TASSIMO LOR LUNGO PROFONDO 128g (4019120)

TASSIMO LOR LUNGO PROFONDO 128g (4019120)

TASSIMO LOR LUNGO PROFONDO 128g (4019120)

Kávové kapsle plná kávová, aromatická, intenzivní chuť s příjemnou hořkou dochutí, intenzita 8 z 12, 16 kapslí v krabičce (16 porcí kávy) Tassimo L´OR ProfondoKávové kapsle Tassimo L´OR Profondo potěší milovníky intenzivní kávy s lehkým kořeněným aroma s nádechem skořice a bohatou vyváženou chutí. S šálkem lahodné kávy prémiové značky L´OR si dokonale vychutnáte vaše chvíle pohody a odpočinku. Kávovary TASSIMOV sortimentu stylových kávovarů TASSIMO je zastoupena celá řada modelů lišících se designem, barvou a velikostí. Vyberte si přesně ten, který bude plně vyhovovat vašim požadavkům a připravte dokonalou kávu stiskem jediného tlačítka.Technologie INTELLIBREWKaždá kapsle je opatřena jedinečným čárovým kódem INTELLIBREW, pomocí kterého předáte kávovaru přesné informace o teplotě,… (alza.cz)

LOR Lungo Profondo 10ks hliníkových kapslí (4028717)

LOR Lungo Profondo 10ks hliníkových kapslí (4028717)

Kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso®, ochranná známka třetí osoby není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS, intenzita 8 LUNGO PROFONDO získává na síle intenzivní a kořeněnou vůní pražených mandlí a napínavé lékořice, zakulacené třpytivou bronzovou pěnou. Chuť:intenzivní-kořeněná-napínavá. Intenzita-8 (alza.cz)

Tassimo L'or Lungo Profondo

Tassimo L'or Lungo Profondo

Tassimo L´Or Lungo Profondo 128g * Pěna: středně tmavá krémová, do oříškova * Chuť: plná kávová, aromatická, čerstvá, intenzivní, s příjemně nahořklými až hořkými tóny, s příjemnou hořkou dochutí * Intenzita: 8 z 12 (euronics.cz)

Tassimo L'or Lungo Profondo

Tassimo L'or Lungo Profondo

Tassimo L´Or Lungo Profondo 128g Pěna: středně tmavá krémová, do oříškova Chuť: plná kávová, aromatická, čerstvá, intenzivní, s příjemně nahořklými až hořkými tóny, s příjemnou hořkou dochutí Intenzita: 8 z 12 (kasa.cz)

TASSIMO LOR DELIZIOSO 104g (4032310)

TASSIMO LOR DELIZIOSO 104g (4032310)

Kávové kapsle středně plná, bohatá, lehce aromatická chuť, příjemná "easy to drink", intenzita 5 z 12, 16 kapslí v krabičce (16 porcí kávy) Tassimo L´OR DeliziosoKávové kapsle Tassimo L´OR Delizioso potěší milovníky jemně pražené kávy s lehkým aroma a bohatou vyváženou chutí s karamelovými tóny. S šálkem lahodné kávy prémiové značky L´OR si dokonale vychutnáte vaše chvíle pohody a odpočinku. Kávovary TASSIMOV sortimentu stylových kávovarů TASSIMO je zastoupena celá řada modelů lišících se designem, barvou a velikostí. Vyberte si přesně ten, který bude plně vyhovovat vašim požadavkům a připravte dokonalou kávu stiskem jediného tlačítka.Technologie INTELLIBREWKaždá kapsle je opatřena jedinečným čárovým kódem INTELLIBREW, pomocí kterého předáte kávovaru přesné informace o teplotě,… (alza.cz)

TASSIMO LOR FORZA 96g (4041018)

TASSIMO LOR FORZA 96g (4041018)

Kávové kapsle středně až výrazněji aromatická, kořeněná s výraznější dochutí, intenzita 9 z 12, 16 kapslí v krabičce (16 porcí kávy) Tassimo L´OR ForzaKávové kapsle Tassimo L´OR Forza jsou určeny pro všechny příznivce velmi silné kávy s intenzivní kořeněnou chutí a jedinečným aroma. Pokud potřebuje dobře vykročit do nového dne, nebo si dopřát chvilku klidu s šálkem vaší oblíbené kávy, pak jsou kapsle L´OR Forza tou pravou volbou. Kávovary TASSIMOV sortimentu stylových kávovarů TASSIMO je zastoupena celá řada modelů lišících se designem, barvou a velikostí. Vyberte si přesně ten, který bude plně vyhovovat vašim požadavkům a připravte dokonalou kávu stiskem jediného tlačítka.Technologie INTELLIBREWKaždá kapsle je opatřena jedinečným čárovým kódem INTELLIBREW, pomocí kterého předáte… (alza.cz)

LOR Lungo Elegante 10ks hliníkových kapslí (4029057)

LOR Lungo Elegante 10ks hliníkových kapslí (4029057)

Kávové kapsle lehká a zlatá pěna, citrusové a ostružinové tóny, 10 kapslí Dopřejte si jedinečný požitek z pití kávy s prémiovými kapslemi L'OR Lungo Elegante. Káva o síle 6 stupňů si vás podmaní svými svěžími citrusovým a ostružinovými tóny a zlatou krémovou pěnou. Ideální káva pro ty, kteří vyžadují spíše lehčí kávy. V balení je 10 kapslí ve vakuovém balení, které zabraňuje unikání aroma a zachovává přirozenou chuť a vůni.  Klíčové vlastnosti kávových kapslí L'OR Lungo Elegante, 10 ksprémiové kapsle svěží citrusové a ostružinové tónyzlatá a krémová pěnakapsle L'OR Lungo Elegante o síle 6 stupňůvakuově baleno pro zachování chuti a aroma (alza.cz)

