojit různé tvary vajec. Jednoduché skladování díky tvaru jednotlivých mřížek, které do sebe snadno zapadají. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio kráječ vajec , Tefal ingenio lis na česnek (k2072614)

Tefal Ingenio naběračka K2060114

Detail

Praktická naběračka s vychytávkou patří do řady Ingenio značky Tefal. Náčiní je vyrobené z nylonu a zesíleno přidáním 15% skelných vláken. Neobsahuje BPA ani ftaláty. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio naběračka K2060114 , Tefal ingenio lžíce na těstoviny (k2060214)

Tefal Ingenio sada náčiní

Detail

Sada kuchyňského náčiní obsahuje lžíci, naběračku, rozdělenou naběračku a obracečku. Série Ingenio je vyrobena z nylonu a zesíleno přidáním 15% skelných vláken pro větší pevnost, odolnost a dlouhou životnost. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio sada náčiní , Tefal naběračka ingenio premium k1180214 (k1180214)

Tefal Ingenio napařovací košík

Detail

Ingenio napařovací košík neobsahuje BPA ani ftaláty, ochrání přirozenou chuť potravin a snadno se čistí. Materiál košíku značky Tefal je odolný vysokým teplotám až do 230°C. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio napařovací košík , Tefal ingenio otvírak na korkové zátky (k2073414)

Tefal Ingenio kleště K2060714

Detail

Kleště značky Tefal jsou praktickým nástrojem do vaší kuchyně. Nástroj má větší pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Odolné vysokým teplotám až do 230°C. Silikonové pacičky pro snadný úchop. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio kleště K2060714 , Tefal 16cm ingenio titanium fusion l6832802 (l6832802)

Tefal Ingenio obracečka K2060814

Detail

Obracečka Ingenio patří mezi důmyslné kuchyňské náčiní od Tefalu jenž mají červený kroužek s vychytávkou. Nástroj je zesílený, odolný a vhodný do myčky. Neobsahuje BPA ani ftaláty. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio obracečka K2060814 , Tefal pánev 28 cm ingenio authentic (l6710612)

Tefal Ingenio obracečka (K2060814)

Tefal Ingenio obracečka (K2060814)
Detail

Obracečka k obracení ryb a masa a k servírování pokrmů, mimořádná stabilita a lepší hygiena, odolnost proti vysoké teplotě do 230 °C, lze mýt v myčce, odolná a trvanlivá konstrukce, bez BPA a ftalátů – nenarušuje konzistenci ani vůni pokrmů, odolnost proti skvrnám, kuchyňské náčiní Tefal prvotřídní kvality, rozměry 33,9 x 8,7 x 4,7 cm Kvalitní náčiní Tefal Ingenio představuje ideální doplněk kuchyňského vybavení. Kvalitní náčiní Tefal Ingenio představuje ideální doplněk kuchyňského vybavení. Všechny pomůcky jsou vyrobeny z nylonu, posíleného přídavkem skelných vláken. Výsledkem je tak velice pevné nádobí s neobvykle dlouhou životností, které disponuje extrémní odolností vůči vysokým teplotám, kyselinám, zabarvení i korozi. Obracečka Tefal Ingenio je opatřena elegantní robustní rukojetí s vložkou z nerezové oceli, která zajišťuje pohodlné použití a vydrží i to největší zatížení. Skvěle si rozumí s nádobím s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio obracečka (K2060814) , Tefal poklice na cedění ingenio l9829453 (l9829453)

Tefal Ingenio Mašlovačka (K2072414)

