TASSIMO LOR LUNGO PROFONDO 128g (4019120)

TASSIMO LOR LUNGO PROFONDO 16 porcí (4019120)

TASSIMO LOR LUNGO PROFONDO 16 porcí (4019120)

Kávové kapsle plná kávová, aromatická, intenzivní chuť s příjemnou hořkou dochutí, intenzita 8 z 12, 16 kapslí v krabičce (16 porcí kávy) Tassimo L´OR ProfondoKávové kapsle Tassimo L´OR Profondo potěší milovníky intenzivní kávy s lehkým kořeněným aroma s nádechem skořice a bohatou vyváženou chutí. S šálkem lahodné kávy prémiové značky L´OR si dokonale vychutnáte vaše chvíle pohody a odpočinku. Kávovary TASSIMOV sortimentu stylových kávovarů TASSIMO je zastoupena celá řada modelů lišících se designem, barvou a velikostí. Vyberte si přesně ten, který bude plně vyhovovat vašim požadavkům a připravte dokonalou kávu stiskem jediného tlačítka.Technologie INTELLIBREWKaždá kapsle je opatřena jedinečným čárovým kódem INTELLIBREW, pomocí kterého předáte kávovaru přesné informace o teplotě,… (alza.cz)

LOR Lungo Profondo 10ks hliníkových kapslí (4028717)

LOR Lungo Profondo 10ks hliníkových kapslí (4028717)

Kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso®, ochranná známka třetí osoby není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS, intenzita 8  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Káva LUNGO PROFONDO dominuje vůní pražených mandlí a svůdnou lékořicí, zakončená bronzovou nadýchanou pěnou.INTENZIVNÍ-KOŘENĚNÉ-NAPÍNAVÉLUNGO Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Každá směs L’OR Espresso je vyrobena z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a je certifikována na 100% UTZ. L´OR spolupracuje s UTZ na podpoře udržitelných postupů v pěstování kávy.… (alza.cz)

Kapsle pro espressa Tassimo L'or Lungo Profondo

Kapsle pro espressa Tassimo L'or Lungo Profondo

Kapsle pro espressa Tassimo L'or Lungo Profondo (euronics.cz)

TASSIMO LOR DELIZIOSO 16 porcí (4032310)

TASSIMO LOR DELIZIOSO 16 porcí (4032310)

Kávové kapsle středně plná, bohatá, lehce aromatická chuť, příjemná "easy to drink", intenzita 5 z 12, 16 kapslí v krabičce (16 porcí kávy) Tassimo L´OR DeliziosoKávové kapsle Tassimo L´OR Delizioso potěší milovníky jemně pražené kávy s lehkým aroma a bohatou vyváženou chutí s karamelovými tóny. S šálkem lahodné kávy prémiové značky L´OR si dokonale vychutnáte vaše chvíle pohody a odpočinku. Kávovary TASSIMOV sortimentu stylových kávovarů TASSIMO je zastoupena celá řada modelů lišících se designem, barvou a velikostí. Vyberte si přesně ten, který bude plně vyhovovat vašim požadavkům a připravte dokonalou kávu stiskem jediného tlačítka.Technologie INTELLIBREWKaždá kapsle je opatřena jedinečným čárovým kódem INTELLIBREW, pomocí kterého předáte kávovaru přesné informace o teplotě,… (alza.cz)

TASSIMO LOR FORZA 16 porcí (4041018)

TASSIMO LOR FORZA 16 porcí (4041018)

Kávové kapsle středně až výrazněji aromatická, kořeněná s výraznější dochutí, intenzita 9 z 12, 16 kapslí v krabičce (16 porcí kávy) Tassimo L´OR ForzaKávové kapsle Tassimo L´OR Forza jsou určeny pro všechny příznivce velmi silné kávy s intenzivní kořeněnou chutí a jedinečným aroma. Pokud potřebuje dobře vykročit do nového dne, nebo si dopřát chvilku klidu s šálkem vaší oblíbené kávy, pak jsou kapsle L´OR Forza tou pravou volbou. Kávovary TASSIMOV sortimentu stylových kávovarů TASSIMO je zastoupena celá řada modelů lišících se designem, barvou a velikostí. Vyberte si přesně ten, který bude plně vyhovovat vašim požadavkům a připravte dokonalou kávu stiskem jediného tlačítka.Technologie INTELLIBREWKaždá kapsle je opatřena jedinečným čárovým kódem INTELLIBREW, pomocí kterého předáte… (alza.cz)

LOR Lungo Estremo 10ks hliníkových kapslí (4029667)

LOR Lungo Estremo 10ks hliníkových kapslí (4029667)

Kávové kapsle Estremo, intensita 10, odvážný kávový blend LUNGO ESTREMO je mystickou cestou za vůní tmavě praženého espresa zesíleného pikantními tóny, díky němuž zakusíte extrémně silný a plnohodnotný zážitek z kávy Kávové kapsle LOR Lungo Estremo vás zavedou na mystickou cestu za vůní tmavě praženého espresa, díky němuž zakusíte extrémně silný a plnohodnotný zážitek z kávy. Odvážná káva v hliníkových kapslích je zesílena pikantními tóny, které pozvednou vaši náladu. Vychutnejte si šálek elegantního a luxusního lunga, který vás povzbudí na celý den. Klíčové vlastnosti hliníkových kapslí LOR Lungo Estremo 10 ksOdvážná a elegantní káva v hliníkových kapslíchPro extrémně silný a plnohodnotný zážitek z kávyTmavě pražené espreso zesílené pikantními tónyLOR Lungo Estremo s… (alza.cz)

LOR Lungo Elegante 10ks hliníkových kapslí (4029057)

LOR Lungo Elegante 10ks hliníkových kapslí (4029057)

Kávové kapsle lehká a zlatá pěna, citrusové a ostružinové tóny, 10 kapslí  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Objevte jemný charakter kávy LUNGO ELEGANTE, ovocnou směs s tóny citrusu a ostružin se zlatavou krémovou pěnou.OVOCNÉ-KVĚTINOVÉ-ELEGANTNÍLUNGO Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Každá směs L’OR Espresso je vyrobena z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a je certifikována na 100% UTZ. L´OR spolupracuje s UTZ na podpoře udržitelných postupů v pěstování kávy. Naším cílem je zlepšovat životní podmínky zemědělců,… (alza.cz)