L'or NCC PROFONDO

L'or NCC PROFONDO

L'or kapsle PROFONDO - 10 hliníkových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso® * (* Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS) LUNGO PROFONDO se vyznačuje intenzivní a kořeněnou vůní pražených mandlí. Tato káva Vám poskytne dokonalý zážitek díky své třpytivé bronzové pěně a vyvážené chuti. Lungo je varianta espressa, také známé jako dlouhá káva. K jeho přípravě je použito dvakrát tolik vody protékající stejným množstvím kávy jako pro espresso. Kapsle L'OR Espresso Lungo jsou speciálně navrženy pro přípravu velkého šálku (110 ml) intenzivního espressa s dokonalou konzistencí. * Chuť: intenzivní-kořeněná-napínavá * Intenzita-8/14 * Příprava: Připravujte podle návodu Vašeho Nespresso® * přístroje. Baleno v ochranné atmosféře. * Balení: 52g (euronics.cz)

ILLY Iperespresso Lungo (Lungo)

ILLY Iperespresso Lungo (Lungo)

Kávové kapsle 21 kapslí (21 porcí kafe), tmavě pražená 100% arabica, každá porce má 7g, určeno pro přípravu do větších šálků Upřednostňujte moderní a rychlý způsob přípravy kávy? Kapsle Lungo představují profesionální přípravu lahodného šálku espressa.Patentované kapsle speciálně vytvořené pro kávovar Francis X7 a X8. Každá kapsle skrývá 7g velmi kvalitní upražené mleté kávy Illy. Můžete si plně vychutnat 100% kávu typu arabica. Kapsle Lungo jsou určeny pro přípravu kávy do velkých šálků. Díky nízkému obsahu kofeinu si můžete vychutnat i několik šálků Illy denně.Technické parametry a specifikace:21 ks kapslí Lungo7 g tmavě pražené 100% arabica v každé kapsliObsah kofeinu max. 1,5% (alza.cz)

L'or NCC PROFONDO

L'or NCC PROFONDO

L'or kapsle PROFONDO - 10 hliníkových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso® * (* Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS) LUNGO PROFONDO se vyznačuje intenzivní a kořeněnou vůní pražených mandlí. Tato káva Vám poskytne dokonalý zážitek díky své třpytivé bronzové pěně a vyvážené chuti. Lungo je varianta espressa, také známé jako dlouhá káva. K jeho přípravě je použito dvakrát tolik vody protékající stejným množstvím kávy jako pro espresso. Kapsle L'OR Espresso Lungo jsou speciálně navrženy pro přípravu velkého šálku (110 ml) intenzivního espressa s dokonalou konzistencí. Chuť: intenzivní-kořeněná-napínavá Intenzita-8/14 Příprava: Připravujte podle návodu Vašeho Nespresso® * přístroje. Baleno v ochranné atmosféře. Balení: 52g (kasa.cz)

LOR Espresso Ristretto 20ks hliníkových kapslí (4029060)

LOR Espresso Ristretto 20ks hliníkových kapslí (4029060)

Kávové kapsle chuť:mocná-výrazná-ideální, intenzita-11/14, 20 kapslí Dopřejte si jedinečný požitek z pití kávy s prémiovými kapslemi L'OR Ristretto. Výrazná káva o síle 12 stupňů s kořeněnou vůní svojí intenzitou probudí vaše smysly. Ideální káva pro ty, kteří vyžadují intenzivní a silnou kávu. V balení je 20 kapslí ve vakuovém balení, které zabraňuje unikání aroma a zachovává přirozenou chuť a vůni.  Klíčové vlastnosti kávových kapslí L'OR Ristretto, 20 ksprémiové kapsle výrazná a kořeněná směsintenzivní a výrazná chuť kávykapsle L'OR Onyx o síle 12 stupňůvakuově baleno pro zachování chuti a aroma (alza.cz)

Vergnano Lungo Intenso

Vergnano Lungo Intenso

Lungo Intenso kapsle pro Nespresso, 10 ks alternativní kávové kapsle • vhodné pro kávovary Nespresso • směs arabik • intenzivní chuť • obsah balení: 10 kapslí Vergnano Lungo Intenso kapsle pro Nespresso, 10 ks Alternativní kávové kapsle Vergnano, které jsou určeny primárně pro Nespresso kávovary. Balení obsahuje 10 kapslí, které jsou baleny samostatně, čímž káva zůstává déle čerstvá. Příchuť Intenso vám nabízí čisté vysoce aromatickou vyváženou kávovou směs, která je vytvořena jen z těch nejlepších zrn odrůdy Arabica. Nejlépe si ji užijete při pití Lunga - dlouhého espressa. Co se týče kapslí, šla firma Vergnano ještě dále než konkurence a kapsle vyrábí z organického rychle se rozpadajícího materiálu Biode®, lze je tedy s čistým svědomím odhodit např. na kompost. Spolu se zbytkem kávy,… (euronics.cz)

LOR Crema Absolu Classique, zrnková, 500g (4055490)

LOR Crema Absolu Classique, zrnková, 500g (4055490)

Káva zrnková, 500g, směs, 1ks Máte rádi vůni čerstvě pomleté kávy, kterou si připravujete sami doma? Neváhejte a zvolte kávu Douwe Egberts z prémiové řady L´OR. Tato káva vás okouzlí svou jedinečnou chutí a aromá. Zrnková káva Crema Absolu CLASSIQUE uspokojí milovníky středně silné krémové kávy. Je to luxusní francouzská káva Douwe Egberts s intenzivní chutí a lehkou kyselinkou. Praženou zrnkovou kávu L´OR Crema Absolu CLASSIQUE si nejlépe vychutnáte z šálku velikosti S.   Klíčové vlastnosti kávy Crema Absolu CLASSIQUEDouwe Egberts pražená francouzská kávaS lehkou kyselinkouL´OR Crema Absolu CLASSIQUE má středně silnou krémovou… (alza.cz)

LOR Fortissimo Espresso, zrnková, 500g (4055488)

LOR Fortissimo Espresso, zrnková, 500g (4055488)

Káva zrnková, 500g, směs, 1ks Máte rádi vůni čerstvě pomleté kávy, kterou si připravujete sami doma? Neváhejte a zvolte kávu Douwe Egberts z prémiové řady L´OR. Tato káva vás okouzlí svou jedinečnou chutí a aromá. Zrnková káva FORTISSIMO uspokojí milovníky velmi silné a lahodné kávy. Její intenzita je 10. Je to luxusní francouzská káva Douwe Egberts tmavě pražených kávových zrn arabiky a robusty. Praženou zrnkovou kávu L´OR FORTISSIMO si nejlépe vychutnáte z šálku velikosti S.   Klíčové vlastnosti kávy FORTISSIMODouwe Egberts tmavě pražená francouzská kávaKávové zrna arabiky a robustyL´OR FORTISSIMO má velmi silnou a kořeněnou chuť … (alza.cz)

LOR Colombia 10ks hliníkových kapslí (4029056)

LOR Colombia 10ks hliníkových kapslí (4029056)

Kávové kapsle chuťově plné espresso s komplexní a výraznou chutí, která přetrvává, pojďte objevit velkolepou kulturu, která dala vzniknout novým objevům, expedicím a těm nejlepším zrnům Arabiky, které můžete najít Hliníkové kávové kapsle LOR Colombia obsahují unikátně zpracovanou směs zrn, která vám nabídne chuťově plné espresso s výraznou a dlouhotrvající chutí. Tato kávová zrna jsou inspirována jedinečnou kolumbijskou kulturou a přírodou. V hermeticky uzavřených kapslích vydrží upražená a namletá káva čerstvá až 12 měsíců. Balení LOR Papua obsahuje 10 ks kávových kapslí. Klíčové vlastnosti kávových kapslí LOR Colombia 10 ks10 ks hliníkových kávových kapslí s čerstvě upraženou a namletou kávouKapsle jsou vhodné do všech zařízení NespressoZážitek plné a dlouhotrvající… (alza.cz)

Závěsné svítidlo Cage Lungo

Závěsné svítidlo Cage Lungo

Osvobození od výrazných barev a těžkých tvarů, odkaz na jednoduchý, zato působivý italský design, a přívětivá cena. To jsou tři základní znaky, které najdete ve světlech Homemania a které se staly charakteristickým podpisem této značky. Díky tomu v nich najdete italskou eleganci, skandinávskou čistotu i plnou propracovanost. A tak světla skvěle zapadnou do jakéhokoli pokoje a k jakémukoli stylu zařízení interiéru. (bonami.cz)

LOR Forza Espresso, zrnková, 500g (4055489)

LOR Forza Espresso, zrnková, 500g (4055489)

Káva zrnková, 500g, směs, 1ks Máte rádi vůni čerstvě pomleté kávy, kterou si připravujete sami doma? Neváhejte a zvolte kávu Douwe Egberts z prémiové řady L´OR. Tato káva vás okouzlí svou jedinečnou chutí a aromá. Zrnková káva FORZA uspokojí milovníky silné a lahodné kávy. Její intenzita je 9. Je to luxusní francouzská káva Douwe Egberts s intenzivní chutí a krémovou vrstvou na povrchu. Praženou zrnkovou kávu L´OR FORZA si nejlépe vychutnáte z šálku velikosti S.   Klíčové vlastnosti kávy FORZADouwe Egberts pražená francouzská kávaS krémovou vrstvou na povrchuL´OR FORZA má silnou intenzivní chuť Intenzita 9Velikost šálku S … (alza.cz)

LOR Papua 10ks hliníkových kapslí (4029059)

LOR Papua 10ks hliníkových kapslí (4029059)

Kávové kapsle unikátní směs zrn s výraznou, ovocnou chutí a sladkou vůní pocházející z vlhkého podnebí úrodných sopečných svahů, na kterých se tato kávová zrna pěstují: skutečný kávový ráj na zemi Hliníkové kávové kapsle LOR Papua obsahují unikátně zpracovanou směs zrn, která vás nadchne výraznou, ovocnou chutí a sladkou vůní. Tato voňavá kávová zrna jsou pěstovaná na úrodných sopečných svazích za vlhkého a chladného horského vzduchu. V hermeticky uzavřených kapslích vydrží upražená a namletá káva čerstvá až 12 měsíců. Balení LOR Papua obsahuje 10 ks kávových kapslí. Klíčové vlastnosti kávových kapslí LOR Papua 10 ks10 ks hliníkových kávových kapslí s čerstvě upraženou a namletou kávouKapsle jsou vhodné do všech zařízení NespressoVýrazná, ovocná chuť a příjemně sladká… (alza.cz)

LOR Espresso Decaffeinato 10ks hliníkových kapslí (4028715; 4029379)

LOR Espresso Decaffeinato 10ks hliníkových kapslí (4028715; 4029379)

Kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso®, ochranná známka třetí osoby není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS Bohatá a sladká vůně je jen předehrou pro toto elegantní espresso L´OR DECAFFEINATO s kakaovými tóny a náznakem lesních plodů. L´OR DECAFFEINATO Vám přináší skutečně výrazný kávový zážitek. Chuť:sladká-ovocná-výrazná. Intenzita-6 (alza.cz)

Jacobs NCC Lungo Intenso

Jacobs NCC Lungo Intenso

JACOBS Lungo Intenso Intenzita 8 – 10 hliníkových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso® * (* Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS) Toto Lungo Vám nabízí dlouhotrvajicí kávový zážitek a to díky své odvážné intenzivní chuti a jemné pěny s delikátním aroma. Lungo je varianta espressa, také známé jako dlouhá káva. K jeho přípravě je použito dvakrát tolik vody protékající stejným množstvím kávy jako pro espresso. Kapsle L'OR Espresso Lungo jsou speciálně navrženy pro přípravu velkého šálku (110 ml) intenzivního espressa s dokonalou konzistencí * Chuť: Intenzivní-odvážná-komplexní * Intenzita-8/14 * Balení: 52g Historie značky Jacobs Počátky V roce 1895 si 26letý syn farmáře Johann Jacobs otevřel v německých Brémách lahůdkářský obchod, mimo jiné s kávou,… (euronics.cz)

Vergnano Lungo Intenso

Vergnano Lungo Intenso

Lungo Intenso kapsle pro Nespresso, 10 ks alternativní kávové kapsle • vhodné pro kávovary Nespresso • směs arabik • intenzivní chuť • obsah balení: 10 kapslí Vergnano Lungo Intenso kapsle pro Nespresso, 10 ks Alternativní kávové kapsle Vergnano, které jsou určeny primárně pro Nespresso kávovary. Balení obsahuje 10 kapslí, které jsou baleny samostatně, čímž káva zůstává déle čerstvá. Příchuť Intenso vám nabízí čisté vysoce aromatickou vyváženou kávovou směs, která je vytvořena jen z těch nejlepších zrn odrůdy Arabica. Nejlépe si ji užijete při pití Lunga - dlouhého espressa. Co se týče kapslí, šla firma Vergnano ještě dále než konkurence a kapsle vyrábí z organického rychle se rozpadajícího materiálu Biode®, lze je tedy s čistým svědomím odhodit např. na kompost. Spolu se zbytkem kávy,… (kasa.cz)

Jacobs Lungo Intenso 10ks (4028714)

Jacobs Lungo Intenso 10ks (4028714)

Kávové kapsle chuť: intenzivní-odvážná-komplexní, intenzita 8/14, kompatibilní s kávovary Nespresso®, ochranná známka třetí osoby není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS Toto Lungo Vám nabízí dlouhotrvajicí kávový zážitek a to díky své odvážné intenzivní chuti a jemné pěny s delikátním aroma. Chuť: Intenzivní-odvážná-komplexní. Intenzita-8/14 (alza.cz)

LOR Espresso Onyx 10ks hliníkových kapslí (4029058)

LOR Espresso Onyx 10ks hliníkových kapslí (4029058)

Kávové kapsle z pravého čistého espressa, tmavě pražená zrna Arabiky a Robusty jsou jemně mleta, výrazná a kořeněná směs s hořkým a kakaovým nádechem, 10 kapslí Dopřejte si jedinečný požitek z pití kávy s prémiovými kapslemi L'OR Onyx. Jemně mletá, kořeněná směs z tmavě pražených zrn Arabicy a Robusty. Káva o síle 12 stupňů si vás podmaní svou výraznou a plnou chutí s kakaovým nádechem. Ideální káva pro ty, kteří vyžadují intenzivní a silnou kávu. V balení je 10 kapslí ve vakuovém balení, které zabraňuje unikání aroma a zachovává přirozenou chuť a vůni.  Klíčové vlastnosti kávových kapslí L'OR Onyx, 10 ksprémiové kapsle jemně  mletá tmavě pražená zrna Arabica a Robustavýrazná a kořeněná směsplná chuť silné kávy s kakaovým nádechemkapsle L… (alza.cz)

kapsle 14 ks Lungo

kapsle 14 ks Lungo

Lahodná káva Kávové kapsle Jacobs Lungo obsahují jemně praženou kávu s nebývale příjemnou chutí. Káva Jacobs Lungo je 100% pražená arabica ve 14 porcích. (okay.cz)

Coffee Custom Cabs Lungo

Coffee Custom Cabs Lungo

Kytarový reprobox Reprobox Lungo 412 je větší a masivnější verzí modelu Cappuccino a opravdovou vlajkovou lodí firmy Coffe Custom Cabs. Korpus tohoto "oversized" kabinetu je vyroben z třinácti vrstev březové překližky o celkové tloušťce 18 milimetrů, přední a zadní panely z patnácti vrstev o tloušťce 21 milimetrů. Přední deska je zasazena v drážce, takže se celý systém chová jako monolit a produkuje opravdu hutné tóny, kterým však nechybí konkrétnost. O zvuk se starají čtyři dvanáctipalcové reproduktory (2x Celestion V30, 2x Celestion G12K-100), které dodají vaší kytaře a zesilovači naprosto nemilosrdný sonický tlak, přičemž si zvuk zachová čitelnost v celé šíři frekvenčního spektra. Pokud jste vlastníkem vícestrunné kytary, nebo si libujete v nižších laděních, a schází vám dobrý box… (kytary.cz)

Tassimo mixbox

Nescafé Dolce Gusto LUNGO INTENSO

Nescafé Dolce Gusto LUNGO INTENSO

* Pražená mletá káva * Lahodná káva pro každý den. Volba milovníků silné intenzivní kávy italského typu. Jde o větší, tzv. dlouhé espresso. Přes kávu se pustí více vody, abyste získali šálek plný chuti. * Balení: 16 kapslí, 16 porcí (16 kapslí s kávou) * Pro šálek, sklenici - 130 ml Složení: * Pražená mletá káva, směs arabika a robusta. * Hmotnost: 16 x 9 g = 144 g (euronics.cz)

Illy Iperespresso Lungo 21 ks

Illy Iperespresso Lungo 21 ks

Iperespresso kapsle Lungo, 21 kapslí Firma Illy nabízí mimo jiné i kvalitní kávové kapsle. Konkrétně se jedná o Illy Iperespresso kapsle Lungo. Balení obsahuje 21 kapslí. Káva, kterou si pomocí nich připravíte, je 100% Arabica, což zaručuje kvalitu. Káva je trochu slabší ale zase o to má výraznější, více hořkou chuť. (euronics.cz)

Tassimo L'or Delizioso

Tassimo L'or Delizioso

Tassimo L´Or Delizioso 104g * Pěna: krémová, oříšková barva * Chuť: středně plná (medium), bohatá, lehce aromatická, příjemně citrusově nakyslá, vyrovnaná, jemná, příjemná, „easy to drink” * Intenzita: 5 z 12 (euronics.cz)

LOR Espresso Forza 10ks hliníkových kapslí (4028716; 4029378)

LOR Espresso Forza 10ks hliníkových kapslí (4028716; 4029378)

Kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso®, ochranná známka třetí osoby není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS, intenzita 9 Uvolněte neuvěřitelnou sílu čistokrevného FORZA, ohnivého espressa s dobře sestavenou komplexitou dubu a lékořice, osvětlené jantarovými odstíny, které tančí na jemné vrstvě pěny. Chuť:intenzivní-silná-ohnivé. Intenzita-9 (alza.cz)

LOR Espresso Ristretto 10ks hliníkových kapslí (4028718; 4029380)

LOR Espresso Ristretto 10ks hliníkových kapslí (4028718; 4029380)

Kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso®, ochranná známka třetí osoby není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS, intenzita 11  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Pečlivě vytvořené RISTRETTO okouzlí vaše smysly výraznou osobitostí a mocnou kořeněnou vůní. MOCNÁ-VÝRAZNÁ-IDEÁLNÍRISTRETTO Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Každá směs L’OR Espresso je vyrobena z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a je certifikována na 100% UTZ. L´OR spolupracuje s UTZ na podpoře udržitelných postupů v pěstování kávy. Naším cílem… (alza.cz)

Tassimo L'or Forza

Tassimo L'or Forza

Tassimo L´Or Forza 96g * Pěna: hustá,tmavá, lehce po karamelu * Chuť: plná kávová, středně až výrazněji aromatická, kořeněná s výraznější dochutí, intenzivní * Intenzita: 9 z 12 (euronics.cz)

SR Suntour XCR32 LOR 120 26 TS Mat Black

SR Suntour XCR32 LOR 120 26 TS Mat Black

Pružinová vidlice s ocelovým krkem. Vlastnosti: Magnéziové spodní nohy. Vnitřní nohy 32mm. Nastavení komprese. Určená pro XC. 26''. Krk 1-1/8. Zdvih 120mm. Disc (Post). Hmotnost: 2477g. (muziker.cz)

LOR Espresso Splendente 10ks hliníkových kapslí (4028719; 4029377)

LOR Espresso Splendente 10ks hliníkových kapslí (4028719; 4029377)

Kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso®, ochranná známka třetí osoby není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS, intenzita 7 Perfektní odraz nesrovnatelné kvality espressa definuje L'OR Espresso SPLENDENTE se stálou vůní, elegantní vrstvou zlaté pěny a neodolatelným vkusem, vyznačené oříškovými tóny a pikantním citronovým závěrem. Chuť:pikantní-vyvážená-stálá. Intenzita-7 (alza.cz)

Stropní svítidlo Hola Lungo

Stropní svítidlo Hola Lungo

Osvobození od výrazných barev a těžkých tvarů, odkaz na jednoduchý, zato působivý italský design, a přívětivá cena. To jsou tři základní znaky, které najdete ve světlech Homemania a které se staly charakteristickým podpisem této značky. Díky tomu v nich najdete italskou eleganci, skandinávskou čistotu i plnou propracovanost. A tak světla skvěle zapadnou do jakéhokoli pokoje a k jakémukoli stylu zařízení interiéru. (bonami.cz)

Maxxo Lungo 220 ml

Maxxo Lungo 220 ml

Designové dvojstěnné termo sklenice pro horké i studené nápoje. Dvojité TERMO borosilikátové sklo udrží dlouho požadovanou teplotu nápoje. Teplé a studené nápoje si udrží svou teplotu po dlouhou dobu. Sklenice se vyznačují moderním designem a dobrou odolností vůči vysokým a nízkým teplotám (-20°C až +230°C). Vyrobeny ze silného borosilikátového skla (2x2 mm), které je odolnější proti tepelné deformaci než běžné sklo. Jsou odolnější proti poškrábání, prasklinám, škrábancům než tradiční sklo. Odolné proti chemikáliím. Doporučení: Při mytí termo skleniček v myčce na nádobí doporučujeme používat šetrné programy se sníženou teplotou. Při ohřevu v mikrovlnné troubě zvolte program se sníženým výkonem. Parametry: Balení obsahuje: 2 ks Materiál: borosilikátové sklo Objem: 220 ml (kasa.cz)

Bosch Tassimo TAS3202 černé

Bosch Tassimo TAS3202 černé

Kompaktní TASSIMO kávovar s moderním a nadčasovým designem • SmartStart: Jednoduchý start přípravy nápojů pouhým stlačením přední strany spotřebiče. • hlava přístroje s chromovaným povrchem s vysokým leskem • Nádržka na vodu integrovaná v přístroji • plnoautomatická příprava stiskem jednoho tlačítka • LED ukazatele informují o stavu přístroje • Patentovaná technologie T Disc • Variabilní intenzita nápoje • Značky Jacobs Krönung a Milka jsou zárukou skutečné kvality nápojů • Rozmanitá nabídka teplých nápojů silné espresso, lahodná Caffé Crema, voňavé Cappuccino, klasické Latte Macchiato, karamelové Latte Macchiato, a horká čokoláda, . • Inovativní technologie tekutého mléka uvnitř kapsle • Jedinečný systém průtokového ohřívače • Příprava dalších nápojů probíhá okamžitě a bez přenosu chutí,… (euronics.cz)

Tassimo Morning Café 124,8g

Tassimo Morning Café 124,8g

* Zpříjemněte si vaše ráno s lahodnou novinkou od Tassimo. * Velký hrnek Morning Café zaručí ten nejlepší start do vašeho dne. * Tassimo Morning Café 124,8g (euronics.cz)

Tassimo Jacobs Krönung Cappuccino

Tassimo Jacobs Krönung Cappuccino

* Neodolatelné Cappuccino: svůdná kombinace intenzivní chutě espressa a jemné mléčné pěny. * Připravte si espresso a doplňte speciální mléčnou kapslí T Disc. A je hotovo! * Vychutnejte si své krémové cappuccino. * Každé balení obsahuje 8 kapslí Jacobs Espresso T DISC a 8 kapslí T DISC s kondenzovaným mlékem. * kapsle Jacobs Krönung Cappuccino pro Tassimo (euronics.cz)

TASSIMO Vivy2 TAS1403 (TAS1403)

TASSIMO Vivy2 TAS1403 (TAS1403)

Kávovar na kapsle Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Příprava oblíbeného nápoje stiskem jediného tlačítkaPokud si rádi dopřejete kvalitní a lahodnou kávu či jiné nápoje a obtěžuje vás složité nastavování přístroje, tak vás určitě zaujme automatický kapslový kávovar Bosch TASSIMO VIVY 2. Díky jednoduchému ovládání připravíte váš oblíbený nápoj pouhým stisknutím jediného tlačítka. Stačí vložit kapsli s vaší oblíbenou příchutí a o vše ostatní se kávovar postará sám.Kompaktní a elegantní designTASSIMO VIVY 2 se pyšní moderním designem v elegantním červeném provedení, díky kterému se stane ozdobou vaší kuchyně nebo kanceláře. Kávovar navíc disponuje kompaktními rozměry, takže nezabere na kuchyňské lince příliš mnoho prostoru. Pro flexibilní využití je VIVY 2 vybaven výškově… (alza.cz)

TASSIMO Vivy2 TAS1402 (TAS1402)

TASSIMO Vivy2 TAS1402 (TAS1402)

Kávovar na kapsle Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Příprava oblíbeného nápoje stiskem jediného tlačítkaPokud si rádi dopřejete kvalitní a lahodnou kávu či jiné nápoje a obtěžuje vás složité nastavování přístroje, tak vás určitě zaujme automatický kapslový kávovar Bosch TASSIMO VIVY 2. Díky jednoduchému ovládání připravíte váš oblíbený nápoj pouhým stisknutím jediného tlačítka. Stačí vložit kapsli s vaší oblíbenou příchutí a o vše ostatní se kávovar postará sám.Kompaktní a elegantní designTASSIMO VIVY 2 se pyšní moderním designem v elegantním černém provedení, díky kterému se stane ozdobou vaší kuchyně nebo kanceláře. Kávovar navíc disponuje kompaktními rozměry, takže nezabere na kuchyňské lince příliš mnoho prostoru. Pro flexibilní využití je VIVY 2 vybaven výškově… (alza.cz)

TASSIMO TAS1007 Happy (TAS1007)

TASSIMO TAS1007 Happy (TAS1007)

Kávovar na kapsle plnoautomatická příprava stiskem jednoho tlačítka, patentovaná technologie INTELLIBREW: přístroj sám rozezná a uvaří nápoj podle údajů, které si načte z čárového kódu na kapsli Jste milovníkem kávy a toužíte po kávovaru, který vám jediným stiskem tlačítka uvaří tu nejlepší kávu v pohodlí domova? Potom pro vás bude ideální volbou kapslový kávovar BOSCH TASSIMO HAPPY TAS1007 s patentovanou technologií INTELLIBREW - sám rozezná a uvaří nápoj podle údajů, které si načte z čárového kódu na kapsli. Tento kávovar v kompaktním a nadčasovém designu v kombinaci s elegantní krémovou a stylovou černou vytvoří moderní a přitom spolehlivý doplněk vaší kuchyně. Díky inteligentní spařovací jednotce budou všechny vaše oblíbené nápoje nejen skvěle chutnat, ale budou mít i… (alza.cz)

TASSIMO TAS1003 Happy (TAS1003)

TASSIMO TAS1003 Happy (TAS1003)

Kávovar na kapsle plnoautomatická příprava stiskem jednoho tlačítka, patentovaná technologie INTELLIBREW: přístroj sám rozezná a uvaří nápoj podle údajů, které si načte z čárového kódu na kapsli Jste milovníkem kávy a toužíte po kávovaru, který vám jediným stiskem tlačítka uvaří tu nejlepší kávu v pohodlí domova? Potom pro vás bude ideální volbou kapslový kávovar BOSCH TASSIMO HAPPY TAS1003 s patentovanou technologií INTELLIBREW - sám rozezná a uvaří nápoj podle údajů, které si načte z čárového kódu na kapsli. Tento kávovar v kompaktním a nadčasovém designu v kombinaci s elegantní krémovou a stylovou černou vytvoří moderní a přitom spolehlivý doplněk vaší kuchyně. Díky inteligentní spařovací jednotce budou všechny vaše oblíbené nápoje nejen skvěle chutnat, ale budou mít i… (alza.cz)

Bosch Tassimo FIDELIA TAS4000

Bosch Tassimo FIDELIA TAS4000

Tassimo FIDELIA barva antracit Požitek pro celou rodinu! Velký výběr nápojů mnoha oblíbených značek Díky patentované technologii čárkového kódu INTELLIBREW™ jsou speciální nápoje připravené kávovarem TASSIMO se správným množstvím vody, při správné teplotě a po správnou dobu spařování vždy perfektní.Jednoduchá příprava nápojů díky obsluze stiskem jednoho tlačítka Velká vyjímatelná nádržka na vodu - pro mnoho nápojů bez dodatečného plnění Lepší chuť díky filtrační technologii BRITA MAXTRA Díky inovativnímu průtokovému ohřívači netrvá kávovaru TASSIMO zahřívání dlouho a váš první horký nápoj si můžete připravit okamžitě. Vodu není nutné zahřívat ani mezi výrobou různých nápojů. Připravujte lahodné a speciální horké nápoje pro sebe, vaši rodinu i přátele jen za malou chvilku. (kasa.cz)

Termoska FERRINO Thermos Lungo 1 l

Termoska FERRINO Thermos Lungo 1 l

Termoska FERRINO Thermos Lungo 1 l je kvalitní outdoorová vakuová termoska s dvoustěnnou izolací teploty. Díky této technologii si horké i studené nápoje mnohem déle zachovají požadovanou teplotu. Termoska je vyrobena z kvalitní nerezové oceli s matnou povrchovou úpravou. Je vybavena klasickou, dobře těsnící šroubovací zátkou. Manipulaci usnadňuje tlakový uzávěr, díky kterému nápoj nalejete bez nutnosti šroubování zátky. Víčko termosky FERRINO Thermos Lungo 1 l zároveň slouží jako šálek na pití s vnitřním povrchem z plastu.Technický popis: kvalitní nerezová ocel nárazuvzdorná široké hrdlo šroubovací zátka s tlakovým uzávěrem udržuje stálou teplotu nápoje po dlouhou dobu víčko termosky slouží jako šálek objem: 1 litr teplota: 50°C po 12 h materiál: nerezová ocel  hmotnost: 600… (insportline.cz)

TASSIMO TAS3202 Suny (TAS3202)

TASSIMO TAS3202 Suny (TAS3202)

Kávovar na kapsle 1300W, 3.3bar, průtokové ohřívání, nádrž na vodu 0.8l, kapsle T Disc, LED ukazatele, černá Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Příprava oblíbeného nápoje jediným stiskemPokud si rádi dopřejete kvalitní a lahodnou kávu či jiné nápoje a obtěžuje vás složité nastavování přístroje, tak vás určitě zaujme automatický kapslový kávovar Bosch TASSIMO Suny. Systém SmartStart umožní spustit přípravu kávy pouhým stlačením přední strany spotřebiče a o zbytek už se postará kávovar sám.Kompaktní a elegantní designTASSIMO Suny na první pohled zaujme kompaktními rozměry a nadčasovým designem, který podtrhuje elegantní hlava s chromovaným povrchem s vysokým leskem. Pro flexibilní využití je kávovar vybaven výškově nastavitelným stojanem, což potěší především milovníky kávy… (alza.cz)

TASSIMO JOY TAS4502 (TAS4502)

TASSIMO JOY TAS4502 (TAS4502)

Kávovar na kapsle 1300W, 3.3bar, nádrž na vodu 1.4l, průtokové ohřívání, kapsle T Disc, LED ukazatele Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Příprava oblíbeného nápoje jediným stiskemPokud si rádi dopřejete kvalitní a lahodnou kávu či jiné nápoje a obtěžuje vás složité nastavování přístroje, tak právě pro vás je určený automatický kapslový kávovar Bosch TASSIMO JOY. Systém SmartStart umožní spustit přípravu kávy pouhým stisknutím tlačítka a načtením čárového kódu z kapsle. O zbytek už se postará kávovar sám.Kompaktní a elegantní designTASSIMO JOY TAS4502 na první pohled zaujme kompaktními rozměry a nadčasovým designem v černé barvě, který podtrhuje elegantní hlava a mřížka s lesklým chromovaným povrchem. Pro flexibilní využití je kávovar vybaven výškově nastavitelným… (alza.cz)

Tassimo Latte Macchiato Baileys

Tassimo Latte Macchiato Baileys

Tassimo Latte Macchiato Baileys 264g * Vychutnejte si spojení kvalitního espressa a mléka s příchutí likéru Baileys s nadýchanou mléčnou pěnou typickou pro každé správné latté. * 8 kapslí s praženou mletou kávou + 8 kapslí s mlékem s příchutí likéru Baileys (8 porcí). * Výrobek neobsahuje alkohol. (euronics.cz)

Bosch Tassimo FIDELIA TAS4000

Bosch Tassimo FIDELIA TAS4000

Tassimo FIDELIA * barva antracit * Požitek pro celou rodinu! * Velký výběr nápojů mnoha oblíbených značek * Díky patentované technologii čárkového kódu INTELLIBREW™ jsou speciální nápoje připravené kávovarem TASSIMO se správným množstvím vody, při správné teplotě a po správnou dobu spařování vždy perfektní.Jednoduchá příprava nápojů díky obsluze stiskem jednoho tlačítka * Velká vyjímatelná nádržka na vodu - pro mnoho nápojů bez dodatečného plnění * Lepší chuť díky filtrační technologii BRITA MAXTRA * Díky inovativnímu průtokovému ohřívači netrvá kávovaru TASSIMO zahřívání dlouho a váš první horký nápoj si můžete připravit okamžitě. Vodu není nutné zahřívat ani mezi výrobou různých nápojů. Připravujte lahodné a speciální horké nápoje pro sebe, vaši rodinu i přátele jen za malou chvilku. (euronics.cz)

Nescafé Dolce Gusto CAFFE LUNGO

Nescafé Dolce Gusto CAFFE LUNGO

* Pražená mletá káva * Lahodná káva pro každý den. Nabízí nezaměnitelné aroma pod sametově napěněnou cremou. Jde o větší, tzv. dlouhé espresso. Přes kávu se pustí více vody, abyste získali šálek plný chuti. Pro jemnější nápoj přidejte kapku mléka. * Balení: 16 kapslí, 16 porcí (16 kapslí s kávou) * Pro šálek, sklenici - 130 ml Složení: * Pražená mletá káva, 100% arabika. * Hmotnost: 16 x 7 g = 112 g (euronics.cz)

BOSCH Tassimo TCZ6004 (TCZ6004)

BOSCH Tassimo TCZ6004 (TCZ6004)

Odvápňovač v tabletách pro kávovary, 4ks v balení Balení Tassimo TCZ6004 obsahuje odvápňovač, se kterým udržíte svůj kávovar v čistotě a údržbou prodloužíte také jeho životnost. Odvápňovací tablety jsou ihned připraveny k použití a kávovar velmi rychle zbaví vodního kamene. Tablety Tassimo můžete využít ve dvou různě silných procesech čištění. Díky pravidelnému odvápňování vám kávovar nejen déle vydrží, ale zároveň bude stále připravovat stejně chutnou kávu jako na začátku. Klíčové vlastnosti odvápňovače Tassimo TCZ6004Balení Tassimo TCZ6004 obsahuje 4 ks odvápňovacích tabletOdstraňuje vodní kámen, a tak zajistí stále stejnou kvalitu přípravy kávy i výdrž kávovaruTablety využijete pro dva různě silné čistící procesy (alza.cz)

Bosch Tassimo TAS3205 modré

Bosch Tassimo TAS3205 modré

Kompaktní TASSIMO kávovar s moderním a nadčasovým designem • SmartStart: Jednoduchý start přípravy nápojů pouhým stlačením přední strany spotřebiče. • hlava přístroje s chromovaným povrchem s vysokým leskem • Nádržka na vodu integrovaná v přístroji • plnoautomatická příprava stiskem jednoho tlačítka • LED ukazatele informují o stavu přístroje • Patentovaná technologie T Disc • Variabilní intenzita nápoje • Značky Jacobs Krönung a Milka jsou zárukou skutečné kvality nápojů • Rozmanitá nabídka teplých nápojů silné espresso, lahodná Caffé Crema, voňavé Cappuccino, klasické Latte Macchiato, karamelové Latte Macchiato, a horká čokoláda, . • Inovativní technologie tekutého mléka uvnitř kapsle • Jedinečný systém průtokového ohřívače • Příprava dalších nápojů probíhá okamžitě a bez přenosu chutí,… (euronics.cz)

Tassimo Jacobs Krönung Cappuccino

Tassimo Jacobs Krönung Cappuccino

Neodolatelné Cappuccino: svůdná kombinace intenzivní chutě espressa a jemné mléčné pěny. Připravte si espresso a doplňte speciální mléčnou kapslí T Disc. A je hotovo! Vychutnejte si své krémové cappuccino. Každé balení obsahuje 8 kapslí Jacobs Espresso T DISC a 8 kapslí T DISC s kondenzovaným mlékem. kapsle Jacobs Krönung Cappuccino pro Tassimo (kasa.cz)

Bosch Tassimo TAS3205 modré

Bosch Tassimo TAS3205 modré

Kompaktní TASSIMO kávovar s moderním a nadčasovým designem SmartStart: Jednoduchý start přípravy nápojů pouhým stlačením přední strany spotřebiče. hlava přístroje s chromovaným povrchem s vysokým leskem Nádržka na vodu integrovaná v přístroji plnoautomatická příprava stiskem jednoho tlačítka LED ukazatele informují o stavu přístroje Patentovaná technologie T Disc Variabilní intenzita nápoje Značky Jacobs Krönung a Milka jsou zárukou skutečné kvality nápojů Rozmanitá nabídka teplých nápojů silné espresso, lahodná Caffé Crema, voňavé Cappuccino, klasické Latte Macchiato, karamelové Latte Macchiato, a horká čokoláda, . Inovativní technologie tekutého mléka uvnitř kapsle Jedinečný systém průtokového ohřívače Příprava dalších nápojů probíhá okamžitě a bez přenosu chutí, a to díky přípravě,… (kasa.cz)

Tassimo Latte Macchiato Baileys

Tassimo Latte Macchiato Baileys

Tassimo Latte Macchiato Baileys 264g Vychutnejte si spojení kvalitního espressa a mléka s příchutí likéru Baileys s nadýchanou mléčnou pěnou typickou pro každé správné latté. 8 kapslí s praženou mletou kávou + 8 kapslí s mlékem s příchutí likéru Baileys (8 porcí). Výrobek neobsahuje alkohol. (kasa.cz)

Tassimo Jacobs Cappuccino 260g

Tassimo Jacobs Cappuccino 260g

Vychutnejte si lahodné a neodolatelné cappuccino z přístroje Tassimo. Nápoj Tassimo Jacobs Cappuccino představuje kombinaci intenzivní chutě espressa doplněného jemnou mléčnou pěnou. V balení se nachází 16 kusů kapslí, z toho v 8 kapslích je káva a v dalších 8 kondenzované mléko. Využijete je na přípravu 8 nápojů cappuccina. (okay.cz)

Černá volně stojící lampa Glimte Fonzo Lungo

Černá volně stojící lampa Glimte Fonzo Lungo

Volně stojící lampu značky Glimte můžete využít jako solitér v rohu interiéru, případně ji využijte jako nápaditý doplněk k vašemu křeslu pro chvíle strávené u dobré knihy. Tak jako tak, tento kousek se stane nepřehlédnutelným prvkem vašeho domova. (bonami.cz)

illy Kávové kapsle iperEspresso Lungo 21 ks

illy Kávové kapsle iperEspresso Lungo 21 ks

Kapsle illy Lungo 21 ks obsahují středně praženou kávu a jsou vhodné na přípravu větších šálků kávy. Pro přípravu většího espressa s kapslemi Lungo není potřeba jakkoliv měnit nastavení kávovaru FrancisFrancis! X7. K přípravě vynikajícího espressa potřebujete jen 6 - 7 gramu té nejkvalitnější směsi kávy. To však nestačí: i doba přípravy, vzájemné působení vody a kávy, teplota a také zručnost barmana znamenají mnoho. Illy vše vtěsnala do jedné kapsle chráněné pěti patenty. Kapsle Iperespresso / Hyperespresso / fungují na principu vyluhování a emulze, směs Illy tak dosahuje úžasných výsledků: intenzivní sametové chuti a dlouhotrvající krémovitosti. Příprava je jednoduchá i pro ty, kdo nikdy v životě kávu nepřipravovali. (kulina.cz)

COWON Plenue R 128G stříbrný (8809290183316)

COWON Plenue R 128G stříbrný (8809290183316)

FLAC přehrávač 3.7" dotykový AMOLED 800x480px, 128GB + microSD slot, MP3/ WMA/ WAV/ OGG/ FLAC, Bluetooth, Li-Pol baterie 3000mAh PLENUE R je vlajkovou lodí mezi MP3 přehrávači. Disponuje nejen velice intuitivním ovládáním, ale hlavně podporou velkého množství zvukových formátů a vysoce kvalitní reprodukcí. Výdrž baterie dosahuje až 17 hodin, což poskytuje dostatek času pro poslech po celý den. Ovládání je velice intuitivní a snadné díky velkému dotykovému LED displeji. Dioda umístěná na přední straně přehrávače vás bude informovat o zdroji zvuku. S přehrávačem PLENUE R si vychutnáte HD hudbu ve formátech, jako například DSD nebo DXD. Klíčové vlastnosti MP3 přehrávače PLENUE RVysoká kvalita zvukuPřehrávač podporuje velké množství zvukových… (alza.cz)

Pánská bunda Lungo černá - Červená/Bílá

 Pánská bunda Lungo černá - Červená/Bílá

Na podzimní chladné dny je třeba obléct se teple. Proč to ale neskloubit společně i s pocitem pohodlnosti a stylu? Naše kožená bunda Lungo má klasické zapínání na zip a dvě boční kapsy rovněž na zip.   Střih: bez kapuce               Trend: outdoor                                      Materiál: Svrchní vrstva: 55% PU kůže                                           45% viskoza                  Podšívka: 100% polyester     Rozměry Délka (A) Šířka v podpaží (B) Šířka boků (C) Délka rukávu od krku... (z-ciziny.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít