Tchibo cafissimo mini classy white (370892)

Produkt Tchibo cafissimo mini classy white (370892) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Tchibo cafissimo mini classy white (370892) upraviť a produkt hľadať znova.

Tchibo Cafissimo MINI Classy White (370892)

Tchibo Cafissimo MINI Classy White (370892)
Detail

Kávovar na kapsle tlak 15 bar, příkon 1500 W, objem nádržky na vodu 0,6 l, druh kapslí tchibo, automatické vypnutí, nastavení množství vody, odkapávací systém, odvápňovací systém a režim úspory energie, šířka 18 cm, výška 22,3 cm, hloubka 29,8 cm, hmotnost 3,7 kg, bílá barva Malé kompaktní espresso Tchibo Cafissimo Mini k rychlé a jednoduché přípravě espressa, café crema, překapávané kávy i čaje unikátním systémem 3 tlaků os íle až 15 barů. Připravte si lahodnou kávu plnou dokonale vyvážené chuti v pohodlí vašeho domova. Díky kompaktnímu, přesto jedinečnému espressu Cafissimo MINI to zvládnete snadno a během chvíle. Cafissimo MINI představuje kombinaci moderního designu, skvělých praktických funkcí a malých rozměrů padnoucích do každé kuchyně. Vybírat navíc můžete hned z několika barevných variant. Nyní si můžete kdykoliv dopřát lahodné espresso, caffe cremu či překapávaný čaj a kávu jako z italské kavárny pouhým stiskem... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo MINI Classy White (370892) , Tchibo cafissimo mini classy white (370892)

Tchibo Cafissimo MINI Midnight Black (370890)

Tchibo Cafissimo MINI Midnight Black (370890)
Detail

Kávovar na kapsle tlak 15 bar, příkon 1500 W, objem nádržky na vodu 0,65 l, druh kapslí tchibo, automatické vypnutí, nastavení množství vody, odkapávací systém a odvápňovací systém, šířka 18 cm, výška 22,3 cm, hloubka 29,8 cm, hmotnost 3,7 kg, černá barva Malé kompaktní espresso Tchibo Cafissimo Mini k rychlé a jednoduché přípravě espressa, café crema, překapávané kávy i čaje unikátním systémem 3 tlaků os íle až 15 barů. Připravte si lahodnou kávu plnou dokonale vyvážené chuti v pohodlí vašeho domova. Díky kompaktnímu, přesto jedinečnému espressu Cafissimo MINI to zvládnete snadno a během chvíle. Cafissimo MINI představuje kombinaci moderního designu, skvělých praktických funkcí a malých rozměrů padnoucích do každé kuchyně. Vybírat navíc můžete hned z několika barevných variant. Nyní si můžete kdykoliv dopřát lahodné espresso, caffe cremu či překapávaný čaj a kávu jako z italské kavárny pouhým stiskem jediného tlačítka.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo MINI Midnight Black (370890) , Tchibo cafissimo mini midnight black (370890)

Tchibo Cafissimo Black & White 8x10 kapslí

Detail

Kávové kapsle Cafissimo Black & White od značky tchibo si vychutnáte jako silnou černou kávu nebo v jemné variantě s mlékem. Pomalé šetrné pražení kávových zrn Arabiky rozvíjí vyváženou vůně a příjemně plnou chuť. Balení obsahuje 80 kapslí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Black & White 8x10 kapslí , Tchibo cafissimo easy černý (380833)

Tchibo kávovar na kapsle Cafissimo MINI Midnight Black

Detail

Kapslový kávovar vám připraví lahodnou filtrovanou kávu, caffè crema, espressa a dokonce i čaj díky speciálnímu systému tří tlaků pro spařování kávy. Praktický kávovar tchibo Cafissimo MINI Midnight Black zajistí dostatek prostoru pro hrnky všech velikostí díky vyjímatelné odkládací ploše a sklápěcímu podstavci na šálek. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo kávovar na kapsle Cafissimo MINI Midnight Black , Tchibo cafissimo espresso vanilla 70g (491845)

Tchibo kávovar na kapsle Cafissimo MINI, Salsa Red

Detail

Kapslový kávovar vám připraví lahodnou filtrovanou kávu, caffè crema, espressa a dokonce i čaj díky speciálnímu systému tří tlaků pro spařování kávy. Praktický kávovar Cafissimo MINI, Salsa Red zajistí dostatek prostoru pro hrnky všech velikostí díky vyjímatelné odkládací ploše a sklápěcímu podstavci na šálek. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo kávovar na kapsle Cafissimo MINI, Salsa Red , Tchibo cafissimo kaffee intense aroma 10ks (494758)

Tchibo Cafissimo EASY Bílý (380835)

Tchibo Cafissimo EASY Bílý (380835)
Detail

Kávovar na kapsle tlak 15 bar, příkon 1250 W, objem nádržky na vodu 0,65 l, druh kapslí tchibo, automatické vypnutí, nastavení množství vody, odvápňovací systém a režim úspory energie, šířka 12 cm, výška 32 cm, hloubka 24,5 cm, hmotnost 3 kg, bílá barva Pokud milujete kávu, určitě si zamilujete kávovar na kapsle Tchibo Cafissimo EASY. Uchvátí vás nejmodernějším designem v bílé barvě, která nádherně doplní interiér vaší kuchyně. Oceníte především kompaktní rozměry kávovaru Tchibo. Vychutnejte si dokonale připravené espresso, caffe crema nebo překapávanou kávu podle vaši aktuální nálady a chuti. Kávu připravíte jednoduše stisknutím jednoho tlačítka. Vybírat můžete z širokého sortimentu kávových kapslí Tchibo nebo čajových specialit, které jsou dokonale uzavřené pro zachování aromatu. Klíčové vlastnosti kávovaru Tchibo Cafissimo EASY bílýKávovar Tchibo Cafissimo EASY nabízí nejmodernější design v bílé barvěUnikátní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo EASY Bílý (380835) , Tchibo cafissimo barista edition espresso 80g (504191)

Tchibo Cafissimo EASY Šedý (380837)

Tchibo Cafissimo EASY Šedý (380837)
Detail

Kávovar na kapsle tlak 15 bar, příkon 1250 W, objem nádržky na vodu 0,65 l, druh kapslí tchibo, automatické vypnutí, nastavení množství vody, odvápňovací systém a režim úspory energie, šířka 12 cm, výška 32 cm, hloubka 24,5 cm, hmotnost 3 kg, stříbrná barva Pokud milujete kávu, určitě si zamilujete kávovar na kapsle Tchibo Cafissimo EASY. Uchvátí vás nejmodernějším designem v šedé barvě, která nádherně doplní interiér vaší kuchyně. Oceníte především kompaktní rozměry kávovaru Tchibo. Vychutnejte si dokonale připravené espresso, caffe crema nebo překapávanou kávu podle vaši aktuální nálady a chuti. Kávu připravíte jednoduše stisknutím jednoho tlačítka. Vybírat můžete z širokého sortimentu kávových kapslí Tchibo nebo čajových specialit, které jsou dokonale uzavřené pro zachování aroma. Klíčové vlastnosti kávovaru Tchibo Cafissimo EASY šedýKávovar Tchibo Cafissimo EASY nabízí nejmodernější design v šedé barvěUnikátní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo EASY Šedý (380837) , Tchibo cafissimo espresso intense aroma 96ks (472877)

Tchibo Cafissimo EASY Černý (380833)

Tchibo Cafissimo EASY Černý (380833)
Detail

Kávovar na kapsle tlak 15 bar, příkon 1250 W, objem nádržky na vodu 0,65 l, druh kapslí tchibo, automatické vypnutí, nastavení množství vody, odvápňovací systém a režim úspory energie, šířka 12 cm, výška 32 cm, hloubka 24,5 cm, hmotnost 2,901 kg, černá barva Pokud milujete kávu, určitě si zamilujete kávovar na kapsle Tchibo Cafissimo EASY. Uchvátí vás nejmodernějším designem v černé barvě, která nádherně doplní interiér vaší kuchyně. Oceníte především kompaktní rozměry kávovaru Tchibo. Vychutnejte si dokonale připravené espresso, caffe crema nebo překapávanou kávu podle vaši aktuální nálady a chuti. Kávu připravíte jednoduše stisknutím jednoho tlačítka. Vybírat můžete z širokého sortimentu kávových kapslí Tchibo nebo čajových specialit, které jsou dokonale uzavřené pro zachování aromatu. Klíčové vlastnosti kávovaru Tchibo Cafissimo EASY černýKávovar Tchibo Cafissimo EASY nabízí nejmodernější design v černé... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo EASY Černý (380833) , Tchibo cafissimo kaffee fine aroma 10ks (494760)

Tchibo Cafissimo Espresso Vanilla, 8x10 kapslí

Detail

Pokud si chcete vychutnat kávu v pohodlí svého domova, kapslový systém je tím pravým. Espresso doplněné o svěží vůni vanilky, která chuť kávy Arabica jen umocní. Přírodním vanilkovým aroma provoníte celou kuchyň a váš ranní rituál dostane nový rozměr. Balení obsahuje 80 kapslí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Espresso Vanilla, 8x10 kapslí , Cafissimo pure white

Tchibo Cafissimo Espresso Caramel, 8x10 kapslí

Detail

Patříte-li mezi kávové nadšence, ale profesionální příprava kávy je pro vás neznámá, kapsle tchibo jsou pro vás řešením. Lahodná chuť espressa s dozvukem karamelu vás dostane. Samotné či k zákusku, díky přírodnímu aroma můžete očekávat nevšední zážitek. Balení obsahuje 80 kapslí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Espresso Caramel, 8x10 kapslí , Tchibo cafissimo barista edition caffé crema 80g (504189)

Tchibo Cafissimo Espresso Brazil 8x10 kapslí

Detail

Espresso Brasil je výrazově silné plné harmonie. Kávová zrnka pro toto espresso zrají pomalu na slunných svazích Brazílie a propůjčují této kávě její jemně nahořklou vůni s lehoučkým oříškovým tónem. Díky tradičnímu italskému pražení se plná chuť této kávy může dokonale rozvinout. Balení obsahuje 80 kapslí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Espresso Brazil 8x10 kapslí

Tchibo Cafissimo Barista Espresso 8x10 kapslí

Detail

Sada kapslí Cafissimo Barista od značky tchibo obsahuje kávu v profesionální kvalitě. Káva je vyrobena tradičním řemeslným uměním, kde zrna jsou zušlechťována v bubnové pražírně. Káva vaše chuťové pohárky pohladí intenzivním oříškovým aroma. Díky dlouhému pražení mají zrna čas rozvinout svůj jedinečný charakter. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Barista Espresso 8x10 kapslí , Lea mini link white (mini link white)

Tchibo Cafissimo Espresso Caramel 75g (491843)

Tchibo Cafissimo Espresso Caramel 75g (491843)
Detail

Kávové kapsle káva, dark - espresso, směs, recyklovatelné, 10 porcí Espresso se snoubí s přírodními vůněmi: Naše nové Espresso Caramel kombinuje vyvážený požitek z espressa s jemným tónem smetanového karamelu a postará se o nevšední chuťový zážitek.Náš tip: Vyzkoušejte Espresso Caramel také s mlékem, jako cappuccino nebo latte macchiato. Hmm, vynikající! Klíčové vlastnosti kávových kapslí tchibo Cafissimo Espresso Caramel 75 gKávové kapsle pro kávovary Tchibo CafissimoNevšední chuťový zážitekKapsle Tchibo jsou spojují chuť kávy espresso s karamelemKapsle jsou hermeticky uzavřenySkvělé také s mlékemČerstvost, kvalita a příjemné aroma Intenzivní chuťSystém vakuově uzavřených kapslí, ve kterých je namletá káva, zaručuje vždy dokonale čerstvé aroma v každém šálku. Díky tomuto systému se jednotlivé složky aroma čerstvě namleté kávy perfektně zachovají a uvolňují se až při spařování kávy. Kapsle s kávou obsahují pouze kávu Arabica té... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Espresso Caramel 75g (491843) , Kiss classy nails- scrunchie (731509836035)

Tchibo Cafissimo Espresso Vanilla 70g (491845)

Tchibo Cafissimo Espresso Vanilla 70g (491845)
Detail

Kávové kapsle káva, medium - espresso, recyklovatelné, 10 porcí Nechte se okouzlit intenzivní a silnou chutí kvalitního espressa s kávovými kapslemi tchibo Cafissimo Espresso Vanilla. Vylepšená receptura zajišťuje tu nejlepší chuť kávy. Receptura kombinuje tradiční kávu espresso s jemným tónem vanilky. Dokonalé aroma a silná chuť se postarají o nevšední chuťový zážitek. Kávové kapsle Tchibo můžete ochutit také s mlékem, nebo si je připravit jako cappuccino či latte macchiato. Klíčové vlastnosti kávových kapslí Tchibo Cafissimo Espresso Vanilla 70 g Kávové kapsle pro kávovary Tchibo CafissimoNevšední chuťový zážitekKapsle Tchibo jsou spojují chuť kávy espresso s vanilkouKapsle jsou hermeticky uzavřenySkvělé také s mlékemČerstvost, kvalita a příjemné aroma Intenzivní chuťSystém vakuově uzavřených kapslí, ve kterých je namletá káva, zaručuje vždy dokonale čerstvé aroma v každém šálku. Díky tomuto systému se jednotlivé složky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Espresso Vanilla 70g (491845) , Zásobník na kapsle cafissimo

Tchibo Cafissimo Barista Caffé Crema 8x10 kapslí

Detail

Sada kapslí Cafissimo Barista od značky tchibo obsahuje kávu v profesionální kvalitě. Káva je vyrobena tradičním řemeslným uměním, kde zrna jsou zušlechťována v bubnové pražírně. Káva vaše chuťové pohárky pohladí ovocným aroma. Díky dlouhému pražení mají zrna čas rozvinout svůj jedinečný charakter. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Barista Caffé Crema 8x10 kapslí , Therabody theragun mini white (mini-pkg-wht-eu)

Tchibo Cafissimo Caffé Crema Mild, 8x10 kapslí

Detail

Kávové kapsle Caffé Crema Mild od značky tchibo přináší lahodnou chuť se sametovým prožitkem a smyslností. Kávová zrna Tchibo Arabica jsou šetrně pražena, což kávě dává lehký ovocný tón. Balení obsahuje 80 kapslí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Caffé Crema Mild, 8x10 kapslí , Tchibo esperto caffé (636174)

Tchibo Cafissimo Espresso Elegant Aroma, 8x10 kapslí

Detail

Kávové kapsle Espresso Elegant od značky tchibo přinásí jemnou chuť s citrusovými tóny a decentními čokoládovými akcenty. Kávová zrna Tchibo Arabica jsou šetrně pražena, což kávě dává lehký ovocný nádech. Vhodné pro přípravu lahodného espressa. Balení obsahuje 80 kapslí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Espresso Elegant Aroma, 8x10 kapslí , Tchibo esperto pro (393500)

Tchibo Cafissimo Kaffee Intense Aroma 10ks (494758)

Tchibo Cafissimo Kaffee Intense Aroma 10ks (494758)
Detail

Kávové kapsle káva, dark - překapávaná káva, 100 % arabica, Jižní Amerika, recyklovatelné, 10 porcí Chcete si na dobré kávě pochutnat i v pohodlí domova? Pak ve vás vzbudí zájem kávové kapsle tchibo Cafissimo Kaffee Intense Aroma 10ks, s kterými si připravíte kávu takovou, jakou ji milujete. Překapávanou kávu si zamilují ti, kteří si svou kávu dlouze vychutnávají. Kávová zrnka 100 % Arabica vám zajistí maximální požitek z pití kávy. Zemí sklizně je Jižní Amerika. Balení obsahuje 10 kapslí. Významné vlastnosti kávových kapslí Tchibo Cafissimo Kaffee Intense Aroma 10ks S pomocí kávových kapslí Tchibo si kvalitní kávu vytvoříte i v pohodlí domova Káva má příchuť: překapávaná káva Druh kávy: 100 % Arabica Počet porcí: 10 Původ kávy: Jižní Amerika Alergeny: bez alergenů (alza.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Kaffee Intense Aroma 10ks (494758) , Stojan na kapsle tchibo

Tchibo Cafissimo Kaffee Fine Aroma 10ks (494760)

Tchibo Cafissimo Kaffee Fine Aroma 10ks (494760)
Detail

Kávové kapsle káva, medium - překapávaná káva, 100 % arabica, Jižní Amerika, recyklovatelné, 10 porcí Přáli byste si svou oblíbenou kávu připravit v pohodlí domova? Jistě tedy oceníte kávové kapsle tchibo Cafissimo Kaffee Fine Aroma 10ks, s kterými si připravíte kávu dle vašich potřeb. Překapávanou kávu ocení ti, kteří si svou kávu dlouze vychutnávají. Kávová zrna 100 % Arabica se postarají o maximální požitek z kávy. Zemí její sklizně je Jižní Amerika. V balení naleznete 10 kapslí. Rozhodující přednosti kávových kapslí Tchibo Cafissimo Kaffee Fine Aroma 10ks Za pomoci těchto kávových kapslí Tchibo si vychutnáte kávu i v pohodlí domova Příchuť: překapávaná káva Druh kávy: 100 % Arabica Počet porcí v balení je 10 Původ kávy: Jižní Amerika Alergeny: bez alergenů (alza.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Kaffee Fine Aroma 10ks (494760) , Zásobník na kapsle tchibo

Tchibo Cafissimo Barista Edition Espresso 80g (504191)

Tchibo Cafissimo Barista Edition Espresso 80g (504191)
Detail

Kávové kapsle káva, dark - espresso, 100 % arabica, Brazílie, 10 porcí Vychutnejte si limitovanou edici Cafissimo Barista Espresso. Káva vyniká svou intenzivní chutí, jemným hořkým aroma s oříškovými tóny, které mu dodává tradiční způsob přípravy v bubnové pražírně. Dlouhé pražení vybraných zrn kávy 100% arabica dodává tomuto nápoji jedinečný charakter. Báječně se hodí pro přípravu kávových specialit s mlékem. Intenzita nápoje je 6. Klíčové vlastnosti kávových kapslí tchibo Cafissimo Barista Espresso Limitovaná edice profesionálního espressa Tradiční způsob přípravy v bubnové pražírně Krémové espresso s jemným hořkým arooma a oříškovými tóny Balení obsahuje 10 porcí Intenzita nápoje 6100% arabica Certifikát Fairtrade (alza.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Barista Edition Espresso 80g (504191) , Equa classy thermo dark grey 680ml (1182)

Tchibo Cafissimo Espresso Intense Aroma 96ks (472877)

Tchibo Cafissimo Espresso Intense Aroma 96ks (472877)
Detail

Kávové kapsle káva, dark - espresso, směs, 96 porcí Změna barevného stylu šablony pro potraviny tchibo Cafissimo Espresso Intense Aroma96 ks Kávové kapsle Tchibo Cafissimo Espresso Intense Aroma jsou ideální volbou pro všechny, kteří upřednostňují silné a intenzivní espresso. Káva, která se ukrývá uvnitř kapslí, je tvořena minimálně 70 % Arabicou a zbylý podíl tvoří Robusta. Vyrobena je technologií odděleného pražení, díky níž nabízí karamelový tón, který se rozvíjí v plný základ. Součástí balení je 96 ks vakuově uzavřených kávových kapslí pro dokonalý požitek z kávy. Káva Tchibo Cafissimo Espresso Intense Aroma vás nadchne svojí jedinečnou chutí i vůní. Klíčové vlastnosti kávových kapslí Tchibo Cafissimo Espresso Intense Aroma... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Espresso Intense Aroma 96ks (472877) , Tchibo barista espresso 500g (491547)

Tchibo Cafissimo Caffé Crema Rich Aroma 8x10 kapslí

Detail

Společně s jemnou sametovou pěnou si vychutnejte plnou smyslnost kávy Cafissimo Caffè Crema Rich Aroma značky tchibo. Káva Caffè Crema plná chuť s karamelovým tónem a plným aromatem čerstvě upražené kávy se skvěle hodí k přípravě vynikajících specialit s mléčnou pěnou, např. na přípravu cappuccina nebo latte macchiato. Balení obsahuje 80 kapslí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Caffé Crema Rich Aroma 8x10 kapslí , Tchibo pěnič mléka, bílý (357373)

Tchibo Cafissimo Caffé Créma Rich Aroma 96ks (483510)

Tchibo Cafissimo Caffé Créma Rich Aroma 96ks (483510)
Detail

Kávové kapsle káva, medium - caffe crema, 100 % arabica, Jižní Amerika, recyklovatelné, 96 porcí Chcete si na dobré kávě pochutnat i v pohodlí domova? Pak jistě oceníte kávové kapsle tchibo Cafissimo Caffé Créma Rich Aroma 96ks, které vytvoří kávu dle vašich představ. Příchuť Caffé crema je dobrou volbou pro milovníky kávové pěny, která vznikne při pouhém šlehání kávy. Kávová zrna 100 % Arabica se postarají o jedinečný požitek z pití kávy. Zemí, kde byla sklizena, je Jižní Amerika. V balení naleznete 96 kapslí. Klíčové funkce kávových kapslí Tchibo Cafissimo Caffé Créma Rich Aroma 96ks Díky pomoci kávových kapslí Tchibo si kvalitní kávu dokážete připravit i doma Příchuť: caffe crema Druh kávy: 100 % Arabica Počet porcí v balení je 96 Původ kávy: Jižní Amerika Alergeny: bez alergenů (alza.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Caffé Créma Rich Aroma 96ks (483510) , Sealpod feepod pro tchibo (711347732973)

Tchibo Cafissimo Barista Edition Caffé Crema 80g (504189)

Tchibo Cafissimo Barista Edition Caffé Crema 80g (504189)
Detail

Kávové kapsle káva, medium - caffe crema, 100 % arabica, Brazílie, 10 porcí Vychutnejte si limitovanou edici Cafissimo Barista Caffé Crema. Káva vyniká elegantním aroma s náznaky bobulí. Kávě dodává její výjimečnou chuť tradiční způsob přípravy v bubnové pražírně. Dlouhé pražení vybraných zrn kávy 100% arabica dodává tomuto nápoji jedinečný charakter. Báječně se hodí pro přípravu kávových specialit s mlékem. Intenzita nápoje je 3. Klíčové vlastnosti kávových kapslí tchibo Cafissimo Barista Caffé CremaLimitovaná edice profesionální kávy Tradiční způsob přípravy v bubnové pražírně Kvalitní káva s elegantním aroma s náznaky bobulíBalení obsahuje 10 porcí Intenzita nápoje 3100% arabica Certifikát Fairtrade (alza.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Barista Edition Caffé Crema 80g (504189) , Akai mpk mini mk3 white (caka133)

Tchibo kávovar na kapsle Cafissimo EASY, bílý

Detail

Kapslový kávovar se třemi tlačítky pro přípravu espressa, caffé crema a překapávané kávy. tchibo Cafissimo EASY, bílý je vybaven patentovaným systémem tří tlaků pro spaření kávy, programovatelným množstvím nápoje a časovačem. Přístroj je proveden v kompaktním designu se šířkou pouhých 12 cm. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo kávovar na kapsle Cafissimo EASY, bílý , Stackers white mini lid 70804 (5013648026924)

Zoë Ayla Classy White Opal Roller masážní váleček na obličej

Zoë Ayla Classy White Opal Roller masážní váleček na obličej
Detail

Zoë Ayla Classy White Opal Roller, , Doplňky pro ženy, Produkt Zoë Ayla Classy White Opal Roller se postará o to, aby byla vaše pleť ještě krásnější. (notino.cz)

Podobné produkty ako Zoë Ayla Classy White Opal Roller masážní váleček na obličej , Ciarko design su mini white (cdz6001b)

EQUA Classy Thermo Snow White 680ml (1181)

EQUA Classy Thermo Snow White 680ml (1181)
Detail

Láhev na pití , objem 0,68 l V případě, že rádi běháte nebo chcete prostě hezkou láhev, určitě se vám zalíbí 0,68l láhev na pití EQUA Classy Thermo Snow White 680ml. Láhev Equa je praktická, jelikož ji po vyprázdnění stačí pouze propláchnout. K tomu překvapí svým velmi propracovaným designem. Materiál lahve je nerezová ocel. Nerezovou ocel si opravdu zalíbíte, navíc láhev můžete bez obav mýt i v myčce. Hlavní vlastnosti láhve na pití EQUA Classy Thermo Snow White 680ml Láhev na pití má objem 0,68 l Materiál lahve Equa: nerezová ocel Nerezová ocel vydrží pády či silné otřesy (alza.cz)

Podobné produkty ako EQUA Classy Thermo Snow White 680ml (1181) , Lea mini 9 cover white (mini9coverwhite)

Tchibo Cafissimo MILK, černý

Detail

Kávovar na kapsle v kompaktním a moderním provedení. tchibo Cafissimo MILK, černý disponuje 3 typy spařování kávy v kapslích a umožňuje přípravu Espresso, Caffé Créma či překapávanou kávu. Díky vestavné nádržce na mléko lze připravovat krémové cappuccino na jeden stisk tlačítka. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo MILK, černý , Equa termoska classy thermo empowered 680 ml (mt17)

Tchibo náhradní sada pro kávovar Tchibo Esperto Pro

Detail

Náhradní sada pro ještě větší čerstvost při přípravě mléčných specialit i po delším používání. tchibo náhradní sada pro kávovar Tchibo Esperto Pro po nahrazení dílů, které přicházejí do přímého kontaktu s mlékem. Použitelná pouze v kombinaci s kávovarem Tchibo Esperto Pro. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo náhradní sada pro kávovar Tchibo Esperto Pro , Veniss classy man dřevěný přívěsek s vůní (vdpcm)

Tchibo Cafissimo Espresso Intense Aroma 8x10 kapslí

Detail

Silné Espresso pro skutečně intenzivní požitek z pití kávy. Silná chuť a tmavá barva pro pravé požitkáře. Vychutnejte si vyjímečnou kávu vyrobenou z kávových zrn Arabica a Robusta s garancí 70% podílu tchibo Arabica. Díky vylepšené receptuře a karamelovému tónu si budete chtít vychutnat každý doušek. Kávové kapsle Espresso Intense od značky Tchibo přináší silné a lahodné expresso s karamelovými tóny. Kávová zrna Tchibo Arabica a zrna Robusty jsou pečlivě vybírána a šetrně pražena odděleně. Balení obsahuje 80 kapslí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Espresso Intense Aroma 8x10 kapslí , Puma orbita laliga 1 ms mini puma white, vel. mini (4065451268542)

Tchibo Cafissimo Caffé Crema Decaffeinated 8x10 kapslí

Detail

Hermeticky uzavřené kávové kapsle Cafissimo Caffé Crema Decaffeinated od značky tchibo obsahují nejlepší zrna, která pomalu uzrávají ve slunných oblastech. Jemná aromatická chuť lahodná kávy bez kofeinu. Balení obsahuje 80 kapslí. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Cafissimo Caffé Crema Decaffeinated 8x10 kapslí

LEA Mini Link White (mini link white)

LEA Mini Link White (mini link white)
Detail

Příslušenství ke kameře pro FujiFilm Instax Mini Link Pink Ochraňte svou kapesní tiskárnu Instax Mini Link s pouzdrem LEA Mini Link v bílé barvě. Design se skvěle hodí ke zpracování tiskárny a plně ochrání zařízení před poškozením a pádem. Na bocích najdete kroužky pro upevnění pásu na rameno, které vám usnadní přenos. Klíčové vlastnosti pouzdra LEA Mini Link White pro FujiFilm Instax Mini LinkPouzdro LEA ochrání přenosnou tiskárnu InstaxElegantní zpracování doplňuje design zařízeníLEA brání poškození a chrání před pádemKolečka slouží k upevnění pásu na rameno (alza.cz)

Podobné produkty ako LEA Mini Link White (mini link white)

Odkládací vozík Classy - zlatý

Odkládací vozík Classy - zlatý
Detail

> Na tento produkt bohužel nelze uplatnit slevový poukaz.Pojízdný odkládací stolek Classy je stylovým doplňkem, který oceníte při každém večírku u vás doba. Snadno a jednoduše můžete stolek použít pro servírování drinků či drobného občerstvení, sloužit může také jako odkládací stolek, který můžete kdykoliv snadno odvézt pryč. Je vyroben z lakovaného MDF, rám je z nerezové oceli s mosaznou povrchovou úpravou a odkládací deska je doplněna zrcadlovým sklem. Stolek má k dispozici čtyři kolečka, dvě odkládací plochy a držadlo pro snadné přesouvání stolku. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Odkládací vozík Classy - zlatý

Tchibo automatické espresso Esperto PRO

Detail

Automatický kávovar s tichým provozem v kompaktním provedení. tchibo Esperto PRO umožňuje volbu intenzity kávy a funkci doppio. Díky komapaktnímu designu se snadno vejde i do menších kuchyní. Připravte si Cappuccino či Latté jedním stiskem tlačítka. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo automatické espresso Esperto PRO

Tchibo Esperto PRO (393500)

Tchibo Esperto PRO (393500)
Detail

Automatický kávovar tlak 19 bar, automatické vypnutí, cappuccino a latte, funkce horké vody, kompaktní rozměry, nastavení množství kávy, nastavení množství vody, odvápňovací systém, signalizace potřeby odvápnění, šlehač mléka a výškově nastavitelná výpust s osvětlením šálku, objem nádržky na vodu 1,1 l, příkon 1470 W, šířka 18 cm, výška 31,5 cm, hloubka 40 cm, hmotnost 8,166 kg Ranní káva je u mnoha lidí důvodem pro lepší den. tchibo Esperto PRO vám hned po ránu vykouzlí z výběrové kávy voňavý nápoj výrazné barvy a pronikavé vůně. Kávovar pracuje při tlaku 19 bar, splňuje tak ideální hodnoty pro chystání espressa v kvalitě jako z kavárny. Kávovar je vybaven množstvím funkcí, v první řadě lze regulovat množství kávy i vody a díky tomu vyladit intenzitu nápoje přesně podle chuti. Automatický kávovar Tchibo byl navržen s odvápňovacím systémem, který má za úkol zabránit tvorbě vodního kamene. Přestávku u dobře připravené kávy nepokazí náročné čištění.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Esperto PRO (393500)

Tchibo Esperto Caffé (636174)

Tchibo Esperto Caffé (636174)
Detail

Automatický kávovar tlak 19 bar, automatické vypnutí, nastavení množství kávy a výškově nastavitelná výpust s osvětlením šálku, objem nádržky na vodu 1,1 l, velikost zásobníku mlýnku 160 g, příkon 1470 W, šířka 18 cm, výška 31,5 cm, hloubka 40 cm, hmotnost 7,5 kg Plnoautomatický kávovar Esperto Caffe 1.1 od tchibo je určen pro přípravu voňavého espressa nebo caffe crema ze zrnkové kávy. Disponuje funkcí Dopito, možností volby množství nápoje, výškově nastavitelnou výpustí s osvětlením šálku a díky vyjímatelnému spařovacímu zařízení se snadno čistí. Kávovar Esperto Caffe 1.1 nabízí funkci Intense+ k nastavení intenzity nápoje. Přístroj na přípravu kávy od Tchibo je široký jen 18 cm a najde si tak místo v každé kuchyni. Vyvinut byl speciálně pro kávy značky Tchibo. Klíčové vlastnosti plnoautomatického kávovaru Esperto Caffe 1.1 TchiboPřístroj na přípravu kávy má praktické rozměry Nabízí funkci Dopito pro 2... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Esperto Caffé (636174)

Dámská podprsenka V-1551 CLASSY

Dámská podprsenka V-1551 CLASSY
Detail

Elegantní push-up podprsenka V-1551 CLASSY AXAMI v bílé barvě vytvoří dokonalý dekolt. Silikonová ramínka se skvěle hodí do společenských šatů nebo oděvů kde je potřeba ramínka skrýt. Nastavitelný silikonový pásek na zapínání je skvělý do oblečení s hlubokým výstřihem na zádech. Ideální do soupravy s tangy Axami V-1558 CLASSY. Kolekce DIVINE. (amiatex.cz)

Podobné produkty ako Dámská podprsenka V-1551 CLASSY

Kis C box Classy XXS

Kis C box Classy XXS
Detail

Plastový box s elegantním motivem z kolekce CLASSY KIS. Box najde nejen praktické, ale i dekorativní využití v každé domácnosti. Víko chrání obsah boxu před prachem a díky transparentnímu provedení vždy snadno zjistíte, co se ukrývá uvnitř. Technické údaje: rozměr výrobku: 20x17x10 cm (ŠxHxV) materiál: plast barva: transparentní + potisk hmotnost: 0,115 kg objem: 2L Obsah balení: 1x KIS C box CLASSY - XXS (kokiskashop.cz)

Podobné produkty ako Kis C box Classy XXS

Kis C box Classy XXS

Kis C box Classy XXS
Detail

Plastový box s elegantním motivem z kolekce CLASSY KIS. Box najde nejen praktické, ale i dekorativní využití v každé domácnosti. Víko chrání obsah boxu před prachem a díky transparentnímu provedení vždy snadno zjistíte, co se ukrývá uvnitř. Technické údaje: rozměr výrobku: 20x17x10 cm (ŠxHxV) materiál: plast barva: transparentní + potisk hmotnost: 0,115 kg objem: 2L Obsah balení: 1x KIS C box CLASSY - XXS (dilego.cz)

Podobné produkty ako Kis C box Classy XXS

Garett Smartwatch Classy černá, ocel

Garett Smartwatch Classy černá, ocel
Detail

Klíčové vlastnosti Barevný displej IPS 1,3" Vibrační upozornění Monitor srdečního tepu, monitor krevního tlaku, pulzní oxymetr Krokoměr, sportovní režimy (plavání) Upozornění na menstruační cyklus (funkce menstruačního kalendáře na hodinkách) Monitor nečinnosti Režim Nerušit / Režim úspory baterie Zámek PIN Extra gumový řemínek Kompatibilita s Android a IOS Notifikace z telefonu Chytré hodinky Garett Classy Pokud oceňujete kombinaci elegance, funkčnosti a pohodlí, pak pro vás budou chytré hodinky Garett Classy tou správnou nabídkou. Tento model je ideální pro každodenní použití, například v práci nebo na setkání s přáteli, během prázdninových výletů i při zvláštních příležitostech. Má stylový vzhled, který bude ladit s každou vaší stylizací, a navíc je spolehlivý, takže ho můžete nosit i při tréninku. Stáhněte si aplikaci FitCloud Pro, abyste mohli sledovat svůj pokrok a mít neomezený přístup k uloženým datům. Třída vodotěsnosti IP68 Lehký a elegantní náramek Garett Classy je voděodolný a dispobuje krytím IP68. To znamená ochranu před vodou, prachem, špínou, deštěm nebo blátem. Nebojte se je používat při tréninku a horské turistice nebo je brát na běžky, protože chytré hodinky si dokonale poradí s jakýmkoli znečištěním. Můžete je s jistotou nosit v kteroukoli roční dobu a za různých okolností, protože toto spolehlivé zařízení s vámi bude i v mimořádně obtížných podmínkách. Flexibilní a vyměnitelný pásek Chytré hodinky Garett Classy mají pevný ocelový síťovaný náramek, který je odolný vůči poškození a vnějším faktorům. Pokud chcete změnit vzhled svých chytrých hodinek, můžete snadno nasadit řemínek dostupný v sadě. Jde o pohodlnou možnost, která vám umožní přizpůsobit vzhled hodinek vašim aktuálním potřebám a preferencím a také příležitosti. Jdete po elegantních dámských nebo sportovních chytrých hodinkách? Volba je na tobě! Intuitivní ovládání dotykové obrazovky Chytré hodinky jsou zařízení, které vám usnadní každodenní činnosti. Můžete s nimi snadno odmítnout hovor, spustit krokoměr nebo spravovat seznam skladeb v telefonu. To je možné díky barevné a intuitivní dotykové obrazovce s vysokým rozlišením. Můžete přejít do snadno čitelného rozhraní nabídky a zapnout požadovanou aplikaci jediným pohybem prstu během několika sekund. Krokoměr a sportovní režimy Staráte se o svou fyzickou kondici a dbáte na pravidelný trénink? Chytré hodinky Garett Classy mají vestavěný krokoměr, který vám pomůže kontrolovat počet ušlých kroků během dne. Tato funkce bude fungovat nejen při procházkách a výletech, ale i na denní bázi. Když náramek zaznamená delší dobu nedostatek pohybu, pošle vám upozornění. Hodinky mají také četné sportovní režimy, jako je běh, volejbal, plavání, jóga, basketbal, chůze nebo švihadlo. Díky nim si zkontrolujete počet spálených kalorií a ušlou vzdálenost a také čas strávený aktivitou. Kompatibilní s Android a IOS Bez ohledu na to, jaký operační systém (Android, iOS) máte na svém telefonu nainstalovaný, chytré hodinky Garett Classy se k němu bez problémů připojí, takže si můžete být jisti, že jsou ‚chytré‘ hodinky kompatibilní s jakýmkoli chytrým telefonem. Před prvním použitím proveďte potřebné nastavení telefonu s hodinkami prostřednictvím připojení Bluetooth. Tímto způsobem budou zařízení trvale synchronizována mezi sebou a vy budete dostávat aktuální upozornění. Funkce nalezení telefonu S hodinkami Garett Classy se už nikdy nebudete divit, kam jste svůj smartphone odložili. Chytré hodinky jsou vybaveny speciální možností ‚Find The Phone‘, která vám pomůže najít vaše ztracené zařízení. Stačí kliknout na příslušné tlačítko v menu a po chvíli uslyšíte zvukové a vibrační upozornění generované vaším chytrým telefonem, takže jej snadno najdete. Podobnou funkci využijete při ztrátě hodinek, stejná možnost funguje i naopak. Režim spořiče baterie a heslo Zapomínáte občas nabíječku chytrých hodinek nebo chcete prodloužit výdrž baterie před dalším nabíjením? Použijte režim spořiče baterie a dodejte svému zařízení energii. Připojení Bluetooth bude pozastaveno, ale sportovní režimy nebo krokoměr budete používat bez překážek. Hodinky můžete také chránit heslem. Nastavte si libovolný kód PIN a mějte jistotu, že jsou všechna vaše data chráněna před zvědavýma očima. Informace o počasí Pokud rádi plánujete, nezapomeňte využít informace o počasí, které jsou k dispozici na vašich chytrých hodinkách! Dovolená, výlet nebo třeba jen procházka s dítětem? Zkontrolujte předpověď počasí, aby vám nic nezkazilo celodenní program. Garett Classy vás bude informovat o počasí venku, ale také o případných deštích. Díky tomu budete vždy připraveni na změny povětrnostních podmínek. Monitor srdečního tepu, monitor krevního tlaku, pulzní oxymetr Existují chytré hodinky s měřičem krevního tlaku? Samozřejmě že existují! V moderních hodinkách Garett Classy najdete také monitor srdečního tepu a pulzní oxymetr, což znamená, že budete mít všechny parametry pod kontrolou. Každý milovník fitness, stejně jako všichni ti, kterým záleží na péči o své zdraví, by měl tyto parametry pravidelně kontrolovat. Technické specifikace Typ obrazovky: IPS Velikost obrazovky: 1,3" Rozlišení obrazovky: 360 x 360 Mpx Voděodolnost: IP68 Pohybový senzor: Ano Dotyková obrazovka: Ano Podsvícená obrazovka: Ano Aplikace s možností GPS: Ano Vibrační upozornění: Ano Upozornění na SMS zprávy: Ano Upozornění na hovory: Ano Upozornění aplikací: Ano Přijímání, odmítání, volání: Pouze odmítnutí Ovládání přehrávání hudby z telefonu: Ano Funkce vyhledávání telefonu: Ano Funkce vyhledávání zařízení: Ano Monitor srdečního tepu: Ano Tlakoměr: Ano Pulzní oxymetr: Ano Sportovní režimy: Ano Typy sportovních režimů: Procházka, běh, kolo, basketbal, lezení, jóga, crossový trenažér, plavání, badminton, fotbal, crossový trenažér, jóga, stolní tenis, švihadlo, tenis, baseball, rugby, hula hoop, golf, skok do dálky, kliky, volejbal Krokoměr: Ano Monitor nečinnosti: Ano Připomenutí hydratace: Ano Monitor spánku: Ano Informace o počasí: Ano Probuďte obrazovku pohybem ruky: Ano Obnovení projeté trasy: Ano Stopky: Ano Paměť RAM: 256 kB Paměť ROM: 64 MB Materiál: Kov (nerez) Verze Bluetooth: 5,0 frekvenční rozsah: 2,4 GHz Kompatibilita se systémy: Android 4.4, iOS 9.0 (a vyšší) baterie. Lithium Polymer Kapacita baterie: 230 mAh Životnost baterie v pohotovostní době: Až 10 dní Životnost baterie: Až 5 dní Doba nabíjení: Asi 2 hodiny Jazyk menu: angličtina, čínština, japonština, němčina, francouzština, španělština, arabština, ruština, portugalština, holandština, italština, čeština, řečtina, indonéština, malajština, vietnamština, finština, rumunština, turečtina, chorvatština Maximální obvod opasku: 21 cm Šířka pásu: 20mm Typ pásu: Kov Hmostnost: 61 g Obsah balení: Chytré hodinky Garett, USB nabíjecí kabel (bez zástrčky do zásuvky), uživatelská příručka, záruční list (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Garett Smartwatch Classy černá, ocel

Garett Smartwatch Classy růžová, ocel

Garett Smartwatch Classy růžová, ocel
Detail

Klíčové vlastnosti Barevný displej IPS 1,3" Vibrační upozornění Monitor srdečního tepu, monitor krevního tlaku, pulzní oxymetr Krokoměr, sportovní režimy (plavání) Upozornění na menstruační cyklus (funkce menstruačního kalendáře na hodinkách) Monitor nečinnosti Režim Nerušit / Režim úspory baterie Zámek PIN Extra gumový řemínek Chytré hodinky Garett Classy Pokud oceňujete kombinaci elegance, funkčnosti a pohodlí, pak pro vás budou chytré hodinky Garett Classy tou správnou nabídkou. Tento model je ideální pro každodenní použití, například v práci nebo na setkání s přáteli, během prázdninových výletů i při zvláštních příležitostech. Má stylový vzhled, který bude ladit s každou vaší stylizací, a navíc je spolehlivý, takže ho můžete nosit i při tréninku. Stáhněte si aplikaci FitCloud Pro, abyste mohli sledovat svůj pokrok a mít neomezený přístup k uloženým datům. Třída vodotěsnosti IP68 Lehký a elegantní náramek Garett Classy je voděodolný a dispobuje krytím IP68. To znamená ochranu před vodou, prachem, špínou, deštěm nebo blátem. Nebojte se je používat při tréninku a horské turistice nebo je brát na běžky, protože chytré hodinky si dokonale poradí s jakýmkoli znečištěním. Můžete je s jistotou nosit v kteroukoli roční dobu a za různých okolností, protože toto spolehlivé zařízení s vámi bude i v mimořádně obtížných podmínkách. Flexibilní a vyměnitelný pásek Chytré hodinky Garett Classy mají pevný ocelový síťovaný náramek, který je odolný vůči poškození a vnějším faktorům. Pokud chcete změnit vzhled svých chytrých hodinek, můžete snadno nasadit řemínek dostupný v sadě. Jde o pohodlnou možnost, která vám umožní přizpůsobit vzhled hodinek vašim aktuálním potřebám a preferencím a také příležitosti. Jdete po elegantních dámských nebo sportovních chytrých hodinkách? Volba je na tobě! Intuitivní ovládání dotykové obrazovky Chytré hodinky jsou zařízení, které vám usnadní každodenní činnosti. Můžete s nimi snadno odmítnout hovor, spustit krokoměr nebo spravovat seznam skladeb v telefonu. To je možné díky barevné a intuitivní dotykové obrazovce s vysokým rozlišením. Můžete přejít do snadno čitelného rozhraní nabídky a zapnout požadovanou aplikaci jediným pohybem prstu během několika sekund. Krokoměr a sportovní režimy Staráte se o svou fyzickou kondici a dbáte na pravidelný trénink? Chytré hodinky Garett Classy mají vestavěný krokoměr, který vám pomůže kontrolovat počet ušlých kroků během dne. Tato funkce bude fungovat nejen při procházkách a výletech, ale i na denní bázi. Když náramek zaznamená delší dobu nedostatek pohybu, pošle vám upozornění. Hodinky mají také četné sportovní režimy, jako je běh, volejbal, plavání, jóga, basketbal, chůze nebo švihadlo. Díky nim si zkontrolujete počet spálených kalorií a ušlou vzdálenost a také čas strávený aktivitou. Kompatibilní s Android a IOS Bez ohledu na to, jaký operační systém (Android, iOS) máte na svém telefonu nainstalovaný, chytré hodinky Garett Classy se k němu bez problémů připojí, takže si můžete být jisti, že jsou ‚chytré‘ hodinky kompatibilní s jakýmkoli chytrým telefonem. Před prvním použitím proveďte potřebné nastavení telefonu s hodinkami prostřednictvím připojení Bluetooth. Tímto způsobem budou zařízení trvale synchronizována mezi sebou a vy budete dostávat aktuální upozornění. Funkce nalezení telefonu S hodinkami Garett Classy se už nikdy nebudete divit, kam jste svůj smartphone odložili. Chytré hodinky jsou vybaveny speciální možností ‚Find The Phone‘, která vám pomůže najít vaše ztracené zařízení. Stačí kliknout na příslušné tlačítko v menu a po chvíli uslyšíte zvukové a vibrační upozornění generované vaším chytrým telefonem, takže jej snadno najdete. Podobnou funkci využijete při ztrátě hodinek, stejná možnost funguje i naopak. Režim spořiče baterie a heslo Zapomínáte občas nabíječku chytrých hodinek nebo chcete prodloužit výdrž baterie před dalším nabíjením? Použijte režim spořiče baterie a dodejte svému zařízení energii. Připojení Bluetooth bude pozastaveno, ale sportovní režimy nebo krokoměr budete používat bez překážek. Hodinky můžete také chránit heslem. Nastavte si libovolný kód PIN a mějte jistotu, že jsou všechna vaše data chráněna před zvědavýma očima. Informace o počasí Pokud rádi plánujete, nezapomeňte využít informace o počasí, které jsou k dispozici na vašich chytrých hodinkách! Dovolená, výlet nebo třeba jen procházka s dítětem? Zkontrolujte předpověď počasí, aby vám nic nezkazilo celodenní program. Garett Classy vás bude informovat o počasí venku, ale také o případných deštích. Díky tomu budete vždy připraveni na změny povětrnostních podmínek. Monitor srdečního tepu, monitor krevního tlaku, pulzní oxymetr Existují chytré hodinky s měřičem krevního tlaku? Samozřejmě že existují! V moderních hodinkách Garett Classy najdete také monitor srdečního tepu a pulzní oxymetr, což znamená, že budete mít všechny parametry pod kontrolou. Každý milovník fitness, stejně jako všichni ti, kterým záleží na péči o své zdraví, by měl tyto parametry pravidelně kontrolovat. Technické specifikace Typ obrazovky: IPS Velikost obrazovky: 1,3" Rozlišení obrazovky: 360 x 360 Mpx Voděodolnost: IP68 Pohybový senzor: Ano Dotyková obrazovka: Ano Podsvícená obrazovka: Ano Aplikace s možností GPS: Ano Vibrační upozornění: Ano Upozornění na SMS zprávy: Ano Upozornění na hovory: Ano Upozornění aplikací: Ano Přijímání, odmítání, volání: Pouze odmítnutí Ovládání přehrávání hudby z telefonu: Ano Funkce vyhledávání telefonu: Ano Funkce vyhledávání zařízení: Ano Monitor srdečního tepu: Ano Tlakoměr: Ano Pulzní oxymetr: Ano Sportovní režimy: Ano Typy sportovních režimů: Procházka, běh, kolo, basketbal, lezení, jóga, crossový trenažér, plavání, badminton, fotbal, crossový trenažér, jóga, stolní tenis, švihadlo, tenis, baseball, rugby, hula hoop, golf, skok do dálky, kliky, volejbal Krokoměr: Ano Monitor nečinnosti: Ano Připomenutí hydratace: Ano Monitor spánku: Ano Informace o počasí: Ano Probuďte obrazovku pohybem ruky: Ano Obnovení projeté trasy: Ano Stopky: Ano Paměť RAM: 256 kB Paměť ROM: 64 MB Materiál: Kov (nerez) Verze Bluetooth: 5,0 frekvenční rozsah: 2,4 GHz Kompatibilita se systémy: Android 4.4, iOS 9.0 (a vyšší) baterie. Lithium Polymer Kapacita baterie: 230 mAh Životnost baterie v pohotovostní době: Až 10 dní Životnost baterie: Až 5 dní Doba nabíjení: Asi 2 hodiny Jazyk menu: angličtina, čínština, japonština, němčina, francouzština, španělština, arabština, ruština, portugalština, holandština, italština, čeština, řečtina, indonéština, malajština, vietnamština, finština, rumunština, turečtina, chorvatština Maximální obvod opasku: 21 cm Šířka pásu: 20mm Typ pásu: Kov Hmostnost: 61 g Obsah balení: Chytré hodinky Garett, USB nabíjecí kabel (bez zástrčky do zásuvky), uživatelská příručka, záruční list (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Garett Smartwatch Classy růžová, ocel

KISS Classy Nails- Scrunchie (731509836035)

KISS Classy Nails- Scrunchie (731509836035)
Detail

Umělé nehty - nalepovací, akrylové, rovné, dlouhé, průhledná, růžová a stříbrná barva, s lepidlem, 28 kusů v balení Nejste spokojená s kvalitou či délkou svých nehtů? Není nic jednoduššího než si zakoupit nalepovací nehty s gelovým leskem značky KISS Classy Nails. Nehty mají přirozený vzhled a jsou vhodné pro každou příležitost. Aplikace je velmi snadná. Nalepíte je speciálním lepidlem na nehty, které je nepoškozuje. Nehty jdou i lehce sloupnout. Okouzlete své okolí novými nehty značky KISS. Klíčové vlastnosti umělých nehtů KISS Classy Nails - ScrunchieKISS jsou kvalitní umělé nehtyMají přirozený vzhledNehty Classy Nails jsou vhodné pro každou příležitostNalepíte je snadno lepidlem na nehty S gelovou povrchovou úpravou Voděodolné, bez šmouh a rýh Obsah sady: 28 ks umělých nehtů lepidlopilníček dřevěná tyčinka na úpravu kůžičky Složení: Nehty: ABS Plastic.Lepidlo: Ethyl... (alza.cz)

Podobné produkty ako KISS Classy Nails- Scrunchie (731509836035)

PRIMEROS Classy 12 ks (8594068381215)

PRIMEROS Classy 12 ks (8594068381215)
Detail

Kondomy - klasické, latexové, běžná lubrikace, velikost 54 × 190 mm (Š×D), 12 kusů v balení Užijte si opravdovou rozkoš s latexovými kondomy PRIMEROS ClassicAť už se nacházíte kdekoliv, vždy buďte připraveni do akce. Kondomy PRIMEROS Classic s latexem vám zajistí ještě větší rozkoš během milování. O hladký průběh se postará silikonový olej, který je nejen příjemný, ale i lékařsky ověřený. Svěží vůně navodí tu správnou atmosféru. V balení najdete 12 kusů kondomů pro ty nejžhavější chvilky. S kondomy PRIMEROS Classic jistě zažijete nezapomenutelnou noc plnou rozkoše. Benefity latexových kondomů PRIMEROS ClassicKondomy PRIMEROS Classic s latexemHladký průběh během milování zajistí silikonový olejKondomy jsou snadno otevíratelné a ve tmě svítíAnatomický tvar vám dopřeje snadné navlékáníV balení naleznete 12 kusů kondomů pro ty nejžhavější chvilkyVyrobeno z přírodního latexu z Malajského poloostrovaPrezervativy neobsahují spermicidy,... (alza.cz)

Podobné produkty ako PRIMEROS Classy 12 ks (8594068381215)

Tchibo Esperto Caffé 1.1 - zánovní

Detail

Automatický kávovar s tichým provozem v elegantním provedení. tchibo Esperto Caffé 1.1 umožňuje volbu intenzity kávy a funkci doppio. Díky komapaktnímu designu se snadno vejde i do menších kuchyní. Připravte si dvojité espresso či caffé cremu jedním stiskem tlačítka. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Esperto Caffé 1.1 - zánovní

Tchibo překapávač Let's Brew, bílý

Detail

Překapávač s nově vyvinutou spařovací jednotkou ve stylovém a kompaktním designu. tchibo Let's Brew, bílý nabízí Aroma Swing pro optimální rozložení aroma, snadné ovládání a odnímatelný zásobník na vodu. Skleněná konvice s obsahem 1,25 litru. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo překapávač Let's Brew, bílý

Tchibo Espresso Milano 500g, zrno

Detail

Espresso milánského typu je dokonalá směs sestavená podle italského vzoru: z nejlepších zrnek kávy Arabica zušlechtěných pomalým odděleným pražením, které je specialitou značky tchibo. To této směsi propůjčuje lehce ovocný charakter s čokoládovým nádechem a podtrhuje typickou severoitalskou chuť této kávy. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Espresso Milano 500g, zrno

Tchibo Barista Espresso 1 kg

Detail

Zrnková káva tchibo Barista Espresso v jednokilovém balení je vhodná pro přípravu espressa v automatickém i pákovém kávovaru a také pro použití v dalších kávových nápojích. Zrna 100% Arabiky jsou dlouho a pomalu pražená v tradičních pražicích bubnech. To dává kávě chuť s jemným základem, tóny hořké čokolády a oříškový akcent a také intenzitu číslo 5. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Barista Espresso 1 kg

Tchibo Barista Espresso 500g, zrno

Detail

Espresso Barista značky tchibo je profesionální espresso pražené typicky italským způsobem – v nejvyšší kvalitě této značky. Vynikající kompozice nejlepších zrnek kávy Arabica byla šetrně zušlechtěna tradičním pomalým pražením. Jen díky tomuto dokonale vyladěnému pražení rozvinou kávová zrnka své jedinečné aroma a typickou, vyváženě silnou chuť – jemný základ s něžnými tóny hořké čokolády a oříškově hnědou pěnou. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Barista Espresso 500g, zrno

Tchibo Espresso Sicilia 500g, zrno

Detail

Espreso sicilského typu je dokonale vyladěnou jihoitalskou směsí nejlepších zrnek kávy Arabica a Robusta zušlechtěnou intenzivním odděleným pražením. Toto této kávě propůjčuje typický sicilský charakter s temně výraznou chutí a kořenitě plnou vůní. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Espresso Sicilia 500g, zrno

Tchibo Esperto Caffé 1.1 - použité

Detail

Automatický kávovar s tichým provozem v elegantním provedení. tchibo Esperto Caffé 1.1 umožňuje volbu intenzity kávy a funkci doppio. Díky komapaktnímu designu se snadno vejde i do menších kuchyní. Připravte si dvojité espresso či caffé cremu jedním stiskem tlačítka. (mall.cz)

Podobné produkty ako Tchibo Esperto Caffé 1.1 - použité
Tchibo Cafissimo MINI Classy White (370892), Tchibo Cafissimo MINI Midnight Black (370890), Tchibo Cafissimo EASY Černý (380833), Tchibo Cafissimo Espresso Vanilla 70g (491845), Tchibo Cafissimo Kaffee Intense Aroma 10ks (494758), Tchibo Cafissimo Barista Edition Espresso 80g (504191), Tchibo Cafissimo Espresso Intense Aroma 96ks (472877), Tchibo Cafissimo Kaffee Fine Aroma 10ks (494760), cafissimo pure white, Tchibo Cafissimo Barista Edition Caffé Crema 80g (504189), LEA Mini Link White (mini link white), KISS Classy Nails- Scrunchie (731509836035), zásobník na kapsle cafissimo, Therabody Theragun mini White (MINI-PKG-WHT-EU), Tchibo Esperto Caffé (636174), Tchibo Esperto PRO (393500), stojan na kapsle tchibo, zásobník na kapsle tchibo, EQUA Classy Thermo Dark Grey 680ml (1182), Tchibo Barista Espresso 500g (491547), Tchibo pěnič mléka, bílý (357373), Sealpod FeePod pro Tchibo (711347732973), AKAI MPK mini MK3 White (CAKA133), STACKERS White Mini Lid 70804 (5013648026924), CIARKO DESIGN SU MINI WHITE (CDZ6001B), Lea Mini 9 Cover white (mini9coverwhite), EQUA termoska Classy Thermo Empowered 680 ml (MT17), Veniss Classy Man dřevěný přívěsek s vůní (VDPCM), PUMA Orbita LaLiga 1 MS Mini Puma White, vel. Mini (4065451268542)