Tefal Ingenio Mašlovačka (K2072414)
Detail

Mašlovačka - silikonová, s očkem pro zavěšení, se sklopnou hlavou, vhodná do myčky, odolná vůči teplotám do 250 °C, černá a červená barva, rozměry 5 × 26,5 cm (Š×D) Francouzská značka Tefal je již od roku 1954 předním výrobcem kuchyňského náčiní, jehož produkty jsou oblíbené po celém světě. Silikonová metlička na pečení s ohebnou hlavou Ingenio odolá vysokým teplotám, je vyrobena ze zcela nezávadných materiálů a nemusíte se obávat mýt ji v myčce nádobí. Každá hospodyňka ocení unikátní ohebnou hlavici, díky níž se metlička skvěle přizpůsobí i v hůře přístupných záhybech. Tefal Ingenio je pomocník, který udělá z každodenního pečení vašich oblíbených pokrmů zábavu. Klíčové vlastnosti silikonové metličky na pečení Tefal IngenioMetlička na pečení Tefal Ingenio s ohebnou hlavouVariabilita hlavy zaručí perfektní přizpůsobení metličky v rozích pekáče nebo jiné nádoby.Materiál odolný až do teploty 230 °C... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio Mašlovačka (K2072414) , Tefal sada 3 poklic ingenio l9849053 (l9849053)

Tefal Ingenio naběračka (K2060114)

Tefal Ingenio naběračka (K2060114)
Detail

Naběračka pro servírování tekutých pokrmů, zvýšená poloha pro mimořádnou stabilitu a lepší hygienu, vysoká tepelná odolnost 230 °C, lze mýt v myčce, odolná a trvanlivá konstrukce, bez BPA a ftalátů – nenarušuje konzistenci a vůni jídla, odolnost vůči znečištění, kuchyňské náčiní Tefal prvotřídní kvality, rozměr 33,7 x 9,7 x 7,8 cm Pro gurmány, kteří se rádi a dobře nají, je naběračka velmi důležitou kuchyňskou potřebou. Pro gurmány, kteří se rádi a dobře nají, je naběračka velmi důležitou kuchyňskou potřebou. V kuchyních, kde patří polévky a omáčky do každodenního jídelníčku, je její role nezastupitelná. Jistě neprohloupí ten, kdo vybírá toto náčiní nejen podle velikosti, ale hlavně dle kvality. Naběračka Tefal Ingenio patří k tomu nejmodernějšímu, co můžete v tomto sortimentu na domácím trhu objevit. Je vyrobena z nylonu a pro větší pevnost a delší životnost je zesílena přidáním 15 % skelných vláken. Poměrně mohutná a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio naběračka (K2060114) , Tefal ingenio sada náčiní 4ks k206s414 (k206s414)

Tefal Ingenio cedník (K2070614)

Tefal Ingenio cedník (K2070614)
Detail

Cedník pro proplachování, cezení a nalévání jídel, široký tvar, ergonomická držadla pro snadné zacházení, lze mýt v myčce, odolný a trvanlivý produkt z vysoce kvalitních materiálů pro dlouhodobou funkčnost, snadné čištění, intenzivní laboratorní testování před uvedením na trh, vítěz ceny GOOD DESIGN AWARD 2015 (Chicagské muzeum architektury a designu Athenaeum), rozměry 24,8 x 24,8 x 13,1 cm Nepostradatelným pomocníkem každé kuchařky či kuchaře je cedník. Nepostradatelným pomocníkem každé kuchařky či kuchaře je cedník. Je-li kvalitní, a navíc se skvělým designem v efektní červeno-černé kombinaci, může si kuchař pomyslně mnout ruce. Tyto dokonalé parametry splňuje Tefal Ingenio cedník. Na spodní straně má protiskluzové nožičky a úchyty pro snadné držení. Je vyroben z nylonu a pro větší pevnost a delší životnost je zesílen přidáním 15 % skelných vláken. Toto složení zajišťuje větší pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Je odolný rovněž proti... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio cedník (K2070614) , Tefal poklice na grilování ingenio l9939822 (l9939822)

Tefal Ingenio lis na česnek

Detail

Lis na česnek z chytré řady Ingenio má důmyslnou vychytávku vyznačeně červeně. Lis má robustní a pevnou rukojeť a je odolná proti kyselinám, zabarvení i korozi. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio lis na česnek , Tefal ingenio lžíce s otvory k2060314 (k2060314)

Tefal Ingenio škrabka Y K2071814

Detail

Škrabka má ergonomickou rukojeť která dobře padne do ruky a práce vám půjde rychleji. Škrabka v typických barvách značky Tefal. Řada nástrojů Ingenio je odolná proti kyselinám, zabarvení i korozi. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio škrabka Y K2071814 , Tefal odnímatelná rukojeť ingenio 6 l9863153 (l9863153)

Tefal Ingenio sada náčiní - zánovní

Detail

Sada kuchyňského náčiní obsahuje lžíci, naběračku, rozdělenou naběračku a obracečku. Série Ingenio je vyrobena z nylonu a zesíleno přidáním 15% skelných vláken pro větší pevnost, odolnost a dlouhou životnost. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio sada náčiní - zánovní , Tefal naběračka na zmrzlinu ingenio k2072214 (k2072214)

Tefal Ingenio kuchyňské nůžky K2071314

Detail

Speciální nůžky do kuchyně mají ochranný kryt kvůli bezpečnosti a proti ztupení. Nůžky lze rozložit a vyčistit dle potřeby. Nástroje Ingenio značky Tefal v černo červených barvách jsou odolné a vysoce kvalitní. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio kuchyňské nůžky K2071314 , Tefal set 20ks essential ingenio ptfe l2009702 (l2009702)

Tefal Ingenio Premium naběračka K1180214

Detail

Naběračka Tefal Ingenio Premium v prémiové kvalitě je určena pro servírování tekutých pokrmů. Je zhotovená z nerezové oceli a bezpečného silikon u pro dlouhotrvající výkon. Lze mýt v myčce nádobí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio Premium naběračka K1180214 , Tefal skleněná poklice 22 cm ingenio l9846453 (l9846453)

Tefal Ingenio sada náčiní - rozbaleno

Detail

Sada kuchyňského náčiní obsahuje lžíci, naběračku, rozdělenou naběračku a obracečku. Série Ingenio je vyrobena z nylonu a zesíleno přidáním 15% skelných vláken pro větší pevnost, odolnost a dlouhou životnost. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio sada náčiní - rozbaleno , Tefal mačkadlo na brambory ingenio premium k1181214 (k1181214)

Tefal Ingenio metlička na pečení

Detail

Tefal Metlička na pečení Ingenio má sklopnou silikonovou hlavu, která umožňuje pohodlnější a účinnější využití při pečení a dosažení až do rohů pekáče či plechu. Protismykový kroužek pro pohodlné a bezpečné nanášení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio metlička na pečení , Tefal ingenio bílý univerzální keramický nůž k1530514 (k1530514)

Tefal Ingenio Premium lžíce K2064214

Detail

Lžíce Tefal Ingenio Premium v prémiové kvalitě pro využití na jemné vaření a nabírání s odolností do 250 °C. Je zhotovená z nerezové oceli a bezpečného silikonu pro dlouhotrvající výkon. Lze mýt v myčce nádobí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio Premium lžíce K2064214

Tefal Ingenio Premium škrabka K2074014

Detail

Škrabka Tefal Ingenio Premium v prémiové kvalitě s dvojitou zoubkovanou čepelí snadno a účinně oloupe ovoce i zeleninu. Je zhotovena z vysoce kvalitních materiálů pro dlouhodobou funkčnost. Lze mýt v myčce nádobí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio Premium škrabka K2074014

Tefal Ingenio šlehací metla K2071714

Detail

Důmyslné kuchyňské náčiní to je řada Ingenio značky Tefal. Šlehací metla vyrobená z odolných materiálů pro dlouhou životnost, vám skvěle poslouží. Náčiní je odolné proti kyselinám, zabarvení i korozi. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio šlehací metla K2071714

Tefal Ingenio kleště K2060714 (K2060714)

Tefal Ingenio kleště K2060714 (K2060714)
Detail

Servírovací kleště - univerzální, délka 35,6 cm, hmotnost 185 g, odolné teplotám do 250 °C, lze mýt v myčce, materiál silikon a plast, černá a červená barva Mezi vybavením vaší kuchyně by rozhodně neměly chybět kleště značky Tefal. Díky mimořádné pevnosti a odolnosti garantují dlouhou životnost. Jsou stabilní i při vysokých teplotách – vydrží pracovat až do 230 °C. Silikonové pacičky pro snadný úchop zabezpečí snadnou manipulaci. To vše a mnohem více z nich jednoduše činí praktického pomocníka do každé domácnosti. Klíčové vlastnosti Snadná omyvatelnost – lze mýt i v myčce Odolnost proti vnějším vlivům jako jsou např. kyseliny, zabarvení nebo koroze Ohleduplnost vůči životnímu prostředí Garance zdravotní nezávadnosti Vlivem kvality užitého materiálu zaručuje značka Tefal 100% zdravotní nezávadnost. ABS materiál, z něhož se skládá elegantní a kvalitní rukojeť s vložkou z nerezové oceli, vydrží i největší zatížení. Při výrobě... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio kleště K2060714 (K2060714)

Tefal Ingenio silikonová obracečka (K2064514)

Tefal Ingenio silikonová obracečka  (K2064514)
Detail

Obracečka k obracení křehkých jídel a servírování pokrmů, silikonový kroužek chrání špachtli před poškozením vysokými teplotami a zachovává její praktičnost, pružná hlava pro snadné klouzání pod křehkým jídlem, lze mýt v myčce, tepelná odolnost až do 250 °C, odolnost vůči znečištění odolná a trvanlivá konstrukce bez BPA a ftalátů, rozměr 30,5 x 8,6 x 5,1 cm Francouzská značka Tefal je již od roku 1954 předním výrobcem kuchyňského náčiní, jehož produkty jsou oblíbené po celém světě. Silikonová obracečka Ingenio odolá vysokým teplotám, je vyrobena ze zcela nezávadných materiálů a nemusíte se obávat mýt ji v myčce nádobí. Tefal Ingenio je pomocník, který udělá z každodenního vaření vašich oblíbených pokrmů zábavu. Klíčové vlastnosti silikonové obracečky Tefal IngenioObracečka Tefal Ingenio vhodná pro použití na nepřilnavé povrchyMateriál odolný až do teploty 230 °C (silikonové části náčiní až do 250 °C)Vyrobeno ze... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio silikonová obracečka (K2064514)

Tefal Ingenio kráječ vajec (K2073514)

Tefal Ingenio kráječ vajec  (K2073514)
Detail

Kráječ z materiálu plast, vhodné do myčky Francouzská značka Tefal je již od roku 1954 předním výrobcem kuchyňského náčiní, jehož produkty jsou oblíbené po celém světě. Kráječ vajec Ingenio má tři nástavce, poslouží vám tedy ať už budete potřebovat vajíčka nakrájet na plátky, měsíčky či půlky. Kráječ je vyroben ze zcela nezávadných materiálů a nemusíte se obávat mýt ho v myčce nádobí. Tefal Ingenio je pomocník, který udělá z každodenního vaření vašich oblíbených pokrmů zábavu. Klíčové vlastnosti kráječe vajec Tefal IngenioStrunový kráječ vajec Tefal Ingenio se třemi nástavci (plátky, měsíčky, půlky)Nástavce do sebe skvěle zapadají a skladování kráječe je tak nesmírně jednoduchéVyrobeno z nylonu obohaceného o skelná vlákna pro maximální odolnostBez obsahu BPA a ftalátůVhodné do myčky nádobíKvalita prověřená desetiletími (alza.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio kráječ vajec (K2073514)

Tefal Ingenio metlička na pečení - rozbaleno

Detail

Tefal Metlička na pečení Ingenio má sklopnou silikonovou hlavu, která umožňuje pohodlnější a účinnější využití při pečení a dosažení až do rohů pekáče či plechu. Protismykový kroužek pro pohodlné a bezpečné nanášení. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio metlička na pečení - rozbaleno

Tefal Ingenio poklice na grilování L9939822

Detail

Tato nerezová poklice značky Tefal je určená pro nádobí Ingenio o rozměrech 20, 24, 26 a 28 cm. Dokonalou cirkulaci vzduchu zaručují otvory v poklici a tím i skutečné grilování. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio poklice na grilování L9939822

Tefal INGENIO ELEGANCE pánev 22 cm

Detail

Pánev o průměru 22 cm s nepřilnavým povrchem Titanium Force, který vydrží až 2× déle. Pánev je vybavená indikátorem teploty Thermo-Spot a je vhodná do trouby i do myčky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal INGENIO ELEGANCE pánev 22 cm

Tefal INGENIO skleněná poklice 22 cm

Detail

Skleněná poklice o průměru 22 cm s praktickými sklopnými rukojeťmi, které umožňují stohovat jednu na druhou. Poklice je vybavena ochranným silikonovým proužkema je kompatibilní s řadou nádobí Tefal Ingenio. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal INGENIO skleněná poklice 22 cm

Tefal INGENIO AUTHENTIC pánev 28 cm

Detail

Pánev o průměru 28 cm s nepřilnavým povrchem Titanium Mineralia, který vydrží až 2× déle. Pánev je vybavená indikátorem teploty Thermo-Spot a je vhodná do trouby i do myčky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal INGENIO AUTHENTIC pánev 28 cm

Tefal INGENIO AUTHENTIC pánev 24 cm

Detail

Pánev o průměru 24 cm s nepřilnavým povrchem Titanium Mineralia, který vydrží až 2× déle. Pánev je vybavená indikátorem teploty Thermo-Spot a je vhodná do trouby i do myčky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal INGENIO AUTHENTIC pánev 24 cm

Tefal Ingenio lžíce na těstoviny K2060214

Detail

Naběračka se speciálním zakončením pro snadné nabíraní těstovin. Náčiní Ingenio je vyrobené z nylonu a zesíleno přidáním 15% skelných vláken. Odolné vysokým teplotám až do 230°C. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio lžíce na těstoviny K2060214

Tefal INGENIO ELEGANCE rendlík, 16 cm

Detail

Rendlík značky Tefal o průměru 16 cm s nepřilnavým povrchem Titanium Force. Rendlík je vhodný do myčky na nádobí i do trouby a lze používat na plynový, elektrický a sklokeramický ohřev. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal INGENIO ELEGANCE rendlík, 16 cm

Tefal INGENIO skleněná poklice 18 cm

Detail

Poklice na hrnec o průměru 18 cm s praktickými sklopnými rukojeťmi, které umožňují stohovat jednu na druhou. Poklice je vybavena ochranným silikonovým proužkema je kompatibilní s řadou nádobí Tefal Ingenio. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal INGENIO skleněná poklice 18 cm

Tefal INGENIO AUTHENTIC set 10 dílů

Detail

Sada nádobí Tefal INGENIO AUTHENTIC L6719552 obsahuje rendlík 16 a 20 cm, pánve 24 a 28 cm, hlubokou sauté pánev 24 cm, wok 28 cm, 3 plastová víka 16, 20 a 24 cm a odnímatelnou rukojeť. Kompatibilní se všemi druhy ohřevu včetně indukce. Bezpečný a nepřilnavý povrch Titanium Mineralia. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal INGENIO AUTHENTIC set 10 dílů

Tefal Ingenio kráječ na pizzu K2071114

Detail

Kulatý kráječ na pizzu s kterým se budete cítit jako profesionál. Kráječ značky Tefal má příjemnou rukojeť a vyjímatelnou nerezovou část pro jednoduché čistění. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio kráječ na pizzu K2071114

Tefal Ingenio mačkadlo na brambory K2071214

Detail

Mačkadlo na brambory v klasické barvě značky Tefal. Náčiní je vyrobené z nylonu a zesíleno přidáním 15% skelných vláken. Odolné vysokým teplotám až do 230°C. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio mačkadlo na brambory K2071214

Tefal Ingenio Premium šlehací metla K1181714

Detail

Šlehací metla Tefal Ingenio Premium v prémiové kvalitě s osmi dráty dokonale ušlehá a umixuje šlehačku i těsto. Je zhotovená z nerezové oceli a bezpečného silikonu pro dlouhotrvající výkon. Lze mýt v myčce nádobí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio Premium šlehací metla K1181714

Tefal Ingenio mačkadlo na brambory (K2071214)

Tefal Ingenio mačkadlo na brambory (K2071214)
Detail

Šťouchadlo na brambory pro přípravu všech druhů pyré, inovativní zakřivený design pro rychlé a účinné mačkání, silikonový nárazník pro snadné oklepání o hranu nádoby, lze mýt v myčce, odolný a trvanlivý produkt z vysoce kvalitních materiálů pro dlouhodobou funkčnost, intenzivní laboratorní testování před uvedením na trh, vítěz ceny GOOD DESIGN AWARD 2015 (Chicagské muzeum architektury a designu Athenaeum), rozměr 26,2 x 10,9 x 8,8 cm Kvalitní náčiní Tefal Ingenio představuje ideální doplněk kuchyňského vybavení. Kvalitní náčiní Tefal Ingenio představuje ideální doplněk kuchyňského vybavení. Všechny pomůcky jsou vyrobeny z nylonu, posíleného přídavkem skelných vláken. Výsledkem je tak velice pevné nádobí s neobvykle dlouhou životností, které disponuje extrémní odolností vůči vysokým teplotám, kyselinám, zabarvení i korozi. Mačkadlo na brambory Tefal Ingenio je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tefal Ingenio mačkadlo na brambory (K2071214)
Tefal Ingenio struhadlo 2v1 (K2072714), Tefal Ingenio struhadlo (K2070714), Tefal Ingenio obracečka (K2060814), Tefal Ingenio cedník (K2070614), Tefal Lžíce Ingenio (K2060514), Tefal Napařovací košík Ingenio (K2071614), Tefal Ingenio silikonová obracečka (K2064514), Tefal Šlehací metla Ingenio (K2071714), Tefal Škrabka Ingenio K2071014 (K2071014), Tefal Ingenio kuchyňské nůžky K2071314 (K2071314), Tefal Škrabka Ingenio Premium K2074014 (K2074014), Tefal Lžíce Ingenio Premium K2064214 (K2064214), Tefal Škrabka Y Ingenio K2071814 (K2071814), Tefal Ingenio lis na česnek (K2072614), Tefal Ingenio lžíce na těstoviny (K2060214), Tefal Naběračka Ingenio Premium K1180214 (K1180214), Tefal Ingenio Otvírak na korkové zátky (K2073414), Tefal 16cm Ingenio Titanium Fusion L6832802 (L6832802), Tefal Pánev 28 cm INGENIO AUTHENTIC (L6710612), Tefal Poklice na cedění Ingenio L9829453 (L9829453), Tefal Sada 3 poklic Ingenio L9849053 (L9849053), Tefal Ingenio sada náčiní 4ks K206S414 (K206S414), Tefal Poklice na grilování Ingenio L9939822 (L9939822), Tefal Ingenio lžíce s otvory K2060314 (K2060314), Tefal Odnímatelná rukojeť Ingenio 6 L9863153 (L9863153), Tefal Naběračka na zmrzlinu Ingenio K2072214 (K2072214), Tefal set 20ks Essential Ingenio PTFE L2009702 (L2009702), Tefal Skleněná poklice 22 cm INGENIO L9846453 (L9846453), Tefal Mačkadlo na brambory Ingenio Premium K1181214 (K1181214), Tefal Ingenio bílý univerzální keramický nůž K1530514 (K1530514)