ILLY Iperespresso Lungo (Lungo)

ILLY Iperespresso Lungo (Lungo)

Kávové kapsle 21 kapslí (21 porcí kafe), tmavě pražená 100% arabica, každá porce má 7g, určeno pro přípravu do větších šálků Upřednostňujte moderní a rychlý způsob přípravy kávy? Kapsle Lungo představují profesionální přípravu lahodného šálku espressa.Patentované kapsle speciálně vytvořené pro kávovar Francis X7 a X8. Každá kapsle skrývá 7g velmi kvalitní upražené mleté kávy Illy. Můžete si plně vychutnat 100% kávu typu arabica. Kapsle Lungo jsou určeny pro přípravu kávy do velkých šálků. Díky nízkému obsahu kofeinu si můžete vychutnat i několik šálků Illy denně.Technické parametry a specifikace:21 ks kapslí Lungo7 g tmavě pražené 100% arabica v každé kapsliObsah kofeinu max. 1,5% (alza.cz)

Kapsle pro espressa L'or NCC PROFONDO

Kapsle pro espressa L'or NCC PROFONDO

0pojné aroma a intenzivní chuť linoucí se z horkého šálkuMáte-li doma kávovar Nespresso® a rádi zkoušíte nové chutě, pak vám doma nesmí chybět kapsle pro espressa L´or NCC PROFONDO. V balení najdete 10 hliníkových kapslí, které jsou kompatibilní se všemi kávovary Nespresso. Intenzita kávy je 8/14. Po dlouhém a namáhavém dni v práci si vychutnejte oblíbený nápoj, který vás opět postaví na nohy. LUNGO PROFONDO vás omámí svou sílou a nezaměnitelnou kořeněnou vůní pražených mandlí a chutí lékořice. Ochutnejte a zcela si vás podmaní. Jak připravit to správné Lungo?Jde o typ kávy espresso s mnohem více vody (obvykle 2x tolik). Znamená italsky „dlouhý, vodový, zředěný“ a od toho se odvíjí i povaha nápoje. Nejšetrnější způsob přípravy je takový, kdy baristé dolijí espresso 1:1 horkou vodou. (euronics.cz)

LOR Crema Absolu Classique, zrnková, 500g (4055490)

LOR Crema Absolu Classique, zrnková, 500g (4055490)

Káva zrnková, 500g, směs, 1ks Máte rádi vůni čerstvě pomleté kávy, kterou si připravujete sami doma? Neváhejte a zvolte kávu Douwe Egberts z prémiové řady L´OR. Tato káva vás okouzlí svou jedinečnou chutí a aromá. Zrnková káva Crema Absolu CLASSIQUE uspokojí milovníky středně silné krémové kávy. Je to luxusní francouzská káva Douwe Egberts s intenzivní chutí a lehkou kyselinkou. Praženou zrnkovou kávu L´OR Crema Absolu CLASSIQUE si nejlépe vychutnáte z šálku velikosti S.   Klíčové vlastnosti kávy Crema Absolu CLASSIQUEDouwe Egberts pražená francouzská kávaS lehkou kyselinkouL´OR Crema Absolu CLASSIQUE má středně silnou krémovou… (alza.cz)

Závěsné svítidlo Cage Lungo

Závěsné svítidlo Cage Lungo

Osvobození od výrazných barev a těžkých tvarů, odkaz na jednoduchý, zato působivý italský design, a přívětivá cena. To jsou tři základní znaky, které najdete ve světlech Homemania a které se staly charakteristickým podpisem této značky. Díky tomu v nich najdete italskou eleganci, skandinávskou čistotu i plnou propracovanost. A tak světla skvěle zapadnou do jakéhokoli pokoje a k jakémukoli stylu zařízení interiéru. (bonami.cz)

LOR Papua 10ks hliníkových kapslí (4029059)

LOR Papua 10ks hliníkových kapslí (4029059)

Kávové kapsle unikátní směs zrn s výraznou, ovocnou chutí a sladkou vůní pocházející z vlhkého podnebí úrodných sopečných svahů, na kterých se tato kávová zrna pěstují: skutečný kávový ráj na zemi  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Dechberoucí vrchoviny Papuy – Nové Guiney jsou inspirací nové kávy PAPUA NEW GUINEA. Unikátní směs zrn s neodolatelnou chutí a sladkou vůní pocházející z úrodných sopečných svahů, na kterých se tato kávová zrna pěstují. Objevte skutečný kávový ráj  na zemi.VÝRAZNÉ-OVOCNÉ… (alza.cz)

LOR Forza Espresso, zrnková, 500g (4055489)

LOR Forza Espresso, zrnková, 500g (4055489)

Káva zrnková, 500g, směs, 1ks Máte rádi vůni čerstvě pomleté kávy, kterou si připravujete sami doma? Neváhejte a zvolte kávu Douwe Egberts z prémiové řady L´OR. Tato káva vás okouzlí svou jedinečnou chutí a aromá. Zrnková káva FORZA uspokojí milovníky silné a lahodné kávy. Její intenzita je 9. Je to luxusní francouzská káva Douwe Egberts s intenzivní chutí a krémovou vrstvou na povrchu. Praženou zrnkovou kávu L´OR FORZA si nejlépe vychutnáte z šálku velikosti S.   Klíčové vlastnosti kávy FORZADouwe Egberts pražená francouzská kávaS krémovou vrstvou na povrchuL´OR FORZA má silnou intenzivní chuť Intenzita 9Velikost šálku S … (alza.cz)

LOR Espresso Decaffeinato 10ks hliníkových kapslí (4028715; 4029379)

LOR Espresso Decaffeinato 10ks hliníkových kapslí (4028715; 4029379)

Kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso®, ochranná známka třetí osoby není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Bohatá, sladká vůně elegantního espressa DECAFFEINATO s tóny kakaa a náznakem lesních plodů pro skutečně výrazný zážitek z kávy. Káva bez kofeinu.SLADKÉ-OVOCNÉ-VÝRAZNÉESPRESSO Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Každá směs L’OR Espresso je vyrobena z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a je certifikována na 100% UTZ. L´OR spolupracuje s UTZ na podpoře udržitelných… (alza.cz)

LOR Fortissimo Espresso, zrnková, 500g (4055488)

LOR Fortissimo Espresso, zrnková, 500g (4055488)

Káva zrnková, 500g, směs, 1ks Máte rádi vůni čerstvě pomleté kávy, kterou si připravujete sami doma? Neváhejte a zvolte kávu Douwe Egberts z prémiové řady L´OR. Tato káva vás okouzlí svou jedinečnou chutí a aromá. Zrnková káva FORTISSIMO uspokojí milovníky velmi silné a lahodné kávy. Její intenzita je 10. Je to luxusní francouzská káva Douwe Egberts tmavě pražených kávových zrn arabiky a robusty. Praženou zrnkovou kávu L´OR FORTISSIMO si nejlépe vychutnáte z šálku velikosti S.   Klíčové vlastnosti kávy FORTISSIMODouwe Egberts tmavě pražená francouzská kávaKávové zrna arabiky a robustyL´OR FORTISSIMO má velmi silnou a kořeněnou chuť … (alza.cz)

LOR Colombia 10ks hliníkových kapslí (4029056)

LOR Colombia 10ks hliníkových kapslí (4029056)

Kávové kapsle chuťově plné espresso s komplexní a výraznou chutí, která přetrvává, pojďte objevit velkolepou kulturu, která dala vzniknout novým objevům, expedicím a těm nejlepším zrnům Arabiky, které můžete najít  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Úrodné svahy venkovské krajiny nacházející se v Kolumbii byly inspirací pro vznik kávy COLOMBIA. Chuťově plné espresso s komplexní a výraznou chutí, která přetrvává. Vydejte se po stopách nových objevů, expedicí a těch nejlepších zrn arabiky.BOHATÉ-KYSELÉ-MYSTICKÉESPRESSO … (alza.cz)

LOR Satinato 10ks hliníkových kapslí (4029177)

LOR Satinato 10ks hliníkových kapslí (4029177)

Kávové kapsle Satinato, intensita 6, delikátní a výběrové, jedná se o sametový kávový blend, který má bohatou a jedinečnou vůni s plným charakterem, který Vás dokáže potěšit během celého dne Dopřejte si šálek luxusní výběrové kávy LOR Satinato. Sametová káva s jedinečnou vůní a plným charakterem vás potěší kdykoli během dne. Hliníkové kapsle zachovávají přirozenou chuť a výjimečné aroma, a tím přispívají k neopakovatelnému zážitku. Nechte se okouzlit exkluzivním výběrem zrn pro opravdový zážitek z kávy. LOR Satinato si vás podmaní svojí bohatou vůní. Klíčové vlastnosti hliníkových kapslí LOR Satinato 10 ksExkluzivní výběr zrn ukrytý v hliníkových kapslíchSametová káva s bohatou vůní a plným charakteremKapsle zachovávají přirozenou chuť a výjimečné aromaLOR Satinato… (alza.cz)

SanDisk iXpand Base 128 GB (SDIB20N-128G-GN9UE)

SanDisk iXpand Base 128 GB (SDIB20N-128G-GN9UE)

Nabíjecí a zálohovací stanice pro iPhone/iPad, 15W, s automatickou zálohou dat (bez měsíčních poplatků) Toyota Super Jeans J15 je šicí stroj konstruovaný na šití rifloviny. Díky silnému výkonu prošije až 12 vrstev látky. Speciální série šicího stroje Toyota v atraktivní černé barvě je vyrobena nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. Výhodou této inovativní konstrukce je nízká hmotnost stroje, tichý chod a eliminace nežádoucích vibrací. Zálohuje během dobíjeníUž nikdy se nebojte ztráty svých vzpomínek. Při každém dobíjení telefonu iPhone pomocí zálohovací stanice iXpand Base™ se automaticky zálohují v něm uložené fotografie, videa a kontakty na disk o celkové velikosti 128 GB.1To je váha zhruba poloviční… (alza.cz)

Jacobs Lungo Intenso 10ks (4028714)

Jacobs Lungo Intenso 10ks (4028714)

Kávové kapsle chuť: intenzivní-odvážná-komplexní, intenzita 8/14, kompatibilní s kávovary Nespresso®, ochranná známka třetí osoby není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS Toto Lungo Vám nabízí dlouhotrvajicí kávový zážitek a to díky své odvážné intenzivní chuti a jemné pěny s delikátním aroma. Chuť: Intenzivní-odvážná-komplexní. Intenzita-8/14 (alza.cz)

LOR Espresso Onyx 10ks hliníkových kapslí (4029058)

LOR Espresso Onyx 10ks hliníkových kapslí (4029058)

Kávové kapsle z pravého čistého espressa, tmavě pražená zrna Arabiky a Robusty jsou jemně mleta, výrazná a kořeněná směs s hořkým a kakaovým nádechem, 10 kapslí  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Intenzivní ONYX je vytvořen z prémiové kombinace pražených zrn Arabiky a Robusty jemně namleté tak, aby zdůraznila kořeněnou chuť kávové směsi s hořkým kakaovým nádechem. INTENZIVNÍ-SILNÉ-VÝRAZNÉESPRESSO Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Každá… (alza.cz)

Stropní svítidlo Hola Lungo

Stropní svítidlo Hola Lungo

Osvobození od výrazných barev a těžkých tvarů, odkaz na jednoduchý, zato působivý italský design, a přívětivá cena. To jsou tři základní znaky, které najdete ve světlech Homemania a které se staly charakteristickým podpisem této značky. Díky tomu v nich najdete italskou eleganci, skandinávskou čistotu i plnou propracovanost. A tak světla skvěle zapadnou do jakéhokoli pokoje a k jakémukoli stylu zařízení interiéru. (bonami.cz)

SanDisk Cruzer Spark 128GB (SDCZ61-128G-G35)

SanDisk Cruzer Spark 128GB (SDCZ61-128G-G35)

Flash disk USB 2.0, kompatibilní s Windows a macOS Se svým stylovým kompaktním designem a velkou kapacitou se USB flash disk SanDisk Cruzer Spark řadí mezi nejlepší na trhu. S vysokou rychlostí zápisu dat je velice lehké zálohovat, přesunout, kopírovat i sdílet vaše důležitá data. Tento flash disk zajistí, že budete mít všechna svá důležitá data vždy při sobě. Díky své kompaktní velikosti se flash disk SanDisk Cruzer Spark USB 2.0 hodí do každodenního života i na cesty. Úložný prostor o kapacitě 128 GB poté zajistí dostatek místa pro vaše soubory. Klíčové vlastnosti flash disku SanDisk Cruzer Spark USB 2.0Stylový kompaktní designVelký úložný prostor pro vaše souboryDíky flash disku SanDisk Cruzer Spark USB 2.0 budete mít všechny soubory na jednom místě, vždy při… (alza.cz)

BOSCH Tassimo TCZ6004 (TCZ6004)

BOSCH Tassimo TCZ6004 (TCZ6004)

Odvápňovač v tabletách pro kávovary, 4ks v balení Balení Tassimo TCZ6004 obsahuje odvápňovač, se kterým udržíte svůj kávovar v čistotě a údržbou prodloužíte také jeho životnost. Odvápňovací tablety jsou ihned připraveny k použití a kávovar velmi rychle zbaví vodního kamene. Tablety Tassimo můžete využít ve dvou různě silných procesech čištění. Díky pravidelnému odvápňování vám kávovar nejen déle vydrží, ale zároveň bude stále připravovat stejně chutnou kávu jako na začátku. Klíčové vlastnosti odvápňovače Tassimo TCZ6004Balení Tassimo TCZ6004 obsahuje 4 ks odvápňovacích tabletOdstraňuje vodní kámen, a tak zajistí stále stejnou kvalitu přípravy kávy i výdrž kávovaruTablety využijete pro dva různě silné čistící procesy (alza.cz)

Příslušenství Tassimo Latte sklo

Příslušenství Tassimo Latte sklo

Příslušenství Tassimo Latte sklo (euronics.cz)

TASSIMO JOY TAS4502 (TAS4502)

TASSIMO JOY TAS4502 (TAS4502)

Kávovar na kapsle 1300W, 3.3bar, nádrž na vodu 1.4l, průtokové ohřívání, kapsle T Disc, LED ukazatele Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Příprava oblíbeného nápoje jediným stiskemPokud si rádi dopřejete kvalitní a lahodnou kávu či jiné nápoje a obtěžuje vás složité nastavování přístroje, tak právě pro vás je určený automatický kapslový kávovar Bosch TASSIMO JOY. Systém SmartStart umožní spustit přípravu kávy pouhým stisknutím tlačítka a načtením čárového kódu z kapsle. O zbytek už se postará kávovar sám.Kompaktní a elegantní designTASSIMO JOY TAS4502 na první pohled zaujme kompaktními rozměry a nadčasovým designem v černé barvě, který podtrhuje elegantní hlava a mřížka s lesklým chromovaným povrchem. Pro flexibilní využití je kávovar vybaven výškově nastavitelným… (alza.cz)

TASSIMO TAS3202 Suny (TAS3202)

TASSIMO TAS3202 Suny (TAS3202)

Kávovar na kapsle 1300W, 3.3bar, průtokové ohřívání, nádrž na vodu 0.8l, kapsle T Disc, LED ukazatele, černá Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Příprava oblíbeného nápoje jediným stiskemPokud si rádi dopřejete kvalitní a lahodnou kávu či jiné nápoje a obtěžuje vás složité nastavování přístroje, tak vás určitě zaujme automatický kapslový kávovar Bosch TASSIMO Suny. Systém SmartStart umožní spustit přípravu kávy pouhým stlačením přední strany spotřebiče a o zbytek už se postará kávovar sám.Kompaktní a elegantní designTASSIMO Suny na první pohled zaujme kompaktními rozměry a nadčasovým designem, který podtrhuje elegantní hlava s chromovaným povrchem s vysokým leskem. Pro flexibilní využití je kávovar vybaven výškově nastavitelným stojanem, což potěší především milovníky kávy… (alza.cz)

SanDisk CFAST 2.0 128GB Extreme Pro VPG130 (SDCFSP-128G-G46D)

SanDisk CFAST 2.0 128GB Extreme Pro VPG130 (SDCFSP-128G-G46D)

Paměťová karta - čtení až 525 MB/s, zápis až 450 MB/s, rychlost natáčení videa VPG 130 (130 MB/s), funkce RescuePRO Deluxe Prožijte novou úroveň výkonu s paměťovou kartou SanDisk CFast 2.0. Karta byla vytvořena společně s výrobci fotoaparátů a poskytuje profesionální rychlosti a kapacitu pro záznam ve Full HD i 4K. Díky ohromující rychlosti přenosu dat až 525 MB/s, si karta drží krok s novou generací profesionálních fotoaparátů a videokamer. S vysokou kapacitou 128 GB se vám dostane dostatek prostoru pro velké snímky ve formátu RAW i pro vysoce kvalitní video. Klíčové vlastnostiPaměťová karta formátu CFast 2.0Extrémní rychlost pro profesionályPřipravena na novou generaci fotoaparátů a videokamerVysoká rychlost zápisu i čteníPečlivě testována v náročných podmínkách Extrémní… (alza.cz)

COWON Plenue R 128G stříbrný (8809290183316)

COWON Plenue R 128G stříbrný (8809290183316)

FLAC přehrávač 3.7" dotykový AMOLED 800x480px, 128GB + microSD slot, MP3/ WMA/ WAV/ OGG/ FLAC, Bluetooth, Li-Pol baterie 3000mAh PLENUE R je vlajkovou lodí mezi MP3 přehrávači. Disponuje nejen velice intuitivním ovládáním, ale hlavně podporou velkého množství zvukových formátů a vysoce kvalitní reprodukcí. Výdrž baterie dosahuje až 17 hodin, což poskytuje dostatek času pro poslech po celý den. Ovládání je velice intuitivní a snadné díky velkému dotykovému LED displeji. Dioda umístěná na přední straně přehrávače vás bude informovat o zdroji zvuku. S přehrávačem PLENUE R si vychutnáte HD hudbu ve formátech, jako například DSD nebo DXD. Klíčové vlastnosti MP3 přehrávače PLENUE RVysoká kvalita zvukuPřehrávač podporuje velké množství zvukových… (alza.cz)

LOR Espresso Splendente 10ks hliníkových kapslí (4028719; 4029377)

LOR Espresso Splendente 10ks hliníkových kapslí (4028719; 4029377)

Kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso®, ochranná známka třetí osoby není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS, intenzita 7  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Vychutnejte si SPLENDENTE s dokonalou vůní, elegantní vrstvou zlaté pěny a neodolatelným vkusem, podtrženým oříškovými tóny s dotekem citrusů. PIKANTNÍ-VYVÁŽENÉ-STÁLÉESPRESSO Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Každá směs L’OR Espresso je vyrobena z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a je certifikována na 100% UTZ. L´OR spolupracuje s UTZ na podpoře… (alza.cz)

TASSIMO TAS3203 Suny (TAS3203)

TASSIMO TAS3203 Suny (TAS3203)

Kávovar na kapsle 1300W, 3.3bar, průtokové ohřívání, nádrž na vodu 0.8l, kapsle T Disc, LED ukazatele, červená Příprava oblíbeného nápoje jediným stiskemPokud si rádi dopřejete kvalitní a lahodnou kávu či jiné nápoje a obtěžuje vás složité nastavování přístroje, tak vás určitě zaujme automatický kapslový kávovar Bosch TASSIMO Suny. Systém SmartStart umožní spustit přípravu kávy pouhým stlačením přední strany spotřebiče a o zbytek už se postará kávovar sám.Kompaktní a elegantní designTASSIMO Suny na první pohled zaujme kompaktními rozměry a nadčasovým designem v červené barvě, který podtrhuje elegantní hlava s chromovaným povrchem s vysokým leskem. Pro flexibilní využití je kávovar vybaven výškově nastavitelným stojanem, což potěší především milovníky kávy preferující velké hrnky či… (alza.cz)

Maxxo Tassimo 32 (8591826201136)

Maxxo Tassimo 32 (8591826201136)

Stojánek pro 32 kapslí, na kapsle Tassimo Představujeme vám nádherný a velmi praktický stojánek na kapsle pro váš kávovar Tassimo. Je vyrobený z velice kvalitního chromu a vleze se do něj až 32 kapslí do dvou sloupců. Stane se tak vítaným doplňkem k vašemu miláčkovi na kávu a kapsle již nebudete muset lovit z krabic či šuplíku. Kapsle se do něj velice jednoduše vkládají z horní strany a ze spodní se opět vybírají. Díky tomu, že je stojan vyroben přesně pro tento typ kapslí, nehrozí nechtěné vypadávání či zasekávání.Parametry a specifikace:Určen pro kapsle značky:TassimoMateriál:ChromKapacita pro:32 kapslíRozměry:179 x 283 x 83 mm (alza.cz)

Dámská podprsenka V-4501 LUNGO

Dámská podprsenka V-4501 LUNGO

(amiatex.cz)

SanDisk Cruzer Extreme GO 128GB (SDCZ800-128G-G46)

SanDisk Cruzer Extreme GO 128GB (SDCZ800-128G-G46)

Flash disk USB 3.1 Gen 1, rychlost čtení až 200 MB/s, zápisu až 150 MB/s, SanDisk SecureAccess software a funkce RescuePRO Deluxe pro obnovu smazaných dat ke stažení Toyota Super Jeans J15 je šicí stroj konstruovaný na šití rifloviny. Díky silnému výkonu prošije až 12 vrstev látky. Speciální série šicího stroje Toyota v atraktivní černé barvě je vyrobena nejmodernější japonskou technologií pro dosažení profesionální kvality šití. Výhodou této inovativní konstrukce je nízká hmotnost stroje, tichý chod a eliminace nežádoucích vibrací. Vysoká rychlost čtení až 200 MB/sS rychlostmi zápisu až 150 MB/s1 je flash disk SanDisk Extreme Go USB 3.1 35krát rychlejší než standardní disky USB 2.01, takže můžete přenést celý 4K film za méně než 40… (alza.cz)

SanDisk Ultra Flair 128GB černá (SDCZ73-128G-G46)

SanDisk Ultra Flair 128GB černá (SDCZ73-128G-G46)

Flash disk USB 3.0, rychlost čtení až 150MB/s Rychlost čtení až 150 MB/sStylové kovové těloOchrana dat pomocí heslaOdolné provedení Rychlé kopírování souborůPracujte s velkými soubory a dejte sbohem promarněnému času, než se dokončí vaše úlohy, jako je kopírování. S Ultra Flair už nebudete muset neustále čekat, protože nabízí přenosovou rychlost až 150 MB/s. Takové datové smršti dosahuje pomocí moderního portu USB 3.0, který přenáší data násobně větší rychlostí než USB 2.0. Funkční i pěkný zároveňSanDisk Ultra Flair má kovové tělo, tak uchová vaše data v bezpečí a stylově. To je dostatečně pevné,… (alza.cz)

TASSIMO Vivy2 TAS1402 (TAS1402)

TASSIMO Vivy2 TAS1402 (TAS1402)

Kávovar na kapsle plnoautomatická příprava stiskem jednoho tlačítka, patentovaná technologie INTELLIBREW: přístroj sám rozezná a uvaří nápoj podle údajů, které si načte z čárového kódu na kapsli Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Příprava oblíbeného nápoje stiskem jediného tlačítkaPokud si rádi dopřejete kvalitní a lahodnou kávu či jiné nápoje a obtěžuje vás složité nastavování přístroje, tak vás určitě zaujme automatický kapslový kávovar Bosch TASSIMO VIVY 2. Díky jednoduchému ovládání připravíte váš oblíbený nápoj pouhým stisknutím jediného tlačítka. Stačí vložit kapsli s vaší oblíbenou příchutí a o vše ostatní se kávovar postará sám.Kompaktní a elegantní designTASSIMO VIVY 2 se pyšní moderním designem v elegantním černém provedení, díky kterému se stane ozdobou vaší kuchyně… (alza.cz)

TASSIMO TAS1007 Happy (TAS1007)

TASSIMO TAS1007 Happy (TAS1007)

Kávovar na kapsle plnoautomatická příprava stiskem jednoho tlačítka, patentovaná technologie INTELLIBREW: přístroj sám rozezná a uvaří nápoj podle údajů, které si načte z čárového kódu na kapsli Jste milovníkem kávy a toužíte po kávovaru, který vám jediným stiskem tlačítka uvaří tu nejlepší kávu v pohodlí domova? Potom pro vás bude ideální volbou kapslový kávovar BOSCH TASSIMO HAPPY TAS1007 s patentovanou technologií INTELLIBREW - sám rozezná a uvaří nápoj podle údajů, které si načte z čárového kódu na kapsli. Tento kávovar v kompaktním a nadčasovém designu v kombinaci s elegantní krémovou a stylovou černou vytvoří moderní a přitom spolehlivý doplněk vaší kuchyně. Díky inteligentní spařovací jednotce budou všechny vaše oblíbené nápoje nejen skvěle chutnat, ale budou mít i… (alza.cz)

TASSIMO TAS1003 Happy (TAS1003)

TASSIMO TAS1003 Happy (TAS1003)

Kávovar na kapsle plnoautomatická příprava stiskem jednoho tlačítka, patentovaná technologie INTELLIBREW: přístroj sám rozezná a uvaří nápoj podle údajů, které si načte z čárového kódu na kapsli Jste milovníkem kávy a toužíte po kávovaru, který vám jediným stiskem tlačítka uvaří tu nejlepší kávu v pohodlí domova? Potom pro vás bude ideální volbou kapslový kávovar BOSCH TASSIMO HAPPY TAS1003 s patentovanou technologií INTELLIBREW - sám rozezná a uvaří nápoj podle údajů, které si načte z čárového kódu na kapsli. Tento kávovar v kompaktním a nadčasovém designu v kombinaci s elegantní krémovou a stylovou černou vytvoří moderní a přitom spolehlivý doplněk vaší kuchyně. Díky inteligentní spařovací jednotce budou všechny vaše oblíbené nápoje nejen skvěle chutnat, ale budou mít i… (alza.cz)

Stropní svítidlo Dona Lungo

Stropní svítidlo Dona Lungo

Chcete originální, a přesto příjemné a intimní bydlení? Do takového interiéru přesně padne toto okouzlující svítidlo! Svou přítomností udělá z vašeho domova hřejivé, prozářené místo. (bonami.cz)

TASSIMO My Way TAS6004 (TAS6004)

TASSIMO My Way TAS6004 (TAS6004)

Kávovar na kapsle vyjímatelná nádrž 1.3l, velký výběr nápojů mnoha oblíbených značek, perfektní kvalita nápojů díky inteligentní spařovací jednotce, jednoduchá příprava nápojů díky obsluze stiskem jednoho tlačítka, unikátní personalizace nápojů pomocí individuálního nastavení intenzity nápoje, teploty a velikosti s uložením do paměti, panel s dotykovými tlačítky pro intuitivní a snadné ovládání, bílá barva Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Jednoduchá a profesionální příprava kávyChcete si užívat kávu jako ze své oblíbené kavárny v pohodlí vašeho domova? Pak vás určitě zaujme kávovar TASSIMO My Way, který připraví váš oblíbený nápoj stiskem jediného tlačítka. Patentovaná technologie TASSIMO INTELLIBREW rozezná a připraví nápoj… (alza.cz)

Espresso Bosch Tassimo TAS3205 modré

Espresso Bosch Tassimo TAS3205 modré

Espresso Bosch Tassimo TAS3205 modré (euronics.cz)

SanDisk SDXC 128GB Ultra Class 10 UHS-I (SDSDUNC-128G-GN6IN)

SanDisk SDXC 128GB Ultra Class 10 UHS-I (SDSDUNC-128G-GN6IN)

Paměťová karta - čtení až 80 MB/s   Rychlá paměťová karta standardu Secure Digital Extended Capacity (SDXC) Ultra Class 10 od společnosti SanDisk je vhodná pro běžné, ale i profesionální použití. Disponuje kapacitou 128 GB a pyšní se rychlostí čtení až 80 MB/s. Je tedy perfektní volbou pro vaše fotoaparáty, zrcadlovky či videokamery. Přenosový mód UHS-I dokáže v kompatibilních zařízeních dosáhnout vysokého výkonu. Navíc Class 10 je vhodná k natáčení Full HD videa. Karta je nárazuvzdorná, voděodolná, odolná vůči vysoké teplotě a rentgenovému záření. Také zvládá použití v extrémních teplotních podmínkách. (alza.cz)

LOR Espresso Forza 10ks hliníkových kapslí (4028716; 4029378)

LOR Espresso Forza 10ks hliníkových kapslí (4028716; 4029378)

Kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso®, ochranná známka třetí osoby není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS, intenzita 9  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Objevte espresso FORZA, ve kterém se snoubí intenzivní plná chuť s jantarovou krémovou pěnou.INTENZIVNÍ-SILNÉ-OHNIVÉESPRESSO Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Každá směs L’OR Espresso je vyrobena z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a je certifikována na 100% UTZ. L´OR spolupracuje s UTZ na podpoře udržitelných postupů v pěstování kávy. Naším cílem je… (alza.cz)

LOR Espresso Ristretto 10ks hliníkových kapslí (4028718; 4029380)

LOR Espresso Ristretto 10ks hliníkových kapslí (4028718; 4029380)

Kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso®, ochranná známka třetí osoby není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS, intenzita 11  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Pečlivě vytvořené RISTRETTO okouzlí vaše smysly výraznou osobitostí a mocnou kořeněnou vůní. MOCNÁ-VÝRAZNÁ-IDEÁLNÍRISTRETTO Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Každá směs L’OR Espresso je vyrobena z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a je certifikována na 100% UTZ. L´OR spolupracuje s UTZ na podpoře… (alza.cz)

TASSIMO My Way TAS6002 (TAS6002)

TASSIMO My Way TAS6002 (TAS6002)

Kávovar na kapsle vyjímatelná nádrž 1.3l, velký výběr nápojů mnoha oblíbených značek, perfektní kvalita nápojů díky inteligentní spařovací jednotce, jednoduchá příprava nápojů díky obsluze stiskem jednoho tlačítka, unikátní personalizace nápojů pomocí individuálního nastavení intenzity nápoje, teploty a velikosti s uložením do paměti, panel s dotykovými tlačítky pro intuitivní a snadné ovládání, černá barva Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Jednoduchá a profesionální příprava kávyChcete si užívat kávu jako ze své oblíbené kavárny v pohodlí vašeho domova? Pak vás určitě zaujme kávovar TASSIMO My Way, který připraví váš oblíbený nápoj stiskem jediného tlačítka. Patentovaná technologie TASSIMO INTELLIBREW rozezná a připraví nápoj… (alza.cz)

TASSIMO Vivy 2 TAS1256 (TAS1256)

TASSIMO Vivy 2 TAS1256 (TAS1256)

Kávovar na kapsle plnoautomatická příprava stiskem jednoho tlačítka, patentovaná technologie INTELLIBREW: přístroj sám rozezná a uvaří nápoj podle údajů, které si načte z čárového kódu na kapsli, automatický čistící a odvápňovací program pomocí servisního T DISCu (součástí balení) Jste milovníkem kávy a toužíte po kávovaru, který vám jediným stiskem tlačítka uvaří tu nejlepší kávu v pohodlí domova? Potom pro vás bude ideální volbou kapslový kávovar BOSCH TASSIMO VIVY TAS1256 s patentovanou technologií INTELLIBREW - sám rozezná a uvaří nápoj podle údajů, které si načte z čárového kódu na kapsli. Tento kávovar od firmy BOSCH v kompaktním a nadčasovém designu v kombinací s elegantní krémovou a stylovou černou vytvoří moderní a přitom spolehlivý doplněk vaší kuchyně. Díky… (alza.cz)

Espresso Bosch Tassimo FIDELIA TAS4000

Espresso Bosch Tassimo FIDELIA TAS4000

Bosch Tassimo TAS4000 FIDELIARádi byste si po ránu vychutnali šálek své milované kávy, ale obáváte se složitého nastavování kávovaru? S kapslovým kávovarem TASSIMO FIDELIA si lahodnou kávu připravíte stiskem jediného tlačítka v pohodlí domova. I když pospícháte, příprava prvního šálku je po zapnutí přístroje zahájena téměř okamžitě. Nečeká vás žádné nahřívání a vy ušetřený čas můžete věnovat něčemu užitečnějšímu. Široké možnostiPro kvalitní kávu už nemusíte chodit jen do kavárny. Máte chuť na espresso, cappuccino či latte macchiato? Stačí vybrat příslušnou kapsli a vložit ji do kávovaru. Podržením jednoho tlačítka po dobu 20 sekund ještě více zvýrazníte chuť připravovaného nápoje. Máte v rodině někoho, kdo kávu zrovna nemusí? TASSIMO FIDELIA můžete použít i pro přípravu čaje nebo horké… (euronics.cz)

SanDisk Ultra 128GB černý (SDCZ48-128G-U46)

SanDisk Ultra 128GB černý (SDCZ48-128G-U46)

Flash disk USB 3.0, rychlost čtení až 100MB/s  Sháníte stylový a hlavně rozměrově malý USB flash disk? Takový, který bude schopen vysokých přenosových rychlostí a postará se o to, aby vám místo na disku jen tak rychle nedošlo? Můžete se tak v brzké době těšit na produkt od společnosti SanDisk, který uspokojí všechny vaše náročné požadavky. Je opatřen USB konektorem třetí generace a slibuje dosažení přenosové rychlosti až 100 MB za sekundu. S takovou rychlostí bude kopírování objemných dat hračkou. Můžete s ní například přenášet celovečerní film za méně než 40 sekund. Kapacita u tohoto modelu dosahuje hodnoty 128 GB a nabídne tak dostatek místa pro všechna vaše potřebná data.Klíčové vlastnostiModerní designVelká kapacitaSoftware SanDisk… (alza.cz)

SanDisk Cruzer Glide 128GB (SDCZ60-128G-B35)

SanDisk Cruzer Glide 128GB (SDCZ60-128G-B35)

Flash disk USB 2.0, rychlost čtení až 22 MB/s, zápisu až 7 MB/s Flashdisk stvořený pro snadné a bezpečné přenášení dat či zálohování důležitých souborů. Díky kompaktní konstrukci se zasouvacím USB konektorem je tento flashdisk ideální pro uživatele, kteří potřebují přístup ke svým médiím a osobním datům kdekoliv. Uložená data si lze zabezpečit pomocí přiložené aplikace SanDisk SecureAccess, jež obsah zašifruje 128bitovým AES kódem. K počítači se připojuje prostřednictvím rozhraní USB 2.0, které je dnes již standardní výbavou každého počítače i mnoha přehrávačů. (alza.cz)

Černá volně stojící lampa Glimte Fonzo Lungo

Černá volně stojící lampa Glimte Fonzo Lungo

Volně stojící lampu značky Glimte můžete využít jako solitér v rohu interiéru, případně ji využijte jako nápaditý doplněk k vašemu křeslu pro chvíle strávené u dobré knihy. Tak jako tak, tento kousek se stane nepřehlédnutelným prvkem vašeho domova. (bonami.cz)

SanDisk Extreme PRO 128GB (SDCZ880-128G-G46)

SanDisk Extreme PRO 128GB (SDCZ880-128G-G46)

Flash disk USB 3.1 Gen 1, rychlost čtení až 420MB/s, rychlost zápisu až 380MB/s, SanDisk Secure Access software, RescuePRO Deluxe Špičkový flash disk od společnosti SanDisk je ideální volbou pro všechny, kteří neradi čekají při dlouhém kopírování dat. Díky technologii USB 3.1 (Gen 1) a možné zápisové rychlosti až neskutečných 380 MB/s se vyrovnává většině SSD diskům. Během pár vteřin si bez jakýchkoli problémů poradí s filmy v kvalitě 4K nebo tisícem vašich fotografií. Ohromná čtecí rychlost až 420 MB/s vás také rozhodně nenechá dlouho čekat. Design flash disku, kvalitní hliníkové pouzdro a zasunovací konektor zajišťují maximální ochranu proti poškození a tím i dlouhou životnost. Flash disk je samozřejmě zpětně… (alza.cz)

TASSIMO TAS1002 Happy (TAS1002)

TASSIMO TAS1002 Happy (TAS1002)

Kávovar na kapsle plnoautomatická příprava stiskem jednoho tlačítka, patentovaná technologie INTELLIBREW: přístroj sám rozezná a uvaří nápoj podle údajů, které si načte z čárového kódu na kapsli Jste milovníkem kávy a toužíte po kávovaru, který vám jediným stiskem tlačítka uvaří tu nejlepší kávu v pohodlí domova? Potom pro vás bude ideální volbou kapslový kávovar BOSCH TASSIMO HAPPY TAS1002 s patentovanou technologií INTELLIBREW - sám rozezná a uvaří nápoj podle údajů, které si načte z čárového kódu na kapsli. Tento kávovar v kompaktním a nadčasovém designu v kombinaci s elegantní krémovou a stylovou černou vytvoří moderní a přitom spolehlivý doplněk vaší kuchyně. Díky inteligentní spařovací jednotce budou všechny vaše oblíbené nápoje nejen skvěle chutnat, ale budou mít i… (alza.cz)

3x TASSIMO Milka 240g

3x TASSIMO Milka 240g

Sada obsahuje 3 balení kapslí TASSIMO Milka VypnutoVynechat z LightBoxuHorká čokoláda MilkaKapsle Milka umožní připravit lahodný čokoládový nápoj s jemnou sametovou vrstvou na vrchu, který si zamilují především vaše děti. Součástí každé kapsle je čokoláda a sušené mléko.VypnutoVynechat z LightBoxu VypnutoVynechat z LightBoxuKávovary TASSIMOV sortimentu stylových kávovarů TASSIMO je zastoupena celá řada modelů lišících se designem, barvou a velikostí. Vyberte si přesně ten, který bude plně vyhovovat vašim požadavkům a připravte dokonalou kávu stiskem jediného tlačítka.VypnutoVynechat z LightBoxuTechnologie INTELLIBREWKaždá kapsle je opatřena jedinečným čárovým kódem INTELLIBREW, pomocí kterého předáte kávovaru přesné informace o teplotě, množství vody a času přípravy nápoje. Díky… (alza.cz)

Caffesso Lungo CA60-LUN (CA60-LUN)

Caffesso Lungo CA60-LUN (CA60-LUN)

Kávové kapsle 60 kapslí, intenzita 5, vhodné pro Caffé Americano, světle pražená směs káv Afriky a káv Dálného východu Balení kávových kapslí Caffesso potěší každého milovníka té nejkvalitnější kávy z celého světa. Caffesso je distingovaná a velmi oceňovaná značka, která vznikla v roce 2010 uvedením kompatibilních kapslí na trh. Caffesso Lungo obsahuje 60 kapslí pro prožití jedinečných momentů s vaší oblíbenou kávou. Každá kapsle v sobě skrývá nezaměnitelné aroma a vůni. Kapsle jsou určeny pro kávovary Nespresso.Lungo je světle pražená směs káv střední intenzity z Afriky a Dálného východu. Lungo s dlouhou extrakcí je vhodné především pro ty, kdo preferují Caffé Americano.Určeno pro:Kapslové kávovary NespressoVhodné pro:Lungo 110 mlIntenzita:5Druh kávy:Opojná směs… (alza.cz)

Espresso Bosch Tassimo TAS3203 červené

Espresso Bosch Tassimo TAS3203 červené

Espresso Bosch Tassimo TAS3203 červené (euronics.cz)

TASSIMO My Way TAS6003 (TAS6003)

TASSIMO My Way TAS6003 (TAS6003)

Kávovar na kapsle vyjímatelná nádrž 1.3l, velký výběr nápojů mnoha oblíbených značek, perfektní kvalita nápojů díky inteligentní spařovací jednotce, jednoduchá příprava nápojů díky obsluze stiskem jednoho tlačítka, unikátní personalizace nápojů pomocí individuálního nastavení intenzity nápoje, teploty a velikosti s uložením do paměti, panel s dotykovými tlačítky pro intuitivní a snadné ovládání, červená barva Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Jednoduchá a profesionální příprava kávyChcete si užívat kávu jako ze své oblíbené kavárny v pohodlí vašeho domova? Pak vás určitě zaujme kávovar TASSIMO My Way, který připraví váš oblíbený nápoj stiskem jediného tlačítka. Patentovaná technologie TASSIMO INTELLIBREW rozezná a připraví nápoj… (alza.cz)

Espresso Bosch Tassimo TAS3202 černé

Espresso Bosch Tassimo TAS3202 černé

Espresso Bosch Tassimo TAS3202 černé (euronics.cz)

Kapsle pro espressa Tassimo L'or Forza

Kapsle pro espressa Tassimo L'or Forza

Kapsle pro espressa Tassimo L'or Forza (euronics.cz)

Průhledná stolní lampa Mauro Ferretti Transparente Lungo

Průhledná stolní lampa Mauro Ferretti Transparente Lungo

Nejen ve světě módy se italští návrháři řadí mezi absolutní špičku. Interiérové doplňky plné vkusného luxusu i smysl pro detail směle vévodí italskému home decoru. Nechte se proto se značkou Mauro Ferretti, která na trhu působí více než třicet let, unášet na vlnách nadčasovosti a elegantního lesku a přeneste si do svého domova špetku výjimečnosti, která ho pozvedne do nečekaných výšin. (bonami.cz)

Kapsle pro espressa L'or Lungo Elegante 10ks

Kapsle pro espressa L'or Lungo Elegante 10ks

Kapsle L´or Lungo Elegante, 10 ksPokud dáváte přednost jemnější kávě, jsou pro vás prémiové kapsle Lungo Elegante jako stvořené. Nechte se překvapit krémovou pěnou a svěžími citrusovými tóny kávy o síle 6 stupňů. Vakuově balené hliníkové kapsle zachovávají přirozenou chuť a aroma kávy a tím přispívají k jedinečnému zážitku. Kompatibilní s Nespresso přístroji. (euronics.cz)

Kapsle pro espressa Tassimo L'or Delizioso

Kapsle pro espressa Tassimo L'or Delizioso

Kapsle pro espressa Tassimo L'or Delizioso (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít