Target - darts šipky steel nathan aspinall - 26g (302427)

Produkt Target - darts šipky steel nathan aspinall - 26g (302427) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Target - darts šipky steel nathan aspinall - 26g (302427) upraviť a produkt hľadať znova.

Target - darts Šipky Steel Nathan Aspinall - 26g (302427)

Target - darts Šipky Steel Nathan Aspinall - 26g (302427)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? Pak si určitě zamilujete šipky Target - darts Šipky z kategorie steeltip jsou vybaveny ocelovým hrotem, jenž se používá pro klasické terče ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, uspokojí i ty nejnáročnější hráče, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Na své si přijdou jak pokročilí, tak profíci. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 26 g. K pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry pak přispívá i moderní design. Významné parametry produktu Target - darts Šipky Steel Nathan Aspinall - 26g Šipky Target - darts pro ty, kteří milují šipkové turnaje S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu uspokojí i ty nejnáročnější Ocení ji pokročilí a profesionální hráči Balení obsahuje 3 ks šipky Šipka... (alza.cz)

Podobné produkty ako Target - darts Šipky Steel Nathan Aspinall - 26g (302427) , Target - darts šipky steel nathan aspinall - 26g (302427)

Target - darts Šipky steel VAPOR 8 - 02 - 26g K2 (132662)

Target - darts Šipky steel VAPOR 8 - 02 - 26g K2 (132662)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si být při šipkařském turnaji tím nejlepším hráčem? V tom případě budete nadšeni z šipek Target - darts Šipky z kategorie steeltip jsou vybaveny ocelovým hrotem, jenž je možné používat pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud se hrot otupí, je možné jej obrousit, aby byl znovu ostrý. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, uspokojí i ty nejnáročnější hráče, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Se šipkami budou vyhrávat pokročilí i profesionální hráči. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 26 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Zásadní parametry produktu Target - darts Šipky steel VAPOR 8 - 02 - 26g K2 Šipky Target - darts pro ty, jež si oblíbili šipkový sport S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je ideální pro ty nejnáročnější hráče Pro pokročilé... (alza.cz)

Podobné produkty ako Target - darts Šipky steel VAPOR 8 - 02 - 26g K2 (132662) , Šipky target steel nathan aspinall 24g 90% wolfram (17000)

Šipky TARGET steel Nathan Aspinall 24g 90% wolfram (17000)

Šipky TARGET steel Nathan Aspinall 24g 90% wolfram (17000)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? Pak si určitě zamilujete šipky Target Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, vytvořené z wolframu, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kteří se i díky němu dokáží zviditelnit mezi ostatními soupeři. Šipky si zamilují jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. V balení se nachází 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 24 g. Krásný vzhled se pak podílí na pocitu neporazitelnosti. Základní parametry produktu Šipky TARGET steel Nathan Aspinall 24g 90% wolfram Šipky Target pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Vhodné pro pokročilé a profesionální hráče V balení máte k dispozici 3 ks šipky Šipka... (alza.cz)

Podobné produkty ako Šipky TARGET steel Nathan Aspinall 24g 90% wolfram (17000) , Target - darts šipky steel vapor 8 - 02 - 26g k2 (132662)

Šipky TARGET steel Nathan Aspinall 22g 90% wolfram (16999)

Šipky TARGET steel Nathan Aspinall 22g 90% wolfram (16999)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 22 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete si při hře se šipkami pořádně zahrát? V tom případě se vám budou hodit šipky Target Šipky z kategorie steeltip se chlubí ocelovým hrotem určeným pro klasické terče ze sisalových vláken. Otupenému hrotu kdykoliv navrátíte ostrost jeho obroušením. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří se nebojí soutěžit i na mezinárodních soutěžích. Se šipkami budou vyhrávat jak pokročilí, tak profesionální hráči. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 22 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Klíčové znaky produktu Šipky TARGET steel Nathan Aspinall 22g 90% wolfram Šipky Target pro vyznavače šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je ideální pro ty nejnáročnější hráče Vhodné pro pokročilé a profesionální hráče V balení najdete 3 ks šipky Šipka má... (alza.cz)

Podobné produkty ako Šipky TARGET steel Nathan Aspinall 22g 90% wolfram (16999) , Target - darts šipky steel vapor 8 - 01a - 28g (132661)

Target - darts Šipky steel VAPOR 8 - 01A - 28g (132661)

Target - darts Šipky steel VAPOR 8 - 01A - 28g (132661)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 28 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte vyhrávat na šipkařských turnajích? Pak si určitě zamilujete šipky Target - darts Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž využijete pro klasický terč ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, je určeno i pro ty nejnáročnější hráče, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Šipky ocení nejen pokročilí, ale i profesionální hráči. V balení se nachází 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 28 g. Na zvýšení sebedůvěry má poté vliv i pěkný design. Zásadní parametry produktu Target - darts Šipky steel VAPOR 8 - 01A - 28g Šipky Target - darts pro ty, kteří milují šipkové turnaje S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je ideální pro ty nejnáročnější hráče Pro pokročilé a profesionální hráče V balení najdete 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 28 g Precizní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Target - darts Šipky steel VAPOR 8 - 01A - 28g (132661) , Šipky target steel power 8zero 2016 26g, 80% wolfram (13241)

Target - darts Šipky steel PHIL TAYLOR POWER 9ZERO - 24g (75560)

Target - darts Šipky steel PHIL TAYLOR POWER 9ZERO - 24g (75560)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 24 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte se předvést na šipkařském turnaji? Pak si určitě zamilujete šipky Target - darts Šipky z kategorie steeltip mají k dispozici ocelový hrot, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže dojde k otupení hrotu, stačí jej obrousit. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, ocení i ti nejnáročnější hráči, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Šipky si oblíbí jak ti pokročilejší, tak i profesionální hráči. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 24 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Zajímavé funkce produktu Target - darts Šipky steel PHIL TAYLOR POWER 9ZERO - 24g Šipky Target - darts pro vyznavače šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Potěší pokročilé i profesionální hráče V balení máte k dispozici 3 ks šipky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Target - darts Šipky steel PHIL TAYLOR POWER 9ZERO - 24g (75560) , Target - darts šipky steel power bolt - phil taylor - 22g (69877)

Target - darts Šipky Steel Power Silverlight - Phil Taylor - 22g (70639)

Target - darts Šipky Steel Power Silverlight - Phil Taylor - 22g (70639)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 22 g, materiál: mosaz, 3 ks v balení, profesionální Toužíte se předvést na šipkařském turnaji? V tom případě se vám budou hodit šipky Target - darts Šipky z kategorie steeltip se prodávají s ocelovým hrotem, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Otupenému hrotu kdykoliv navrátíte ostrost jeho obroušením. Tělo šipky, které je vytvořeno z mosazi, skvěle padne do ruky a pomůže vám tak úspěchu při hře. Šipky dokáží ocenit jak pokročilí, tak profíci. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 22 g. Moderní design vám navíc dodá pocit neporazitelnosti. Zajímavé přednosti produktu Target - darts Šipky Steel Power Silverlight - Phil Taylor - 22g Šipky Target - darts pro milovníky šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z mosazi přispěje k pohodlné hře Určené pro pokročilé a profesionální hráče V balení naleznete 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 22 g Skvělé provedení... (alza.cz)

Podobné produkty ako Target - darts Šipky Steel Power Silverlight - Phil Taylor - 22g (70639) , Target - darts šipky steel power silverlight - phil taylor - 22g (70639)

Target - darts Šipky Steel Power Bolt - Phil Taylor - 22g (69877)

Target - darts Šipky Steel Power Bolt - Phil Taylor - 22g (69877)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 22 g, materiál: mosaz, 3 ks v balení, profesionální Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Target - darts Šipky z kategorie steeltip jsou osazeny ocelovým hrotem, jenž se hodí pro klasický terč ze sisalových vláken. Jestliže dojde k otupení hrotu, stačí jej obrousit. Tělo šipky, které je vytvořeno z mosazi, se pěkně drží, což jistě přispěje k dosažení úspěchu. Na své si přijdou jak pokročilí, tak profíci. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, z nichž každá váží 22 g. Moderní design vám navíc dodá pocit neporazitelnosti. Základní přednosti produktu Target - darts Šipky Steel Power Bolt - Phil Taylor - 22g Šipky Target - darts pro ty, kteří rádi hrají šipky S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z mosazi zaručí radost ze hry Určené pro pokročilé a profesionální hráče V balení naleznete 3 ks šipky Šipka má hmotnost 22 g Pěkný a zajímavý design a precizní provedení šipek... (alza.cz)

Podobné produkty ako Target - darts Šipky Steel Power Bolt - Phil Taylor - 22g (69877) , Target - darts šipky steel phil taylor power 9zero - 24g (75560)

Winmau Šipky Steel Fury - 26g (290384)

Winmau Šipky Steel Fury - 26g (290384)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chystáte se na šipkařský turnaj? Pak vás zajisté nadchnou šipky Winmau Šipky z kategorie steeltip se vyrábí s ocelovým hrotem, jenž je používán pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže dojde k otupení hrotu, stačí jej obrousit. Tělo šipky, vytvořené z wolframu, je určeno i pro nejnáročnější hráče, kteří díky němu vítězí na turnaji nad ostatními. Šipky ocení pokročilí i profesionální hráči. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 26 g. Elegantní vzhled se podílí na pocitu sebedůvěry. Klíčové funkce produktu Winmau Šipky Steel Fury - 26g Šipky Winmau pro vyznavače šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Pro pokročilé a profesionální hráče V balení naleznete 3 ks šipky Šipka má hmotnost 26 g Moderní design a neotřelý vzhled šipek Winmau (alza.cz)

Podobné produkty ako Winmau Šipky Steel Fury - 26g (290384) , Harrows šipky steel revere - 26g (287634)

Harrows Šipky Steel Swarm - 26g (287625)

Harrows Šipky Steel Swarm - 26g (287625)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte udělat při hře se šipkami dojem? Pak zajisté oceníte šipky Harrows Šipky z kategorie steeltip se prodávají s ocelovým hrotem, jenž je používán pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Dojde-li k otupení hrotu, obroušením mu navrátíte jeho původní ostrost. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří dokáží na turnajích ostatním vytřít zrak. Se šipkami si přijdou na své jak pokročilí, tak profíci. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 26 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Rozhodující parametry produktu Harrows Šipky Steel Swarm - 26g Šipky Harrows pro ty, kteří milují šipkové turnaje S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Vhodné pro pokročilé a profesionální hráče V balení očekávejte 3 ks šipky Šipka disponuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Harrows Šipky Steel Swarm - 26g (287625) , Winmau šipky steel fury - 26g (290384)

Harrows Šipky Steel Revere - 26g (287634)

Harrows Šipky Steel Revere - 26g (287634)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chystáte se na šipkařský turnaj? V tom případě vás potěší šipky Harrows Šipky z kategorie steeltip se vyrábí s ocelovým hrotem, jenž se používá pro klasické terče ze sisalových vláken. Stane-li se, že se hrot otupí, jednoduše jej obrousíte a navrátíte mu tak jeho ostrost. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kteří ho ocení při hře s obávanými protivníky. Šipky si oblíbí pokročilí i profesionální hráči. V balení se nachází 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 26 g. Krásný vzhled se pak podílí na pocitu neporazitelnosti. Důležité funkce produktu Harrows Šipky Steel Revere - 26g Šipky Harrows pro milovníky šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Pro pokročilé a profesionální hráče V balení máte k dispozici 3 ks šipky Šipka disponuje hmotností 26 g Skvělé provedení a moderní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Harrows Šipky Steel Revere - 26g (287634) , Harrows šipky steel swarm - 26g (287625)

Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 26g (216334)

Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 26g (216334)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete si při hře se šipkami pořádně zahrát? V tom případě vás potěší šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se vyrábí s ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasický terč ze sisalových vláken. Pokud se hrot otupí, je možné jej obrousit, aby byl znovu ostrý. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, je určeno i pro nejnáročnější hráče, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Pamatujte na to, že produkt je vhodný výhradně pro sisalový terč. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 26 g. Moderní design jistě přispěje k pocitu neporazitelnosti. Stěžejní parametry produktu Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 26g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkové turnaje Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu uspokojí i ty nejnáročnější Hodí se jen pro sisalový terč V balení najdete 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 26 g Elegantní vzhled a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 26g (216334) , Target - darts šipky corey king cadby - 18g (189962)

Mission Šipky Steel Nero - M2 - 26g (216350)

Mission Šipky Steel Nero - M2 - 26g (216350)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete vyniknout na šipkařském turnaji? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Mission Šipky z kategorie steeltip mají k dispozici ocelový hrot, jenž můžete využívat pro klasické terče ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Nezapomeňte na to, že produkt je možné používat výhradně pro sisalový terč. Balení nabízí 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 26 g. Moderní design vám navíc dodá pocit neporazitelnosti. Klíčové funkce produktu Mission Šipky Steel Nero - M2 - 26g Šipky Mission pro milovníky šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu uspokojí i ty nejnáročnější Ideální pro sisalový terč Balení obsahuje 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 26 g... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Nero - M2 - 26g (216350) , Mission šipky steel nightfall - m4 - 26g (230538)

Mission Šipky Steel Axiom - M4 - 26g (216341)

Mission Šipky Steel Axiom - M4 - 26g (216341)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Těšíte se, že bude při šipkařských turnajích vítězství vaše? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se prodávají s ocelovým hrotem, jenž můžete využívat pro klasické terče ze sisalových vláken. Časem se hrot otupí, potom jej jednoduše obrousíte a zase se může chlubit svou ostrostí. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří dokáží na turnajích ostatním vytřít zrak. Je nezbytné myslet na to, že produkt je určený pouze pro sisalový terč. Balení obsahuje 3 ks šipky, z nichž každá váží 26 g. Na zvýšení sebedůvěry má poté vliv i pěkný design. Důležité vlastnosti produktu Mission Šipky Steel Axiom - M4 - 26g Šipky Mission pro milovníky šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Používejte jen pro sisalový terč V balení naleznete 3 ks šipky Šipka disponuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Axiom - M4 - 26g (216341) , Mission šipky steel rebus - m4 - 26g (216369)

Mission Šipky Steel Nero - M4 - 26g (216356)

Mission Šipky Steel Nero - M4 - 26g (216356)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete si při hře se šipkami pořádně zahrát? Pak si určitě zamilujete šipky Mission Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž využijete pro klasický terč ze sisalových vláken. Pokud se hrot otupí, je možné jej obrousit, aby byl znovu ostrý. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, si oblíbí i nejnáročnější hráči, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Nesmíte zapomenout na to, že produkt je určen pouze pro sisalový terč. V balení dostáváte 3 ks šipky a hmotnost každé z nich činí 26 g. Krásný design pak zvyšuje vaši sebedůvěru. Nejdůležitější funkce produktu Mission Šipky Steel Nero - M4 - 26g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Vhodné pouze pro sisalový terč V balení máte k dispozici 3 ks šipky Šipka má hmotnost 26 g Krásné provedení a netradiční... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Nero - M4 - 26g (216356) , Mission šipky steel paradox - m2 - 26g (290116)

Bull's Šipky Steel Meteor MT10 - 26g (50487)

Bull's Šipky Steel Meteor MT10 - 26g (50487)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte vyhrávat na šipkařských turnajích? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže se vám otupí hrot, můžete mu navrátil ostrost obroušením. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, uspokojí i ty nejnáročnější hráče, kteří díky němu vítězí na turnaji nad ostatními. Se šipkami budou vyhrávat začínající i pokročilí hráči. Balení obsahuje 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 26 g. Moderní design jistě přispěje k pocitu neporazitelnosti. Podstatné funkce produktu Bull's Šipky Steel Meteor MT10 - 26g Šipky Bull's pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Pro začínající i pokročilé hráče V balení naleznete 3 ks šipky Šipka má hmotnost 26 g Skvělé provedení a moderní design šipek Bull's (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel Meteor MT10 - 26g (50487) , Bull's šipky steel meteor mt10 - 26g (50487)

Mission Šipky Steel Kronos - M3 - 26g (216297)

Mission Šipky Steel Kronos - M3 - 26g (216297)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete mít každý šipkařský turnaj pod kontrolou? V tom případě vás potěší šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se prodávají s ocelovým hrotem určeným pro klasický terč ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, k jehož výrobě byl použit wolfram, ocení i ti nejnáročnější hráči, kteří díky němu vítězí na turnaji nad ostatními. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 26 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Stěžejní vlastnosti produktu Mission Šipky Steel Kronos - M3 - 26g Šipky Mission pro milovníky šipkového sportu S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče V balení máte k dispozici 3 ks šipky Šipka disponuje hmotností 26 g Precizní provedení a netradiční vzhled šipek Mission (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Kronos - M3 - 26g (216297) , Mission šipky steel nero - m4 - 26g (216356)

Mission Šipky Steel Spirit - M3 - 26g (216377)

Mission Šipky Steel Spirit - M3 - 26g (216377)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte udělat při hře se šipkami dojem? V tom případě si oblíbíte šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se vyrábí s ocelovým hrotem, jenž je možné používat pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud dojde po čase k otupení hrotu, navrátíte mu původní ostrost obroušením. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Je třeba pamatovat na to, že produkt lze použít pouze pro sisalový terč. Balení nabízí 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 26 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Základní přednosti produktu Mission Šipky Steel Spirit - M3 - 26g Šipky Mission pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Využívejte pouze pro sisalový terč V balení máte k dispozici 3 ks šipky Šipka váží 26 g Moderní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Spirit - M3 - 26g (216377) , Mission šipky steel axiom - m4 - 26g (216341)

Mission Šipky Steel Paradox - M2 - 26g (290116)

Mission Šipky Steel Paradox - M2 - 26g (290116)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Rozhodli jste se vzít hru se šipkami do vlastních rukou? Pak se vám zalíbí šipky Mission Šipky z kategorie steeltip jsou zhotoveny s ocelovým hrotem, jenž lze používat pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže se vám otupí hrot, můžete mu navrátil ostrost obroušením. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kteří se i díky němu dokáží zviditelnit mezi ostatními soupeři. Šipky ocení nejen pokročilí, ale i profesionální hráči. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 26 g. Elegantní vzhled se podílí na pocitu sebedůvěry. Nejdůležitější parametry produktu Mission Šipky Steel Paradox - M2 - 26g Šipky Mission pro vyznavače šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Určené pro pokročilé a profesionální hráče V balení očekávejte 3 ks šipky Šipka váží... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Paradox - M2 - 26g (290116) , Mission šipky steel force - m11 - 26g (216398)

Mission Šipky Steel Rebus - M4 - 26g (216369)

Mission Šipky Steel Rebus - M4 - 26g (216369)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Chcete mít hru se šipkami pod kontrolou? Pak si určitě zamilujete šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se chlubí ocelovým hrotem, jenž využijete pro klasický terč ze sisalových vláken. Pokud se hrot otupí, je možné jej obrousit, aby byl znovu ostrý. Tělo šipky, zhotovené z wolframu, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Je nezbytné myslet na to, že produkt je vhodný pouze pro sisalový terč. V balení najdete 3 ks šipky a hmotnost každé z nich činí 26 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Klíčové znaky produktu Mission Šipky Steel Rebus - M4 - 26g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkové turnaje Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu uspokojí i ty nejnáročnější Slouží pouze pro sisalový terč V balení naleznete 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 26 g Precizní provedení a netradiční... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Rebus - M4 - 26g (216369) , Bull's šipky steel v8 v3 - 26g (158741)

Mission Šipky Steel Chiron - M1 - 26g (290105)

Mission Šipky Steel Chiron - M1 - 26g (290105)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se chlubí ocelovým hrotem, jenž se používá pro klasické terče ze sisalových vláken. Otupenému hrotu kdykoliv navrátíte ostrost jeho obroušením. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, se hodí i pro ty nejnáročnější hráče, kteří i s jeho pomocí vítězí nad profesionály. Šipky si oblíbí nejen pokročilí, ale i profesionální hráči. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 26 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Zásadní funkce produktu Mission Šipky Steel Chiron - M1 - 26g Šipky Mission pro ty, kteří rádi hrají šipky S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je ideální pro ty nejnáročnější hráče Ocení ji pokročilí a profesionální hráči V balení naleznete 3 ks šipky Šipka váží 26 g Moderní design a neotřelý... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Chiron - M1 - 26g (290105) , Mission šipky steel kuro - m1 - 26g (216305)

Bull's Šipky Steel @501 AT5 - 26g (156719)

Bull's Šipky Steel @501 AT5 - 26g (156719)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte vyhrávat na šipkařských turnajích? Pak vás zajisté nadchnou šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip jsou vybaveny ocelovým hrotem, jenž využijete pro klasický terč ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, si oblíbí i nejnáročnější hráči, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Balení nabízí 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 26 g. Moderní design jistě přispěje k pocitu neporazitelnosti. Podstatné přednosti produktu Bull's Šipky Steel @501 AT5 - 26g Šipky Bull's pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči V balení očekávejte 3 ks šipky Šipka váží 26 g Elegantní vzhled a precizní provedení šipek Bull's (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel @501 AT5 - 26g (156719) , Bull's šipky steel @501 at5 - 26g (156719)

Mission Šipky Steel Force - M25 - 26g (216401)

Mission Šipky Steel Force - M25 - 26g (216401)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Přejete si být při šipkařském turnaji tím nejlepším hráčem? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Mission Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, ocení i ti nejnáročnější hráči, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Je nutné myslet na to, že produkt je určen výhradně pro sisalový terč. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 26 g. Moderní design vám navíc dodá pocit neporazitelnosti. Klíčové funkce produktu Mission Šipky Steel Force - M25 - 26g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Vhodné pouze pro sisalový terč V balení máte k dispozici 3 ks šipky U šipky očekávejte hmotnost... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Force - M25 - 26g (216401) , Mission šipky steel axiom - m2 - 26g (216334)

Mission Šipky Steel Kronos - M2 - 26g (216294)

Mission Šipky Steel Kronos - M2 - 26g (216294)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte vyhrávat na šipkařských turnajích? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Mission Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž se používá pro klasické terče ze sisalových vláken. Časem se hrot otupí, potom jej jednoduše obrousíte a zase se může chlubit svou ostrostí. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, je určeno i pro ty nejnáročnější hráče, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. V balení dostanete 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 26 g. Díky modernímu designu se zvýší vaše sebedůvěra. Významné funkce produktu Mission Šipky Steel Kronos - M2 - 26g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkové turnaje S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči V balení naleznete 3 ks šipky Šipka disponuje hmotností 26 g Krásné provedení a netradiční design šipek Mission (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Kronos - M2 - 26g (216294) , Mission šipky steel chiron - m1 - 26g (290105)

Mission Šipky Steel Force - M11 - 26g (216398)

Mission Šipky Steel Force - M11 - 26g (216398)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Přejete si být při šipkařském turnaji tím nejlepším hráčem? V tom případě se vám budou hodit šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se dodávají s ocelovým hrotem, jenž je používán pouze pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud dojde po čase k otupení hrotu, navrátíte mu původní ostrost obroušením. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, ocení i ti nejnáročnější hráči, kterým pomáhá při soutěži s jakýmkoliv profesionálem. Nesmíte zapomenout na to, že produkt se může používat výhradně pro sisalový terč. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 26 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Zásadní vlastnosti produktu Mission Šipky Steel Force - M11 - 26g Šipky Mission pro vyznavače šipkového sportu S ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Hodí se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Force - M11 - 26g (216398) , Mission šipky steel kronos - m2 - 26g (216294)

Bull's Šipky Steel V8 V3 - 26g (158741)

Bull's Šipky Steel V8 V3 - 26g (158741)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? Pak si určitě zamilujete šipky Bull's Šipky z kategorie steeltip jsou vyráběny s ocelovým hrotem, jenž můžete využívat pro klasické terče ze sisalových vláken. Dojde-li k otupení hrotu, obroušením mu navrátíte jeho původní ostrost. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, ocení i ti nejnáročnější hráči, kteří soutěží s těmi nejlepšími na velkých turnajích. Balení obsahuje 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 26 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Podstatné vlastnosti produktu Bull's Šipky Steel V8 V3 - 26g Šipky Bull's pro vyznavače šipkového sportu Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Balení obsahuje 3 ks šipky Šipka disponuje hmotností 26 g Pěkný a zajímavý design a precizní provedení šipek Bull's (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel V8 V3 - 26g (158741) , Mission šipky steel spirit - m3 - 26g (216377)

Mission Šipky Steel Kuro - M1 - 26g (216305)

Mission Šipky Steel Kuro - M1 - 26g (216305)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, určené pro sisalový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení Toužíte vyhrávat na šipkařských turnajích? V tom případě vás potěší šipky Mission Šipky z kategorie steeltip se dodávají s ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasický terč ze sisalových vláken. Jestliže dojde k otupení hrotu, stačí jej obrousit. Tělo šipky, vytvořené z wolframu, potěší i nejnáročnější hráče, kteří i s jeho pomocí vítězí nad profesionály. Nesmíte zapomínat na to, že produkt slouží jen pro sisalový terč. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž každá z nich disponuje hmotností 26 g. Hezký vzhled vám navíc dodá sebedůvěru a pocit neporazitelnosti. Zajímavé vlastnosti produktu Mission Šipky Steel Kuro - M1 - 26g Šipky Mission pro ty, kteří rádi hrají šipky Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Vhodné pouze pro sisalový terč V balení máte k dispozici 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 26 g Skvělé provedení a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Kuro - M1 - 26g (216305) , Mission šipky steel kronos - m3 - 26g (216297)

Mission Šipky Steel Nightfall - M4 - 26g (230538)

Mission Šipky Steel Nightfall - M4 - 26g (230538)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete mít hru se šipkami pod kontrolou? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Mission Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž vám poslouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Pokud dojde po čase k otupení hrotu, navrátíte mu původní ostrost obroušením. Tělo šipky, k jehož výrobě posloužil wolfram, je určeno i pro ty nejnáročnější hráče, kteří se tak ve velkých turnajích mohou postavit i proti profesionálům. Šipky využijí jak pokročilí, tak profesionální hráči. V balení naleznete 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 26 g. Krásný design pak zvyšuje vaši sebedůvěru. Hlavní přednosti produktu Mission Šipky Steel Nightfall - M4 - 26g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkový sport Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Vhodné pro pokročilé a profesionální hráče Balení obsahuje 3 ks šipky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Nightfall - M4 - 26g (230538) , Bull's šipky steel x-grip x6 - 26g (158756)

Designa Šipky Steel Mako - Shark - Red - 26g (298433)

Designa Šipky Steel Mako - Shark - Red - 26g (298433)
Detail

Šipky - hmotnost 26 g, materiál: mosaz, 3 ks v balení Chystáte se na šipkařský turnaj? V tom případě vás potěší šipky Designa Tělo šipky, které se zhotovuje z mosazi, skvěle padne do ruky, což oceníte při šipkovém turnaji. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 26 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Významné parametry produktu Designa Šipky Steel Mako - Shark - Red - 26g Šipky Designa pro ty, kteří milují šipkový sport Tělo šipky z mosazi pro pohodovou hru V balení očekávejte 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 26 g Precizní provedení a netradiční vzhled šipek Designa (alza.cz)

Podobné produkty ako Designa Šipky Steel Mako - Shark - Red - 26g (298433) , Mission šipky steel komodo gx - m1 - 26g (289391)

Designa Šipky Steel Mako - Shark - Blue - 26g (298442)

Designa Šipky Steel Mako - Shark - Blue - 26g (298442)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: mosaz, 3 ks v balení Chystáte se na šipkařský turnaj? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Designa Šipky z kategorie steeltip se vyrábí s ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Otupenému hrotu kdykoliv navrátíte ostrost jeho obroušením. Tělo šipky, které je vytvořeno z mosazi, se pro perfektní držení bude jistě podílet na vašich úspěších ve hře. V balení dostanete 3 ks šipky a hmotnost každé z nich činí 26 g. Na zvýšení sebedůvěry má poté vliv i pěkný design. Důležité funkce produktu Designa Šipky Steel Mako - Shark - Blue - 26g Šipky Designa pro ty, kteří milují šipkové turnaje S ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z mosazi se zaslouží o pohodlnou hru Balení obsahuje 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 26 g Elegantní vzhled a precizní provedení šipek Designa (alza.cz)

Podobné produkty ako Designa Šipky Steel Mako - Shark - Blue - 26g (298442) , Designa šipky steel mako - shark - red - 26g (298433)

Designa Šipky Steel Mako - Shark - Black - 26g (298436)

Designa Šipky Steel Mako - Shark - Black - 26g (298436)
Detail

Šipky - hmotnost 26 g, materiál: mosaz, 3 ks v balení Chcete vyniknout na šipkařském turnaji? V tom případě budete nadšeni z šipek Designa Tělo šipky, na jehož výrobě se podílí mosaz, vám skvěle padne do ruky, a tím vám napomůže k úspěchu ve hře. V balení očekávejte 3 ks šipky, z nichž každá váží 26 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Rozhodující parametry produktu Designa Šipky Steel Mako - Shark - Black - 26g Šipky Designa pro milovníky šipkového sportu Tělo šipky z mosazi vám přinese radost ze hry V balení naleznete 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 26 g Moderní design a neotřelý vzhled šipek Designa (alza.cz)

Podobné produkty ako Designa Šipky Steel Mako - Shark - Black - 26g (298436)

Designa Šipky Steel Mako - Shark - Silver - 26g (298439)

Designa Šipky Steel Mako - Shark - Silver - 26g (298439)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: mosaz, 3 ks v balení Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? V tom případě budete nadšeni z šipek Designa Šipky z kategorie steeltip se prodávají s ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasický terč ze sisalových vláken. Časem se hrot otupí, potom jej jednoduše obrousíte a zase se může chlubit svou ostrostí. Tělo šipky, jehož materiálem je mosaz, se skvěle drží, tudíž bude zajisté patřit mezi vaše oblíbené. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 26 g. K pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry pak přispívá i moderní design. Zajímavé vlastnosti produktu Designa Šipky Steel Mako - Shark - Silver - 26g Šipky Designa pro ty, kteří rádi hrají šipky Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z mosazi pro pohodovou hru V balení máte k dispozici 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 26 g Precizní provedení a netradiční vzhled šipek Designa (alza.cz)

Podobné produkty ako Designa Šipky Steel Mako - Shark - Silver - 26g (298439)

Bull's Šipky Steel X-Grip X6 - 26g (158756)

Bull's Šipky Steel X-Grip X6 - 26g (158756)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Rozhodli jste se vzít hru se šipkami do vlastních rukou? Pak byste měli sáhnout po šipkách Bull's Šipky z kategorie steeltip mají ocelový hrot, jenž slouží pro klasický terč ze sisalových vláken. Po otupení hrotu je možné jej obrousit a znovu tak navrátit jeho ostrost. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, se hodí i pro ty nejnáročnější hráče, kteří se tak ve velkých turnajích mohou postavit i proti profesionálům. V balení dostáváte 3 ks šipky, z nichž každá váží 26 g. Na zvýšení sebedůvěry má poté vliv i pěkný design. Zajímavé vlastnosti produktu Bull's Šipky Steel X-Grip X6 - 26g Šipky Bull's pro ty, kteří milují šipkový sport Ocelový hrot (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Balení obsahuje 3 ks šipky U šipky počítejte s hmotností 26 g Pěkný a zajímavý design a precizní provedení šipek Bull's (alza.cz)

Podobné produkty ako Bull's Šipky Steel X-Grip X6 - 26g (158756)

Mission Šipky Steel Komodo GX - M1 - 26g (289391)

Mission Šipky Steel Komodo GX - M1 - 26g (289391)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? V tom případě budete nadšeni z šipek Mission Šipky z kategorie steeltip jsou osazeny ocelovým hrotem, jenž vám poslouží pro klasické terče ze sisalových vláken. Jestliže dojde k otupení hrotu, stačí jej obrousit. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, je oblíbené u těch nejnáročnějších hráčů, kteří se tak ve velkých turnajích mohou postavit i proti profesionálům. Šipky si zamilují jak ti pokročilejší, tak i profesionální hráči. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 26 g. Hezký vzhled vám navíc dodá sebedůvěru a pocit neporazitelnosti. Podstatné funkce produktu Mission Šipky Steel Komodo GX - M1 - 26g Šipky Mission pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Určené pro pokročilé a profesionální hráče V balení očekávejte... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Komodo GX - M1 - 26g (289391)

Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 26g (274271)

Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 26g (274271)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si mít při šipkařském turnaji vítězství v kapse? V tom případě pro vás budou vhodné šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip mají k dispozici ocelový hrot určeným pro klasický terč ze sisalových vláken. Obroušením lze navrátit původní ostrost otupenému hrotu. Tělo šipky, jež se vyrábí z wolframu, se hodí i pro ty nejnáročnější hráče, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Se šipkami budou vyhrávat jak pokročilí, tak profíci. Balení nabízí 3 ks šipky a hmotnost každé z nich činí 26 g. Díky modernímu designu se zvýší vaše sebedůvěra. Zásadní přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 26g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro ty nejnáročnější hráče Pro pokročilé a profesionální hráče V balení najdete 3 ks šipky Hmotnost šipky činí 26 g Pěkný a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Robert Thornton Blue - 26g (274271)

Target - darts Šipky Corey King Cadby - 18g (189962)

Target - darts Šipky Corey King Cadby - 18g (189962)
Detail

Šipky - typ soft, hmotnost 18 g, určené pro elektronický a plastový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? V tom případě by vaší pozornosti neměly uniknout šipky Target - darts, které jsou vybaveny plastovým hrotem typu softip. Stane-li se, že se hrot poškodí, můžete jej jednoduše odšroubovat a nahradit novým. Tělo šipky, jehož materiálem je wolfram, ocení i ti nejnáročnější hráči, kteří díky němu vítězí na turnaji nad ostatními. Je nutné myslet na to, že produkt je určen výhradně pro elektronický a plastový terč. Šipky ocení pokročilí i profesionální hráči. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž hmotnost každého kusu dosahuje 18 g. Na zvýšení pocitu neporazitelnosti a sebedůvěry se podílí i pěkný vzhled. Podstatné parametry produktu Target - darts Šipky Corey King Cadby - 18g Šipky Target - darts pro ty, kteří rádi hrají šipky S plastovým hrotem (softip) Tělo šipky z wolframu je určeno pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Target - darts Šipky Corey King Cadby - 18g (189962)

Šipky TARGET steel POWER 8ZERO 2016 26g, 80% wolfram (13241)

Šipky TARGET steel POWER 8ZERO 2016 26g, 80% wolfram (13241)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení Rozhodli jste se vzít hru se šipkami do vlastních rukou? Pak se vám určitě zalíbí šipky Target Šipky z kategorie steeltip jsou osazeny ocelovým hrotem, jenž se hodí pro klasický terč ze sisalových vláken. Dojde-li k otupení hrotu, obroušením mu navrátíte jeho původní ostrost. Tělo šipky, vyrobené z wolframu, se hodí i pro ty nejnáročnější hráče, kteří ho ocení při hře s obávanými protivníky. Na své si přijdou jak začínající, tak i zkušení hráči. V balení najdete 3 ks šipky, přičemž hmotnost každé z nich dosahuje 26 g. Hezký vzhled vám navíc dodá sebedůvěru a pocit neporazitelnosti. Zásadní parametry produktu Šipky TARGET steel POWER 8ZERO 2016 26g, 80% wolfram Šipky Target pro vyznavače šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je ideální pro ty nejnáročnější hráče Hodí se pro pokročilé i začínající hráče V balení máte k dispozici 3 ks šipky U šipky počítejte s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Šipky TARGET steel POWER 8ZERO 2016 26g, 80% wolfram (13241)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Black Strike - 26g (274267)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Black Strike - 26g (274267)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chystáte se na šipkařský turnaj? Pak se vám zalíbí šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou vybaveny ocelovým hrotem určeným pro klasické terče ze sisalových vláken. Ztupenému hrotu lze navrátit ostrost obroušením. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, uspokojí i ty nejnáročnější hráče, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Šipky využijí jak pokročilí, tak profíci. V balení se nachází 3 ks šipky, přičemž každá z nich váží 26 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Důležité vlastnosti produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Black Strike - 26g Šipky Red Dragon pro ty, kteří milují šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Vhodné pro pokročilé a profesionální hráče V balení máte k dispozici 3 ks šipky Šipka má hmotnost 26 g Elegantní vzhled a precizní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright Black Strike - 26g (274267)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright PL15 Blue - 26g (274257)

Red Dragon Šipky Steel Peter Wright PL15 Blue - 26g (274257)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete vyniknout na šipkařském turnaji? Pak vám určitě přijdou vhod šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou osazeny ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasický terč ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, k jehož výrobě posloužil wolfram, je vhodné i pro nejnáročnější hráče, kteří se nebojí soutěžit i na mezinárodních soutěžích. Se šipkami budou vyhrávat jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. V balení očekávejte 3 ks šipky, přičemž každý kus disponuje hmotností 26 g. Moderní design vám navíc dodá pocit neporazitelnosti. Základní funkce produktu Red Dragon Šipky Steel Peter Wright PL15 Blue - 26g Šipky Red Dragon pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče Ocení ji pokročilí a profesionální hráči V balení máte... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Peter Wright PL15 Blue - 26g (274257)

Mission Šipky Steel Alan Soutar - Blue & White - 26g (304754)

Mission Šipky Steel Alan Soutar - Blue & White - 26g (304754)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chcete mít hru se šipkami pod kontrolou? V tom případě vás potěší šipky Mission Šipky z kategorie steeltip disponují ocelovým hrotem, jenž se hodí pro klasický terč ze sisalových vláken. Po čase je možné tento hrot obrousit a navrátit mu tak jeho původní vlastnosti. Tělo šipky, k jehož výrobě byl použit wolfram, potěší i nejnáročnější hráče, a tak vám nic nebude bránit postavit se jakémukoliv profíkovi. Šipky si oblíbí pokročilí i profesionální hráči. Balení obsahuje 3 ks šipky a hmotnosti každého kusu činí 26 g. Elegantní design přispěje k vaší sebedůvěře. Podstatné funkce produktu Mission Šipky Steel Alan Soutar - Blue & White - 26g Šipky Mission pro ty, kteří milují šipkový sport Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Tělo šipky z wolframu pro ty nejnáročnější hráče Hodí se pro pokročilé a profesionální hráče V balení naleznete 3 ks šipky U šipky počítejte s hmotností 26 g... (alza.cz)

Podobné produkty ako Mission Šipky Steel Alan Soutar - Blue & White - 26g (304754)

Target - darts Šipky Power Silverlight - Phil Taylor - 18 g (69882)

Target - darts Šipky Power Silverlight - Phil Taylor - 18 g (69882)
Detail

Šipky - hmotnost 18 g, určené pro elektronický, sisalový a papírový terč, materiál: kov, 3 ks v balení Toužíte při šipkařských turnajích po vítězné hře? Pak se vám zalíbí šipky Target - darts Tělo šipky, při jehož výrobě byl použit kov, se pro perfektní držení bude jistě podílet na vašich úspěších ve hře. Je potřeba nezapomenout na to, že produkt slouží výhradně pro elektronický, sisalový a papírový terč. Na své si přijdou začátečníci i pokročilí hráči. V balení máte k dispozici 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 18 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Klíčové znaky produktu Target - darts Šipky Power Silverlight - Phil Taylor - 18 g Šipky Target - darts pro ty, jež si oblíbili šipkový sport Kovové tělo šipky zaručí radost ze hry Slouží pouze pro elektronický, sisalový a papírový terč Vhodné pro začínající i pokročilé hráče V balení máte k dispozici 3 ks šipky Hmotnost šipky dosahuje 18 g Skvělé provedení a moderní design šipek... (alza.cz)

Podobné produkty ako Target - darts Šipky Power Silverlight - Phil Taylor - 18 g (69882)

Target - darts Šipky Power 9Five - Phil Taylor G4 - 18g (151601)

Target - darts Šipky Power 9Five - Phil Taylor G4 - 18g (151601)
Detail

Šipky - typ soft, hmotnost 20 g, určené pro elektronický a plastový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Přejete si být při šipkařském turnaji tím nejlepším hráčem? V tom případě budete nadšeni z šipek Target - darts, jež se vyrábí s plastovým hrotem typu softip. Pokud se poškodí hrot, můžete jej po odšroubování vyměnit za nový. Tělo šipky, k jehož výrobě posloužil wolfram, potěší i nejnáročnější hráče, kteří se i díky němu dokáží zviditelnit mezi ostatními soupeři. Je potřeba nezapomenout na to, že produkt slouží výhradně pro elektronický a plastový terč. Se šipkami budou vyhrávat pokročilí i profesionální hráči. Balení nabízí 3 ks šipky, přičemž každý kus váží 20 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Zajímavé parametry produktu Target - darts Šipky Power 9Five - Phil Taylor G4 - 18g Šipky Target - darts pro ty, kteří rádi hrají šipky Plastový hrot (softip) Wolframové tělo šipky potěší i ty nejnáročnější hráče... (alza.cz)

Podobné produkty ako Target - darts Šipky Power 9Five - Phil Taylor G4 - 18g (151601)

Target - darts Šipky Raymond van Barneveld - 9Five - Japan - 21g (156429)

Target - darts Šipky Raymond van Barneveld - 9Five - Japan - 21g (156429)
Detail

Šipky - typ soft, hmotnost 21 g, určené pro elektronický a plastový terč, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Toužíte udělat při hře se šipkami dojem? V tom případě vás potěší šipky Target - darts, které disponují plastovými hroty typu softip. Pokud dojde k poškození hrotu, po odšroubování jej snadno vyměníte za nový. Tělo šipky, na jehož výrobu se používá wolfram, ocení i ti nejnáročnější hráči, kteří se nemusí díky němu obávat ani velkých turnajů. Je nezbytné myslet na to, že produkt je určený pouze pro elektronický a plastový terč. Na své si přijdou jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. V balení najdete 3 ks šipky, z nichž každá váží 21 g. Díky elegantnímu vzhledu pak budete mít pocit neporazitelnosti. Podstatné přednosti produktu Target - darts Šipky Raymond van Barneveld - 9Five - Japan - 21g Šipky Target - darts pro vyznavače šipkového sportu S plastovým hrotem (softip) Wolframové tělo šipky ocení i ti nejnáročnější hráči Ideální... (alza.cz)

Podobné produkty ako Target - darts Šipky Raymond van Barneveld - 9Five - Japan - 21g (156429)

Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price - Blue Ice SE - 26g (294315)

Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price - Blue Ice SE - 26g (294315)
Detail

Šipky - typ steel, hmotnost 26 g, materiál: wolfram, 3 ks v balení, profesionální Chystáte se na šipkařský turnaj? Pak si určitě zamilujete šipky Red Dragon Šipky z kategorie steeltip jsou zhotoveny s ocelovým hrotem, jenž slouží pro klasický terč ze sisalových vláken. Dojde-li k otupení hrotu, obroušením mu navrátíte jeho původní ostrost. Tělo šipky, k jehož výrobě se používá wolfram, si zamilují i ti nejnáročnější hráči, kteří se nebojí soutěžit i na mezinárodních soutěžích. Se šipkami budou vyhrávat jak všichni pokročilí tak i profesionální hráči. V balení najdete 3 ks šipky, z nichž každá váží 26 g. Hezký vzhled vám navíc dodá sebedůvěru a pocit neporazitelnosti. Důležité přednosti produktu Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price - Blue Ice SE - 26g Šipky Red Dragon pro vyznavače šipkového sportu Osazení ocelovým hrotem (steeltip) Wolframové tělo šipky je vhodné pro ty nejnáročnější hráče Hodí se pro pokročilé a profesionální hráče V balení máte k dispozici 3... (alza.cz)

Podobné produkty ako Red Dragon Šipky Steel Gerwyn Price - Blue Ice SE - 26g (294315)

Target - darts Násadky Power Titanium G3 - midi (154382)

Target - darts Násadky Power Titanium G3 - midi (154382)
Detail

Násadky na šipky - midi, měděná barva, délka 38 mm, hmotnost 2,3 g, šroubovací, materiál titan, 3 ks v balení Klíčové přednosti násadek na šipky Target - darts Násadky Power Titanium G3 - midi Důležitá součástka při sestavování šipek Násadky Target - darts vynikají odolností a kvalitou Odpovídají velikosti midi Tyto násadky díky závitu jednoduše vyšroubujete a vyměníte K jejich výrobě byl použitý titan Barva násadek na šipky: měděná Dosahují délky 38 mm a hmotnost 2,3 g Balení obsahuje 3 ks násadek na šipky (alza.cz)

Podobné produkty ako Target - darts Násadky Power Titanium G3 - midi (154382)

Target - darts Násadky Power Titanium G2 - short - blue (154369)

Target - darts Násadky Power Titanium G2 - short - blue (154369)
Detail

Násadky na šipky - short, modrá barva, délka 33,6 mm, hmotnost 2 g, šroubovací, materiál titan, 3 ks v balení Klíčové vlastnosti násadek na šipky Target - darts Násadky Power Titanium G2 - short - blue Pro sestavení nové šipky nebo opravení staré Násadky Target - darts vynikají vysokou kvalitou Jde o velikost short Rychlá výměna díky šroubovacímu provedení K jejich zhotovení byl zvolený titan Barva násadek na šipky: modrá Dosahují délky 33,6 mm a hmotnost 2 g Balení obsahuje 3 ks násadek na šipky (alza.cz)

Podobné produkty ako Target - darts Násadky Power Titanium G2 - short - blue (154369)

Target - darts Násadky Pixel Grip Titanium - midi - gold (154362)

Target - darts Násadky Pixel Grip Titanium - midi - gold (154362)
Detail

Násadky na šipky - midi, zlatá barva, délka 37 mm, hmotnost 2,2 g, šroubovací, materiál titan, 3 ks v balení Klíčové přednosti násadek na šipky Target - darts Násadky Pixel Grip Titanium - midi - gold Důležitá součástka při sestavování šipek Násadky Target - darts zaručují vysokou odolnost Jedná se o velikost midi Tento typ je šroubovací, výměna je tak velmi rychlá Výrobním materiálem je titan Barva násadek na šipky: zlatá Dosahují délky 37 mm a hmotnost 2,2 g V balení dostanete 3 ks násadek na šipky (alza.cz)

Podobné produkty ako Target - darts Násadky Pixel Grip Titanium - midi - gold (154362)

Target - darts Násadky Pixel Grip Titanium - short - gold (154365)

Target - darts Násadky Pixel Grip Titanium - short - gold (154365)
Detail

Násadky na šipky - short, zlatá barva, délka 33 mm, hmotnost 1,9 g, šroubovací, materiál titan, 3 ks v balení Klíčové vlastnosti násadek na šipky Target - darts Násadky Pixel Grip Titanium - short - gold Určené k sestavení nové šipky či opravení staré Násadky Target - darts zaručují vysokou odolnost Jde o velikost short Rychlá výměna díky šroubovacímu provedení Materiálem je titan Barva násadek na šipky: zlatá Jejich délka činí 33 mm a hmotnost 1,9 g Balení obsahuje 3 ks násadek na šipky (alza.cz)

Podobné produkty ako Target - darts Násadky Pixel Grip Titanium - short - gold (154365)

Target - darts Násadky Pixel Grip Titanium - short - blue (154366)

Target - darts Násadky Pixel Grip Titanium - short - blue (154366)
Detail

Násadky na šipky - short, modrá barva, délka 33 mm, hmotnost 1,9 g, šroubovací, materiál titan, 3 ks v balení Zásadní přednosti násadek na šipky Target - darts Násadky Pixel Grip Titanium - short - blue Důležitá součástka při sestavování šipek Násadky Target - darts vynikají vysokou kvalitou Odpovídají velikosti short Šroubovací násadky umožňují jednoduchou výměnu hrotu díky závitu K jejich zhotovení byl zvolený titan Barva násadek na šipky: modrá Dosahují délky 33 mm a hmotnost 1,9 g V balení dostanete 3 ks násadek na šipky (alza.cz)

Podobné produkty ako Target - darts Násadky Pixel Grip Titanium - short - blue (154366)

Target - darts Násadky Pixel Grip Titanium - midi - black (154364)

Target - darts Násadky Pixel Grip Titanium - midi - black (154364)
Detail

Násadky na šipky - midi, černá barva, délka 37 mm, hmotnost 2,2 g, šroubovací, materiál titan, 3 ks v balení Klíčové přednosti násadek na šipky Target - darts Násadky Pixel Grip Titanium - midi - black Pro snadnou opravu staré šipky Násadky Target - darts zaručují vysokou odolnost Jedná se o velikost midi Rychlá výměna díky šroubovacímu provedení K jejich zhotovení byl použitý kvalitní materiál, jakým je titan Barva násadek na šipky: černá Dosahují délky 37 mm a hmotnost 2,2 g Celkem obdržíte 3 ks násadek na šipky (alza.cz)

Podobné produkty ako Target - darts Násadky Pixel Grip Titanium - midi - black (154364)
Target - darts Šipky Steel Nathan Aspinall - 26g (302427), Šipky TARGET steel Nathan Aspinall 24g 90% wolfram (17000), Target - darts Šipky steel VAPOR 8 - 02 - 26g K2 (132662), Target - darts Šipky steel VAPOR 8 - 01A - 28g (132661), Šipky TARGET steel POWER 8ZERO 2016 26g, 80% wolfram (13241), Target - darts Šipky Steel Power Bolt - Phil Taylor - 22g (69877), Target - darts Šipky Steel Power Silverlight - Phil Taylor - 22g (70639), Target - darts Šipky steel PHIL TAYLOR POWER 9ZERO - 24g (75560), Harrows Šipky Steel Revere - 26g (287634), Winmau Šipky Steel Fury - 26g (290384), Harrows Šipky Steel Swarm - 26g (287625), Target - darts Šipky Corey King Cadby - 18g (189962), Mission Šipky Steel Nightfall - M4 - 26g (230538), Mission Šipky Steel Rebus - M4 - 26g (216369), Mission Šipky Steel Paradox - M2 - 26g (290116), Bull's Šipky Steel Meteor MT10 - 26g (50487), Mission Šipky Steel Nero - M4 - 26g (216356), Mission Šipky Steel Axiom - M4 - 26g (216341), Mission Šipky Steel Force - M11 - 26g (216398), Bull's Šipky Steel V8 V3 - 26g (158741), Mission Šipky Steel Kuro - M1 - 26g (216305), Bull's Šipky Steel @501 AT5 - 26g (156719), Mission Šipky Steel Axiom - M2 - 26g (216334), Mission Šipky Steel Chiron - M1 - 26g (290105), Mission Šipky Steel Kronos - M2 - 26g (216294), Mission Šipky Steel Spirit - M3 - 26g (216377), Mission Šipky Steel Kronos - M3 - 26g (216297), Bull's Šipky Steel X-Grip X6 - 26g (158756), Mission Šipky Steel Komodo GX - M1 - 26g (289391), Designa Šipky Steel Mako - Shark - Red - 26g (298433)